hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.02.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 23 lutego 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Detektyw Pierre w labiryncie. Na ratunek Labiryntopolis (Chihiro Maruyama), na drugim Puzzle 1000 elementów. Koloseum w promieniach słońca (Trefl). Kolejny produkt to Bujak, zielony kotek (Smoby) oraz Doktor Dolittle i jego zwierzęta (Hugh Lofting).
1
Detektyw Pierre w labiryncie. Na ratunek Labiryntopolis - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Detektyw Pierre w labiryncie. Na ratunek Labiryntopolis
Dostępny64 szt.

Pierre, labiryntowy detektyw, wraca do gry! Pan X, znany też jako złodziej-widmo, nigdy się nie poddaje. Tym razem jednak jego zuchwała kradzież może pogrążyć w mrokach całe Labiryntopolis! Czy podejmiesz wyzwanie i pomożesz Pierre’owi, a także jego asystentce Carmen i labradorce Labie, w pościgu za złoczyńcą? Będziecie musieli pokonać wiele zdradliwych labiryntów, wspinając się po kolejnych piętrach Pałacu Chaosu – najwyższego wieżowca w mieście! IC4DESIGN to znany już na całym świecie zespół ilustratorski działający w Hiroszimie, a założony ponad piętnaście lat temu przez Hiro Kamigakiego. Artyści są laureatami wielu prestiżowych nagród, a do ich klientów należą „The New York Times”, Adobe Systems, „Newsweek” i Toyota. Chihiro Maruyama jest copywriterką i szkolną koleżanką Kamigakiego. Interesuje się odkrywaniem zapomnianej Japonii – podróżuje po maleńkich wyspach i najbardziej oddalonych zakątkach swojego kraju.

34,90 zł
21,99 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 12,91 zł

74 osoby kupiły
2
Puzzle 1000 elementów. Koloseum w promieniach słońca - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Koloseum w promieniach słońca
Trefl, 1000
Dostępny114 szt.

Puzzle 1000 elementów przedstawiające zapierający dech w piersiach widok na Koloseum w promieniach zachodzącego słońca. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 68.0 x 48.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

24,88 zł
21,65 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,23 zł

18 osób kupiło
3
Bujak, zielony kotek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Bujak, zielony kotek
Smoby
Dostępny1 szt.

Bujak ma opływowe kształty i wygodne do trzymania uchwyty w kształcie uszu. Dzięki szerokiej podstawie dzieci mogą wygodnie trzymać stopy. Ta urocza zielona bujawka jest świetną zabawką dla dzieci od 18 miesięcy. Optymalny rozmiar pozwoli na zabawę w domu i ogrodzie. Bujak jest wykonany z wysokiej jakości, odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa z filtrem UV. Wymiary produktu: 77.5 x 38.0 x 35.0 cm

79,90 zł
55,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,97 zł

8 osób kupiło
4
Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doktor Dolittle i jego zwierzęta
Dostępny324 szt.

Doktor Dolittle i jego zwierzęta w serii „Kolorowa Klasyka” to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna. W angielskim miasteczku Puddleby mieszka niezwykły doktor, który potrafi rozmawiać z każdym zwierzęciem na świecie. Towarzyszą mu wierni przyjaciele – sowa, kaczka, pies, papuga i małpka. Pewnego zimowego dnia w ich domu pojawia się jaskółka z wieściami o strasznej chorobie nękającej małpy w dalekiej Afryce. Doktor wyrusza na ratunek i tak zaczyna się wielka przygoda. Jeśli chcecie wiedzieć, jak się skończy, udajcie się wraz z doktorem Dolittle i jego zwierzęcymi towarzyszami w podróż przez ocean! Przedstawiamy wydanie tej znanej na całym świecie powieści dla dzieci w serii „Kolorowa Klasyka”, z pięknymi, pełnymi barw i ciepła ilustracjami znanej graficzki Anny Cywińskiej. Przekład oparto na tekście oryginalnym autora, bez późniejszych zmian i przeróbek. Zapraszamy do czytania!

17,98 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 4,99 zł

8 osób kupiło
5
Ziele na kraterze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ziele na kraterze
Dostępny52 szt.

* Wydanie kompletne, bez cięć i skrótów – w pełni zgodne z oryginalnym tekstem autora * Ziele na kraterze w serii „Kolorowa Klasyka” to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, archiwalne fotografie, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna. Przedstawiamy jedną z najbardziej poczytnych książek autorstwa Melchiora Wańkowicza – Ziele na kraterze. Utwór ten stanowi zbeletryzowany zapis historii rodziny autora na tle czasów, w jakich przyszło jej żyć. W charakterystyczny dla siebie sposób autor prezentuje barwne, ciekawe, pełne niespodzianek dwudziestolecie międzywojenne, będące swoistym zderzeniem polskiej tradycji z nowoczesnością i postępem, ale też trudne i niebezpieczne czasy drugiej wojny światowej i powstania warszawskiego, które na zawsze odcisnęło tragiczne piętno na rodzinie Wańkowiczów. Postacie zaprezentowane na tym tle są żywe, interesujące, wielowymiarowe, nakreślone bez prób idealizacji – i właśnie dlatego książka zaciekawia i nie pozwala pozostać obojętnym. Przedstawiamy wydanie w znanej i poczytnej serii „Kolorowa Klasyka” – zilustrowane oryginalnym materiałem zdjęciowym z archiwum rodziny, przygotowane w estetycznej, stonowanej szacie graficznej. Jest to wydanie kompletne, bez cięć w treści, w pełni zgodne z oryginalnym tekstem autora – bez późniejszych zmian i poprawek redakcyjnych. Zapraszamy do lektury!

38,00 zł
26,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,40 zł

5 osób kupiło
6
Portugalski. Rozmówki z wymową i słowniczkiem. Nowe wydanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portugalski. Rozmówki z wymową i słowniczkiem. Nowe wydanie
Dostępny22 szt.

Mów śmiało! Z najnowszym wydaniem rozmówek Lingo stanie się to proste i wygodne. Dzięki naszym praktycznym rozmówkom bez trudu dogadasz się z rodowitymi Portugalczykami i Brazylijczykami. Rozmówki Lingo pomogą Ci, kiedy:- podróżujesz po Portugalii, Brazylii czy niektórych krajach Afryki- jedziesz nad morze, zwiedzasz- chcesz porozmawiać o pogodzie, piłce nożnej czy muzyce fado- robisz zakupy, zamawiasz jedzenie- rezerwujesz hotel- szukasz pracy- potrzebujesz pomocy w nagłym wypadku Ponadto w naszych rozmówkach znajdziesz:- wymowę w wygodnym dla użytkownika zapisie fonetycznym - przykładowe konwersacje- tablice z najczęściej poszukiwanymi słowami i informacjami- zarys gramatyki- słowniczek polsko-portugalski

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

4 osoby kupiły
7
Grecki. Rozmówki z wymową i słowniczkiem. Nowe wydanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grecki. Rozmówki z wymową i słowniczkiem. Nowe wydanie
Dostępny46 szt.

