hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.07.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 30 lipca 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Chemia. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami 2005-2023. Tom 1 (Dariusz Witowski, Jan Sylwester Witowski), na drugim Bzdurki, czyli bajki dla dzieci(i)innych (Artur Andrus). Kolejny produkt to Katalog bylin. Kwiaty, trawy i paprocie polecane przez Związek Szkółkarzy Polskich (praca zbiorowa) oraz Mały atlas motyli Ewy i Pawła Pawlaków (Ewa Kozyra-Pawlak, Paweł Pawlak).
1
Chemia. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami 2005-2023. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemia. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami 2005-2023. Tom 1
Dostępny3065 szt.

Tom 1 zawiera: • podstawowe wiadomości o właściwościach pierwiastków bloków s, p, d (wydzielono działy: siarka, krzem, azot, węgiel, glin, fosfor, tlen, cyna, chlorowce, bor, miedź, srebro, chrom, mangan, żelazo, złoto), • rodzaje roztworów, mieszanin i sposoby ich rozdzielania, • podstawowe obliczenia chemiczne (wydzielono działy: mol, stechiometria, ustalanie wzorów, stosunki molowe, objętościowe, prawa gazowe, wydajność reakcji), • stężenia (procentowe, molowe, przeliczanie , rozcieńczanie i zatężanie roztworów, zastosowanie stężeń w reakcjach chemicznych, stężenia jonów), • rozpuszczalność, • obliczenia dotyczące hydratów, • obliczenia dotyczące mieszanin.

51,45 zł
48,88 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,57 zł

13 osób kupiło
2
Bzdurki, czyli bajki dla dzieci(i)innych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bzdurki, czyli bajki dla dzieci(i)innych
Dostępny25 szt.

Czerwony Kapturek, od ślubu z gajowym zwany Żoną Zielonej Czapki, w imieniu bohaterów starych bajek stanowczo domaga się nowych historii. Bo ile razy można być wyciąganym z brzucha wilka, gubić pantofelek czy uciekać z piernikowej chatki? Każdemu by się znudziło! Trzeba więc szybko pisać inne bajki! A kiedy zabiera się do tego Artur Andrus, należy być przygotowanym na wszystko: spotkanie ze smoczycą Eulalią Wawelską, studiującą na Uniwersytecie Czwartego Wieku przed Naszą Erą, dentystą, którego rozbolał ząb, niedźwiedziem szukającym ciszy w mieście (bo w lesie ciągle ktoś tupie, ryje, kaszle, chrapie, charczy i mlaszcze), Dziadkiem Niejadkiem, który lubi jeść, ale nie lubi jeździć i innymi niezwykłymi postaciami. Może nawet trzeba będzie wziąć udział w konkursie na wyroby z rzodkiewek! Artur Andrus – dziennikarz (w latach 1994–2017 pracował w Programie Trzecim Polskiego Radia, od 2005 jest gościem „Szkła kontaktowego” w TVN24), poeta, autor tekstów piosenek, piosenkarz, artysta kabaretowy i konferansjer. Niezastąpiony Jonathan Owens w serialu kabaretowym „Spadkobiercy”. Autor książek: „Popisuchy”, „Każdy szczyt ma swój Czubaszek” (z Marią Czubaszek), „Boks na ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak”, „Blog osławiony między niewiastami” oraz „Vietato fumare, czyli reszta z bloga i coś jeszcze”.W 2010 roku zdobył tytuł Mistrza Mowy Polskiej. Nagrał kilka płyt, m.in. „Myśliwiecka”, „Cyniczne córy Zurychu” i „Sokratesa 18”. Daniel de Latour ilustruje książki i czasopisma dla mniejszych i większych, rysuje komiksy, uczy się grać na skrzypcach od wiejskich muzykantów. Otrzymał wiele nagród, takich jak Przecinek i Kropka (za ilustracje do „Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek” Justyny Bednarek oraz do „Domu nie z tej ziemi” Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby) czy Nagroda Literacka Miasta Stołecznego Warszawy (również za „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”). Dwukrotnie nominowano go w konkursie Polskiej Sekcji IBBY Książka Roku (za ilustracje do „Wyprawy do kraju księcia Marginała” Henryka Bardijewskiego oraz do „Zaskórniaków i innych dziwadeł z krainy portfela” Grzegorza Kasdepke i Ryszarda Petru). Jego „Zaskórniaki” wyróżniono także w konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek Najpiękniejsze Książki Roku. Do najbardziej znanych prac Daniela de Latoura należy publikowany w internecie cykl rysunków „Niepospolici ludzie w dniu swoim powszednim”.

39,90 zł
26,73 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 13,17 zł

7 osób kupiło
3
Katalog bylin. Kwiaty, trawy i paprocie polecane przez Związek Szkółkarzy Polskich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katalog bylin. Kwiaty, trawy i paprocie polecane przez Związek Szkółka...
Dostępny175 szt.

Wydawnictwo przedstawia 1173 rośliny, które sprawią, że ogród będzie w kwiatach przez cały sezon: ✓ 974 kwiatów, ✓ 48 paproci, ✓ 151 traw. Autorzy: dr Jacek Marcinkowski, Natalia Marcinkowska-Chojnacka, dr Szczepan Marczyński, Hanna Grzeszczak-Nowak, dr Jolanta Kozłowska-Kalisz, Maciej Milczyński, Tomasz Grochowski, Sławomir Majewski, Hanna Masternak Redaktor naczelna: Joanna Filipczak 1173 praktycznych i krótkich opisów zawierających najważniejsze informacje o roślinach: charakterystykę, wymagania, pielęgnację, sugerowane zastosowanie i gęstość sadzenia. Każda bylina pokazana jest przynajmniej na jednym zdjęciu, a sylwetkę obrazuje rysunek. Oddzielne rozdziały traktują także o planowaniu rabaty bylinowej, zwalczaniu szkodników i chorób, sadzeniu i pielęgnacji oraz zastosowaniu i inspiracjach. Polecane rośliny są: ✓ piękne i sprawdzone, ✓ dostępne na polskim rynku, ✓ opisane z pasją przez 9 znakomitych ekspertów Katalog przeznaczony jest dla: ✓ właścicieli ogrodów, działek, balkonów i tarasów, ✓ projektantów, ✓ ogrodników tworzących ogrody i parki, ✓ pracujących przy sprzedaży roślin, ✓ studentów architektury krajobrazu i ogrodnictwa.

