hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.11.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 14 listopada 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Naklejki dekoracyjne Tęczowa rosa (Astra), na drugim Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Tom 5. Każde martwe marzenie (Robert M. Wegner). Kolejny produkt to Kronos 3/2017 (praca zbiorowa) oraz Tatiana i Aleksander (Paullina Simons).
1
Naklejki dekoracyjne Tęczowa rosa - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki dekoracyjne Tęczowa rosa
Astra
Dostępny51 szt.

Idealne do wszelkiego rodzaju prac plastycznych: scrapbookingu, ozdabiania bombek i jajek styropianowych, kartek okolicznościowych, zaproszeń i zakładek do książek oraz do tworzenia dekoracji świątecznych. Świetny sposób na urozmaicenie zabawy i stworzenie niepowtarzalnych wzorów.

5,99 zł
7 osób kupiło
2
Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Tom 5. Każde martwe marzenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Tom 5. Każde martwe marzenie
Dostępny38 szt.

Długo wyczekiwana odsłona najgłośniejszego polskiego fantasy ostatnich lat! „Opowieści z meekhańskiego pogranicza” Roberta M. Wegnera to barwny, epicki fresk, w którym splatają się losy pełnokrwistych postaci, a ludzkie dramaty sąsiadują z intrygami bogów i tajemnicami sprzed tysięcy lat. Bestsellerowy cykl docenili czytelnicy nie tylko w Polsce, ale i w Rosji, gdzie „Opowieści…” zdobyły nagrodę najlepszej fantasy roku.

49,00 zł
38,71 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,29 zł

6 osób kupiło
3
Kronos 3/2017 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kronos 3/2017
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Prezentacje Marian Skrzypek, Tadeusz Kościuszko wśród oświeconych i romantyków Jules Michelet, Kościuszko Józef Pawlikowski, Sprostowanie pism względem Kościuszki Teofil Lenartowicz, O polskim Naczelniku Kościuszce i o racławickiej bitwie dnia 4 kwietnia 1794 roku Kornel Ujejski, Pogrzeb Kościuszki Jan Paweł Woronicz, Przemowa przy złożeniu do grobu śmiertelnych zwłoków ś.p. Tadeusza Kościuszki Marian Skrzypek, Republikańskie wyznanie wiary Tadeusza Kościuszki Eseje Hannah Arendt, Kłamstwo w polityce. Refleksje nad „teczkami Pentagonu” Hannah Arendt, Rozważania o polityce i rewolucji Piotr Nowak, Republikanka. Komentarz do republikańskich pism Hannah Arendt Hannah Arendt, Augustyn i protestantyzm Margaret Canovan, Konserwatyzm Hannah Arendt Paulina Sosnowska, „Wciąż to samo: pominięcie ludzi”. Hannah Arendt i Carl Schmitt Giorgio Agamben, O granicach przemocy Giorgio Agamben, Rzecz sama Paweł Rzewuski, Filozofia Józefa Piłsudskiego Archiwum filozofii polskiej Paweł Rzewuski, Chrystus jest w Polsce – Mereżkowski a sprawa Polska Dymitr Mereżkowski, Józef Piłsudski Antykwariat Konrad Wyszkowski, Tadeusz Kościuszko jako „wielki człowiek” i „nowoczesny Polak” Recenzje i polemiki Jakub Wolak, Albert Lautman, filozof i matematyk platoński z XX wieku

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

5 osób kupiło
4
Tatiana i Aleksander - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Tatiana i Aleksander
Dostępny1582 szt.

„Jeśli szukacie wielkiej powieści w w stylu Doktora Żywago, to na pewno znaleźliście właściwą książkę.” Closer Kiedy Tatiana ucieka z wyniszczonego wojną Leningradu, by zacząć nowe życie w Ameryce, ma osiemnaście lat i jest oczekującą dziecka wdową. Jednak duchy przeszłości nie dają jej spokoju. Obsesyjnie dręczy ją przeczucie, że mąż, major Armii Czerwonej Aleksander Biełow, żyje i potrzebuje pomocy... Tymczasem w oddalonym o tysiące mil Związku Radzieckim Aleksander cudem unika egzekucji i zostaje mianowany dowódcą batalionu karnego. Chociaż rekruci mają nikłe szanse na przeżycie, Aleksander postanawia przeprowadzić swoich ludzi przez zrujnowaną wojną Europę. Przedziera się na Zachód w rozpaczliwej próbie ucieczki przed bezwzględną stalinowską machiną śmierci...

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

4 osoby kupiły
5
Czytaj krok po kroku 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytaj krok po kroku 2
Dostępny124 szt.

Zbiór krótkich historii na poziomie A1, dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swój język polski oraz uzupełnić zasób słownictwa. Czytaj krok po kroku zostało pomyślane jako zbiór materiałów uzupełniających zarówno do pracy samodzielnej, jak i do wykorzystania na zajęciach grupowych. Można je traktować jako powtórzenie czy też utrwalenie materiału, jako zadanie domowe bądź inspirację do gier, dyskusji, scenek itp. Zawartość leksykalna i gramatyczna pierwszych pięciu tomików serii Czytaj krok po kroku pokrywa się niemal z każdym podręcznikiem do nauki języka polskiego dla początkujących, jednak najściślej jest powiązana z podręcznikiem Polski krok po kroku, część 1. • Zawiera 5 modułów po 2 teksty, po których następują ćwiczenia leksykalno-gramatyczne sprawdzające umiejętność czytania ze zrozumieniem (klucz odpowiedzi na końcu książki). • Zawartość leksykalno-gramatyczna jednego modułu odpowiada jednemu rozdziałowi podręcznika Polski krok po kroku, część 1, a porządek numeryczny jest zgodny z podręcznikiem. • Proste, pełne humoru historie uzupełniają wiedzę o znanych już i lubianych bohaterach serii, a także wprowadzają nowe, barwne postacie. • Tłumaczenia trudniejszych słów i zwrotów znajdują się na marginesie, a każdy moduł zakończony jest słownikiem tematycznym zawierającym leksykę do opanowania na tym etapie nauki; dodatkowo na końcu umieszczono słownik polsko-angielski zbierający materiał leksykalny z całego tomiku w porządku alfabetycznym. • Słowniki tematyczne zamykające poszczególne moduły są skonstruowane tak, aby maksymalnie ułatwić zapamiętanie nowo poznanego słownictwa, a dodatkowa kolumna „twój przykład” pozwala na sprawdzenie, czy student dobrze zrozumiał słowo i umie poprawnie użyć go w kontekście. • Teksty można czytać w dowolnej kolejności – każdy jest zamkniętą całością, jednak zaleca się czytanie ich krok po kroku. • Nagrania do pobrania z portalu e-polish.eu/czytaj pozwalają dodatkowo na ćwiczenie wymowy, intonacji oraz doskonalenie sprawności rozumienia ze słuchu. Dalsze losy bohaterów można będzie śledzić w kolejnych tomach wchodzących stopniowo na coraz wyższym poziom, wymagający od czytelnika znajomości bardziej zaawansowanych struktur gramatycznych i bogatszego słownictwa.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

