hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.11.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 2 listopada 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Ina Benita. Za wcześnie na śmierć (Piotr Gacek), na drugim Dzieci kontra rodzice. W samochodzie (Kangur). Kolejny produkt to Wiek skrajności. Spojrzenie na krótkie XX stulecie (Eric Hobsbawm) oraz Wielka mapa Europy (praca zbiorowa).
1
Ina Benita. Za wcześnie na śmierć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ina Benita. Za wcześnie na śmierć
Dostępny
67 szt.

Opowieść o życiu Iny Benity, wielkiej gwiazdy przedwojennego kina i kabaretu, która błyszczała na ekranie w popularnych komediach u boku Bodo, Dymszy i Żabczyńskiego, ale zagrała też dramatyczną rolę w jednym z pierwszych filmów Aleksandra Forda. W czasie wojny została potępiona przez Polskie Państwo Podziemne za granie w teatrach jawnych. Aresztowana przez Gestapo i więziona na Pawiaku za romans z oficerem Wehrmachtu. Zwolniona dzień przed wybuchem powstania warszawskiego, nie wiadomo czy zginęła w kanałach, czy później. Krążyła nawet legenda, że Benita wyemigrowała... Piotr Gacek – biograf Kaliny Jędrusik, przez piętnaście lat podążał tropami Iny Benity. Udało mu się dotrzeć do ostatnich świadków epoki i rozwikłać szereg tajemnic, którymi owiany był życiorys aktorki.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

8 osób kupiło
2
Dzieci kontra rodzice. W samochodzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci kontra rodzice. W samochodzie
Kangur, od 6 lat
Dostępny
75 szt.

Gra, która sprawi, że podróż samochodem nie będzie już nudna. Przygotuj się na super zabawę, obserwuj drogę i zdobywaj punkty. Wygrywa ten, kto wypatrzy najwięcej rzeczy za oknem samochodu… Opakowanie zawiera: - 54 karty, - 270 haseł, - instrukcję.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

3 osoby kupiły
3
Wiek skrajności. Spojrzenie na krótkie XX stulecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiek skrajności. Spojrzenie na krótkie XX stulecie
Dostępny
46 szt.

Czwarty, dopełniający monumentalny cykl poświęcony historii XIX wieku, tom fundamentalnego dzieła brytyjskiego historyka, pozwalający zrozumieć destrukcyjną i zarazem twórczą naturę ostatniego stulecia. Osobisty i erudycyjny wykład historii od początku I wojny światowej do rozpadu Związku Radzieckiego w roku 1991. Wielowymiarową narrację historyczną wzmacniają wyraziste poglądy autora i perspektywa zarazem świadka jak i uczestnika wydarzeń oraz szczególny dar syntezy, pokazujący wydarzenia polityczne w związku z przemianami gospodarczymi, rozwój nauki i kultury na tle dziejów postępu cywilizacyjnego, wojen i ludobójstwa. Całość tworzy potoczyście opowiedzianą historię, w której Hobsbawm stawia trudne pytania i udziela nieoczywistych odpowiedzi. „Takich intelektualistów już nie ma. Hobsbawm zjednywał szerokością horyzontów, wielojęzycznością, erudycją i przede wszystkim niezależnością”. – Józef Pinior Eric Hobsbawm (1917–2012) – brytyjski historyk austriackiego pochodzenia, członek Akademii Brytyjskiej, długoletni wykładowca Birkbeck College na Uniwersytecie Londyńskim. Wybitny badacz historii nowoczesnej, zwłaszcza XIX i XX wieku, teoretyk nacjonalizmu (autor pojęcia „wynalezionych tradycji”), historyk idei. Nakładem Wydawnictwa Krytyki Politycznej ukazała się jego książka Jak zmienić świat. Marks i marksizm 1840–2011 (2013) oraz trylogia poświęcona historii długiego wieku XIX: Wiek rewolucji, Wiek kapitału i Wiek imperium (2014–2016).

69,90 zł
48,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

3 osoby kupiły
4
Wielka mapa Europy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka mapa Europy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.11

Wielka mapa Europy w formie wielkiej kolorowanki to najlepsza droga do nauki przez zabawę. Poznaj najsłynniejsze europejskie budowle oraz symbole i zwierzęta charakterystyczne dla poszczególnych regionów geograficznych. Wyrusz w podróż po europejskich kształtach i kolorach!

12,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 3,01 zł

2 osoby kupiły
5
Santarém - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Santarém
Dostępny
11 szt.

Wybór wierszy jednej z najważniejszych postaci anglojęzycznej literatury w znakomitych przekładach Andrzeja Sosnowskiego. Poezja formalnie wyrafinowana, choć powściągliwa, osobna, wręcz awangardowa, a zarazem niesłychanie prosta, uważna, komunikująca się świetnie z każdym z nas. Zbiór udowadnia, że bez Elizabeth Bishop trudno wyobrazić sobie najnowszą poezję światową, a przekłady Sosnowskiego zaskakująco świeżo – po Barańczakowskich – osadzają idiom poetki we współczesnej polszczyźnie.

34,00 zł
24,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,52 zł

2 osoby kupiły
6
Wielka mapa dinozaurów i zwierząt prehistorycznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka mapa dinozaurów i zwierząt prehistorycznych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Wielka mapa dinozaurów i zwierząt prehistorycznych w formie wielkiej kolorowanki to najlepsza droga do nauki przez zabawę. Sprawdź, gdzie na świecie żył kiedyś tyranozaur albo mamut. Przyjrzyj się cechom prehistorycznych stworzeń, porównując ich budowę i miejsce występowania. Poznaj ich ciekawe nazwy. Wyrusz w podróż po kształtach i kolorach jako mały odkrywca!

12,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
7
Michelin – Zielony Przewodnik. RPA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Michelin – Zielony Przewodnik. RPA
Dostępny
12 szt.