87,00 zł
62,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 24,36 zł

6 osób kupiło
4
Mały atlas motyli Ewy i Pawła Pawlaków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały atlas motyli Ewy i Pawła Pawlaków
Dostępny38 szt.

„Mały atlas motyli” to już drugi po „Małym atlasie ptaków” ogrodowy pamiętnik pary znakomitych ilustratorów. Znajdziemy tu przedstawicieli ponad dwudziestu polskich gatunków sportretowanych w niezwykłych technikach plastycznych – od kolażu z tkanin przez fotografie, akwarele i dziecięce rysunki aż po modele z liści i patyków. Dzięki tej pięknej i mądrej książce mały czytelnik dowie się, kim są modraszek wieszczek, zorzynek rzeżuchowiec, mieniak tęczowiec, a nawet zmrocznik przytuliak. To uroczy i inspirujący elementarz dla każdego początkującego motyloznawcy! Paweł Pawlak jest ilustratorem precyzyjnym, sumiennym, zdyscyplinowanym i do tego stopnia odpowiedzialnym, że ilustracje koloruje też od spodu. Ostrzenia ołówków uczył się na stażu prowadzonym przez amerykańskich specjalistów, do malowania stosuje pędzelki wyprodukowane z włókien nylonowych hodowanych w dobrostanie, a prąd, który napędza jego komputer, pochodzi wyłącznie z legalnych źródeł. Dba, by postacie, które przedstawia na swoich ilustracjach, otrzymały gruntowne wykształcenie i były dobrze wynagradzane za swoją pracę. Jednym z pierwszych wspomnień Ewy Kozyry-Pawlak jest graffiti, które przyszła artystka z wielką pasją wykonała kredkami świecowymi na ścianie swojego pokoju (korzystając z okazji, chciałaby przeprosić późniejszego właściciela tego lokalu). Bardzo wcześnie, z absolutną powagą, poświęciła się sztukom plastycznym, a szczególnie rzeźbie w plastelinie, haftom i szydełkowaniu. Gdy tylko ukończyła studia na ASP we Wrocławiu, niezwłocznie wróciła do klejenia, szycia i dziergania. Zilustrowała kilkanaście książek dla dzieci, pisze wiersze, kaligrafuje i tłumaczy, a w jej pracowni znajdują się tysiące kolorowych szmatek.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

4 osoby kupiły
5
Odkrywam dźwięki. Zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkrywam dźwięki. Zwierzęta
Dostępny274 szt.

Książka Zwierzęta zawiera krótkie historyjki, których bohaterami są zwierzęta żyjące zwykle na wsi. Czy każdy maluszek widział owieczkę lub kurkę? A czy każdy wie, jakie wydają dźwięki? Jeśli nie, zapraszamy do przeczytania historyjek i posłuchania głosów zwierząt. Przez naciśnięcie jednego z sześciu przycisków dziecko szybko skojarzy nazwę zwierzęcia z głosem, jaki wydaje. Seria „Odkrywam dźwięki” składa się z książeczek z modułem dźwiękowym dla młodszych dzieci. Przyjazne ilustracje i proste historyjki zachęcają do nauki nowych słów, a przyciski dźwiękowe zapewniają świetną zabawę.

49,90 zł
37,92 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 11,98 zł

3 osoby kupiły
6
Krasnoludki. Fakty, mity, głupoty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krasnoludki. Fakty, mity, głupoty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.18

Niezwykły zbiór informacji na temat krasnoludków! Skąd się biorą i jak przemieszczają? Gdzie mieszkają i co mają w środku? Co jedzą i co robią w wolnych chwilach? Jakie sporty uprawiają? W których dziedzinach odnoszą największe sukcesy? I wiele, wiele więcej o krasnoludkach domowych, leśnych, bajkowych, porannych, a nawet doniczkowych. Na szczegółowych ilustracjach obejrzycie między innymi ślimochód, wyścigi w miodzie po chlebku z twarożkiem, człowieka zakażonego krasnoludozą, niezwykłą wspinaczkę na słodkotysięcznik, a nawet bliskie spotkanie III stopnia z kosmoludkami. Dowiecie się, dlaczego giną smartfony, skąd naprawdę biorą się dziury w serze, dlaczego w mieszkaniu ciągle się kurzy i czy psy rzeczywiście szczekają bez powodu. Maciej Szymanowicz (ur.1976) – w dzieciństwie kochał rysować, ale studiować postanowił na białostockim wydziale lalkarskim Akademii Teatralnej. Został aktorem lalkowym, ale to zajęcie nie przypadło mu do gustu. Powrócił do miłości z dzieciństwa. Ilustruje, projektuje książki, tworzy plakaty teatralne i gry planszowe. W 2014 wydał autorską książkę Najmniejszy słoń świata. Za ilustracje do książki Asiunia otrzymał Nagrodę Miasta Stołecznego Warszawy (2011), a za Wszystkie moje mamy nagrodę w konkursie Przecinek i Kropka oraz nagrodę Festiwalu Literatury dla Dzieci (2014).

44,90 zł
33,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

2 osoby kupiły
7
Life and Death. Tom 3. Aliens - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Life and Death. Tom 3. Aliens
Dostępny11 szt.

Dalszy ciąg przygód kosmicznych marines i uratowanych przez nich rozbitków na planecie pełnej zagrożeń: nie tylko ze strony ksenomorfów, ale i innych obcych form życia z Inżynierami na czele.

50,00 zł
40,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
8
Dopasuj połówki. Pojazdy i ich zadania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dopasuj połówki. Pojazdy i ich zadania
Dostępny12 szt.

Seria przecinanych książeczek, które w zabawny i przystępny sposób pomagają dzieciom poznawać świat. Zadaniem najmłodszych jest odpowiednie dopasowanie górnej i dolnej połówki strony. Do zabawy zachęcają sympatyczne, kolorowe ilustracje i wesołe rymowanki. Dzięki książkom z serii „Dopasuj połówki” dzieci: - zdobywają wiedzę o świecie, - ćwiczą umiejętność koncentracji, - trenują spostrzegawczość, - wzbogacają słownictwo, - rozwijają wyobraźnię, - świetnie się bawią.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
9
Batman: Mroczny Rycerz. Rasa Panów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batman: Mroczny Rycerz. Rasa Panów
Dostępny6 szt.