4 osoby kupiły
6
Dom pełen kłamstw - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom pełen kłamstw
Dostępny45 szt.

Nigdy nie ufaj bezgranicznie Nagła śmierć męża Kai, Michała, powoduje, że na wierzch zaczynają wypływać kłamstwa mężczyzny. Dochodzenie związane z wypadkiem i badanie zagadkowego postępowania ofiary sprowadza do młodej wdowy Sebastiana, przystojnego policjanta. Dokąd zaprowadzi ich wspólne śledztwo?

37,00 zł
26,27 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,73 zł

3 osoby kupiły
7
On, Strejlau - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
On, Strejlau
Dostępny33 szt.

Wyrusz w fascynującą podróż przez życie trenerskiej legendy! W środowisku budzi szacunek. Stacje telewizyjne ustawiają się w kolejce po trzy zdania komentarza do każdej wiadomości ze świata futbolu. Jego głos eksperta zna prawie każdy telewidz. Wydaje się nie do zastąpienia, ale był przeważnie obcym, który nie pasował do układanki w naszej piłce. Za inteligentny i za uczciwy. Do tego niepijący alkoholu. Ktoś taki był i jest z definicji podejrzany. Bez wahania zabierał głos w różnych gremiach, zawsze gdy nie zgadzał się z jakąś tezą. Nie kalkulował, co mu się opłaci. Do dziś jest romantykiem futbolu. Do bólu logicznym. Rzadko mówiono o nim w towarzystwie per Andrzej. Raczej Strejlau. Z dodatkiem – ON. Dziwne nazwisko dziwnego faceta… Teraz, po trzech ćwiartkach wieku spędzonych przy piłce, przyszedł czas rozliczenia. Rodzinne losy, kulisy sukcesów drużyny Kazimierza Górskiego, korupcja w futbolu i podłoże konfliktu z Jackiem Gmochem – nie tylko o tym opowiada z charakterystyczną dla siebie swadą. To czyta się tak, jakby się słuchało kolejnego komentowanego przez niego meczu!

39,99 zł
31,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

2 osoby kupiły
8
Radary III Rzeszy. Wojenne tajemnice Lubania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Radary III Rzeszy. Wojenne tajemnice Lubania
Dostępny22 szt.

Od lat krążą opinie o tajnej broni elektromagnetycznej budowanej w Lubaniu. Historyk Szymon Wrzesiński wyjaśni, czy była to prawda, czy raczej kolejny mit dziennikarzy. Ponadto Czytelnik dowie się, że wśród wielu technologii militarnych, nad którymi pracowali naukowcy i inżynierowie w III Rzeszy, były urządzenia radiolokacyjne przedsiębiorstwa GEMA (Gesellschaft für elektroakustische und mechanische Apparaten). Początkowo siedzibą firmy był Berlin, ale gdy nasiliła się aliancka ofensywa bombowa na Niemcy, w 1943 r. główny zakład produkcyjny przeniesiono do Lubania i ulokowano w halach zakładów włókienniczych Winklera. Początkowo firma GEMA produkowała radary wstępnego wykrywania wrogich okrętów dla Kriegsmarine. Następnie opracowano i rozpoczęto seryjną produkcję radaru wstępnego wykrywania celów powietrznych FuMG 80 Freya dla Luftwaffe. Posłużył on do zaprojektowania radarów wstępnego wykrywania dalekiego zasięgu Wassermann i Mammut. Wszystkie te urządzenia miały wiele wersji i wariantów. Były wytwarzane do końca wojny w Lubaniu. W książce opisano także ewakuację zakładów GEMA w lutym 1945 r., przypomniano zacięte walki o Lubań na przełomie lutego i marca 1945 r., przytoczono wspomnienia o demontażu urządzeń z poniemieckich fabryk w Lubaniu i okolicy w latach 1945-1946. W aneksie opisano obiekty hitlerowskie nad Kwisą oraz wykorzystanie lubańskiego więzienia w akcji „Noc i mgła”. Ponadto przedstawiono wspomnienia osób dokonujących powojennej eksploracji i demontażu pozostałości zakładów GEMA i innych zakładów zbrojeniowych. Tekst książki wzbogacają liczne zdjęcia oraz mapy, schematy i rysunki.

38,00 zł
27,36 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,64 zł

2 osoby kupiły
9
Gramatica Ativa 1 wersja brazylijska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gramatica Ativa 1 wersja brazylijska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.28

122,90 zł
108,15 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 14,75 zł

2 osoby kupiły
10
Bontempi Digital Keyboard w futerale 144909 DANTE - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
346,90 zł
312,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 34,69 zł

1 osoba kupiła
11
Teoria wielkiego podrywu. Sezon 11, 2 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teoria wielkiego podrywu. Sezon 11, 2 DVD
Mark Cendrowski, Nicole Lorre, Gay Linvill, 2018
Dostępny51 szt.

