hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.02.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 8 lutego 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Szachy. Mój pierwszy podręcznik (Ferenc Halasz, Zoltan Géczi), na drugim To nie jest kolejna książka do matmy. Genialne zadania do narysowania (Anna Weltman). Kolejny produkt to Kostek na nartach (Alex T. Smith) oraz Życie w szkolnej klasie. Jak poprawić relacje i zapobiegać przemocy (Fabio Pasquale, Alfredo Cenini).
1
Szachy. Mój pierwszy podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Szachy. Mój pierwszy podręcznik
Dostępny
212 szt.

Witamy w świecie szachów! Szachy to najpopularniejsza gra planszowa na świecie. Partie szachowe przy niezmiennych zasadach rozgrywane są od stuleci i codziennie miliony graczy siada przy szachownicy. Dzięki tej książce dzieci poznają podstawy gry w szachy i nauczą się sztuczek, które pomogą im wygrać niejedną partię szachów. W średniowieczu umiejętność gry w szachy uznawana była za tak dużą zaletę, że bez niej nie pasowano nikogo na rycerza. Dzięki tej książce każdy może zostać odważnym rycerzem 64 pól. Mamy nadzieję, że dzieci, które sięgną po tę książkę, będą czerpać tyle samo przyjemności z jej czytania, ile my czerpaliśmy z jej tworzenia. Szykujcie szachownicę i niech rozpocznie się zabawa! Odbiorcy: • dzieci, które mają ochotę nauczyć się gry w szachy; • młodzi szachiści pragnący szlifować swoje umiejętności; • rodzice i dziadkowie chcący pomóc dzieciom rozwijać ich pasje. Dlaczego warto nabyć tę książkę: • w przystępny sposób wyjaśnia dzieciom zasady gry w szachy; • opracowana z pomocą instruktora szachowego, zarazem sędziego szachowego klasy państwowej; • to podręcznik dla przyszłych mistrzów szachowych.

29,00 zł
16,99 zł

Rabat 41,4%
oszczędzasz 12,01 zł

61 osób kupiło
2
To nie jest kolejna książka do matmy. Genialne zadania do narysowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To nie jest kolejna książka do matmy. Genialne zadania do narysowania
Dostępny
112 szt.

To nie jest zwyczajna książka do matmy! Autorka przebojowego niepodręcznika To nie jest książka do matmy znów zaprasza do zabawy matematyką i sztuką. Oto nowa porcja inspirujących zadań, pomysłów i instrukcji, dzięki którym nauczysz się tworzyć niesamowite mozaiki, rysunki i trójwymiarowe modele. Są tu znikające kwadraty i fraktalne drzewa, smocze krzywe i puzzle z kostek domina, bilardowe wzory i figury tworzone jednym cięciem nożyczek. A wszystko to pomoże ci odkryć, że matematyka i sztuka mają więcej wspólnego, niż myślisz. Sztuka i matematyka to dwa zupełnie różne światy? Tak ci się tylko wydaje! Wystarczy odrobina wyobraźni, by figury i liczby zmieniły się w ozdobne wzory, niesamowite rysunki i trójwymiarowe modele. Licz, rysuj, wycinaj i składaj. Twórz matemagiczne układanki i zwariowane zakrętasy. Buduj gąbczaste fraktale i zaplataj gwiaździste węzły. Nieważne, czy wolisz liczyć, czy rysować – czeka cię świetna zabawa! I pamiętaj: to nie jest kolejna książka do matmy! A może jest?

32,90 zł
20,40 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 12,50 zł

12 osób kupiło
3
Kostek na nartach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostek na nartach
Dostępny
39 szt.

Przeurocza seria o psie, przypominającym nieco naszego Ferdynanda Wspaniałego, zachwyca wyjątkowymi ilustracjami i niezwykle dowcipnym tekstem. Dobra zabawa i dla dzieci, i dla rodziców. Pewnego zimowego dnia niewinna zabawa śnieżkami i lepienie bałwana przeradza się w potężną lawinę! Kostkowi jak zwykle dzielnie towarzyszy Pan Piętka, jego najlepszy przyjaciel, który jest… skarpetką. „Ilustracje pełne humoru i elegancji…” SUNDAY TIMES Książka nominowana do Waterstones Children’s Book Prize.Dzieło oficjalnego ilustratora Światowego Dnia Książki.

16,91 zł
12,99 zł

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,92 zł

2 osoby kupiły
4
Życie w szkolnej klasie. Jak poprawić relacje i zapobiegać przemocy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie w szkolnej klasie. Jak poprawić relacje i zapobiegać przemocy
Dostępny
24 szt.

