hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.07.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 3 lipca 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Tato, zdobądź dla mnie Księżyc (Eric Carle), na drugim Gotowi do startu. Sylaby. Zeszyt ćwiczeń 1 (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Moja pierwsza ciastolina (SES NL) oraz Gotowi do startu. Sylaby. Zeszyt ćwiczeń 2 (praca zbiorowa).
1
Tato, zdobądź dla mnie Księżyc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tato, zdobądź dla mnie Księżyc
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

To książka o miłości! I o tym, że kochający Tata zrobi wszystko dla swojego dziecka. Mała Monika prosi swojego Tatę, żeby ten zdobył dla niej Księżyc, bo bardzo chciałaby się z nim pobawić. Czy Tacie uda się zdobyć Księżyc? Ta ilustrowana książka to świetna lektura do czytania wieczorem, na dobranoc. Kartonowe strony rozkładają się na boki, do góry i w dół. I jak to z książkami mistrza Carle'a, książka ma również walor edukacyjny – poznajemy fazy księżyca!

34,00 zł
23,80 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,20 zł

6 osób kupiło
2
Gotowi do startu. Sylaby. Zeszyt ćwiczeń 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gotowi do startu. Sylaby. Zeszyt ćwiczeń 1
Dostępny
9 szt.

Seria książek „Gotowi do startu” powstała z myślą o przedszkolakach, a przede wszystkim o uczniach zerówek, rozpoczynających naukę czytania. Zestaw książek został opracowany tak, by mogli z niego korzystać nauczyciele oraz specjaliści w swojej pracy terapeutycznej. Książeczki mogą być wykorzystane przez rodziców w czasie nauki i zabawy w domu.

13,00 zł
12,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

4 osoby kupiły
3
Moja pierwsza ciastolina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza ciastolina
SES NL
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

Ten zestaw spodoba się wszystkim maluchom W zestawie z ciastoliną jest wałeczek i młoteczek. Przyjemne kolory i zapach zachęcają do zabawy. Dla bezpieczeństwa dzieci ciastolinę celowo zrobiono bardzo słoną. Nie wysycha podczas zabawy i jest bardzo łatwa do usunięcia.

78,00 zł
64,74 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 13,26 zł

4 osoby kupiły
4
Gotowi do startu. Sylaby. Zeszyt ćwiczeń 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gotowi do startu. Sylaby. Zeszyt ćwiczeń 2
Dostępny
9 szt.

Seria książek „Gotowi do startu?” powstała z myślą o przedszkolakach, a przede wszystkim o uczniach zerówek, rozpoczynających naukę czytania. Zestaw książek został opracowany tak, by mogli z niego korzystać nauczyciele oraz specjaliści w swojej pracy terapeutycznej. Książeczki mogą być wykorzystane przez rodziców w czasie nauki i zabawy w domu.

13,00 zł
12,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

3 osoby kupiły
5
Życie jak różaniec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie jak różaniec
Dostępny
25 szt.

Książka Życie jak Różaniec przynosi rozważania różańcowe, wybrane z homilii z lat 1962-1998. Są to niepublikowane dotąd ich fragmenty, wzbogacone o dwa wiersze, z lat 1946 i 2006, podkreślające znaczenie modlitwy różańcowej w życiu Jana Twardowskiego, kapłana i poety.

30,00 zł
20,40 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 9,60 zł

3 osoby kupiły
6
Narodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narodziny
Dostępny
107 szt.

Na naszej planecie panuje ogromna różnorodność. Dzięki bogactwu gatunków łatwo się przekonać jak wiele jest sposobów wydawania na świat potomstwa i jak przebiega jego późniejszy rozwój. W świecie zwierząt są rodzice, którzy opiekują się swoimi dziećmi pojedynczo albo w parach – działają niczym sprawny zespół. Czasem w procesie wychowania uczestniczy całe stado. Bywa i tak, że malec od dnia narodzin bez niczyjej pomocy pokonuje drogę, na której końcu staje się samodzielnym dorosłym. Czy chcesz wyruszyć z nami w tę pasjonującą podróż, podczas której będziemy obserwować początki życia?

58,00 zł
40,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,40 zł

2 osoby kupiły
7
Język niemiecki w IT. Rozmówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język niemiecki w IT. Rozmówki
Dostępny
15 szt.

Nie taki straszny niemiecki w IT! • Współpracujesz z niemieckimi klientami? • Myślisz o przeprowadzce za zachodnią granicę? • Chcesz poszerzyć swoje umiejętności językowe? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, ta książka jest dla Ciebie! Polscy informatycy dali się światu poznać z jak najlepszej strony, więc świat upomina się o nich. Coraz więcej rodzimych firm współpracuje z europejskimi klientami, dla których podstawowym językiem komunikacji jest niemiecki. Liczne organizacje zza Odry korzystają z outsourcingu świadczonego przez polskich przedsiębiorców. Wielu Polaków planuje rozwinąć swoje kariery w branży IT w niemieckich, austriackich lub szwajcarskich firmach. Wszystko to powoduje, że na rynku jest duży popyt na informatyków znających branżowy język niemiecki, wielu z nich dostrzega też konieczność poznania tego języka w stopniu komunikatywnym. Jeśli jesteś wśród nich i Ty, sięgnij po książkę Język niemiecki w IT. Rozmówki. Rozwiniesz dzięki niej swoje umiejętności językowe, poznasz branżowe zwroty i terminy wykorzystywane w IT, a także dowiesz się, jak płynnie odpowiadać na najczęściej zadawane pytania i prawidłowo formułować własne. Ułożone tematycznie rozmówki pozwolą Ci nie tylko podszlifować niemiecki i poszerzyć słownictwo, lecz także poznać kulturę pracy w niemieckojęzycznej firmie. Pytania do dialogów ułatwią rozwiązanie języka, a tłumaczenia rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące przedstawionych treści. Bardzo praktyczny sposób prezentacji i wieloletnie doświadczenie autora zapewnią Ci niezbędną pewność siebie. • Dialogi z życia wzięte, dotyczące różnych zagadnień z branży IT • Rozmówki na praktyczne tematy poruszane w firmach • Specjalistyczne słownictwo i kontekst, w którym jest używane • Pytania pozwalające sprawdzić zrozumienie treści • Tłumaczenia dialogów wyjaśniające wątpliwości • Zwroty przydatne w karierze zawodowej i życiu codziennym Poznaj informatyczny język niemiecki od strony praktycznej!

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

3 osoby kupiły
8
Wojna moja miłość. Krystyna Skarbek - ulubiona agentka Churchilla - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna moja miłość. Krystyna Skarbek - ulubiona agentka Churchilla
Dostępny
8 szt.

Krystyna Skarbek vel Christine Granville była jedną z najwybitniejszych kobiet-agentek podczas II wojny światowej – mówiło się, że jest „ulubionym szpiegiem Churchilla”. Jej dokonania w Polsce, na Węgrzech i we Francji obrosły legendą jeszcze za jej życia. Krystyna, jako agentka SOE – Kierownictwa Operacji Specjalnych – i pierwsza kobieta zrzucona do Francji z Algieru, wylądowała w 1944 roku na Vercors, gdzie pod pseudonimem Pauline Armand wyróżniła się niezwykłym męstwem. „Masson ma do opowiedzenia niezwykłą historię. Nadzwyczajna książka, warta przeczytania”. – „The Economist” „Porywająca opowieść o nadzwyczaj odważnej kobiecie, gotowej umrzeć za wolność. Rekonstruuje z okruchów portret tej tajemniczej osoby. Ta biografia, surowa, zgrzebna, pocieszająca i ociekająca krwią, zasługuje na uwagę także czytelników znużonych literaturą wojenną. Bohaterka w rodzaju Krystyny przypadłaby, podejrzewamy, do gustu Dostojewskiemu. Nadzwyczajne”. – „Sunday Telegraph”

35,90 zł
25,85 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,05 zł

2 osoby kupiły
9
Kolorowe kredki. Sowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowe kredki. Sowa
Dostępny
66 szt.

Kolorowanie bawi, uczy i rozwija zdolności manualne dziecka. Podczas zabawy z tą książeczką dzieci poznają także nowe słowa. Wiele godzin dobrej zabawy gwarantowane!

11,00 zł
7,99 zł

Rabat 27,4%
oszczędzasz 3,01 zł

2 osoby kupiły
10
Gotowi do startu. Sylaby. Zeszyt ćwiczeń 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gotowi do startu. Sylaby. Zeszyt ćwiczeń 3
Dostępny
8 szt.

Seria książek „Gotowi do startu” powstała z myślą o przedszkolakach, a przede wszystkim o uczniach zerówek, rozpoczynających naukę czytania. Zestaw książek został opracowany tak, by mogli z niego korzystać nauczyciele oraz specjaliści w swojej pracy terapeutycznej. Książeczki mogą być wykorzystane przez rodziców w czasie nauki i zabawy w domu.

12,50 zł
11,99 zł

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
11
HTML i CSS. Zaprojektuj i zbuduj witrynę WWW. Podręcznik Front-End Developera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
HTML i CSS. Zaprojektuj i zbuduj witrynę WWW. Podręcznik Front-End Dev...
Dostępny
64 szt.

Książka zdobyła Nagrodę im. Hanny i Jerzego Kuryłowiczów edycji 2014, za najlepsze tłumaczenie książki technicznej dla Pana Piotra Rajcy! Twój przewodnik po świecie webmasterów! Umiejętność projektowania i budowania stron WWW jest obecnie bardzo ceniona. Firma, organizacja, artysta, a często nawet osoba prywatna chcą mieć własną witrynę. I mimo że liczba stron w sieci jest wprost niewyobrażalna, wciąż jest tam miejsce na nowe! Dlatego odpowiedz sobie na pytanie: czy chcesz zbudować swoją własną witrynę, poszerzyć swoje kwalifikacje i zdobyć lepszą pracę? Tak? To zapraszamy do lektury! Ta pozycja jest doskonałym przewodnikiem, który wprowadzi cię w świat projektowania i budowania stron WWW. W trakcie lektury dowiesz się też, jak uzyskać dostęp do serwera i opublikować swoją witrynę. Cała książka została podzielona na trzy części. Pierwsza poświęcona jest językowi HTML. Z nią poznasz niezbędne znaczniki oraz techniki tworzenia układu strony. Druga została poświęcona kaskadowym arkuszom stylów (CSS). Dzięki nim Twoja witryna nabierze kształtów i kolorów. Zobacz, co potrafi CSS3 - jeszcze niedawno takie cuda nie śniły się webmasterom. Ostatnia część to praktyczne porady oraz wskazówki, które pozwolą ci uniknąć najczęstszych problemów. Ta książka to twój klucz do świata webmasterów! Dzięki tej książce: • opanujesz tajniki i składnię języka HTML, • poznasz niesamowite możliwości CSS3, • unikniesz typowych problemów, • opublikujesz swoją pierwszą witrynę WWW na serwerze. Poznaj tajniki projektowania i budowania stron WWW!

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

2 osoby kupiły
12
Gotowi do startu. Sylaby. Zeszyt ćwiczeń 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gotowi do startu. Sylaby. Zeszyt ćwiczeń 4
Dostępny
4 szt.

Seria książek „Gotowi do startu” powstała z myślą o przedszkolakach, a przede wszystkim o uczniach zerówek, rozpoczynających naukę czytania. Zestaw książek został opracowany tak, by mogli z niego korzystać nauczyciele oraz specjaliści w swojej pracy terapeutycznej. Książeczki mogą być wykorzystane przez rodziców w czasie nauki i zabawy w domu.

12,50 zł
11,99 zł

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
13
From The Vault. No Security. San Jose 1999, 2 CD + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
From The Vault. No Security. San Jose 1999, 2 CD + DVD
The Rolling Stones, Universal Music Polska
Dostępny
101 szt.

