hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.03.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 23 marca 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Musashi. Tom 1. Zwoje Ziemi i Wody (Eiji Yoshikawa), na drugim Zbiór zadań z chemii ogólnej i analitycznej MEDYK (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Exclusive Interiors (praca zbiorowa) oraz Poznajemy las (praca zbiorowa).
1
Musashi. Tom 1. Zwoje Ziemi i Wody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Musashi. Tom 1. Zwoje Ziemi i Wody
Dostępny
40 szt.

W warstwie fabularnej Musashi jest doskonałą powieścią przygodową nawet dla czytelnika, który nie interesuje się Japonią czy sztukami walki. Wartka akcja osadzona w egzotycznych realiach wciąga i nie pozwala oderwać się od przygód młodocianego awanturnika, który niczym sienkiewiczowski Kmicic przechodzi powolną transformację w dojrzałego, świadomego swych celów wojownika.Gdy jednak sięgnąć głębiej, będzie to opowieść o nadawaniu swojemu życiu wartości, niezależnie od tego, jakie by ono nie było. Jak kiedyś stwierdził autor książki, jego bohater nigdy nie traci nadziei, tylko uparcie dąży do wytyczonego celu. Musashi to historia zwykłego człowieka, który tym różni się od innych, że potrafi całkowicie poświęcić się realizacji swojego marzenia. Gdy cel osiąga, a my usprawiedliwiamy się, że to za sprawą jakiegoś niebywałego talentu, autor odziera nas z tej wygodnej wymówki, twierdząc, że każdy może osiągnąć sukces, jeśli tylko zamiast żyć marzeniami, tu i teraz weźmiemy się do ciężkiej pracy.

32,00 zł
20,48 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 11,52 zł

9 osób kupiło
2
Zbiór zadań z chemii ogólnej i analitycznej MEDYK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiór zadań z chemii ogólnej i analitycznej MEDYK
Dostępny
21 szt.

"Zbiór zadań z chemii ogólnej i analitycznej z pełnymi rozwiązaniami" przeznaczony jest dla studentów chemii oraz innych kierunków przyrodniczych, takich jak biologia, medycyna, farmacja czy ochrona środowiska, gdzie chemia stanowi istotny element programu studiów.Prezentowany podręcznik zawiera zadania z zakresu chemii ogólnej i analitycznej pogrupowane w odpowiednie zbiory tematyczne i opatrzone krótkim wstępem teoretycznym. Do wszystkich zadań są dołączone pełne rozwiązania."Zbiór zadań z chemii ogólnej i analitycznej z pełnymi rozwiązaniami" to druga z cyklu książek poświęconych chemii analitycznej. Pierwsza z nich "Chemia analityczna, podstawy klasycznej analizy ilościowej" -zwięzły przegląd metod i przepisów analitycznych stanowi skuteczną pomoc dla studentów w pracy laboratoryjnej

39,00 zł
31,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,80 zł

1 osoba kupiła
3
Exclusive Interiors - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exclusive Interiors
Dostępny
4 szt.

Wystrój wnętrz to odzwierciedlenie współczesnego stylu życia i zmian kulturowych w naszym społeczeństwie. Projektowanie przestrzeni mieszkalnych to złożone przedsięwzięcie architekta i projektanta wnętrz. Exclusive Interiors to bogato ilustrowany album prezentujący wyjątkowe wnętrza łączące wysokie wymagania praktyczne i estetyczne właścicieli w spójną przemyślną całość. Na prawie 500 stronach zaprezentowano innowacyjne projekty kuchni, jadalni, salonów, sypialni, łazienek, gabinetów.

99,90 zł
83,92 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 15,98 zł

1 osoba kupiła
4
Poznajemy las - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznajemy las
Dostępny
64 szt.

Las pełen jest niespodzianek i przygód, dlatego chcemy zabrać Cię w podróż po jego zakamarkach. Mamy nadzieję, że ta wędrówka dostarczy Ci wielu możliwości obserwacji lasu oraz życia jego mieszkańców. Z książki tej dowiesz się między innymi: kogo określa się lekarzem drzew, jak nazywa się mąż sarny, które zwierzę nie musi myć zębów. Przystępny język, barwne ilustracje oraz wiele ciekawostek dodatkowo zachęcą do lektury. Korzystaj z publikacji najlepiej, jak potrafisz, a zostaniesz włączony do grona Znawców Przyrody.

15,00 zł
11,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
5
Specustawa mieszkaniowa Komentarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Specustawa mieszkaniowa Komentarz
Niedostępny
Brak

Ustawa o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących, tzw. specustawa mieszkaniowa ma na celu: - redukcję deficytu mieszkań, - ograniczania barier administracyjno-prawnych w zakresie budowy mieszkań dla grup społecznych o umiarkowanych dochodach, -doprowadzenie do tego, że warunki mieszkaniowe w Polsce nie będą odstawały ponad przeciętną miarę od tych, które panują w rozwiniętych krajach Unii Europejskiej, znaczące przyspieszenie przygotowania i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących, - przyjęcie rozwiązań upraszczających i usprawniających procedury administracyjne, - wprowadzenie szczególnych zasad lokalizacji tych inwestycji. Autorzy omawiają m.in.: - pierwszeństwo inwestycji realizowanych w ramach specustawy, - warunki realizacji inwestycji mieszkaniowych na obszarze kolejowym, - standardy lokalizacji i realizacji inwestycji mieszkaniowych, - obowiązek zapewnienia przez gminę funkcjonowania inwestycji, - udzielenie zezwolenia na zakładanie i przeprowadzenie ciągów, przewodów, urządzeń i innych - obiektów niezbędnych do korzystania z inwestycji mieszkaniowej lub inwestycji towarzyszącej, - odszkodowanie przysługujące od inwestora, - postępowanie w sprawie pozwolenia na budowę, - żądanie nabycia przez inwestora własności albo użytkowania wieczystego nieruchomości lub jej części, - egzekucję obowiązków z decyzji ograniczającej sposób korzystania z nieruchomości oraz z decyzji zastępującej umowę o zajęciu terenu, - umowy najmu instytucjonalnego zawarte przed dniem wejścia w życie ustawy. Ustawa jako specregulacja została przyjęta jako szczególny mechanizm, odrębny od rozwiązań standardowo stosowanych w ramach zasad ogólnych (systemowych), i obowiązywać będzie przez 10 lat, czyli do 31.12.2028 r.

