hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.08.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 17 sierpnia 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Puzzle 20 elementów. Minimaxi. Pojazdy ratunkowe, Rubble (Trefl), na drugim Teczka z gumką, mix kolorów (Interdruk). Kolejny produkt to Teczka z gumką A4, pomarańczowa (Interdruk) oraz Dobry tłuszcz (Joseph Mercola).
1
Puzzle 20 elementów. Minimaxi. Pojazdy ratunkowe, Rubble - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 20 elementów. Minimaxi. Pojazdy ratunkowe, Rubble
Trefl, 20
Dostępny595 szt.

Przedstawiamy układankę, która zachwyci wszystkich fanów „Psiego Patrolu”. Obrazek został wykonany z wysokiej jakości materiału. Na obrazku znajduje się psiak Rubble. Wymiary obrazka po ułożeniu: 16.0 x 22.0 cm

6,99 zł
10 osób kupiło
2
Teczka z gumką, mix kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z gumką, mix kolorów
Interdruk
Dostępny72 szt.

Teczka w formacie A4 jest zamykana na gumkę. Dostępna jest w intensywnych, fluorescencyjnych kolorach: • fioletowym, • niebieskim, • zielonym, • żółtym, • pomarańczowym, • różowym. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

3,99 zł
8 osób kupiło
3
Teczka z gumką A4, pomarańczowa - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z gumką A4, pomarańczowa
Interdruk
Dostępny57 szt.

Szczegóły produktu: • format A4, • zamykanie na gumkę, • materiał kartonowy, • gramatura 290 g/m2.

3,99 zł
7 osób kupiło
4
Dobry tłuszcz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobry tłuszcz
Dostępny31 szt.

Książka, która bezlitośnie obala mity na temat tłuszczu, diety i zdrowego stylu życia! Wyobraź sobie, że zamiast obsesyjnie unikać tłuszczy – jesz je, chudniesz , pozbywasz się przewlekłych chorób i odzyskujesz pełnię zdrowia. To przyszłość medycyny naturalnej, która już teraz jest w zasięgu twojej ręki! Joseph Mercola ujawnia rewolucyjną teorię, która podważa fundamenty współczesnej dietetyki. Musisz przestać liczyć kalorie i katować się dietami opartymi na beztłuszczowych posiłkach. Kluczem do zachowania zdrowia jest dostarczania organizmowi dobrego paliwa, które przyspiesza metabolizm i oczyszczanie z toksyn. Z przełomowej książki doktora Mercoli dowiesz się:• jak dużo i jakich tłuszczy powinieneś jeść,• co jest zdrowsze: masło i smalec czy chleb,• jak zmienić swoje odżywianie, by efektywnie i zdrowo schudnąć,• jaki rodzaj ruchu jest dla ciebie najzdrowszy,• jak dzięki diecie tłuszczowej i Mitochondrialnej Terapii Metabolicznej odzyskać zdrowie. Przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem już dziś!

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

7 osób kupiło
5
Leczenie traumy rozwojowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leczenie traumy rozwojowej
Dostępny62 szt.

Książka Leczenie traumy rozwojowej to pozycja niezbędna dla profesjonalistów pracujących z traumą, a także dla każdego z nas, ponieważ w mniejszym lub większym stopniu trauma rozwojowa i emocjonalna dotyka najgłębszych korzeni poczucia tego, kim jesteśmy i jak odnajdujemy się w otaczającym świecie. Nasza zdolność do kontaktu z samymi sobą oraz z innymi ludźmi określa nasze zdrowie emocjonalne. Wczesne zaniedbanie, doświadczenie przemocy, brak dostrojenia do potrzeb rozwijającego się dziecka lub inne niepowodzenia opiekunów wpływają na osłabienie tej zdolności. Autorzy książki Leczenie traumy rozwojowej, dr Laurence Heller i dr Aline LaPierre, przedstawiają, w jaki sposób wczesna trauma rozwojowa i relacyjna wpływa na nasze późniejsze życie i jest źródłem emocjonalnej walki, którą toczymy sami ze sobą lub otaczającym nas światem. Zaprezentowany w książce Neuroafektywny Model Relacyjny (NARM) pomaga pracować z rozregulowaniem, zakłóceniami i zaburzeniami funkcjonowania systemu nerwowego, będącymi źródłem wielu problemów natury psychosomatycznej, jak na przykład poczucie własnej niskiej wartości, poczucie przewlekłego wstydu czy nadmierne osądzanie siebie często prowadzące do autoagresji. Pozostając w teraźniejszości bez pomijania tego, co zdarzyło się w przeszłości, NARM wspiera możliwość odnowienia utraconego kontaktu ze sobą, innymi ludźmi i otaczającym światem. Ta dobrze zorganizowana, wartościowa książka oferuje łatwe do zrozumienia narzędzia dla wszystkich, którzy szukają lepszego zrozumienia swoich fundamentalnych konfliktów między jednością a odrębnością, zależnością a autonomią. „Leczenie traumy rozwojowej dostarcza wyraźnych wskazówek, które pomagają nam – świadomie i ze współczuciem wobec siebie – pomieścić te pozornie nie do pogodzenia przeciwieństwa i jest istotną i dostępną mapą wspierającą dojrzałość emocjonalną oraz rozwój psychiczny i duchowy”. – dr Peter Levine, twórca Somatic Experiencing

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

6 osób kupiło
6
Opowieści przedmiotów, czyli bajki podsłuchane w muzeum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści przedmiotów, czyli bajki podsłuchane w muzeum
Dostępny2 szt.

O tym, że przedmioty mają swoje historie, wiadomo nie od dziś. Tego, że szczególnie interesujące historie mogą opowiedzieć przedmioty zgromadzone w muzeum, można się domyślić. Jednak o tym, że część z tych historii to najprawdziwsze na świecie baśnie, wiedzą tylko Wybrańcy, którzy bez większych problemów są w stanie uwierzyć w to, że w muzeum magia chętnie splata się z rzeczywistością, wyszeptane w dawnych czasach zaklęcia kołyszą się pod sufitem, a przedmioty śpiące w gablotach nie zawsze są tym, czym się być wydają. Opowieści przedmiotów to zestaw baśni zainspirowanych niezwykłymi zbiorami Muzeum Narodowego w Krakowie. Po baśnie te powinien sięgnąć każdy, kto chciałby wiedzieć, skąd się wzięły muszki na twarzy, dlaczego nie należy zbyt intensywnie machać wachlarzem i dlaczego nie warto szukać przyjaciela po drugiej stronie lustra. Mocne strony: • Atrakcyjna szata graficzna. • Baśnie, które uczą dostrzegać piękno w najbliższym otoczeniu. • Jedyna tego typu publikacja na rynku. Jagoda Gumińska-Oleksy – absolwentka Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, pracuje w Muzeum Narodowym w Krakowie i odpowiada za program edukacyjny dla dzieci i rodzin. W jej głowie narodził się pomysł stworzenia cyklu „Latający dywan. Opowieści przedmiotów”. Wierzy w bajki, lubi opowiadać i uwielbia podsłuchiwać, o czym mówią dzieci, kiedy rysują. Niezmiennie ma też nadzieję, że kiedyś uda jej się wejść do wnętrz ulubionych obrazów. Paulina Wyrt – absolwentka Wydziału Animacji na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, obecnie pracuje na tymże Wydziale. Na co dzień oprócz realizacji filmów animowanych zajmuje się ilustracją, głównie książkową dla dzieci i dorosłych.

