hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.03.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 10 marca 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Matematyka z plusem. Klasa 6. Lekcje powtórzeniowe (M. Grochowalska), na drugim Naukowa zabawa. Błyszczyki (Clementoni). Kolejny produkt to Dotykamy kolorów. Niebieski (praca zbiorowa) oraz Rymowanki na trzy szeregi logopedyczne: ciszący, syczący, szumiący (Elżbieta Szwajkowska, Witold Szwajkowski).
1
Matematyka z plusem. Klasa 6. Lekcje powtórzeniowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka z plusem. Klasa 6. Lekcje powtórzeniowe
Dostępny70 szt.

Lekcje powtórzeniowe w formie konkursu to dobry i sprawdzony pomysł. Teraz na dodatek łatwy w realizacji dzięki tej książce, w której znajduje się 450 zadań gotowych do powielenia i pocięcia na karteczki do losowania. A kto nie lubi konkursów, może wykorzystać te same zadania na kartkówkach lub do odpowiedzi ustnych. Zawartość książki została dopasowana do treści nowego podręcznika serii „Matematyka z plusem dla klasy 6”.

19,70 zł
17,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,71 zł

16 osób kupiło
2
Naukowa zabawa. Błyszczyki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naukowa zabawa. Błyszczyki
Clementoni
Dostępny92 szt.

Prawdziwy zestaw naukowy do odkrywania sekretów kosmetyków i tworzenia fantastycznych balsamów do ust. Wykonanie wszystkich proponowanych kreacji jest łatwe dzięki ilustrowanej instrukcji. Zawartość zestawu: • aromat truskawkowy, • baza zmiękczająca, • barwnik czerwony, • pipeta, • pojemnik z miarką, • 3 pojemniki, • instrukcja.

34,90 zł
30,71 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,19 zł

8 osób kupiło
3
Dotykamy kolorów. Niebieski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dotykamy kolorów. Niebieski
Dostępny26 szt.

Kartonowe książeczki z serii „Dotykamy kolorów” mają za zadanie wprowadzić malucha w świat kolorów i faktur materiałów. Książeczki mają wbudowane elementy przypominające fakturą skórę poszczególnych bohaterów książeczek .

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

2 osoby kupiły
4
Rymowanki na trzy szeregi logopedyczne: ciszący, syczący, szumiący - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rymowanki na trzy szeregi logopedyczne: ciszący, syczący, szumiący
Dostępny15 szt.

W książce znajduje się zbiór rymowanek przeznaczonych do ćwiczeń logopedycznych. Umieszczono tu po 60 wierszyków dla każdego szeregu głosek: syczącego (s, z, c, dz), szumiącego (sz, ż/rz, cz, dż) i ciszącego (ś, ć, ź, dź) oraz 100 utworów zawierających wyrazy z głoskami ze wszystkich trzech szeregów. W rymowankach poświęconych danemu szeregowi nie występują żadne głoski z pozostałych szeregów. Opracowaniu rymowanek przyświecały dodatkowe założenia: • Wszystkie rymowanki mają jednolitą formę: posiadają jednakową liczbę wersów i oparte są o ten sam schemat rytmiczny, co ułatwia czytanie i sprzyja skupieniu się na właściwej wymowie. Czytanie rymowanek ćwiczy poczucie rytmu, a rytmiczna przewidywalność zachęca dziecko do poznawania kolejnych wierszyków. • Każdy z utworów zwiera krótkie, mniej lub bardziej sensowne, ale określone przesłanie lub historyjkę, co również powinno zachęcać do czytania. • W rymowankach wykorzystane są często słowa, z którymi dziecko raczej nie spotyka się w codziennych rozmowach z rówieśnikami, a umieszczenie tych wyrazów w określonym kontekście pomaga dziecku przyswoić ich znaczenie i wzbogaca jego słownictwo.

23,00 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
5
Dotykamy kolorów. Różowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dotykamy kolorów. Różowy
Dostępny7 szt.

Kartonowe książeczki z serii „Dotykamy kolorów” mają za zadanie wprowadzić malucha w świat kolorów i faktur materiałów. Książeczki mają wbudowane elementy przypominające fakturą skórę poszczególnych bohaterów książeczek . Książeczka całokartonowa.

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
6
Biblia dla najmłodszych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia dla najmłodszych
Dostępny9 szt.