139,00 zł
125,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,90 zł

6
Ubezpieczenia społeczne w praktyce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ubezpieczenia społeczne w praktyce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.04

W książce w przystępny sposób przedstawiono zasady podlegania ubezpieczeniom społecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu, a także zasady obliczania, rozliczania i opłacania składek, do których poboru jest obowiązany Zakład Ubezpieczeń Społecznych, z uwzględnieniem interpretacji przepisów prawa prezentowanej przez ZUS i sądy. Poszczególne zagadnienia zostały zilustrowane wieloma przykładami i wzorami wypełnionych formularzy ubezpieczeniowych. Autor uwzględnił najważniejsze zmiany wprowadzone w ustawie o systemie ubezpieczeń społecznych, dotyczące takich kwestii jak: - "ulga na start", - "mały ZUS" dla przedsiębiorców, - nowe raporty ZUS RIA i ZUS RPA w związku ze skróceniem okresu przechowywania dokumentacji pracowniczej przez pracodawców, - ubezpieczenia społeczne doktorantów.

99,00 zł
89,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

7
Marzec 1968 w Gdańsku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marzec 1968 w Gdańsku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Wypadki marcowe w Trójmieście różniły się od tych, które miały miejsce w Warszawie czy w innych ośrodkach akademickich w Polsce. W zajściach w Gdańsku nie uczestniczył tzw. aktyw robotniczy, a siły Milicji Obywatelskiej i Zmotoryzowanych Odwodów Milicji Obywatelskiej nie wkroczyły na teren kampusu politechnicznego. Na uwagę zasługuje postawa kadry profesorskiej Politechniki Gdańskiej w tamtych trudnych dniach. Pułkownik Milicji Obywatelskiej Kazimierz Górecki w raporcie dotyczącym wydarzeń marcowych donosił: ?Zachowanie najwyższych władz Politechniki Gdańskiej nasuwa wiele zastrzeżeń co do jednoznacznego zajmowania stanowiska w tych sprawach?. Ze ?Słowa wstępnego? prof. dr. hab. inż. Janusza Rachonia

37,80 zł
34,78 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,02 zł

8
Człowieczeństwo. Istota, rozwój i zagrożenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowieczeństwo. Istota, rozwój i zagrożenia
Dostępny
3 szt.

Człowiek samoistnie wykształcił i w dalszym ciągu tworzy różne udoskonalenia, tak aby żyło mu się wygodnie. Człowiek od zarania dziejów zmienia swoje otoczenie. Stał się więc w pewnym sensie twórcą nowego świata. Efektem tego jest fakt, że rozróżniamy środowisko naturalne i środowisko antropogenicznie zmienione. Żaden z gatunków żyjących na Ziemi nie ma takiej zdolności. Fragment książki

23,10 zł
21,25 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,85 zł

9
Foremki do piasku 4 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foremki do piasku 4 sztuki
Polesie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

Zestaw 4 kolorowych foremek wykonanych z wytrzymałego tworzywa. Foremki świetnie sprawdzą się zarówno podczas zabawy w ogrodzie, jak i na plaży.

5,50 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,51 zł

10
Tożsamość nieletnich a motywacja do zmiany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tożsamość nieletnich a motywacja do zmiany
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.04

Celem przygotowanej monografii jest diagnoza i analiza zależności pomiędzy stopniem rozwoju tożsamości dewiacyjnej nieletnich a poziomem ich motywacji do jej zmiany przez samodoskonalenie. Starano się przy tym, aby wnioski wynikające zarówno z analizy literatury przedmiotu, jak i przeprowadzonych badań służyły wzbogaceniu refleksji o znaczeniu obu zjawisk i występujących między nimi zależności, która byłaby przydatna w udoskonalaniu organizacji procesu resocjalizacji w warunkach instytucjonalnych. Aby osiągnąć ten cel, pracę badawczą podzielono na kilka etapów, której efekty znalazły swoje odzwierciedlenie w kolejnych rozdziałach pierwszej (teoretycznej) i drugiej (empirycznej) części monografii. W pierwszym rozdziale, z uwzględnieniem wiedzy z zakresu filozofii, psychologii i socjologii, dokonano pogłębionej analizy pojęcia, struktury, procesu formowania się i rozwoju tożsamości osobowej oraz warunków wyznaczających proces jej zmiany z perspektywy nauk humanistycznych i społecznych. Zadaniem było uchwycenie konstytutywnych dla zrozumienia jej istoty oraz struktury komponentów, które mogłyby być użyteczne w konceptualizacji modelu tożsamości dewiacyjnej. Przeglądu literatury poświęconej problematyce tożsamości człowieka dokonano również pod kątem poszukiwania odpowiedzi na pytanie, na ile możliwa i w jakich warunkach dokonuje się jej zmiana, ponieważ ma to duże znaczenie dla ewentualnego ukierunkowywania na ten cel oddziaływań resocjalizacyjnych. Zarówno poszukiwanie, kształtowanie, kreowanie, czy też zmiana tożsamości, dokonuje się głównie poprzez autorefleksję podejmowaną w kontekście nawiązywanych interakcji społecznych. Stąd też, aby ukazać całą złożoność tego procesu zdecydowano się na omówienie społeczno-kulturowych uwarunkowań w nieustannie zmieniającej się i niepewnej rzeczywistości postmodernistycznej.