Jednym z najpoważniejszych problemów dzisiejszej szkoły jest bez wątpienia przemoc wobec słabszych. Mierzą się z nią sami uczniowie, ich rodzice, a także nauczyciele, których rolą jest nie tylko przekazywanie wiedzy, ale również wychowywanie i kształtowanie odpowiednich postaw. Życie w szkolnej klasie to książka, która prezentuje odkrywczą, a co najważniejsze skuteczną metodę pracy z grupami dzieci i młodzieży, która gwarantuje szybkie i trwałe rezultaty na polu integracji, współdziałania i wzrostu empatii wobec wszystkich członków grupy. Mowa o Circle Time 3.0, która nie wymaga żadnych dodatkowych środków – wystarczy szkolna sala i nauczyciel prowadzący. Co za tym idzie, strategie stosowane w tej metodzie mogą być szybko wykorzystane za każdym razem, gdy zachodzi potrzeba interwencji w wewnętrzne relacje grupy. Zapraszamy do lektury i wcielania metody Circle Time 3.0 w życie! Odbiorcy: – nauczyciele i wychowawcy pracujący w szkołach podstawowych i średnich; – wychowawcy, animatorzy i opiekunowie pracujący z grupami młodzieży; – pedagodzy i psychologowie zajmujący się problemami w grupach młodzieży. Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę: – podaje sprawdzone metody poprawiania relacji w grupach młodzieży i rozwiązywania problemów; – prezentuje metodę sprawdzoną w praktyce i łatwą w stosowaniu w warunkach szkolnych; – pozwala osiągać wymierne rezultaty i realnie zapobiegać problemom w grupach młodzieży.

26,00 zł
19,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 6,01 zł

2 osoby kupiły
5
Play-Doh. Ośmiornica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Play-Doh. Ośmiornica
Play-Doh, Play-Doh
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Ta wesoła Ośmiorniczka strzeże skrzyni ze skarbami! Rozpocznij swoją morską przygodę, umieszczając ciastolinę Play-Doh wewnątrz ośmiornicy, zakręć korbką i obserwuj, jak macki same rosną! A gdy otworzysz skrzynię ze skarbami oraz tajemniczą muszelkę, przekonasz się, że to nie koniec zabawy! Każdy z dodatków bogaty jest w iście morskie wzory, dzięki którym urozmaicisz środowisko ośmiornicy.To jednak nie wszystko! Rybie akcesoria (delfinek, krab i homar) pomogą wam przygotować niejedną kolorową kreację. W zestawie aż 5 tubek z ciastoliną. Zawartość zestawu: - zestaw do zabawy ciastoliną w formie zabawnej ośmiornicy, - tłoczenia do wyciskania fantastycznych kształtów związanych z tematyką morską, - foremki: skrzynia i muszelka, - narzędzia w kształcie delfinka i rybki do wycinania wzorów, - wałeczek w wypustkami, - nożyczki w homara, - 5 tub z kolorowa ciastoliną. Wymiary opakowania: 28.0 x 22.0 x 7.0 cm.

90,39 zł
81,35 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,04 zł

3 osoby kupiły
6
Zwierzęta polskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta polskie
Dostępny
23 szt.

Książeczka całokartonowa Edukacyjna seria "Poznajemy zwierzęta" została wydana z myślą o najmłodszych dzieciach. Twarda oprawa, poręczny format i piękne, kolorowe zdjęcia przyciągają uwagę dzieci i i zachęcają do oglądania. Czy wiecie, jakie dzikie zwierzęta żyją w naszym kraju? Książka odkrywa przed małymi czytelnikami niedostępny, ale jakże fascynujący świat dzikich zwierząt mieszkających w Polsce.

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

2 osoby kupiły
7
Revell 32184. Email Color. Farba Leather Brown- skórzany brązowy matowy, 14 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Revell 32184. Email Color. Farba Leather Brown- skórzany brązowy matow...
Revell
Dostępny
12 szt.

Farby Email Color to farby syntetyczne nie uszkadzające zewnętrznych powierzchni plastikowych modeli. Farby można nakładać za pomocą pędzelków i aerografów i rozcieńczać najlepiej za pomocą „Revell Color Mix". Do czyszczenia pozostałości farby z pędzelka i aerografu używaj tylko „Revell Painta Clean". Pojemność: 14 ml

8,99 zł
1 osoba kupiła
8
Fisher Price. FGJ40 Aktywizująca książeczka. Liczymy 1-5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher Price. FGJ40 Aktywizująca książeczka. Liczymy 1-5
Fisher Price
Dostępny
14 szt.

Twoje dziecko pokocha tę miękką książeczkę, a na każdej kolejnej stronie czeka je nowa, ekscytująca niespodzianka! Każda z trzech stron ma wyraziste kolory, wizerunki przyjaznych zwierzątek oraz rozmaite ciekawe powierzchnie do odkrywania dotykiem. Wbudowane niespodzianki – takie jak ukryta piszczałka, lustereczko czy przymocowana do książeczki małpka-gryzaczek i klekotka – zapewnią maluchowi całe mnóstwo świetnej zabawy zarówno w domu, jak i poza nim! Zabawa w połączeniu z rozwojem: - Znajomość liczb: Podczas zabawy książeczką maluchy poznają pierwsze liczby. - Zmysły: Żywe kolory, różnorodne faktury i radosne piszczące dźwięki stymulują rozwijające się zmysły maluszka. Wymiary opakowania: 16.5 x 22.9 x 4.4 cm.

