hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.03.04

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 4 marca 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Genealogia divina. Boże pochodzenie człowieka (Wanda Półtawska), na drugim Grzyby w potrawach (Bolesław Pilarek, Patrycja Rozumowicz, Elwira Ulan). Kolejny produkt to Kształt twojego głosu. Tom 1 (Yoshitoki Oima) oraz Obudzić sakrament małżeństwa (Ksawery Knotz OFMCap).
1
Genealogia divina. Boże pochodzenie człowieka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Genealogia divina. Boże pochodzenie człowieka
Dostępny13 szt.

Książka stanowi zapis wykładów przeprowadzonych przez dr Wandę Półtawską dla bielskiego oddziału Instytutu Teologii Rodziny w roku akademickim 2012/2013. Przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą sobie odpowiedzieć na pytanie, kim w świetle nauczania Kościoła i Jana Pawła II jest kobieta i kim mężczyzna, na czym polega ich godność. Autorka, za którą stoi ponad 60-letnie doświadczenie, pokazuje najczęściej popełniane błędy i równocześnie na przykładach wskazuje, jak budować zdrowe relacje, rodzące prawdziwe uczucie, oparte na Bogu. Nie boi się przy tym trudnych czy kontrowersyjnych kwestii. Podejmuje m.in. temat płciowości, znaczenia aktu seksualnego, omawia skutki antykoncepcji, podkreślając, że Boże pochodzenie człowieka zobowiązuje.

30,00 zł
27,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
2
Grzyby w potrawach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzyby w potrawach
Dostępny6 szt.

Propozycje różnych przepisów potraw z grzybami. Niezwykły aromat, jak również walory smakowe grzybów sprawiają, że należą one do najpopularniejszych i najbardziej cenionych specjałów kuchni polskiej. Wpływają na lepsze trawienie i przyswajalność pokarmów. Mogą stanowić podstawowy składnik wielu potraw lub dodatek smakowo-aromatyczny.

11,00 zł
7,99 zł

Rabat 27,4%
oszczędzasz 3,01 zł

3 osoby kupiły
3
Kształt twojego głosu. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kształt twojego głosu. Tom 1
Dostępny39 szt.

Manga o przemocy w szkole i jej konsekwencjach. Shoya Ishida jest energicznym uczniem liceum, który uwielbia dobrą zabawę. Gdy do klasy dołącza niesłysząca Shoko Nishimiya, chłopaka denerwuje jej nieprzystosowanie i ślamazarność. Zaczyna uprzykrzać dziewczynie życie i namawia do tego innych. Pewnego dnia posuwa się jednak za daleko – Shoko zmienia szkołę, a on traci przyjaciół i staje się obiektem przemocy. Mija sześć lat, w ciągu których Shoya zastanawiał się nad swoim zachowaniem. Czy kiedy ponownie spotka się z Shoko, będzie potrafił spojrzeć jej prosto w oczy?

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

2 osoby kupiły
4
Obudzić sakrament małżeństwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obudzić sakrament małżeństwa
Dostępny24 szt.

Moment zawarcia sakramentu małżeństwa zmienia wszystko. Już wspólnie podążamy drogą do zbawienia. Ale by tak się stało i to wyraźnie podkreśla o. Ksawery Knotz OFMCap, znany duszpasterz małżeństw i rodzin należy odkryć ten sakrament na nowo, żyć łaską, która od niego płynie, świadomie budować małżeńską więź. A jak to zrobić? Po pierwsze i to warunek konieczny do własnego małżeństwa kapłan zachęca zaprosić Boga. Bo mało które małżeństwo żyje wspólnie łaską sakramentu i włącza w tę łaskę wszystko, czyli seks, posiłki, znalezienie wspólnych elementów modlitewnych czy w końcu znalezienie wspólnego języka z Bogiem. Raczej swoją drogę do świętości małżonkowie realizują o ile w ogóle osobno. Tymczasem chodzi o zmianę myślenia: teraz już nie ja, ale my w: modlitwie, w łóżku, w problemach dnia codziennego i z dziećmi, w relacjach z Bogiem i innymi ludźmi. I choć wymaga to zaangażowania, ten wysiłek procentuje.Pouczająca lektura dla będących w małżeństwie, dopiero się do niego przygotowujących i duszpasterzy.

22,00 zł
19,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 2,01 zł

2 osoby kupiły
5
Miód na stole - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miód na stole
Dostępny2 szt.

Lecznicze i odżywcze właściwości miodu są znane od najdawniejszych czasów. Jest on jednym z najczęściej wykorzystywanych naturalnych produktów węglowodanowych, łatwo przyswajalnych przez człowieka. Miodem można wzbogacić wartości odżywcze i smakowe wielu potraw, mięs, sosów, ciast i napojów. Dodatek miodu świetnie poprawia i harmonizuje smak potrawy. Autorzy książki proponują przepisy na najróżniejsze potrawy, w których jako jeden ze składników lub ważnych dodatków występuje miód.