80,00 zł
56,00 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 24,00 zł

11
Testament z krzyża. Kazania pasyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testament z krzyża. Kazania pasyjne
Dostępny
4 szt.

Niezwykłe kazania pasyjne powstały na kanwie siedmiu słów, które Jezus wypowiedział w agonii na krzyżu. To słowa, które wskazują drogę, to pokarm dla wygłodniałej duszy. Z nich czerpać możemy siłę do życia, bo z nich bije światło w ciemności. Te słowa są testamentem dla nas. Książeczka jest nieocenioną pomocą dla duszpasterzy, ale też dla wszystkich, którzy poprzez rozważanie męki Jezusa chcą poczuć jak wielka jest przepaść miłosierdzia Bożego.

7,10 zł
5,99 zł

Rabat 15,6%
oszczędzasz 1,11 zł

12
Czy wiesz, że...? Ciekawie o przyrodzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy wiesz, że...? Ciekawie o przyrodzie
Dostępny
150 szt.

Na lekcji biologii, w licznych publikacjach poznajemy informacje o świecie fauny i flory, dowiadujemy się, jak sklasyfikowane są zwierzęta i rośliny, gdzie występują, czym się charakteryzują itp. To wydanie pozwoli poszerzyć wiedzę o zdumiewające i nieznane dotąd informacje o gatunkach z wielkich królestw zwierząt i roślin. Dzięki tej książce poznasz niesłychane naukowe nowinki, przeczytasz ciekawostki, dzięki którym jeszcze lepiej zrozumiesz świat przyrody i zaimponujesz niejednej osobie.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

13
Naród w nauczaniu społecznym Jana Pawła II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naród w nauczaniu społecznym Jana Pawła II
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.09

Publikacja skupia się tematycznie wokół wspólnoty narodowej, jej atrybutów duchowych, strukturalnych oraz funkcjonalnych we współczesnej rzeczywistości. W obszarze badań Autorki znalazły się: problematyka dotycząca definiowania narodu, czynniki kształtujące jego tożsamość, prawa i obowiązki, współczesne zagrożenia, a także relacje zachodzące w przestrzeni międzynarodowej.

19,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

14
Herbarz to jest ziół tutecznych, postronnych i zamorskich opisanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Herbarz to jest ziół tutecznych, postronnych i zamorskich opisanie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.13

Herbarz - Marcin Siennik "to jest ziół tutecznych, postronnych i zamorskich opisanie? Teraz nowo wedle herbarzów dzisiejszego wieku i innych zacnych medyków poprawiony. Przydano Alexego Pedemontana księgi ośmiory o tajemnych a skrytych lekarstwiech?" Obszerny poradnik farmaceutyczno-medyczny. Siennik starał się racjonalnie uporządkować materiał oraz dodał garść wskazań farmaceutycznych i lekarskich zaczerpniętych z praktyki jemu współczesnych. Poszczególne części poprzedził przedmowami, aby ułatwić czytelnikowi korzystanie z podanych informacji. Użytkowanie ?Herbarza? ułatwić miały nadto rejestry: wykaz opisanych chorób i wymienionych lekarstw na nie, wykaz nazw ziół w języku polskim, niemieckim i łacińskim oraz wykaz imion trudnych tak ziół, jak i rzeczy innych do lekarstw należących. Potrzebę przygotowania rejestrów wyjaśniał Siennik nie tylko celem praktycznym, lecz i chęcią propagowania polskiego języka.

136,00 zł
96,56 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 39,44 zł

15
Arboretum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arboretum
Rebel, od 8 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.25

Stwórz najpiękniejszy ogród botaniczny! Nie ma chyba miejsca, w którym piękno natury objawiałoby się tak wyraziście, jak w tętniącym feerią barw ogrodzie botanicznym. W grze Arboretum będziecie mogli spróbować swoich sił w samodzielnym tworzeniu ogrodu w taki sposób, aby odwiedzający goście mogli podziwiać rozwijające się kolorowe pąki i liście. Słodka wiśnia, aromatyczny dereń czy potężny dąb - każde drzewo ma swoje miejsce w tej oazie spokoju. Niech Was nie zwiedzie jednak błogi temat gry, bo u jej podstaw leży rywalizacja. Wybierajcie mądrze, które karty drzew zasadzić, a które zostawić na ręce - tylko najlepszy architekt krajobrazu podbije serca miłośników natury.

60,00 zł
52,80 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,20 zł

16
"Nie to!" Dokąd? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
"Nie to!" Dokąd?
Dostępny
29 szt.