Przepiękna książeczka, dzięki której najmłodsi będą mieć okazję rozpocząć niezapomnianą przygodę z Biblią. Zawarte są tu najważniejsze historie ze Starego i Nowego Testamentu, napisane specjalnie z myślą o maluchach, prostym i zrozumiałym językiem. Całość dopełniają urocze, kolorowe i przyciągające oko ilustracje, w przystępny sposób przybliżające nieznane dzieciom historie i prawdy wiary oraz pokazujące potęgę i miłość Pana Boga. Dzieci poznają Adama i Ewę, Noego i jego arkę, żonę Izaaka, Mojżesza, którym zaopiekowała się córka faraona, Dawida i Goliata, Daniela, który został wrzucony do jaskini pełnej głodnych lwów, królową Esterę, Jonasza, którego połknęła wielka ryba. Będą świadkami zwiastowania Maryi, narodzenia Jezusa i Jego działalności mesjańskiej, wjazdu do Jerozolimy i momentu ukrzyżowania, aż do chwalebnego zmartwychwstania.Historie pokazane w pigułce z pewnością zachęcą milusińskich do rozmów z rodzicami czy dziadkami na temat wiary.

35,00 zł
31,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

1 osoba kupiła
7
Dotykamy kolorów. Zielony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dotykamy kolorów. Zielony
Dostępny29 szt.

Kartonowe książeczki z serii „Dotykamy kolorów” mają za zadanie wprowadzić malucha w świat kolorów i faktur materiałów. Książeczki mają wbudowane elementy przypominające fakturą skórę poszczególnych bohaterów książeczek . Książeczka całokartonowa

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
8
Farm World. SLH13828. Koza - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH13828. Koza
Schleich
Dostępny15 szt.

Seria Farm World zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

24,90 zł
23,16 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,74 zł

9
Clementoni Brokatowe Księżniczki p6 18510 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Clementoni Brokatowe Księżniczki p6 18510
Clementoni, Księżniczki
Niedostępny
Brak

67,90 zł
59,75 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,15 zł

10
Dzielny wóz strażacki! Naciśnij i posłuchaj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzielny wóz strażacki! Naciśnij i posłuchaj
Dostępny10 szt.

Dzielny wóz strażacki pędzi ulicami miasta. Odważni strażacy zostali wezwani do pożaru!

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

11
Lourdes. Historia dziewczynki, która zaufała Niepokalanej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lourdes. Historia dziewczynki, która zaufała Niepokalanej
Dostępny2 szt.

Rodzeństwo, Nitka i Bąbel, pomaga pakować paczki z darami dla pacjentów hospicjum z okazji obchodzonego w Kościele katolickim 11 lutego Światowego Dnia Chorego. Dzieci z przejęciem i zaciekawieniem słuchają opowieści siostry Alicji o historii objawień oraz odkrywają niezwykłe tajemnice Lourdes i powstałego w tym miejscu sanktuarium.Prezentowana książeczka to pierwszy polski komiks dla dzieci o objawieniach w Lourdes. Ciekawe dialogi, piękne ilustracje i dynamiczna narracja to doskonały sposób na zapoznanie młodych czytelników z historią św. Bernadety Soubirous i jej znajomości z Maryją.

12,50 zł
11,99 zł

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,51 zł

12
Niech będzie w tobie pokój łąk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niech będzie w tobie pokój łąk
Dostępny2 szt.

Prezentowana pozycja zabiera czytelnika w niezwykłą, 365-dniową podróż z dziedzictwem pozostawionym przez charyzmatycznego kapłana, zmarłego w 2017 r. ks. Mieczysława Malińskiego.Książka zawiera rozważania ks. Mieczysława na każdy dzień roku. Są to fragmenty jego kazań w znacznej większości nigdy wcześniej niepublikowane. Poruszają bardzo ważne tematy życia codziennego, przedstawione w sposób niezwykle odważny, z charakterystyczną chropowatością języka mówionego, przez co bardziej zapadają w serce. Całość ubogacają liczne zdjęcia ks. Malińskiego, ilustrujące cały okres jego 68-letniej działalności duszpasterskiej.

