hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.03.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 5 marca 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kłamstwa, którymi żyjemy. Jak zmierzyć się z prawdą, zaakceptować siebie i zmienić swoje życie (Jon Frederickson), na drugim Magia myślenia na wielką skalę. Jak zaprząc duszę i umysł do wielkich osiągnięć (David Schwartz). Kolejny produkt to Plan lotu. Prawdziwy sekret sukcesu (Brian Tracy) oraz Tomek Łebski. Tom 12. Rodzina, kumple i futrzaki (Liz Pichon).
1
Kłamstwa, którymi żyjemy. Jak zmierzyć się z prawdą, zaakceptować siebie i zmienić swoje życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kłamstwa, którymi żyjemy. Jak zmierzyć się z prawdą, zaakceptować sieb...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Czy do gabinetu psychoterapeuty zaglądamy dlatego, że dojrzeliśmy do głębokiej zmiany, czy raczej pragniemy, by osoba postronna utwierdziła nas w kłamstwach, którymi karmimy się od lat? Książka Jona Fredericksona nie tylko nauczy nas dostrzegać złudzenia i iluzje naszej codzienności, lecz także dostarczy wskazówek, jak zmierzyć się z prawdą o samym sobie i uczynić swoje życie lepszym.

34,90 zł
29,67 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,23 zł

12 osób kupiło
2
Magia myślenia na wielką skalę. Jak zaprząc duszę i umysł do wielkich osiągnięć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magia myślenia na wielką skalę. Jak zaprząc duszę i umysł do wielkich ...
Dostępny
59 szt.

Wyznacz sobie ambitne cele, a następnie osiągnij jeszcze więcej! Miliony ludzi na całym świecie poprawiły swoją sytuację życiową dzięki Magii myślenia na wielką skalę. Dr David J. Schwartz, powszechnie uznawany za jednego z czołowych ekspertów z zakresu motywacji, pomoże ci lepiej sprzedawać, skuteczniej zarządzać, zarabiać więcej pieniędzy i – co najważniejsze – zyskać więcej szczęścia i osiągnąć spokój ducha. Magia myślenia na wielką skalę zawiera użyteczne sposoby, nie zaś puste obietnice. Dr Schwartz prezentuje starannie przygotowany program uzyskania najlepszych rezultatów w pracy, życiu małżeńskim, rodzinnym i społecznym. Udowadnia, że nie musisz być intelektualistą czy posiadać wrodzonego talentu, by osiągnąć wielki sukces i satysfakcję – jednak powinieneś poznać i zrozumieć pewne sposoby myślenia i działania, które cię do nich doprowadzą. Ta książka odkryje przed tobą ich sekrety! – Uwierz, że możesz odnieść sukces, a tak się stanie. – Wylecz się ze strachu przed porażką. – Myśl i marz kreatywnie. – Jesteś taki, jak o sobie myślisz. – Wpadnij w nałóg działania. – Uczyń swoją postawę twoim sprzymierzeńcem. – Naucz się myśleć pozytywnie. – Zamień porażkę w zwycięstwo. – Wyznaczaj sobie cele, aby się rozwijać. – Myśl jak lider. Dr David J. Schwartz był profesorem na Georgia State University w Atlancie i prezesem Creative Educational Services, Inc., firmy konsultingowej specjalizującej się w rozwijaniu zdolności przywódczych.

42,90 zł
36,47 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,43 zł

7 osób kupiło
3
Plan lotu. Prawdziwy sekret sukcesu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plan lotu. Prawdziwy sekret sukcesu
Dostępny
5 szt.

Wykorzystując podróż samolotem jako metaforę, Plan lotu wytycza ci kurs na osobiste szczęście i uwolnienie pełnego potencjału. Brian Tracy zarobił fortunę, zaczynając od zera i stosując zasady przedstawione w tej książce. Przekazał je czterem milionom ludzi w 46 krajach. Stał się jednym z najwybitniejszych na świecie guru w dziedzinie rozwoju osobistego. Ludzie, którzy wprowadzili w życie zasady opisane w Planie lotu, doświadczyli szybkich pozytywnych zmian w każdym obszarze życia. Sukces to nie przypadek Sukces zależy od szczęścia w stopniu nie większym niż udany lot samolotem. Jeżeli lecimy z wiatrem, podróż jest szybsza. Wiatr przeciwny oznacza opóźnienie, jednak pilot i tak osiąga cel podróży, jeśli umiejętnie kieruje maszyną. Lotem rządzą prawa fizyki. Podobnie jest z sukcesem. Potrzebujesz planu lotu Pewien mądry człowiek powiedział mi kiedyś: „Sukces to cele, reszta to szczegóły”. Potrzebujesz sprecyzowanych celów, planów i harmonogramu, by mieć osiągnięcia i by twoja obecna sytuacja się zmieniła. Potrzebujesz planu lotu, który stworzysz, zanim rozpoczniesz podróż, i którym będziesz się kierował. Musisz także mieć odwagę i wiarę, by wystartować bez gwarancji na sukces. W trakcie podróży musisz być przygotowany na nieustanne korekty kursu. A przede wszystkim musisz postanowić, że nie zrezygnujesz, dopóki nie osiągniesz celu. Wystartuj Jest dwanaście kroków, które powinieneś zrobić na drodze do szczęścia, bogactwa i dobrobytu większego, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś. Dzięki nim możesz całkowicie kontrolować swoje życie, uaktywnić siłę umysłu, stać się tym, kim chcesz, i zwiększyć prawdopodobieństwo dotarcia do celu na czas. Z tej książki nauczysz się, jak: - określić, kim jesteś i czego pragniesz, - obrać jasny, mierzalny cel, który będziesz mógł forsować, - stworzyć szczegółowy plan wypracowywania sukcesu, - zdobyć niezachwianą pewność siebie, która pozwoli ci wystartować - utrzymać kurs mimo nieuniknionych problemów, przeszkód i turbulencji. Poznaj prawa rozwoju życiowego i zawodowego, jakich uczy Brian Tracy, a rozwiniesz i w pełni wykorzystasz swój potencjał.

36,90 zł
31,37 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,53 zł

4 osoby kupiły
4
Tomek Łebski. Tom 12. Rodzina, kumple i futrzaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tomek Łebski. Tom 12. Rodzina, kumple i futrzaki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

Pan Pełniczewicz zlecił klasie wykonanie specjalnego projektu: stworzenie drzewa genealogicznego! Tomek jest gotowy, by dowiedzieć się więcej o rodzinie Łebskich, swoich kumplach i futrzaku (albo dwóch!). Dzięki wysiłkowi, jaki włożył w szkolny projekt, dowiedział się bardzo ciekawych faktów, które były dla niego olbrzymim zaskoczeniem. Na przykład: • Mama i tata poznali się przez ciasto (całą historię znajdziesz w książce). • Fakt o futrzaku: koty przesypiają 70% swojego życia. • Lody miętowe to gruba wtopa. (Serio!)

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

4 osoby kupiły
5
Droga Krzyżowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga Krzyżowa
Dostępny
35 szt.

„Wkrótce zapadnie kurtyna nad straszliwym i nieprzemijającym dramatem Twojej Odkupieńczej Miłości. A gdy słyszę Twe słowa: „Weź swój krzyż codzienny i naśladuj Mnie”, drżę z obawy, aby jego ciężar nie okazał się zbyt wielki, a jego wstyd zbyt gorzki. Gdybym tylko mógł zrozumieć, że Twoje przykazanie, aby podążać za Tobą na Kalwarię, nie było po prostu żelaznym prawem okrutnego losu, ale warunkiem szczęścia wiecznego, być może wybrałbym się w tę drogę, lecz boję się, drogi Jezu, że – aby mieć Ciebie – muszę porzucić wszystko inne”. – Abp Fulton J.Sheen ze Wstępu

29,90 zł
22,72 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,18 zł

4 osoby kupiły
6
Żółwie aż do końca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żółwie aż do końca
Dostępny
3254 szt.

Szesnastoletnia Aza Holmes nie zamierzała uczestniczyć w poszukiwaniu zaginionego miliardera Russella Picketta. Ma przecież wystarczająco dużo własnych zmartwień i lęków. Ale gdy stawką okazuje się sto tysięcy dolarów nagrody i wieloletnia przyjaźń z Daisy, Aza postanawia się zaangażować w coś poza szkołą i walką z dręczącymi myślami. Musi zdobyć się na odwagę i odświeżyć znajomość z synem miliardera Davisem, a przede wszystkim pokonać przepaść, która oddziela ją od innych ludzi. To dla niej nie tylko niezwykła przygoda, ale też największe życiowe wyzwanie. Najbardziej oczekiwana i najbardziej osobista książka Johna Greena. Przejmująca, ale i dodająca otuchy historia nastolatki zmagającej się z chorobą psychiczną. Powieść o rodzinie, przyjaźni, miłości i pokonywaniu przeciwności losu. Nr 1 na amerykańskich i światowych listach bestsellerów, m.in. „New York Timesa”, „Wall Street Journal” i „USA Today”

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
7
Sylvanian Families. Zestaw toaletowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylvanian Families. Zestaw toaletowy
Epoch
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

Ten mały zestaw toaletowy zawiera słodki mały sedes, ściankę działową ze zlewem, matę toaletową, szafkę do przechowywania koniecznych toaletowych drobiazgów, uchwyt na papier toaletowy, 2 rolki papieru toaletowego, szczotkę do toalety oraz pokrywę szczotki do toalety. W zestawie jest również miniaturowa buteleczka detergentu, dzięki czemu mieszkańcy Sylvanii mogą dbać o czystość, a toaleta lśni. Jest tu wieszak na ręcznik wraz z ręcznikiem, by Twoi mali ulubieńcy mogli osuszyć łapki, a w zestawie nie zapomniano o parze kapci! Słodka roślina doniczkowa i pot-pourri sprawiają, że wszystko ślicznie wygląda i ładnie pachnie. Wykorzystaj ten domowy zestaw, aby dać swoim mieszkańcom Sylvanii łazienkę, na jaką zasługują. Wymiary pudełka: 12.0 x 9.8 x 5.0 cm

45,90 zł
42,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,67 zł

3 osoby kupiły
8
Mezopotamia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mezopotamia
Dostępny
140 szt.

Człowiek współczesny ma wielki dług w stosunku do mieszkańców Mezopotamii. W czasach, gdy atom służy celom pokojowym, jak i militarnym, gdy badamy system słoneczny i kosmos, warto pamiętać, że to oni stworzyli podstawy naszej matematyki i astronomii, wynaleźli zapis pozycyjny liczb, nauczyli nas obliczać długość łuków okręgu oraz mierzyć czas. Około 70 wieków przed naszą erą mieszkańcy położonych w północnej Mezopotamii Murajbat i Dżarmo przyczynili się do zasadniczej dla dziejów ludzkości rewolucji, jaką było wynalezienie rolnictwa – wytwarzali i zdobili ceramikę, formowali cegły i poddawali obróbce metale. Na brzegach Tygrysu i jego dopływów, w Tall as-Sawwan i Czoga Mami, około 5500 r. p.n.e. przeprowadzone pierwsze próby nawadniania pól. Pomysł ten szybko przejęła i ulepszyła dolina dolnego Eufratu, gdzie narodziły się koło, żagiel, radło i powstały pierwsze miasta. Około 3300 r. p.n.e. Sumerowie wynaleźli pismo. Ta kolejna rewolucja o zasadniczym znaczeniu pozwoliła wyostrzyć i pogłębić myśl ludzką, przekazywać ją w niezmienionym stanie z pokolenia na pokolenie i uczynić ją tym trwalszą, że materiał pisarski był niemal niezniszczalny.

94,00 zł
80,84 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 13,16 zł

2 osoby kupiły
9
Puzzle 3D 52 elementy. Tower Bridge - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3D 52 elementy. Tower Bridge
Cubicfun, 52
Dostępny
10 szt.

Puzzle 3D Tower Bridge to pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów architektury z różnych stron świata. W opakowaniu znajdują się 52 elementy puzzli, wykonane ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Wymiary po ułożeniu: 48.0 x 17.5 x 14.5 cm

36,70 zł
33,03 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,67 zł

2 osoby kupiły
10
Puzzle 3D 42 elementy. Domki świata. Niemcy, Beer House - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3D 42 elementy. Domki świata. Niemcy, Beer House
Cubicfun, 42 elementy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.11

Opakowanie zawiera puzzle 3D, które umożliwiają złożenie modelu Niemcy, Beer House. To pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów domków z różnych stron świata. W opakowaniu znajdują się 42 elementy puzzli wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Charakterystyczną rzeczą puzzli 3D Jigscape jest to, że pojedyncze produkty tej serii można zmontować w jedną dużą budowlę. Wielkość domku po złożeniu: 26.0 x 21.0 x 15.5 cm Wymiary opakowania: 27.6 x 20.0 x 7.0 cm

14,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
11
Przyciąganie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyciąganie
Dostępny
16 szt.

Kiedy koniec staje się nowym początkiem. Nadia jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Silną niegdyś kobietę zastąpiła osoba ze strachem oglądająca się za siebie. Kiedy znajduje pracę w charakterze opiekunki, wydaje jej się, że to szansa na spokój, którego tak bardzo potrzebuje. Garrett miał absolutnie wszystko. Piękną dziewczynę, sukcesy w sporcie. Nie przypuszczał, że tak łatwo zostanie mu odebrane to, kim był. Teraz młody, ekscentryczny prawnik każdego dnia próbuje udowodnić, że niepełnosprawność to tylko minimalna przeszkoda na drodze do życia pełną piersią. Kiedy jego rodzice zatrudniają dla niego pielęgniarkę, postanawia zrobić wszystko, aby się jej pozbyć...