Leonard i Sheldon to genialni fizycy, którzy zupełnie nie radzą sobie w sytuacjach towarzyskich. Piękna sąsiadka Penny postanawia nauczyć ich tego i owego. Pomimo burzliwej historii Leonard i Penny w końcu wzięli ślub. Nawet Sheldon zawarł „Umowę partnerską” z neurobiolożką Amy. Czy perspektywa domowego szczęścia zmieni relacje między przyjaciółmi?!

43,90 zł
41,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,19 zł

1 osoba kupiła
12
Dwie twarze Ioany - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwie twarze Ioany
Dostępny31 szt.

Nowa powieść autorki bestsellerów: Miłość w Burzanach, W kolejce po życie oraz Nadwiślańskie serca! „Słuchał jej z zapartym tchem i pojąć mu było trudno, że tak się mogły pleść ludzkie losy. Toż to opowieść na scenariusz filmowy. I ucieczka z okupowanego kraju, i ratunek na obczyźnie, pożar i śmierć w płomieniach, narzeczeństwo i zdrada, śmierć kochanki, wyobcowanie, odrzucenie, brak tożsamości…” Pewnego dnia życie Ioany znacząco zmienia swój bieg. Zdradzona, nieakceptowana, pogardliwie nazywana polską dziedziczką, opuszcza rodzinną wieś w Rumunii, by poszukać własnego miejsca na ziemi. Los prowadzi ją do Polski, kraju przodków, który nie przyjmuje jej jednak gościnnie. Bezdomna, bezrobotna i okradziona, wszelkimi siłami walczy o przetrwanie na emigracji. Czy uda jej się odbudować swoje życie? Ile uprzedzeń będzie musiała pokonać, by pośród obcych ludzi znaleźć przyjaźń, a może nawet miłość? I jak odpowie na najważniejsze życiowe pytanie – czy jej dusza jest rumuńska, czy polska? Wspaniała powieść o życiowych zakrętach i rodzącym się uczuciu. Mądra, wzruszająca, miejscami zabawna, a przede wszystkim porywająca historia bohaterki, którą pokocha każda czytelniczka.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
13
Wsie, animalia, miscellanea - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wsie, animalia, miscellanea
Dostępny9 szt.

Książka jest nagrodą główną w 6. Ogólnopolskim Konkursie na Tomik Wierszy Duży Format, kategoria debiut 2018.

31,50 zł
22,05 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
14
IRA. Bo jest paru ludzi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
IRA. Bo jest paru ludzi
Dostępny36 szt.

„IRA”. Zespół legenda. Według Google’a najczęściej wyszukiwana polska grupa muzyczna po „Kulcie” i „Dżemie”. Powstała w 1987 roku i – poza czasem siedmioletniej przerwy – z powodzeniem funkcjonuje do dziś. Zagrali tysiące koncertów, na których zawsze pojawiają się rzesze fanów w czarnych i czerwonych koszulkach symbolizujących gniew. Nadal z powodzeniem grają sto koncertów w roku, podczas gdy inni wielcy polskiej sceny muzycznej zawieszają czy kończą działalność. „IRA” właśnie skończyła trzydzieści lat. Na czym polega jej fenomen? Ta książka odpowiada nie tylko na to pytanie. To łapiąca za gardło historia młodzieńczego marzenia o zespole rockowym, o którym będą mówić wszyscy, oraz o jego realizacji. To także znakomicie napisana opowieść o wiecznym życiu w trasie oraz o wzlotach i upadkach, kłótniach i przyjaźniach grupy muzyków będących ze sobą bliżej niż rodzina. „Jedna z ostatnich prawdziwych rockowych kapel!” – Grzegorz Markowski, Perfect.

44,99 zł
33,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

1 osoba kupiła
15
Potop. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potop. Audiobook
Henryk Sienkiewicz, Aleksandria
Dostępny15 szt.

Książka przeczytana genialnie. Ma się wrażenie, że jest to słuchowisko realizowane przez grupę aktorów – doskonała interpretacja. Słuchałem wielokrotnie z największą przyjemnością – prawdziwe zanurzenie w epoce. Polecam gorąco”. – Paweł (komentarz na Audioteka.pl) „Dzięki tej interpretacji na nowo odkrywam język bohaterów Potopu i z dziką satysfakcją cytuję go we współczesnej codzienności. Doskonała dykcja aktora powoduje, że i w codziennych rozmowach mam wyjątkową ochotę nie śpieszyć się, nie mówić skrótami, rezygnować z medialnego kodu, który bynajmniej nie ma nic wspólnego z pielęgnowaniem polszczyzny, z kulturą języka. Jestem przekonana, że ta interpretacja powieści w formie audiobooka uczyni wiele dobrego dla zachwaszczonego polskiego języka. Być może uświadomi także młodym, którzy zechcą w ten sposób przeczytać Potop, że warto wrócić do źródeł języka, dbać o jego czystość”. – Marta Fox

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
16
Marszałkowie Stalina - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marszałkowie Stalina
Dostępny170 szt.

Fascynująca książka – nie tylko ze względu na postacie dwudziestu marszałków ZSRR – ale także rolę, jaką odegrali w okresie stalinowskiej dyktatury. Autor opisuje bohaterów postrzeganych nie tylko poprzez pryzmat funkcjonowania na stanowisku dowodzenia, zajętych kierowaniem przebiegiem bitwy lub planowaniem operacji. Definiuje również Marszałków Związku Radzieckiego jako podmioty wielkiej polityki, a zarazem ludzi zależnych od polityki i kaprysów Stalina.

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

1 osoba kupiła
17
Creativo. Wełna do dekoracji, 6x5 m - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Creativo. Wełna do dekoracji, 6x5 m
Astra
Dostępny48 szt.

Idealne do scrapbookingu, ozdabiania bombek i jajek styropianowych, kartek okolicznościowych, zaproszeń i zakładek do książek. Świetnie nadają się do pakowania prezentów oraz do tworzenia dekoracji świątecznych i stroików. Ilość kolorów: 6 x 5 m

9,99 zł
1 osoba kupiła
18
Pióro wieczne Twist P457 M Neon żółty+2 naboje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45,40 zł
1 osoba kupiła
19
Trylogia. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trylogia. Audiobook
Henryk Sienkiewicz, Aleksandria
Dostępny18 szt.