21,90 zł
15,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
6
Uśpiony Księżyc - autor Kano Miyamoto - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uśpiony Księżyc - autor Kano Miyamoto
Dostępny47 szt.

Manga przygodowa o klątwie wiszącej nad pewną rodziną. Akihiko wraca do rodzinnego domu po śmierci ojca, aby odkryć prawdę o fatum prześladującym męskich członków rodu. Niespodziewanie przenosi się sto lat wstecz i poznaje Eitaro, z którym łączy siły w poszukiwaniu rozwiązania mrocznej zagadki.

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

1 osoba kupiła
7
Ludwik Maria Grignion de Montfort. Boży szaleniec, który uczy nas, jak zawierzyć się Maryi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ludwik Maria Grignion de Montfort. Boży szaleniec, który uczy nas, jak...
Dostępny7 szt.

Niewiele osób wie, że bohaterowi tej książki zawdzięczamy wzór maryjności, za którym podążali św. Jan Paweł II, św. Maksymilian Kolbe i sługa Boży kard. Stefan Wyszyński. Dzieła XVII-wiecznego, francuskiego kapłana nauczyły tych wielkich świadków wiary przeżywania obecności Maryi w odniesieniu do Chrystusa i w zakorzenieniu w tajemnicy Trójcy Świętej. Mówiono, że Ludwik jest ekscentrykiem, często niezważającym na opinie przełożonych czy możnych. Wszystko, co robił, czynił jednak tylko po to, by zanieść dobrą nowinę w każdy zakątek Francji, szczególnie ludziom najbiedniejszym i najsłabszym. Był bezgranicznie oddany Jezusowi i Jego Matce, zdeterminowany i bezkompromisowy, jeśli w grę wchodziło dobro jego ewangelizacyjnej misji. Mimo upływu czasu napisany przez tego wielkiego świętego Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny wciąż porywa wiernych, prowadząc ich ku głębokiej pobożności maryjnej. Wiele osób decyduje się na powierzenie się Panu Jezusowi przez Jego Matkę i przystępuje do opracowanego przez św. Ludwika 33-dniowego, duchowego przygotowania do tego aktu. Nakładem Wydawnictwa eSPe ukazała się zawierająca ten program książka Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Zainspiruj się ewangelizacyjnym zapałem niezwykłego świętego, by nabrać odwagi do głoszenia Słowa Bożego wbrew przeciwnościom losu i opiniom innych ludzi!

22,90 zł
16,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

2 osoby kupiły
8
Kościół katolicki w czasach komunistycznej dyktatury. Między bohaterstwem a agenturą. Studia i materiały. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kościół katolicki w czasach komunistycznej dyktatury. Między bohaterst...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

Książka jest efektem pracy zespołu badawczego historyków z Papieskiej Akademii Teologicznej oraz Instytutu Pamięci Narodowej, opracowującego materiały zgromadzone w archiwach IPN, dotyczące prześladowania i inwigilowania Kościoła katolickiego. W pierwszym tomie umieszczono zarówno rozprawy poświęcone działalności Urzędu Bezpieczeństwa i Służby Bezpieczeństwa, jak i sylwetki osób duchownych inwigilowanych lub pozyskiwanych przez bezpiekę. Celem publikacji jest ukazywanie zarówno przykładów niezłomnej postawy Kościoła w okresie komunistycznej dyktatury, jak i przypadków zdrady oraz sprzeniewierzenia się swojemu powołaniu przez osoby duchowne. Książka została rozszerzona o opublikowane dokumenty Służby Bezpieczeństwa. W cytowanych dokumentach autorzy i redaktorzy ograniczyli swoje ingerencje do poprawy lapsus calami, błędów ortograficznych oraz wstawienia znaków interpunkcyjnych.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
9
Samochodem przez Sudety - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochodem przez Sudety
Dostępny3 szt.

Samochodem przez Sudety to ilustrowany przewodnik z mapami. Zawiera 53 propozycje wycieczek dla zmotoryzowanych z mapami i planami. W przewodniku opisano najważniejsze atrakcje turystyczne w Sudetach z dodatkowymi informacjami praktycznymi dla kierowców. Każda z wycieczek opatrzona jest mapą. Na końcu przewodnika znajduje się atlas Sudetów.

28,90 zł
20,81 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,09 zł

1 osoba kupiła
10
Sword art online. Tom 9 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sword art online. Tom 9
Dostępny32 szt.

„Gdzie ja jestem…?” Kirito budzi się w samym środku lasu, pośród gigantycznych drzew, w wirtualnym świecie o klimacie fantasy. Błąkając się po okolicy w poszukiwaniu wskazówek, spotyka chłopaka. „Nazywam się Eugeo. Miło cię poznać, Kirito”. Ów mieszkaniec świata gry – czyli tak zwany NPC – obdarzony jest całym bogactwem emocji, które niczym nie różnią się od ludzkich. Po pewnym czasie w głowie Kirito odżywa wspomnienie z odległej przeszłości. Wspomnienie, w którym Kirito i Eugeo jako dzieci biegną przez pola i łąki. I w którym pojawia się ktoś jeszcze – złotowłosa dziewczynka o imieniu Alice. Nigdy nie powinien był zapomnieć tak ważnego imienia! Nadchodzi superpopularny epizod, który w sieci zdobył największe uznanie czytelników!

