hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.09.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 23 września 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zadania tekstowe dla uczniów klasy 2 (Jadwiga Dejko, Marta Buk-Cegiełka), na drugim Zadania tekstowe dla uczniów klasy 1 (Jadwiga Dejko, Małgorzata Bąk). Kolejny produkt to Zadania tekstowe dla uczniów klasy 3 (Jadwiga Dejko, Maria Jarząbek) oraz Ukraińska szachownica (Kermit Heartsong, Natylie Baldwin).
1
Zadania tekstowe dla uczniów klasy 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zadania tekstowe dla uczniów klasy 2
Dostępny
366 szt.

Seria książeczek pt. „Zadania tekstowe” składa się z 3 części i przeznaczona jest dla uczniów klas 1-3. Zawarte w książeczkach zadania utrwalają i poszerzają wiedzę matematyczną zdobytą w szkole oraz uczą posługiwania się nią w praktycznym działaniu. Zasadniczym celem publikacji jest wywołanie w uczniach pozytywnego nastawienia do rozwiązywania zadań tekstowych poprzez zastosowanie różnych form aktywności. W części 2 dodatkowo wprowadzono bajki matematyczne.

18,00 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

25 osób kupiło
2
Zadania tekstowe dla uczniów klasy 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zadania tekstowe dla uczniów klasy 1
Dostępny
251 szt.

Seria książeczek pt. "Zadania tekstowe" składa się z 3 części i przeznaczona jest dla uczniów klas 1-3. Zawarte w książeczkach zadania utrwalają i poszerzają wiedzę matematyczną zdobytą w szkole oraz uczą posługiwania się nią w praktycznym działaniu. Zasadniczym celem publikacji jest wywołanie w uczniach pozytywnego nastawienia do rozwiązywania zadań tekstowych poprzez zastosowanie różnych form aktywności.

17,99 zł
11,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 6,00 zł

22 osoby kupiły
3
Zadania tekstowe dla uczniów klasy 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zadania tekstowe dla uczniów klasy 3
Dostępny
412 szt.

Seria książeczek pt. "Zadania tekstowe" składa się z 3 części i przeznaczona jest dla uczniów klas 1-3. Zawarte w książeczkach zadania utrwalają i poszerzają wiedzę matematyczną zdobytą w szkole oraz uczą posługiwania się nią w praktycznym działaniu. Zasadniczym celem publikacji jest wywołanie w uczniach pozytywnego nastawienia do rozwiązywania zadań tekstowych poprzez zastosowanie różnych form aktywności. W części 3 umieszczono dodatkowo sugestie dotyczące rozmaitych sposobów i metod rozwiązywania zdań tekstowych.

17,99 zł
11,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 6,00 zł

17 osób kupiło
4
Ukraińska szachownica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukraińska szachownica
Dostępny
72 szt.

Dogmat amerykańskiego prymatu i jego geostrategiczne imperatywy zawarte w słynnej Wielkiej szachownicy Zbigniewa Brzezińskiego od dawna stanowią kanon operacyjny dla Departamentu Stanu, Jastrzębi, Neokonserwatystów i wielu amerykańskich polityków. Można powiedzieć, że od upadku Związku Radzieckiego, realizacja wielkiej strategii Brzezińskiego posuwała się w gorączkowym wręcz tempie, pożerając byłe radzieckie satelity, a następnie przekształcając je w przyszłe bazy NATO. Ostatecznym celem tych posunięć było zneutralizowanie rosyjskiej, ale także chińskiej, niepodległości i ekonomicznej żywotności, a tym samym pozbawienie tych krajów zdolności do sprawowania władzy w Eurazji. Ukraińska szachownica opowiada o historycznych i geostrategicznych posunięciach Zachodu, przedsięwziętych w celu przejęcia kontroli nad euroazjatyckim lądem. Autorzy poddają ostrej krytyce łamanie obietnic i traktatów, geostrategiczne błędy oraz fundamentalizm Wielkiej szachownicy, który katalizował ponowne pojawienie się Rosji jako globalnej potęgi i przeniósł geostrategiczny punkt ciężkości na Wschód, kreując klęskę tam, gdzie miał przynieść zwycięstwo.Jednym z najważniejszych punktów strategii Brzezińskiego wobec Rosji od zawsze była Ukraina. Książka Natylie Baldwin i Kermita Heartsonga niczym walec przejeżdża po oficjalnej wersji wydarzeń rewolucji na kijowskim Majdanie, wojny w Donbasie i aneksji Krymu. Autorzy ujawniają ukryte fakty i prawdziwe przyczyny tych wypadków z pasją dokumentalistów.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

6 osób kupiło
5
I wonder 2 PB + ieBook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I wonder 2 PB + ieBook
Dostępny
32 szt.