Lista utworów: 1. Intro 2. Jumpin' Jack Flash 3. Bitch 4. You Got Me Rocking 5. Respectable 6. Honky Tonk Women 7. I Got The Blues 8. Saint Of Me 9. Some Girls 10. Paint It Black 11. You Got The Silver 12. Before They Make Me Run 13. Out Of Control 14. Route 66 15. Get Off Of My Cloud 16. Midnight Rambler 17. Tumbling Dice 18. It's Only Rock'n Roll 19. Start Me Up 20. Brown Sugar 21. Sympathy For The Devil 22. Menu / The Rolling Stones / From The Vault: No Security - San Jose 1999 23. Jumpin' Jack Flash 24. Bitch 25. You Got Me Rocking 26. Respectable 27. Honky Tonk Women 28. I Got The Blues 29. Saint Of Me 30. Some Girls 31. Paint It Black 32. You Got The Silver 33. Before They Make Me Run 34. Out Of Control 35. Route 66 36. Get Off Of My Cloud 37. Midnight Rambler 38. Tumbling Dice 39. It's Only Rock 'n Roll 40. Start Me Up 41. Brown Sugar 42. Sympathy For The Devil

71,90 zł
70,46 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,44 zł

1 osoba kupiła
14
Śmierć katedr - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmierć katedr
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.01

„Jakże ja lubiłem nasz kościół, jak dobrze go widzę! Stara kruchta, przez którąśmy wchodzili, czarna, podziurawiona jak warzecha, była krzywa i głęboko wyżłobiona w narożnikach (tak samo jak kropielnica, do której nas wiodła), jak gdyby lekkie otarcie mantyl wieśniaczek wchodzących do kościoła i ich nieśmiałych palców biorących wodę święconą mogło, powtarzane w ciągu wieków, nabyć siły niszczycielskiej, naruszyć kamień i wyżłobić bruzdy takie, jakie żłobią koła wozów w kamieniu przydrożnym ocierając się o niego co dzień. I płyty grobowe, pod którymi szlachetne prochy spoczywających tam opatów Combray stwarzały dla ruchu niby duchową posadzkę, nie były już same martwą i twardą materią, bo czas zmiękczył je i dał im wypłynąć na kształt miodu poza granice własnego prostokąta, który przekroczyły złotą falą, rozpuszczając w niej jakąś kwiecistą gotycką literę, zatapiając białe fiołki marmuru. (…) Witraże tego kościoła nigdy tak nie grały jak we dnie, gdy słońca było mało, tak iż jeżeli na dworze było szaro, na pewno w kościele było ładniej. Jeden witraż wypełniała w całej jego wielkości osobistość podobna karcianemu królowi, która żyła tam górze, pod kamiennym baldachimem, między niebem a ziemią”.

35,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
15
Incydenty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Incydenty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

W 1979 Barthes zadał sobie pytanie, czy dziennik jest warty zachowania dla czytelników, czy warto go pisać z przeznaczeniem do publikacji. Wówczas zaczął swoje notki w intymnym dzienniku nazwanym Soirées de Paris, w którym w sposób bezpośredni opisał swoje homoseksualne pragnienia i związane z tym stany ekscytacji, lęku i rozpaczy. Dziennik został połączony razem z trzema innymi tekstami Barthesa, w tym z dziennikiem pisanym przez niego w Maroku. W ten sposób powstał niezwykły dokument, który został opublikowany we Francji po śmierci autora pod tytułem Incidents. „Ustawiam się w pozycji kogoś, kto coś tutaj robi, a nie kogoś, kto tylko o czymś opowiada: nie analizuję już wytworu, lecz biorę na siebie samo tworzenie; obalam dyskurs nad dyskursem; świat nie przychodzi już do mnie w formie przedmiotu lecz w formie pisma, to znaczy pewnej praktyki; przechodzę do innego rodzaju wiedzy (wiedzy o Amatorze)…” Roland Barthes, Przez długi czas kładłem się spać wcześnie

49,00 zł
35,28 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

1 osoba kupiła
16
Akademia Dobra i Zła. Tom 4. Droga do sławy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Dobra i Zła. Tom 4. Droga do sławy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

Czwarty tom cyklu „Akademia Dobra i Zła” Baśniowy świat, w którym zwyczajni młodzi ludzie mogą być bohaterami i złoczyńcami jednocześnie. Tom piąty i szósty już w 2019 r.! Seria adresowana do fanów Rywalek. Uczniowie z Akademii Dobra i Zła byli przekonani, że znaleźli już swoje szczęśliwe zakończenie, gdy pokonali Złego Dyrektora Akademii. Teraz, w czwartym roku swojej nauki, muszą wypełnić misje powierzone im przez Dziekan Dovey. Zawszanie i nigdziarze przemierzają Bezkresną Puszczę, by zasłużyć na wieczną chwałę i uniknąć zniesławienia. Tymczasem Agata i Tedros, władcy Kamelotu, mają za zadanie przywrócić królestwu dawną świetność, a Sofia pełni obowiązki dziekan w Akademii Zła, które przejęła po lady Lesso. Wszyscy jednak czują się coraz bardziej samotni i nieprzygotowani do swoich nowych ról. Gdy Sofia, Agata i Tedros dowiadują się, że życie ich szkolnych kolegów jest zagrożone, postanawiają ruszyć im z pomocą. Dobro i Zło po raz kolejny jednoczą siły, by pokonać tajemniczego Węża zagrażającego wszystkim królestwom w Bezkresnej Puszczy. Czy przyjaciołom uda się przywrócić równowagę w świecie baśni?

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2 osoby kupiły
17
Pióro W Zen 60 Stalowe Srebr 07600102 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,90 zł
31,26 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,64 zł

1 osoba kupiła
18
Jak to robią kobiety sukcesu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak to robią kobiety sukcesu
Dostępny
6 szt.

Podobno w dzisiejszych, szalonych czasach my, kobiety, nie możemy mieć wszystkiego. Nie można równocześnie rozwijać się zawodowo, należycie dbać o rodzinę, ćwiczyć, pilnować wizyt u fryzjera, nadążać za trendami w modzie i kulturze, a przy tym wciąż mieć swoje pasje. Musimy więc wybrać: rodzina albo kariera, a przez resztę życia wmawiać sobie, że przecież nie dało się inaczej. Nieprawda! Możemy mieć wiele obowiązków, wykonywać różne zadania, a mimo to wciąż czerpać dużo radości z czasu poświęconego sobie. Aby to udowodnić, wiele mądrych kobiet mogących pochwalić się wymiernymi sukcesami zebrało twarde, liczbowe dane o tym, co dokładnie robiły godzina po godzinie przez wiele dni. Dzięki temu można było wyodrębnić kobiece strategie zarządzania czasem i pokazać, jak można spełniać się na wielu polach i nie tracić kontroli nad upływającymi godzinami. Zebrane rejestry pozwoliły również na wskazanie, gdzie kryją się cenne zasoby czasu do wykorzystania. Dzięki tej pięknie napisanej, inspirującej książce dowiesz się, jak postępować i na co zwrócić uwagę, aby cieszyć się wszystkim, co może przynieść Ci życie, i nie rezygnować z niczego wartościowego. W tej książce: • fascynująca historia projektu Mozaika • równowaga w pracy zawodowej i strategie sukcesu zawodowego • obowiązki domowe i czas dla rodziny • techniki ułatwiania sobie życia • dbanie o siebie: sen, ćwiczenia, drobne radości

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
19
Kroniki Drugiego Kręgu. Tom 4. Piołun i miód - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki Drugiego Kręgu. Tom 4. Piołun i miód
Dostępny
477 szt.

Magowie z Drugiego Kręgu rozdzielili się. Pożeracz Chmur, Gryf, Jagoda oraz rodzina Nocnego Śpiewaka postanowili zaznać spokoju i stabilności w ojczyźnie hajgów. Reszta chłopców wyruszyła w dalszą drogę, by wypełnić misję powierzoną im przez Matkę Świata. Przyjaciele trafili do kraju ogarniętego wojną, w którym słowo „magia” wywoływało mieszaninę strachu i szacunku. Zostali przyjęci przez króla Northlandu, który stara się jak najlepiej wykorzystać umiejętności swych niespodziewanych gości. Magowie również zdają sobie sprawę, że nie trafili na dwór bez powodu – Matka Świata nieustannie daje im sygnały. Czy będą potrafili dobrze je odczytać?

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
20
Mała Sowa. Księga kształtów (4-6 lat). Zeszyt z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała Sowa. Księga kształtów (4-6 lat). Zeszyt z naklejkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

„Księgi” to seria zeszytów zawierająca ćwiczenia dla dzieci w wieku powyżej trzeciego roku życia, które wspomagają rozwój dziecka i sprawność grafomotoryczną. Dziecko poznaje kształty, ćwiczy rękę rysując szlaczki, a także poznaje literki.

4,49 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,1%
oszczędzasz 0,50 zł

1 osoba kupiła
21
Zadania ze smokiem Maciusiem dla sześciolatków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zadania ze smokiem Maciusiem dla sześciolatków
Dostępny
10 szt.

„Zadania ze smokiem Maciusiem” to seria zeszytów edukacyjnych przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki specjalnie dobranym zadaniom dzieci poznają świat, wzbogacają słownictwo, uczą się logicznego myślenia, ćwiczą koncentrację oraz grafomotorykę. Dodatkowo zamieszczone w zeszytach naklejki pozwalają rozwinąć zręczność manualną.

12,50 zł
9,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,51 zł

1 osoba kupiła
22
Kapitan Majtas i sensacyjna saga o Sir Śmierdzisławie. Tom 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Majtas i sensacyjna saga o Sir Śmierdzisławie. Tom 12
Dostępny
2 szt.

12. tom kultowej serii o Kapitanie Majtasie! Superśmieszne przygody dwóch amerykańskich czwartoklasistów Kultowa, uwielbiana przez dzieci seria książek, tłumaczona na ponad 40 języków, sprzedana na świecie w ponad 80 milionach egzemplarzy – cała seria po raz pierwszy wydana na polskim rynku. George, Harold oraz ich sobowtóry – Wczorajszy George i Wczorajszy Harold – wpadli na świetny pomysł. Dwóch z nich idzie do szkoły, a pozostała dwójka siedzi sobie w domku na drzewie i całym dniami gra na konsoli. A potem się zamieniają! Tymczasem w mieście Piqua coś zaczyna cuchnąć, a śmierdzi gorzej niż niewyprane skarpety po lekcji wuefu. Nauczyciel chłopców, podły pan Meaner, wynalazł metodę kontroli umysłu, która zamienia uczniów w posłuszne i chętne do nauki, idealne dzieci. I teraz przyszłość całej ludzkości znowu jest w rękach George'a i Harolda, oraz Wczorajszego George'a i Wczorajszego Harolda!

21,90 zł
15,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
23
Kolorowe kredki. Kotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowe kredki. Kotek
Dostępny
29 szt.

Kolorowanie bawi, uczy i rozwija zdolności manualne dziecka. Podczas zabawy z tą książeczką dzieci poznają także nowe słowa. Wiele godzin dobrej zabawy gwarantowane!

9,50 zł
6,99 zł

Rabat 26,4%
oszczędzasz 2,51 zł

1 osoba kupiła
24
Badacze cz, dż. Blok zabaw logopedycznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Badacze cz, dż. Blok zabaw logopedycznych
Dostępny
6 szt.

Aby język był giętki… Kontynuacja cieszących się popularnością ćwiczeń dla dzieci opracowanych przez logopedę – Ewelinę Protasewicz. W tej edycji w roli głównej głoski cz i dż oraz s. Każda z książek to bogaty zbiór ćwiczeń logopedycznych w formie kolorowanek, wycinanek i kropek do połączenia. Dzięki temu nauka i wykonywanie zadań jest dla dziecka frajdą. Książki te mogą pełnić funkcję wsparcia podczas zajęć logopedycznych lub po nich.

13,00 zł
9,99 zł

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

25
Mama wraca do pracy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mama wraca do pracy
Dostępny
499 szt.

Równowaga między macierzyństwem a pracą? To możliwe! Matka Polka nie ma łatwo. A matka Polka, która chce (lub musi) wrócić do pracy, to już w ogóle. Ale czy na pewno? Jak pokonać lęk separacyjny, z kim zostawić dziecko, jak połączyć pracę z karmieniem piersią i jak nie wypaść z zawodowego obiegu – o te i wiele innych spraw Prochyra pyta ekspertów i same mamy. Dzięki praktycznym radom i inspirującym historiom uwierzysz, że macierzyństwo i kariera nie muszą się wykluczać.

36,99 zł
26,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

26
Czytasie. Poziom 1. Lolek, Lulek i tort - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytasie. Poziom 1. Lolek, Lulek i tort
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.24

Seria superczytanek opracowanych z myślą o dzieciach rozpoczynających przygodę z samodzielnym czytaniem. To unikalna seria edukująca dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat, w której każda z książek opowiada inną historię. Łączy je to, że są zabawne, proste, z morałem, a przede wszystkim dostosowane do umiejętności małego czytelnika. Czytanki cechuje też to, że ich trudność rośnie z każdym poziomem. Nad dopasowaniem ich do naturalnego rozwoju dziecka czuwała dr Joanna Dobkowska z Uniwersytetu Warszawskiego. Pierwszy poziom czytanek to m.in. opowieść o Lolku i Lulku, którzy postanowili upiec tort oraz wciągająca historia detektywistyczna z Idą i Kubą, którzy postanawiają odnaleźć właściciela pluszowego misia.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

27
Wilczyca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wilczyca
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.07

Kontynuacja powieści Wilk Margo Cook oraz Max Stone mają nadzieję, że ich życie wróciło do normy. Pracownicy Instytutu – organizacji prowadzącej eksperymenty na nastolatkach mieszkających w Wolftown – nie interesują się już poczynaniami bohaterów. Margo nie czuje działania wilczej szczepionki, a Ivette powoli powraca do zdrowia. Nagle w spokojnej leśnej okolicy pojawiają się ślady brutalnych morderstw, przywodzące na myśl atak dzikiego zwierzęcia. Czy stoi za tym Instytut, czy może jakiś wilk? Jaki sekret skrywa Aki? Dlaczego mimo ostrzeżeń policji krąży nocami po lesie? I z jakiego powodu Max nagle zaczyna się zmieniać? Margo ponownie będzie musiała stawić czoło mrocznej stronie Wolftown.

