hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.06.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 6 czerwca 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Historyjki obrazkowe z emocjami (Magdalena Hinz), na drugim Blok techniczny A4, 10 kartek, kolorowy (Beniamin). Kolejny produkt to Uzbekistan. Perła Jedwabnego Szlaku (Miron Kokosiński, Magdalena Oczkowska-Janas, Sławomir Janas) oraz Matematyczne karty pracy dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Część 2 (Kazimierz Słupek).
1
Historyjki obrazkowe z emocjami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historyjki obrazkowe z emocjami
Dostępny
84 szt.

Historyjki obrazkowe z emocjami to materiały edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, szczególnie dla tych, które mają trudności z odczytywaniem oraz nazywaniem emocji innych osób na podstawie mimiki ich twarzy i mowy ciała. Każda historyjka składa się z trzech obrazków, które dziecko ma ułożyć w odpowiedniej kolejności i włożyć do plastikowych kieszonek. Następnie uczeń powinien nazwać emocje, które odczuwają postacie pokazane na ilustracjach. Najlepiej jeśli zrobi to samodzielnie, analizując wygląd ust, brwi i oczu postaci, ich sylwetki oraz kontekst sytuacji. Zestaw w teczce: zawiera zeszyt (8 stron format A4) oraz 20 kart.

36,00 zł
29,88 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,12 zł

13 osób kupiło
2
Blok techniczny A4, 10 kartek, kolorowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny A4, 10 kartek, kolorowy
Beniamin
Dostępny
27 szt.

Blok zawiera 10 kolorowych kartek: czerwony, żółty, pomarańczowy, niebieski, ciemny różowy, zielony, granat, fiolet, brązowy i czarny. Wymiary: 29.5 x 20.9 cm

5,99 zł
12 osób kupiło
3
Uzbekistan. Perła Jedwabnego Szlaku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uzbekistan. Perła Jedwabnego Szlaku
Dostępny
9 szt.

Uzbekistan to najbardziej znany i najczęściej odwiedzany przez turystów kraj Azji Środkowej, ucieleśniający romantyczne wyobrażenia o starożytnym Wschodzie i Jedwabnym Szlaku. Znajdziemy tu wspaniałe średniowieczne miasta słynące z bogato zdobionych meczetów, medres i karawanserajów, mauzolea miejscowych władców, pustynne twierdze, a także zabytki, muzea i inne pamiątki związane z okresem, gdy ziemie te pozostawały pod panowaniem carskiej Rosji i Związku Radzieckiego. Orientalna egzotyka, której odcienie zawdzięcza Uzbekistan rodzimym plemionom turkijskim – protoplastom Uzbeków, oraz kolejnym obecnym tu potęgom – Persom, Seleucydom, Arabom, Mongołom i in., przeplata się tu z siermiężną, wciąż silnie zakorzenioną rzeczywistością radziecką. Nasyceni obcowaniem z perłami architektury – skarbami Samarkandy, Buchary i Chiwy, chwilę odpoczynku znajdziemy w Górach Czatkalskich i innych przyrodniczych enklawach. Wyjątkowym przeżyciem będzie także spotkanie z pustynią Kyzył-kum, półwyschniętym Jeziorem Aralskim i bezkresnymi pustaciami płaskowyżu Ustiurt, gdzie dotrą tylko najwytrwalsi. Lubisz podróżować samodzielnie? Chciałbyś poznać historię, kulturę i przyrodnicze atrakcje odwiedzanych krajów, regionów i miast? Seria Bezdroża Classic powstała z myślą o tobie! Ten przewodnik pomoże ci zaplanować wyjazd, stanie się twoim wiernym towarzyszem podróży i zapewni pasjonującą lekturę także po powrocie!

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

6 osób kupiło
4
Matematyczne karty pracy dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyczne karty pracy dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacy...
Dostępny
41 szt.

Druga część Matematycznych kart pracy, podobnie jak pierwsza, przeznaczona jest dla uczniów mających problemy z osiągnięciem elementarnych celów edukacyjnych w zakresie umiejętności matematycznych, w tym dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i dla niektórych uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym. Karty mogą być wykorzystywane zarówno w trakcie pracy w systemie lekcyjnym, jak i podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych czy rewalidacyjnych. Ćwiczenia w części drugiej obejmują: – dodawanie i odejmowanie z przekroczeniem progu dziesiątkowego w zakresie 20, – dodawanie i odejmowanie bez przekraczania progu dziesiątkowego w zakresie 100. Część zadań dotyczy jednostek miar (mierzenie długości, masy, temperatury, pojemności płynów). Wprowadzone zostały również ćwiczenia rozwijające umiejętność mierzenia czasu (czas odmierzany kalendarzem, czas odmierzany zegarem). Zestaw w teczce zawiera 108 kart.

43,00 zł
35,69 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,31 zł

5 osób kupiło
5
Lokomotywa. Czytam i piszę. Część 4. Klasa III - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lokomotywa. Czytam i piszę. Część 4. Klasa III
Dostępny
87 szt.

Ćwiczenia Czytam i piszę dla klasy 3 składają się z 4 zeszytów. Materiał jest czytelnie podzielony na bloki tematyczne. Łagodne, ale konsekwentne stopniowanie trudności powoduje, że dzieci w sposób harmonijny zdobywają i utrwalają nowe umiejętności. Pomaga w tym użyteczna wyprawka. Zeszyty Czytam i piszę wyróżnia to, że od samego początku kładą nacisk na czytanie ze zrozumieniem.

17,40 zł
15,99 zł

Rabat 8,1%
oszczędzasz 1,41 zł

5 osób kupiło
6
Spójrz uważnie. Ćwiczenia usprawniające percepcję wzrokową dla dzieci i dorosłych. Część 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spójrz uważnie. Ćwiczenia usprawniające percepcję wzrokową dla dzieci ...
Dostępny
22 szt.

Spójrz uważnie to kompleksowy materiał pomocny w usprawnianiu percepcji wzrokowej, nauki liter i czytania oraz stymulujący lewą półkulę mózgową i zależne od niej funkcje intelektualne i mowę. Publikacja skierowana jest do terapeutów pedagogicznych, logopedów, psychologów, nauczycieli przedszkolnych i nauczania zintegrowanego. Seria Spójrz uważnie składa się z 3 części. Na końcu książki znajdują się odpowiedzi do zadań. Proponowane ćwiczenia są uniwersalne, można je wykorzystać podczas zajęć indywidualnych oraz w pracy grupowej w przedszkolu, szkole lub gabinetach terapeutycznych.

27,00 zł
21,33 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,67 zł

4 osoby kupiły
7
Roberto Baggio. Włoski bóg futbolu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Roberto Baggio. Włoski bóg futbolu
Dostępny
25 szt.

Być może ktoś z Was zakochał się w dryblingu Roberto Baggio podczas włoskiego mundialu w 1990 roku. Może pamiętacie wielkie granie Boskiego Robertino w 1993 roku i jego bezapelacyjny prymat, który został ostatecznie zwieńczony zdobyciem Złotej Piłki. A może wasze piłkarskie serce zaczęło bić dla tego eleganckiego geniusza futbolu w czasie amerykańskiego mundialu w 1994 roku. Część z was zapewne usłyszała o nim dopiero, gdy zakładał koszulki Milanu, Bolonii, Interu czy Brescii. Ale to nie ma żadnego znaczenia – wszyscy bowiem byliście „świadkami” boskiej gry „Il Divin Codino”. Książka Roberto Baggio. Włoski bóg futbolu to nie jest kolejna biografia piłkarza, jaką zapewne czytaliście już nieraz. To opowieść oparta na faktach. Nie ma w niej ani grama fikcji – Boski Kucyk zostaje wam podany jak na tacy, odarty z wszelkich tajemnic. Widzimy więc chłopaka z Caldogno, wschodzącą gwiazdę Fiorentiny i Squadra Azzurra, by za chwilę zobaczyć wielkiego gracza Juventusu, który zawiódł oczekiwania całej Italii. Odbywamy wraz z Robym niesamowitą emocjonalną podróż! Roberto Baggio w zgodnej opinii Włochów, jak kraj długi i szeroki, uznawany jest za najlepszego piłkarza w historii ich futbolu. I nie ma w tym żadnej przesady, bo tylko Codino potrafił tak asystować przy golach, że to on był bardziej nagradzany brawami niż strzelec. Gdy sam zdobywał bramki, robił to z niebywałą gracją. I właśnie o tym wszystkim jest ta książka!

21,90 zł
15,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,91 zł

4 osoby kupiły
8
Lokomotywa. Czytam i piszę. Część 3. Klasa III - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lokomotywa. Czytam i piszę. Część 3. Klasa III
Dostępny
97 szt.

Ćwiczenia Czytam i piszę dla klasy 3 składają się z 4 zeszytów. Materiał jest czytelnie podzielony na bloki tematyczne. Łagodne, ale konsekwentne stopniowanie trudności powoduje, że dzieci w sposób harmonijny zdobywają i utrwalają nowe umiejętności. Pomaga w tym użyteczna wyprawka. Zeszyty Czytam i piszę wyróżnia to, że od samego początku kładą nacisk na czytanie ze zrozumieniem.

15,10 zł
13,99 zł

Rabat 7,4%
oszczędzasz 1,11 zł

4 osoby kupiły
9
Kredki drewniane 24 kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki drewniane 24 kolory
Dostępny
12 szt.

Kredki ołówkowe, drewniane - 24 kolory.

13,00 zł
12,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

4 osoby kupiły
10
Asiunia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Asiunia
Dostępny
1 szt.

Historia małej Asiuni, dla której wojna zaczęła się tuż po jej piątych urodzinach, gdy pewnej nocy znikła mama i cały dom. Trzeba było iść spać do cudzego domu, gdzie zamiast mamy była obca pani, obce meble i trzeba było pić mleko z cudzego kubeczka, zamiast z tego co zawsze. Asiunia bardzo uważnie obserwuje świat i stara się jak najwięcej zrozumieć, choć przecież dla tak małej dziewczynki jest to strasznie trudne. Wzruszająca literatura faktu dla najmłodszych wydana w koedycji z Muzeum Powstania Warszawskiego

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

3 osoby kupiły
11
Orientacja przestrzenna. Ćwiczenia rozwijające i kształtujące procesy poznawcze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Orientacja przestrzenna. Ćwiczenia rozwijające i kształtujące procesy ...
Dostępny
43 szt.

W niniejszej książce znajdują się ćwiczenia kształtujące i utrwalające umiejętność określania położenia przedmiotów i osób przedstawionych na obrazkach. Odpowiadając na pytania nauczyciela, uczeń najpierw mówi, co lub kto znajduje się w określonym miejscu, a potem samodzielnie określa położenie czegoś lub kogoś, używając wyrazów: „obok”, „między”, „za”, „przed”, „nad”, „pod”, „na”, „w”, „przy”.

31,50 zł
24,89 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,61 zł

3 osoby kupiły
12
Blok techniczny A3, 10 białych kartek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny A3, 10 białych kartek
Beniamin
Dostępny
1 szt.

Blok techniczny A3, 10 białych kartek. Doskonały do prac technicznych i plastycznych na zajęciach w szkole lub w domu.

7,99 zł
3 osoby kupiły
13
Blok rysunkowy A4 biały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowy A4 biały
Beniamin
Dostępny
33 szt.

Blok rysunkowy w formacie A4, 20 kartek w kolorze białym.