50,00 zł
45,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

13
Imiona. Dla Gabrieli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imiona. Dla Gabrieli
Niedostępny
Brak

Seria „Imiona” to doskonały pomysł na uhonorowanie kogoś, kto jest bliski naszemu sercu. Podziękowanie mu za to, że jest przy nas, kiedy tego potrzebujemy. Wspiera niezależnie od okoliczności. Niezobowiązujący prezent, mogący przynieść wiele radości i wzruszeń. Jeśli znasz kogoś noszącego imię Gabriela dobrze trafiłeś. Książeczka dedykowana osobom z tym imieniem, z pewnością ucieszy bliską Ci Gabrielę.Gabriela jest imieniem biblijnym. Pochodzi od hebrajskiego imienia Gabriel i oznacza: moją mocą jest Bóg.

4,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,31 zł

14
Imiona - Dla Przemysława - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imiona - Dla Przemysława
Niedostępny
Brak

Seria Imiona to doskonały pomysł na uhonorowanie kogoś, kto jest bliski naszemu sercu. Podziękowanie mu za to, że jest przy nas, kiedy tego potrzebujemy. Wspiera niezależnie od okoliczności. Niezobowiązujący prezent, mogący przynieść wiele radości i wzruszeń. Jeśli znasz kogoś noszącego imię Przemysław dobrze trafiłeś. Książeczka dedykowana osobom z tym imieniem, z pewnością ucieszy bliskiego Ci Przemysława.Imię Przemysław wywodzi się od staropolskiego imienia Przemysł i oznacza: szczery, otwarty, prosty, uprzejmy, myślący.

4,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,31 zł

15
W trosce o czyste sumienie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W trosce o czyste sumienie
Dostępny5 szt.

Niezastąpiony przewodnik dla ludzi – jak informuje tytuł – troszczących się o czyste sumienie, pomocny w dobrym, świadomym przygotowaniu do sakramentu pojednania. Cenny szczególnie dzisiaj, gdy nieraz bezwiednie ulegamy cywilizacyjnym wpływom i nader często kwestionujemy zakazy i nakazy moralne czy też przykazania kościelne. Jego autor, doświadczony kierownik duchowy, odpowiada w nim na wiele pytań, m.in.: Dlaczego tak trudno nam przyznać się do grzechu? Czy codzienny rachunek sumienia to konieczność? Jak powinniśmy pielęgnować swoje sumienie? Wskazówki zawarte w książce, wymagając naszego zaangażowania, pozwolą nam zachować czyste serce oraz zdrowy zmysł moralny.

12,50 zł
11,99 zł

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,51 zł

16
Najlepszy czas na zmiany - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najlepszy czas na zmiany
Niedostępny
Brak

Zmień myślenie i zawalcz o siebie! Życiowy sukces, nawet spektakularny, nie zawsze daje poczucie sensu i spełnienia. W pewnym momencie do takiego wniosku doszedł też autor książki. Mimo błyskawicznej kariery, sukcesu finansowego i lukratywnej posady w dosyć młodym wieku, paradoksalnie nie odczuwał satysfakcji, więcej – czuł się nieszczęśliwy. Szukając przyczyny tego stanu, natknął się na słowa Thomasa Mertona, trapisty i ojca duchowego: „Ludzie mogą spędzić całe życie na wspinaniu się po drabinie sukcesu, a kiedy dotrą na jej szczyt, zauważają, że była ona oparta o niewłaściwą ścianę”. I to był punkt zwrotny w życiu Paula, który zapoczątkował zmiany. By nie utknąć w wyścigu szczurów, zaczął żyć bardziej świadomie, skupił się na zrozumieniu i realizacji swojego niepowtarzalnego powołania, danego od Boga. Teorię przemiany przedstawia obrazowo na przykładzie ze świata sportu, tzw. sweet spotu. Porównuje rodzaj pracy nad sobą i bliską relację z Bogiem: ty ufasz Bogu, a On – tobie z centralnym polem rakiety do tenisa. Bo tylko uderzenie tenisowej piłki w tym centralnym miejscu zapewnia najlepszy efekt. Przeczytanie prezentowanej książki da Ci impuls do zastanowienia, czy drabina twojego sukcesu stoi pod właściwą ścianą, oraz w razie potrzeby pomoże znaleźć twój sweet spot – odbicie, które zmieni wszystko. A warto! Z pewnością przekonasz się, że zostałeś stworzony do wielkich rzeczy i zaczniesz cieszyć się życiem. Paul Sohn to młody człowiek, którego korzenie są koreańsko-kanadyjsko-amerykańskie. Nagradzany bloger, mówca i autor, wcześniej zatrudniony w prestiżowej firmie znajdującej się na listach Fortune 50 oraz Top 100 Great Place to Work magazynu „Fortune”. Jest założycielem ruchu Qara, którego celem jest przebudzenie i mobilizowanie następnego pokolenia liderów do urzeczywistniania tożsamości i powołania otrzymanych od Boga w siedmiu sferach społeczeństwa. Czasopismo „Christianity Today” okrzyknęło Paula jednym z 33 chrześcijańskich milenialsów poniżej 33. roku życia godnych naśladowania. Center for Management and Organizational Effectiveness zaliczyło jego bloga o przywództwie do 10 najlepszych blogów na świecie poświęconych tej tematyce. Paul otrzymał prestiżową nagrodę Top 100 John C. Maxwell Leadership Award. Posiada tytuł magistra w zarządzaniu rozwojem organizacyjnym Uniwersytetu Pepperdine. Jest typem osobowości ENFJ, który ładuje akumulatory, pomagając ludziom odkrywać dane im od Boga powołanie i stawać się liderami, za którymi warto podążać. Wśród jego ulubionych zainteresowań i aktywności znajdują się koreańska kuchnia, dobre jedzenie, tenis ziemny i stołowy, podróże, rozmowy z przyjaciółmi. Mieszka w San Diego w Kalifornii.