39,00 zł
29,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

5 osób kupiło
7
Znajdź różnice! Baśnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znajdź różnice! Baśnie
Dostępny22 szt.

Poznaj nową serię wyjątkowych książeczek Kapitana Nauki dla dzieci już od trzeciego roku życia: „Znajdź różnice!” Każda para rysunków różni się trzema szczegółami – z pierwszym dzieci poradzą sobie szybko, drugi wymaga większego wysiłku, a trzeci szczegół to zadanie tylko dla prawdziwych bystrzaków! Pięknie ilustrowana książeczka Znajdź różnice. Baśnie zabierze najmłodszych do zaczarowanego świata pełnego magicznych istot. Czarownica, jednorożec, księżniczka czy syrena to tylko niektóre z 10 pięknych postaci, jakie pozna mały podróżnik w krainie baśni! Niezwykli bohaterowie wywołają uśmiech na twarzach, ale też skłonią do refleksji: czy księżniczka może nosić okulary? Czy czarownice są sympatyczne? W baśniowym świecie nic nie jest takie, jak się wydaje! Wyszukiwanie różnic na obrazkach to doskonały trening spostrzegawczości, refleksu (kto pierwszy znajdzie różnicę) i gwarancja doskonałej zabawy. Piękne rysunki zainspirują do tworzenia własnych historii o bohaterach. Wybierzcie ulubionego bohatera i nadajcie mu imię! Poręczny format pasuje do małej rączki trzylatka, a trwała tektura pozwoli cieszyć się książeczką przez długi czas.

21,90 zł
15,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,91 zł

5 osób kupiło
8
Teraz komiks! / Comics now! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz komiks! / Comics now!
Dostępny4 szt.

Po raz pierwszy w historii Muzeum Narodowe w Krakowie zorganizowało wystawę prezentującą oryginalne prace, wydawnictwa i przedmioty z lat 1871–2017, związane z komiksem w Polsce. Wystawie towarzyszyło wydawnictwo Teraz komiks! pod redakcją Artura Wabika. To znacznie więcej niż katalog wystawy, znajdziemy tu historię polskiego i europejskiego komiksu, charakterystykę najpopularniejszych postaci i rysowników oraz mnóstwo barwnych ilustracji. Publikacja może stać się okazją do przypomnienia sobie przyjaciół z dzieciństwa dla kilku pokoleń. W ich świat wprowadza nas Bezrobotny Froncek, bohater najdłużej ukazującej się polskiej serii prasowej. Towarzyszymy Koziołkowi Matołkowi, poznajemy najsłynniejszego krakowskiego dżentelmena, profesora Filutka i jego nieodłącznego towarzysza... Odwiedzimy Mirmiłowo, słowiański gród, w którym mieszkają Kajko i Kokosz. Razem z Jonkiem, Jonką i Kleksem wybierzemy się po smocze jajo i złoto Alaski. Nie zabraknie Tytusa, Romka i A’Tomka, a Bąbelek i Kudłaczek zaprowadzą nas do źródeł wody sodowej. Są i młodsi bohaterowie, jak jeżdżący na deskorolce Jeż Jerzy i walczący z osiedlową przestępczością Wilq... Mocne strony: • Duża liczba wysokiej jakości reprodukcji barwnych. • Atrakcyjna szata graficzna. • Jedyna tego typu i długo oczekiwana publikacja na rynku. • Wersja polsko-angielska.

79,00 zł
59,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 19,75 zł

3 osoby kupiły
9
Puzzle 20 elementów. Psi Patrol, straż pożarna - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 20 elementów. Psi Patrol, straż pożarna
Trefl, 20
Dostępny192 szt.

Ułóż puzzle z bohaterem Psiego Patrolu! Ćwicz spostrzegawczość i zdolności manualne. Układankę cechuje wysoka jakość materiałów i żywe kolory. Wymiar obrazka po ułożeniu: 22.0 x 16.0 cm

5,10 zł
4,99 zł

Rabat 2,2%
oszczędzasz 0,11 zł

2 osoby kupiły
10
Z drugiej strony rzeczy. Polski dizajn po roku 1989 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z drugiej strony rzeczy. Polski dizajn po roku 1989
Dostępny2 szt.

Katalog opisuje złożoną historię projektowania na tle postkomunistycznej transformacji i budowy gospodarki wolnorynkowej. Pokazuje, że dizajn to część naszej codzienności. Ma on przede wszystkim spełniać funkcje użytkowe, ale jednocześnie nie sposób sprowadzić go wyłącznie do roli praktycznego narzędzia. Dizajn to także forma, a przez to bliski jest sztukom pięknym, prowadząc do – jak pisał już w połowie XIX wieku Cyprian Kamil Norwid – „cyrkulacji piękna”, dzięki czemu staje się ono codziennym doświadczeniem każdego użytkownika dobrze zaprojektowanego produktu. Wydawnictwo Z drugiej strony rzeczy... to pierwsza tak obszerna, a zarazem kompleksowa – od roku 1989 po 2018 – prezentacja najnowszej historii polskiego dizajnu. Mocne strony: • Duża liczba wysokiej jakości reprodukcji barwnych. • Atrakcyjna szata graficzna. • Jedyna tego typu i długo oczekiwana publikacja na rynku. • Unikatowa historia nowoczesnego wzornictwa polskiego od roku 1989 po czasy współczesne. • Wersja polsko-angielska.

120,00 zł
90,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 30,00 zł

2 osoby kupiły
11
Dary Anioła. Tom 3. Miasto szkła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dary Anioła. Tom 3. Miasto szkła
Dostępny832 szt.