35,00 zł
30,45 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,55 zł

28
Wilk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wilk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.24

Sprawdź, co się wydarzyło przed Zmierzchem! Margo Cook to zwyczajna nastolatka. Pewnego dnia przenosi się razem z rodzicami z Nowego Jorku do miasteczka Wolftown położonego w głębi olbrzymiej puszczy. Od przeprowadzki dręczą ją koszmary, w których ucieka przez las przed groźnym prześladowcą. W szkole poznaje lekko zwariowaną Francuzkę Ivette Reno oraz intrygującego outsidera Maxa Stone’a. Jaki mroczny sekret skrywa Max? Jaki mroczny sekret skrywa całe Wolftown? Czy sny Margo mają z tymi zagadkami jakiś związek? Być może poznamy odpowiedź, gdy na niebie pojawi się księżyc w pełni...

35,00 zł
30,45 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,55 zł

29
Stroicielka dusz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stroicielka dusz
Dostępny
21 szt.

Podobno prawda wyzwala. Czy odkrycie prawdy o samym sobie może nastroić duszę, tak jak stroi się gitarę, kiedy jej brzmienie odbiega od harmonii świata? Julita, Dagmara, Eliza i Łucja – cztery kobiety, których życiowe ścieżki biegną nie do końca tam, gdzie chciałyby dotrzeć. Czy poznanie swoich pragnień pozwoli im wrócić na właściwe tory? Mała podwarszawska miejscowość. Na lokalnym forum internetowym pojawia się oferta dostrajania duszy do harmonii wszechświata. Z nietypowej usługi korzystają cztery kobiety, które postanawiają się spotkać i omówić efekty „terapii”. Cztery różne osobowości i cztery odmienne historie. Czy prawda o sobie samym może uleczyć serce?

37,00 zł
32,19 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,81 zł

30
Druga szansa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Druga szansa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.03

Julia budzi się w tajemniczym szpitalu. Nie poznaje własnego odbicia w lustrze, nie pamięta, jak się tu znalazła. Z czasem dowiaduje się, że cała jej rodzina zginęła w pożarze. Jedynie Julii udało się przeżyć, choć na skutek odniesionych obrażeń straciła pamięć. Nazwa ośrodka, Druga Szansa, powinna napawać pacjentów otuchą… Co jednak myśleć o kobiecie, która ciągle wróży Julii śmierć, pojawiającej się nagle nieznajomej dziewczynie i szeptach rozbrzmiewających dokoła? Najwyraźniej dzieje się tu coś dziwnego. Julia staje się coraz bardziej zagubiona i przerażona. Co zrobi w sytuacji, w której nie może zaufać nawet sobie?

35,00 zł
30,10 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,90 zł

31
Wieczór gier, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieczór gier, Blu-ray
John Francis Daley, Jonathan Goldstein, 2018
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.29

Doskonała komedia twórców hitu „Szefowie wrogowie”. Max (Jason Bateman) i Annie (Rachel McAdams) raz w tygodniu umawiają się z innymi parami na wieczór gier. Gdy brat Maxa (Kyle Chandler) postanawia podgrzać atmosferę i organizuje zabawę polegającą na rozwikłaniu zagadki morderstwa, pozostali uczestnicy podejmują wyzwanie, nie wiedząc, co ich czeka.

55,90 zł
53,11 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,79 zł

32
Poskramiacze S. Zabawy logopedyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poskramiacze S. Zabawy logopedyczne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Aby język był giętki… Kontynuacja cieszących się popularnością ćwiczeń dla dzieci opracowanych przez logopedę – Ewelinę Protasewicz. W tej edycji w roli głównej głoski cz i dż oraz s. Każda z książek to bogaty zbiór ćwiczeń logopedycznych w formie kolorowanek, wycinanek i kropek do połączenia. Dzięki temu nauka i wykonywanie zadań jest dla dziecka frajdą. Książki te mogą pełnić funkcję wsparcia podczas zajęć logopedycznych lub po nich.

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

33
Kto mnie przytuli? Nutka znajduje przyjaciół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto mnie przytuli? Nutka znajduje przyjaciół
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.24

Dla miłośników kociąt Nutka nie jest zwyczajną kotką. Ma swoje zasady i niekoniecznie lubi kompromisy. Tymczasem los ma dla niej kilka niespodzianek. Akcja książki wciąga nad wyraz szybko. Budzi empatię, wzrusza i bawi. Najlepszy prezent dla dzieci, które marzą o własnym pupilu.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

34
Kto mnie przytuli? Szafir, psiak na medal - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto mnie przytuli? Szafir, psiak na medal
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.24

Dla miłośników psiaków Wzruszająca, ale i zabawna historia o perypetiach szczeniaczka Szafirka, Lidki i jej siostrzyczki Oli. Wciągająca i ucząca empatii opowieść obfituje w zwroty akcji. Nie można się z nią nudzić. Autorka serii, Agnieszka Stelmaszyk, jak nikt inny potrafi przemawiać wprost do serc dzieci.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

35
Wiersze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiersze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.01

Wiersze jednej z najwspanialszych polskich poetek. Starannie wybrane i pięknie zilustrowane wiersze Danuty Wawiłow to książka, bez której trudno wyobrazić sobie dzieciństwo. Wiersze są wzruszające, bardzo mądre, ale także i dowcipne. Nieprzypadkowo od lat widnieją w kanonie lektur szkolnych. Niezbędne w każdym domowym księgozbiorze.

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

36
Ogród Zuzanny. Tom 2. Odważ się kochać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ogród Zuzanny. Tom 2. Odważ się kochać
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.15

Poruszająca powieść o miłości, przyjaźni, pokonywaniu własnych słabości i zmienianiu życia na lepsze. Książka opowiada o losach trzech przyjaciółek ze Starej Leśnej oraz ich rodzin: Zuzanna układa sobie życie u boku odzyskanego ukochanego, Kazia staje przed widmem utraty księgarni, a Wiola postanawia zawalczyć o zmianę swojego życia na lepsze. Tymczasem mieszkańcami Starej Leśnej wstrząsa tajemnicza śmierć Jana Marii Sochackiego... Kontynuacja ciepło przyjętego przez czytelników Ogrodu Zuzanny.

37,00 zł
32,19 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,81 zł

37
Psiakość! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psiakość!
Dostępny
26 szt.

Powieść Palomasa nawiązuje do wydanej w 2017 roku książki O matko!, ale tworzy odrębną całość. We właściwy sobie, dowcipny i wzruszający sposób autor opowiada o perypetiach barcelońskiej rodziny, którą tworzą Fer, jego matka Amalia i dwie siostry, Sylvia i Emma. Akcja rozgrywa się w ciągu zaledwie jednej nocy. Osią wydarzeń jest wypadek, jakiemu uległ pies Fera o imieniu R. Zrozpaczony bohater czeka na wiadomość, czy pies przeżyje. Ze wsparciem przybywają mama Fera i jego siostry. Jak to jednak w rodzinie bywa, każde takie spotkanie jest zarzewiem szczerych rozmów, w których bohaterowie nie zawsze nad sobą panują, bolesnych podsumowań i wiwisekcji, zaskakujących odkryć i zdradzanych tajemnic. Tej nocy wiele sekretów wyjdzie na jaw… Następnego ranka każdy z członków rodziny spojrzy na świat innymi oczami.

40,00 zł
34,80 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

38
Mój zawodnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój zawodnik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.25

Trzymasz w dłoni pierwszą część serii „Mój zawodnik” pióra K. Bromberg. Podobnie jak inne książki tej autorki, to chwytająca za serce historia o skomplikowanej grze instynktów i emocji, pożądania i bólu. Easton Wylder jest gwiazdą baseballu, a sport to całe jego życie: pasja, walka, uderzenie adrenaliny i ogłuszający krzyk kibiców. Niespodziewana kontuzja wyłącza go jednak z gry. Prędko się okazuje, że uraz jest poważniejszy, niż przypuszczał, i konieczne staje się przeprowadzenie cyklu fizjoterapii. Klub zatrudnia w tym celu szanowanego fizjoterapeutę, doktora Daltona. Jednakże na pierwszej sesji zamiast doktora zjawia się jego córka, Scout. Dziewczyna doskonale zna się na fizjoterapii, a rehabilitacją Eastona zajęła się na wyraźne życzenie swojego ojca. Niemniej jest kobietą młodą, śliczną, bystrą, zadziorną i pełną ogromnego wdzięku. Prędko orientuje się, że nowe zadanie może okazać się bardzo trudne do wykonania. Po pierwsze, musi udowodnić, że ona - dziewczyna - może z powodzeniem prowadzić rehabilitację w pierwszoligowym klubie, bo ma odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby sprawić, by Easton mógł znów wyjść na boisko. Po drugie, musi dotykać najbardziej pociągającego mężczyznę, z jakim kiedykolwiek miała do czynienia, i nie wolno jej go pożądać. Dla terapeuty pacjent ma pozostać zakazanym owocem. Ma pozostać, ale to nie takie proste. Easton ma bowiem tak cudownie umięśnione ciało. Gładką, jedwabiście ciepłą skórę. Przedziwne oczy, w które Scout mogłaby się wpatrywać bez końca. Jest psotny i bezczelny, a chwilami słodki i bezbronny. Kiedy dziewczyna dotyka Eastona, cały czas balansuje na krawędzi. Niepostrzeżenie rozkręca się spirala pragnień, wszelkie granice zostają przekroczone, a kolejne bazy zdobywane raz po raz... Rozpoczyna się niezwykły, ekscytujący i najbardziej emocjonalny mecz, jaki kiedykolwiek miałaś okazję oglądać! Pozwól się uleczyć i wracaj do gry! K. Bromberg jest nie tylko pisarką, ale i doskonale zorganizowaną panią domu, żoną i mamą. Jej powieści zostały bardzo ciepło przyjęte i wysoko ocenione przez „New York Timesa”, „USA Today”, a przede wszystkim przez niezliczone rzesze czytelniczek. Bromberg mieszka wraz z mężem i trójką dzieci w południowej Kalifornii. Czyta, pisze, a w wolnych chwilach trenuje na bieżni.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

39
Obsesja piękna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obsesja piękna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.06.18

Jak kulturowa obsesja na punkcie wyglądu krzywdzi kobiety od ich najmłodszych lat We współczesnym świecie w każdej chwili można zostać sfotografowanym i oznaczonym na zdjęciu. W związku z tym dbałość o wygląd zaprząta życie kobiet – bo to ich głównie dotyczy ten problem – bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Choć statystycznie zarabiają one mniej od mężczyzn, wydają znacznie więcej pieniędzy, by sprostać idealnemu wizerunkowi, wykreowanemu i lansowanemu przez media. Renee Engeln, nagradzana wykładowczyni psychologii, pokazuje, jak obsesja piękna krzywdzi kobiety oraz jak można się jej przeciwstawić.

40,00 zł
28,80 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

40
Drań z Manhattanu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drań z Manhattanu
Dostępny
50 szt.

Czy władczy finansista z ogromnymi pieniędzmi i jeszcze większym mniemaniem o sobie jest odpowiednim facetem dla krągłej Włoszki z Bensonhurst, której cechami charakterystycznymi są niewyparzony język i oryginalna fryzura? Soraya Venedetta doskonale zdawała sobie sprawę, że nic z tego nie będzie. Mężczyzna, którego zauważyła w metrze, był niewiarygodnie przystojny, miał cudowny, niski głos, a do tego władzę i pieniądze. Zachowywał się natomiast arogancko i despotycznie. Dziewczyna nie miałaby nic przeciwko bliższemu poznaniu pięknego drania, jednak szanse na to wydawały się bliskie zeru - dopóki Soraya nie znalazła jego zgubionego w metrze telefonu. Graham J. Morgan ma dopiero 29 lat, ale już jest uznanym biznesmenem, jego firma świetnie prosperuje. Mężczyzna całkowicie poświęcił się nauce i pracy, nic więc dziwnego, że odnosi imponujące sukcesy. Wszystko jednak się zmienia, gdy znajduje w swojej komórce zdjęcia nieznajomej piękności. Widać na nich fantastyczny dekolt, śliczne nogi i wyjątkowo zgrabny tyłek. A potem okazuje się, że dziewczyna ma także długie, lśniące włosy, słodką twarz anioła i iście diabelski temperament. Jednym celnym zdaniem burzy jego spokój na długo. To pełna humoru i wdzięku opowieść o miłości, która narodziła się między antypatycznym, bogatym despotą i charakterną, odważną Włoszką, która zawsze mówi, co myśli, i robi to, co uznaje za słuszne. Dzieli ich właściwie wszystko, ale łączy dzika namiętność i pełne poświęcenia uczucie. Nie oderwiesz się od tej fascynującej i podnoszącej na duchu historii aż do ostatniego zdania! On miał pięćdziesiąt twarzy. A ona pokochała je wszystkie.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

41
Docker. Programowanie aplikacji dla zaawansowanych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Docker. Programowanie aplikacji dla zaawansowanych
Dostępny
6 szt.