36,90 zł
29,15 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

1 osoba kupiła
12
Leonardo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leonardo
Dostępny
4 szt.

Prawie 500 lat po śmierci Leonardo da Vinci wciąż fascynuje ludzi jako geniusz malarski i polihistor. Liczne ilustracje zgromadzone w tej książce pomogą odkryć na nowo pełnię jego dokonań artystycznych i naukowych.

54,90 zł
46,12 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 8,78 zł

1 osoba kupiła
13
Droga Toyoty do doskonałości w usługach. Jak rozwijać Lean w firmie usługowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga Toyoty do doskonałości w usługach. Jak rozwijać Lean w firmie us...
Dostępny
19 szt.

Światowej sławy ekspert z zakresu Lean, autor licznych bestsellerów, pokazuje firmom usługowym, w jaki sposób mogą stać się Lean, zwiększyć swoją wartość i poprawić wyniki finansowe, korzystając z doświadczeń Toyoty. Lektura obowiązkowa dla wszystkich osób pracujących w sektorze usług, bez względu na zajmowane stanowisko, pokazująca zastosowanie zasad Lean przedstawionych w bestsellerowej serii książek o Drodze Toyoty w branżach, w których o sukcesie decyduje jakość usług. Jeff Liker i Karyn Ross pokazują, w jaki sposób rozwijać praktyki Lean w firmie usługowej przy użyciu słynnego modelu 4P. Bez względu na to, czy jesteś dyrektorem, menedżerem, konsultantem, czy pracownikiem pierwszej linii, mającym bezpośredni kontakt z klientem każdego dnia, dowiesz się, w jaki sposób czerpać korzyści wynikające z Lean. Niniejsza książka jest przewodnikiem, która pozwoli zrozumieć Lean i poznać zasady, praktyki oraz narzędzia służące rozwijaniu ludzi i procesów w sposób, który pozytywnie zaskoczy wszystkich twoich klientów. Te sprawdzone techniki mają na celu pomóc w ciągłym doskonaleniu twoich usług i operacji, a także stałym zwiększaniu wartości dostarczanej dla klientów. Fascynujące analizy przypadków firm usługowych z wielu różnych branż, takich jak służba zdrowia, ubezpieczenia, usługi finansowe czy telekomunikacja, które odnoszą sukcesy dzięki Lean, jasno dowodzą, że zasady i praktyki Lean działają tak samo w usługach, jak i w produkcji. Swoimi przemyśleniami dzielą się pionierzy we wprowadzaniu Lean w usługach, a więc między innymi takie firmy, jak ThedaCare, Elisa, Menlo Innovations czy Zingerman’s Mail Order. Droga Toyoty do doskonałości w usługach pomoże ci: - dogłębnie zrozumieć, czym Lean jest i czym nie jest, - nauczyć się stosować Lean jako metodę ciągłego usprawniania i uzyskiwania lepszych wyników, - skoncentrować się na zrozumieniu klientów i zaspokajaniu ich potrzeb, - rozwijać swoich ludzi i pomagać im zrealizować ich pełny potencjał. Opierając się na własnych badaniach i rzeczywistych przykładach, ta książka zainspiruje cię do świeżego spojrzenia na swoją organizację i pokaże, w jaki sposób możesz wykorzystać Lean jako źródło przewagi konkurencyjnej. Dr Jeffrey K. Liker jest profesorem na wydziale Industrial and Operations Engineering na University of Michigan oraz prezesem firmy doradczej Liker Lean Advisors. Jest autorem międzynarodowego bestsellera Droga Toyoty: 14 zasad zarządzania wiodącej firmy produkcyjnej świata oraz współautorem ośmiu innych książek na temat Toyoty, w tym także Droga Toyoty do Lean Leadership. Za swoje artykuły i książki zdobył w sumie 12 prestiżowych nagród Shingo. W 2012 roku trafił do Galerii Sław stowarzyszenia Association of Manufacturing, a w 2016 roku został zaproszony do uczestnictwa w pracach Shingo Academy. Liker wraz z żoną i dziećmi mieszka w Ann Arbor, w stanie Michigan. Karyn Ross jest konsultantką Lean i coachem menedżerskim skoncentrowanym na transformacji kulturowej w firmach z branży usługowej. Współpracowała z takimi firmami, jak Paychex, PrimePay, Zurich Insurance i National Taxi Limo, pomagając im zbudować kulturę sprzyjającą rozwiązywaniu problemów oraz usprawnianiu praktyk biznesowych. Regularnie pisze na blogu Lean Leadership Ways Industry Week Blog, a artykuły jej autorstwa ukazywały się także na łamach magazynów „The Lean Management Journal” oraz „Industrial Engineer”. Ross mieszka w Naperville, w stanie Illinois.

74,90 zł
63,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,23 zł

1 osoba kupiła
14
Panna Jones i Książkowe Emporium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Panna Jones i Książkowe Emporium
Dostępny
12 szt.

Do wszystkich miłośników książek! Zapraszamy do Książkowego Emporium Montgomery’ego! Właśnie ruszyła wyjątkowa loteria, a zwycięzca może być tylko jeden! Poznaj Znajdę Jones – 11-letnią dziewczynkę o bardzo osobliwym imieniu! Znajda jako małe dziecko została podrzucona do księgarni Pod Białym Jeleniem, prowadzonej przez Netty Jones i jej syna Michaela. Od tamtej pory Jonesowie stali się jej nową rodziną. Dziewczynka uwielbia książki, ale ma pewien sekret... tak naprawdę nie potrafi czytać! Pewnego dnia w gazecie pojawia się ogłoszenie o wielkiej loterii – do wygrania jest największa i najbardziej niesamowita księgarnia na całym świecie – Książkowe Emporium Montgomery’ego! Rodzina Znajdy niespodziewanie wygrywa loterię i wkrótce przeprowadzają się do Emporium – niezwykłego miejsca z mnóstwem niesamowitych pomieszczeń wypełnionych po sufit książkami! Lecz jak to zwykle bywa – nic nie jest takim, jakim się wydaje i z czasem okazuje się, że Jonesowie wpadli w niemałe tarapaty... Czy pannie Jones uda się uratować Książkowe Emporium? Panna Jones i Książkowe Emporium to druga książką Sylvii Bishop, jednej z najlepiej zapowiadających się pisarek książek dla dzieci młodego pokolenia, których surrealistyczny klimat porównywany jest do takich książek jak Charlie i fabryka czekolady Roalda Dahla! Całość uzupełniona jest cudownymi, czarno-białymi ilustracjami Ashleya Kinga.

26,90 zł
19,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
15
Chemical Exposure Limited Edition. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemical Exposure Limited Edition. CD
Sadus, Mystic Production
Dostępny
12 szt.

1.Certain Death 2.Undead 3.Sadus Attack 4.Torture 5.And Then You Die 6.Hands of Fate 7.Twisted Face 8.Fight or Die 9.Illusions Show lyrics 10.(Chemical Exposure)instrumental

89,90 zł
82,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,19 zł

1 osoba kupiła
16
Hortensja i cień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hortensja i cień
Dostępny
3 szt.

Cień jest bardziej wierny niż przyjaciel. Nigdy cię nie opuści Światło i cień... Nierozerwalnie ze sobą związane. Tak naturalne, że zastanawiamy się – czy naprawdę można się bać własnego cienia? A jednak jest to jeden z najsilniejszych dziecięcych lęków. Hortensja jest małą dziewczynką, która powinna być szczęśliwa. Jest odważna, miła i wszystkie zwierzęta w dzikim lesie to jej przyjaciele. Ale jak może być szczęśliwa, kiedy jej cień ciągle się czai za nią? I rośnie z każdą minutą! Hortensja postanawia się go pozbyć. Ale później, kiedy znajduje się sama w lesie, odkrywa, że bez cienia wydaje się dużo mniejsza i nie może sobie ze wszystkim sama poradzić... „Ta piękna, malowana nastrojowymi akwarelami bajka czerpie z tradycji polskich bajek, których autorka i ilustratorka słuchały jako dzieci. Książka Hortensja i cień jest urzekająca i klimatyczna. Jej przesłanie: cień nie jest naszą drugą stroną, ale częścią nas, jest jasne, i wyrażone w prosty, zrozumiały dla dziecka sposób. To książka idealna do czytania przed snem – dla dzieci i dorosłych”. Booktrust.org.uk „Ilustracje w tej książce są piękne! Wszystkie wyglądają trochę jak piękne obrazy z folkowym charakterem, ale zachowują nowoczesną, zimną, wręcz zimową paletę, która nadaje opowieści charakter. Na każdej ilustracji jest dużo szczegółów, a niektóre z nich można znaleźć na wcześniejszych stronach, co sprawia, że zastanawiasz się, dlaczego tam są, i zaczynasz przeglądać książkę od początku”. Mypeacockbooks.wordpress.com Natalia i Lauren O'Hara to dwie siostry mieszkające obecnie w Wielkiej Brytanii. Za dnia pracują na ogół osobno – jedna z nich pisze, druga jest grafikiem – ale nocą pracują razem, rysując i pisząc. Jako dzieci uwielbiały, gdy babcia (Polka) opowiadała im w śnieżne noce tajemnicze historie i bajki o zwierzętach. Hortensja i cień jest ich pierwszą książką ilustrowaną.

28,00 zł
21,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
17
Soczewica. Ponad 100 autorskich przepisów sprawdzonych w mojej kuchni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Soczewica. Ponad 100 autorskich przepisów sprawdzonych w mojej kuchni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.22

Jest znakomitym źródłem białka, ma dużo zdrowego błonnika, jest lekkostrawna i niskokaloryczna, zawiera witaminy i jest bogata w pierwiastki, szczególnie magnez i żelazo. Wspomaga odchudzanie, poprawia samopoczucie, wzmacnia odporność, dodaje siły, a poza tym jest prostu pyszna! W tej książce znajdziesz przepisy na biblijny chleb z soczewicą, podlaskie soczewiaki, marokańską zupę harira, typowe nepalskie danie dhal, a także wiele moich własnych ulubionych przepisów. Gulasze, dania jednogarnkowe, sałaty i aromatyczne curry. Ponad sto nowych potraw wypróbowanych w mojej kuchni. Smacznego!

59,90 zł
47,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,98 zł

18
Psikus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psikus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.15

Porywająca i niezwykle zabawna opowieść o starzeniu się, rodzinie, sztuce i pogodzeniu z własną przeszłością. Betta i Saverio, uniwersyteccy matematycy i rodzice czteroletniego Mario, przechodzą poważny małżeński kryzys. Kryzys potęguje wspólne zaproszenie na ważną konferencję naukową. Przez ten czas opiekę nad chłopcem ma sprawować dziadek – siedemdziesięcioletni wdowiec i znany ilustrator książek. Zarówno dla ceniącego sobie własną przestrzeń starszego pana, jak i dla dopiero odkrywającego uroki świata małego urwisa, będą to niezwykle długie trzy dni pełne drobnych starć i nieporozumień, niewinnych figli i psikusów, niespodziewanych wyzwań i pytań, na które często nie sposób znaleźć właściwą odpowiedź. Siedemdziesiąt dwie godziny w (nie)odpowiednim towarzystwie mogą człowieka wiele nauczyć… A być może nawet uratować relacje, których przyszły los zdawał się wisieć na włosku?

37,00 zł
32,19 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,81 zł

19
Vivian - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vivian
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

Historia niezwykłej fotografki Vivian Meier, która pozostawiła po sobie dorobek 150 000 fotografii. Tajemnicza, ekscentryczna, niezwykle utalentowana – tak w skrócie można opisać Vivian Maier, jedną z najciekawszych postaci fotografii XX wieku. Jej prace odkryto przez przypadek w 2007 roku, szybko obiegły Internet i od razu stały się sensacją w świecie sztuki. Na co dzień skryta i tajemnicza opiekunka do dzieci, o jej hobby nie wiedzieli nawet najbliżsi… Kim tak naprawdę była Vivian Maier? Dlaczego przez całe życie tworzyła anonimowo? Czy była świadoma swojego niezwykłego talentu? Odpowiedzi na te pytania stara się udzielić Christina Hesselholdt w beletryzowanej biografii niezwykłej artystki.

37,00 zł
32,19 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,81 zł

20
Nieznośny ciężar tajemnic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieznośny ciężar tajemnic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.10

Niektóre sekrety są tak duże, że mogą zmienić wszytko. “Wiem, jak o siebie dbać. Od zawsze mogłam liczyć tylko na siebie.” India Maxwell nie tylko przeprowadziła się na drugi koniec kraju - spadła też na samo dno hierarchii towarzyskiej. Całe lata zajęło jej zdobycie popularności, dzięki której mogła ukrywać swoje rodzinne kłopoty. Teraz jednak zamieszkała w jednej z najbogatszych dzielnic Bostonu ze swoją matką, jej narzeczonym i jego córką, Eloise. I właśnie dzięki paczce przyjaciół swojej przyszłej siostry przyrodniej - ze szczególnym uwzględnieniem jej przystojnego, aroganckiego chłopaka, Finna - India znowu czuje się tak, jak nie chciała już nigdy więcej - jak śmieć. India nie jest jednak jedyną osobą, która obawia się o swoje sekrety z przeszłości. Eloise i Finn, najpopularniejsza para w szkole, wcale nie są osobami, za jakie uchodzą. Życie wszystkich naokoło jest znacznie bardziej skomplikowane niż by się mogło wydawać. Gdy India powoli zbliża się do Finna i zaprzyjaźnia z Eloise, zagrażając w ten sposób pozorom, które pozwalają im funkcjonować, nienaruszone pozostają tylko prawdy brutalne i piękne, wystarczająco wielkie, aby zmienić ich na zawsze. Poruszająca historia o przyjaźni, tożsamości i akceptacji od autorki z listy bestsellerów New York Timesa, Samanthy Young, złamie Wasze serce i poskłada je na nowo.