4,99 zł
4 osoby kupiły
14
Blok rysunkowy A3, 20 białych kartek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowy A3, 20 białych kartek
Beniamin
Dostępny
5 szt.

Blok rysunkowy. Format A3, 20 białych kartek.

6,99 zł
3 osoby kupiły
15
Maroko. W labiryncie orientalnych medyn, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maroko. W labiryncie orientalnych medyn, wydanie 2
Dostępny
29 szt.

Maroko to kraj wyjątkowo przyjazny turystom, stanowiący dla poszukujących egzotyki i przygód przyjezdnych z Europy szeroko uchyloną bramę Czarnego Kontynentu. Oszałamia bogactwem kolorów, smaków i zapachów gwarnych suków i tajemniczych zaułków medyn. Zadziwia liczbą wspaniałych zabytków, będących dziedzictwem wpływów chrześcijaństwa i islamu oraz przenikania się kultur arabskiej, francuskiej, hiszpańskiej i berberyjskiej. Zobaczymy tu pięknie zdobione meczety, medresy i rezydencje władców, warowne kasby, a także kamienno-gliniane wsie – ksary, których widok zostaje w pamięci na długie lata. Jeśli dodamy do tego skarby dzikiej przyrody – od plaż i błękitnych fal Atlantyku, daktylowych gajów i lasów cedrowych, przez ośnieżone szczyty i rdzawoczerwone wąwozy Atlasu, po jałowe piaski Sahary inkrustowane soczyście zielonymi oazami – przekonamy się, że to Afryka w całej swojej okazałości. Lubisz podróżować samodzielnie? Chciałbyś poznać historię, kulturę i przyrodnicze atrakcje odwiedzanych krajów, regionów i miast? Seria „Bezdroża Classic” powstała z myślą o Tobie! Ten przewodnik pomoże Ci zaplanować wyjazd, stanie się Twoim wiernym towarzyszem podróży i zapewni pasjonującą lekturę także po powrocie!

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

3 osoby kupiły
16
Blok rysunkowy A3, 16 kolorowych kartek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowy A3, 16 kolorowych kartek
Beniamin
Dostępny
37 szt.

Blok rysunkowy. Format A3, 16 kolorowych kartek.

7,20 zł
6,99 zł

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,21 zł

2 osoby kupiły
17
Wysoka łączliwość. Szkice o poezji współczesnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wysoka łączliwość. Szkice o poezji współczesnej
Dostępny
4 szt.

Wysoka łączliwość. Szkice o poezji współczesnej to długo wyczekiwana, debiutancka książka krytycznoliteracka Pawła Kaczmarskiego, która stanowi wybór z tekstów opublikowanych w latach 2010-2018. W znakomitej większości są to teksty z zakresu krytyki polskiej poezji. „Dołączyłem do nich też mały wybór tekstów metakrytycznych (a może lepiej: polemicznych i okołokrytycznych), dotyczących kondycji i funkcji krytyki literackiej dziś. Jest więc poniższa książka opowieścią o tym, co działo się w polskiej poezji w – powiedzmy w przybliżeniu – drugiej dekadzie XXI wieku” – zapowiada autor. Dopowiedzmy: w znacznej mierze jest to opowieść o tym, co działo się w polskiej poezji pod względem jej tzw. zaangażowania. W Wysokiej łączliwości znajdują się teksty pozbawione wyraźnie akademickiego charakteru. Dzięki temu szkice o twórczości m.in. Konrada Góry, Kiry Pietrek, Tomasza Bąka, Julii Szychowiak, Szczepana Kopyta, Tomasza Pułki, mają szansę dotrzeć do znacznie szerszego – niż tylko hermetyczne środowisko specjalistów – kręgu odbiorców. W publikacji pomieszczone są zarówno teksty krótsze, bardziej dostępne dla czytelników niemających na co dzień kontaktu z poezją współczesną, jak i pogłębione, dłuższe szkice, co do których już dziś można powiedzieć, że wywarły duży wpływ na recepcję uznanych, nagradzanych autorów. „Wysoka łączliwość” zawiera omówienie poezji ponad 20 autorów i autorek, a także uzupełniające te omówienia teksty programowe i polemiczne.

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

2 osoby kupiły
18
Ja i mój świat 3. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Podręcznik. Częśc 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja i mój świat 3. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzeba...
Dostępny
8 szt.

Ja i mój świat 3 stanowi trzecią część serii przeznaczonej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i autyzmem. Treści publikacji koncentrują się wokół najbliższego otoczenia ucznia: zjawisk i środowisk przyrodniczych oraz zdarzeń ważnych w życiu dziecka i jego rodziny. Nową umiejętnością, którą można doskonalić w trakcie pracy z publikacją, jest czytanie zdań ze zrozumieniem. Materiał opracowano tak, by pomóc uczniom, którzy potrafią czytać, ale mają problem z rozumieniem przeczytanych treści.

35,00 zł
27,65 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

1 osoba kupiła
19
Pisaki 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisaki 12 kolorów
Dostępny
40 szt.

Pisaki - 12 kolorów.

8,00 zł
7,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
20
Dróżnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dróżnik
Dostępny
22 szt.

W historii literatury grozy Charles Dickens (1812-1870) to przede wszystkim autor legendarnej Opowieści wigilijnej. Jednak to Dróżnik stał się opowieścią najczęściej włączaną do antologii tego gatunku. I dał też tytuł wyborowi najlepszych historii. Ich objętość może zaskakiwać czytelników przyzwyczajonych do opasłych tomów, dominujących w twórczości tego autora. Ale i w krótkiej formie mistrzostwo Dickensa nie miało sobie równych na tle epoki.

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
21
Nabożeństwa wielkiego ratunku. Dar, który odmienia los świata i człowieka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nabożeństwa wielkiego ratunku. Dar, który odmienia los świata i człowi...
Dostępny
6 szt.

Bóg w swoim miłosierdziu używa wielu środków, dając nam różne formy nabożeństw, aby nas wyrwać z ciemności grzechu, zbliżyć do siebie, uświęcić. Są one jednocześnie lekarstwem na choroby ducha, jakie nas dotykają. Oto nabożeństwa, które mogą odmienić los zarówno twój, jak i świata. Mają one pomóc ci w tym, aby całe twoje życie stało się ukierunkowane na Boga. W Nim jest bowiem ratunek dla nieszczęśliwych, zagubionych, znękanych przez zło, którzy w nikim nie mają oparcia. Oddając siebie i świat w ręce Bożej opatrzności, odnajdziesz pokój.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
22
Deska do pływania, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deska do pływania, mix wzorów
Intex
Dostępny
84 szt.

Dmuchana deska Intex o wymiarach 112.0 x 62.0 cm posiada 2 komory powietrzne z tworzywa PVC. Dodatkowo dwa mocne uchwyty zapewniają wygodę podczas użytkowania. Praktyczny materac sprawdzi się podczas wypoczynku nad wodą – swobodne pływanie na jej powierzchni i korzystanie z atutów promieni słonecznych to sprawdzona recepta na udany urlop! Produkt wykonany jest z mocnego tworzywa PVC odpornego na szkodliwe działanie promieni słonecznych czy słonej wody. Specyfikacja: – materiał: PVC 0.25mm, – sugerowany wiek: + 6 lat, – długość: 112.0 cm, – szerokość: 62.0 cm, – waga: 0.7 kg. Deseczka jest lekka, dziecko bez problemu będzie mogło ją wygodnie nosić. Posiada dwa mocne uchwyty pomagające w utrzymaniu równowagi. Cechy produktu: – 2 wygodne uchwyty, – łatka naprawcza w zestawie, – kolorowa grafika, – renomowany producent, – gwarancja bezpiecznej zabawy. Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo.

62,70 zł
59,57 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,13 zł

1 osoba kupiła
23
I jest moc odległego życia w tej elegii. Uwagi o wierszach Andrzeja Sosnowskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I jest moc odległego życia w tej elegii. Uwagi o wierszach Andrzeja So...
Dostępny
16 szt.

Po debiutanckiej książce krytycznoliterackiej Pawła Kaczmarskiego Wysoka łączliwość, prezentujemy drugą publikację wydaną nakładem Fundacji im. Tymoteusza Karpowicza, która ukazuje młode środowisko wrocławskich krytyczek i krytyków.

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
24
Blok techniczny A4 10 kartek, biały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny A4 10 kartek, biały
Beniamin
Dostępny
3 szt.

Blok techniczny A4/10 kartek, biały. Idealny do szkoły i do zabaw plastycznych w domu.

4,99 zł
1 osoba kupiła
25
Phil Collins. Człowiek orkiestra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Phil Collins. Człowiek orkiestra
Dostępny
26 szt.

Przedstawiona publikacja to kompletna biografia Phila Collinsa – jednego z najbardziej utalentowanych, błyskotliwych i pracowitych twórców w historii muzyki popularnej Szczegółowy opis jego przebogatej kariery muzycznej, zarówno solowej, jak i w szeregach Genesis i Brand X, uzupełniają najważniejsze wątki z życia prywatnego – relacje z rodzicami, burzliwe związki z kobietami oraz ostatnie dramatyczne problemy zdrowotne. Całość składa się na fascynujący literacki obraz wielkiego artysty, zapis imponującej wspinaczki po drabinie muzycznej hierarchii na sam szczyt popularności. Z niewielkich klubów na gigantyczne stadiony, z progresywnej niszy na szczyty list przebojów. Phil Collins to motor napędowy wszelkich działań i muzyk bardzo wszechstronny. Stworzył zarówno ambitne, skomplikowane partie perkusji na artrockowych albumach „Foxtrot” czy „The Lamb Lies Down On Broadway”, jak również chwytliwe melodie światowych hitów „In The Air Tonight”, „Another Day In Paradise” czy „Invisible Touch”. Dzięki tej książce poznamy najwcześniejsze fascynacje Collinsa, źródła jego miłości do perkusji, zaglądniemy do sal prób Genesis, za kulisy klubów koncertowych, dowiemy się, jak powstały wszystkie najwspanialsze utwory i jak przebiegała współpraca z takimi artystami jak Eric Clapton, Robert Plant, Frida czy Sting. Analiz i szczegółowych opisów doczekały się tu wszystkie płyty i trasy koncertowe, autor nie pominął również aktorskich popisów Collinsa i jego aktywności w roli muzyka sesyjnego – wszechstronnego perkusisty i pomysłowego producenta. Phil Collins to prawdziwy „człowiek orkiestra”, a niniejsza szczegółowa biografia w pełni o tym przekonuje.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

1 osoba kupiła
26
Pastele olejne 18 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pastele olejne 18 kolorów
Dostępny
15 szt.

Pastele olejne 18 kolorów - między innymi - 3 odcienie zieleni, 3 odcienie niebieskiego, czerwony, żółty, pomarańczowy, szary, czarny, biały, brązowy, różowy, fioletowy. Pastele zapakowane w kartonowe pudełeczko oraz plastikową wytłoczkę oddzielającą kredki od siebie. Wielkość kredki około 7,5 cm. Każda kredka owinięta w papierową owijkę, aby uniknąć brudzenia palców podczas rysowania.Kolorowe pudełko z zawieszką w górnej części.

9,99 zł
1 osoba kupiła
27
Astrologia porównawcza. Synastry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Astrologia porównawcza. Synastry
Dostępny
4 szt.

