hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.11.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 20 listopada 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Czytaj z Albikiem. Ciało człowieka. Interaktywna książka (praca zbiorowa), na drugim Czytaj z Albikiem. Atlas świata. Interaktywna książka (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Czytaj z Albikiem. Język angielski. Interaktywna książka (praca zbiorowa) oraz Ślizg do śniegu XL, mix kolorów (Marmat).
1
Czytaj z Albikiem. Ciało człowieka. Interaktywna książka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Czytaj z Albikiem. Ciało człowieka. Interaktywna książka
Dostępny47 szt.

Ludzkie ciało bez tajemnic Podczas lektury interaktywnej książki ciało człowieka towarzyszy nam miły ufoludek Prokuś, który przybył na Ziemię, aby poznać interesujące i tajemnicze ludzkie ciało. Seria książek „Czytaj z Albikiem”

70,00 zł
63,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,00 zł

75 osób kupiło
2
Czytaj z Albikiem. Atlas świata. Interaktywna książka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Czytaj z Albikiem. Atlas świata. Interaktywna książka
Dostępny8 szt.

Poznajcie wszystkie kontynenty i oceany świata. Dowiedzcie się, jak nazywają się wszystkie kraje i ich stolice, a także wysłuchajcie wielu ciekawostek o nich. Swoje umiejętności możecie sprawdzać za pomocą zapewniających dobrą zabawę quizów. Czy wiecie, jak nazywa się najmniejsze państwo w Europie? Odgadniecie, w jakim kraju leży stolica o nazwie Addis Abeba? Potraficie znaleźć największe państwo świata pod względem liczby ludności? Uwaga! Książka działa tylko z elektronicznym piórem Albik, które dostępne jest w zestawach bądź osobno.

69,99 zł
62,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,00 zł

71 osób kupiło
3
Czytaj z Albikiem. Język angielski. Interaktywna książka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytaj z Albikiem. Język angielski. Interaktywna książka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.19

Interaktywny podręcznik do języka angielskiego. Interaktywna mówiąca książka to fantastyczny sposób na naukę podstaw języka angielskiego dla dzieci i dorosłych. Pozwala ona poszerzyć słownictwo, dzięki dialogom można nauczyć się właściwej wymowy i konstruowania prostych zdań. Książka zawiera również kompletne polskie tłumaczenie. Uwaga! Książka działa tylko z elektronicznym piórem Albik, które dostępne jest w zestawach bądź osobno.

69,99 zł
62,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,00 zł

21 osób kupiło
4
Ślizg do śniegu XL, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Ślizg do śniegu XL, mix kolorów
Marmat
Dostępny1 szt.

Fantastyczna zabawa na śniegu! Solidnie wykonany ślizg do ślizgania się i zjeżdżania. Maksymalne obciążenie: 50.0 kg Uwaga! Mix 5 kolorów, produkt wysyłany losowo. Cena za 1 ślizg.

19,99 zł
11,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 8,00 zł

5 osób kupiło
5
Pisz i ścieraj Poziom wysoki - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisz i ścieraj Poziom wysoki
Roter Kafer, od 5 lat
Dostępny150 szt.

Rozwijamy drobną motorykę, uwagę, logikę. Wybieramy ćwiczenie i wykonujmy ich za pomocą markera. Co zrobimy z pomyłką?! To nie straszne! Ścieramy gąbką i malujemy znów. Wiek: 5-7 lat. Zestaw 16 kartek.

13,20 zł
12,99 zł

Rabat 1,6%
oszczędzasz 0,21 zł

4 osoby kupiły
6
Pisz i ścieraj Poziom bazowy - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisz i ścieraj Poziom bazowy
Roter Kafer, od 5 lat
Dostępny130 szt.

Wybieramy kartkę, która nam odpowiada. Wykonujemy zadania przy pomocy markera. Ścieramy marker gąbką i znów malujemy mnóstwo razy. Wiek: 5-7 lat. Zestaw 16 kartek

13,20 zł
9,99 zł

Rabat 24,3%
oszczędzasz 3,21 zł

4 osoby kupiły
7
Kapitan Żbik. Tom 33. Dwanaście kanistrów, część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Żbik. Tom 33. Dwanaście kanistrów, część 1
Dostępny50 szt.

Kazimierz Bujakowski z klubu sportowego „Korona”, ścigający się na ślizgaczach wodnych zostaje zakwalifikowany do międzynarodowych zawodów. Cała ekipa klubu wraz ze sprzętem szykuje się do zagranicznego wyjazdu. Ale nie wszyscy członkowie zajmują się wyłącznie sportową rywalizacją... Dalszy ciąg tej opowieści w zeszycie Zakręt śmierci.

12,50 zł
9,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,51 zł

3 osoby kupiły
8
Maria Sibylla Merian - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maria Sibylla Merian
Dostępny12 szt.

Maria Sibylla Merian (1647-1717) zajęła szczególną pozycję zarówno w świecie naukowym, jak i artystycznym. Należała do grona pionierów entomologii. Była wyjątkową artystką i badaczką, odkrywcą. Jej obrazy kwiatów, motyli i innych owadów, które badała w Europie i podczas wyprawy do Surinamu, nadal zachwycają pięknem i ilością szczegółów. Album zawiera ponad 70 reprodukcji prac w dużym formacie.

109,90 zł
92,32 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 17,58 zł

3 osoby kupiły
9
Kolorowe żabki. Zebrał i wygrał. Gra edukacyjna - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowe żabki. Zebrał i wygrał. Gra edukacyjna
Roter Kafer, od 5 lat
Dostępny83 szt.

