hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.04.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 1 kwietnia 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Crazy Hel. Hel w puszce (Tuban), na drugim Programowanie treningu siłowego (Mark Rippetoe, Andy Baker). Kolejny produkt to DNA żywienia. Dlaczego twoje geny kochają tradycyjne pożywienie. Cztery fundamenty naturalnego jadłospisu (Catherine Shanahan, Luke Shanahan) oraz Przyjaźń (Astrid Desbordes, Pauline Martin).
1
Crazy Hel. Hel w puszce - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crazy Hel. Hel w puszce
Tuban
Dostępny85 szt.

Hel w puszce służy do napełniania balonów. Dzięki jednej puszce można napełnić około: • 10 balonów lateksowych 5 cali, • 4 balony lateksowe 10 cali (częściowo powietrzem), • 3 balony lateksowe 12 cali (częściowo powietrzem), • 1 balon foliowy 19 cali. Na stopień napełnienia i dokładną liczbę napełnionych balonów ma wpływ wiele czynników, m.in. producent balonów, ale także warunki atmosferyczne. Balony 10” oraz 12” należy napełnić częściowo helem. Kiedy czujemy, że zaczynają się unosić, należy dodmuchać je powietrzem do pełnego rozmiaru.

38,90 zł
34,23 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,67 zł

40 osób kupiło
2
Programowanie treningu siłowego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Programowanie treningu siłowego
Dostępny157 szt.

Mark Rippetoe jeden z największych amerykańskich autorytetów w treningu siłowym oraz Andy Baker, założyciel Kingswood Strength and Conditioning i wieloletni zawodnik, stworzyli pełne szczegółów kompendium pozwalające zrozumieć fizjologiczne mechanizmy adaptacji siłowej. Omawiają w nim rozmaite okoliczności towarzyszące procesowi budowania siły i udzielają praktycznych porad na temat efektywnej regeneracji, odżywiania, braku postępów czy powrotu do pełnej sprawności po błędach popełnionych wskutek zbyt szybkiego zwiększania ciężaru. Największą zaletą tej książki jest jednak część praktyczna dotycząca układania programów treningowych dla osób początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Praktyczne programowanie treningu siłowego to doskonałe uzupełnienie, a pod wieloma względami kontynuacja książki Zacznij od siły, będącej profesjonalnym i rzetelnym wprowadzeniem w świat treningu siłowego.

79,90 zł
58,33 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,57 zł

7 osób kupiło
3
DNA żywienia. Dlaczego twoje geny kochają tradycyjne pożywienie. Cztery fundamenty naturalnego jadłospisu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DNA żywienia. Dlaczego twoje geny kochają tradycyjne pożywienie. Czter...
Dostępny89 szt.

Autorka przedziera się przez meandry różnorakich, niejednokrotnie sprzecznych i budzących wątpliwości teorii dotyczących odżywiania, udowadniając, że powrót do sprawdzonych praktyk naszych przodków może de facto zapewnić dłuższe, zdrowsze i pełniejsze energii życie. Lekarka i biochemiczka Catherine Shanahan przeanalizowała tradycje kulinarne społeczności słynących z dobrego zdrowia i długowieczności. Przyglądając się takim jadłospisom jak dieta śródziemnomorska, dieta mieszkańców Okinawy czy dieta charakterystyczna dla tzw. niebieskich stref, autorka wyłoniła cztery wspólne nawyki żywieniowe wykształcone na przestrzeni wieków. Te filary kuchni świata nadal zapewniają praktykującym je kulturom silne, zdrowe i inteligentne potomstwo oraz aktywną, pełną sił witalnych starszyznę, nieodmiennie pokolenie po pokoleniu. Cztery strategie – świeża żywność, kiszonki i kiełki, mięso przyrządzane z kośćmi oraz podroby – tworzą podstawy sposobu odżywiania, który doktor Shanahan nazywa naturalnym jadłospisem ludzkim. DNA żywienia w sposób rzeczowy, praktyczny, zabawny oraz zajmujący analizuje i odkrywa tajniki dobrego zdrowia, które może stać się udziałem każdego z nas bez względu na to, z jakiej pozycji wyjściowej startujemy. Praca Cate Shanahan prezentuje dowody naukowe budzące realną nadzieję – nauka w służbie natury udowadnia, że nigdy nie jest za późno, by zadać o siebie i swoje dzieci. DNA żywienia to praktyczne narzędzie, które pozwoli ci: • poprawić nastrój, • uwolnić się od pokus i zwyczaju podjadania, • wspomóc płodność i zwiększyć szansę na poczęcie zdrowego potomstwa, • poprawić pamięć i zdolności kognitywne, • pozbyć się alergii oraz innych chorób, • zbudować silniejsze kości i stawy, • zapewnić młody wygląd i zdrowie skóry.

79,90 zł
58,33 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,57 zł

5 osób kupiło
4
Przyjaźń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjaźń
Dostępny150 szt.

O wartości przyjaźni i pięknie różnorodności. Czwarta część serii „Miłość”. W klasie Archibalda pojawia się nowy – Sam. Problem w tym, że Sam jest jakiś inny. Trzyma się na uboczu, nie bawi się w berka, za to woli spoglądać w niebo. Archibald postanawia jednak dać mu szansę i dzięki Samowi zaczyna inaczej patrzeć na świat. W kształcie chmury dostrzega smoka, a wirujący bączek zamienia się w tornado. Tak, mimo różnic, zaczyna się przyjaźń między dwojgiem dzieci. Bo wspaniale jest mieć przyjaciela. Astrid Desbordes z wykształcenia jest filozofką. Autorka wielu książek dla dzieci. Pisze też książki o tematyce religijnej i filozoficznej dla dorosłych. Pauline Martin urodziła się w Paryżu w 1975 r. Graficzka i ilustratorka książek dla dzieci.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

5 osób kupiło
5
13 rzeczy, których nie robią silne psychicznie kobiety - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13 rzeczy, których nie robią silne psychicznie kobiety
Dostępny40 szt.

