hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.02.26

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 26 lutego 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Be Active. Guma do skakania (Simba Toys), na drugim Wenanty Katarzyniec. Polski Szarbel (Tomasz P. Terlikowski). Kolejny produkt to Klej Do Dekupazu 100ml Ptr z Werniksem 641 But (Pentacolor) oraz Sylvanian Families. Zestaw do łazienki w stylu wiejskim (Epoch).
1
Be Active. Guma do skakania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Be Active. Guma do skakania
Simba Toys
Dostępny
285 szt.

Guma do skakania to świetna propozycja dla lubiących aktywnie spędzać czas. Skacząc ćwiczysz kondycję, koordynację ruchową i przede wszystkim doskonale się bawisz. Zaproś dzieci z okolicy i zrób zawody. Skacząc wymyślaj rymowanki i piosenki, licz na głos. Świetna rozrywka i ruch na świeżym powietrzu zapewnione. Długość gumy: 300 cm.

9,30 zł
7,99 zł

Rabat 14,1%
oszczędzasz 1,31 zł

16 osób kupiło
2
Wenanty Katarzyniec. Polski Szarbel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wenanty Katarzyniec. Polski Szarbel
Dostępny
7 szt.

„Święty Szarbel” z Kalwarii Pacławskiej. W trakcie krótkiego życia o. Wenanty Katarzyniec pomógł Maksymilianowi Kolbe stworzyć media katolickie i objawił się jako wielki kaznodzieja. Zapewnił jednak swoich współbraci, że najwięcej uczyni... po śmierci. Tak też się stało. Problem ze znalezieniem pracy, kupno samochodu, spłata wysokiego kredytu, kłopoty biznesowe, a także uciążliwe dolegliwości zdrowotne – wielu świadków potwierdza, że ten pochowany w Kalwarii Pacławskiej zakonnik skutecznie rozwiązuje każdą sprawę. Ci, którym pomógł, nie mają wątpliwości: Wenanty jest taki jak święty Szarbel. Kim jest tajemniczy przyjaciel Maksymiliana Kolbego? Tomasz P. Terlikowski podąża śladami Sługi Bożego Wenantego Katarzyńca i przekonuje: ten cichutki zakonnik pokaże, jak wielkim jest orędownikiem! „Nie zapomnę nigdy skromności, jaka tchnęła z całej postaci Wenantego.” Św. Maksymilian M. Kolbe

29,90 zł
17,99 zł

Rabat 39,8%
oszczędzasz 11,91 zł

9 osób kupiło
3
Klej Do Dekupazu 100ml Ptr z Werniksem 641 But - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej Do Dekupazu 100ml Ptr z Werniksem 641 But
Pentacolor
Dostępny
13 szt.

Klej i lakier bez połysku, tworzący powierzchnię wodoodporną, rozpuszczalny wodą. Uzywany do ozdabiania technika decoupage powierzchni drewna, masy papierowej, szkła, terakoty, gipsu, kamienia czy styropianu. Zdobiona powierzchnię smarujemy lakierem, nakładamy na nią wycięte wzory tym samym lakierem smarujemy powierzchnię motywu i na koniec nakładamy na całą powierzchnię znowu lakier. Po wyschnięciu powierzchni lakierujemy ja na nowo rozpuszczonym odrobiną wody lakierem.

17,90 zł
16,99 zł

Rabat 5,1%
oszczędzasz 0,91 zł

6 osób kupiło
4
Sylvanian Families. Zestaw do łazienki w stylu wiejskim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylvanian Families. Zestaw do łazienki w stylu wiejskim
Epoch
Dostępny
32 szt.

Ten zestaw do łazienki to idealny zestaw wyposażenia wnętrza domku Sylvanian Families. Zestaw zawiera wannę, umywalkę, prysznic i sedes. Umywalka jest wyposażona w lustro i szafkę z drzwiczkami. W zestawie znajdują się również drobne akcesoria, jak kosz na bieliznę, mydło, butelki i szczotki. Przyklej uchwyt na papier toaletowy do ściany swojego domku Sylvanian Families. Wymiary pudełka: 20.0 x 15.0 x 6.0 cm

82,66 zł
76,05 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,61 zł

4 osoby kupiły
5
Cykl Wampir z... Tom 3. Wampir z KC - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cykl Wampir z... Tom 3. Wampir z KC
Dostępny
3219 szt.

Komuna ustępuje miejsca krwiożerczemu kapitalizmowi, co jednak wcale nie oznacza, że wszystko nagle układa się świetnie. To był taki dobry plan, co mogło się nie udać?! Miały być zyski z wyśrubowanych norm i wakacje w Bułgarii. Miał być wyzysk i poganianie klasy robotniczej batogiem przez spasionego burżuja z cygarem w zębach. Miało być tak pięknie. Miało, ale się... Wampiry przeżywają szereg traum: najpierw Zakład Pracy wysyła je na urlop. Wiadomo, że najgorsze we wczasach jest to, że nie ma nic do roboty. A bez roboty człowiek głupieje. Wampir również, bo wampir wszak też człowiek, tylko nieco bardziej martwy. Następnie Drucianka upada, mimo śmiałego planu naprawczego, który miał dziarskim i zwycięskim krokiem wprowadzić kulejący zakład w krwiożerczy kapitalizm. I znowu – najgorsze w bezrobociu jest to, że nie ma nic do roboty. Może z powodu tych trudnych przeżyć oba wampiry nie mają tyle co kiedyś cierpliwości do kamieniczników czy byłych ubeków i ich pomysłów na nową rzeczywistość. W ogóle ta nowa rzeczywistość jakaś taka... podobna łudząco do tej starej. Cóż, kapitalizm najwyraźniej już jest, ale kapitalistów zapomnieli dowieźć.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

3 osoby kupiły
6
Traktory i kombajny PRL-u - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktory i kombajny PRL-u
Dostępny
9 szt.

Czytelnicy mieli wiele okazji, by poznać różne wątki historii polskiej motoryzacji. Pisano o fabrykach, o samochodach osobowych, ciężarowych, specjalnych, o motocyklach... Ta fascynująca książka dodaje do obrazu rodzimej myśli technicznej kolejny element. Autor przedstawia ciekawe, mało znane dzieje ciągników rolniczych oraz kombajnów zbożowych skonstruowanych i produkowanych w Polsce w latach 1945–1989. Oprócz szczegółowych opisów mechanizmów działania pojazdów i ich podzespołów, atutem publikacji jest zwrócenie uwagi na losy fabryk i pracujących w nich zdolnych konstruktorów. Równie cenne są zebrane oceny oraz wrażenia traktorzystów i kombajnistów korzystających z omawianych maszyn. Publikacja uwzględnia modele ciągników produkowane przez zakłady Ursus, ale także te, które powstały poza murami tej fabryki (jak mikrociągnik Dzik) czy prototypy (jak nowatorski EH4x4). Część o kombajnach poświęcona jest maszynom wytwarzanym w płockiej Fabryce Maszyn Żniwnych. By przedstawić warunki, w jakich powstawały omawiane konstrukcje, autor wykracza nieznacznie poza założone ramy czasowe. Czytelnicy poznają zatem też przedwojenne losy polskich wytwórców traktorów i kombajnów oraz ich perypetie po zmianie ustroju w 1989 r., nie zawsze szczęśliwie zakończone. Współpraca z następcami producentów omawianych maszyn rolniczych pozwoliła na wzbogacenie książki o interesujące ilustracje.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

3 osoby kupiły
7
Ja wielkolud, ty kruszynka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja wielkolud, ty kruszynka
Dostępny
57 szt.

Ja wielkolud, ty kruszynka” to zabawna książeczka dla dzieci, pełna przepięknych ilustracji. Opowiada o rodzinnym życiu, jakiego na co dzień doświadczamy my sami! Nie potrzebujemy fantastycznych historii, niezwykłych zdarzeń i bogatych baśni, aby zainteresować się, jakąś historią. „Ja wielkolud, ty kruszynka” to przeurocza książeczka dla dzieci, która podbiła serca już milionów Czytelników na całym świecie! Bohaterami są dwie łasice, mała i duża. Uwielbiają oczywiście spędzać razem czas, przeżywać przygody i po prostu być razem! Nie jest to jednak takie łatwe, kiedy ktoś jest wielkoludem, a ktoś inny małą kruszynką. Właśnie z tego powodu powstaje wiele śmiesznych i bawiących do łez sytuacji. Książka pełna jest dowcipnego języka, żartów, a na dodatek ozdobiona została kolorowymi ilustracjami. Oddziałują one na wyobraźnię i sprawiają, że urocze łasice stają się realnymi bohaterami. „Ja wielkolud, ty kruszynka” to przedstawione w kolorowy, ale prawdziwy sposób zwyczajne, codzienne życie. Rodzinne, pełne emocji i ciepła, stają się najlepszą rzeczą, jaką możemy otrzymać. Każde dziecko z chęcią zagłębi się w kolejne śmieszne zdarzenie i odkryje, że tak naprawdę ma sporo wspólnego z niepozornymi łasicami! „Ja wielkolud, ty kruszynka” to książeczka przeznaczona dla najmłodszych. Napisana w bardzo przystępny, ale i barwny sposób. Tutaj nie ma mowy o nudzie: z najbardziej zwykłego dnia możemy zrobić niezapomnianą serię zdarzeń! „Ja wielkolud, ty kruszynka” została przetłumaczona na 11 języków.

33,00 zł
23,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,24 zł

3 osoby kupiły
8
Kraina Lodu. Mały namiot ogrodowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Kraina Lodu. Mały namiot ogrodowy
John
Dostępny
27 szt.

Mały namiot ogrodowy z motywami z filmu „Kraina Lodu”. Dzieci będą mogły spędzać czas, patrząc na swoich ulubionych bohaterów. Zabawa w takim namiocie to prawdziwa frajda! Specyfikacja: • do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, • łatwy system montażu i demontażu, • pokrowiec z lekkiego materiału, łatwego do czyszczenia, • wymiary: 100.0 ×100.0 × 140.0 cm.

115,90 zł
98,52 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 17,38 zł

2 osoby kupiły
9
Blackout. Anniversary Edition, CD, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blackout. Anniversary Edition, CD, LP
Scorpions, Mystic Production
Dostępny
4 szt.

Album „Blackout” ukazał się w 1982 i sprawił, że zespół Scorpions znalazł się w czołówce hardrockowych zespołów świata. Muzycy osiągnęli balans pomiędzy surowym i dynamicznym hard rockiem, a balladami utrzymanymi w charakterystycznym dla nich stylu. Ten album ma wszystko: agresję, ostre gitary, emocje i wspaniałe melodie. Mocnymi kawałkami „China White”, „Now” i „Dynamite” Scorpions zdobyli popularność nie tylko wśród fanów hard rocka, lecz także na tworzącej się wtedy scenie metalowej. Sukces albumu sprawił, że Scorpions stali się światowymi gwiazdami. Aby uczcić 50-tą rocznicę powstania grupy, Scorpions przygotowali specjalne wydawnictwo, na które składają się: zremasterowany albumu „Blackout”, 5 utworów bonusowych, które nigdy dotąd nie były wydane, wywiad dotyczący powstania krążka z 1982 roku, teledyski oraz DVD zawierające legendarny koncert, który odbył się w Dortmundzie w 1983 roku. Materiał z tego wydarzenia nie był nigdy do tej pory wydany na żadnym nośniku. Spis utworów: Side 1: 1. Blackout 03:49 2. Can`t Live Without You 03:47 3. No One Like You 03:57 4. You Give Me All I Need 03:39 5. Now! 02:35 Side 2: 1. Dynamite 04:12 2. Arizona 03:56 3. China White 06:59 4. When The Smoke Is Going Down 03:51

95,90 zł
88,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

1 osoba kupiła
10
Gwiazdki styropianowe, 12 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiazdki styropianowe, 12 sztuk
Craft with Fun
Dostępny
2 szt.

Przy pomocy tego produktu możesz zaprojektować własne ozdoby lub dekoracje. Gwiazdki można malować, oklejać i dekorować na wiele innych sposobów. Średnica gwiazdki: około 60.0 mm Cena za 1 opakowanie zawierające 12 gwiazdek.

9,60 zł
7,99 zł

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,61 zł

1 osoba kupiła
11
Zestaw geometryczny Bambino (3 elementy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw geometryczny Bambino (3 elementy)
St. Majewski
Dostępny
105 szt.

Zestaw przyborów geometrycznych: linijka (15.0 cm), ekierka i kątomierz. Niełamliwy i bezpieczny dzięki technologii flexi.

10,50 zł
9,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
12
Princess Collection - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Princess Collection
Trefl, od 4 lat
Dostępny
4 szt.

Ta gra spodoba się wszystkim dziewczynkom Gra Princess Collection polega na zebraniu zestawu kart z czterema księżniczkami. Każdy gracz ma za zadanie zebrać swój indywidualny zestaw księżniczek.

42,52 zł
36,99 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,53 zł

1 osoba kupiła
13
Alicja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alicja
Dostępny
9 szt.

Kiedyś, dawno temu Aleks zrezygnował z dobrej pracy i miłości, podążając za marzeniem swojego życia. Dziś nieustannie poprawia scenariusz, którego nikt nie chce kupić i ogląda piękne dziewczyny na przejściach dla pieszych. Nawet nie przypuszcza, że piłka, która pewnego dnia rozbije szybę w jego oknie, zmieni całe jego życie. A dokładniej zmieni je Alicja, która przyjdzie przeprosić za szkodę... Od poznania Alicji życie Aleksa radykalnie się zmienia. Znany aktor kupuje scenariusz, wymarzona dziewczyna daje się zaciągnąć do łóżka, a nieuprzejmy sąsiad ginie w wypadku samochodowym. Jednak z czasem Aleks zaczyna się zastanawiać: co będzie, jeśli pewnego dnia na pytanie Alicji udzieli złej odpowiedzi?