Władysław Broniewski to w polskiej literaturze kwintesencja tragizmu, cierpienia i nieszczęścia wyrażona językiem prostym, kostropatym, minimalnie metaforycznym, ograniczonym i pozbawionym dandysowskiej, niepoważnej eteryczności. Broniewski to egzystencjalny ból człowieka, który nieustannie wrzeszczy, wyje, tęskni i chla wódę w nadziei, że zagłuszy ona ból życia i ból historii, w nadziei, że zyska choć kilka chwil spokoju o poranku. I... upada. Wstaje i... coraz częściej upada. Językiem poezji usiłuje ocalić siebie, swoją integralność? Wstaje o poranku i wyje...

30,00 zł
21,90 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

17
Na drogach uczynków miłosierdzia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na drogach uczynków miłosierdzia
Dostępny
11 szt.

Rozważania drogi krzyżowej dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

9,80 zł
8,99 zł

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,81 zł

18
Drogi krzyżowe dla chorych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drogi krzyżowe dla chorych
Dostępny
12 szt.

Droga cierpienia prowadzi do chwały. Zapewnia nas o tym sam Chrystus. Chrześcijanin jest uczestnikiem cierpień Chrystusowych, a zatem będzie także uczestnikiem Jego chwały niebieskiej. Czyż może być większy i wspanialszy motyw do podjęcia Chrystusowego Krzyża, którego przecież nie szukaliśmy, a który został nam dany. Miłość chodzi takimi właśnie drogami. Droga do chwały jest przygotowana dla każdego z nas. Trzeba na nią tylko odważnie wejść, nie zrażając się cierpieniami. Droga choroby, cierpienia i bólu jest wbrew pozorom drogą ku życiu, nie ku śmierci. Cała owocność ludzkiego cierpienia wywodzi się z Krzyża Chrystusowego, z Jego przelanej dla nas krwi. Aby ułatwić chorym kroczenie drogą z Chrystusem, zebraliśmy rozważania Drogi krzyżowej autorstwa kard. Stefana Wyszyńskiego, ks. Mirosława Kiwki, ks. Wacława Buryły, ks. Franciszka Grudnioka, ks. Klinkowskiego i ks. Piotra Niteckiego, które będą pomocne zarówno w Wielkim Poście, jak i w ciągu całego roku liturgicznego. W książce reprodukowana jest Droga krzyżowa namalowana przez Teresę Buczyńską, która była inspiracją dla rozważań ks. Mirosława Kiwki.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

19
En melancolie surgit un chat. W melancholię wtargnął kot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
En melancolie surgit un chat. W melancholię wtargnął kot
Dostępny
14 szt.

Yolanda Podejma-Eloyanne, urodzona w Laskach, gdzie pozostała część jej duszy. Od 35 lat paryżanka. Matka dwóch wspaniałych córek. Prawniczka z wykształcenia. Poetka, malarka i podróżniczka z zamiłowania. Zauroczona Amazonką i Karaibami, dokąd często powraca. W 2015 roku opublikowała pierwszy tomik wierszy Zapisane najgłębiej. Wydanie dwujęzyczne, polsko-francuskie.

31,00 zł
22,94 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 8,06 zł

20
Opus auctorem laudat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opus auctorem laudat
Niedostępny
Brak

Prezentowana księga powstała dla uczczenia jubileuszu 50 lat pracy naukowej Profesor Moniki Czajkowskiej-Dąbrowskiej. Stanowi ona wyraz uznania środowiska akademickiego dla dorobku naukowego Jubilatki i jego doniosłego znaczenia dla polskiej doktryny prawa własności intelektualnej. Znakomitość warsztatu i bezkompromisowość w dążeniu do doskonałości naukowej to cechy charakterystyczne dla twórczości Jubilatki. Są to także wymagania, które Jubilatka ma wobec dyskursu naukowego. Tytuł księgi Opus auctorem laudat jest nawiązaniem do powyższych wartości. Księga stanowi zbiór esejów autorstwa znakomitych specjalistów, które uporządkowane zostały w działach tematycznych nawiązujących do zagadnień, które podejmuje w swych publikacjach Jubilatka. Część pierwsza księgi poświęcona jest problematyce prawa autorskiego, praw pokrewnych oraz prawa mediów. Część druga zawiera artykuły dotyczące problematyki prawa własności przemysłowej. W części trzeciej czytelnik znajdzie artykuły poświęcone zagadnieniom horyzontalnym (przekrojowym), wspólnym dla poszczególnych obszarów prawa własności intelektualnej. Ostatnia, czwarta część poświęcona jest rozmaitym zagadnieniom z zakresu ?klasycznego? prawa cywilnego oraz prawa handlowego.

299,00 zł
269,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 29,90 zł

21
Kampinoski Park Narodowy. Mapa turystyczna, 1:50 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kampinoski Park Narodowy. Mapa turystyczna, 1:50 000
Dostępny
4 szt.