Mów śmiało! Z najnowszym wydaniem rozmówek Lingo to zadanie stanie się proste i wygodne. Dzięki naszym praktycznym rozmówkom bez trudu dogadasz się z rodowitymi Grekami. Rozmówki Lingo pomogą Ci kiedy:- podróżujesz po Grecji lub Cyprze- jedziesz nad morze, zwiedzasz- interesuje cię kultura i sztuka antyczna- poznajesz regionalną kuchnię- robisz zakupy, rezerwujesz nocleg- potrzebujesz pomocy w nagłym wypadku Ponadto w książce znajdziesz:- wymowę w wygodnym dla użytkownika zapisie fonetycznym - przykładowe konwersacje- tablice z najczęściej poszukiwanymi słowami i informacjami- zarys gramatyki- słowniczek polsko-grecki

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
8
Nightwing. Tom 2. Blüdhaven - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nightwing. Tom 2. Blüdhaven
Dostępny4 szt.

Drugi tom serii o Nightwingu w ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Dick Grayson, rozczarowany życiem i zły na samego siebie, że zaufał Raptorowi, postanawia znów wyjechać z Gotham. Odsuwa się od Batmana i całej rodziny Nietoperzy, po czym rusza do miasta Blüdhaven, które jest reklamowane jako nowe centrum rozrywki. Zamierza zostać tam kilka miesięcy i zaangażować się w wolontariat na rzecz nastolatków ze środowisk patologicznych. Jednak już pierwszego dnia wydarza się coś, co burzy spokój chłopaka. Znów będzie musiał założyć kostium Nightwinga i ruszyć na nocną walkę z przestępcami. Czy tym razem zdoła odróżnić dobro od zła i nie powtórzy starych błędów? Scenariusz serii pisze ceniony twórca amerykański Tim Seeley (Grayson, New Exiles, Revival), a głównym rysownikiem tego tomu historii jest kanadyjski grafik Marcus To (Red Robin, Huntress).

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

2 osoby kupiły
9
Bawię się i uczę. Wielka księga matematyki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bawię się i uczę. Wielka księga matematyki
Dostępny55 szt.

To znakomita publikacja dla dzieci chcących rozwijać kompetencje matematyczne. Ćwiczenia zawarte w publikacji są dostosowane do możliwości manualnych i percepcyjnych starszych przedszkolaków. Dzieci kształtują umiejętności matematyczne, takie jak: przeliczanie, umiejętność klasyfikowania, wskazywania różnic i podobieństw. Wykonują obliczenia matematyczne, uczą się pisać cyfry, orientacji przestrzennej na kartce papieru, posługiwania się pojęciami: dłuższy, krótszy, nad, pod, za, obok, między, prawo, lewo itp. Poznają figury geometryczne, rysują symetryczne obrazki na polach kratkowanych, liczą w podanym zakresie, rozwiązują także proste zadania tekstowe. Ćwiczenia zawarte w publikacji rozwijają logiczne myślenie i koncentrację uwagi. W książce znajdują się uwielbiane przez dzieci labirynty i plątaninki, proste sudoku i tangramy, dzięki czemu nauka matematyki jest także wspaniałą zabawą. Pogodne wierszyki i opowiadania, których autorami są między innymi Danuta Wawiłow i Paweł Beręsewicz będą zachętą do rozmowy o tym, że matematyka towarzyszy nam w każdej dziedzinie życia i dlaczego warto ją polubić.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

2 osoby kupiły
10
Pistolet na wodę - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet na wodę
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Superzabawka na śmigus-dyngus, upalne lato lub podczas wesołych kąpieli w wannie. Pistolet w całości wykonany z plastiku zapewne zachwyci każdego młodego eksperta wodnej broni. Pistolet z pewnością pozwoli pokonać niejednego przeciwnika. Wymiary: 20.0 x 31.0 x 4.0 cm

7,38 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,8%
oszczędzasz 1,39 zł

2 osoby kupiły
11
Fisher-Price. Ucz się i śmiej! FPM71 Poziomy nauki. Szczeniaczek Uczniaczek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. Ucz się i śmiej! FPM71 Poziomy nauki. Szczeniaczek Uczni...
Fisher Price, Mattel
Dostępny228 szt.

Szczeniaczek Uczniaczek od Fisher-Price to interaktywna zabawka, która zabierze twoje dziecko w edukacyjną podróż do fascynującego świata kształtów, kolorów i liczb. Myślicie, że nauka cyferek jest trudna i męcząca? Nic bardziej mylnego! Ze Szczeniaczkiem Uczniaczkiem nauka to czysta przyjemność i doskonała zabawa! Szczeniaczek jest mięciutki, uwielbia się tulić i jest gotów udowodnić, że nauka to świetna zabawa! Reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko! A ponieważ każde dziecko uczy się w swoim tempie, Szczeniaczek ma wbudowaną technologię „Poziomy nauki”, która umożliwia wybranie poziomu najodpowiedniejszego na danym etapie rozwoju malucha. Zabawka oferuje całe mnóstwo piosenek, dźwięków i wypowiedzi na każdym z trzech poziomów zabawy. A podświetlane na wiele kolorów serduszko Szczeniaczka pulsuje w rytm odtwarzanej muzyki! Poziom 1 – Odkrywanie – Dziecko naciska łapki, stópkę, serce, nos lub uszko Szczeniaczka i słucha pierwszych słów, kolorów, alfabetu, nazw części ciała i nie tylko! Poziom 2 – Zachęcanie – Na tym poziomie radosne wypowiedzi nagradzają dzieci i zachęcają je do wspólnego liczenia, znajdowania kolorów i pokazywania części ciała! Poziom 3 – Naśladowanie – Wypowiedzi i piosenki do wspólnego śpiewania ze Szczeniaczkiem zachęcają do zabawy z wyobraźnią i odgrywania ról, co pomaga rozbudować zasób słownictwa dziecka! Zalety zabawki: • ponad 75 piosenek, dźwięków, melodii i wypowiedzi!, • łapki, stopa, uszko i podświetlane serduszko Szczeniaczka reagują na dotyk dziecka (w sumie aż 5 różnych funkcji!), • uczy 100 pierwszych słów oraz nazw części ciała, kształtów, liczenia, alfabetu i nie tylko!, • naciśnij i przytrzymaj podświetlane serduszko Szczeniaczka, aby posłuchać wszystkich jego piosenek, • 3 edukacyjne „Poziomy nauki” dostosowane do etapu rozwoju dziecka. Zasilanie: 3 baterie AA (w zestawie baterie testowe)

179,39 zł
161,45 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,94 zł

2 osoby kupiły
12
Blacksad. Tom 3. Czerwona dusza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blacksad. Tom 3. Czerwona dusza
Dostępny5 szt.