Emocjonalne, opiekuńcze i nastawione na budowanie relacji kobiety mogą być również silne psychicznie. Po osobistej tragedii Amy Morin napisała do siebie list o wszystkich złych nawykach, które nie pozwalały jej wyjść z depresji. W ten sposób powstała lista „13 rzeczy, których nie robią silni psychicznie ludzie”. Na tej podstawie autorka zaczęła doskonalić swój każdy dzień. Gdy opublikowała o tym artykuł, przeczytało go ponad 50 milionów osób. Gdy wydała pierwszą książkę, zwróciły się do niej z prośbą o wsparcie liczne kobiety, bo – jak pisze Amy – „chociaż zasady dotyczące siły psychicznej są dla każdego takie same, niewątpliwie kobiety doświadczają innych nacisków społecznych niż mężczyźni. W rezultacie wpadamy w swoje własne, typowo kobiece złe przyzwyczajenia, od których jest wolna druga połowa ludzkości”. Czytelniczko, ta książka ma ci pomóc rozwinąć skrzydła i stać się najlepszą wersją samej siebie.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

1 osoba kupiła
6
Ilustrowany słownik angielsko-polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany słownik angielsko-polski
Dostępny106 szt.

Słownik zawiera 500 haseł ilustrowanych barwnymi obrazkami. Właściwą wymowę zapewni uproszczony zapis fonetyczny umieszczony pod każdym hasłem. Quizy i przykłady zastosowania angielskich zwrotów.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
7
Znajdź i policz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znajdź i policz
Dostępny187 szt.

Znajdź i policz to książka, w której znajdziesz 92 tematyczne rozkładówki, z setkami ilustracji, wśród których ukrywa się intruz oraz 184 strony do kolorowania i prawie 100 intruzów do znalezienia.

22,00 zł
17,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
8
Historia myśli ekonomicznej, wydanie III - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia myśli ekonomicznej, wydanie III
Dostępny16 szt.

Podręcznik prezentuje rozwój myśli ekonomicznej na tle zmieniającej się gospodarki – od XVIII do końca XX wieku Od XVIII wieku główną formą gospodarowania jest gospodarka rynkowa, dlatego ówcześnie sformułowane teorie i powstałe nurty myśli ekonomicznej są w dużej części nadal aktualne i wykorzystywane w formułowaniu wytycznych dla polityki gospodarczej. Z tego powodu poznanie historii myśli ekonomicznej jest niezbędne dla zrozumienia zasad funkcjonowania współczesnej gospodarki. Podręcznik jest przeznaczony dla studentów kierunków ekonomicznych oraz prawa, historii, dziennikarstwa, politologii w wyższych uczelniach różnych typów. Zainteresuje też Czytelników, którzy chcą się zapoznać z dawnymi teoriami ważnymi również współcześnie.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

1 osoba kupiła
9
Nowoczesny trening funkcjonalny. Trenuj efektywniej i zmniejsz ryzyko kontuzji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowoczesny trening funkcjonalny. Trenuj efektywniej i zmniejsz ryzyko ...
Dostępny22 szt.

Najnowsza książka Michael’a Boyle Nowoczesny trening funkcjonalny ułatwi każdemu sportowcowi osiągnięcie doskonałych wyników w siłowni, na korcie, boisku, bieżni czy macie. Jest znakomitym wsparciem dla trenerów zainteresowanych tworzeniem programów treningu funkcjonalnego w oparciu o najlepsze i najnowocześniejsze praktyki szkoleniowe. Boyle, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie z zawodnikami z rozmaitych dyscyplin sportowych, prezentuje jasne wskazówki i konkretne plany treningowe. Wyjaśnia wpływ poszczególnych ćwiczeń na rozwój formy i możliwości sportowca, ze szczególnym uwzględnieniem progresji ćwiczeń samowzmacniających na kończyny górne i dolne oraz mięśnie tułowia, jak również rozwijających niezbędne w każdej dyscyplinie równowagę, stabilność i siłę. Każdy następny element progresji wzmacnia działanie poprzedniego. Autor proponuje również testy ułatwiające stworzenie zindywidualizowanego planu treningowego oraz nieszablonowe ćwiczenia opracowane przez najlepszych trenerów i fizjoterapeutów. Wraz z egzemplarzem Nowoczesnego treningu funkcjonalnego otrzymujesz dostęp do nagrań wideo prezentujących wiele opisanych w tym poradniku ćwiczeń. Dzięki nim z łatwością sam wykonasz nawet najbardziej złożone ruchy i znacząco poprawisz osiągnięcia sportowe swoje lub podopiecznych.

79,90 zł
58,33 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,57 zł

2 osoby kupiły
10
Twilight, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twilight, LP
Zbigniew Preisner, Dominik Wania , Universal Music Polska
Dostępny207 szt.

„Twilight” to album zawierający dziewięć kompozycji autorstwa wybitnego kompozytora muzyki filmowej i teatralnej Zbigniewa Preisnera w wykonaniu Dominika Wani na fortepian solo. Album wydany zostaje w wersji CD oraz winylowej. Oto rekomendacja samego kompozytora: Dominik Wania jest kolejnym niezmiernie utalentowanym polskim pianistą. I to pianistą nie tylko jazzowym, ale także świetnie sobie daje radę z muzyką filmową, klasyczną. Jest wszechstronnie utalentowanym muzykiem. Polecił mi Go Tomasz Stańko kilka lat temu. Nasza współpraca zaczęła się od nagrania tzw. „nowych kolęd”, które wyszły na płycie „W poszukiwaniu dróg”. Nagrywał też ze mną muzykę do filmów „Queen of Spain” w reżyserii Fernando Trueby, „Valley of Shadows” w reżyserii Jonasa Matzow Gulbrandsena. Dwa lata temu napisałem koncert „2016 Dokąd?”, w którym Dominik Wania grał na fortepianie, akompaniował między innymi Lisie Gerrard (Dead Can Dance). Grał też ze mną koncert „Preisner conducts Kieślowski” w 20. rocznicę śmierci Krzysztofa Kieślowskiego w Brukseli. Zawsze jednak czułem pewien niedosyt wykorzystania jego talentu. Jest nie tylko wspaniałym muzykiem, ale też świetnym człowiekiem. Postanowiłem więc napisać 9 utworów na solo fortepian, które nagraliśmy w czerwcu 2018. Mam nadzieję, że udało mi się chociaż w części zaprezentować ogromny talent Dominika. Zapraszam do posłuchania. Lista utworów: 1. Winter In Morgins 2. Transient 3. To Lose A Friend 4. Time Machine 5. Bobowa’s Memories 6. Spring In Jamna 7. Autumn 8. Summer In Gennadi 9. Twilight