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina! W trzech częściach Zielonego Przewodnika znajdziecie niezbędne informacje, dzięki którym odkryjecie cel Waszej podróży: Organizacja podróży – informacje przydatne przed wyjazdem i w trakcie podróży. Informacje krajoznawcze – wiadomości geograficzno-historyczne i kulturowe. Gwiazdki – tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych: ***zobacz koniecznie **warto odwiedzić *godne uwagi Pełny zestaw dokładnych map: – Mapa ogólna regionu – Proponowane trasy wycieczek – Plany miast i regionów Wybrane adresy na każdą kieszeń: – Hotele, pokoje gościnne, restauracje, bary – Miejsca i atrakcje dla rodzin z dziećmi

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

1 osoba kupiła
8
Anioł w domu, mrówka w fabryce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anioł w domu, mrówka w fabryce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.23

W 1897 roku władze rosyjskie zarządziły przeprowadzenie spisu powszechnego, z którego wynikało, że na 160 tysięcy robotników zatrudnionych w Królestwie Polskim 40 tysięcy to kobiety. Szczególnie wybijał się przemysł włókienniczy, gdzie zatrudniano około 75 tysięcy ludzi, prawie połowę wszystkich pracujących w przemyśle. 30 tysięcy z nich, około 40%, stanowiły kobiety. W niektórych miejscach, jak w Żyrardowie, Łodzi czy Warszawie, w fabrykach bywało więcej robotnic niż robotników. A mimo to jeszcze pod koniec XIX wieku na ziemiach polskich nawet najbardziej postępowi socjaliści i radykalne emancypantki nie uważali, że robotnica fabryczna to nowy rodzaj kobiety, z którym należy się liczyć. W czasach, gdy na pierwszych stronach gazet czytano o nowych wynalazkach, przemysłowych fortunach i kobietach coraz śmielej sięgających po kolejne prawa, robotnice fabryczne pozostawały niemal niezauważone. A przecież było ich tak wiele i, w porównaniu z kobietami z klasy wyższej, mogły tak wiele. Książka przygląda się warunkom życia robotnic. Sprawdza, gdzie pracowały, ile im płacono, kto zajmował się ich dziećmi, gdy były w fabryce. Czy umiały pisać i czytać? Co działo się, gdy chorowały, rodziły dziecko, potrzebowały pomocy? Jak same potrafiły sobie tę pomoc wywalczyć? A także stara się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego do ruchu emancypacyjnego zostały zaproszone tak późno i tak niechętnie. Alicja Urbanik-Kopeć (1990) – badaczka historii literatury i kultury polskiej XIX wieku, obroniła doktorat w Zakładzie Historii Kultury Instytutu Kultury Polskiej UW. Oprócz kulturoznawstwa ukończyła też filologię angielską w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych UW. Interesuje ją, co dla ówczesnych znaczyła nowoczesność. Pisze o spirytyzmie, wynalazkach, emancypacji i klasie robotniczej.

44,90 zł
31,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

9
Nieuprzejmość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieuprzejmość
Dostępny
27 szt.

To książka o przemocy naszej powszedniej, choć nikt nikogo nie molestuje, nie gwałci i nie bije. Tu przemoc ujawnia się w bardziej subtelnych mechanizmach, które wszyscy tak dobrze znamy – szantażach emocjonalnych, grach uczuciowych, trudnych relacjach rodzinnych. To powieść z kluczem o warszawce wyższej klasy średniej, gdzie wyjście na wernisaż może nieść za sobą więcej niebezpieczeństw niż walka w okopach. Jest to też książka o samotności i tajemnicy, skrywanej przez główną bohaterkę, która choć wydaje się opowiadać o sobie z ekshibicjonistyczną szczerością, to z lęku przed byciem „nieuprzejmą” pewne sprawy zostawia tylko dla siebie. Napisana z subtelnym poczuciem humoru i wnikliwą znajomością ludzkiej psychiki Nieuprzejmość po mistrzowsku ukazuje meandry życia pokolenia współczesnych trzydziesto- i czterdziestolatków. Katarzyna Kochmańska – absolwentka teatrologii na UJ, scenariopisarstwa w PWSFTviT w Łodzi, gender studies na PAN. Z zawodu scenarzystka. Interesuje się psychoanalizą, feminizmem, ochroną przyrody. Nieuprzejmość jest jej debiutem powieściowym.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

10
Michelin. Zielony Przewodnik. Australia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Michelin. Zielony Przewodnik. Australia
Dostępny
16 szt.

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina! W trzech częściach Zielonego Przewodnika znajdziecie niezbędne informacje, dzięki którym odkryjecie cel Waszej podróży: • organizacja podróży – informacje przydatne przed wyjazdem i w trakcie podróży, • informacje krajoznawcze – wiadomości geograficzno-historyczne i kulturowe, • odkrywanie Australii – trasy zwiedzania i opisy interesujących miejsc. Gwiazdki – tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych: ***zobacz koniecznie **warto odwiedzić *godne uwagi Pełny zestaw dokładnych map: • proponowane trasy wycieczek, • plany miast i regionów. Wybrane adresy na każdą kieszeń: • hotele, pokoje gościnne, restauracje, bary, • miejsca i atrakcje dla rodzin z dziećmi.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

11
Przedziwna sztuka porażki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedziwna sztuka porażki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