61,70 zł
55,53 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,17 zł

1 osoba kupiła
9
Basia. Wierszyki dla maluchów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia. Wierszyki dla maluchów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

Kartonowa książeczka zawiera znakomicie zilustrowany utwór należący do klasyki literatury dziecięcej.

2,99 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
10
Nie psujcie sobie przyjemności, jest święta! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie psujcie sobie przyjemności, jest święta!
Dostępny
4 szt.

Nie, przyjemność seksualna nie jest tabu w wierze katolickiej. I może być święta. Pragnienie fizyczne stanowi ważną sferę chrześcijańskiego małżeństwa, które nie ogranicza się do prokreacji. Książka Nie psujcie sobie przyjemności, jest święta otwiera horyzonty, które mogą zaskakiwać i szokować. Olivier Florant – chrześcijański doradca i seksuolog z odwagą rozmontowuje uprzedzenia wobec stanowiska Kościoła, który osądzany jest jako zacofany i wpędzający w poczucie winy, już z powodu samych tylko myśli. Wiele małżeństw wciąż jeszcze opiera się przyjęciu wulgarnej wizji seksualności proponowanej przez popkulturę i mass-media. Zarówno dla tych małżeństw, jak i dla wszystkich rozczarowanych i oszukanych przez obietnice rewolucji seksualnej książka Oliviera Floranta może być ważną pomocą, źródłem otuchy i inspiracji. o. Jarosław Kupczak OP

34,90 zł
29,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,23 zł

1 osoba kupiła
11
Teatr baletowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teatr baletowy
Dostępny
84 szt.

Przeczytaj ciekawą historyjkę i samodzielnie stwórz wspaniałą baletową scenę. Przedstawienie za chwilę zacznie się, a baletnice mają masę różnych problemów z kostiumami! Czy zdążą się przygotować, zanim podniesie się kurtyna? Zestaw zawiera ponad 20 elementów, z których małe tancerki mogą zbudować teatr baletowy. Książka całokartonowa.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
12
Poradnik wiercipięty, czyli jak uwolnić energię na 101 sposobów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poradnik wiercipięty, czyli jak uwolnić energię na 101 sposobów
Dostępny
15 szt.

We współczesnym świecie, w którym królują komputery, tablety i smartfony, ważne jest, by odkrywać wraz z dziećmi inne sposoby na spędzanie wolnego czasu. Aktywność na świeżym powietrzu jest rozrywką, która na nowo powinna być doceniona. Warto więc pokazać dzieciom, jak wspaniale mogą bawić się w parku, nad jeziorem, w lesie, a nawet na własnym podwórku. Książka Poradnik wiercipięty to kompendium pomysłów – od wspinania się na drzewa, przez jazdę na sankach, po malowanie obrazków, budowanie domków dla ptaków czy tworzenie własnego miniogródka. Każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie: propozycje szalonych zabaw z przyjaciółmi i spokojne zajęcia wymagające skupienia i dokładności. Zapraszamy do czytania i radosnego spędzania czasu! Odbiorcy: – rodzice i opiekunowie chcący zainspirować dzieci do aktywności na świeżym powietrzu; – wychowawcy i nauczyciele potrzebujący nowych pomysłów na zabawy z wychowankami; – dzieci poszukujące nowych, ciekawych pomysłów na wspólne i indywidualne zabawy. Dlaczego warto nabyć tę książkę: – zawiera zbiór doskonałych pomysłów na zabawy; – rozwija w dzieciach kreatywność, otwartość i ciekawość świata, a także doskonali ich sprawność fizyczną; – jest przemyślana i dostosowana do możliwości dzieci, uwzględnia także ich bezpieczeństwo podczas zabaw.

29,00 zł
21,46 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,54 zł

1 osoba kupiła
13
Revell 32176. Email Color. Farba Light Grey USAF - jasnoszary USAF matowy, 14 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Revell 32176. Email Color. Farba Light Grey USAF - jasnoszary USAF mat...
Revell
Dostępny
15 szt.

Farby Email Color to farby syntetyczne nie uszkadzające zewnętrznych powierzchni plastikowych modeli. Farby można nakładać za pomocą pędzelków i aerografów i rozcieńczać najlepiej za pomocą „Revell Color Mix". Do czyszczenia pozostałości farby z pędzelka i aerografu używaj tylko „Revell Painta Clean". Pojemność: 14 ml

8,99 zł
1 osoba kupiła
14
Wiedza o społeczeństwie, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiedza o społeczeństwie, CD
Lao Che, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Na tej płycie zespół sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Za produkcję płyty ponownie odpowiada Piotr „Emade” Waglewski oraz Filip „Wieża” Różański. Do zespołu dołączył nowy muzyk - Karol Gola (saksofon barytonowy, klawisze, flet), znany między innymi z zespołów Pink Freud czy Jazzombie. Tytułowa Wiedza o społeczeństwie to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina. Lista utworów: 1. Kapitan Polska 2. United Colours Of Armagedon 3. Nie raj 4. Gott Mit Lizus 5. Liczba mnoga 6. Polak, Rusek i Niemiec 7. Sen a'la tren 8. Baśń tysiąca i jednej nocki 9. Spółdzielnia 10. Szkolnictwo 11. Zbieg z Krainy Dreszczowców

39,99 zł
36,79 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,20 zł

1 osoba kupiła
15
Email Color 15 Yellow Mat 14ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
1 osoba kupiła
16
Hadeon, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hadeon, CD
Pestilence, Mystic Production
Dostępny
15 szt.