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

11
Sword Art Online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sword Art Online
Dostępny14 szt.

Polski przekład popularnej przygodowej mangi. Tytułowa gra różni się od wirtualnych potyczek. Śmierć w tym alternatywnym świecie oznacza śmierć w rzeczywistości. Niestety, kolejni chętni do zalogowania się w grze nie są tej zasady świadomi?

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

12
Finder - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Finder
Dostępny37 szt.

Manga dla miłośników opowieści sensacyjnych. Akihito Takaba jest fotografem. Jego praca polega na robieniu zdjęć ludziom z pierwszych stron gazet oraz tym, którzy woleliby nigdy do gazet nie trafić, tylko w spokoju prowadzić swoje ciemne interesy. Pewnego dnia, podczas jednej z fotograficznych sesji, Akihito zostaje schwytany przez Ryuichi Asamiego, biznesmena związanego z japońskim światkiem przestępczym. Kara za robienie zdjęć jest upokarzająca i bardzo bolesna. Ale to nie koniec nieszczęść, jakie spadają na Takabę.

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

13
Najlepsza na świecie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najlepsza na świecie
Dostępny32 szt.

Przygodowa manga o miłości i pożądaniu. Pewnego dnia w toalecie rodziny Yamaguchi, a dokładniej w rolce papieru toaletowego pojawia się tajemnicza dziewczyna imieniem Shin. Jej widok robi piorunujące wrażenie na Nobuo, prostolinijnym gimnazjaliście. Chłopaka zaczyna nurtować myśl, co się stanie, gdy rozwinie papier do końca. „A gdyby tak zużyć cały papier” – pomyślał Nobuo, a po jego skroni stoczyła się kropla potu – „Czy wtedy zobaczyłbym ją na… na… nago?!” Tak oto zaczyna się wspaniała opowieść o miłości, pożądaniu i… kupie innych przygód.

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

14
Drrr!! Durarara!! Light Novel. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drrr!! Durarara!! Light Novel. Tom 3
Dostępny42 szt.

Przygodowa manga o życiu w tajemniczym mieście. W dzielnicy Ikebukuro pojawiają się rozmaite podejrzane osoby. Wspólną przygodę nieoczekiwanie przeżyją groźny chuligan, dziwny lekarz, bezgłowy jeździec, naiwny licealista i pewna introwertyczka.

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

15
Wybranki Jej Wysokości. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybranki Jej Wysokości. Tom 1
Dostępny32 szt.

Obyczajowa manga od Kotori. Posiadanie haremu nie należy do prostych spraw. Czasami trzeba włożyć wiele wysiłku, żeby w jednym miejscu zgromadzić najpiękniejsze dziewczęta. Jej Wysokość Iono Mito Archeline, władczyni pewnego niewielkiego państwa na Zachodzie, dochodzi do wniosku, że wśród jej urodziwych kobiet liczba czarnowłosych ślicznotek jest niewystarczająca. By uzupełnić deficyt, wyrusza wraz ze swymi damami dworu na Wschód, ku krainie kruczowłosych kobiet, czyli do Japonii. Czy niecodzienny sposób bycia Jej Wysokości wywoła panikę wśród japońskich dziewcząt?

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

16
Totally captivated. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Totally captivated. Tom 2
Dostępny22 szt.

Manga o odrzuconej miłości i... kłopotach z mafią. Ewon, biedny student, zostaje porzucony przez chłopaka. Szybko okazuje się, że ten znalazł sobie innego. Nie dość, że przystojnego, to niebezpiecznego i uwikłanego w nielegalne interesy. Splotem okoliczności główny bohater ląduje u mafiosa jako chłopiec na posyłki.

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

17
Exitus Letalis. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exitus Letalis. Tom 3
Dostępny12 szt.

Paryż – mekka artystów i... marzenie Evy. Niespodziewanie KZU właśnie tam kieruje młodą psycholog i jej starych znajomych z Niflheim. Niestety, nawracające wizje i omdlenia utrudniają dziewczynie współpracę z zespołem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się doktora Delisha, byłego lekarza Daggersów. Mężczyzna okazuje się bezcennym źródłem informacji, jednak stanowi również poważne zagrożenie. Mimo to pobyt w Paryżu pozwala Evie wreszcie poznać wstrząsającą prawdę o Marii...