Podręcznik (Pupil's Book) został zaprojektowany tak, aby podobać się dzieciom i jednocześnie sprawić, żeby zaangażowały się w naukę języka angielskiego. Nowe słowa i zwroty są prezentowane w przejrzysty i efektywny sposób poprzez żywe dialogi, piosenki, rymowanki, gry i teksty do słuchania. Podręcznik składa się z ośmiu modułów. W skład każdego modułu wchodzi siedem lekcji z ciekawymi zagadnieniami tematycznymi i konstruktywnymi ćwiczeniami, które zachęcają uczniów do myślenia i mówienia po angielsku. Podręcznik zawiera także: rozdział wstępny (Welcome Back!), dodatkowy dział na końcu książki do opcjonalnego wykorzystania na końcu roku szkolnego (At the Seaside!) i zestaw naklejek.Do podręcznika dołączono jego cyfrowy odpowiednik Interactive eBook (płyta).Interaktywny eBook to cyfrowy komponent przeznaczony do samodzielnej pracy ucznia w domu (na komputerze). Jest on pomocny w odrabianiu zadań, pisaniu dyktand, czytaniu i opanowaniu słownictwa. Naukę uatrakcyjniają gry językowe, quizy i filmy.

69,00 zł
60,03 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,97 zł

2 osoby kupiły
6
Kamasutra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamasutra
Dostępny
163 szt.

Doznaj seksualnych uniesień, stosując różnorodne techniki zbliżenia, wprowadź nowe erotyczne obyczaje, a otworzysz drzwi do komnaty rozkoszy. Odkryj tajniki udanego seksu i wkrocz w fascynujący świat zmysłowych doznań. Wydanie to zawiera nie tylko opisy klasycznych indyjskich pozycji, ale także porady dotyczące urozmaicania życia erotycznego. Śmiałe, pełne namiętności i bardzo podniecające zdjęcia z pewnością pobudzą wyobraźnię i zachęcą do seksualnych uniesień.

69,99 zł
53,19 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 16,80 zł

1 osoba kupiła
7
Uczennica i oblubienica. Magdalena - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczennica i oblubienica. Magdalena
Dostępny
3 szt.

- Kim właściwie była Maria Magdalena?- Równa apostołom, błogosławiona grzesznica, małżonka Jezusa, bogini?Powyższe określenia brzmią spektakularnie, mimo że są jedynie wytworem fantazji. My nie chcemy się niczego domyślać na temat Marii Magdaleny. Poszukamy prawdy o kobiecie z Magdali na stronicach Biblii. W zgłębianiu wersetów Ewangelii najbardziej będzie nas interesowało poznawanie jej relacji z Jezusem. W jaki sposób się z Nim spotykała, jak te spotkania wpłynęły na jej życie, kim był dla niej Ten, dla którego wszystko porzuciła i któremu pozostała wierna aż po grób. Będziemy chcieli się z nią spotkać na tyle blisko, na ile pozwalają przekazy ewangelistów.Podejmijmy więc lectio divina świętych stronic mówiących o Marii Magdalenie i czytajmy je zgodnie z Bożym natchnieniem.

25,90 zł
19,99 zł

Rabat 22,8%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
8
I wonder 2 AB + DigiBook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I wonder 2 AB + DigiBook
Dostępny
120 szt.