Lista utworów: 1. Unholy transcript 2. Non physical existent 3. Multi dimensional 4. Oversoul 5. Materialization 6: Astral projection 7. Discarnate entity 8. Subvisions 9. Manifestations 10. Timeless 11. Ultra demons 12. Layers of reality 13. Electro magnetic

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

17
Jacyś złośliwi bogowie zakpili z nas okrutnie. Korespondencja 1955-1996 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jacyś złośliwi bogowie zakpili z nas okrutnie. Korespondencja 1955-199...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.05

„Wisełka” i „Kochany Zbyszek” – niezwykły zapis przyjaźni dwojga wybitnych poetów. Wisława Szymborska i Zbigniew Herbert – niewielu wie, że łączyła ich bliska i serdeczna relacja. A że oboje byli mistrzami zwięzłej i pełnej humoru epistolografii – toteż książka prezentująca niepublikowane listy obojga to znakomita lektura, obficie zilustrowana nie tylko sławnymi już kolażami, ale również reprodukcjami kart pocztowych i rysunkami Zbigniewa Herberta. Początek korespondencji to list Szymborskiej, która jako redaktorka krakowskiego tygodnika „Życie Literackie” prosi Herberta o przysłanie wierszy. Jest rok 1955, zaczęła się już odwilż, redakcja planuje przedstawienie kilku młodych poetów przed debiutem książkowym. Znajomość szybko zmieniła się w serdeczną przyjaźń, a wymiana listów przybrała postać towarzyskiej gry. Ostatni list pochodzi z roku 1996; nagrodzona właśnie Noblem Szymborska, dziękując Herbertowi za gratulacje, pisze: „Zbyszku, Wielki Poeto! Gdyby to ode mnie zależało, to Ty byś teraz męczył się nad przemówieniem...”. Brawurowy humor, błyskotliwość, dystans do siebie i do świata – korespondencja Wisławy Szymborskiej i Zbigniewa Herberta to niezwykły zapis ich przyjaźni; książka, którą czyta się z uśmiechem i wzruszeniem. Redakcja i opracowanie edytorskie Ryszard Krynicki.

45,00 zł
32,40 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

18
Plecak młodzieżowy z rączką czarny basic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak młodzieżowy z rączką czarny basic
Beniamin
Niedostępny
Brak

Posiada dwie główne kieszenie z przegródkami na dokumenty, telefon, tablet, laptopa, na froncie ukośna kieszonka zapinana na zamek, metalowa rączka, wymiary 30x41x9,5cm

96,76 zł
91,92 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,84 zł

19
Notes klejony A6 96 kartek kratka Selfies 10 sztuk mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes klejony A6 96 kartek kratka Selfies 10 sztuk mix
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.17

NOTES KLEJONY A6/96k. Kratka, pakowany po 10 sztuk, mix 4 wzorów

23,20 zł
22,04 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,16 zł

20
Plecak młodzieżowy z rączką granatowy basic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak młodzieżowy z rączką granatowy basic
Beniamin
Niedostępny
Brak

Posiada dwie główne kieszenie z przegródkami na dokumenty, telefon, tablet, laptopa, na froncie ukośna kieszonka zapinana na zamek, metalowa rączka, wymiary 30x41x9,5cm

96,76 zł
91,92 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,84 zł

21
Plecak młodzieżowy z rączką fioletowy basic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak młodzieżowy z rączką fioletowy basic
Beniamin
Niedostępny
Brak

Plecak młodzieżowy z rączką / fioletowy posiada dwie główne kieszenie z przegródkami na dokumenty, telefon, tablet, laptopa, na froncie ukośna kieszonka zapinana na zamek, metalowa rączka, wymiary 30x41x9,5cm

96,76 zł
91,92 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,84 zł

22
Burn it down. Limited Edition, CD + plakat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Burn it down. Limited Edition, CD + plakat
The Dead Daisies, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Lista utworów: 1. Resurrected 2. Rise Up 3. Burn It Down 4. Judgement Day 5. What Goes Around 6. Bitch 7. Set Me Free 8. Dead And Gone 9. Can't Take It With You 10. Leave Me Alone 11. Revolution (bonus track)

58,90 zł
54,19 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

23
The Burn It Down, LP czerwone + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Burn It Down, LP czerwone + CD
The Dead Daisies, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.24

Tracklista: Strona A: 1. Resurrected 2. Rise Up 3. Burn It Down 4. Judgement Day 5. What Goes Around Strona B: 1. Bitch 2. Set Me Free 3. Dead And Gone 4. Can't Take It With You 5. Leave Me Alone

73,90 zł
67,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

24
Find a light, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Find a light, LP
Smoke Blackberry, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.26