35,00 zł
31,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

17
Imiona. Dla Barbary - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imiona. Dla Barbary
Niedostępny
Brak

Seria „Imiona” to doskonały pomysł na uhonorowanie kogoś, kto jest bliski naszemu sercu. Podziękowanie mu za to, że jest przy nas, kiedy tego potrzebujemy. Wspiera niezależnie od okoliczności. Niezobowiązujący prezent, mogący przynieść wiele radości i wzruszeń. Jeśli znasz kogoś noszącego imię Barbara, dobrze trafiłeś. Książeczka dedykowana osobom z tym imieniem, z pewnością ucieszy bliską Ci Barbarę.Imię Barbara pochodzi od greckiego słowa barbaros i oznacza: niemówiący po grecku, obcy, cudzoziemiec. W tym znaczeniu przejęli to słowo Rzymianie, używając męskiej formy Barbarus i żeńskiej Barbara na określenie przybyszów.

4,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,31 zł

18
Imiona. Dla Kornelii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imiona. Dla Kornelii
Niedostępny
Brak

Seria „Imiona” to doskonały pomysł na uhonorowanie kogoś, kto jest bliski naszemu sercu. Podziękowanie mu za to, że jest przy nas, kiedy tego potrzebujemy. Wspiera niezależnie od okoliczności. Niezobowiązujący prezent, mogący przynieść wiele radości i wzruszeń. Jeśli znasz kogoś noszącego imię Kornelia, dobrze trafiłeś. Książeczka dedykowana osobom z tym imieniem z pewnością ucieszy bliską Ci Kornelię.Imię Kornelia pochodzi od łacińskiej nazwy Cornelia, jednego z większych i wpływowych rodów arystokracji rzymskiej.

4,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,31 zł

19
Imiona. Dla Patryka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imiona. Dla Patryka
Niedostępny
Brak

Seria „Imiona” to doskonały pomysł na uhonorowanie kogoś, kto jest bliski naszemu sercu. Podziękowanie mu za to, że jest przy nas, kiedy tego potrzebujemy. Wspiera niezależnie od okoliczności. Niezobowiązujący prezent, mogący przynieść wiele radości i wzruszeń. Jeśli znasz kogoś noszącego imię Patryk, dobrze trafiłeś. Książeczka dedykowana osobom z tym imieniem z pewnością ucieszy bliskiego Ci Patryka.Imię Patryk pochodzi od łacińskiego słowa Patricius i oznacza: członek rodu senatorskiego, arystokratycznego.

4,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,31 zł

20
Imiona. Dla Nikodema - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imiona. Dla Nikodema
Niedostępny
Brak

Seria „Imiona” to doskonały pomysł na uhonorowanie kogoś, kto jest bliski naszemu sercu. Podziękowanie mu za to, że jest przy nas, kiedy tego potrzebujemy. Wspiera niezależnie od okoliczności. Niezobowiązujący prezent, mogący przynieść wiele radości i wzruszeń. Jeśli znasz kogoś noszącego imię Nikodem, dobrze trafiłeś. Książeczka dedykowana osobom z tym imieniem, z pewnością ucieszy bliskiego Ci Nikodema.Nikodem jest imieniem biblijnym. Pochodzi od greckich słów nike i demos i oznacza: zwycięstwo, lud.