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
14
Kate Daniels. Tom 4. Magia krwawi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kate Daniels. Tom 4. Magia krwawi
Dostępny
10 szt.

To nieprawda, że rodziny się nie wybiera. Atlantę nawiedza śmiertelnie groźna zaraza. To demonstracja siły i władzy urządzana przez starożytną boginię chorób. Siedem plag spada i gromi miasto. Jad, Potop, Huragan, Wstrząs, Bestia, Pożoga i najgroźniejszy z nich, Mrok. Bogini ulegają kolejno rządzące Atlantą: Gildia Najemników, Świątynia, Zakon i Gromada. Najwyższy czas, by ktoś wziął sprawy w swoje ręce. Kate, Curran i pies z piekła rodem rzucają się w wir wydarzeń. Będzie naprawdę ostro! Jedno słowo powinno oddać całość, zarówno postaciom, fabule, przygodom, językowi i całokształtowi tej książki, a słowo to brzmi: GENIALNA! - sol-shadowhunter.blogspot.com Chociaż magia kąsa, parzy, uderza i krwawi, to nic przy tym jak mocno uzależnia. Gdyby wszystkie książki Ilony Andrews nie stały już na mojej półce, byłby to najlepszy gwiazdkowy prezent, jaki dziewczyna może sobie wymarzyć. - dlalejdis.pl Jedynie co mogę zarzucić tej książce, to to że nie przespałam przez nią nocy. - recenzjemystic.blogspot.com

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
15
Dusia i Psinek-Świnek. Pierwszy dzień w przedszkolu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dusia i Psinek-Świnek. Pierwszy dzień w przedszkolu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.16

„Dusia i Psinek-Świnek” to seria książek o dziewczynce, która poznaje świat wokół siebie razem z mamą, tatą, najlepszym przyjacielem Tomkiem, a przede wszystkim z Psinkiem-Świnkiem, który ma także własne tajemnice! Magdalena Felicja, dla przyjaciół Dusia, wcale nie wie, czy chce iść do tego całego przedszkola. A jak wiadomo, na odwagę najlepiej robią pluszaki, więc mama szyje córeczce przytulankę. Świnkę w spodniach w kwiatki! Dusia z początku jest zdziwiona. Przecież mówiła mamie wyraźnie (no, może tylko trochę ziewaaaaając), że chce psiaka. Nie prosiaka! Lecz gdy tylko Psinek-Świnek pojawia się na świecie, już wiadomo, że on i Dusia będą nierozłączni. W przedszkolu Dusia poznaje Monikę, która gryzie, Joasię, która boi się ubrudzić, i Tomka, który zamiast zabawki przyniósł ze sobą prawdziwy czerwony czajniczek! Taki czajniczek świetnie się nada na domek dla Psinka-Świnka, który przeżyje w środku swoje własne zwariowane przygody... Po namyśle Dusia dochodzi do wniosku, że chyba pójdzie JESZCZE RAZ do tego całego przedszkola… Justyna Bednarek jest romanistką, dziennikarką i autorką książek dla dzieci. Jej „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, zilustrowane przez Daniela de Latoura, otrzymały wiele ważnych nagród oraz nominacji (w tym Warszawską Nagrodę Literacką oraz nagrodę Przecinek i Kropka), a także znalazły się na liście lektur szkolnych. Pisarka mieszka na warszawskich Bielanach, a dom dzieli z dziećmi, psami i myszoskoczkami. Marta Kurczewska zamiast Psinka-Świnka ma wąsatą muzę – czarną kotkę zwaną Panią Prezes. Pierwszą wystawę jej prac zorganizował tata… dla mamy. I choć wernisaż był wielkim wydarzeniem, to już murale młodej artystki wywołały w rodzicach mieszane uczucia. Obecnie ilustratorka nie musi jednak malować po ścianach. Jest dumną właścicielką ogromnego stołu do pracy, na którym do woli maże, bazgrze, chlapie, wydziera i dokleja.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

16
Panika w Egipcie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Panika w Egipcie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.17

Książka-gra, której bohaterem jesteś ty! Witaj w Tebach ponad 3000 lat temu! Faraonowi Ramzesowi II grozi śmiertelne niebezpieczeństwo! Ktoś uknuł straszliwy spisek i tylko ty możesz go udaremnić. Nie ma chwili do stracenia: mknij ulicami miasta, szukaj śladów i wykorzystuj całą zdobytą wiedzę do rozwiązywania zagadek, które napotykasz po drodze. Twoje śledztwo będzie wymagać wizyty na rynku w starożytnych Tebach, odczytania hieroglifów, a także uzyskania informacji o egipskich bogach i boginiach. Czy uda ci się zdemaskować winowajcę? Nie zwlekaj, faraon na ciebie liczy!

29,90 zł
22,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

17
Bruno i siostry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bruno i siostry
Dostępny
2 szt.

Bruno, miłośnik literatury gotyckiej i muzyki rockowej, ma mnóstwo kłopotów z siostrami, osiemnastoletnią Kaśką i rezolutną siedmiolatką Miłką. Do tego niedawna przeprowadzka ze stolicy do podmiejskich Brzezin sprawia, że ten małomówny szóstoklasista okazuje się całkiem gadatliwy w swoim dzienniku, w którym bez skrupułów ujawnia rodzinne sekrety i obsmarowuje swoje siostry... Ale czy mógłby bez nich żyć? Sympatyczna, ciepła i pełna humoru książka idealna do szkolnego plecaka. Wyróżnienie literackie w konkursie PS IBBY KSIŻKA ROKU 2007. Dorota Suwalska – pisarka, animatorka kultury, ilustratorka, dziennikarka, autorka scenariuszy. Nominowana do Astrid Lindgren Memorial Award 2013 i 2014.Współpracowała z TVP, realizując krótkie filmy plastyczne i felietony autorskie dla dzieci. W swoim dorobku ma trzy tomiki poetyckie oraz powieści dla dzieci i młodzieży: „Znowu kręcisz, Zuźka!”, „Zuźka w necie i w realu”, „Bruno i siostry” (wyróżnienie literackie w konkursie Polskiej Sekcji IBBY Książka Roku, nominacja do nagrody Kornela Makuszyńskiego, powieść na liście książek proponowanych przez Polski Instytut Książki), „Marionetki Baby-Jagi”, „Ratunku, marzenia!”, „Pan Fortepianek”.Jej utwory tłumaczone były na hiszpański, słoweński, a także… na język przestrzeni. To ostatnie dotyczy literacko-internetowego projektu: „www.terapia” (dla dorosłych). Swoje wiersze, opowiadania i artykuły publikowała w prasie dziecięcej, literackiej i pedagogicznej, podręcznikach szkolnych. Współpracuje z portalem www.ngo.pl Przemysław Liput – urodzony w Sanoku. W 2010 roku ukończył studia na kierunku Grafika na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Dyplom magisterski w pracowni druku cyfrowego pt. „Niedobici”. Jest autorem ilustracji do książek. Od 2011 prowadzi zajęcia z filmu animowanego na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Realizuje prace w technikach graficznych, rysunkowych oraz wideo. W filmie animowanym interesuje się działaniami bezkamerowymi i przedkinematograficznymi. W Wydawnictwie „Nasza Księgarnia” opublikował książkę „Rok w przedszkolu”.

26,90 zł
20,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,72 zł

18
Wietrzne katedry. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wietrzne katedry. Tom 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.02

Kiedy natura obróciła się przeciwko człowiekowi, a całej cywilizacji groził upadek, nieoczekiwanie pojawiły się elfy. Zaoferowały ludziom przyjaźń i pomoc w zamian za możliwość osiedlenia. Wspólnie odbudowali świat ze zgliszcz. Jednak radość trwała krótko. Straszliwa zaraza doprowadziła do wymarcia wszystkich elfów... Richard jest outsiderem, wolnym strzelcem, fotografem, dziennikarzem... Właściwie mógłby stać się każdym, byle tylko pozbyć się wyniszczającego bólu, przerażających halucynacji, wymazać swoją kartotekę, zacząć życie od nowa. Niespodziewanie trafia się ku temu okazja. Dostaje zlecenie od niezwykłej i potężnej Evangeline. Otrzyma to, czego pragnie, jeśli odnajdzie dla niej cztery klepsydry. Początkowo zadanie wydaje się banalne, jednak gdy trop prowadzi do Sleepy Graves, niezwykłego kolekcjonera i tajemniczego klasztoru, staje się jasne, że to dopiero początek największej przygody jego życia... Alice Rosalie Reystone jest lekarką zawodowo udzielającą się we własnej przychodni dla zwierząt. Stan posiadania: jedno dziecko i czterech kocich terrorystów. Naturę kotów zgłębiła w stopniu doskonałym, dzieci do tej pory zrozumieć nie może, choć prace nad tym trwają. Wolne chwile poświęca uprawianiu hobby, jakim jest bajkopisarstwo dla dorosłych, a inspiracji dostarczają jej ciężkie brzmienia Evanescence, Nightwish oraz cudowny głos Tarji Turunen. Uważa książki, muzykę i kino za jedne z najcudowniejszych wynalazków ludzkości. Jest zodiakalnym bykiem, ale ma naturę kota-domatora i tylko kataklizm byłby w stanie wyciągnąć ją z domu. Bardziej od robienia oszałamiającej kariery i udziału w jakże popularnym w dzisiejszych czasach wyścigu szczurów interesuje ją spokojne życie w toskańskim stylu z dobrym winem oraz gronem sprawdzonych przyjaciół w tle. A.R. Reystone to pseudonim polskiej pisarki fantasy, która debiutowała w 2010 roku. W Wydawnictwie „Nasza Księgarnia” ukazała się jej trylogia „Dziewiąty Mag”.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

19
Przepustka do piekła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przepustka do piekła
Dostępny
4 szt.

Sierpień 1944 roku w Warszawie to nie tylko czas walki, ale też załatwiania starych porachunków... Nietrudno dziś odpowiedzieć na pytanie, co można było robić w Warszawie w sierpniu 1944 roku. Podczas gdy jedni podjęli nierówną walkę, inni starali się za wszelką cenę przeżyć. Znaleźli się jednak i tacy, którzy ten szczególny moment w historii wykorzystali, by... szybko się wzbogacić, a przy okazji wyrównać stare rachunki. Takiej książki o Powstaniu Warszawskim chyba jeszcze nie napisano.

42,00 zł
30,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,76 zł

20
Messe Noire, CD + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Messe Noire, CD + DVD
Behemoth, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

„Messe Noire” - taki tytuł nosić będzie nowe koncertowe wydawnictwo Behemoth, którego premiera przypada na dzień 13.04. Podstawową część „Messe Noire” w wersji DVD i BluRay stanowi spektakularny koncert Behemoth z warszawskiego klubu Progresja, który odbył się 8 października 2016 roku. Zespół zaprezentował wówczas w całości materiał z płyty „The Satanist”. Drugim koncertem w secie jest Live Assault, dokumentujący występ Behemoth na festiwalu Brutal Assault, również z 2016 roku. Część wizualną uzupełnią wszystkie video klipy zrealizowane do promocji albumu „The Satanist”, który uzyskał status Złotej Płyty. To jednak nie wszystko, bowiem „Messe Noire” to także płyta CD z zapisem warszawskiego koncertu. Materiał audio dostępny będzie również w wersji winylowej. Tracklista: BluRay/DVD: Live Satanist (Warsaw 2016): 01. Blow Your Trumpets Gabriel 02. Furor Divinus 03. Messe Noire 04. Ora Pro Nobis Lucifer 05. Amen 06. The Satanist 07. Ben Sahar 08. In The Absence Ov Light 09. O Father O Satan O Sun! 10. Ov Fire And The Void 11. Conquer All 12. Pure Evil And Hate 13. At The Left Hand Ov God 14. Slaves Shall Serve 15. Chant For Ezkaton 2000 Live Assault (Brutal Assault 2016): 16. Blow Your Trumpets Gabriel 17. Furor Divinus 18. Messe Noire 19. Ora Pro Nobis Lucifer 20. Amen 21. The Satanist 22. Ben Sahar 23. In The Absence Ov Light 24. O Father O Satan O Sun! 25. Ov Fire And The Void 26. Conquer All 27. Chant For Ezkaton 2000 The Satanist: Cinematic Archive: 28. Blow Your Trumpets Gabriel 29. Messe Noire 30. Ora Pro Nobis Lucifer 31. The Satanist 32. Ben Sahar 33. O Father O Satan O Sun! CD: 01. Blow Your Trumpets Gabriel 02. Furor Divinus 03. Messe Noire 04. Ora Pro Nobis Luficer 05. Amen 06. The Satanist 07. Ben Sahar 08. In The Absence Ov Light 09. O Father O Satan O Sun!