To książka o tym, jak dobrze ponosić porażkę, jak ponosić ją znowu i znowu, by – przywołując słowa Samuela Becketta – „chybiać lepiej”. Porażka, zapominanie i wygłupy stanowią główną oś łączącą poszczególne rozdziały książki, w których Halberstam w brawurowy sposób analizuje kreskówki, mainstreamowe i awangardowe produkcje, popkulturę i sztukę wysoką. Przedziwna sztuka porażki to manifest kluczenia, improwizacji, mylenia się, kręcenia się w kółko, w których znaleźć możemy jednak zupełnie nieoczywisty nowy cel. Mając za przewodników SpongeBoba, Kanciastoportego i rybkę Nemo wyruszmy wraz z autorem w rejs, w którym „zamiast opierać się kresom i ograniczeniom, pozostańmy radośnie wierni wszystkim naszym nieuniknionym fantastycznym porażkom”. „Niesamowicie świeże spojrzenie na teorię queer, koncepcję porażki oraz... filmy Pixara”. – Michał Ochnik, Mistycyzm popkulturowy „Jak dobrze – w świecie, który mówi: biegnij do przodu – czasem zapomnieć się, potknąć, pomylić. Już Sokrates mawiał, że błąd jest przywilejem filozofów, a tylko głupcy nigdy się nie mylą. Przedziwna sztuka porażki udowadnia, że wreszcie dorośliśmy do mówienia o niepowodzeniach bez nerwowych wypieków na twarzy – i bez znaczenia, czy chodzi nam o czwarte miejsce w zawodach, czy nieporadnie ulepione pierogi”. – Magdalena Kostyszyn, Chujowa Pani Domu „W queerowy los wpisana jest porażka wobec normalności: płciowej, seksualnej, małżeńskiej, życiowej – zwłaszcza w kontekście pędzącego do przodu kapitalizmu. Dlatego ta książka to prawdziwa ulga. Pozwala ułożyć się z porażką. Bo ta może stać się stylem, medytacją a nawet sztuką. Nie ze wszystkim trzeba się zgadzać z Halberstam, ale przeczytać te błyskotliwe eseje trzeba koniecznie”. – Błażej Warkocki

44,90 zł
31,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

12
Busted Stuff, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Busted Stuff, CD
Dave Matthews Band , Rockers Publishing
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.13

Lista utworów: 1. Busted Stuff 3:47 2. Grey Street 5:06 3. Where Are You Going 3:51 4. You Never Know 5:52 5. Captain 3:45 6. Raven 5:36 7. Grace Is Gone 4:38 8. Kit Kat Jam 3:32 9. Digging A Ditch 4:47 10. Big Eyed Fish 5:04 11. Bartender 8:31

86,90 zł
78,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,69 zł

13
Dźwig na radio 1096431 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dźwig na radio 1096431
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.28

120,90 zł
111,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,67 zł

14
Samochód śmieciara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód śmieciara
Polesie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Chłopcy uwielbiają samochody i wszystko co z nimi związane. Im większy, tym lepszy i więcej frajdy z zabawy. Pojazd posiada wiele ruchomych elementów, które urozmaicą zabawę np. kontener na śmieci, podnośnik, umożliwiający opróżnianie kontenera oraz otwieraną klapę. Wykonane z materiałów najwyższej jakości auta zapewnią wiele chwil radosnej zabawy. Wymiary: 43.0 х 16.5 х 22.2 cm

53,90 zł
48,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

15
Zestaw dla lekarza, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw dla lekarza, mix kolorów
Polesie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Zostań prawdziwym lekarzem. Przeprowadź badanie, zdiagnozuj pacjenta oraz podejmij odpowiednie działanie. W zestawie znajduje się 8 elementów. Wymiary: 22.5 x 15.5 x 44.0 cm Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

27,90 zł
25,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

16
Samochód koparka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód koparka
Polesie
Dostępny
7 szt.

Ogromna ciężarówka do zabawy w piaskownicy, na plaży, a także w domu czy na podwórku. Zapewni chłopcom dużą frajdę i wiele godzin fantastycznej zabawy. Pojazd posiada obrotową kabinę i ruchome ramię koparki. Podnoszenie i ustawianie ramienia umożliwia wygodny uchwyt. Produkt wykonany z najwyższej jakości tworzyw sztucznych. Wymiary: 43.0 cm

54,90 zł
49,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,49 zł

17
Samochod Ciezarowy Belza-75131 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochod Ciezarowy Belza-75131
Polesie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

37,90 zł
34,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

18
Zakreślacz różowy p12. TETIS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
19
Mini Blocks. Wielkie wiadro 41340 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mini Blocks. Wielkie wiadro 41340
Wader
Dostępny
8 szt.

Wiaderko z klockami ma różne kształty, małe elementy. Pokrywa od wiadra możne służyć jako podstawa do budowania. To zabawa, którą kochają wszystkie dzieci.

59,99 zł
55,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,80 zł

20
Wózek z klockami 10777 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek z klockami 10777
Wader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.26

Zestaw z klockami, w skład którego wchodzi wózek na kółkach z pojemnikiem oraz klocki zachwyci wszystkie dzieci. To świetna zabawa i jednocześnie nauka cierpliwości, usprawnianie zdolności manualnych.

39,90 zł
36,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,19 zł

21
Linijka 20cm p50 TETIS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,20 zł
3,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

22
Mama w sam raz. Jak wrzucić na luz i być w końcu szczęśliwą mamą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mama w sam raz. Jak wrzucić na luz i być w końcu szczęśliwą mamą
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

Narodziny pierwszego dziecka są ważnym, ale i trudnym momentem w życiu kobiety. To prawdziwe trzęsienie ziemi, po którym nic już nie jest takie, jakie było wcześniej. Zmienia się kobiece ciało – czasem długo trzeba czekać, żeby wcisnąć się w jeansy sprzed ciąży. Zmienia się wygląd – pomalowane paznokcie, zafarbowany odrost i szpilki stają się rzadkim luksusem. Zmienia się relacja z partnerem – dochodzą nowe obowiązki, dziecko skupia na sobie pełnię uwagi dwojga ludzi, którzy do tej pory mieli czas tylko siebie. Zmienia się rytm dobowy – spokojnie przespane godziny są marzeniem. To realne życie. Jednak całkiem inaczej wygląda rzeczywistość kreowana przez media. Każdego dnia karmią nas one przekonaniem, że macierzyństwo to bułka z masłem, pasmo zachwytów i źródło nieustającej radości. Staramy się temu sprostać, goniąc wciąż za byciem lepszą matką. Za byciem matką idealną. To prawda, że każde dziecko potrzebuje bezpieczeństwa, miłości i wolności. Ale żeby mu je dać, sama najpierw musisz być dla siebie dobra. Ta książka pomoże Ci się taką stać. Wzmocni Twoją wiarę w siebie i zaufanie do własnej matczynej mądrości. Dzięki niej wrzucisz na luz, porzucisz gonitwę za byciem matką idealną i staniesz się mamą w sam raz. Przestaniesz się osądzać i krytykować. Zyskasz siłę do tego, żeby sprostać codziennym rodzicielskim wyzwaniom. Zaczniesz realizować własne cele i celebrować uważność. Zobaczysz, jak pozbyć się lęków, obaw i ciągłego poczucia winy. Ujarzmisz złość i pokonasz frustrację. Dogadasz się z partnerem i nauczysz się odpuszczać, by prawdziwie się cieszyć nie tylko macierzyństwem, ale po prostu życiem.

