hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.01.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 16 stycznia 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zaopiekuj się mną. Kto pokocha Psotkę? (Holly Webb), na drugim 100 pomysłów dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wspomaganie uczniów z autyzmem (Claire Bullock). Kolejny produkt to Pióro kulkowe wymazywalne, niebieskie (Tetis) oraz Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 6. Punkt widzenia (Małgorzata Rogala).
1
Zaopiekuj się mną. Kto pokocha Psotkę? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaopiekuj się mną. Kto pokocha Psotkę?
Dostępny75 szt.

Maja jest nieszczęśliwa, bo musi się przeprowadzić i zostawić wszystkie koleżanki. Rodzice liczą, że kot mógłby pomóc dziewczynce przywyknąć do nowego miejsca, więc sprawiają jej niespodziankę i przynoszą Psotkę – prześliczną kotkę syjamską. Maja kocha Psotkę, ale ciągle gniewa się na rodziców i udaje, że kotka wcale jej nie interesuje. Biedna Psotka czuje się zdezorientowana i opuszczona. Dlaczego Maja jej nie chce?

16,00 zł
11,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 4,01 zł

6 osób kupiło
2
100 pomysłów dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wspomaganie uczniów z autyzmem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 pomysłów dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W...
Dostępny42 szt.

Niniejsza książka ma na celu pomóc nauczycielom we wdrażaniu strategii, opartych na podejściu inkluzyjnym, które stworzą środowisko nauki zapewniające uczniom z autyzmem odpowiednie wsparcie. Opisano tu kluczowe obszary, w jakich mogą się pojawić bariery w nauczaniu, i ponad 100 pomysłów (w tym dodatkowych pomysłów, wskazówek i propozycji modyfikacji) na ich pokonanie – w sposób rzeczowy, klarowny i łatwy do zrealizowania. Pomysły te mają ściśle aplikacyjny charakter, ponieważ autorka, jako doświadczony praktyk, odnosi się do realiów kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, podając przy tym odwołania do literatury przedmiotu oraz studiów przypadków. To poradnik dla każdego nauczyciela poszukującego w swojej pracy inspirujących i skutecznych rozwiązań.

35,00 zł
27,65 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

5 osób kupiło
3
Pióro kulkowe wymazywalne, niebieskie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulkowe wymazywalne, niebieskie
Tetis
Dostępny1 szt.

Przedstawiamy pióro kulkowe termiczne wymazywalne. Ma wentylowaną skuwkę oraz silikonową końcówkę do wymazywania. Tusz reaguje na działanie temperatury (znika przy temp. 60°C, powraca przy temp. -10°C).

7,99 zł
5 osób kupiło
4
Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 6. Punkt widzenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 6. Punkt widzenia
Dostępny181 szt.

Bestsellerowa kryminalna seria! Sędzia orzekający w sprawach karnych odbiera przerażającą wiadomość. Jego córka została zgwałcona i brutalnie zamordowana. Wyjaśnienie tej zbrodni staje się priorytetem dla policji, dlatego Agata Górska musi przerwać urlop i pilnie wrócić do Warszawy. Gdy śledcza zagłębia się w sprawę, odkrywa gęstą sieć zależności i tajemniczych koneksji. Jaką rolę w sprawie odegra przeszłość jej partnera – Sławka Tomczyka? Czy Agata będzie mogła nadal mu ufać? Mistrzyni kryminału psychologicznego powraca!

36,90 zł
27,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

4 osoby kupiły
5
Relaks amerykański - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Relaks amerykański
Dostępny12 szt.

Relaks jak chuj. Więcej niż relaks. Wielki, kurwa, relaks. Sztuka relaksu. Relaks większy niż życie. Relaks ci się należy. Relaks nie jest taki drogi. Relaks pod kontrolą lekarską. Relaks DIY. Tak dawno nie miałeś relaksujących wakacji. Zapracowałeś sobie na relaks. Relaksuj się jak gwiazda. Trochę masz sraczkę, to masz tu, proszę, relaks. Zastąp niechciane nudne życie głębokim relaksem. Relaks taki, którego zaznałaś w tej wczesnej fazie życia, kiedy wszystko było zdziwieniem, ciekawością, a czas nie płynął. Relaks, którego już nawet nie pamiętasz. Śmieszny ten relaks, jest taki amerykański.

33,90 zł
24,41 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,49 zł

4 osoby kupiły
6
Andaluzja. Costa del Sol; laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik i mapa) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Andaluzja. Costa del Sol; laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik i m...
Dostępny12 szt.