39,90 zł
31,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

21
Shinrin Yoku. Sztuka i teoria kąpieli leśnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shinrin Yoku. Sztuka i teoria kąpieli leśnych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.02

Shinrin-yoku to sposób na nawiązanie nowej więzi z przyrodą. Może przybierać różne formy, od uważnych spacerów po lesie przez wyjście do miejscowego parku, od picia naparu z kory drzew po chodzenie boso po własnym ogródku. W czasie, gdy ponad 75% ludności świata żyje na obszarach miejskich, bez łączności z przyrodą, Shinrin-yoku przypomina most, dzięki któremu na nowo łączymy się z naturą. Książka jest podsumowaniem wieloletnich przełomowych badań światowego eksperta w dziedzinie Medycyny Lasu, doktora Qing Li. Zawiera porady praktyczne i opowieści o potędze Shinrin-yoku, która odmienia życie. Badania doktora Li dowiodły, że spędzanie czasu wśród drzew (a nawet otaczanie się roślinami w domu i palenie olejków eterycznych z drzew) może obniżać ciśnienie krwi, zmniejszać poziom stresu i poziom cukru we krwi, dodawać energii, zwiększać koncentrację, Shinrin = LasYoku = Kąpiel

45,00 zł
36,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,00 zł

22
Tamtego lata w Bułgarii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tamtego lata w Bułgarii
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.28

Łucja, historyk sztuki z Warszawy, po wielu latach postanawia ponownie pojechać do Bułgarii. Kiedyś przeżyła tam wielką miłość, która trwała kilka lat. Ale tylko w listach. Teraz Łucja planuje spotkanie z Borysem. Nie wyobraża sobie, że i tym razem mogliby się nie zobaczyć. Jednak życie miało dla nich zawsze nieprzewidywalne scenariusze. Powieść obyczajowa o miłości, która połączyła Polkę i Bułgara w drugiej połowie lat osiemdziesiątych, czyli w czasach bez internetu i komórek. O Bułgarii, pięknym kraju na uboczu Europy, jednocześnie bliskim i dalekim, swojskim i egzotycznym. Opowieść o zagadkowych zrządzeniach losu, przeznaczeniu i niespełnieniu, o sekretach pamięci. O tym, dlaczego miłość czasem się nie udaje. I czemu mimo wszystko warto o nią walczyć. Małgorzata Winkler-Pogoda - tłumaczka, podróżniczka, dziennikarka, przez lata redaktorka w wydawnictwach książkowych, teraz stanęła po drugiej stronie barykady. To jej powieściowy debiut.

39,90 zł
30,32 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,58 zł

23
W stronę przyszłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W stronę przyszłości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

Augsburg, rok 1923. Wojna dobiegła końca i po niezbyt sprzyjających dla bohaterów okolicznościach szczęście znów zaczyna gościć w posiadłości Melzerów. Do domu wraca wreszcie Paul Melzer i teraz to on przejmuje odpowiedzialność za losy rodzinnego przedsiębiorstwa. Wspólnie z Ernstem von Klippsteinem wprowadza nowe porządki i konieczne zmiany w fabryce. Dzięki temu Marie, młoda żona Paula, może w końcu poświęcić się swojemu powołaniu i otwiera salon mody. Jej śmiałe i oryginalne projekty budzą powszechny zachwyt i okazują się wielkim sukcesem. Atelier Marie szybko się rozwija. Podczas gdy firma prosperuje coraz lepiej, jej małżeństwo przeżywa kryzys. Zazdrość Paula i nieustające kłótnie zaostrzają sytuację na tyle, że Paul stawia żonie brzemienne w skutki ultimatum. Gdy Marie wyprowadza się z willi wraz z dwójką dzieci, wydaje się, że już nic nie zdoła powstrzymać rozpadu rodziny... Anne Jacobs, pod innym nazwiskiem, opublikowała kilka odnoszących sukcesy powieści historycznych i egzotycznych sag. Wraz z wydaniem W cieniu tajemnic spełniła swoje marzenie o napisaniu powieści, która ukazywałaby skomplikowaną sagę rodzinną na tle najnowszej historii Niemiec, i podbiła nią listy bestsellerów. Po udanej drugiej części trylogii W labiryncie wspomnień, tomem trzecim W stronę przyszłości kończy swoją bestsellerową sagę rodzinną.

45,00 zł
33,75 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

24
Farmagia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farmagia
Dostępny
11 szt.

Pełna magii i niezwykłych przygód opowieść dla małych i dużych. Farmagia to miejsce magiczne. I jedyne takie na świecie. Przybywają do niej ranne jednorożce, chore pegazy, chimery, feniksy i gryfy. Czasem pobliskim strumieniem przypływa syrena, która ma problemy z łuszczącą się łuską, albo morskie hipokampy spragnione soczystych owoców. Czarodziejskie stworzenia wiedzą, że tu otrzymają pomoc. Farmagią opiekują się elfy. Problem w tym, że nie znają się za bardzo na leczeniu – uważają, że ludzie robią to lepiej. Od wieków więc zatrudniają Opiekunki – dziewczynki, które uzdrawiają chore magiczne istoty i dbają o nie. Ostatnia z nich niedawno opuściła Farmagię, ponieważ wydoroślała, a pełnoletni nie mają wstępu na farmę. Elfy muszą szybko znaleźć nową kandydatkę. Udaje im się to w dość dramatycznych okolicznościach. Dziewczynka ma na imię Tereska. Podejmuje się trudnej misji, choć nie ma pojęcia o leczeniu czarodziejskich stworów. Ale to jest najmniejszy z jej problemów...

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

25
Absence, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Absence, CD
Kristjan Randalu, Universal Music Polska
Dostępny
203 szt.

Lista utworów: 1. Forecast 2. Lumi I 3. Sisu 4. Lumi II 5. Escapism 6. Adaption I 7. Adaption II 8. Partly Clouded 9. Absence

65,90 zł
64,58 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,32 zł

26
Maluję rączkami. Kolorowanka podłogowa. Kubuś i Przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluję rączkami. Kolorowanka podłogowa. Kubuś i Przyjaciele
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.18

Seria kolorowanek podłogowych zaprojektowanych tak, aby maluchy do 2. roku życia mogły malować po nich rączkami. Duży rozmiar kolorowanek (70.0 x 100.0 cm) zapewnia dzieciom długi czas pysznej zabawy, chroniąc przy okazji otoczenie przed konsekwencjami malowania z rozmachem. Dodatkową zaletą jest to, że malowanki są dwustronne.

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

27
Życie na maksa. Autobiografia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie na maksa. Autobiografia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.16

Wyjątkowa autobiografia Jensona Buttona – jednego z najwybitniejszych kierowców Formuły 1. Podczas siedemnastoletniej kariery poznał świat wyścigów samochodowych od podszewki. W tej niezwykle szczerej książce Button ujawnia kulisy świata Formuły 1 oraz opowiada swoją historię – od dorastania w zakręconej na punkcie motoryzacji rodzinie, przez wyprowadzkę do Williams w wieku 20 lat i początki kariery, aż po uznanie przez media za playboya i skandalistę i walkę o powrót na szczyt.

39,99 zł
31,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

28
Siedlisko gorących serc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedlisko gorących serc
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.09

Najnowsza powieść Romy J. Fiszer, która poruszy niejedną Czytelniczkę. Siedlisko gorących serc jest pełne skrywanych emocji, optymizmu i wspaniałych barw pojawiających się nagle i całkiem niepostrzeżenie. „Iskierka” tętni pełnią życia. Anna, Kasia oraz Eliza wreszcie znalazły swoje miejsce. Mogą się teraz rozkoszować słońcem, naturą i wszechobecną ciszą. Kobiety zarażają wszystkich wokół swoim pozytywnym nastawieniem do świata. W niewielkiej odległości trwają prace nad budową siedliska. Anna i jej ukochany mąż, Ryszard, pracują nad jego rozwojem. Pojawiają się bardzo szczęśliwe wieści: Kasia, po ślubie z Maciejem, oznajmia, że jest w ciąży. Mężczyzna nie posiada się ze szczęścia i żyje myślą, że wkrótce zostanie ojcem. Tymczasem Eliza rozpoczyna kolejny rok studiów w Gdyni. Trudno jej jednak skupić się na nauce, ponieważ wciąż myśli o swoich sprawach sercowych. Kiedy przyjeżdża do Parchowa już z dyplomem ukończenia studiów, wreszcie pojmuje, kto powinien na stałe pozostać w jej życiu. Co skrywa Anna? Czego jeszcze o niej nie wiadomo? Roma J. Fiszer to polska pisarka powieści obyczajowych. W każdej z jej książek zawsze znajduje się wątek romantyczny. Z początku autorka Kilku godzin szczęścia zakładała, że będzie je pisać wyłącznie „do szuflady”, ale jej córka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i rozesłać powieść do wydawnictw. Tym sposobem książki Fiszer trafiły do szerszej publiczności, a wówczas przypadły do gustu wielu kobietom.

39,90 zł
31,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

29
Trening ikigai - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trening ikigai
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.01

Trening ikigai to idealne praktyczne uzupełnienie pierwszej książki autorów: Ikigai. Japoński sekret długiego i szczęśliwego życia W drugiej książce poświęconej ikigai nie ma już słowa o diecie i ćwiczeniach – tę wiedzę już czytelnik posiada. Zamiast tego Garcia i Miralles, korzystając z wiedzy zdobytej podczas podróży po Japonii, stworzyli swój autorski program samodoskonalenia. Jest on motywujący, realistyczny i oparty na prostych ćwiczeniach, a także uniwersalny – może dotyczyć naprawdę różnorodnych celów, stawianych sobie przez osoby w różnym wieku i mających różne zainteresowania. Te wszystkie ćwiczenia prowadzą do najważniejszego: odkrycia swojego ikigai – pasji i sensu życia.

37,00 zł
27,01 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,99 zł

30
Czy to pierdzi? Sekretne (gazowe) życie zwierząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy to pierdzi? Sekretne (gazowe) życie zwierząt
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.19

Psy to robią. Krocionogi też. Dinozaury to robiły. Ty to robisz, ja to robię. Ośmiornice tego nie robią. Pająki być może to robią: ta kwestia wymaga dalszych badań. Ptaki tego nie robią, ale mogłyby, gdyby chciały. Śledzie to robią, żeby porozumiewać się ze sobą. Na początku 2017 roku jedno niewinne pytanie na Twitterze o węże zaowocowało powstaniem hashtagu #doesitfart, czyli #czytopierdzi, który rozniósł się po całym internecie, trafiając nawet do najpoważniejszych gazet. Kilkudziesięciu ekspertów wypowiedziało się na temat tego, które zwierzęta pierdzą, a które nie – a jeśli tak, to jak dużo, jak często, z czego składają się ich bąki, jak pachną i czemu służą. Wynikiem tych dociekań jest w pełni wiarygodny i bogato ilustrowany przewodnik po zwierzęcych wzdęciach. Czy to pierdzi? przedstawia zwyczaje 80 gatunków ze szczegółami, o których nawet nie śmieliście marzyć. Jakie rodzaje pożywienia sprawiają, że bąki hien są wyjątkowo śmierdzące? Czym jest fossa – i czy puszcza bąki? Dlaczego małże wymiotują, ale nie pierdzą? I czym właściwie jest bąk? Powstała przy współpracy kilkudziesięciu biologów książka Czy to pierdzi? pozwoli ci przez wiele lat zrzucać winę na mnóstwo zaskakujących zwierząt. Przewodnik rozstrzygający wszelkie pytania o wzdęcia u zwierząt: idealny prezent dla każdego, kto kiedykolwiek puścił bąka.

30,00 zł
24,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

31
Maluję rączkami. Kolorowanka podłogowa. Blaze i megamaszyny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluję rączkami. Kolorowanka podłogowa. Blaze i megamaszyny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.08

Seria kolorowanek podłogowych zaprojektowanych tak, aby maluchy do 2. roku życia mogły malować po nich rączkami. Duży rozmiar kolorowanek (70x100 cm) zapewnia dzieciom długi czas pysznej zabawy, chroniąc przy okazji otoczenie przed konsekwencjami malowania z rozmachem. Dodatkową zaletą jest to, że malowanki są dwustronne.

16,99 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

32
Umysł - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umysł
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.04

Niczym magnes przyciągam złych i kontrolujących mężczyzn. Chase, mój biznesowy potentat i miłość mojego życia, myśli, że może mnie ochronić... Nie może. Nikt nie może. Zbyt późno stało się jasne, jak niebezpieczny był mój stalker, że jego groźby nie były jałowe. Niejeden raz udowodnił, że zrobi wszystko, co uzna za konieczne, że nie ma ryzyka, którego by nie podjął w swojej chorej, pokręconej grze i dla urojonego uwielbienia. Powinniśmy być lepiej przygotowani. Róże, zdjęcia, bielizna ubrudzona jego nasieniem, nawet jego znak wypisany krwią nie dały nam do myślenia. Wierzyłam, że moja miłość potrafi sprawić, że to się skończy, że ostatecznie zostanie schwytany. Myliłam się. Czekają cię niepokój, gorące uczucia i chwile, kiedy nie będziesz mogła usiedzieć w fotelu. Czy można nie czuć związku z bohaterami, którzy zostali tak dobrze opisani? Odpowiedź jest prosta, nie można. - Give Me Books Blog

39,90 zł
30,32 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,58 zł

33
Maluję rączkami. Kolorowanka podłogowa. Psi patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluję rączkami. Kolorowanka podłogowa. Psi patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.31

Seria kolorowanek podłogowych zaprojektowanych tak, aby maluchy do .2 roku życia mogły malować po nich rączkami. Duży rozmiar kolorowanek (70x100 cm) zapewnia dzieciom długi czas pysznej zabawy, chroniąc przy okazji otoczenie przed konsekwencjami malowania z rozmachem. Dodatkową zaletą jest to, że malowanki są dwustronne.