19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

18
Drrr!! Durarara!! Light Novel. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drrr!! Durarara!! Light Novel. Tom 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

Dzielnica Ikebukuro w Tokio jest miejscem, gdzie pojawiają się rozmaite persony niewprawne w miłości: licealistka niepotrafiąca znaleźć swojego miejsca w życiu, dziennikarz trzeciorzędnego brukowca szukający sensacji, nauczyciel podejrzany o molestowanie swoich uczennic, członek gangu noszący żółtą chustę, największy twardziel w całej dzielnicy, młody broker informacji oraz bezgłowy jeździec na czarnym jak noc motocyklu. Co wszyscy mają wspólnego z atakami tajemniczego rozpruwacza? I czy fala brutalnych napaści zwiastuje rychły koniec Ikebukuro?

24,90 zł
22,16 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,74 zł

19
Pocałuj jego, kolego! Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocałuj jego, kolego! Tom 3
Dostępny13 szt.

Kae Serinuma jest fanką boys love. Lubi oglądać, jak chłopcy zaprzyjaźniają się ze sobą (im bliżej, tym lepiej) i snuć na temat tych przyjaźni rozmaite fantazje. Pewnego dnia jej ukochany bohater z anime umiera, co dla Kae okazuje się szokiem tak ciężkim, że dziewczyna gwałtownie traci na wadze. Jej nagła zmiana wyglądu powoduje, że z dnia na dzień staje się niezwykle popularna. Czterech szkolnych przystojniaków zaczyna starać się o jej względy... Tymczasem ona zdecydowanie wolałaby, żeby umawiali się ze sobą nawzajem. Na dodatek nie ma bladego pojęcia, co zrobić ze swoim niespodziewanym powodzeniem u płci przeciwnej.

26,90 zł
23,67 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,23 zł

20
Sword art online. Tom 14 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sword art online. Tom 14
Dostępny42 szt.

Za radą mędrczyni Cardinal dwaj przyjaciele zmierzają na setny poziom wieży Centralnej Katedry Kościoła Aksjomatu, gdzie mieści się komnata Najwyższego Kapłana. Eugeo po to, by przywrócić do pierwotnej postaci zmienioną w Rycerza Integralności Alice, a Kirito, by zapobiec zniszczeniu Podziemia. Po drodze, w wyniku pechowego zbiegu wypadków, zostali jednak rozdzieleni. Kiedy Kirito dociera na dziewięćdziesiąty dziewiąty poziom, drogę zastępuje mu zakuty w zbroję Rycerza Integralności chłopak o zimnych, zielonych oczach – Eugeo. Gdy bez wahania dobywa miecza, Kirito musi podjąć wyzwanie. Czy przeczucie, że oto nadszedł czas rozstania, zamieni się w rzeczywistość? Czy desperackie wołanie Kirito dotrze do zapieczętowanej pamięci Eugeo?

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

21
Sword art online. Tom 13 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sword art online. Tom 13
Dostępny27 szt.

Kirito i Eugeo zmierzają ku zajmowanemu przez Najwyższego Kapłana ostatniemu poziomowi Centralnej Katedry, kredowobiałej wieży stanowiącej symbol Kościoła Aksjomatu. Kolejne potyczki z Rycerzami Integralności, mimo że wymagają wiele wysiłku i umiejętności, nie osłabiają ich determinacji. Lecz starcie z potężnym Rycerzem Integralności Alice powoduje zniszczenie jednej ze ścian Katedry, w efekcie czego Kirito wraz Alice zostają wyrzuceni na zewnątrz wieży. Eugeo nie dopuszcza do siebie myśli, że jego przyjaciel zginął. Postanawia samotnie kontynuować wspinaczkę. Drogę zastępuje mu najstarszy i zarazem najpotężniejszy Rycerz Integralności, Bercouli Synthesis One. W obliczu legendarnego wojownika Eugeo dobywa Miecza Błękitnej Róży, by stanąć do pojedynku, którego ostatnim aktem będą narodziny nowego szermierza.

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

22
Pocałuj jego, kolego! Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocałuj jego, kolego! Tom 2
Dostępny37 szt.

Manga boys love, której bohaterką jest... dziewczyna. Kae Serinuma na skutek śmierci swojego ukochanego bohatera anime gwałtownie traci na wadze. Jej nagła zmiana wyglądu powoduje, że z dnia na dzień staje się niezwykle popularna. Czterech szkolnych przystojniaków zaczyna starać się o jej względy. Tymczasem ona zdecydowanie wolałaby, żeby umawiali się ze sobą nawzajem.

26,90 zł
23,67 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,23 zł

23
Sword art online. Tom 10 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sword art online. Tom 10
Dostępny22 szt.