29,90 zł
27,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,39 zł

21
Messe Noire. Silver. Limited Edition, 2 LP + booklet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Messe Noire. Silver. Limited Edition, 2 LP + booklet
Behemoth, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.29

„Messe Noire” - taki tytuł nosić będzie nowe koncertowe wydawnictwo Behemoth, którego premiera przypada na dzień 13.04. Podstawową część „Messe Noire” w wersji DVD i BluRay stanowi spektakularny koncert Behemoth z warszawskiego klubu Progresja, który odbył się 8 października 2016 roku. Zespół zaprezentował wówczas w całości materiał z płyty „The Satanist”. Drugim koncertem w secie jest Live Assault, dokumentujący występ Behemoth na festiwalu Brutal Assault, również z 2016 roku. Część wizualną uzupełnią wszystkie video klipy zrealizowane do promocji albumu „The Satanist”, który uzyskał status Złotej Płyty. To jednak nie wszystko, bowiem „Messe Noire” to także płyta CD z zapisem warszawskiego koncertu. Materiał audio dostępny będzie również w wersji winylowej. 2LP (33 RPM): Side A 01. Blow Your Trumpets Gabriel 02. Furor Divinus 03. Messe Noire 04. Ora Pro Nobis Luficer Side B 01. Amen 02. The Satanist 03. Ben Sahar 04. In The Absence Ov Light Side C 01. O Father O Satan O Sun! 02. Ov Fire And The Void 03. Conquer All 04. Pure Evil And Hate Side D 01. At The Left Hand Ov God 02. Slaves Shall Serve 03. Chant For Ezkaton 2000

61,90 zł
56,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

22
Messe Noire. Gold. Limited Edition, 2 LP + booklet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Messe Noire. Gold. Limited Edition, 2 LP + booklet
Behemoth, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.20

„Messe Noire” - taki tytuł nosić będzie nowe koncertowe wydawnictwo Behemoth, którego premiera przypada na dzień 13.04. Podstawową część „Messe Noire” w wersji DVD i BluRay stanowi spektakularny koncert Behemoth z warszawskiego klubu Progresja, który odbył się 8 października 2016 roku. Zespół zaprezentował wówczas w całości materiał z płyty „The Satanist”. Drugim koncertem w secie jest Live Assault, dokumentujący występ Behemoth na festiwalu Brutal Assault, również z 2016 roku. Część wizualną uzupełnią wszystkie video klipy zrealizowane do promocji albumu „The Satanist”, który uzyskał status Złotej Płyty. To jednak nie wszystko, bowiem „Messe Noire” to także płyta CD z zapisem warszawskiego koncertu. Materiał audio dostępny będzie również w wersji winylowej. 2LP (33 RPM): Side A 01. Blow Your Trumpets Gabriel 02. Furor Divinus 03. Messe Noire 04. Ora Pro Nobis Luficer Side B 01. Amen 02. The Satanist 03. Ben Sahar 04. In The Absence Ov Light Side C 01. O Father O Satan O Sun! 02. Ov Fire And The Void 03. Conquer All 04. Pure Evil And Hate Side D 01. At The Left Hand Ov God 02. Slaves Shall Serve 03. Chant For Ezkaton 2000

61,90 zł
56,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

23
Messe Noire. Red Vinyl. Limited Deluxe Edition, 2 LP + booklet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Messe Noire. Red Vinyl. Limited Deluxe Edition, 2 LP + booklet
Behemoth, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.07

„Messe Noire” - taki tytuł nosić będzie nowe koncertowe wydawnictwo Behemoth, którego premiera przypada na dzień 13.04. Podstawową część „Messe Noire” w wersji DVD i BluRay stanowi spektakularny koncert Behemoth z warszawskiego klubu Progresja, który odbył się 8 października 2016 roku. Zespół zaprezentował wówczas w całości materiał z płyty „The Satanist”. Drugim koncertem w secie jest Live Assault, dokumentujący występ Behemoth na festiwalu Brutal Assault, również z 2016 roku. Część wizualną uzupełnią wszystkie video klipy zrealizowane do promocji albumu „The Satanist”, który uzyskał status Złotej Płyty. To jednak nie wszystko, bowiem „Messe Noire” to także płyta CD z zapisem warszawskiego koncertu. Materiał audio dostępny będzie również w wersji winylowej. 2LP (33 RPM): Side A 01. Blow Your Trumpets Gabriel 02. Furor Divinus 03. Messe Noire 04. Ora Pro Nobis Luficer Side B 01. Amen 02. The Satanist 03. Ben Sahar 04. In The Absence Ov Light Side C 01. O Father O Satan O Sun! 02. Ov Fire And The Void 03. Conquer All 04. Pure Evil And Hate Side D 01. At The Left Hand Ov God 02. Slaves Shall Serve 03. Chant For Ezkaton 2000

195,90 zł
180,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 15,67 zł

24
Messe Noire, CD + Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Messe Noire, CD + Blu-ray
Behemoth, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

„Messe Noire” – taki tytuł nosić będzie nowe koncertowe wydawnictwo Behemoth, którego premiera przypada na dzień 13.04. Podstawową część „Messe Noire” w wersji DVD i BluRay stanowi spektakularny koncert Behemoth z warszawskiego klubu Progresja, który odbył się 8 października 2016 roku. Zespół zaprezentował wówczas w całości materiał z płyty „The Satanist”. Drugim koncertem w secie jest Live Assault, dokumentujący występ Behemoth na festiwalu Brutal Assault, również z 2016 roku. Część wizualną uzupełnią wszystkie video klipy zrealizowane do promocji albumu „The Satanist”, który uzyskał status Złotej Płyty. To jednak nie wszystko, bowiem „Messe Noire” to także płyta CD z zapisem warszawskiego koncertu. Materiał audio dostępny będzie również w wersji winylowej. Tracklista: BluRay/DVD: Live Satanist (Warsaw 2016): 01. Blow Your Trumpets Gabriel 02. Furor Divinus 03. Messe Noire 04. Ora Pro Nobis Lucifer 05. Amen 06. The Satanist 07. Ben Sahar 08. In The Absence Ov Light 09. O Father O Satan O Sun! 10. Ov Fire And The Void 11. Conquer All 12. Pure Evil And Hate 13. At The Left Hand Ov God 14. Slaves Shall Serve 15. Chant For Ezkaton 2000 Live Assault (Brutal Assault 2016): 16. Blow Your Trumpets Gabriel 17. Furor Divinus 18. Messe Noire 19. Ora Pro Nobis Lucifer 20. Amen 21. The Satanist 22. Ben Sahar 23. In The Absence Ov Light 24. O Father O Satan O Sun! 25. Ov Fire And The Void 26. Conquer All 27. Chant For Ezkaton 2000 The Satanist: Cinematic Archive: 28. Blow Your Trumpets Gabriel 29. Messe Noire 30. Ora Pro Nobis Lucifer 31. The Satanist 32. Ben Sahar 33. O Father O Satan O Sun! CD: 01. Blow Your Trumpets Gabriel 02. Furor Divinus 03. Messe Noire 04. Ora Pro Nobis Luficer 05. Amen 06. The Satanist 07. Ben Sahar 08. In The Absence Ov Light 09. O Father O Satan O Sun!

23,90 zł
21,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,91 zł

25
Messe Noire, 2 LP + booklet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Messe Noire, 2 LP + booklet
Behemoth, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.20

„Messe Noire” - taki tytuł nosić będzie nowe koncertowe wydawnictwo Behemoth, którego premiera przypada na dzień 13.04. Podstawową część „Messe Noire” w wersji DVD i BluRay stanowi spektakularny koncert Behemoth z warszawskiego klubu Progresja, który odbył się 8 października 2016 roku. Zespół zaprezentował wówczas w całości materiał z płyty „The Satanist”. Drugim koncertem w secie jest Live Assault, dokumentujący występ Behemoth na festiwalu Brutal Assault, również z 2016 roku. Część wizualną uzupełnią wszystkie video klipy zrealizowane do promocji albumu „The Satanist”, który uzyskał status Złotej Płyty. To jednak nie wszystko, bowiem „Messe Noire” to także płyta CD z zapisem warszawskiego koncertu. Materiał audio dostępny będzie również w wersji winylowej. 2LP (33 RPM): Side A 01. Blow Your Trumpets Gabriel 02. Furor Divinus 03. Messe Noire 04. Ora Pro Nobis Luficer Side B 01. Amen 02. The Satanist 03. Ben Sahar 04. In The Absence Ov Light Side C 01. O Father O Satan O Sun! 02. Ov Fire And The Void 03. Conquer All 04. Pure Evil And Hate Side D 01. At The Left Hand Ov God 02. Slaves Shall Serve 03. Chant For Ezkaton 2000

61,90 zł
56,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

26
Messe Noire, CD + DVD + Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Messe Noire, CD + DVD + Blu-ray
Behemoth, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

„Messe Noire” - taki tytuł nosić będzie nowe koncertowe wydawnictwo Behemoth, którego premiera przypada na dzień 13.04. Podstawową część „Messe Noire” w wersji DVD i BluRay stanowi spektakularny koncert Behemoth z warszawskiego klubu Progresja, który odbył się 8 października 2016 roku. Zespół zaprezentował wówczas w całości materiał z płyty „The Satanist”. Drugim koncertem w secie jest Live Assault, dokumentujący występ Behemoth na festiwalu Brutal Assault, również z 2016 roku. Część wizualną uzupełnią wszystkie video klipy zrealizowane do promocji albumu „The Satanist”, który uzyskał status Złotej Płyty. To jednak nie wszystko, bowiem „Messe Noire” to także płyta CD z zapisem warszawskiego koncertu. Materiał audio dostępny będzie również w wersji winylowej. Tracklista: BluRay/DVD: Live Satanist (Warsaw 2016): 01. Blow Your Trumpets Gabriel 02. Furor Divinus 03. Messe Noire 04. Ora Pro Nobis Lucifer 05. Amen 06. The Satanist 07. Ben Sahar 08. In The Absence Ov Light 09. O Father O Satan O Sun! 10. Ov Fire And The Void 11. Conquer All 12. Pure Evil And Hate 13. At The Left Hand Ov God 14. Slaves Shall Serve 15. Chant For Ezkaton 2000 Live Assault (Brutal Assault 2016): 16. Blow Your Trumpets Gabriel 17. Furor Divinus 18. Messe Noire 19. Ora Pro Nobis Lucifer 20. Amen 21. The Satanist 22. Ben Sahar 23. In The Absence Ov Light 24. O Father O Satan O Sun! 25. Ov Fire And The Void 26. Conquer All 27. Chant For Ezkaton 2000 The Satanist: Cinematic Archive: 28. Blow Your Trumpets Gabriel 29. Messe Noire 30. Ora Pro Nobis Lucifer 31. The Satanist 32. Ben Sahar 33. O Father O Satan O Sun! CD: 01. Blow Your Trumpets Gabriel 02. Furor Divinus 03. Messe Noire 04. Ora Pro Nobis Luficer 05. Amen 06. The Satanist 07. Ben Sahar 08. In The Absence Ov Light 09. O Father O Satan O Sun!

209,90 zł
193,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 16,79 zł

27
Kolorowy las. Co tu nie pasuje? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowy las. Co tu nie pasuje?
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.24

Ojej, w tym lesie coś nie pasuje... Ktoś udaje dzika, a między wilkami ukrył się pudel. Czy szopy mają kropki na ogonach, a sowy kolorowe dzioby? Pomóż wskazać to, co się nie zgadza, i świetnie się baw, poznając las i jego mieszkańców. Nastja Holtfreter jest ilustratorką i projektantką. Pracuje w Berlinie i skupia się na twórczości dla dzieci, inspiruje się przyrodą, zwierzętami oraz swymi doświadczeniami jako mamy dwóch córek. Jej kolorowe, zabawne ilustracje zdobią nie tylko książki i kolorowanki, ale także kartki z życzeniami, artykuły papiernicze, upominki, ścienne dekoracje i gry.

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

28
Kolorowe morze. Co tu nie pasuje? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowe morze. Co tu nie pasuje?
Dostępny
18 szt.

Ojej, w tym morzu coś nie pasuje... Ktoś udaje konika morskiego, a między jeżowcami ukrył się jeż. Czy ośmiornice noszą czapki, a pelikany mają długie nogi? Pomóż wskazać to, co się nie zgadza, i świetnie się baw, poznając morze i jego mieszkańców. Nastja Holtfreter jest ilustratorką i projektantką. Pracuje w Berlinie i skupia się na twórczości dla dzieci, inspiruje się przyrodą, zwierzętami oraz swymi doświadczeniami jako mamy dwóch córek. Jej kolorowe, zabawne ilustracje zdobią nie tylko książki i kolorowanki, ale także kartki z życzeniami, artykuły papiernicze, upominki, ścienne dekoracje i gry.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

29
Jestem kotem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jestem kotem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Felek uważa, że jest kotem. Ale Lew, Gepard, Puma, Pantera i Tygrys mają inne zdanie na ten temat. Czy Felkowi uda się przekonać duże koty, że wszystkie są do siebie podobne bardziej, niż myślą? „Jestem kotem” to mądra książka dla najmłodszych, która uczy, że zawsze można znaleźć coś, co nas łączy, nawet jeśli na pierwszy rzut oka bardzo się różnimy. Galia Bernstein urodziła się i wychowała w Izraelu. Zanim przeprowadziła się do Nowego Jorku, by studiować ilustrację, pracowała jako projektantka i ilustratorka. Mieszka na Brooklynie. KsiążkaJestem kotem” to jej debiut.

24,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,91 zł

30
Na roześmianym niebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na roześmianym niebie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.07

Czarodziejska i wzruszająca historia chłopca, który marzył o lataniu. Dziesięcioletni Nashville czuje, że nie należy do swojej rodziny, miasta czy nawet tego świata. Wykluł się z jajka znalezionego przez ojca na chodniku i wyrósł na ni to chłopca, ni to ptaka. Mimo że otaczają go kochające osoby, pragnie dołączyć do ptaków szybujących po niebie. Problem w tym, że nie ma skrzydeł, zatem jego marzenie nie może się spełnić… A jednak autorka tej lirycznej opowieści, którą czyta się niczym ponadczasową baśń, umie przekonać czytelników, że tak naprawdę wszystko jest możliwe. Michelle Cuevas ukończyła Williams College oraz uzyskała magisterium z zakresu sztuk pięknych i kreatywnego pisania z University of Virginia, gdzie była też stypendystką. Obecnie jest pisarką i mieszka w hrabstwie Berkshire w stanie Massachusetts.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

31
Trupia Farma. Nowe śledztwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trupia Farma. Nowe śledztwa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.22

Nowa książka autorów kultowej Trupiej Farmy Nawet najostrożniejszy morderca zawsze pozostawi ślad, który go zdradzi. W skutecznym szukaniu tych śladów pomaga założona przez Billa Bassa słynna Trupa Farma – wyjątkowy naukowy projekt badania tego, co dzieje się z ludzkim ciałem po śmierci. Dzięki jego badaniom nauka jest w stanie wydrzeć zmarłym ich sekrety. Czy odgryziona końcówka cygara może wskazać mordercę? Jak zidentyfikować ciała ofiar eksplozji w nielegalnej fabryce fajerwerków? Dlaczego muchy i ich larwy są najlepszymi sprzymierzeńcami antropologa sądowego? Bill Bass, opisując najciekawsze i najdziwniejsze przypadki, jakie spotkał na swojej drodze, zabiera nas w mroczną i fascynującą podróż po świecie, gdzie nie ma zbrodni doskonałej. Trzynaście nowych spraw z archiwum legendarnego „detektywa kości”!