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

34
Maluję rączkami. Kolorowanka podłogowa. Dora - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluję rączkami. Kolorowanka podłogowa. Dora
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.06

Seria kolorowanek podłogowych zaprojektowanych tak, aby maluchy do 2. roku życia mogły malować po nich rączkami. Duży rozmiar kolorowanek (70x100 cm) zapewnia dzieciom długi czas pysznej zabawy, chroniąc przy okazji otoczenie przed konsekwencjami malowania z rozmachem. Dodatkową zaletą jest to, że malowanki są dwustronne.

16,99 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

35
Podróże w czasie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróże w czasie
Dostępny
37 szt.

Błyskotliwa, pouczająca i zabawna opowieść o podróżach w czasie – koncepcji, która fascynuje fizyków i pisarzy od ponad stu lat. James Gleick proponuje przekraczającą ramy tradycyjnego myślenia wycieczkę po niezwykłej krainie podróży w czasie – od literackich i naukowych narodzin począwszy, na wpływie, jaki wywarły na nasze rozumienie czasu kończąc. Autor zagłębia się w związki fizyki, technologii, filozofii i sztuki z podróżami w czasie i opowiada o kulturowym rozwoju tej idei – od powieści H.G. Wellsa po telewizyjnego Doktora Who, od Prousta po Woody’ego Allena. Przygląda się też niezbyt wyraźnej granicy między science fiction a współczesną fizyką, by dojść do pytania, czym właściwie jest przeżywana przez nas chwila – świat ulotności, w którym teraźniejszość pożera wszystko, a przyszłość nieustannie znika. „Czysta przyjemność. (...) Istny park rozrywki, pełen swawolnych atrakcji, który James Gleick eksploruje z zaraźliwym zapałem” – „The Wall Street Journal”

55,00 zł
43,45 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 11,55 zł

36
Nieznanym szlakiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieznanym szlakiem
Dostępny
40 szt.

Przesycone egzotyką i atmosferą dalekich krajów niezwykłe opowieści niepokornego podróżnika Antoniego Ferdynanda Ossendowskiego. Nieznanym szlakiem to zbiór opowiadań będących zapisem przeżyć samego autora i historii, jakie poznał podczas swoich licznych podróży po Europie, Azji i Afryce. Każde z nich ma niepowtarzalny klimat. Ossendowski w prostych słowach pokazuje dramat człowieka doświadczonego przez los. To między innymi zesłany na Syberię Polak, Norweg wracający do kraju czy redaktor zwany „Czortem”. Ich historie poruszają i zmuszają do refleksji. Antoni Ferdynand Ossendowski – podróżnik, dyplomata, poliglota, dziennikarz i wielki erudyta, drugi po Henryku Sienkiewiczu najbardziej znany polski pisarz na świecie.

29,90 zł
23,62 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,28 zł

37
Siostry ze Złotego Brzegu. Tom 16. Spadkobierca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siostry ze Złotego Brzegu. Tom 16. Spadkobierca
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.24

Josefine i Martine Vik po nagłej śmierci ojca porzucają swoje dotychczasowe życie i przenoszą się do ciotki,która mieszka w malowniczym miasteczku Drobak położonym na południowym wybrzeżu Norwegii. Wkrótce po przeprowadzce jedna z sióstr natrafia na ślad rodzinnej tajemnicy. Okazuje się, że w pobliskim hotelu przed dziesięciu laty w niewyjaśnionych okolicznościach została zamordowana ich matka, a świadkiem tej zbrodni była jedna z córek właścicieli hotelu. Czy znaleziony pamiętnik pomoże Josefine i Martine w rozwikłaniu zagadki morderstwa i poznaniu miłosnego sekretu matki? Jak wydarzenia z przeszłości wpłyną na ich dalsze życie? Esmeralda Rud wyznaje Adzie, że w rzeczywistości nazywa się Else Boe, a jej wnuk Siemen jest synem Georga i na podstawie sporządzonego przed laty testamentu pozostaje jedynym prawowitym spadkobiercą hotelu. Wiadomość, że to Siemen przejmie hotel i wyrzuci rodzinę Strandów na bruk, lotem błyskawicy rozchodzi się po całym Drobak. Na szczęście Adzie udaje się odnaleźć nowszą wersję testamentu spisanego przez Georga, na mocy której po jego śmierci hotel ma mieć dwóch współwłaścicieli: Siemena i Krystiana. Tymczasem Goran nie przestaje szukać żony. Ukrywający się Brage i Emma nie zdają sobie sprawy, że są w coraz większym niebezpieczeństwie. Z kolei przebywająca w domu ciotki Doris Viktoria decyduje się przyjąć oświadczyny Pera i wychować z nim swoje dziecko.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

38
Znajdź szczegóły! 101 zagubionych rybek i Mała Syrenka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znajdź szczegóły! 101 zagubionych rybek i Mała Syrenka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.16

Czytaj, szukaj, wytęż wzrok i baw się doskonale! Płyń przez podwodne królestwo i spróbuj odnaleźć 101 psotnych rybek, które bawią się w chowanego z Małą Syrenką. A gdzie ich szukać? W podwodnym zamku, starym wraku, na pirackim statku, w kryjówce Raka Pustelnika, we włosach ukwiału i... sam przekonaj się gdzie jeszcze. Jedna z nich jest wyjątkowo niesforna, uciekła z okładki i płynie przez całą książkę, próbując ukryć się na każdej stronie. Czy ją dogonisz i znajdziesz? Czy uda ci się odnaleźć wśród 100 identycznych rybek tę jedną, która różni się od pozostałych? Sprawdź, jakie jeszcze wyzwania czekają na ciebie w tej wyjątkowej książce!

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

39
Znajdź szczegóły! 101 Zagubionych szczeniaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znajdź szczegóły! 101 Zagubionych szczeniaków
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.21

Czytaj, szukaj, wytęż wzrok i baw się doskonale! Czy jesteś w stanie odnaleźć 101 psotnych szczeniaków, które potrafią doskonale się kamuflować i ukrywać. A gdzie? W parku, pod stołem, pod ziemią, w gąszczu labiryntów, w torebce i... sam przekonaj się gdzie jeszcze. Jeden z nich jest wyjątkowo niesforny, uciekł z okładki i pędzi przez całą książkę, próbując ukryć się na każdej stronie. Czy go dogonisz i znajdziesz? Czy uda ci się odnaleźć wśród 100 identycznych piesków tego jednego, który różni się od pozostałych? Sprawdź, jakie jeszcze wyzwania czekają na ciebie w tej wyjątkowej książce!

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

40
Zła pora roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zła pora roku
Dostępny
37 szt.

Minęło już dziewięć miesięcy od dnia, w którym detektyw Rocco Schiavone został karnie zesłany z Rzymu na północ Włoch do Aosty. Tym razem sprawa jest poważna: chodzi o niezgłoszone porwanie. Ofiarą jest osiemnastoletnia dziewczyna, córka miejscowego przedsiębiorcy budowlanego. Schiavone szybko się orientuje, że za jej porwaniem stoi organizacja przestępcza, która przeniknęła w społeczne i ekonomiczne struktury miasteczka. Wszystko to odbywa się tuż pod nosem Rocca. Co więcej, jego własna przeszłość nadal stanowi zagrożenie dla jego teraźniejszości. Inteligentny, bezpardonowy i skuteczny Rocco udowodni, że intuicja nigdy go nie zawodzi.

37,90 zł
27,67 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,23 zł

41
To zdarza się tylko w filmach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To zdarza się tylko w filmach
Dostępny
23 szt.

Miłość przestała interesować Audrey, od kiedy z powodu ojca jej matka przeszła załamanie nerwowe. By odciąć się od rodzinnych problemów dziewczyna zatrudnia się w kinie. Tam poznaje niedoszłego filmowca Harry’ego. Nikt nie spodziewa się, że Audrey i Harry zakochają się w sobie tak szybko i szaleńczo. Jednak ich uczucie nie sprawi, że wszystko pójdzie jak z płatka. Niestety prawdziwa miłość nie zawsze jest taka, jak w filmach... Najwspanialsza historia miłosna nie opowiada o pocałunkach w śniegu czy pożegnaniach na lotnisku. Opowiada o cierpieniu, zakłopotaniu, nadziei i zdziwieniu, a przy tym zakazuje tandetnych frazesów. Oraz o zombie... Holly Bourne mierzy się z prawdziwą miłością w swojej przezabawnej i przejmującej powieści.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

42
Buntalki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Buntalki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.10

Poznaj pięcioletniego buntalka Eryka – sympatycznego leśnego duszka, który zamieszkuje pień starego dębu. Choć musi znaleźć czas na pomaganie rodzicom w opiece nad lasem i chodzenie do przedszkola w starym muchomorze, najbardziej lubi bawić się z rodziną i przyjaciółmi. Bo w zaczarowanym lesie buntalków nie sposób się nudzić! Zamiast tego lepiej pofruwać latającym dywanem, udać się na wyprawę do odwróconego do góry nogami świata po drugiej stronie kałuży lub pozjeżdżać na łuku tęczy. Albo dowiedzieć się, jak zostać kotem, czym są pioruny oraz jak opiekować się roślinami i przeziębioną mamą. Buntalki to zbiór magicznych opowiadań autorstwa Agnieszki Stelmaszyk. Każdy z 16 rozdziałów to krótka odrębna opowieść, idealna do rodzinnego czytania. Piękne ilustracje autorstwa Marianny Schoett pomogą dziecku przenieść się do fantastycznego świata leśnych duszków.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

43
Wikingowie. Tom 4. Kraina Proroka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wikingowie. Tom 4. Kraina Proroka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.16

Czwarta, finałowa część cyklu, spinająca klamrą wątki i losy postaci poznanych w tomach poprzednich. Znajdziemy tu dalsze dzieje Erika Erykssona – młodego wikinga, który wraz z oddziałem najemników trafił do kraju Maurów, oraz Oddiego - syna renegata Asgota Czerwonej Tarczy. Ten ostatni, jak wiedzą wierni czytelnicy tej sagi, płonąc żądzą zemsty spędził rok w Winlandii, przebył Ruś i trafił do Bizancjum. Akcja czwartego tomu rozgrywa się na terenie kalifatu Kordoby i na muzułmańskiej Sycylii. Pchani żądzą złota i sławy wikingowie przemierzają krainy Saracenów, niosąc tubylcom krew, cierpienie i beztroski śmiech, bo przecież umrzeć można tylko raz. Na lądzie i na wodzie toczą wielkie bitwy i drobne potyczki, odkrywają tajemnice i mroczne intrygi wielkich władców, knują spiski, zastawiają zasadzki, łupią, palą i mordują. Jedynie łaskawości bogów zawdzięczają całą skórę, choć nie wszyscy wrócą do domów. Ale przecież śmierć jest początkiem, a nie końcem drogi...

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

44
Koloruję według klucza. Niesamowicie zakręcone bajki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję według klucza. Niesamowicie zakręcone bajki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.23

Czy potrafisz nazwać postaci i przedmioty z bajek, które znajdują się na ilustracjach? W jakiej historii się pojawiły? Co lubią robić? Jakimi kolorami je pomalujesz? Weź kredki i odkryj kolorowy świat niesamowicie zakręconych bajek!

10,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

45
Bohaterowie polskich powstań narodowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bohaterowie polskich powstań narodowych
Dostępny
1030 szt.

Wielka, sławna i szanowana w Europie Najjaśniejsza Rzeczpospolita przestała istnieć w końcu XVIII wieku. Znikła w dramatycznych okolicznościach. Naród utracił niepodległość, ale przecież nigdy się z tym nie pogodził. Dążenie do suwerenności, walka z tyranią zaborców stały się niemal cechą narodową Polaków. Etapami walki o wolność były powstania narodowe: kościuszkowskie, listopadowe, krakowskie, styczniowe, wielkopolskie, śląskie, warszawskie. Książka Marka Boruckiego, historyka, opowiada właśnie o tych narodowych zrywach, a zwłaszcza o ich uczestnikach, przywódcach. O powstańcach, którzy nie szczędzili zdrowia i życia, nawet gdy szanse na zwycięstwo były niewielkie. Autor ukazuje wielkość ducha Polaków, optymizm w walce, a nie rozpacz i zwątpienie. Wśród opisanych bohaterów: Tadeusz Kościuszko, Bartosz Głowacki, Jan Kiliński, Piotr Wysocki, Józef Słowiński, Edward Dembowski, Marian Langiewicz, Henryka Pustowójtówna, Józef Piłsudski, Józef Dowbor-Muśnicki, Wojciech Korfanty.

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

46
Koloruję według klucza. Kosmicznie zwariowane roboty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję według klucza. Kosmicznie zwariowane roboty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.24

Czy potrafisz znaleźć na ilustracjach wszystkie roboty? Jakie imiona im nadasz? Jak myślisz, co lubią robić? Jakimi kolorami je pomalujesz? Weź kredki i odkryj kolorowy świat kosmicznie zwariowanych robotów!