W dwóch poprzednich tomach Miasto Kości i Miasto popiołów, poznaliśmy główną bohaterkę bestsellerowej serii Dary Anioła, Clary Fray – nastoletnią rudowłosą dziewczynę o skłonnościach do wpadania w tarapaty. Jej najlepszym i jedynym przyjacielem jest chłopak, matka jest roztrzepaną artystką, a miejscem rozrywki są ulice Manhattanu i nocne kluby. Tutaj też Clary przeżywa szereg mrożących krew w żyłach przygód, zyskuje nowych przyjaciół i nie tylko... W kolejnym tomie Miasto szkła, pośród chaosu wojny Nocni Łowcy będą musieli się zdecydować, czy podejmą walkę u boku wampirów, wilkołaków i innych Podziemnych… czy przeciwko nim. Również Jace i Clary muszą podjąć ważną decyzję: czy pozwolić sobie na zakazaną miłość? Cassandra Clare nienawidzi pisać w domu, ponieważ rozpraszają ją telewizyjne reality show oraz jej dwa koty. Najchętniej pisze w kawiarniach i restauracjach. Lubi pracować w towarzystwie przyjaciół, którzy pilnują, by dotrzymała terminów. Jest fanką internetowych społeczności, ma swój profil na Facebooku i YouTube.

39,00 zł
31,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,80 zł

2 osoby kupiły
12
Puzzle 20 elementów. Psi Patrol, policja - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 20 elementów. Psi Patrol, policja
Trefl, 20
Dostępny251 szt.

Ułóż puzzle z bohaterem Psiego Patrolu! Ćwicz spostrzegawczość i zdolności manualne. Układankę cechuje wysoka jakość materiałów i żywe kolory. Wymiar obrazka po ułożeniu: 22.0 x 16.0 cm

5,10 zł
4,99 zł

Rabat 2,2%
oszczędzasz 0,11 zł

2 osoby kupiły
13
Angielski. Gramatyka w pigułce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Gramatyka w pigułce
Dostępny10 szt.

Angielski. Gramatyka w pigułce to napisany przystępnym językiem podręcznik do nauki najważniejszych zagadnień gramatyki języka angielskiego wraz z praktycznymi przykładami i ćwiczeniami. Książka adresowana jest do uczniów szkół średnich, studentów, słuchaczy szkół językowych i samouków. Została opracowana z myślą o osobach początkujących i średnio zaawansowanych, które chcą usystematyzować swoją wiedzę z zakresu gramatyki języka angielskiego. Podręcznik podzielony jest na 11 rozdziałów, które opisują najważniejsze tematy gramatyczne, między innymi części mowy, czasy gramatyczne, konstrukcje czasownikowe, stronę bierną i tryby warunkowe. Ponad 190 ćwiczeń o różnym stopniu trudności daje możliwość zweryfikowania zdobytej wiedzy, a klucz do ćwiczeń pozwala na samodzielne sprawdzenie poprawności udzielonych odpowiedzi. Angielski. Gramatyka w pigułce to: – przykłady zastosowania teorii w praktyce, – doskonała pomoc dla wszystkich osób uczących się języka angielskiego, – najważniejsze zagadnienia, a w nich m.in.: części mowy, czasy gramatyczne, konstrukcje czasownikowe, strona bierna i tryby warunkowe, – ponad 190 ćwiczeń wraz z kluczem odpowiedzi.

23,90 zł
16,99 zł

Rabat 28,9%
oszczędzasz 6,91 zł

2 osoby kupiły
14
Organizer ósmoklasisty. Język niemiecki. Repetytorium - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Organizer ósmoklasisty. Język niemiecki. Repetytorium
Dostępny104 szt.

Organizer Ósmoklasisty. Język niemiecki. Repetytorium to skuteczna metoda przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. Unikalna formuła repetytorium podzielonego na 30 tygodni organizuje pracę ucznia i gwarantuje wysoki wynik na egzaminie. Jest to pozycja uzupełniająca w stosunku do wiodących podręczników języka niemieckiego stosowanych powszechnie w klasach 7-8 szkoły podstawowej. Celem repetytorium jest nie tylko gruntowna i systematyczna powtórka przed egzaminem ósmoklasisty, ale także organizacja pracy ucznia. Materiał podzielony jest na 30 tygodni nauki, usystematyzowany według bloków tematycznych zgodnych z nową podstawą programową. Publikacja „bezboleśnie” przeprowadzi ucznia krok po kroku przez proces powtórki – to zaledwie 3 strony tygodniowo! Repetytorium zawiera: • część teoretyczną, na którą składają się gramatyka, struktury językowe, scenki sytuacyjne oraz przydatne zwroty i wyrażenia, • część ćwiczeniową zawierającą zadania rozwijające wszystkie sprawności językowe oraz liczne zadania gramatyczne, • klucz odpowiedzi ułatwiający uczniom samodzielną naukę i kontrolę, • nagrania do wszystkich zadań na rozumienie ze słuchu. Repetytorium polecamy także nauczycielom do wykorzystania jako dodatkowy materiał do pracy z uczniami na poziomie A2+, którzy nie zdają egzaminu ósmoklasisty – np. przy okazji powtórek. Dzięki podziałowi na jednostki tematyczne świetnie sprawdzi się także jako pomoc umożliwiająca uczniom przygotowanie się do lekcji i sprawdzianów.

53,20 zł
47,88 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,32 zł

2 osoby kupiły
15
Pułapka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pułapka
Dostępny60 szt.

Seksowny, feministyczny kryminał prosto z serca zimnej Islandii Sonja prowadziła szczęśliwe życie jako żona i matka. Jednak kiedy wdała się w gorący romans z kobietą, mąż Adam zażądał od niej rozwodu i przejął opiekę nad ich synem Tomasem.Zrozpaczona kobieta potrzebuje pieniędzy, by udowodnić przed sądem, że jest w stanie zająć się dzieckiem. Gdy dostaje propozycję przemytu kokainy za pokaźną sumę gotówki, nie waha się ani przez chwilę.Okazuje się, że zdesperowana matka doskonale sprawdza się w roli przemytniczki i przyjmuje kolejne zlecenia. Nie wie jednak, że ktoś bacznie obserwuje każdy jej ruch. Sonja szybko się przekona, że z przestępczego świata nie ma powrotu. Wpada w pułapkę. Lilja Sigurdardóttir – islandzka autorka kryminałów i sztuk teatralnych. Lilja rozpoczęła karierę pisarską w 2008 roku, kiedy wysłała manuskrypt powieści na konkurs, którego celem było znalezienie islandzkiego Dana Browna. Lilja jest najbardziej znana z trylogii Reykjavik Noir (Pułapka, Sieć, Klatka).

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

1 osoba kupiła
16
Kolorowanka pikselowa z naklejkami Pojazdy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka pikselowa z naklejkami Pojazdy
Dostępny5 szt.