• Atrakcje Sewilli, Grenady, Kordoby i Malagi • Białe miasteczka oraz plaże Costa del Sol • Flamenco, tapas i małpy w Gibraltarze Gdzie tańczą andaluzyjskie konie? Jakie niezwykłe kształty natura wyrzeźbiła w Grocie Cudów? Który chrześcijański władca zbudował sobie arabski pałac? Dlaczego w Guadix ludzie nadal mieszkają w jaskiniach? Ojczyzna flamenco i korridy skrywa wiele niespodzianek. Comfort! map&guide XL „Andaluzja. Costa del Sol” pomoże je odkryć. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższe wakacje. Map&guide w nowej odsłonie – większy format i jeszcze więcej treści: • zajmujące opisy kilkudziesięciu niezwykłych miejsc wartych odwiedzenia, • łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapach, • poręczny format, wygoda składania i trwałość, • mapy w dogodnych dla turysty skalach: Andaluzja (1:1 000 000), plany Sewilli (1:12 000), Grenady (1:12 000), Malagi (1:15 000), Gibraltaru (1:25 000) i Kordoby (1:17 000), • przydatne informacje praktyczne: adresy, dni i godziny otwarcia obiektów, wskazówki dotyczące transportu i noclegów, • informacje o lokalnej kuchni oraz pomysły na oryginalne pamiątki, • kalendarium najciekawszych imprez cyklicznych, • ciekawostki i kolorowe fotografie.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

3 osoby kupiły
7
Szablon 01 liście - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szablon 01 liście
Dostępny5 szt.

Szablony wykonane są z półprzezroczystego, elastycznego tworzywa sztucznego. Idealnie sprawdzają się jako wzory do kolorowania czy tworzenia ozdób np. kartek świątecznych . Dostępne jest 8 różnych wzorów.

5,00 zł
4,99 zł

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

3 osoby kupiły
8
Mademoiselle Oiseau w Argentynii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mademoiselle Oiseau w Argentynii
Dostępny16 szt.

Opowieść o przyjaźni między bezczasową damą i nieśmiałą dziewczynką. O życiu, miłości i marzeniach. A także o tym, że to, co zbyt piękne, żeby było prawdziwe, czasem okazuje się najprawdziwszą prawdą! Już wiosna! W Alei Minionych Czasów krzaki róż puszczają pierwsze błyszczące listeczki, lecz Mademoiselle Oiseau jest melancholijna i przygnębiona... Czyżby nie lubiła wiosny? A może dość ma już kotów, ptaków, latających dywanów i naszyjników z pereł? Czy nowa wyprawa w towarzystwie Isabelli przywróci jej dobry nastrój i natchnie do nowych, zwariowanych pomysłów? Ponad dachami Paryża leży Srebrna Kraina, Argentynia. Jest daleko i całkiem blisko. Łatwo do niej dotrzeć lecz trudno znaleźć drogę powrotną. To miejsce, w którym spełniają się marzenia, śnią się najdziwniejsze sny i dzieją się rzeczy zupełnie magiczne. Pośród porcelanowych skarbów, wielobarwnych motyli oraz ekscentrycznych mieszkańców tej osobliwej krainy ożywają stare wspomnienia, rozwiązują się tajemnice i wszystko w zaskakujący sposób łączy się ze sobą... Może to więc nie przypadek, że szalona, cudowna Mademoiselle Oiseau i dziewięcioletnia Isabella stały się najlepszymi przyjaciółkami?

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

2 osoby kupiły
9
Eumeswil - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eumeswil
Dostępny4 szt.

Eumeswil – marokańskie miasto-państwo rządzone przez oświeconego dyktatora Condora. Manuel Venator, porte-parole autora, za dnia pracuje jako historyk i za pomocą Wielkiego Luminaru, będącego skrzyżowaniem holografu i wehikułu czasu, może przywołać dowolne wydarzenia z historii ludzkości. Nocami dorabia jako barman w posiadłości Condora, skrupulatnie notując wszystkie intrygi na szczytach władzy... To kilkusetstronicowa powieść, pomyślana jako pamiętniki Venatora, to naszpikowany odniesieniami esej filozoficzny, w którym Junger w niepowtarzalnym stylu snuje rozważania o sensie historii i naturze władzy. Venator zostaje obsadzony w roli anarchy, jednostki w pełni suwerennej. Inspiracją jest tu Stirner i jego koncepcja „Jedynego”. Anarcha różni się tym od anarchisty, czym monarcha od monarchisty. W obliczu końca historii i pomieszania wszystkich porządków jedyny sens upatruje w poczuciu własnej wartości. Eumeswil (1977) dzieje się w tym samym uniwersum co wcześniejsza powieść fantastyczna Jüngera Heliopolis napisana pod koniec lat czterdziestych. Po upadku Państwa Powszechnego świat zostaje podzielony na królestwa Diadochów i miasta-państwa. Historia stanęła w miejscu. Z jednej strony mamy do czynienia z technologią rodem z science fiction – mieszkańcy miasta posługują się między innymi fonoforami, uniwersalnymi komunikatorami łudząco przypominającymi smartfony, które Jünger przewidział już w 1949 roku – z drugiej Eumeswil przypomina raczej miasto z Baśni tysiąca i jednej nocy niż Nowy wspaniały świat. Eumeswil to lektura zaskakująco aktualna, kiedy świat, który znamy, zbliża się do krawędzi. • • • „W świecie Eumeswil nie ma historii, nie ma idei, za które warto umierać. Jest pole oczyszczone dla przyszłych mitologii, przyszłych historii, przyszłych religii. Ta opowieść filozoficzna jest jednocześnie zwierciadłem naszej rzeczywistości, zwłaszcza światowego rozdarcia miedzy złudzeniami ideologicznymi. Książka dziś bardziej aktualna niż kiedykolwiek, gdyż ujawnia paradoksy: liberalizmu, który jak wszelkie -izmy skłania się ku terrorowi politycznej poprawności oraz dyktatury, która jest wolnościowa”. – Prof. Wojciech Kunicki