Lista utworów: 1. Flesh and Bone 2. Run Away from It All 3. The Crooked Kind 4. Medicate My Mind 5. I've Got This Song 6. Best Seat in the House 7. I'll Keep Ramblin' (Feat. Robert Randolph) 8. Seems So Far 9. Lord Strike Me Dead 10. Let Me Down Easy (Feat. Amanda Shires) 11. Nobody Gives a Damn 12. Til the Wheels Fall Off (Feat. The Wood Brothers) 13. Mother Mountain

89,90 zł
82,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,19 zł

25
Find A Light, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Find A Light, CD
Blackberry Smoke, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

Tracklista: 1. Flesh And Bone 2. Run Away From It All 3. The Crooked Kind 4. Medicate My Mind 5. I’ve Got This Song 6. Best Seat In the House 7. I’ll Keep Ramblin’ 8. Seems So Far 9. Lord Strike Me Dead 10. Let Me Down Easy 11. Nobody Gives A Damn 12. Til The Wheels Fall Off 13. Mother Mountain

55,90 zł
51,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,47 zł

26
Bajeczka o osiołku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajeczka o osiołku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Kartonowa książeczka zawiera znakomicie zilustrowany utwór należący do klasyki literatury dziecięcej.

2,99 zł
Powiadomienie
27
Exile Amongst The Ruins, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exile Amongst The Ruins, CD
Primordial, Mystic Production
Dostępny
12 szt.

Lista utworów: 1. Nail Their Tongues 2. To Hell or the Hangman 3. Where Lie the Gods 4. Exile Amongst the Ruins 5. Upon Our Spiritual Deathbed 6. Stolen Years 7. Sunken Lungs 8. Last Call

58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

28
Exile Amongst The Ruins. Limited Edition, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exile Amongst The Ruins. Limited Edition, 2 CD
Primordial, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.23

Lista utworów: CD 1: 1. Nail Their Tongues 2. To Hell or the Hangman 3. Where Lie the Gods 4. Exile Amongst the Ruins 5. Upon Our Spiritual Deathbed 6. Stolen Years 7. Sunken Lungs 8. Last Call CD 2: 1. Stolen Years (Instrumental Version) 2. Dark Horse On The Wind 3. The Foggy Dew 4. Babel's Tower 5. Come The Flood 6. Ghosts Of The Charnel House

73,90 zł
67,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

29
Knights Call, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Knights Call, CD
Axel Rudi Pell, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Lista utworów: 1. The Medieval Overture 2. The Wild and the Young 3. Wildest Dreams 4. Long Live Rock 5. The Crusaders of Doom 6. Truth and Lies 7. Beyond the Light 8. Slaves on the Run 9. Follow the Sun 10. Tower of Babylon 13

49,90 zł
45,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,99 zł

30
Knights Call. Limited Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Knights Call. Limited Edition, CD
Axel Rudi Pell, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.13

Lista utworów: 1. The Medieval Overture (Intro) 2. The Wild And The Young 3. Wildest Dreams 4. Long Live Rock 5. The Crusader Of Doom 6. Truth And Lies 7. Beyond the Light 8. Slaves On The Run 9. Follow the Sun 10. Tower Of Babylon

49,90 zł
45,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,99 zł

31
Auri, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auri, CD
Auri, Mystic Production
Dostępny
12 szt.

Lista utworów: 1. The Space Between 2. I Hope Your World Is Kind 3. Skeleton Tree 4. Desert Flower 5. Night 13 6. See 7. The Name Of The Wind 8. Aphrodite Rising 9. Savant 10. Underthing Solstice 11. Them Thar Chanterelles

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

32
Black Heaven, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Black Heaven, CD
Earthless, Mystic Production
Dostępny
13 szt.

Lista utworów: 1. Gifted By The Wind 2. End To End 3. Electric Flame 4. Volt Rush 5. Black Heaven 6. Sudden End

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

33
Host. Remastered 2017, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Host. Remastered 2017, CD
Paradise Lost, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. So Much Is Lost 2. Nothing Sacred 3. In All Honesty 4. Harbour 5. Ordinary Days 6. It’s Too Late 7. Permanent Solution 8. Behind The Grey 9. Wreck 10. Made The Same 11. Deep 12. Year Of Summer 13. Host

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

34
Co słonko widziało - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co słonko widziało
Niedostępny
Brak

Kartonowa książeczka zawiera znakomicie zilustrowany utwór należący do klasyki literatury dziecięcej.

