hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.06.11

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 11 czerwca 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Papier Xero A4, 80 g (International-paper), na drugim A królik słuchał (Cori Doerrfeld). Kolejny produkt to Sanatorium doktora Kramera (Katarzyna Targosz) oraz Kapryśne koło fortuny. Elżbieta żona Jagiełły (Alina Zerling-Konopka).
1
Papier Xero A4, 80 g - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier Xero A4, 80 g
International-paper, 500 arkuszy
Dostępny
108 szt.

Papier Pol Jet 80 g/m2, ryza 500 arkuszy. Wysoka biel zapewnia wyraźny kontrast tekstu i kolorów idealny do kolorowych prezentacji, korespondencji biznesowej i ofert handlowych. Nadaje się do drukarek laserowych, atramentowych oraz kopiarek. Optymalna sztywność zapewnia niezawodne działanie urządzeń.

36,99 zł
31,44 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,55 zł

48 osób kupiło
2
A królik słuchał - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A królik słuchał
Dostępny
154 szt.

Mały Taylor w skupieniu bawi się klockami. Kiedy budowla się rozpada, chłopiec nie bardzo wie, jak ma na to zareagować. Zaraz nadbiega jednak całe mnóstwo doradców, którzy wiedzą lepiej, czego Taylor chce i potrzebuje... Prosta opowieść o tym, jak ważne jest zrozumienie własnych uczuć i potrzeb.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

35 osób kupiło
3
Sanatorium doktora Kramera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sanatorium doktora Kramera
Dostępny
17 szt.

Wraz z nietuzinkową siostrą zakonną rozwiąż zagadkę Sanatorium doktora Kramera i odkryj tajemnice jego intrygujących mieszkańców! Pacjenci luksusowego ośrodka leczenia zaburzeń psychicznych skarżą się na przeszkadzające im w nocy hałasy. Są przekonani, że stary gmach, będący obecnie siedzibą kliniki „Pod Liliami”, nawiedzany jest przez duchy. Domagają się od jej właścicielki sprowadzenia na miejsce osoby zdolnej poradzić sobie z tym problemem. Chcąc zadowolić swych pensjonariuszy, dyrektor Aldona Gwież prosi o pomoc pewien zakon. Nie wie jednak, że przysłana do niej siostra Krescencja to nie tylko znawczyni spraw duchowych... Ta niezwykła zakonnica od razu domyśla się, że w dawnym Sanatorium doktora Kramera dzieją się rzeczy co najmniej zastanawiające. Odkrywa też, że jej misja ma na celu nie tylko rozwikłanie tajemniczej zagadki nocnych hałasów... Katarzyna Targosz w swej kolejnej po bestsellerowym Szlaku Kingi książce zaprasza czytelników w przepiękne okolice Beskidu Małego i Wadowic. Tym razem proponuje nam połączenie trzymającej w napięciu powieści detektywistycznej ze wzruszającą historią grupy poranionych i nieszczęśliwych ludzi, dla których Bóg przygotował zaskakujący scenariusz wydarzeń...

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

4 osoby kupiły
4
Kapryśne koło fortuny. Elżbieta żona Jagiełły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapryśne koło fortuny. Elżbieta żona Jagiełły
Dostępny
4 szt.

Dzieje Elżbiety, trzeciej żony Jagiełły, która wcześniej poślubiła niekochanego możnowładcę Granowskiego i żyła jak przykładna mężatka. Kapryśny los otworzył jednak przed nią niezwykłe możliwości, dzięki którym mogła być wreszcie szczęśliwa. Książka przedstawia miłość i zdradę, wielkie sceny batalistyczne, wojny husyckie i bunty narodowe. Zanurzmy się w burzliwe lata późnego Średniowiecza.

27,30 zł
19,99 zł

Rabat 26,8%
oszczędzasz 7,31 zł

2 osoby kupiły
5
Opiekun i Orędownik Medjugorja. Ojciec Slavko Barbarić - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opiekun i Orędownik Medjugorja. Ojciec Slavko Barbarić
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.26

Fascynująca opowieść o życiu świadka objawień z Medjugorja, dzięki któremu orędzie Królowej Pokoju promieniuje na cały świat... Ojciec Slavko Barbarić przez lata był inicjatorem i opiekunem wielu dzieł duszpasterskich i charytatywnych powstałych wokół miejsca, w którym od 1981 roku objawia się Matka Boża – Królowa Pokoju. Jego niezwykłe życie to nie tylko dobry materiał na książkę biograficzną, lecz przede wszystkim znakomite tło dla opowieści o historii Medjugorja, której był nie tylko uczestnikiem, ale i jednym z twórców. Jego oddanie Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie, a także Matce Bożej, której przesłania był gorącym orędownikiem, to inspirujący wzór do naśladowania dla wszystkich wiernych, a szczególnie tych, którzy pragną kroczyć drogą wskazaną przez Maryję w medjugorskich objawieniach. Książka Anity Rembiesy to pierwsze w Polsce tak obszerne opracowanie na temat pięknego życia tego charyzmatycznego franciszkanina – pracowitego, pokornego i oddanego pracy z pielgrzymami oraz ludźmi potrzebującymi. Opisowi wydarzeń z życia ojca Slavka towarzyszy barwna opowieść o Medjugorja – o miejscu tętniącym życiem duchowym, gdzie z Matką Bożą spotykają się nie tylko Widzący, lecz także miliony ludzi, którzy dzięki Bożej łasce doświadczają nawrócenia i osobistego spotkania z Jezusem Chrystusem. Dziękuję ci, ojcze Slavko, że byłeś dobrym, cichym współpracownikiem Królowej Pokoju i przyczyniłeś do rozpropagowania Jej orędzi z Medjugorja. ze wstępu ks. dr. Macieja Arkuszyńskiego Anita Rembiesa – z wykształcenia fizyk, z zawodu menadżer i konsultant. Ojciec Slavko poprzez swoje książki stał się jej duchowym przewodnikiem. Medjugorje to dla niej miejsce szczególne, które zasługuje na to, by je poznać i zrozumieć.