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

2 osoby kupiły
10
Teczka A4 z gumką narożną pomarańczowa p6 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
2 osoby kupiły
11
Piórnik zwijany, kolorowy na 48 kredek - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik zwijany, kolorowy na 48 kredek
Koh-I-Noor
Dostępny2 szt.

Wygodny, zwijany piórnik na kredki przyda się każdemu uczniowi. Ma piękny wzór. Pomieści 48 kredek.

44,50 zł
42,28 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,22 zł

1 osoba kupiła
12
Szablon 04 rozkwitające kwiaty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szablon 04 rozkwitające kwiaty
Dostępny4 szt.

Szablony wykonane są z półprzezroczystego, elastycznego tworzywa sztucznego. Idealnie sprawdzają się jako wzory do kolorowania czy tworzenia ozdób np. kartek świątecznych . Dostępne jest 8 różnych wzorów.

7,20 zł
6,99 zł

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
13
100 najpiękniejszych miejsc świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 najpiękniejszych miejsc świata
Dostępny14 szt.

Album prezentuje najpiękniejsze, a zarazem najbardziej fascynujące miejsca na świecie. Książka zabierze Czytelnika w ekscytującą podróż po wszystkich kontynentach, dostarczając nie tylko wielu emocji i wrażeń, ale także wiedzy o fascynujących, pełnych uroku, malowniczych zakątkach naszego globu. Zapraszamy do niezwykłej wyprawy w czasie i w przestrzeni.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
14
Punkty zbieżne. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Punkty zbieżne. Audiobook
Michael Connelly, Sonia Draga
Dostępny11 szt.

Mija pół roku, odkąd Harry Bosch rzucił pracę w policji Los Angeles. Zdecydował się na ten ruch, aby uniknąć zwolnienia dyscyplinarnego i by z pomocą ekscentrycznego adwokata Mickeya Hallera pozwać Departament Policji. I choć nie znalazł się w tej sytuacji na własne życzenie, Harry musi sam przed sobą przyznać, że ma ona pewne dobre strony. Do czasu... Pewnego dnia Haller prosi Boscha o pomoc w jednej z prowadzonych spraw. Harry znów znajduje się w dobrze znanym sobie świecie, próbując rozwikłać szczególnie zagadkowe morderstwo. Różnica polega na tym, że teraz pracuje na rzecz oskarżonego, Da’Quana Fostera. I największym problemem nie jest to, że prokuratora dysponuje „żelaznymi dowodami” obciążającymi Fostera. Po przejściu na „ciemną stronę mocy”, jak określali to byli koledzy Harry’ego, staje on w obliczu zdrady wszystkich zasad, którymi kierował się w dotychczasowej karierze zawodowej. „Pełen elegancji majstersztyk Connelly'ego z dwoma najbardziej inteligentnymi bohaterami współczesnych kryminałów” – „Daily Mail”.

35,90 zł
26,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,97 zł

1 osoba kupiła
15
Baśń o Trolinku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Baśń o Trolinku
Dostępny1 szt.

Pełna magii baśń dla dzieci o leśnym stworku, który chcąc ratować swoją rodzinę i leśnych przyjaciół z władzy okrutnej Zmornicy przemierza przez Magiczny Las, Łąkę Dzbaneczników, Pustynię Łez, Lazurowe Bagna, Jezioro Mgieł, Ocean Zjaw, Szklane Góry i wiele innych magicznych miejsc, by dotrzeć w końcu do „Zamku Czaszek” i zmierzyć się z okrutną Zmornicą. Bohater na swej drodze pozna przyjaciela psa, z którym się zaprzyjaźni, a także inne ciekawe istoty z bajkowego świata magii, jak choćby pająka pięciogłowego czy bagnotwory. Baśń prawi o jakże często zapominanych we współczesnym świecie wartościach takich jak: Odwaga, Przyjaźń, Uczciwość, Wiara, Miłość. 17 rozdziałów napisanych wierszem z lekkością i artystycznym polotem, tworzących niezapomniany obraz baśniowego świata widzianego oczyma leśnego stworka. Świata, który mimo swego baśniowego metafizycznego charakteru, przepełniony jest realnymi, ludzkimi emocjami.