4,30 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,31 zł

21
Dialog filmu z literaturą. Scenariusze lekcji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dialog filmu z literaturą. Scenariusze lekcji
Dostępny9 szt.

Dialog filmu z literaturą to oryginalne pomysły na połączenie nauczania języka polskiego z przekazywaniem wiedzy na temat filmu.Książka zawiera: gotowe scenariusze lekcji, w których porównuje się teksty literackie z wybitnymi dziełami filmowymi, propozycje tematów wypracowań oraz zagadnienia do przeprowadzenia próbnej matury. Warta podkreślenia jest staranność, z jaką autor wybrał tytuły do omówienia na lekcji, aby były one ciekawe i inspirujące dla uczniów.

31,00 zł
27,28 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,72 zł

22
Znak twój. Dzieje polskiego godła i herbu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znak twój. Dzieje polskiego godła i herbu
Dostępny3 szt.

Orzeł biały – znak ciągłości naszego państwa od Piastów po dzień dzisiejszy. A jednocześnie świadek naszej burzliwej historii i towarzysz walki o wolność.Jak podaje Marcin Bielski, szesnastowieczny pisarz i historyk, „legendarny założyciel Gniezna Lech wybrał to miejsce na swą siedzibę z powodu wielkiej liczby orlich gniazd w okolicy, a na pamiątkę tego faktu [...] na chorągwiach swych kazał Lech kłaść Orła Białego za herb. Jest więc orzeł biały symbolem naszej kolebki, a ściślej gniazda a więc przynależności do wspólnoty”.Jak nasz narodowy znak zmieniał się na przestrzeni wieków? W jakich sytuacjach był wykorzystywany i jakim celom służył? Jakie ukryte znaczenia kryją jego wizerunki?Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych faktów i ciekawostek można znaleźć w książce Znak twój. Dzieje polskiego godła i herbu. Nieocenioną wartość tej książki stanowią ilustracje, będące ogromnym dokumentalnym zbiorem zabytków, monet, pieczęci, druków, dzieł sztuki, przedmiotów codziennego użytku i innych artefaktów, na których widnieje znak orła białego.

72,00 zł
63,36 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,64 zł

23
Dotykamy kolorów. Brązowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dotykamy kolorów. Brązowy
Dostępny65 szt.

Kartonowe książeczki z serii „Dotykamy kolorów” mają za zadanie wprowadzić malucha w świat kolorów i faktur materiałów. Książeczki mają wbudowane elementy przypominające fakturą skórę poszczególnych bohaterów książeczek. Książeczka całokartonowa.

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

24
Czy to moje uszy? Tygrysek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy to moje uszy? Tygrysek
Dostępny5 szt.

Czy to moje uszy?Nie, te uszy nie pasują!Sprawdź, do jakiego zwierzątka zatem należą.Seria fantastycznych kartonikowych książeczek dla najmłodszych z pluszowymi uszkami.

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
25
Bawi i uczy. Atlas zwierząt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bawi i uczy. Atlas zwierząt
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

Baw się i wykonuj rozmaite zadania. Rozpoznawaj ślady, łap, ucz się rysować krok po kroku i pokonuj labirynty! Przyklejaj ponad 250 naklejek ze zwierzętami, roślinami, gwiazdkami i nie tylko! Odkrywaj królestwo zwierząt, poznając ciekawe fakty i rozwiązując quizy!

20,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

26
Ołówek 111/HB z gumką (12szt) FABER CASTELL - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek 111/HB z gumką (12szt) FABER CASTELL
Dostępny3 szt.

Ołówek czarny, grafitowy z gumką, grubość HB. 12 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

17,60 zł
16,99 zł

Rabat 3,5%
oszczędzasz 0,61 zł

27
Bawi i uczy. Atlas świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bawi i uczy. Atlas świata
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.05

Baw się i wykonuj rozmaite zadania. Rozpoznawaj flagi, ucz się rysować krok po kroku i pokonuj labirynty! Przyklejaj ponad 250 naklejek z flagami, słynnymi miejscami, zwierzętami i nie tylko! Odkrywaj świat, poznając ciekawe fakty i rozwiązując quizy!

20,40 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,7%
oszczędzasz 3,41 zł

28
Dotykamy kolorów. Czerwony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dotykamy kolorów. Czerwony
Dostępny45 szt.