Od czasu swojej premiery w 2013 r. Docker cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Liczba deweloperów korzystających z tej platformy rośnie lawinowo. Docker zmienił sposób projektowania i wdrażania aplikacji, włączając w to również aplikacje sieciowe. Ma duże możliwości i łączy w sobie prostotę wdrażania aplikacji z prostotą administrowania. Pozwala na rozwiązywanie problemów, z którymi borykają się zespoły programistów i administratorów wdrażających nowe systemy. Jednym słowem, jest to niezwykle użyteczne narzędzie i warto maksymalnie wykorzystać jego potencjał! Niniejsza książka jest praktycznym podręcznikiem, dzięki któremu szybko zaczniesz efektywnie korzystać z Dockera. Prędko też zauważysz zupełnie nowe możliwości pracy nad oprogramowaniem. Zapoznasz się z podstawowymi koncepcjami związanymi z Dockerem i z takimi zagadnieniami, jak budowanie, zarządzanie i przechowywanie obrazów. Dowiesz się, kiedy i w jaki sposób warto rozszerzyć Dockera i jak zintegrować go z różnymi platformami i narzędziami. Nauczysz się pracować z kontenerami za pomocą narzędzi Docker Machine, Docker Swarm i Docker Compose. Zapoznasz się również z problematyką bezpieczeństwa tworzonych systemów. W tej książce między innymi: • zwięzłe podstawy Dockera oraz zasady pracy z obrazami i kontenerami Dockera • przechowywanie i dystrybucja obrazów • praca z narzędziami Portainer i Rancher oraz z usługą Docker Cloud • zabezpieczanie platformy i zarządzanie przepływem zadań • ulepszanie aplikacji działającej w kontenerze Dockera Docker: od teraz aplikacja działa zawsze i wszędzie! Russ McKendrick jest architektem oprogramowania. Z branżą IT jest związany od ponad ćwierćwiecza. Korzysta niemal wyłącznie z rozwiązań open source, a Docker jest jego ulubionym narzędziem. Pasjonuje się muzyką na płytach winylowych. Scott Gallagher od dzieciństwa fascynuje się programowaniem. Zajmował się również takimi technologiami, jak serwerowe rozwiązania firm Novell, Microsoft i Red Hat. Obecnie interesuje się środowiskami systemu Linux, a jego praca skupia się na Dockerze i technologiach chmury.

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

42
Deep Learning. Praktyczne wprowadzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deep Learning. Praktyczne wprowadzenie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.03

Technologie wykorzystujące różne formy uczenia maszynowego zaczynają pojawiać się w różnych branżach. Możliwości w tym zakresie stale rosną, podobnie jak zainteresowanie i oczekiwania. Przed podjęciem decyzji o wdrożeniu w firmie tego rodzaju rozwiązań trzeba jednak zadać sobie pytanie, co można i co chciałoby się osiągnąć za pomocą sieci neuronowej. Generalnie uczenie maszynowe opiera się na algorytmach wyodrębniania informacji z surowych danych i reprezentowania ich jako modelu. Model ten następnie służy do przetwarzania kolejnych surowych danych. Co to jednak oznacza w praktyce i jak się implementuje takie algorytmy? Niniejsza książka jest przydatnym przewodnikiem po uczeniu maszynowym i sieciach neuronowych. Zawiera praktyczne informacje, które doceni każdy programista stawiający pierwsze kroki w tej dziedzinie. Przedstawiono tu podstawy deep learningu i wyjaśniono takie pojęcia, jak strojenie sieci, wielowątkowość, wektoryzowanie danych. Opisano, w jaki sposób można wykorzystać otwartą bibliotekę Deeplearning4j (DL4J) do kodowania profesjonalnych procesów uczenia głębokiego. Zaprezentowano metody i strategie trenowania sieci głębokich i uruchamiania procesów uczenia głębokiego w środowiskach Spark i Hadoop. Zagadnienia te zostały zilustrowane gotowymi do zastosowania, praktycznymi przykładami. W tej książce między innymi: • ogólne koncepcje uczenia maszynowego, uczenia głębokiego i sieci neuronowych • ewolucja sieci neuronowych do sieci głębokich i ich rodzaje • dobieranie rodzaju sieci do analizowanego zagadnienia • strojenie sieci neuronowych i sieci głębokich • korzystanie z narzędzia DataVec do wektoryzowania danych różnych typów • stosowanie biblioteki DL4J w środowiskach Spark i Hadoop Uczenie głębokie i sieci neuronowe: przyszłość, która dzieje się dziś! Josh Patterson jest uznanym autorytetem w dziedzinie przetwarzania wielkich ilości danych, uczenia maszynowego i uczenia głębokiego. Aktywnie działa na rzecz tworzenia otwartego oprogramowania, uczestniczy w takich projektach jak DL4J, Apache Mahout, Metronome, IterativeReduce, openPDC i JMotif. Adam Gibson specjalizuje się w uczeniu głębokim. Ma duże doświadczenie w budowaniu systemów do przetwarzania dużych ilości danych w czasie rzeczywistym. Z jego rozwiązań korzystają m.in. firmy z listy Fortune 500, towarzystwa ubezpieczeniowe, firmy public relations i startupy.

77,00 zł
53,90 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,10 zł

43
Scorpion, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scorpion, 2 CD
Drake, Universal Music Polska
Dostępny
300 szt.

Lista utworów: CD 1 1. Survival 2. Nonstop 3. Elevate 4. Emotionless 5. God’s Plan 6. I’m Upset 7. 8 Out Of 10 8. Mob Ties 9. Can’t Take A Joke 10. Sandra’s Rose 11. Talk Up (Ft. Jay-Z) 12. Is There More CD 2 1. Peak 2. Summer Games 3. Jaded 4. Nice For What 5. Finesse 6. Ratchet Happy Birthday 7. That’s How You Feel 8. Blue Tint 9. In My Feelings 10. Don’t Matter To Me (Ft. Michael Jackson) 11. After Dark (Ft. Static Major & Ty Dolla $Ign) 12. Final Fantasy 13. March 14

68,90 zł
67,52 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,38 zł

44
Z nicości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z nicości
Dostępny
161 szt.

Trzeci tom bestsellerowej serii New Adult! Elza ucieka z domu i zostawia za sobą całe dotychczasowe życie. Wbrew tragicznej przeszłości chce zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę. Kiedy poznaje Kubę, uroczego tatuatora, zaczyna wierzyć, że jej los wreszcie się odmieni. Czy nowa, skomplikowana miłość pomoże im zmierzyć się z problemami, które nadejdą?

36,90 zł
27,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

45
Lato utkane z marzeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lato utkane z marzeń
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Gabriela Gargaś – czarodziejka kobiecych uczuć – zaprasza do urokliwego pensjonatu w Bieszczadach, gdzie wszystko może się zdarzyć… W małym bieszczadzkim miasteczku czas płynie leniwie. W ogrodzie przy Różanym Pensjonacie rozkwitają róże, a serce Michaliny tęskni za mężczyzną, którego pokochała pewnego zimowego wieczoru. Jej wybranek jednak odwiedza ją zdecydowanie zbyt rzadko, przez co ich miłość zostaje wystawiona na próbę. Sielską atmosferę zburzy przybycie tajemniczego Przemka, który spróbuje oczarować Michalinę i skraść jej serce. Czy uda mu się sprawić, że dziewczyna zapomni o ukochanym? W malowniczej scenerii goście pensjonatu przeżyją niezapomniane chwile, a ich los się odmieni i dostaną od życia drugą szansę. Kontynuacja Wieczoru takiego jak ten to prezent dla wszystkich czytelniczek powieści Gabrieli Gargaś.

36,90 zł
27,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

46
Stage Dive. Tom 3. Lead - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stage Dive. Tom 3. Lead
Dostępny
12 szt.

Evelyn i David, Annie i Mal - im już się udało poznać smak miłości. Na tym jednak nie kończą się romanse wstrząsające słynną kapelą rockową Stage Dive. Kolejna historia rozpoczyna się w chwili, gdy Jimmy, główny wokalista zespołu i przy okazji bardzo niegrzeczny chłopiec, wpada w prawdziwe tarapaty. Dotyczą one co prawda przede wszystkim jego wizerunku, niemniej dla grupy problemy Jimmy'ego mogłyby się stać prawdziwą katastrofą. Aby nie dopuścić do najgorszego, zatrudniono Lenę, superprofesjonalną asystentkę, której najważniejszym zadaniem jest pilnowanie wokalisty, by trzymał się z dala od kłopotów... Lena to chłodna i zdeterminowana realistka. Bardzo się stara, aby przystojny i sławny szef nie zawrócił jej w głowie. Tymczasem Jimmy, który do tej pory zawsze dostawał to, czego chciał, najwyraźniej ma wielką ochotę nieco ocieplić tę zawodową relację... Piękna Lena szybko staje się dla niego kimś wyjątkowo ważnym. Porusza w jego sercu struny, o których nie miał pojęcia. Czy zdoła ją przekonać, aby dała mu szansę? W trzecim tomie serii „Stage Dive” znajdziesz to wszystko, za co polubiłaś poprzednie: pieprzne połączenie humoru, romansu i bezpośredniego erotyzmu w rytmie dobrego rocka. Kylie Scott jest autorką wielokrotnie wyróżnianych opowieści o miłości i muzyce. Jej książki, pełne humoru, emanujące miłością do muzyki i subtelną erotyką, są uwielbiane przez rzesze czytelniczek z różnych zakątków świata. Scott uwielbia romanse, porządny rock i horrory klasy B. Mieszka w Queensland, w Australii z mężem i dwójką dzieci. Czyta i pisze książki oraz cieszy się pełnią życia. Przeżyjesz tę historię tak intensywnie, jak dobrą rockową balladę.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

47
Dziennik przetrwania. Zapiski niedoskonałej matki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik przetrwania. Zapiski niedoskonałej matki
Dostępny
23 szt.

Dziennik przetrwania to miód na zbolałe serca matek, które co dzień stają do nierównej walki z rzeczywistością. To także przezabawna opowieść o tym, jak w tych warunkach wyjść obronną ręką i przetrwać z pozytywnym nastawieniem i uśmiechem na twarzy. Sylwia jest matką dwójki dzieci, żoną i kobietą. Dokładnie w tej kolejności. W oczach rodziny uchodzi za wszechwiedzącego Boga, lekarza rodzinnego, taksówkarza i kucharza. A to wszystko na pełny etat, pięć gwiazdek i w wersji all inclusive. Prawda jest taka, że Sylwia to chodząca, tykająca bomba z lontem na wierzchu. Jej cierpliwość jest wprost proporcjonalna do ilości obowiązków domowych, odpowiedzi na pytania sprytnie wysysa prosto z palca, a leczy po konsultacji z Internetem. Ma w sobie coś ze śpiewaczki operowej – tylko najwyższe tony głosu są słyszane przez jej rodzinę. Czasami zdarza jej się zapomnieć o tych najdrobniejszych zadaniach rodzicielskich, takich jak odebranie dziecka z przedszkola. Jednego Sylwia nigdy nie zapomni – tego, że nienawidzi gotować. Czasami zamiast domowej pizzy, która w jej wersji nadaje się tylko jako deska do krojenia, lepiej zamówić albo przygotować sklepową mrożoną. I warto pamiętać, że czasem najlepszy lek na ból głowy to nowa torebka albo buty. Albo i to, i to. Oderwij się od swojej codzienności i zasmakuj zaskakującego życia najbardziej zwariowanej matki na świecie!