"12 pikselowych obrazków z naklejkami! Na prostym ?ekranie? prezentują się pikselowe pojazdy do wyklejenia lub pokolorowania. Dziecko, tworząc obrazek z kolorowych kwadracików, rozwija sprawność manualną, ćwiczy cierpliwość i koncentrację oraz uczy się rozpoznawać kształty i kolory. Wykonanie mozaiki przyniesie maluchowi wiele satysfakcji. Pikselowe malowanki pobudzają wyobraźnię dziecka i wyzwalają jego kreatywność! "

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
17
Narodziny Królowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narodziny Królowej
Dostępny59 szt.

Magiczne połączenie Gry o Tron i Czerwonej Królowej Valenia to Królestwo, w którym wyjątkowo uzdolnione dziewczyny uczą się w prestiżowej szkole, aby rozwinąć jedną z pięciu pasji. Dziadek Brienny umieścił swoją wnuczkę w jednej z placówek, chociaż doskonale wiedział, że dziewczyna nie ma w sobie odpowiednich zdolności, aby zdobyć patrona.W dniu letniego przesilenia Brienna jako jedyna z uczennic zostaje bez opiekuna, przez co nie może dalej się rozwijać. Kilka miesięcy później na jej progu zjawia się tajemniczy mężczyzna, który oferuje pomoc. Nowy sojusznik tak naprawdę chce ją wykorzystać, aby obalić króla i przywrócić tron prawowitej królowej przylegającego królestwa.W świecie, w którym to kobiety mogą władać magią, a ostatnia królowa Maevany została zdetronizowana podstępem, Brienna będzie musiała dokonać trudnego wyboru. Czy stanie po stronie biologicznego ojca, którego nigdy nie poznała czy może wraz z nowym opiekunem zwróci tron królowej? Rebecca Ross — to urodzona w Georgii autorka powieści młodzieżowych i fantasy, która uwielbia swojego męża, psa i stale rosnący stos książek do przeczytania. Nie może żyć bez kawy, pieszych wędrówek po górach i dzikich kwiatów, które zbiera za swoim domem. Żyje po to, aby pisać. Pisze po to, aby inni mogli żyć jej historiami.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
18
Full Blast Plus 1 Workbook + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Full Blast Plus 1 Workbook + CD
Dostępny19 szt.

Full Blast! is a six-level course with exciting, contemporary topics and unique features. It takes learners from Beginner to B2 level, while demonstrating how English is used in real-life situations and enabling students to communicate fluently, accurately and confidently.

69,00 zł
58,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 10,35 zł

1 osoba kupiła
19
Logoświnki 2 Logopedyczna gra karciana - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Logoświnki 2 Logopedyczna gra karciana
Dostępny39 szt.

Terapia mowy bezdźwięcznej. ?Logoświnki 2? to gra logopedyczna przeznaczona to terapii mowy bezdźwięcznej, a dokładnie wywołania i utrwalania głosek w, wi, b, bi, d, g, gi w sylabach, logotomach i wyrazach. Gra składa się z 3 talii po 52 karty. Żółta talia zawiera materiał sylabowy pomocny w wywołaniu dźwięczności głosek: b (mmmba, mmmbe, mmmbo itd.), d (nnnda, nnnde, nnndo itd.), w (awa, wa itd.), g (ga itd.), gi (gie itd.), bi (bia itd.), sylaby i logotomy, za pomocą których najłatwiej utrwalić wymowę głosek dźwięcznych. Talie turkusowa i fioletowa zawierają materiał do następnego etapu terapii ? utrwalania dźwięcznych głosek w nagłosie i śródgłosie wyrazów. Zaproponowana zabawa Logoświnki 2 może być wykorzystywana przez terapeutów, logopedów zarówno na zajęciach indywidualnych, jak i grupowych. Przeznaczona jest dla dwóch lub więcej uczestników.

33,50 zł
26,47 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,03 zł

1 osoba kupiła
20
Pakiet: Plac zabaw. Czterolatek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Plac zabaw. Czterolatek
Dostępny106 szt.

Nauka przez doświadczenie Cykl Plac zabaw dla czterolatków to okazja do wszechstronnego rozwoju, w tym podążania za naturalną potrzebą ruchu, nauki norm społecznych, kształtowania czynności manualnych oraz odkrywania nowych technik plastycznych. To fascynująca zabawa w odkrywanie świata roślin i zwierząt oraz przygody z eksperymentami. Komplet materiałów dla czterolatków zawiera następujące elementy: • Plac zabaw. Czterolatek. Karty pracy. Część 1, • Plac zabaw. Czterolatek. Karty pracy. Część 2, • Plac zabaw. Czterolatek. Księga emocji, • Plac zabaw. Czterolatek. Wyprawka, • Plac zabaw. Rytmy – karty do zabaw logicznych.

125,80 zł
111,96 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 13,84 zł

1 osoba kupiła
21
Royals. Tom 3. Korona na zawsze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Royals. Tom 3. Korona na zawsze
Dostępny69 szt.

Czy gorąca historia miłości księcia i zwykłej dziewczyny skończy się happy endem jak w prawdziwej bajce? Alexander i Clara pokonali wiele przeciwności losu. Wydaje się, że wszystko prowadzi do perfekcyjnego finału na ślubnym kobiercu. Jednak kobieta czuje wątpliwości. Chociaż nie wyobraża sobie życia bez Alexandra, wolałaby nigdy nie spotykać ludzi z jego otoczenia.Zmiany, które czekają Clarę po ślubie z księciem to tylko początek problemów, z którymi będzie musiała się zmierzyć. Alexander ukrył przed nią tajemnicę i dopiero teraz Clara wie, że jej życie jest w prawdziwym niebezpieczeństwie.Nad życiem Clary i Alexandra powoli zbierają się czarne chmury. Czy znajdą w sobie siłę, żeby walczyć o szczęście i miłość? Geneva Lee – bestsellerową autorka według „The New York Times” i „USA Today”. Woli puścić wodze fantazji niż uczestniczyć w szarej rzeczywistości, dlatego każdą wolną chwilę poświęca pisaniu książek. Szczególnie lubi wyobrażać sobie zdarzenia z udziałem potężnych, niebezpiecznych i seksownych mężczyzn. Temperament Genevy oddaje jej twórczość, więc jeśli chcesz ją poznać, przeczytaj jej romans. Mieszka w Kansas z rodziną.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

1 osoba kupiła
22
Ostatnie polskie miasto - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatnie polskie miasto
Dostępny6 szt.