Trzeci tom słynnej serii Blacksad, za którą jej autorzy zostali uhonorowani wieloma wyróżnieniami francuskimi i szwajcarskimi (w tym trzema nagrodami na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Angoulême) oraz dwiema amerykańskimi Nagrodami Eisnera. Przygody detektywa Johna Blacksada to mistrzowsko opowiedziany czarny kryminał osadzony w realiach Ameryki I połowy XX wieku. Akcja tomu rozgrywa się w czasach, kiedy szaleje „polowanie na czarownice” senatora McCarthy'ego, skierowane przeciw ludziom o przekonaniach lewicowych. Blacksad nieświadomie wkracza w sam środek tej zawieruchy, choć tak naprawdę miał jedynie ochotę poderwać piękną pisarkę z „postępowych” kół artystycznych. Seria Blacksad tworzona jest przez duet hiszpańskich autorów: urodzonego w 1972 roku scenarzystę Juana Díaza Canalesa (znanego także z serii Fraternity) oraz starszego od niego o pięć lat rysownika Juanjo Guarnido (współautora cyklu Apocalypse Mania).

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

1 osoba kupiła
13
Transmetropolitan. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transmetropolitan. Tom 1
Dostępny8 szt.

Pierwszy z pięciu tomów cyberpunkowej, transhumanistycznej serii autorstwa Warrena Ellisa z rysunkami Daricka Robertsona. Akcja dzieje się prawdopodobnie w XXIII wieku w mieście przyszłości. Główny bohater, Pająk Jeruzalem, niegdyś słynny dziennikarz, wraca po kilku latach spędzonych na dobrowolnym wygnaniu w górach, by wywiązać się z umowy ze swoim wydawcą. Trafia do świata, z którego wygnały go „choroba, nienawiść i śmierć Prawdy”, by jeszcze raz spróbować opisać rzeczywistość w stylu gonzo będącym połączeniem relacji z wydarzeń z osobistymi, swobodnymi przemyśleniami autora. Pierwszym zadaniem Pająka jest przygotowanie materiału z dzielnicy Anioł 8, gdzie doszło do starć pomiędzy przekształconymi genetycznie mieszkańcami pod wodzą Freda Chrystusa a policją. Relacja Pająka nadawana na żywo wpływa na bieg wydarzeń, a bohater popada w kłopoty... Warren Ellis jest brytyjskim scenarzystą komiksowym i pisarzem, znanym w Polsce z takich serii jak Moon Knight, Thunderbolts, The Authority oraz komiksu Avengers – Wojna bez końca.

89,99 zł
69,29 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 20,70 zł

1 osoba kupiła
14
Sentymentalny wilk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sentymentalny wilk
Dostępny33 szt.

Kolejna książka Goeffroy de Pennart – autora "Wilk Powrócił" "Orkiestry Krowy Zosi" i "Bożego Narodzenia Krowy Zosi". Tym razem Wilk opuszcza swój dom rodzinny. Dziadkowie, rodzice i bracia dają mu na pożegnanie dobre rady, a ojciec podarowuje cenną listę produktów, które syn może jeść. Wreszcie Wilk wyrusza i oczywiście wkrótce zaczyna być głodny. Czy spotkane po drodze Trzy Świnki, Czerwony Kapturek, Piotruś i Koźlątka pozwolą mu zaspokoić głód?

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

1 osoba kupiła
15
Fontenoy 1745. Krwawa klęska Cumberlanda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fontenoy 1745. Krwawa klęska Cumberlanda
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

Z powodu spornej sukcesji austriackiego tronu, w 1740 r. doszło do wojny pomiędzy czołowymi europejskimi potęgami, z Francją, Hiszpanią i Prusami po jednej stronie, oraz Wielką Brytanią, Austrią Habsburgów i Republiką Zjednoczonych Prowincji po drugiej. I choć walki prowadzono na całym świecie, to najkrwawsze starcia miały miejsce w Europie, z których jednym z najcięższych była bitwa pod Fontenoy w 1745 r. W obawie przed osaczeniem Francji przez Austrię, rosnącą w siłę pod rządami Habsburgów, francuski marszałek Maurycy Saski zdecydował o przeprowadzeniu inwazji na Niderlandy Austriackie, paraliżując tym samym zdolność nieprzyjaciela do prowadzenia wojny. Armia Saksończyka, złożona z elitarnych francuskich oddziałów, rzuciła przeciwnikowi wyzwanie zajmując pozycje obronne pod Fontenoy w pobliżu Tournai. Niniejszy zeszyt, bogato ilustrowany kolorowymi planszami, stanowi dogłębną analizę próby zdobycia pozycji Maurycego Saskiego, jakiej podjął się książę Cumberland. Opracowanie koncentruje się na ukazaniu niezdolności dowódców sprzymierzonych do przeprowadzenia skoordynowanego ataku oraz jak Cumberland był o włos od osiągnięcia upragnionego zwycięstwa.

50,00 zł
38,50 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

1 osoba kupiła
16
Historia żółtej ciżemki. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia żółtej ciżemki. Audiobook
Antonina Domańska, Lissner Studio
Dostępny6 szt.

Powieść historyczna, której akcja toczy się w latach 1479-1489 w dawnej stolicy Polski, Krakowie, za panowania Kazimierza Jagiellończyka. Opowiada o losach małego chłopca Wawrzka, który opuściwszy dom rodzinny, po wielu przygodach dociera do mistrza Wita Stwosza i zostaje jego uczniem. Pokazuje m.in. Pracę Wita Stwosza nad słynnym Ołtarzem Mariackim.

24,30 zł
17,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 6,31 zł

1 osoba kupiła
17
Jonka, Jonek i Kleks. Tom 8. Szalony wynalazca i inne opowieści - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jonka, Jonek i Kleks. Tom 8. Szalony wynalazca i inne opowieści
Dostępny22 szt.

Szalony wynalazca i inne opowieści to ósmy tom przygód Jonki, Jonka i Kleksa. Przygody legendarnych bohaterów polskiego komiksu dziecięcego ukazywały się od lat 70. do 90. XX wieku na łamach czasopisma „Świat Młodych”. Jonka i Jonek to dwoje nastolatków, którzy dzięki Kleksowi wkraczają w świat marzeń i fantazji. Granice tej krainy wyznacza tylko wyobraźnia. W ósmym tomie przygód znajduje się seria krótkich opowieści oraz materiałów okolicznościowych. Te ostatnie były drukowane w „Świecie Młodych” w celu promowania zuchowych sprawności takich jak oszczędzanie i bezpieczeństwo. W planach jest także dziewiąty tom Przygód Jonki, Jonka i Kleksa z opowieściami Odwiedziny smoka oraz Na wakacjach.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
18
Lucky Luke. Tom 9. Szyny na prerii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lucky Luke. Tom 9. Szyny na prerii
Dostępny13 szt.