Zeszyt ćwiczeń (Activity Book) zawiera duży wybór różnorodnych zadań, które konsolidują materiał zawarty w poszczególnych modułach podręcznika. W zeszycie ćwiczeń znajdują się również naklejki i gry planszowe.Do zeszytu ćwiczeń dołączono kod umożliwiający pobranie DigiBooka. Z DigiBooka można korzystać na komputerach stacjonarnych i na urządzeniach mobilnych. DigiBook pozwala wykonywać zadania w sposób interaktywny i korzystać z wielu dodatkowych funkcji, które ułatwiają i uatrakcyjniają naukę.

58,00 zł
50,46 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,54 zł

1 osoba kupiła
9
I wonder 1 PB +ieBook EXPRESS PUBLISHING - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I wonder 1 PB +ieBook EXPRESS PUBLISHING
Dostępny
14 szt.

Podręcznik (Pupil's Book) został zaprojektowany tak, aby podobać się dzieciom i jednocześnie sprawić, żeby zaangażowały się w naukę języka angielskiego. Nowe słowa i zwroty są prezentowane w przejrzysty i efektywny sposób poprzez żywe dialogi, piosenki, rymowanki, gry i teksty do słuchania. Podręcznik składa się z ośmiu modułów. W skład każdego wchodzi siedem lekcji. Pierwsze trzy moduły koncentrują się na ćwiczeniu umiejętności receptywnych, a pozostałe na ćwiczeniu wszystkich umiejętności językowych (słuchania, mówienia, pisania i czytania). Na początku podręcznika znajduje się sekcja Let's start, w której przedstawiono bohaterów podręcznika i wprowadzono podstawowe słowa, a na końcu sekcja Happy Holidays! i zestawy naklejek.Do podręcznika dołączono jego cyfrowy odpowiednik Interactive eBook (płyta).Interaktywny eBook to cyfrowy komponent przeznaczony do samodzielnej pracy ucznia w domu (na komputerze). Jest on pomocny w odrabianiu zadań, pisaniu dyktand, czytaniu i opanowaniu słownictwa. Naukę uatrakcyjniają gry językowe, kwizy i filmy.

69,00 zł
60,03 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,97 zł

1 osoba kupiła
10
1001 budynków które musisz zobaczyć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1001 budynków które musisz zobaczyć
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

1001 budynków które musisz zobaczyć, to wyczerpujący poradnik po dziełach światowej architektury - fascynujące kompendium wiedzy prezentujące zarówno słynne pomnikowe budowle, jak i mało znane, lecz godne uwagi obiekty. Zwięzłe, rzeczowe artykuły zawierają najistotniejsze informacje, a znakomite ilustracje pozwalają ocenić kunszt dawnych i współczesnych mistrzów tak od strony technicznej, jak i estetycznej. Ten obszerny wybór obiektów z całego świata stanowi doskonałe źródło wiedzy dla wszystkich: od pasjonatów traktujących temat hobbistycznie po studentów i profesorów architektury.

99,00 zł
73,26 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 25,74 zł

1 osoba kupiła
11
Sprzedaż produktów i usług reklamowych. Ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprzedaż produktów i usług reklamowych. Ćwiczenia
Dostępny
11 szt.

Zbiór ćwiczeń jest dostosowany do podręcznika Sprzedaż produktów i usług reklamowych. Książka zawiera 219 ćwiczeń, różnorodnych pod względem formy i stopnia trudności. Wiele znich polega na analizie rzeczywistych reklam występujących na rynku i ich rozwiązanie wymaga skorzystania zinternetu. Aby ułatwić uczniom dostęp do reklam w internecie, w ćwiczeniach zamieszczono kody QR iskrócone linki. Książka może być wykorzystywana w szkołach jako materiał ćwiczeniowy. Materiały ćwiczeniowe są to materiały przeznaczone dla uczniów, służące utrwaleniu przez nich wiadomości i umiejętności. Zbiór ćwiczeń nie zawiera rozwiązań. Rozwiązania są udostępniane w formie elektronicznej tylko nauczycielom. Informacje o tym, w jaki sposób można otrzymać odpowiedzi do ćwiczeń oraz inne materiały dodatkowe, znajdują się na stronie internetowej Wydawnictwa wzakładce Materiały dla nauczycieli.