36,90 zł
27,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

48
Kariera programisty. Jak budować doświadczenie, przejść rekrutację i zdobyć pracę marzeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kariera programisty. Jak budować doświadczenie, przejść rekrutację i z...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.06

Dobry programista powinien tworzyć udane aplikacje, pisać poprawny kod i znać kilka uznanych języków programowania. Jeśli spełnia te kryteria, na pewno zdobędzie pracę marzeń. Przynajmniej tak sądzi wiele osób, które postanowiły rozpocząć karierę w tym zawodzie. Prawda jest jednak taka, że udana kariera musi zostać przemyślana i zaplanowana, a poza wiedzą techniczną koniecznie trzeba rozwijać w sobie tak zwane kompetencje miękkie. W ten sposób można uniknąć poważniejszych zawirowań i spokojnie kroczyć ścieżką kariery dewelopera. Dzięki tej książce pewnie wejdziesz w branżę tworzenia oprogramowania. Znajdziesz tu mnóstwo przydatnych informacji o specyfice pracy dewelopera. Dowiesz się, jak napisać dobre CV i uniknąć pułapek rekrutacji, na przykład jak zacząć, gdy jeszcze brakuje Ci doświadczenia. Poradzisz sobie także z wymagającym przełożonym, uprzedzeniami w miejscu pracy i rozwiążesz problemy z pracą zespołową. Nauczysz się utrzymywać równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym. Zawarte w tej książce praktyczne wskazówki i porady pozwolą Ci zaplanować i poprowadzić najlepszą dla Ciebie karierę zawodową programisty! To publikacja idealna zarówno dla świeżo upieczonych programistów, jak i dla senior deweloperów. Dzięki tej książce dowiesz się: • Jak zacząć karierę programisty i znaleźć pierwszą pracę • Jakich języków programowania warto się nauczyć na starcie • Jak wybrać odpowiedni dla siebie model zatrudnienia i rodzaj specjalizacji • Jak zarządzać relacjami ze swoim szefem i współpracownikami • Czy i kiedy niezbędne jest informatyczne wykształcenie • Jak wyłapać luki w wiedzy i je uzupełniać Przepis na karierę i ścieżkę do sukcesu! John Sonmez - programista i konsultant specjalizujący się w automatyzacji testów i metodyce Agile. Spektakularne sukcesy zawodowe zaczął odnosić dopiero wtedy, gdy zrozumiał, że wybitna wiedza o tym, jak rozwijać oprogramowanie, to za mało, by stać się świetnym programistą. Opublikował wiele kursów online dotyczących projektowania i budowy aplikacji. Jest też autorem świetnie sprzedających się książek.

99,00 zł
69,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 29,70 zł

49
Czysty kod w C++17. Oprogramowanie łatwe w utrzymaniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czysty kod w C++17. Oprogramowanie łatwe w utrzymaniu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.18

Wzorce i najlepsze praktyki rozwoju łatwego w utrzymaniu oprogramowania w C++17 Język C++ jest wszechstronnym, potężnym językiem programowania, który ma bardzo różne zastosowania. To klasyczne, wciąż udoskonalane i unowocześniane narzędzie. Problemem jednak jest to, że programiści piszący w C++ dość często mają złe nawyki. Nie przestrzegają zasad manifestu Software Craftsmanship, stosują okropną składnię, całkowicie ignorują podstawowe reguły prawidłowego projektowania i pisania oprogramowania, a tworzony przez nich kod, choć często wydajny i szybki, bywa niemal niemożliwy w utrzymaniu. Jeśli chcesz, aby Twój kod C++ stał się optymalny i zyskał wyższą jakość, powinieneś uważnie przestudiować tę książkę. Pisanie dobrego kodu oznacza przyjemniejszą i wydajniejszą pracę. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z C++, czy jesteś doświadczonym deweloperem, znajdziesz w tej publikacji cenne i przydatne informacje dotyczące zasad pisania kodu. Akronimy KISS, YAGNI czy DRY zyskają dla Ciebie nowe znaczenie! Otrzymasz też mnóstwo przydatnych wskazówek odnoszących się do pisania funkcji, prowadzenia testów, obsługi wyjątków i błędów, a nawet umieszczania komentarzy w kodzie. Na licznych przykładach pokazano, jak pisać zrozumiały, elastyczny, łatwy w konserwacji i wydajny kod w C++. W książce między innymi: • Solidne wyjaśnienie zasad pisania czystego kodu w C++ • Programowanie funkcyjne i obiektowe • Wskazówki dotyczące programowania sterowanego testami (Test Driven Development) • Wzorce projektowe i idiomy z C++ • Praktyczne wykorzystanie wzorców projektowych podczas programowania Czysty kod C++17: elegancja, prostota i moc. Stephan Roth jest pełnym pasji coachem, konsultantem i szkoleniowcem specjalizującym się w inżynierii systemów i oprogramowania. Ma doświadczenie jako architekt oprogramowania w obszarach rozpoznania radiowego oraz telekomunikacyjnych systemów wywiadowczych. Zabiera głos na specjalistycznych konferencjach i jest autorem kilku publikacji. To aktywny zwolennik ruchu Software Craftsmanship, którego interesują zasady i praktyki podejścia Clean Code Development.

59,00 zł
41,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

50
Konik morski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konik morski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Czy wiecie, że niektóre ryby opiekują się swoimi dziećmi? Karmią je i chronią tak samo jak wasi rodzice karmią i chronią was. Ta książka opowiada właśnie o rybich rodzicach. A dokładniej – o tatusiach. Niech żyją tatusiowie!

32,00 zł
22,40 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,60 zł

51
Moja mama mieszka w walizce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja mama mieszka w walizce
Dostępny
50 szt.

To jest nasza wspólna książka: mamy i syna. Bohaterem jest chłopiec, który ze zwyczajnej walizki konstruuje wehikuł czasoprzestrzeni, którym przemieszcza się pomiędzy domami mamy i taty. A jednocześnie przypadkiem trafia do magicznych światów, które jak w grze komputerowej przenoszą go na kolejny poziom rozumienia siebie i swoich emocji.

47,00 zł
32,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,10 zł

52
From The Vault. No Security. San Jose 1999, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
From The Vault. No Security. San Jose 1999, Blu-ray
The Rolling Stones, Universal Music Polska
Dostępny
57 szt.

„No Security” to The Rolling Stone w wybitnej formie koncertowej. W 1965 San Jose przywitało Stonesów z niezwykłą energią, a w 1999 roku zespół odpłacił się dwoma koncertami dla 33-tysięcznej publiczności – dość kameralne warunki, biorąc pod uwagę oszałamiającą popularność zespołu. Set rozpoczął się „Jumpin Jack Flash”. Muzycy pojawili się na scenie bez zbędnych fajerwerków i dali z siebie wszystko. Jagger podchodził do fanów, robił im zdjęcia, przybijał piątki. „Przyjechaliśmy tu, by dobrze się zabawić” – powiedział Mick do publiczności. Oczywistym jest, że radość była obustronna. W przekrojowej setliście, obejmującej okres od połowy lat 60. do utworów z „Bridges to Babylon”, pojawiły się takie perełki jak bluesowa, dramatyczna wersja „Midnight Rambler”, mroczne ”Out of Control” czy rzadko grane przez zespół „Some Girls” i „Saint of Me”. Nie zabrakło też największych hitów grupy. Występy z San Jose z 1999 roku stanowią ważny element historii The Rolling Stones. Tracklista: 1. Jumpin' Jack Flash 2. Bitch 3. You Got Me Rocking 4. Respectable 5. Honky Tonk Woman 6. I Got The Blues 7. Saint Of Me 8. Some Girls 9. Paint It Black 10. You Got The Silver 11. Before They Make Me Run 12. Out Of Control 13. Route 66 14. Get Off Of My Cloud 15. Midnight Rambler 16. Tumbling Dice 17. It's Only Rock'n'Roll (But I Like It) 18. Start Me Up 19. Brown Sugar 20. Sympathy For The Devil

73,90 zł
72,42 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,48 zł

53
Appetite For Destruction. Limited Edition, 14 LP + 4 CD + Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Appetite For Destruction. Limited Edition, 14 LP + 4 CD + Blu-ray
Guns N' Roses, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.26

Debiutancki album Guns N’ Roses doczekał się wyjątkowego wydania! Boks „Appetite For Destruction: Locked N’ Loaded Edition” to spełnienie marzeń każdego fana zespołu. „Appetite For Destruction” po raz pierwszy zostało wydane 21 lipca 1987. Na krążek trafiły takie przeboje jak „Sweet Child O’ Mine”, „Welcome To The Jungle”, „Nightrain” czy „Paradise City”. Do dziś album jest najlepiej sprzedającym się debiutem w USA, a na całym świecie zakupiono ponad 30 milionów egzemplarzy. Boks „Locked N' Loaded Edition” zawiera 4 płyty CD z nowym remasterem albumu; EP-kę „B-sides N”; niewydany wcześniej materiał „1986 Sound City Session N’ More”; dysk Blu-ray Audio zawierający album, dodatkowe utwory oraz teledyski w jakości dźwięku 5.1 surround razem z niepublikowanym wcześniej teledyskiem „It’s So Easy”, do którego zdjęcia powstały w 1989 roku; 96-stronicową książkę ze zdjęciami z prywatnej kolekcji Axla Rose’a. Dodatkowo boks zawiera siedem płyt 180g 12-calowych z najwyższą jakością dźwięku, siedem 7-calowych na żółtych winylach, kilkanaście litografii ilustrujących każdy utwór z „Appetite for Destruction”, pięć ręcznie wykonanych i zaprojektowanych specjalnie na potrzeby boksu pierścieni z czaszkami, pięć ręcznie wykonanych przypinek, naszywki, repliki biletów oraz ulotek reklamujących koncerty, pięć metalowych kostek do gitary, matę do gramofonu, plakaty, litografię autorstwa Roberta Williamsa, certyfikat autentyczności i wiele więcej.

4 427,90 zł
4 339,34 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 88,56 zł

54
From The Vault. No Security. San Jose 1999, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
From The Vault. No Security. San Jose 1999, DVD
The Rolling Stones, Universal Music Polska
Dostępny
101 szt.

„No Security” to The Rolling Stone w wybitnej formie koncertowej. W 1965 San Jose przywitało Stonesów z niezwykłą energią, a w 1999 roku zespół odpłacił się dwoma koncertami dla 33-tysięcznej publiczności – dość kameralne warunki, biorąc pod uwagę oszałamiającą popularność zespołu. Set rozpoczął się „Jumpin Jack Flash”. Muzycy pojawili się na scenie bez zbędnych fajerwerków i dali z siebie wszystko. Jagger podchodził do fanów, robił im zdjęcia, przybijał piątki. „Przyjechaliśmy tu, by dobrze się zabawić” – powiedział Mick do publiczności. Oczywistym jest, że radość była obustronna. W przekrojowej setliście, obejmującej okres od połowy lat 60. do utworów z „Bridges to Babylon”, pojawiły się takie perełki jak bluesowa, dramatyczna wersja „Midnight Rambler”, mroczne ”Out of Control” czy rzadko grane przez zespół „Some Girls” i „Saint of Me”. Nie zabrakło też największych hitów grupy. Występy z San Jose z 1999 roku stanowią ważny element historii The Rolling Stones. Tracklista: 1. Jumpin' Jack Flash 2. Bitch 3. You Got Me Rocking 4. Respectable 5. Honky Tonk Woman 6. I Got The Blues 7. Saint Of Me 8. Some Girls 9. Paint It Black 10. You Got The Silver 11. Before They Make Me Run 12. Out Of Control 13. Route 66 14. Get Off Of My Cloud 15. Midnight Rambler 16. Tumbling Dice 17. It's Only Rock'n'Roll (But I Like It) 18. Start Me Up 19. Brown Sugar 20. Sympathy For The Devil

61,90 zł
60,66 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,24 zł

55
Cel. Odkryj, określ, osiągnij! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cel. Odkryj, określ, osiągnij!
Dostępny
11 szt.

A Ty? Jaki masz w życiu cel? By osiągnąć zamierzony cel, trzeba najpierw... określić, jaki to cel. Innymi słowy, musisz siebie poznać i dowiedzieć się, co jest dla Ciebie ważne. Ta konkretna książka wyposaży Cię w narzędzia, dzięki którym odkryjesz, czego naprawdę pragniesz, a potem wyznaczysz do tego drogę. Znajdź sobie przytulne miejsce. Przygotuj kredki, długopisy, flamastry. Zaplanuj czas na serię sesji ze sobą, najlepiej w kilkudniowych odstępach. Zanim wybierzesz się na to spotkanie, upewnij się, że telefon jest wyłączony, a do Twojej samotni nikt nie będzie zaglądać. Startujemy! Na dobry początek wyobraź sobie, że nie ma możliwości porażki...

