hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.04.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 27 kwietnia 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Lekarstwo na zmartwienia. Jak w siedmiu krokach osiągnąć wewnętrzną harmonię (Robert L. Leahy), na drugim Blok techniczny kolorowy A4 20 barwiony w masie INTERDRUK (Interdruk). Kolejny produkt to Dziennik życia wewnętrznego (Święta Weronika Giuliani) oraz Jak pomóc dziecku z dysleksją. Ćwiczenia dla uczniów klas 4-6. Część 2 (Anna Radwańska).
1
Lekarstwo na zmartwienia. Jak w siedmiu krokach osiągnąć wewnętrzną harmonię - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lekarstwo na zmartwienia. Jak w siedmiu krokach osiągnąć wewnętrzną ha...
Dostępny48 szt.

Lekarstwo na zmartwienia to bestseller przetłumaczony na 9 języków, uznany przez magazyn Self za jeden z ośmiu najlepszych poradników samopomocowych wszech czasów. Jak zidentyfikować źródła dręczących nas lęków, zmierzyć się z nimi, odzyskać spokój i zacząć cieszyć się życiem? Jeśli masz dość zadręczania się obawami o związki, zdrowie, pieniądze lub pracę, jeśli jesteś gotów spojrzeć krytycznie na własny sposób myślenia o sobie i swojej przyszłości, spróbuj zmienić swoje życie na lepsze. Dr Robert L. Leahy profesor psychiatrii na Uniwersytecie Cornell, współzałożyciel Akademii Terapii Poznawczej (Academy of Cognitive Therapy), przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Psychoterapii Poznawczej (International Association of Cognitive Psychotherapy), dyrektor Instytutu Terapii Poznawczej w Nowym Jorku (American Institute for Cognitive Therapy in New York City), autor i redaktor 13 książek.

46,00 zł
29,90 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 16,10 zł

30 osób kupiło
2
Blok techniczny kolorowy A4 20 barwiony w masie INTERDRUK - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,99 zł
6,83 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 5,16 zł

9 osób kupiło
3
Dziennik życia wewnętrznego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik życia wewnętrznego
Dostępny16 szt.

Św. Weronika Giuliani żyjąca na przełomie XVII i XVIII wieku to zakonnica i stygmatyczka, która otwiera przed Czytelnikiem świat mistycznych przeżyć. Swoje powołanie do świętości przeżywała jako umiłowanie Ukrzyżowanego, którego postawiła w centrum swojego życia i któremu była całkowicie posłuszna. To poddanie się oczyszczającej mocy Chrystusa doprowadziło Świętą do głębszego poznania Boga. Pomimo ataków szatana i jego nieustępliwości dusza Weroniki stała się twierdzą, w której zamieszkał Bóg. Jej codzienne doświadczenie cierpienia w postaci stygmatów stało się symbolem zjednoczenia z Ukrzyżowanym i przyczyniło się do podjęcia przez nią posługi jako mezany pośredniczki pomiędzy Bogiem a grzesznikami. Otrzymała w swym życiu wiele łask, którym zawsze towarzyszyło błogosławieństwo nie tylko dla niej, ale również dla jej spowiednika, klasztoru oraz dla całego świata. To niezwykłe świadectwo wiary jest dla nas dowodem na to, że Bóg obdarowując jedną osobę, równocześnie pochyla się nad całym światem. W spisanym na polecenie spowiedników dzienniku znajdziemy zapiski jej osobistych doświadczeń wpisanych w duchowość franciszkańską oraz jej zawierzenia Duchowi Świętemu i Matce Bożej. Szczególne miejsce zajmuje wśród nich teologia serca zranionego oraz serca miłującego. Jest to element niespotykany ani wcześniej, ani później w przeżyciach innych mistyków. Pomimo upływu trzech wieków, dziennik Świętej pozostaje wciąż aktualny, a przesłanie w nim zawarte będzie doskonałą propozycją dla osób, które we współczesnym świecie poszukują osobistego i głębokiego spotkania z Bogiem.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

7 osób kupiło
4
Jak pomóc dziecku z dysleksją. Ćwiczenia dla uczniów klas 4-6. Część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak pomóc dziecku z dysleksją. Ćwiczenia dla uczniów klas 4-6. Część 2
Dostępny13 szt.

Poradnik zawiera ćwiczenia praktyczne dla nauczycieli i rodziców do wykorzystania podczas pracy z uczniem, aby stymulować jego rozwój i pozwolić osiągnąć sukces edukacyjny. Docelowa grupa uczniów 4-6 klasa szkoły podstawowej. Główną cechą, którą wyróżnia proponowaną publikację jest to, że zawiera w przeważającej części praktyczne ćwiczenia, które rodzic sam może wykorzystać podczas wspólnej pracy nad zminimalizowaniem zaburzeń wynikających z dysleksji.

48,00 zł
39,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,64 zł

5 osób kupiło
5
Dubaj i okolice light: przewodnik + mapa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dubaj i okolice light: przewodnik + mapa
Dostępny57 szt.

Podziwianie zniewalających widoków z Burj Khalifa, najwyższego budynku świata, rejs tradycyjną drewnianą łodzią po dubajskim kanale, spacer wąskimi uliczkami historycznej dzielnicy Al Fahidi, pływanie z rekinami w… centrum handlowym, a może lot balonem nad pustynią? Sztuczna wyspa w kształcie palmy, wyścigi wielbłądów, w których dżokejami są roboty, i monumentalny meczet w Abu Zabi. Barwny świat arabskich targów ze stoiskami pobłyskującymi od biżuterii, pachnącymi szafranem, kurkumą i suszonymi owocami, zachwycającymi kolorowymi szalami i chustami. Słodkie daktyle, ociekająca miodem baklawa i aromatyczna kawa. Odkryj Dubaj i jego okolice z nową, wyjątkową serią explore! guide light. To prawdziwy niezbędnik w podróży. Konkretne i zajmujące opisy zarówno głównych atrakcji, jak i mniej znanych, ale wartych uwagi miejsc, układają się w gotowe trasy zwiedzania. Ciekawostki z różnych dziedzin są idealnym dopełnieniem całości. Sprawdzone informacje praktyczne pozwolą zaplanować udany urlop, a szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym miejscu. Przewodniki z serii explore! guide light to niezbędnik w podróży. Konkretne i zajmujące opisy zarówno głównych atrakcji, jak i mniej znanych, ale wartych uwagi miejsc, układają się w gotowe trasy zwiedzania. Ciekawostki z różnych dziedzin są idealnym dopełnieniem całości. Sprawdzone informacje praktyczne pozwolą zaplanować udany urlop, a szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym miejscu.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

5 osób kupiło
6
Góry Bystrzyckie, Orlickie, Stołowe, masyw Śnieżnika. Mapa turystyczna, 1:25 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Góry Bystrzyckie, Orlickie, Stołowe, masyw Śnieżnika. Mapa turystyczna...
Dostępny3 szt.