21,00 zł
17,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
12
Hej! To moja ryba! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hej! To moja ryba!
Rebel, od 8 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.12

Nowa wersja hitu dla młodszych i starszych! Pingwiny to bardzo łakome zwierzęta! Ślizgają się nawet po cienkim, łatwo pękającym lodzie, byle tylko zdobyć jak najwięcej ryb. W dodatku mają czas, żeby tak przemyśleć swoje działania, by odciąć inne pingwiny od smacznego, rybiego posiłku! W grze Hej, to moja ryba! będziesz zarządzać własną drużyną czterech głodnych pingwinów. Twoim zadaniem będzie uzyskanie jak najwyższego wyniku, a w tym celu musisz mądrze wybierać pola, na które będziesz przeskakiwać. Jednocześnie warto zwracać uwagę na to, co się dzieje na planszy - nieuważny gracz może zostać zablokowany przez pozostałych! Na czym to polega? Planszę do gry układamy losowo ze wszystkich dostępnych, sześciokątnych kafelków. Na każdym z nich może znajdować się jedna, dwie lub trzy ryby. Gracze kolejno ustalają, od którego pola będą chcieli zacząć - każdy z nich po kolei kładzie po jednej ze swoich figurek pingwinów na wybranym kafelku tak długo, aż każdy wystawi wszystkich swoich zawodników. W swojej turze każdy z uczestników może wykonać jeden ruch jednym, wybranym, własnym pingwinem. Ptaki poruszają się o dowolną ilość kafelków w linii prostej. W momencie, w którym wykonujemy ruch, kafelek, który opuściliśmy, trafia do naszych zasobów - na koniec gry otrzymamy punkt za każdą złapaną rybę, warto zatem mądrze wybierać pola, na których stajemy i kierować się na te bardziej wartościowe! Nie możemy przeskakiwać przez puste pola, więc prędzej czy później nasze pingwiny zostaną pozbawione możliwości ruchu. W tej sytuacji kafelek, na którym stoimy, trafia do naszych zasobów, a nasz pingwin odpada z gry. Dlaczego pokochasz tę grę? "Hej! To moja ryba!" stanowi świetne połączenie łamigłówki logicznej z luźną zabawą, która doskonale połączy graczy w różnym wieku. To wspaniała gra familijna, idealna na rodzinne popołudnia i inne okazje. Dzięki prostym zasadom Hej! To moja ryba! jest grą bardzo uniwersalną i świetnie sprawdzi się dla osób rozpoczynających swoją przygodę z planszówkami. Optymalny temat i przyjemne dla oka wykonanie sprawią, że do zabawy łatwiej będzie zachęcić również młodszych graczy, tym samym ucząc ich planowania i przewidywania ruchów przeciwnika.

50,00 zł
44,00 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,00 zł

13
Podła dzielnica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podła dzielnica
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.28