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

47
Piołun na zapomnienie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piołun na zapomnienie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.18

Zasady, które złamie Męski świat, który zapragnie poznać Wróg, którego pokocha Rok 1895. Lea, młoda kobieta z prowincji, poślubia Józefa, statecznego aptekarza, i przenosi się do Warszawy. Swojego męża ledwie zna. Lea ufa, że postępując zgodnie z naukami swej ciotki, stworzy szczęśliwą rodzinę. Wkrótce przekonuje się, że wyniesione z domu umiejętności nie są przydatne, a jej znajomość leczniczych ziół to zdaniem Józefa przesądy. Wiele musi się wydarzyć, aby poznała siebie i zawalczyła o swoje miejsce w męskim świecie, jakim w owych czasach jest apteka. Niebezpieczna okazuje się również przeszłość, dawne sekrety męża, które Lea za wszelką cenę chce poznać... Napędzająca tę książkę intryga jest jak nadchodząca zza linii horyzontu burza – najpierw wydaje się tylko przelotną chmurką, pojedynczym porywem wiatru, aż niepostrzeżenie zmienia się w ścinającą z nóg nawałnicę. Jeśli dodać do tego pełnokrwistych i niejednoznacznych bohaterów, także tych z drugiego planu, którzy w przekonujący sposób muszą się zmierzyć z własnymi słabościami i ograniczeniami oraz doskonale odmalowane realia przełomu XIX i XX wieku – zapachy ówczesnych warszawskich kawiarenek, smród rynsztoków, jazgot przekupek i szelest wykrochmalonych sukien dam i damulek – otrzymujemy książkę, którą trzeba przeczytać. Polska odpowiedź na bestsellerowe Wszystko, co lśni! – - Zbigniew Zborowski, pisarz

39,90 zł
31,52 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

48
Błękitna kropka. Człowiek i jego przyszłość w kosmosie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błękitna kropka. Człowiek i jego przyszłość w kosmosie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.20

Pasjonująca opowieść o eksploracji Układu Słonecznego oraz szansach na kolonizację kosmosu W Kosmosie Carl Sagan tylko "rzucił okiem" na wspaniałą tajemnicę Wszechświata i udostępnił ją milionom ludzi na całym świecie. W Błękitnej kropce, oszałamiającej kilkuset barwnymi ilustracjami kontynuacji tamtego bestsellera, słynny astronom kończy swoją rewolucyjną podróż przez przestrzeń i czas. Przyszłe pokolenia będą spoglądać wstecz na naszą epokę jako czas, w którym ludzka rasa wreszcie w radykalny sposób pokonała nową granicę – kosmiczną przestrzeń. W swojej książce Sagan śledzi romantyczną historię naszego startu w kosmos i ocenia przyszłość, która otworzy się przed nami, kiedy już skolonizujemy nasz system planetarny i wyruszymy dalej, do odległych galaktyk. Autor niezwykle sugestywnie udowadnia, że eksploracja i osiedlenie się człowieka na innych światach, w tym także zaludnienie nieznanych jeszcze galaktyk, nie jest ani fantazją, ani luksusem, ale raczej koniecznym warunkiem przetrwania ludzkiego rodzaju. „Fascynująca... Zapadająca w pamięć... Odkrywcza... Być może najlepsza z książek Sagana!” – - "The Washington Post”

59,90 zł
47,32 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 12,58 zł

49
Bajarka opowiada. Zbiór baśni całego świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajarka opowiada. Zbiór baśni całego świata
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.13

Książka pełna baśni wybranych spośród tradycji tysięcy krajów powstała dla tych, którzy chcą opowiadać, oraz dla tych, którzy zechcą baśni wysłuchać – i dorosłych, i dzieci. Znajdują się tu opowieści o różnym stopniu trudności, dzięki czemu można je dopasować do każdego słuchacza, są także niezwykle różnorodne. Opowiedziane przez Marię Niklewiczową i zilustrowane przez Marię Orłowską-Gabryś nieprawdopodobne historie zachęcają do baśniowych podróży po całym świecie. To klasyczne wydanie wielu czytelników pamięta z dzieciństwa – teraz powraca w nowej odsłonie, by najmłodsze pokolenie również mogło się zachwycić cudowną mocą baśni. „Zbiór baśni — to podstawowy repertuar bajarza” – Maria Niklewiczowa, bajarka Marianna

59,00 zł
46,61 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 12,39 zł

50
Lore. Potworne istoty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lore. Potworne istoty
Dostępny
38 szt.

Fascynująca podróż po świecie pełnym przerażających monstrów z legend i... rzeczywistości. Mieszkają w cieniu – w głębi lasu, w mroku nocy, w ciemnych zakamarkach naszych umysłów. Mówią o nich legendy i przesądy, średniowieczne zabobony i bajania przekazywane z pokolenia na pokolenie: o wilkołakach i wendigo, poltergeistach i wampirach, goblinach i mściwych duchach. W tej pięknie ilustrowanej książce gospodarz bestsellerowego podcastu „Lore” i serialu jest naszym przewodnikiem w fascynującej podróży po historii tych przerażających stworów, badającym nie tylko legendy, ale także to, co one mówią o nas samych. Aaron Mahnke prowadzi nas na odludne tereny Pine Barrens w New Jersey, zamieszkiwane przez osławionego diabła o czerwonych ślepiach. Pokazuje potworne przypadki kanibalizmu – niektóre oficjalnie udokumentowane, inne będące jedynie wytworem wyobraźni... być może. Odwiedza słabo oświetlone pokoje, w których odbywają się seanse spirytystyczne, europejskie wioski nękane przez gremliny, a nawet Key West na Florydzie, siedzibę demonicznej lalki imieniem Robert. W swojej książce Aaaron Mahnke uświadamia nam, że czasem prawda jest bardziej przerażająca niż najbardziej wyszukane fantazje.

36,90 zł
29,15 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,75 zł

51
Wielkie ludy historii. Rzymianie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkie ludy historii. Rzymianie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.22

Odkryj cuda i tajemnice wielkich starożytnych cywilizacji! Przeczytaj opowieść pełną wielu ciekawych informacji! Rzymianie, inżynierowie starożytności, stworzyli fundamenty współczesnego świata. Nowatorscy w sztuce wojennej, byli też mistrzami inżynierii, architektury i hydrauliki. Śledzimy historię młodego czeladnika Numeriusza w willi, która zostaje okradziona. Czy młodzieniec zdoła dowieść swojej niewinności i odnaleźć rabusia?

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

52
Returnings, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Returnings, CD
Jakob Bro, Thomas Morgan, Joey Baron, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.18

Według magazynu „Downbeat” duński gitarzysta Jakob Bro tworzy muzykę magiczną, wymykającą się wszelkim próbom kategoryzacji. Na „Returnings” magia ta jest wszechobecna. Do Bro i jego muzycznego partnera Thomasa Morgana dołączają dwie legendy europejskiego jazzu: trębacz Palle Mikkelborg i perkusista Jon Christensen. Wynikiem tej współpracy jest wspaniała płyta, wypełniona przepiękną muzyką. Akwarelowe brzmienie gitary Bro, miękkość skrzydłówki Mikkelborga, wysmakowany akompaniament Morgana i swobodnie płynący puls perkusji Christensena – wszystko to składa się na jeden z najpiękniejszych i najsubtelniejszych albumów jazzowych, jakie ostatnio powstały. Lista utworów: 1. Oktober 2. Strands 3. Song For Nicolai 4. View 5. Lyskaster 6. Hamsun 7. Returnings 8. Youth

65,90 zł
64,58 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,32 zł

53
Negocjuj, jakby od tego zależało twoje życie! Nigdy nie idź na kompromis. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Negocjuj, jakby od tego zależało twoje życie! Nigdy nie idź na komprom...
Chris Voss, Tahl Raz, MT Biznes
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.17

Były negocjator FBI zdradza techniki negocjacji, które sprawdzają się nawet w najtrudniejszych sytuacjach! Chris Voss wielokrotnie stawał twarzą w twarz z przestępcami, którzy wzięli zakładników. Podczas pełnienia roli głównego negocjatora FBI w międzynarodowych sytuacjach zakładniczych przetestował opisane przez siebie techniki na całym spectrum ludzkich dążeń. Jego książka Negocjuj, jakby od tego zależało twoje życie znakomicie łączy narrację w stylu thrillera z elementami technik negocjacyjnych. Poprowadzi cię do świata negocjacji o wysoką stawkę. Znajdziesz w niej między innymi trzymające w napięciu zakulisowe relacje z dramatycznych wydarzeń rozgrywających się na opanowanych przez gangi ulicach Haiti czy ze stale komplikującej się sytuacji napadu na bank w Brooklynie. Chris Voss opisuje umiejętności i strategie negocjacyjne, które pomogły jemu i jego kolegom odnieść sukces w najtrudniejszych sytuacjach, gdy w grę wchodziło ratowanie ludzkiego życia. Ten światowej klasy negocjator pokazuje, jak korzystać z tych narzędzi w miejscu pracy i w każdej innej dziedzinie życia. Przedstawia dziewięć efektywnych zasad – sprzecznych z intuicją taktyk i strategii – abyś i ty mógł stać się bardziej przekonujący zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Chris Voss jest jednym z najwybitniejszych praktyków i nauczycieli negocjacji na świecie. Jest założycielem i dyrektorem The Black Swan Group, firmy doradczej szkolącej pracowników firm z rankingu Fortune 500 oraz doradzającej im w trudnych negocjacjach. Voss wykładał w wielu szkołach biznesowych, w tym między innymi w Marshall School of Business przy Uniwersytecie Południowej Kalifornii, w McDonough School of Business przy Uniwersytecie Georgetown, na Harvardzie, w MIT’s Sloan School of Management oraz w Kellogg School of Management przy Uniwersytecie Northwestern. Tahl Raz odkrywa wielkie idee i wspaniałe historie pobudzające do zmian ludzi i organizacje. Jest wielokrotnie nagradzanym dziennikarzem i współautorem bestsellera magazynu „New York Times” zatytułowanego Never Eat Alone. Gdy nie prowadzi badań i nie pisze, szkoli kadrę kierowniczą, wygłasza wykłady na temat sił zmieniających nowy świat pracy, a także służy redaktorską pomocą kilku amerykańskim firmom.

39,90 zł
33,92 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

54
In House Science, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
In House Science, CD
Arild Andersen, Universal Music Polska
Dostępny
101 szt.

Trio, w skład którego wchodzą: norweski mistrz kontrabasu Arild Andersen, znakomity saksofonista tenorowy Tommy Smith i fenomenalny perkusista Paolo Vinaccia to obecnie jedna z najbardziej ekscytujących grup jazzowych. Ich niesamowita energia uwalnia się zwłaszcza podczas występów na żywo. „In_House Science” to zapis ich koncertu z września 2016 roku. Album zarejestrowano w Villi Rothstein, w austriackim Bad Ischl. Ich poprzednie wydawnictwo koncertowe – „Live At Belleville” – zostało obsypane nagrodami, gromadząc też entuzjastyczne recenzje krytyków. „Bezapelacyjnie wspaniałe” – orzekł wówczas BBC Music Magazine. „Jak często słyszy się trzech artystów, którzy grają muzykę tak bogatą, tak niezwykle panoramiczną?” – z niedowierzaniem pytał magazyn „Jazzwise”. Lista utworów: 1. Mira 2. Science 3. Venice 4. North Of The Northwind 5. Blussy 6. Inhouse

65,90 zł
64,58 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,32 zł

55
Przemytnik słów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Przemytnik słów
Dostępny
5 szt.

Bruno nigdy nikogo naprawdę nie kochał. Zrezygnował z życia, jakie było mu pisane – nieciekawej egzystencji pracownika hotelu – i wyruszył w poszukiwaniu przygód. Okrążył świat, utrzymując się dzięki własnej zaradności i urokowi osobistemu. Jest już w sile wieku i doskwiera mu samotność. Dni mijają mu w najpiękniejszym i najsmutniejszym miejscu na świecie: w Wenecji. To właśnie tam dusza Brunona zmienia się na zawsze, gdy pewnego dnia spotyka Keiko, wyjątkową Japonkę. Kobieta spędza każdą noc z innym mężczyzną, który zdoła poruszyć ją do głębi za sprawą własnego wiersza bądź opowieści. Jednak Bruno Labastide, niezwykły bajarz i oszust o urzekającym, rozbrajającym kobiety uśmiechu, nie jest w stanie uzyskać wstępu do tego raju, ponieważ, ku własnemu zaskoczeniu, gdy zbliża się do japońskiej piękności, kończą mu się pomysły. Opowieści, których akcja toczy się w wielu zakątkach świata, opowiadają o bólu i miłości, pokoju i wojnie, nieznanych ludziach żyjących w ubóstwie oraz beztroskich bogaczach, a także o wpływowych osobistościach bawiących się życiem ubogich. Natalio Grueso stworzył szkatułkową powieść, którą, jak pisze Mario Vargas Llosa, należy się delektować.

34,90 zł
17,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 17,45 zł

56
Ogień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Ogień
Dostępny
5 szt.

Ogień to przepięknie ilustrowany poradnik dla ludzi kochających przyrodę, dla tych, którzy tęsknią za wieczorami przy ognisku w gronie przyjaciół. Dowiesz się z niego, jak stworzyć wyjątkową atmosferę z ogniskiem w roli głównej, niezależnie od okoliczności, w których się znajdziesz, z dala od cywilizacji i w dowolnej porze roku.

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

57
Przeczucia. Tom 4. Prowokacja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Przeczucia. Tom 4. Prowokacja
Dostępny
3 szt.