Góry Bystrzyckie, Góry Orlickie, Góry Stołowe, Masyw Śnieżnika 1:50 000. Mapa "poczwórna" tzn., że na jednym arkuszu przedstawiliśmy zasięg obszaru, który najczęściej występuje na 4 oddzielnych mapach. Najlepiej oddaje to reklamowy slogan "4 w 1". Od Skalnego Miasta po Międzylesie i Lądek-Zdrój. Skalne Miasto 1:25 000, Park Narodowy Gór Stołowych. Mapa zawiera m.in. czasy przejść, szlaki piesze, rowerowe, konne i narciarskie. Nazwy przystanków, skarby przyrodnicze i historyczne, schroniska. Atutem jest plastyczne cieniowanie rzeźby terenu. Mapa z serii Rodzina sudecka.

10,70 zł
9,99 zł

Rabat 6,6%
oszczędzasz 0,71 zł

3 osoby kupiły
7
Góry Izerskie, Karkonosze, Pogórze Izerskie, Kotlina Jeleniogórska. Mapa turystyczna, 1:50 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Góry Izerskie, Karkonosze, Pogórze Izerskie, Kotlina Jeleniogórska. Ma...
Dostępny6 szt.

Bardzo dokładna mapa w skali 1:50 000 zawierająca czasy przejść, ciekawe informacje krajoznawcze, szlaki piesze, konne rowerowe, narciarskie, skarby przyrodnicze i historyczne.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

3 osoby kupiły
8
Madryt 3w1: przewodnik + atlas + mapa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Madryt 3w1: przewodnik + atlas + mapa
Dostępny13 szt.

Gwarna Gran Va z wystawnym gmachem Metrópolis, mistrzowie malarstwa w Muzeum Prado i legendarny stadion Santiago Bernabu. Pełen przepychu Pałac Królewski, perełki na targu El Rastro i tropikalny ogród na dworcu Atocha. Te i inne atrakcje Madrytu pomoże odkryć przewodnik z serii explore! guide. Nowa jakość wśród przewodników – wyjątkowe połączenie barwnych opisów i szczegółowych map: – mapy tras zwiedzania przedstawiające lokalizację wszystkich opisywanych miejsc, – bogata treść: historia i kultura, przyroda i tradycje, ciekawostki i anegdoty, – przydatne informacje praktyczne: dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, noclegi, pogoda, – przejrzysty układ graficzny umożliwiający łatwe wyszukiwanie informacji, – szczegółowy atlas Madrytu, w którym zaznaczono miejsca opisane w przewodniku, – dwustronnie laminowana mapa dołączona do przewodnika.

69,90 zł
48,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

2 osoby kupiły
9
FCE Practice Exam Papers 2 SB + DigiBook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
FCE Practice Exam Papers 2 SB + DigiBook
Dostępny32 szt.

FCE Practice Exam Papers 1-2 (New Edition) to nowa seria publikacji zawierających testy przygotowujące do egzaminu FCE oraz egzaminu First (FCE) for Schools w formule obowiązującej od 2015 r. Publikacje mogą być także wykorzystywane w przygotowaniach do innych egzaminów o podobnej skali trudności.Podręcznik (Student's Book) zawiera zadania pozwalające na systematyczne ćwiczenie i rozwijanie sprawności czytania, użycia słownictwa i struktur gramatycznych, pisania, rozumienia ze słuchu i mówienia. W każdym podręczniku zawarto 10 testów oraz serię dodatkowych ćwiczeń z zakresu słownictwa i struktur gramatycznych. Arkusze odpowiedzi pokazują, w jaki sposób poprawnie zaznaczać odpowiedzi na egzaminie.DigiBook (kod umożliwiający pobranie DigiBooka jest dołączony do książki ucznia) to cyfrowy, interaktywny odpowiednik drukowanej wersji publikacji. Został zaprojektowany na takie systemy operacyjne jak: Windows, Mac, iOS i Android dzięki temu może być wykorzystywany na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych: komputerach, laptopach, tabletach, smartfonach. Pracując z DigiBookiem, uczeń otrzymuje natychmiastową informację zwrotną o błędach popełnionych podczas wykonywania zadań. Każde ćwiczenie może wykonać wielokrotnie, a to pomaga w zapamiętaniu struktur językowych i przygotowaniu się do egzaminu.

89,00 zł
77,43 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,57 zł

1 osoba kupiła
10
Łamigłówka druciana Racing nr 02, poziom 2/4 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówka druciana Racing nr 02, poziom 2/4
G3
Dostępny2 szt.

Przed Wami niesamowity wyścig z czasem! Skoncentruj się, weź głęboki wdech... i rozwiąż łamigłówkę tak szybko, jak tylko potrafisz: Rozwiązanie zajmuje Ci pięć minut - zasługujesz na miano kierowcy elitarnej Formuły 1 Rozwiązanie zajmuje Ci dziesięć minut - zasługujesz na miano kierowcy testowego Rozwiązanie zajmuje Ci troszkę więcej czasu - ...no cóż, zawsze możesz wziąć taksówkę lub pojechać autobusem Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów, zjednały firmie uznanie na całym świecie. Wszystkie łamigłówki bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie", staje się początkiem wielkiej pasji. Seria "Racing" posiada trzy poziomy trudności. Zaleca się, aby zacząć od najłatwiejszego i piąć się stopniowo do góry, ale jest to tylko sugestia. W wielu przypadkach, wszystko zależy od naszych indywidualnych predyspozycji. Można oczywiście wybrać swoją łamigłówkę na podstawie wzoru, który po prostu nam się spodobał. W bogatej i różnorodnej ofercie łamigłówek "Racing", każdy znajdzie coś dla siebie!