Kolejna opowieść o najsłynniejszym komiksowym kowboju! Prezes Transcontinental Railway Black Wilson podstępem wstrzymuje prace nad połączeniem wschodnich i zachodnich linii kolejowych. Na szczęście do Dead Ox Gulch przybywa Lucky Luke, który postanawia zorganizować opór przeciwko bandytom. Kowboj angażuje mieszkańców miasta i robotników do dalszych prac. Kiedy już wydaje się, że plan połączenia został wznowiony, znowu pojawia się Black Wilson…. Sprawdź, czy działania Lucky Luke odniosły pożądany skutek i czy kolej została rozbudowana. Seria Lucky Luke została stworzona przez dwie legendy frankofońskiego rynku komiksowego: pisarza René Goscinnego (1926–1977) oraz rysownika Morrisa (własc. Maurice de Bevere, 1923–2001). Po śmierci Goscinnego scenariusze kolejnych odcinków serii były tworzone przez kontynuatorów takich jak duet autorski Xavier Fauche i Jean Léturgie (Bzik, Percevan).

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
19
Dotyk zła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dotyk zła
Dostępny18 szt.

Zło może przybrać niespodziewane oblicze... Uznany za seryjnego mordercę i skazany na śmierć za trzy potworne zbrodnie, Ronald Jeffreys został stracony. Mieszkańcy Platte City odetchnęli z ulgą, ich koszmar się skończył. Jednak trzy miesiące później znaleziono ciało kolejnego chłopca. Zginął w taki sam sposób, jak ofiary Jeffreysa. Koszmar powrócił ze zdwojoną siłą... Śledztwo w tej sprawie prowadzi szeryf Nick Morelli. Pomaga mu młoda agentka FBI Maggie O’Dell, która już zyskała opinię wybitnej specjalistki od tworzenia profili psychologicznych seryjnych morderców. Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem. Ginie następny chłopiec, a kolejny zostaje porwany. Dochodzenie komplikuje się, każdy kolejny trop prowadzi donikąd. Jedyna wiarygodna poszlaka jest zbyt przerażająca, by w nią uwierzyć...

38,00 zł
27,36 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,64 zł

2 osoby kupiły
20
Sonnenberg - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sonnenberg
Dostępny72 szt.

András żyje siłą bezwładu. Od lat trwa w skomplikowanym związku z Ágnes, praca naukowa nad historią literatury austriackiej już dawno przestała go interesować, próbuje napisać wiekopomną powieść, ale nie potrafi wymyślić nawet pierwszego zdania. Z kumplami nad szprycerem toczy więc niekończące się dyskusje o życiu i sporcie, chadza do teatru albo na demonstracje, choć robi to wyłącznie dla Ágnes, i zapamiętale kataloguje przykłady dawnej wielkości Węgier i dawnych ich klęsk. I tylko od czasu do czasu coś tę rutynę przerwie. W tej historii głównych bohaterów jest dwóch: András i Budapeszt, bo miasto to zbudowano właśnie dlatego, by on w nim żył, by mógł chodzić po Wielkim Bulwarze, patrzeć na budańskie wzgórza, spoglądać na Dunaj z okien autobusu 178 jadącego mostem Elżbiety i spacerować po Zugló, dzielnicy swojego dzieciństwa, które upłynęło w cieniu nieobecnego ojca, babki kalwinki i wiecznie wzdychającej matki. Sonennberg to nie tylko brawurowo i z poczuciem humoru opowiedziana historia życia kilkorga mieszkańców Budapesztu. To także hołd dla niezwykłej stolicy kraju, który szczyci się gwiazdami piłki wodnej, przemysłu porno i seryjnymi zabójcami. To również błyskotliwe wykorzystanie obsesyjnego i zjadliwego stylu austriackiej prozy do skonstruowania fenomenalnego bohatera.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

1 osoba kupiła
21
Japoński. Rozmówki z wymową i słowniczkiem. Nowe wydanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Japoński. Rozmówki z wymową i słowniczkiem. Nowe wydanie
Dostępny5 szt.

Mów śmiało! Z najnowszym wydaniem rozmówek Lingo stanie się to proste i wygodne. Dzięki naszym praktycznym rozmówkom bez trudu dogadasz się z rodowitymi Japończykami. Rozmówki Lingo pomogą Ci, kiedy:- podróżujesz po Japonii- jedziesz w interesach, zwiedzasz- interesuje cię anime, manga, teatr kabuki, sztuki walki- robisz zakupy, zamawiasz jedzenie- rezerwujesz hotel- potrzebujesz pomocy w nagłym wypadku Ponadto w książce znajdziesz:- wymowę w wygodnym dla użytkownika zapisie fonetycznym - przykładowe konwersacje- tablice z najczęściej poszukiwanymi słowami i informacjami- zarys gramatyki- słowniczek polsko-japoński

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
22
Corto Maltese. Tom 6. Corto Maltese na Syberii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Corto Maltese. Tom 6. Corto Maltese na Syberii
Dostępny7 szt.

Szósty tom historii przygodowej o awanturniku Corto Maltese rozgrywa się na przestrzeni dwóch lat: od 1918 do 1920 roku. Corto przybywa do Hongkongu, gdzie wchodzi w układy z organizacją o nazwie Czerwone Latarnie. Na jej zlecenie podejmuje się ryzykownej, ale opłacalnej misji w Mandżurii i na Syberii. O panowanie nad tymi krainami walczą czerwoni i biali Rosjanie, Japończycy, chińscy „panowie wojny”, Mongołowie, Amerykanie, siły Ententy, a nawet Czechosłowacy. Nie zważając na niebezpieczeństwa, Corto dąży do celu, a przy okazji poznaje ciekawe historyczne postaci – Krwawego Barona von Ungerna, atamana Kozaków Siemionowa czy chińskiego generała Zhanga Zuolina. Spotyka też dawno niewidzianego przyjaciela... Liczący dwanaście tomów cykl Corto Maltese został stworzony przez włoskiego mistrza komiksu Hugona Pratta (1927–1995).

80,00 zł
61,60 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 18,40 zł

1 osoba kupiła
23
Innowacje w biznesie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Innowacje w biznesie
Dostępny4 szt.

Książka dotyczy procesu znaczącego w rozwoju gospodarczym i społecznym. Innowacje stały się desygnatem współczesnych czasów i obejmują bardzo szeroki zakres: od wpływu na efekty gospodarowania do korzystnych zmian społecznych. Z punktu widzenia biznesu są znaczącą kompetencją, stanowiąc kluczowy zasób przedsiębiorstwa i instytucji. Autorzy omówili istotę, zakres i współczesne znaczenie innowacji. W książce podkreślono znaczenie warunków dla innowacji, charakter realizacji, a także upowszechnienie, które wywołują zasadnicze zmiany społeczne. Są to elementy triady innowacyjnej i tylko ich spełnienie przynieść może oczekiwane korzyści. Książka powstała z inicjatywy pracowników Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu przy współpracy pracowników innych uczelni wrocławskich zajmujących się innowacjami w biznesie.

65,00 zł
53,30 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 11,70 zł

1 osoba kupiła
24
Schowek
Oi! Punx Atak ! CD
Skunx, Rockers Publishing
Dostępny4 szt.

32,90 zł
29,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

1 osoba kupiła
25
Lucky Luke. Tom 60. Daltonowie tracą pamięć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lucky Luke. Tom 60. Daltonowie tracą pamięć
Dostępny6 szt.