Czyje żabki skaczą szybciej? Układaj żabki, przestrzegaj kolejności kolorów. Gracze otrzymują po 5 żabek (czerwonego, zielonego, żółtego, niebieskiego i fioletowego koloru). Pośrodku kładzie się fiszkę z różnokolorowym rysunkiem. Ten, kto jako pierwszy ułoży żabki zgodnie z kolejnością kolorową rysunku, zabiera sobie fiszkę. Aby wygrać, trzeba zebrać więcej fiszek niż przeciwnicy. W zestawie: 54 fiszki, instrukcja.

29,60 zł
22,20 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,40 zł

2 osoby kupiły
10
GRA EDUKACYJNA Z FISZKAMI SKARPETKI-RĘKAWICZKI NA WYŚCIGI RK1010-01 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,60 zł
19,99 zł

Rabat 21,9%
oszczędzasz 5,61 zł

2 osoby kupiły
11
Dinozaur w jaju 6cm HIPO - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,30 zł
7,99 zł

Rabat 3,7%
oszczędzasz 0,31 zł

2 osoby kupiły
12
Wąż miękki 30cm A003 HIPO - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
2 osoby kupiły
13
Sanki z hamulcami, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sanki z hamulcami, mix kolorów
Marmat
Dostępny6 szt.

Wygodne, kolorowe sanki z komfortowym siedzeniem. Wyposażone w dwa hamulce ręczne, którymi można sterować podczas zjazdu. Solidnie wykonane, zapewniają świetną zabawę na śniegu! W komplecie również linka. Uwaga! Mix 5 kolorów (różowy, czerwony, żółty, niebieski, zielony), produkt wysyłany losowo. Cena za 1 sanki.

57,90 zł
51,53 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,37 zł

2 osoby kupiły
14
Dzika Mrówka pod żaglami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzika Mrówka pod żaglami
Dostępny26 szt.

Dzika Mrówka to seria powieści, której bohaterami są bracia bliźniacy Marek i Jarek, czyli Dzika Mrówka i Jego Brat. W drugim tomie Dzika Mrówka pasję do hokeja zamienia na fascynację żeglarstwem. Bierze udział w regatach i wyrusza pełnomorskim jachtem w rejs po burzliwym Bałtyku, gdzie czeka go wiele przygód. A na horyzoncie pojawia się Ula. W serii: – Dzika Mrówka i tam-tamy, – Dzika Mrówka pod żaglami, – Podwodny świat Dzikiej Mrówki, – Dzika Mrówka i jezioro złotego lodu, – Dzika Mrówka i tajemnica bursztynowej komnaty, – Dzika Mrówka i wenecki Doża Dandolo, – Dzika Mrówka na kurierskim szlaku, – Dzika Mrówka i tajemnice gdańskiego Wybrzeża. „To prawie gotowy scenariusz filmu przygodowo-podróżniczego”. – Barbara Tylicka, krytyk literacki „Autor kontynuuje styl pisarski takich twórców jak Makuszyński, Niziurski czy Bahdaj”. – Joanna Papuzińska, pisarka, krytyk literacki

29,90 zł
20,33 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 9,57 zł

2 osoby kupiły
15
Przygody Prof. Filutka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Prof. Filutka
Dostępny7 szt.

Profesor Filutek to elegancki starszy pan. Nosi charakterystyczny staroświecki żakiet i melonik. Jest pogodny, nieco naiwny, a czasem odrobinkę złośliwy. Wciąż pełen energii i ciekawości świata. Jest też niezwykle pomysłowy – na każdy problem znajdzie jakieś niekonwencjonalne rozwiązanie. Jego przygody czasem są nostalgiczne, czasem romantyczne, a zazwyczaj po prostu wesołe. I ta pogoda ducha profesora Filutka udziela się czytelnikom, czyniąc z tych komiksów działo uniwersalne i ponadczasowe. Paski z przygodami profesora Filutka oraz jego pieska Filusia ukazywały się w tygodniku „Przekrój”, a także w kilku książeczkach. W niniejszym tomie są zebrane wszystkie odcinki, które opublikowano w książeczkach (i nie tylko – razem jest ok. 700 odcinków), w dużym, wygodnym do oglądania formacie.

99,00 zł
71,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 27,72 zł

1 osoba kupiła
16
Rozwijanie umiejętności matematycznych dzieci w wieku przedszkolnym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozwijanie umiejętności matematycznych dzieci w wieku przedszkolnym
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Książka dr B. Bilewicz-Kuźni Rozwijanie umiejętności matematycznych dzieci w wieku przedszkolnym to ważna i znacząca publikacja w obszarze badań problematyki wspierania rozwoju umiejętności matematycznych i myślenia dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Niewiele jest takich publikacji, w których poddaje się empirycznej weryfikacji propozycje zmian w edukacji najmłodszych i podejmuje się wyzwanie przekształcenia dotychczasowego podejścia do sposobów uczenia się dzieci we wczesnej edukacji. Autorka wpisała się w nowy nurt myślenia o zmianie podejścia do edukacji matematycznej, odejścia od dominacji ćwiczeń rachunkowych na rzecz zadań związanych z materiałem wizualnym, przestrzennym i podejściem badawczym. […] W części badawczej w uporządkowany sposób i z zachowaniem rzetelności metodologicznej opisała projekt badań eksperymentalnych, potwierdzając swoje kompetencje naukowe i sprawność badawczą. Struktura pracy jest logiczna, uzasadniona merytorycznie i formalnie. W aneksie znalazły się materiały (scenariusze zajęć) pozwalające zorientować się w sposobie prowadzenia zajęć w ramach eksperymentalnego projektu „Matematyczny dar”, które stanowią egzemplifikację prezentowanej koncepcji”. Z recenzji dr hab. Małgorzaty Żytko, prof. UW

56,70 zł
44,79 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 11,91 zł

1 osoba kupiła
17
Lalka bobas 45cm z dźwiękiem 476714 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka bobas 45cm z dźwiękiem 476714
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

87,90 zł
82,63 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 5,27 zł

1 osoba kupiła
18
Nastaw się na Chillout. Vol. 19, 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nastaw się na Chillout. Vol. 19, 2 CD
różni wykonawcy, Universal Music Polska
Dostępny1 szt.