75,90 zł
74,38 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,52 zł

1 osoba kupiła
11
Wojska specjalne sił zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojska specjalne sił zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej
Niedostępny
Brak

Najważniejsze dokonania, symbole i rozwój wszystkich wojskowych jednostek specjalnych: GROM-u, Jednostki Wojskowej Komandosów, JW AGAT, JW FORMOZA,JW NIL, oraz 7.eskadry działań specjalnych. Życiorysy dowódców jednostek specjalnych, opisy działań bojowych w misjach zagranicznych, szkolenie, uzbrojenie i wyposażenie.

49,35 zł
34,55 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,80 zł

12
Misja wojska. Szkice o siłach zbrojnych, strategii i bezpieczeństwie państwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Misja wojska. Szkice o siłach zbrojnych, strategii i bezpieczeństwie p...
Dostępny3 szt.

Polityka, strategia, wojsko i wojna to pojęcia, które pozostają ze sobą w stałym, nierozerwalnym związku. Wyjaśnianie tych relacji od lat zajmuje uwagę analityków, strategów, historyków wojskowych, politologów, socjologów... Badacze skupieni w Stowarzyszeniu Historyków Wojskowości prezentują rezultaty swoich dociekań na temat triady „polityka – wojsko – wojna”.

49,35 zł
34,55 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,80 zł

13
Orzełek w koronie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Orzełek w koronie
Dostępny10 szt.

Grupa przyjaciół uczestniczy w walce o odzyskanie przez Polskę niepodległości. Na ulicach Warszawy rozbrajają resztki niemieckiej armii, opatrują rannych i witają wracającego z Magdeburga komendanta Legionów, Józefa Piłsudskiego. Orzełek w koronie to nie tylko powieść o poświęceniu i odwadze nastolatków, ale także o pierwszej, niespodziewanej miłości.

19,95 zł
13,99 zł

Rabat 29,9%
oszczędzasz 5,96 zł

14
Zbrodnia w wyższych sferach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zbrodnia w wyższych sferach
Dostępny1 szt.

Piękna żona Karola, blogerka, tuli w sercu wspomnienie wielkiej namiętności, czy on tu jest, czy się spotkają w lesie, by skończyć to, co zaczęli jako nastolatki? Słodką randkę przerywa zakrwawiona kobieta, uciekająca przed napastnikiem... W kasie cały czas trwają zakłady i wielka forsa przechodzi z rąk do rąk. Kto wygra, kto będzie musiał wyjechać jako bankrut? Czy firma upadnie z powodu...

27,30 zł
13,65 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 13,65 zł

15
Moje boje, pojedynczo i we dwoje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje boje, pojedynczo i we dwoje
Dostępny37 szt.

Opowieść o barwnym życiu, rodzinie i przyjaciołach, a także pokoleniu, w którym autor kształtował swój charakter. Znany aktor ze swadą wprowadza czytelnika w interesujący nieznany świat artystyczny. Czaruje talentem, sypie zabawnymi anegdotami, a co najważniejsze – we wszystkich rolach: męża, ojca, dziadka i aktora pozostaje sobą.

34,65 zł
24,26 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,39 zł

16
Dywizjon 303. Historia prawdziwa, Blu-Ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dywizjon 303. Historia prawdziwa, Blu-Ray
Denis Delić, 2019
Niedostępny
Brak

Film na podstawie książki Arkadego Fiedlera Dywizjon 303. Jest rok 1940. Polska znajduje się pod niemiecką i radziecką okupacją. Grupa polskich pilotów zrobi wszystko, aby walczyć z wrogiem ojczyzny. Przez Rumunię i Francję przedostają się do Wielkiej Brytanii, gdzie tworzą 303 Dywizjon Myśliwski Warszawski im. Tadeusza Kościuszki. Dywizjon, który odmieni oblicze wojny. Dowódcą jednostki zostaje Witold „Kobra” Urbanowicz (Piotr Adamczyk), a jego najbardziej barwnym podopiecznym okazuje się Jan „Donald” Zumbach (Maciej Zakościelny). „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” to film który powstał na podstawie kultowej książki Arkadego Fiedlera. W rolach głównych występują: Maciej Zakościelny, Piotr Adamczyk, Jan Wieczorkowski, Antoni Królikowski, Marcin Kwaśny, Krzysztof Kwiatkowski, Anna Prus i Cara Theobold.

80,00 zł
76,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,00 zł

17
Biomechanika i trening konia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biomechanika i trening konia
Dostępny37 szt.