Mapa jednostronna w skali 1:50 000 obejmuje cały obszar Kampinoskiego Parku Narodowego (wraz z enklawami) oraz tereny przyległe. Obszar mapy od północy ogranicza dolina Wisły, od zachodu Bzura, a od wschodu aglomeracja warszawska. Zasięg mapy wyznaczają: Nowy Dwór Mazowiecki na północy, Sochaczew na zachodzie, Pruszków na południu i Warszawa oraz Legionowo na wschodzie. Jest to obszar wyjątkowo atrakcyjny turystycznie. Krajobraz kontrastujących ze sobą wydm, bagien i puszczańskich fragmentów lasu urozmaicają: malownicze tereny otwarte, w tym łąki, pastwiska i tereny podmokłe, zabytkowe drzewa, zabytki architektury oraz miejsca pamięci narodowej. Skala mapy pozwoliła na dokładne naniesienie dróg, ścieżek, szlaków pieszych, rowerowych i kajakowych oraz wszelkich atrakcji przyrodniczych i kulturowych zlokalizowanych na terenie KPN i w jego najbliższej okolicy. W części opisowej mapy znajdują się: • informacje o KPN, • opisy miejsc wartych zwiedzenia, • informator krajoznawczy, • schemat i opis szlaków turystycznych, • wykaz i opis ścieżek edukacyjnych na terenie parku, • baza noclegowa. Całość uzupełniają atrakcyjne fotografie. Mapa polecana jest do wszelkich form turystyki i rekreacji, a także dla osób zmotoryzowanych. Mapa opracowana we współpracy i polecana przez Dyrekcję Kampinoskiego Parku Narodowego. Niniejsze mapa jest okazjonalnym wydaniem związanym z 60. rocznicą powstania KPN.

9,90 zł
6,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 2,91 zł

22
What are Stars? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
What are Stars?
Dostępny
8 szt.

They twinkle in the night sky, but what exactly are stars? Which one's the nearest? Can humans visit a star? Curious little children can lift over 30 flaps to find the answers to these questions and many more in this delightful introduction to stars and the night sky, with simple explanations and gorgeous illustrations on every page.

46,00 zł
44,16 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,84 zł

23
Passe-Passe 2 Podręcznik A1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Passe-Passe 2 Podręcznik A1
Dostępny
4 szt.

Metoda passe-passe prezentuje przygody sześciu przyjaciół, dorastających na trzech różnych poziomach : Juliette, Mehdi, Manon, Louis, Lilly i Pablo. Każdy z sześciu rozdziałów rozbudza ciekawość i sprawia, że dzieci chętniej się uczą języka francuskiego. Podręcznik ośmiela dzieci do aktywnej komunikacji poprzez zróżnicowane zadania i zabawne aktywności. Pozwala na międzykulturowe, wielojęzykowe poznanie świata. Oferuje różne typy oceny jak wyzwania czy oceny lub działania przygotowawcze do pierwszych egzaminów DELF.

80,90 zł
76,05 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,85 zł

24
Atelier A1 Ćwiczenia + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,10 zł
61,19 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,91 zł

25
Passe-Passe 2 Ćwiczenia A1 + CDmp3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Passe-Passe 2 Ćwiczenia A1 + CDmp3
Dostępny
4 szt.

Metoda passe-passe prezentuje przygody sześciu przyjaciół, dorastających na trzech różnych poziomach : Juliette, Mehdi, Manon, Louis, Lilly i Pablo. Każdy z sześciu rozdziałów rozbudza ciekawość i sprawia, że dzieci chętniej się uczą języka francuskiego. Podręcznik ośmiela dzieci do aktywnej komunikacji poprzez zróżnicowane zadania i zabawne aktywności. Pozwala na międzykulturowe, wielojęzykowe poznanie świata. Oferuje różne typy oceny jak wyzwania czy oceny lub działania przygotowawcze do pierwszych egzaminów DELF.

61,50 zł
57,81 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,69 zł

26
Atelier A1. Podręcznik + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atelier A1. Podręcznik + DVD
Dostępny
3 szt.

Podręcznik do nauki języka francuskiego.

114,70 zł
107,82 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 6,88 zł

27
Tubation Zestaw konstrukcyjny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tubation Zestaw konstrukcyjny
Dostępny
11 szt.

Z Tubation można łatwo tworzyć kolorowe labirynty rur, rurociągów wodnych, modułowe stacje kosmiczne, rusztowania... i wiele innych pomysłowych konstrukcji. Tubation stymuluje twórcze myślenie dzieci i umiejętności logicznego myślenia rozwijając swoje umiejętności motoryczne i świadomość przestrzenną. Zabawka jest wykonana z wysokiej jakości plastiku, jest bezpieczna, gdyż nie zawiera małych elementów. Zabawka dla dzieci w wieku 3+

175,40 zł
159,61 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 15,79 zł

28
Espresso ragazzi 1 Libro studente e esercizi + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Espresso ragazzi 1 Libro studente e esercizi + DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.22

ESPRESSO ragazzi ? un corso di lingua italiana per studenti adolescenti e preadolescenti diviso in tre livelli (A1, A2 e B1) in linea con le indicazioni del Quadro Comune Europeo per le Lingue. Si ispira ai principi metodologici moderni e innovativi del corso per adulti Nuovo Espresso, ma rappresenta un corso nuovo a tutti gli effetti, con caratteristiche proprie calibrate sui bisogni e sugli interessi dei ragazzi: testi scritti e audio basati su temi di particolare rilevanza per questa fascia di et? (amici, scuola, famiglia, tempo libero, ecc.) numerose attivit? di autonarrazione, di coppia e di gruppo, creative e dinamiche tavole a fumetti project work per il lavoro cooperativo un VIDEOCORSO con episodi centrati sulle vicende di quattro adolescenti, abbinati ad attivit? grammaticali e lessicali nel libro studente una VIDEOGRAMMATICA che approfondisce i contenuti morfosintattici, lessicali, funzionali e idiomatici degli episodi VIDEOQUIZ linguistici sui temi presentati nel corso

105,00 zł
90,30 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 14,70 zł

29
Etapas plus C1. Podręcznik + ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etapas plus C1. Podręcznik + ćwiczenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Curso de espanol por modulos.