29,90 zł
22,13 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

23
Bańki mydlane miecz, 120 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bańki mydlane miecz, 120 ml
Euro-Trade
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.01

Bańki mydlane w pojemniku, to wspaniała zabawa dla każdego dziecka. Pojemnik o pojemności 120 ml.

4,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

24
Młodzi giganci programowania. Scratch - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Młodzi giganci programowania. Scratch
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.21

Nauka programowania? Ze Scratchem to nic trudnego! Nudzą Cię już gry komputerowe i zwykłe przeglądanie internetu? Uważasz, że stać Cię na więcej? Masz ochotę zaskoczyć kolegów z klasy? A może po prostu... chcesz nauczyć się programować? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Scratch to doskonałe narzędzie, dzięki któremu młodzi pasjonaci na całym świecie bez trudu poznają tajniki programowania komputerów od podstaw. Scratch ułatwia rozpoczęcie nauki i umożliwia szybkie tworzenie atrakcyjnych gier, animacji i aplikacji, będąc przy tym narzędziem zupełnie bezpłatnym. Jeśli chcesz dołączyć do społeczności użytkowników Scratcha, jesteś na dobrym tropie! Książka Młodzi giganci programowania. Scratch szybko i bezboleśnie wprowadzi Cię w niezwykły świat. Krok po kroku poznasz sposób tworzenia gier komputerowych i przeżyjesz przy tym wspaniałą przygodę! Ta publikacja sprawdzi się zarówno w przypadku młodych adeptów sztuki programowania, jak i nauczycieli zainteresowanych prowadzeniem zajęć z informatyki dla najmłodszych. Pierwsza część zawiera bardzo dokładny opis środowiska, a druga to doskonałe pomysły na rozbudowane gry komputerowe. - Elementy środowiska Scratch i sposoby ich wykorzystania. - Używanie i edycja postaci, kostiumów oraz teł. - Korzystanie z możliwości ruchu i efektów dźwiękowych. - Posługiwanie się danymi, blokami i wyrażeniami. - Obsługa zdarzeń i czujników, korzystanie z możliwości kontroli. - Praktyczne pomysły na prawdziwe gry komputerowe. Zacznij programować już dziś i szybko opracuj swoją pierwszą grę komputerową!

34,90 zł
24,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

25
Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siła marzeń, czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.29

Najmłodsza Polka z Koroną Ziemi! Wszystko zaczęło się w 2011 roku – Miłka Raulin, mając już na koncie zdobyty Mont Blanc, postanowiła wspiąć się na wszystkie najwyższe wierzchołki kontynentów. Tak powstał projekt „Siła marzeń – Korona Ziemi”, który Miłka realizowała konsekwentnie przez siedem lat. 22 maja 2018 roku ukończyła swój plan, gdy stanęła na szczycie Mount Everestu. Ta książka jest opowieścią o długiej wyprawie po marzenia – wyprawie realizowanej z perspektywy matki pracującej na pełnym etacie. Mówi o tym, jak zaczął się ten „wysokogórski romans” i jak wykonać z powodzeniem szalony projekt, dysponując jedynie dwudziestoma sześcioma dniami urlopu. Pasja do przygód i dalekich wypraw przeplata się w książce z trudnościami życia codziennego. Przeczytacie więc także o górskich kłopotach i lekcjach z nich płynących. O podejmowaniu życiowych decyzji, samotnym macierzyństwie, utracie pracy. O drugiej stronie medalu i rachunku, jaki trzeba zapłacić, podejmując każde wyzwanie. Przede wszystkim jednak jest to książka o wielkiej sile marzeń – o tym, że nie ma rzeczy niemożliwych, nie do spełnienia i że zawsze warto mimo przeciwności dążyć do wymarzonego celu! „Gorąco wierzę, że moja historia przekona Was do tego, byście odkrywali swoją Siłę Marzeń i już dziś rozpoczęli podróż do upragnionego celu, nie mając wprawdzie w plecaku czasu i gotówki, ale niosąc w nim wielkie chęci i wiarę. Wiarę, że się uda! Świat jest bowiem ogromny i hojny. Zadba o to, by niczego Wam nie zabrakło, i podeśle wszystko, czego potrzebujecie, pod warunkiem że tak właśnie będziecie o nim myśleć”.Miłka

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

26
Gwiazdeczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiazdeczka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.07

Opowieść romantyczno-satyryczna, zaskakująca i pyszna jak słony karmel, zakręcona jak... warszawski słoik! Upalne warszawskie lato. W redakcji psychologicznego magazynu dla kobiet „Przemiany” trwają już przygotowania do wydania świątecznego numeru na grudzień. Józia, młoda dziewczyna z Białkowej, stawiająca pierwsze kroki w korporacyjnej dżungli, z zapałem, ale i z ukrytym powątpiewaniem wciela w życie wszystkie rady swoich redakcyjnych koleżanek. Chodzi na jogę, choć tego nie lubi, stosuje dietę cud, mimo że bardzo tęskni za swojską kuchnią swojej mamy i babci. Stara się sprostać wymogom otoczenia, jednak w oczach koleżanek nadal pozostaje szarą myszką z Podlasia. Wszystko się zmienia, gdy naczelna magazynu – Gromowładna – zleca jej wywiad z Jackiem Sobiepańskim, znanym coachem i felietonistą magazynu, a do tego zarozumiałym snobem. Józia wpada jak śliwka w kompot. Pod wpływem Jacka i za jego radami w ciągu kilku miesięcy zmienia się z prowincjonalnego Kopciuszka w Dżozi — gwiazdę na miarę stolicy. Ich związek nabiera rozpędu. Czy Józia zupełnie straci dla Jacka głowę, zapomni o swoim dawnym zwyczajnym życiu i Michale, z którym zwiedzała kiedyś Warszawę śladem kultowych polskich filmów? Poznaj zaskakujący finał tej przepełnionej humorem komedii romantyczno-satyrycznej! Książka wzbogacona o mały dział kulinarny — ciekawe potrawy z dedykacją od bohaterów. Maja Jaszewska — dziennikarka, publicystka. Autorka wielu artykułów i wywiadów publikowanych w czasopismach („Tygodnik Powszechny”, „W drodze”, „Więź”, „Przegląd Powszechny”, „Zwierciadło”, „Sens”, „Twój Styl”, „Elle”, „Moda na Zdrowie”, „Wysokie Obcasy”, „Polityka”, „Kraina Bugu”, „Magazyn Polsko-Niemiecki Dialog”). Wydała dwie książki będące realizacją jej autorskich pomysłów: W co wierzę? (Homini 2007) i Psychologia mitów greckich (Eneteia 2013). Autorka rozmowy z Adamem Ferencym Nie i Tak (Editio 2017) oraz tomu wierszy Talita kum (2018).