Jak rozwinąć potencjał atletyczny konia? Kultowa książka Anatomia i biomechanika treningu konia prof. Jeana Marie-Denoix, wybitnego specjalisty w dziedzinie diagnostyki układu ruchu, wprowadzi cię w fascynujący świat anatomii funkcjonalnej. Jako jeździec, trener, terapeuta czy lekarz weterynarii docenisz płynącą z lektury wiedzę, która pomoże ci zrozumieć przyczyny ograniczeń ruchowych konia i wybrać odpowiedni zestaw ćwiczeń wspomagających jego fizyczny rozwój. Znajomość mechanizmów układu mięśniowo-szkieletowego pozwoli ci ocenić użyteczność danego ćwiczenia i zrozumieć, jak ono działa, jakie są jego wady i zalety. Lektura obowiązkowa dla wszystkich osób pracujących z końmi, którym zależy na wprowadzeniu treningu na wyższy poziom jakości i bezpieczeństwa.

79,90 zł
58,33 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,57 zł

18
Podróże w nieznane - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróże w nieznane
Dostępny26 szt.

Czym różni się nasza ignorancja, która zmusza nas do życia w strachu przed śmiercią, od ignorancji naszych przodków, która nakazywała im wierzyć, że Ziemia jest płaska? Bruce Moen poznał w Instytucie Monroe'a techniki ułatwiające podróże poza ciałem. Jak pisze w książce, jest zwyczajnym człowiekiem, więc wykształcenie umiejętności poruszania się w wielowymiarowej rzeczywistości nie było dla niego łatwe. Jako inżynier stworzył więc własne techniki pracy z umysłem ułatwiające przenoszenie się do światów nam na co dzień niedostępnych. Poznanie OBE (out of body experience) pozwala zrozumieć, co dzieje się z naszą świadomością, gdy kończymy ziemską egzystencję. Daje to zupełnie nowe spojrzenie na proces życia i umierania. Podróż w nieznane to kontynuacja pionierskich Podróży poza ciałem, Dalekich podróży i Najdalszej podróży Roberta Monroe.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

19
Essential Collection. Vol. 1, 6 LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Essential Collection. Vol. 1, 6 LP
Popol Vuh, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy sześciopłytowy winylowy box legendy krautrocka, powstałej w 1969 roku w Monachium formacji „Popol Vuh” „The Essential Album Collection Vol. 1” to pięć tytułów zespołu na 180-gramowych płytach analogowych w wersji zremasterowanej przez byłego członka zespołu Guido Hieronymusa na sześciu płytach winylowych. Znajdziemy tu płyty „Affenstunde”, „Hosianna Mantra” i „Einsjäger & Siebenjäger” oraz soundtracki do filmów legendarnego reżysera Wernera Herzoga z Klausem Kinskym w rolach głównych, „Aguirre, gniew boży” oraz „Nosferatu” (na 2LP). Albumy mają oryginalne okładki. W sześciostronicowym insercie znajdują się informacje i zdjęcia. Dodatkową atrakcją zestawu jest też replika plakatu do „Nosferatu” oraz dwa plakaty zespołu „Popol Vuh”. Lista utworów: Płyta 1 : Strona A: 1. Ich mache einen Spiegel - Dream Part 4 (2018 - Remaster) 2. Ich mache einen Spiegel - Dream Part 5 (2018 - Remaster) 3. Ich mache einen Spiegel - Dream Part 49 (2018 - Remaster Strona B: 1. Affenstunde (2018 - Remaster) Płyta 2: Strona A: 1. Ah! (2018 - Remaster) 2. Kyrie (2018 - Remaster) 3. Hosianna-Mantra (2018 - Remaster) Strona B: 1. Abschied (2018 - Remaster) 2. Segnung (2018 - Remaster) 3. Andacht, Pt. 1 (2018 - Remaster) 4. Nicht hoch im Himmel (2018 - Remaster) 5. Andacht, Pt. 2 (2018 - Remaster) 6. Maria (Ave Maria) (2018 - Remaster) Płyta 3: 1. Kleiner Krieger (2018 - Remaster) 2. King Minos (2018 - Remaster) 3. Morgengruss (2018 - Remaster) 4. Würfelspiel (2018 - Remaster) 5. Gutes Land (2018 - Remaster) Płyta 4: 1. Vergegenwärtigung (2018 - Remaster) 2. Aguirre III (2018 - Remaster) Płyta 5: Strona A: 1. Brüder des Schattens (2018 - Remaster) 2. Höre, der du wagst (2018 - Remaster) 3. Das Schloss des Irrtums (2018 - Remaster) Strona B: 1. Die Umkehr (2018 - Remaster) 2. Mantra 1 (2018 - Remaster) 3. Morning Sun (2018 - Remaster) Płyta 6: Strona A: 1. Venus Principle (2018 - Remaster) 2. Mantra 2 (2018 - Remaster) 3. Die Nacht der Himmel (2018 - Remaster) 4. Der Ruf der Rohrflöte (2018 - Remaster) Strona B: 1. To a Little Way (2018 - Remaster) 2. Through Pains to Heaven (2018 - Remaster) 3. On the Way (2018 - Remaster) 4. Zwiesprache der Rohrflöte (2018 - Remaster)

448,90 zł
412,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 35,91 zł

20
Pamiętnik. Lama - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik. Lama
Stnux
Niedostępny
Brak

Najlepszy sposób na zachowanie twoich sekretów, to zapisanie ich w pamiętniku z zamkiem szyfrowym. Sekretny pamiętnik ma modny wzór z lamą. Zamek ozdobiony jest różowym kryształkiem, a przyciski szyfru mają kształt serduszek. Pamiętnik ma aż 100 różowych stron w linie, z miejscem na datę i pogodę. Do zestawu dołączony jest piękny długopis, owinięty w jasnoróżową wstążką w kropki, z różowym, włochatym pomponem, zakończonym główką lamy. Pamiętnik w formacie A6.