19,00 zł
10,07 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 8,93 zł

1 osoba kupiła
16
Let's Be Still, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Let's Be Still, LP
The Head And The Heart, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Lista utworów: 1. Homecoming Heroes 2. Another Story 3. Springtime 4. Summertime 5. Josh McBride 6. Shake 7. Cruel 8. Let's Be Still 9. My Friends 10. 10,000 Weight in Gold 11. Fire/Fear 12. These Days Are Numbered 13. Gone

68,90 zł
63,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

1 osoba kupiła
17
100 najpiękniejszych starówek Europy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 najpiękniejszych starówek Europy
Dostępny7 szt.

Album prezentuje najpiękniejsze, a zarazem najbardziej fascynujące starówki w Europie. Książka zabierze Czytelnika w ekscytującą podróż po wielu krajach Europy, dostarczając nie tylko licznych emocji i wrażeń, lecz także wiedzy o miastach niezwykłych, pełnych uroku, zachwycających bogactwem zabytków, tętniących życiem, a przede wszystkim odznaczających się niepowtarzalną atmosferą.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
18
Plastelina 20 kolorów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina 20 kolorów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.04

Plastelina 20 kolorów:- rozwija zdolności motoryczne - miękka i formowalna - intensywne kolory - przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat - bezpieczna, wyprodukowana zgodnie z Europejskimi Normami Bezpieczeństwa na terenie Unii Europejskiej Plastelina jest przeznaczona do zabawy i nauki modelowania w szkołach, przedszkolach oraz pracowniach plastycznych. Produkowana jest z zastosowaniem doskonałych, bezpiecznych składników. Nadaje się do wykonywania wielu prac, między innymi modeli małych i dużych, odciskania wzorów, wykrawania foremkami, tworzenia obrazów poprzez rozcieranie palcami, a także do ćwiczeń terapeutycznych.

13,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
19
Szablon 16 serca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szablon 16 serca
Dostępny5 szt.

Szablony wykonane są z półprzezroczystego, elastycznego tworzywa sztucznego. Idealnie sprawdzają się jako wzory do kolorowania czy tworzenia ozdób np. kartek świątecznych . Dostępne jest 8 różnych wzorów.

5,00 zł
4,99 zł

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
20
Góry świata. Najpiękniejsze masywy górskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Góry świata. Najpiękniejsze masywy górskie
Dostępny5 szt.

Album zawiera opisy i fotografie najpiękniejszych, a zarazem najbardziej fascynujących gór Ziemi. To ekscytująca podróż przez wszystkie kontynenty, dostarczająca wiele emocji i wrażeń estetycznych, ale także wiedzy o odległych zakątkach naszego globu oraz procesach geologicznych, dzięki którym powstały prawdziwe cuda natury – niedostępne szczyty, postrzępione turnie, potężne wielokilometrowe masywy i pasma górskie.

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
21
Klej w płynie Starpak Glutek 250ml But - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
1 osoba kupiła
22
Jak się zachować w Internecie. Netykieta i cyberbezpieczeństwo dla najmłodszych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak się zachować w Internecie. Netykieta i cyberbezpieczeństwo dla naj...
Dostępny3 szt.

Rodzice i nauczyciele z pewnością często ci powtarzają, że Internet jest niebezpieczny i trzeba uważać. Oczywiście kiwasz głową i dla świętego spokoju przyznajesz im rację, ale czy na pewno umiesz zadbać o swoje bezpieczeństwo? Z tej książki dowiesz się: – dlaczego warto chronić prywatność, – jak radzić sobie z cyberprzemocą, – czym różni się wirus od robaka komputerowego, – co to są flejmy, ciasteczka i mikropłatności.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
23
Piłka nożna. Zasady, porady, trening - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka nożna. Zasady, porady, trening
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.20

W piłkę nożną można grać prawie wszędzie na plażach, łąkach, w halach sportowych i ogromnych stadionach W futbolu – jak w wielu innych dziedzinach sportu czy sztuki – sam talent nie wystarczy. Konieczne są upór, wytrwałość i umiejętność przezwyciężania własnych słabości. Najlepsi piłkarze nie zapominają również o aspektach teoretycznych futbolu. Warto więc przypomnieć sobie zasady, tajniki trenerskie i strategie gry w piłkę nożną, które zostały zaprezentowane w niniejszej publikacji.

35,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
24
Szablon 07 alfabet - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szablon 07 alfabet
Dostępny8 szt.