Rzetelny, kompletny i najobszerniejszy polski podręcznik astrologii, do którego odwołuje się większość publikacji tematu. Napisany przez polskiego wybitnego astrologa, kierowany do polskiego czytelnika, dostosowany do polskiej mentalności. Osiem tomów konsekwentnie i dogłębnie wyjaśnia wszystkie zagadnienia współczesnej astrologii. Od podstaw dokładnych obliczeń i interpretacji horoskopu indywidualnego, poprzez wszystkie astrologiczne techniki. Umożliwia uzyskanie maksimum korzyści w naszym codziennym życiu dzięki najstarszej królowej nauk Astrologii.

33,00 zł
24,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,25 zł

1 osoba kupiła
28
Nowe przygody Olka i Ady. Poziom B i B+. Pakiet. Pięciolatek i Sześciolatek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe przygody Olka i Ady. Poziom B i B+. Pakiet. Pięciolatek i Sześcio...
Dostępny
64 szt.

Nowe przygody Olka i Ady to kontynuacja cyklu Olek i Ada. Nowy cykl dla przedszkolaków opracowany został w oparciu o program edukacji przedszkolnej Wokół przedszkola. Wszystkie poziomy cyklu łączą wspólne kręgi tematyczne i wspólni bohaterowie. Pakiety bazują na opowiadaniach o tytułowych bohaterach cyklu - rodzeństwie - Olku i Adzie. Zawartość pakietu: - Karty pracy , cz. 1-4 - Książka "Nowe przygody Olka i Ady" - Wyprawka plastyczna

163,10 zł
1 osoba kupiła
29
Labirynt. Harry Potter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Labirynt. Harry Potter
Ravensburger, od 7 lat
Dostępny
459 szt.

Kto pierwszy odnajdzie drogę do słynnych mieszkańców Hogwartu i powróci do punktu wyjścia? Harry, Ron, Hermiona, profesor Dumbledore, Hagrid i sowa Harry'ego, Hedwiga, czekają na odkrycie. Jeśli będziecie sprytnie przesuwać ścieżki labiryntu i tworzyć nowe drogi z pewnością dotrzecie do poszukiwanych postaci. „Labirynt” – proste zasady, a tyle niespodzianek! Zawartość opakowania: • plansza do gry, • 34 karty ze ścieżkami, • 24 karty z tajemnicami, • 4 pionki. Wymiary opakowania: 27.0 x 37.0 x 6.0 cm

124,53 zł
112,08 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,45 zł

1 osoba kupiła
30
Niewidzialne zasoby. O odnajdywaniu darów Ducha.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niewidzialne zasoby. O odnajdywaniu darów Ducha..
Dostępny
3 szt.

Zasoby są duchem i znajdują się w twoim wnętrzu. Nigdy nie są widzialne i nigdy nie staną się widzialne. Są niewidzialne dla ludzkiego oka, są niewyczuwalne dla zmysłu dotyku, są nie do usłyszenia i nie do skosztowania. To, co obserwujesz w świecie zewnętrznym, to jedynie formy, jakie owe zasoby przyjmują w postaci pieniędzy, jedzenia, ubrania, mieszkania, środków transportu, kapitału obrotowego, itp. Twoja duchowa przenikliwość potwierdzi, że tak właśnie jest. Później ujrzysz dowody na to - nie przez dostrzeżenie zasobów, lecz form jakie zasoby przybierają. Zbiór zasad rozwoju duchowego stworzonych przez Joela Goldsmitha , a zwanych Drogą do Nieskończoności zainspirował miliony ludzi na świecie. W niniejszej książce autor wyjaśnia dziesięć zasad, które nie tylko niosą ze sobą pokój wewnętrzny i wzrost świadomości, ale również zaspakajają ludzkie potrzeby materialne.

37,00 zł
27,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,25 zł

1 osoba kupiła
31
Moc uwielbienia. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moc uwielbienia. Audiobook
Merlin R. Carothers, Pomoc
Dostępny
13 szt.

Wydawniczy bestseller – wydany w formie audiobooka! Książka uważana przez wielu za nieocenioną pomoc duchowej apteki każdego chrześcijanina! Zobacz i przeczytaj jedno z wielu świadectw wybranych dla Ciebie. Na rynku polskim pojawiło się wiele publikacji na temat wzrastania w Bogu, jednak niniejsza książka traktuje ten problem poważnie, a jednocześnie bardzo przystępnie. Pokazuje ona – w sposób dla nas odkrywczy i bardzo istotny dla życia duchowego – aspekt uwielbienia i dziękczynienia jako codzienną postawę w życiu. Treść tej książki zmienia życie, wyostrza spojrzenie na wszystko. Moc uwielbienia rodzi wiarę, odkrywając różnorodność dróg, po których Bóg prowadzi człowieka. Jest jak dynamit, który trzeba wykorzystać, jeśli chce się widzieć prawdziwe znaki Bożej obecności w zwykłej codzienności. Świadectwa: „Dziękuję za Moc uwielbienia. Książka ta pozwoliła mi – przy obecnym moim zrozumieniu – szczerze podziękować Panu Bogu za aktualną sytuację rodzinną i uwielbiać Go. Wierzę w Jego Moc, Miłość i Mądrość” – Anna Wywiał. „Pragnę złożyć moje świadectwo o działaniu mocy uwielbienia oraz działaniu Ducha Świętego. Właśnie przed chwilą skończyłam czytać Moc uwielbienia, ale już w trakcie lektury przydarzyło mi się coś cudownego (...). Doszłam do miejsca, w którym był opis, że każdy może przyjąć Ducha Świętego, wystarczy o to poprosić. Leżąc na łóżku, powiedziałam do Boga, że chcę przyjąć Chrzest Duchem Świętym i że wierzę, że On mi na to pozwoli, i że nawet wiem, że do tego nie muszę uklęknąć, będę tylko leżeć. Zamknęłam oczy (...). Potem nastąpiła niesamowita błoga przyjemność. Czułam ją całym ciałem. I trwało to kilka minut. Czułam się cudownie. Czytałam książkę dalej. Już wiem, czemu Bóg doświadczył mnie i mojego męża...” – Beata.

26,00 zł
23,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,60 zł

1 osoba kupiła
32
Obsesja Eve. Kryptonim Villanelle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obsesja Eve. Kryptonim Villanelle
Dostępny
6 szt.

Książka, na której podstawie powstał nominowany do nagrody Emmy serial „Obsesja Eve”. Villanelle. Nie ma sumienia. Nie ma poczucia winy. Nie ma słabości. Zabójczyni doskonała. Rosyjska sierota, ocalona przed karą śmierci za brutalną zemstę, której dokonała na zabójcach jej ojca. Wyszkolona i bezlitosna, dostaje nowe życie, nowe nazwiska, nowe twarze – wszystko, czego potrzebuje. Jej zleceniodawcy nazywają siebie „Dwunastoma”. Ona jednak nic o nich nie wie. Zadania zleca jej Konstantin, człowiek, który ją uratował. Eve Polastri. Służy w MI5, póki nie popełni poważnego błędu. Z czasem ściganie bezlitosnej zabójczyni, Villanelle, staje się dla niej czymś więcej niż pracą. Staje się sprawą osobistą. Książkę i serial „Obsesja Eve” pokochali czytelnicy i widzowie na całym świecie. Znana z „Chirurgów” odtwórczyni roli Eve – Sandra Oh – za swoją rolę zdobyła Złoty Glob oraz nominację do nagrody Emmy.

32,90 zł
24,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,22 zł

1 osoba kupiła
33
Syrakuzańskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Syrakuzańskie
Dostępny
58 szt.

Widzę oczami pamięci kamienie – trudno zgadnąć, czy będące resztkami starożytnych domów i świątyń, czy naturalnymi skałami, widzę łąki, na których przeszło dwa tysiące siedemset lat temu szukali nowego miejsca na ziemi pierwsi kolonizatorzy z Grecji. Gdzie, znajdując w jaskiniach czaszki karłowatych słoni, roili sobie istnienie jednookich Cyklopów i snuli historie o wynaturzonych dzieciach Zeusa, o strąceniu do Tartaru, o spotkaniu wędrowca Odysa z biednym Polifemem...

16,00 zł
11,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
34
Anders Breivik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anders Breivik
Dostępny
187 szt.

„Czarny piątek” 22/7/2011 w Norwegii, kraju uznawanym za najszczęśliwszy na świecie, stał się niebywałym wstrząsem. Tym bardziej, że sprawcą nie był – jak początkowo sądzono – skrajny islamski terrorysta, ale rdzenny Norweg, „one of us”. W czasach odżywających tendencji skrajnie nacjonalistycznych i brunatnoprawicowych pojawienie się epigonów Breivika jest bolesnym faktem. Dla jednych ABB to postać budząca odrazę i pogardę. Są jednak tacy, dla których został bohaterem i współczesnym herosem. W tym kontekście warto uczynić ważkie zastrzeżenie: Breivika skazano i odsiaduje karę w więzieniu nie za poglądy, które wielu skłonnych jest podzielać, ale za odebranie życia 77 osobom. Elżbieta Czykwin, analizując casus Breivika, odpowiada na pytanie: jakie cechy współczesności sprzyjają pojawieniu się postaci tego rodzaju? Niektóre były już przywoływane w podobnych kontekstach: dysfunkcjonalna rodzina, powszechny narcyzm oraz rola i znaczenie internetu. Autorka wskazuje jeszcze inne cechy Breivika i osobowości jemu podobnych: załamanie naturalnego oporu przed zabijaniem, status incela (odrzuconego przez kobiety mizogina). Na plan pierwszy wysuwają się kluczowe kwestie wstydu i poniżenia jako decydujące w genezie agresji. Elżbieta Czykwin – prof. dr hab. nauk społecznych. Profesor zwyczajna w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Dwukrotna stypendystka Robinson College Uniwersytetu w Cambridge. Autorka książek: Samoświadomość nauczyciela (1995); Stygmat społeczny (2007, 2008, 2013, 2018); Białoruska mniejszość narodowa jako grupa stygmatyzowana (2000); Wstyd (2013). Współautorka, redaktorka i tłumaczka monografii zbiorowych: Teaching the mother tongue in multilingual Europe (Londyn 1998, 2005); Dwujęzyczność i dwukulturowość (1998, wspólnie z D. Misiejuk); Gorsi inni (2008, redakcja wspólnie z M. Rusaczyk); Stygmatyzacja, tolerancja, naprawa. Integracyjna analiza psychologiczna reakcji na dewiację (2009, tłumaczenie książki A.J.M. Dijkera i W. Koomena, wspólnie z M. Rusaczyk) oraz licznych artykułów. Książka Stygmat społeczny, wydana przez Wydawnictwo Naukowe PWN i trzykrotnie wznawiana, w 2007 roku została wyróżniona Ogólnopolską Nagrodą im. Prof. Ireny Lepalczyk przyznawaną przez Łódzkie Towarzystwo Naukowe. Publikacja Wstyd w 2015 roku została uznana przez internautów „najlepszą książką na lato”.

39,90 zł
35,11 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,79 zł

1 osoba kupiła
35
Blok rysunkowy A4 16 kartek, kolorowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowy A4 16 kartek, kolorowy
Beniamin
Dostępny
64 szt.

Blok rysunkowy A4/16 kartek, kolorowy.