41,00 zł
36,49 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,51 zł

21
Dywizjon 303. Historia prawdziwa, booklet + DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dywizjon 303. Historia prawdziwa, booklet + DVD
Denis Delić, 2018
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Film na podstawie książki Arkadego Fiedlera Dywizjon 303. Jest rok 1940. Polska znajduje się pod niemiecką i radziecką okupacją. Grupa polskich pilotów zrobi wszystko, aby walczyć z wrogiem ojczyzny. Przez Rumunię i Francję przedostają się do Wielkiej Brytanii, gdzie tworzą 303 Dywizjon Myśliwski Warszawski im. Tadeusza Kościuszki. Dywizjon, który odmieni oblicze wojny. Dowódcą jednostki zostaje Witold „Kobra” Urbanowicz (Piotr Adamczyk), a jego najbardziej barwnym podopiecznym okazuje się Jan „Donald” Zumbach (Maciej Zakościelny). „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” to film, który powstał na podstawie kultowej książki Arkadego Fiedlera. W rolach głównych występują: Maciej Zakościelny, Piotr Adamczyk, Jan Wieczorkowski, Antoni Królikowski, Marcin Kwaśny, Krzysztof Kwiatkowski, Anna Prus i Cara Theobold.

8,99 zł
Powiadomienie
22
Baby Alive. Lalka syrenka, ruda - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Alive. Lalka syrenka, ruda
Hasbro
Niedostępny
Brak

Lalka syrenka to mnóstwo zabawy zarówno w wodzie, jak i na lądzie! Lala zmienia się z dziewczynki w syrenkę w jednym błyskawicznym kroku! Patrz, jak jej olśniewający ogon pięknie mieni się w świetle. A gdy przyjdzie pora na zabawę w wodzie, użyj jej zabawki w kształcie Konika Morskiego. Lala ma własną buteleczkę, którą z łatwością napełnisz wodą. Ups... czas zmienić pieluszkę! W zestawie: • lalka syrenka, • zabawka konik morski, • buteleczka, • pieluszka.

111,90 zł
100,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,19 zł

23
Ćwicz umysł. Co tu nie pasuje? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwicz umysł. Co tu nie pasuje?
Niedostępny
Brak

Ćwicz umysł z książeczkami z tej serii. Co tu nie pasuje? to interesująca propozycja dla tych wszystkich, którzy uwielbiają znajdowanie różnic oraz niepasujących elementów

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

24
Ćwicz umysł. Labirynty i szlaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwicz umysł. Labirynty i szlaki
Niedostępny
Brak

Ćwicz umysł z książeczkami z tej serii. Labirynty i szlaki to interesująca propozycja dla tych wszystkich, którzy uwielbiają pokonywanie labiryntów.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

25
Ćwicz umysł. Uzupełnianie obrazków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwicz umysł. Uzupełnianie obrazków
Niedostępny
Brak

Ćwicz umysł z książeczkami z tej serii. Uzupełnianie obrazków to interesująca propozycja dla tych wszystkich, którzy uwielbiają ilustrowane rebusy.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

26
Ćwicz umysł. Połącz kropki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwicz umysł. Połącz kropki
Niedostępny
Brak

Ćwicz umysł z książeczkami z tej serii. Połącz kropki to interesująca propozycja dla tych wszystkich, którzy uwielbiają odnajdować ukryte w kropkach kształty.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

27
Przypadki, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przypadki, CD
Katarzyna Groniec, Rockers Publishing
Dostępny2 szt.

Lista utworów: 1. Podobno gdzieś istnieje 2. Będę z tobą 3. Czas 4. Poniedziałek 5. Mamo 6. Nie zabijaj 7. Cielesna edukacja 8. Pytania do Ka 9. Nie walcz 10. Internet 11. Tamta kobieta 12. Code

42,90 zł
38,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

28
The Blanck Mass Sessions. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Blanck Mass Sessions. CD
Editors, Mystic Production
Dostępny20 szt.

1.Barricades (The Blanck Mass recording) 2.Cold (The Blanck Mass recording) 3.Hallelujah (So Low) (The Blanck Mass recording) 4.Violence (The Blanck Mass recording) 5.Darkness At The Door (The Blanck Mass recording) 6.Nothingness (The Blanck Mass recording) 7.Magazine (The Blanck Mass recording) 8.Counting Spooks (The Blanck Mass recording)

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

29
Inner Sanctum. CD  +  DVD  +  Blu-ray - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inner Sanctum. CD + DVD + Blu-ray
Pet Shop Boys, Mystic Production
Dostępny9 szt.

Live at The Royal Opera House, 2018 BLU RAY/DVD/2CD: 1.Inner sanctumLive at The Royal Opera House, 2018 2.Opportunities (let's make lots of money)Live at The Royal Opera House, 2018 3.The Pop Kids/In the night/Burn Live at The Royal Opera House, 2018 4.Love is a bourgeois construct Live at The Royal Opera House, 2018 5.New York City boy Live at The Royal Opera House, 2018 6.Se a vida é (That's the way life is) Live at The Royal Opera House, 2018 7.Love comes quickly Live at The Royal Opera House, 2018 8.Love etc. Live at The Royal Opera House, 2018 9.The dictator decides/Inside a dreamLive at The Royal Opera House, 2018 10.West End girlsLive at The Royal Opera House, 2018 1.Home and dry/The EnigmaLive at The Royal Opera House, 2018 2.Vocal/The Sodom and Gomorrah Show Live at The Royal Opera House, 2018 3.It's a sin Live at The Royal Opera House, 2018 4.Left to my own devices Live at The Royal Opera House, 2018 5.Heart/Go West Live at The Royal Opera House, 2018 6.Domino dancing Live at The Royal Opera House, 2018 7.Always on my mind Live at The Royal Opera House, 2018 8.The Pop Kids (reprise) Live at The Royal Opera House, 2018 Extras: LIve in Rock in Rio

121,90 zł
112,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

30
Betty LP. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Betty LP. Winyl
Who Betty, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1.Old Me 2.Do With It 3.Just Thought You Should Know 4.I Remember 5.Marry Me 6.Language 7.Taste 8.All This Woman 9.Between You & Me 10.Ignore Me 11.Whisper 12.The One 13.Stop Thinking About You

86,90 zł
79,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

31
Project Room 2018 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Project Room 2018
Dostępny15 szt.

„Project Room” to program dla młodych artystów z całej Polski, wyłonionych przez grupę ekspertów. Zaproszeni twórcy otrzymują jednakowy budżet i pomoc producencką ze strony Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Publikacja będzie podsumowaniem edycji 2018, w trakcie której prezentowane były prace Grzegorza Stefańskiego, Marii Toboły, Weroniki Gęsickiej, Ani Nowak, Karoliny Mełnickiej i Karoliny Babińskiej.