154,40 zł
140,50 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 13,90 zł

30
L'italiano per la cucina. Livello A2/B1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L'italiano per la cucina. Livello A2/B1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.14

Avete mai desiderato di imparare l'arte della cucina italiana muovendovi tra i fornelli e parlando come un vero italiano? Questo corso di lingua e cucina italiana per stranieri propone 12 storie originali e semplici da leggere, ciascuna dedicata a una tipica ricetta italiana. Ogni racconto ? accompagnato da un glossario visuale e da una ricca e articolata unit? didattica che guida lo studente ad acquisire una competenza d'uso della lingua della cucina, scoprendo curiosit? sulle origini delle ricette, sui proverbi e i modi di dire legati al cibo e apprendendo al tempo stesso l'arte della cucina tradizionale.

98,10 zł
84,37 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 13,73 zł

31
Kredki ołówkowe 2str 12kol/180 Troj 1991913 pudełko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
Powiadomienie
32
Sito duże, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sito duże, mix kolorów
Polesie
Niedostępny
Brak

Duże sito o średnicy 19.0 cm, idealne do zabawy w piasku. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
Powiadomienie
33
Piórnik Downhill - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Downhill
Warta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.09

Piórnik twardy z rozkładanymi na obie strony klapkami. W środku i na klapkach wszyte gumki umożliwiające montaż przyborów szkolnych. Wyrób ozdobiony nadrukiem przedstawiającym sporty wykonanym w technologi laminacji. Wyrób zamykany na zamek błyskawiczny.

51,30 zł
48,74 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,56 zł

34
Piórnik Freeride - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Freeride
Warta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.27

Piórnik twardy z rozkładanymi na obie strony klapkami. W środku i na klapkach wszyte gumki umożliwiające montaż przyborów szkolnych. Wyrób ozdobiony nadrukiem przedstawiającym sporty wykonanym w technologi laminacji. Wyrób zamykany na zamek błyskawiczny.

42,50 zł
40,38 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,12 zł

35
Piórnik motylek, szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik motylek, szary
Warta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.26

Piórnik typu kuferek sztywny dostępny w 2 kolorach, ozdobiony nadrukiem przedstawiającym kwiaty wykonanym w technologi termosublimacji. W środku klapka z gumkami na długopisy i przestrzeń luźna do wykorzystania. Wyrób zamykany na zamek błyskawiczny.

42,00 zł
39,90 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,10 zł

36
Piórnik Aloha, różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Aloha, różowy
Warta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.27

Piórnik typu kosmetyczka dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Piórnik zamykany na 2 zamki błyskawiczne. Wyrób ozdobiony nadrukiem przedstawiającym kwiaty na niesiony metodą termosublimacji.

27,20 zł
25,84 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,36 zł

37
Piórnik kropki, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik kropki, czarny
Warta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.04

Piórnik typu kosmetyczka dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Piórnik zamykany na 2 zamki błyskawiczne. Wyrób ozdobiony napisem wykonany metodą termosublimacji.

25,50 zł
24,23 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,27 zł

38
Piórnik tuba, #, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba, #, czarny
Warta
Dostępny
5 szt.

Piórnik typu tuba dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Wyrób ozdobiony napisami wykonanymi metodą haftu. Wyrób zamykany na zamek błyskawiczny.

42,80 zł
40,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,14 zł

39
Piórnik tuba, #, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba, #, niebieski
Warta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.17

Piórnik typu tuba dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Wyrób ozdobiony napisami wykonanymi metodą haftu. Wyrób zamykany na zamek błyskawiczny.

21,20 zł
20,14 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,06 zł

40
Piórnik na długopisy, złoty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik na długopisy, złoty
Warta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.18

Piórnik na długopisy zamykany zamkiem błyskawicznym. W środku znajdują się gumki do zamocowania długopisów. Ozdobiony haftem przedstawiającym logo W.

27,70 zł
26,32 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,38 zł

41
Piórnik koty, granatowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik koty, granatowy
Warta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.12

Piórnik typu kuferek sztywny dostępny w kilku kolorach, ozdobiony nadrukiem przedstawiającym koty i serca wykonanym w technologi termosublimacji. W środku klapka z gumkami na długopisy i przestrzeń luźna do wykorzystania. Wyrób zamykany na zamek błyskawiczny.

42,00 zł
39,90 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,10 zł

42
Piórnik Porsche - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Porsche
Warta
Dostępny
6 szt.

Piórnik kuferek XXL wykonany z gładkiej codury, ozdobiony nadrukiem przedstawiającym samochód. W środku znajduje się klapka z gumkami na długopisy.

71,10 zł
67,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,55 zł

43
Piórnik trójkąt, srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik trójkąt, srebrny
Warta
Dostępny
2 szt.

Piórnik na długopisy zamykany zamkiem błyskawicznym. Ozdobiony haftem przedstawiającym logo W.

36,90 zł
35,06 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,84 zł

44
Piórnik trójkąt, złoty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik trójkąt, złoty
Warta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.24

Piórnik na długopisy zamykany zamkiem błyskawicznym. Ozdobiony haftem przedstawiającym logo W.

20,80 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,9%
oszczędzasz 0,81 zł

45
Piórnik na długopisy, srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik na długopisy, srebrny
Warta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.04

Piórnik na długopisy zamykany zamkiem błyskawicznym. W środku znajdują się gumki do zamocowania długopisów. Ozdobiony haftem przedstawiającym logo W.

