hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.03.26

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 26 marca 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Szkoła magicznych zwierząt (Margit Auer), na drugim Pippi Pończoszanka (Astrid Lindgren). Kolejny produkt to Uszy do góry! Rebusy słuchowe doskonalące uwagę, pamięć, świadomość fonologiczną i sprawność językową (Anna Dobrowolska) oraz Puzzle 1000 elementów. Dziewczyna z perłą, Johannes Vermeer (Trefl).
1
Szkoła magicznych zwierząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła magicznych zwierząt
Dostępny
79 szt.

Ta szkoła skrywa tajemnicę! Kto będzie miał szczęście, ten znajdzie tu najlepszego przyjaciela na świecie: magiczne zwierzę, które potrafi mówić... Ida nie czuje się dobrze w nowej szkole, tylko kolega ze szkolnej ławki, Benni wydaje się być miły. Oboje nie mają w klasie łatwego startu. Nowa nauczycielka, panna Cornfield, zna imiona wszystkich dzieci i w ogóle – jak na nauczycielkę – dziwnie się zachowuje. Zapowiada odwiedziny pana Mortimera, który pokaże uczniom magiczne zwierzęta. A obietnica, jaką ze sobą przynosi jest niezwykle ekscytująca: każde dziecko ma dostać swoje magiczne zwierzę! Tak się zaczyna niesamowita przygoda... Ciepła i zabawna opowieść, przyjaźni i dorastaniu.

29,90 zł
17,99 zł

Rabat 39,8%
oszczędzasz 11,91 zł

46 osób kupiło
2
Pippi Pończoszanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pippi Pończoszanka
Dostępny
186 szt.

Pippi Pończoszanka to najweselsza i najdziwniejsza dziewczynka na świecie! Od kiedy jej ojciec został królem Południowego Pacyfiku, mieszka w Willi Śmiesznotce w towarzystwie konia oraz małpki i robi tylko to, co chce. Nie chodzi do szkoły, jest wielką kłamczuchą i stanowczo lepiej sobie radzi ze złodziejami niż na proszonym podwieczorku – ale za to ma bardzo dobre serce!

24,90 zł
15,99 zł

Rabat 35,8%
oszczędzasz 8,91 zł

41 osób kupiło
3
Uszy do góry! Rebusy słuchowe doskonalące uwagę, pamięć, świadomość fonologiczną i sprawność językową - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uszy do góry! Rebusy słuchowe doskonalące uwagę, pamięć, świadomość fo...
Dostępny
128 szt.

Przedstawiamy rebusy słuchowe doskonalce uwagę, pamięć, świadomość fonologiczną i sprawność językową. Uszy do góry! to pozycja przeznaczona dla terapeutów pedagogicznych do pracy z dziećmi i młodzieżą z zaburzonymi funkcjami słuchowymi, w tym również z zaburzeniami przetwarzania słuchowego (ang. auditory processing disorder APD). Może być ona jednak wykorzystywana z powodzeniem także w terapii dorosłych, gdyż zarówno materiał językowy użyty do zadań, jak i metoda pracy mają charakter uniwersalny. Ćwiczenia, pomyślane w formie rebusów słuchowych, mają za zadanie doskonalić: • uwagę słuchową ukierunkowaną na słowie mówionym, • słuchową pamięć operacyjną, • słuch fonemowy, • świadomość fonologiczną, • sprawność językową.

19,50 zł
15,99 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 3,51 zł

32 osoby kupiły
4
Puzzle 1000 elementów. Dziewczyna z perłą, Johannes Vermeer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Dziewczyna z perłą, Johannes Vermeer
Trefl, 1000 elementów
Dostępny
134 szt.

„Art Collection” to wyjątkowa seria puzzli przedstawiająca największe dzieła światowego malarstwa. Puzzle składają się z 1000 elementów i przedstawiają dzieło Dziewczyna z perłą, autorstwa Johannesa Vermeera. Pudełko serii „Art Collection” dodatkowo pokryte jest ozdobnym złoceniem. Układanie puzzli poprawia koncentrację, uczy cierpliwości i stymuluje logiczne myślenie. Zestaw ten doskonale sprawdzi się jako niebanalny prezent na długie godziny wspólnie spędzonych chwil w gronie najbliższych. Rozmiar opakowania: 40.0 x 27.0 x 6.0 cm

24,88 zł
21,65 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,23 zł

28 osób kupiło
5
English Grammar in Use - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English Grammar in Use
Dostępny
77 szt.

Raymond Murphy's English Grammar in Use is the first choice for intermediate (B1-B2) learners and covers all the grammar you will need at this level. This book has clear explanations and practice exercises that have helped millions of people around the world improve their English. It also includes an interactive ebook with audio that you can use online or download to your iPad or Android tablet. It is perfect for self-study and can also be used by teachers as a supplementary book in classrooms.

142,00 zł
127,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,20 zł

12 osób kupiło
6
Lubię mówić, część 2. Materiały do terapii opóźnionego rozwoju mowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lubię mówić, część 2. Materiały do terapii opóźnionego rozwoju mowy
Dostępny
48 szt.

Publikacja obejmuje ćwiczenia dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy. Jeśli dziecko opanowało umiejętność posługiwania się wyrazami dwusylabowymi, złożonymi z sylab otwartych oraz jednosylabowymi zakończonymi spółgłoską, możemy rozpocząć kolejny etap pracy. Druga część zawiera materiał obejmujący wyrazy trzy- i czterosylabowe złożone z sylab otwartych (typu topola, malina, samoloty, telefony), oraz wyrazy dwu- i trzysylabowe zakończone sylabą zamkniętą (typu palec, osioł, kapitan, tulipan). Z publikacji korzystać mogą logopedzi, terapeuci, jak i rodzice.

36,00 zł
29,88 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,12 zł

8 osób kupiło
7
Torebka ozdobna z kokardą Komunia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka ozdobna z kokardą Komunia
Dostępny
154 szt.

Torebka ozdobna z kokardą Komunia PL-6k, Mix wzorów, wzór wysyłany losowo.

7,00 zł
5,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

7 osób kupiło
8
Piłki Gapcio, 23 cm, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłki Gapcio, 23 cm, mix wzorów
Artyk
Dostępny
72 szt.

Kolorowe piłki wykonane z gumy idealnie nadadzą się do zabawy w domu oraz na powietrzu. Cechy: • nadruk jednostronny, • średnica piłki po napompowaniu: 23.0 cm, • waga: 90 g, • 4 kolory: pomarańczowy, czerwony, zielony i niebieski. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

8,30 zł
7,99 zł

Rabat 3,7%
oszczędzasz 0,31 zł

5 osób kupiło
9
Toksyczna miłość. I jak się z niej wyzwolić - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toksyczna miłość. I jak się z niej wyzwolić
Dostępny
57 szt.

Toksyczna miłość to książka dla kobiet, które za bardzo kochają i dla mężczyzn, którzy duszą się w związkach z nimi. Dla kobiet (ale i dla mężczyzn) skłonnych do romantycznej miłości i idealizacji partnera, często rozczarowujących się lub z obawy przed porzuceniem tkwiących w bolesnej samotności. Dla mężczyzn (ale i dla kobiet) obwinianych przez bliskich, że zapracowani lub pogrążeni w swoich stresach nie mają czasu na miłość, dla rodziny, nawet dla własnych dzieci. Dla przepełnionych poczuciem krzywdy i dla tych, którzy czują się winni w związkach. Znajdziecie tu klucz do takich zjawisk jak zaborczość rodziców wobec dzieci, uzależnienie od guru czy psychoterapeuty, dewocja i religijny fanatyzm.

32,99 zł
24,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,25 zł

4 osoby kupiły
10
Kapłan diabła. Opowieści o nadziei, kłamstwie, nauce i miłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapłan diabła. Opowieści o nadziei, kłamstwie, nauce i miłości
Dostępny
36 szt.

„Dawkins jest wspaniałym pisarzem, wielkim rzecznikiem rozsądku i niewyczerpanym źródłem wiedzy” – „New Republic”. „Jaką książkę mógłby napisać kapłan diabła o tym niezgrabnym, marnotrawnym, nieudolnym i przerażająco okrutnym dziele natury!” – Karol Darwin. Sztuka zaraźliwego entuzjazmu Kim tak naprawdę jest Richard Dawkins? Genialnym naukowcem czy religijnym szarlatanem? Jego kolejne tezy budzą mnóstwo skrajnych emocji, od zachwytu po zagorzałą krytykę. Jedno jest pewne – to znakomity orator i doskonały pisarz. Teksty wychodzące spod jego pióra są uznawane za wybitne i nawet najwięksi przeciwnicy przyznają, że argumentacja, jaką stosuje, jest niebezpiecznie przekonująca... Możesz kochać Dawkinsa albo go nienawidzić, nie wolno ci jednak przejść obojętnie obok tej książki. Jest ona imponującym wycinkiem naszego wszechświata, doskonale przeanalizowanym i odkrytym na nowo. To zebrane w jednej książce najlepsze i najbardziej przełomowe z esejów Dawkinsa: na temat pseudonauki, determinizmu, memetyki, religii, terroryzmu i wielu innych. To także poruszający hołd złożony przyjaciołom i polemistom. Przyjrzyj się z bliska myśleniu i pasji jednego z największych intelektualistów naszych czasów. Poznaj jego trzeźwe poglądy na rzeczywistość oraz refleksje, które sprawią, że spojrzysz na wiele spraw we własnym życiu z zupełnie nowej perspektywy. Lubię pielęgnować w sobie przekonanie, że większość z tego, co piszę, jest utrzymana w pogodnym, a nawet żartobliwym tonie. Tam, gdzie okazuję pasję, jest się czym pasjonować. Gdy wpadam w gniew, mam nadzieję, że jest to gniew kontrolowany. Kiedy pojawia się smutek, staram się, żeby nie przerodził się w rozpacz i nie zabił nadziei na przyszłość. Niemniej nauka jest dla mnie w większości przypadków źródłem ogromnej radości i mam nadzieję, że to widać w niniejszej książce (Richard Dawkins, ze wstępu).

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

4 osoby kupiły
11
Autobiografie, wydanie III - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autobiografie, wydanie III
Dostępny
19 szt.

Przyczyna, Suterena, Oddech, Chłód, Dziecko – autobiograficzny pięcioksiąg wybitnego austriackiego prozaika i dramatopisarza to drobiazgowa rekonstrukcja lat dojrzewania. Analiza „niszczycielskich machin” – szkoły, rodziny, instytucji, społeczeństwa, ich nieznoszącej sprzeciwu, bezwzględnej opresyjności. To brutalna ocena tępego i zaślepionego w swym konformizmie narodu, nieskończonej ludzkiej obojętności. To nieskrywana manifestacja gniewu i pogardy, hołd złożony samotności i jednocześnie rzucone jej przekleństwo. To przeprowadzana na sobie samym wiwisekcja.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

4 osoby kupiły
12
Lamaze Zestaw grzechotek na rączki TOMY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lamaze Zestaw grzechotek na rączki TOMY
Dostępny
114 szt.

Zestaw grzechotek od Lamaze to produkt, który sprawi że maluch będzie świetnie się bawił a przy tym rozwinie swoje zdolności motoryczne.Grzechotki, które zakładamy na rączki i nóżki mają żywe kolory, które na pewno przyciągną wzrok Twojego dziecka. Zabawki posiadają różne wzory i tekstury, które rozwiną zdolności manualne oraz wpłyną na zmysł wzroku i dotyku.Przy każdym ruchu jaki wykona maluch, grzechotki będą wydawać odgłosy, które z kolei wpłyną na zmysł słuchu.

69,90 zł
66,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,49 zł

3 osoby kupiły
13
Notes - Wrocław - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,00 zł
3,12 zł

Rabat 61,0%
oszczędzasz 4,88 zł

3 osoby kupiły
14
Mózg i błazen. Rozmowa z Jerzym Vetulanim, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mózg i błazen. Rozmowa z Jerzym Vetulanim, wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

„Po prostu zawsze byłem błaznem. Dla mnie posągowość często jest podejrzana, sztuczna i nadęta” – mówi o sobie jeden z najbardziej oryginalnych polskich uczonych i popularyzatorów nauki. W rozmowie Marcina Rotkiewicza z profesorem Jerzym Vetulanim spotkamy zatem nie tylko znanego naukowca, ale także artystę i współzałożyciela Piwnicy pod Baranami, showmana, młodego buntownika, ulubieńca kobiet i ojca palącego z synem skręta. W trakcie naszych spotkań mówił pan fascynujące, ale i bardzo kontrowersyjne rzeczy o sobie, o nauce, narkotykach, krakowskich artystach i Janie Pawle II, którego znał pan osobiście. Dlatego boję się, że sporo z tego wyleci podczas autoryzacji. Niech się pan nie martwi. Niczego nie będę wykreślał. Potraktuję naszą książkę jako „dzieło pośmiertne”, kiedy autora już nie obchodzi, co o nim pomyślą (śmiech)”. Jerzy Vetulani (1936–2017), neurobiolog, profesor Instytutu Farmakologii PAN w Krakowie, członek Polskiej Akademii Nauk i Polskiej Akademii Umiejętności, jeden ze współzałożycieli Piwnicy pod Baranami. Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi i Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

2 osoby kupiły
15
Gra 2w1. Piłka nożna / Misja specjalne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra 2w1. Piłka nożna / Misja specjalne
Fan, od 6 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.12

Sport i emocje przeniesione na planszę. Boisko w szachownicę, bramkarze na bramkach gotowi do obrony. Przejdź odważnie szkolenie i zbierz oddział komandosów. Rusz na misję specjalną. Odbicie zakładników z bazy wroga. Trudne zadanie i mnóstwo pułapek. Na odważnych czeka nagroda.