Porywające interpretacje „Trylogii” w wersji audio po raz kolejny przenoszą nas do pasjonującego świata krwawych bitew w imię ojczyzny, honorowych rycerzy, wielkich miłości w burzliwych czasach, polskich królów, szwedzkich najeźdźców, kozackich atamanów i miłośników siemienia konopnego…

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

2 osoby kupiły
20
Góry z duszą. Tom 3. Szczyty marzeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Góry z duszą. Tom 3. Szczyty marzeń
Dostępny6 szt.

To już trzecia część. Nie czytaliście poprzednich? Nie szkodzi – każda opisuje inne góry i jest zbiorem niezależnych od siebie opowieści. Relacje z trekingów czy wspinaczek wzbogacają ciekawostki i najróżniejszego typu informacje: przyrodnicze, kulturowe, historyczne, a także praktyczne rady dla tych, którzy zechcą podążyć śladami podróżniczki. Z tego tomu dowiemy się m.in.: – Dlaczego o Annapurnie I mówi się, że to góra zabójczyni? Czemu zamieszkujący wokół tej góry Gurungowie Nowy Rok witają aż trzy razy? – Co łączy gruziński Kazbek z Betlejem, na czym polega praca dyżurujących na tej górze polskich ratowników i co dobrego zrobił dla Gruzji hrabia Potocki? – Skąd się wzięły w Bieszczadach anioły, gdzie znajduje się grób Hrabiny i kim był Majster Bieda? – Jak się dostać do najwyższej góry Australii i Oceanii, czyli Piramidy Carstensza? Czy Papuasi, którzy zamieszkują ten rejon, nadal są kanibalami i ile świniaków płacą za żonę? – Czym są via ferraty i które z nich, będąc w Dolomitach, warto przejść? – Jak zaplanować wejście na Teide, by po drodze zobaczyć kwitnące żmijowce? – Co się robi w oczekiwaniu na okno pogodowe na Mount Vinson, najwyższej górze Antarktydy, i jak wygląda Sylwester do białego rana podczas dnia polarnego? Monika Witkowska – jeśli tylko nie pisze akurat kolejnej książki, najprawdopodobniej jest gdzieś na wyprawie. Pasjonują ją podróże (odwiedziła ponad 180 krajów), żeglarstwo morsko-oceaniczne oraz góry. Zdobyła Koronę Ziemi, stanęła na szczycie dwóch ośmiotysięczników (Mount Everest i Manaslu) i wielu innych ciekawych gór (m.in. Ama Dablam czy Matterhorn), również w Polsce.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
21
Cormoran Strike, 2 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cormoran Strike, 2 DVD
Michael Keillor, 2018
Dostępny202 szt.

Serialowa ekranizacja cyklu powieści kryminalnych J.K. Rowling przedstawiająca perypetie prywatnego detektywa. Cormoran Strike (Tom Burke) to weteran wojenny, który wrócił ze służby wojskowej i założył jednoosobową firmę detektywistyczną. Dołącza do niego błyskotliwa asystentka Robin Ellacott (Holliday Grainger). Wysmakowana, kameralna produkcja!

55,90 zł
53,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,79 zł

1 osoba kupiła
22
Please Remain Seated, 2 LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Please Remain Seated, 2 LP
Thunder, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.16

Lista utworów: 1. Bigger Than Both Of Us 2. Future Train 3. Girl's Going Out Of Her Head 4. I'm Dreaming Again 5. Fly On The Wall 6. Just Another Suicide 7. Empty City 8. Miracle Man 9. Blown Away 10. Loser 11. She's So Fine 12. Low Life In High Places

147,90 zł
136,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,83 zł

23
Please Remain Seated, 2 LP transparentne pomarańczowe - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Please Remain Seated, 2 LP transparentne pomarańczowe
Thunder, Warner Music Polska
Dostępny4 szt.

Lista utworów: 1. Bigger Than Both Of Us 2. Future Train 3. Girl's Going Out Of Her Head 4. I'm Dreaming Again 5. Fly On The Wall 6. Just Another Suicide 7. Empty City 8. Miracle Man 9. Blown Away 10. Loser 11. She's So Fine 12. Low Life In High Places

147,90 zł
136,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,83 zł

24
Długi taniec za kurtyną. Pół wieku armii radzieckiej w Polsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długi taniec za kurtyną. Pół wieku armii radzieckiej w Polsce
Dostępny58 szt.

„Pragniesz przeżyć przygodę swojego życia? Z nami zwiedzisz bunkry i poczujesz się jak Janek z 'Czterech pancernych'!” – krzyczy tandetna ulotka. Manewry wojskowe, military shows, paintball dla znudzonych pracowników korporacji. Życie po życiu radzieckich poligonów, państwa w państwie, które rozporządzało nie tylko czołgami, śmigłowcami i głowicami atomowymi, ale prowadziło także szpitale, szkoły, kina i piekarnie. Po jednej stronie muru tęskniący za domem żołnierze, często niezdyscyplinowani, niedożywieni i prowadzący nielegalne biznesy, po drugiej – Polacy zbuntowani wobec agresji radzieckich sąsiadów, ale też skłonni do romansów i przyjaźni ponad podziałami. Julia Wizowska – urodzona w Kazachstanie i wychowana w duchu szacunku dla sowieckich wojskowych, oraz Grzegorz Szymanik – Polak, wyrosły w pogardzie do armii radzieckiej, przybliżają historie bohaterów zza obu stron muru. Opisują życie w radzieckich bazach wojskowych i pokazują, w jaki sposób koszary „nieproszonej armii” przez dekady były codziennym elementem otaczającego nas krajobrazu. W ten sposób powstała reporterska opowieść o tym, co wrasta w człowieka niezauważone i potrafi być trwalsze niż beton i wieczne imperia.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

25
Paryż - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paryż
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Napisana z rozmachem powieść o magicznym mieście. Poruszająca powieść o Paryżu, w której zostały przedstawione dzieje czterech rodów. Ich losy splatają się na przestrzeni wieków poprzez zakazane związki, małżeństwa z rozsądku, pragnienie zemsty i śmiertelnie niebezpieczne tajemnice. Historia miasta ożywa na stronach powieści poprzez intrygi, wojny, sztukę i chwałę jego mieszkańców. Edward Rutherfurd ukazuje Paryż tak, jak tylko on potrafi: opowiadając o dwóch tysiącach lat miłości, codzienności i dramatów ludzi, którzy zmienili niewielką osadę handlową na błotnistym brzegu Sekwany w uwielbiane miasto całego świata.