18,00 zł
15,99 zł

Rabat 11,2%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
11
Czechy; laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik i mapa) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czechy; laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik i mapa)
Dostępny8 szt.

CzechyBaśniowe zamki oraz słynne uzdrowiskaGórskie krajobrazy i skocznia w HarrachoviePiwo, knedliki i morawskie winaMajestatyczny Zamek Praski, tajemnicza Kaplica Czaszek w Kutnej Horze, niesamowite skalne miasta Czeskiej Szwajcarii, urokliwe Karlowe Wary i malownicze winnice Moraw. Spotkania przy piwie i knedlikach. Comfort! map&guide XL Czechy pomoże odkryć największe atrakcje ojczyzny wojaka Szwejka.Map&guide w nowej odsłonie większy format i jeszcze więcej treści:• zajmujące opisy kilkudziesięciu niezwykłych miejsc wartych odwiedzenia,• łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapach,• poręczny format, wygoda składania i trwałość,• mapy i plany w dogodnych dla turysty skalach: Czechy (1:600 000), Praga (1:22 000), Brno (1:16 000), Ołomuniec, (1:16 000)• przydatne informacje praktyczne: dni i godziny otwarcia obiektów, wskazówki dotyczące transportu,• informacje o lokalnej kuchni,• kalendarium imprez cyklicznych,• ciekawostki i kolorowe fotografie.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
12
Rzucam cukier - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Rzucam cukier
Dostępny1484 szt.

Schudłam, a moja cera wyraźnie się oczyściła. Kiedy rzuciłam białe paskudztwo, poczułam, że mój organizm zdrowieje. Odzyskałam dobre samopoczucie i ten wyjątkowy rodzaj energii, jaki pamiętam z dzieciństwa. Nie wierzę w skuteczność diet ani w samoumartwianie kulinarne. Mój plan i przepisy są opracowane tak, by żyło nam się długo i szczęśliwie. Sarah Wilson przyznaje, że była cukroholiczką, pochłaniającą odpowiednik 25 łyżeczek cukru dziennie. Dopiero kiedy dostrzegła związek między spożyciem cukru a huśtawkami nastroju, skokami wagi, zaburzeniami snu i chorobami tarczycy, zrozumiała, że musi coś zmienić. To, co zaczęło się jako eksperyment, wkrótce przerodziło się w styl życia, a potem w kampanię, mającą na celu ostrzeżenie innych przed wpływem cukru na ludzkie zdrowie. Książka Rzucam cukier wykorzystuje doświadczenie Sary, żeby pomóc ci: • pokonać cukrowy nałóg dzięki sprawdzonemu 8-tygodniowemu programowi odwykowemu, • zwalczyć pokusy i napady głodu poprzez stosowanie skutecznych i prostych sztuczek, • znaleźć zdrowe substytuty cukru, • gotować bezcukrowo, podając przepisy na 108 deserów, ciast, czekolad, przysmaków dla dzieci, przekąsek i potraw oczyszczających. Rzucam cukier to przewodnik, z którym dokopiesz niezdrowym przyzwyczajeniom, zrzucisz kilogramy i poczujesz się zdrowa i szczęśliwa.

39,90 zł
19,99 zł

Rabat 49,9%
oszczędzasz 19,91 zł

1 osoba kupiła
13
Łamigłówka druciana Racing nr 19, poziom 2/4 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówka druciana Racing nr 19, poziom 2/4
G3
Dostępny8 szt.

Przed Wami niesamowity wyścig z czasem! Skoncentruj się, weź głęboki wdech... i rozwiąż łamigłówkę tak szybko, jak tylko potrafisz: Rozwiązanie zajmuje Ci pięć minut - zasługujesz na miano kierowcy elitarnej Formuły 1 Rozwiązanie zajmuje Ci dziesięć minut - zasługujesz na miano kierowcy testowego Rozwiązanie zajmuje Ci troszkę więcej czasu - ...no cóż, zawsze możesz wziąć taksówkę lub pojechać autobusem Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów, zjednały firmie uznanie na całym świecie. Wszystkie łamigłówki bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie", staje się początkiem wielkiej pasji. Seria "Racing" posiada trzy poziomy trudności. Zaleca się, aby zacząć od najłatwiejszego i piąć się stopniowo do góry, ale jest to tylko sugestia. W wielu przypadkach, wszystko zależy od naszych indywidualnych predyspozycji. Można oczywiście wybrać swoją łamigłówkę na podstawie wzoru, który po prostu nam się spodobał. W bogatej i różnorodnej ofercie łamigłówek "Racing", każdy znajdzie coś dla siebie!

18,00 zł
15,99 zł

Rabat 11,2%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
14
Zeszyt A5 60 kratka UV Religia JPII / Franciszek - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
1 osoba kupiła
15
Łamigłówka druciana Racing nr 12, poziom 2/4 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówka druciana Racing nr 12, poziom 2/4
G3
Dostępny3 szt.

Przed Wami niesamowity wyścig z czasem! Skoncentruj się, weź głęboki wdech... i rozwiąż łamigłówkę tak szybko, jak tylko potrafisz: Rozwiązanie zajmuje Ci pięć minut - zasługujesz na miano kierowcy elitarnej Formuły 1 Rozwiązanie zajmuje Ci dziesięć minut - zasługujesz na miano kierowcy testowego Rozwiązanie zajmuje Ci troszkę więcej czasu - ...no cóż, zawsze możesz wziąć taksówkę lub pojechać autobusem Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów, zjednały firmie uznanie na całym świecie. Wszystkie łamigłówki bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie", staje się początkiem wielkiej pasji. Seria "Racing" posiada trzy poziomy trudności. Zaleca się, aby zacząć od najłatwiejszego i piąć się stopniowo do góry, ale jest to tylko sugestia. W wielu przypadkach, wszystko zależy od naszych indywidualnych predyspozycji. Można oczywiście wybrać swoją łamigłówkę na podstawie wzoru, który po prostu nam się spodobał. W bogatej i różnorodnej ofercie łamigłówek "Racing", każdy znajdzie coś dla siebie!