Kirito dostaje się do tajemniczego świata fantasy. Pierwszą osobą, którą poznaje w tej przypominającej VRMMO rzeczywistości, jest chłopak imieniem Eugeo. W towarzystwie nowego przyjaciela, obdarzonego takim bogactwem emocji, że nie sposób uznać go za NPC, Kirito wyrusza do miasta stołecznego – Centorii. Mijają dwa lata. Kirito i Eugeo wstępują do Cesarskiej Akademii Miecza Północnej Centorii, gdzie czas upływa im na treningach pod okiem opiekunów, Sortilieny i Gorgolosso. Chcą zostać najpotężniejszymi w tym świecie strażnikami ładu: Rycerzami Integralności. Zanim jednak zrealizują wymarzony cel, będą musieli usunąć ze swej drogi niezliczone przeszkody i dostać się do grona zaledwie dwunastu w całej Akademii najlepszych szermierzy. Oto niezwykły spektakl, który rozgrywa się na scenie wirtualnego świata!

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

24
Złamane skrzydła. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złamane skrzydła. Tom 2
Dostępny12 szt.

Manga dla pełnoletnich czytelników. Yashiro jest prezesem potężnej firmy i szefem niebezpiecznego gangu, a do tego seksoholikiem ze skłonnościami masochistycznymi. Do tej pory jego podwładni nie wzbudzali w nim seksualnego zainteresowania, jednak kiedy w firmie pojawia się nowy ochroniarz Doumeki Chikara, sytuacja się zmienia.

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

25
Totally captivated. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Totally captivated. Tom 1
Dostępny37 szt.

Oto historia trzech mężczyzn, rozgrywająca się za zamkniętymi drzwiami biura gangu: Ewona Junga (który z powodu skoku w bok stał się chłopcem na posyłki seulskiej mafii), Jiho SIna (żądnego zemsty byłego chłopaka Ewona) oraz Mookyula Euna (wybuchowego szefa gangu). Czy pod zamordystycznymi rządami Mookyula Ewon, ze swoją niewyparzoną gębą, ma szanse na przetrwanie?

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

26
Ten count. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ten count. Tom 1
Dostępny18 szt.

Manga o niezwykłej więzi. Shirotani cierpi na mizofobię, czyli lęk przez zabrudzeniem i zarażeniem się, połączony z obsesyjną potrzebą mycia rąk. Pewnego dnia poznaje terapeutę Kurose, który proponuje mu serię prywatnych sesji, mających pomóc w przezwyciężeniu tej przypadłości.

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

27
Rycerze sidonii. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rycerze sidonii. Tom 2
Niedostępny
Brak

Manga science fiction. Ludzkość znalazła się w poważnych tarapatach. Nie może już żyć na Ziemi, bo złowrodzy pustelniacy zniszczyli system słoneczny. Jedynym miejscem, gdzie mogą przetrwać ostatni ludzie, jest Sidonia, statek-arka, za sterami którego o życie powalczy Nagate Tanikaze.

25,20 zł
22,43 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,77 zł

28
Ten count. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ten count. Tom 3
Dostępny22 szt.

Manga o niezwykłej więzi. Shirotani cierpi na mizofobię, czyli lęk przez zabrudzeniem i zarażeniem się, połączony z obsesyjną potrzebą mycia rąk. Pewnego dnia poznaje terapeutę Kurose, który proponuje mu serię prywatnych sesji, mających pomóc w przezwyciężeniu tej przypadłości.

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

29
Rycerze sidonii. Tom 6 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rycerze sidonii. Tom 6
Dostępny37 szt.

Manga science fiction. Ludzkość znalazła się w poważnych tarapatach. Nie może już żyć na Ziemi, bo złowrodzy pustelniacy zniszczyli system słoneczny. Jedynym miejscem, gdzie mogą przetrwać ostatni ludzie, jest Sidonia, statek-arka, za sterami którego o życie powalczy Nagate Tanikaze.

27,90 zł
24,83 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,07 zł

30
Sword Art Online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sword Art Online
Dostępny23 szt.

Polski przekład popularnej przygodowej mangi. Tytułowa gra różni się od wirtualnych potyczek. Śmierć w tym alternatywnym świecie oznacza śmierć w rzeczywistości. Niestety, kolejni chętni do zalogowania się w grze nie są tej zasady świadomi?

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

31
Zakochany tyran. Tom 9 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakochany tyran. Tom 9
Dostępny47 szt.

Ciężkie życie ma gej, który zakochał się w homofobie. Ale co zrobić, gdy rozsądek zaginął bez wieści, a serce wyrywa do przodu? Morinaga studiuje na wydziale rolnictwa oraz asystuje Tatsumiemu w pracach laboratoryjnych. Dzięki temu może spędzać więcej czasu ze starszym kolegą, którego darzy uczuciem. Niestety, uprzedzenie Tatsumiego do gejów osiąga wyżyny, kiedy jego młodszy brat, Tomoe, wyjeżdża do USA, gdzie postanawia skorzystać z właśnie wprowadzonego prawa legalizującego związki homoseksualne. Morinaga zaś cierpi w milczeniu i stara się nie rozzłościć ukochanego choćby jednym nieprzemyślanym słowem. Pewnego wieczoru wszystko się zmienia.