30,00 zł
21,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

32
Tablica magnetyczna. Jak wytresować smoka 3 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablica magnetyczna. Jak wytresować smoka 3
Clementoni
Niedostępny
Brak

Tablica magnetyczna suchościeralna zapewni dzieciom doskonałą zabawę. W zestawie pisak. Zabawka odpowiednia dla dzieci od 4. roku życia. Format: 47.0 x 34.0 cm

80,80 zł
71,10 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,70 zł

33
Spór. Antologia internetowego Obiegu 2004-2015 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spór. Antologia internetowego Obiegu 2004-2015
Dostępny12 szt.

Spór to czterdzieści zkilku tysięcy tekstów napisanych naprzestrzeni kilkunastu lat. To, poza oczywistym wzbogaceniem wiedzy osztuce współczesnej, także możliwość poznania różnych stylów pisania oniej. Teksty ułożone zostały wsiedem tematycznych rozdziałów poświęconych sporom osztukę: spór o wartości, spór o kontrowersje, spór o recenzentów, spór o zaangażowanie, spór o instytucje, spór o sztukę publiczną, spór o rynek i komercję. Do książki dołączona jest płyta DVD Z archiwum Obieg.tv z wyborem filmów przygotowanym przez Aleksandrę Polisiewicz.

38,00 zł
26,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,40 zł

34
Freedom Club - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Freedom Club
Dostępny16 szt.

Publikacja przedstawiająca ideę Freedom Clubu (Klubu Wolności): anarchoprymitywizm, opór wobec społecznych hierarchii i rygorów narzucanych przez cywilizację, wrogość wobec ekspansji technologii na wszystkie dziedziny życia, niechęć wobec władzy, marzenie o powrocie do pierwotnej swobody, wreszcie przekonanie, że dominujący obecnie model życia grzebie wszelką nadzieję na indywidualną wolność – oto pojęcia, którymi operował Theodore John Kaczynski, znany jako Unabomber, i które składają się na wywrotowy dyskurs przedstawiony na wystawie Szlagi.

35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

35
Katarzyna Kozyra. Łaźnia męska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katarzyna Kozyra. Łaźnia męska
Dostępny26 szt.

Dla szerokiej publiczności Katarzyna Kozyra stała się poniekąd ucieleśnieniem i twarzą nowych strategii artystycznych dochodzących do głosu w polskiej sztuce po 1989 roku. Była to twarz artystki skandalistki, przekraczającej w swoich pracach obyczajowe normy, naruszającej społeczne tabu i atakującej wrażliwość widza drastycznymi obrazami, niezabezpieczonymi cudzysłowem artystycznej umowności. Sensacjonistyczna recepcja twórczości Kozyry oznaczała oczywiście banalizację jej intencji i dokonań, ale – jak się później okazało – skandale towarzyszące kolejnym wystąpieniom artystki w ostatecznym rozrachunku poszerzały przestrzeń dyskusji o sztuce i pole swobody artystycznej wypowiedzi. Kozyra zdobyła dwuznaczny rozgłos już na początku swojej artystycznej kariery za sprawą dyplomowej pracy „Piramida zwierząt”, zrealizowanej w pracowni prof. Grzegorza Kowalskiego na warszawskiej ASP, czyli w tzw. Kowalni, postrzeganej jako kuźnia radykalnych postaw, laboratorium, w którym wypracowywano nowe strategie obrazowania, kojarzone później z tzw. sztuką krytyczną. Za kulminację kontrowersji wokół twórczości Kozyry – a pars pro toto, wokół sztuki z kręgu Kowalni i sztuki krytycznej w ogóle – należy uznać udział artystki w Biennale w Wenecji w 1999 roku. Kozyra była na tej imprezie oficjalną reprezentantką Polski, wystawiającą w Pawilonie Narodowym. Artystka przedstawiła „Łaźnię męską” – wideoinstalację, na którą złożyły się filmy nakręcone w publicznej łaźni w Budapeszcie. Projekt był kontynuacją realizacji „Łaźnia” z 1997 roku. Obydwie prace opierały się na materiałach filmowych nakręconych ukrytą kamerą w miejscu, w którym rozluźnione zostają zasady intymności, regulujące wystawianie ciała i nagości na spojrzenia innych. W „Łaźni męskiej” Kozyra weszła z kamerą na terytorium zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn. Aby tego dokonać, artystka musiała przejść fizyczną metamorfozę – wkroczyła do łaźni ucharakteryzowana na mężczyznę, włącznie z protezą męskich organów płciowych. Praca Kozyry wywoływała wątpliwości natury etycznej – artystka sfilmowała nagich mężczyzn w publicznym miejscu bez ich wiedzy i zgody. Jeszcze większe kontrowersje związane były z faktem prezentowania projektu w polskim Pawilonie. Prawicowa prasa pytała retorycznie, czy Polskę może reprezentować kobieta z doczepionym penisem i czy taka reprezentacja nie uwłacza godności naszego kraju. Kozyra tymczasem dostała za swoją wystawę w Wenecji wyróżnienie honorowe, a cała realizacja spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem międzynarodowej krytyki. Był to fakt w sensie symbolicznym przełomowy. Pomimo sprzeciwu środowisk konserwatywnych, wytypowanie Kozyry – i to z taką pracą jak „Łaźnia męska” – do udziału w Biennale w Wenecji, było aktem ostatecznej instytucjonalizacji sztuki krytycznej, która do tej pory była przedmiotem kontrowersji i negocjacji. Wyjazd Katarzyny Kozyry na Biennale można uznać za moment oficjalnej akceptacji strategii artystycznych, którym jeszcze kilka lat wcześniej odmawiano miana „prawdziwej sztuki”. W grę wchodziła także akceptacja używanego przez artystkę języka i reprezentowanej przez nią postawy oraz prawa twórcy do wykonywania operacji na żywej, pozaartystycznej rzeczywistości. Projekt Kozyry współbrzmiał z myślą feministyczną, która zdobywała sobie właśnie rację bytu na scenie artystycznej – jako teoria inspirująca artystki, jako temat prac i jako metoda krytyczna. W „Łaźni męskiej” w nowoczesny sposób podjęte zostały zagadnienia polityki płci oraz tożsamości i wolności do jej autodefiniowania. To między innymi dzięki sukcesowi Katarzyny Kozyry w Wenecji problematyka ta zyskała pełnoprawne miejsce w polskiej sztuce. Proces akceptacji był w tym wypadku burzliwy i trudny, ale po pokazaniu „Łaźni męskiej” w Wenecji dyskusje o granicach sztuki nie były już tak burzliwe, a ich przedmiotem stawały się raczej sprawy merytoryczne niż kwestia wystawiania artystom świadectw moralności.