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

27
Traktor w pudełku 1205659 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor w pudełku 1205659
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.20

16,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

28
Robot samochód metal 1205767 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot samochód metal 1205767
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.19

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

29
Robot samochód metal 1205768 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot samochód metal 1205768
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.29

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

30
Gryzaczek wodny, kuleczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzaczek wodny, kuleczki
B-Kids
Niedostępny
Brak

Gryzaczek wodny w kształcie połączonych ze sobą koralików. Na koralikach zostały nadrukowane literki, które tworzą różne faktury. Należy schłodzić w lodówce, aby przynieść ulgę dziecku w trakcie ząbkowania.

12,99 zł
Powiadomienie
31
Jeździk Fisher Price Mój pierwszy jeździk Księżniczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeździk Fisher Price Mój pierwszy jeździk Księżniczka
Pulio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.02

107,90 zł
98,19 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 9,71 zł

32
Nalewki i wina lecznicze. Receptury, właściwości zdrowotne, zalecenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nalewki i wina lecznicze. Receptury, właściwości zdrowotne, zalecenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.07

Książka Nalewki i wina lecznicze zawiera sprawdzone przepisy na lekarstwa domowej roboty, opis ich działania oraz zalecenia Wyśmienite wina i nalewki należy doceniać nie tylko z powodu doskonałych walorów smakowych, niepowtarzalnej barwy i zapachu. Domowej produkcji alkohole wykazują także właściwości lecznicze, które mogą okazać się doskonałą pomocą przy przeciwdziałaniu oraz leczeniu konkretnych chorób i dolegliwości.

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

33
Gra Domino Logopedyczne K-G K-T - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Domino Logopedyczne K-G K-T
ABINO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.28

22,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,7%
oszczędzasz 2,91 zł

34
Domino Logopedyczne. Opozycja: J-R, R-L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domino Logopedyczne. Opozycja: J-R, R-L
ABINO, od 4 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.05

Przedstawiona gra wspiera wymowę głosek w opozycjach J-R, R-L. To świetny sposób na naukę poprzez zabawę. Gra jest odpowiednia dla dzieci od 4 lat.

22,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,7%
oszczędzasz 2,91 zł

35
Zbiegi okoliczności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiegi okoliczności
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.03

Jeleński podkreślał, że w Polsce spędził nieznaczną część życia, ledwie dwanaście lat, ale językiem jego literackich wypowiedzi był polski, czuł się pisarzem polskim, był całkowicie przesiąknięty polską kulturą. Jego pierwsza i za życia jedyna publikacja książkowa po polsku, Zbiegi okoliczności (zbiór szkiców), wyszła najpierw w kraju w drugim obiegu wydawniczym w 1981 roku, następnie w roku 1982 w Instytucie Literackim w Paryżu (wydanie rozszerzone). Obecne wydanie stanowi integralne powtórzenie edycji Instytutu Literackiego wzbogacone dodatkiem obejmującym wybór najważniejszych tekstów napisanych po roku 1982.

42,00 zł
35,70 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,30 zł

36
L.O.L. Laleczka Niespodzianka. Under Wraps - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Laleczka Niespodzianka. Under Wraps
MGA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.04.27

LOL to małe laleczki niespodzianki, które odkrywają swoje funkcje aż w siedmiu krokach! Otwieranie każdej z warstw daje niesamowitą przyjemność.

59,90 zł
56,31 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,59 zł

37
Robot samochód metal 1205766 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot samochód metal 1205766
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.06

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

38
Auto zdalnie sterowane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto zdalnie sterowane
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.04

Auto zdalnie sterowane to idealny prezent dla każdego chłopca, zapewni mu wiele godzin doskonałej zabawy. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły.

83,90 zł
77,19 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,71 zł

39
Zestaw konstrukcyjny. Czołg, 453 elementy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw konstrukcyjny. Czołg, 453 elementy
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.25

Firma od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu kolekcji zabawek, głównie edukacyjnych, które cieszą się uznaniem nawet najbardziej wymagających rodziców. Stawia na najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Wszystkie zabawki posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty dopuszczające do obrotu handlowego w UE. Jednocześnie charakteryzują się niezwykle estetycznym wzornictwem oraz wysoką funkcjonalnością. W ofercie znajduje się wiele produktów, które edukują, rozwijają zdolności manualne oraz umiejętność kreatywnego myślenia. W zestawie znajdują się: 453 elementy Wymiary opakowania: 42.0 x 29.0 x 10.0 cm

124,90 zł
114,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,99 zł

40
Top Racer. Tor wyścigowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Racer. Tor wyścigowy
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.10