39,90 zł
30,72 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

32
Neuroerotyka rozmowy o seksie i nie tylko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neuroerotyka rozmowy o seksie i nie tylko
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.11

Najważniejszy na świecie jest seks. Zakochani to banda narkomanów, a z genetycznego punktu widzenia najzdrowiej dla Polaków jest szukać miłości... w Somalii. Dlaczego miłość nie istnieje? Jaki wpływ na płeć dziecka ma... mydło? Czemu każde z nas powinno spełnić swój ewolucyjny obowiązek? Kiedy najlepiej zacząć się interesować seksem? Dlaczego mężczyźni są bardziej skłonni do zdrad, a kobiety bywają wybredne? Inicjacja seksualna. Poligamia. Antykoncepcja i chemia zakochania. Seks starców. Fantazje i fetysze. Pornografia. O tym wszystkim w najnowszej i niestety ostatniej swojej książce rozmawiał z Marią Mazurek profesor Jerzy Vetulani. Jest zabawna i mądra, zaskakująca jak sam autor. I niedokończona. Przerwana wpół zdania przez jego tragiczną śmierć.

39,90 zł
30,72 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

33
Norma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Norma
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.23

Innego piekła nie będzie Kiedy jej matka ginie pod kołami pociągu, Norma przeczuwa, że nie był to zwykły wypadek. Choć z trudem porusza się w labiryncie kłamstw i mistyfikacji, z każdym krokiem odkrywa przerażającą prawdę. Czy jej też zagraża niebezpieczeństwo? Czy jak jej poprzedniczki trafi do piekła kobiet? Czy czeka ją los gorszy niż śmierć? Norma to mistrzowskie połączenie realizmu magicznego, feministycznego manifestu i mrożącego krew w żyłach thrillera. Z powieści wyłania się obraz rzeczywistości pozornie odległej, ale niepokojąco znajomej. Sofi Oksanen (ur. 1977) bezlitośnie demaskuje mroczną stronę rzeczywistości. Bestsellerowa, wielokrotnie nagradzana autorka z Finlandii nazywana jest literackim fenomenem swojego pokolenia. Jej książki przetłumaczono na ponad pięćdziesiąt języków.

39,90 zł
30,72 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

34
Ocaleni z XX wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ocaleni z XX wieku
Dostępny
48 szt.

Chciałbym, żeby wypowiedzi ludzi, z którymi rozmawiałem, były nie tylko świadectwem, ale również przeciwwagą dla wielu tekstów naukowych dotyczących Zagłady. Nie neguję potrzeby naukowych opracowań, uważam jednak, że nic nie ma większej siły niż bezpośredni przekaz. Dla mnie, wychowanego wśród Ocalonych, jest on ponad wszystko. Zbliża się moment, kiedy nie będziemy już mogli porozmawiać ze Świadkami. Na spotkania z częścią osób, z którymi byłem umówiony, już nie zdążyłem. Część z tych, którzy mnie przyjęli, namawiała mnie do pośpiechu: „Jak sobie wybrałeś takie stare obiekty, to się teraz spiesz”. Spieszyłem się i zdążyłem, ale bardzo dobrze wiem, że pamięć, której do teraz strzegli oni, przechodzi pod naszą opiekę. Autor

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

35
Gestapo po roku 1945. Kariery, konflikty, konteksty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gestapo po roku 1945. Kariery, konflikty, konteksty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.04

Gestapo zostało zlikwidowane w 1945 r., a jego zbrodnie w pełni ujawnione przed światem. Jednak większość jego członków przeżyła wojnę. Jak odnaleźli się i zachowywali w okresie powojennym? Jak potraktowało ich niemieckie społeczeństwo? Jaki obraz wytworzyło? Jak podchodziły do nich instytucje prawne? Czy ich zbrodnie doczekały się rzetelnego wyjaśnienia i osądzenia? Oto główne pytania stawiane przez autorów tej wielowątkowej książki. Piętnastu uznanych badaczy stara się na nie odpowiedzieć, opierając się na przykładach indywidualnych losów konkretnych członków Gestapo. Wskazują w ten sposób na pewne tendencje – tych, którzy spokojnie funkcjonowali po wojnie w społeczeństwie, jak i tych, których więziono i po wyrokach zabito. Klaus-Michael Mallmann jest dyrektorem naukowym Centrum Badawczego Ludwigsburg i profesorem historii nowożytnej na Uniwersytecie w Stuttgarcie. Andrej Angrick jest badaczem w Hamburskiej Fundacji na rzecz Promocji Nauki i Kultury.

49,90 zł
37,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

36
Podróż po horyzont - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróż po horyzont
Dostępny
13 szt.

Agnieszka znalazła się na rozdrożu i wie, że musi cofnąć się o parę kroków, żeby zachować dystans do tego, co ją męczy. Dziewczyna postanawia dać sobie czas na przemyślenie wszystkiego i – zostawiwszy zdezorientowanego narzeczonego w Polsce – sama rusza w świat. Celem jej podróży jest adres w Salonikach, zdobyty ze starych listów Greczynki Elle, przyjaciółki jej mamy z czasów studenckich. Zdumiona Agnieszka przekonuje się, że w ogóle nie zna historii swojej rodziny, a poznanie Elle pomaga jej odkryć siebie i zrozumieć motywy postępowania matki. Ogromny wpływ na dziewczynę mają spotkani w trasie ludzie i ich niezwykłe historie, a także urok miejsc, o których istnieniu nie miała dotąd pojęcia.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

37
Kroniki Belorskie. Tom 3. Wiedźma Naczelna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki Belorskie. Tom 3. Wiedźma Naczelna
Dostępny
21 szt.

Uwielbiana przez czytelników Wolha Redna powraca w trzecim tomie bestsellerowych „Kronik Belorskich” autorstwa Olgi Gromyko – znanej w Polsce m.in. dzięki znakomitej trylogii „Rok Szczura”. Zawód: wiedźma i Wiedźma opiekunka to za mało? Przygotujcie się, bo Wiedźma naczelna dostarcza jeszcze większej dawki emocji, magii i humoru spod znaku „Kronik Belorskich”! Będzie śmiesznie, będzie niebezpiecznie, będzie upiornie i emocjonująco. Życie najbardziej W.Rednej wiedźmy na świecie przejdzie prawdziwą rewolucję, a ona sama znów będzie przygniatać sarkazmem, imponować odwagą i rozczulać urokiem osobistym. Ale czy uda jej się uniknąć spalenia na stosie? Albo stanięcia na ślubnym kobiercu? Powróćcie do świata Belorii, aby przekonać się, czym tym razem zaskoczy Was Olga Gromyko! Cykl „Kroniki Belorskie” to sześć tomów opowieści Olgi Gromyko osadzonych w magicznym świecie Belorii.

45,90 zł
33,05 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,85 zł

38
Zdrowa dieta z ziołami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowa dieta z ziołami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.24

Ekologiczna apteczka dla każdego. Jak w bardzo prosty sposób zadbać o zdrowie i urozmaicić swoją dietę? Najlepiej trzymać się sprawdzonej od wieków metody – sięgnąć po zioła! Mimo rosnącej świadomości zbawiennych skutków ziołolecznictwa, naturalne kuracje wciąż pozostają nieodkryte i niedocenione. Łatwiej sięgnąć po gotowe leki niż przygotowywać odpowiedni środek samemu... Odkryj przygodę z naturalnym leczeniem, zamiast zażywać kolejną tabletkę! Bez eksperymentów, korzystając z wiedzy i doświadczenia pokoleń. Zadbaj o siebie i zacznij żyć w zgodzie z naturą! Maria Treben – urodzona w 1907 roku, wychowana w wielkiej wrażliwości na przyrodę i zdrowy styl życia. Stała się wybitną specjalistką z zakresu ziół i ziołolecznictwa, napisała książki, które stały się bestsellerami i wygłosiła setki konferencji na całym świecie, stając się znana jako „farmaceutka Pana Boga”.

27,90 zł
20,37 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,53 zł

39
Dziennik diabła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik diabła
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.01.28

Były agent FBI Robert K. Wittman i zdobywca Nagrody Pulitzera David Kinney stworzyli detektywistyczną opowieść ujawniającą szczegóły historii, która wydarzyła się naprawdę. Pod koniec wojny odkryto dziennik Alfreda Rosenberga. Szczegółowo zbadany podczas procesów norymberskich, pokazał człowieka, który był jednym z najbardziej wpływowych nazistów znajdujących się w otoczeniu Führera. Stał się ideologicznym architektem III Rzeszy. Zaszczepił w umyśle Hitlera skrajny antysemityzm i teorię wyższości rasy aryjskiej. Rosenberga skazano i stracono. Jego dziennik zaś zniknął w tajemniczych okolicznościach. 2001 rok. Agent FBI Robert K. Wittman dowiaduje się, że ktoś próbuje sprzedać dziennik za milion dolarów. Wszyscy mają powody, by ukrywać prawdę: i niemiecka prokuratura, która pozwoliła wywieść dowód z Niemiec, i człowiek będący w jego posiadaniu. Rozpoczyna się polowanie. Dziennik diabła to relacja pościgu za dokumentem, który zdradza najintymniejsze szczegóły funkcjonowania III Rzeszy. Zapiski Rosenberga, jego rozmowy z Hitlerem i nieustanna rywalizacja z Goebbelsem, Himmlerem i Goeringiem ujawniają detale funkcjonowania nazistowskiego reżimu. Dają wgląd w psychikę człowieka, który stworzył podwaliny największej zbrodni w dziejach ludzkości - Holokaustu.

44,90 zł
34,57 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,33 zł

40
Szkoła rozeznawania duchowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła rozeznawania duchowego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.21

Naucz się żyć zgodnie z wolą Bożą Na czym polega rozeznawanie duchów? Czy ma ono konkretne reguły? Jak żyć, żeby mieć wrażliwe serce, wsłuchane w głos Boga? Jak unikać pokus i iść za tym, co dobre? Każdy świadomy chrześcijanin nieustannie musi mierzyć z takimi pytaniami. Nie warto przed nimi uciekać – to dzięki nim Bóg prowadzi nas i wychowuje do coraz większego zaufania i dojrzałości w wierze. Pomocnym przewodnikiem na tej drodze może okazać się ks. Krzysztof Kralka – doświadczony duszpasterz i założyciel charyzmatycznej wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Ta książka jest zapisem jego rekolekcji, które pomogą Ci odkryć wartość rozeznawania. „Szkoła rozeznawania duchowego to bardzo ważne i szerokie zagadnienie. Szkoła, bo otrzymamy kilka lekcji i wykonamy kilka zadań po to, aby wzrastać w mądrości i aby to, co usłyszymy, przełożyło się na praktykę życia codziennego. Słowo, które Pan Bóg będzie do nas kierował, należy przekładać na naszą bardzo konkretną rzeczywistość. Będziemy mogli się w tych treściach przeglądać i weryfikować to, w jaki sposób żyjemy. Będziemy mogli też zobaczyć, czego nam brakuje i jakie konkretne decyzje i działania należy podejmować” – fragment

26,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

41
Cocoa Sugar, winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cocoa Sugar, winyl
Young Fathers, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.14

Winylowa edycja albumu Young Fathers "Cocoa Sugar". Young Fathers ogłaszają premierę albumu. Krążek "Cocoa Sugar" ukazuje się nakładem wytwórni Ninja Tune. Znakomity zespół, który stworzył wiodący motyw muzyczny do filmu "T2: Trainspotting" i występował na jednej scenie z Massive Attack prezentuje także singiel i video "In My View". Ostatnie miesiące były znakomite dla brytyjskiego trio. Alloysious Massaquoi, Graham "G" Hastings i Kayus Bankole ogłosili zakończenie prac nad krążkiem przy okazji premiery piosenki "Lord". Singiel wraz z kompozycją "Only God Knows" ze ścieżki "Trainspotting 2", którą Danny Boyle nazwał "pulsem filmu", rozbudziły apetyty na dzieło ambitnych Szkotów. "Cocoa Sugar" - następca nagrodzonego Mercury Awards krążka "Dead" i późniejszego "White Men Are Black Men Too" przynosi dwanaście utworów, które zachwycają intensywnością ekspresji, śmiałością poszukiwania oryginalnego stylu i świeżymi ideami. Na okładkę albumu trafiło zdjęcie znakomitej fotografki Julii Noni. Styl Young Fathers to niezwykła fuzja wrażliwości i mroku trip-hopu, żarliwości gospel i soul, połączonych z pasją poszukiwania nowych środków wyrazu opartych na mocnym basowym fundamencie. Trio cieszy się szacunkiem zarówno wśród fanów avant-rocka, miłośników brzmień urban czy hiphopu jak i na scenie muzyki tanecznej i elektronicznej. To zespół, który zbudował swoją niezwykłą pozycję nie oglądając się na aktualne trendy i mody - łącząc bezkompromisowy przekaz z oryginalną muzyczną formą. Już w marcu Young Fathers promować będą "Cocoa Sugar" na wielkim koncercie w londyńskim Roundhouse dla kilkutysięcznej publiki. Przed paroma laty dali świetny koncert na katowickim Off Festivalu i liczymy, że z tym materiałem wrócą do Polski. Tracklista: Side A 1. See How 2. Fee Fi 3. In My View 4. Turn 5. Lord 6. Tremolo Side B 1. Wow 2. Border Girl 3. Holy Ghost 4. Wire 5. Toy 6. Picking You

124,90 zł
122,40 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,50 zł

42
Rok na Kwiatowej. Tom 1. Wędrowne ptaki (wydanie kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok na Kwiatowej. Tom 1. Wędrowne ptaki (wydanie kieszonkowe)
Dostępny
159 szt.