20,20 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,0%
oszczędzasz 0,21 zł

46
Piórnik BMW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik BMW
Warta
Dostępny
7 szt.

Piórnik kuferek XXL wykonany z gładkiej codury, ozdobiony nadrukiem przedstawiającym samochód. W środku znajduje się klapka z gumkami na długopisy.

71,10 zł
67,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,55 zł

47
Piórnik Audi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Audi
Warta
Dostępny
6 szt.

Piórnik kuferek XXL wykonany z gładkiej codury, ozdobiony nadrukiem przedstawiającym samochód. W środku znajduje się klapka z gumkami na długopisy.

71,10 zł
67,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,55 zł

48
Piórnik napisy, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik napisy, czarny
Warta
Dostępny
3 szt.

Piórnik tuba wykonany z gładkiej codury, ozdobiony modnymi napisami #.

36,10 zł
34,30 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,80 zł

49
Piórnik Army, ciemny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Army, ciemny
Warta
Dostępny
7 szt.

Piórnik kuferek XXL wykonany z codury moro, ozdobiony aplikacjami wojskowymi. W środku znajduje się klapka z gumkami na długopisy.

71,10 zł
67,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,55 zł

50
Piórnik tuba, Army, jasny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Piórnik tuba, Army, jasny
Warta
Dostępny
1 szt.

Piórnik tuba wykonany z codury moro, ozdobiony aplikacjami wojskowymi.

36,30 zł
21,05 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 15,25 zł

51
Piórnik kotek, szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik kotek, szary
Warta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.01

Piórnik kuferek uszyty z hipoalergicznego sztucznego futerka, ozdobiony haftem przypominającym pyszczek kota. W środku znajduje się klapka z wszytymi gumkami na długopisy.

46,30 zł
43,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,31 zł

52
Piórnik Ocelot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Ocelot
Warta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.05

Piórnik kuferek uszyty z hipoalergicznego sztucznego futerka, ozdobiony haftem przypominającym pyszczek kota. W środku znajduje się klapka z wszytymi gumkami na długopisy.

46,30 zł
43,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,31 zł

53
Piórnik Motocykl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Motocykl
Warta
Dostępny
4 szt.

Piórnik z 2 klapkami w środku uszyty z kodury, ozdobiony obrazkiem. Piórnik o wymiarach 20x14x5[cm].

61,10 zł
58,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,05 zł

54
Piórnik z klapami, Army, jasny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik z klapami, Army, jasny
Warta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.10

Piórnik twardy wykonany z codury moro, ozdobiony aplikacjami wojskowymi. W środku znajdują się 2 rozkładane klapki z gumkami na długopisy.

43,50 zł
41,33 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,17 zł

55
Piórnik Monster Truck - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Monster Truck
Warta
Dostępny
11 szt.

Piórnik z 2 klapkami w środku uszyty z kodury, ozdobiony obrazkiem. Piórnik o wymiarach 20x14x5[cm].

61,10 zł
58,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,05 zł

56
Piórnik tuba, Army, ciemny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba, Army, ciemny
Warta
Dostępny
10 szt.

Piórnik tuba wykonany z codury moro, ozdobiony aplikacjami wojskowymi.

40,60 zł
38,57 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,03 zł

57
Piórnik z klapami, Army, ciemny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik z klapami, Army, ciemny
Warta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.02

Piórnik twardy wykonany z codury moro, ozdobiony aplikacjami wojskowymi. W środku znajdują się 2 rozkładane klapki z gumkami na długopisy.

43,50 zł
41,33 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,17 zł

58
Piórnik motocykl Ninja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik motocykl Ninja
Warta
Dostępny
14 szt.

Piórnik z 2 klapkami w środku uszyty z kodury, ozdobiony obrazkiem. Piórnik o wymiarach 20x14x5[cm].

61,10 zł
58,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,05 zł

59
Piórnik WAR-372 Ciężarowy/27 WARTA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik WAR-372 Ciężarowy/27 WARTA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.21

Piórnik z 2 klapkami w środku uszyty z kodury, ozdobiony obrazkiem. Piórnik o wymiarach 20x14x5[cm].

36,10 zł
34,30 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,80 zł

60
Piórnik Mustang - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Mustang
Warta
Dostępny
6 szt.

Piórnik z 2 klapkami w środku uszyty z kodury, ozdobiony obrazkiem. Piórnik o wymiarach 20x14x5[cm].

61,10 zł
58,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,05 zł

61
Piórnik auto, High Power - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik auto, High Power
Warta
Dostępny
6 szt.

Piórnik z 2 klapkami w środku uszyty z kodury, ozdobiony obrazkiem. Piórnik o wymiarach 20x14x5[cm].

61,10 zł
58,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,05 zł

62
Piórnik tuba, #, szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba, #, szary
Warta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.28

Piórnik typu tuba dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Wyrób ozdobiony napisami wykonanymi metodą haftu. Wyrób zamykany na zamek błyskawiczny.

21,20 zł
20,14 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,06 zł

63
Wesele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesele
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.11

Dramat Stanisława Wyspiańskiego.

28,00 zł
20,16 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,84 zł

64
Puzzle 35 elementów. CzuCzu. Ale mapa świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 35 elementów. CzuCzu. Ale mapa świata
Bright Junior Media, 35
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.23

Puzzle o lubianej przez dzieci tematyce pozwolą maluchom w pasjonujący sposób poznawać kontynenty oraz zamieszkujące je zwierzęta. Zestaw zawiera 35 dużych i trwałych elementów oraz 30 figurek z wizerunkami bohaterów ilustracji. Zabawa z nimi to świetny sposób na utrwalanie nowej wiedzy i rozwijanie wyobraźni. Kto mieszka na Antarktydzie? Gdzie spotkamy kangura? Czy rozgwiazdy pływają w oceanie? Ułóżcie puzzle i poznajcie zwierzęta z różnych zakątków świata. To świetny pomysł na prezent dla małych podróżników i miłośników zwierząt.