Książka o toczonej przez mocarstwa europejskie grze dyplomatycznej wokół kwestii Rzeczypospolitej Krakowskiej, ukazująca uwikłanie losów tego niewielkiego, powstałego na mocy ustaleń kongresu wiedeńskiego państewka w wielkie interesy i strategiczne cele Wielkiej Brytanii, Francji Rosji, Austrii i Prus. To zarazem opowieść o podejmowanych w tej skomplikowanej sytuacji działaniach księcia Adama Jerzego Czartoryskiego i Hotelu Lambert ? niezwykłym przejawie aktywnego zaangażowania w politykę międzynarodową ośrodka politycznego, który nie mógł opierać się o siłę własnego państwa. Poznanie tej frapującej rozgrywki pozwala lepiej zrozumieć fenomen czołowego ugrupowania Wielkiej Emigracji i poznać czynniki decydujące o położeniu sprawy polskiej w polityce europejskiej, gdy o jej kształcie bezwzględnie decydował koncert mocarstw.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

1 osoba kupiła
23
Horse Club. SLH42433. Zestaw treningowy, rasa Appaloosa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH42433. Zestaw treningowy, rasa Appaloosa
Schleich
Dostępny3 szt.

W zestawie znajdują się figurki koni rasy Appaloosa. Lisa trenuje klacz Appaloosa na nadchodzący turniej. Gdy Lisa dotarła na jej padok, zobaczyła, że klacz skacze przez przeszkody, chociaż była przeznaczona do jazdy westernowej. Od tego czasu potajemnie z nią trenuje. Małe źrebię i wałach Appaloosa towarzyszą klaczy w padoku. Zestaw zawiera trzy figurki koni rasy Appaloosa, płotki do złożenia padoku i akcesoria. Zawartość zestawu: • figurka rasy Appaloosa – klacz, • figurka rasy Appaloosa – wałach, • figurka rasy Appaloosa – źrebak, • 4 x ogrodzenie, • stojak z przeszkodą, • trofeum, • jabłka, • kosz na jabłka z uchwytem do zawieszenia na ogrodzeniu. Seria „Horse Club” zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni, pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras.

130,30 zł
121,18 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 9,12 zł

1 osoba kupiła
24
Puzzle 20 elementów. Psi Patrol, pojazd ratunkowy - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 20 elementów. Psi Patrol, pojazd ratunkowy
Trefl, 20
Dostępny305 szt.

Ułóż puzzle z bohaterką Psiego Patrolu! Ćwicz spostrzegawczość i zdolności manualne. Układankę cechuje wysoka jakość materiałów i żywe kolory. Wymiar obrazka po ułożeniu: 22.0 x 16.0 cm

5,10 zł
4,99 zł

Rabat 2,2%
oszczędzasz 0,11 zł

1 osoba kupiła
25
Zapadnij w serce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapadnij w serce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.05

Autorka książki Chłopak taki jak ty przywraca wiarę w drugą szansę. Po tragicznych wydarzeniach z przeszłości Rowe próbuje poukładać sobie życie na nowo. Chociaż każdego dnia towarzyszy jej strach, który zostawia głębokie blizny na duszy, dziewczyna decyduje się na odważny krok. Wyjeżdża na studia z dala od rodzinnego domu.Kiedy na drodze dziewczyny staje przystojny Nate, Rowe powoli rozważa wyjście ze swojej skorupy. Zaprzyjaźnia się z popularnym sportowcem, skrycie zastanawiając się, czy jest warta czegoś więcej.Czy jest gotowa zakochać się na nowo i pozwolić, aby ktoś pokochał ją? Czy uda się jej pogodzić z przeszłością i zacząć żyć bez strachu? Ginger Scott – autorka wielu książek Young adult i New adult, będąca jedną z najpopularniejszych na Amazonie. Oprócz pisania wciągających romansów uwielbia sport, który chętnie wplata w swoje powieści. Od zawsze operowała słowem, współpracując przy edycji magazynów i prowadząc bloga. Chętnie opowiada historie olimpijczyków, polityków, aktorów, przestępców i naukowców. Prywatnie mama, zawodowo urodzona pisarka. Debiutowała w 2013 roku, a jej książka Zapadnij w serce zdobyła pierwsze miejsce w rankingu Amazona w kategorii młodzieżowej.

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
26
Moc kryształów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moc kryształów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.23

Przyciągnij szczęście i zdrowie dzięki mocy zaklętej w kryształach! Kryształy podbiły instagramowe konta i serca takich gwiazd, jak Gwyneth Paltrow i Victoria Beckham, bo poza urzekającym wyglądem kryją w sobie niezwykłą moc. Umiejętnie wykorzystane mogą stać się wspaniałym narzędziem, które zapewni ci to, czego pragniesz. Wystarczy, że poznasz ich właściwości i ułożysz z nich prostą kompozycję. W książce hollywoodzkiej guru od kryształów, znajdziesz 30 kryształowych układów, opartych na Świętej Geometrii, które zmienią twoje życie na lepsze. Dzięki nim:– zapewnisz ochronę sobie i swojemu otoczeniu;– zainspirujesz się do pozytywnych zmian;– uzdrowisz swoje relacje z bliskimi i nie tylko. Niech moc kryształów będzie z tobą!

34,90 zł
25,83 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

1 osoba kupiła
27
Full Blast Plus 1 Student's Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Full Blast Plus 1 Student's Book
Dostępny32 szt.

Full Blast! is a six-level course with exciting, contemporary topics and unique features. It takes learners from Beginner to B2 level, while demonstrating how English is used in real-life situations and enabling students to communicate fluently, accurately and confidently.

75,00 zł
63,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,25 zł

1 osoba kupiła
28
Niemiecki. Gramatyka w pigułce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki. Gramatyka w pigułce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.19

Niemiecki. Gramatyka w pigułce to doskonała pomoc w nauce i szybkiej powtórce najważniejszych zagadnień gramatycznych języka niemieckiego. Książka adresowana jest do osób początkujących i średnio zaawansowanych (poziom A1-B1), które chcą usystematyzować i szybko sprawdzić swoją wiedzę. Podręcznik podzielony jest na 14 rozdziałów, które opisują najważniejsze tematy gramatyczne, m.in.: rodzajniki, przyimki, czasy i tryby czasownika oraz zasady tworzenia zdań. 110 ćwiczeń o różnym stopniu trudności daje możliwości zweryfikowania zdobytej wiedzy, a klucz do ćwiczeń pozwala na samodzielne sprawdzenie poprawności udzielonych odpowiedzi. Niemiecki. Gramatyka w pigułce to: – skondensowana wiedza – teoria i przykłady, – 110 ćwiczeń utrwalających wraz z kluczem odpowiedzi, – najważniejsze zagadnienia gramatyczne, m.in.: rodzajniki, przyimki, czasy i tryby czasownika oraz zasady tworzenia zdań, – powtórka przed sprawdzianem i egzaminem.