Ruszaj w pościg! Tor wyścigowy Top Racer to idealny prezent dla każdego młodego fana motoryzacji. Doskonała jakość wykonania i niesamowita prędkość sprawiają, że zabawka wzbudza ogromne emocje, pozwala niezwykle przyjemnie spędzić wolne chwile oraz posłuży przez długi czas. Sam tor ma łącznie 260.0 cm długości, a specjalne elementy, takie jak zakręty i barierki, dają dodatkowy przypływ adrenaliny! Pędź, ścigaj się, wygrywaj! Tor wyścigowy Dromader Top Racer został przygotowany ze szczególną dbałością nawet o najmniejsze detale. System zatrzaskowy sprawia, że składanie toru pozostaje szybkie, intuicyjne i absolutnie bezproblemowe. Solidny plastik zapewnia odpowiednią stabilność i trwałość zabawki. Tory wyścigowe i samochodziki Dromader zachwycą nawet najbardziej wymagających amatorów szybkiej jazdy! Bezpieczny i wytrzymały Tor wyścigowy Dromader daje wiele możliwości na kreatywną zabawę! Zachwyca oryginalną konstrukcją i grafiką. Został wykonany z bezpiecznych i nietoksycznych materiałów, dlatego wyróżnia się trwałością i wytrzymałością.

101,90 zł
93,75 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,15 zł

41
Ty Beanie Boos. Różowy łabędź, 15 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ty Beanie Boos. Różowy łabędź, 15 cm
Ty Inc.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.18

Urocza maskotka została wykonana z wyjątkową starannością, z najlepszych gatunkowo materiałów. Ma śliczny kolor, który przykuje uwagę dziecka! Wysokość: 15.0 cm

23,90 zł
21,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

42
Biblia. Nowy Testament - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia. Nowy Testament
Dostępny
35 szt.

Biblia jest pełna opowieści, które uczą dzieci o Bogu i życiu chrześcijańskim. W tej wspaniałej książce zostały przedstawione najpiękniejsze historie biblijne Nowego Testamentu. Zdarzenia opisane w sposób prosty i przyjazny dzieciom, pozwolą najmłodszym zrozumieć trudne treści, jakie niesie ze sobą Biblia.

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

43
Biblia. Nowy Testament - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia. Nowy Testament
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.25

Biblia jest pełna opowieści, które uczą dzieci o Bogu i życiu chrześcijańskim. W tej wspaniałej książce zostały przedstawione najpiękniejsze historie biblijne Nowego Testamentu. Zdarzenia opisane w sposób prosty i przyjazny dzieciom, pozwolą najmłodszym zrozumieć trudne treści, jakie niesie ze sobą Biblia.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

44
Complete B Sides. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete B Sides. CD
Pixies, Rockers Publishing
Dostępny
19 szt.

58,90 zł
53,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

45
Our Love. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Our Love. CD
Caribou, Rockers Publishing
Dostępny
19 szt.

Informacje: Gatunek: Elektronika/Nowe Brzmienia; Rodzaj Wydania: Original; Rok Nagrania: 2014; Rodzaj Dźwięku: Stereo; Opakowanie: Jewel Case; Czy Towar Eksportować Do Kasy?: Tak; Publish type: ORIGINAL, Publish year: 2014.0000, Sound type: STEREO

61,90 zł
55,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,19 zł

46
Up From Below. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,90 zł
59,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,59 zł

47
Future Brown. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Future Brown. CD
Brown Future, Rockers Publishing
Dostępny
24 szt.

1 Room 302 2:59 2 Talkin Bandz 3:59 3 Big Homie 3:15 4 No Apology 3:22 5 Vernáculo 3:08 6 Dangerzone 3:45 7 Speng 3:02 8 Killing Time 3:33 9 MVP 3:35 10 Asbestos 2:59 11 Wanna Party Publish year: 2015

65,90 zł
59,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,59 zł

48
Teczka Wiazana Pap A3 Int biały 223357 Fol A 10 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka Wiazana Pap A3 Int biały 223357 Fol A 10
Interdruk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.05

Format A3, wiązana. Doskonale chroni dokumenty.

65,90 zł
62,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

49
Mi, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mi, CD
Tęskno, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Wymówka 2. Łeb 3. Razem 4. Kombinacje 5. Mapa 6. Z chaosu 7. Galop 8. Lawina 9. Uszy 10. Zwyczajna 11. Mięsień 12. Układ sił

39,99 zł
36,79 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,20 zł

50
Atelier Glamour. Bransoletki Paracord - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atelier Glamour. Bransoletki Paracord
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

Ten magiczny zestaw to niesamowita zabawa dla każdej dziewczynki. Zestaw z instrukcją do wykonania samodzielnie bransoletek z kolorowych sznurków. W zestawie znajdują się niezbędne narzędzia i materiały. Zawartość opakowania: • hak z przyssawką, • 5 nylonowych sznurków (1 m każdy), • 5 satynowych sznurków (0,5 m każdy), • 5 srebrnych koralików, • szydełko, • instrukcja. Wymiary opakowania: 26.0 x 26.0 x 4.0 cm

30,90 zł
28,43 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,47 zł

51
Traktor z przyczepą, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z przyczepą, mix wzorów
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.14

Wyjedź swoim traktorem z garażu, dopnij przyczepę i jedź na pole uprawne, aby zadbać o swoje plony. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły. Zapakowany w kartonik z okienkiem. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

11,72 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,2%
oszczędzasz 0,73 zł

52
Atelier Glamour. Koralikowe bransoletki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atelier Glamour. Koralikowe bransoletki
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.27

Ten magiczny zestaw to niesamowita zabawa dla każdej dziewczynki. To wspaniały sposób na uzyskanie wyjątkowej niepowtarzalnej biżuterii. Nawlecz na gumki koraliki za pomocą igły do nawlekania i stwórz piękne kolorowe bransoletki. Daj się ponieść wyobraźni i i zaszalej już dziś. Każdy produkt z serii Atelier Glamour to wysoka jakość i profesjonalne składniki. Zawartość opakowania: • 8 pojemników do nawlekania, • 5 gumek, • elastyczna linka 3.0 m, • igła do nawlekania, • instrukcja obsługi. Wymiary opakowania: 26.0 x 26.0 x 4.0 cm

31,90 zł
29,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,55 zł

53
Zestaw konstrukcyjny. Auto, 502 elementy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw konstrukcyjny. Auto, 502 elementy
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.09

Firma od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu kolekcji zabawek, głównie edukacyjnych, które cieszą się uznaniem nawet najbardziej wymagających rodziców. Stawiają na najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Wszystkie zabawki posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty dopuszczające do obrotu handlowego w UE. Jednocześnie charakteryzują się niezwykle estetycznym wzornictwem oraz wysoką funkcjonalnością. W ofercie znajduje się wiele produktów, które edukują, rozwijają zdolności manualne oraz umiejętność kreatywnego myślenia. W zestawie znajdują się 502 elementy.