5,99 zł
1 osoba kupiła
36
Stand Back 1981-2017, 6 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stand Back 1981-2017, 6 LP
Stevie and Nicks, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.06

Lista utworów: LP 1: 1. Edge of Seventeen (Remaster) [05:29] 2. Rooms on Fire (Remaster) [04:37] 3. Stand Back (Remaster) [04:50] 4. After the Glitter Fades (Remaster) [03:29] 5. If Anyone Falls (Remaster) [04:08] 6. Talk to Me (Remaster) [04:13] 7. I Can't Wait (Remaster) [04:35] 8. Has Anyone Ever Written Anything for You (Remaster) [04:34] 9. Long Way to Go (Remaster) [04:06] 10. Maybe Love Will Change Your Mind (Remaster) [04:16] LP 2: 1. The Dealer (Remaster) [04:38] 2. Lady (Remaster) [04:57] 3. Stop Draggin' My Heart Around (with Tom Petty & The Heartbreakers) [Remaster] [04:02] 4. Leather and Lace (with Don Henley) [Remaster] [03:43] 5. Nightbird (Remaster) [04:59] 6. Blue Denim (Remaster) [04:23] 7. Every Day (Remaster) [03:33] 8. Planets of the Universe (Remaster) [04:46] 9. Secret Love (Remaster) [03:15] 10. For What It's Worth (Remaster) [04:31] LP 3: 1. I Will Run to You (with Tom Petty & The Heartbreakers) [Remaster] [03:20] 2. Two Kinds of Love (Remaster) [04:47] 3. Whenever I Call You "Friend" (Remaster) [04:00] 4. Magnet & Steel (Remaster) [03:23] 5. Gold (Remaster) [04:22] 6. Too Far From Texas (with Natalie Maines) [Remaster] [03:49] 7. Sorcerer (Remaster) [04:55] 8. You're Not The One (Remaster) [04:06] 9. Santa Claus Is Coming To Town (Remaster) [02:31] 10. Cheaper Than Free (feat. Dave Stewart) [Remaster] [03:38] LP 4: 1. You Can't Fix This (Remaster) [05:58] 2. Golden (feat. Stevie Nicks) [Remaster] [03:27] 3. Blue Water (feat. Lady Antebellum) [Remaster] [04:25] 4. Borrowed (Remaster) [03:32] 5. Beautiful People Beautiful Problems (feat. Stevie Nicks) [Remaster] [04:13] 6. Gold Dust Woman (Live) [Remaster] [06:17] 7. Dreams (Live) [Remaster] [05:01] 8. Angel (Live) [Remaster] [04:45] 9. Rhiannon (Live) [Remaster] [08:27] LP 5: 1. Landslide (with The Melbourne Symphony Orchestra) [Live 2006] [Remaster] [04:15] 2. Sara (Live From Soundstage) [Remaster] [06:56] 3. Crash Into Me (Live) [Remaster] [05:33] 4. Circle Dance (Live) [Remaster] [04:14] 5. Needles And Pins (Remaster) [02:26] 6. Rock and Roll (Live) [Remaster] [04:04] 7. Blue Lamp (Remaster) [03:50] 8. Sleeping Angel (Remaster) [04:40] LP 6: 1. If You Ever Did Believe (Remaster) [04:09] 2. Crystal (Remaster) [05:53] 3. Your Hand I Will Never Let It Go (Remaster) [03:42]

403,90 zł
371,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 32,31 zł

37
Greatest Hits, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Greatest Hits, LP
Tom Petty & The Heartbreakers, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Lista utworów: Płyta 1: 1. American Girl 2. Breakdown 3. Anything That's Rock 'N' Roll 4. Listen to Her Heart 5. I Need to Know 6. Refugee 7. Don't Do Me Like That 8. Even the Losers 9. Here Comes My Girl 10. The Waiting 11. You Got Lucky Płyta 2: 1. Don't Come Around Here No More 2. I Won't Back Down 3. Runnin' Down a Dream 4. Free Fallin' 5. Learning to Fly 6. Into the Great Wide Open 7. Mary Jane's Last Dance 8. Something in the Air

124,90 zł
122,40 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,50 zł

38
Portishead Portishead, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portishead Portishead, 2 LP
Portishead, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.21

Lista utworów: LP 1: 1. Cowboys 2. All Mine 3. Undenied 4. Half Day Closing 5. Over LP 2: 1. Humming 2. Mourning Air 3. Seven Months 4. Only You 5. Elysium 6. Western Eyes

147,90 zł
144,94 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,96 zł

39
Marcus Garvey, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marcus Garvey, LP
Burning Spear, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Lista utworów: Strona A: 1. Marcus Garvey 2. Slavery Days 3. The Invasion 4. Live Good 5. Give Me Strona B: 1. Old Marcus Garvey 2. Tradition 3. Jordan River 4. Red, Gold And Green 5. Resting Place

95,90 zł
93,98 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,92 zł

40
Miles Davis. The Complete Birth Of The Cool, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miles Davis. The Complete Birth Of The Cool, 2 LP
Miles Davis, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.29

Lista utworów: LP 1: A1. Move A2. Jeru A3. Moon Dreams A4. Venus De Milo A5. Budo A6. Deception B1. Godchild B2. Boplicity B3. Rocker B4. Israel B5. Rouge B6. Darn That Dream LP 2: C1. Birth Of The Cool Theme C2. Symphony Sid Announces The Band C3. Move C4. Why Do I Love You C5. Godchild C6. Symphony Sid Introduction C7. S'il Vous Plait D1. Moon Dreams D2. Budo (Hallucinations) D3. Darn That Dream D4. Move D5. Moon Dreams D6. Budo (Hallucinations)

191,90 zł
188,06 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 3,84 zł

41
The Complete Birth Of The Cool, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Complete Birth Of The Cool, CD
Miles Davis, Universal Music Polska
Dostępny
102 szt.

Lista utworów: 1. Move 2. Jeru 3. Moon Dreams 4. Venus De Milo 5. Budo (Hallucinations) 6. Deception 7. Godchild 8. Boplicity 9. Rocker 10. Israel 11. Rouge 12. Darn That Dream 13. Birth of the Cool Theme 14. Symphony Sid Announces the Band 15. Move 16. Why Do I Love You 17. Godchild 18. Symphony Sid Introduction 19. S'il Vous Plait 20. Moon Dreams 21. Budo (Hallucination) 22. Darn That Dream 23. Move 24. Moon Dreams 25. Budo (Hallucinations)

54,90 zł
53,80 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

42
Chip & Tony Kinman. Sounds Like Music, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chip & Tony Kinman. Sounds Like Music, CD
różni wykonawcy, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.30

Lista utworów: 1. Real Style – Blackbird 2. Folks Say Go – The Dils 3. Me Too – Blackbird 4. Liberation – Blackbird 5. Jersey Girl – Blackbird 6. Dope – Blackbird 7. Rank And File (Alternate Version) – Rank And File 8. Candy – Blackbird 9. Amanda Ruth (Alternate Version) – Rank And File 10. Lucky Day (Alternate Version) – Rank And File 11. Paniolo (Alternate Version) – cowboy Nation 12. Citizen – Rank And File 13. Revolution Is Rising – Blackbird 14. Dream On – Blackbird 15. Restless – Rank And File 16. Landslide – Rank And File 17. Old Paint – Blackbird 18. Blue Hair – Blackbird 19. Perfect Day – Blackbird 20. She's Real Gone – Blackbird 21. Rebel (Alternate Version) – Cowboy Nation 22. All The Same – Blackbird

70,90 zł
65,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

43
Trump pod ostrzałem. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trump pod ostrzałem. Audiobook
Michael Wolff, Biblioteka Akustyczna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

Kontynuacja bestselleru Ogień i furia. Biały Dom marzył, żeby ta książka nigdy się nie ukazała. Najgorętszy tytuł 2019 roku po polsku już w dniu światowej premiery! Podobnie jak wydania poprzedniej książki Michaela Wolffa, także i publikacji tej prezydentowi Trumpowi nie udało się zablokować. Dzięki temu dostajemy unikalny i najświeższy - autor skończył swoje śledztwo pod koniec lutego - wgląd w to, jak wyglądają dziś kulisy rządzenia najpotężniejszym państwem świata. To, o czym prokurator Mueller napisał w swoim chłodnym raporcie, otrzymujemy w formie soczystego reportażu, pełnego smaczków z pierwszej linii frontu, jak wtedy, gdy dowiadujemy się, kto najczęściej wygrywa w Białym Domu konkurs na najbardziej nieszczęśliwego pracownika. Ale ta książka to dużo więcej. Żadnemu innemu dziennikarzowi nie udało się tak dogłębnie przejrzeć Trumpa, gdy ten wraz ze swoją ekipą próbował zablokować śledztwo na temat rosyjskich wpływów na kampanię prezydencką. Żaden nie ujawnił tylu zakulisowych szczegółów dotyczących pokrętnego handlu nieruchomościami w rodzinie Trumpa. I przede wszystkim - żaden nie pokazał tak wymownie szaleństwa ogarniającego Biały Dom i narastającej bezradności jego pracowników, którzy albo stamtąd uciekają, albo przestają wykonywać polecenia swojego szefa.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

44
Blood, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blood, CD
Collective Soul, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.26

Lista utworów: 1. Now's the Time 2. Over Me 3. Crushed 4. Right As Rain 5. Them Blues 6. Good Place to Start 7. Observation of Thoughts 8. Changed 9. Big Sky 10. Porch Swing

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

45
Love Will Find A Way, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Love Will Find A Way, CD
Philip Bailey, Universal Music Polska
Dostępny
101 szt.

Lista utworów: 1. Billy Jack 2. You're Everything 3. We're a Winner 4. Stairway to the Stars 5. Brooklyn Blues 6. Once in a Lifetime 7. Just to Keep You Satisfied 8. Sacred Sounds 9. Long as You're Living 10. Love Will Find a Way

54,90 zł
53,80 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

46
Urodzony na Gestapo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urodzony na Gestapo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Autor należy do ostatniego pokolenia tzw. Holocaust Survivors, czyli Żydów ocalonych z Holocaustu. W Polsce żyje ich jeszcze kilkuset. Są skazani na zagładę, tym razem ostateczną i nieodwołalną, ponieważ najmłodsi, między innymi autor, dobijają do osiemdziesiątki. Książka Urodzony na Gestapo nie jest, jak wiele innych, opisem wojennych losów spisanych po wojnie przez naocznego świadka niemieckich zbrodni. Na pytanie, o czym jest ta publikacja, autor odpowiada: „Jest o mnie, o człowieku, który wiele lat poświęcił na poszukiwanie prawdy o pierwszych latach swojego życia; od 1942 do 1945 roku. Zakończyły się one sukcesem. Jakiś, niedający się racjonalnie wytłumaczyć, ciąg wydarzeń rozgrywających się w różnych miejscach i w różnym czasie spowodował, że autor odnalazł prawdę o swojej tożsamości i o rodzinie, którą prawie całą zamordowali Niemcy.” W książce znajdziemy piętnaście opowiadań, których miejscem akcji są kolejno: Polska, Ukraina i Izrael. Czytelnik znajdzie w niej również czternaście wierszy i ponad dwadzieścia zdjęć, w większości wykonanych przed wojną.

15,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,01 zł

47
Polski Autokefaliczny Kościół Prawosławny w obszarze polityki wyznaniowej oraz polityki narodowościo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polski Autokefaliczny Kościół Prawosławny w obszarze polityki wyznanio...
Dostępny
12 szt.