14,99 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
16
Przewodnik z mapami - Beskid Mały 1:30 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik z mapami - Beskid Mały 1:30 000
Dostępny
3 szt.

Przewodnik obejmuje obszar Beskidu Małego. Pierwsza część przewodnika opisuje miejscowościznajdujące się na obszarze tego pasma górskiego, w tym cztery miasta: Wadowice, Kęty, Andrychów i Suchą Beskidzką.Znajdują się tu także plany tych miast.Druga część przewodnika zawiera opis 9 tras pieszych, prowadzących na szczyty Beskidu Małego i mijanych po drodze ciekawych miejsc. Do każdej trasy dodano odpowiednią mapę w skali 1:30 000. W miejscowościach opisano nazwy ulic. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych, rowerowych, narciarskich i konnych, łącznie z kilometrażem, co pozwoli łatwiej zaplanować wycieczkę.Przy szlakach pieszych podano także orientacyjny czas przejścia. Zaznaczono wyciągi narciarskie i trasy zjazdowe. Ukształtowanie terenu pokazano przy pomocy warstwic o cięciu co 20 m.

8,30 zł
5,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 2,31 zł

2 osoby kupiły
17
Humory Ambrożego. Dyktanda dla uczniów klas 7-8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Humory Ambrożego. Dyktanda dla uczniów klas 7-8
Dostępny
72 szt.

Kucharz księcia Ambrożego przechadza się nerwowo po kuchni. Już wczoraj przed popołudniową drzemką książę złożył zamówienie na poranny posiłek. Na talerzu leżą pszenno-żytnie grzanki z dżemem porzeczkowym, a w filiżance stygnie zbożowa kawa z mlekiem.A czego na obiad zażyczył sobie wybredny książę Ambroży? Tego można się dowiedzieć z książki Humory Ambrożego. Dyktanda dla uczniów klas 7-8.Tak jak w pierwszej części, zatytułowanej Bezsenność Bożydara, są tu wszystkie składniki gwarantujące udane dyktanda: dreszczyk emocji, humor i niespodziewane pointy!

16,50 zł
14,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,51 zł

2 osoby kupiły
18
Życie. Następny poziom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie. Następny poziom
Dostępny
22 szt.

Wyrusz w podróż do źródeł rozwoju Wyobraź sobie, że idziesz przez las. Błądzisz, szukając najlepszej drogi. Raz za razem rozglądasz się za nową ścieżką, wracasz w to samo miejsce, znowu szukasz i znowu się orientujesz, że jednak nie idziesz w dobrą stronę. Nagle nad głową, ponad drzewami widzisz szybującego sokoła. Postanawiasz iść za nim. Ścieżki przechodzą jedne w drugie, ale za każdym razem stają się szersze i idzie ci się łatwiej. W końcu, wciąż za krążącym po niebie sokołem, trafiasz na gościniec prowadzący do ogrodu. Na jego końcu widzisz majaczący w oddali dom. I kiedy się doń zbliżasz, spostrzegasz, że nie ma już sokoła. Zniknął dokładnie w tym momencie, w którym zobaczyłeś swój prawdziwy cel. Zniknął, bo nie był Ci już potrzebny. W perspektywie transpersonalnej z jednej strony widzimy człowieka jako fizyczną, psychiczną i duchową całość, z drugiej – odkrywamy, że w jego wnętrzu istnieje coś ponad odgrywane role, osobowości czy aktywność, do której mobilizuje go własne, często zalęknione i roztrzęsione ego. To perspektywa oparta na zdolności nieidentyfikowania się z osądami czy emocjami; wykorzystująca metody uważnej obecności, stany flow, medytację. Pozwala odkrywać nową jakość życia i sprawia, że rozwiązanie większości problemów staje się zadziwiająco proste. Technik oferowanych przez psychologię transpersonalną można używać w wielu obszarach życia. Korzystają z niej zarówno psychoterapeuci i psycholodzy w pracy z pacjentami, jak i mentorzy biznesowi pracujący z zarządzanymi przez siebie zespołami czy specjaliści korzystający z technik coachingowych. Perspektywa transpersonalna przyda ci się wszędzie tam, gdzie widzisz potrzebę zmiany – pozbycia się tego, co cię spowalnia, blokuje czy przygniata. I jednocześnie dodania sobie energii życiowej. Prędzej czy później ścieżka rozwoju osobistego w niezwykły sposób zacznie się przeplatać ze ścieżką rozwoju duchowego. I wyłącznie od ciebie zależy, czy zechcesz z tej możliwości skorzystać.

54,90 zł
38,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,47 zł

2 osoby kupiły
19
Łatwe gry edukacyjne - Ułóż wyrazy Ekologia FAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łatwe gry edukacyjne - Ułóż wyrazy Ekologia FAN
Dostępny
11 szt.

Świetna zabawa dla całej rodziny w duchu ekologii. Zielony rycerz zaprasza na zieloną planszę i zachęca do nauki słówek i układania wyrazów. Gra wzbogaca słownictwo i trenuje pamięć, oraz utrwala ich pisownię

24,60 zł
2 osoby kupiły
20
17 niepodważalnych praw pracy w zespole - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17 niepodważalnych praw pracy w zespole
Dostępny
6 szt.

Budowanie skutecznego zespołu i zarządzanie nim nie jest prostym zadaniem. Nawet ludzie, którzy wprowadzili swój zespół na najwyższy poziom, mają trudności z odtworzeniem źródeł jego sukcesów. Czy tajemnica tkwi w etyce pracy? W wytworzonej „chemii”? Jakimi narzędziami powinieneś się posługiwać, by stworzyć lub odtworzyć zespół? W książce pod tytułem 17 niepodważalnych praw pracy w zespole John C. Maxwell, specjalista od przywództwa i autor bestsellerów „New York Timesa”, dzieli się ważnymi zasadami kreowania zespołu, które są niezbędne w skutecznym biznesie, w Twojej rodzinie, kościele lub organizacji. Dr Maxwell w praktyczny i konkretny sposób pokazuje, jak: – Prawo Wysokiego Morale zainspirowało pięćdziesięcioletniego mężczyznę, który nie potrafił nawet pływać, do treningów i wzięcia udziału w najtrudniejszym triathlonie świata. – Prawo Szerszej Perspektywy zmobilizowało byłego prezydenta USA do podróży autokarem po kraju, spania w piwnicy i wykonywania pracy fizycznej. – Przestrzeganie Prawa Tablicy Wyników pomogło spółce internetowej w rozwoju i zarabianiu pieniędzy, podczas gdy tysiące innych firm z tej samej branży poniosło porażkę. – Lekceważenie Prawa Płacenia Ceny doprowadziło jednego z największych sprzedawców detalicznych na świecie do bankructwa po 128 latach działalności. 17 niepodważalnych praw pracy w zespole wyposaży cię w metody i przybliży postawę niezbędną do zbudowania skutecznego zespołu – bez względu na to, czy jesteś trenerem, zawodnikiem, nauczycielem, studentem, prezesem spółki, czy wolontariuszem. John C. Maxwell – jest uznanym na świecie specjalistą od przywództwa, mówcą i autorem, którego książki sprzedały się w nakładzie dwunastu milionów egzemplarzy. Jego organizacje wyszkoliły ponad milion liderów na całym świecie. Jest założycielem Injoy Stewardship Services i EQUIP.

60,00 zł
43,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

2 osoby kupiły
21
Czytaj i Rozmawiaj. Miś i szal. Czytanie uczestniczące dla dzieci z trudnościami w porozumiewaniu się - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytaj i Rozmawiaj. Miś i szal. Czytanie uczestniczące dla dzieci z tr...
Dostępny
33 szt.

Miś i szal to kolejna (po W deszczu i w słońcu, Antosiu na zielonej łące oraz Piłkach) publikacja z serii „Czytaj i Rozmawiaj” (Biblioteka AAC).. Książka stanowi pomoc do nauki aktywnego czytania dla dzieci z trudnościami w porozumiewaniu się i nie tylko. Zawiera prosty, rytmiczny, rymowany tekst z powtarzającymi się sekwencjami, który budzi ciekawość dziecka i mobilizuje je do odkrywania kolejnej strony. Dołączone do książki symbole obrazkowe (PCS) umożliwiają dziecku z trudnościami w porozumiewaniu się branie czynnego udziału w czytaniu tekstu, zastępując słowa, których nie potrafi wypowiedzieć, a dzieciom z autyzmem, które potrzebują szczególnej wizualizacji, pozwalają dodatkowo lepiej zrozumieć czytany tekst. Książka jest doskonałym pretekstem do nauki podejmowania i prowadzenia dialogu, zadawania pytań, komentowania. Zachęca również do wspólnych zabaw wokół tekstu.

34,00 zł
26,86 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,14 zł

2 osoby kupiły
22
Zabawka do wody Pomarańczowa Rybka Edu&Fun - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawka do wody Pomarańczowa Rybka Edu&Fun
Dostępny
4 szt.

Po nakręceniu i włożeniu do wody Rybka pływa. Długość zabawki 10 cm,

10,00 zł
8,99 zł

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
23
Pianie kogutów, płacz psów. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pianie kogutów, płacz psów. Audiobook
Wojciech Tochman, Wydawnictwo Literackie
Dostępny
7 szt.

Świat po ludobójstwie. Kambodża po Pol Pocie. Przez lata dręczyli i mordowali, swoi swoich, Khmerzy Khmerów. Ci, którym udało się przeżyć, zostali bez domów, bez bliskich, z traumą, chorobą, obłędem... Bywa, że ich niewola trwa od dziesięcioleci. Samotność, ciemność i pustka. Udaje się dotrzeć tylko do nielicznych i rozpocząć leczenie. Dokoła widać bogactwo, które karmi się biedą i strachem. Nieopodal stoją świątynie Angkoru, odwiedzane przez miliony turystów z całego świata... Wojciech Tochman, z chłodną precyzją i ujmującą wrażliwością, opowiada o ludziach, których odwaga została na zawsze złamana. O bólu, którego nie dało się ukoić. O lęku, który nie odszedł i wciąż sprzyja przemocy. O nieufności, która zabija wspólnotę. Także o bezradności wobec uczuć i wobec choroby. W książce Tochmana dzisiejsza Kambodża to lustro, w którym odbija się cały świat. „Na domowe więzienie skazani przez własne rodziny są ci chorzy, którzy kogoś zaatakowali, stale coś niszczyli, kradli sąsiadom. Strach przed agresją to powód uwięzienia. Niejedyny. Bo jest i drugi. Chodzi o kobiety. Niekoniecznie te groźne. Rodziny boją się, że chorej nie upilnują: odejdzie zbyt daleko od domu, zostanie zgwałcona. To raczej pewne – tak twierdzą i lekarka, i psycholog, i bliscy chorych. Bywa, że gwałt nie wydaje się rodzinom tak straszny, jak to, co z gwałtu może wynikać. Dziecko, mówią, wydane na świat przez zgwałconą obłąkaną, będzie rosło z piętnem. Więc, by naznaczonego dziecka uniknąć, lepiej chorą zatrzasnąć w klatce, skuć łańcuchem, zamknąć w chlewie”. – fragment Audiobook w interpretacji Marcina Dorocińskiego i Danuty Stenki

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

2 osoby kupiły
24
Chłopiec, dziewczynka i mur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chłopiec, dziewczynka i mur
Dostępny
45 szt.

Adham widzi mur każdego ranka, kiedy wygląda przez okno. I codziennie ma nadzieję, że muru nie będzie. Ale zawsze tam jest, szary i ponury jak zwykle. I tak wysoki, że nie da się przez niego przedostać. A po drugiej stronie stoi dom, w którym kiedyś mieszkali – Adham, tata, mama i Sulafa, jego siostra. Sulafa tak bardzo chciałaby dostać pomarańczę z ich dawnego ogrodu! Poruszająca opowieść o pomysłowości Adhama, wierszach Sulafy i tęsknocie. Kolejna ważna i piękna książka Ulfa Starka, autora takich bestsellerów jak Mój tata pokazał mi wszechświat czy Jak mama została Indianką, zilustrowana przez Annę Höglund, którą znamy m.in. z ilustracji do innej książki Ulfa Starka Czy umiesz gwizdać, Joanno?.

27,90 zł
20,37 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,53 zł

2 osoby kupiły
25
Szklany tron. Tom 6. Królestwo popiołów, część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szklany tron. Tom 6. Królestwo popiołów, część 1
Dostępny
50 szt.

Wyczekiwany latami finał serii „Szklany tron”! Światowy bestseller królowej fantasy, Sarah J. Maas, oferuje czytelnikowi epickie, niezapomniane zakończenie! Życiowa podróż Aelin – od niewolnicy do królowej niegdyś wielkiego królestwa – osiąga swój rozdzierający serce finał, gdy wybucha wojna na świecie. Gdy wszystkie wątki w końcu się łączą, wszyscy muszą stanąć do walki o przyszłość. Niektóre więzy pogłębią się jeszcze bardziej, podczas gdy inne zostaną zerwane na zawsze w wybuchowym ostatnim rozdziale serii „Szklany tron”.

50,00 zł
43,00 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,00 zł

2 osoby kupiły
26
Zakładka, Gdańsk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka, Gdańsk
Plan
Dostępny
15 szt.