117,90 zł
108,47 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,43 zł

54
Wiersze dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiersze dla dzieci
Dostępny
41 szt.

Zawiera najbardziej znane wierszyki Marii Konopnickiej: Krasnoludki są na świecie, Kukułeczka, Podróż na bocianie, Stefek Burczymucha, Pranie, Co dzieci widziały w drodze, Parasol, "Staszek w lesie, Zła zima, Skrucha Józi, Tęcza, Zamiary Staszka, Pojedziemy w cudny kraj.

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

55
Balony LED Halloween. Duch - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony LED Halloween. Duch
TM Toys, 4 sztuki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.10

Podświetlane balony tworzą bardzo kolorową i efektowną dekorację domu, ogrodu, placu zabaw. Wewnątrz balonu znajduje się żarówka LED. Wystarczy pociągnąć za wystającą metkę, a balon się rozświetli. Po nadmuchaniu balony wyglądają bardzo efektownie i świecą się przez 15 godzin.

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

56
Pakiet First. Moje pierwsze 100 słów / Moje pierwsze ABC Abecadło - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet First. Moje pierwsze 100 słów / Moje pierwsze ABC Abecadło
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.19

Pakiet dwóch bestsellerowych książeczek dla dzieci - Moje pierwsze 100 słów i Moje pierwsze Abc Abecadło w eleganckim, prezentowym pudełku. To pierwsze książeczki maluszka do nauki podstawowych słów i poznawania otaczającego świata przedstawionego na pięknych, kolorowych obrazkach. Każda książka zawiera 24 strony, podzielone na działy tematyczne pozwalające dziecku na poznanie słów oraz wyrażeń z różnych kategorii. Książeczki tekturowe, odporne na uszkodzenia, w przyjaznym formacie dogodnym dla rączek dziecka, barwnie ilustrowane. Specjalna grafika dostosowana do wieku dziecka uczy koncentracji, stymuluje percepcję oraz wyobraźnię. Realistyczna tematyka w artystycznym ujęciu pomaga maleństwu w sposób fascynujący odkrywać świat.

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

57
Pakiet Edukacyjny. Moje pierwsze 100 angielskich słów / Moje pierwsze ABC Abecadło - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Edukacyjny. Moje pierwsze 100 angielskich słów / Moje pierwsze ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Pakiet dwóch bestsellerowych książeczek edukacyjnych – Moje pierwsze Abc abecadło i Moje pierwsze 100 angielskich słów w eleganckim, prezentowym pudełku. To pierwsze książeczki maluszka do nauki podstawowych słów i poznawania otaczającego świata przedstawionego na pięknych, kolorowych obrazkach. Każda książka zawiera 24 strony, podzielone na działy tematyczne pozwalające dziecku na poznanie słów oraz wyrażeń z różnych kategorii. Książeczki tekturowe, odporne na uszkodzenia, w przyjaznym formacie dogodnym dla rączek dziecka, barwnie ilustrowane. Specjalna grafika dostosowana do wieku dziecka uczy koncentracji, stymuluje percepcję oraz wyobraźnię. Realistyczna tematyka w artystycznym ujęciu pomaga maleństwu w sposób fascynujący odkrywać świat.

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

58
Pakiet Boy. Moje pierwsze 100 słów / Moje pierwsze 100 pojazdów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Boy. Moje pierwsze 100 słów / Moje pierwsze 100 pojazdów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.22

Pakiet dwóch bestsellerowych książeczek dla chłopców - Moje pierwsze 100 słów i Moje pierwsze 100 pojazdów w eleganckim, prezentowym pudełku. To pierwsze książeczki maluszka do nauki podstawowych słów i poznawania otaczającego świata przedstawionego na pięknych, kolorowych obrazkach. Każda książka zawiera 24 strony, podzielone na działy tematyczne pozwalające dziecku na poznanie słów oraz wyrażeń z różnych kategorii. Książeczki tekturowe, odporne na uszkodzenia, w przyjaznym formacie dogodnym dla rączek dziecka, barwnie ilustrowane. Specjalna grafika dostosowana do wieku dziecka uczy koncentracji, stymuluje percepcję oraz wyobraźnię. Realistyczna tematyka w artystycznym ujęciu pomaga maleństwu w sposób fascynujący odkrywać świat.

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

59
Samolot pomarańczowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samolot pomarańczowy
Rubbabu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.06

Duży pomarańczowy samolot to wspaniała sensoryczna zabawka – pobudza wyobraźnię i stymuluje rozwój zmysłów Duży sensoryczny samolot marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowy miękki i przyjemny w dotyku pojazd ma jaskrawy pomarańczowy kolor i czarne koła – większe z przodu i mniejsze z tyłu. Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze świetnie rozwija dziecięcą wyobraźnię. Oryginalnie wyprofilowane kształty sprawiają, że zabawa nim wspiera rozwój małej motoryki. Dla starszych dzieci sterowanie samolotem to z kolei lekcja koordynacji ręka-oko. Zabawkę można bezpiecznie rzucać i ściskać. Uwaga. Pod wpływem użytkowania, produkt może ulegać naturalnemu zużyciu. Materiał: naturalny kauczuk, nylon Wymiary produktu: 21.0 x 21.0 x 13.5 cm

81,90 zł
77,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,09 zł

60
Lokomotywa niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lokomotywa niebieska
Rubbabu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.23

Duża niebieska lokomotywa to wspaniała sensoryczna zabawka – pobudza wyobraźnię i stymuluje rozwój zmysłów Zabawki Rubbabu produkowane są ręcznie w rodzinnej manufakturze w Indiach, działającej z zachowaniem zasad fair trade. Wykonane z naturalnej pianki kauczukowej, są miękkie i mają niezwykle przyjemną w dotyku powierzchnię. Ich żywe, jasne kolory i sprężystość sprawiają, że dzieci spędzają na zabawie długie godziny. Wszystkie zabawki Rubbabu są hipoalergiczne, nadają się do celów terapeutycznych i stymulacji polisensorycznej. Można czyścić je wilgotną szmatką. Uwaga. Pod wpływem użytkowania produkt może ulegać naturalnemu zużyciu.