18,00 zł
15,99 zł

Rabat 11,2%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
16
Łamigłówka druciana Racing nr 03, poziom 2/4 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówka druciana Racing nr 03, poziom 2/4
G3
Dostępny3 szt.

Przed Wami niesamowity wyścig z czasem! Skoncentruj się, weź głęboki wdech... i rozwiąż łamigłówkę tak szybko, jak tylko potrafisz: Rozwiązanie zajmuje Ci pięć minut - zasługujesz na miano kierowcy elitarnej Formuły 1 Rozwiązanie zajmuje Ci dziesięć minut - zasługujesz na miano kierowcy testowego Rozwiązanie zajmuje Ci troszkę więcej czasu - ...no cóż, zawsze możesz wziąć taksówkę lub pojechać autobusem Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów, zjednały firmie uznanie na całym świecie. Wszystkie łamigłówki bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie", staje się początkiem wielkiej pasji. Seria "Racing" posiada trzy poziomy trudności. Zaleca się, aby zacząć od najłatwiejszego i piąć się stopniowo do góry, ale jest to tylko sugestia. W wielu przypadkach, wszystko zależy od naszych indywidualnych predyspozycji. Można oczywiście wybrać swoją łamigłówkę na podstawie wzoru, który po prostu nam się spodobał. W bogatej i różnorodnej ofercie łamigłówek "Racing", każdy znajdzie coś dla siebie!

18,00 zł
15,99 zł

Rabat 11,2%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
17
Łamigłówka Amaze Ball, poziom 3/4 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówka Amaze Ball, poziom 3/4
G3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.30

Przejdź drogę od "o" do "O"! Idealna łamigłówka do plecaka. Łatwa do przeniesienia, ale trudna do rozwiązania! Brak luźnych elementów powoduje, że nie zgubisz żadnej części. Kolonia, biwak, szkolna wycieczka - zabierz ze sobą ulubioną łamigłówkę! Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie. Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. Wśród produktów Eureki, każdy może znaleźć coś dla siebie! Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę. Spraw komuś prezent, który inspiruje do myślenia i stanowi nie lada wyzwanie! Wystaw swój spryt oraz intelekt na ciężką próbę! Pamiętaj! Szukaj rozwiązania BEZ UŻYCIA SIŁY, aby nie uszkodzić swojej łamigłówki.

35,00 zł
30,80 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,20 zł

1 osoba kupiła
18
LP2, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LP2, LP
Secret Band, Warner Music Polska
Dostępny13 szt.

Lista utworów: Strona A: 1. Upgrades 2. Bloomer 3. Lightning 4. Rabbit Hole 5. Black Dolphin Strona B: 1. Do It Again 2. Meat Bag 3. No One I Know 4. Get You Some 5. Moon

95,90 zł
88,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

19
Programowanie w języku Rust - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Programowanie w języku Rust
Dostępny27 szt.

Programowanie w języku Rust to oficjalna książka na temat Rusta: języka programowania na licencji open source, który pozwala nam szybciej pisać niezawodne oprogramowanie. Rust daje możliwość kontrolowania szczegółów niskiego poziomu (jak wykorzystanie pamięci) w połączeniu z ergonomią wysokiego poziomu, eliminując kłopoty tradycyjnie związane z językami niskiego poziomu. W książce Programowanie w języku Rust dwaj członkowie Rust Core Team pokazują, jak w pełni korzystać z właściwości Rusta - od instalacji po tworzenie własnych niezawodnych i skalowalnych programów. Zaczynamy od podstaw, takich jak tworzenie funkcji, wybieranie typów danych i wiązanie zmiennych i przechodzimy następnie do bardziej zaawansowanych pojęć takich jak: posiadanie i pożyczanie, czasy życia i cechy bezpieczeństwo pamięci Rusta, które gwarantuje budowanie szybkich, bezpiecznych programów testowanie, obsługa błędów i efektywna refaktoryzacja typy generyczne, inteligentne wskaźniki, wielowątkowość, obiekty cech oraz zaawansowane dopasowywanie wzorców użycie Cargo - wbudowanego w Rust menedżera pakietów, służącego do budowania, testowania i dokumentowania swojego kodu i zarządzania zależnościami używanie zaawansowanego kompilatora Rusta wraz z technikami programowania opartymi na kompilatorze Książka zawiera dużo przykładów kodu, a także trzy rozdziały poświęcone budowaniu gotowych projektów przeznaczonych do sprawdzenia swojej wiedzy: gra w zgadywanie, implementacja narzędzia wiersza poleceń w języku Rust oraz wielowątkowy serwer.

129,00 zł
113,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 15,48 zł

20
Administracja ogólna w myśli prawniczej Drugiej Rzeczypospolitej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Administracja ogólna w myśli prawniczej Drugiej Rzeczypospolitej
Dostępny2 szt.

Monografia mimo historycznego aspektu zawiera szereg odniesień do współczesnych instytucji prawa administracyjnego. Współczesne rozwiązania normatywne w zakresie organizacji i funkcjonowania administracji zespolonej wprost nawiązują do dorobku myśli prawniczej Drugiej Rzeczpospolitej. Koronnym przykładem są ustawy ustrojowe, które używały pojęcia ?administracja ogólna? ?ustawa z dnia 22 marca 1990 r. o terenowych organach rządowej administracji ogólnej, czy ustawa z dnia 5 czerwca 1998 r. o administracji rządowej w województwie. Świadczy to o aktualności problematyki będącej osnową niniejszej monografii. W szczególności należy zwrócić uwagę na zasadę zespolenia i dekoncentracji administracji publicznej, czy myśl prawniczą dotyczącą podziału administracyjnego państwa w okresie międzywojennym. Stanowią one świadectwo aktualności doktryny ustrojowego prawa administracyjnego Polski międzywojennej w obowiązującym systemie zespolonej administracji wojewódzkiej i powiatowej. Książka jest adresowana do pracowników naukowych, studentów, urzędników rządowej administracji terytorialnej.