Zakładka „Gdańsk”. Wymiary: około 6.0 x 20.5 cm

2,99 zł
1 osoba kupiła
27
Lamaze zawieszka Ośmiorniczka pirat TOMY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lamaze zawieszka Ośmiorniczka pirat TOMY
Tomy
Dostępny
111 szt.

Bajecznie kolorowa, mięciutka, pełna różnych faktur zabawka będzie bawić maluszka oraz stymulować jego zmysły!Mały odkrywca przy każdej zabawie będzie odkrywał nowe elementy, które go zaciekawią. Zabawka pomoże dziecku rozwijać zmysły, będzie ćwiczyć zdolności manualne oraz zręczność.Ośmiorniczka Pirat posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych:- zróżnicowane kolory i faktury- potrząsana wydaje dźwięki- elementy grzechoczące - kulka grzechotka, klekoczące kółeczka go gryzienia- jest mięciutką przytulanką- zawieszka do zawieszenia zabawki w łóżeczku, wózku czy nosidełku w samochodzie

58,90 zł
55,96 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,94 zł

1 osoba kupiła
28
Stalking i inne formy przemocy emocjonalnej. Studium kryminologiczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stalking i inne formy przemocy emocjonalnej. Studium kryminologiczne
Dostępny
66 szt.

Autorka podejmuje temat uporczywego nękania (stalkingu) oraz innych form prześladowania emocjonalnego (mobbingu, bullyingu i molestowania seksualnego). Prezentuje wyniki ogólnopolskich, reprezentatywnych badań aktowych dotyczących stalkingu. Przedstawia usystematyzowane definicje psychologiczne i kryminologiczne zjawisk zaliczanych do przemocy emocjonalnej, a ponadto także ich historię i uwarunkowania kulturowe oraz informacje o skali występowania w Polsce i na świecie. Szczegółowo analizuje przepisy państw Unii Europejskiej kryminalizujące stalking oraz polskie przepisy karne i wykroczeniowe dotyczące uporczywego nękania, a także regulacje dotyczące mobbingu, molestowania seksualnego i bullyingu. Opisuje sylwetki sprawcy i ofiary przemocy emocjonalnej, ze szczególnym uwzględnieniem typologii sprawców i ofiar stalkingu. Odnosi się do reakcji (formalnej i nieformalnej) na stalking i inne czyny o charakterze przemocy emocjonalnej. Stalking and other types of emotional violence: A criminological study The author addresses the topic of stalking and other forms emotional harassment (mobbing, bullying and sexual abuse). She presents the results of Polish research on stalking court records, systematized psychological and criminological definitions of phenomena classed as emotional violence, their history and cultural determinants, as well as information on the scale of occurrence of these phenomena in Poland and in other parts of the world. The author analyses regulations of EU countries criminalizing stalking and Polish criminal and misdemeanour laws concerned with stalking, as well as regulations concerned with mobbing, sexual harassment and bullying. She describes the profiles of perpetrators and victims of emotional violence, in particular taking into consideration the typology of stalking perpetrators and victims.

41,00 zł
34,44 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,56 zł

1 osoba kupiła
29
Układanki - Co lubią zwierzęta FAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,99 zł
1 osoba kupiła
30
Zakładka. Kaszuby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka. Kaszuby
Plan
Dostępny
78 szt.

Zakładka „Kaszuby”. Wymiary: 6.0 x 20.5 cm

2,99 zł
1 osoba kupiła
31
Feluni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Feluni
Dostępny
8 szt.

Dzieje rodziny Ewy Kuryluk – finał trylogii Po Goldim (finał Nike 2005) i Frascati (nominacja Nike 2010) Ewa Kuryluk zamyka swoją trylogię rodzinną prawdziwie wstrząsającym akordem, podejmując – jak sama wyznaje – najtrudniejszy i najboleśniejszy dla niej temat: Feluni jest opowieścią o Piotrze, nieprzeciętnie inteligentnym bracie autorki, który po nagłej śmierci ojca zaczyna chorować na schizofrenię. Ewa Kuryluk, światowej sławy malarka, historyczka sztuki, pisarka i eseistka, urodziła się w Krakowie w 1946 roku. Jej ojciec, Karol Kuryluk, był ministrem kultury w rządzie Cyrankiewicza, ambasadorem w Wiedniu i na końcu dyrektorem PWN-u. Jemu właśnie poświęciła autorka Goldiego. Matka Maria Kuryluk (ur. jako Miriam Kohany), poetka i pisarka uratowana przez Karola z zagłady, do końca życia ukrywała żydowską tożsamość. W Frascati Ewa Kuryluk opowiada tragiczną historię matki, która po śmierci pierwszego męża Teddy'ego Gleicha (prawdopodobnie na skutek ran odniesionych w pogromie kieleckim) przeżyła załamanie psychiczne, z którego nie podniosła się już nigdy. Każda z części tego cyklu jest opowieścią o rodzinie Kuryluków, o czworgu nieprzeciętnie wrażliwych i kreatywnych ludzi zmagających się z wojennymi traumami i – mimo wszystko – próbujących za wszelką cenę odnaleźć szczęście. Autorka opowiada te dzieje prywatnym, osobnym językiem, który wykształcił się w rodzinnych rozmowach – z zabawnych przejęzyczeń, z imion i pseudonimów, jakie Kurylukowie nadawali sobie nawzajem, ukochanym zwierzakom, ważnym zjawiskom. Tym razem w centrum znajduje się Piotr, a historia jego choroby jest zarazem opowieścią o niszczącym systemie szpitalnictwa psychiatrycznego, w którym indywidualny, wrażliwy byt nie miał prawa istnieć.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

1 osoba kupiła
32
Bezpieczna Droga FAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezpieczna Droga FAN
Dostępny
28 szt.

Bezpieczna droga to gra planszowa z dwustronną twardą planszą do zabawy dla całej rodziny, a w szczególności dla najmłodszych dzieci. Zabawy toczy się na barwnej planszy, z talią kart, z indywidualnymi kartami do skompletowania, oraz za znakami drogowymi. Kto zdobędzie komplet kart i pozna znaki drogowe, nie tylko dostanie zabawową kartę rowerową, ale ma również szansę wygrać całą grę.Gra pomaga dzieciom w poznaniu podstawowych znaków drogowych i zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.

22,50 zł
1 osoba kupiła
33
Littlest Pet Shop. Megapaka dla dzieciaka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Littlest Pet Shop. Megapaka dla dzieciaka
Dostępny
2 szt.

Prawdziwa gratka dla wielbicieli „Littlest Pet Shop” i niezawodny sposób na nudę Zabawne opowieści, łamigłówki o zróżnicowanym poziomie trudności, kolorowanki i masa naklejek to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. Zabawa to jednak nie wszystko! Książki w zestawie zostały dobrane tak, aby zachęcić młodego odbiorcę do samodzielnego czytania, pomóc rozwijać sprawność manualną oraz umiejętności niezbędne na pierwszym etapie edukacji.

20,00 zł
15,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
34
Wojskowość morska okresu pary i żelaza, 1860-1905 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojskowość morska okresu pary i żelaza, 1860-1905
Dostępny
20 szt.

Historię wojen i wojskowości morskiej podzielić można na kilka dość wyraźnie wyodrębnionych okresów, z których jednym jest okres pary i żelaza. Rozpoczyna się on wraz z wprowadzeniem do służby pierwszego pancernika francuskiego Gloire w roku 1860, a kończy wraz z zakończeniem budowy pancernika monokalibrowego nowej generacji o nazwie Dreadnought w roku 1906. Niniejsza książka ma na celu zaznajomienie czytelnika z tym być może nieco zapomnianym, ale jakże ciekawym okresem. Wychodząc od opisu schyłkowych flot żaglowych, autor kolejno przedstawia uwarunkowania, które przyczyniły się do rewolucyjnych zmian tak w budownictwie okrętowym, jak i morskiej sztuce wojennej; prezentuje również rozwój poszczególnych klas okrętów i środków walki na morzu, ich wpływ na ewolucję morskiej sztuki wojennej; przybliża też przyczyny kolejnej rewolucji morskiej, kończącej epokę pary i żelaza, choć przecież z niej wyrosłej. Dodatkowo książka zawiera krótki rys polityki morskiej najważniejszych państw okresu 1860-1905. Całość wzbogacona została licznymi tabelami i ilustracjami. Załączniki przedstawiają zestawienie podanej w brzmieniu oryginalnym klasyfikacji (bardzo różnorodnej) okrętów najważniejszych marynarek oraz wykaz systemów pieniężnych wspomnianych już wcześniej najważniejszych państw. Piotr Olender – historyk i politolog. W 2012 roku uzyskał stopień doktora habilitowanego nauk humanistycznych z zakresu historii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Specjalizuje się w historii wojen i wojskowości morskiej, szczególnie okresu pary i żelaza (lata 1860-1905) i żagla (XVI-XVIII wiek). Autor kilkunastu książek i około 50 artykułów z zakresu wspomnianej tematyki. Jest członkiem Komisji Historii Wojen i Wojskowości PAU w Krakowie. Aktualnie pracuje w PWSZ w Raciborzu.

120,00 zł
92,40 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 27,60 zł

1 osoba kupiła
35
Tajemnicze wyspy 3 gry FAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnicze wyspy 3 gry FAN
Dostępny
12 szt.

Tajemnicze wyspy -to przygodowa gra dla poszukiwaczy mocnych wrażeń. Na oceanie odkryto 5 wysp połączonych mostami. Na każdej wyspie znajdują się szmaragdy. Zaproś przyjaciół do wspólnego szukania skarbów. Pamiętajcie o dziurach w moście i tubylcach, którzy nie chcą oddać szmaragdów. Postaraj się szybko dotrzeć do mety, inaczej statek odpłynie bez ciebie! Zostaniesz uwięziony na wyspie.Zbuduj drabinę - u dziadka w ogrodzie rośnie duże drzewo dębowe. Dziadek postanowił wybudować na drzewie domek Pirata. Jednak jego drabina jest zbyt krótka, aby wybudować domek. Prosi was o pomoc w jej budowie. Razem z przyjaciółmi pomóżcie mu- kto okaże się lepszym majstrem i szybciej skompletuje drabinę.Kto zgubił węża - pewna czarodziejska rodzina wyczarowała dużo węży. Złe zaklęcie i kłopoty murowane. Pomóż Tacie Czarodziejowi i jego dzieciakom zawieść węże do ZOO. Pilnujcie ich, żeby nie uciekły, bo mama bardzo się ich boi. Powodzenia, sprawdź się w tej nowej roli.

21,90 zł
1 osoba kupiła
36
Krążownik ORP Dragon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krążownik ORP Dragon
Dostępny
9 szt.

Oddajemy w ręce czytelników nową serię wydawnictwa Napoleon V poświęconą historii polskich okrętów wojennych w Wielkiej Brytanii w latach 1939-1945. W jej ramach opublikowanych zostanie 20 tomów. Omówione zostaną wszystkie znaczące wydarzenia, patrole bojowe oraz starcia jednostek nawodnych i podwodnych małej floty, które składają się na dzieje biało-czerwonej bandery na Zachodzie podczas II wojny światowej. Dodatkową atrakcją opracowania są kolorowe grafiki okrętów i uzbrojenia, unikalne fotografie, relacje naocznych świadków wydarzeń oraz kopie dokumentów przechowywane w archiwach krajowych i zagranicznych.

29,99 zł
23,09 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

1 osoba kupiła
37
Mapa - Powiat Ostrzeszowski 1:60 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa - Powiat Ostrzeszowski 1:60 000
Dostępny
7 szt.

Mapa turystyczna Powiatu Ostrzeszowskiego, zawiera sieć dróg z numeracją, granice gmin.Na mapie zaznaczono informacje przydatne turyście, jak zabytki, noclegi, granice obszarów chronionych. W miejscowościach opisano nazwy ulic. Podano przebiegi szlaków pieszych i rowerowych. Ukształtowanie terenu pokazano przy pomocy warstwic o cięciu co 10 m.Strona opisowa zawiera plan Ostrzeszowa (skala 1:10 000), legendę oraz bogato ilustrowany opis turystyczno- krajoznawczy powiatu.

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

1 osoba kupiła
38
Szlak kolejowy + Labirynt drogowy FAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlak kolejowy + Labirynt drogowy FAN
Dostępny
7 szt.

Szlak kolejowyNa dalekim dzikim zachodzie wybudowano szlak kolejowy. Wyrusz w podróż i sprawdź, czy można bezpiecznie podróżować. Przewieź złote sztaby ze stacji Western Black do Banku w Wester Gold. Uwaga! Indianie, napady i skorpiony. Przyda się pomoc.LabiryntTo gra do zabawy w gronie wspaniałych przyjaciół. Waszym zadaniem jest odnaleźć właściwą drogę. Po drodze czekają na was różne niebezpieczeństwa. Kto okaże się najlepszy - ten wygra.

18,99 zł
1 osoba kupiła
39
Pocztówka mała Kaszubskie nuty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka mała Kaszubskie nuty
Plan, 1
Dostępny
11 szt.

Folklorystyczna, pamiątkowa pocztówka z motywami kaszubskimi. Wymiary: 10.2 x 15.2 cm

2,99 zł
1 osoba kupiła
40
Karnet Komunia Kielich srebrny MAK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Komunia Kielich srebrny MAK
Dostępny
31 szt.

Karnet ręcznie malowany, papier: biały, delikatnie tłoczony, 200 g/m2

12,10 zł
10,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,11 zł

1 osoba kupiła
41
Zostań gwiazdą 3 gry FAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zostań gwiazdą 3 gry FAN
Dostępny
30 szt.