23,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,9%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
29
Jestem kreską - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jestem kreską
Dostępny50 szt.

Do interaktywnej zabawy wcale nie jest potrzebna elektronika. Autorka – doświadczony pedagog – opracowała książkę-zabawkę. Dziecko znajduje w niej bohatera – zwykłą kreskę, która sporo potrafi i ma wiele pomysłów. Maluch może z nią skakać, bawić się, krzyczeć, zgadywać, wymyślać, dmuchać... Książka rozwija spostrzegawczość i koncentrację dziecka, usprawnia koordynację oko-ręka, uwrażliwia na kolory i wyzwala kreatywność. Ta publikacja łączy zabawę z nauką i rozbudza wyobraźnię każdego dziecka!

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
30
Kolorowanka małego patrioty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka małego patrioty
Niedostępny
Brak

Pokoloruj ilustracje ukazujące treści związane z Polską oraz poznaj historię, obyczaje i charakterystykę naszego kraju. Dzięki książce dzieci: - trenują koncentrację - rozwijają wyobraźnię - poznają swój kraj - wspaniale się bawią W kolorowaniu pomoże ci książka "Abc małego patrioty", dzięki której m.in. pogłębisz swoją wiedzę na temat Polski, dowiesz się, co oznaczają pojęcia ojczyzna i patriotyzm, odwiedzisz znane polskie miasta, poznasz wybitnych Polaków, polskie zwierzęta i rośliny.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

31
CzaroMarownik 2019. Magiczny dziennik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzaroMarownik 2019. Magiczny dziennik
Dostępny55 szt.

CzaroMarownik 2019 – dla kobiet, które chcą od życia więcej! Siódma odsłona kultowego CzaroMarownika, osobistego kalendarza na 2019 rok, to powrót do magicznych korzeni, z których wyrósł. W tegorocznym wydaniu znajdziesz jeszcze więcej astrologii i magicznych rytuałów. Dzięki niemu każdego dnia będziesz mogła wykorzystywać tajemną wiedzę do lepszego poznania siebie i kreowania dobrej energii. CzaroMarownik 2019 zawiera:– obszerny horoskop dla każdego znaku zodiaku na 2019 rok, uwzględniający sfery kariery, miłości i zdrowia,– Pozytywne przesłania i wróżby na każdy dzień roku,– Porady, jak dbać o ciało i duszę wykorzystując wpływy księżyca,– Specjalnie opracowane rytuały magiczne, dzięki którym przyciągniesz szczęście, pieniądze, zdrowie i miłość. CzaroMarownik 2019 to także idealny organizer zamknięty w poręcznym formacie, oprawiony w piękną twardą okładkę o aksamitnym wykończeniu i wyposażony w wygodną tasiemkową zakładkę. Uwolnij swoją wewnętrzną moc w tym roku!

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

32
Pozwól mi zostać - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozwól mi zostać
Niedostępny
Brak

Zapytała, czy może zostać, a on jej pozwolił. Tej feralnej nocy, kiedy świat Mackenzie całkowicie runął, dziewczyna miała nocować w obcym domu. Przez przypadek trafiła do pokoju Ryana.Powinna od razu odejść, powinna czuć się zażenowana, powinna przeprosić, ale nie zrobiła żadnej z tych rzeczy.Tej nocy zupełnie obcy chłopak sprawił, że czuła się bezpieczna, a jego pokój stał się dla niej jedynym miejscem, gdzie w końcu mogła uspokoić swoje myśli. To właśnie tej nocy, jej siostra bliźniaczka odebrała sobie życie. Tijan swoją karierę z pisarstwem rozpoczęła stosunkowo późno. Jednak nie przeszkadza jej to tworzyć powieści, które kochają czytelniczki na całym świecie. Jest bestsellerową autorką „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. Pisze przede wszystkim romanse, zarówno serie, jak i standalone’y. Prywatnie jest właścicielką cocker spaniela, którego kocha ponad wszystko, partnerką mężczyzny, od którego jest absolutnie uzależniona i pióroholiczką – ma niepohamowany apetyt na pisarstwo! Doskonale się składa, bo jej książki to must-read.

36,90 zł
26,57 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

33
Gliniarz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gliniarz
Niedostępny
Brak

Niesamowicie seksowna historia z gorącym policjantem w roli głównej! Livia Ward marzy o tym, by zostać mamą przed trzydziestką. Sęk w tym, że jest samotna i nie przewiduje w najbliższej przyszłości żadnych związków. Sytuacja się zmienia, kiedy na horyzoncie pojawia się seksowny oficer Kelly.Mężczyzna nie spodziewał się, że piękna bibliotekarka złoży mu taką propozycję. Livia chce, aby Kelly został ojcem jej dziecka, ale bez żadnych zobowiązań. On dostanie kilkanaście nocy z kobietą, o której nie może przestać myśleć, a ona spełni swoje marzenie.Układ wydaje się prosty i oczywisty dla obydwu stron. Wszystko dokładnie ustalili, więc co może pójść niezgodnie z planem? Laurelin Paige – bestsellerowa amerykańska pisarka, która sprzedała na całym świecie ponad 1,5 miliona książek. Jej książki trafiały na listy bestsellerów New York Times, Wall Street Journal i USA Today, a także na listy bestsellerów polskich księgarni. Prywatnie szczęśliwa mężatka i matka trzech córek. Sierra Simone – bestsellerowa autorka USA Today, która uwielbia przenosić na papier najbardziej niegrzeczne myśli, jakie pojawią się w jej głowie. Pracowała jako bibliotekarka i wtedy miała szczególnie dużo czasu na snucie literackich fantazji. Prywatnie żona gorącego policjanta, matka dwójki dzieci, właścicielka dwóch wielkich psów i dwóch niegrzecznych kotów.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

34
Projektant - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projektant
Dostępny57 szt.

Olśniewająca historia osadzona w świecie wielkiej mody i Paryża. Świeżo upieczona mężatka Copper Reilly przybywa do Paryża zaraz po wyzwoleniu miasta w 1944 r. Kiedy paryżanie celebrują odzyskanie wolności, ona czuje, że utknęła w więzieniu nieszczęśliwego związku. Po kolejnej zdradzie męża Copper żąda separacji.Wkrótce kobieta odnajduje bratnią duszę w osobie skrytego projektanta mody w średnim wieku. Okazuje się, że Riley przypadkowo poznaje Christiana Diora. Jego bojaźliwa natura i niechęć do sławy zderzają się z odważnym blaskiem projektów, które tworzy.Copper czuje, że mężczyzna jest geniuszem i próbuje odkryć go dla reszty świata. Z aparatem i maszyną do pisania rzuca się w szalony świat dziennikarstwa modowego. Bardzo szybko przekona się, że cena za spełnianie marzeń jest wysoka.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

35
Columbia, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Columbia, LP
The Blinders, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Gotta Get Through 2. L'Etat C'est Moi 3. Hate Song 4. Where No Man Comes 5. Free The Slave 6. I Can't Breathe 7. Ballad Of Winston Smith 8. Et Tu 9. Brutus 10. Brave New World 11. Rat In A Cage 12. Orbit

95,90 zł
88,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

36
Bling. Tom 2. Odrobina blasku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bling. Tom 2. Odrobina blasku
Dostępny81 szt.