2,99 zł
Powiadomienie
35
Violence, LP, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Violence, LP, czarny
Editors, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.14

Tracklista: 1. Cold 2. Hallelujah (So Low) 3. Violence 4. Darkness At The Door 5. Nothingness 6. Magazine 7. No Sound But The Wind 8. Counting Spooks 9. Belong

44,90 zł
41,31 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

36
Decades. An Archive Of Song 1996-2015, Limited Edition, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Decades. An Archive Of Song 1996-2015, Limited Edition, 2 CD
Nightwish, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.09

Tracklista: CD 1: 1. The Greatest Show On Earth 2. Élan 3. My Walden 4. Storytime 5. I Want My Tears Back 6. Amaranth 7. The Poet And The Pendulum 8. Nemo 9. Wish I Had An Angel CD 2: 1. Ghost Love Score 2. Slaying The Dreamer 3. End Of All Hope 4. 10th Man Down 5. The Kinslayer 6. Dead Boy’s Poem 7. Gethsemane 8. Devil & The Deep Dark Ocean 9. Sacrament Of Wilderness 10. Sleeping Sun 11. Elvenpath 12. The Carpenter 13. Nightwish (demo)

110,90 zł
102,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

37
AmeriKKKant, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AmeriKKKant, CD
Ministry, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. I Know Words 2. Twilight Zone 3. Victims Of A Clown 4. TV5-4 Chan 5. We’re Tired Of It 6. Wargasm 7. Antifa 8. Game Over 9. AmeriKKKa

37,90 zł
34,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

38
Decades. An Archive Of Song 1996-2015, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Decades. An Archive Of Song 1996-2015, 2 CD
Nightwish, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.13

Tracklista: CD 1: 1. The Greatest Show On Earth 2. Élan 3. My Walden 4. Storytime 5. I Want My Tears Back 6. Amaranth 7. The Poet And The Pendulum 8. Nemo 9. Wish I Had An Angel CD 2: 1. Ghost Love Score 2. Slaying The Dreamer 3. End Of All Hope 4. 10th Man Down 5. The Kinslayer 6. Dead Boy’s Poem 7. Gethsemane 8. Devil & The Deep Dark Ocean 9. Sacrament Of Wilderness 10. Sleeping Sun 11. Elvenpath 12. The Carpenter 13. Nightwish (demo)

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

39
The Gathering. Remastered 2017, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Gathering. Remastered 2017, LP
Testament, Mystic Production
Dostępny
12 szt.

Tracklista: Strona A: 1. D.N.R. (Do Not Resuscitate) 2. Down For Life 3. Eyes Of Wrath 4. True Believer 5. 3 Days In Darkness 6. Legions Of The Dead Strona B: 1. Careful What You Wish For 2. Riding The Snake 3. Allegiance 4. Sewn Shut Eyes 5. Fall Of Sipledome 6. Hammer Of The Gods

86,90 zł
79,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

40
Violence. Limited Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Violence. Limited Edition, CD
Editors, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.29

Tracklista: 1. Cold 2. Hallelujah (So Low) 3. Violence 4. Darkness At The Door 5. Nothingness 6. Magazine 7. No Sound But The Wind 8. Counting Spooks 9. Belong

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

41
Change Your Position, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Change Your Position, CD
Tax The Heat, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Po udanym i dobrze przyjętym debiucie w 2016 roku Tax The Heat prezentują swój kolejny materiał. Album powstał bardzo spontanicznie, i jak przyznają sami członkowie grupy, komponowanie nowych utworów przyszło im niezwykle łatwo. Największą inspiracją Tax The Heat są doświadczenia nabyte podczas koncertów na żywo. Tracklista: 1. Money In The Bank 2. Change Your Position 3. Playing With Fire 4. All That Medicine 5. On The Run 6. The Last Time 7. Taking The Hit 8. My Headspace 9. We Are Consumers 10. Cut Your Chains 11. Wearing A Disguise 12. The Symphony Has Begun

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

42
Year Of The Tiger. Limited Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Year Of The Tiger. Limited Edition, CD
Myles Kennedy, Mystic Production
Dostępny
18 szt.

Tracklista: 1. Year Of The Tiger 2. The Great Beyond 3. Blind Faith 4. Devil On The Wall 5. Ghost Of Shangri La 6. Turning Stones 7. Haunted By Design 8. Mother 9. Nothing But A Name 10. Love Can Only Heal 11. Songbird 12. One Fine Day

40,90 zł
37,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,27 zł

43
Wiedza o społeczeństwie, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiedza o społeczeństwie, LP
Lao Che, Mystic Production
Dostępny
1 szt.

Na tej płycie zespół sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych, jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Za produkcję płyty ponownie odpowiada Piotr "Emade" Waglewski oraz Filip "Wieża" Różański. Do zespołu dołączył nowy muzyk - Karol Gola (saksofon barytonowy, klawisze, flet) znany między innymi z zespołów Pink Freud czy Jazzombie. Tytułowa Wiedza o społeczeństwie to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina. Tracklista: 1. Kapitan Polska 2. United Colours Of Armagedon 3. Nie raj 4. Gott Mit Lizus 5. Liczba mnoga 6. Polak Rusek i Niemiec 7. Sen A'la Tren 8. Baśń tysiąca i jednej nocki 9. Spółdzielnia 10. Szkolnictwo 11. Zbieg z Krainy Dreszczowców

143,90 zł
132,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,51 zł

44
Violence, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Violence, CD
Editors, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Violence to szósty album angielskiego zespołu Editors. Tracklista: 1. Cold 2. Hallelujah (So Low) 3. Violence 4. Darkness At The Door 5. Nothingness 6. Magazine 7. No Sound But The Wind 8. Counting Spooks 9. Belong