Starzy bohaterowie stawiają czoło wrogom, z którymi nie mają szans wygrać. Mistrzowski komiks legendarnego twórcy – Franka Millera, który kontynuuje swoją niekonwencjonalną opowieść o Nietoperzu! Batman nie żyje – tak twierdzą wszyscy, nawet niegdyś współpracująca z nim pani komisarz gothamskiej policji. Prawdę zna tylko Batgirl. Tymczasem pewien ziemski naukowiec nieopatrznie uwalnia z długiej niewoli członków niebezpiecznej sekty, która powstała dawno temu na Kryptonie, planecie Supermana. Sekciarze dysponują niewyobrażalnymi mocami, którym mało kto jest w stanie się przeciwstawić. Superman tkwi uwięziony w lodowcu, a Batmana uznaje się za zmarłego, czy więc znajdą się bohaterowie, którzy ochronią Ziemię? Autorami scenariusza są dwaj giganci komiksu amerykańskiego, Frank Miller (Batman: Powrót Mrocznego Rycerza, Sin City, 300) i Brian Azzarello (Batman: Rozbite miasto, 100 naboi), a rysunkami zajęli się – oprócz samego Millera – tak znani graficy jak Andy Kubert czy Eduardo Risso.

100,00 zł
77,00 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 23,00 zł

1 osoba kupiła
10
Słonica baletnica - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słonica baletnica
Dostępny20 szt.

Seria zawiera zabawnie ilustrowane wierszyki przedstawiające proste historyjki o pełnych temperamentu zwierzakach, które mają wiele przygód i doświadczają różnych emocji. Seria ukazuje ważne wartości, skłania do przemyśleń, rozwija wyobraźnię, kształtuje empatię, wzbogaca słownictwo, wzrusza i bawi. Z książeczkiSłonica baletnica” dziecko dowie się, że spełniając marzenia, warto zachować zdrowy rozsądek.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
11
Fragment żółtej ściany - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fragment żółtej ściany
Dostępny37 szt.

Bez wątpienia doświadczenia spirytystyczne, nie bardziej niż dogmaty religijne, nie dają żadnego dowodu na trwanie duszy. Można jedynie powiedzieć, że w naszym życiu wszystko odbywa się tak, jak gdybyśmy nie wchodzili z ciężarem zobowiązań zaciągniętych w życiu poprzednim; w warunkach egzystencji na tej ziemi nie ma żadnej racji, abyśmy się uważali za zobowiązanych do jakichś cnót, do delikatności, grzeczności, ani nie ma racji, aby niewierzący artysta czuł się zobowiązany rozpoczynać dwadzieścia razy jedno dzieło, którego sukces mało będzie obchodził jego ciało toczone przez czerwie tak jak i ten fragment żółtej ściany, który tak kunsztownie i z wyrafinowaniem namalował artysta na zawsze nieznany, podpisywany jedynie nazwiskiem „Vermeer”. Wszystkie te zobowiązania, niemające sankcji w obecnym życiu, zdają się należeć do odmiennego świata opartego na dobroci, względach moralnych, poświęceniu, świata odmiennego niż ten nasz. Świat, który opuszczamy oby się urodzić na tej ziemi, zanim może wrócimy tam ponownie, aby żyć wedle owych nieznanych nam praw, którym byliśmy posłuszni, bo nosiliśmy je w sobie, nie wiedząc, kto w nas zakreślił owe pragnienia, do których przybliża nas wszelka głęboka praca inteligencji i które są niewidzialne wyłącznie – a i to pozostanie na zawsze pytaniem – dla głupców.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

1 osoba kupiła
12
Kolory maluszka. Pojazdy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolory maluszka. Pojazdy
Dostępny4 szt.

Seria kolorowanek z grubym brokatowym obrysem. Dzięki książce dzieci: • ćwiczą motorykę ręki • trenują koncentrację • rozwijają wyobraźnię • wzbogacają słownictwo • wspaniale się bawią

10,00 zł
7,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
13
Bańki mydlane. Minionki 60 ml - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bańki mydlane. Minionki 60 ml
Brimarex, Minionki
Dostępny200 szt.

Bańki mydlane z szalonymi Minionkami to extradodatek na party Twojej pociechy lub po prostu spontaniczny miły prezent. Płyn się znakomicie pieni i powstają z niego świetne bańki. Zakręcana tuba o pojemności 60 ml na patyczku posiada 2 rozmiary otworów, a w nakrętce ma ukrytą grę zręcznościową z kuleczkami. Bańki mydlane pozytywnie przeszły testy pod kątem zawartości substancji szkodliwych, nie wywołują alergii u dzieci. Możliwe róże wzory i kolory opakowań.

3,99 zł
1 osoba kupiła
14
Pies z kotem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pies z kotem
Dostępny34 szt.

Seria zawiera zabawnie ilustrowane wierszyki przedstawiające proste historyjki o pełnych temperamentu zwierzakach, które mają wiele przygód i doświadczają różnych emocji. Seria ukazuje ważne wartości, skłania do przemyśleń, rozwija wyobraźnię, kształtuje empatię, wzbogaca słownictwo, wzrusza i bawi. Z książeczkiPies z kotem” dziecko dowie się, że warto żyć w zgodzie i przyjaźni.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
15
Dusia i Psinek-Świnek. Wszystko w porządku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dusia i Psinek-Świnek. Wszystko w porządku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.26