Szablony wykonane są z półprzezroczystego, elastycznego tworzywa sztucznego. Idealnie sprawdzają się jako wzory do kolorowania czy tworzenia ozdób np. kartek świątecznych . Dostępne jest 8 różnych wzorów.

9,20 zł
8,99 zł

Rabat 2,3%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
25
Dziennik pracy logopedy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik pracy logopedy
Dostępny57 szt.

Dziennik pracy logopedy jest zgodny z: • Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 sierpnia 2017 r. w sprawie sposobu prowadzenia przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki dokumentacji przebiegu nauczania, działalności wychowawczej i opiekuńczej oraz rodzajów tej dokumentacji; • Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad udzielania i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach.

17,40 zł
13,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,41 zł

1 osoba kupiła
26
Szablon 08 motyle - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szablon 08 motyle
Dostępny1 szt.

Szablony wykonane są z półprzezroczystego, elastycznego tworzywa sztucznego. Idealnie sprawdzają się jako wzory do kolorowania czy tworzenia ozdób np. kartek świątecznych . Dostępne jest 8 różnych wzorów.

7,10 zł
6,99 zł

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,11 zł

1 osoba kupiła
27
Motocykl po czterdziestce (zamiast kochanki) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motocykl po czterdziestce (zamiast kochanki)
Dostępny13 szt.

Przygotuj się, by poczuć wolność... Po co ci ten motocykl, czyli jak przekonać otoczenie, że nie zwariowałeś. Co musisz wiedzieć, żeby się... nie zabić! Motocyklizm – filozofia twojego nowego stylu życia Skończyłeś czterdziestkę i zdążyłeś wyhodować spektakularny mięsień piwny? Siedzisz przed telewizorem w ciepłych bamboszkach i zastanawiasz się, co dalej? Czy w ogóle istnieje jakieś `dalej?` Jeśli tak, to jesteś jednym z wielu tysięcy facetów, którzy mają ten problem. Część z nich zainwestuje w młode kochanki. Inni po wielu latach wreszcie spełnią swoje marzenie i kupią motocykl. Uprzedzam Cię – pierwsza opcja jest bardziej kosztowna! Jeśli zdecydujesz się na drugą, to czas, byś dowiedział się, co to takiego „motocyklizm”. Bo nie jest to tylko i wyłącznie posiadanie motocykla. To pasja, styl życia, filozofia, rodzaj myślenia i odczuwania. To upragniona wolność. I emocje. Cała masa fantastycznych emocji. Jeśli ta książka przyciągnęła Twoją uwagę, na pewno złapałeś już bakcyla. Podkarm go, czytając o wszystkim, o czym powinieneś wiedzieć, zanim zaczniesz motocyklową przygodę. Jaki motocykl powinieneś sobie sprawić? Motocyklowe prawko dla zgreda Czy można jeździć w pidżamie? Motocyklowa rewia mody Kiedy spadnie deszcz Zapakuj na motocykl swój cały majdan Dziewczyna na motocyklu Największy wróg motocyklisty: samochód Motocyklizm w Internecie Upojne wieczory garażowe Motocyklowe ciekawostki Niech moc (motocykla) będzie z tobą!

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

1 osoba kupiła
28
Wiersze zebrane - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiersze zebrane
Dostępny17 szt.

Feliks Łańcucki urodził się w 1919 roku w Żurawnie nad Dniestrem. Był wychowankiem Liceum Krzemienieckiego, współredagował też miejscowe pismo „Nasz Widnokrąg”,, w którym w latach 1937-1939 zamieszczał także własne wiersze. Jego talent nie mógł w pełni rozwinąć się, gdyż zmarł na gruźlicę w Dubnie 6 lutego 1942 roku. Poezja Łańcuckiego czerpie z wielu źródeł naraz: od własnych doświadczeń dzieciństwa i przyrody po odniesienia do Leśmiana, Wierzyńskiego, Staffa, czy też genezyjskiego Słowackiego, które są też typowe dla XX-wiecznej „szkoły krzemienieckiej” dziś już nieco zapomnianej.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