75,00 zł
61,50 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 13,50 zł

21
Punkty zwrotne / Turning points - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Punkty zwrotne / Turning points
Niedostępny
Brak

Album to opowieść 36 sławnych postaci polskiej kultury, sztuki i życia społecznego, które opowiadają o najbardziej przełomowych punktach w ich życiu. Każda z historii jest pięknie ilustrowana pięknymi fotografiami.

179,00 zł
128,88 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 50,12 zł

22
Bezpieczeństwo przewozu towarów niebezpiecznych w transporcie morskim - IMDG Code (Kodeks IMDG) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezpieczeństwo przewozu towarów niebezpiecznych w transporcie morskim ...
Niedostępny
Brak

Przez pojęcie przewozu towarów niebezpiecznych rozumie się nie tylko samo przemieszczenie tych towarów za pomocą środka transportu, ale również postoje towarzyszące temu przemieszczeniu i czynności mające na celu przygotowanie towaru do przewozu. Towary niebezpieczne mogą być przewożone transportem drogowym, kolejowym, śródlądowym, lotniczym i morskim. Mimo że transport morski charakteryzuje się stosunkowo długim czasem realizacji przewozu, coraz częściej wybierany jest przez przedsiębiorstwa ze względu na niskie koszty, daleki zasięg i możliwość załadowania bardzo dużej ilości towarów. Z rozwiązania tego korzysta wiele branż, zwłaszcza farmaceutyczna, kosmetyczna, chemiczna, spożywcza, energetyczna, elektrotechniczna i automotive. IMDG Code (Kodeks Morski) to przepisy regulujące problematykę bezpiecznego przewozu morskiego towarów niebezpiecznych. Kodeks ten jest aktem prawnym obowiązującym na całym świecie na mocy poprawek do Międzynarodowej konwencji bezpieczeństwa życia na morzu (SOLAS), które weszły w życie 1 stycznia 2004 roku. Celem przepisów Kodeksu jest ochrona zdrowia i życia członków załogi, zapobieganie zanieczyszczaniu morza oraz uregulowanie zasad transportu drogą morską towarów niebezpiecznych w opakowaniach, luzem i CTU. W książce szczegółowo omówiono m.in.: - podstawowe akty prawne (międzynarodowe i krajowe) regulujące przewóz materiałów niebezpiecznych, podstawowe definicje, obowiązki uczestników przewozu, szkolenie pracowników, ochronę towarów dużego ryzyka; - charakterystykę towarów niebezpiecznych z podziałem na klasy i podklasy; - przewóz towarów niebezpiecznych - w tym: przewóz towarów niebezpiecznych w sztukach przesyłki, w cysternach przenośnych, luzem; - oznakowanie jednostek; - dokumentację (dokument przewozowy, certyfikat pakowania kontenera, pojazdu lub wagonu, dokumentację wymaganą na statku); - sztauowanie i segregację, a także - nadchodzące zmiany w przepisach dot. transportu morskiego materiałów niebezpiecznych. Każdy rozdział kończy się krótkim podsumowaniem i pytaniami kontrolnymi.

252,00 zł
236,88 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 15,12 zł

23
Dookoła Zielonej Góry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dookoła Zielonej Góry
Niedostępny
Brak

Bardzo dokładna i szczegółowa mapa turystyczna zawierająca mnóstwo informacji przydatnych dla turystów odwiedzających okolice Zielonej Góry. Pełna sieć szlaków pieszych, rowerowych i Nordic Walking. Rewers mapy zawiera mnóstwo informacji krajoznawczych wzbogaconych ilustracjami.

9,80 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,7%
oszczędzasz 2,81 zł

24
Polityka państwa wobec starzenia się ludności w Polsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityka państwa wobec starzenia się ludności w Polsce
Dostępny2 szt.

Tematyka starzenia się ludności stanowi jedno z kluczowych zagadnień w debacie publicznej i dyspucie naukowej prowadzonych w ostatnich latach. Na różnych poziomach (ponadnarodowym, krajowym, regionalnym i lokalnym), w ramach różnych szczegółowych polityk publicznych, podejmowane są działania ukierunkowane na spowolnienie procesu starzenia się ludności, ograniczenie jego negatywnych skutków społeczno-ekonomicznych, zapewnienie społeczeństwu o zmienionej strukturze wieku wysokiej jakości życia, a gospodarce – stworzenie warunków do jej dalszego rozwoju. W książce podjęto tematykę polityki wobec starzenia się ludności realizowanej w Polsce. Dokonano analizy zapisów dokumentów strategicznych programujących krajową politykę ekonomiczną oraz polityki szczegółowe. Na tej podstawie zidentyfikowano i usystematyzowano priorytety krajowej polityki wobec starzenia się ludności. Choć starzenie się ludności jest zjawiskiem o zasięgu globalnym, jego przyczyny, przebieg i skutki charakteryzuje zróżnicowanie terytorialne. Władze lokalne i regionalne, ze względu na bliskość czynników warunkujących wzorce zachodzących zmian demograficznych oraz przypisywaną im rosnącą odpowiedzialność za kreowanie rozwoju społecznego i gospodarczego jednostek terytorialnych, powinny zatem odgrywać istotną rolę w kreowaniu polityki wobec starzenia się. W związku z tym przeprowadzono badanie diagnozujące zakres i instrumentarium polityki wobec starzenia się ludności realizowanej na poziomie regionalnym przez regionalne władze samorządowe. W badaniu zweryfikowano między innymi: – czy w regionie powołano organy regionalne lub przedstawicieli pełniących rolę „rzecznika” agendy poświęconej problematyce starzenia się ludności, – czy władze regionalne sformułowały strategię dedykowaną wyzwaniom determinowanym starzeniem się ludności, – czy w strategiach regionalnych ujęto cele i działania odpowiadające na konsekwencje starzenia się ludności, – czy władze regionalne wdrażają programy i projekty stanowiące odpowiedź na zmieniającą się sytuację demograficzną regionu, we współpracy i/lub porozumieniu z podmiotami działającymi w regionie, ze środków europejskich ulokowanych w regionalnych programach operacyjnych, – czy w regionie realizowane są działania informacyjno-edukacyjne dedykowane tematyce starzenia się ludności i jego konsekwencji? Realizacja założonych w książce celów i zaprezentowane wyniki zmniejszają lukę poznawczą w obszarze badań nad polityką wobec starzenia się w Polsce, szczególnie realizowaną na poziomie regionalnym. Monografia może stanowić również źródło wiedzy dla praktyków – samorządowców odpowiedzialnych za kreowanie polityk publicznych na poziomie regionalnym i lokalnym.