19. część składanki „Nastaw się na Chillout” już jest! To szczególne, jubileuszowe wydanie z okazji 10. urodzin stacji Chillizet. Wydawnictwo zawiera 2 płyty – pierwsza z nich to kompilacja tak zwanych „Greatest Hits”, dobrze już znanych utworów, które wybrzmiewają na radiowej playliście od lat. Druga zaś to polscy artyści, którzy wzięli udział w plebiscycie na chilloutowy utwór roku. Od lat na składankach Chillizet pojawiali się debiutanci. Nie zabrakło ich również na „Nastaw się na Chillout 19”, a wśród nich znalazł się między innymi projekt Blauka, tworzony przez Georginę Tarasiuk i Piotra Lewańczyka, zespół New People, którego utwór „Rain Talk” brzmieniowo zbliżony jest do amerykańskiego soft-rocka rodem z lat 70-tych czy Kasia Tontor, młoda autorka tekstów i piosenkarka z Poznania, zainspirowana R&B i neo-soulem. Lista utworów: Płyta 1: 1. Chris Malinchak – So Good To Me 2. Flight Facilities feat. Jess – Foreign Language 3. Work Drugs – License to Drive 4. Little Dragon – Best Friends 5. Blank & Jones – Pura Vida 6. Rhye – 3 Days 7. Jamie Woon – Lady Luck 8. Mura Masa feat. Shura – Love For That 9. Andreya Triana – Lost Where I Belong 10. Gary B – Step Into The Sunshine 11. Mystic Diversions – Wave a little light 12. Jessie Ware – Wildest Moments 13. Massive Attack – Paradise Circus 14. Slow Train Soul – Twisted Cupid 15. Smolik – CYE Płyta 2: 1. Barbara Wrońska – Nie czekaj 2. Bitamina – Dom 3. Blauka – Figle Zuchwałe 4. New People – Rain Talk 5. Tomasz Makowiecki – Najdłuższe Pocałunki w Polsce 6. Marcelina – Tańcz 7. Kamp! – Don't Clap Hands 8. Rebeka – Cavegirl 9. Kasia Tontor – Coolgirl 10. Ewa Ekwa – By My Side 11. Pola Rise – Fear 12. Baranovski – Mamo 13. MoMo feat. Pablopavo – Różowy / Niebieski 14. Natalia Kukulska i Marek Napiórkowski – Szukaj w snach

45,90 zł
44,98 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,92 zł

1 osoba kupiła
19
Świeczki urodzinowe, grochy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki urodzinowe, grochy
Godan
Dostępny62 szt.

Kolorowe świeczki urodzinowe z uroczym wzorem w groszki. Do każdej świeczki dołączona jest podstawka ułatwiająca umieszczenie jej na torcie. Wysokość świeczki: około 10.0 cm Cena za 1 opakowanie zawierające 24 świeczki.

10,99 zł
1 osoba kupiła
20
Entuzjaści. Obudź energię swojego dzieciństwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Entuzjaści. Obudź energię swojego dzieciństwa
Dostępny59 szt.

„Koniec końców główne pytanie tej książki jest następujące: gdyby nie istniała hierarchia zawodów i przedmiotów, gdyby nikt się nie bał, że zostanie przyłapany na niewiedzy, gdyby nie przytłaczał nas ciężar konieczności zapewnienia bezpieczeństwa finansowego, gdyby nie było zranionego dziecka… Gdybyś więc miał wybór, to, zupełnie szczerze: dokąd zaprowadziłby Cię Twój entuzjazm? Co dziś jeszcze wciąż budzi Twój entuzjazm?” – André Stern André Stern jest gitarzystą, lutnikiem i pisarzem i nigdy nie chodził do szkoły. Jak sam mówi, jest dzieckiem, któremu nigdy nie przerwano zabawy, które uczy się kierowane entuzjazmem. Ta książka składa się z opowieści, myśli i świadectw, które ukazują entuzjazm jako siłę życiową ludzi w każdym wieku. Co zrobić, gdy nie idzie Ci nauka języka obcego? A jeśli dziecko nie chce grać na dopiero co kupionym instrumencie? Może czujesz, że utraciłeś już swój entuzjazm? Opierając się na badaniach neurobiologa prof. Geralda Huthera André Stern odpowiada na te i inne pytania. Autor zaprasza do chwili refleksji nad entuzjazmem – tą ogromną energią, którą natura obdarzyła każdego z nas. „Parę minut zaufania, parę minut uwagi poświęconej entuzjazmowi dzieci zmieni ich życie – i z pokolenia na pokolenie zmieni świat”. – André Stern

54,00 zł
38,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,12 zł

1 osoba kupiła
21
Najsłynniejsze lotniskowce. Ilustrowana historia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najsłynniejsze lotniskowce. Ilustrowana historia
Dostępny40 szt.