Kolejny tom serii pełnej blasku! Po skończeniu szkoły średniej Riley przeżywa lekki kryzys tożsamości. Kiedyś była najpopularniejszą uczennicą i główną cheerleaderką, a teraz jest… właśnie, kim? Brak planów na najbliższą przyszłość trochę ją przeraża.Dziewczyna postanawia jednak korzystać z pogody i cieszyć się wakacjami, które spędza u swojej ciotki. Zwłaszcza że w oko wpadł jej Zeke, przystojny artysta, który ma swój własny stragan na letnim targu. Aby mu się przypodobać, kłamie, że też ma zdolności manualne. Podobno jest niesamowita w wytwarzaniu mydła!Czy Riley zdąży z nauką nowej umiejętności, aby wystawić się na stoisku obok Zeke’a? Może uda jej się przekonać chłopaka, że robi to całe życie. Przecież takie drobne kłamstwo, nie powinno zaszkodzić ich relacji. Prawda? Shari L. Tapscott – miłośniczka ogrodnictwa, DIY i amatorskiego śpiewu. Autorka książek młodzieżowych i serii fantasy, które pokochały czytelniczki na całym świecie. Jej bohaterowie mają spore poczucie humoru i nieskończone pokłady energii. Autorka w wolnym czasie czyta, robi mydła i rozpieszcza swoje dwa bernardyny. Razem z mężem i dziećmi mieszka w Kolorado.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

37
Odkąd odeszła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkąd odeszła
Dostępny15 szt.

Porywająca opowieść o mrocznych sekretach, które mogą zabić. Andee Lawrence to była detektyw, której małżeństwo jest w rozsypce. Aby nie pogrążyć się w smutku, kobieta rzuca się w wir pracy i zaczyna prywatne śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia nastolatki, która zaginęła dwa lata temu.Rowzee Cane, lokalna emerytowana nauczycielka, niedawno dowiedziała się, że ma groźnego guza mózgu. Postanawia nie informować o tym rodziny, choć jej stan się pogarsza w bardzo szybkim tempie.Kobiety jeszcze nie wiedzą, że ich drogi się skrzyżują i razem odkryją wielki sekret, który wpłynie na ich życie bardziej, niż mogłoby im się wydawać. Sekret, który być może nigdy nie powinien zostać odkryty. Susan Lewis – kiedy miała 9 lat, jej mama zmarła na raka. Wówczas tata wysłał ją do szkoły z internatem. Nie chcąc tam mieszkać, mała Susan zachowywała się nieznośnie i doprowadziła do tego, ze ją wyrzucono. Powróciła do domu. Stanowczość i upór w dążeniu do tego, czego chce został w niej na zawsze. Po przekroczeniu magicznej granicy osiemnastu lat zaczęła pracować jako asystentka w „Thames”. W późniejszych latach pracowała w Hollywood, ale odkryła, że pisanie scenariuszy to nie jej powołanie. Choć robiła zakupy z Jennifer Aniston i od czasu do czasu gościła Nicolasa Cage’a, postanowiła poddać się sentymentom. Pisać powieści. Susan napisała już niemal czterdzieści książek.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

38
SIX. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SIX. CD
WE THE KINGS, Warner Music Polska
Dostępny61 szt.

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

39
Immortal, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Immortal, CD
Ann Wilson, Warner Music Polska
Dostępny4 szt.

Lista utworów: 1. You Don't Own Me (Feat. Warren Haynes) (004:32) 2. I Am The Highway (004:55) 3. Luna (Feat. Warren Haynes) (005:55) 4. I'm Afraid Of Americans (004:36) 5. Politician (005:59) 6. A Thousand Kisses Deep (Feat. Ben Mink) (005:29) 7. Life In The Fast Lane (004:22) 8. Back To Black (Feat. Ben Mink) (004:36) 9. A Different Corner (003:49) 10. Baker Street (003:35)

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

40
Neon, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neon, LP
Erra, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Breach (004:42) 2. Monolith (003:57) 3. Signal Fire (004:17) 4. Valhalla (004:56) 5. Hyperreality (003:58) 6. Ghost Of Nothing (004:14) 7. Disarray (003:50) 8. Expiate (003:33) 9. Unify (003:53) 10. Ultimata (004:56)

133,90 zł
123,19 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,71 zł

41
EUROARTS-BERLINER PHILHARMONIKER-EUROPAKONZERT 2018-FROM THE MARKGRAFLICHES THEATER BAYREUTH - PARVO JARVI. DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,90 zł
88,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

42
Marka modowa. Jak zrozumieć konsumenta mody i stworzyć markę szytą na miarę? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marka modowa. Jak zrozumieć konsumenta mody i stworzyć markę szytą na ...
Dostępny24 szt.