59,00 zł
47,79 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,21 zł

25
Mapa wędkarska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa wędkarska
Dostępny6 szt.

Mapa zawiera mnóstwo informacji przydatnych miłośnikom wędkowania. Regulamin połowów. Właściciele akwenów itp.

9,00 zł
6,99 zł

Rabat 22,3%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
26
Międzynarodowe przedsiębiorstwo rodzinne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Międzynarodowe przedsiębiorstwo rodzinne
Niedostępny
Brak

Książka ?Międzynarodowe przedsiębiorstwo rodzinne - znaczenie orientacji przedsiębiorczej sukcesora dla internacjonalizacji przedsiębiorstwa rodzinnego" traktuje o ważnym, z punktu widzenia rozwoju i zachowaniu ciągłości międzygeneracyjnej przedsiębiorstwa rodzinnego, aspekcie przygotowania sukcesorów do przejęcia biznesu rodzinnego. Wcześniejsze badania nad wpływem procesu sukcesji na proces internacjonalizacji firmy pokazują, że zmiana pokoleniowa może mieć zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki. Badaniom poddano orientację przedsiębiorczą sukcesora, podejmując tym samym próbę określenia roli wymiarów orientacji przedsiębiorczej, czyli proaktywności, innowacyjności, skłonności do ryzyka, agresji konkurencyjnej oraz autonomii, w międzynarodowej ekspansji przedsiębiorstwa rodzinnego. W takim ujęciu obszar ten był dotychczas niezbadany, a książka może przyczynić się do lepszego zrozumienia nie tylko wagi rozwoju kapitału ludzkiego, głównie sukcesorów, ale również specyfiki funkcjonowania przedsiębiorstw rodzinnych w otoczeniu międzynarodowym. Monografia integruje aspekty teoretyczne i praktyczne związane z istotą przedsiębiorstw rodzinnych, procesem sukcesji oraz internacjonalizacją. Publikacja skierowana jest do studentów kierunków ekonomicznych, teoretyków nauk ekonomicznych, a także praktyków gospodarczych, dla których może stać się źródłem inspiracji, jak również okazją do zainicjowania twórczego dyskursu naukowego. Przeprowadzona analiza teoretyczna i empiryczna może stanowić źródło wiedzy dla przedsiębiorców rodzinnych, ale również wszelkich podmiotów internacjonalizujących swoją działalność.

78,00 zł
63,18 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 14,82 zł

27
Funkcjonowanie systemu poradnictwa zawodowego oraz form aktywizacji zawodowej dla osób skazanych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Funkcjonowanie systemu poradnictwa zawodowego oraz form aktywizacji za...
Niedostępny
Brak

Problematyka książki dotyczy funkcjonowania systemu poradnictwa zawodowego oraz form aktywizacji zawodowej dla osób skazanych. Prowadzone w jednostkach penitencjarnych działania z zakresu poradnictwa zawodowego są jednym z czynników determinujących wzbudzenie u osadzonych stosownej motywacji niezbędnej do aktywizacji zawodowej. Realizowany w jednostkach penitencjarnych proces poradnictwa zawodowego powinien pomagać osadzonym w dokonaniu oceny ich możliwości podjęcia pracy w wybranej profesji, a także wykonywania zawodu po opuszczeniu zakładu karnego lub aresztu. Proces poradniczy powinien być nieodłącznym elementem procesu resocjalizacyjnego. Publikacja składa się z części teoretycznej i empirycznej. Pierwsza część koncentruje się wokół zagadnień poradnictwa zawodowego oraz wybranych aspektów teorii i praktyki resocjalizacyjnej, w tym aktywizacji zawodowej i pracy skazanych. Część empiryczna książki skupiona jest wokół funkcjonowania systemu poradnictwa zawodowego oraz form aktywizacji zawodowej dla osób skazanych. Przeprowadzone badania i zebrany materiał stanowią wypełnienie luki w dotychczasowym stanie wiedzy w obszarze realizacji działań z zakresu poradnictwa zawodowego dla osób osadzonych w zakładach karnych i aresztach śledczych. Zgromadzony w tej części pracy materiał pokazuje, jak działa system poradnictwa zawodowego dla skazanych, jakie formy aktywizacji zawodowej są stosowane, jakie są realizowane programy (w tym europejskie i autorskie), jakie podmioty partycypują w realizacji prowadzonych działań oraz jakie są ich konsekwencje. Publikacja może zostać wykorzystana przez studentów pedagogiki, pracowników pomocy społecznej, urzędów pracy, biur karier, podmioty zaangażowane w pracę ze skazanymi czy osoby odpowiedzialne za planowanie nowych kierunków studiów, czy specjalności pod kątem stworzenia podstaw pracy ze skazanymi. Książka umożliwia poszerzenie wiedzy na temat konsekwencji prowadzonych działań poradniczych, funkcjonowania systemu aktywizacji zawodowej oraz problemów w tym zakresie. Pozwala również na przegląd aktualnego ustawodawstwa dotyczącego doradztwa zawodowego i resocjalizacji. Tekst może też stanowić wskazanie do dalszych badań naukowych w tym zakresie, podejmowania refleksji nad aktywizowaniem osadzonych.