Prezentowana książka, zgodnie z postawionymi przez Autora celami głównymi i szczegółowymi, wypełnia istniejącą dotąd lukę na rynku rodzimej literatury naukowej w odniesieniu do polskiego prawosławia w Polsce Ludowej oraz III RP. [?] Stefan Dudra pokazuje funkcjonowanie polskiej Cerkwi Prawosławnej kompleksowo. Uwzględnia aspekty: polityczne, historyczne, prawne, administracyjne, doktrynalne, finansowo-majątkowe, narodowościowe, edukacyjne, kulturalne, społeczne, organizacyjne, duszpasterskie, opiekuńcze, charytatywne, naukowe, demograficzne, statystyczne, ekumeniczne, medialne, a także międzynarodowe. Z uznaniem należy odnieść się do obiektywizmu i wieloaspektowej rzetelności Autora oraz jego kunsztu warsztatowego, na który składają się solidna kwerenda źródłowa archiwów państwowych i kościelnych oraz imponująca liczba książek, artykułów i innych dokumentów, będących podstawą opracowania. z recenzji dr. hab., prof. nadzw. Pawła A. Leszczyńskiego Z założenia jest to całościowe ujęcie, w którym podjęto próbę ukazania działań państwa polskiego po roku 1944 do chwili obecnej w stosunku do Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego, podjętych w ramach polityki wyznaniowej i narodowościowej. Na rynku wydawniczym widoczny jest brak tak cennego pod względem poznawczym i analitycznym kompleksowego podejścia do tytułowej problematyki. Rozważania zawarte w prezentowanej książce mogą być interesujące dla historyków oraz badaczy rozwiązań prawno-administracyjnych. z recenzji prof. dr. hab. Grzegorza Rydlewskiego Stefan Dudra ? historyk i politolog, profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie Zielonogórskim, kierownik Zakładu Stosunków Międzynarodowych Instytutu Politologii UZ oraz Pracowni Badań nad Mniejszościami Narodowymi i Etnicznymi. Członek Komisji Wspólnej Rządu i Mniejszości Narodowych i Etnicznych. Jego zainteresowania naukowe koncentrują się wokół zagadnień związanych z państwową polityką wyznaniową i narodowościową. Autor licznych publikacji w czasopismach naukowych i pracach zbiorowych.

126,00 zł
110,88 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 15,12 zł

48
Totti. Kapitan. Autobiografia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Totti. Kapitan. Autobiografia
Dostępny
29 szt.

Zadebiutował wSerie A, mając zaledwie 16 lat. Kiedy marcowego popołudnia 1993 roku wchodził na boisko wBrescii, kibice nie mogli wiedzieć, że oto oglądają przyszłą legendę włoskiej piłki. Jego kariera szybko nabrała rozpędu: pierwsze derby, pierwsza bramka, pierwsze trofea. A wszystko to mogło zakończyć się o wiele wcześniej, gdyby prezydent Franco Sensi nie odwołał wostatniej chwili jego transferu do Sampdorii. W tej książce Francesco Totti przedstawia historię swojego życia – od dzieciństwa upływającego pod znakiem nieśmiałości ilęku, po scudetto, dwa Superpuchary Włoch imistrzostwo świata z reprezentacją swojego kraju. Il Capitano opowiada też o groźbach pod adresem sędziego po przegranym meczu z Koreą na mundialu w2002 roku, Luciano Spallettim czającym się na niego w ciemnościach hotelowego korytarza, więźniu, który dobrowolnie został dłużej za kratkami, by mieć możliwość spotkania swojego idola, i o wielu innych wydarzeniach ze swojej wspaniałej kariery. Szczera, prawdziwa, anegdotyczna. Wyjątkowa autobiografia, która udowadnia, że Totti to ktoś więcej niż piłkarz. Totti znaczy kapitan. „Wspaniała autobiografia legendy, jaką za życia stał się Francesco Totti. To wciągająca podróż do świata wybitnego piłkarza, który klasą iumiejętnościami, anade wszystko wiernością ilojalnością zapracował na status nieśmiertelnego. Nikt tak jak Totti nie uczy, na czym polega miłość do jednego klubu”. – Mateusz Święcicki, Eleven Sports „To jest książka o wierności. Wartości wpiłce nożnej niemal zapomnianej icoraz mniej cenionej. Francesco Totti spędził wAS Romie ćwierć wieku, strzelił dla niej ponad ćwierć tysiąca goli, ale osiągnął z klubem niewiele. Gdyby trafił do lepszego, byłby wielokrotnym mistrzem. Tyle że on nie chciał innego klubu, bo kocha Rzym. A wdzięczny Rzym tę miłość odwzajemnia”. – Stefan Szczepłek, „Rzeczpospolita” „Proszę wybaczyć, bo listy miłosne wypada pisać atramentem. Drogi Francesco… Dziękuję za wieloletnie przedłużanie ipielęgnowanie dziecięcej, nieskażonej miłości do piłki wmilionach dorosłych facetów. Szkoda, że nie skorzystałeś z okazji przedłużenia kariery, kiedy wtrakcie jednego z meczów wydzierałem się na antenie, że oddam za to nerkę. Ta książka poniekąd rekompensuje mi Twoją decyzję”. – Filip Kapica, Eleven Sports „Nie ma piłkarzy większych niż klub, ale nie dotyczy to Francesco Tottiego. Totti to Rzym, aRzym to Totti. Francesco jest jak Koloseum – zawsze będzie kojarzył się z jednym miastem iz jednym klubem. Ta książka to piękna opowieść o człowieku, który wimię miłości powierzył swoje życie AS Romie. Wspaniała podróż dla fanów calcio śladami jednej z największych legend”. – Piotr Dumanowski, Eleven Sports

42,99 zł
34,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,60 zł

49
Michelin. Zielony Przewodnik. Francja, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Michelin. Zielony Przewodnik. Francja, wydanie 3
Dostępny
3 szt.

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina! W przewodniku znajdziecie niezbędne informacje, dzięki którym odkryjecie cel Waszej podróży. Dowiecie się też o ciekawych miejscach, które warto zobaczyć. • Organizacja podróży – informacje przydatne przed wyjazdem i w trakcie podróży • Informacje krajoznawcze – wiadomości geograficzno-historyczne i kulturowe • Odkrywanie Francji – trasy zwiedzania i opisy interesujących miejsc Gwiazdki – tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych: *** zobacz koniecznie ** warto odwiedzić * godne uwagi Pełny zestaw dokładnych map: • mapy regionów, • trasy wycieczek, • plany miast. Wybrane adresy na każdą kieszeń: • restauracje, kawiarnie, bary, • miejsca i atrakcje dla rodzin z dziećmi.

64,90 zł
35,70 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 29,20 zł

50
Sąsiedztwo zobowiązuje... 50 tomów Poznańskiej Biblioteki Niemieckiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,00 zł
34,79 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 14,21 zł

51
Dyplomacja publiczna Unii Europejskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyplomacja publiczna Unii Europejskiej
Dostępny
47 szt.

Oddawana w ręce czytelnika publikacja pozwala spojrzeć na dzisiejszą dyplomację europejską z różnych perspektyw: od analizy procesu decyzyjnego Unii Europejskiej, przez ukazanie poszczególnych działań realizowanych w jej lokalnym, polskim wymiarze, po ekonomiczno-globalne spojrzenie na efekty poszczególnych decyzji. [?] Interdyscyplinarność nauki o stosunkach międzynarodowych determinowała zastosowane w pracy podejście badawcze. Jednym z celów, które postawiła sobie Autorka, było zdefiniowanie nowego ujęcia integrującego metody badawcze z zakresu stosunków międzynarodowych i komunikowania politycznego. z recenzji dr hab. Ilony Biernackiej-Ligięzy, prof. UMCS Konstrukcja pracy wskazuje, że mamy do czynienia z realizacją przemyślanego zamysłu badawczego Autorki. Zwłaszcza podział pracy na część teoretyczną i weryfikację empiryczną podnosi walor publikacji do rangi wysoko ocenianych monografii prezentujących bardzo dobry warsztat naukowy, który powinien być upowszechniany w celach dydaktycznych dla kolejnych pokoleń naukowców. [?] Publikacja wyróżnia się na rynku i stanowi inspirujące opracowanie o szerokich walorach poznawczych integrujących różne podejścia badawcze. z recenzji dr hab. Marty Witkowskiej Marta Ryniejska-Kiełdanowicz ? politolog, adiunkt w Zakładzie Komunikowania Międzynarodowego w Instytucie Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego. W kręgu jej zainteresowań naukowych znajdują się takie zagadnienia, jak międzynarodowe public relations, studia nad dyplomacją publiczną i kulturalną oraz dyplomacja miast.

37,80 zł
33,26 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,54 zł

52
The Son, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Son, CD
Sławek Jaskułke, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.02

Solo piano album. Muzyka która koi. Na kształt tej płyty, jej finalne brzmienie, składają się trzy elementy: kompozycje, instrument oraz jego strój. „The Son” została nagrana na unikalnym w skali światowej instrumencie – fortepianie prostostrunnym Malmsjo Grand Piano z 1935 roku nazywanym także, z uwagi na swoją budowę, Banana Grand. Zawarte na płycie z jednej strony są dźwiękowym pejzażem o bogatym zabarwieniu harmonicznym, z drugiej posiadają budowę piosenkową z wyraźnie dominującą melodią. Nagrań dokonano w stroju 432 Hz, w którym Sławek Jaskułke pracuje od kilku lat. I jak sam artysta przyznaje: „Wybór obniżonego strojenia instrumentu w moim przypadku jest jednym z elementów budowania własnego, niepowtarzalnego brzmienia. Obniżony strój jest przyjemniejszy w percepcji, powoduje cieplejsze i ciemniejsze brzmienie. A barwa w mojej muzyce wybrzmiewa przed nutami.” Album „The Son” domyka cykl kompozycji zapoczątkowanych płytą „Senne”. Lista utworów: 1. Last Step To Ward Silence 2. When You Run With Your Father 3. Flying Flowers 3. Empty Bay 4. Night Trip Into The Future 5. True Or False 6. The Son

39,90 zł
39,10 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,80 zł

53
Too Late - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Too Late
Dostępny
2 szt.

Tylko dla dorosłych Asa prowadzi nielegalny biznes, jest obsesyjnie zakochany w Sloan. Nie cofnie się przed niczym, by zniszczyć każdego, kto choć spróbuje stanąć między nimi. Sam natomiast pogrąża się w uzależnieniu od imprez, narkotyków, seksu. Sloan jest gotowa znieść wiele, nawet jeśli ceną jest jej godność. Tkwi w toksycznym związku, by... zapewnić opiekę niepełnosprawnemu bratu. Jest stale obserwowana i musi być Asie posłuszna. Straciła nadzieję, że mogłaby się z tego piekła wyzwolić. Jednak życie rzuca jej kolejne wyzwanie – stawia na jej drodze Cartera. Dziewczyna obawia się go, ale nie jest w stanie mu się oprzeć. Rozpoczyna się ryzykowna gra, w której nie ma miejsca na błąd, a stawką jest życie nie tylko Sloan. Poznaj historię uzależniającą jak narkotyk, w której namiętność przekracza niebezpieczne granice. Twoje serce zabije szybciej z pożądania i… ze strachu. Colleen Hoover nie przestaje zaskakiwać – ani szokować – nawet najwierniejszej czytelniczki.