Książka zawiera opis 52 najsłynniejszych lotniskowców w historii, od czasów przebudowanego pancernika MHS Eagle z lat pierwszej wojny światowej, poprzez japońskie Shokaku i Taiho – obydwa zatopione przez amerykańskie lotnictwo pokładowe w czasie decydującej bitwy na Morzu Filipińskim w czerwcu 1944 roku – po wielkie superlotniskowce z napędem nuklearnym USS Enterprise i USS Nimitz z ery zimnej wojny oraz najważniejsze lotniskowce i śmigłowcowce doby współczesnej – takie jak USS Gerald R. Ford, HMS Queen Elizabeth, francuski Mistral, japoński Izumo, chiński Liaoning i indyjski Vikrant. Publikacja została zilustrowana ponad 200 zdjęciami i rycinami, przedstawiającymi szczegółowo opisywane lotniskowce. Do opisu każdego z okrętów załączono tabelę z podstawowymi danymi techniczno-taktycznymi. David Ross jest specjalistą od historii marynarki i kolei. Napisał wiele książek poruszających tematy z tych dziedzin, między innymi: North American Trains, George and Robert Stephensons: A Passion for Succes, Statki i okręty. Ilustrowana encyklopedia oraz The Essential Naval Identification Guide: Submarines 1914-Present.

30,00 zł
24,30 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 5,70 zł

1 osoba kupiła
22
Erase The Pain, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Erase The Pain, LP
Palisades, Warner Music Polska
Dostępny16 szt.

Palisades zespół obracający się w takich gatunkach muzycznych jak post hardcore i electronicore, pochodzący z New Jersey wydaje album zatytułowany Erase The Pain, produkcji Howarda Bensona (MCR, Of Mice & Men, In Flames), nakładem wytwórni Rise Records. Wiodącym singlem płyty jest utwór zatytułowany War, który opowiada „o wyobrażeniu, że ludzie mogą być całkowicie pochłonięci przez nawyki, które oni tworzą. Większość z nas wydaje się znajdować sposoby radzenia sobie w naszym życiu poprzez tworzenie tymczasowych napraw, by uśmierzyć ból” – mówi Lou Miceli Jr. Lista utworów: A1. Vendetta A2. Erase The Pain A3. Fade A4. War A5. Runaway B1. Ghost B2. Fragile Bones B3. Push B4. Patient B5. Shed My Skin

95,90 zł
88,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

23
Live On Soundstage. Classic Series, CD + DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live On Soundstage. Classic Series, CD + DVD
Travis Tritt, Warner Music Polska
Dostępny28 szt.

Lista utworów: 1.1. Put Some Drive in Your Country 1.2. I'm Gonna Be Somebody 1.3. Where Corn Don't Grow 1.4. Can't Tell Me Nothin' 1.5. Anymore 1.6. Love of a Woman 1.7. Here's a Quarter Call Someone Who Cares 1.8. Strong Enough To Be Your Man 1.9. It's a Great Day to Be Alive 1.10. Modern Day Bonnie and Clyde 2.1. Put Some Drive in Your Country 2.2. I'm Gonna Be Somebody 2.3. Where Corn Don't Grow 2.4. Anymore 2.5. Love of a Woman 2.6. Here's a Quarter Call Someone Who Cares 2.7. Modern Day Bonnie and Clyde 2.8. T-r-o-u-b-l-e 2.9. Can't Tell Me Nothin' 2.10. Strong Enough To Be Your Man 2.11. It's a Great Day to Be Alive

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

24
MULE. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MULE. CD
TOWNSEND, HENRY, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak

76,90 zł
70,75 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,15 zł

25
Erase The Pain, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Erase The Pain, CD
Palisades, Warner Music Polska
Dostępny32 szt.

Lista utworów: 1. Vendetta 2. Erase the pain 3. Fade 4. War 5. Runaway 6. Ghost 7. Fragile bones 8. Push 9. Patient 10. Shed my skin

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

26
LIFE SUCKS...LET'S DANCE! CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LIFE SUCKS...LET'S DANCE! CD
Reel Big Fish, Warner Music Polska
Dostępny4 szt.

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

27
SONGS FOR JUDY. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SONGS FOR JUDY. Winyl
YOUNG, NEIL, Warner Music Polska
Dostępny5 szt.

161,90 zł
148,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,95 zł

28
MAX RICHTER: MARY QUEEN OF SCOTS. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MAX RICHTER: MARY QUEEN OF SCOTS. CD
Soundtrack, Universal Music Polska
Dostępny36 szt.

54,90 zł
53,80 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

29
Norman Granz. The Founder, 4 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Norman Granz. The Founder, 4 CD
Various Artists, Universal Music Polska
Dostępny101 szt.

Lista utworów: CD 1: 1. I Blowed And Gone 2. Blues (1st B-Flat Blues) (Live At Philharmonic Auditorium, Los Angeles / 1944) 3. I Got Rhythm (Live At Embassy Auditorium, Los Angeles / 1946) 4. Picasso 5. Sono 6. The Bloos CD 2: 1. Tenderly 2. Vignette At Verney's 3. Lullaby Of The Leaves 4. The New Basie Blues (45 Take) 5. Con Poco Coco 6. Castle Rock 7. Jeep's Blues 8. (Ad Lib) Slow Dances 9. No Strings (I'm Fancy Free) 10. Flamingo 11. With The Wind And The Rain In Your Hair (10 LP Take) 12. Easy Living 13. Blues For The Count (Norman Granz Jam Session) 14. They Can't Take That Away From Me CD 3: 1. I Thought About You 2. I Thought About You 3. Like Someone In Love 4. Pig Ears and Rice 5. Can't We Be Friends? 6. Blue Room 7. Taking A Chance On Love 8. What A Little Moonlight Can Do (Live At Carnegie Hall / 1956) 9. Falling In Love With Love 10. Yellow Rose Of Brooklyn (Single Version) 11. Time After Time CD 4: 1. Day By Day (Live At Newport Jazz Festival / 1957) 2. On The Sunny Side Of The Street 3. It Never Entered My Mind (Mono Version / Live At The Shrine Auditorium, Los Angeles / 1957) 4. I Know That You Know 5. D & E Blues 6. Budd Johnson 7. If I Were A Bell 8. Chelsea Bridge 9. Line For Lyons (Album Version) 10. Somp'm Outa Nothin' 11. Thank You, Charlie Christian 12. Lonely Town 13. Evil Eyes