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
56
Pokaż, opowiedz i zainteresuj. Jak przygotować i przeprowadzić niezwykłą prezentację - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokaż, opowiedz i zainteresuj. Jak przygotować i przeprowadzić niezwyk...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.14

Prezentacje często bywają karkołomnym doświadczeniem: rozwlekłe wypowiedzi, niespójne i nudne slajdy w PowerPoincie, sztuczność i widoczna trema prelegenta. Słuchacze zajmują się w ich czasie mniej lub bardziej dyskretnie swoimi smartfonami lub po prostu przysypiają. Tymczasem bardzo wiele zależy od tego, w jaki sposób opowiada się o nowatorskim produkcie czy o zasadach nowego systemu zarządzania w firmie. Skupienie uwagi słuchaczy i zainteresowanie ich prezentacją nie jest jednak łatwym zadaniem. Niniejsza książka pozwoli Ci zrozumieć zasady skutecznej, ciekawej prezentacji. W interesujący sposób pokaże Ci, jak przygotować się do wystąpienia, mówić i wykorzystać obrazy do opowiedzenia swojej historii. Wskazówki, które tutaj znajdziesz, umożliwią Ci nauczenie się sztuki wypowiadania się i wykorzystywania w tym celu metod myślenia wizualnego. To bezcenna pozycja, zarówno dla nowicjuszy, jak i zaprawionych w bojach prezenterów i mówców! Dzięki tej książce: • poznasz trzy zasady przekazywania wiedzy i opowiadania, • dowiesz się, co musisz wiedzieć o swoim audytorium jeszcze przed prezentacją, • zbudujesz skuteczne scenariusze prezentacji, • wykorzystasz obrazy do przekazywania swej opowieści, • dowiesz się, jak pokonać stres przed publicznym przemawianiem. Przygotuj niezwykłą prezentację. Opowiedz. Przekonaj każdego.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

57
Java w 24 godziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Java w 24 godziny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.14

Java to język programowania, którego warto się nauczyć. To technologia nowoczesna i użyteczna, a jej możliwości doceniają nawet największe firmy z całego świata. Jest to przy tym język dojrzały i lubiany, cieszący się wsparciem ogromnej rzeszy pasjonatów programowania. Na tym jednak nie koniec zalet Javy: nauka tego języka należy do prostych i przyjemnych. Aby zacząć pisać aplikacje w Javie, wystarczy odrobina wysiłku i zaangażowania. Oznacza to, że jeśli zechcesz, w niedługim czasie będziesz pisać programy z graficznym interfejsem użytkownika, łączące się z usługami sieciowymi, działające na urządzeniach mobilnych, a nawet kod pracujący w środowisku Minecrafta! Ta książka to bardzo przystępny, zwięzły podręcznik składający się z 24 godzinnych lekcji. Jej celem jest nauka programowania w języku Java od podstaw. Pojęcia programistyczne są objaśniane w sposób zrozumiały, a technika tworzenia kodu została opisana krok po kroku. Po 24 godzinach spędzonych z tą publikacją będziesz pisać własne programy. Nauczysz się projektowania graficznych interfejsów użytkownika, tworzenia aplikacji mobilnych, zrozumiesz zasady programowania obiektowego. Po przeczytaniu książki będziesz przygotowany do nauki bardziej zaawansowanych technik programowania w Javie. Najważniejsze zagadnienia: • Konfiguracja środowiska programistycznego Javy • Podstawowe elementy kodu • Budowanie funkcjonalnych interfejsów użytkownika • Stosowanie wątków i praca z plikami • Techniki programowania obiektowego • Tworzenie aplikacji mobilnych Programowanie w Javie? Łatwiejsze, niż się wydaje!

69,00 zł
48,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

58
Unix i Linux. Przewodnik administratora systemów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unix i Linux. Przewodnik administratora systemów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.28

Mijają lata, a systemy Unix i Linux są ciągle gwarancją najwyższej niezawodności, wydajności i elastyczności. Ich potencjał jest niekwestionowany, a odporność na niestandardowe warunki zapewnia bezawaryjną pracę w różnych sytuacjach. To wszystko sprawia, że systemy te wykorzystywane są w dużych i złożonych organizacjach. Ich sieci wymagają profesjonalnego administrowania, co jest trudną i odpowiedzialną pracą. Łatwo skonfigurować pojedynczy system, znacznie trudniej jednak zapewnić stabilne działanie rozproszonej, opartej na chmurze platformy, narażonej na skokowe wzrosty popularności, rozbicia sieci i celowe ataki. Ta książka jest kolejnym, uzupełnionym i zaktualizowanym wydaniem kultowego podręcznika dla profesjonalnych administratorów zarządzających środowiskami produkcyjnymi w korporacjach czy urzędach. Znajdziesz tu obszerne wyjaśnienie takich zagadnień, jak instalacja systemu, skrypty powłoki, kontrolowanie procesów czy konfiguracja uprawnień. Dowiesz się, jak zarządzać użytkownikami, przestrzenią dyskową, zadaniami okresowymi oraz backupami. Przestudiujesz zagadnienia sieciowe, a zwłaszcza kwestie bezpieczeństwa i reakcji na incydenty. W tym wydaniu znajdziesz m.in. omówienie demonów zarządzania systemem, zasady zarządzania kontem użytkownika root, techniki kontroli wersji za pomocą Git, kwestie związane z zarządzaniem sieciami w chmurze, tworzeniem i utrzymywaniem centrów danych, opis metodologii DevOps i wiele innych! Najciekawsze zagadnienia: • podstawy administrowania i obowiązki administratora • system plików i zarządzanie oprogramowaniem • rejestrowanie zdarzeń • zarządzanie jądrem systemu i sterownikami • sieci i sprzęt sieciowy • zapewnianie wydajności i niezawodności sieci • metodologie i reguły w IT Unix i Linux: niezawodność, wydajność i elastyczność na najwyższym poziomie! Evi Nemeth była matematykiem, kryptografem i wiodącą współautorką książek uznawanych za „biblie” administratorów systemów. Była również autorytetem w dziedzinie sieci. W 2013 r. zaginęła bez wieści, gdy żeglowała po Morzu Tasmana. Garth Snyder jest inżynierem. Pracował w firmach NeXT i Sun. Trent R. Hein jest pasjonatem bezpieczeństwa informatycznego i automatyzacji. Lubi piesze wędrówki, narty, muzykę bluegrass, psy i gramatykę. Ben Whaley jest założycielem WhaleTech, niezależnej firmy doradczej. Został uhonorowany przez firmę Amazon jako jeden z pierwszych bohaterów społeczności AWS. Dan Mackin jest zdeklarowanym użytkownikiem Linuksa i innych technologii open source. Uwielbia jeździć na nartach, żeglować i spędzać czas z żoną i psem.

179,00 zł
125,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 53,70 zł

59
Uważne uczenie się. Zredukuj stres i zwiększ produktywność mózgu, by uczyć się efektywnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uważne uczenie się. Zredukuj stres i zwiększ produktywność mózgu, by u...
Dostępny
42 szt.

Najważniejsze w procesie uczenia się są momenty, w których odkrywamy, że otaczający nas świat jest fascynujący. To one wpływają na nasz rozwój osobisty oraz powodują, że mamy pełny kontakt ze sobą. Jednak powszechne sztywne podejście do nauki sprawia, że dzieci tracą wrodzoną radość z odkrywania i chęć uczenia się nowych zagadnień. Nasiąkają także nieuwagą rodziców oraz nawykiem podejmowania kilku działań naraz, co pogarsza koncentrację i pamięć, rozprasza i zwiększa poziom stresu. Poradnik Uważne uczenie się jest opracowaniem, które przedstawia możliwości wykorzystania koncepcji uważności zarówno w procesie uczenia się, jak i nauczania. Autorzy, wychodząc od historii i założeń nurtu, prowadzą narrację wykładu poprzez informacje o kontekstach zastosowania uważności w środowiskach nastawionych na tzw. uczenie głębokie lub osiągnięcie stanu flow aż po praktykę – książkę kończy dwanaście ćwiczeń regulujących uwagę charakterystycznych dla praktyki mindfulness. Stosowanie uważności zwiększa efektywność uczących się i nauczających, wspomaga ich rozwój osobisty, pomaga zachować dobrostan fizyczny i umysłowy, a także pomaga zredukować stres, zapobiegając np. atakom paniki czy pogorszeniu zdrowia. Techniki zawarte w poradniku pomogą wyodrębnić i skoncentrować się na tym, co najważniejsze we współczesnym natłoku informacji. Z kolei dla nauczycieli, edukatorów i autodydaktów Uważne uczenie się to, poza teorią i praktyką, użyteczne wskazanie odniesień i źródeł, które inspirują do rozwijania we własnym zakresie warsztatu wykorzystywanego podczas nauczania Ćwiczenia medytacyjne, które stanowią istotną część książki, rozwijają postawę pełną otwartości i akceptacji, a tym samym mogą pomóc we wzbudzeniu u uczniów chęci do nauki, zapamiętywaniu nowych informacji i rozwijaniu skupienia. Praktykowanie technik zawartych w książce pomoże uczniom wydobyć ich potencjał, zwiększy elastyczność umysłową, a także rozwinie umiejętność rozwiązywania problemów i poprawi zdolność kojarzenia oraz tzw. głębokiego uczenia się. Wskazówki zawarte w książce pozwolą skutecznej wykorzystać czas przeznaczony na naukę. Autorzy książki – dr Craig Hassed i dr Richard Chambers – są uznanymi ekspertami w dziedzinie uważności. Początkowo swoje metody wypróbowali i rozwijali na Uniwersytecie Monash, Melbourne, jednak w krótkim czasie ich koncepcja uważnego uczenia została zastosowana na innych uczelniach. Posiadają bogatą praktykę w prowadzeniu szkoleń – zarówno dla nauczycieli, jak i dla studentów oraz uczniów – z zakresu uważności i jej zastosowania w środowiskach edukacyjnych. Uważne uczenie się jest książką dla osób, które chcą: • wyraźnie dostrzegać to, co najważniejsze w gęstym szumie informacyjnym; • poprzez praktykę uważności, skupić się na tych aspektach rzeczywistości, które do tej pory były przed nimi ukryte lub niewyraźne; • rozpoznawać, a następnie zmieniać niekorzystne schematy myślowe, sztywne przekonania i nawyki; • mądrze korzystać z nowoczesnych technologii, minimalizując ich negatywny wpływ na koncentrację; • umiejętnie radzić sobie ze stresem, z brakiem motywacji i wysokimi wymaganiami stawianymi w szkole lub pracy; • w sposób satysfakcjonujący komunikować się z innymi, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym; • wykorzystywać uważność, by uczyć z dbałością o innych i o siebie, zachęcać do eksperymentowania i dociekania, jednocześnie utrzymując dyscyplinę wśród uczniów.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

60
Praca operacyjna Policji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praca operacyjna Policji
Niedostępny
Brak

Czynności operacyjno-rozpoznawcze to najbardziej utajnione metody i formy pracy policyjnej. Wymagają specyficznych umiejętności, niektóre z nich zastrzeżone są tylko dla funkcjonariuszy posiadających najwyższe kwalifikacje. Budzą duże emocje i zainteresowanie. Są tematem powieści oraz filmów kryminalnych i sensacyjnych. W rzeczywistości wyglądają nieco inaczej niż w świcie fikcji, ale są nie mniej interesujące. Ich rozwojowi oraz różnym formom poświęcona niniejsza książka, która pokazuje, jak się zmieniały, na czym praktycznie polegają i z jakimi wiążą się niebezpieczeństwami. Mowa jest o przeszukaniach, podsłuchach, perlustracji korespondencji, bilingach, osobowych źródłach informacji, poszukiwaniach, policyjnych kartotekach i etyce pracy operacyjnej. Książka przeznaczona jest dla studentów, osób zawodowo zajmujących się bezpieczeństwem wewnętrznym i wszystkich interesujących się tajnikami pracy policyjnej.

36,00 zł
Powiadomienie
61
Ognisty dylemat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ognisty dylemat
Dostępny
2 szt.

Bądź gotowy na przygody nie z tej ziemi! Dwoje nastolatków, Małgosia i Michał, dorastają w cieniu opowieści o tajemniczych Drągalach, którą często słyszeli w dzieciństwie od babci i dziadka. Trudno im jednak do końca uwierzyć w to, że fantastyczne stwory żyjące gdzieś w odległym świecie mogą być prawdziwe... Jak bardzo się mylą! Pewnego dnia zostaną wraz z rodzicami porwani do krainy ciemiężonej przez bezlitosnego władcę, który nie liczy się z nikim i z niczym. Czy wystarczy im odwagi, by stawić czoła oprawcy? Czy znajdą sprzymierzeńców w tej dziwnej krainie? Czy uda im się wrócić na ziemię i uratować innych porwanych? To wciągająca, pełna szalonych przygód opowieść o przyjaźni, walce dobra ze złem, sile uczuć i... całkiem ludzkich kosmitach. „Nagle usłyszeliśmy głośny dźwięk. Początkowo zdawało nam się, że to muzyka z filmu, ale to, co działo się na ekranie, nie pasowało do dobiegających nas odgłosów. Zaciekawieni jednocześnie podnieśliśmy się z kanapy i natychmiast osłupieliśmy z przerażenia. Za oknem unosiły się powietrzne pontony. W jednej chwili prysnął nasz spokój. Tata starał się być jak zawsze opanowany i analizował sytuację, zdenerwowanie można było jednak wyczytać z jego twarzy. Mama trzęsącymi się dłońmi zasłoniła twarz, Michał z szeroko otwartymi oczami nie poruszył się nawet o milimetr, a ja miałam wrażenie, że zaraz zemdleję. Drżałam na całym ciele, a serce waliło mi tak, jakby za chwilę miało wyskoczyć z klatki piersiowej. Szybko zrozumieliśmy, że przestrogi dziadków nie były pustymi słowami. Opowieść o Drągalach nie była bajką”.