Mroczna atmosfera, wyraziste postacie, sugestywna narrację oraz intryga, która nie pozwali Wam oderwać się od czytania. Sully Carter to dziennikarz „The Washington Post” w ostatnich latach świetności tej gazety. Ma za sobą karierę korespondenta wojennego, która pozostawiła ślady nie tylko na jego ciele, ale i na psychice, zbyt często sięga po whisky, próbując się uporać z bolesną przeszłością i poczuciem straty. Kiedy nastoletnia córka sędziego federalnego, jednego z najbardziej wpływowych obywateli miasta, pada ofiarą zabójstwa, policja aresztuje i oskarża trzech czarnych chłopców zamieszkałych w pobliżu miejsca zbrodni. Sully uważa jednak, że śmierć dziewczyny może się łączyć z kilkoma wcześniejszymi sprawami, zlekceważonymi przez organy ścigania, między innymi ze zniknięciem atrakcyjnej studentki. Podejmuje więc własne, dziennikarskie śledztwo, podczas którego musi stawić czoło naciskom ze strony miejskich władz i policji, przezwyciężać ludzką nieufność, a także walczyć o swoje racje z przełożonymi. Nawiązująca do autentycznych zbrodni z lat dziewięćdziesiątych XX w., określanych jako „morderstwa z Princeton Place”, powieść Neely`ego Tuckera łączy w sobie żywy dziennikarski styl i umiejętnie przedstawianą intrygę. Z pewnością zadowoli najbardziej wybrednych amatorów gatunku. „Podłą dzielnicę świetnie się czyta. Ma wyrazistych bohaterów, wartkie dialogi i wątek kręty jak droga przez Rock Creek Park na obrzeżach Waszyngtonu, daleko od centrum miasta. Neely Tucker opowiada nam historię osnutą wokół istotnych, budzących emocje zagadnień obecnych czasów: uprzedzeń rasowych, funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości i potęgi mediów. Jeśli tak wygląda pierwszy kryminał Neely`ego Tuckera, to nie mogę się doczekać następnego”. – Michael Connely „Od mrocznego wstępu po szokujące zakończenie, Podła dzielnica dostarcza smakowitej, pełnej napięcia lektury. Ciekawie narysowane sylwetki bohaterów, cięte dialogi, wreszcie treść obfitująca w nieoczekiwane zwroty akcji składają się na doskonałą powieść”. – Lisa Gardner „Mocna, trzymająca w napięciu, inteligentna `Podła dzielnica` opowiada o łamiącym zasady, cynicznym dziennikarzu, byłym reporterze wojennym, który tropi seryjnego zabójcę na zapuszczonych bocznych ulicach Waszyngtonu”. – John Sandford „Neely Tucker umieścił akcję swej powieści kryminalnej Podła dzielnica na tle plastycznie ukazanego, w pełni wiarygodnego obrazu Waszyngtonu, blisko i zarazem daleko od korytarzy władzy. Stworzył opowieść pełną sekretów i kłamstw, zła... i zamordowanych młodych kobiet”. – Otto Penzler „Neely Tucker to nowy pisarski talent”. – Richard North Patterson Neely Tuckerjest – doświadczonym dziennikarzem, trzynaście lat ze swej trwającej ćwierć wieku kariery spędził w „The Washington Post”. Jego pamiętnik Love in the Driest Season wydany w 2004 roku został uznany przez „Publishers Weekly” za jedną z 25 najlepszych książek roku.

35,00 zł
26,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

14
Classicks. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Classicks. CD
Alice Cooper, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

21,90 zł
Powiadomienie
15
Kartka. Miłość cierpliwa jest - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka. Miłość cierpliwa jest
Życie i misja
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.04

Kartka okolicznościowa składana z kopertą.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

16
Szkolny słownik ortograficzny + dyktanda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkolny słownik ortograficzny + dyktanda
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.22

Szkolny słownik ortograficzny to nieoceniona pomoc dla dzieci, które rozpoczęły już przygodę z pisaniem i czytaniem. Zawarte w publikacji dyktanda pomogą mu nie tylko sprawdzić swoją wiedzę, ale również utrwalić dotychczas zdobytą.

22,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

17
Kolorowanka z kredką. Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z kredką. Zwierzęta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.20

Kolorowanie stanowi doskonałe połączenie nauki i zabawy. Jest jedną z ważniejszych form aktywności dziecka. Uczy cierpliwości, dokładności i staranności, rozwija kreatywne myślenie i zdolności manualne, a także pomaga rozładować emocje.Nasze kolorowanki to skuteczny sposób na nudę!Zawierają dodatkowo 40 naklejek oraz segmentową kredkę z kolorowymi rysikami (11 kolorów).

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

18
Kolorowanka z kredką. Warzywa i owoce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z kredką. Warzywa i owoce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.03

Kolorowanie stanowi doskonałe połączenie nauki i zabawy. Jest jedną z ważniejszych form aktywności dziecka. Uczy cierpliwości, dokładności i staranności, rozwija kreatywne myślenie i zdolności manualne, a także pomaga rozładować emocje.Nasze kolorowanki to skuteczny sposób na nudę!Zawierają dodatkowo 40 naklejek oraz segmentową kredkę z kolorowymi rysikami (11 kolorów).

10,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

19
Koloruję - ulubione zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

20
Więcej krwi, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Więcej krwi, wydanie kieszonkowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.12

Jon Hansen zdradził Rybaka narkotykowego króla Oslo. Ucieka przed jego zemstą i trafia do małej wioski na dalekiej północy Norwegii. Tam poznaje zagadkową kobietę i jej dziesięcioletniego syna. Korzystając z ich pomocy, Jon chroni się w myśliwskiej chatce. Jednak ludzie Rybaka trafiają na jego ślad i rozpoczyna się polowanie. Kto wyjdzie z niego cało?