Zostań Gwiazdą to gra dla miłośniczek świata mody, filmu i muzyki. Dodatkowo w zestawie 2 fascynujące gry.

21,90 zł
1 osoba kupiła
42
Czy wróżka zębuszka istnieje? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy wróżka zębuszka istnieje?
Dostępny
78 szt.

Czy dorośli są chodzącymi ideałami? Raczej nie (tylko im tego nie mówcie)... Dorośli wcale nie są tacy nieomylni i poważni, na jakich chcieliby wyglądać. Dlaczego? Bo nikt nie jest idealny. Ani dziecko, ani dorosły. Każdy ma też prawo do bycia sobą. I do popełniania błędów. Jest jeszcze coś – każdy dorosły był kiedyś dzieckiem. Możliwe, że bał się pająków, robił błędy ortograficzne, cierpiał z powodu swojego wyglądu, może nawet zdarzało mu się zsikać do łóżka. Serio! A co ma z tym wspólnego wróżka zębuszka? Dobre pytanie! Od niej wszystko się zaczęło...

29,00 zł
20,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,70 zł

1 osoba kupiła
43
Przewodnik ilustrowany - Wrocław - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,80 zł
7,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 2,81 zł

1 osoba kupiła
44
Nowohucka telenowela, wydanie II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowohucka telenowela, wydanie II
Dostępny
45 szt.

Równo siedemdziesiąt lat temu ruszyła budowa Nowej Huty. Zaplanowana jako osiedle dla pracowników pobliskiego kombinatu, stała się domem dla tysięcy ludzi z podkrakowskich wsi, szukających lepszego jutra w wielkim mieście. Renata Radłowska z czułością wysłuchuje historii swoich bohaterów – przodowników pracy, lokalnych działaczy, ale i zwykłych mieszkańców głęboko wrośniętych w codzienne życie dzielnicy. Nowohucka telenowela to zbiór reportaży, dla których Nowa Huta jest jedynie punktem wyjścia, a opowieść o mieście i ludzkich losach staje się uniwersalną opowieścią o przywiązaniu, przemijaniu i tęsknocie za młodością.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

45
Rodzinka.pl. Sezon 13, 3 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzinka.pl. Sezon 13, 3 DVD
Patrick Yoka , 2018
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

„Rodzinka.pl” to zabawny serial obyczajowy, oparty na kanadyjskiej produkcji „Les Parents”. Opowiada o perypetiach rodziny Boskich Ludwik, Natalia oraz ich trzej synowie: Tomek, Kuba i Kacper w trudnych chwilach stają za sobą murem, czasami jednak ich dom staje się polem bitwy na gesty i słowa. W 13 sezonie serialu, dowiemy się, jak Boscy świętują swoje dwudziestopięciolecie małżeństwa, dlaczego Boska żali się mężowi, że coraz bardziej oddalają się od siebie, co doprowadza Ludwika do wściekłości, dlaczego Kasper symuluje chorobę i co sprawia, że Ludwika gryzą wyrzuty sumienia? Odcinki: 240. Może by tak żetem? 241. Marek do domu 242. Rodzinna Kolacja 243. Kruche szkło 244. Zabawa w chowanego 245. Kubek z syrenką 246. Francuski z winobrania 247. Kobieta mi zwariowała 248. Żuraw i Czapla 249. Nasza klasa 250. Ping-pong 251. Estetycznie i higienicznie 252. Kalejdoskop Obsada: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak i inni.

20,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

46
Superkolekcja Mała Miss - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superkolekcja Mała Miss
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.01

Superkolekcja dla Małych Miss! 10 najlepszych tytułów dla dziewczynek (i nie tylko!), w tym aż 3 nowości! Zestaw zawiera następujące tytuły: Mała Przylepa (nowość), Mała Czarodziejka (nowość), Mała Ślicznotka (nowość), Mała Chichotka, Mała Pomocnica, Mała Paskudka, Mała Dziwaczka, Mała Szczęściarka, Mała Wstydnisia, Mała Buntowniczka. Idealny prezent na każdą okazję!

40,00 zł
29,60 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,40 zł

47
Smerfy. 600 naklejek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smerfy. 600 naklejek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.02

Ruszaj na spotkanie ze smerfami i daj się porwać naklejkowemu szaleństwu! Ta książka zawiera nie tylko 600 fantastycznych naklejek, lecz także zagadki, labirynty, wykreślanki i wiele innych zadań, które umilą ci czas. Ale uważaj! Rozwiązywanie łamigłówek całkowicie cię pochłonie i sprawi, że zatracisz się w naklejaniu naklejek, dlatego musisz zachować ostrożność i mieć oczy dookoła głowy – Gargamel i jego podstępny kot Klakier czają się w pobliżu. Nie pozwól, by udało im się odnaleźć wioskę smerfów, w której bawisz się w najlepsze!

22,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,8%
oszczędzasz 5,01 zł

48
Stryjeńska. Diabli nadali, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stryjeńska. Diabli nadali, wydanie 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.17

Zofia Stryjeńska była malarką na śmierć i życie, budziła podziw i zawiść, zaznała wielkiej sławy i nędzy. A w tle jej życia krótka, chwiejna niepodległość, elity kulturalne międzywojennej Polski – Iwaszkiewicz, Lechoń, Tuwim, Pawlikowska-Jasnorzewska, Boy, Witkacy, a zaraz potem Hitler i Stalin. O czym rozmawiała cyganeria warszawska, krakowska, zakopiańska, paryska? Co ich łączyło z Zofią Stryjeńską? Z kim się artystka przyjaźniła? Czego się bała? Jak wyglądał jej związek z wybitnym architektem Karolem Stryjeńskim? Gdzie piła wódkę i jakie wznosiła toasty? O czym milczała? Jak na jej decyzje wpływało macierzyństwo? To tylko kilka z setek wnikliwych pytań, które zadaje Angelika Kuźniak, pozwalając nam w Zofii Stryjeńskiej zobaczyć człowieka z krwi i kości, a w jej rozterkach ponadczasowe dylematy. Z listu do siostry Maryli, 1969 rok: „Staremu nudziarzowi o sobie pisać zabraniam. Nie zamierzam błąkać się w nudzie i szarzyźnie nawet po mej dematerializacji. Niech będzie w tym pisaniu tempo, ruch, barwa, energia. Niech mi na nowo w żyłach zacznie pulsować! (...) Saludos Zocha.”

44,90 zł
32,78 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

49
Spider-Man. Książka z tatuażami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spider-Man. Książka z tatuażami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.15

To nie jest książka pełna tatuaży. Tatuaże to dodatek. A w środku? Znajdziesz aż 32 strony przepełnione różnymi zadaniami na miarę prawdziwego superbohatera. Szyfry, słowne łamigłówki, wykreślani, labirynty, ćwiczenia na odnajdywanie podobieństw i różnic, rysowanie po kratkach i kropkach – wszystkie te różnorodne zadania wymagają skupienia uwagi. Zwiększają sprawność w różnych zakresach – manualno-wzrokowym, analitycznym myśleniu matematycznym i w kreatywności. Poznasz przy okazji pełen niezwykłości świat Spider-Mana i złoczyńców, z którymi walczy.

27,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,01 zł

50
Wieczny Grunwald. Powieść zza końca czasów. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieczny Grunwald. Powieść zza końca czasów. Audiobook
Szczepan Twardoch, Wydawnictwo Literackie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.17

Obrazoburcza, prowokacyjna, mroczna... Powieść historyczna, futurystyczna, ponad konwencjami Nieślubny syn króla Kazimierza Wielkiego i córki norymberskiego kupca, Paszko, ginie pod Grunwaldem jako jeden z rycerzy zakonnych. Umiera, by obudzić się do życia wiele razy w różnych czasach. Walczy ze wszystkimi i ze wszystkim. Nie ma pewności, kim jest. Polakiem czy Niemcem? Rycerzem czy mordercą? Prowadząc swojego bohatera przez kolejne przestrzenie czasowe, alternatywne wcielenia i odmienne rzeczywistości, Szczepan Twardoch przedstawia własną wizję odwiecznego konfliktu polsko-niemieckiego. „Przełomowa powieść, która przeorganizowała moje myślenie o literaturze”. – Szczepan Twardoch „Od czasu Teodora Parnickiego nie pisano w Polsce z tak szalonym rozmachem o człowieku rozdzieranym przez żywioł dziejów i przez schizofreniczne lojalności mieszańca: dziecka dwóch kultur, bękarta dwóch ojczyzn”. – Jacek Dukaj Audiobook w interpretacji Andrzeja Mastalerza

29,90 zł
22,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

51
Ołówek Sparkle Dark Blue Faber-Castell  12 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek Sparkle Dark Blue Faber-Castell 12 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.10

? powierzchnia pokryta błyszczącymi punktami ? ergonomiczny trójkątny kształt ? wysokiej jakości miękkie drewno łatwe do temperowania ? specjalna technologia klejenia (SV) ogranicza łamanie się grafitu (nawet podczas upadku) ? powierzchnia pokryta lakierem na bazie wody ? bezpieczne dla środowiska i zdrowia

68,10 zł
64,70 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,40 zł

52
Świat w powiększeniu. Encyklopedia dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat w powiększeniu. Encyklopedia dla dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.12

Czy wiesz, jak wyglądają komórki twojej krwi? Czy futro kolczatki naprawdę całe jest w kolcach? Jaki kształt ma tęcza widziana z okna samolotu? Jeśli chcesz zobaczyć więcej niż widać gołym okiem, jeśli interesuje cię, jak wygląda świat w powiększeniu – zajrzyj do tej książki. Znajdziesz tu mnóstwo wspaniałych zdjęć wykonanych pod mikroskopem i pełne ciekawostek opisy codziennych zjawisk. Po przeczytaniu tej książki świat stanie się dla ciebie jeszcze bardziej interesujący!

30,00 zł
21,90 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

53
Umrzeć za Gdańsk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umrzeć za Gdańsk
Dostępny
7 szt.

Zamordowanie Pawła Adamowicza wstrząsnęło Polską. Dlaczego doszło do takiej tragedii, kim naprawdę był zamordowany prezydent, czy z tego dramatu wyniknie coś pozytywnego. Postanowiłem poszukać odpowiedzi na te pytania, ale rozmowy z 12 osobami, które znały Pawła Adamowicza, pozwoliły mi zobaczyć szerszą historię. Gdańska – niezwykłego miasta, z jego barwną, a często dramatyczną historią, metafizyką i magiczną siłą, tyle razy promieniującą na cały kraj. Ale też gdańskiej opozycji, środowiska, które zmieniło to miasto i całą Polskę. To historia zasługująca na przypomnienie. Szczególnie teraz, szczególnie w tym najważniejszym od 30 lat roku. Rozmówcami Tomasza Lisa byli: Donald Tusk, Aleksander Hall, Magdalena Adamowicz, Stefan Chwin, Lech Wałęsa, ojciec Ludwik Wiśniewski, Bogdan Borusewicz, Paweł Huelle, Aleksandra Dulkiewicz, Antoni Pawlak, Piotr Adamowicz, Jacek Karnowski. Tomasz Lis – Napisał kilkanaście książek i przeprowadził wywiady z najbardziej wpływowymi ludźmi – m.in. Billem Clintonem, Georgem Bushem Sr., Georgem Bushem Jr., z Tony Blairem, Yitzhakiem Rabinem, Szimonem Presem, Hillary Clinton, Dmitrijem Miedwiediewem i Dalajlamą. Debiutował na początku lat 90. w „Wiadomościach” Telewizji Polskiej. W latach 1994–97 był korespondentem TVP w Stanach Zjednoczonych. Stworzył „Fakty” w TVN oraz „Wydarzenia” w Polsacie, gdzie prowadził autorski program „Co z tą Polską”. W latach 2008-2016 prowadził program „Tomasz Lis na żywo”. Od 2012 roku jest redaktorem naczelnym tygodnika „Newsweek Polska”. Obecnie w Onet.pl prowadzi program „Tomasz Lis”.

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

54
Czwarty pokój - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czwarty pokój
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.04

Życie jej raczej nie rozpieszcza, rodzina również. Los ma dla niej same przykre niespodzianki. Nieszczęścia mnożą się i dzielą, sumują i rozmnażają. Teraz ma być inaczej! Dobrawa Tulewicz, mężatka i matka trójki synów właśnie pełna zapału, entuzjazmu i optymizmu wprowadza się do odziedziczonego po ciotce mieszkania. Odmiana losu czeka tuż za progiem. Niestety, w czwartym pokoju zamieszkuje... duch Antoni. Mało tego, że nie da się go pozbyć, to angażuje on Dobrawę w śledztwo w sprawie swojej tajemniczej śmierci, wplącze w historie romansowo-kryminalne, przy okazji wywracając życie bohaterki do góry nogami. Czy uda się odnaleźć tajemniczą Irene, która ma klucz do rozwiązania zagadki z powojennej przeszłości? Czy uda się znaleźć mordercę sprzed pół wieku? Kto jeszcze stanie na drodze Dobrawie?