Magdalena Felicja (dla przyjaciół Dusia) bardzo lubi czekoladę. Ale może ją pałaszować dopiero wtedy, kiedy zje brokuły. Zdaniem mamy wszystko trzeba robić we właściwym porządku. A przecież każdemu zdarza się pomylić kolejność. Na przykład zaspanemu tacie, który najpierw kładzie na bułce serek, a potem smaruje ją masłem! Albo Patrykowi, koledze z przedszkola, który najpierw wciąga spodnie, a potem majtki… Na szczęście w świecie Psinka-Świnka, pluszowego prosiaczka, różne rzeczy dzieją się na odwrót, tyłem na przód i na lewą stronę. Najpierw podaje się ciasto, potem drugie danie, a na koniec zupę… Brak porządku też jest w porządku! „Dusia i Psinek-Świnek” to seria książek dla najmłodszych o rezolutnej dziewczynce, która poznaje świat wokół siebie razem z mamą, tatą, najlepszym przyjacielem z przedszkola Tomkiem, a przede wszystkim ze swoim ukochanym Psinkiem-Świnkiem. Musicie jednak wiedzieć, że Psinek-Świnek nie tylko dodaje Dusi otuchy w trudnych życiowych momentach. Pluszak ma także własne tajemnice… Justyna Bednarek jest romanistką, dziennikarką i autorką książek dla dzieci. Jej Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek, zilustrowane przez Daniela de Latoura, otrzymały wiele ważnych nagród oraz nominacji (w tym Warszawską Nagrodę Literacką oraz nagrodę Przecinek i Kropka), a także znalazły się na liście lektur szkolnych. Pisarka mieszka na warszawskich Bielanach, a dom dzieli z dziećmi, psami i myszoskoczkami. Marta Kurczewska zamiast Psinka-Świnka ma wąsatą muzę – czarną kotkę zwaną Panią Prezes. Pierwszą wystawę jej prac zorganizował tata… dla mamy. I choć wernisaż był wielkim wydarzeniem, to już murale młodej artystki wywołały w rodzicach mieszane uczucia. Obecnie ilustratorka nie musi jednak malować po ścianach. Jest dumną właścicielką ogromnego stołu do pracy, na którym do woli maże, bazgrze, chlapie, wydziera i dokleja.

24,90 zł
19,90 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
16
I Vigilante. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I Vigilante. CD
Crippled Black Phoenix, Mystic Production
Dostępny9 szt.

41,90 zł
38,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,35 zł

1 osoba kupiła
17
Kolory maluszka. Dzikie zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolory maluszka. Dzikie zwierzęta
Dostępny13 szt.

Seria kolorowanek z grubym brokatowym obrysem. Dzięki książce dzieci: • ćwiczą motorykę ręki • trenują koncentrację • rozwijają wyobraźnię • wzbogacają słownictwo • wspaniale się bawią

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
18
Tick Tock, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tick Tock, CD
Gazpacho, Mystic Production
Dostępny9 szt.

Lista utworów: 1. Desert Flight 2. The Walk: Part I 3. The Walk: Part II 4. Tick Tock: Part I 5. Tick Tock: Part II 6. Tick Tock: Part III 7. Winter Is Never 8. Independence Day (Outtake/Demo)

41,90 zł
38,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,35 zł

1 osoba kupiła
19
Ludzie północy. Saga islandzka. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ludzie północy. Saga islandzka. Tom 2
Dostępny3 szt.

Drugi tom monumentalnej sagi o najsłynniejszych wojownikach średniowiecza – wikingach! W tym albumie autorzy skoncentrowali się na burzliwych dziejach Islandii. Skandynawowie zaczęli się tam osiedlać pod koniec IX wieku. Uciekali z Norwegii przed poszerzającymi swą władzę królami, przed biedą i niesprawiedliwością. W nowej krainie szukali wolności i żyznej ziemi, a zastali skały i mróz. Nauczyli się żyć w nieprzyjaznym otoczeniu, a ich codzienność stanowiły połowy ryb, hodowla owiec i niekończące się krwawe wojny rodowe. Tak powstał naród, który umiłował wolność i nigdy z własnej woli nie postawił na swoim czele króla. W kilku opowieściach przedstawiony został przegląd historii Islandii od IX do XIII wieku. Głównym autorem cyklu jest scenarzysta Brian Wood (DMZ, Rebels, The Massive), a rysunki są dziełem wielu uznanych grafików, między innymi Fiony Staples (North 40, Saga) i Becky Cloonan (Gotham Academy).

90,00 zł
69,30 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 20,70 zł

20
Detektywi z Tajemniczej 5. Zagadka grobu wampira - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detektywi z Tajemniczej 5. Zagadka grobu wampira
Niedostępny
Brak

Drugi tom serii detektywistycznej o młodych śledczych z Tajemniczej 5! Tydzień wśród poszukiwaczy skarbów? To będą najlepsze wakacje na świecie! Gdy wujek Piotrka i Jagi zaprasza ich razem z Anką (i oczywiście ze szczurem Sherlockiem) na stanowisko archeologiczne, cała trójka jest bardzo podekscytowana. Zwłaszcza że w wykopie znajduje się grób wampira… czy może raczej osoby, którą kiedyś o wampiryzm podejrzewano. A gdy w dziwnych okolicznościach z grobu znika czaszka, wiadomo już, że to sprawa dla detektywów z Tajemniczej 5… „Detektywi z Tajemniczej 5” zostali wymyśleni na wyraźne życzenie dzieci Marty Guzowskiej – dotąd autorki powieści kryminalnych dla dorosłych. Seria książek o śledztwach Anki i Piotrka łączy przygodową fabułę, elementy wiedzy o historii sztuki oraz interaktywną formę, gdyż każdy tom wymaga od czytelnika logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek. Marta Guzowska planuje przeżyć dziewięć żyć – jak kot. Na razie ma na koncie trzy: jest archeolożką, pisarką i mamą. Za swoje powieści kryminalne i sensacyjne dla dorosłych otrzymała trzy nominacje do Nagrody Wielkiego Kalibru oraz nagrodę główną. „Detektywi z Tajemniczej 5” to jej pierwsza seria książek dla najmłodszych. Według samej autorki „dla dzieci pisze się o wiele trudniej, bo mają detektor ściemy”. Agata Raczyńska jedną ręką głaszcze swoje alpaki, a drugą rysuje. Całe szczęście, że ma dwie ręce i nie musi wybierać… Spośród zilustrowanych przez nią książek z największym uznaniem jurorów spotkały się dotąd „Gry i zabawy z dawnych lat” Katarzyny Piętki (2016). Zdobyły wyróżnienie w konkursie PTWK Najpiękniejsze Książki Roku, nominację do Pióra Fredry oraz nominację w konkursie Książka Roku Polskiej Sekcji IBBY.

22,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,4%
oszczędzasz 4,91 zł

21
Zula i tajemnica Arlety Makaron - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zula i tajemnica Arlety Makaron
Dostępny3 szt.