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

32
Finder. Tom 5 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Finder. Tom 5
Dostępny60 szt.

Asami gotów jest poświęcić wszystko, by odzyskać kochanka uprowadzonego przez Liu Fei Longa. Lider Bai Shie uświadamia zaś sobie, że Takaba nie jest mu obojętny. Do gry, w której stawką jest życie Akihito, dołącza przebiegły członek rosyjskiej mafii, Michaił Arbatow.

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

33
Finder. Tom 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Finder. Tom 4
Dostępny60 szt.

Manga dla miłośników opowieści sensacyjnych. Akihito Takaba jest fotografem. Jego praca polega na robieniu zdjęć ludziom z pierwszych stron gazet oraz tym, którzy woleliby nigdy do gazet nie trafić, tylko w spokoju prowadzić swoje ciemne interesy. Pewnego dnia, podczas jednej z fotograficznych sesji, Akihito zostaje schwytany przez Ryuichi Asamiego, biznesmena związanego z japońskim światkiem przestępczym. Kara za robienie zdjęć jest upokarzająca i bardzo bolesna. Ale to nie koniec nieszczęść, jakie spadają na Takabę.

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

34
Sword art online. Tom 7 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sword art online. Tom 7
Dostępny19 szt.

Polski przekład popularnej przygodowej mangi. Tytułowa gra różni się od wirtualnych potyczek. Śmierć w tym alternatywnym świecie oznacza śmierć w rzeczywistości. Niestety, kolejni chętni do zalogowania się w grze nie są tej zasady świadomi. Od incydentu z Pistoletem Śmierci mija kilka tygodni. W ALfheim Online, VRMMO nowej generacji rozgrywającym się w świecie wróżek, wybucha dziwne poruszenie. Na dwudziestym czwartym poziomie nowej mapy, Dryfującego Zamku Aincrad, w północnej części dzielnicy mieszkalnej pojawia się tajemniczy awatar. Zagadkowy gracz oznajmia, że ten, kto zdoła pokonać go w pojedynku, otrzyma w nagrodę Oryginalną Technikę Miecza. Wielu śmiałków próbuje swych sił, jednak żadnemu nie udaje się zwyciężyć. Przeciwko niezrównanemu wojownikowi, który pokonał nawet Czarnego Szermierza Kirito, staje Asuna. Choć walka jest wyrównana, ostatecznie kończy się porażką szalonej uzdrowicielki. Mimo to dziewczyna dostaje propozycję wstąpienia do gildii tajemniczego gracza. Za niezwykłym kunsztem wojownika kryje się jednak pewna tajemnica.

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

35
Kształt twojego głosu. Tom 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kształt twojego głosu. Tom 4
Dostępny33 szt.

Manga o przemocy w szkole i jej konsekwencjach. Shoya Ishida jest energicznym uczniem liceum, który uwielbia dobrą zabawę. Gdy do klasy dołącza niesłysząca Shoko Nishimiya, chłopaka denerwuje jej nieprzystosowanie i ślamazarność. Zaczyna uprzykrzać dziewczynie życie i namawia do tego innych. Pewnego dnia posuwa się jednak za daleko - Shoko zmienia szkołę, a on traci przyjaciół i staje się obiektem przemocy. Mija sześć lat, w ciągu których Shoya zastanawiał się nad swoim zachowaniem. Czy kiedy ponownie spotka się z Shoko, będzie potrafił spojrzeć jej prosto w oczy?

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

36
Nights - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nights
Dostępny22 szt.

Masato Karashima jest przemytnikiem. Pracuje na zlecenie grup przestępczych zajmujących się handlem bronią i narkotykami. Podczas jednej z transakcji poznaje Masakiego Hozumi, człowieka, który wzbudza w nim niepokój, ale również wielką ciekawość. Próbując odkryć, kim jest Hozumi, Karashima odkrywa, że coraz bardziej zależy mu na tej znajomości. Jak zareaguje, kiedy dowie się prawdy?

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

37
Drrr!! Durarara!! Light Novel. Tom 6 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drrr!! Durarara!! Light Novel. Tom 6
Dostępny60 szt.

Przygodowa manga o życiu w tajemniczym mieście. W dzielnicy Ikebukuro pojawiają się rozmaite podejrzane osoby. Wspólną przygodę nieoczekiwanie przeżyją groźny chuligan, dziwny lekarz, bezgłowy jeździec, naiwny licealista i pewna introwertyczka.

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

38
Pocałuj jego, kolego! Tom 5 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocałuj jego, kolego! Tom 5
Dostępny80 szt.

Manga boys love, której bohaterką jest... dziewczyna. Kae Serinuma na skutek śmierci swojego ukochanego bohatera anime gwałtownie traci na wadze. Jej nagła zmiana wyglądu powoduje, że z dnia na dzień staje się niezwykle popularna. Czterech szkolnych przystojniaków zaczyna starać się o jej względy. Tymczasem ona zdecydowanie wolałaby, żeby umawiali się ze sobą nawzajem.