10,20 zł
7,99 zł

Rabat 21,7%
oszczędzasz 2,21 zł

36
Kubuś Puchatek. Bańki mydlane - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubuś Puchatek. Bańki mydlane
Mc Bańki Mydlane
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy bańki mydlane, które spodobają się wszystkim dzieciom. Świetna zabawa gwarantowana! Na wieczku opakowania znajduje się gra, która dodatkowo urozmaici zabawę. Pojemność: ok. 55.0 ml Uwaga. Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat.

2,99 zł
Powiadomienie
37
Psi Patrol. Bańki mydlane - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Bańki mydlane
Mattel
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy bańki mydlane, które spodobają się wszystkim dzieciom. Świetna zabawa gwarantowana! Na wieczku opakowania znajduje się gra, która dodatkowo urozmaici zabawę. Pojemność: ok. 55.0 ml Uwaga. Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat.

2,99 zł
Powiadomienie
38
Maurizio Cattelan. Amen - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maurizio Cattelan. Amen
Dostępny18 szt.

Czy prace Maurizio Cattelana wymagają komentarza? Raczej wymagają milczenia, które pozwoli im do nas przemówić własnym językiem. Dlatego celem nie było pisanie o pracach artysty, ale wskazanie perspektyw, które ujawnią ich znaczenie teologiczne, filozoficzne i polityczne. W książce znajdziemy m.in. fragmenty dzieł Zygmunta Baumana, Jeana Baudrillarda, Gottfrieda Wilhelma Leibniza, Leszka Kołakowskiego, pieśń Jacka Kaczmarskiego, eseje Roberta Piłata i Józefa Majewskiego, rozmowę z Zofią Rosińską, fragmenty orędzia biskupów polskich do biskupów niemieckich, wiersze Percy'ego Shelleya i Wisławy Szymborskiej.

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

39
Enchantimals. Bańki mydlane, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Enchantimals. Bańki mydlane, mix kolorów
Mc Bańki Mydlane
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy bańki mydlane, które spodobają się wszystkim dzieciom. Świetna zabawa gwarantowana! Na wieczku opakowania znajduje się gra, która dodatkowo urozmaici zabawę. Pojemność: ok. 55.0 ml Uwaga. Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
Powiadomienie
40
Yellies. Króliczek, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yellies. Króliczek, mix wzorów
Hasbro
Niedostępny
Brak

Kto najgłośniej wykrzyczy „YELLIES!”? Wydaj z siebie głośny dźwięk, a ten przesłodki stworek sam zacznie się poruszać. Yellies to mały, przyjemny w dotyku króliczek, który reaguje na twój głos! Yellies reaguje na mowę, krzyk, klaśnięcia, śpiew oraz muzykę. Im głośniejszy wydasz z siebie dźwięk, tym szybciej będzie się poruszał! Dołącz się do głośnej zabawy! Króliczek może poruszać się na 6 sposobów. Wymiary opakowania: 11.0 x 23.0 x 6.5 cm Wysokość króliczka: ok. 6.0 cm Zasilanie: 3 baterie LR44 (baterie testowe w zestawie) Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

67,90 zł
61,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,79 zł

41
AVN Figurka Tytan Hero E3309 HASBRO - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
75,90 zł
68,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,59 zł

42
Dolar drożeje! Powieść inflacyjna z pewnego starego miasta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dolar drożeje! Powieść inflacyjna z pewnego starego miasta
Dostępny307 szt.

Dolar drożeje! jest fascynującą powieścią, której największą wartość stanowi fakt, że oferuje jedyny w swoim rodzaju wgląd w sytuację Wolnego Miasta kilka lat po wojnie. Dostarcza dużo nieznanych do dziś faktów, przede wszystkim jednak pokazuje atmosferę panującą wtedy w Gdańsku, pokazuje ludzi tego czasu, życie codzienne i mentalność. Prawdopodobnie jest też powieścią z kluczem, chociaż dzisiaj już trudno odgadnąć tożsamość występujących w niej postaci. Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska

39,00 zł
32,76 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,24 zł

43
Gdańsk przed burzą. Korespondencja z Gdańska dla „Kuriera Warszawskiego”. Tom 2: 1935-1939 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdańsk przed burzą. Korespondencja z Gdańska dla „Kuriera Warszawskieg...
Dostępny150 szt.