81,90 zł
77,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,09 zł

61
Uczę się rysować z pandą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się rysować z pandą
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Wszyscy lubimy rysować zwierzątka! Dzięki tym pomysłowym i pięknym książeczkom rysowanie ich stanie się dziecinnie proste. Poznaj wszystkie cztery tytuły z najnowszej serii wydawniczej, dzięki której krok po kroku nauczysz się, jak rysować różne zwierzęta. To najlepsza droga do zostania prawdziwym artystą! Miłej zabawy!

10,30 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,4%
oszczędzasz 2,31 zł

62
Uczę się rysować z ośmiorniczką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się rysować z ośmiorniczką
Dostępny
9 szt.

Wszyscy lubimy rysować zwierzątka! Dzięki tym pomysłowym i pięknym książeczkom rysowanie ich stanie się dziecinnie proste. Poznaj wszystkie cztery tytuły z najnowszej serii wydawniczej, dzięki której krok po kroku nauczysz się, jak rysować różne zwierzęta. To najlepsza droga do zostania prawdziwym artystą! Miłej zabawy!

11,00 zł
7,99 zł

Rabat 27,4%
oszczędzasz 3,01 zł

63
Uczę się rysować z króliczkiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się rysować z króliczkiem
Dostępny
33 szt.

Wszyscy lubimy rysować zwierzątka! Dzięki tym pomysłowym i pięknym książeczkom rysowanie ich stanie się dziecinnie proste. Poznaj wszystkie cztery tytuły z najnowszej serii wydawniczej, dzięki której krok po kroku nauczysz się, jak rysować różne zwierzęta. To najlepsza droga do zostania prawdziwym artystą. Miłej zabawy!

11,00 zł
7,99 zł

Rabat 27,4%
oszczędzasz 3,01 zł

64
Uczę się rysować z kotkiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się rysować z kotkiem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Wszyscy lubimy rysować zwierzątka! Dzięki tym pomysłowym i pięknym książeczkom rysowanie ich stanie się dziecinnie proste! Poznaj wszystkie cztery tytuły z najnowszej serii wydawniczej, dzięki której krok po kroku nauczysz się, jak rysować różne zwierzęta. To najlepsza droga do zostania prawdziwym artystą! Miłej zabawy!

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

65
Wielka mapa świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka mapa świata
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.19

Wielka mapa świata w formie wielkiej kolorowanki to najlepsza droga do nauki przez zabawę. Poznaj najsłynniejsze budowle świata oraz symbole, postaci, rośliny i zwierzęta charakterystyczne dla poszczególnych kontynentów i krajów. Wyrusz w swoją pierwszą podróż dookoła świata!

12,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 3,01 zł

66
Wielka mapa Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka mapa Polski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.04

Wielka mapa Polski w formie wielkiej kolorowanki to najlepsza droga do nauki przez zabawę. Poznaj najsłynniejsze polskie budowle, symbole, postaci i zwierzęta charakterystyczne dla poszczególnych regionów naszego kraju. Sprawdź, gdzie mieszkają górale, górnicy, gdzie żyją żubry i rysie. Wyrusz w podróż po kształtach i kolorach – nie tylko biało-czerwonych!

10,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

67
E-senior. Poradnik świadomego użytkownika internetu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
E-senior. Poradnik świadomego użytkownika internetu
Dostępny
3 szt.

Odnajdź bezpieczne ścieżki w wielkim cyfrowym świecie!Internet jest dla każdego! Na co dzień korzysta z niego ogromna liczba osób, które nie wyobrażają sobie już życia bez tego fantastycznego medium. Czym innym jest jednak świadomość, że ktoś korzysta z udogodnień cyfrowego świata, a czym innym obawa przed osobistym kontaktem z globalną siecią. Początkujący użytkownik czuje się niczym zbłąkany turysta w dżungli – nigdy nie wie, skąd wyskoczy tygrys. W takich warunkach dobrze jest mieć przy sobie jakąś broń, a także mapę. Sięgnij po tę książkę i wyrusz na wyprawę po sieci!W tym niezwykłym poradniku znajdziesz odpowiedzi na pytania związane z poruszaniem się w internecie oraz z bezpieczeństwem korzystania z sieci. Dowiesz się, co to jest przeglądarka i jak ją ujarzmić. Odkryjesz, jak wyszukiwać potrzebne Ci informacje, otwierać strony ulubionych gazet, sprawdzać trasy przejazdu i tłumaczyć artykuły napisane w obcym języku. Dokładnie sprawdzisz, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo: czego nie robić i co robić, by nie dać się oszukać i skutecznie chronić się przed wirusami. Nauczysz się robić zakupy w sklepach internetowych i obsługiwać Twoje konto w banku. Zobaczysz też, jak sprawdzić informacje o lekach, podróżach i innych ważnych kwestiach. Ba, może nawet założysz sobie profil zaufany!

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

68
Klocki konstrukcyjne Waffle. Lokomotywa, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki konstrukcyjne Waffle. Lokomotywa, mix kolorów
Mario-inex
Dostępny
23 szt.

Przedstawiamy zestaw, dzięki któremu dziecko ćwiczy zdolności manualne, pamięć oraz wyobraźnię. Podstawowe elementy klocków to różne kwadraty o wielkości 10.5 x 10.5 cm. Klocki mają europejski certyfikat bezpieczeństwa CE. Wymiary opakowania: 17.0 x 14.5 x 13.0 cm Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

19,00 zł
17,99 zł

Rabat 5,3%
oszczędzasz 1,01 zł

Wróć do góry