Najsłynniejszy komiksowy kowboj znowu w akcji! Tym razem nasz bohater musi zapobiec ucieczce braci Daltonów z więzienia. Joe Dalton podsłuchał, że nikt nie może być karany za czyny, których nawet nie pamięta. Najstarszy z braci, a jednocześnie przywódca postanawia wprowadzić te działania w życie. Namawia swoich braci do udawania amnezji... Dowiedz się czy ucieczka braci z więzienia stała się faktem... Seria Lucky Luke została stworzona przez dwie legendy frankofońskiego rynku komiksowego: pisarza René Goscinnego (1926–1977) oraz rysownika Morrisa (własc. Maurice de Bevere, 1923–2001). Po śmierci Goscinnego scenariusze kolejnych odcinków serii były tworzone przez kontynuatorów takich jak duet autorski Xavier Fauche i Jean Léturgie (Bzik, Percevan).

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
26
Tuba Plast 400mm 50mm czarny Fol - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,99 zł
1 osoba kupiła
27
Niemiecki. Rozmówki z wymową i słowniczkiem. Nowe wydanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki. Rozmówki z wymową i słowniczkiem. Nowe wydanie
Dostępny60 szt.

Mów śmiało! Z najnowszym wydaniem rozmówek Lingo stanie się to proste i wygodne. Dzięki naszym praktycznym rozmówkom bez trudu dogadasz się z rodowitymi Niemcami. Rozmówki Lingo pomogą Ci kiedy:- wybierasz się do krajów niemieckojęzycznych- podróżujesz w interesach bądź turystycznie- rezerwujesz hotel, zwiedzasz- robisz zakupy, zamawiasz jedzenie- szukasz pracy- potrzebujesz pomocy w nagłym wypadku W naszych rozmówkach znajdziesz także:- wymowę w wygodnym dla użytkownika zapisie fonetycznym - przykładowe konwersacje- tablice z najczęściej poszukiwanymi słowami i informacjami- zarys gramatyki- słowniczek polsko-niemiecki

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
28
Dobranocki na pogodę i niepogodę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobranocki na pogodę i niepogodę
Dostępny5 szt.

Czy wiecie, kto kiedy zasypia? Czego brakuje Lulkowi do szczęścia? Kogo spotkała koza Fionka na rozgwieżdżonym niebie? Po co komu dwie pary grabek? Co to jest baba sowa? Jak znaleźć czarownicę? Czy da się przytulić kłopot? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w dobranockowych historiach dla małych i dużych. Poza tym przeczytacie w nich także o księżycowym ogórku, magicznej kołysance dla makowego dziecka, zaginionej walizce wuja Leona, cierpiącej na bezsenność Nocy czy Strachobździlu, który wszystkiego się bał. Wspaniali polscy autorzy na pogodę i niepogodę, do poduszki, na dobranoc… Magdalena Kozieł-Nowak jest ilustratorką ze skłonnością do przesady. Przesadza z pomysłami, z kolorem, ze słodyczami, a w wolnych chwilach przesadza kwiatki. I dobrze jej tak, bo nie lubi ograniczeń, chce eksperymentować z techniką i stylistyką ilustracji, by nie zanudzić siebie, a przede wszystkim dzieci. Zdarza się, że popełni rysunek satyryczny z nadzieją, że dzięki temu i dorośli czasem się uśmiechną. Po ukończeniu Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu współpracowała z wieloma wydawnictwami i dzięki temu regał z książkami, do których robiła ilustracje, się zapełnia. Na szczęście jest jeszcze kilka wolnych półek i ma nadzieję, że kiedyś również będą zajęte. Ona także chce być zajęta tym, co robi, czyli kolorowaniem świata, do końca świata! Autorzy: Grażyna Bąkiewicz, Justyna Bednarek, Paweł Beręsewicz, Zofia Beszczyńska, Joanna Fabicka, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Barbara Kosmowska, Maria Łastowiecka, Beata Ostrowicka, Zofia Stanecka, Małgorzata Strękowska-Zaremba, Agnieszka Tyszka

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

29
Thorgal: Młodzieńcze Lata. Tom 6. Lodowy drakkar - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal: Młodzieńcze Lata. Tom 6. Lodowy drakkar
Niedostępny
Brak

Poznaj szóstą część serii fantasy, która opowiada o młodzieńczych latach Thorgala. W tym tomie emocjonująca, szybka akcja rozgrywa się wielowątkowo i prowadzi do zaskakujących rozwiązań fabularnych. Czy przybyszowi z gwiazd uda się odnaleźć Aaricię i jej dwie towarzyszki, których łódź zaginęła na morzu? Thorgal nie chce się poddać i zakończyć poszukiwania. Z tego powodu udaje się do leśnej wiedźmy, która może znać los zaginionych. W tym samym czasie piękna Slivia wydostaje się z wieży, w której trzymał ją Gandalf, i ucieka nad morze. Chce tam spotkać swoich pobratymców, ale w trakcie ucieczki wdaje się w walkę z członkami rodu Skalda. Czy uda się jej zwyciężyć? Czy Thorgal odnajdzie zaginioną księżniczkę i jej dwie towarzyszki? Sprawdź to już teraz. Autorami serii Thorgal: Młodzieńcze lata są francuski scenarzysta Yann Le Pennetier oraz rosyjski rysownik Roman Surżenko. Oprócz tego cyklu wspólnie tworzą też inną historię z uniwersum Thorgala – Louve, opowiadającą o przygodach córki ciemnowłosego wikinga.

30,00 zł
23,10 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

30
Chodź ze mną. Pojazdy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chodź ze mną. Pojazdy
Niedostępny
Brak

„Chodź ze mną” to seria dla najmłodszych nie tylko do słuchania, ale i wodzenia paluszkiem! Mały czytelnik, słuchając uroczych, wierszowanych tekstów, może wodzić paluszkiem po wyżłobionej ścieżce, co dostarcza mu dużo radości, a przy okazji poprawia koordynację wzrokową i ruchową. Droga przez lekturę obfituje w zaskakujące i często zabawne wydarzenia z udziałem zwierzaków lub pojazdów. Lektura książek staje się dla niego także świetną zabawą!

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

31
Chłopaki nie dziergają - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chłopaki nie dziergają
Dostępny345 szt.

Billy Elliot dla nastolatków! Dowcipna i wzruszająca książka, która zadaje kłam stereotypom o rolach mężczyzn i kobiet Ben jest wrażliwym, spokojnym nastolatkiem, pisze pamiętnik i pochodzi z porządnej, chociaż lekko niekonwencjonalnej rodziny – ojciec jest mechanikiem samochodowym, matka jeździ po miastach i miasteczkach Wielkiej Brytanii ze swoim magicznym show. Ben ma też zdolność do pakowania się w kłopoty. Po niefortunnej wyprawie do lokalnego marketu po alkohol na imprezę trafia pod opiekę kuratora. Koledzy-inicjatorzy unikają kary, zaś Ben musi zastosować się do zaleceń programu resocjalizacji. Wybór zajęć pozalekcyjnych jest niewielki – mechanika samochodowa z własnym tatą, garncarstwo i robienie na drutach. Ben wybiera robótki ze względu na atrakcyjną nauczycielkę, która ma prowadzić zajęcia. Po pierwszych próbach okazuje się, że Ben ma niesamowity talent do robienia na drutach. Ale jak powiedzieć o tym kumplom, adorowanej dziewczynie, a przede wszystkim tacie, który cały czas ma nadzieję, że Ben wciągnie się w naprawę samochodów i piłkę nożną?