69,99 zł
52,49 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,50 zł

26
The Meg, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Meg, DVD
Jon Turteltaub, 2018
Dostępny201 szt.

Komandor Jonas Taylor (Jason Statham) napotkał nieznane zagrożenie w głębinach Rowu Mariańskiego, które zmusiło go do przerwania misji i doprowadziło do zwolnienia ze służby. Taylor utrzymywał, że zaatakowało go gigantyczne stworzenie, którego gatunek miał wyginąć ponad milion lat temu. Czy to możliwe, że potwór nadal żyje i poluje na kolejne ofiary?

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

27
Iść, jak prowadzi busola - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Iść, jak prowadzi busola
Niedostępny
Brak

Wspomnienia Jerzego Łukaszewskiego, wybitnego prawnika i dyplomaty, wieloletniego rektora Kolegium Europy w Brugii i ambasadora RP we Francji w latach 1991–1996. Zapis niezwykłej drogi życiowej prowadzącej z Kresów przez Sosnowiec, Poznań, Lublin, Cambridge (Massachusetts) i Genewę do Brugii i Paryża. O najważniejszych wydarzeniach zadecydował rok 1959. Jerzy Łukaszewski po zakończeniu studiów w USA został zatrudniony w biurze Międzynarodowej Organizacji Pracy w Genewie. Rząd PRL zaprotestował przeciw tej nominacji i zażądał usunięcia go z Organizacji. Łukaszewski postanowił więc pozostać na emigracji i podjął pracę w Kolegium Europy w Brugii, któremu jako profesor nauk politycznych i rektor poświęcił trzydzieści lat życia. Opowieść o latach kształcenia kadr urzędników, polityków i dyplomatów europejskich, latach zmagań o przetrwanie i rozwój uczelni, pokazują siłę, energię i niezłomność w realizacji celów. Wspomnienia tych lat, z perspektywy Polaka mieszkającego na zachodzie Europy, wiernego całe życie tradycjom rodzinnym i patriotycznym, stanowią bezcenne świadectwo osobiste i historyczne. „Kiedy przebiegam myślą minione lata, to wydaje mi się, że miałem szczęście. Przeżyłem wojnę i doczekałem się końca komuny. Byłem świadkiem tego cudu, jakim było zjednoczenie narodów Europy. Jak każde dzieło ludzkie integracja przeżywa kryzysy i porażki. Gorąco pragnę, aby mogła trwać i postępować. Dla dobra narodów, rodzin i jednostek”.

59,90 zł
44,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

28
My Little Pony. Najlepszy prezent, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Little Pony. Najlepszy prezent, DVD
różni, 2018
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.30

Wyjątkowa świąteczna przygoda, pełna ciepła i magii, z ukochanymi bohaterami dziewczynek. Zobacz, jak Twilight Sparkle i inne kucyki spędzają święta!

37,40 zł
35,53 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,87 zł

29
The Meg, 2 Blu-ray 3D - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Meg, 2 Blu-ray 3D
Jon Turteltaub, 2018
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.27

Komandor Jonas Taylor (Jason Statham) napotkał nieznane zagrożenie w głębinach Rowu Mariańskiego, które zmusiło go do przerwania misji i doprowadziło do zwolnienia ze służby. Taylor utrzymywał, że zaatakowało go gigantyczne stworzenie, którego gatunek miał wyginąć ponad milion lat temu. Czy to możliwe, że potwór nadal żyje i poluje na kolejne ofiary?

88,90 zł
84,46 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,44 zł

30
Bajecznie bogaci Azjaci, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajecznie bogaci Azjaci, Blu-ray
Jon M. Chu, 2018
Niedostępny
Brak

Pochodząca z Nowego Jorku Rachel Chu zgadza się pojechać ze swoim chłopakiem Nickiem Youngiem do Singapuru na ślub jego przyjaciela. Rachel cieszy się, że po raz pierwszy zobaczy Azję i pozna rodzinę Nicka. Okazuje się, że jej chłopak to nie tylko potomek jednej z najzamożniejszych rodzin w kraju, ale także jeden z najbardziej pożądanych kawalerów.

67,70 zł
64,32 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,38 zł

31
The Meg, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Meg, Blu-ray
Jon Turteltaub, 2018
Dostępny58 szt.

Komandor Jonas Taylor (Jason Statham) napotkał nieznane zagrożenie w głębinach Rowu Mariańskiego, które zmusiło go do przerwania misji i doprowadziło do zwolnienia ze służby. Taylor utrzymywał, że zaatakowało go gigantyczne stworzenie, którego gatunek miał wyginąć ponad milion lat temu. Czy to możliwe, że potwór nadal żyje i poluje na kolejne ofiary?

55,90 zł
53,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,79 zł

32
Bajecznie bogaci Azjaci, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajecznie bogaci Azjaci, DVD
Jon M. Chu, 2018
Niedostępny
Brak

Pochodząca z Nowego Jorku Rachel Chu zgadza się pojechać ze swoim chłopakiem Nickiem Youngiem do Singapuru na ślub jego przyjaciela. Rachel cieszy się, że po raz pierwszy zobaczy Azję i pozna rodzinę Nicka. Okazuje się, że jej chłopak to nie tylko potomek jednej z najzamożniejszych rodzin w kraju, ale także jeden z najbardziej pożądanych kawalerów.