29
Stara historia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stara historia
Dostępny7 szt.

Intelektualista. Prowokator. Eksperymentator. Powrót wielkiego powieściopisarza. Po dwunastu latach od wydania Łaskawych, monumentalnej powieści o kulisach Zagłady, jednej z najważniejszych książek XXI wieku, Jonathan Littell powraca do gatunku, który zarzucił na rzecz reportażu i eseistyki. Bohater Starej historii błąka się po miejscach przypominających labirynt, wplątuje w niezrozumiałe wydarzenia, tworzy przelotne relacje z napotkanymi osobami, zmienia płeć i tożsamość. Czas staje się płynny, napięcie narasta, logika snu wyznacza bieg akcji. Balansując na granicy realności i fantazmatu, sięgając po najbardziej drastyczne środki wyrazu i nie stroniąc od prowokacji, w języku o matematycznej wprost precyzji Littell opowiada historię z głębin ludzkich emocji: samotności, pożądania, tęsknoty. Stara historia to niemal pornograficzna podróż do kresu nocy. Tekst wyrastający z tradycji markiza de Sade’a, Céline’a, Bataille’a. Hipnotyzująca i prowokująca opowieść o niepamięci, skrywanych fantazjach i zaspokajaniu prymitywnych instynktów. „Oddalając się do rzeczywistości, pisarz najbardziej się do niej zbliża”. – „Libèration” „Podobnie jak Łaskawe ścina czytelnika z nóg” –. „Le Figaro Littéraire”

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

30
Życie wielowymiarowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie wielowymiarowe
Niedostępny
Brak

W tym interaktywnym i empirycznym kursie, Adamus Saint-Germain prezentuje głębię wiedzy dotyczącej tego, czym są wymiary, jak je postrzegać, jak ich doświadczać i jak mogą być pomocne w życiu każdego człowieka. Pomaga też odnaleźć odpowiedź na bardzo ważne pytanie, brzmiące „Co jest twoim więzieniem?” Ta odpowiedź oraz decyzja o uwolnieniu, stwarzają możliwość dowolnego przemierzania wymiarów i sprowadzają wybrane przez ciebie potencjały do twojej codziennej rzeczywistości. W miarę przechodzenia przez ten kurs zaczniesz przebudzać swoje pięć anielskich zmysłów – Bycie Świadomym, Współczucie, Wyobraźnię, Skupienie i Ekspresję – które były przyćmione na przestrzeni wielu eonów czasu. Nauczysz się również, w jaki sposób uaktywnić i „poszerzyć” swoje pięć fizycznych zmysłów i jak używać ich razem ze zmysłami anielskimi w taki sposób, żeby świadomie czuć energie i wymiary oraz wchodzić z nimi w kontakt. Zarówno Adamus jak i Kuthumi przeprowadzą cię przez głębokie doświadczenia czasu i przestrzeni. Poprowadzą cię w twoją przeszłość i w twoje własne potencjały przyszłości. Jak mówi Adamus, poprzez pozwolenie sobie na bycie w całkowitym współczuciu, naprawdę będziesz obecny w tych wydarzeniach i tym samym wniesiesz w te sytuacje zupełnie nowe potencjały. Wielowymiarowe życie pomoże ci się otworzyć na wiele więcej poziomów życia i doświadczenia. Od teraz to w jaki sposób wybierzesz doświadczać życia zależy już całkowicie od ciebie.

59,00 zł
47,20 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,80 zł

31
101 słynnych czołgów. Legendarne czołgi od I wojny światowej do dzisiaj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101 słynnych czołgów. Legendarne czołgi od I wojny światowej do dzisia...
Niedostępny
Brak

Książka zawiera opisy 101 słynnych wozów bojowych – czołgów i dział samobieżnych – od I wojny światowej po czasy współczesne. Poczynając od pierwszego brytyjskiego wozu opancerzonego na podwoziu gąsienicowym Little Willie z 1915 roku, poznajemy czołgi z obydwu wojen światowych, z okresu zimnej wojny i najnowocześniejsze wozy bojowe, które niedawno wzięły udział w działaniach zbrojnych na wschodzie Ukrainy, na Kaukazie, w Gruzji i na Bliskim Wschodzie. Kolejne podrozdziały zawierają krótki opis rozwoju i historii bojowej danego wozu pancernego, a także dane taktyczno-techniczne. Książka zilustrowana jest ponad 200 zdjęciami i barwnymi rysunkami pojazdów.

45,00 zł
36,45 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 8,55 zł

32
Węzły i sploty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Węzły i sploty
Niedostępny
Brak

Książka Węzły i sploty jest wydawana w Wielkiej Brytanii od ponad 50 lat, co stanowi swoisty rekord dla książki tego typu. To wydanie jest uwspółcześnione, bogato ilustrowane, tak by mogło sprostać wymogom XXI wieku. Zawiera 78 węzłów i proste sposoby ich wiązania – od półsztyków i ósemek po szplajsy i sploty. W odróżnieniu od wielu innych podobnych publikacji napisana jest tak, że zrozumie ją każdy, nawet ten kto do „wiązania sznurków” zawsze miał antytalent. Dzięki kieszonkowemu formatowi łatwo będzie ją zabrać na kurs żeglarski, rejs czy na zwykłą wyprawę z plecakiem.

16,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,2%
oszczędzasz 2,91 zł

33
Strange Creatures, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strange Creatures, LP
Drenge, Warner Music Polska
Dostępny10 szt.