36,99 zł
26,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

32
Thorgal: Młodzieńcze Lata. Tom 6. Lodowy drakkar - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal: Młodzieńcze Lata. Tom 6. Lodowy drakkar
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.18

Poznaj szóstą część serii fantasy, która opowiada o młodzieńczych latach Thorgala. W tym tomie emocjonująca, szybka akcja rozgrywa się wielowątkowo i prowadzi do zaskakujących rozwiązań fabularnych. Czy przybyszowi z gwiazd uda się odnaleźć Aaricię i jej dwie towarzyszki, których łódź zaginęła na morzu? Thorgal nie chce się poddać i zakończyć poszukiwania. Z tego powodu udaje się do leśnej wiedźmy, która może znać los zaginionych. W tym samym czasie piękna Slivia wydostaje się z wieży, w której trzymał ją Gandalf, i ucieka nad morze. Chce tam spotkać swoich pobratymców, ale w trakcie ucieczki wdaje się w walkę z członkami rodu Skalda. Czy uda się jej zwyciężyć? Czy Thorgal odnajdzie zaginioną księżniczkę i jej dwie towarzyszki? Sprawdź to już teraz. Autorami serii Thorgal: Młodzieńcze lata są francuski scenarzysta Yann Le Pennetier oraz rosyjski rysownik Roman Surżenko. Oprócz tego cyklu wspólnie tworzą też inną historię z uniwersum Thorgala – Louve, opowiadającą o przygodach córki ciemnowłosego wikinga.

22,99 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,7%
oszczędzasz 5,00 zł

33
Ariel na fali - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ariel na fali
Niedostępny
Brak

Każda księżniczka ma swoją historię, a każda historia ma swój początek. Siedmioletnia Ariel wyrusza z siostrami na zabawę wśród fal. Niestety, prąd porywa ją i jej dwie starsze siostry daleko od pałacu. Jak teraz mają znaleźć drogę do domu? Syrenki wypłyną na powierzchnię, a później skryją się w tunelach w głębi morza. Czy tu, czy tam, nadal będą daleko od ojca i pozostałych sióstr. By wrócić do ojca, muszą zmierzyć się z własnymi lękami, z uprzedzeniami, a przede wszystkim wykazać się sprytem, odwagą i... dobrym sercem. Czeka je trudna próba – czy zwieńczy się sukcesem? Zanurz się z Ariel w wodne przestworza pełne tajemnic, różnorodnych stworzeń i śladów ludzi. Zobacz, jak wielka może być maleńka, młodziutka syrenka.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

34
Hawkeye. Tom 3. L.A. Woman - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hawkeye. Tom 3. L.A. Woman
Dostępny7 szt.

Trzeci tom błyskotliwej, wielokrotnie nagradzanej serii o codziennych przygodach pary Hawkeye’ów. Tym razem Kate Bishop wyrusza do Los Angeles, aby uciec od Nowego Jorku i Clinta Bartona. Wkrótce podejmuje pracę detektywa i pomaga muzykowi odszukać jego zaginione arcydzieło, ale spragniona zemsty Madame Masque depcze jej po piętach. Scenariusz tego tomu napisał Matt Fraction (Nieśmiertelny Iron Fist, Iron Man: Pięć koszmarów), laureat Nagród Eisnera i Harveya. Autorami rysunków są Annie Wu (Archie) i Javier Pulido (She-Hulk).

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

35
Catwoman. Tom 3. Pod presją - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Catwoman. Tom 3. Pod presją
Dostępny4 szt.

Trzeci tom przygód Seliny Kyle, znanej jako Catwoman – pięknej i sprytnej złodziejki, a zarazem superbohaterki walczącej po stronie Batmana. Catwoman próbuje zaprowadzić porządek na East Endzie, ale dzielnicą wciąż rządzą gangi. Podczas gdy Batman snuje plany powstrzymania fali przemocy w całym mieście, Kotka ogranicza się do swojej okolicy, będącej najbiedniejszą częścią Gotham. Gdy jeden z najbliższych przyjaciół Seliny trafia do szpitala, bohaterka zostaje zmuszona do poradzenia sobie z przerażającym zabójcą mafii znanym jako Zeiss. Osobnika tego boi się nawet Batman, bo szaleniec jest bezlitosny i niemal nie do powstrzymania. Czy Catwoman zdoła go pokonać? I jak poradzi sobie podczas nadchodzącej wojny gangów, która obejmie całe Gotham? Selina nigdy wcześniej nie stawała przed tak wielkimi wyzwaniami. Ostatni tom opowieści o Catwoman stworzyli: wielokrotnie nagradzany scenarzysta Ed Brubaker (Captain America, Sleeper) oraz rysownicy Paul Gulacy (Batman: Prey) i Jimmy Palmiotti (Harley Quinn).

100,00 zł
77,00 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 23,00 zł

36
Goool! Przewodnik po mistrzostwach świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Goool! Przewodnik po mistrzostwach świata
Niedostępny
Brak

Niezwykle bogaty w informacje przewodnik po Mistrzostwach Świata w piłce nożnej 2018. Zawiera historię mistrzostw świata, opisy najważniejszych turniejów, krótkie biogramy legendarnych piłkarzy, charakterystyki drużyn w podziale na grupy, tabele do wpisywania wyników, zadania dla czytelników, np. skompletowanie drużyny marzeń - zaplanowanie składu, trenera i taktyki, zaprojektowanie strojów; miejsce do wklejenia wycinków i zdjęć z meczów.

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

37
Iron Man. Inwazja kosmicznych Fantomów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Iron Man. Inwazja kosmicznych Fantomów
Niedostępny
Brak

Wynalazca. Pionier. Geniusz. Tony Stark jest każdym z nich i wcale tego nie ukrywa! Tak naprawdę jest kimś więcej. Ale może nie wyprzedzajmy faktów. Po tragicznej śmierci Howarda Starka, szefa Stark Industries, na Tonym spoczęła odpowiedzialność za firmę ojca. Tony miał wówczas zaledwie dwadzieścia lat! W Stark Industries opracowywano supernowoczesną broń sprzedawaną na całym świecie. Tony nie dbał o to, co się dzieje z bronią po sprzedaży. Chciał tylko być bogaty! Przeczytaj o niesamowitej przygodzie Iron Mana i jego przyjaciół. Sprawdź, co łączy superbohaterów. Przygotuj się na inwazję kosmicznych Fantomów!

19,99 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

38
Odkrycie Belli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkrycie Belli
Dostępny6 szt.

Młoda Bella prowadzi szczęśliwe życie z ukochanym tatą – wynalazcą. Jednak w szkole czuje się samotna i niezrozumiana. Pewnego razu odkrywa w miasteczku podupadającą księgarnię. Czy zdoła przekonać innych uczniów, że książki są cudowne? Czy uda się jej ocalić sklep przed bankructwem?