Kartonowe książeczki z serii „Dotykamy kolorów” mają za zadanie wprowadzić malucha w świat kolorów i faktur materiałów. Książeczki mają wbudowane elementy przypominające fakturą skórę poszczególnych bohaterów książeczek.

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

29
Dotykamy kolorów. Fioletowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dotykamy kolorów. Fioletowy
Dostępny17 szt.

Kartonowe książeczki z serii „Dotykamy kolorów” mają za zadanie wprowadzić malucha w świat kolorów i faktur materiałów. Książeczki mają wbudowane elementy przypominające fakturą skórę poszczególnych bohaterów książeczek . Książeczka całokartonowa.

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

30
Dotykamy kolorów. Czarny i biały - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dotykamy kolorów. Czarny i biały
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.20

Kartonowe książeczki z serii „Dotykamy kolorów” mają za zadanie wprowadzić malucha w świat kolorów i faktur materiałów. Książeczki mają wbudowane elementy przypominające fakturą skórę poszczególnych bohaterów książeczek.

20,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

31
Zestaw ciasteczkowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw ciasteczkowy
Askato
Niedostępny
Brak

Zestaw ciasteczkowy zapewni doskonałą zabawę każdej dziewczynce. Uatrakcyjni wymarzone przyjęcie dla lalek lub pozwoli zorganizować własną ciastkarnię albo cukiernię. Zawartość zestawu: • różnokolorowe ciasteczka i ciasta, • dwupoziomowa patera, • szczypce, • tabliczka ofertowa.

29,70 zł
25,25 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,45 zł

32
Czy to moje uszy? Miś - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy to moje uszy? Miś
Dostępny5 szt.

Czy to moje uszy?Nie, te uszy nie pasują!Sprawdź, do jakiego zwierzątka zatem należą.Seria fantastycznych kartonikowych książeczek dla najmłodszych z pluszowymi uszkami.

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

33
Czy to moje uszy? Krówka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy to moje uszy? Krówka
Dostępny22 szt.

Czy to moje uszy?Nie, te uszy nie pasują!Sprawdź, do jakiego zwierzątka zatem należą.Seria fantastycznych kartonikowych książeczek dla najmłodszych z pluszowymi uszkami.

23,00 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

34
Czy to moje uszy? Sowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy to moje uszy? Sowa
Dostępny15 szt.

Czy to moje uszy?Nie, te uszy nie pasują!Sprawdź, do jakiego zwierzątka zatem należą.Seria fantastycznych kartonikowych książeczek dla najmłodszych z pluszowymi uszkami.

23,00 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

35
Colori colora. Żabka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Colori colora. Żabka
Niedostępny
Brak

Seria kolorowanek dostosowanych do określonego wieku. Zawiera obrazki z grubymi konturami oraz kolorowe strony, jako wzór do malowania. Dla dzieci w wieku 3 lat.

9,80 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

36
Zestaw kawowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kawowy
Askato
Niedostępny
Brak

Zestaw kawowy to doskonała zabawka, która urozmaici zabawy twojego dziecka. Dzięki zestawowi kawowemu będzie mogło urządzić na przykład wymarzone przyjecie dla lalek albo zorganizować własną kawiarnię. Zawartość zestawu: • kawiarka, • paczka kawy, • śmietanka do kawy, • filiżanka z talerzykiem, • łyżeczka, • ciasteczka.

22,40 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,8%
oszczędzasz 2,41 zł

37
Pistolet na baterie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,50 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,9%
oszczędzasz 2,51 zł

38
Colori colora. Piesek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Colori colora. Piesek
Dostępny2 szt.

Seria kolorowanek dostosowanych do określonego wieku. Zawiera obrazki z grubymi konturami oraz kolorowe strony, jako wzór do malowania. Dla dzieci w wieku 3 lat.

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

39
Colori colora. Lisek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Colori colora. Lisek
Dostępny3 szt.

Seria kolorowanek dostosowanych do określonego wieku. Zawiera obrazki z grubymi konturami oraz kolorowe strony, jako wzór do malowania. Książeczka dla dzieci w wieku 4 lat.