21,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
6
Spirit Animals. Upadek bestii. Tom 5. Serce ziemi. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spirit Animals. Upadek bestii. Tom 5. Serce ziemi. Audiobook
Sarah Prineas, Biblioteka Akustyczna
Dostępny
7 szt.

Conor, Abeke, Meilin i Rollan, czwórka przyjaciół z grupy Zielonych Płaszczy, wciąż nie mogą zaznać spokoju. Uknuta przez wrogów intryga sprawiła, że Zieloni znaleźli się w niebezpieczeństwie. Uznani za zdrajców muszą uciekać, by ocalić swoje życie i swój świat. Kto wystąpił przeciwko nim? Kto stoi za spiskiem? Czy czwórce bohaterów uda się oczyścić z nieprawdziwych zarzutów? Jedno jest pewne: wojna jeszcze się nie skończyła.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

1 osoba kupiła
7
Rosnę i czytam. Bajki dla 7-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rosnę i czytam. Bajki dla 7-latka
Dostępny
177 szt.

Książeczki z tej serii towarzyszą dzieciom w dorastaniu. Siedmiolatki mogą już samodzielnie czytać ciekawe opowiastki, zilustrowane bajecznie kolorowymi obrazkami. Zadania, które znaleźć można na końcu, umilą małym czytelnikom lekturę.

13,00 zł
10,99 zł

Rabat 15,5%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
8
Dożywocie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dożywocie
Dostępny
24 szt.

Wina i kara. Żal i skrucha. Gniew i brak możliwości przebaczenia. Jest to próba przybliżenia świata za murami więzienia, w którym autor spędził więcej lat niż poza nim. Stara się naszkicować obraz człowieka, jakim można się stać pomimo zła wyrządzonego wcześniej innym. Autor od 1996 roku odbywa karę dożywotniego pozbawienia wolności za popełnienie zbrodni zabójstwa.

27,30 zł
19,99 zł

Rabat 26,8%
oszczędzasz 7,31 zł

9
Noc ósma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noc ósma
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Nowy bestseller numer 1 mistrza thrillera psychologicznego.Fitzek poraża i przeraża...Uważaj: to może zdarzyć się naprawdę.Każdemu... Tobie też! Jest ósmy dzień ósmego miesiąca roku. Ósma wieczór. Masz cały kraj wrogów. Czy przeżyjesz Noc Ósmą? Wyobraź sobie internetową loterię, w której każdy może zgłosić najbardziej znienawidzoną osobę. Ósmego sierpnia zostanie wylosowany jeden człowiek. Przez całą noc będzie on wyjęty spod prawa. Każdy może go bezkarnie zabić. I dostanie za to nagrodę – dziesięć milionów euro. Uwaga: to dzieje się naprawdę. Masowy eksperyment psychologiczny wymknął się spod kontroli. A wylosowano twoje nazwisko... Sebastian Fitzek – autor numer 1 w Niemczech, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 30 krajach. Każda powieść Fitzka – Terapia, Pasażer 23, Przesyłka, Ostatnie dziecko, Odprysk, Odcięci, Lot 7A – zajmuje przez wiele miesięcy 1. miejsce na listach bestsellerów i osiąga milionowe nakłady. W samych Niemczech sprzedano ponad 10 000 000 egzemplarzy. Kilka zekranizowano, wiele doczekało się adaptacji teatralnych i telewizyjnych. „The Times” nazwał Sebastiana Fitzka „mistrzem psychologicznej gry”. „Thrillery są zwierciadłem społeczeństwa. Ja pokazuję zwykłych ludzi zaatakowanych przez niezwykłe sytuacje. Często muszę wręcz łagodzić okrucieństwo świata, żeby czytelnik mi uwierzył” – Sebastian Fitzek

39,80 zł
27,86 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

10
Obsada - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obsada
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.20