Lista utworów: A: 1. Bonfire of the City Boys 2. This Dance 3. Autonomy 4. Teenage Love 5. Strange Creatures B: 1. Prom Night 2. No Flesh Road 3. Never See the Signs 4. Avalanches 5. When I Look Into Your Eyes

85,90 zł
79,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,87 zł

34
Strange Creatures, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strange Creatures, CD
Drenge, Warner Music Polska
Dostępny14 szt.

Lista utworów: 1. Bonfire of the City Boys 2. This Dance 3. Autonomy 4. Teenage Love 5. Strange Creatures 6. Prom Night 7. No Flesh Road 8. Never See the Signs 9. Avalanches 10. When I Look Into Your Eyes

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

35
OK, I'M SICK. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
OK, I'M SICK. CD
BADFLOWER, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

17,99 zł
Powiadomienie
36
Cuda świata. Najpiękniejsze miasta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda świata. Najpiękniejsze miasta
Dostępny4 szt.

Książka Cuda Świata. Najpiękniejsze miasta prezentuje kilkadziesiąt metropolii z sześciu kontynentów. Wyjątkowym zdjęciom towarzyszy rys historyczny, ciekawostki oraz informacje o najbardziej urokliwych zakątkach danego miejsca.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

37
Cuda świata Najpiękniejsze budynki i budowle - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda świata Najpiękniejsze budynki i budowle
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

Album zawiera opisy i fotografie najpiękniejszych, a zarazem najbardziej fascynujących budynków i budowli na Ziemi. To ekscytująca podróż przez wszystkie kontynenty, dostarczająca wiele emocji i wrażeń estetycznych, ale także wiedzy o odległych zakątkach, doniosłych dziełach architektonicznych i ich twórcach.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

38
Cuda Polski Najpiękniejsze budynki i budowle - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda Polski Najpiękniejsze budynki i budowle
Niedostępny
Brak

Album zawiera opisy i fotografie najpiękniejszych, a zarazem najbardziej fascynujących budynków i budowli w Polsce. To ekscytująca podróż przez wszystkie regiony naszego kraju, dostarczająca wiele emocji i wrażeń estetycznych, ale także wiedzy o malowniczych zakątkach, znanych dziełach architektonicznych i ich twórcach. Wartość polskich zabytków została doceniona przez UNESCO ? jedenaście zespołów architektonicznych objęto szczególną ochroną ze względu na ich unikatowe walory.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

39
Cuda Wszechświata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda Wszechświata
Niedostępny
Brak

Album "Cuda Wszechświata" jest zaproszeniem do pasjonującej wyprawy po najwspanialszych skarbach, jakie odkrywa przed nami gwiezdny firmament. Wystarczy uruchomić wyobraźnię i dać się ponieść narracji, by poczuć w sobie zew odkrywcy świadomego piękna natury. Żyjąc w coraz bardziej zwariowanym świecie, bez chwili wytchnienia i relaksu, oderwania od wszechobecnego zgiełku i w pogoni za nieuchwytnym, współczesny człowiek rzadko ma okazję zastanowić się nad tym, kim właściwie jest i jakie miejsce przygotowała mu natura w wielkiej kosmicznej układance.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

40
Cuda kultury UNESCO - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda kultury UNESCO
Niedostępny
Brak

Album prezentuje najpiękniejsze, a zarazem najbardziej fascynujące miejsca uznane przez UNESCO za kulturowe dziedzictwo ludzkości. Lista Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO jest zbiorem najcenniejszych obiektów przedstawiających różnorodność kulturalną i bogactwo natury wszystkich regionów świata. Książka umożliwi Czytelnikowi ekscytującą podróż do tych miejsc, dostarczając wielu emocji i wrażeń.

24,95 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,9%
oszczędzasz 6,96 zł

41
Cuda Polski. Zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda Polski. Zwierzęta
Niedostępny
Brak

Album prezentuje najbardziej fascynujące zwierzęta Polski. Książka opisuje najbardziej znane i popularne gatunki zwierząt żyjących w Polsce. Zwięzłe opisy i piękne fotografie wprowadzają Czytelników do niezwykłego świata zoologii. Album zawiera mnóstwo ciekawostek oraz przydatnych informacji – to doskonałe kompendium wiedzy o polskich zwierzętach.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

42
Cuda Wszechświata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda Wszechświata
Niedostępny
Brak

Prezentowany album jest zaproszeniem do pasjonującej wyprawy po najwspanialszych skarbach, jakie odkrywa przed nami gwiezdny firmament. Wystarczy uruchomić wyobraźnię i dać się ponieść narracji, by poczuć w sobie zew odkrywcy świadomego piękna natury. Żyjąc w coraz bardziej zwariowanym świecie, bez chwili wytchnienia i relaksu, oderwania od wszechobecnego zgiełku i w pogoni za nieuchwytnym, współczesny człowiek rzadko ma okazję zastanowić się nad tym, kim właściwie jest i jakie miejsce przygotowała mu natura w wielkiej kosmicznej układance.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