98,00 zł
79,38 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 18,62 zł

28
Mapa wędkarska województwa lubuskiego w skali 1:200 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa wędkarska województwa lubuskiego w skali 1:200 000
Dostępny9 szt.

Szanowni wędkarze, oto trafia do waszych rąk mapa szczególna, bo przedstawiająca rzeki i jeziora znajdujące się na terenie województwa lubuskiego. To po Mazurach najbogatszy w wody i lasy region Polski, wręcz stworzony do turystyki wędkarskiej, a bogactwo różnorakich wód daje możliwość wędkowania każdą metodą.

11,20 zł
9,99 zł

Rabat 10,8%
oszczędzasz 1,21 zł

29
Zwijanie sztandaru - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwijanie sztandaru
Niedostępny
Brak

Przez całą dekadę lat siedemdziesiątych szeregi PZPR nieustannie rosły. W 1980 r. partia liczyła ponad 3 mln członków, którzy wstąpili do niej albo z pobudek ideowych, albo ze zwykłego konformizmu. Po Sierpniu ?80 okazało się jednak, że jest ona kolosem na glinianych nogach i nie potrafi się utrzymać u władzy bez użycia siły. Stan wojenny wcale nie wzmocnił PZPR, a końcówka lat osiemdziesiątych przyniosła jej dekompozycję, zakończoną rozwiązaniem w styczniu 1990 r. Książka drobiazgowo odtwarza erozję partii komunistycznej. Ukazuje ją zarówno z perspektywy całej Polski, jak i Gdańska ? miasta, w którym w grudniu 1970 r. zbuntowani robotnicy podpalili siedzibę Komitetu Wojewódzkiego PZPR, a dziesięć lat później założyli NSZZ ?Solidarność?. Jednocześnie to ponadczasowa opowieść o mechanizmach władzy i przestroga przed tym, jaki los spotyka zdemoralizowane elity polityczne, które lekceważą odczucia zwykłych obywateli.

45,00 zł
32,40 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

30
Między współpracą a przetargiem i rywalizacją - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Między współpracą a przetargiem i rywalizacją
Niedostępny
Brak

"W centrum zainteresowania badawczego umiejscowiona została Komisja Wspólna Rządu i Samorządu Terytorialnego. Jest to istotny wybór przedmiotu badania ze strony Autora, który jako jeden z pierwszych podjął tak szeroką próbę analizy funkcjonowania oraz oddziaływania analizowanego podmiotu w wymiarze systemowym. Podkreślony tu przedmiot zainteresowania wskazuje szczególnie na oryginalny, nowatorski charakter badań z punktu widzenia nauk o polityce i administracji. Warto zwrócić też uwagę na refleksyjne i przekonujące uzasadnienie potrzeb podjęcia omawianego problemu badawczego". Dr hab. Sebastian Kozłowski "Problematyka przedstawiona w tej monografii, w badaniach i polskiej literaturze naukowej, to w zasadzie ? jak dotąd ? terra incognita. Trudna do przecenienia jest jej wartość deskrypcyjna, wynikająca z niezwykle wnikliwego opisu, dokonującego się w okresie polskiej transformacji ustrojowej i później, procesu instytucjonalizacji stosunków między administracją rządową a samorządem terytorialnym jako podmiotami odpowiedzialnymi za realizację zadań publicznych. Główną jednakże wartość recenzowanej pracy widzę w jej warstwie eksplanacyjnej. Nie sposób też nie wspomnieć o bazie literaturowej, do której Autor się odwołuje. Książka ta przynosi nadzwyczaj cenną próbę prezentacji dorobku naukowego zachodnioeuropejskich badaczy administracji publicznej, w tym relacji rządowo-samorządowych". Prof. zw. dr hab. Alfred Lutrzykowski

49,00 zł
40,67 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,33 zł

31
Ołowek trójkątny HB MARINE MAJEWSKI  cena za 1szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
Powiadomienie
32
Ołówek trójkątny HB, Owile, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek trójkątny HB, Owile, mix wzorów
St. Majewski
Niedostępny
Brak

Ołówki szkolne to profesjonalnie wykonane narzędzie piśmiennicze, które sprawdzi się w użytku biurowym, domowym oraz szkolnym. Wysoka jakość wykonania ołówków oraz zastosowana technologia SBS, zabezpieczająca grafit przed łamianiem, ustatysfakcjonuje zarówno początkującym jak i doświadczonym rysowników. Cechy charakterystyczne: - wykonane z drewna lipowego, - technologia SBS (Special Bonding System) zabezpieczająca grafit przed łamaniem, - twardość grafitu HB, - przekrój trójkątny, - wysoka czystość grafitu, - lakierowane końcówki wskazujące na twardość grafitu, - nowoczesny design. Wszystkie nasze ołówki posiadają certyfikat FSC, stanowiący gwarancję, że użyte przy produkcji drewno pochodzi z lasów zarządzanych zgodnie z zasadami prawidłowej gospodarki leśnej oraz z właściwymi standardami społecznymi, ekonomicznymi i środowiskowymi. Towar wysyłany losowo. Cena za 1 sztukę.

2,99 zł
Powiadomienie
33
Ołówek trójkątny HB Hipster p72,cena za 1szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek trójkątny HB Hipster p72,cena za 1szt
St. Majewski
Dostępny1 szt.

Ołówki szkolne to profesjonalnie wykonane narzędzie piśmiennicze, które sprawdzi się w użytku biurowym, domowym oraz szkolnym. Wysoka jakość wykonania ołówków oraz zastosowana technologia SBS, zabezpieczająca grafit przed łamianiem, ustatysfakcjonuje zarówno początkującym jak i doświadczonym rysowników. Cechy charakterystyczne: wykonane z drewna lipowego technologia SBS (Special Bonding System) zabezpieczająca grafit przed łamaniem twardość grafitu HB przekrój trójkątny wysoka czystość grafitu lakierowane końcówki wskazujące na twardość grafitu nowoczesny design Wszystkie nasze ołówki posiadają certyfikat FSC, stanowiący gwarancję, że użyte przy produkcji drewno pochodzi z lasów zarządzanych zgodnie z zasadami prawidłowej gospodarki leśnej oraz z właściwymi standardami społecznymi, ekonomicznymi i środowiskowymi.