26,90 zł
23,67 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,23 zł

39
Rutta i Kodama. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rutta i Kodama. Tom 3
Dostępny47 szt.

Manga z serii boys love, na którą składają się 3 tomy opowieści. Ruizaki Takao jest łobuzem, który przez swój porywczy charakter i zamiłowanie do bójek ma nieustannie problemy. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego współlokatorem będzie Miyagi Kodama – uczeń przeniesiony z innej szkoły. Z czasem Ruizaki pod wpływem łagodnego Kodamy zaczyna się zmieniać i chłopcy zostają przyjaciółmi. Niespodziewanie Rutta postanawia wyznać Kodamie miłość.

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

40
Sword art online. Tom 17 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sword art online. Tom 17
Dostępny60 szt.

Polski przekład popularnej przygodowej mangi. Tytułowa gra różni się od wirtualnych potyczek. Śmierć w tym alternatywnym świecie oznacza śmierć w rzeczywistości. Niestety, kolejni chętni do zalogowania się w grze nie są tej zasady świadomi. „Kapłanko Światła, Alice. Wpadniesz w moje ręce, choćbym miał poświęcić w tym celu całą Armię Ciemności”. Drugi dzień „eksperymentu ostatecznego obciążenia”. Armia Dark Territory, osłabiona przez bohaterską walkę Rycerzy Integralności, rozpoczyna działania odwetowe. Najemnik amerykańskiej armii, Clitter – obserwujący Podziemie z zewnątrz – rzuca do boju ludzi z realnego świata. W „beta testach superrealistycznej gry VRMMO” bierze udział ponad pięćdziesiąt tysięcy osób. Pojawienie się wsparcia dla Armii Ciemności stawia Siły Obrony Świata Ludzi w rozpaczliwej sytuacji. Asuna nie jest w stanie poradzić sobie z nią w pojedynkę. I wtedy właśnie z niebios zstępują opiewane w legendach Podziemia boginie stworzycielki: pełna blasku bogini słońca Solus oraz łagodna matka-ziemia, bogini Terraria. A wyglądają zupełnie jak... Sinon i Leafa.

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

41
Sword art online. Tom 16 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sword art online. Tom 16
Dostępny32 szt.

Pięćdziesięciotysięcznej armii – dowodzonej przez boga ciemności Vectora, alias Gabriela Millera – stawiają czoła pięciotysięczne Siły Obrony Świata Ludzi pod wodzą Rycerza Integralności Bercouliego. Kiedy Fanatio i pozostali Rycerze toczą zażartą walkę z przeważającymi siłami wroga, oddział górskich goblinów przedostaje się na tyły ich oddziałów. Co stanie się z Kirito oraz towarzyszącymi mu Ronye i Tieze? Dee Ai El, uchodząca za najinteligentniejszą w całej armii najeźdźców Wielka Mistrzyni Zakonu Czarnych Zaklinaczy, planuje unicestwić obrońców za pomocą budzącej grozę potężnej techniki. Tymczasem do Podziemia loguje się… Asuna.

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

42
Sword art online. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sword art online. Tom 3
Dostępny27 szt.

Polski przekład popularnej przygodowej mangi. Tytułowa gra różni się od wirtualnych potyczek. Śmierć w tym alternatywnym świecie oznacza śmierć w rzeczywistości. Niestety, kolejni chętni do zalogowania się w grze nie są tej zasady świadomi. Kirito wydostaje się ze śmiertelnej gry MMO „Sword Art Online” i wraca do realnego świata. Od razu wyrusza na poszukiwanie Asuny, swojej ukochanej i jednocześnie towarzyszki broni. Okazuje się jednak, że Asuna Yūki wciąż nie przebudziła się z koszmaru. Kirito za jedyną wskazówkę ma tajemnicze zdjęcie, które przedstawia Asunę przemienioną w skrzydlatą istotę i zamkniętą w klatce. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna została uwięziona w grze VRMMO nowej generacji: „ALfheim Online”. Aby ocalić ukochaną, zdesperowany Kirito loguje się do świata ALO, krainy zamieszkanej przez wróżki!

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

43
Sword Art Online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sword Art Online
Dostępny27 szt.

Polski przekład popularnej przygodowej mangi. Tytułowa gra różni się od wirtualnych potyczek. Śmierć w tym alternatywnym świecie oznacza śmierć w rzeczywistości. Niestety, kolejni chętni do zalogowania się w grze nie są tej zasady świadomi?

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

44
Sword Art Online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sword Art Online
Dostępny18 szt.

Polski przekład popularnej przygodowej mangi. Tytułowa gra różni się od wirtualnych potyczek. Śmierć w tym alternatywnym świecie oznacza śmierć w rzeczywistości. Niestety, kolejni chętni do zalogowania się w grze nie są tej zasady świadomi?

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

45
Pszczółka Maja. Filmowe Zabawy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pszczółka Maja. Filmowe Zabawy
Niedostępny
Brak

Kolorowa książka o najpopularniejszej pszczółce. Przedstawia rozwój Mai od narodzin do odpowiedzialnego, dorosłego członka pszczelego społeczeństwa. Powstała na bazie animacji kinowej Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska. Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka.