39,90 zł
30,72 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

54
Gambling With The Devil Clear LP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gambling With The Devil Clear LP. Winyl
Helloween, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.08

1.- Crack the riddle 2.- Kill it 3.- The saints 4.- As long as I fall 5.- Paint a new world 6.- Final Fortune 7.- The bells of the 7 hells 8.- Fallen to pieces 9.- I.M.E. 1.- Can do it 2.- Dreambound 3.- Heaven tells no lies 4.- Find my freedom 5.- We unite 6.- See the night 7.- Never surrender

100,90 zł
92,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,07 zł

55
Vesica piscis - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vesica piscis
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.23

Gdyby komórki ciała potrafiły mówić, mówiłyby językiem wierszy Zwolskiej-Płusy. Najnowszy tom poetki przynosi nam niezwykle intymne wyznania ciała. To głos, jakiego brakowało polskiej poezji. Niezwykle cielesny, wnikliwy, przeszywający i wyciągający na wierzch wszystko, co jest tak bardzo niewygodne, od czego chcielibyśmy odwrócić wzrok. Jest to niezwykła poetycka odwaga…

28,00 zł
21,84 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 6,16 zł

56
Toys Inn. Fashion Bijou. Zestaw koralików Princess - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toys Inn. Fashion Bijou. Zestaw koralików Princess
Stnux
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.02

Zestaw pozwala na tworzenie własnej, unikalnej biżuterii. To świetna propozycja na imprezę dla dzieci. Do wykorzystania jest ponad 1000 kolorowych koralików o różnych kształtach, dzięki którym powstaną wspaniałe dzieła. Efekty pracy będą świetnym prezentem dla bliskiej osoby. Zestaw rozwija kreatywność, precyzję, cierpliwość, a także zdolności artystyczne dzieci poprzez możliwość tworzenia własnych oryginalnych kombinacji. Jest też dobrym sposobem na integrację, rozwijanie zainteresowań i zaangażowanie dorosłych do wspólnej zabawy. Zestaw zawiera ponad 1000 koralików w 5 kolorach: fioletowym, różowym, niebieskim, perłowym i złotym. Wymiary opakowania: 29.0 x 32.2 x 5.0 cm

51,70 zł
46,01 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,69 zł

57
Toys Inn. Fashion Bijou. Twoja modna biżuteria - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toys Inn. Fashion Bijou. Twoja modna biżuteria
Stnux
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.30

Stwórz swoje własne modne bransoletki. Dzięki zestawowi koralików z modeliną jest to bajecznie proste. Zawartość zestawu: • specjalne foremki do tworzenia koralików, • 5 soczystych kolorów modeliny, • modne, metalowe zawieszki.

39,90 zł
35,51 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

58
Askato Import Zestaw narzedzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Askato Import Zestaw narzedzi
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.22

15,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,91 zł

59
Askato Import Meble kuchenne z lodowka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Askato Import Meble kuchenne z lodowka
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.13

27,90 zł
25,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

60
Askato Import Meble kuchenne z naczyniami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Askato Import Meble kuchenne z naczyniami
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.09

15,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,91 zł

61
Askato Import Meble kuchenne ze zmywarka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Askato Import Meble kuchenne ze zmywarka
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.13

13,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

62
Askato Import Meble kuchenne z piekarnikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Askato Import Meble kuchenne z piekarnikiem
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.13

15,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,91 zł

63
Askato Import Meble kuchenne z szafkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Askato Import Meble kuchenne z szafkami
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.24

30,90 zł
27,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,09 zł

64
Meble kuchenne z piekarnikiem i zmywarką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Meble kuchenne z piekarnikiem i zmywarką
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.13

Meble kuchenne z piekarnikiem i zmywarką Cechy zestawu: • zestaw mebelków kuchennych, przeznaczone dla lalek o wysokości 29.0 cm, • otwierane drzwi piekarnika, zmywarki oraz szafek, • w zestawie również akcesoria kuchenne, • dodatkowo dźwięk oraz światło. Wymiary opakowania: 28.0 x 9.0 x 36.0 cm

15,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

65
Meble kuchenne z wyposażeniem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Meble kuchenne z wyposażeniem
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.19

Komplet mebelków kuchennych, przeznaczony jest dla lalek o wysokości ok. 29.0 cm Zestaw składa się z kuchenki, piekarnika, zlewozmywaka, zmywarki oraz kilku szafek W zestawie znajdują się również akcesoria kuchenne. Dodatkową atrakcją są efekty dźwiękowe oraz świetlne.

65,90 zł
59,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,59 zł

66
Askato Import Meble kuch enne z wyposazeniem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Askato Import Meble kuch enne z wyposazeniem
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.19

Meble kuchenne z wyposażeniem Zestaw mebelków kuchennych, przeznaczone dla lalek o wysokości 29 cm Zestaw składa się z kuchenki, piekarnika, lodówki, zmywarki oraz kilku szafek Otwierane drzwi W zestawie również akcesoria kuchenne Dodatkowo dźwięk oraz światło

58,90 zł
53,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

67
Askato Import Meble kuchenne ze zmywarka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Askato Import Meble kuchenne ze zmywarka
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.24

36,90 zł
33,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,69 zł

68
Askato Import Meble kuchenne z piekarnikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Askato Import Meble kuchenne z piekarnikiem
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.03

39,90 zł
35,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

69
Askato Import Meble kuch enne z lodowka i piekarn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Askato Import Meble kuch enne z lodowka i piekarn
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.17

41,90 zł
37,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,19 zł

70
Meble kuchenne z lodówką i zmywarką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Meble kuchenne z lodówką i zmywarką
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.15

Meble kuchenne z lodówką i zmywarką • zestaw mebelków kuchennych, przeznaczone dla lalek o wysokości 29.0 cm. • otwierane drzwi lodówki, zmywarki oraz szafek. • w zestawie również akcesoria kuchenne. • dodatkowo dźwięk oraz światło.

29,90 zł
26,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

71
Askato Import Traktor z przyczepa do skrecania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Askato Import Traktor z przyczepa do skrecania
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.15

57,90 zł
52,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,79 zł

72
Askato Import Traktor z przyczepa do skrecania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Askato Import Traktor z przyczepa do skrecania
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.22

47,90 zł
43,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,79 zł

73
Askato Import Kasa z kal kulatorem,tasma i czytni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Askato Import Kasa z kal kulatorem,tasma i czytni
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.18

58,90 zł
53,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

74
Askato Import Traktor z przyczepa do skrecania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Askato Import Traktor z przyczepa do skrecania
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.05

50,90 zł
45,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,09 zł

75
Askato Import Zestaw lekarski, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Askato Import Zestaw lekarski, niebieski
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.09

Zestaw lekarski pozwoli rozwinąć dziecku wyobraźnię i zabawić się w lekarza.

31,90 zł
28,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,19 zł

76
Askato Import Zestaw lekarski, różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Askato Import Zestaw lekarski, różowy
ATI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.07

Zestaw lekarski pozwoli rozwinąć dziecku wyobraźnię i zabawić się w lekarza.

34,90 zł
31,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

77
Figle-migle. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figle-migle. Audiobook
Emilia Szczęsna, NOTITIA
Dostępny
4 szt.

Każde dziecko ma wymarzony zawód, ulubione zajęcie, swój własny sposób na spędzanie wolnego czasu, każde czegoś nie lubi i czegoś się boi… Chłopcy lubią bawić się w policjantów i złodziei, a dziewczynki marzą o księciu z bajki… I to są uroki dzieciństwa… Figle-migle to zbiór opowiadań, w których wszystkie dialogi zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami z dziecięcej codzienności, co uczyniło tę płytę bardzo „życiową” i bliską jej odbiorcom. Każdy rodzic, babcia i dziadek odnajdzie tu swojego milusińskiego albo namiastkę własnego dzieciństwa. Lekkie i zabawne słuchowisko jest doskonałe do wspólnego podróżowania i stania w korkach ulicznych. Radosna barwa głosu lektora przenosi dorosłych słuchaczy w świat dzieci, a najmłodszych utwierdza w dziecięcej radości życia. Płyta przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

78
Fotel dmuchany Beanless Bag, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotel dmuchany Beanless Bag, mix kolorów
Intex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.16

Fotel a'la worek do siedzenia, ale bez zbędnego zamieszania z ruszającym się w powłoce wypełnieniem. Po rozłożeniu i nadmuchaniu w ciągu kilku minut będziesz mógł zrelaksować się w miękkim fotelu oglądając film. Jasne kolory rozświetlą każdy pokój. Pufa flokowana sprawdzi się doskonale w każdym pokoju – nastolatka, studenta, czy nawet w pokoju gościnnym użytkowanym przez wszystkich członków rodziny. Pufa wykonana została z najwyższej jakości materiałów. Zewnętrzna warstwa pokrywająca pufę to welur przypominający strukturą sztruks. Elegancki i luksusowy wygląd oraz wyjątkowy komfort, który zapewnia miękkie i wygodne oparcie to bez wątpienia największe zalety produktu. Dzięki interesującemu kształtowi oraz neutralnej kolorystyce pufa doskonale wpasuje się wyglądem w każde pomieszczenie. Wymiary: 107.0 x 104.0 x 69.0 cm Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

90,90 zł
86,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,54 zł

79
Pierwszaki. Dawne maluchy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwszaki. Dawne maluchy
Dostępny
12 szt.

Pierwszaki to książka dla dzieci, które rozpoczynają pierwszą klasę szkoły podstawowej. Liliana Jędrzejewska-Mucha wprowadza ich w nowy szkolny świat w najlepszy z możliwych sposobów - przez opowieść. Historia Ani, Kuby i innych pierwszaków z pewnością rozjaśni każdemu maluchowi obraz nieznanej jeszcze szkoły i rozgoni wątpliwości dotyczące tego, jak to będzie w pierwszej klasie. Książka jest napisana prostym językiem i opowiedziana z perspektywy rozpoczynających rok szkolny uczniów. Dzieci mogą razem z nimi przeżyć pierwszy dzień w szkole i zobaczyć, jak wygląda nauka w klasie. Całości dopełniają miłe dla oka ilustracje Daniela Włodarskiego oraz ciekawe zadania z zakresu języka polskiego, matematyki, przyrody, muzyki i plastyki, dzięki którym maluchy poczują się jak w prawdziwej szkole! To świetny prezent dla każdego kończącego przedszkole dziecka i niezawodna pomoc dla rodziców w tym trudnym czasie. „Książka dla pierwszoklasistów, którzy chcieliby wiedzieć, co czeka ich po zakończeniu edukacji przedszkolnej. Czytając tę pozycję, dzieci dowiedzą się, jak wyglądają zajęcia w szkole i o czym będą się uczyć. Będą również mogły skorzystać z propozycji ciekawych zabaw i zadań pozwalających rozwinąć i utrwalić nabytą wiedzę. Treść tej książki usunie wszelkie niepokoje związane z przejściem dziecka z przedszkola do szkoły, pokazując, że w szkole czeka uczniów wspaniała przygoda. To doskonała pozycja również dla rodziców obecnych pierwszoklasistów, którzy czasami tak nie do końca wiedzą, „o co chodzi” we wprowadzanych na lekcjach edukacji wczesnoszkolnej zagadnieniach. Treść tej książki pozwoli spokojnie zmierzyć się z trudniejszymi tematami, które po wyjściu dziecka ze szkoły są zapominane i w konsekwencji, niezrozumiałe.” Lilianna Jędrzejewska-Mucha jest nauczycielem dyplomowanym z ponad trzydziestoletnim stażem w edukacji wczesnoszkolnej oraz współautorką podręczników do nauczania zintegrowanego (2000 r.).