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

55
Psychologia psa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia psa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.02

„– Proszę Pani, mój pies jest głupi! – Głupi, Proszę Pana, to może być jedynie właściciel, nigdy pies”. Psychologia psa to książka, która ukazuje najczęściej popełniane błędy wychowawcze opiekunów psów. Często psie zachowania, które człowiek uznaje za nieprawidłowe, wcale nie stanowią patologii. Są one naturalne dla danego gatunku, lecz ludzie nie są tego świadomi. Błędy wynikają zazwyczaj z nieznajomości przez ludzi psiego umysłu. Wielu spośród nas traktuje swojego pupila jak małego człowieka. Jest to wynikiem występowania większości zaburzeń behawioralnych u Canis familiaris, czyli psa. Człowiek to człowiek. Pies to pies! Książka ukazuje podłoża oraz objawy najbardziej popularnych „nieprawidłowych” zachowań psów. Autorka, która jest psychologiem zwierząt, w prosty sposób wyjaśnia nie tylko jak pomóc psu z danym zaburzeniem, dobierając odpowiednią terapię behawioralną, ale ujawnia także terapie wspomagające, które można uznać za swoistego rodzaju sztuczki. Książka jest skierowana dla behawiorystów, gdyż zawiera pomocne w pracy formularze. Stanowi także wyśmienity poradnik dla właścicieli czworonogów, którzy pragną, aby ich pies był z nimi szczęśliwy. Pamiętajmy, pozwólmy psu być psem.

59,90 zł
43,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

56
Tańcz ze mną tango - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Tańcz ze mną tango
Dostępny
4 szt.

Któregoś zimowego dnia w biurze pewnego pisarza zjawia się dziwny człowiek, który w dość niezwykły sposób próbuje zainteresować go swoją historią... Tak zaczyna się opowieść, która z każdym kolejnym akapitem i rozdziałem zaskakuje nas coraz bardziej. Sycylijski wulkan, piaski plaży Capri, uliczki Nowego Orleanu, ale również... czasy, w których panowali królowie, a nawet Dziki Zachód – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. A w międzyczasie? Interesy, nowe działalności, firmy, przedsięwzięcia, zwykła codzienność... Tańcz ze mną tango to niezwykła powieść z elementami fantastyki, ale głęboko osadzona w rzeczywistości poprzez prawdopodobieństwo i niezwykłą wręcz miejscami obrazowość opisów oraz zgodność faktów z dziejami historycznymi. Autor z fotograficzną precyzją przedstawia obrazy miast, miejsc, ludzi. Z fascynacją godną historyka przybliża czasy dawne oraz uwarunkowania historyczno-kulturowe z danej linii czasowej. Niczym psycholog lawiruje między uczuciami i emocjami targającymi bohaterem i jego współtowarzyszami wędrówek i życiowych podróży. Książka, która intryguje, ciekawi, pochłania bez reszty i skłania do przemyśleń.

32,90 zł
16,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 16,45 zł

57
Wszechnica Triglava. Tom 3. Magia, kobiety i śmierć w świecie wikingów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszechnica Triglava. Tom 3. Magia, kobiety i śmierć w świecie wikingów
Dostępny
16 szt.

Trzeci tom z serii „Wszechnica Triglava” Leszka Gardela, zabierze nas on ku opowieści Magia, kobiety i śmierć w świecie wikingów. Jak tytuł głosi będzie o kobietach, wojnie i zaświatach. Poczytamy o symbolice przędzenia, włóczni, specjalnych amuletach ilustrujących mit, o tym, co – poza leżeniem – można było w grobie, strachem przed „zombie”, a przede wszystkim poszukamy odpowiedzi na jakże dziś modne pytanie o kobiety w roli wojowniczek.

44,00 zł
30,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,20 zł

58
Rafi's Revenge (20th Anniversary Edition), 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rafi's Revenge (20th Anniversary Edition), 2 CD
Asian Dub Foundation, Universal Music Polska
Dostępny
16 szt.

Klasyk londyńskiej sceny lat 90. autorstwa Asian Dub Foundation. Bieżąca edycja pojawia się z okazji 20-lecia premiery. Dub, dancehall, muzyka hinduska, rap w niepowtarzalnym wydaniu. Na bonusowym krążku CD grupa zamieściła mnóstwo niepublikowanego wcześniej materiału. Klasyk. Lista utworów: CD 1: 1. Naxalite 2. Buzzin’ 3. Black White 4. Assassin 5. Hypocrite 6. Charge 7. Free Satpal Ram 8. Dub Mentality 9. Culture Move 10. Operation Eagle Lie 11. Change 12. Tribute To John Stevens CD 2: 1. Intro 2. Real Areas For Investigation 3. Culture Move (Audio Active Pusher Sound Mix) 4. Naxalite (Adrian Sherwood Mad Scientist Dub Mix) 5. Modern Apprentice 6. Digital Underclass 7. Dub Mentality (Rafi) 8. Buzzin’ (Dylan Rhymes Remix) 9. Hypocrite 10. Charge (Live) 11. Free Satpal Ram (Russel Simmins Remix)

85,90 zł
84,18 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,72 zł

59
Graal, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Graal, CD
Loffler Christian, Universal Music Polska
Dostępny
90 szt.

Christian Löffler wyrasta na jednego z najciekawszych producentów elektronicznej sceny, a jego krążek „Graal (Prologue)” potwierdza kunszt muzyka. To melancholijne, nastrojowe dźwięki podbite tanecznym rytmem, czasem ubrane też w atrakcyjną piosenkową formę. Płytę promuje świetny singiel „Like Water”, w którym gościnnie śpiewa Mohna. Niełatwa to sztuka połączyć producencki kunszt i taneczną motorykę z dbałością o nastrój oraz emocjonalny ton kompozycji. Tacy artyści jak Moderat, Jon Hopkins, Kiasmos czy Nicholas Jaar stanowią tu z pewnością istotne wzory. Christiana Löfflera można śmiało postawić obok uznanych gwiazd: jego nagrania w serwisach stremingowych mają niemal 60 milionów odtworzeń, występował też u boku takich twórców jak Bonobo, Nick Murphy aka Chet Faker, Jungle czy Son Lux. Jednak muzyk urodzony w wietrznym nadbałtyckim miasteczku ma bez wątpienia swój unikalny, autorski styl – zachwycający subtelnością formy i organicznym brzmieniem, pobudzający kruche emocje. Christian muzykować zaczął w wieku lat 14. Mieszkając na uboczu, sam uczył się podstaw muzyki elektronicznej i czerpał inspirację z otaczającej go natury. Równocześnie zaś kształcił się w sztuce rysunku i malarstwa. „Czy tworzę muzykę czy też maluję – nadal kieruje mną ta sama potrzeba” – mówi. Odręczne rysunki Christiana stanowią piękną oprawę graficzną krążka i doskonale pasują do jego muzyki. „Graal (Prologue)” – to płyta, nad którą Löffler pracował, równocześnie intensywnie koncertując. Aby odpocząć od rutyny występów, w trasie sięgał po pędzel, ołówek czy kamerę video, pracę nad muzyką odkładając na bok. Dzięki temu jednak nabrał nieco dystansu i na bazie melodii, skeczów, krótkich fraz zapisywanych w hotelach, w autobusie, na lotniskach, nagrał niezwykle efektowny album. Jak mówi, odświeżająca była dla niego zmiana narzędzia pracy: po latach korzystania z Abbletona muzyk wrócił do programu Logic, niejako od nowa tworząc swoją paletę brzmień. „Graal (Prologue)” to płyta esencjonalna – ponad 30 minut muzyki, sześć kompozycji, które wybrzmiewają nokturalnym pięknem, „Bird” i „Refu” nagrywane były zresztą „pod chmurką”, podczas nocnego jam sesion w ogrodzie. W elektronicznej muzyce Christiana Löfflera czuć naturalny oddech i przestrzeń, a w organiczne brzmienie wpasowuje się też ludzki głos. Singlowy utwór „Like Water”, początkowo miał być pianistyczną miniaturą, jednak podczas przygotowań do koncertu w Elbephilharmonie przekształcił się w klimatyczny electro-przebój ze świetnym wokalem Mohny. Z kolei „Running”, w którym słyszmy śpiew Josephine Philipp ma klimat nordyckiego zmierzchu: niepokojący i tajemniczy. Tytuł wydawnictwa „Graal (Prologue)” to nawiązanie do nazwy rodzinnego miasta Christiana, małej, wietrznej miejscowości na wybrzeżu Bałtyku. Wspomnienia pejzaży dzieciństwa tworzą emocjonalną aurę tego niezwykłego albumu. Muzyk zapowiada już drugą część tego projektu – kolejna płyta ma ukazać się pod koniec roku. Lista utworów: 1. Ry 2. Running (feat Josephine Philip) 3. Bird 4. Like Water (feat Mohna) 5. Refu 6. Graal

27,90 zł
27,34 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,56 zł

60
Nieparzyści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieparzyści
Dostępny
38 szt.

Nieparzyści to hołd oddany ofiarom Holocaustu oraz liryczny apel o pokój na świecie. Poezja pytań o istotę życia i śmierci, o źródło zła. Eliza Segiet bada to, co w ludziach najlepsze, przygląda się uczuciom, które mają ogromną siłę. Dostrzega potrzebę bliskości, nadzieję i miłość potrafiące zdziałać cuda. Jako wnikliwa obserwatorka poetka dociera także do wnętrza kata i odkrywa wszelkie skazy na jego duszy, choć nie potrafi dociec ich przyczyn. Utwory są przejmującym poetyckim studium życia i śmierci w nieludzkich warunkach. Za pomocą liryki poszukuje odpowiedzi na odwieczne pytania o naturę zła, istotę egzystencji, sens umierania. Pisze o cienkiej granicy między katem a ofiarą. O nieludzkim bestialstwie oraz sile woli przetrwania. Poświęca uwagę Naznaczonym – Żydom, którzy podczas II wojny światowej toczyli nieustanną walkę o kolejny dzień życia.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

61
Nick Jr Wodą malowane Odkrywaj kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

62
Biała Plama - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biała Plama
Dostępny
103 szt.

Poznaj zdumiewającą tajemnicę ukrytą w sercu dżungli! Doktor Ron Webber, wybitny zoolog, obserwuje niespotykane zdolności u jednego z szympansów bonobo. Według niego to przełomowe odkrycie w badaniach nad naczelnymi, które może także wiele powiedzieć o naturze człowieka. Nie podejrzewa jednak, że w samym centrum kongijskiej dżungli czyha na niego ogromne niebezpieczeństwo. Niedaleko jego stacji badawczej odkryto złoża cennego kasyterytu. Kiedy w grę wchodzą ogromne pieniądze, środowisko naturalne, życie ludzkie czy inne wartości przestają się liczyć. W tym samym czasie w Belgii popełniono tajemnicze morderstwo, które przyciąga uwagę dwóch byłych żołnierzy Legii Cudzoziemskiej. Podejmują śledztwo, a wszelkie ślady prowadzą ich do Demokratycznej Republiki Konga. Nie zważając na ryzyko, Robert i Ludwik podążają tropem zabójców. Jeszcze nie wiedzą, że dwa tygodnie, które spędzą w sercu Afryki, zmienią ich życie na zawsze. Biała Plama to pełna zwrotów akcji powieść, trzymająca w napięciu aż do ostatniej strony! Spodziewałem się, że doktor Mucha uraczy nas książką o trudnym i pasjonującym życiu lekarzy, a oto zostałem zaskoczony przygodową powieścią o Afryce! Jako miłośnik filmu powiedziałbym tak: trochę tu Konga, trochę Psów wojny, trochę Ostatniego króla Szkocji i troszeczkę Świata zaginionego. Co w sumie składa się na zajmującą historię z dużym ładunkiem pasji. Jacek Piekara, pisarz Lech Mucha ? absolwent Śląskiej Akademii Medycznej, specjalista chirurgii ogólnej. Autor książki Chirurdzy. Opowieści prawdziwe. Poza salą operacyjną motocyklista, bloger i publicysta miesięcznika ?Polska Niepodległa?. Od 25 lat szczęśliwy mąż, a także ojciec dwójki dorosłych już dzieci.