Gdańskie korespondencje Adama Czartkowskiego do „Kuriera Warszawskiego” z lat 1931–1939 to fascynująca lektura, w najlepszych momentach porywająca kronika Wolnego Miasta Gdańska zmierzającego do katastrofy. Autor, pracujący od 1928 roku w Polskim Gimnazjum Macierzy Szkolnej, okazuje się skrupulatnym obserwatorem wydarzeń wewnątrzgdańskich i okołogdańskich. Przez osiem lat nie tylko pisze o czystej faktografii wydarzeń w Wolnym Mieście, lecz także stara się je przybliżać i wyjaśniać polskim czytelnikom. Świetnie znający język niemiecki Czartkowski wykazuje się doskonałą orientacją zarówno w sprawach polsko-niemieckich, jak i przede wszystkim gdańskich. Wie, kto jest kim w tym małym państwie, które nie do końca jest państwem, ale jest również więcej niż tylko miastem. Czyta wszystkie ważniejsze niemieckie gazety wychodzące w Wolnym Mieście. Zna zarówno gdańskich Niemców, jak i Polaków, przy czym cechuje go perspektywa przybysza i człowieka o szerokich horyzontach, dzięki czemu jego obserwacje często bywają odkrywcze – Czartkowski nierzadko dobrze przewiduje przyszły bieg zdarzeń w rządzonym coraz bardziej autorytarnie Wolnym Mieście – Peter Oliver Loew. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

69,00 zł
57,96 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 11,04 zł

44
Gabinet luster. O kształtowaniu samowiedzy Polaków w dyskursie publicznym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gabinet luster. O kształtowaniu samowiedzy Polaków w dyskursie publicz...
Dostępny100 szt.

Zestaw powszechnie znanych prawd o polskim społeczeństwie zawiera cechy nader niepokojące: skłonność do narzekania, pesymizm, niski poziom kapitału społecznego, zawiść i wiele innych. Składają się one na syndrom zbiorowości aspołecznej, niezdolnej do współdziałania. Ten negatywny autowizerunek ma całkiem realne konsekwencje. Jeśli wiemy, że Polacy nie są zdolni do współpracy, to wybieramy strategie indywidualistyczne. Trudno jednak rozstrzygnąć, czy wybór strategii indywidualistycznej wynika z niezdolności do współpracy - cokolwiek by to miało oznaczać, czy z przekonania, że ponieważ wszyscy wiemy, że nie jesteśmy zdolni do współpracy, współpraca nie może się udać. Negatywne autostereotypy, które dominują w przestrzeni publicznego dyskursu, wymagają więc namysłu i wnikliwej analizy. Niewykluczone bowiem, że są one nie tyle opisem rzeczywistości, co mechanizmem jej tworzenia, przekształcając przestrzeń publiczną w permanentny dylemat więźnia.

54,60 zł
48,05 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,55 zł

45
Dotknij i znajdź. Dinozaury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dotknij i znajdź. Dinozaury
Dostępny410 szt.

Jak wyglądały dinozaury? Dzięki tej książce maluchy będą znajdowały i wskazywały różne postacie i przedmioty. Najpierw wysłuchają krótkiej rymowanki z poleceniem, a potem na kolorowych ilustracjach będą wskazywać odpowiednie elementy. Przed nimi wspaniała zabawa!

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

46
Dotknij i znajdź. Zoo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dotknij i znajdź. Zoo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.03

Kto mieszka w zoo? Dzięki tej książce maluchy będą znajdowały i wskazywały różne postacie i przedmioty. Najpierw wysłuchają krótkiej rymowanki z poleceniem, a potem na kolorowych ilustracjach będą wskazywać odpowiednie elementy. Przed nimi wspaniała zabawa!

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

47
Dotknij i znajdź. Park - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dotknij i znajdź. Park
Dostępny32 szt.

Kogo można spotkać w parku? Dzięki tej książce maluchy będą znajdowały i wskazywały różne postacie i przedmioty. Najpierw wysłuchają krótkiej rymowanki z poleceniem, a potem na kolorowych ilustracjach będą wskazywać odpowiednie elementy. Przed nimi wspaniała zabawa!

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

48
Dotknij i znajdź. Wieś - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dotknij i znajdź. Wieś
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.13

Kto mieszka na wsi? Dzięki tej książce maluchy będą znajdowały i wskazywały różne postacie i przedmioty. Najpierw wysłuchają krótkiej rymowanki z poleceniem, a potem na kolorowych ilustracjach będą wskazywać odpowiednie elementy. Przed nimi wspaniała zabawa!

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

49
Myśl inaczej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myśl inaczej
Dostępny564 szt.

Filozofia jest jednym z najlepszych narzędzi do reagowania na wyzwania współczesnego świata – uczy nas zadawać właściwe pytania. Ta wyjątkowa książka prezentuje 20 lekcji pozwalających poznać wielkich filozofów, także tych współczesnych, podpowiada też, jak myśleć wnikliwie i niestereotypowo.

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

50
Zrozumieć ludzi. Odczytuj zachowania. Wprawnie się komunikuj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrozumieć ludzi. Odczytuj zachowania. Wprawnie się komunikuj
Niedostępny
Brak

Ta książka w obrazowy sposób przybliża naukowe fakty dotyczące naszych zachowań, pokazuje, jak zrozumienie danej osoby może sprawić, że staniesz się mistrzem komunikacji, będziesz bardziej przekonujący i lepiej ocenisz motywacje innych. Coraz szybsze tempo komunikacji we współczesnym świecie powoduje, że jeszcze ważniejsze jest właściwe interpretowanie postaw, z którymi spotykasz się na co dzień. W 20 lekcjach Rita Carter tłumaczy sygnały, które ujawniają prawdziwe uczucia i intencje drugiej osoby, oraz pokazuje, jak odbijają się one na naszych relacjach z innymi. Dzięki zgromadzonemu tutaj materiałowi poznasz skuteczne metody wpływania na ludzi i podstawowe wzorce zachowań, które kształtują nasz sposób komunikacji. Poszerzenie wiedzy w tym zakresie będzie twoim kluczem do sukcesu!

30,00 zł
23,70 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

Wróć do góry