26,90 zł
25,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

33
Młody Sheldon. Sezon 1, 2 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Młody Sheldon. Sezon 1, 2 DVD
Jon Favreau, 2018
Dostępny71 szt.

„Młody Sheldon” to prequel kultowego serialu „Teoria wielkiego podrywu” autorstwa twórców pierwowzoru – Chucka Lorre’a oraz Stevena Molaro. Jest to historia dziewięcioletniego Sheldona, który jest niezwykle utalentowanym, ale także naiwnym chłopcem. Bycie matematycznym geniuszem zdaje się jeszcze bardziej komplikować i tak trudny czas dorastania.

55,90 zł
53,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,79 zł

34
Sukcesja. Sezon 1, 3 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sukcesja. Sezon 1, 3 DVD
Adam McKay, 2018
Dostępny41 szt.

Nowy serial HBO o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy. Produkcja przedstawia historię amerykańskiej rodziny kontrolującej jedną z największych korporacji mediowych na świecie Waystar Royco. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom rozterki, z którymi mierzą się członkowie rodziny w chwilach, kiedy waży się ich przyszłość.

46,90 zł
44,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,34 zł

35
Ostre przedmioty, 2 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostre przedmioty, 2 DVD
Jean-Marc Vallée, 2018
Dostępny101 szt.

Miniserial HBO na podstawie bestsellerowej powieści Gillian Flynn. W postać głównej bohaterki wciela się pięciokrotnie nominowana do Oscara Amy Adams. Dziennikarka Camille Preaker (Amy Adams) zostaje wysłana do rodzinnego miasteczka, aby przygotować materiał o dwóch zaginionych dziewczynkach. Starając się rozwiązać zagadkę, wraca wspomnieniami do przeszłości.

55,90 zł
53,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,79 zł

36
THE CRUSADE (TRANSPARENT TURQUOISE VINYL). Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
189,90 zł
174,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 15,19 zł

37
Bitwa zamojska 1920 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bitwa zamojska 1920
Niedostępny
Brak

Książka jest poświęcona walkom Wojska Polskiego i oddziałów Ukraińskiej Republiki Ludowej z Armią Czerwoną na Zamojszczyźnie w sierpniu i wrześniu 1920 roku, przede wszystkim obronie Zamościa (28–30 sierpnia) i bitwie pod Komarowem (31 sierpnia), która była największą batalią kawaleryjską tej epoki. Piotr Krukowski, historyk pracujący w Muzeum Lubelskim w Lublinie, rekonstruktor historyczny, opisuje przebieg poszczególnych bojów, podkreślając znaczenie bitwy zamojskiej dla losów całego konfliktu polsko-bolszewickiego w 1920 r. Ważnym elementem publikacji jest ukazanie polsko-ukraińskiego braterstwa broni, gdyż w obronie Zamościa uczestniczyły oddziały ukraińskiej 6. Siczowej Dywizji Strzeleckej. Przeciwnikiem była sowiecka 1. Armia Konna Siemiona Budionnego. Polskie dowództwo obawiało się, że jej marsz spod Lwowa zagrozi kontrofensywie znad Wieprza. Dlatego postanowiono zatrzymać ją za wszelką cenę na Lubelszczyźnie i zniszczyć. W bitwach pod Komarowem (31 sierpnia) i Hrubieszowem (5–6 września) Wojsko Polskie zadało siłom Budionnego poważne straty i zmusiło je do odwrotu. Ta popularna, przystępnie napisana i bogato ilustrowana – zarówno fotografiami archiwalnymi, jak i wykonanymi podczas współczesnych rekonstrukcji – publikacja ma trafić do miłośników historii, zwłaszcza do ludzi młodych.

29,90 zł
23,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

38
Z Polski Ludowej do Wolnej Europy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z Polski Ludowej do Wolnej Europy
Dostępny270 szt.

Młodziutki harcerz z Szarych Szeregów, uciekinier z komunistycznej Polski i emigrant, wieloletni radiowiec przekazujący informacje z wolnego świata do zniewolonego kraju, ale nade wszystko polski patriota – Marek Walicki swoim bogatym życiorysem mógłby obdzielić kilku ludzi. Urodził się w 1931 roku. W czasie II wojny światowej jako dwunastolatek wstąpił do tajnego harcerstwa. Po wojnie, nie chcąc żyć w komunizmie, wraz z kolegą przedarł się przez żelazną kurtynę do amerykańskiej strefy okupacyjnej w Niemczech Zachodnich. W 1952 roku został przyjęty do Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa w Monachium. W 1955 roku rozpoczął amerykański etap życia na emigracji. Przez 16 lat był redaktorem nowojorskiego oddziału RWE. Potem przeszedł do Polskiej Sekcji Głosu Ameryki w Waszyngtonie, w której doszedł do funkcji dyrektora. Mimo prawie siedmiu dekad przeżytych poza ojczyzną nosi ją w sercu. Moją „partią” była zawsze i jest Polska – o jej wolność i niepodległość walczyłem w miarę moich sił i zdolności – pisze w ostatnim rozdziale. Wspomnienia Marka Walickiego składają się z dwóch części. W pierwszej opisuje swoje przeżycia od dzieciństwa przez okupację, lata instalowania komunizmu w Polsce, ucieczkę i kolejne etapy życia na Zachodzie. Część druga to opowieści o przyjaciołach, wybitnych Polakach: Janie Nowaku-Jeziorańskim, Zofii Korbońskiej, Zdzisławie Najderze, Zbigniewie Herbercie, Juliuszu Poniatowskim i Hilarym Krzysztofiaku. Dodatkowym walorem publikacji są załączone listy i fotografie dokumentujące opisywane wydarzenia.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

39
Westworld. Sezon 1-2, 6 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Westworld. Sezon 1-2, 6 DVD
Richard Lewis, 2018
Niedostępny
Brak

Mroczna odyseja na temat sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. W rozległym, odizolowanym parku rozrywki imitującym Dziki Zachód gość słono płaci za to, by stać się tym, kim zawsze pragnął być, i zrealizować swoje fantazje podczas przygód z „hostami” – androidami. Serial wyróżniony trzema nominacjami do Złotego Globu oraz czterema statuetkami Emmy.