117,90 zł
115,54 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,36 zł

30
Bravo Hits. Zima 2019, 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bravo Hits. Zima 2019, 2 CD
różni wykonawcy, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

Lista utworów: Płyta 1: 1. Kalinka – Morandi 2. Rvanie jinsy – Eldzhey 3. Breathin – Ariana Grande 4. Shotgun – George Ezra 5. Natural – Imagine Dragons 6. Valentine – 5 Seconds Of Summer 7. I Wish You Were Here – HRVY 8. Happier – Marshmello & Bastille 9. In My Mind – Dynoro & Gigi D'Agostino 10. Lost In Japan (Remix) – Shawn Mendes & Zedd 11. Nie ma mnie – Lanberry 12. Recovery – LP 13. Powiedz Mi To W Twarz – Zuza Jabłońska & Jan-Rapowanie & Siles 14. Eastside – Benny Blanco & Halsey & Khalid 15. Zatrzymać Chwilę – Edyta Górniak i Roksana Węgiel 16. No help – Inna 17. Imposible – Luis Fonsi & Ozuna 18. The Riddle Anthem Rework – Mike Candys & Jack Holiday 19. Remedy – Alesso 20. Bella Ciao (Hugel Remix) – El Profesor Płyta 2: 1. Numa Numa 2 – Dan Balan & Marley Waters 2. Only Thing We Know – Alle Farben & Younotus & Kelvin Jones 3. Big Love – The Black Eyed Peas 4. Sucker Punch – Sigrid 5. Łuny – Natalia Nykiel 6. Cowboy – ALMA 7. Honey – Robyn 8. Po Volnam – Feduk 9. Treaba Mea – What's Up & Satra B.E.N.Z. 10. Trip – Ella Mai 11. Reflection – Blue Cafe 12. No Matter What – Calum Scott 13. Zakryj – Sarsa 14. Good In You – Seinabo Sey 15. Song About You – Mike Posner 16. It Don't Matter – Shane Hendrix 17. Wolnym Być – Patryk Kumór 18. Highway – Filatov & Karas 19. Symphony – DJ Antoine & Kidmyn & Armando & Jimmi The Dealer 20. Another Night – Alex Christensen & The Berlin Orchestra & Anastacia

45,90 zł
44,98 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,92 zł

31
Tulia. Deluxe Edition, 2 LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tulia. Deluxe Edition, 2 LP
Tulia, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

Na podwójnym krążku znalazło się 20 utworów, z czego aż 5 piosenek to nowe, autorskie kompozycje, które potwierdzają niesamowity potencjał twórczy grupy. W dwóch kawałkach można usłyszeć tak znakomitych artystów jak Kasia Kowalska czy wirtuoz akordeonu Marcin Wyrostek. Edycja Deluxe debiutu „Tulii” w wersji winylowej to 2 LP, z czego każda płyta jest w innym kolorze i ma wyjątkowy oraz niepowtarzalny wzór. To absolutnie unikatowe i kolekcjonerskie wydanie. Co usłyszymy w nowych, autorskich piosenkach „Tulii”? „Trawnik”, jeden z dwóch utworów nagranych w duecie z Kasią Kowalską. Tak o współpracy mówi artystka: „Pomysł zaśpiewania wspólnie z Tulią pojawił się tuż po usłyszeniu ich w eterze. Przenikliwość i emisja zespołu Tulia zgrały się idealnie podczas naszego wspólnego wykonania piosenki Aya na festiwalu w Sopocie 2018. Ciepłe opinie ludzi po występie ośmieliły mnie do zaśpiewania z dziewczynami jeszcze raz”. „Nie zabieraj” powoduje, że świat na chwilę się zatrzymuje, jednocześnie to jedna z najmocniejszych kompozycji w przekazie emocjonalnym. „Pali się” – bardzo rockowa i bujająca piosenka z cudownie melodyjnym refrenem. „Dreszcze” – kompozycja, która wywołuje tytułowe dreszcze u większości słuchających już od pierwszych dźwięków. To najbardziej folkowy w aranżacji i instrumentarium utwór w zestawie. „Nasza kołysanka” to utwór zrealizowany metodą na tzw. 100 %. W tym utworze słychać tylko cztery wokale śpiewające białymi głosami wsparte przez jednego z najwybitniejszych polskich instrumentalistów, wirtuoza akordeonu Marcina Wyrostka – drugiego z gości na krążku. Wyrostek tak mówi o współpracy z zespołem: „Najważniejszym dla mnie elementem w muzyce są emocje. Ballada jest właśnie taką piosenką, gdzie tekst, linia melodyczna i konstrukcja bardzo porusza. Unikatowe brzmienie wokali zespołu Tulia nadaje tutaj wyjątkowy klimat, co było dla mnie niezwykle inspirujące podczas nagrań.” Ich muzyka to połączenie klasycznych białych głosów charakterystycznych dla muzyki ludowej oraz najnowocześniejszej produkcji muzycznej. Grupę „Tulia” tworzą młode, ale bardzo doświadczone artystki z gruntownym muzycznym wykształceniem, to głosy Joanny Sinkiewicz, Dominiki Siepki, Patrycji Nowickiej i Tulii Biczak. Lista utworów: LP 1: Strona A: 1. Nieznajomy (oryg. wyk.: Dawid Podsiadło) 2. Eli lama sabachtani (oryg. wyk.: Wilki) 3. Nie pytaj o Polskę (oryg. wyk.: Obywatel G.C.) 4. Jeszcze Cię nie ma (Tulia) 5. Kiedy powiem sobie dość (oryg. wyk.: O.N.A.) Strona B: 1. Wstajemy już (Tulia) 2. Nigdy więcej nie tańcz ze mną (oryg. wyk.: Ania Dąbrowska) 3. To nie ptak (oryg. wyk.: Kayah i Bregović) 4. To wychowanie (oryg. wyk.: T.Love) 5. Uciekaj moje serce (oryg. wyk.: Seweryn Krajewski) LP 2: Strona A: 1. Krakowski Spleen (oryg. wyk.: Maanam) 2. Jaskółka uwięziona (oryg. wyk.: Stan Borys) 3. Enjoy The Silence (oryg. wyk.: Depeche mode) 4. Nothing Else Matters (oryg. wyk.: Metallica) 5. Zazdrość (oryg. wyk.: Hey) – bonus track – a capella live in studio Strona B: 1. Trawnik (Tulia) – z gościnnym udziałem Kasi Kowalskiej 2. Nie zabieraj (Tulia) 3. Pali się (Tulia) 4. Dreszcze (Tulia) 5. Nasza kołysanka (Tulia) – z gościnnym udziałem Marcina Wyrostka