Cześć! Miło mi was znowu widzieć! Mimo że w Poziomkowie spadł pierwszy śnieg, dużo się u mnie dzieje. W klasie pojawił się nowy chłopiec o bardzo intrygującym imieniu Leander. Wydawał się zmartwiony, jakby miał jakiś problem, ale nie chciał o nim mówić. Ale wiecie co? Wciągnęliśmy go z Kajtkiem i Maksem do naszej paczki. Oczywiście wynikły z tego niesamowite historie. Poznamy uroczego chochlika leśnego Bartosza Muszkę i jego magiczne, obezwładniające żądliłędzie (tak, tak!). Na dodatek Pazur zwichnie sobie łapę, oczywiście przez swoje łakomstwo. Jednak największą niespodziankę przygotuje nasza wychowawczyni Arleta Makaron... Ale o tym przeczytacie już sami! „Czarodziejka Zula” to seria o zabawnej i rezolutnej dziewięciolatce, która zupełnie przypadkowo odkrywa w sobie pokłady magii. Początkowo nie do końca wie, jak tę moc mądrze wykorzystać, jednak z czasem się tego uczy. To również historia o przyjaźni, tolerancji oraz o tym, że w życiu ważne jest pomaganie innym. Ta seria spodoba się nie tylko małym dziewczynkom! Natasza Socha – dziennikarka i pisarka. Urodziła się z długą pępowiną owiniętą wokół szyi. Skutki tamtego wydarzenia są takie, iż nie cierpi golfów ani bluzeczek z kołnierzykami, jej obawę budzą też apaszki oraz szaliki. W dzieciństwie chciała zostać chirurgiem. Ćwiczyła na wielkiej lali, której wstrzykiwała zupę pomidorową z prawdziwej strzykawki. Medycyna przegrała jednak z pragnieniem pisania. Przez kilkanaście lat pracowała jako dziennikarka, a kiedy miłość zagoniła ją na niemiecką wieś, zaczęła też pisać książki. Spod jej pióra wyszły m.in.: „Macocha”, „Ketchup”, „Zbuki”, „Gotuj, karm i kochaj”, „Maminsynek”, „Awaria małżeńska”, „Rosół z kury domowej”, „Hormonia”, „Dziecko last minute”. Ma dwójkę dzieci, Olgę i Filipa. Agnieszka Antoniewicz – absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie oraz Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Dyplom z wyróżnieniem obroniła w Pracowni Ilustracji i Rysunku Użytkowego prof. Tomasza Jury. Po ukończeniu studiów rozpoczęła współpracę z dwutygodnikiem dla dzieci „Świerszczyk”. W ilustracji wykorzystuje tradycyjne techniki rysunkowe oraz programy graficzne. Uwielbia podróżować. W wolnych chwilach jeździ na rolkach.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

22
Superman Action Comics. Tom 4. Nowy świat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superman Action Comics. Tom 4. Nowy świat
Dostępny4 szt.

Czwarty tom serii Superman – Action Comics w ramach kolekcji DC Odrodzenie. W wyniku wydarzeń ukazanych w albumie Superman — Odrodzony życie Supermana zmieniło się na zawsze... choć teraz wydaje się wracać na właściwe tory. Lois i Clark przeprowadzają się z powrotem do Metropolis, mimo że Jon wcale nie chce zostać superdzieciakiem z miasta. Tymczasem tajemnicze, złowieszcze siły gromadzą się w mrocznych zakamarkach ziemi. Ktoś jednoczy największych wrogów Supermana, tworząc Oddział Odwetowy. Nowa grupa ma tylko jeden cel — raz na zawsze zniszczyć Człowieka ze Stali. Metallo, Mongul, Eradicator, Cyborg Superman... Każdy z osobna jest groźny. Czy wspólnie uda im się pokonać Supermana?

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

23
Inspektor Gamache. Tom 2. Zabójczy mróz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inspektor Gamache. Tom 2. Zabójczy mróz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.15

Zabójczy mróz to drugi tom bestsellerowej serii o Armandzie Gamache’u, który po raz kolejny musi rozwikłać tajemniczą zbrodnię w Three Pines. Spokojne, nieco senne miasteczko na południe od Montrealu. Wszyscy się lubią i znają swoje tajemnice; trwają niczym niezakłócone przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Nic nie zapowiada nadchodzącej tragedii: jedna z mieszkanek miasteczka, CC de Poitiers, ginie porażona prądem podczas meczu curlingu na zamarzniętym jeziorze. Czy to wypadek, czy zaplanowana perfekcyjnie zbrodnia? Kto mógł się jej dopuścić? CC de Poitiers była tak bardzo nielubiana przez mieszkańców, że niemal każdy mógłby mieć motyw zbrodni. Długa lista podejrzanych to jednak dopiero początek kłopotów. Louise Penny nawiązuje do najlepszych tradycji literatury kryminalnej. Ze szczegółami maluje świat ofiary, tajemniczej, antypatycznej karierowiczki, a w śledztwie kładzie nacisk na metodę dedukcji. Na kanadyjskiej prowincji nieustraszony śledczy wraz ze swoim zespołem rozprawia się z mrocznymi tajemnicami mieszkańców.

35,00 zł
25,55 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

24
Morze Trzcin. Księga życia Hili Campos - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Morze Trzcin. Księga życia Hili Campos
Dostępny2 szt.

Jest rok 1602. W Zamościu krzyżują się ścieżki Polaków, Ormian i sefardyjskich Żydów. Kupiec Menachem Campos i jego syn Ruben wracają ze Stambułu z niedawno poślubioną żoną Rubena, Szikmą o różnobarwnych oczach. Mądrej i pięknej zielarce, uśmierzającej choroby ciała i duszy, towarzyszy młodsza siostra, tkaczka Miriam, której palce wyczarowują pełne życia i namiętności gobeliny. Zamojski dom Camposów znów jest pełen śmiechu, rozmów i miłości, a głowę i serce Hili poza córeczką zaczyna zaprzątać ktoś jeszcze. Wydaje się, że rodzinie tułaczy nareszcie sprzyja los. A jednak tylko do czasu… „Księga życia Hili Campos” to porywająca dwutomowa opowieść o burzliwych dziejach sefardyjskich Żydów, wygnanych w 1492 roku z Hiszpanii edyktem króla Ferdynanda i królowej Izabeli. Pragnienie znalezienia nowej ojczyzny wiedzie Camposów do Wenecji i Zamościa, a ich niekończącej się wędrówce towarzyszy marzenie o città ideale – mieście idealnym. Agnieszka Wojdowicz – pisarka, filolożka polska, autorka serii fantasy dla młodzieży „Strażnicy Nirgali” oraz trylogii historyczno-obyczajowej dla dorosłych „Niepokorne”. Interesuje się kulturą i dziedzictwem polskich Żydów, a także dawną i współczesną sztuką użytkową.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

25
Liga Sprawiedliwości. Tom 4. Niekończąca się walka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liga Sprawiedliwości. Tom 4. Niekończąca się walka
Dostępny4 szt.