124,90 zł
118,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,24 zł

40
Living Years. Deluxe Anniversary Edition, 2 CD + 2 LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Living Years. Deluxe Anniversary Edition, 2 CD + 2 LP
Mike and The Mechanics, Warner Music Polska
Dostępny4 szt.

Lista utworów: Płyta CD 1: 1. Nobody's Perfect 2. The Living Years 3. Seeing Is Believing 4. Nobody Knows 5. Poor Boy Down 6. Blame 7. Don't 8. Black & Blue 9. Beautiful Day 10. Why Me? Płyta CD 2: 1. The Living Years 2014 2. Seeing Is Believing (Live) 3. Don't (Live) 4. Black & Blue (Live) 5. Silent Running (Live) 6. Par Avion (Live) 7. Take The Reins (Live) 8. Nobody's Perfect (Live) 9. A Call To Arms (Live) 10. Beautiful Day (Live) 11. Hanging By A Thread (Live) Płyta LP 1: 1. Nobody's Perfect 2. The Living Years 3. Seeing Is Believing 4. Nobody Knows 5. Poor Boy Down 6. Blame 7. Don't 8. Black & Blue 9. Beautiful Day 10. Why Me? Płyta LP 2: 1. The Living Years 2014 2. Seeing Is Believing (Live) 3. Don't (Live) 4. Black & Blue (Live) 5. Silent Running (Live) 6. Par Avion (Live) 7. Take The Reins (Live) 8. Nobody's Perfect (Live) 9. Hanging By A Thread (Live)

257,90 zł
237,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 20,63 zł

41
Cynobrowe pola - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cynobrowe pola
Dostępny16 szt.

Samotna matka z bliznami na ciele i duszy, głodna zemsty. Jednooki drwal udręczony osobliwą pamiątką po dziadku. Kochanka króla wprawiona w sporządzaniu trucizn. Niebieskoskóra gwiazda estrady o syrenim ogonie i wstrętnych zwyczajach. W smogu między czarnymi wieżowcami i w lasach wśród strzelistych szczytów – plątanina mostów utrudnia każdej z postaci drogę do domu. Odnaleźć swoje miejsce pomagają szepty Wszechrzeczy, które prowadzą bohaterów ku nieuchronnemu końcowi znanego im świata. Cynobrowe pola to wielowątkowa powieść z pogranicza fantastyki i science fiction. Alchemiczne sekrety, dworskie intrygi, dzika natura i miejski brud – wszystko to składa się na przygodę, która porywa i wciąga bez reszty.

36,99 zł
28,48 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,51 zł

42
Góry. Stan umysłu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Góry. Stan umysłu
Niedostępny
Brak

Robert Macfarlane nareszcie po polsku! Znakomity brytyjski pisarz i podróżnik tym razem poszukuje źródeł osobliwej, nieracjonalnej i intrygującej miłości do wspinaczki wysokogórskiej. Chodzenie w góry jest od dwudziestu lat jedną z najszybciej upowszechniających się form spędzania czasu wolnego – tym, co wyróżnia ją na tle innych, jest nieodłącznie związane z nią ryzyko śmierci. Ryzykowanie życia, by wspiąć się na jakąś górę, jeszcze trzy wieki temu uznano by za dowód szaleństwa. Dziki krajobraz nie był pociągający; atrakcyjne było to, co człowiek uporządkował. Poza tym przebywanie w górach wiązało się z niebezpieczeństwami: uważano, że lawinę potrafi wywołać nawet kaszlnięcie lub muśnięcie skrzydła ptaka, przelatującego nisko nad ośnieżonym zboczem. Można było wpaść w szczelinę; lodowce czasami po latach „wypluwały” zesztywniałe zwłoki. Dopiero w drugiej połowie XVIII wieku ludzie zaczęli podróżować w góry nie tylko z konieczności i uznawać wspaniałość górskiego krajobrazu. Góry zaczęły wywierać ogromny, często tragiczny w skutkach wpływ na ludzkie umysły. W 1865 roku człowiek po raz pierwszy stanął na szczycie Matterhornu; w czasie zejścia czterech ze zdobywców zginęło, spadając w przepaść. Do końca wieku zdobyto wszystkie szczyty Alp i sporządzono mapy niemal wszystkich alpejskich przełęczy. Tym samym dobiegła końca tak zwana złota era wspinaczki. Wielu zwróciło swoją uwagę na wielkie pasma górskie; zaczęto zdobywać szczyty Kaukazu, Andów i Himalajów. Na przełomie XIX i XX wieku często stawały się one obiektami obsesji. Uczucia i postawy, które popychały do działania pierwszych wspinaczy, do dziś pozostają żywe w wyobraźni Zachodu. Respekt odczuwany przed górami wydaje nam się naturalny. Strzeliste, srogie, oblodzone – wszystkie tego typu formy krajobrazu cieszą się naszym uwielbieniem; wydajemy się coraz bardziej spragnieni choćby zapośredniczonego kontaktu z „dzikością”. Robert Macfarlane rzetelnie opisuje fenomen radykalnej zmiany: co stało się na przełomie kilku stuleci, że cechy gór, które budziły wcześniej odrazę – stromizna, odosobnienie, śmiertelne niebezpieczeństwa – zaczęto zaliczać do ich największych zalet. „Ta zadziwiająca książka pomaga nam wspiąć się na nowe wyżyny intelektualne, jeśli chodzi o zgłębianie ludzkiej obsesji na punkcie zawrotnych wysokości. Jest w niej coś, co zadowoli każdego” – „The Sunday Times”.