Danielle Steel jak zwykle najlepsza! Obsada zaraz po premierze króluje na 1. miejscu „New York Timesa” i „Publishers Weekly”. Po raz pierwszy najpopularniejsza autorka literatury kobiecej wkracza do świata filmu i mocniej niż kiedykolwiek składa hołd sile kobiety – w każdym wieku, kobiety matki, żony, przyjaciółki, ich odwadze, by wytrwać w życiowym serialu bólu i radości. I w dążeniu do spełnienia marzeń. Kait Whittier stworzyła swoją rubrykę w nowojorskim czasopiśmie. Ma miliony fanek, kocha swoją pracę, uwielbia swoje dorosłe dzieci. Ale po dwóch małżeństwach woli unikać komplikacji, jakie niesie nowa miłość. Aż poznaje producenta telewizyjnego z Los Angeles – i wszystko się zmienia. Kait, zainspirowana prawdziwą historią swojej niezwykłej babki, pisze scenariusz serialu... Z dnia na dzień zanurza się w barwnym świecie gwiazd - aktorów i filmowców, którzy przenoszą jej wizję na ekran: od tajemniczej grande dame złotej ery Hollywood po najseksowniejszego „niegrzecznego chłopca” Los Angeles. Na planie wszyscy zbliżają się do siebie, dzielą się tajemnicami. Ale w środku tego cudownego roku Kait musi się zmierzyć z największym wyzwaniem, przed jakim może stanąć matka…

39,80 zł
27,86 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

11
TED Books. Jak będziemy żyć na Marsie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TED Books. Jak będziemy żyć na Marsie
Dostępny
17 szt.

Nagradzany dziennikarz Stephen L. Petranek twierdzi, że w 2027 roku ludzie będą żyć na Marsie. Stawia tezę, że życie na Marsie jest nie tylko możliwe, ale i nieuniknione. Brzmi to jak science fiction, ale Stephen L. Petranek uważa to za fakt: w ciągu dwudziestu lat ludzie będą żyć na Marsie. Będą musieli. W tej prowokującej książce, która łączy biznes, naukę i ludzkie doświadczenia, Petranek utrzymuje, że życie na Marsie jest niezbędnym planem awaryjnym dla ludzkości i w fascynujących szczegółach wyjaśnia, jak do tego dojdzie. Wyścig już trwa. Prywatne firmy – kierowane przez takich przedsiębiorców jak Elon Musk, Jeff Bezos, Paul Allen i sir Richard Branson – holenderskie reality show i misja kosmiczna Mars One, NASA czy chiński rząd należą do wielu grup rywalizujących o pierwszeństwo i otwarcie drzwi dla osadnictwa na tej planecie. Po co lecieć na Marsa? Życie na Marsie daje potencjalne możliwości ratowania ludzkiego istnienia dla wszystkich na Ziemi. Wyczerpywanie się zasobów wody, przytłaczająca zmiana klimatu i wiele innych katastrof – od ataków terrorystycznych po uderzenia meteorytów – wszystko to budzi duży niepokój. Aby przetrwać, musimy stać się gatunkiem kosmicznym. Mamy technologię, aby nie tylko doprowadzić ludzi na Marsa, ale także przekształcić go w planetę nadającą się do zamieszkania. Prawdopodobnie potrzeba około 300 lat, aby przystosować Marsa do ludzkich potrzeb, ale możemy zamienić go w prawdziwy Eden. Możemy tam zamieszkać w specjalnie zaprojektowanych siedliskach już w ciągu najbliższych dwudziestu lat. W tej ekscytującej kronice Petranek przedstawia korowód bohaterów zaangażowanych w dramatyczny wysiłek o palmę pierwszeństwa w zasiedleniu Marsa. „Jak będziemy żyć na Marsie” to próba odpowiedzi na pytanie, jak dojdzie do osiedlenia się na Marsie w ciągu najbliższych dwudziestu lat. O książkach z serii TED Books: Małe książki o wielkich ideach. Są na tyle krótkie, że można je przeczytać za jednym posiedzeniem, ale na tyle długie, że pozwalają na pogłębione poznanie tematu. Ta różnorodna seria zawiera pozycje, których tematyka krąży od architektury do świata biznesu, od podróży w czasie do miłości, i doskonale nadaje się dla ciekawych świata wielbicieli czytania. Każdej z książek TED towarzyszy powiązana z nią prelekcja, którą można obejrzeć online na TED.com. Książki kontynuują tam, gdzie kończy się wykład.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

12
Koty w worku, czyli z dziejów pojęć i rzeczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koty w worku, czyli z dziejów pojęć i rzeczy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.20

Zbiór komentarzy do wyrazu, nazwy, wyrażenia lub przysłowia umieszczonego w ich tytule, a także gawęd na tematy historyczne, językowe, przyrodnicze, artystyczne, cywilizacyjne. Opowieść toczy się swobodnie, zajmując się tymi lub owymi przejawami spraw oglądanych z tych lub owych punktów widzenia, zależnie od tego, co się wydawało bardziej godne uwagi.

37,80 zł
26,46 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,34 zł

13
Zabójcze maszyny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabójcze maszyny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.08

Przedstawiamy pierwszy tom czterotomowego cyklu Zabójcze maszyny, w którym Philip Reeve stworzył jeden z najwspanialszych fantastycznych światów, jakie kiedykolwiek wykreowano Sześćdziesiąt minut – tyle wystarczyło, żeby zniszczyć ludzką cywilizację. Tysiące lat później nastała nowa era ruchomych miast. Miasta drapieżcy na gigantycznych gąsienicach przemierzają wyludnioną Ziemię. Polują: atakują, walczą i pożerają się nawzajem. Londyn dostrzegł zdobycz. Małe miasteczko nie ma szans. Londyn jest wielki, szybki i... głodny. Podczas polowania Wielki Mistrz Cechu Historyków Londynu zostaje zaatakowany sztyletem przez tajemniczą dziewczynę. Życie ratuje mu młody czeladnik. W pogoni za napastniczką zostaje wyrzucony z pędzącego miasta. Na jałowych pustkowiach wielkiego Terenu Polowań ci dwoje, których wszystko dzieli, są zdani tylko na siebie. Wśród przemocy, brutalności i nieustannego niebezpieczeństwa Tom i Hester muszą walczyć o życie i przyszłość świata… „Połączenie emocji i oszałamiających efektów wizualnych”. – Peter Jackson W rolach głównych: Robert Sheehan, Hera Hilmar i Hugo Weaving.