Czwarta część przygód Ligi Sprawiedliwości w kolekcji DC Odrodzenie. Liga Sprawiedliwości zginęła, a Manhattan został zniszczony. I z jakiegoś powodu wszystko to jest winą Flasha. Tajemniczy napastnik atakuje Szkarłatnego Sprintera i wszystkich wokół niego, obwiniając Flasha o śmierć swojej rodziny. Czy Flash i Batman rozwiążą zagadkę i uratują miasto, zanim dojdzie do ostatecznego zniszczenia metropolii? Autorem opowieści jest gwiazda komiksu amerykańskiego – scenarzysta Bryan Hitch (JLA, The Authority).

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

26
Król Maciuś Pierwszy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Król Maciuś Pierwszy
Niedostępny
Brak

Kiedy Maciuś zostaje królem, nie zdaje sobie sprawy, jak wielka spada na niego odpowiedzialność. Rządzenie państwem wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale jak się okazuje, również posłuszeństwa wobec ministrów. Chcąc udowodnić swoją niezależność, w tajemnicy wraz z przyjacielem Felkiem udają się na wojnę, gdzie doświadczają żołnierskiego trudu. Bogaty w cenne doświadczenia Maciuś powraca do królestwa i wprowadza niezbędne reformy – zawiera pokój z sąsiednimi państwami oraz zdobywa przyjaźń egzotycznego króla Bum-Druma. Chłopiec stara się być dobrym, sprawiedliwym władcą. Dba o swoich poddanych, traktując zarówno dzieci, jak i dorosłych z należytym szacunkiem. Pielęgnuje szczerość, tolerancję wobec drugiego człowieka, a jego dziecięca przenikliwość zadziwia nawet ministrów. Mimo dobrego serca, życie młodego króla stanie pod znakiem zapytania. Seria „Literatura klasyczna” to zbiór najpiękniejszych dzieł światowej literatury dla dzieci i młodzieży. Nowoczesne wydanie sprawia, że czytelnicy w każdym wieku z przyjemnością sięgną po lekturę, a piękne ilustracje umilą czytanie i pomogą wyobraźni przenieść się do świata fascynujących historii.

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

27
Zosia i jej ZOO. Ulubione zwierzaki Zosi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zosia i jej ZOO. Ulubione zwierzaki Zosi
Niedostępny
Brak

Azyl to wyjątkowe miejsce założone przez pana Horacego – słynnego podróżnika. Jeździ on po całym świecie i spotyka na swej drodze zwierzęta, które potrzebują pomocy i są w niebezpieczeństwie. Uratowane przez niego zwierzaki trafiają do Azylu, gdzie odnajdują nowy dom, przyjaciół i mają wspaniałą opiekę. W Azylu zawsze dzieje się coś ekscytującego. Mieszka w nim też Zosia, która kocha zwierzęta i uwielbia się nimi zajmować. Ma ona pewien niezwykły dar... rozumie mowę zwierząt! Jest to jej największy sekret. Przeczytaj wyjątkowe historie o samotnym lwiątku, uroczej koali i bardzo psotnych bandach. To idealna książka dla wszystkich, którzy kochają zwierzęta. Ulubione zwierzaki Zosi to zestaw 3 w 1, w którym znajdują się trzy wyjątkowe opowiadania z serii „Zosia i jej ZOO”: Samotne lwiątko, Figlarna panda, Milusia koala.

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

28
BMPT-72 Terminator 2 Russian fire support - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
158,90 zł
146,19 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,71 zł

29
Model plastikowy Beriev A-50 Mainstay Rosyjski samolot kontroli i wczesnego ostrzegania (zestaw Ultimate) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
124,90 zł
114,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,99 zł

30
Model plastikowy T-72B Radziecki czołg główny - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
104,90 zł
96,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,39 zł

31
Model plastikowy SU-100 Radziecki niszczyciel czołgów WWII - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
96,90 zł
89,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,75 zł

32
Schowek
35,90 zł
32,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,59 zł

33
Schowek
25,90 zł
23,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

34
13 Years Of Celtic Wartunes, CD + DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13 Years Of Celtic Wartunes, CD + DVD
Suidakra, Mystic Production
Dostępny5 szt.

Lista utworów: CD: 1. Darkane Times 2. Gates Of Nevermore 3. Forth-Clyde 4. Pendragon's Fall 5. The One Piece Puzzle 6. Dead Man's Reel 7. The IXth Legion 8. Wartunes 9. The One Piece Puzzle 11. Rise Of Taliesin 12. Whiskey In The Jar 13. Medley: Dinas Emrys - Peregrin - Serenade To A Dream - Fall Of Tara 14. Wish You Were Here 15. The Ember Deid (Part II) 16. A Vision's Demise 17. A Runic Rhyme 18. An Dudlachd 19. Johnny B. DVD: 1. Heresy 2. Sheltering Dreams 3. A Menhirs Clay 4. An Dudlachd 5. Morrigan 6. Lays From Afar 7. The Arcane Spell 8. Wartunes 9. Rise of Taliesin 10. Intro 11. Darkane Times 12. Still The Pipes Are Calling 13. Signs For The Fallen 14. A Vision's Demise 15. Reap The Storm 16. Dead Man's Reel 17. Highland Hills

94,90 zł
87,31 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,59 zł

35
Spinefarm Metal Vol.2. DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spinefarm Metal Vol.2. DVD
V/A, Mystic Production
Niedostępny
Brak