8,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

46
Rycerze sidonii. Tom 5 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rycerze sidonii. Tom 5
Dostępny47 szt.

Manga science fiction. Ludzkość znalazła się w poważnych tarapatach. Nie może już żyć na Ziemi, bo złowrodzy pustelniacy zniszczyli system słoneczny. Jedynym miejscem, gdzie mogą przetrwać ostatni ludzie, jest Sidonia, statek-arka, za sterami którego o życie powalczy Nagate Tanikaze.

27,90 zł
24,83 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,07 zł

47
Pidżamersi. Tom 1. Bohaterowie kontra roboty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pidżamersi. Tom 1. Bohaterowie kontra roboty
Niedostępny
Brak

Kolorowa książeczka o trójce maluchów, które w dzień zachowują się zupełnie normalnie, jak ich rówieśnicy, ale nocą aktywują swoje bransoletki połączone z piżamami, i przeobrażają się w Pidżamersów. Mali czytelnicy razem z bohaterami mogą rozwiązywać zagadki, walczyć ze złem i przeżywać niesamowite przygody.

7,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

48
Piękno ciała - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękno ciała
Dostępny19 szt.

Temat piękna ciała nie jest błahy! Czy jestem atrakcyjny/atrakcyjna? Czemu podobają mi się te osoby, a nie inne? Jakie zagrożenia niesie za sobą bezkrytyczna pogoń za medialnym ideałem piękna? Dlaczego różnimy się w ocenie piękna ciała? Jak atrakcyjność naszego ciała wpływa na nasze codzienne życie? Jak wygląda piękne ciało? Autorzy próbują odpowiedzieć na te i inne podobne pytania, wykorzystując najnowsze wyniki badań naukowych z różnych dziedzin zajmujących się atrakcyjnością ciała ludzkiego, m.in. antropologii, medycyny, psychologii ewolucyjnej czy historii sztuki. Choć na większość z tych pytań można szukać odpowiedzi w popularnych magazynach, to jednak ich poziom pozostawia wiele do życzenia. Tymczasem atrakcyjność ciała to „problem” dotyczący każdego z nas i mający bardzo duży wpływ na nasze życie. Informacje na ten temat zasługują więc na jak najstaranniejsze, oparte na wiedzy naukowej, przedstawienie. W książce można znaleźć m.in.: * analizę antropometryczną osób uznawanych za piękne, sporządzoną na podstawie unikatowych i bardzo precyzyjnych danych zgromadzonych przez autorów, wskazujących jakie cechy budowy ciała wyróżniają bardzo atrakcyjne kobiety od przeciętnej; * analizę starożytnego wzorca piękna „boskiej proporcji” w odniesieniu również do współczesnych piękności; * opis powodów decydujących o różnicach oceny atrakcyjności ciała występujących pomiędzy ludźmi. Publikacja przeznaczona jest dla osób poszukujących rzetelnej wiedzy pomagającej im lepiej zrozumieć własne odczucia związane z atrakcyjnością budowy ciała. Zawiera również praktyczne wskaźniki pozwalające kobietom ocenić, czy ich budowa ciała daje im szansę na wygranie konkursu piękności.

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

49
Średniowiecze Polskie i Powszechne. Wybór Pism - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Średniowiecze Polskie i Powszechne. Wybór Pism
Niedostępny
Brak

Wznawiany po ponad czterdziestu latach od pierwszego wydania zbiór wybranych przez Aleksandra Gieysztora esejów historycznych Marcelego Handelsmana prezentuje opinie i sądy autora na temat feudalizmu i roli narodowości w średniowieczu. Pomimo upływu czasu i pojawienia się nowych hipotez i ustaleń, poglądy jednego z najwybitniejszych polskich historyków nadal mają dużą wartość naukową i zasługują na uwagę czytelników. W zbiorze znalazły się studia poświęcone średniowieczu polskiemu - m.in. dotyczące przywileju piotrkowskiemu czy metodologii badań nad feudalizmem - i powszechnemu, poruszające kwestie narodowościowe, problemy feudalizmu w Europie Zachodniej, a także barwna biografia włoskiego trybuna Coli di Rienzo. Współczesnych czytelników z pewnością zainteresuje sposób ujęcia tematu, a szerokie horyzonty i erudycja autora będą inspiracją dla wielu adeptów historii.

29,90 zł
26,31 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,59 zł

50
Regenwurm 2. Język niemiecki. Podręcznik + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Regenwurm 2. Język niemiecki. Podręcznik + CD
Dostępny361 szt.

Podręcznik z płytą przeznaczony do kształcenia ogólnego, do nauczania języka niemieckiego na poziomie klasy V szkoły podstawowej. Numer dopuszczenia: 130/07

26,80 zł
24,66 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,14 zł

Wróć do góry