29,00 zł
21,17 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,83 zł

62
Tajemnica Hintersee - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica Hintersee
Dostępny
325 szt.

Marzyli o wyjeździe ze Szczecina i zamieszkaniu pod lasem, z dala od zgiełku dużego miasta. Chcieli mieć dom otwarty dla gości, w którym zapach kawy i porannej jajecznicy witałby przyjaciół odwiedzających ich małą enklawę. Gdy wreszcie znaleźli wymarzone miejsce – po drugiej stronie polsko-niemieckiej granicy, w malowniczym Hintersee – nie spodziewali się, że ich obecność da początek tragedii, która przetoczy się przez wieś... Hintersee miało bowiem swoją mroczną stronę, o której nikt – poza mieszkańcami – nie wiedział. Paweł Lange – szczeciński fotograf, miał niewiele czasu, by znaleźć sposób na przetrwanie i ochronić swoją rodzinę przed złem obudzonym 250 lat temu, na polecenie cesarza Fryderyka II Wielkiego. Północna Meklemburgia, dawne Prusy Wschodnie i Inflanty, a nawet kolonialna Niemiecka Afryka Południowo-Zachodnia, stały się tłem historii małej społeczności skazanej na życie w odosobnieniu. Zbigniew Pankiewicz – wyjechał z Mazur na studia do Szczecina myśląc, że Szczecin leży nad morzem... I tak został tam już na stałe. Miłośnik Puszczy Wkrzańskiej, kanałów Doliny Dolnej Odry i promów w Świnoujściu. Szczeciński dziennikarz, wykładowca akademicki i trener biznesu. Od lat uczy ludzi, żeby robili to, w czym są dobrzy. W końcu sam zastosował się do swoich rad. Zaczął pisać książki, bo najwięcej radości sprawia mu opowiadanie ciekawych historii.

39,00 zł
29,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

63
Karnet Swarovski. Urodziny, książki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Swarovski. Urodziny, książki
Clear Creations
Dostępny
22 szt.

Karnet bez tekstu z kopertą, ręcznie robiony z kryształkiem Swarovski. Format: 15.5x15.5 cm

11,00 zł
9,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,01 zł

64
Zebra Zebi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zebra Zebi
Carte Blanche
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.24

Każdy zna mięciutkiego misia Tatty Teddy. Niedźwiadek ten posiada łatkę i niebieski nosek. Ma także wielu towarzyszy, którzy należą do klubu Przyjaciół Niebieskiego Noska. Razem z nimi spędza czas, pomaga im, pociesza gdy są smutni. Jednym z przyjaciół misia jest zebra Zebi. Posiada miękkie futerko, fajny czarny pyszczek i łapki, oryginalną fryzurę, oraz (podobnie jak jej przyjaciel) łatki i niebieski nosek. Lubi być przytulana i kocha paski. Teraz i Ty możesz zostać jej przyjacielem! Wysokość maskotki: 10 cm

24,40 zł
21,96 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,44 zł

65
Live From Milan, CD + Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live From Milan, CD + Blu-ray
Mr. Big, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.07

Lista utworów: CD 1: 1. Daddy, Brother, Lover, Little Boy 2. American Beauty 3. Undertow 4. Alive And Kickin’ 5. Temperamental 6. Just Take My Heart 7. Take Cover 8. Green-Tinted Sixties Mind 9. Everybody Needs A Little Trouble 10. Price You Gotta Pay 11. Paul’s Solo 12. Open Your Eyes 13. Wild World 14. Damn I’m In Love Again CD 2: 1. Rock And Roll Over 2. Around The World 3. Billy’s Solo 4. Addicted To That Rush 5. To Be With You 6. 1992 7. Colorado Bulldog 8. Defying Gravity Blu-Ray: 1. Daddy, Brother, Lover, Little Boy 2. American Beauty 3. Undertow 4. Alive And Kickin’ 5. Temperamental 6. Just Take My Heart 7. Take Cover 8. Green-Tinted Sixties Mind 9. Everybody Needs A Little Trouble 10. Price You Gotta Pay 11. Paul’s Solo 12. Open Your Eyes 13. Wild World 14. Damn I’m In Love Again 15. Rock And Roll Over 16. Around The World 17. Billy’s Solo 18. Addicted To That Rush 19. To Be With You 20. 1992 21. Colorado Bulldog 22. Defying Gravity

116,90 zł
107,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

66
Lucky Dog, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lucky Dog, CD
Clif Magness, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Ain’t No Way 2. Don’t Look Now 3. Unbroken 4. Like You 5. Love Needs A Heart 6. Nobody But You 7. Maybe 8. Shout 9. Rain 10. All Over My Mind 11. My Heart

31,90 zł
29,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,55 zł

67
Meanwhile Back In The Garage, CD + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Meanwhile Back In The Garage, CD + DVD
Graham Bonnet Band, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Lista utworów: CD: 1. Meanwhile, Back In The Garage 2. The Hotel 3. Livin’ In Suspicion 4. Incest Outcest U.S.A. 5. Long Island Tea 6. The House 7. Sea Of Trees 8. Man On The Corner 9. We Don’t Need Another Hero 10. America…Where Have You Gone? 11. Heading Toward The Light 12. Past Lives 13. The Crying Chair 14. Starcarr Lane (Live From Daryl’s House 2018) DVD (Live From Daryl’s House 2018): 1. Night Of The Shooting Star (Intro) 2. Too Young To Die, Too Drunk To Live 3. All Night Long 4. Night Games 5. California Air 6. God Blessed Video 7. Stand In Line 8. Island In The Sun 9. Desert Song 10. Starcarr Lane 11. Jet To Jet 12. S.O.S. 13. Into The Night 14. Samurai 15. Skyfire 16. Since You Been Gone 17. Assault Attack 18. Eyes Of The World 19. Hiroshima Mon Amour 20. Lost In Hollywood

53,90 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

68
Rise, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rise, CD
Two Of A Kind, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Here Is The Now 2. Rock Your World 3. Wheel Of Life 4. Naked 5. Rise 6. Touch the Roof 7. Higher 8. Alienation 9. It Ain’t Over 10. Without You 11. Run Girl

31,90 zł
29,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,55 zł

69
The Best Of, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Best Of, CD
Entombed, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.10

Lista utworów: 1. Left Hand Path 6:39 2. Wolverine Blues 2:12 3. Stranger Aeons 3:27 4. Out Of Hand 3:08 5. Supposed To Rot 2:02 6. Sinners Bleed 5:12 7. Hollowman 4:24 8. Bitter Loss 4:21 9. Full Of Hell 3:20 10. God Of Thunder 4:41 11. Crawl 6:16 12. Night Of The Vampire 5:00

41,90 zł
38,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,35 zł

70
Set The World On Fire, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Set The World On Fire, CD
Gioeli Castronovo, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Lista utworów: 1. Set The World On Fire 2. Through 3. Who I Am 4. Fall Like An Angel 5. It’s All About You 6. Need You Now 7. Ride Of Your Life 8. Mother 9. Walk With Me 10. Run For Your Life 11. Remember Me 12. Let Me Out

32,90 zł
30,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,63 zł

71
Świnka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka
Carte Blanche
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.23

Każdy zna mięciutkiego misia Tatty Teddy. Niedźwiadek ten posiada łatkę i niebieski nosek. Ma także wielu towarzyszy, którzy należą do klubu Przyjaciół Niebieskiego Noska. Razem z nimi spędza czas, pomaga im, pociesza gdy są smutni. Jednym z przyjaciół misia jest świnka Chrum Chrum. Posiada miękkie futerko, białe łapki, oraz (podobnie jak jej misiowy przyjaciel) łatki i niebieski nosek-ryjek. Lubi być przytulana i wbrew pozorom dba o czystość. Teraz i Ty możesz zostać jej przyjacielem! Wysokość mastkotki: 10 cm

24,60 zł
22,14 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,46 zł

72
Bystre dziecko. Angielski w ćwiczeniach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bystre dziecko. Angielski w ćwiczeniach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.23

Bystre dziecko. Angielski w ćwiczeniach to wyjątkowa pozycja przeznaczona dla dzieci będących na drugim etapie edukacji szkolnej. Pozycja zawiera różnorodne zadania, które pozwolą wzbogacić słownictwo, poćwiczyć pisownię i gramatykę języka angielskiego. Treść publikacji stanowi doskonałe narzędzie do utrwalenia zdobytej w szkole wiedzy.

16,99 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

73
Alfabet angielski. 1000 słów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alfabet angielski. 1000 słów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

Alfabet angielski. 1000 słów to wyjątkowa pozycja przeznaczona dla dzieci będących na drugim etapie edukacji szkolnej. Książka została zaprojektowana tak, aby zadowoliła nawet najbardziej wymagające dziecka. 1000 najważniejszych słów ułożonych alfabetycznie pomoże wzbogacić słownictwo dziecko. A konieczność samodzielnego uzupełnienia słów o brakujące litery pozwoli utrwalić wiedzę. Na końcu książki zamieszczono odpowiedzi.

24,95 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,9%
oszczędzasz 6,96 zł

74
Wesołe liczby od 1 do 100 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesołe liczby od 1 do 100
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.25

Wesołe liczby od 1 do 100 to zestaw ćwiczeń kształtujących umiejętność pisania cyfr i pozwalających dziecku oswoić się z liczbami od 1 do 100. Książka została wzbogacona kolorowymi ilustracjami i zadaniami sprawdzającymi zdobytą wiedzę.

10,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

75
Angielski dla dzieci. Let’s Start! Age 7-8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski dla dzieci. Let’s Start! Age 7-8
Niedostępny
Brak

„Angielski dla dzieci. Let’s Start!” to seria książeczek do nauki języka angielskiego dla najmłodszych. Liczne ćwiczenia i zabawy związane ze słownictwem pozwolą dziecku rozwinąć swoje zdolności językowe. Pomogą także w kształceniu umiejętności pisania. Seria stanowi doskonałe narzędzie pozwalające utrwalić wiedzę zdobytą w przedszkolu i szkole.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

76
Angielski dla dzieci. Let’s Start! Age 6-7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski dla dzieci. Let’s Start! Age 6-7
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.01

„Angielski dla dzieci. Let’s Start!” to seria książeczek do nauki języka angielskiego dla najmłodszych. Liczne ćwiczenia i zabawy związane ze słownictwem pozwolą dziecku rozwinąć swoje zdolności językowe. Pomogą także w kształceniu umiejętności pisania. Seria stanowi doskonałe narzędzie pozwalające utrwalić wiedzę zdobytą w przedszkolu i szkole.

14,99 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

77
Angielski dla dzieci. Let’s Start! Age 5-6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski dla dzieci. Let’s Start! Age 5-6
Niedostępny
Brak

„Angielski dla dzieci. Let’s Start!” to seria książeczek do nauki języka angielskiego dla najmłodszych. Liczne ćwiczenia i zabawy związane ze słownictwem pozwolą dziecku rozwinąć swoje zdolności językowe. Pomogą także w kształceniu umiejętności pisania. Seria stanowi doskonałe narzędzie pozwalające utrwalić wiedzę zdobytą w przedszkolu i szkole.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

78
Wesoła matematyka dla dzieci w wieku 6-7 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesoła matematyka dla dzieci w wieku 6-7 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.26

„Wesoła matematyka” to zestaw trzech książeczek przeznaczonych dla najmłodszych. Seria stanowi wspaniałe przygotowanie do szkolnej przygody. Zadania zostały tak skonstruowane, aby dziecko samodzielnie mogło je rozwiązywać.

10,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

79
Wesoła matematyka dla dzieci w wieku 5-6 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesoła matematyka dla dzieci w wieku 5-6 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.01

„Wesoła matematyka” to zestaw trzech książeczek przeznaczonych dla najmłodszych. Seria stanowi wspaniałe przygotowanie do szkolnej przygody. Zadania zostały tak skonstruowane, aby dziecko samodzielnie mogło je rozwiązywać.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

80
Wesoła matematyka dla dzieci w wieku 4-5 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesoła matematyka dla dzieci w wieku 4-5 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.02.20

„Wesoła matematyka” to zestaw trzech książeczek przeznaczonych dla najmłodszych. Seria stanowi wspaniałe przygotowanie do szkolnej przygody. Zadania zostały tak skonstruowane, aby dziecko samodzielnie mogło je rozwiązywać.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

81
Pierwsze czytanki. Część 4. Historia Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze czytanki. Część 4. Historia Polski
Dostępny
23 szt.