Czwarty tom „anielskiej” serii rozpoczyna się na rajskiej wyspie Zefira, gdzie bohaterowie ukryli się po odbiciu Evie z rąk Brennusa. Niestety drużyna Evie nie ma zbyt wiele czasu na odpoczynek. Brennus używając magii ożywieńców wysyła swój obraz do ukochanej i wkrótce na wyspie pojawiają się jego wojska. Rajski zakątek zamienia się w pole bitwy. Evie używa medalionu z portalem, który przenosi ją do Torunia, gdzie Reed urządził dla niej bezpieczną kryjówkę. Pojawia się tam także Anya, anielica w randze Trona. Anya przybyła z Raju w poszukiwaniu ukochanego anioła, jej aspire. Do uciekinierów docierają niepokojące wieści: Upadli stworzyli demona z duszą, który ma ich wyzwolić z Szeolu. Zbliża się wojna, w której każda ze stron chce pojmać Evie.

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

58
Od celu do wyniku. Siła mechanizmów katalitycznych w biznesie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od celu do wyniku. Siła mechanizmów katalitycznych w biznesie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.30

Od planu do realizacji. Od celu do rezultatu. Większość liderów ma jakiś wielki, ryzykowny i śmiały cel. Jeden marzy o tym, aby jego marka stała się popularniejsza niż Coca-Cola, inny aspiruje do stworzenia najbardziej dochodowej strony internetowej w cyberprzestrzeni, a jeszcze inny chciałby tchnąć w swoją organizację ducha walki i zdeklasować swoich głównych konkurentów. Przeważająca część z nich wpada jednak w tryby ogłupiającej biurokracji, która uniemożliwia im realizację tych ambicji. W niniejszym opracowaniu Jim Collins omawia tzw. mechanizmy katalityczne – proste, a jednak niezwykle skuteczne, niezbiurokratyzowane narzędzie menedżerskie, które stanowi kluczowe ogniwo pomiędzy celem a rezultatem i ułatwia przekucie wzniosłych aspiracji w rzeczywiste osiągnięcia. Jednak ten sam mechanizm katalityczny, który zadziałał w jednej organizacji, niekoniecznie sprawdzi się w innej. Z tego względu Jim Collins oferuje czytelnikowi pewne ogólne zasady i wskazówki, jak w efektywny sposób stworzyć mechanizm właściwy dla konkretnego środowiska biznesowego. Mechanizmy katalityczne to mobilizujące narzędzia menedżerskie, które łączą bieguny ambicji i realizacji, to kluczowe ogniwa pomiędzy naszymi pobudkami a skutecznym działaniem, to instrumenty, które pozwalają liderom przekształcać wzniosłe aspiracje w konkretną rzeczywistość. Z moich badań wynika, że tylko niewielki odsetek firm – szacunkowo między pięć a dziesięć procent – wykorzystuje mechanizmy katalityczne, a należy dodać, że niektóre z nich robią to zupełnie nieświadomie. Biorąc pod uwagę ich skuteczność, można przypuszczać, iż są one najbardziej niedocenianą – i najbardziej obiecującą – praktyką menedżerską, która pomaga organizacjom przekuwać cele w rezultaty. Jim Collins jest współautorem bestsellera Wizjonerskie organizacje, jednej z najlepiej sprzedających się książek biznesowych w historii. Szkoła Biznesu na Uniwersytecie Stanforda, w której Collins wykłada przywództwo, uhonorowała go nagrodą za nadzwyczajne postępy w nauczaniu. Collins nie tylko pisze i wykłada. Jest również praktykiem zarządzania. Współtworzył wiele wizjonerskich organizacji. Jedną z nich jest nadzwyczajna ?rma budowlana DPR Construction, która projektowała i wzniosła m.in. fantazyjną siedzibę studia Pijar. Z doradztwa Collinsa skorzystało ponad stu zarządzających znanych korporacji. Seria „Klasycy Harvard Business Review” daje czytelnikowi możliwość zgromadzenia wszystkich rewolucyjnych prac docenionych przez HBR we własnej biblioteczce. Każdy poczytny tom prezentuje wybitną koncepcję, która pozostaje aktualna do dziś i wpływa na kształt współczesnej praktyki menedżerskiej.

32,90 zł
27,97 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,93 zł

59
Kilka historii na ten sam temat, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kilka historii na ten sam temat, LP
Ania Dąbrowska, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Tracklista: Side A 1. Zostań 2. Trudno mi się przyznać 3. Nic się nie stało 4. Musisz wierzyć 5. Czekam 6. Czego ona chce Side B 1. Wiosna 2. L'ultimo 3. Opowiedz mi 4. Już mnie nie ma w twoich planach 5. Niech zniknie cały świat

61,90 zł
Powiadomienie
60
Stereo Typ, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stereo Typ, LP
Kayah, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Tracklista: Side A 1. Do D.N.A. 2. Jeszcze ta noc 3. Większy apetyt 4. Testosteron 5. Kołysanka dla serca 6. Twoja Dłoń 7. Prośba do Twoich ust Side B 1. Teren zaminowany 2. Nigdy się nie dowiem czy 3. Dziele na pół 4. Dobre złe nieważne 5. Mądrala Mont Rala 6. Do It Right

61,90 zł
Powiadomienie
61
Od dobrego do wielkiego. Czynniki trwałego rozwoju i zwycięstwa firm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od dobrego do wielkiego. Czynniki trwałego rozwoju i zwycięstwa firm
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.10

Czy istnieje organizacyjny kod DNA czyniący firmę gatunkiem wyższym od konkurentów? I, co ważniejsze, czy da się takim DNA „zarazić” firmę przeciętną i zmienić ją w nadzwyczajną? Jim Collins wraz ze swoim zespołem badaczy wydestylował taki kod DNA – kod, który jest syntezą wieloletnich badań setek firm. W książce Od dobrego do wielkiego omawia 11 przypadków firm, które dokonały przeskoku organizacyjnego: pokonały rynkową grawitację i stały się potężne. Są wśród nich między innymi Merck, Intel, Coca-Cola i General Electric. Przeszły one drogę od przeciętności do doskonałości i osiągnęły zadziwiające wyniki. Ich łączna średnia stopa zwrotu w ciągu 15 lat od punktu zwrotnego była 6,9 razy większa niż oferowana przez rynek ogólny. Oprócz tego Collins opisuje szereg organizacji, którym brak zwycięskiego DNA skutecznie odciął drogę do prosperity. W książce Od dobrego do wielkiego znajdziecie ponadczasowe zasady konieczne do przekształcania organizacji dobrych w wielkie. Autorzy pokazują, w jaki sposób można dobrą organizację zmienić tak, by była zdolna przez długi czas osiągać wyjątkowe wyniki. „Nasze pięcioletnie badania przyniosły wiele ciekawych spostrzeżeń, niejednokrotnie zaskakujących i niezgodnych z obiegowymi opiniami. Nadrzędny wniosek, jaki z nich wypływa, można zawrzeć w jednym zdaniu: wierzymy, że niemal każda organizacja może bardzo znacząco poprawić swoje wyniki i swoją pozycję, być może nawet stać się wielką firmą, jeśli konsekwentnie będzie u siebie wprowadzać pomysły, które odkryliśmy” (fragment książki). Jim Collins jest współautorem bestsellera Wizjonerskie organizacje, jednej z najlepiej sprzedających się książek biznesowych w historii. Szkoła Biznesu na Uniwersytecie Stanforda, w której Collins wykłada przywództwo, uhonorowała go nagrodą za nadzwyczajne postępy w nauczaniu. Obecnie Collins wiele czasu poświęca swojemu laboratorium badawczemu w Kolorado, gdzie prowadzi zaawansowane prace nad alchemią przywództwa. Collins nie tylko pisze i wykłada. Jest praktykiem zarządzania. Współtworzył wiele wizjonerskich organizacji. Jedną z nich jest nadzwyczajna firma budowlana DPR Construction. Z doradztwa Collinsa skorzystało ponad stu zarządzających znanych korporacji. Inne książki Collinsa, życzliwie przyjęte przez czytelników w wielu krajach, to m.in. Jak upadają giganci oraz Wielcy z wyboru.

69,90 zł
59,42 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 10,48 zł

62
Uczucia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczucia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.14

Choć łatwo jest przeoczyć je, gdy dobrze się ukryją, To – wierz lub nie – na serca dnie, uczucia we mnie żyją. Czasami wpadam w groźny ton lub włosy rwę z rozpaczy, A innym razem śmieję się – jak więc to wytłumaczyć? Gdy spojrzysz z zewnątrz, zdaje się, że całkiem nic nie czuję, Lecz wewnątrz mnie coś kłębi się, bulgocze i buzuje. Wyjątkowa książka z pięknymi, całostronicowymi ilustracjami, dzięki której dziecko odkryje niezwykły świat uczuć! Przepiękny i poetycki tekst sprawi, że łatwiej mu będzie zrozumieć emocje, których doświadcza. Dzięki krótkim, rymowanym tekstom dziecko nie tylko pozna poszczególne emocje, które towarzyszą nam na co dzień, ale też zobaczy, że w sercu jest miejsce na wiele różnych ich odcieni. W podróży po zakamarkach duszy i serca towarzyszy dziecku mały chłopiec, który pojawia się na każdej stronie książki.

29,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

63
Metoda Montessori na cztery pory roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metoda Montessori na cztery pory roku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Wspieraj swoje dziecko na drodze ku samodzielności przez cały rok! W tej książce znajdziesz 70 ćwiczeń zgodnych z zasadami pedagogiki Marii Montessori przeznaczonych na różne pory roku. Są tu na przykład instrukcje wykonania bożonarodzeniowych dekoracji i latarni na Halloween, zabawy w pisanie, rymowanki, a nawet przepisy kulinarne i ćwiczenia jogi. Przygotowują one dziecko do nauki pisania i czytania, zapoznają z figurami geometrycznymi, rozwijają jego percepcję, motorykę oraz intelekt. Niektóre zadania można wykonywać na dworze, inne – w domu. Każde może być dla Twojego dziecka ekscytującą przygodą służąca zdobywaniu ważnych umiejętności. Ćwiczenia opisano krok po kroku i starannie zilustrowano, dzięki czemu dziecko zyska w Tobie mądrego i wrażliwego przewodnika po otaczającym świecie. Brigitte Ekert od niemal dwudziestu lat jest wychowawczynią Montessori. Ukończyła Institut Supérieur Maria Montessori w Paryżu oraz Institut Petite Enfance Boris Cyrulnik. Na co dzień z radością pracuje z dziećmi.

35,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

64
Dieta w chorobie Hashimoto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta w chorobie Hashimoto
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.22

Dużą rolę w terapii Hashimoto odgrywa styl życia chorego, czyli dieta, aktywność fizyczna, unikanie palenia czynnego i biernego, a także redukcja stresu. To choroba, której leczenie trzeba traktować bardzo indywidualnie. Dieta każdego pacjenta powinna być dopasowana do przebiegu schorzenia i ewentualnych towarzyszących mu zaburzeń. W książce przedstawiono przepisy na dania główne, zupy, przekąski, sałatki, pieczywa i desery. Każdy z nich opatrzono specjalną ikonką informującą o tym, czy danie jest: • bez glutenu • bez pszenicy • bez mleka • bez laktozy • z dużą zawartością szkodliwych dla tarczycy goitrogenów W poradniku podano najważniejsze zalecenia w chorobie Hashimoto, omówiono towarzyszące jej schorzenia i scharakteryzowano składniki pokarmowe, które mają największy wpływ na tarczycę. Dzięki temu dbanie o zdrowie staje się łatwiejsze.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

65
Już czytam! Tom 22. Znikające listy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już czytam! Tom 22. Znikające listy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Zastanawialiście się kiedyś, co robi Święty Mikołaj latem? O Mikołaju każdy pamięta tylko z okazji Gwiazdki i świąt. Jeśli Mikołaj istnieje, co robi w wakacje? Spędza je na plaży? Wyjeżdża w góry? Lidka i Lusia postanawiają to sprawdzić i piszą do Mikołaja list, który znika w tajemniczych okolicznościach. Czy zabrał go sam Mikołaj? Czy dziewczynki dowiedzą się, jak Mikołaj spędza lato? Seria „Już czytam” to książki do pierwszego samodzielnego czytania. Krótkie zdania, duże litery i wciągające historie – właśnie tyle potrzeba, by pokochać czytanie. Na końcu każdej części znajdują się ciekawe zadania sprawdzające zrozumienie tekstu oraz słowniczek trudniejszych słów, które znalazły się w danej opowieści. Dodatkowym atutem serii są duże, kolorowe, zabawne ilustracje.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

66
Już czytam! Tom 21. Ignaś, Hela i zaklęta studnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już czytam! Tom 21. Ignaś, Hela i zaklęta studnia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.17

Co byście zrobili, gdyby wasz tata zamienił się w ropuchę? W starych zamkach aż roi się od tajemnic i legend. Ignaś i Helena nie bardzo w to wszystko wierzą. Jednak gdy ich mama woła do zaklętej studni, tata znika i zamienia się w… ropuchę! Jak odczynić ten urok? Czy zaklętą studnię można odczarować? Seria „Już czytam” to książki do pierwszego samodzielnego czytania. Krótkie zdania, duże litery i wciągające historie – właśnie tyle potrzeba, by pokochać czytanie. Na końcu każdej części znajdują się ciekawe zadania sprawdzające zrozumienie tekstu oraz słowniczek trudniejszych słów, które znalazły się w danej opowieści. Dodatkowym atutem serii są duże, kolorowe, zabawne ilustracje.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

67
Jak zmieniłam życie w rok? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zmieniłam życie w rok?
Dostępny
202 szt.