37,80 zł
26,46 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,34 zł

14
Akademia Pennyroyal. Tom 3. Waleczna Księżniczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Pennyroyal. Tom 3. Waleczna Księżniczka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.23

Magiczna harfa, olbrzymy, groźne gobliny i irytujące jednorożce w błyskotliwym finale baśniowej trylogii. Evie i Maggie wciąż cieszą się swoim zwycięstwem, gdy wracają do domów po wyczerpującym roku w Akademii. Ale najszczęśliwszy dzień w ich życiu nie trwa zbyt długo – oto wpadają w zasadzkę wiedźm i muszą jak najszybciej dotrzeć z powrotem do Akademii Pennyroyal. Wokół zamku pojawiają się niebezpieczne i mroczne siły, a Evie wraz z przyjaciółmi musi opracować plan ucieczki. Czy uda się uratować Akademię, skoro każdy z nich ma własne problemy, o które chce zadbać?

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

15
Serafina i rozdzielone serce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serafina i rozdzielone serce
Dostępny
5 szt.

Trzecia część bestsellerowej serii o walecznej dziewczynie, która mierzy się z siłami zła, aby chronić to, co pokochała. Serafina budzi się w ciemności. Nie wie, co się wydarzyło, nie wie, dlaczego życie w Biltmore zmieniło się w niewyobrażalny sposób. Musi odkryć prawdę o tym, co się z nią stało, i znaleźć sposób na wykorzystanie jej nowych mocy, zanim będzie za późno. Walczy, aby odzyskać siebie, przyjaźń Braedena i aby ocalić miejsce, które nauczyła się już nazywać domem.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

16
Pakiet. Apartament / Bezpieczna przystań / Nadzieja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Apartament / Bezpieczna przystań / Nadzieja
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.10

Apartament Miejsce, w którym spełniają się marzenia... Słoneczny apartament w sercu Nowego Jorku. Cztery młode lokatorki. Wszystkie w punkcie zwrotnym swojego życia. Claire, ambitna projektantka damskich butów; konserwatywny szef utrudnia jej karierę. Początkująca pisarka Abby szuka literackiej szansy. Jest uzależniona od starszego od niej reżysera, który pielęgnuje jej niewiarę w siebie. Sasha, sympatyczna studentka medycyny. Ma problem z siostrą bliźniaczką, rozchwytywaną top modelką, która robi niemądre rzeczy, a Sasha słono za nie płaci. Jest jeszcze Morgan, ambitna finansistka z Wall Street. Z awersją do małżeństwa i, jako jedyna z dziewczyn, ze stałym partnerem. I z nieprzewidywalnym szefem. Każda z nich walczy o zawodowy sukces, a po cichu marzy o wielkiej miłości. Każda dostaje swoją szansę. I na sukces, i na miłość... A wtedy gdy je osiągną, zrozumieją, co straciły, a co zyskały... Bezpieczna przystań Wzruszająca opowieść o rodzinie naznaczonej cierpieniem, i o dwojgu ludzi, którzy stracili wszystko i odnaleźli nadzieję. Ophélie wraz z jedenastoletnią córką Pip spędza lato nad oceanem. Spokój pustych, smaganych deszczem plaż w pobliżu San Francisco nie łagodzi jednak bólu niedawnej tragedii. Aż do dnia, gdy podczas samotnego spaceru brzegiem morza Pip spotyka Matta. Utalentowany malarz zaprzyjaźnia się z dziewczynką i zaczyna uczyć ją rysunku. A matkę... urzeka. Jego dobroć i ciepło dają Ophélie uzdrawiającą siłę. Przy nim znów potrafi się śmiać. Kiedy jednak wydaje jej się, że jest gotowa wrócić do życia, los znów okrywa je cieniem. Lecz w mroku zawsze świeci światełko nadziei... Nadzieja Dramatyczne losy trzech par pragnących stworzyć rodzinę wiodą przez klęski i zwycięstwa, tragedie i radości, rozpacz i nadzieję... Biorąc ślub, Diana i Andrew są pewni, że ich pierwsze dziecko zostanie poczęte już podczas miesiąca miodowego. Ale mijające miesiące przynoszą kolejne rozczarowania... Charlie wychował się w sierocińcach. Marzy o domu pełnym dzieci. Ale jego żona nie dzieli z nim tego marzenia... Pilar, wzięta adwokat, po dziesięciu latach związku wychodzi za mąż za starszego o dziewiętnaście lat Brada, ojca dorosłej córki. Brad wkrótce ma zostać dziadkiem, a Pilar zaczyna się zastanawiać, czy ona sama nie będzie kiedyś żałować, że nie mają własnych dzieci. Czy czegoś w życiu nie traci... Każde z nich podejmuje wyzwanie, jakie rzucił im los. Bo warto wierzyć w szczęśliwe zakończenia…