„Pierwsze czytanki” to seria książeczek przeznaczona dla dzieci, które zaczynają samodzielną przygodę z czytaniem. Publikacje zawierają proste teksty – od zdań pojedynczych do bardziej rozbudowanych.

9,50 zł
6,99 zł

Rabat 26,4%
oszczędzasz 2,51 zł

82
Happy Food. Przez żołądek do szczęścia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Happy Food. Przez żołądek do szczęścia
Dostępny
3 szt.

Brzuch to nasz „drugi mózg”, więc czujesz się tak, jak jesz.Hamburger o działaniu przeciwzapalnym?Sok z buraka zamiast viagry? To możliwe. Zawartość talerza wpływa zarówno na ciało, jak i na umysł. Może poprawić humor i wyostrzyć zmysły, leczyć stany lękowe i depresję, a nawet przeciwdziałać wielu groźnym chorobom i opóźniać procesy starzenia. A wszystko zaczyna się w jelitach… Znany szwedzki szef kuchni Niklas Ekstedt oraz dziennikarz naukowy Henrik Ennart przekonują, że zdrowe odżywianie nie jest trudne – wystarczy wiedzieć, co nam służy i dlaczego. Proste przepisy połączone z lekkostrawną wiedzą z zakresu medycyny i psychologii pomogą zmienić podejście do jedzenia i odnaleźć szczęście w kuchni i poza nią. * Jakie pokarmy powodują stany zapalne i depresję? * Jak stres wpływa na brzuch? * Co uszczęśliwia jelita? * Na czym polega cukrowy blues? * Jak wyeliminować z jadłospisu złodziei szczęścia? * Które superprodukty ukoją ciało i duszę? Czytaj, jedz i bądź szczęśliwy!

54,90 zł
40,08 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,82 zł

83
Kolorowe kredki. Kurka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowe kredki. Kurka
Dostępny
39 szt.

Kolorowanie bawi, uczy i rozwija zdolności manualne dziecka. Podczas zabawy z tą książeczką dzieci poznają także nowe słowa. Wiele godzin dobrej zabawy gwarantowane!

11,00 zł
7,99 zł

Rabat 27,4%
oszczędzasz 3,01 zł

84
Kolorowe kredki. Piesek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowe kredki. Piesek
Dostępny
46 szt.

Kolorowanie bawi, uczy i rozwija zdolności manualne dziecka. Podczas zabawy z tą książeczką dzieci poznają także nowe słowa. Wiele godzin dobrej zabawy gwarantowane!

11,00 zł
7,99 zł

Rabat 27,4%
oszczędzasz 3,01 zł

85
Dekoracja ścienna zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracja ścienna zwierzęta
Sticker Boo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.03

Naklejki dekoracyjne na ścianę 3D - Zwierzęta.

8,99 zł
Powiadomienie
86
Dekoracja ścienna Zamek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracja ścienna Zamek
Sticker Boo
Niedostępny
Brak

Dekoracja ścienna wypukła, wzór: zamek, rycerz oraz księżniczka, całość w pastelowych kolorach

8,99 zł
Powiadomienie
87
Dekoracja ścienna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracja ścienna
Sticker Boo
Dostępny
101 szt.

Dekoracja ścienna, piankowa LPS: chomik w łódce

3,99 zł
88
Pierwsze czytanki. Poziom 3. Kosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze czytanki. Poziom 3. Kosmos
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.13

„Pierwsze czytanki” to seria książeczek przeznaczona dla dzieci, które zaczynają samodzielną przygodę z czytaniem. Publikacje zawierają proste teksty – od zdań pojedynczych do bardziej rozbudowanych.

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

89
365 niegłupich zabaw po szkole - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
365 niegłupich zabaw po szkole
Dostępny
22 szt.

Jak zrobić karnawałową maskę, zorganizować rowerowe safari, zostać mimem? W jaki sposób skonstruować zegar słoneczny, oszczędzać wodę, rozkręcić własny biznes? Jak przygotować zaproszenia na urodziny, zrobić domową gazetkę i napisać list do prezydenta? Jak wywołać tornado w butelce i zmusić rodzynki do skakania? 365 niegłupich zabaw po szkole to źródło pomysłów, które wyzwolą wyobraźnię każdego dziecka. Na każdy dzień w roku inny pomysł na zabawę. Doskonała dla rodziców, dziadków, rodzeństwa, opiekunów. Książka, która pobudza kreatywność, rozwija fantazję, odrywa od pilota i myszki. Sheila Ellison ukończyła psychologię na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. Jest pomysłodawczynią i współautorką niezwykle popularnych poradników dla rodziców, m.in. 365 dni z kochanym maleństwem i 365 dni kreatywnej zabawy. Matka czwórki dzieci. Judith Gray – nauczycielka szkolna i wykładowca akademicki, koordynatorka kursów tańca. Ma czworo dzieci.

36,99 zł
26,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

90
Pierwsze czytanki. Poziom 2. Kopciuszek / Piękna i Bestia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze czytanki. Poziom 2. Kopciuszek / Piękna i Bestia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.07

„Pierwsze czytanki” to seria książeczek przeznaczona dla dzieci, które zaczynają samodzielną przygodę z czytaniem. Publikacje zawierają proste teksty – od zdań pojedynczych do bardziej rozbudowanych.

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

91
Pierwsze czytanki, część 1. Samochodzik Henio w gospodarstwie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze czytanki, część 1. Samochodzik Henio w gospodarstwie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.04

„Pierwsze czytanki” to seria książeczek przeznaczona dla dzieci, które zaczynają samodzielną przygodę z czytaniem. Publikacje zawierają proste teksty – od zdań pojedynczych do bardziej rozbudowanych.

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

92
Piłka nożna. Futbol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka nożna. Futbol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.30

Futbol to publikacja dla dzieci o najpopularniejszej dyscyplinie sportowej na świecie. Zeszyt przekazuje dziecku wiedzę na temat piłki nożnej, a przy okazji dostarcza fantastycznej zabawy. Dziecko rozwiązując zadania uczy logicznego myślenia, ćwiczy koncentrację i bawi się naklejkami!

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

93
Both Directions At Once. The Lost Album, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Both Directions At Once. The Lost Album, CD
John Coltrane, Universal Music Polska
Dostępny
3 szt.

Święty Graal Jazzu odnaleziony! Z radością dzielimy się informacją, że niepublikowane nagrania legendy jazzu - Johna Coltrane'a ukazują się nakładem Impulse Records! Premiera "Both Directions at Once: The Lost Album" już 29 czerwca! Album zawiera oryginalne, nigdy niepublikowane kompozycje, zarejestrowane przez kwartet Johna Coltrane'a w 1963 roku w Van Gelder Studios. Lista utworów: 1. Untitled Original 11383 2. Nature Boy 3. Untitled Original 11386 4. Vilia 5. Impressions 6. Slow Blues 7. One Up, One Down

39,99 zł
39,19 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,80 zł

94
Pakiet Trylogia Millennium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Trylogia Millennium
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.01.18

„Misternie skonstruowana z dbałością o najmniejszy szczegół, ale napisana z niespotykaną energią i trzymająca w napięciu” („The Independent”), „wyjątkowa i fascynująca” („Chicago Tribune”), „porywająca” („The New York Times”), „arcydzieło naszych czasów” („The Washington Post Book World”) – trylogia Millennium stała się międzynarodową sensacją. Przetłumaczona na 50 języków, sprzedała się w ponad 80 milionów egzemplarzy na całym świecie. Trylogia autorstwa Stiega Larssona to jednocześnie mroczne kryminały polityczne, thrillery psychologiczne, wielowątkowe powieści szpiegowskie, ale przede wszystkim książki, które czyta się z zapartym tchem, zarywając noce. Ekskluzywna edycja w twardej oprawie zapakowana w gustowne pudełko to gratka dla fanów Stiega Larssona i idealny prezent dla tych, którzy jeszcze nie mieli szansy spotkać Lisbeth Salander, „jednej z najbardziej fascynujących bohaterek we współczesnej literaturze” („San Francisco Chronicle”). „Ostrożnie, ta trylogia uzależnia na całego!” The Guardian “Wyjątkowa... Witaj wśród nieśmiertelnych, Lisbeth Salander!” Mario Vargas Llosa 1. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet Gdy zaczniesz czytać Mężczyzn, którzy nienawidzą kobiet, nie będzie odwrotu. Pierwsza książka z trylogii Stiega Larssona to historia morderstwa sprzed lat, saga rodzinna, opowieść o miłości i intryga finansowa połączone w mroczną i świetnie napisaną powieść trzymającą w napięciu do samego końca. To także pierwsze spotkanie z dziennikarzem i wydawcą magazynu „Millennium” Mikaelem Blomkvistem i młodą, intrygującą outsiderką, genialną hakerką Lisbeth Salander. 2. Dziewczyna, która igrała z ogniem Lisbeth na skutek niefortunnego zbiegu okoliczności podejrzana jest o popełnienie morderstwa i ścigana przez policję. Mikael Blomkvist nie wierzy jednak w jej winę i zaczyna prowadzić własne śledztwo, podczas gdy Salander daje się wciągnąć w morderczą zabawę w kotka i myszkę i sięga w mroczną przeszłość swojej rodziny. 3. Zamek z piasku, który runął Salander zbiera siły, by zemścić się na swoich wrogach, a Mikael Blomkvist rusza w pogoń za prawdą. Zaczyna się dramatyczny wyścig z czasem, a finał wywoła trzęsienie ziemi w rządzie i służbach bezpieczeństwa.

119,90 zł
89,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 29,97 zł

95
Piłka nożna. Mecz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka nożna. Mecz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.18

Mecz to publikacja dla dzieci o najpopularniejszej dyscyplinie sportowej na świecie. Zeszyt przekazuje dziecku wiedzę na temat piłki nożnej, a przy okazji dostarcza fantastycznej zabawy. Dziecko rozwiązując zadania uczy logicznego myślenia, ćwiczy koncentrację i bawi się naklejkami!

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

96
Piłka nożna. Na boisku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka nożna. Na boisku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

Na boisku to publikacja dla dzieci o najpopularniejszej dyscyplinie sportowej na świecie. Zeszyt przekazuje dziecku wiedzę na temat piłki nożnej, a przy okazji dostarcza fantastycznej zabawy. Dziecko rozwiązując zadania uczy logicznego myślenia, ćwiczy koncentrację i bawi się naklejkami!

9,50 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,4%
oszczędzasz 2,51 zł

97
Geniusz w rodzinie. Pamięć i koncentracja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geniusz w rodzinie. Pamięć i koncentracja
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.27

Na nudę, odpoczynek i dobrą zabawę… Książka Geniusz w rodzinie. Pamięć i koncentracja sprawdzi się w każdej sytuacji. Niemal 50 łamigłówek, zagadek i zadań, przy których trzeba ruszyć głową. Z tą książką myślenie nie boli, a staje się pasjonującą przygodą. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

98
Geniusz w rodzinie. Matematyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geniusz w rodzinie. Matematyka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.10

Na nudę, odpoczynek i dobrą zabawę… Książka Geniusz w rodzinie. Matematyka sprawdzi się w każdej sytuacji. Niemal 50 łamigłówek, zagadek i zadań, przy których trzeba ruszyć głową. Z tą książką myślenie nie boli, a staje się pasjonującą przygodą. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!

10,50 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,9%
oszczędzasz 2,51 zł

99
Geniusz w rodzinie. Logika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geniusz w rodzinie. Logika
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.11

Na nudę, odpoczynek i dobrą zabawę… Książka Geniusz w rodzinie. Logika sprawdzi się w każdej sytuacji. Niemal 50 łamigłówek, zagadek i zadań, przy których trzeba ruszyć głową. Z tą książką myślenie nie boli, a staje się pasjonującą przygodą. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!

10,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

100
Wiolanda lub światowość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiolanda lub światowość
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.21

Monsieur Marcel Proust jest doskonałym satyrykiem. Nie stoi prawie wcale po stronie swojej książki, którą atakuje frontalnie lub niepokoi z flanki jakże nieznośnego obecnie snobizmu. Uwagi tego są sprawiedliwe i złośliwe, i daje się percypować przyjemność, śledząc taki ostry, spadający gradobicie słów. Z trzech najważniejszych opowiadań napisanych przez pana Marcela Prousta, la Mort de Baltassaro [sic] Silvande, la Confession d’une jeune fille, Violante ou la Mondanite, trzecia jest najlepiej napisana ponieważ ma charakterystyczny temat, którym bywa satyra towarzyskich obyczajów.

35,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

Wróć do góry