To historia o kobiecie z małego miasteczka, która goni, pędzi i chce coś osiągnąć w życiu - i osiąga. Jej podejście do życia zmieni dopiero rodzina. Zawsze chciała ją założyć, ale nie spodziewała się, że odciśnie takie piętno na jej światopoglądzie. Malwina rozkochuje się w życiu rodzinnym i macierzyństwie, nadal jednak funkcjonując w rytmie korporacyjnych obowiązków. Szybko, byle do celu, a po celu cel kolejny. Kolejne sukcesy przychodzą jej z łatwością. Nic dziwnego, w końcu to tytan pracy i wulkan energii. Razem z mężem starają się o rodzeństwo dla synka, w międzyczasie decydując o przeprowadzce do nowego domu, gdzie mają wieść piękne rodzinne życie z dwójką dzieci. Wszystko idzie zgodnie z planem oprócz jednego... ciąży. Mija rok, później kolejny i nic. To dla Malwiny kompletna nowość. Nie tak wyglądał jej plan na życie! I wtedy gaśnie ostatnia iskierka nadziei... „Miałam tego wszystkiego dosyć. Podjęłam ostateczną decyzję. Dosyć pędu. Na pierwszym miejscu - zdrowie. O ciąży postanowiłam zapomnieć, puścić to wolno. Widocznie tak musi być. Małymi kroczkami, z potknięciami, ale ciągle do przodu, dopracowywałam kolejne fuszerki mojego funkcjonowania. Nigdy bym nie pomyślała, że na końcu mojej drogi czeka mnie największy cud – upragniona ciąża. Bez wsparcia farmakologicznego, bez wsparcia medycznego...” – pisze Malwina Bakalarz, autorka słynnego bloga bakusiowo.pl - w swojej debiutanckiej książce Jak zmieniłam życie w rok?. Organizacja życia, zdrowa dieta, nieco filozofii, mnóstwo poczucia humoru i rady, jakich oczekujemy od przyjaciółki, której zwierzamy się, że mamy już wszystkiego dosyć – to książka autorki bloga Bakusiowo.

39,90 zł
30,32 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,58 zł

68
Oskar i Albert. Absolutnie dziki wyścig - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oskar i Albert. Absolutnie dziki wyścig
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.21

Oskar i Albert to dwóch dzielnych odkrywców przyrody! Który z nich dostanie przyrodniczego Nobla? Już czas najwyższy się o tym przekonać. Aby dostać tę wyjątkową nagrodę, trzeba przecież znaleźć coś niesamowitego. Który z nich jako pierwszy odkryje nowy gatunek zwierzęcia? Weź udział w absolutnie szalonym wyścigu! Do boju...Gotowi... Start! Czas na niesamowicie zwariowaną przygodę pełną fantastycznych ilustracji, niesamowitych zadań i zawiłych zagadek! Czas na absolutnie dziki wyścig dookoła świata. Oskar i Albert. Absolutnie dziki wyścig to wyjątkowa książka dla najmłodszych z kolorowymi, pełnymi szczegółów, całostronicowymi ilustracjami. Wspaniale pobudza kreatywność, wyobraźnię, umiejętność opowiadania oraz spostrzegawczość.

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

69
Szkoła trzęsiportków. Duch w toalecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła trzęsiportków. Duch w toalecie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Witajcie w Szkole Trzęsiportków! Tutejsze dzieciaki w każdej sytuacji dopatrują się nadprzyrodzonego wyjaśnienia. Boli cię brzuch? Pewnie ktoś rzucił na ciebie urok! Masz wysypkę na nodze? Pewnie w basenie zaatakowało cię stado małych piranii! Swędzi cię pupa? Pewnie dywan, na którym przed chwilą siedziałeś jest przeklęty! W Szkole Trzęsiportków dzieje się tak wiele... Duch zamieszkał w szkolnej toalecie, but przepowiada przyszłość, a w jednej z klas jest przeklęty dywan! Przecież to wszystko jest możliwe, prawda? Co to oznacza dla klasy 2b? Mnóstwo zabawy! Uwaga: Będziesz się śmiać tak mocno, że spadną ci portki!

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

70
Skazy na pancerzach. Czarne karty epopei Żołnierzy Wyklętych. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skazy na pancerzach. Czarne karty epopei Żołnierzy Wyklętych. Audioboo...
Piotr Zychowicz, Rebis
Dostępny
15 szt.

Płonące wioski i masowe egzekucje. Grabieże i gwałty. Zabójstwa niewinnych cywilów i jeńców – Ukraińców, Żydów, Białorusinów i Polaków. Nie, to nie jest komunistyczna propaganda. Niektórzy Żołnierze Wyklęci naprawdę dopuszczali się takich zbrodni. Dla jednych „Łupaszka”, „Bury”, „Ogień” czy „Wołyniak” to wielcy narodowi bohaterowie, ale dla innych – mordercy ich bliskich. Skazy na pancerzach to pierwsza książka, która przedstawia czarne karty z epopei Żołnierzy Wyklętych. Napisana bez przemilczeń i lukrowania rzeczywistości charakterystycznych dla części polskiej literatury historycznej. Napisana bez znieczulenia. Na jej kartach znalazły się szokujące zeznania świadków i drastyczne opisy mordów. Piotr Zychowicz nie ma wątpliwości – Żołnierze Wyklęci walczyli z niebywałą odwagą o słuszną sprawę. Nie oznacza to jednak, że należy ukrywać przed opinią publiczną niewygodne fakty, które ich dotyczą. Historia bowiem nigdy nie jest czarno-biała...

37,90 zł
28,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,47 zł

71
Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego a Żołnierze Wyklęci. Walka z podziemiem antykomunistycznym w latach 1944-1956 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego a Żołnierze Wyklęci. Walka z podzie...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.19

Najnowsza książka Lecha Kowalskiego to historia walk Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego – zwanego niekiedy polskim NKWD iprzyrównywanego do SS – z formacjami zbrojnymi żołnierzy wyklętych, którzy tuż po wojnie stawili opór Sowietom irodzimym komunistom, by nie dopuścić do zrusyfikowania kraju. Żadna z polskich formacji zbrojnych wokresie okupacji nie toczyła walk z tyloma przeciwnikami naraz co żołnierze wyklęci tuż po wojnie. Bywało, że gdy stawali do boju na śmierć i życie, na jednego z nich przypadało niekiedy po trzystu zbirów z formacji wojskowych NKWD, z sowieckiego kontrwywiadu „Smiersz”, KBW, LWP, MO, UB czy ORMO. Tropili ich dniami i nocami, zawiązując kolejne koalicje i zgrupowania operacyjne, nieustępliwie i metodycznie pacyfikując, mordując skrycie w lochach więziennych i zabijając w nierównej walce. Ciała porzucano w leśnych jamach, przydrożnych rowach, chaszczach i kniejach. Wielu z nich kończyło żywot w bezimiennych dołach cmentarnych z wapnem. A oni trwali w oporze, niczym Spartanie pod Termopilami. Ostatniego z nich wytropiono i zabito na początku lat sześćdziesiątych minionego wieku. Cześć im i chwała na wieki, że byli i trwali w walce. W polskiej świadomości narodowej pozostaną już z nami na stałe.

59,00 zł
46,61 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 12,39 zł

72
Pakiet: Mała klasyka. Cęść 1. Mały lord / Jaskółki i Amazonki / Kary Klejnot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Mała klasyka. Cęść 1. Mały lord / Jaskółki i Amazonki / Kary K...
Dostępny
17 szt.

Trzy wielkie powieści dla młodych czytelników. Mały lord, to wzruszająca historia skromnego chłopca, który niespodziewanie staje się spadkobiercą ogromnego majątku i tytułu szlacheckiego. Jaskółki i Amazonki, to najsłynniejsza powieść o hartowaniu charakterów młodych bohaterów i pełnym przygód życiu na odludziu. Kary Klejnot, to klasyka literatury i wzruszająca historia Karego Klejnotu, konia, w którym zakochały się pokolenia młodych i dorosłych czytelników.

79,00 zł
62,41 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 16,59 zł

73
Schowek
BLUEPRINT (REMASTERED) LP. Winyl
GALLAGHER, RORY, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.16

73,90 zł
72,42 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,48 zł

74
Wiosenne zadania do kolorowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiosenne zadania do kolorowania
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.22

W książce dzieci znajdą ponad 400 zadań, które umilą oczekiwanie na ciepłe wiosenne dni. Zbiór zawiera zagadki, kolorowanki, łamigłówki, labirynty, wykreślanki, szlaczki i inne ciekawe zadania, które mają wiele edukacyjnych walorów – uczą logicznego myślenia i kształtują spostrzegawczość najmłodszych czytelników. Na końcu książki umieszczono rozwiązania.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

75
Tajne Akta Vespera. Tom 4. Młody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajne Akta Vespera. Tom 4. Młody
Niedostępny
Brak

Czasem okazuje się, że osiągnąć szczyt marzeń, to dopiero początek prawdziwych kłopotów. Od kiedy Vesper został lordem, na jego głowę spadają same problemy. I nie chodzi tylko o to jak wykarmić i opłacić własny ród. Także droga do współpracy z pozostałymi wampirzymi lordami, o sięgającym setek lat doświadczeniu, nie jest dla młodego ex-nocarza usłana krwistymi różami. Na szczęście świat sam domaga się rodu Inanitów. Tych, którzy nie są ani dobrzy, ani źli. Kiedy potrzebę tę odczuje boleśnie cała wampirza społeczność, gdy niepewność, czy najgroźniejsi wrogowie faktycznie czyhają na zewnątrz wampirzych klanów, zatruje pobratymczą krew, karty rozdawać będą ci, którzy nawet wśród wampirów potrafią stać się mrocznymi cieniami. I nic już nie będzie takim jak było...

37,90 zł
30,32 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,58 zł

76
Konklawe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konklawe
Dostępny
1204 szt.

Autor bestsellera Autor widmo powraca z nowym współczesnym thrillerem, rozgrywającym się za zamkniętymi drzwiami Kaplicy Sykstyńskiej. Potęga Boga – ambicja człowieka W ciągu następnych 72 godzin jeden z nich stanie się najpotężniejszym przywódcą duchowym na ziemi. W Watykanie umiera propagujący ideę Kościoła ubogiego, znienawidzony przez Kurię papież. Misja przeprowadzenia konklawe przypada w udziale mającemu za sobą kryzys wiary dziekanowi kolegium kardynalskiego, kardynałowi Lomeliemu. Do wzięcia udziału w wyborach uprawnionych jest stu siedemnastu kardynałów, lecz tuż przed rozpoczęciem głosowań w Domu świętej Marty pojawia się kolejny, nieznany nikomu kardynał Benitez z Filipin, którego zmarły papież podniósł do tej godności w tajemnicy przed watykańskimi urzędnikami. Zamknięci we wnętrzu Kaplicy Sykstyńskiej elektorzy modlą się o to, by Duch święty oświecił ich i pomógł dokonać właściwego wyboru, bardzo szybko jednak obok toczącego się od dziesięcioleci sporu tradycjonalistów i liberałów zaczynają się między nimi całkiem ziemskie intrygi i knowania. Lomeli musi rozstrzygnąć w swoim sumieniu, czy jako dziekan kolegium ma się ograniczać wyłącznie do spraw organizacyjnych, czy też spróbować wpłynąć na przebieg głosowania poprzez ujawnienie mrocznej przeszłości głównych pretendentów. Ostateczny wynik konklawe okaże się jednak i tak nie całkiem zgodny z jego intencjami. Zwroty akcji – objawienia – intrygi – politykierstwo

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

77
Królewny. Książka z zadaniami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królewny. Książka z zadaniami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.02

Poznaj wspaniałe królewny, które nigdy się nie nudzą. Rysuj zamki i pałace, projektuj piękne suknie balowe, pokonuj labirynty i wybierz się na piknik z królewnami. Koloruj obrazki, rozwiązuj zagadki i dobrze się baw. W książce znajdziesz ponad 200 naklejek.

17,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

78
Niezwykłe wyzwania. Książka z zadaniami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezwykłe wyzwania. Książka z zadaniami
Dostępny
4 szt.

Wdrap się na pokład i przeżyj niezwykłą przygodę! Koloruj pirackie statki, twórz superbohaterów i podążaj tajemnymi szlakami. Znajdziesz tu mnóstwo rzeczy do pokolorowania i narysowania, a dodatkowo ponad 200 kolorowych naklejek. Na twoje rozwiązanie czekają niezwykle pomysłowe łamigłówki!

16,99 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

79
Księżniczki i baletnice. Książka z zadaniami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżniczki i baletnice. Książka z zadaniami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.01

Poznaj piękne księżniczki i pełne wdzięku baletnice! Aktywizująca książka, która otworzy przed małymi czytelniczkami baśniowy świat. Rysuj zamki i pałace, projektuj wytworne suknie balowe i sceniczne kostiumy, pokonuj labirynty. Koloruj obrazki, rozwiązuj zagadki i dobrze się baw! Do książki dołączono 200 naklejek!

17,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

80
Na wsi. Książka z zadaniami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na wsi. Książka z zadaniami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.01

Spędź pełen wrażeń dzień na wsi! Pomóż gospodarzowi zagonić owce do zagrody, zebrać plony z pól i nakarmić zwierzęta. A to tylko część codziennych obowiązków – praca w gospodarstwie trwa od świtu do zmierzchu. W książce znajdziesz ciekawe zadania i ponad 200 naklejek.

17,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,01 zł

81
The Colours Of Chloe, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Colours Of Chloe, CD
Eberhard Weber, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.10

Lista utworów: 1. More Colours 2. The Colours Of Chloë 3. An Evening With Vincent Van Ritz 4. No Motion Picture

65,90 zł
64,58 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,32 zł

82
INDICUM. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
INDICUM. CD
Bobo Stenson Trio, Universal Music Polska
Dostępny
19 szt.