99,90 zł
69,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 29,97 zł

17
Pakiet. Króliczek Piotruś i inne historyjki / Świat Beatrix Potter. Kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Króliczek Piotruś i inne historyjki / Świat Beatrix Potter. Ko...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.28

Sięgnij po ten zbiór uroczych, pięknie ilustrowanych opowiastek, które od ponad stu lat zachwycają dzieci na całym świecie, by poznać sympatycznych, skorych do psot bohaterów i ich zabawne przygody.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

18
Rosnę i czytam. Bajki dla 5-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rosnę i czytam. Bajki dla 5-latka
Dostępny
45 szt.

Książeczki z tej serii towarzyszą dzieciom w dorastaniu. Mali czytelnicy mogą oglądać bajecznie kolorowe obrazki i próbować swych sił w samodzielnym czytaniu prostych bajeczek i opowiastek. Zadania, które znaleźć można na końcu, umilą im lekturę.

13,00 zł
10,99 zł

Rabat 15,5%
oszczędzasz 2,01 zł

19
Rosnę i czytam. Bajki dla 4-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rosnę i czytam. Bajki dla 4-latka
Dostępny
42 szt.

Książeczki z tej serii towarzyszą dzieciom w dorastaniu. Maluchy mogą oglądać bajecznie kolorowe obrazki i słuchać ciekawych bajeczek oraz opowiastek. Zadania, które znaleźć można na końcu, umilą małym czytelnikom lekturę.

13,00 zł
10,99 zł

Rabat 15,5%
oszczędzasz 2,01 zł

20
Rosnę i czytam. Bajki dla 6-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rosnę i czytam. Bajki dla 6-latka
Dostępny
113 szt.

Książeczki z tej serii towarzyszą dzieciom w dorastaniu. Mali czytelnicy mogą oglądać bajecznie kolorowe obrazki i próbować swych sił w samodzielnym czytaniu prostych bajeczek i opowiastek. Zadania, które znaleźć można na końcu, umilą im lekturę.

13,40 zł
10,99 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 2,41 zł

21
Nowe bajki o niesfornych zwierzątkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe bajki o niesfornych zwierzątkach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.13

Ten pięknie ilustrowany zbiór bajek zachwyci najmłodszych czytelników. Dzięki niemu dzieci poznają przygody wielu niezwykłych bohaterów - m.in. kurki złotopiórki, niesfornej bułeczki czy lisicy, która uczyła się latać.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

22
Syzyfowe prace - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Syzyfowe prace
Dostępny
2 szt.

Debiutancka powieść Stefana Żeromskiego, Syzyfowe prace, ukazała się w 1897 r. we Lwowie i od razu zdobyła niezwykłą popularność wśród czytelników, wzbudzając jednocześnie wściekłość urzędników carskich, ponieważ dokładnie opisywał działalność rusyfikacyjną. To wielopłaszczyznowa opowieść: o realiach szkoły poddanej forsowanej rusyfikacji, o dorastaniu i dojrzewaniu świadomości narodowej. Działanie systemu szkolnego, nastawionego na wychowanie lojalnych poddanych cara, można porównać do pracy mitycznego Syzyfa, która nigdy nie przyniesie zamierzonego efektu. Książka jest lekturą szkolną.

16,90 zł
12,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

23
Sign Of The Corpse, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sign Of The Corpse, LP
Autopsy, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.11

Lista utworów: Strona A: 1. All Tomorrow's Funerals 2. Broken People 3. Mauled To Death Strona B: 1. Maggot Holes 2. Sign Of The Corpse 3. Horrific Obsession 4. Feast Of The Graveworm

79,90 zł
73,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,39 zł

24
The Barghest O Whitby, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Barghest O Whitby, LP
My Dying Bride, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.19

Lista utworów: Strona A: 1. Part 1 (15:38) Strona B: 1. Part 2 (11:28)

61,90 zł
56,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

25
Debussy. La Mer & Nocturnes, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Debussy. La Mer & Nocturnes, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.27

Achille-Claude Debussy to francuski kompozytor, przedstawiciel impresjonizmu muzycznego. Muzyka Debussy’ego charakteryzuje się gęstą fakturą, żywą kolorystyką, wyraźnym wpływem orientalnych kultur muzycznych oraz zastosowaniem niekonwencjonalnych skal muzycznych i systemów centrów tonalnych. Lista utworów: 1. De l'aube midi sur la mer 2. Jeux de vagues 3. Dialogue du vent et de la mer 4. Nr. 1 Nuages 5. Nr. 2 Ftes 6. Nr. 3 Sirnes 7. Prelude l'aprs midi d'un faune (Vorspiel zu Der Nachmittag eines Faun)

29,90 zł
27,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,39 zł

26
Warrior Soul. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warrior Soul. CD
Doro, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1.You're My Family 2.Haunted Heart 3.Strangers Yesterday 4.Thunderspell 5.Warrior Soul 6.Heaven I See 7.Creep into My Brain 8.Above the Ashes 9.My Majesty 10.In Liebe und Freundschaft 11.Ungebrochen 12.Shine on 13.Angel in the Dark (Bonus Track) 14.1999 (Bonus Track)

55,90 zł
51,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,47 zł

27
Fear No Evil, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fear No Evil, CD
Doro, Mystic Production
Dostępny
14 szt.