Marka modowa. Jak zrozumieć konsumenta i stworzyć markę szytą na miarę? stanowi spójną tematycznie publikację, przedstawiającą w sposób oryginalny i twórczy wielowymiarowe związki między kształtowaniem zachowań konsumentów a modą. To nie jest książka o projektowaniu odzieży, ale o budowaniu marek modowych. Ambicją Autorów było dostarczenie osobom zainteresowanym wykreowaniem lub wzmocnieniem już istniejącej marki modowej niezbędnej wiedzy oraz wielu praktycznych wskazówek. W książce połączono zatem aspiracje naukowe z praktyką biznesową, a także spojrzenie socjologiczne z podejściem typowo marketingowym. Podstawą jej przygotowania były obszerne badania konsumentów mody, zrealizowane za pomocą wielu, głównie jakościowych metod. Niniejsza publikacja jest przeznaczona nie tylko dla kadry naukowej i studentów zarządzania i marketingu oraz kierunków związanych z projektowaniem mody, ale także dla osób rozpoczynających swoją przygodę w branży odzieżowej oraz menedżerów z pewnym doświadczeniem zawodowym, którzy szukają dla siebie inspiracji lub starają się pogłębić wiedzę na temat marek modowych.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

43
Beskid Makowski (Średni) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beskid Makowski (Średni)
Niedostępny
Brak

Jest to mapa jednostronna w skali 1:50 000. Przedstawia cały obszar Beskidu Makowskiego (zwanego też Beskidem Średnim lub Myślenickim) oraz fragmenty Beskidów: Małego, Wyspowego i Żywieckiego. Swym zasięgiem obejmuje tereny od Wadowic na zachodzie po Dobczyce i Rabkę-Zdrój na wschodzie. Beskid Makowski składa się z wielu rozczłonkowanych pasm górskich i wzniesień, pomiędzy którymi wyrzeźbione zostały doliny górskie. Najwyższym szczytem jest Mędralowa (1169 m n.p.m.). Pozostałe pasma osiągają wysokość do 700–800 m n.p.m. Jest to obszar dość gęsto zaludniony. Lasy występują jedynie w wyższych partiach. Jest to atrakcyjny, choć mało popularny teren na piesze i rowerowe wycieczki. Do największych ośrodków turystyki górskiej na tym obszarze należą Sucha Beskidzka i Maków Podhalański. Region ten wyróżnia się pod względem etnograficznym. Zamieszkują go różne grupy etnograficzne, czego odzwierciedleniem jest m.in. folklor i zabudowa wsi. Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu. Na rewersie mapy znajdują się: obszerne opisy o przedstawionym terenie, informator krajoznawczy, barwne fotografie, plan centrum Myślenic, mapka Dróżek Kalwaryjskich oraz wybrana baza noclegowa. Mapa pomocna jest przy uprawianiu różnych form turystyki. Przyda się również osobom zmotoryzowanym.

10,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 2,91 zł

44
Hiszpański. Gramatyka w pigułce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpański. Gramatyka w pigułce
Niedostępny
Brak

Hiszpański. Gramatyka w pigułce to doskonała pomoc w nauce i szybkiej powtórce najważniejszych zagadnień gramatycznych języka hiszpańskiego. Książka adresowana jest do osób początkujących i średnio zaawansowanych (poziom A1–B1), które chcą usystematyzować i szybko sprawdzić swoją wiedzę. Podręcznik podzielony jest na 21 rozdziałów, które opisują najważniejsze tematy gramatyczne, między innymi: części mowy, czasy gramatyczne, konstrukcje czasownikowe, strona bierna i tryby warunkowe. 100 ćwiczeń o różnym stopniu trudności daje możliwości zweryfikowania zdobytej wiedzy, a klucz do ćwiczeń pozwala na samodzielne sprawdzenie poprawności udzielonych odpowiedzi. Hiszpański. Gramatyka w pigułce to: • skondensowana wiedza – teoria i przykłady, • 100 ćwiczeń utrwalających wraz z kluczem odpowiedzi, • najważniejsze zagadnienia gramatyczne, m.in.: części mowy, czasy gramatyczne, konstrukcje czasownikowe, strona bierna i tryby warunkowe, • powtórka przed sprawdzianem i egzaminem.

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

45
Live (At The Time), LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live (At The Time), LP
Demetri Martin, Warner Music Polska
Dostępny7 szt.

Lista utworów: 1. Intro & signs 2. Pets to cats 3. Soap to prunes 4. Cars to crackers 5. Guessing to folks 6. Quesadilla to sofa 7. Babies to salad 8. Cremation to sheep 9. Nope to zipper 10. Labels to shoes 11. Trees to sex 12. Religion to guitar 13. Guitar & jokes

116,90 zł
107,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

46
Za progiem wyobraźni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Za progiem wyobraźni
Niedostępny
Brak

Wojciech Karpiński (ur.1956) – poeta, prozaik, swoje wiersze publikował w „Akancie” i „Kurierze Porannym”. Zadebiutował tomikiem poezji Drugi brzeg (2015), wydanym przez Książnicę Podlaską. Jego wiersze ze zbioru Lubię, gdy ramiona drzew zasypiają (wyd. Sowello, 2016) były prezentowane na antenie Polskiego Radia Białystok. W 2017 roku opublikował na łamach „Akantu” opowiadanie Róże. Obecnie przygotowuje do wydania opowieść pod roboczym tytułem Po śladach pamięci. Mówi o sobie, że pisanie pozwoliło mu zawrócić w kierunku młodości.

17,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,9%
oszczędzasz 1,01 zł

47
Naked Eyes, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naked Eyes, CD
Naked Eyes, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Always Something There To Remind Me (003:39) 2. Fortune And Fame (003:18) 3. When The Lights Go Out (003:03) 4. Voices In My Head (003:44) 5. Low Life (003:54) 6. Promises, Promises (Us Single Version) (003:46) 7. I Could Show You How (003:25) 8. Emotion In Motion (004:42) 9. Burning Bridges (003:36) 10. Could Be (002:54) 11. A Very Hard Act To Follow (004:05) 12. The Time Is Now (003:17) 13. Pit Stop (003:32) 14. Always Something There To Remind Me (Jellybean Extended Remix) (005:40) 15. Promises, Promises (Feat. Madonna) [Jellybean 12' Dance Mix] (006:56)

57,90 zł
53,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,63 zł

48
Live (At The Time), CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live (At The Time), CD
Demetri Martin, Warner Music Polska
Dostępny29 szt.

Lista utworów: 1. Intro & signs 2. Pets to cats 3. Soap to prunes 4. Cars to crackers 5. Guessing to folks 6. Quesadilla to sofa 7. Babies to salad 8. Cremation to sheep 9. Nope to zipper 10. Labels to shoes 11. Trees to sex 12. Religion to guitar 13. Guitar & jokes

57,90 zł
53,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,63 zł

49
DEBUSSY: PRELUDES; SATIE: GYMNOPEDIES, GNOSSIENNES. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
80,90 zł
74,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,47 zł

50
Opowiadania do nauki czytania. Duże litery. Lody o smaku przygody - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiadania do nauki czytania. Duże litery. Lody o smaku przygody
Niedostępny
Brak

Mniam! Lody smakują zawsze i wszędzie! A co dopiero, gdy przyjdzie nam posmakować lodów w starożytnej Grecji lub na dworze Ludwika XIV. Przenosiny w czasie? Dla wujka Janka to żaden problem... Duża, czytelna czcionka i ciekawa historyjka zachęcają do podjęcia pierwszych prób w czytaniu.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

Wróć do góry