35,10 zł
27,03 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,07 zł

80
Zabawka drewniana. Labirynt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawka drewniana. Labirynt
GAZELO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.08

Drewniana zabawka Labirynt pozwoli rozwinąć zdolności manualne dziecka.

21,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

81
Dmuchana bramka do gry w piłkę, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dmuchana bramka do gry w piłkę, mix kolorów
Intex
Dostępny
38 szt.

Dmuchany zestaw do piłki wodnej, został przystosowany do ewentualnego obciążenia go ciężarkami. Zestaw jest przeznaczony do gry w wodzie, ale można również korzystać z niego na trawie. Zestaw został wykonany z wytrzymałego winylu, dzięki czemu dzieci i dorośli mogą oddać się zabawie bez trosk o uszkodzenie. Cechy: • dmuchana bramka o wymiarach 140.0 x 89.0 x 81.0 cm, • dmuchana piłka, • siatka zabezpieczająca. Uwaga. MIx kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

80,90 zł
76,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,04 zł

82
Zrozumieć psychologię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrozumieć psychologię
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.05

Doskonały przewodnik po tak obszernej dziedzinie, jaką jest psychologia. Autor wyczerpująco omawia w niej najważniejsze pojęcia związane z naturą człowieka, przedstawia panoramę współczesnych osiągnięć psychologii, uzupełniając rozważania teoretyczne konkretnymi przykładami `z życia wziętymi` i portretami osób, które na co dzień zajmują się analizowaniem biologicznych podstaw naszego zachowania, badania ludzkiej zmysłowości, motywacji i potrzeb, seksualności, inteligencji, możliwości uczenia się etc.

119,00 zł
85,68 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 33,32 zł

83
Skuter do pływania, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skuter do pływania, mix wzorów
Intex
Dostępny
100 szt.

Skuter wodny marki Intex w wyścigowych barwach dla Waszej pociechy. Te skutery wodne to oczywiście imitacje, które nie posiadają silników – dla dzieci będą jednak najwspanialszymi maszynami na świecie. Skutery Wave Rider dzięki solidnemu uchwytowi pozwolą na utrzymywanie się dziecku w pionie nawet przy nieco większej fali. Uwaga! Producent sugeruje zabawę w płytkiej wodzie pod opieką osób dorosłych. Parametry: • wymiary 117.0 x 77.0 cm, • materiał PVC, • mocny uchwyt, • łatka naprawcza w komplecie. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

45,90 zł
43,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,29 zł

84
Materac deska surfingowa, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Materac deska surfingowa, mix wzorów
Intex
Dostępny
22 szt.

Z tym materacem powietrznym w stylu deski surfingowej lato może się rozpocząć! Nieważne, czy wybierasz się na plażę, jezioro czy domowy basen: z tym materacem można się wspaniale zrelaksować. Szczegóły: • wymiary: 178.0 x 69.0 cm, • Fiber-Tech™ wewnętrzna struktura dla większej stabilności, • 2 komory dmuchane, • w zestawie łaty naprawcze. Uwaga! Ze względu na niebezpieczeństwo utonięcia, zabawa w wodzie odbywać powinna się pod opieką osoby dorosłej. Dzieci mogą utonąć w niewielkiej ilości wody. Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

101,90 zł
96,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,09 zł

85
Przezroczysta piłka plażowa z brokatem, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przezroczysta piłka plażowa z brokatem, mix kolorów
Intex
Dostępny
3 szt.

Dmuchana piłka to ciekawy sposób na aktywne spędzanie czasu dla każdego, niezależnie od jego wieku. Duża brokatowa piłka zapewni rozrywkę w niemal każdych warunkach nie tylko Twoim dzieciom, ale i Tobie. Wykonana z mocnego tworzywa PVC 0.23mm, stanowi niewyczerpane źródło zabaw zarówno dla młodszych i starszych miłośników ruchu na świeżym powietrzu. W zestawie znajduje się łatka naprawcza, którą w razie potrzeby można naprawić drobne uszkodzenie. Średnica piłki 71cm. Towar wysyłany losowo.

30,90 zł
29,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,54 zł

86
Basen rozporowy Easy Set, 396 x 84 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen rozporowy Easy Set, 396 x 84 cm
Intex
Dostępny
18 szt.

Baseny rozporowe firmy Intex wykorzystują siłę rozporową – woda napiera na wykonane z wytrzymałego PVC ścianki, usztywniając całą konstrukcję. W połączeniu ze specjalnym pompowanym kołnierzem, powstają baseny, które nie tylko mogą osiągnąć duże rozmiary i są wytrzymałe, ale także dostosowują wysokość progu do ilości nalanej wody. Rozporowe baseny Intex to najpopularniejsze baseny naziemne na świecie! Dane techniczne: – rozmiar basenu: 396.0 x 84 cm, – waga: 16.7 kg – zalecane wypełnienie wodą: 80 % – pojemność: 7290 l – przewidywany czas montażu: 15 minut, – sugerowany wiek: od 6 lat. Wakacje to czas wypoczynku. Leniwe popołudnia w twoim ogrodzie mogą zmienić się nie do poznania. Wesoły śmiech dzieci i relaks w przyjemnie chłodnej wodzie to tylko parę z wielu zalet naszego basenu rozporowego Intex. Nie martw się o miejsce w ogrodzie, dzięki bardzo kompaktowym wymiarom z pewnością nie będzie problemu z rozłożeniem. Dużym atutem jest czas potrzebny na rozstawienie całej konstrukcji. W około 15 minut już możesz się cieszyć przydomowym kącikiem basenowym. Materiał zastosowany przy produkcji tego produktu to PVC, który charakteryzuję się niesamowitą wytrzymałością, co da pewność, że basen posłuży na lata. Nie zapominamy również o młodszych entuzjastach wody. Dzieci już od 6 roku życia mogą bezpiecznie korzystać z basenu. Opiekun powinien jednak zawsze znajdować się w pobliżu! Jeżeli pragniesz ochłody w upalne dni, lub chcesz, aby Twoje dzieci miały cudowną atrakcję na wakacje, to ten produkt skierowany jest właśnie do Ciebie!

510,90 zł
485,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 25,54 zł

87
Basen rozporowy Easy Set, 366 x 86 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen rozporowy Easy Set, 366 x 86 cm
Intex
Dostępny
22 szt.

Okrągły basen rozporowy o średnicy 3.66 m, pojedynczy pierścień u góry ścianki zapewnia wsparcie. Pojemność: 5620 l wody 3-warstwowy materiał odporny na przebicie. 12 V pompa filtrująca może przefiltrować 2270 l wody na jednym wkładzie. Wymiary: 366.0 x 86.0 cm Waga: 15.4 kg

472,90 zł
449,26 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 23,64 zł

88
Basen rozporowy Easy Set, 366 x 76 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen rozporowy Easy Set, 366 x 76 cm
Intex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.28

Baseny rozporowe to najlepsza i tania atrakcja do ogrodu. Basen ten wykorzystuje siłę, z jaką wlana woda napiera na jego ścianki. Dzięki temu basen zyskuje odpowiedni kształt. Pompowana opona na górze nadaje sztywność całej konstrukcji i oparcie, poprzez dostosowanie poziomu wysokości ścian basenu do ilości wody. Główne cechy produktu to wytrzymałość, łatwy montaż, szybkie rozłożenie. Zapewnia bezpieczeństwo dla młodszych użytkowników. Wykonany z PVC – to materiał miękki, ale trwały. Wraz z tym zestawem otrzymujesz: – basen rozporowy 366.0 x 76.0cm, – łatki naprawcze, – instrukcja obsługi. Specyfikacja basenu: – podłączenie pompy: 32 mm, – pojemność: 5.621 l – wymiary zewnętrzne 366.0 cm, – wysokość: 76.0 cm, – średnica pierścienia zewnętrznego: 310.0 cm, – wielkość opakowania: 57.0 x 37.0 x 24.0 cm, – waga: 12.4 kg.

344,90 zł
327,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 17,24 zł

89
Basen stelażowy prostokątny, 300 x 200 x 75 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen stelażowy prostokątny, 300 x 200 x 75 cm
Intex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Prostokątny basen na ramie stelażowej, pomieści 3834l wody. 3-warstowowy materiał odporny na przekłucie. Parametry:t • wymiary: 300.0 x 200.0 x 75.0 cm, • waga: 20,7kg, • wytrzymały, stelażowy basen marki Intex o prostokątnym kształcie, • rama metalowa, galwanizowana, bardzo sztywna i wytrzymała, • poszycie basenu wykonane z grubego PVC w kilku warstwach, • czas rozłożenia: około 30 minut.

638,90 zł
606,96 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 31,94 zł

90
Basen rozporowy Easy Set, 305x76 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen rozporowy Easy Set, 305x76 cm
Intex
Dostępny
24 szt.

Objętość wody po napełnieniu 80% basenu: 3.853 l, czas montażu ok 20 minut. Materiał dna o grubości 0,25 mm, ściany 0,50 mm oraz pierścienia 0,27 mm - zapewnia wysoką stabilność i pewność. Basen o średnicy 305 x wysokości 76 cm Objętość wody na poziomie 80%: 3.853 l Dno o grubości 0,25 mm Ścianka o grubości 0,50 mm Pierścień o grubości 0,27 mm Filtracja kartuszowa 12 V, ECO 1.250 l/h Filtracja TÜV / GS Napięcie: 220-240V Dno i boczne ścianki basenu są wykonane z trzech warstw materiału SUPER TOUGH®. To bardzo mocny materiał, który składa się z poliestru, dwustronnie laminowanego PCV. SUPER-TOUGH® jest odporny na działanie benzyny, oleju, soli, wody i szczególnie odporne na ścieranie, uderzenia oraz działanie promieni słonecznych.