65,90 zł
64,58 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,32 zł

83
Bach. Violin concertos, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bach. Violin concertos, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.04

Nazwisko artystki nierozerwalnie związane jest z muzyką mistrza baroku. Krytycy uważają jej wykonania za jedne z najlepszych w historii. Podkreślają jej doskonałą technikę, precyzję i czystość brzmienia. Lista utworów: Concerto For Violin, Strings And Continuo In E Major, BWV 1042 1. Allegro 2. Adagio 3. Allegro Assai Concerto For 2 Violins, Strings And Continuo In D Minor, BWV 1043 1. Vivace 2. Largo Ma Non Tanto 3. Allegro Concerto For Violin, Strings And Continuo In A Minor, BWV 1041 1. (Allegro Moderato) 2. Andante 3. Allegro Assai Concerto For Oboe, Violin, Strings And Continuo In C Minor, BWV 1060 1. Allegro 2. Adagio 3. Allegro

54,90 zł
53,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

84
Bach. Brandenburg Concert 1, 2, 3, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bach. Brandenburg Concert 1, 2, 3, CD
Reinhard Goebel, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.15

Lista utworów: Concerto No. 1 F-Dur / F Major, BWV 1046 1. (Allegro Moderato) 2. Adagio 3. Allegro 4. Menuetto - Trio I - Polacca - Trio II Concerto No. 2 F-Dur / F Major, BWV 1047 5. (Allegro Moderato) 6. Andante 7. Allegro Assai Concerto No. 3 G-Dur / G Major, BWV 1048 8. (Allegro Moderato) 9. Allegro Ouvertüre (Orchestersuite) No. 1 C-Dur / C Major, BWV 1066 10. Ouverture9:39 11. Courante 12. Gavotte I / II 13. Forlane 14. Menuet I / II 15. Bourrée I / II 16. Passepied I / II

36,90 zł
36,16 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,74 zł

85
Audite, gentes!, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Audite, gentes!, CD
Paulina Ceremużyńska, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Melodie na psałterz polski Mikołaja Gomółki to jedno z najważniejszych dzieł kultury polskiej. Pozornie proste w stylu, stanowią prawdziwe kompendium różnych form muzycznych. Dawna praktyka wykonawcza była o wiele swobodniejsza, niż może się nam dziś wydawać. Partytura każdego „Psalmu” była propozycją otwierającą możliwość wielu interpretacji, na przykład na kilka głosów z towarzyszeniem lutni, organów lub innych instrumentów, na głos solowy z akompaniamentem lutni czy vihueli lub innych instrumentów harmonicznych i melodycznych. Melodie mogły być także wykonywane z towarzyszeniem instrumentów perkusyjnych, jako że w wielu Gomółkowych „Psalmach” rozpoznajemy obecność form tanecznych. Te same tańce mogły też być włączone do interpretacji melodii jako ritornelle lub preludia instrumentalne. Możliwości interpretacji dzieła Mikołaja Gomółki są ogromne. Wersja na lutnię (przez lutnię rozumiemy tu także vihuelę czy gitarę renesansową) chyba najbardziej zbliża nas do tekstu i najsilniej potrafi poruszać afekty. Lista utworów: 1. Psalm 1 – Szcześliwy, który nie był miedzy złémi w rádzie 2. Psalm 49 – Słuchaj, co żywo! Wszystki ziemskié kráje nákłońcie uszu 3. Psalm 96 – Zácznicie nową możnému pieśń 4. Psalm 20 – Wsiádaj z dobrym sercem, o królu cnotliwy 5. Psalm 92 – Słuszna rzecz, Pánie, Tobie chwałę dáwáć i Twoje święté imię wyznáwáć (wersja instrumentalna) 6. Psalm 137 – Siedząc po niskich brzegách bábilońskiéj wody 7. Psalm 130 – W troskách głębokich ponurzony 8. Psalm 77 – Páná ja wzywáć będę, dokądem żywy 9. Psalm 7 – W Tobie ja sámym, Pánie, człowiek smutny, nádzieję kłádę 10. Psalm 91 – Kto się w opiekę poda Pánu swemu 11. Psalm 99 – Pan króluje, który włada ánjoły lotnémi (wersja instrumentalna) 12. Psalm 118 – Chwalcie Páná prze dobroć Jego niewymowną 13. Psalm 33 – Páná sercem wesołym wspomiéńcie, cnotliwi (wersja instrumentalna) 14. Psalm 29 – Nieście chwałę, mocarze, Pánu mocniejszému 15. Psalm 47 – Kleszczmy rękomá wszyscy zgodliwie

43,90 zł
43,02 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,88 zł

86
Original Album Collection, 4 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Original Album Collection, 4 CD
Atheist, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.04

Lista utworów: CD 1: 1. Piece of Time 2. Unholy War 3. Room with a View 4. On They Slay 5. Beyond 6. I Deny 7. Why Bother? 8. Life 9. No Truth CD 2: 1. Mother Man 2. Unquestionable Presence 3. Your Life's Retribution 4. Enthralled in Essence 5. An Incarnation's Dream 6. The Formative Years 7. Brains 8. And the Psychic Saw CD 3: 1. Green 2. Water 3. Samba Briza 4. Air 5. Displacement 6. Animal 7. Mineral 8. Fire 9. Fractal Point 10. Earth 11. See You Again 12. Elements CD 4: Jupiter 1. Second to Sun 2. Fictitious Glide 3. Fraudulent Cloth 4. Live and Live Again 5. Faux King Christ 6. Tortoise the Titan 7. When the Beast 8. Third Person

92,90 zł
85,47 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,43 zł

87
They Often See Dreams About The Spring, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
They Often See Dreams About The Spring, CD
Drudkh, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Nakryta Neba Burym Dakhom 2. U Dakhiv Irzhavim Kolossyu 3. Vechirniy Smerk Okutuye Kimnaty 4. Za Zoreyu Scho Striloyu Syaye 5. Bilyavyi Den' Vtomyvsya I Prytykh

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

88
Rainbow Mirror. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rainbow Mirror. CD
Prurient, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.10

1.Barefoot God 2.Walking on Dehydrated Coral 3.Midnight Kabar 4.Chaos-Sex 5.Falling in the Water 6.Okinawan Burial Vaults 7.April Fool's Day Aspect Sinister 8.Cruel Worlds 9.Naturecum 10.Blue Kimono Over Corpse 11.Path Is Short 12.Buddha Strangled in Vines, Pt. 1 13.Buddha Strangled in Vines, Pt. 2 14.Lazarus Flamethrower Sleepwalk 15.Buddhist State

121,90 zł
112,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

89
The Undivided Light, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Undivided Light, CD
Chaostar, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.20

Lista utworów: 1. Tazama Jua 2. Blutbad 3. Stones and Dust 4. The Undivided Light 5. Memniso 6. Silent Yard 7. Ying & Yang

62,90 zł
57,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

90
Scarlet Evil Witching Black, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scarlet Evil Witching Black, CD
Necromantia, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Reedycja drugiego albumu studyjnego greckiej grupy muzycznej wykonującej black metal. Powstała 1989 roku w Atenach z inicjatywy George'a Zaharopoulosa pseud. „The Magus”. W muzyce grupy charakterystyczne jest użycie ośmiostrunowej gitary basowej, która zastępuje większość partii gitar. Album został wydany w 1995 roku. Lista utworów: 1. Devilskin 2. Black Mirror 3. Pretender to the Throne Opus I the Usurpers Spawn 4. The Arcane Light of Hecate 5. Scarlet Witching Screams 6. The Serpent and the Pentagram 7. Pretender to the Throne Opus II Battle at the Netherworld 8. Spiritdance

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

91
Choosing Mental Illness As A Virtue, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Choosing Mental Illness As A Virtue, LP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.18

Lista utworów: A 1. Little Fucking Heroes A 2. Utopian A 3. Choosing Mental Illness A 4. The Ignorant Point A 5. Individual B 6. Delinquent B 7. Photographic Taunts B 8. Finger Me B 9. Invalid Colubrine Frauds B 10. Mixed Lunatic Results

104,90 zł
96,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,39 zł

92
Aeons In Sodom, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aeons In Sodom, CD
Urgehal, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.05

Lista utworów: 1. Dødsrite 2. The Iron Children 3. Blood Of The Legion 4. The Sulphur Black Haze 5. Lord Of Horns 6. Norwegian Blood And Crystal Lakes 7. Thy Daemon Incarnate 8. Endetid 9. Psychedelic Evil 10. Woe 11. Funeral Rites 12. Twisted Mass Of Burnt Decay

41,90 zł
38,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,35 zł

93
Bransoletka niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bransoletka niebieska
Pixelbags
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.21

Bransoletka z panelem silikonowym (to specjalna powierzchnia, na której za pomocą silikonowych pikselowych klocków można układać niepowtarzalne wzory, które nadają produktowi wyjątkowy charakter) o wymiarach 25 x 2 punkty, co oznacza, że jest 50 punktów do układania wzorów z silikonowych klocków. Pokryta pikselami bransoleta jest giętka i niezwykle trwała. Piksele bardzo dobrze trzymają się powierzchni, przez co są odporne na codzienne użytkowanie produktu. Zaprojektuj bransoletkę według własnego pomysłu. Zmieniaj go jak chcesz i kiedy chcesz. Bądź kreatywny! Wraz z bransoletką otrzymasz zestaw ok. 20 pikseli, 40 pikseli z literkami, 4 klocki z emocjami. Rozmiar pikseli Pixie Crew: S Rozmiar bransoletki: średnica 19 cm

7,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,5%
oszczędzasz 0,91 zł

94
Bransoletka zielona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bransoletka zielona
Pixelbags
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.30

Bransoletka z panelem silikonowym (to specjalna powierzchnia, na której za pomocą silikonowych pikselowych klocków można układać niepowtarzalne wzory, które nadają produktowi wyjątkowy charakter) o wymiarach 25 x 2 punkty, co oznacza, że jest 50 punktów do układania wzorów z silikonowych klocków. Pokryta pikselami bransoleta jest giętka i niezwykle trwała. Piksele bardzo dobrze trzymają się powierzchni, przez co są odporne na codzienne użytkowanie produktu. Zaprojektuj bransoletkę według własnego pomysłu. Zmieniaj go jak chcesz i kiedy chcesz. Bądź kreatywny! Wraz z bransoletką otrzymasz zestaw ok. 20 pikseli, 40 pikseli z literkami, 4 klocki z emocjami. Rozmiar pikseli Pixie Crew: S Rozmiar bransoletki: średnica 19 cm

19,60 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,2%
oszczędzasz 1,61 zł

95
Hello My Friends, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hello My Friends, CD
Galactic Marvl, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Tracklista: 1. Hello My Friends (Intro) 2. Save Me (feat. Connor Foley) 3. Blue Lips (feat. Caroline Vreeland) 4. Down Low (with Alex Winston) 5. Don’t You Worry 6. I Remember 7. I Feel Good (feat. Connor Foley) 8. Do It To Me 9. Galactic Marvl 10. Possessed (feat. Kacie Marie) 11. All I Think About 12. Voyager Twins (with Gramatik) 13. Over And Over (Interlude) 14. Helena Drive 15. Hello My Friends (Vocal Mix)

40,90 zł
Powiadomienie
96
Miłość w czasach popkultury, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość w czasach popkultury, LP
Myslovitz, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Tracklista: Side A 1. Chłopcy 2. Nienawiść 3. Długość dźwięku samotności 4. Dla ciebie 5. Peggy sue nie wyszła za mąż 6. Gdzieś Side B 1. Kraków 2. Miłość w czasach popkultury 3. Noc 4. Alexander 5. My (długi czarny płaszcz) 6. Zamiana

59,99 zł
Powiadomienie
97
Safiras. Baby Princess - figurka smoka w jajku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Safiras. Baby Princess - figurka smoka w jajku
Simba Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.26

Safiras to smoki żywiołów, które żyją w magicznej krainie Tarakona. Każdy z nich został przyporządkowany do jednego z żywiołów (ziemi, wody, powietrza lub ognia). Do zebrania jest 17 rodzajów słodkich figurek smoczków zamkniętych w smoczym jajku, w tym 1 smok specjalny. Każdy smok ma swój kamień zmieniający kolor. Uwaga! Opakowanie niespodzianka. Dopiero po otwarciu dowiesz się jaka zabawka jest w środku. Cena dotyczy 1 opakowania.

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

98
Going To Hell, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Going To Hell, LP
The Pretty Reckless, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.05

Lista utworów: A 1. Follow Me Down A 2. Going To Hell A 3. Heaven Knows A 4. House On A Hill A 5. Sweet Things A 6. Dear Sister B 1. Absolution B 2. Blame Me B 3. Burn B 4. Whyd You Bring A Shotgun To The Party B 5. Fucked Up World B 6. Waiting For A Friend

68,90 zł
63,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

99
In Your Own Sweet Time, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
In Your Own Sweet Time, CD
The Fratellis, Mystic Production
Dostępny
19 szt.

Lista utworów: 1. Stand Up Tragedy 2. Starcrossed Losers 3. Sugartown 4. Told You So 5. The Next Time We Wed 6. I've Been Blind 7. Laughing Gas 8. Advaita Shuffle 9. I Guess... I Suppose... 10. Indestructible 11. I Am That

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

100
The Last Days Of Oakland Lp. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Last Days Of Oakland Lp. Winyl
Fantastic Negrito, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.25

75,90 zł
69,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

Wróć do góry