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

65
Ale puzzle. 20 elementów. W gospodarstwie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ale puzzle. 20 elementów. W gospodarstwie
Bright Junior Media, 20
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.29

To idealny pomysł na pierwsze wieloelementowe puzzle dla maluchów. Zestaw zawiera 20 dużych i trwałych elementów, z których maluchy mogą ułożyć kolorową ilustrację przedstawiającą wesołe zwierzątka z gospodarstwa. 11 dużych figurek z wizerunkami bohaterów obrazka pozwala na dalszą rozwijającą wyobraźnię zabawę.

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

66
CzuCzu. Układam roboty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu. Układam roboty
Bright Junior Media
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.07

Kreatywny zestaw zawiera 65 elementów, które można ze sobą dowolnie łączyć, aby zbudować 8 robotów lub tworzyć własne konstrukcje. Pełne humoru i zabawnych szczegółów ilustracje zachęcają do pobudzającej wyobraźnię zabawy. To świetny pomysł na prezent dla najmłodszych konstruktorów i sposób na zainteresowanie dzieci techniką.

44,90 zł
32,78 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

67
Kardynalny błąd / Za dużo kobiet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kardynalny błąd / Za dużo kobiet
Dostępny
27 szt.

Chirurg Andrzej Mierzwiński podczas pobytu w Zakopanem nawiązuje romans z zamężną kobietą. Po powrocie do Warszawy Izabela nie chce kontynuować znajomości, ale w końcu umawia się na kolejne spotkanie. Gdy Mierzwiński jest gotów do wyjścia z domu, w drzwiach jego mieszkania staje mężczyzna, który przedstawia się jako mąż Izabeli. Zaskoczony chirurg zostawia go na chwilę u siebie pod pretekstem wyjścia po papierosy i po wyjściu na zewnątrz natychmiast kontaktuje się z Izabelą. Gdy wraca, znajduje jej męża martwego zadano mu cios chirurgicznym lancetem… Para zakochanych znajduje w Puszczy Kampinoskiej martwego mężczyznę. W toku śledztwa okazuje się, że był to zamożny człowiek w chwili śmierci był ubrany w drogie rzeczy, a jego mieszkanie jest luksusowo wyposażone. Tymczasem zamordowany pracował w spółdzielni krawieckiej. Dodatkowo sekcja wykazuje, że zabito go właśnie krawieckimi nożycami. Tymczasem na wybrzeżu zostaje znalezione ciało początkującej piosenkarki, której ktoś pomógł utonąć podczas nocnej kąpieli w morzu. Co łączy te dwie, pozornie odległe, sprawy?

24,00 zł
17,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

68
Lalka bobas Zuzia z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,90 zł
34,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

69
Zestaw narzędzi w siatce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,60 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,3%
oszczędzasz 0,61 zł

70
Ciekawi świata. Przyroda. Przedmiot uzupełniający. Część 2. Chemia. Podręcznik wieloletni dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawi świata. Przyroda. Przedmiot uzupełniający. Część 2. Chemia. Po...
Dostępny
5 szt.

Numer dopuszczenia MEN: 637/2/2013 Przyroda to zupełnie nowy przedmiot w szkole ponadgimnazjalnej. Jest on uzupełniający i obowiązkowy dla uczniów, którzy nie wybrali żadnego przedmiotu przyrodniczego (biologia, geografia, fizyka, chemia) na poziomie rozszerzonym. Podręcznik składa się z 24 tematów podzielonych na trzy główne zagadnienia tematyczne: • Nauka i świat, • Nauka i technologia, • Nauka wokół nas. Różnorodność i interdyscyplinarność wątków umożliwiają łączenie wiedzy z różnych dziedzin oraz pomagają w prawidłowym interpretowaniu zjawisk przyrodniczych. Podręcznik zawiera liczne tabele, schematy, dodatkowe informacje i ilustracje, które wraz z podpisami ułatwiają zrozumienie prezentowanych treści. Na końcu każdego tematu zostały zamieszczone podsumowania najważniejszych wiadomości oraz ciekawe zadania aktywizujące i problemowe.

26,80 zł
24,12 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,68 zł

71
Star Wars Komiks 1/19. Darth Vader. Walka do końca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars Komiks 1/19. Darth Vader. Walka do końca
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.07

Dwumiesięcznik dla miłośników komiksu i fanów Star Wars. Co dwa miesiące gruby magazyn z najnowszymi komiksami Star Wars, wydawanymi od 2015 roku przez wydawnictwo Marvel Comics. W każdym numerze prezentowane są zamknięte opowieści komiksowe. W pierwszym numerze w 2019 roku znajdą się dwie historie z cyklu Darth Vader – Mroczny Lord Sithów, rozgrywającego się wkrótce po przejściu Anakina Skywalkera na ciemną stronę Mocy. W pierwszej z nich Jocasta Nu, bibliotekarka z Archiwów Jedi, usiłuje ocalić dziedzictwo zakonu jasnej strony po wielkiej czystce, a Vader wraz z inkwizytorem muszą jej w tym przeszkodzić. W drugiej ktoś śmie wyznaczyć nagrodę za głowę Vadera...

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

Wróć do góry