Nowa książka autorki najpiękniejszej literatury obyczajowej! Cztery przyjaciółki, różne historie, codzienne sukcesy i problemy – a wszystko pod jednym adresem. Spotkajmy się na Kwiatowej! Malwina nigdy nie czuła się tak samotna. Nagła śmierć ojca, problemy z matką i konieczność stawienia czoła niespodziewanym wyzwaniom przewracają jej świat do góry nogami. Na szczęście każdy medal ma dwie strony – życiowe zmiany to także okazja do poznania samej siebie. Wkrótce mieszkanka bloku przy ulicy Kwiatowej przekona się, co tak naprawdę jest dla niej ważne i czy w trudnych chwilach może liczyć na przyjaciół. Czy uda jej się pokonać problemy i zawirowania? Czy odnajdzie się w nowej życiowej roli? Wszyscy kiedyś opuścimy rodzinne gniazdo, żeby rozwinąć skrzydła. Czasami lot bywa trudny i wydaje się, że zabraknie nam sił. Ale każdy wędrowny ptak w końcu znajduje drogę do domu.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

43
Kasacja (wydanie kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kasacja (wydanie kieszonkowe)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Manipulacje, intrygi i bezwzględny prawniczy świat… Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina wydaje się oczywista, a morderca przez 10 dni nie pozbywa się ciał swych ofiar. W kancelarii „Żelazny&McVay” sprawę prowadzi Joanna Chyłka, nieprzebierająca w środkach prawniczka, która zrobi wszystko, by odnieść zwycięstwo w ostatecznej batalii sądowej. Pomaga jej młody aplikant – Kordian. Mimo różnicy wieku ich znajomość rozwija się nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. Tymczasem ich klient zdaje się prowadzić własną grę, której reguły zna tylko on sam. Nie przyznaje się do winy, ale też nie zaprzecza, że jest mordercą. Dwoje prawników zostaje wciągniętych w wir manipulacji, który sięga dalej, niż sami mogliby przypuszczać.

14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

44
Ławeczka pod bzem (wydanie kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ławeczka pod bzem (wydanie kieszonkowe)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.11

Wyobraź sobie, że wygrywasz 20 milionów… Czy pieniądze sprawią, że zapomnisz o szczerej przyjaźni i uczuciach? Gdy Iga i Agata wypełniają kupony Lotto, obiecują sobie, że w razie wygranej podzielą się pieniędzmi. I stało się – szczęśliwe liczby przynoszą Idze wysoką wygraną. Iga od razu zaczyna spełniać marzenia o własnym domu i uroczej ławeczce pod bzem. Ale to przecież nie wystarczy do szczęścia… Czy na pewno chce sama cieszyć się wygraną? Choć Iga zarzeka się, że nie potrzebuje nikogo na stałe, wokół niej pojawia się kilku przystojnych mężczyzn. Czy to zasługa nagłego wzbogacenia się? W dodatku jeden z nich najwyraźniej spodobał się jej przyjaciółce… Kłamstwa i niedopowiedzenia trudno będzie odkręcić, ale pozwolą odnaleźć w życiu sens i pomóc pewnej małej dziewczynce. Usiądź na ławeczce pod bzem i pomyśl, o czym naprawdę marzysz.

14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

45
Bądź przy mnie zawsze (wydanie kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bądź przy mnie zawsze (wydanie kieszonkowe)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

Pełna wzruszeń historia o miłości, wyborach i o tym, że czasem, żeby mówić o sobie „my” nie wystarczy tylko się kochać. Laura, świeżo upieczona absolwentka psychologii, poznaje chłopaka ze wsi. Alek prowadzi odziedziczone po rodzicach gospodarstwo rolne. Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wzajemna sympatia bardzo szybko przeradza się w głębsze uczucie. Ona, zdolna i ambitna, ma przed sobą wyjazd na zagraniczny doktorat. On, prostolinijny i wielkoduszny, nie zamierza zostawić spuścizny po nieżyjących rodzicach. Czy łączące ich uczucie będzie w stanie przetrwać rozłąkę? Róża, urocza starsza pani, po latach emigracji powraca do ojczyzny. Z braku innej możliwości zatrzymuje się w domu u nieznajomej rodziny. Chociaż Róża nie znajduje porozumienia z właścicielką, jej wielką sympatię zyskuje nastoletni syn kobiety. Rodząca się między nimi nić porozumienia sprawia, że staruszka postanawia pierwszy raz w życiu opowiedzieć komuś swoją historię. Jest to opowieść o stracie, bólu i cierpieniu, ale także o ponadczasowej miłości przezwyciężającej nawet śmierć. Jak splotą się te dwie historie? Czy to, co zdarzyło się kiedyś, może w jakikolwiek sposób wpłynąć na gnającą do przodu przyszłość? „Dwie pary, które dzieli kilka pokoleń. Dwie miłości, z których nie sposób się wyleczyć. Piękna opowieść o tym, jak przeszłość miesza się z teraźniejszością i jak wielkie znaczenie ma w naszym życiu wybaczanie. Bo, żeby naprawdę kochać, trzeba się zrozumieć. Historia, która wzrusza i nie pozwala o sobie zapomnieć.” Agnieszka Krawczyk

14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

46
Hongkong. Slalomem między wyspami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hongkong. Slalomem między wyspami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.09

Hongkong to tylko jedno miasto, a życie toczy się w nim tak różnorodnie, jakby to był wielki kraj. Na pierwszy rzut oka przypomina największe zachodnie metropolie, a w rzeczywistości bije w nim azjatyckie serce. Zachwyca ogrodami i architekturą. Żyje w zgodzie z przyrodą, chroniąc skrzętnie swoich naturalnych skarbów. Sprytnie rozwiązuje problemy małej przestrzeni, pnąc się coraz wyżej. Będąc rajem dla biznesu, a także małej i wielkiej finansjery, pokazuje światu, że oddanie ludziom finansowej wolności budzi przedsiębiorczość, a niekoniecznie tylko oszustwa i przekręty. Jeśli nadal myślisz, że Hongkong stanowi zbyt niewielkie wyzwanie, aby mu poświęcić swój czas i wysiłek, spróbuj się z nim zmierzyć. W książce czytelnik znajdzie dużo szczegółowych informacji (własne doświadczenia autorki z podróży), jak efektywnie i ciekawie spędzić czas w Hongkongu. Pełen humoru tekst jeszcze bardziej zachęci do podróży do Hongkongu.

34,13 zł
23,89 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,24 zł

47
Żubr Pompik, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żubr Pompik, DVD
praca zbiorowa, 2017
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.09

Serial animowany na podstawie książek Tomasza Samojlika Gdzieś w głębinach dzikiej puszczy mieszka żubr Pompik. Właściwie żuberek, jako że w porównaniu z rówieśnikami jest niewielki, do tego nie tak silny, szybki i skoczny jak oni. Pompik jest jednak najbardziej ciekawskim zwierzęciem w puszczy. Interesuje go wszystko, co dzieje się dookoła niego, chce się wszystkiego dowiedzieć i odkryć każdą leśną tajemnicę. Dzielnie sekunduje mu w tym jego młodsza siostra, mała Polinka, która jest żubrzyczką czynu – zamiast się zastanawiać, jak coś działa, woli biegać, skakać i sama wszystkiego doświadczać. Żuberkami opiekują się troskliwi rodzice, Porada i Pomruk, zawsze gotowi służyć pomocą, wsparciem lub... żartem! Odcinki: 1. Duże i małe 2. Liście 3. Śnieżyca 4. Smutek 5. Tropy na śniegu 6. Zapach wiosny 7. Maki 8. Barwy ochronne 9. Apetyt ryjówki 10. Dziki dzik 11. Meszki 12. Do góry nogami 13. Polinka i pajęczynka

30,00 zł
24,90 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,10 zł

48
Niepełka. Siła prawdziwej przyjaźni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niepełka. Siła prawdziwej przyjaźni
Dostępny
4 szt.

Bohaterką cyklu jest Weronika, której ze względu na niepełnosprawność nadano przydomek Niepełka. Tym razem obdarzona talentem fotograficznym dziewczyna i jej przyjaciele, spędzają deszczowe wakacje w domu. Świat nastolatków w dobie wszechwładnej technologii informatycznej jest bardziej skomplikowany, niż był za czasów młodości ich rodziców. Czy internet całkowicie zdominuje bohaterów? Co musi się wydarzyć, by zrozumieli własne błędy? Jakie nowe tajemnice wkradną się między nich? Powieść Niepełka. Siła prawdziwej przyjaźni zaskakująco i błyskotliwie przekonuje, że warto się angażować w życie społeczne oraz pomagać sobie i innym.

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

49
Moaning, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moaning, LP
Moaning, Mystic Production
Dostępny
1 szt.

Lista utworów: 1. Don't Go 2. Tired 3. Artificial 4. Close 5. Does This Work for You 6. The Same 7. For Now 8. Useless 9. Misheard 10. Somewhere in There

86,90 zł
79,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

50
Mr Dynamite, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mr Dynamite, CD
Creep Show, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.22

Lista utworów: 1. Mr Dynamite 2. Modern parenting 3. Tokyo metro 4. Endangered species 5. K Mart Johnny 6. Pink squirrel 7. Lime Ricky 8. Fall 9. Safe and sound

53,90 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

51
Moaning, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moaning, CD
Moaning, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Don't Go 2. Tired 3. Artificial 4. Close 5. Does This Work for You 6. The Same 7. For Now 8. Useless 9. Misheard 10. Somewhere in There

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

52
Jericho Sirens, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jericho Sirens, CD
Hot Snakes, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. I Need a Doctor 2. Candid Cameras 3. Why Don't It Sink In? 4. Six Wave Hold-down 5. Jericho Sirens 6. Death Camp Fantasy 7. Having Another? 8. Death Doula 9. Death of a Sportsman

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

53
Slow Sundown, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Slow Sundown, LP
Holy Motors, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.30

Lista utworów: 1. Honeymooning 2. Valley 3. Silently For Me 4. Signs 5. I Will Try 6. Ghost Of Heart 7. Sleeprydr 8. Outro

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

54
Gwiazdki styropianowe (12 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiazdki styropianowe (12 sztuk)
Craft with Fun
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.26

Przy pomocy tego produktu możesz zaprojektować własne ozdoby lub dekoracje. Gwiazdki można malować, oklejać cekinami, obsypywać brokatem i ozdabiać na wiele innych sposobów. Średnica gwiazdki: około 10.0 cm Cena za 1 opakowanie zawierające 12 gwiazdek.

21,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,91 zł

55
Choinki styropianowe, 12 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Choinki styropianowe, 12 sztuk
Craft with Fun
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.18

Przy pomocy tego produktu możesz zaprojektować własne ozdoby lub dekoracje. Produkt idealny do wykonywania wszelkich prac dekoratorskich, jak również do zabaw plastycznych, do wzbogacania ozdób wykonanych techniką decoupage. Przeznaczony jest do dekoracji papieru, kartonu, drewna i innych powierzchni Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami z serii Craft With Fun lub z innymi kompletami z serii. Wysokość choinki: ok. 7.5 cm Opakowanie zawiera 12 choinek.

10,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 2,91 zł

56
Skuter różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skuter różowy
Smoby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.17

Uroczy retro skuter na trzech miękkich kółkach ma wygodne siedzisko, schowek na drobiazgi oraz stacyjkę z kluczykiem. Różowy kolor z pewnością spodoba się wszystkim dziewczynkom. To wytrzymała konstrukcja i niepowtarzalne wzornictwo. Jeździk przeznaczony jest dla dzieci od 18. miesiąca życia o wadze nieprzekraczającej 50 kg. Dodatkowe informacje: • jeździk posiada koła z piankowymi oponami, • przednie koło jeździka jest skrętne, • wymiary opakowania: 58 x 38,6 x 23,5 cm, • wymiary jeździka: 64,5 cm długości x 47,5 cm wysokości x 34 cm szerokości, • waga z opakowaniem: 3,65 kg.

231,90 zł
213,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 18,55 zł

57
Psi Patrol. Hulajnoga trójkołowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Hulajnoga trójkołowa
Smoby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.03

Ta hulajnoga zachwyci chłopców i fanów „Psiego Patrolu”. Ma regulowaną wysokość kierownicy, ciche kółka i konstrukcję metalowo-plastikową. Kolory przykuwają wzrok i będą kojarzyć się dzieciom z bajką „Psi Patrol”. Pojazd wykonano z dużą dbałością o detale, z wysokiej jakości materiałów. Maksymalne obciążenie: do 20 kg Wymiary opakowania: 46.0 x 25.0 x 14.5 cm Wymiary hulajnogi: 70.0 x 56.0 x 32.0 cm

119,00 zł
109,48 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,52 zł

58
Miki i Raźni Rajdowcy. Hulajnoga trójkołowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miki i Raźni Rajdowcy. Hulajnoga trójkołowa
Smoby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.05

Hulajnoga to doskonała propozycja zabawy w sportowym charakterze. Jazda na niej aktywuje do pracy mnóstwo mięśni, a co ciekawe – ma wpływ na sprawność językową dzieci! Metalowa Hulajnoga powstała z myślą o młodszych wielbicielach znanej bajki. Cechy produktu: • 3 gumowe, antypoślizgowe koła gwarantują wygodę jazdy, • szeroki, stabilny podest z motywem z bajki, • wygodne, profilowane uchwyty, • metalowa rama z regulowaną wysokością kierownicy do 3 cm, • maksymalne obciążenie – 20 kg, • materiały: metal, plastik, guma, • opakowanie z uchwytem, • motywy ozdobne z bajki „Miki i Rajdowcy”.