147,90 zł
144,94 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,96 zł

32
Betlejem w Polsce. Jak w Betlejem, 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Betlejem w Polsce. Jak w Betlejem, 2 CD
różni , Universal Music Polska
Dostępny104 szt.

Album jest zapisem live słynnego przedsięwzięcia, prezentowanego w formie cyklicznej trasy koncertowej pod nazwą „Betlejem w Polsce”. Na coroczne, premierowe edycje trasy złożyło się dotychczas 26 koncertów, które obejrzało w największych halach Polski aż 126 000 widzów. Nazwa albumu „Jak w Betlejem”, to zarazem tytuł najczęściej granego w zeszłym roku polskiego utworu bożonarodzeniowego. Premierowa płyta pojawia się na rynku w okresie Świąt Bożego Narodzenia i towarzyszy nowej edycji trasy koncertowej „Betlejem w Polsce 2018/2019”, w której wezmą udział tak znamienici artyści, jak m. in. Kayah, Kamil Bednarek, Bovska. Album stanowi piękną i radosną formę kultywowania polskiej tradycji kolędowania. Znalazły się w nim najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe, które pochodzą z różnych epok, kultur i stron świata. Usłyszymy tu artystyczne perełki, na przykład starą hebrajską pieśń szabatową, kolędę starogrecką, czy też kolędy węgierską i czeską. Historyczne i współczesne utwory, w fenomenalnych muzycznych aranżacjach i opracowaniach literackich, stanowią o oryginalnym zróżnicowaniu płyty: każdy słuchacz odnajdzie tutaj taką tonację, jaka najbardziej odpowiada jego sposobowi przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Wyjątkowa wartość „Jak w Betlejem”, to także efekt udziału i kreatywnej współpracy niezwykłych artystów: Natalii Kukulskiej, Kasi Moś, Darii Zawiałow, Mietka Szcześniaka, Beaty Bednarz, Mate.O, Agnieszki Musiał, Adama Krylika, Dany Vynnytskiej, Igora Herbuta. Wokaliści zaśpiewali z towarzyszeniem słynnej orkiestry kameralnej Aukso pod batutą Marka Mosia oraz międzynarodowego zespołu muzycznego pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego, który wspólnie z Mateuszem Mate. O Otrembą przygotował i opracował materiał. Artyści, którzy wzięli udział w nagraniu zrezygnowali z tantiem. Dochód ze sprzedaży albumu „Jak w Betlejem” zostanie przeznaczony na wsparcie dla osób potrzebujących. Kupując album „Jak w Betlejem”, pomagasz. Lista utworów: Płyta 1: 1. Mesjasz – Wstęp Do Oratorium 2. Mesjasz 3. Głos Wdzięczny Z Nieba Wychodzi 4. Veni, Veni Emmanuel 5. Cudowna Różdżka 6. Lecha Dodi 7. Chrystus Się Nam Narodził Dzisiaj 8. Tryumfy Króla Niebieskiego 9. Niebo Wykrzykuj 10. W Tę Noc (Dzisiaj Rodzi Się) Płyta 2: 1. O Błogosławiony 2. Radosna Nowina 3. Dobry Wieczór Tobie 4. Czas Radości, Wesołości 5. Cóż To Za Dziecię 6. Złote Drzewko 7. Syn Został Nam Dany 8. Słuchaj, Brzmi Aniołów Pieśń 9. Przyszedł Bezbronny Na świat 10. Król Wszechświatów 11. Jak W Betlejem (Radio Edit)

35,90 zł
35,18 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,72 zł

33
Wszystkie drogi prowadzą do dymu. Reedycja, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystkie drogi prowadzą do dymu. Reedycja, CD
Włodi, Universal Music Polska
Dostępny300 szt.