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

63
Racjonalność w dyskursach o pracy w Polsce (po)transformacyjnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Racjonalność w dyskursach o pracy w Polsce (po)transformacyjnej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.21

Książka dotyczy form współczesnej komunikacji społecznej i jej skutków w postaci tworzenia oraz odtwarzania definicji zjawisk i procesów mających podstawowe znaczenie dla porządku społecznego. W publikacji nawiązano do terminów kluczowych dla reprodukcji życia społecznego, takich jak bezpieczeństwo, ryzyko czy zaufanie. Uzasadniono znaczenie pojęcia racjonalność, niezbędnego dla zrozumienia instytucjonalnego planowania wpływu na kształt rzeczywistości społecznej, a także prywatnych oczekiwań i odczuć jednostek. W monografii omówiono wzory wytwarzania określonych typów racjonalności w publicznych dyskursach o pracy oraz ich recepcję przez odbiorców mediów. Zwrócono uwagę, że w sporach dotyczących pracy uwidaczniają się najważniejsze elementy permanentnego procesu socjalizacji, umożliwiające zdefiniowanie relacji społecznych wraz z towarzyszącymi im ryzykami bezrobocia, wykluczenia społecznego i innymi. Przeanalizowano trzy typy dyskursów: władzy (wszystkie expose okresu III Rzeczpospolitej), ekspercki (audycje radiowe EKG - Ekonomia. Kapitał, Gospodarka) oraz ?obywatelski? (grupowe wywiady zogniskowane). Publikacja zainteresuje teoretyków i praktyków komunikowania społecznego. Dostarcza empirycznych podstaw do rozwoju obiecu-jącej, ale wciąż niepełnej teorii refleksyjnej modernizacji oraz stano-wi przegląd form uzasadniania podejmowanych polityk dominują-cych podczas transformacji ustrojowej w Polsce. Czytelnik odnajdzie w książce zarówno autorskie podejście do doboru i sposobu wyko-rzystania narzędzi analizy, jak i generalizacje pozwalające na etyczną ocenę nieustannie kształtującego się ładu społecznego. ?Książka dra Konrada Kubali jest pozycją niezmiernie ciekawą i oryginalną. Śmiały zamiar stworzenia empirycznych podstaw do testowania teorii modernizacji refleksyjnej został zrealizowany bardzo pomysłowo zarówno w wymiarze teoretycznym, jak i badawczym. [...] Powstała znakomita, rzetelna i wiarygodna diagnoza społeczna, [...] która niesie potencjał in?formacyjny znacznie poważniejszy niż obecne w literaturze przedmiotu studia szczegółowe, zwykle skupione na węższych problemach. Sformułowana przez Autora teza o wyłanianiu się w efekcie lokalnego zderzenia dyskursów ciekawej postaci racjonalności hybrydalnej jest nadzwyczaj interesującym punktem wyjścia do badania procesów modernizacji w krajach półperyferyjnych i peryferyjnych. [...] Publikacja ta wejdzie przypuszczalnie do kanonu tych pozycji, które stanowią trzon polskiej socjologii empirycznej. Nie sposób będzie jej pominąć w żadnej diagnozie społecznej.? Z recenzji dr hab. Grażyny Woronieckiej, prof. Uniwersytetu Warszawskiego

49,90 zł
42,91 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

64
Corporate wellness w organizacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Corporate wellness w organizacji
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.15

Corporate wellness to zarówno filozofia zarządzania, jak i zbiór konkretnych instrumentów wspierających dobrostan pracowników w przedsiębiorstwie. Podejście to zyskuje w ostatnich latach na popularności, zwłaszcza w kontekście warunków rynku pracownika oraz konieczności zabiegania o pozyskanie i zatrzymanie wykwalifikowanych zasobów ludzkich w firmie. Dotyczy ono nie tylko korporacji komercyjnych, lecz także instytucji publicznych. Monografia powstała na podstawie studiów literaturowych i badań przeprowadzonych przez autorkę w wybranym uniwersytecie publicznym. Jest próbą odpowiedzi na pytanie, z jakich elementów powinny składać się działania corporate wellness, aby kompleksowo odpowiadać na potrzeby pracowników oraz jak je wprowadzać i integrować ze sobą w spójny program. Omówiono funkcjonowanie modelu wymiarów wellness w badanej organizacji, a także w jaki sposób poszczególne elementy oferty wellness są wykorzystywane i oceniane przez pracowników. W publikacji zaprezentowano ponadto interesujące rozwiązania z zakresu corporate wellness, które mogą być stosowane w przedsiębiorstwach różnego typu.

44,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

65
Pechy i peszki, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pechy i peszki, CD
Andrzej Grabowski, Polskie Radio
Dostępny
146 szt.

Andrzej Grabowski ma pecha. Żył sobie spokojnie życiem znanego aktora – a to teatr, a to „Pitbull”, „Drogówka” czy „Świat wg Kiepskich”, czasem stand up. Pewnego dnia, wychodząc z domu, chciał wyprzedzić przechodzącego przed nim czarnego kota, ale poślizgnął się o skórkę od banana i przeleciał pod drabiną. Od tamtej pory w jego życiu zaczęły się dziać zaskakujące rzeczy. Spotkał Tomka Sierajewskiego, muzyka związanego z alternatywnym rockiem, który przez lata przewinął się przez zespoły o kultowym dziś statusie (Ahimsa, Elvis DeLuxe czy The Black Tapes). Mimo, że szanowany aktor i rock'n'rollowiec nie mieli ze sobą wiele wspólnego i takie połączenie wydało się nieco dziwne – coś zaiskrzyło. Zaiskrzyło na tyle skutecznie, że okazało iż Andrzej Grabowski nagrał zaskakującą płytę, która w niczym nie przypomina klasycznego albumu „śpiewającego aktora”. Jego charakterystyczny głos idealnie wpasował się w nieoczywiste piosenki i chropowate brzmienie, tworząc album jakby wyciągnięty z dziwnego, groteskowego filmu czy serialu. Każdy z dziesięciu utworów to oddzielny odcinek, opowiadający o pechu i przesądach, racząc nas dużą dawką czarnego humoru. Życie Andrzeja Grabowskiego nie jest już takie samo, jak było. Słychać to na tej płycie, a on sam odgraża się, że jest gotów zagrać nawet jakieś koncerty – może los się odwróci. Żeby zrozumieć to zamieszanie, trzeba posłuchać „Pechów i peszków”. To może być początek czegoś większego. Lista utworów: 1. Kwestia miesiąca 2. Nie przez próg 3. Kary kot 4. Rozsypana sól 5. Kominiarz 6. Kwiat paproci 7. Lustereczka 8. Piatek, 13-stego 9. Podkowa 10. Gwiazda

37,00 zł
36,26 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,74 zł

66
Doświadczenia biograficzne kobiet odnoszących sukcesy zawodowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doświadczenia biograficzne kobiet odnoszących sukcesy zawodowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.03

W późnonowoczesnym społeczeństwie, w warunkach wciąż zmieniającej się rzeczywistości, przebieg życia wymaga kontroli. Jednostka musi czuwać, by nie przegapić szansy lub zagrożenia. Jest to istotne zarówno w wymiarze zewnętrznym - przy wyborze spośród różnych rodzajów ofert społecznych, jak i wewnętrznym - podczas wyboru celów działania, wartości, priorytetów życiowych, stylów życia, wzorów osobowych. Podejmowane decyzje kształtują doświadczenia badanych kobiet, różnicują przebieg ich życia, modelują sytuację zawodową. Narratorki, dokonując wyborów, nie tylko korzystają z istniejących możliwości, ale często je kreują. ?Publikacja jest nowatorska, oryginalna. Wyróżnia się na tle książek dotyczących podobnej problematyki teoretyczną dojrzałością i metodologicznym mistrzostwem. Bardzo dobrze napisana, ciekawa i ważna społecznie.? Z recenzji prof. dr hab. Mirosławy Nowak-Dziemianowicz Dolnośląska Szkoła Wyższa

44,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

67
The Singles Collection, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Singles Collection, CD
The Bluebells, Universal Music Polska
Dostępny
8 szt.

Zestaw największych hitów popularnej w latach 80. szkockiej formacji The Bluebells. Na albumie znajdziemy m.in trzy największe hity formacji: „Young At Heart”, „I'm Falling”, „Cath”. „Young At Heart” w 1993 roku przez cztery tygodnie zajmował 1 miejsce na UK Charts. Utwór został nagrany z udziałem Siobhan Fahey, założycielki Bananaramy i Shakespears Sister. Został też wykorzystany w słynnej reklamie Volkswagena. Klasyk. Lista utworów: 1. Forever More 2. Aim In Life 3. Everybody's Somebody's Fool 4. Cath 5. All I Ever Said 6. Fall From Grace 7. Sugar Bridge (It Will Stand) 8. The Patriot Game 9. Some Sweet Day 10. Happy Birthday (Turn Gold) 11. I'm Falling 12. H.O.L.L.A.N.D. 13. Cath (Remix) 14. Young At Heart 15. Tender Mercy 16. Wishful Thinking (Will She Always Be Waiting) 17. Smalltown Martyr 18. Will She Always Be Waiting

58,90 zł
57,72 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,18 zł

68
Greatest Hits, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Greatest Hits, CD
Happy Mondays, Universal Music Polska
Dostępny
15 szt.

Lista utworów: 1. Step On 2. The Boys Are Back In Town (Clean Mix) 3. W.F.L. 4. Kinky Afro 5. Hallelujah (Club Mix) 6. Mad Cyril 7. Lazyitis (The One Armed Boxer Remix) 8. Loose Fit 9. Bob's Yer Uncle 10. Judge Fudge 11. Stinkin' Thinkin' 12. 24 Hour Party People 13. W.F.L. (Think About The Future Mix) 14. Stayin' Alive (12" Mix) 15. Step On (Twistin' My Melon Mix)

58,90 zł
57,72 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,18 zł

69
The Age Of Consent, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Age Of Consent, CD
Bronski Beat, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.19

Lista utworów: CD 1: 1. Why? (Remastered) 2. It Ain't Necessarily So (Remastered) 3. Screaming (Remastered) 4. No More War (Remastered) 5. Love & Money (Remastered) 6. Smalltown Boy (Remastered) 7. Heatwave (Remastered) 8. Junk (Remastered) 9. Need A Man Blues (Remastered) 10. I Feel Love/Johnny Remember Me (Remastered) 11. Why? (12" Version) 12. Smalltown Boy (12" Version) 13. It Ain't Necessarily So (12" Version) 14. I Feel Love/Johnny Remember Me (12" Version) CD 2: 1. It Ain't Necessarily So (Kid Jensen BBC Session) 2. Memories (Kid Jensen BBC Session) 3. Crazy Maraquitta (Kid Jensen BBC Session) 4. Why? (Kid Jensen BBC Session) 5. No More War (Demo) 6. Up and Down (Instrumental demo) 7. Heatwave (Demo) 8. Ultra Clone (Instrumental Demo) 9. Junk (Demo) 10. The Other Side Of The Tracks (Demo) 11. I Feel Love/Johnny Remember Me (Rough Mix) 12. Smalltown Boy (Reprise 2014) 13. Why? (Live at Stella Polaris) 14. Smalltown Boy (Arnaud Rebotini Remix) 15. Why? (Wax Wings Remix) 16. Smalltown Boy (KDA Pink Triangle Remix)

79,90 zł
78,30 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,60 zł

70
Uwolnij Mnie, booklet + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwolnij Mnie, booklet + DVD
Federica Di Giacomo , 2016
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

„Wszystko, co wiemy o tej tematyce, jest zmonopolizowane przez fabuły, od Friedkina, przez różne filmy, po „Egzorcystę”. – Federica di Giacom Dlatego reżyserka filmu zdecydowała się stworzyć film inny niż wszystkie do tej pory. „Uwolnij Mnie” to wyjątkowy dokument, który przedstawia widzowi realia egzorcyzmów. Pokazuje mu codzienność o. Cataldo Migliazzo, znanego sycylijskiego egzorcysty z wieloletnim doświadczeniem, oraz ludzi, którym pomaga w zmaganiach w walce o ich dusze. Celem było zrobienie filmu w takim stylu, aby zagłębić się w ludzi, w ich historie, jednak nie w coś skandalicznego czy kontrowersyjnego, ale w ich codzienne życie. Właśnie taki efekt osiągnęła Federica di Giacomo. Przedstawiła ludzi, ich historie i problemy oraz codzienność, z którą zmagają się każdego dnia. W dokumencie włoskiej reżyserki nie znajdziemy efektów specjalnych czy przekoloryzowanej fabuły. Film składa się z prawdziwych wydarzeń. Kamera towarzyszy jego bohaterom w ich powszechnych czynnościach, dzięki czemu prawdziwość przedstawionych scen, porusza odbiorców, sprawiając tym samym, że wczuwają się oni w sytuacje przedstawione w filmie. Badając sycylijskie egzorcyzmy o. Cataldo, weterana, do którego zwraca się coraz więcej katolików podejrzewających, że mogą być opętani, Federica Di Giacomo prezentuje trzeźwe spojrzenie na temat zazwyczaj używany przez horrory.

24,20 zł
20,09 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 4,11 zł

71
Życie na pograniczach. Zbigniew Anthony Kruszewski. Biografia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie na pograniczach. Zbigniew Anthony Kruszewski. Biografia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Zbigniew Anthony Kruszewski (ur. 1928) – harcerz, powstaniec, emigrant, profesor, a także wiceprezes Kongresu Polonii Amerykańskiej i politolog na Uniwersytecie Chicagowskim, nowojorskim SUNY i w El Paso – to postać nietuzinkowa, której niezwykła biografia wyróżnia się na tle losów całego pokolenia. Niewielu z tych, którzy przeżyli wojnę i okupację w Polsce, a następnie znaleźli się na emigracji, odniosło sukces w swych nowych ojczyznach. Bohater niniejszej książki spotkał na swej drodze liczne granice. Najdłużej zatrzymał się nad rzeką Rio Grande, granicą pomiędzy USA a Meksykiem. Praca na Uniwersytecie Teksańskim w El Paso, a także wcześniejsze doświadczenia życiowe spowodowały, że Kruszewski już w latach 70. XX wieku stał się pionierem i wiodącą postacią studiów o pograniczach (border studies). Karierę naukową rozpoczął od doktoratu poświęconego granicy na Odrze i Nysie Łużyckiej. Jego biografia to losy człowieka pogranicza, który swym życiem świadczy o potrzebie przełamywania granic dzielących ludzi i narody oraz o konieczności budowania mostów pomiędzy nimi. „Unikalność biografii profesora Kruszewskiego – przedstawiona w książce Beaty Halickiej – polega także na tym, że bardzo często bez upiększania i bez autocenzury pokazuje ciemne strony polskich losów w ubiegłym stuleciu. Znajdziemy tu gorzkie refleksje o powstaniu warszawskim i sytuacji w obozach jenieckich, o egzystencji Polaków po wojnie w Wielkiej Brytanii, a także o trudnych pierwszych krokach w Chicago i sporach wśród polskiej emigracji w USA. Wydaje się, że nic tu nie jest upiększone i przypudrowane. (...) Wszystko zostało skomponowane w całość z dużym talentem literackim i wytrawną umiejętnością prowadzenia czytelnika przez meandry opowieści” – ze wstępu prof. Leszka Zasztowta. Beata Halicka jest profesorem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i pracuje w Instytucie Wschodnim na Wydziale Historycznym w Poznaniu. Jedna z jej ostatnich książek – Polski Dziki Zachód. Przymusowe migracje i kulturowe oswajanie Nadodrza 1945-48 – otrzymała Nagrodę Identitas 2016 w kategorii najlepsza historyczna książka roku. Więcej na http://beatahalicka.pl/

59,00 zł
48,97 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,03 zł

72
Francuska prasa drukowana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Francuska prasa drukowana
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.01

Postęp technologiczny wpływa na przeobrażenia w prasie, radiu, telewizji i internecie, powoli zacierając między nimi granice. Tradycyjny podział mediów jest nadal widoczny w systemach medialnych, choć digitalizacja spowodowała, że coraz częściej w stosunku do nich będzie się używać sformułowania platformy multimedialne. (...) Jedną z inspiracji do napisania niniejszej monografii była typologia systemów medialnych zaprezentowana przez Hallina i Manciniego. Ich wnioski i wątpliwości związane z jednoznacznym zakwalifikowaniem Francji do któregoś z modeli spowodowały, że jest ona krajem, któremu – z punktu widzenia mediów – warto się przyjrzeć z bliska. A w szczególności prasie, bo jest ona medium najstarszym. (...) Głównym celem książki jest analiza kolejnych etapów rozwoju prasy francuskiej, które wpłynęły na jej obecny kształt. Współczesny obraz mediów drukowanych we Francji tworzył się od zakończenia II wojny światowej, choć także wcześniejsze wydarzenia na nią oddziaływały. Etapizacja pozwoliła na wyróżnienie cech dystynktywnych tego podsystemu mediów i pokazała ewolucyjne procesy zachodzące w prasie francuskiej. Media analizowano zarówno pod kątem politycznym, jak i społecznym, a wątki ekonomiczne były pochodnymi dwóch pierwszych. Wiedza na temat prasy francuskiej ma istotne znaczenie dla procesów społeczno-politycznych Europy, ponieważ często jest ona implementowana do innych systemów, szczególnie charakterystycznych dla młodych demokracji, takich jak Polska.