121,84 zł
112,09 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

59
Pidżamersi. Hulajnoga trójkołowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pidżamersi. Hulajnoga trójkołowa
Smoby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.17

Hulajnoga to doskonała propozycja zabawy w sportowym charakterze. Jazda na hulajnodze aktywuje do pracy mnóstwo mięśni, a co ciekawe – ma wpływ na sprawność językową dzieci! Cechy produktu: • 3 gumowe, antypoślizgowe koła gwarantują wygodę jazdy, • szeroki, stabilny podest z motywem z bajki, • wygodne, profilowane uchwyty, • metalowa rama z regulowaną wysokością kierownicy do 3 cm, • maksymalne obciążenie – 20 kg, • materiały: metal, plastik, guma, • opakowanie z uchwytem, • motywy ozdobne z bajki „Pidżamersi”.

78,90 zł
72,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,31 zł

60
Chopin, Mozart, Liszt, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chopin, Mozart, Liszt, CD
Yulianna Avdeeva, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Fantasie f-moll op. 49 2. Allegro 3. Rondeau en polonaise: Andante 4. Tema con variazione 5. Apres une lecture de Dante S 158c (Fantasia quasi Sonata) 6. Aida S 436 (Paraphrase nach Giuseppe Verdi)

69,90 zł
64,31 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,59 zł

61
Prokofiev. Piano Sonatas Nos 2, 6, 8, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prokofiev. Piano Sonatas Nos 2, 6, 8, CD
Alexander Melnikov, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Piano Sonata No. 2 in D Minor, Op. 14: I. Allegro, ma non troppo 2. Piano Sonata No. 2 in D Minor, Op. 14: II. Scherzo. Allegro marcato 3. Piano Sonata No. 2 in D Minor, Op. 14: III. Andante 4. Piano Sonata No. 2 in D Minor, Op. 14: IV. Vivace 5. Piano Sonata No. 6 in A Major, Op. 82: I. Allegro moderato 6. Piano Sonata No. 6 in A Major, Op. 82: II. Allegretto 7. Piano Sonata No. 6 in A Major, Op. 82: III. Tempo di valzer lentissimo 8. Piano Sonata No. 6 in A Major, Op. 82: IV. Vivace 9. Piano Sonata No. 8 in B-flat Major, Op. 84: I. Andante dolce - Allegro moderato 10. Piano Sonata No. 8 in B-flat Major, Op. 84: II. Andante sognando 11. Piano Sonata No. 8 in B-flat Major, Op. 84: III. Vivace

58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

62
Mozart. Die entfuhrung aus dem serail, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozart. Die entfuhrung aus dem serail, 2 CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.23

Opera Wolfganga Amadeusza Mozarta pt. „Uprowadzenie z Seraju”. Wykonawcy to soliści – Robin Johannsen, Mari Eriksmoen, Maximilian Schmitt, Julian Pregardien, Dimitry Iwaschenko i Cornelius Obonya oraz zespoły Rias Kammerchor i Akademie für Alte Musik Berlin pod dyrekcją Rene Jacobsa. Lista utworów: Płyta 1: 1. Ouvertüre 2. Hier soll ich dich denn sehen 3. Wer ein Liebchen hat gefunden 4. Ich kann doch nicht so einen Schurken 5. Solche hergelaufne Laffen 6. Hau bloß ab, verwünschter Aufpasser! 7. Konstanze! Dich wiederzusehen! 8. Türkischer Marsch 9. Singt dem großen Bassa Lieder 10. Immer noch traurig, geliebte Konstanze? 11. Ach, ich liebte, war so glücklich 12. Kummer! Immer nur Kummer! 13. Marsch! Marsch! Marsch! 14. Wer zum Teufel hat dir das Zeug in den Kopf gesetzt? 15. Durch Zärtlichkeit und Schmeicheln 16. Ei, seht doch mal 17. Ich gehe, doch rate ich dir 18. Da ist Konstanze 19. Welcher Wechsel herrscht in meiner Seele 20. Traurigkeit ward mir zum Lose 21. Noch immer so traurig, Fräulein Konstanze? - Nun, Konstanze, denkst du über mein Begehren nach? 22. Martern aller Arten 23. Verzweiflung ist es! Płyta 2: 1. Hm... Kein Bassa, keine Konstanze mehr da - Psst! Psst! Blonchen! Ist die Luft rein? 2. Welche Wonne, welche Lust - Ach, dass doch alles schon vorbei wäre 3. Frisch zum Kampfe! 4. Ha! Geht's hier so lustig zu? 5. Vivat Bacchus! Bacchus lebe! 6. Glaub' mir, Osmin - Hahaha, alter Eisenfresser 7. Wenn der Freunde Tränen fließen 8. Höre, liebste Konstanze 9. Ach Belmonte! Ach, mein Leben! - Ich möchte wohl der Kaiser sein 10. O Konstanze, Konstanze! 11. Ich baue ganz auf deine Stärke 12. Alles liegt im Schlaf, Herr 13. Im Mohrenland gefangen war 14. Herr, kommt schnell! - Ein Riesenkrach! 15. O, wie will ich triumphieren 16. (keine Angaben) 17. (keine Angaben) 18. (keine Angaben) 19. (keine Angaben) 20. Nie werd' ich deine Huld verkennen

82,90 zł
76,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,63 zł

63
Pidżamersi. Wiaderko z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pidżamersi. Wiaderko z akcesoriami
Smoby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.22

Wiaderko z akcesoriami i konewką doskonale sprawdzi się w zabawie w piasku i nad wodą! Bajeczny zestaw z motywem postaci Disneya to doskonała propozycja zabawy na świeżym powietrzu dla każdego małego dziecka. Zestaw składa się z kolorowego wiaderka, ozdobionego wizerunkiem bohaterów bajki „Pidżamersi”, sitka, pełniącego także rolę pokrywki, oraz łopatki, grabek i foremki – w kształcie samochodu. Wśród akcesoriów nie zabrakło także konewki. Wykonane w technologii IML (wtopienie obrazka w plastik).

29,10 zł
26,77 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,33 zł

64
Myszka Miki. Wiaderko z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myszka Miki. Wiaderko z akcesoriami
Smoby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.02

Wiaderko z akcesoriami i konewką Myszka Minnie to doskonały zestaw do piasku i nad wodę! Składa się z kolorowego wiaderka, ozdobionego wizerunkiem Myszki Minnie, sitka, pełniącego także rolę pokrywki, oraz łopatki, grabek i foremki – w kształcie serca. Wśród akcesoriów nie zabrakło także konewki. Wykonane w technologii IML (wtopienie obrazka w plastik). Połyskujący efekt!

23,90 zł
21,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,91 zł

65
Myszka Miki. Wiaderko z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myszka Miki. Wiaderko z akcesoriami
Smoby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.22

Wiaderko z akcesoriami i konewką świetnie sprawdzi się podczas zabawy w piasku i nad wodą! Bajeczny zestaw z motywem postaci Disneya to doskonała propozycja zabawy na świeżym powietrzu dla każdego małego dziecka. Zestaw składa się z kolorowego wiaderka, ozdobionego wizerunkiem Myszki Miki, sitka, pełniącego także rolę pokrywki, oraz łopatki, grabek i foremki – w kształcie samochodu. Wśród akcesoriów nie zabrakło także konewki. Wykonane w technologii IML (wtopienie obrazka w plastik).

16,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

66
Bob Budowniczy. Wiaderko z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bob Budowniczy. Wiaderko z akcesoriami
Simba Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.14

Bajecznie kolorowe wiaderko z akcesoriami do piasku na licencji Bob Budowniczy to świetna propozycja zabawy na świeżym powietrzu. Nadruk na wiaderku został wykonany w technologii IML (wtopienie obrazka w wiaderko). Zawartość zestawu: • wiaderko z pokrywką (sitkiem), • konewka, • grabki, łopatka, • 2 foremki do piasku. Wysokość wiaderka z pokrywką: 20.5 cm Średnica wiaderka: dół 11.0 cm, góra 17.5 cm Wysokość konewki: 15.0 cm

13,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

67
Stolik do zabawy wodą i piaskiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stolik do zabawy wodą i piaskiem
Smoby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.03

Wodny stolik do zabawy wodą i piaskiem to wyjątkowy, stabilny stolik francuskiej firmy Smoby, umożliwiający zabawę w piaskownicy oraz interaktywne pluskanie z wodą. Ma 2 zbiorniki: na wodę i piasek, a także dwie pokrywy, dzięki czemu zyskujemy stolik do malowania, rysowania i innych kreatywnych aktywności. Stolik wyposażony jest również w młynek oraz łopatkę, grabki i 2 foremki, co z pewnością urozmaici letnią zabawę. Ponadto istnieje możliwość przymocowania parasola (brak w zestawie). Produkt wykonano z solidnego plastiku, pokrytego powłoką ANTI-UV, zapobiegającą blaknięciu kolorów. Wymiary zabawki: 69.0 x 46.0 x 69.0 cm Wymiary opakowania: 17.0 x 72.0 cm

229,90 zł
211,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 18,39 zł

68
Droga Krzyżowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga Krzyżowa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.10

Droga Krzyżowa to szczególne nabożeństwo, w którym idący nią łączy się duchowo i przybliża do cierpień, jakie przeżył Boski Zbawiciel w czasie od pretorium Piłata, gdzie został skazany na śmierć, aż na górę Kalwarię, gdzie umarł na krzyżu dla naszego zbawienia. Warto wejść na tę drogę, aby we współczesnym świecie zaświadczyć, iż nie da się zrozumieć w pełni drugiego człowieka bez Chrystusa. Tego, który za nas cierpiał, umarł i zmartwychwstał. Przypomina nam o tym liturgiczny okres Wielkiego Postu i ta książeczka. Ilustracje stacji Męki Pańskiej i krótkie rozważania (dwie propozycje) niech będą pomocą w coraz wierniejszym naśladowaniu Chrystusa. Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje...(Mt 16,24) Nabożeństwo Drogi Krzyżowej polega na rozważaniu męki Chrystusa w połączeniu z przejściem symbolicznej trasy wewnątrz lub na zewnątrz kościoła. Droga Krzyżowa obejmuje 14 stacji przypominających zdarzenia z Męki Pańskiej. Spośród nich 9 stacji ma oparcie w ewangelicznych opisach. Dotyczy to: I Stacja – skazanie Jezusa na śmierć, II Stacja – włożenie krzyża (najprawdopodobniej była to poprzeczna belka), V Stacja – pomoc Szymona z Cyreny, VIII Stacja – rozmowy z niewiastami, X Stacja – zdjęcie szat, XI Stacja – ukrzyżowanie, XII Stacja – śmierć na krzyżu, XIII Stacja – zdjęcie z krzyża, XIV Stacja – złożenie do grobu. Stacja IV – spotkanie z Matką zostało wywnioskowane z tekstów biblijnych. Pozostałe stacje są oparte na przekazach pozabiblijnych, tj.: Stacje III, VII i IX – trzykrotny upadek oraz Stacja VI – spotkanie z Weroniką.

10,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,01 zł

69
Ozdoba dekoracyjna, złote jagody (20 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna, złote jagody (20 sztuk)
Craft with Fun
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.11

Przy pomocy tego zestawu możesz zaprojektować własne ozdoby świąteczne i niebanalne dekoracje. Jagody w kolorze złota można też łączyć z innymi akcesoriami dekoracyjnymi Craft with Fun.

5,50 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,51 zł

70
Ozdoba dekoracyjna, srebrne jagody (20 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna, srebrne jagody (20 sztuk)
Craft with Fun
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.01

Przy pomocy tego zestawu możesz zaprojektować własne ozdoby świąteczne i niebanalne dekoracje. Jagody w kolorze srebra można też łączyć z innymi akcesoriami dekoracyjnymi Craft with Fun.

5,50 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,51 zł

71
Bach: Violin Concerto BWV 1052. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bach: Violin Concerto BWV 1052. CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.28

Tracklista: 1.I. Allegro 2.II. Adagio 3.III. Allegro 4.I. Allegro 5.II. Andante e piano 6.III. Allegro assai 7.I. Allegro 8.II. Andante 9.III. Allegro assai 10.I. Allegro 11.II. Adagio 12.III. Allegro

23,90 zł
21,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,91 zł

72
Kolejka Bullet Train - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolejka Bullet Train
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.08

Kolejka „Pendolino Bullet Train” to idealna zabawka dla każdego chłopca – w końcu każdy z nich marzy o takim pociągu w swojej kolekcji. Dzięki temu zestawowi dziecko nie tylko przeżyje cudowne chwile, bawiąc się pociągiem, ale także może zbudować własny tor oraz postawić przy nim elementy ozdobne. Tor może być w kształcie okręgu o średnicy 93.0 cm lub owalu o wymiarach 139.0 x 93.0 cm, bądź dowolnej konstrukcji wymyślonej przez dziecko, na stworzenie której pozwolą załączone elementy. Zabawkowe Pendolino odwzorowuje to realistyczne w skali 1:108. Podczas jazdy wydaje realistyczne odgłosy pociągów oraz oświetla sobie drogę światełkami. Wagony kolejki łączą i rozłączają się wyjątkowo łatwo, co sprawia, że bez problemu poradzi sobie z tym dziecko. Zabawka posiada specjalny napęd, który sprawia, że pociąg może jeździć do tyłu i do przodu. Zawartość opakowania: • kolejka Pendolino – 3 części, • tory: – 4 odcinki proste, – 8 odcinków – łuk długi, – 6 odcinków – łuk krótki, • sygnalizator świetlny, • znak, • łączniki torów, • śrubokręt. Wymiary: • opakowania: 56.0 x 32.0 x 6.5 cm • torów: 139.0 x 93.0 cm Wymagane baterie (brak w zestawie): • 3 x AA 1,5 V

112,90 zł
103,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,03 zł

73
Liturgia Godzin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liturgia Godzin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.07

Liturgia Godzin to codzienna modlitwa Ludu Bożego. Wszystkim, którym bliska jest ta wspaniała modlitwa Kościoła, proponujemy skorzystanie z praktycznego wydania uniwersalnego, które z konieczności jest oczywiście publikacją skróconą. Zawiera ono wszystkie niezbędne teksty liturgiczne w skondensowanej formie. Miłośnicy liturgicznej modlitwy Kościoła cenią sobie to praktyczne wydanie. Niezależnie od posiadania kompletu Brewiarza, takie wydanie może okazać się przydatne w podróży i innych sytuacjach, gdzie utrudniony jest dostęp do poszczególnych tomów Liturgii Godzin. Liturgia Godzin, będąca modlitwą publiczną i wspólną ludu Bożego, jest wyrazem nowego i wiecznego przymierza zawartego między Bogiem a człowiekiem w Jezusie Chrystusie. W niej realizuje się mistyczny dialog między Bogiem a człowiekiem, dialog, który jest źródłem Bożego zbawienia i łaski dla człowieka odkupionego w Chrystusie. Liturgia Godzin jest więc głęboko zakorzeniona w tajemnicy Boga, w odwiecznym planie zbawienia, zamierzonym przez Ojca, a zrealizowanym przez Jego Syna w Duchu Świętym. Z tego wynika, że jeśli chce się zrozumieć bogactwo teologiczne Liturgii Godzin, należy ukazać ją w świetle tajemnicy Boga.