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

43
Królestwo. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królestwo. Audiobook
Szczepan Twardoch, Wydawnictwo Literackie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.21

Zaskakująca kontynuacja jednego z największych bestsellerów ostatnich lat Ryfka ma jeden cel — przetrwać. W swojej kryjówce pielęgnuje na wpół przytomnego Jakuba Szapirę, który niczym nie przypomina niegdysiejszego postrachu stolicy. Kobieta nocami wychodzi na gruzowisko, którym po polskim powstaniu stała się Warszawa. Zdobywa pożywienie, obmyśla plan dalszej ucieczki, pieniądze wymienia na coś znacznie cenniejszego — na broń. Jej oczy widzą upadek dawnego „królestwa” Szapiry, jej nozdrza rozpoznają zapach porzuconych resztek jedzenia, jak i trupi odór, a do jej uszu dochodzą coraz to nowe pogłoski. Podobno pod ruinami byłego getta żyje nieomal mityczny Ares, krwią podpisujący swoje nazistowskie ofiary… Dawid, syn Szapiry, przeżył wywózkę z Umschlagplatz. O losie ojca niewiele wie, bo też mało go on obchodzi. W ukryciu wspomina dawne czasy i przedwojenną potęgę Jakuba. Spotkał w życiu wielu złych ludzi, ale nikt nie jawi mu się gorszym niż Jakub Szapiro… Opowieść Ryfki i historia Dawida układają się w zaskakującą kontynuację Króla, jednego z największych bestsellerów ostatnich lat. Chwytająca za gardło opowieść o wojnie oraz bezkompromisowe spojrzenie na oprawców i ofiary. Żydzi, Polacy i Niemcy. I to najtrudniejsze wyzwanie… pozostać człowiekiem. Audiobook w w interpretacji Agnieszki Grochowskiej i Macieja Stuhra

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

44
Back To Vinyl. Osiecka, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Back To Vinyl. Osiecka, LP
różni wykonawcy, Universal Music Polska
Dostępny300 szt.

Wyjątkowa seria „Back To Vinyl” została stworzona z myślą o słuchaczach kochających muzykę Na albumie „Osiecka” znalazły się wyjątkowe wykonania największych przebojów napisanych przez Agnieszkę Osiecką, zaśpiewane m.in. przez Kasię Nosowską, Stanisława Soykę, Piotra Roguckiego i innych Artystów. Lista utworów: Strona A: 1. Katarzyna Nosowska – Na Całych Jeziorach Ty 2. Piotr Rogucki – Uciekaj Serce Moje 3. Monika Dryl – Wielka Woda 4. Katarzyna Lassak, Jarzębino – Jarzębino Strona B: 1. Stanisław Soyka* – Tango Warszawa 2. Jakub Blokesz – Kiedyś Byłem Stary 3. Paweł Ruszkowski – Zielono Mi 4. Weronika Kowalska – Siedzę W Mławie 5. Nika Lubowicz – Sprytna I Wybitna

99,90 zł
97,90 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,00 zł

45
BACK TO WINYL POLSKIE PRZEBOJE LP. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
99,90 zł
97,90 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,00 zł

46
Kids Love Christmas. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kids Love Christmas. CD
Various Artists, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

28,90 zł
28,32 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,58 zł

47
Wielki marsz. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki marsz. Audiobook
Stephen King, Biblioteka Akustyczna
Dostępny4 szt.

Mroczna, alegoryczna wizja przyszłości Stanów Zjednoczonych. Stu wybranych chłopców wyrusza w doroczny morderczy marsz – meta będzie tam, gdzie padnie przedostatni z nich. Tu nie ma miejsca na sportową rywalizację, ludzkie uczucia ani na zasady fair play, ponieważ gra toczy się o bardzo wysoką stawkę. Najwyższą z możliwych.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

48
Tajemnice złotych konwojów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnice złotych konwojów
Dostępny1481 szt.

Przedstawiamy sześć relacji opisujących losy rosyjskich, niemieckich i angielskich okrętów, które zatonęły ze złotem w ładowniach, w czasach od Wojny Krymskiej 1854-1855 po II Wojnę Światową. Przedstawione w książce wydarzenia, z udziałem najczęściej mało znanych, ale niezwykle barwnych postaci, rozgrywają się na wielu morzach i oceanach półkuli północnej.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

49
O dziewczynce bez daru - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O dziewczynce bez daru
Dostępny42 szt.

W Mieście Wybranych, gdzie mieszkają ludzie obdarzeni wielkimi talentami, na świat przychodzi Nali – zwykła dziewczynka, która nie posiada żadnych szczególnych umiejętności. Przychodzi dzień, gdy nieakceptowana przez mieszkańców zostaje skazana na wygnanie i musi udać się w nieznane. Postanawia jednak nie poddawać się i odnaleźć swój dar, by móc wrócić do domu. Trafia do lasu, gdzie poznaje ciekawe istoty i przeżywa szereg przygód. Próbując odnaleźć swój talent, dziewczynka staje przed trudnymi zadaniami, przechodzi wymyślne próby i rozwiązuje dziwne zagadki. Czy jednak sprosta im wszystkim i odkryje prawdę na temat swojego daru? I w końcu... czy znajdzie sposób, by wrócić do domu?

29,99 zł
25,49 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,50 zł

50
Marketing we współczesnej gospodarce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marketing we współczesnej gospodarce
Dostępny7 szt.

Współczesna gospodarka stanowi ogromne wyzwanie zarówno dla firm, organizacji, jak i marek, które chcą przetrwać i rozwijać się w warunkach ogromnej konkurencji w większości branż, coraz szybszym postępem technologicznym, większym nasyceniem informacji docierających każdego dnia do konsumentów. Niniejsza publikacja przedstawia sposoby odkrywania i wykorzystywania potencjału zawartego w potrzebach konsumentów, organizowania procesu komunikacji marketingowej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wykorzystania działań i zasad marketingowych do motywowania pracowników, skutecznego budowania długofalowych relacji z klientami oraz organizowania działań odpowiedzialnych społecznie. Podstawową grupą odbiorców są pracownicy średniego i wyższego szczebla działów marketingu jak i działów promocji. Może być pomocą dydaktyczną dla studentów w takich przedmiotach, jak: podstawy marketingu, komunikacja w biznesie, nowoczesne koncepcje marketingu.

48,00 zł
39,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,64 zł

Wróć do góry