Lista utworów: 1. The Night of the Warlock 2. Running from the Devil 3. Celebrate 4. Caught in a Battle 5. Herzblut 6. On the Run 7. Walking with the Angels 8. I Lay My Head upon My Sword 9. It Kills Me 10. Long Lost for Love 11. 25 Years 12. Wildfire (Bonus Track) 13. You Won My Love (Bonus Track)

55,90 zł
51,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,47 zł

28
Settle Your Scores. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Settle Your Scores. CD
Hound, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

1.Not so Long Ago 2.Jim Vance 3.The Perilous Realm 4.Cursed Place 5.Thoughts & Prayers 6.Not at All 7.The Poacher 8.The Secret Commonwealth 9.Grit 10.Flesh & Bone 11.Settle Your Scores 12.Awful Fellow

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

29
Planeta Ziemia. Zwierzęta i rośliny chronione w Polsce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planeta Ziemia. Zwierzęta i rośliny chronione w Polsce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.27

Książka Planeta Ziemia. Zwierzęta i rośliny chronione w Polsce prezentuje listę rzadkich i zagrożonych przedstawicieli świata fauny i flory, występujących w różnych obszarach naszego kraju – od gór aż po Pomorze Opatrzone pięknymi fotografiami teksty zawierają informacje dotyczące pochodzenia danego gatunku, warunków przyrodniczych, w których najczęściej żyje, a także najbardziej ciekawych i charakterystycznych cech lub zachowań. To doskonała propozycja dla wszystkich miłośników naszej rodzimej przyrody.

29,95 zł
21,86 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,09 zł

30
Bruno od ksiegi blasku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bruno od ksiegi blasku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.13

Książka zbiera studia i eseje interpretatorów Schulza reprezentujących różne pokolenia i dyscypliny, wywodzących się z różnych środowisk i szkół badawczych, a połączonych znakomitym znawstwem przedmiotu. Ich teksty dowodzą, że dzieło wybitnego pisarza otwiera wciąż nowe możliwości lekturowe, oświetlając nie tylko własne tajemnice, ale wnosząc też nowe sensy i wartości do współczesnej refleksji humanistycznej.

39,00 zł
28,08 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

31
The Road To Hell, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Road To Hell, CD
Sunstorm, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Lista utworów: 1. Only The Good Will Survive 2. The Road To Hell 3. On The Edge 4. Blind The Sky 5. My Eyes On You 6. Future To Come 7. Everywhere 8. Resurrection 9. Calling 10. State Of The Heart 11. Still Fighting

59,90 zł
55,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

32
Solitary Men, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Solitary Men, CD
Refuge, Mystic Production
Dostępny
11 szt.

Lista utworów: 1. Summer's Winter 2. The Man In The Ivory Tower 3. Bleeding From Inside 4. From The Ashes 5. Living On The Edge Of Time 6. We Owe A Life To Death 7. Mind Over Matter 8. Let Me Go 9. Hell Freeze Over 10. Waterfalls 11. Another Kind Of Madness (Bonus Track)

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

33
XIII, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
XIII, CD
TnT, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

Technoboy n' Tuneboy (TnT) to projekt hardstyle tworzony przez dwóch włoskich DJ-ów: Cristiano Giusberti (Technoboy) i Antonio Don (Tuneboy). Pierwszy singel pod tytułem „First Match” nagrali w 2002 roku. W 2010 roku wystąpili na Qlimax 2010. 26 maja roku 2011 wydali swój pierwszy album. Lista utworów: 1. We're Gonna Make It 2. Not Feeling Anything 3. Fair Warning 4. It's Electric 5. Where You Belong 6. Can't Breathe Anymore 7. Get Ready for Some Hard Rock 8. People, Come Togheter 9. Tears in My Eyes 10. 17th of May 11. Catch a Wave 12. Sunshine

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

34
Planeta Ziemia. Niebo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planeta Ziemia. Niebo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.05

Warto co jakiś czas oderwać się od codziennych problemów i skierować oczy ku wspaniałym skarbom nieba. Prezentowany album zawiera podstawowe informacje o tym, jak rozpocząć obserwacje nocnego nieba. Szczegółowe opisy konstelacji zilustrowane zachwycającymi fotografiami są zachętą do astronomicznej przygody.