140,00 zł
123,20 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,80 zł

74
Liturgia Godzin. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liturgia Godzin. Tom 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.11

Liturgia Godzin to codzienna modlitwa Ludu Bożego. Dlatego szczególnie polecamy państwu Brewiarz – księgę liturgiczną zawierającą teksty modlitw Godzin kanonicznych. Dzieli się na Jutrznię, Godzinę Czytań, Modlitwę w ciągu dnia, Nieszpory i Kompletę. Zgodnie z sugestiami odbiorców, brewiarz wydano na cieńszym papierze biblijnym, 34 gramowym. Liturgia Godzin, będąca modlitwą publiczną i wspólną ludu Bożego, jest wyrazem nowego i wiecznego przymierza zawartego między Bogiem a człowiekiem w Jezusie Chrystusie. W niej realizuje się mistyczny dialog między Bogiem a człowiekiem, dialog, który jest źródłem Bożego zbawienia i łaski dla człowieka odkupionego w Chrystusie. Liturgia Godzin jest więc głęboko zakorzeniona w tajemnicy Boga, w odwiecznym planie zbawienia, zamierzonym przez Ojca, a zrealizowanym przez Jego Syna w Duchu Świętym. Z tego wynika, że jeśli chce się zrozumieć bogactwo teologiczne Liturgii Godzin, należy ukazać ją w świetle tajemnicy Boga. Wielki Post i Okres Wielkanocny. Wydano na papierze 34 gramowym.

140,00 zł
123,20 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,80 zł

75
Liturgia Godzin. Tom 1. Wydanie 2, uzupełnione - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liturgia Godzin. Tom 1. Wydanie 2, uzupełnione
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.25

Polecamy Państwu nowe, poprawione i uzupełnione, wydanie pierwszego tomu Liturgii Godzin (2006). Ta część Codziennej Modlitwy Ludu Bożego obejmuje okres Adwentu i Narodzenia Pańskiego. Wydanie uwzględnia nowe kalendarium dla diecezji polskich. Nowa szata edytorska i elegancki, cieńszy papier. To bardzo praktyczne wydanie zawiera również przydatną wkładkę z tekstami często używanymi. Liturgia Godzin to codzienna modlitwa Ludu Bożego, do której stałym zaproszeniem jest księga liturgiczna zawierająca teksty modlitw Godzin kanonicznych. Brewiarz, bo o nim mowa, dzieli się na Jutrznię, Godzinę Czytań, Modlitwę w ciągu dnia, Nieszpory i Kompletę. Liturgia Godzin, będąca modlitwą publiczną i wspólną ludu Bożego, jest wyrazem nowego i wiecznego przymierza zawartego między Bogiem a człowiekiem w Jezusie Chrystusie. W niej realizuje się mistyczny dialog między Bogiem a człowiekiem, dialog, który jest źródłem Bożego zbawienia i łaski dla człowieka odkupionego w Chrystusie. Liturgia Godzin jest więc głęboko zakorzeniona w tajemnicy Boga, w odwiecznym planie zbawienia, zamierzonym przez Ojca, a zrealizowanym przez Jego Syna w Duchu Świętym. Z tego wynika, że jeśli chce się zrozumieć bogactwo teologiczne Liturgii Godzin, należy ukazać ją w świetle tajemnicy Boga. Okres Adwentu i Bożego Narodzenia. Wydano na papierze 34 gramowym. Tom I.

140,00 zł
123,20 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,80 zł

76
Teologie Szekspira - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teologie Szekspira
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.27

„Kiedy rozpoczynam ze studentami rozmowę o tekście, razem wprawiamy słowa w ruch. Taka rozmowa ma jednak sens tylko wtedy, kiedy wcześniejsza lektura nas samych poruszyła, przeciwstawiła się nam, potrąciła jakąś istotną strunę, wyrwała ze stanu apatii. W przeciwnym wypadku nie warto zaczynać wykładu. Niniejszy tom jest zbiorem szkiców, w których starałam się zebrać refleksje będące pokłosiem moich spotkań z Szekspirem i z odbiorcami jego sztuk. Chciałam wydobyć w nich wątki teologiczne w twórczości angielskiego dramatopisarza. Pamiętałam przy tym, że on sam niezwykle starannie ukrywał swoje poglądy, niewątpliwie świadom kłopotów, jakie mogą wyniknąć z pytania o wiarę, jeśli pytającymi są dociekliwi inkwizytorzy albo śledczy Jej Królewskiej Mości. Dlatego też w tej książce czytelnik nie znajdzie odpowiedzi na pytania: czy Szekspir był katolikiem? Czy uznawał sakramenty? Czy używał sceny do walki z reformacyjnym ikonoklazmem? Liczba mnoga w tytule: Teologie Szekspira nie sugeruje, że wiara dramatopisarza była eklektyczna, lecz ma przypominać o złożoności i wielowymiarowości omawianych tekstów”. – ze wstępu autorki

24,20 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,7%
oszczędzasz 6,21 zł

77
Miś Epiś, mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś Epiś, mix
Epee
Niedostępny
Brak

Miś Epiś wykonany jest z najwyższej jakości miękkiego floku. Po włączeniu Miś wita Cię mówiąc: „Mamo! Mamusiu!” Od tej chwili musisz się nim opiekować! By go uspokoić, podaj mu buteleczkę lub pogłaszcz go po główce, a jego nosek zaświeci i Miś powie: „Kocham Cię, mamusiu”! W zestawie jest buteleczka do karmienia i zawieszka, dzięki której możesz mieć swojego Misia zawsze przy sobie! Dodatkowe funkcje: - świecący nosek, - funkcja mówienia, - funkcja płaczu, - reakcja na podanie buteleczki, - reakcja na głaskanie po główce. Wymiary: - opakowania: 26.0 x 23.0 x 6.5 cm - misia: ok. 7 cm Baterie: -3 x bateria LR44 Uwaga: wzór wysyłany losowo.

41,90 zł
36,87 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,03 zł

78
Lakier do paznokci, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lakier do paznokci, mix kolorów
Formatex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.18

Bo-Po to lakier do paznokci jakiego jeszcze na rynku nie było. Pomaluj paznokcie i zerwij bez pilników i zmywaczy. Bo-Po to niebrudzący, nietoksyczny, antyalergiczny na bazie wody lakier do paznokci, który szybko wysycha! Specjalna butelka zabezpieczona przed wylaniem. Różne kolory. Uwaga! Produkt wysyłany losowo. Cena dotyczy jednej sztuki.

17,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,1%
oszczędzasz 0,91 zł

79
Dino niespodzianka, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dino niespodzianka, mix wzorów
Cobi
Dostępny
949 szt.

Magiczne jajko, z którego wykluwa się Dino! Zdejmij wieko opakowania, uderz lekko z góry i podziwiaj jak Dino wykluwa się i rośnie. Po uderzeniu figurka sama się powiększa i wystaje z kapsuły. Uzyskuje właściwy rozmiar do 24 godzin. Oczyść swego Dino jedynie ciepłą wodą. Zbierz wszystkie figurki: 6 dostępnych wzorów. Uwaga! Produkt wysyłany losowo.

29,30 zł
26,37 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,93 zł

80
Kostka aktywności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka aktywności
Vtech
Dostępny
26 szt.

Poznajcie świat z elektroniczną zabawką edukacyjną Kostka aktywności ma pięć ścianek pełnych zabawy i nauki. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie! Na pierwszej ściance znajduje się interaktywne, podświetlane pianinko. Uczy cyferek od 1 do 5, kolorów i odgłosów zwierząt. Dodatkowo nad pianinkiem znajduje się książeczka. Po przewróceniu strony usłyszymy piosenkę. Na drugiej ściance znajdują się ruchome kwadraty i koła. Zabawa nimi rozwijają tzw. motorykę małą. Dziecko uczy się nazywać kształty, przedmioty i owoce, które widać na obrazkach. Znajdują się na niej również koła zębate – wprawienie ich w ruch wspiera sprawność paluszków. Kolejna ścianka Kostki aktywności to propozycja dla małych miłośników zwierząt! Znajdziemy tu motylka sunącego do góry, małpkę oraz ptaszka. Uczą one wykonywania konkretnych ruchów nadgarstkiem. To nie koniec niespodzianek! Na Kostce znajduje się również niesamowity zegar. Ruchoma wskazówka pokazuje zwierzątka, ucząc ich nazw oraz nazw przedmiotów, które trzymają w łapkach. Zabawka rozwija: • skupienie, • percepcję wzrokową, • percepcję słuchową, • percepcję dotykową, • małą motorykę, • koordynację oko-ręka. Zabawka w polskiej wersji językowej.

219,99 zł
81
Zestaw konstrukcyjny z wkretarką Bosch Ixolino - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw konstrukcyjny z wkretarką Bosch Ixolino
Klein
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.09

Bosch Ixolino - Zestaw konstrukcyjny z wkrętarkąZestaw konstrukcyjny do budowy wielu różnych pojazdów. Załączona instrukcja zawiera plany budowy 11 modeli z wykorzystaniem różnych elementów konstrukcyjnych. Z zestawem można zbudować tyle modeli, na ile pozwala wyobraźnia.

160,90 zł
146,42 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 14,48 zł

82
Pierwsza przygoda Pana Samochodzika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsza przygoda Pana Samochodzika
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.22

Pierwsza przygoda Pana Samochodzika jest powieścią przygodowo-kryminalną należącą do kanonu polskiej literatury młodzieżowej. Powieść ukazała się pierwotnie pod tytułem Przyzwolenie na przywóz lwa i dopiero po latach od pierwszego wydania została włączona do późniejszego cyklu powieści o Panu Samochodziku. W Pierwszej przygodzie charyzmatyczny bohater nie jest jeszcze detektywem, lecz młodym dziennikarzem, który decyduje się wyruszyć na daleką Syberię, do ówczesnego Związku Radzieckiego, by wyjaśnić intrygującą, historyczną zagadkę polskiego szlachcica Nicefora Czernichowskiego. Daleka wyprawa do twierdzy Ałbazin nad Amurem przemienia się w wielką przygodę, w której nie zabraknie ani zaskakujących odkryć, ani wątków kryminalnych, ani niespodziewanych zwrotów akcji, ani pierwiastka humoru. Bohater trafia na trop skarbu, pozna wielu niezwykłych ludzi, dotrze do niecodziennych miejsc. Wielbiciele Pana Samochodzika odnajdą w Pierwszej przygodzie wszystkie elementy charakterystyczne dla serii, w tym także element historyczny, chwilami niemal przeniesienie w czasie do tajemnic i zagadek sprzed trzystu lat.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

83
Pan Samochodzik i zagadki Fromborka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Samochodzik i zagadki Fromborka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.21

Pan Samochodzik i zagadki Fromborka jest powieścią sensacyjno-przygodową należącą do kanonu polskiej literatury młodzieżowej. Powieść wpisuje się jako szósta część do piętnastotomowego cyklu książek o Panu Samochodziku, charyzmatycznym historyku sztuki, detektywie, wytrawnym kierowcy i przyjacielu harcerzy w jednej osobie. U źródła fabuły kryminalnej znajdują się w tym tomie bezcenne stare monety, które pojawiają się na rynku numizmatycznym po zaskakująco niskich cenach. Idąc tropem tej pierwszej zagadki, Pan Samochodzik, w nieco uciążliwym towarzystwie magika Cagliostra, trafia do Fromborka. Jego dochodzenie łączy się ze śledztwem magistra Pietruszki, starającego się rozwikłać zagadkę tajemniczego schowka niemieckiego pułkownika Koeniga, odpowiedzialnego za rabunek polskich dzieł sztuki w czasie II wojny światowej. Obu poszukiwaczom skarbu przyjdzie zmierzyć się z podstępnym handlarzem antyków Waldemarem Baturą, skądinąd starym znajomym Pana Samochodzika.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