2,99 zł
34
Zeszyt A5 32 kratka UV Religia JPII / Franciszek, cena za 1 szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
35
Zeszyty A5 32 kartki w linie (10 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyty A5 32 kartki w linie (10 sztuk)
Interdruk, 10
Niedostępny
Brak

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze.

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

36
Zeszyt A5 60 kartek w kratkę, biologia, Emoji - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 60 kartek w kratkę, biologia, Emoji
St. Majewski
Niedostępny
Brak

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze Unipap. Liczba kartek – 60 Format – A5 Wkład zeszytu – papier offset Gramatura papieru – 70 g/m2 Okładka – kredowa, laminowana Liniatura – linia Cechy szczególne – czerwony margines, zaokrąglone rogi

3,03 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,3%
oszczędzasz 0,04 zł

37
Zeszyt A5 60k kratka lam. Chemia Emoji p10 MAJEWSKI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,30 zł
28,79 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,51 zł

38
Zeszyt A5 60k kratka lam. Fizyka Emoji p10  MAJEWSKI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,30 zł
15,15 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 15,15 zł

39
Zeszyt A5 60 kartek w kratkę, laminowany, język niemiecki Emoji - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
Powiadomienie
40
Zeszyt A5 32k linia podwójna dwukolorowa Animals kamin.brokat p15 cena za 1szt. - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,90 zł
34,11 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,79 zł

41
Zeszyt 80k kratka METALLIC p10 INTERDRUK - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt 80k kratka METALLIC p10 INTERDRUK
Interdruk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

3,99 zł
Powiadomienie
42
Zeszyt A5, 60 kartek w kratkę. Trends 1 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5, 60 kartek w kratkę. Trends 1
Interdruk
Niedostępny
Brak

Zeszyt A5, 60 kartek w kratkę. Okładka w piękne kwiaty.

2,99 zł
Powiadomienie
43
Krepina premium 107 jasny róż 200x50 cm INTERDRUK - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
44
Plan lekcji A4, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plan lekcji A4, mix wzorów
Interdruk
Niedostępny
Brak

Plan lekcji w formacie A4 wykonany z papieru kredowego. Dostępny w dwóch wzorach ze zwierzątkami. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
Powiadomienie
45
Notes A7 50k kratka B&B KIDS INTERDRUK - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes A7 50k kratka B&B KIDS INTERDRUK
Interdruk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

4,99 zł
Powiadomienie
46
Notes A6 50k kratka z poddrukiem B&B KIDS INTERDRUK - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
Powiadomienie
47
Kołozeszyt A6 80k kratka z poddrukiem B&B KIDS INTERDRUK - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
Powiadomienie
48
Brulion A6 96# B&B z poddrukiem Kids Pastel - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,99 zł
49
Zeszyt A5 Unipap w trzy linie 16 kartek linia dwukolorowa mix chłopięcy 15 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 Unipap w trzy linie 16 kartek linia dwukolorowa mix chłopięc...
St. Majewski
Dostępny22 szt.

Zeszyty Unipap charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, modna grafika okładek. Okładka kredowa z zadrukiem wewnętrznym o gramaturze 250 g/m2 wykorzystuje najnowsze motywy wzornicze UNIPAP. Ilość kartek ? 16 Format ? A5 Wkład zeszytu - papier offset Gramatura papieru ? 70 g/m2 Okładka - kredowa, laminowana Liniatura ? linia dwukolorowa Cechy szczególne ? zaokrąglone rogi opakowanie 15 sztuk - mix wzorów

23,40 zł
22,23 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,17 zł

50
CIT w firmie - przykłady - komentarze - interpretacje (z suplementem elektronicznym) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CIT w firmie - przykłady - komentarze - interpretacje (z suplementem e...
Niedostępny
Brak

Wszystko, co musisz wiedzieć o podatku CIT! Autor, doświadczony doradca podatkowy, omawia zagadnienia dotyczące podatku CIT ustalanego na zasadach ogólnych, a także specjalnych danin i sposobów opodatkowania, jakie przewiduje ustawa o podatku dochodowym od osób prawnych. Publikacja uwzględnia zmiany i nowości obowiązujące od 1 stycznia 2019 r. (m.in. w zakresie podatku u źródła, opodatkowania walut wirtualnych czy też IP Box). W książce m.in.: - czy spółka osobowa może być podatnikiem podatku CIT? - którzy podatnicy objęci są nieograniczonym obowiązkiem podatkowym? - jak prawidłowo obliczyć dochód? - w jaki sposób rozliczyć stratę? - które podmioty mogą stosować obniżoną stawkę podatkową? - co nie stanowi przychodu (omówienie konkretnych przypadków)? - które czynności związane z restrukturyzacją podlegają opodatkowaniu? - jak rozliczyć dochód uzyskany za granicą? - kiedy zachodzi konieczność pobrania podatku u źródła? - jakie są zasady opodatkowania zagranicznych jednostek kontrolowanych? - jak prawidłowo obliczyć podatek od nieruchomości wynajmowanych? - czy IP Box wyłącza możliwość zastosowania ulgi na rozwój i badania? - co podlega opodatkowaniu podatkiem od niezrealizowanych zysków (exit tax)? Dla lepszego zrozumienia przedstawianych zagadnień w tekście przywołano wiele przykładów, orzecznictwo sądowe, a także interpretacje organów podatkowych. Publikacja dedykowana podatnikom podatku CIT, księgowym, dyrektorom finansowym, a także wszystkim osobom zajmującym się rozliczaniem podatku CIT. W suplemencie elektronicznym do książki zawarto ujednolicony tekst ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1036 z późn. zm.; ost. zm. Dz.U. z 2019 r. poz. 534). Plik suplementu do pobrania przez Internet ? instrukcja w książce. Zainstalowanie suplementu wymaga systemu operacyjnego Windows. Stan prawny ? 29 marca 2019 r.

168,00 zł
157,92 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 10,08 zł

Wróć do góry