Przedstawiamy reedycję albumu „Wszystkie drogi prowadzą do dymu”, gdzie oprócz Włodiego usłyszymy także zaproszonych gości, takich jak: PRO8L3M, Otsochodzi, Ero JWP oraz Marysia Starosta. „Wszystkie drogi prowadzą do dymu”, jak sam Włodi określa „wpisuje się w nurt jego twórczości, który nazwać można „rapem fabularnym”. Surowe brzmienie 10 utworów, Raper uzyskał we współpracy z producentami Sampler Orchestra, DJ.B i The Returners. Lista utworów: 1. Nie widzę przeszkód 2. Przy okazji feat. Holak 3. Przywilej feat. Otsochodzi 4. Szyld 5. Zapach Psiej Sierści feat. Marysia Starosta 6. NWR/Bez Obawy feat. Marysia Starosta 7. D/CD feat. PRO8L3M 8. IBNM feat. Ero JWP 9. Kominy 10. Widmo

34,90 zł
34,20 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,70 zł

34
Osad, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osad, CD
Włodi, Universal Music Polska
Dostępny300 szt.

Przedstawiamy wydawnictwo, które przygotował Włodi Spójny materiał został osadzony w charakterystycznej dla autora zadymionej stylistyce. Za warstwę muzyczną odpowiadają MIROFF, 1988 i Sampler Orchestra. Gościnnie na płycie udział wzięli Małpa oraz Pezet. Oprawa graficzna jest dziełem Lisa Kuli, który kolejny raz w znakomitym sposób zobrazował klimat panujący na albumie. Lista utworów: 1. Intro 2. Na serio 3. 2 9 1 0 4. Znam feat. Małpa 5. Wyobraź sobie 6. Statera feat. Pezet 7. Na serio (Inst.) 8. 2 9 1 0 (Inst.) 9. Znam (Inst.) 10. Wyobraź sobie (Inst.) 11. Statera (Inst.)

37,90 zł
37,14 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,76 zł

35
Wszystko z dymem. Reedycja, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystko z dymem. Reedycja, CD
Włodi, Universal Music Polska
Dostępny300 szt.

Reedycja świetnie przyjętej przez fanów Włodiego płyty „Wszystko z dymem”, na której znajdują się takie utwory jak „Zapałki” czy „Proces spalania”. Reedycja wydana została w formie albumu z gładką okładką. Prócz gospodarza, na płycie usłyszymy kolegów z zespołu „Molesta” oraz raperów takich jak: Małpa, W.E.N.A., Mielzky oraz Danny. Lista utworów: 1. T&T 2. 1996 3. Pod numerem trzecim 4. Chmur drapacze 5. W słońcu 6. Guzik 7. Zapałki 8. Proces spalania 9. W drodze po towar 10. Detektor dymu

34,90 zł
34,20 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,70 zł

36
4Dreamers. Reedycja, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4Dreamers. Reedycja, CD
4Dreamers, Universal Music Polska
Dostępny16 szt.

4Dreamers nie zwalniają tempa! Po sukcesie jakim była trasa koncertowa promująca debiutancki album zespołu, przyszła kolej na reedycję pierwszego krążka! Reedycja zawiera utwory z płyty debiutanckiej, wśród których znajdziecie takie hity jak „Sekret”, nostalgiczną balladę „Pluszowy Miś” czy też bajkowy „Melo-dramat”. Lista utworów: 1. Pierwszy Raz 2. InstGirl 3. Sekret 4. Drugi Raz 5. Dni 6. Znak 7. Melo-dramat 8. Też tak masz 9. Pluszowy Miś 10. Nie poddam się 11. Coraz mniej 12. Zawsze Tam Gdzie Ty 13. As Long As You Love Me

45,90 zł
44,98 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,92 zł

37
We Got Love. Live At Loreley, 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
We Got Love. Live At Loreley, 2 CD
The Kelly Family, Universal Music Polska
Dostępny8 szt.

Na początku 2017 roku zespół The Kelly Family powrócił po kilkunastu latach z albumem „We Got Love”. Krążek zadebiutował na 1. miejscu najpopularniejszych wydawnictw w Niemczech. Sprzedano ponad 700 tys. egzemplarzy, a na koncertach promujących płytę pojawiło się ponad 400 tysięcy fanów. To sukces, którego nie spodziewał się sam zespół. Nasze doświadczenia z tej trasy są niezapomniane. Noc za nocą, ludzie w każdym wieku, rodzice z dziećmi, mnóstwo nowych fanów, wszyscy zbieraliśmy się, by celebrować muzykę i życie. Śmialiśmy się, tańczyliśmy, wzruszaliśmy i imprezowaliśmy razem. – wspomina zespół. Trasa „We Got Love” zakończyła się 24 i 25 sierpnia 2018 triumfalnymi koncertami na otwartej scenie Loreley – miejscu, w którym odbyły się legendarne występy z czasów „Over The Hump” w 1995 roku. 30 tysięcy fanów wyśpiewało wraz z The Kelly Family największe przeboje. Wydarzenie zostało udokumentowane na wydawnictwie „We Got Love. Live At Loreley”. Na liście utworów nie zabrakło znanych na całym świecie największych przebojów, ale pojawiają się również smaczki dla najwierniejszych fanów The Kelly Family. Koncertowe wydawnictwo zawiera nowe wersje piosenek, które zespół zagrał podczas występu w Loreley w 1995, w tym m.in. „Let It Be”, „The Rose”, „Let My People Go” i „Sick Man”. Rarytasy takie jak hiszpańskojęzyczne „Madre Tan Hermosa” towarzyszą singlom „Nanana” czy „Brothers and Sisters”. Lista utworów: Płyta 1: 1. Thunder 2. No Lies 3. I Can't Help Myself 4. Come Back To Me 5. Why Why Why 6. Imagine 7. First Time 8. Key To My Heart 9. Fell In Love With An Alien 10. Fathers Nose 11. Red Shoes 12. We Got Love 13. Loch Lomond 14. The Rose 15. Let My People Go 16. Let It Be Płyta 2: 1. When The Boys Come Into Town 2. Keep on Singing 3. Sick Man 4. Drum Solo 5. Please Don't Go 6. The Wolf 7. Cover The Road 8. An Angel 9. Only Our Rivers Run Free 10. Dan O’Feefes (Irish Jig) 11. Wearing Of The Green 12. Good Neighbor 13. Nanana 14. Take My Hand 15. Who'll Come With Me (David’s Song) 16. Brothers And Sisters

45,90 zł
44,98 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,92 zł

38
Star Force. Tom 9. Martwe Słońce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Force. Tom 9. Martwe Słońce
Dostępny20 szt.