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

21
Łamigłówkowy zawrót głowy, część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówkowy zawrót głowy, część 1
Dostępny
15 szt.

Seria ta zawiera zbiór zadań o różnym stopniu trudności, które pozwalają dzieciom zmierzyć się z ciekawymi matematycznymi problemami. Rozwiązując zadania, dzieci ćwiczą spostrzegawczość i koncentrację, rozwijają umiejętność logicznego myślenia, dostrzegania prawidłowości i reguł, a także stają się samodzielne i kreatywne. Łamigłówkowy charakter zadań pozwala dzieciom na utrwalanie nabytych umiejętności oraz zapewnia dobrą zabawę edukacyjną.Dodatkowo do każdej książeczki dołączony jest ołówek segmentowy z przekładanymi rysikami.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

22
Kolorowanka z kredką. Zabawki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z kredką. Zabawki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.06

Kolorowanie stanowi doskonałe połączenie nauki i zabawy. Jest jedną z ważniejszych form aktywności dziecka. Uczy cierpliwości, dokładności i staranności, rozwija kreatywne myślenie i zdolności manualne, a także pomaga rozładować emocje.Nasze kolorowanki to skuteczny sposób na nudę!Zawierają dodatkowo 40 naklejek oraz segmentową kredkę z kolorowymi rysikami (11 kolorów).

13,40 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,4%
oszczędzasz 3,41 zł

23
Orły imperium. Tom 2. Podbój - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Orły imperium. Tom 2. Podbój
Dostępny
31 szt.

Jest rok 43 n.e. centurion Lucjusz Korneliusz Macro po raz pierwszy pojawia się w Brytanii. Ma złe przeczucia. Wie, że czeka go bodaj najcięższa kampania w życiu. Mimo wielu doświadczeń jest nieprzygotowany na zaciętą brutalność brytyjskich wojowników. W serii krwawych potyczek niedobitki Rzymian z drugiego legionu, w tym Macro i Katon, muszą pokonać wroga, zanim ten odzyska siły i poważnie zagrozi władaniu Rzymu w Brytanii. Jednakże Brytyjczycy nie stanowią jedynego zagrożenia, jakiemu muszą stawić czoło waleczni Rzymianie. Okazuje się, że znacznie bardziej bezwzględny nieprzyjaciel spiskuje przeciwko nim. Kiedy chwalebne zwycięstwo wojsk Klaudiusza obraca się w porażkę, obaj legioniści wiedzą, że nie mają czasu do stracenia.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

24
Mądry przedszkolak. Czterolatek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

25
Łamigłówkowy zawrót głowy, część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówkowy zawrót głowy, część 2
Dostępny
1 szt.

Seria ta zawiera zbiór zadań o różnym stopniu trudności, które pozwalają dzieciom zmierzyć się z ciekawymi matematycznymi problemami. Rozwiązując zadania, dzieci ćwiczą spostrzegawczość i koncentrację, rozwijają umiejętność logicznego myślenia, dostrzegania prawidłowości i reguł, a także stają się samodzielne i kreatywne. Łamigłówkowy charakter zadań pozwala dzieciom na utrwalanie nabytych umiejętności oraz zapewnia dobrą zabawę edukacyjną.Dodatkowo do każdej książeczki dołączony jest ołówek segmentowy z przekładanymi rysikami.

10,00 zł
7,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

26
I Wonder 2. Vocabulary & Grammar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I Wonder 2. Vocabulary & Grammar
Dostępny
20 szt.