58,90 zł
54,19 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

36
14 Years Of No Tomorrow, 3 DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14 Years Of No Tomorrow, 3 DVD
The Crown, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Lista utworów: DVD 1: Documentary 1. The Road To Nowhere DVD 2: Four Live Concerts Wacken Open Air 2002 1. House of Hades 2. Crowned in Terror 3. Deathexplosion 4. Under the whip 5. Blitzkrieg Witchcraft 6. Satanist 7. World below 8. Face of Destruction Deep hit of death 9. 1999 Revolution 666 Summer Breeze Open Air 2003 10. Deathexplosion 11. Under the whip 12. Blitzkrieg Witchcraft 13. Satanist 14. World below 15. Zombiefied 16. 1999 Revolution 666 17. Total Satan 18. Death Metal Holocaust Party San Open Air 2002 19. Crowned in Terror 20. Deathexplosion 21. Executioner Slayer of the light 22. World below 23. The Poison 24. Under the whip 25. Back from the grave 26. Black lightning 27. The serpent garden 28. 1999 Revolution 666 29. Death Metal Holocaust 30. Total Satan "Essen, 2000" 31. Executioner Slayer Of The Light 32. The Poison 33. Angels Die 34. Blitzkrieg Witchcraft 35. Deathexplosion 36. Back From The Grave 37. Vengeance 38. Kill The Priest 39. Total Satan DVD 3: Bootleg Compilation Electric Nights 1. Seventh Gate Angered Sweden 1992 2. Beyond where darkness dwells Trollhättan Sweden 1992 3. Last Rite Trollhättan Sweden 1992 4. In Tears Preciously Unreleased Trollhättan Sweden 1992 5. Beautiful Evil Souls Trollhättan Sweden 1997 6. Death Of God Rotterdam Holland 1998 7. Forget The Light Gent Belgium 1998 8. The Black Heart Beveren Belgium 1998 9. Candles Beveren Belgium 1998 10. Black Lightning Lorain USA 2000 11. Back From The Grave Springfield USA 2000 12. In Bitterness And Sorrow Springfield USA 2000 13. Kill The Priest Brooklyn NY USA 2000 14. Give You Hell Bengtsfors Sweden 2001 15. Deathexplosion Tampa USA 2002 16. Angels Die San Francisco USA 2002 17. Crowned In Terror Stockholm Sweden 2002 18. Face Of Destruction Deep Hit Of Death TRollhättan Sweden 2002

119,90 zł
110,31 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,59 zł

37
30 Years Of Hel, 2 CD + DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30 Years Of Hel, 2 CD + DVD
Helstar, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

Lista utworów: DVD: 1. Angels Fall To Hell 2. Toward The Unknown 3. Suicidal Nightmare 4. The King Is Dead 5. Burning Star 6. To Sleep Per Chance To Scream 7. The Plague Called Man 8. Evil Reign 9. Monarch Of Bloodshed 10. Winds Of War 11. Good Day To Die 12. Wicked Disposition 13. Pandemonium 14. Bitter End 15. Harkers Tale 16. Angel Of Death 17. Baptized In Blood 18. Alma Negra 19. The King Of Hell 20. Run With The Pack Extras Behind the Scenes Interviews SUmmer Of Hate TourLive in London Footage CD 1: 1. Angels Fall To Hell 2. Toward The Unknown 3. Suicidal Nightmare 4. The King Is Dead 5. Burning Star 6. To Sleep Per Chance To Scream 7. The Plague Called Man 8. Evil Reign 9. Monarch Of Bloodshed CD 2: 1. Winds Of War 2. Good Day To Die 3. Wicked Disposition 4. Pandemonium 5. Bitter End 6. Harkers Tale 7. Angel Of Death 8. Baptized In Blood 9. Alma Negra 10. The King Of Hell 11. Run With The Pack

44,90 zł
41,31 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

38
The Northern Religion Of Things, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Northern Religion Of Things, CD
Nosound, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. About Butterflies And Children 3:01 2. Fading Silently 5:47 3. Kites 6:19 4. Tender Claim 4:01 5. The Misplay 4:39 6. The Broken Parts 6:14 7. Lightdark 8:10 8. Hope For The Future 4:45 9. Sol29 7:38

52,90 zł
48,67 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

39
Sol29, CD + DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sol29, CD + DVD
Nosound, Mystic Production
Dostępny7 szt.

Lista utworów: CD: 1. In The White Air 6:57 2. Wearing Lies On Your Lips 4:20 3. The Child's Game 2:48 4. The Moment She Knew 9:40 5. Waves Of Time 2:10 6. Overloaded 6:17 7. The Broken Parts 6:29 8. Idle End 9:48 9. Hope For The Future 5:58 10. Sol29 10:02 11.Idae14 3:24 12. The Red Song 3:59 13. The World Is Outside 5:16 DVD: 1. Sol29 New Video 10:01 2. Contemplating Neptune 3:13 3. Contemplating Mars 2:49 4. Contemplating Moon 3:35 5. In The White Air 6:57 6. Wearing Lies On Your Lips 4:20 7. The Child's Game 2:50 8. The Moment She Knew 9:42 9. Waves Of Time 2:12 10. Overloaded 6:18 11.The Broken Parts 6:30 12. Idle End 9:48 13. Hope For The Future 5:58 14. Sol29 10:02 15. About And Credits

41,90 zł
38,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,35 zł

40
Nil Recurring, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nil Recurring, CD
Tree Porcupine, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Nil Recurring 2. Normal 3. Cheating The Polygraph 4. What Happens Now?