Bliżej... Kyle Riggs zasiada na tronie Imperium Ziemskiego, ale nie może zaznać spokoju. Wyzwolił swoją ojczystą planetę od tyrana tylko po to, by go zastąpić. W Martwym słońcu, dziewiątej powieści z serii „Star Force”, zaczyna się ostatni rozdział wielkiej wojny między żywymi istotami a maszynami. Obie strony rozwinęły nowe technologie i przemysł zbrojeniowy. Siły Gwiezdne i makrosy próbują nawzajem wyeliminować się z gry w walce na śmierć i życie całych gatunków. Zanim zniszczy maszyny, Riggs musi się dowiedzieć, kto jest zdrajcą w jego własnych szeregach.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

39
Balony konfetti (5 sztuk), mix kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony konfetti (5 sztuk), mix kolorów
Godan
Niedostępny
Brak

Wysokiej jakości balony z ciekawym wzorem imitującym konfetti. Idealne do urodzinowych, sylwestrowych lub karnawałowych dekoracji. Uwaga! Mix wzorów – różne kolory balonów, mogą różnić się od prezentowanych na zdjęciu. Produkt wysyłany losowo. Cena za 1 opakowanie zawierające 5 balonów.

7,30 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,2%
oszczędzasz 0,31 zł

40
Świeczki urodzinowe, grochy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczki urodzinowe, grochy
Godan
Dostępny65 szt.

Kolorowe świeczki urodzinowe z uroczym wzorem w groszki. Do każdej świeczki dołączona jest podstawka ułatwiająca umieszczenie jej na torcie. Wysokość świeczki: około 10.0 cm Cena za 1 opakowanie zawierające 24 świeczki.

10,99 zł
41
Polskie Covery, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polskie Covery, LP
różni wykonawcy, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

Płyta z wyjątkowej kolekcji Back to Vinyl. Niezapomniane polskie przeboje w wykonaniu artystów takich jak Kasia Kowalska, Justyna Steczkowska, Ewa Farna czy Rafał Brzozowski. Lista utworów: Strona A: 1. Kasia Kowalska, Grzegorz Ciechowski – Telefony 2. Justyna Steczkowska – Karuzela z Madonnami 3. Ania Rusowicz – Za daleko mieszkasz, miły 4. Joanna Dark – Płoną góry, płoną lasy 5. Novika – Szał niebieskich ciał Strona B: 1. Ewa Farna – Dmuchawce, latawce, wiatr 2. Natalia Kukulska i Anna Jantar – Tyle słońca w całym mieście 3. Reni Jusis – Byłeś serca biciem 4. Rafał Brzozowski, Zbigniew Wodecki – Zacznij od Bacha 5. Dorota Miśkiewicz feat. Włodzimierz Nahorny – Jej portret

99,90 zł
97,90 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,00 zł

42
Kokardy ściągane 3szt 5.5' 32132B - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
Powiadomienie
43
Kokardy ściągane 3szt 5.5' 32128B - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
Powiadomienie
44
Kokardy ściągane 3szt 5.5' 32126B - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
Powiadomienie
45
Kokardy ściągane 3szt 5.5' 32132A - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
Powiadomienie
46
Mali pomocnicy świętego Mikołaja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mali pomocnicy świętego Mikołaja
Dostępny3 szt.

Elfy są małymi pomocnikami świętego Mikołaja i przed nadejściem Gwiazdki mają mnóstwo pracy... Śliczne książeczki całokartonowe o oryginalnym kształcie, błyszczące i pięknie zilustrowane. Proste rymowane teksty opowiadające o bohaterach świąt Bożego Narodzenia pomogą dzieciom wczuć się w magiczny świąteczny klimat.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

47
Dom dla śniegowego bałwanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom dla śniegowego bałwanka
Dostępny7 szt.

Bałwanek wraz z przyjaciółmi buduje dom, aby świętować Gwiazdkę. Śliczne książeczki całokartonowe o oryginalnym kształcie, błyszczące i pięknie zilustrowane. Proste rymowane teksty opowiadające o bohaterach świąt Bożego Narodzenia pomogą dzieciom wczuć się w magiczny świąteczny klimat.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

48
Wypieki Piernikowego Ludzika - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wypieki Piernikowego Ludzika
Dostępny2 szt.

Piernikowy Ludzik uwielbia piec. Zwłaszcza w Boże Narodzenie! Śliczne książeczki całokartonowe o oryginalnym kształcie, błyszczące i pięknie zilustrowane. Proste rymowane teksty opowiadające o bohaterach świąt Bożego Narodzenia pomogą dzieciom wczuć się w magiczny świąteczny klimat.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

49
Zapracowany Mikołaj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapracowany Mikołaj
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Święty Mikołaj przygotowuje się do Gwiazdki. To dla niego najbardziej pracowity okres w roku! Śliczne książeczki całokartonowe o oryginalnym kształcie, błyszczące i pięknie zilustrowane. Proste rymowane teksty opowiadające o bohaterach świąt Bożego Narodzenia pomogą dzieciom wczuć się w magiczny świąteczny klimat.

10,70 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

50
Maskotka pies z głosem, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maskotka pies z głosem, mix wzorów
Sun-day
Niedostępny
Brak

Zabawna maskotka to świetny prezent dla każdego dziecka! Pluszowy piesek, starannie wykonany i przyjemny w dotyku. Z efektem dźwiękowym. Wysokość maskotki: około 20.0 cm Uwaga! Mix wzorów, produkt wysyłany losowo. Cena za 1 maskotkę.

27,90 zł
25,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

Wróć do góry