hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2019.01.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 6 stycznia 2019 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Chemia analityczna Tom 1, na drugim Pranie pieniędzy w prawie polskim na tle europ (Robert Lizak). Kolejny produkt to Konsorcjum. Tom 1 (A.S. Sivar) oraz Biblioteczka opracowań matematycznych. Zeszyt 34. 90 zadań z geometrii przestrzennej z pełnymi rozwiązaniami krok po kroku... (Wiesława Regel).
1
Chemia analityczna Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemia analityczna Tom 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.21

Tom I zwiera wiadomości na temat teoretycznych podstaw chemii analitycznej, nieorganicznej analizy jakościowej oraz analizy ilościowej klasycznej. Zakres i poziom wiadomości jest dostosowany do programu nauczania chemii analitycznej na uczelniach medycznych. Książka jest przeznaczona zarówno dla studentów wydziałów o profilu medyczno-chemicznym (farmacja, analityka medyczna, biologia, chemia) i niektórych wydziałów politechnik.

129,00 zł
119,97 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 9,03 zł

2
Pranie pieniędzy w prawie polskim na tle europ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
149,00 zł
123,67 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 25,33 zł

3
Konsorcjum. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konsorcjum. Tom 1
Dostępny
2 szt.

Magnetyczny, przystojny biznesmen, tajemnicze konsorcjum i młoda, zdolna finansistka. Nadia jest zadowoloną z życia, atrakcyjną singielką. Gdy po studiach przenosi się do Berlina i zaczyna sama dbać o swoje utrzymanie, niespodziewanie otrzymuje intratną propozycję zarządzania ekskluzywnym klubem nocnym na obrzeżach miasta. Dzięki Aśce, swojej najlepszej przyjaciółce, ma szansę robić to, co kocha, i wreszcie wykazać się swoimi umiejętnościami. Jest tylko jeden problem, a na imię mu Dominic Alexandrow. Porywczy i nieprzystępny szef Nadii, obdarzony hipnotycznym spojrzeniem i ciałem godnym boga seksu, może w każdej chwili sprawić, że dziewczyna wpadnie w poważne tarapaty... „Moje ciało mimowolnie sztywnieje, a puls niebezpiecznie przyśpiesza. Znika całe otoczenie, liczy się tylko on. Dotknął ledwie mojego ramienia, a ja już cała płonę. Niemal słyszę głos, który każe mi się ocknąć, ale nie robię nic, jedynie stoję i wpatruję się w niego. Gdy jego wzrok pada na moje usta, mimowolnie muszę je rozchylić, dosłownie się duszę. W moje myśli wkrada się obraz, jak mógłby mnie doprowadzać do orgazmu samym dotykiem i spojrzeniem. Zauważywszy, dokąd to wszystko zmierza, pośpiesznie zdejmuję wzrok z jego twarzy, by odepchnąć napływające do mojej głowy sceny. Przenoszę spojrzenie niżej, na jego koszulę. Wygląda w niej niesamowicie. Nie ukrywam, chętnie patrzyłabym, jak każdy z jej guzików spadałby na ziemię, odkrywając kolejne centymetry tego boskiego ciała”.

46,99 zł
34,30 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,69 zł

4
Biblioteczka opracowań matematycznych. Zeszyt 34. 90 zadań z geometrii przestrzennej z pełnymi rozwiązaniami krok po kroku... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblioteczka opracowań matematycznych. Zeszyt 34. 90 zadań z geometrii...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.31

Opracowanie zawiera 90 zadań i sytuacji dotyczących geometrii przestrzennej. Ma pomóc czytelnikowi w lepszym kształtowaniu wyobraźni przestrzennej. Obiekty we wszechświecie są w większości przestrzenne.

23,63 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,1%
oszczędzasz 6,64 zł

5
Krople deszczu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krople deszczu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Ali Rain Czasami zastanawiam się, jak znalazłam się w miejscu, w którym teraz jestem, ale gdy ból powraca, od razu sobie przypominam… wszystko przez to, że odeszła. Mieszkam teraz w nowym mieście, chodzę do nowej szkoły i powinnam ruszyć dalej ze swoim nowym życiem. Problem w tym, że sama już nie wiem, kim jestem. Został mi tylko taniec, a z każdym kolejnym dniem czuję się coraz bardziej samotna. Cisza stała się motywem przewodnim mojego życia. Ona kazała mi odnaleźć radość i światło, ale nie mam pojęcia jak, skoro przez większość czasu otacza mnie mrok… do czasu, aż poznaję jego. Drew Hale Mam w życiu tylko jeden cel: za dwieście dziewięćdziesiąt osiem dni wyjechać z tego miasteczka i nigdy nie wrócić. Wszyscy uważnie mnie tu obserwują, zbyt uważnie, i mam już dość ciągłego ukrywania się pod maską obojętności. Potrzebuję wolności. Pływanie to moja przepustka do lepszego życia i codziennie powtarzam sobie, by się nie wychylać, trzymać ustalonej rutyny i pod żadnym pozorem nie pozwolić, by cokolwiek mnie rozproszyło. Wbrew powszechnej opinii, nie jestem chodzącym ideałem – każdego dnia tonę w poczuciu winy. Nie mam pewności, czy kiedykolwiek przestanę czuć się bezwartościowy, niechciany i przepełniony wstydem… do czasu, aż poznaję ją.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