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

39
Towarzysze zmierzchu. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Towarzysze zmierzchu. Tom 1
Dostępny5 szt.

Zbiorcze wydanie słynnej trylogii François Bourgeona! Średniowieczna Francja, trwa wojna stuletnia. Cały kraj jest pustoszony przez wojska angielskie, francuskie, należące do miejscowych możnowładców oraz przez bandy zwykłych rzezimieszków. Tylko nieliczne miejsca uchowały się przed pożogą. Wraz z wojną pojawia się też dżuma. Z rzezi mieszkańców małej wioski ratuje się jedynie ruda wnuczka czarownicy, Mariotte, i tchórzliwy pachołek Anicet. Przypadek sprawia, że dostają się na służbę do błędnego rycerza, który zmierza gdzieś w sobie tylko znanym, tajemniczym kierunku. Młodzi ludzie nie mają pojęcia, że u boku samotnego szlachcica przeżyją wiele niebezpiecznych przygód i zostaną wciągnięci w intrygę jednocześnie polityczną i magiczną. Rozpoczyna się wędrówka pełna krwi, walki, czarów, potworów i miłości. Autorem scenariusza i rysunków jest gwiazda pierwszej wielkości, François Bourgeon, uznawany za największego twórcę francuskiego komiksu historycznego, a zarazem za wybitnego przedstawiciela nurtu science fiction. Polski czytelnik zna dwie inne jego znakomite serie: Pasażerowie wiatru i Cyann.

100,00 zł
77,00 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 23,00 zł

40
Stadiony. Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Stadiony. Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018
Dostępny1 szt.

Mapa Rosji o wymiarach 64.5 x 90.0 cm (po rozłożeniu) z przedstawionymi stadionami, na których będą rozgrywane mecze Mistrzostw Świata 2018. Na drugiej stronie tabele rozgrywek do samodzielnego wypełniania.

19,99 zł
10,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 9,99 zł

41
Deadpool. Tom 9. Wszystko, co dobre... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deadpool. Tom 9. Wszystko, co dobre...
Dostępny2 szt.

Po spotkaniu z Zenpoolem Wade Wilson popadł w melancholię. Nie ma rady – pora wrócić do pracy. Nasz regenerujący się degenerat wyrusza na Bliski Wschód, gdzie pozornie prosta robota dla korporacji energetycznej zmienia się w brutalną bijatykę. Tymczasem wrogowie Deadpoola nie śpią. Ultimatum planuje krwawą zemstę i bynajmniej nie ma zamiaru poprzestać na jednym morderstwie. Za scenariusz tego albumu odpowiadają Brian Posehn (popularny amerykański komik znany z kina i telewizji) i Gerry Duggan (Hulk, Nova, Hawkeye vs Deadpool). Autorami rysunków są Salva Espin (Deadpool & the Mercs for Money) i Mike Hawthorne (Queen & Country).

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

42
Punisher Max. Tom 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Punisher Max. Tom 4
Dostępny8 szt.

Czwarty tom kultowej serii o samotnym mścicielu, który brutalnie rozprawia się z przestępcami. Frank Castle opuszcza Nowy Jork i wyrusza do Afganistanu, aby zmierzyć się z sowieckim zbrodniarzem wojennym nazywanym Człowiekiem z Kamienia. Następnie pięć wdów po gangsterach próbuje dokonać tego, co nie udało się ich mężczyznom, i zabić Punishera. Jednak nie tylko one szukają zemsty... Autorem tej historii jest laureat Nagrody Eisnera, scenarzysta Garth Ennis (Kaznodzieja, Hellblazer, Hitman). Rysunki stworzyli Leandro Fernández (Wolverine, Spider-Man: Splątana sieć, Deadpool: Wojna Wade’a Wilsona) oraz Lan Medina (Baśnie). Komiks tylko dla dorosłych.

90,00 zł
69,30 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 20,70 zł

43
W Robaczkowie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W Robaczkowie
Dostępny92 szt.

W Robaczkowie dawno nie było tak nerwowo. A wszystko to z powodu zbliżającego się Święta Łąki. W przedszkolu w Robaczkowie panuje ogromne podniecenie. Maluchy dostały ważne zadanie – przygotować przedstawienie „Skarby łąki”, które podczas obchodów święta obejrzy całe miasteczko. Tylko jakie skarby można znaleźć na łące? I co zrobić, jeśli znajdują się tam rzeczy, które skarbami wcale nie są – na przykład zardzewiałe puszki, torby foliowe, niedopałki i inne śmieci? Pięknie zilustrowana opowieść o tym, że nasze zachowanie ma wpływ na środowisko i że wszyscy powinniśmy szanować przyrodę.

29,99 zł
21,89 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

44
Smerfolimpiada - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smerfolimpiada
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

Kolejny 11 już tom przygód niebieskich skrzatów zawiera trzy opowiadania: Smerfolimpiada, Wielkanoc u Smerfów i Plac zabaw dla Smerfów. Papa Smerf wraz z Osiłkiem chcą zorganizować olimpiadę dla wszystkich mieszkańców wioski. Do tej pory tylko Osiłek uprawiał sporty i nikt nie chciał z nim konkurować. Sprawdź, czy nasze małe leniuchy będą chciały ćwiczyć i przejść na dietę? Dowiedz się również, jak niebezpieczne mogą być wielkanocne jajka i czym może grozić zabawa w nieznanych miejscach. Smerfy wymyślił belgijski scenarzysta i grafik Pierre Culliford (1928–1992), używający pseudonimu Peyo. Obecnie autorami serii są następcy Peyo, w tym jego syn Thierry.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

45
Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni. Tom 2. Światło w butelce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni. Tom 2. Światło w butelce
Dostępny4 szt.

Drugi tom przygód Hala Jordana w ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Korpus Zielonych Latarni został niemal całkowicie wymordowany, Green Lanterni tylko siłą woli uniknęli unicestwienia. Stoją w pierwszym i jedynym szeregu obrońców wszechświata. Korpus Sinestro nazywano tyranami i terrorystami, ale strachem zdołali zaprowadzić porządek pośród chaosu. To arcywrogowie Green Lanternów. Teraz te dwie wrogie armie muszą zjednoczyć siły w walce z większym zagrożeniem: awatarem chciwości o imieniu Larfleeze! Orange Lantern uwięził obie armie w butli i tylko Hal Jordan, największy Green Lantern, oraz Kyle Rayner, wszechpotężny White Lantern, mogą tam dotrzeć. Czy chciwość zatriumfuje? Czy zaprzysięgli wrogowie zdołają współpracować, by wszechświat ponownie rozświetlił blask sprawiedliwości?

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

46
Suicide Squad – Oddział Samobójców. Tom 2. Przy zdrowych zmysłach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Suicide Squad – Oddział Samobójców. Tom 2. Przy zdrowych zmysłach
Dostępny4 szt.