Podręcznik (Pupil's Book) został zaprojektowany tak, aby podobać się dzieciom i jednocześnie sprawić, żeby zaangażowały się w naukę języka angielskiego. Nowe słowa i zwroty są prezentowane w przejrzysty i efektywny sposób poprzez żywe dialogi, piosenki, rymowanki, gry i teksty do słuchania. Podręcznik składa się z ośmiu modułów. W skład każdego modułu wchodzi siedem lekcji z ciekawymi zagadnieniami tematycznymi i konstruktywnymi ćwiczeniami, które zachęcają uczniów do myślenia i mówienia po angielsku. Podręcznik zawiera także: rozdział wstępny (Welcome Back!), dodatkowy dział na końcu książki do opcjonalnego wykorzystania na końcu roku szkolnego (At the Seaside!) i zestaw naklejek.Do podręcznika dołączono jego cyfrowy odpowiednik Interactive eBook (płyta).Interaktywny eBook to cyfrowy komponent przeznaczony do samodzielnej pracy ucznia w domu (na komputerze). Jest on pomocny w odrabianiu zadań, pisaniu dyktand, czytaniu i opanowaniu słownictwa. Naukę uatrakcyjniają gry językowe, kwizy i filmy.

45,00 zł
39,15 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,85 zł

1 osoba kupiła
27
I wonder 1 AB + DigiBook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I wonder 1 AB + DigiBook
Dostępny
182 szt.

Zeszyt ćwiczeń (Activity Book) zawiera duży wybór różnorodnych zadań, które konsolidują materiał zawarty w poszczególnych modułach podręcznika. W zeszycie ćwiczeń zamieszczono także naklejki, gry planszowe oraz sekcję powtórzeniową Round-up.Do zeszytu ćwiczeń dołączono kod umożliwiający pobranie DigiBooka. Z DigiBooka można korzystać na komputerach stacjonarnych i na urządzeniach mobilnych. DigiBook pozwala wykonywać zadań w sposób interaktywny i korzystać z wielu dodatkowych funkcji, które ułatwiają i uatrakcyjniają naukę.

58,00 zł
50,46 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,54 zł

28
Księżniczka Tosia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżniczka Tosia
Dostępny
135 szt.

Ta magiczna książeczka nie tylko pozwoli oddać się uroczej lekturze o przygodach Tosi, ale urozmaici wolny czas najmłodszym. Druga część publikacji to ciekawy zbór zadań i łamigłówek. Rozwiązując zagadki umieszczone na kolejnych stronach, sprawdzisz jak dobrze znasz Tosię, ale również dowiesz się o niej wiele nowych rzeczy. Nie zabraknie tu również kreatywnych zadań, w których liczyć się będzie tylko Twoja pomysłowość. Za sprawą zamieszczonych na końcu odpowiedzi, będziesz mógł zweryfikować, czy poprawnie rozwiązałeś zagadki.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

29
Zabawy z nauką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy z nauką
Dostępny
25 szt.

Chcesz zorganizować najmłodszym pasjonującą zabawę? Za sprawą tej książeczki i kilku rzeczy codziennego użytku zyskujemy godziny pełne naukowych ciekawostek, doświadczeń i eksperymentów. Dzięki Zabawom z nauką Wasze mieszkanie zmieni się w małe domowe laboratorium, a Wy przekonacie się, jak zwykłe rzeczy zamieniają się w niezwykłe, jak funkcjonują prawa fizyki i chemii. Pozwólmy również dziecku wykonać eksperymenty samemu, z pewnością zaimponuje rówieśnikom, a także zaskoczy niejednego dorosłego.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

30
Ilustrowany atlas dla dzieci. Polska, Europa, świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany atlas dla dzieci. Polska, Europa, świat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Ten niezwykle obszerny atlas zabierze dzieci na pierwszą w ich życiu wyprawę po świecie. I choć najmłodsi będą podróżować tylko palcem po mapie, z każdą stroną książki staną się bogatsi o wiedzę o coraz to innych rejonach naszego globu. Zwiedzą wszystkie kontynenty, poznają państwa, ich mieszkańców i kulturę. Na dłużej zagoszczą w Europie, gdzie dowiedzą się wiele o tamtejszych krajach oraz zabytkach. Bardzo dokładna wycieczka po Polsce pozwoli odkryć wszystkie regiony naszego kraju, elementy jego krajobrazu, miasta, faunę, florę oraz folklor. Czytelne i kolorowe mapy, mnóstwo ilustracji, wiele informacji i ciekawostek sprawią, że czas spędzony z tą książką to niezwykle przyjemna lekcja geografii oraz wspaniała zabawa.

30,00 zł
22,80 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,20 zł

Wróć do góry