45,00 zł
37,35 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,65 zł

73
Openminder. Tom 1. Koty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Openminder. Tom 1. Koty
Dostępny
8 szt.

Co jeszcze postawią ci przed oczami, żeby przesłonić prawdę? W tym zadziwiającym świecie przyszłości każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie! 2076 rok. Polska – zniszczona w wyniku wojny, a następnie odbudowana – zostaje przyłączona do bloku zachodniego. Obywatele Zachodu nie wyznają żadnej religii, są stale podpięci do sieci i szczepieni przeciwko złu. Wschód uważają za miejsce przerażające, a jego mieszkańców za godnych współczucia i oczekujących wyzwolenia. Zadaniem Nikodema, który szkoli się na openmindera – wojownika umysłu – nie jest walka ze Wschodniakami, ale ich nawracanie. Chłopak zostaje pilotem mecha, bierze udział w szalonych wirtualnych starciach i eksploruje skażone obszary dawnego Krakowa. Powieść łączy kilka gatunków, w tym postapokalipsę, cyberpunk i społeczne science fiction. Bogactwo nawiązań i odniesień jest potęgą Openmindera, dzięki czemu fani Lema będą tak samo zadowoleni, jak miłośnicy anime czy Obcego. „Jak w moździerzu, autorka uciera ostatnie ćwierć wieku literackiej, filmowej i konsolowej science fiction”. – Michał Cetnarowski „Głęboko zakorzeniona w Neon Genesis Evangelion brutalna SF o niepokojąco prawdopodobnej wizji politycznej”. – Paweł Majka „Fantastyka powinna bawić, ale i stawiać ważne pytania. Wiedział to bardzo dobrze Stanisław Lem, wie również jego wierna uczennica, Magdalena Świerczek-Gryboś. Akcja Openmindera ze strony na stronę mrocznieje i nabiera tempa, pozostawiając czytelnika w stanie pobudzonej ciekawości”. – Marta Kładź-Kocot, literaturoznawczyni, autorka powieści Noc kota, dzień sowy

36,99 zł
28,48 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,51 zł

74
Przewodnik miłośnika matematyki. Arcydzieła dla każdego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik miłośnika matematyki. Arcydzieła dla każdego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.20

Słyszeliście kiedyś o arcydziełach matematyki? Każdy z nas potrafi wymienić arcydzieła muzyki, malarstwa, literatury, ale z pewnością nie matematyki! Wyobraźcie sobie naukę czytania, która skupia się wyłącznie na ortografii i interpunkcji, nie mówiąc nic o powieściach ani poezji. Uczniowie, którzy ukończą taką szkołę, z pewnością nigdy nie sięgną po książkę. Wielu spośród nas jest w bardzo podobnej sytuacji, jeśli chodzi o matematykę. Uczono nas jej, lecz nigdy nie wytłumaczono, po co. W matematyce, podobnie jak w sztuce, kryje się głębokie piękno. Edward R. Scheinerman postanowił pokazać je osobom, które nie są matematykami, i robi to w mistrzowski sposób. Przewodnik miłośnika matematyki to kolekcja matematycznych klejnotów, dostępna każdemu, kto chce ją poznać, niezależnie od wiedzy (czy niewiedzy), jaką wyniósł ze szkoły. Edward R. Scheinerman to amerykański matematyk, profesor na Johns Hopkins University. Studiował na Brown University i Princeton University. Członek American Mathematical Society. Specjalizuje się w teorii grafów.

42,00 zł
31,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,50 zł

75
Zagraniczne podróże Polek w epoce oświecenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagraniczne podróże Polek w epoce oświecenia
Dostępny
28 szt.

„Monografia dr Małgorzaty Ewy Kowalczyk, przedstawiająca zagraniczne podróże Polek w epoce oświecenia, odbywane głównie przez przedstawicielki najbogatszych warstw ówczesnego społeczeństwa, jest pierwszym tego typu opracowaniem w Polsce. Zawiera ona bogatą problematykę, poczynając od powodów podejmowania podróży, poprzez ich przebieg, a na ich skutkach kulturowych kończąc. Zostały w niej wykorzystane informacje uzyskane dzięki szerokiej kwerendzie przeprowadzonej w wielu archiwach i bibliotekach krajowych oraz zagranicznych, a także dzięki dokładnemu przestudiowaniu istniejących wydawnictw źródłowych i opracowań” – prof. dr hab. Marian Chachaj. „Bogata podstawa źródłowa, znajomość literatury przedmiotu, swoboda z jaką autorka porusza się po omawianych zagadnieniach, odwołując się do źródeł czy literatury, jest imponująca. (...) Chciałabym mocno podkreślić oryginalność ocenianego tekstu. Uważam, że praca dr Małgorzaty Ewy Kowalczyk o kobiecym podróżowaniu wypełni istotną lukę w polskiej historiografii. Autorka pokazuje, popierając swoje wywody cytatami z wypowiedzi opisywanych bohaterek, jak ważne i częste było to zjawisko” – prof. dr hab. Dorota Żołądź-Strzelczyk.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

76
Zaklinaczka. Ta, która powraca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaklinaczka. Ta, która powraca
Dostępny
9 szt.

Żadna z zebranych w kręgu zaklinaczek nie może się ugiąć. Żadna nie może ulec ani jej namowom ani sile. A jedna z kręgu będzie musiała odprowadzić ją do królestwa umarłych. Bo sama na pewno tam nie pójdzie. Krwawa Pieśniarka wróciła do świata żywych i zrobi wszystko, by w nim pozostać... Powstrzymać ją mogą tylko Clara i zaklinaczki z jej kręgu, choć każda z nich wie, co to oznacza – by pozbyć się Brawity, któraś z ich kręgu będzie musiała poświęcić życie. Ta, która powraca to szósty i ostatni tom sagi o Clarze, jej walki o przetrwanie w zaklętym świecie, w którym czary bardzo różnią się od tego, co znamy z bajek dla dzieci.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

77
Mistrz fair play O honorowym postępowaniu w sporcie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrz fair play O honorowym postępowaniu w sporcie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.14

Uczciwa gra to stawanie się lepszym, codziennie po trochu, to przyjmowanie zwycięstw, ale i porażek z podniesioną głową, to uczenie się na błędach i szacunek wobec innych. Pomocne elfy w świecie sportu i wspólnych zabaw pokazują, że prawdziwym zwycięzcą jest ten, kto wciąż pracuje nad sobą.

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

78
Aktualna kondycja integracji europejskiej w obliczu wyzwań zewnętrznych i wewnętrznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aktualna kondycja integracji europejskiej w obliczu wyzwań zewnętrznyc...
Dostępny
5 szt.

Książka poświęcona jest studiom nad kondycją Unii Europejskiej i ocenom działań tego ugrupowania w kontekście zmieniających się uwarunkowań zewnętrznych i wewnętrznych. Założeniem przyjętym w niniejszej publikacji jest przeświadczenie, że wyzwania, którym stawić musi czoła Unia Europejska nie są definiowane wyłącznie przez podmioty polityczne oraz obywateli państw członkowskich, lecz, iż integrująca się Europa musi zachować zdolność adekwatnej odpowiedzi na wyzwania, jakie formułuje wobec niej otoczenie zewnętrzne. Unia Europejska nie może pozostać bierna, musi zachować zdolność do podjęcia efektywnych i adekwatnych działań w przypadku pojawienia się nowych wyzwań, takich jak zmiany relacji Unii Europejskiej z podmiotami zewnętrznymiczy Brexit. Kondycja i powodzenie projektu europejskiego uzależnione jest również od bieżącej polityki i działań podejmowanych w obliczu obecnego kryzysu migracyjnego w Europie. Spójność społeczna i gospodarcza, wyrównywanie poziomów życia i niwelowanie nierówności społecznych, podobnie jak działania w kierunku poprawy innowacyjności, są ważnym aspektem poprawy kondycji Unii Europejskiej i jej pozycji na arenie międzynarodowej. Właściwe rozpoznanie tych wyzwań, ocena ich wagi oraz możliwości sprostania im, to podstawowy wątek aktualnych studiów nad integracją europejską.

45,00 zł
36,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

79
Modlitwa Fatimska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitwa Fatimska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.30

Książka zawiera omówienie całej modlitwy, która zgodnie z poleceniem Anioła z Fatimy jest dodawana do każdego dziesiątka Różańca, a także komentarz do tejże modlitwy i wprowadzenie dotyczące historii i znaczenia objawień fatimskich.

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

80
National Geographic Kids. Dzikie Zwierzęta. Słoń. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
National Geographic Kids. Dzikie Zwierzęta. Słoń. Tom 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.11

Kolekcja „Dzikie zwierzęta” to wyjątkowa seria skierowana dla młodych miłośników przyrody. Z każdym tomem mnóstwo prezentów: figurka zwierzęcia, naklejki, drzewo lub krzew do złożenia, a także niespodzianki, np. maska do wycięcia, zawieszka na drzwi, zakładka do książki. Z tomem drugim dodatkowo gra planszowa i mapa dzikich zwierząt w rozmiarze XXL. Oprócz prezentów, w każdym tomie: gry i zabawy, ciekawostki i informacje o dzikich zwierzętach, a także dział poświęcony ekologii. Kolekcja składa się z 30 tomów, nowy tom w sprzedaży co 2 tygodnie.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

81
Zróżnicowanie właciwości fizycznych i mechanicznych iłów warwowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zróżnicowanie właciwości fizycznych i mechanicznych iłów warwowych
Dostępny
7 szt.

Publikacja poświęcona analizie zmienności parametrów fizycznych i mechanicznych osadów ?zastoiska warszawskiego?, wiążąca zróżnicowanie właściwości geologiczno-inżynierskich z typami litogenetycznymi iłów warwowych, reprezentującymi różne strefy sedymentacji w jeziorze zaporowym. Badania, przeprowadzone przy użyciu nowoczesnych narzędzi służących do charakterystyki gruntów w warunkach in situ, dotyczyły iłów warwowych zlodowacenia północnopolskiego (wisły). Za pomocą nowatorskich metod autor dokonał weryfikacji stanu naprężenia oraz określił anizotropię wybranych cech mechanicznych. Bogaty zbiór danych, obejmujący liczne parametry, stanowi podstawę do wyznaczenia wartości charakterystycznych tych gruntów, z uwzględnieniem ich zróżnicowania facjalnego. ****** Variability of physical and mechanical properties of varved clays of Warsaw ice-dammed lake in light of in situ tests The publication presents an analysis of variability of physical and mechanical properties of Warsaw ice-dammed deposits. In this study, the engineering geological properties were correlated with the lithogenetic types of varved clays representing sedimentary zones of glaciolacustrine lake. The advanced tools for in situ soil characteristics were used. The research programme focused on the glaciolacustrine varved clays formed during the Last Glaciation (Vistulian). With the use of innovative, non-conventional methods, the stress state was verified and anisotropy of selected mechanical characteristics was determined. A comprehensive data set covers various parameters. It is the basis for establishing representative values of the studied soils taking into account their facial differentiation.

39,00 zł
32,76 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,24 zł

82
Foremki do piasku 2 sztuki, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foremki do piasku 2 sztuki, mix kolorów
Polesie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Zestaw 2 kolorowych foremek wykonanych z wytrzymałego tworzywa. Foremki świetnie sprawdzą się zarówno podczas zabawy w ogrodzie, jak i na plaży. W zestawie: wywrotka + lokomotywa. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zestawu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 kompletu.

3,10 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,5%
oszczędzasz 0,11 zł

83
Puzzle 100 elementów. Spirit Riding Free. Podążaj za marzeniami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 100 elementów. Spirit Riding Free. Podążaj za marzeniami
Trefl, 100
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.16

Puzzle 100 elementów z bohaterkami filmu animowanego Disneya. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 41.0 x 27.8 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło i wykorzystanie materiałów ekologicznych.