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

40
Zestaw bokserski - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw bokserski
Askato
Dostępny2 szt.

Zestaw bokserski ucieszy każdego małego miłośnika sportów walki i zapewni mu doskonałą zabawę. Zestaw zawiera: • worek treningowy, • rękawice bokserskie, • ochraniacz na głowę. Całość zapakowana w nylonowy worek. Długość worka bokserskiego: 43.0 cm Wymiary rękawic: 19.0 x 14.0 cm

93,90 zł
79,82 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 14,08 zł

41
Czołg na radio - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czołg na radio
Askato
Niedostępny
Brak

Zdalnie sterowany plastikowy czołg. W zestawie czołg i kontroler. Pojazd jeździ we wszystkich kierunkach. Zasilanie: • czołg: 4 x baterie AA (brak w zestawie) • pilot: 2 x baterie AA (brak w zestawie) Rozmiar opakowania: 14.5 x 30.0 x 16.5 cm

56,20 zł
47,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,43 zł

42
Laboratorium mechaniki. Monster Truck - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laboratorium mechaniki. Monster Truck
Clementoni
Dostępny305 szt.

Laboratorium technologiczne pomaga dzieciom zbliżyć się do świata mechaniki i inżynierii. Dzięki temu zestawowi mogą one zbudować aż 10 modeli. Ilustrowany podręcznik ułatwi dzieciom zabawę. Wymiary: 40.0 x 28.0 cm

80,80 zł
71,10 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,70 zł

43
Ozdoby do włosów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoby do włosów
Askato
Niedostępny
Brak

Zestaw składa się z akcesoriów do włosów, które ucieszą każdą dziewczynkę. W komplecie znajduje się opaska, gumka oraz spinka do włosów. Ozdobione są uroczymi kokardkami z błyszczącym akcentem w postaci diamencika. Zestaw wykonany jest w delikatnym, pudrowym kolorze i umieszczony w dekoracyjnym opakowaniu. Doskonale sprawdzi się na prezent dla dziewczynki. Wymiary opakowania: 15.5 x 3.5 x 20.0 cm

15,70 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,9%
oszczędzasz 1,71 zł

44
Akcesoria do włosów 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,40 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,4%
oszczędzasz 1,41 zł

45
Mata podłogowa z samochodem policyjnym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,9%
oszczędzasz 2,91 zł

46
Zestaw szefa kuchni - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw szefa kuchni
Askato
Niedostępny
Brak

Zestaw szefa kuchni zapewni dzieciom doskonałą zabawę, pozytywnie wpłynie na ich kreatywność i pozwoli naśladować czynności wykonywane przez dorosłych. Zawartość zestawu: • fartuszek, • rękawica, • podkładka pod garnek, • wałek do ciasta, • łyżka, • trzepaczka, • chochelka, • szpatułka.

38,30 zł
32,56 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,74 zł

47
Zestaw ogrodnika - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw ogrodnika
Askato
Niedostępny
Brak

Zestaw ogrodniczy zapewni dzieciom doskonałą zabawę, pozytywnie wpłynie na rozwój ich kreatywności i pozwoli im naśladować czynności wykonywane przez dorosłych. W skład zestawu wchodzi fartuszek, ochronne rękawy, łopatka szeroka, łopatka wąska oraz grabki.

20,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,9%
oszczędzasz 2,91 zł

48
Domek dla lalek z mebelkami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domek dla lalek z mebelkami
Plan Toys
Niedostępny
Brak

W zestawie znajduje się wyposażenie: 1) pokoju dziecięcego 2) salonu 3) łazienki 4) kuchni 5) sypialni Zestaw zawiera także klatkę schodową, które można ustawiać w dogodnych miejscach domku. Do zestawu dołączona jest instrukcja z 6 przykładowymi sposobami złożenia domku. Zabawka wykonana jest z ekologicznego materiału PlanWood(R) – odzyskanych w procesie obróbki drewna kauczukowego drobin i wiór. Prasowane pod wysokim ciśnieniem PlanWood(R) odznacza się wyjątkową trwałością, a dzięki organicznemu barwieniu całego materiału nie odbarwia się i jest odporne na zabrudzenia. Zabawka należy do linii PlanDollhouse, która obejmuje prezentujące rozmaite style architektoniczne domki i ich wyposażenie, a także laleczki, które mogą w nich zamieszkać. Meblowanie domku według własnego pomysłu i odtwarzanie w nim znanych codziennych czynności, rozwija u dziecka zdolności organizacyjne i uczy odnajdywania się w rolach rodzinnych i społecznych.

799,00 zł
695,13 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 103,87 zł

Wróć do góry