6
Tajniki projektowania gier w Unreal Engine 4. Budowanie atrakcyjnych gier AAA przy użyciu UE 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajniki projektowania gier w Unreal Engine 4. Budowanie atrakcyjnych g...
Dostępny
14 szt.

Aby zbudować prostą strzelankę od zera, wystarczy szybko nadpisać istniejące już klasy UE4, po czym dodać i zaimplementować proste funkcje C++ w trakcie ich konstruowania. Prawdziwa zabawa zaczyna się później. Zbudujemy postać gracza z rozbudowanym sterowaniem, utworzymy logikę tej postaci, zmienianie broni, ataki i ruch, przechodzenie pomiędzy scenami i poziomami, zachowywanie ekwipunku i parametrów i wiele innych. Pokażemy też budowanie wroga kontrolowanego przez sztuczną inteligencję, jak i fizyczną symulację uderzeń pocisków. Czytelnik zapozna się też z zaawansowanymi funkcjami, jak Volumetric Lightmaps realizujące wstępnie obliczone oświetlenie albo Atmospheric i Volumetric Fog, pozwalające tworzyć zaawansowane efekty wizualne. W dalszej części przedstawiane są narzędzia potrzebne do zbudowania filmowych przerywników zapewniających profesjonalne wrażenia w rozgrywce i prowadzące opowieść. Po drodze zostanie zaimplementowany solidny interfejs użytkownika, w tym możliwość zapisu i ładowania stanu gry w dowolnym momencie. Pokazane też zostanie przygotowanie i budowanie wersji VR i AR oraz przeniesienie ich z edytora do rzeczywistego świata, przy czym zbudujemy dwa nowe projekty dla tych całkiem nowych obszarów UE4 i zintegrujemy z AR klasy z głównego projektu! Po ukończeniu książki Czytelnik będzie znał wszystkie główne funkcje UE4 i będzie w stanie sprawić, że wymarzona przez niego gra stanie się rzeczywistością dzięki Unreal Engine 4.18+. Umiejętności, które można zdobyć: – podstawy tworzenia gry bitewnej, pozwalające na pracę z innymi systemami krytycznymi dla rozgrywki: sterowanie, obsługa ekwipunku, przeciwnicy sterowani przez AI, interfejs użytkownika oraz dźwięk, – korzystanie z narzędzi wydajności i dobieranie efektów stosownie do możliwości platformy w edytorze materiałów, – ulepszanie efektów wizualnych przy użyciu takich systemów UE4 jak Volumetric Lightmaps, Precomputed Lighting lub przerywniki filmowe, – poznanie metod przechodzenia pomiędzy scenami lub poziomami i strategie zarządzania, – implementacja zgodności czasowej dźwięku i animacji, – integracja Augmented Reality z grą przy użyciu nowego narzędzia ARKit i wsparcia dla ARCore, – wykonywanie niemal dowolnej logiki gry poprzez skryptowanie blueprintów i rozumienie, kiedy należy ją implementować w C++.

79,80 zł
59,85 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 19,95 zł

7
Wypukła malowanka. Zestaw kreatywny. Fiołki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wypukła malowanka. Zestaw kreatywny. Fiołki
Mirage Hobby
Dostępny
14 szt.

Wypukła malowanka od Mirage Hobby to zestaw kreatywny dla osób powyżej 5. roku życia. Zestaw zawiera wypukły i kształtny obrazek, farbki akrylowe, pędzelek oraz ramkę z kartonu do postawienia lub powieszenia. Malowanka jest w całości plastikowa. Dzięki temu można ją powtórnie pomalować, zmywając zaraz po pomalowaniu ciepłą wodą z mydłem. Obrazek ma odpowiedni do wzoru wypukły kształt, który jest dobrze odczuwalny w dotyku. Produkt jest wymyślony i wyprodukowany w Polsce! Wszelkie prawa zastrzeżone. Każda Wypukła malowanka to konkretny wzór z danej serii. Kolekcja jest podzielona na różne serie, np. Koty, Psy, Konie, Futrzaki, Dinozaury, Jednorożce czy Kwiaty. Seria Wypukła malowanka. Zestaw kreatywny została nagrodzona Wyróżnieniem Zabawka Roku 2018.

27,60 zł
24,84 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,76 zł

Wróć do góry