43
Idealny mężczyzna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idealny mężczyzna
Niedostępny
Brak

Cztery lata temu Mitch Lawson wprowadził się do mieszkania naprzeciwko Mary Hanover, a ona od pierwszego wejrzenia zakochała się w wysokim, przystojnym i świetnie ubranym detektywie. Wie, że Mitch nigdy nie odwzajemni jej uczucia, jest przecież z innej ligi. Co nie zmienia faktu, że to mężczyzna jej marzeń. Niespodziewanie Mara zostanie opiekunką dwojga dzieci, a detektyw zaoferuje swoją pomoc… choćby w postaci cudownego masażu stóp. Mara pamięta o tym, kim jest i skąd pochodzi. Ma bolesną świadomość, że Mitch jest po prostu dla niej za dobry. On jednak uważa inaczej; spróbuje przekonać Marę, żeby odcięła się od swojej przeszłości. Chciałby stworzyć z nią rodzinę, ale odkryje, że musi chronić ją przed zupełnie nieoczekiwanymi zagrożeniami i groźnymi przestępcami, którzy będą próbować ich rozdzielić.

44,90 zł
32,33 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

44
Cuda przyrody UNESCO - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda przyrody UNESCO
Niedostępny
Brak

Album prezentuje najpiękniejsze, a zarazem najbardziej fascynujące miejsca uznane przez UNESCO za przyrodnicze dziedzictwo ludzkości. Lista Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO jest zbiorem najcenniejszych obiektów przedstawiających różnorodność kulturalną i bogactwo natury wszystkich regionów świata. Książka umożliwi Czytelnikowi ekscytującą podróż do tych miejsc, dostarczając wielu emocji i wrażeń.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

45
Cuda świata. Najpiękniejsze miasta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda świata. Najpiękniejsze miasta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.07

Książka Cuda Świata. Najpiękniejsze miasta prezentuje kilkadziesiąt metropolii z sześciu kontynentów. Wyjątkowym zdjęciom towarzyszy rys historyczny, ciekawostki oraz informacje o najbardziej urokliwych zakątkach danego miejsca.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

46
Atlas Europy dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas Europy dla dzieci
Niedostępny
Brak

Atlas Europy dla dzieci to wyjątkowa książka edukacyjna prezentująca najważniejsze informacje o naszym kontynencie oraz liczne ciekawostki o europejskich zabytkach i przyrodzie. Wybrane kraje przedstawione są mapach, a towarzyszą im liczne ciekawostki i quizy.

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

47
Cuda Polski. Zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda Polski. Zwierzęta
Niedostępny
Brak

Album prezentuje najbardziej fascynujące zwierzęta Polski. Książka opisuje najbardziej znane i popularne gatunki zwierząt żyjących w Polsce. Zwięzłe opisy i piękne fotografie wprowadzają Czytelników do niezwykłego świata zoologii. Album zawiera mnóstwo ciekawostek oraz przydatnych informacji – to doskonałe kompendium wiedzy o polskich zwierzętach.

35,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

48
Cuda świata. Niezwykłe budowle - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda świata. Niezwykłe budowle
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

Album prezentuje najbardziej niezwykłe, a zarazem najbardziej fascynujące budowle na świecie. Książka zabierze Czytelnika w ekscytującą podróż po wszystkich kontynentach, dostarczając nie tylko wielu emocji i wrażeń, ale także wiedzy o spektakularnych obiektach architektonicznych. Przedstawia niezwykłe arcydzieła sztuki budowlanej stworzone na przestrzeni tysiącleci: od piramid egipskich, po drapacze chmur w Dubaju.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

49
Cuda świata Najpiękniejsze budynki i budowle - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda świata Najpiękniejsze budynki i budowle
Niedostępny
Brak

Album zawiera opisy i fotografie najpiękniejszych, a zarazem najbardziej fascynujących budynków i budowli na Ziemi. To ekscytująca podróż przez wszystkie kontynenty, dostarczająca wiele emocji i wrażeń estetycznych, ale także wiedzy o odległych zakątkach, doniosłych dziełach architektonicznych i ich twórcach.

35,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

50
Cuda kultury UNESCO - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda kultury UNESCO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.04

Album prezentuje najpiękniejsze, a zarazem najbardziej fascynujące miejsca uznane przez UNESCO za kulturowe dziedzictwo ludzkości. Lista Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO jest zbiorem najcenniejszych obiektów przedstawiających różnorodność kulturalną i bogactwo natury wszystkich regionów świata. Książka umożliwi Czytelnikowi ekscytującą podróż do tych miejsc, dostarczając wielu emocji i wrażeń.

35,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

Wróć do góry