84
Pan Samochodzik i Winnetou - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Samochodzik i Winnetou
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Pan Samochodzik i Winnetou jest powieścią sensacyjno-przygodową należącą do kanonu polskiej literatury młodzieżowej. Powieść wpisuje się jako dziewiąta część do piętnastotomowego cyklu książek o Panu Samochodziku, charyzmatycznym historyku sztuki, detektywie, wytrawnym kierowcy i przyjacielu harcerzy w jednej osobie. Pan Samochodzik i Winnetou wyróżnia się wśród innych powieści z serii. Osią intrygi nie jest tym razem poszukiwanie skarbów i walka z przestępcami, lecz przeciwstawienie się mazurskiemu kacykowi, który dla swoich interesów gotów jest poświęcić bezcenną przyrodę polskiego Pojezierza. Struktura powieści także odbiega od zwyczajowego wzorca kryminału, nawiązując raczej do westernu i typowego dla powieści o Dzikim Zachodzie wątku ekologicznego. Pomimo swojej odmienności powieść jest zaskakująco wciągająca i emocjonująca. Czy Pan Samochodzik zdoła poskromić podstępnego Purtaka, wykorzystującego wywołany przez siebie konflikt pomiędzy żeglarzami i motorowodniakami dla swoich ciemnych machinacji? Czy poradzi sobie z krętactwami inspektora Noska, hipokryzją pięknego Antonia czy zawiścią brzydkiej Halinki? Na pewno walczącemu z wrogami natury panu Tomaszowi nie zabraknie sojuszników, zwłaszcza pośród zapalonych obrońców mazurskiej przyrody – Winnetou czy Milczącego Wilka.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

85
Pan Samochodzik i templariusze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Samochodzik i templariusze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Pan Samochodzik i templariusze jest bodaj najpopularniejszą polską powieścią sensacyjno-przygodową dla młodzieży. Charyzmatyczny bohater powieści pan Tomasz, historyk sztuki, detektyw, wytrawny kierowca i przyjaciel harcerzy w jednej osobie, wpada na trop przesławnego skarbu templariuszy. Okazuje się, że drogi do bezcennego skarbu, a równocześnie do rozwiązania jednej z największych zagadek historycznych wszech czasów, wiodą na Mazury i do dawnej stolicy zakonu krzyżackiego – Malborka. Ale jak to zwykle bywa z poszukiwaniem skarbów, droga do ich odkrycia usłana jest trudnościami, zwłaszcza że z niepożądanego artykułu prasowego o tajemnicy templariuszy dowiadują się bardziej lub mniej profesjonalni poszukiwacze skarbów i niebezpieczni przestępcy. Na szczęście Pan Samochodzik nie jest sam, pomaga mu trójka zaprzyjaźnionych harcerzy: Wiewiórka, Sokole Oko i Wilhelm Tell. Powieść była pierwszą książką z cyklu o Panu Samochodziku, która została zekranizowana. Na jej podstawie został nakręcony serial telewizyjny, w którym kultową kreację Pana Samochodzika stworzył Stanisław Mikulski. Lektura dla klasy V

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

86
Pan Samochodzik i Kapitan Nemo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Samochodzik i Kapitan Nemo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.09

Pan Samochodzik i Kapitan Nemo jest powieścią sensacyjno-przygodową należącą do kanonu polskiej literatury młodzieżowej. Powieść wpisuje się jako piąta część do piętnastotomowego cyklu książek o Panu Samochodziku, charyzmatycznym historyku sztuki, detektywie, wytrawnym kierowcy i przyjacielu harcerzy w jednej osobie. W Kapitanie Nemo Pan Samochodzik poszukuje dzieł sztuki zrabowanych pod koniec II wojny światowej przez wycofujących się z Mazur Niemców. Wbrew wcześniejszym przypuszczeniom okazuje się, że ciężarówka z bezcennym ładunkiem najprawdopodobniej nie opuściła Pojezierza Mazurskiego. Ślad po niej urywa się nad jeziorem Jeziorak. Czy panu Tomaszowi uda się odnaleźć skradzione eksponaty muzealne? Nad Jeziorakiem dochodzenie mocno się komplikuje, zwłaszcza z powodu wrogiej bandy Czarnego Franka terroryzującej tutejszą ludność i wakacyjnych turystów, a także niepokojącego kapitana Nemo próbującego zaprowadzić własny porządek w okolicy i tajemniczego Kaznodziei, zwanego Fałszywym Ornitologiem. Rozpoczyna się kolejna trzymająca w napięciu mazurska przygoda Pana Samochodzika, w której uczestniczy także młodzież, między innymi harcerze Wilhelm Tell i Baśka. Lektura dla klasy V

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

87
Mała Dorrit - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała Dorrit
Dostępny
9 szt.

Mała Dorrit jest jedną z najpopularniejszych powieści angielskiego pisarza Charlesa Dickensa, autora Opowieści wigilijnej. Opowiada o osobliwych losach Małej Dorrit i jej skomplikowanej, pełnej przygód miłości do szlachetnego Artura Clennama. Mała Dorrit dorasta wraz ze swoim rodzeństwem w londyńskim więzieniu dla dłużników, gdzie osadzony jest jej ojciec William Dorrit. Dziewczyna może swobodnie opuszczać mury więzienia i pracować jako szwaczka. Odwaga i niezłomność zostają nagrodzone. Po latach nędzy, codziennych trudów i upokorzeń przychodzi miłość i bogactwo. W Dorrit zakochuje się Artur Clennam. Niemal równocześnie okazuje się, że ojciec dziewczyny jest spadkobiercą ogromnej fortuny. Z dnia na dzień długi zostają spłacone, a cała rodzina rozpoczyna zupełnie nowe życie. Jednak dramaty rodzinne i miłosne dalekie są od zakończenia… Tłem opowieści jest system polityczny i klasowy w Anglii w epoce wiktoriańskiej. Genialne połączenie pięknej intrygi i satyry społeczno-politycznej sprawiło, że wielu wybitnych pisarzy, jak George Bernard Shaw czy Agnus Wilson, uznało Małą Dorrit za arcydzieło, a książka wpisała się na stałe do kanonu literatury światowej.

26,90 zł
19,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 6,91 zł

88
Symphonies of pain, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Symphonies of pain, CD
Mono Inc, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Voices Of Doom 2. Children Of The Dark 3. Heile, Heile Segen 4. In The End 5. Symphony Of Pain 6. Boatman (feat. Ronan Harris) 7. Arabia 8. Potter's Field 9. Forgiven 10. Wave No Flag 11. My Sick Mind TV 12. Teach Me To Love 13. Euthanasia 14. Get Some Sleep 15. Viva Hades 16. Never Ending Love Song 17. Time To Go 18. Ghostship 19. Cemetary Of Hearts 20. Beggars And Kings 21. So Long Farewell 22. For All We Have To Suffer 23. Don't Let It Go Wrong 24. Why Can't I 25. Damn Happy Man 26. Comedown 27. Ghost Town Gates 28. House On Fire 29. Kein Weg Zu Weit (Unplugged) feat. Joachim Witt (Unplugged) 30. Alter Mann 31. Can't Get You Out Of My Head 32. In My Darkest Hours 33. Feuer 34. Boatman (Unplugged) feat. VNV Nation (Unplugged)

58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

89
Wicked fever, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wicked fever, CD
Jonah, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.31

Lista utworów: 1. Wicked Fever 2. Love Lost 3. DNA 4. Body Heat 5. All We Are 6. Deep Deep Blue 7. Call Me 8. Run 9. Find a Place 10. RE: About Last Night 11. So High

58,90 zł
54,19 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

90
A Long Time Listening. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Long Time Listening. CD
Fresco Agent, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.25

53,90 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

91
Up the dosage. Limited edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Up the dosage. Limited edition, CD
Nashville Pussy, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.10

Lista utworów: 1. Everybodys Fault But Mine 2. Rub It To Death 3. Till The Meat Falls Off The Bone 4. The Souths Too Fat To Rise Again 5. Before The Drugs Wear Off 6. Spent 7. Beginning Of The End 8. Up The Dosage 9. Taking It Easy 10. White And Cloud 11. Hooray For Cocaine Hooray Fortennessee 12. Pillbilly Blues 13. Pussys Not A Dirty Word 14. Begging For A Taste 15. Before The Drugs Wear Off

44,90 zł
41,31 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

92
Buena vodka social club, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Buena vodka social club, CD
Leningrad Cowboys, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Machine Gun Blues 2. All We Need Is Love 3. Drill A Hole 4. Gimme Your Sushi 5. Rock n Roll Show 6. I Kill The Dog 7. Gasolina 8. Buena Vodka Social Club 9. Frijoles Y Lager 10. Wash Your Ass 11. Mule

61,90 zł
56,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

93
Juggernaut of justice. Limited edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Juggernaut of justice. Limited edition, CD
Anvil, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

Lista utworów: 1. Juggernaut Of Justice 2. When All Hell Breaks Loose 3. New Orleans Voodoo 4. On Fire 5. Fukeneh 6. Turn It Up 7. The Ride 8. Not Afraid 9. Conspiracy 10. Running 11. Paranormal 12. Swing Thing 13. The Station 14. Tonight Is Coming

49,90 zł
45,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,99 zł

94
Mythmaker, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mythmaker, CD
Skinny Puppy, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Magnifishit 2. Dal 3. HaZe 4. Pedafly 5. JaHer 6. PolitikiL 7. LestiduZ 8. PasturN 9. Ambiantz 10. UgLi

58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

95
Pacha 2017. Ibiza, 3 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pacha 2017. Ibiza, 3 CD
Various Artists, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.14

Lista utworów: Płyta 1: 1. In the Name of Love 2. Echo (LET GO) (Extended) 3. Vegas, Dimitri & Like Mike / Diplo / Deb's Daughter 4. Addicted To Your Love 5. High on You (Extended Mix) 6. Walking On Air 2K16 (MureKian Remix) 7. Do It Right (Club] 8. Dreams (Matty Menck & Dario Rodriguez) 9. Cutting Shapes (Extended Mix) 10. N 11. Trance 12. Orion (Radio Edit) 13. Cafe Leche (Extended Mix) 14. Epsilon (Extended Mix) 15. Don't Stop (Extended Mix) 16. The Light (Extended Mix) 17. Belong (D.O.D Remix) 18. Guerilla (Extended Mix) 19. Vibrations (Extended Mix) Płyta 2: 1. In the Morning - ZHU 2. With Every Heartbeat 3. Finder (Hope) (Extended) 4. U & I 5. Tell My Heart 6. I Was Wrong (Robin Schulz Remix) 7. Pray For Rain (Extended Mix) 8. Video (Hannes Bruniic Edit) 9. Play With Me 10. Mad Love (Extended Mix) 11. Be Free (Extended Mix) 12. Trust In Me - Ad Brown 13. Fade (Extended Mix) 14. Yebisah 15. We Are Rainbows (Extended Mix) 16. Push The Feeling On (Agua Sin Gas by) 17. Too 18. Bad Bitch Płyta 3: 1. Daylight (Radio Edit) 2. You & Me (Christian Liebeskind) 3. Like A 4. Morillo, Erick / Thoneick, Eddie / Angel Taylor 5. Drumatic 6. Ruckus (Club) 7. Ready Or Not (Rene Amesz Remix) 8. Front Line 9. Bubbletop (DF's Bubble) 10. The Answer 11. Underground People 12. I Want You (Low Steppa Remix) 13. BUG (Me & My Monkey & Joris Dee) 14. Es Vedra Sunset 15. Love All Day (Extended Mix) 16. Love Calling 17. Downtown Touch 18. Heredia, Angel & Dj Kone & Palacios, Marc

82,90 zł
76,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,63 zł

96
Lehahayer. Czasopismo poświęcone dziejom Ormian polskich. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lehahayer. Czasopismo poświęcone dziejom Ormian polskich. Tom 4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.21

Czasopismo naukowe „Lehahayer” nr 4 jest poświęcone historii i kulturze polskich Ormian. Tom pod redakcją dr hab. Andrzeja A. Zięby i prof. Krzysztofa Stopki zawiera artykuły siedmiu badaczy. Artykuły poruszają zagadnienia z szerokiego spektrum dziedzin: od demografii historycznej, przez historię społeczną, po biografistykę, w zakresie chronologicznym od XVII do XX w. Są to: Jakuba Kopczyńskiego „Struktura i finanse gminy ormiańskiej we Lwowie w świetle rękopisu Dzieje Ormian lwowskich od r. 1649 – aż do r. 1713 (Ossolineum nr 1646/II)”; Andrzeja Glińskiego „Niedotrzymanie kontraktu zaręczynowego u Ormian polskich (na przykładzie procesu sądowego z 1698 roku w Stanisławowie)”; Joanny Sławińskiej „Paschalis (Arutiun) Jakubowicz i trzy pasy kontuszowe w zbiorach Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego"; Jakuba Bera "Ormianie polscy w Besarabii”; Franciszka Wasyla „Nieznana metryka zaślubionych ormiańskokatolickiej parafii w Kutach z lat 1868–1882. Uwagi źródłoznawcze i edycja”; Magdaleny z Łukasiewiczów Bernackiej „Poeta, jego biografia i kontekst rodzinny biografii”; Marii Łukasiewicz„Stanisław Barącz. Osobowość twórcza niewidomego poety” (fragment). Czasopismo ukazało się dzięki dotacji Fundacji Lanckorońskich i Uniwersytetu Jagiellońskiego.

20,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

97
Pamiętnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik
Derform
Niedostępny
Brak

Przepiękny pamiętniczek/notesik, w pięknej kolorystyce. Może służyć jako dodatkowy zeszyt w szkole lub sekretnik, w którym dziecko zapisze wszystkie swoje tajemnice. Nikt do niego nie zajrzy. Wymiary: 15.5x16.0 cm

18,99 zł
Powiadomienie
98
Mata na stół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata na stół
Derform
Niedostępny
Brak

Podkładka miękka laminowana z wizerunkami Księżniczek Disneya. Idealna dla każdej małej księżniczki! Wymiary: 29.0x40.0 cm

5,99 zł
Powiadomienie
99
Teczka z rączką A4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z rączką A4
Derform
Niedostępny
Brak

Teczka kartonowa z rączką ozdobiona motywami piłkarskimi. Idealna dla fanów piłki nożnej! Wymiary: 33.0x24.0 cm.

21,00 zł
Powiadomienie
100
Teczka z rączką A4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z rączką A4
Derform
Niedostępny
Brak

Teczka kartonowa z rączką ozdobiona motywami Emoji. Modna i wesoła!

25,90 zł
Powiadomienie
Wróć do góry