39,99 zł
36,79 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,20 zł

45
Resurrection, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Resurrection, CD
Michael Schenker Fest, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.08

Tracklista: 1. Heart And Soul 2. Warrior 3. Take Me To The Church 4. Night Moods 5. The Girl With The Stars In Her Eyes 6. Everest 7. Messin’ Around 8. Time Knows When It´s Time 9. Anchors Away 10. Salvation 11. Livin‘ A Life Worth Livin‘ 12. The Last Supper

37,90 zł
34,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

46
Resurrection, LP czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Resurrection, LP czarny
Michael Schenker Fest, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.11

1. Heart And Soul 2. Warrior 3. Take Me To The Church 4. Night Moods 5. The Girl With The Stars In Her Eyes 6. Everest 7. Messin’ Around 8. Time Knows When It´s Time 9. Anchors Away 10. Salvation 11. Livin’ A Life Worth Livin’ 12. The Last Supper

100,90 zł
92,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,07 zł

47
Resurrection. Limited Edition, CD + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Resurrection. Limited Edition, CD + DVD
Michael Schenker Fest, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.05

Tracklista: CD: 1. Heart And Soul 2. Warrior 3. Take Me To The Church 4. Night Moods 5. The Girl With The Stars In Her Eyes 6. Everest 7. Messin’ Around 8. Time Knows When It´s Time 9. Anchors Away 10. Salvation 11. Livin‘ A Life Worth Livin‘ 12. The Last Supper DVD: 1. Warrior (video clip) 2. Michael Schenker Fest – The Documentation 3. Michael Schenker Fest – Interview 4. Michael Schenker Fest at Loudpark 2017

69,99 zł
64,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,60 zł

48
Poezje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poezje
Dostępny
30 szt.

Wybór wierszy jednego z największych poetów polskich.

15,00 zł
12,99 zł

Rabat 13,4%
oszczędzasz 2,01 zł

49
Prawo prasowe Komentarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo prasowe Komentarz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.22

Komentarz zawiera omówienie przepisów Prawa prasowego z uwzględnieniem najnowszych zmian dotyczących m.in.: ? treści prawa do autoryzacji, ? procedury jej dokonywania, ? sankcji za naruszenie przepisów o autoryzacji, ? prawa odmowy wykonania polecenia służbowego przez dziennikarza. Dla zilustrowania praktycznych problemów autorzy przedstawiają orzecznictwo w sprawach o naruszenie dóbr osobistych oraz o publikację sprostowań. Zestawiono stanowiska sądów polskich i Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu na tle podobnych stanów faktycznych. Ułatwi to prawnikom praktykom odniesienie się do orzecznictwa tego drugiego organu. Istotne fragmenty orzeczeń zostały zamieszczone w komentarzu, dzięki czemu osoby sporządzające pisma procesowe unikną konieczności każdorazowego sięgania do tekstów tych orzeczeń i ich analizy. Publikacja jest przeznaczona dla prawników, wydawców, redaktorów i rzeczników prasowych. Zainteresuje również studentów wydziałów prawa, administracji i dziennikarstwa pogłębiających swoją wiedzę w tej dziedzinie.

199,00 zł
179,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,90 zł

50
Po szkodzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Po szkodzie
Dostępny
2 szt.

W reportersko-felietonistycznym stylu, z ironicznym dystansem „starego mistrza”, który niejedno już w życiu widział, Bohdan Zadura celnie punktuje absurdy naszej współczesności. Przywołując takie pojęcia, jak postawa obywatelska, wspólnota narodowa, lojalność społeczna, braterstwo, duma czy honor, i zestawiając je z medialnymi hejterskimi komunikatami, podważa symbole, które są dzisiaj niebezpiecznie nadużywane. Najmocniejsza i najbardziej zaangażowana książka naszych czasów. Mądra choćby nawet „po szkodzie”.

32,00 zł
16,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 16,00 zł

51
Plunge, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plunge, LP
Ray Fever, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.11

Plunge ukazuje się 8 lat po solowym debiucie wokalistki The Knife. Materiał został zarejestrowany w prywatnym studiu Karin Dreijer w Sztokholmie. Artystka współpracowała z takimi producentami jak Paula Temple, Deena Abdelwahed, NÍDIA, Tami T, Peder Mannerfelt oraz Johannes Berglund. Tracklista: 1. Wanna Sip 2. Mustn't Hurry 3. A Part Of Us 4. Falling 5. IDK About You 6. This Country 7. Plunge 8. To The Moon And Back 9. Red Trails 10. An Itch 11. Mama's Hand

44,90 zł
41,31 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

52
Opus, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opus, 2 LP
Al Di Meola, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

Tracklista: LP 1: 1. Milonga Noctiva 2. Broken Heart 3. Ava's Dream Sequence Lullaby 4. Cerreto Sannita LP 2: 1. Notorious 2. Frozen In Time 3. Escapado 4. Pomp 5. Left Unsaid 6. Insieme 7. Rebels

89,90 zł
82,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,19 zł

53
Wrath Of The Beast, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wrath Of The Beast, CD
Thy Antichrist, Mystic Production
Dostępny
11 szt.