41,90 zł
38,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,35 zł

41
Sand, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sand, CD
Sand, Mystic Production
Dostępny6 szt.

Lista utworów: 1. Life Is Too Easy 5:50 2. Clay 4:35 3. Destroyer 6:57 4. Meanwhile 4:19 5. On A Spent Sea 3:03 6. Astray 5:30 7. Elegy For The Old Forty-Foot 1:35 8. A Pill To Keep The 'Plane From Crashing 6:37 9. Don't Nod 0:48 10. Red Queen Freezes 4:00

52,90 zł
48,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

42
Grappling Hooks, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grappling Hooks, CD
North Atlantic Oscillation, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Marrow 2:04 2. Hollywood Has Ended 4:55 3. Cell Count 4:57 4. Some Blue Hive 4:49 5. Audioplastic 4:25 6. Ceiling Poem 4:10 7. Alexanderplatz 3:37 8. 77 Hours 5:08 9. Star Chamber 3:14 10. Drawing Maps From Memory 3:45 11. Ritual 7:08 12. [untitled] 0:44 13. Cell Count (Funkspiel Remix) 4:17 14. 77 Hours (Engineers Remix) 4:25 15. Cell Count (Nick Trepka Remix) 4:32 16. Alexanderplatz (Worldengine Remix) 3:39 17. I Only Have Eyes For You 4:50 18. Drawing Maps From Memory (Live BBC Session) 3:49 19. Hollywood Has Ended (Live BBC Session) 4:53

23,90 zł
21,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,91 zł

43
Lumen, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lumen, CD
Steve Jansen, Richard Barbieri, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Sleepers Awake 2. When Things Dream 3. Lumen 4. The Night Gives Birth. 5. Long Tales, Tall Shadows 6. Beginning to Melt 7. Crossing the Border

49,90 zł
45,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,99 zł

44
A Seance Of Dark Delusions, CD + DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Seance Of Dark Delusions, CD + DVD
Nordic Giants, Mystic Production
Dostępny7 szt.

Lista utworów: CD: 1. Elysian Skies 3:35 2. Evolve Or Perish 5:27 3. Rapture 3:43 4. Give Flight To The Imagination 4:43 5. Dissolve 4:57 6. Illuminate 5:50 7. Futures Dark 4:15 8. Black Folds 5:50 9. A Thousand Lost Dreams 7:07 DVD: 1. Séance Documentary 15:50 2. Spirit (Live In Brighton) 7:06 3. The Last Breath (Through A Lense Darkly) 10:32 4. Year Zero (A Thousand Lost Dreams) 6:41 5. Shine 4:17

52,90 zł
48,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

45
Lightdark, CD + DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lightdark, CD + DVD
Nosound, Mystic Production
Dostępny6 szt.

Lista utworów: CD: 1. About Butterflies And Children 3:07 2. Places Remained 4:29 3. The Misplay 4:35 4. From Silence To Noise 15:34 5. Someone Starts To Fade Away 8:58 6.Kites 8:32 7. Lightdark 8:42 8. Cold Afterall 6:20 9. Like The Elephant 5:43 10. You Said 'I Am...' 4:48 DVD: 1. About Butterflies And Children 3:08 2. Places Remained 4:31 3. The Misplay 4:35 4. From Silence To Noise 15:39 5. Someone Starts To Face Away 8:58 6. Kites 8:31 7. Lightdark 8:45 8. Cold Afterall 6:22 9. Like The Elephant 5:45 10. You Said I 'Am...' 4:48 11. Clouds 10:33 Extras 12. Kites Video 8:44 13. Original Promo Video 4:47

52,90 zł
48,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

46
Speak, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Speak, CD
No-Man, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.01

Lista utworów: 1. Speak. 2. Pink Moon 3. Iris Murdoch Cut Me Down 4. Curtain Dream 5. Heaven's Break 6. French Tree Terror Suspect 7. River Song 8. Riverrun 9. The Ballet Beast 10. Night Sky Sweet Earth. 11. Life With Picasso 12. Death And Dodgson's Dreamchild 13. The Hidden Art Of Man Ray

41,90 zł
38,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,35 zł

47
Soyuz, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Soyuz, CD
Gazpacho, Mystic Production
Dostępny9 szt.

Lista utworów: 1. Soyuz One 2. Hypomania 3. Exit Suite 4. Emperor Bespoke 5. Sky Burial 6. Fleeting Things 7. Soyuz Out 8. Rappaccini

52,90 zł
48,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

48
Amplify Human Vibration, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amplify Human Vibration, CD
Nordic Giants, Mystic Production
Dostępny7 szt.

Lista utworów: 1. Taxonomy of Illusions 2. First Light Of Dawn 3. Spirit 4. Dystopia 5. Reawake 6. Immortal Elements 7. Autonomous

52,90 zł
48,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

49
The Norwegian National Opera, DVD + Blu-ray - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Norwegian National Opera, DVD + Blu-ray
Ulver, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Lista utworów: DVD: 1. The Moon Piece 2. Eos 3. Let The Children Go 4. Little Blue Bird 5. Rock Massif 6. For The Love Of God 7. In The Red 8. Operator 9. Funebre 10. Excerpts Of Silence 11. A Memorable Fancy 12. Hallways Of Always 13. England 14. A Cold Kiss 15. Like Music 16. Not Saved 17. The Leg Cutting Piece Blu-ray: 1. The Moon Piece 2. Eos 3. Let The Children Go 4. Little Blue Bird 5. Rock Massif 6. For The Love Of God 7. In The Red 8. Operator 9. Funebre 10. Excerpts Of Silence 11. A Memorable Fancy 12. Hallways Of Always 13. England 14. A Cold Kiss 15. Like Music 16. Not Saved 17. The Leg Cutting Piece

47,90 zł
44,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,83 zł

50
Hand. Cannot. Erase, Blu-ray - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hand. Cannot. Erase, Blu-ray
Steven Wilson, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. First Regret 2:01 2. 3 Years Older 10:18 3. Hand Cannot Erase 4:13 4. Perfect Life 4:43 5. Routine 8:58 6. Home Invasion 6:24 7. Regret #9 5:00 8. Transience 2:43 9. Ancestral 13:30 10. Happy Returns 6:00 11. Ascendant Here On... 1:54 Instrumental: 12. First Regret 2:01 13. 3 Years Older 10:18 14. Hand Cannot Erase 4:13 15. Perfect Life 4:43 16. Routine 8:58 17. Home Invasion 6:24 18. Regret #9 5:00 19. Transience 2:43 20. Ancestral 13:30 21. Happy Returns 6:00 22. Ascendant Here On... 1:54 Versions (96/24 Stereo LPCM) 23. First Regret (Minimal Version) 2:04 24. Hand Cannot Erase (Radio Edit) 3:28 25. Perfect Life (Grand Union Mix) 7:45 26. Routine (Ninet Solo Vocal Version) 8:58 27. Regret #9 (Alternate Take) 4:18 28. Happy Returns (Radio Edit) 3:54 Extras 29. Studio Documentary 29:31 30. Photo Gallery Bonus Track (96/24 Stereo LPCM) 31. Piano Themes From Hand Cannot Erase 2:21

62,90 zł
57,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

Wróć do góry