29,95 zł
21,86 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,09 zł

35
Nic się nie kończy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nic się nie kończy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.29

Gdy brakuje kogoś, kto przejmie dziedziczony z pokolenia na pokolenie sad i związane z jego prowadzeniem obowiązki, pozostaje tylko jedno – sprzedaż. Majątek musi zostać przekazany zupełnie obcej osobie, profity zaś sprawiedliwie podzielone pomiędzy wszystkich członków rodziny. Okazuje się jednak, że sprawiedliwość jest pojęciem względnym, a pieniądze należą się przede wszystkim najstarszej właścicielce. Przełomowy moment w życiu rodziny Bialickich daje początek i pisze całkiem nowy, niekoniecznie przez wszystkich akceptowany, scenariusz. Znający się przez całe życie członkowie rodziny nagle zaczynają postrzegać siebie nawzajem w inny sposób. Czy lepszy? Nowa powieść Joanny Kruszewskiej jest literackim studium współczesnej polskiej rodziny. Na pierwszy plan wysuwają się skrywane marzenia Haliny, seniorki rodu. Powieść z wieloma zwrotami akcji, niejednokrotnie zaskakująca sposobami rozwiązania problemów przez bohaterów. – Andrzej Salnikow, poeta, dziennikarz Nie zawsze to, co dla nas dobre, odpowiada innym. Nie zawsze udaje nam się to, co sobie zaplanujemy. A jakby tak żyć dniem dzisiejszym, nie planując jutra? Ten i inne dylematy zaprzątają głowy bohaterów powieści. Joanna Kruszewska stworzyła barwny portret wielopokoleniowej rodziny. Nigdy nie jest za późno, by wyrwać się schematom i podążyć za głosem serca. Polecam! – Ewa Bauer – autorka m.in. trylogii „Kolory uczuć”

36,90 zł
27,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

36
Przetwory domowe z owoców. Kompoty, konfitury, nalewki... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przetwory domowe z owoców. Kompoty, konfitury, nalewki...
Dostępny
775 szt.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jak wykonać tradycyjne oraz nowe, oryginalne przetwory z owoców (np. gruszki, jabłka, śliwki, arbuzy, truskawki) i jagód (np. jeżyny, borówki, jarzębina), to książka dla ciebie. Znajdziesz tu ciekawe pomysły na: • marynaty, • konfitury, • dżemy, • marmolady, • kompoty, • słodkie desery, • nalewki, • likiery, • soki. Dowiesz się także jak przechowywać je w postaci świeżej i przetworzonej (np. suszone czy mrożone) oraz jakie mają właściwości lecznicze i spożywcze.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

37
Planeta Ziemia. Ekologia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planeta Ziemia. Ekologia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.17

Ekologia to nauka o procesach zachodzących w przyrodzie oraz konsekwencjach wynikających z zaburzenia naturalnego porządku, na którym opiera się koegzystencja biosfery i człowieka Puszcza Amazońska, Wielka Rafa Koralowa lub topniejące lody Antarktydy to tylko niektóre z wielu spektakularnych reliktów pierwotnej przyrody, które wciąż kształtują klimat i życie na Ziemi. Ekologia podnosi świadomość ekologiczną czytelników i skłania do myślenia nad porządkiem otaczającego nas świata.

29,95 zł
21,86 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,09 zł

38
Schowek
The Similitude Of A Dream Live In Tilburg 2017 BR. Blu-ray
Neal Morse Band, The, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.31

Disc 1 0.Intro 1.Long Day 2.Overture 3.The Dream 4.City Of Destruction 5.We Have Got To Go 6.Makes No Sense 7.Draw The Line 8.The Slough 9.Back To The City 10.The Ways Of A Fool 11.So Far Gone 12.Breath Of Angels Disc 2 0.Slave To Your Mind 1.Shortcut To Salvation 2.The Man In The Iron Cage 3.The Road Called Home 4.Sloth 5.Freedom Song 6..I'm Running 7.The Mask 8.Confrontation 9.The Battle 10.Broken Sky / Long Day (Reprise) Encore 11.Momentum 12.Author Of Confusion 13.The Call

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

39
Przetwory domowe z warzyw. Kiszenie, suszenie, wekowanie... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przetwory domowe z warzyw. Kiszenie, suszenie, wekowanie...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.28

Na pewno wiecie, co to są (a może już sami próbowaliście przyrządzić) solone ogórki z czosnkiem, kiszona kapusta czy kompot z rabarbaru. W książce znajdziecie tradycyjne, sprawdzone przez wiele pokoleń gospodyń oraz nowe, oryginalne sposoby na przygotowanie smakowitych przetworów. Marynowany kalafior, ocet estragonowy czy chrzanowy, sałatka z kabaczków, przekąska z dyni, sok z buraków, ostry sos po gruzińsku... to tylko niektóre z przepisów, które na pewno Was zainteresują i uzupełnią Waszą wiedzę o domowych sposobach przetwarzania i konserwowania warzyw. Książka dostarcza również mnóstwo wyczerpujących informacji o przechowywaniu warzyw zarówno w postaci świeżej jak i przetworzonej oraz o ich właściwościach leczniczych i spożywczych. Jednym słowem: przetwory domowe bez tajemnic! Przeczytaj, wypróbuj przepisy, poczęstuj i zaskocz znajomych nowymi pomysłami!

14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

40
The Forsaken Mourning Of Angelic Anguish, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Forsaken Mourning Of Angelic Anguish, CD
Incantation, Mystic Production
Dostępny
11 szt.