Drugi tom serii o Oddziale Samobójców w ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Suicide Squad, drużyna prowadzona żelazną ręką przez panią naczelnik Amandę Waller, zdobyła w podwodnym rosyjskim więzieniu pozaziemską Czarną Kulę. Okazało się, że artefakt krył w swym wnętrzu kryptonijskiego dyktatora – Generała Zoda. Teraz Waller musi wymyślić sposób na zapanowanie nad jedną z najniebezpieczniejszych istot w znanym wszechświecie. Niestety, promieniowanie wydobywające się z Czarnej Kuli niszczycielsko wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne prawie wszystkich ludzi znajdujących się w siedzibie Suicide Squadu. Jedynym wyjątkiem jest księżniczka szaleńców, Harley Quinn. Czy Harley zdoła pokonać Zoda i powstrzymać członków Oddziału Samobójców, by rzeczywiście nie popełnili zbiorowego samobójstwa? Opowieści zawarte w albumie stworzyli słynni autorzy amerykańscy: scenarzysta Rob Williams (Batman, Harley Quinn, Marsjański Łowca Ludzi) i rysownik Jim Lee (Batman, Superman, Iron Man).

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

47
Mój Kucyk Pony. Przyjaźń to magia. Tom 11 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój Kucyk Pony. Przyjaźń to magia. Tom 11
Niedostępny
Brak

Seria komiksów My Little Pony: Przyjaźń to magia została stworzona na podstawie serialu animowanego o tym samym tytule. Dzięki wyrazistym postaciom, intrygującej akcji i niebanalnemu humorowi cykl zyskał na świecie wielu fanów – zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych czytelników. W drodze powrotnej z Abyssinii kucyki odkrywają nowe gorące źródła. Po wesołej zabawie w wodzie zaczynają zachowywać się trochę dziwnie, a nawet... złowrogo. W drugiej historii w Ponyville odbywają się wybory. Wydaje się, że Pani Burmistrz ma zwycięstwo w kieszeni. Jednak tym razem będzie miała rywala. Kiedy do wyścigu wyborczego staje Filthy Rich, wszystko się może zdarzyć!

29,99 zł
23,09 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

48
Zula i magiczne obrazy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zula i magiczne obrazy
Dostępny4 szt.

Cześć, to znowu ja, wasza mała czarodziejka Zula. Jakiś czas temu przyśnił mi się niebieski dom, który wyrósł na Poziomkowej Polanie. Okazało się, że pojawił się naprawdę i że ma bardzo tajemniczego mieszkańca – Karła z doczepianą grzywką, właściciela magicznych obrazów. Są na nich namalowane niezwykłe postaci: zebrokury, dziewczyna z szyją żyrafy i kobieta z króliczymi uszami. Stanie się coś dziwnego – chociaż może się to wam wydać mało prawdopodobne, w jednym z obrazów zostanie uwięziona bliska mi osoba, którą będę musiała uratować! Uff… To przygoda pełna tajemnic i trudnych zagadek. Ale kto jak nie ja podoła temu zadaniu? „Czarodziejka Zula” to seria o zabawnej i rezolutnej dziewięciolatce, która zupełnie przypadkowo odkrywa w sobie pokłady magii. Początkowo nie do końca wie, jak tę moc mądrze wykorzystać, jednak z czasem się tego uczy. To również historia o przyjaźni, tolerancji oraz o tym, że w życiu ważne jest pomaganie innym. Ta seria spodoba się nie tylko małym dziewczynkom! Natasza Socha – dziennikarka i pisarka. Urodziła się z długą pępowiną owiniętą wokół szyi. Skutki tamtego wydarzenia są takie, iż nie cierpi golfów ani bluzeczek z kołnierzykami, jej obawę budzą też apaszki oraz szaliki. W dzieciństwie chciała zostać chirurgiem. Ćwiczyła na wielkiej lali, której wstrzykiwała zupę pomidorową z prawdziwej strzykawki. Medycyna przegrała jednak z pragnieniem pisania. Przez kilkanaście lat pracowała jako dziennikarka, a kiedy miłość zagoniła ją na niemiecką wieś, zaczęła też pisać książki. Spod jej pióra wyszły m.in.: „Macocha”, „Ketchup”, „Zbuki”, „Gotuj, karm i kochaj”, „Maminsynek”, „Awaria małżeńska”, „Rosół z kury domowej”, „Hormonia”, „Dziecko last minute”. Ma dwójkę dzieci, Olgę i Filipa. Agnieszka Antoniewicz – absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie oraz Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Dyplom z wyróżnieniem obroniła w Pracowni Ilustracji i Rysunku Użytkowego prof. Tomasza Jury. Po ukończeniu studiów rozpoczęła współpracę z dwutygodnikiem dla dzieci „Świerszczyk”. W ilustracji wykorzystuje tradycyjne techniki rysunkowe oraz programy graficzne. Uwielbia podróżować. W wolnych chwilach jeździ na rolkach.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

49
Gdzieś daleko. Bajka eko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdzieś daleko. Bajka eko
Dostępny21 szt.

W królestwie Niezielencji nie dzieje się dobrze. Dawną świetność przygniotły sterty śmieci. Jest ich tyle, że król i królowa nie mogą się przez nie przedrzeć do tronu. A wszystko to z winy kapryśnej królewny Brajki, na żądanie której naukowcy od lat zużywają surowce naturalne, niszczą ziemię, płoszą zwierzynę, wycinają lasy i zaśmiecają środowisko, jednym słowem doprowadzają królestwo do ruiny, a wszystko to w imię postępu i rozwoju cywilizacji. Zrozpaczony król mówi: dość! i postanawia wydać królewnę za mąż za tego, kto zaprowadzi w królestwie porządek.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

50
Wspólnicy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspólnicy
Dostępny27 szt.

Twórca postaci komisarza Maigreta pisał też powieści, w których zajmował się szukaniem „nagiego człowieka”. A w analizowaniu ludzkich charakterów Simenon był mistrzem...Jacek Szczerba, „Gazeta Wyborcza” Gdyby Joseph Lambert nie trzymał ręki między udami Edmonde, swojej sekretarki, podczas gdy kierował samochodem, pewnie nie doszłoby do wypadku. Do wypadku, który okazał się straszny w skutkach.Na szczęście dla tych dwojga nikt nie widział zdarzenia. I oboje mogą milczeć. Tyle że śledztwo zatacza coraz szersze kręgi, a opinia publiczna wydała już wyrok na sprawcę… Georges Simenon (1903-1989) to pisarz, który sławę zdobył dzięki postaci komisarza Maigreta, ale literacko doskonalsze są jego „romans dur”, jak sam je nazwał - powieści twarde, opisujące ludzkie losy, nierzadko skomplikowane, zwykle tragiczne, ale zawsze podane z zadziwiającą prostotą. Na tym polega fenomen pisarza, którego utwory przetłumaczono na większość języków świata.

19,00 zł
15,99 zł

Rabat 15,8%
oszczędzasz 3,01 zł

Wróć do góry