510,90 zł
485,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 25,54 zł

91
Basen rozporowy Easy Set, 305x76 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen rozporowy Easy Set, 305x76 cm
Intex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.25

Basen Easy Set światowego lidera Intex o wielkości 305.0 x 76.0 cm zapewni w upalne dni przyjemną ochłodę. Dobra zabawa dla całej rodziny gwarantowana! Zawartość wody wynosi po wypełnieniu do ok. 80% 3.853 l, czas montażu tylko ok. 15 min. Grubość folii dna 0.25 mm, ścian 0.50 mm i kołnierza powietrznego 0.27 mm zapewnia wysoką stabilność i bezpieczeństwo. W celu optymalnej filtracji zalecamy pompy filtrujące INTEX typu ECO (nie dołączono do produktu). Nie tylko zapewnia ona bardzo dobre rezultaty filtrowania, ale także posiada wszelkie konieczne przyłącza. Dane w skrócie: – rozmiar basenu: 305.0 x 76.0 cm, – zawartość wody przy wypełnieniu 80%: 3.853 l, – grubość folii dna 0.25 mm, – grubość folii ściany 0.50 mm, – grubość folii kołnierza powietrznego 0.27 mm, – wytrzymały materiał i wysoka jakość. Dno i ścianki basenów tej serii produkowane są z trzech warstw Supser-Tough®. Ten materiał o najwyższej wytrzymałości składa się kanwy poliestrowej i obustronnego, grubego aluminiowanego PWC. Super-Tough® jest odporny na benzynę, oleje i słoną wodę, bardzo wytrzymały na tarcie, uderzenia i promieniowanie słoneczne. Stabilność i bezpieczeństwo Forma opatentowana przez Intex umożliwia maksymalną stabilność basenu nawet bez dodatkowych przeszkadzających podpórek z metalu i wsporników. Nadmuchiwany kołnierz i wentyl Specjalnie duży wentyl służy do pompowania kołnierza. Jest on seryjnie wyposażony w zabezpieczenie przeciwzwrotne, aby zapobiec uciekaniu powietrza podczas zamykania wentyla. Opróżnianie i bezpieczeństwo Baseny te wyposażone są seryjnie w zamykany śrubą wentyl spustowy po zewnętrznej stronie oraz drugi z zamknięciem ciśnieniowym po wewnętrznej stronie folii basenowej. Służy on nie tylko zwiększeniu bezpieczeństwa, chroni też przed niezamierzonym opróżnieniem zbiornika. Praktyczni pomocnicy Nie tylko montaż, lecz także demontaż – opróżnianie basenu powinno być proste i nie zajmować dużo czasu. Już w podstawowym wyposażeniu znajduje się urządzenie do spuszczania wody z przyłączem do węża. W tym celu wystarczy odkręcić wentyl i podłączyć wąż ogrodowy. Reszta już nie jest problemem, nie potrzebna jest pompa zanurzeniowa. Przyłącze urządzenia filtrującego Basen wyposażony jest seryjnie w przyłącze węży o średnicy 32.0 mm do urządzeń filtrujących Intex typ Eco. Zalecamy stosowanie tych pomp, gdyż posiadają one konieczne przyłącza, ale również mają bardzo dobrą wydajność, odpowiednią do tego basenu. Aby podłączyć inne modele konieczny jest zakup odpowiednich złączek. Nasadka na przyłącze pompy filtrującej Czy chcesz użytkować basen bez techniki filtracyjnej? Chcesz wymienić wkład filtrujący? Pompa filtrująca jest w serwisie? Nie ma problemu! Do zamknięcia przyłącza pompy można użyć nasadki znajdującej się w podstawowym wyposażeniu w zestawie. Aby zamknąć przyłącze należy wcisnąć je w otwór przyłącza pompy po wewnętrznej stronie folii basenowej. Szybko, prosto, wydajnie.

198,68 zł
188,75 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 9,93 zł

92
Miszmasz, czyli kogel mogel 3, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miszmasz, czyli kogel mogel 3, DVD
Kordian Piwowarski, 2019
Dostępny
7 szt.

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą (Jerzy Rogalski). Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes... W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

93
Dmuchana karoca księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dmuchana karoca księżniczki
Intex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.19

Dmuchana karoca w różowo-perłowym kolorze została wykonana z wysokiej jakości tworzywa PVC o grubości 0.30 cm. Idealnie pasuje do pokoju dziewczynki lub do zabrania ze sobą nad wodę. W zestawie znajduje się konik o wymiarach 124.0 x 58.0 x 66.0 cm, wyposażony w 2 mocne uchwyty ułatwiające utrzymanie. Karoca nadaje się do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. W zestawie łatka naprawcza. Dane techniczne: • rozmiar produktu: 145.0 x 135.0 x 104.0 cm, • karoca: 145.0 x 135.0 x 104.0 cm; konik: 124.0 x 58.0 x 66.0 cm, • waga: 6.1 kg, • grubość: 0.3 mm.

283,90 zł
269,71 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 14,19 zł

94
Leksykon gerontologii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leksykon gerontologii
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.14

Publikacja obejmuje łącznie ponad 1 200 haseł rzeczowych, w zdecydowanej większości dotyczących kwestii medycznych, społecznych, ekonomicznych, pedagogicznych, psychologicznych i prawnych Od pierwszego wydania tego leksykonu minęło już dwanaście lat – w tym czasie Adam A. Zych otrzymał tytuł profesora nauk społecznych (2014), wyróżnienie Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za nowatorskie rozwiązania w zakresie upowszechniania wiedzy gerontologicznej na temat starzenia się społeczeństwa polskiego i aktywizacji społecznej seniorów (2015) oraz honorowy tytuł „Przyjaciel Seniora” (2016). Zmiany treściowe w obecnym wydaniu Leksykonu gerontologii objęły wymianę niektórych z haseł, a nade wszystko aktualizację danych statystycznych lub demograficznych oraz usunięcie drobnych niedokładności, usterek bądź pomyłek rzeczowych, formalnych i literowych, jednak główny korpus tej publikacji zasadniczo pozostał nienaruszony. Na końcu zaś dodane zostały oceny i opinie na temat tego leksykonu przygotowane przez znawców problematyki. Takie walory niniejszego dzieła, jak: rozległy zakres tematyczny, aktualność i szczegółowość, własny styl, przejrzystość narracji, umiejętność wykładu spraw trudnych, niemniej jednak z odrobiną uśmiechu, czy też logiczny układ haseł, sprawiają, że najnowsza edycja Leksykonu gerontologii Adama A. Zycha będzie użyteczna dla wielu Czytelników zainteresowanych złożoną, wielowątkową problematyką starzenia się i wielopostaciowej starości w czasach, w jakich przyszło nam żyć, dojrzewać oraz zmierzać ku kresowi własnego istnienia. Adresatami publikacji są osoby zainteresowane gerontologią, w szczególności geriatrzy, pracownicy socjalni, gerontopsycholodzy, gerontosocjolodzy, pielęgniarki geriatryczne, opiekunowie społeczni, studenci kierunków medycznych, społecznych i humanistycznych.

76,00 zł
53,20 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 22,80 zł

95
Basen rozporowy Easy Set, 244 x 76 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen rozporowy Easy Set, 244 x 76 cm
Intex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.05

Cechy produktu: – objętość wody po napełnieniu: 2.419 l (80%), – czas montażu: ok 15 minut, – materiał dna o grubości 0.25 mm, ściany 0.50 mm oraz pierścienia 0.27 mm – zapewnia wysoką stabilność i pewność, – średnica basenu: 244.0 cm, – filtracja kartuszowa ECO 1.250 l / h, – filtracja TÜV / GS, – napięcie: 220-240V. Dno i boczne ścianki basenu są wykonane z trzech warstw materiału Super Tough®. To bardzo mocny materiał, który składa się z poliestru, dwustronnie laminowanego PCV. Super Tough® jest odporny na działanie benzyny, oleju, soli, wody i szczególnie odporne na ścieranie, uderzenia oraz działanie promieni słonecznych.

340,90 zł
323,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 17,04 zł

96
Basen stelażowy prostokątny, 220 x 150 x 60 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen stelażowy prostokątny, 220 x 150 x 60 cm
Intex
Dostępny
34 szt.

Prostokątny basen na ramie stelażowej, pomieści 1662l wody. 3-warstowowy jest materiał odporny na przekłucie. Parametry: • wymiary: 220.0 x 150.0 x 60.0 cm, • waga: 15,4 kg, • łatwy w utrzymaniu czystości, • czas montażu: 30 min.

466,90 zł
443,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 23,34 zł

97
Dmuchany zestaw do siatkówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dmuchany zestaw do siatkówki
Intex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.28

Nadmuchany zestaw do siatkówki ma ponad 2 metry długości! Zawiera siatkę, słupy na podstawie pływającej, nadmuchiwana piłkę do siatkówki, dwie torby obciążeniowe dla stabilności konstrukcji, które jak kotwica przytwierdzą bramkę do dna. W zestawie jest także łatka naprawcza. Rozmiar po napompowaniu: 239.0 x 64.0 x 91.0 cm

60,90 zł
57,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,04 zł

98
Funkcjonowanie dorosłego rodzeństwa osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Funkcjonowanie dorosłego rodzeństwa osób uzależnionych od alkoholu i n...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.03

Książka przedstawia problem alkoholizmu i narkomanii, ich konsekwencje nie tylko dla samego uzależnionego, lecz także dla dzieci alkoholików, a szczególnie rodzeństwa osoby uzależnionej od alkoholu i narkotyków. Funkcjonowanie tych drugich nie jest opisane w literaturze przedmiotu. Celem niniejszej pracy jest naświetlenie grupy, jaką jest rodzeństwo osób uzależnionych. Jak na nie wpływa atmosfera rodzinna związana z uzależnieniem brata lub siostry? Czy ma to swoje konsekwencje w ich funkcjonowaniu w czasie teraźniejszym i w wizji przyszłości? Jeśli skutki są negatywne, to nie tylko dzieci alkoholików, ale także rodzeństwo potrzebuje uwagi i ewentualnej pomocy profesjonalnych terapeutów. Jeśli ktoś, czytając obraz stworzony w rozdziale badawczym, zobaczy siebie lub osobę sobie bliską, zrozumie zachowanie, którego może nie jest w stanie zaakceptować, a które jest przyczyną kolejnych negatywnych skutków w życiu zawodowym i osobistym. Niniejsza publikacja może być przydatna osobom zajmującym się dziedziną uzależnień i współuzależnień oraz zainspirować do szerszej pracy z rodziną osób uzależnionych, gdyż ukazuje grupę, której funkcjonowanie jest zagrożone przez nałóg brata lub siostry. Poruszone w książce kwestie mogą być także pomocne studentom, osobom uzależnionym, współuzależnionym oraz tym wszystkim, którym los takich osób nie jest obojętny.

38,00 zł
26,60 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,40 zł

99
Przypis do noty biograficznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przypis do noty biograficznej
Dostępny
8 szt.

Marek Kołodziejski pisał bardzo dużo, o czym z racji naszej przyjaźni wiedziałam, a jego wiersze czytałam na bieżąco. Wiele z nich nigdy nie trafiło do książek, bo Marek był wobec siebie bardzo krytyczny, a i nie zawsze pasowały do koncepcji tomu. Jego śmierć była nagła, przerwała w pół słowa ten strumień. Szkoda by było, gdyby tak dobra poezja pozostała nieznana. Starałam się zebrać w tej książce wiersze z różnych okresów, ale najwięcej jest w niej tekstów nowych, które dają obraz jego twórczości ostatnich lat. Mam nadzieję, że ta książka przyczyni się do utrwalenia (wśród jednych) i poznania (wśród innych) poezji Marka Kołodziejskiego. Bo warto wsłuchać się w ten głos.

25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

100
Błękitna wieża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błękitna wieża
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.19

Tomaž Šalamun (ur. 1941, zm. 2014) – poeta słoweński, jeden z najwybitniejszych współczesnych poetów europejskich. Opublikował ponad czterdzieści tomów poezji w języku słoweńskim, z których wiele ukazało się w wydaniach książkowych w innych krajach europejskich i USA. Tłumaczony na ponad 20 języków. Po polsku ukazały się Wiersze (1979), Straszne święta (1996), Poker (2002), Czytać: kochać (2002) w tłum. Katariny Šalamun-Biedrzyckiej oraz Jabłoń (2004) i Pora roku (2013) w tłum. Miłosza Biedrzyckiego. Kojarzony z nurtem neoawangardy. Jego poezja odegrała dużą rolę w przemianach języka poetyckiego w Polsce po przełomie 1989 roku. Za Błękitną wieżę otrzymał w 2007 roku Nagrodę Simona Jenki.

45,00 zł
31,50 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

Wróć do góry