„Incantation” to amerykańska grupa muzyczna wykonująca death metal. Powstała w 1989 roku w Johnstown w stanie Pensylwania. Formacji przewodzi gitarzysta, a w latach późniejszych także wokalista John McEntee, który pozostaje jedynym członkiem oryginalnego składu. Pomimo licznych zmian składu zespół utrzymał łatwo rozpoznawalny styl oparty na długich pasażach i zmianach tempa. Do 2011 roku formacja wydała m.in. siedem albumów studyjnych oraz szereg pomniejszych wydawnictw pozytywnie ocenianych zarówno przez krytyków muzycznych jak i publiczność. Grupa nie zyskała jednak nigdy szerszej popularności, a jej działalność jest skupiona w artystycznym podziemiu. W swojej twórczości grupa bezpośrednio odnosi się do satanizmu oraz porusza takie zagadnienia jak antychrześcijaństwo, okultyzm oraz bluźnierstwo. Lista utworów: 1. Shadows from the ancient empire 2. Lusting congregation of perpetual damnation Eternal Eden 3. Triumph In Blasphemy Interlude 4. Forsaken mourning of angelic anguish 5. Scream bloody gore 6. Twisted Sacrilegious Journey Into Our Darkest Neurotic Delirium 7. Outro 8. The Ibex Moon 9. Blasphemous cremation 10. Essence ablaze 11. Blissful bloodshower

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

41
Hope Downs, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hope Downs, LP
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. An Air Conditioned Man 2. Talking Straight 3. Mainland 4. Time in Common 5. Sister's Jeans 6. Bellarine 7. Cappuccino City [Explicit] 8. Exclusive Grave 9. How Long? 10. The Hammer

86,90 zł
79,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

42
Version 2.0. Limited Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Version 2.0. Limited Edition, CD
Garbage, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.12

Lista utworów: 1. Temptation Waits 2. I Think I'm Paranoid 3. When I Grow Up 4. Medication 5. Special 6. Hammering in My Head 7. Push It 8. The Trick Is to Keep Breathing 9. Dumb 10. Sleep Together 11. Wicked Ways 12. You Look So Fine 13. Can't Seem to Make You Mine 14. 13x Forever 15. Deadwood 16. Get Busy With the Fizzy 17. Soldier Through This 18. Thirteen 19. Lick the Pavement 20. Medication 21. Tornado 22. Afterglow

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

43
Moodie. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moodie. CD
Yuno, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

1. Amber 2. No Going Back 3. Fall In Love 4. Why For 5. So Slow 6. Galapagos

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

44
Hope Downs, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hope Downs, CD
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. An Air Conditioned Man 2. Talking Straight 3. Mainland 4. Time in Common 5. Sister's Jeans 6. Bellarine 7. Cappuccino City [Explicit] 8. Exclusive Grave 9. How Long? 10. The Hammer

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

45
Zeszyt A5 60 kartek w kratkę, PP Colors, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 60 kartek w kratkę, PP Colors, mix kolorów
Herlitz
Dostępny
464 szt.

Zeszyt 60-kartkowy w kratkę z serii PP Colors doskonale sprawdzi się w szkole, w pracy i na uczelni. Uwaga. Mix kolorów, podana cena dotyczy 1 sztuki.

5,23 zł
2,77 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 2,46 zł

46
Torebka prezentowa. Christmas, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka prezentowa. Christmas, mix wzorów
Starpak
Niedostępny
Brak

Torebka prezentowa T4 o wymiarze 26.0 x 32.0 x 13.0 cm została wykonana z eleganckiego, lakierowanego papieru z uchwytem w postaci tasiemek. Całość jest pięknie ozdobiona świątecznymi motywami. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo.

16,99 zł
Powiadomienie
47
Trójca zbawiająca. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trójca zbawiająca. Audiobook
Robert Woźniak, WAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.08

Jak działa w nas Bóg? Jak wygląda człowiek przemieniony przez wspólnotę z Ojcem, Synem i Duchem Świętym? Doświadczenia grzechu i zbawienia są dla chrześcijanina podstawowymi wymiarami jego życia. Najczęściej zbawienie kojarzy się jedynie z Chrystusem. Okazuje się jednak, że zbawienie przyniesione nam przez Jezusa jest dziełem całej Trójcy Świętej. Ojciec, Syn i Duch Święty zawsze pracują wspólnie nad ukształtowaniem w każdym z nas nowego człowieczeństwa. Podpatrując kształty tego nowego sposobu bycia człowiekiem, podpatrujemy tym samym Trójcę Świętą w działaniu, Boga, który kształtuje nas na swój obraz i podobieństwo. Prezentowane tu medytacje są takim wpatrywaniem się, które ma wzbudzić w nas apetyt na życie wieczne. Ostatecznie okazuje się, że to życie, że zbawienie w ogóle nie tylko że jest działaniem Trójcy Świętej w nas, ale naszym przemienieniem przez relację z Bogiem. Spis utworów: Konferencja 1: Wiara Konferencja 2: Nadzieja Konferencja 3. Pokora Konferencja 4. Dar Konferencja 5. Pamięć

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

48
Greenman and the Magic Forest B Phonics Flashcards - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Greenman and the Magic Forest B Phonics Flashcards
Niedostępny
Brak

Greenman and the Magic Forest is a three level pre-primary English course full of surprising adventures created to help children learn English naturally. Stella the snake, one of the course characters, is used to present the different sounds. The Phonics Flashcards are used to practise the phonics sounds and words, throughout the three levels of Greenman and the Magic Forest. These can be used with the Routine Board should the teacher decide to include Phonics as part of Routine time.

137,00 zł
123,30 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,70 zł

Wróć do góry