10,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

84
Czarodziejki.net. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarodziejki.net. Tom 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.13

Rina Shioi, jedyna osoba posiadająca jakiekolwiek informacje na temat Tempestu, jest w śpiączce. Tymczasem Aya i Tsuyuno próbują znaleźć czarodziejkę, której różdżka pozwoli im na przywrócenie dziewczynie przytomności. Pomocny okazuje się „Notesik morderstw”, gdzie niespodziewanie dostrzegają jakąś znajomą twarz! Czy znana idolka może okazać się czarodziejką?

22,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

85
Free Gestures. Wolne gesty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Free Gestures. Wolne gesty
Dostępny
19 szt.

Publikacja towarzysząca wystawie „Wolne gesty”, zrealizowanej podczas rezydencji kanadyjskiej tancerki, performerki i choreografki polskiego pochodzenia, Uli Sickle. „Wolne gesty” to wystawa choreograficzna aktywowana przez grupę tancerzy przez pięć godzin każdego dnia otwarcia instytucji. Jej punktem wyjścia jest pytanie o to, jak ideologie wpisują się w nasze ciała i język. Dziełami sztuki nie są tu ciała performerów czy obiekty, ale wypowiadane teksty literackie, gesty i ruch. Książka powstawała równolegle z wystawą i w subiektywny sposób pokazuje pracę, do której widz zazwyczaj nie ma dostępu – wielotygodniowe próby z performerami i zmiany w przestrzeni galerii. Zawiera wiele fotografii wykonanych przez artystkę w czasie pracy nad projektem.

55,00 zł
38,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,50 zł

86
Szpilki metalowe z kolorowymi główkami, 100 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szpilki metalowe z kolorowymi główkami, 100 sztuk
KW Trade
Dostępny
21 szt.

Szpilki z kolorowymi główkami miks kolorów pudełku. 100 sztuk w opakowaniu.

8,99 zł
87
Foremki do piasku 4 sztuki, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foremki do piasku 4 sztuki, mix kolorów
Polesie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Zestaw 4 kolorowych foremek wykonanych z wytrzymałego tworzywa. Foremki świetnie sprawdzą się zarówno podczas zabawy w ogrodzie, jak i na plaży. W zestawie foremki: 2 x rączki + 2 x nóżki. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zestawu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 kompletu.

6,30 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,31 zł

88
Grabki, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grabki, mix kolorów
Polesie
Dostępny
13 szt.

Grabki są przeznaczone do zabawy w domu, na plaży i na podwórku. Zachęcają do twórczej zabawy, pobudzając wyobraźnię i kreatywność. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
89
Serce wszystkiego, co istnieje. Nieznana historia Czerwonej Chmury, wodza Siuksów, wydanie II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serce wszystkiego, co istnieje. Nieznana historia Czerwonej Chmury, wo...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.11

Czerwona Chmura to jedyny Indianin, który zdołał pokonać armię Stanów Zjednoczonych i narzucić jej pokój na własnych warunkach Aby zyskać szacunek współplemieńców, syn zmarłego w delirium alkoholika musiał być odważniejszy, sprytniejszy i okrutniejszy od innych. Od najmłodszych lat wykazywał się wyjątkową rozwagą i zmysłem strategicznym. Był śmiały, bezwzględny i niezwykle brutalny. Jednak ten być może najpotężniejszy indiański wojownik na wiele lat popadł w zapomnienie. Bob Drury i Tom Clavin malują biografię wodza w żywych barwach, a w tle kreślą sylwetki jego towarzyszy, rywali i nieprzyjaciół: wodzów Siedzącego Byka i Szalonego Konia, człowieka gór Jima Bridgera, genarała Williama Shermana, odkrywcy Johna Bozemana i wielu innych. Ta książka to również dramatyczna kronika ostatecznego starcia amerykańskich cywilizacji i hołd oddany rdzennym mieszkańcom Wielkich Równin.

49,90 zł
36,43 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

90
Toksyczne związki. Anatomia i terapia współuzależnienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toksyczne związki. Anatomia i terapia współuzależnienia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.22

Współuzależnienie to skłonność do związków, w których miłość mylona jest z posiadaniem, przywiązanie zamienia się w zależność, odpowiedzialność miesza się z poczuciem winy, troska przesiąknięta jest lękiem, a seks łączy się z nadużyciem lub nie dochodzi do głosu. Zrozumienia istoty współuzależnienia to klucz do uzdrowienia toksycznych relacji między rodzicami i dziećmi lub pełnych napięcia i cierpienia związków małżeńskich, problemów z autorytetami, skłonności do konfliktów w pracy.

33,00 zł
24,75 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,25 zł

91
Książeczka sensoryczno-manipulacyjna. Grzeczne kotki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książeczka sensoryczno-manipulacyjna. Grzeczne kotki
Dostępny
30 szt.

Przedstawiamy cudowną mięciutką książeczkę z przyjaznej, bezpiecznej dla dzieci bawełny Publikacja ta daje mnóstwo możliwości na edukacyjne zabawy. W środku znajdują się ruchome kształty, elementy do przeplatania sznureczkami i drucikami o różnorodnej fakturze, pomponiki, które należy umieścić w odpowiedniej kieszeni, mozaika i wiele innych rozwojowych zabaw. To wspaniałe połączenie zabawy i edukacji. Książeczka zachęca do aktywności, pobudzając zmysły malucha, stymuluje jego rozwój. Materiał: 100% bawełna OEKO-TEX®Standard 100 Wymiar książeczki po rozłożeniu: 34.0 x 24.0 cm Książeczka jest odpowiednia dla dzieci od 3 lat

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

92
Świat Maluszka. W powietrzu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Maluszka. W powietrzu
Dostępny
2 szt.

Przedstawiamy cudowną mięciutką książeczkę z przyjaznej, bezpiecznej dla dzieci bawełny Książeczkę wypełniają kochane zwierzęta i kontrastowe elementy. Piękne sówki i delikatne motyle mają w publikacji uwielbiane przez najmłodszych barwy z kontrastową okładką. Książeczka jest doskonała do przytulania, oglądania i poznawania. Książeczki kontrastowe rozwijają wyobraźnię, dostarczają niezwykłych bodźców, pobudzają zmysły malucha i stymulują jego rozwój. Materiał: 100% bawełna OEKO-TEX®Standard 100 Wymiar książeczki po rozłożeniu: 32.0 x 22.0 cm Książeczka jest odpowiednia dla dzieci od 0 miesięcy

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

93
Świat Maluszka. W lesie i na łące - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Maluszka. W lesie i na łące
Dostępny
7 szt.

Przedstawiamy cudowną mięciutką książeczkę z przyjaznej, bezpiecznej dla dzieci bawełny Książeczkę wypełniają kochane zwierzęta i kontrastowe elementy. Kochane jeżyki i radosne żółwie mają w publikacji uwielbiane przez najmłodszych barwy z kontrastową okładką. Książeczka jest doskonała do przytulania, oglądania i poznawania. Książeczki kontrastowe rozwijają wyobraźnię, dostarczają niezwykłych bodźców, pobudzają zmysły malucha i stymulują jego rozwój. Materiał: 100% bawełna OEKO-TEX®Standard 100 Wymiar książeczki po rozłożeniu: 32.0 x 22.0 cm Książeczka jest odpowiednia dla dzieci od 0 miesięcy

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

94
Świat Maluszka. Kochane zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Maluszka. Kochane zwierzęta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.05

Przedstawiamy cudowną mięciutką książeczkę z przyjaznej, bezpiecznej dla dzieci bawełny Książeczkę wypełniają kochane zwierzęta i kontrastowe elementy. Słodkie pieski i cudowne słoniki mają w publikacji uwielbiane przez najmłodszych barwy z kontrastową okładką. Książeczka jest doskonała do przytulania, oglądania i poznawania. Książeczki kontrastowe rozwijają wyobraźnię, dostarczają niezwykłych bodźców, pobudzają zmysły malucha i stymulują jego rozwój. Materiał: 100% bawełna OEKO-TEX®Standard 100 Wymiar książeczki po rozłożeniu: 32.0 x 22.0 cm Książeczka jest odpowiednia dla dzieci od 0 miesięcy

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

95
Zabawa w kontrasty. Moja książeczka. Kotki i pieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawa w kontrasty. Moja książeczka. Kotki i pieski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.23

Przedstawiamy cudowną mięciutką książeczkę z przyjaznej, bezpiecznej dla dzieci bawełny Produkt charakteryzują przepiękne barwy, przyjazne ilustracje kochanych zwierząt. To książeczka dla maluszków w uwielbianych przez najmłodszych kontrastowych barwach czerni i bieli z elementami czerwieni. Książeczka jest doskonała do przytulania, oglądania i poznawania. Książeczki kontrastowe rozwijają wyobraźnię, dostarczają niezwykłych bodźców, pobudzają zmysły malucha i stymulują jego rozwój. Materiał: 100% bawełna OEKO-TEX®Standard 100 Wymiar książeczki po rozłożeniu: 32.0 x 16.0 cm Książeczka jest odpowiednia dla dzieci od 0 miesięcy

15,60 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,61 zł

96
Niezwykłe przygody lokomotyw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezwykłe przygody lokomotyw
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.24

Pewnego dnia do spokojnej wyspy Sodor przez przypadek przybija prom z gośćmi z różnych stron świata. Wszyscy przygotowują się do udziału w wielkim pokazie kolejowym, który ma się odbyć na kontynencie. Tomek również chce wziąć w nim udział! Niestety, piętrzące się przed parowozem kłopoty wcale nie wróżą mu powodzenia. Czy Tomek, mimo trudności, zdoła dotrzeć na kontynent, zanim impreza się rozpocznie? Jaką rolę odegra w tej opowieści piękna lokomotywa Ashima? Kapitalna historia i porywające zadania z naklejkami, a do tego prześliczna figurka Ashimy – to wszystko czeka na ciebie w tej książce!

22,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,8%
oszczędzasz 5,01 zł

97
Zapraszamy do Trójki, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapraszamy do Trójki, 2 CD
różni wykonawcy, Polskie Radio
Dostępny
970 szt.

Album „Zapraszamy do Trójki” to muzyczna esencja radiowej Trójki. Lista utworów ułożona została przez Piotra Metza na podstawie listy polskich i zagranicznych utworów, zawiera utwory artystów znanych i debiutujących, które w tym czasie były najczęściej grane na antenie Trójki. Album stanowi odzwierciedlenie charakteru muzycznego Trójki, dzięki któremu słuchacze będą mogli posłuchać piosenek które znają i lubią. Klimat trójkowy to idealna ścieżka dźwiękowa na wiosnę. CD 1: 1. Abradab – Powietrze 2. Edyta Bartosiewicz – Lovesong 3. Brodka & A_Gim – Wszystko, czego dziś chcę 4. Anna Calvi – As a Man 5. Cigarettes After Sex – Neon Moon 6. Dido – Hurricanes 7. Lou Doillon – Burn 8. Evorevo – Dwubiegunowa 9. Misia Furtak – Nie zaczynaj 10. Agata Karczewska – Fool 11. Kayah – Miłość 12. Kortez – Stare drzewa 13. Mela Koteluk – Odprowadź 14. Laboratorium feat. O.S.T.R. – Laboratorium 15. Lao Che – Sen a'la tren 16. Katie Melua – Diamonds Are Forever 17. Mikromusic – Pieśń Panny IV 18. Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis feat. Szymon Komasa – A ja sobie gram na gramofonie CD 2: 1. Nosowska – Brawa dla Państwa 2. Pablopavo i Ludziki – Karwoski 3. Paula & Karol – Check Me Out 4. Julia Pietrucha – Who Knows 5. Dawid Podsiadło – Nie ma fal 6. Pokahontaz – Z innej bajki 7. Cat Power – What the World Needs Now 8. Radiohead – Ill Wind 9. Smolik // Kev Fox – On the Quiet 10. Sosnowski – Głową w dół 11. Stanisław Soyka – Zależy mi 12. Ted Nemeth – Ściany 13. Tęskno – Mapa 14. Grzegorz Turnau – Bedford School 15. Sharon Van Etten – Comeback Kid 16. Voo Voo – Się poruszam 1 17. Barbara Wrońska – Abstrakcja 18. Krzysztof Zalewski – Kurier 19. Aga Zaryan – Not Here for Long

45,90 zł
44,98 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,92 zł

98
Mr. Men i Mała Miss. Superkolekcja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mr. Men i Mała Miss. Superkolekcja
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.04

Superkolekcja 10 x Mr. Men! 10 najlepszych tytułów dla chłopców (i nie tylko!), w tym aż 3 nowości! Zestaw zawiera następujące tytuły: Pan Drobiażdżek, Pan Hałasek, Pan Siniaczek, Pan Radosny, Pan Leniuszek, Pan Pośpiech, Pan Zapominalski, Pan Łakomczuch, Pan Galareta, Pan Łaskotkiewicz. Taki prezent to strzał w dziesiątkę!

40,00 zł
30,40 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

99
JJD Unnecessary Begging, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
JJD Unnecessary Begging, CD
Fela Kuti, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. J.j.D. (originally Released 1977) [23:22] 2. Unnecessary Begging (originally Released 1976) [16:11] 3. No Buredi (no Bread) [14:05]

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

100
Madvillainy PLP. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Madvillainy PLP. Winyl
Madvillain, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

106,90 zł
98,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

Wróć do góry