Lista utworów: 1. Desolation 2. Metal to the Bone 3. The Great Beast 4. A World Burnt to Ashes 5. No Place Like Hell 6. Nightmares 7. Crown of Lies 8. Skeletons of Disgrace 9. Walking Through the Soul 10. The Last Breath

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

54
Al Opus, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Al Opus, CD
Al Di Meola, Mystic Production
Dostępny
17 szt.

Tracklista: 1. Milonga Noctiva 2. Broken Heart 3. Ava's Dream Sequence Lullaby 4. Cerreto Sannita 5. Notorious 6. Frozen In Time 7. Escapado 8. Pomp 9. Left Unsaid 10. Insieme 11. Rebels

49,99 zł
45,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,00 zł

55
Rock Bottom, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rock Bottom, CD
Michael Landau, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

Tracklista: 1. Squirrels 2. Bad Friend 3. Gettin Old 4. We All Feel The Same 5. We're Alright 6. One Tear Away 7. Poor Dear 8. Freedom 9. Heaven In The Alley 10. Speak Now, Make Your Peace

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

56
Behind Closed Doors, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Behind Closed Doors, CD
Squealer, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

Tracklista: 1. Madnecessity 2. Behind Closed Doors 3. Time Goes By 4. Dream Shot 5. Foolish Man’s Invasion 6. Into The Past 7. Brainwash 8. Fate 9. Modern World Maniacs 10. Worlds Collide 11. M:O:T:M

63,90 zł
58,79 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,11 zł

57
Komet, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komet, CD
Megaherz, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.02

Tracklista: 1. Vorhang Auf 2. Komet 3. Scherben Bringen Glück 4. Horrorclown 5. Von Oben 6. Tiefenrausch 7. Heldengrab 8. Nicht in Meinem Namen 9. Trau Dich 10. Nicht Genug

59,90 zł
55,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

58
Cian Bi, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cian Bi, CD
Tengger Cavalry, Mystic Production
Dostępny
12 szt.

Tracklista: 1. And Darkness Continues 2. Cian Bi (Fight Your Darkness) 3. Our Ancestors 4. Strength 5. Chasing My Horse 6. Electric Shaman 7. Ride Into Grave And Glory (War Horse II) 8. Redefine 9. A Drop Of The Blood, A Leap Of The Faith 10. The Old War 11. One Tribe, Beyond Any Nation 12. Just Forgive 13. One-Track Mind 14. You And I, Under The Same Sky 15. Sitting In Circle

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

59
Loner, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Loner, CD
Caroline Rose, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. More Of The Same 2. Cry! 3. Money 4. Jeannie Becomes A Mom 5. Getting To Me 6. To Die Today 7. Soul No. 5 8. Smile! AKA Schizodrift Jam 1 AKA Bikini Intro 9. Bikini 10. Talk 11. Animal

79,90 zł
73,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,39 zł

60
Rock Bottom, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rock Bottom, LP
Michael Landau, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.22

Tracklista: Strona A: 1. Squirrels 2. Bad Friend 3. Gettin Old 4. We All Feel The Same 5. We're Alright 6. One Tear Away Strona B: 1. Poor Dear 2. Freedom 3. Heaven In The Alley 4. Speak Now, Make Your Peace

79,90 zł
73,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,39 zł

61
Aplikacja adwokacka Pytania odpowiedzi tabele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aplikacja adwokacka Pytania odpowiedzi tabele
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.27

Przygotuj się do egzaminu wstępnego 2018! Zbiór znowelizowanych, szczegółowych testów jednokrotnego wyboru wraz z prawidłowymi odpowiedziami i podaniem podstawy prawnej (ponad 10 000 pytań), ułożonych w formie wygodnej tabeli, która ułatwia naukę i pozwala na bieżąco sprawdzać nabytą wiedzę. Idealna pomoc w przygotowaniu do egzaminu wstępnego: Pomoże zdać egzamin na aplikację - ponad 120 pytań z ubiegłorocznego egzaminu znajdowało się w książce. Utrwali materiał zdobyty w toku aplikacji, Przypomni wiedzę potrzebną do wykonywania praktyki zawodowej. Zawiera pytania, które padły na egzaminach wstępnych w latach 2011-2017. Pozwala sprawdzić ile pytań z poszczególnych ustaw padło na egzaminach wstępnych oraz zawiera statystykę pytań. Aplikacja adwokacka wydanie 10. obejmuje m.in. testy z: Prawa konstytucyjnego: Konstytucji RP, Sądu Najwyższego, Prawa o ustroju sądów powszechnych; Prawa cywilnego, konkurencji i ochrony konsumenta: Kodeksu cywilnego, Kodeksu postępowania cywilnego, Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, ustaw: o księgach wieczystych i hipotece, o kosztach sądowych w sprawach cywilnych, o ochronie konkurencji i konsumentów oraz o prawach konsumenta; Prawa handlowego i gospodarczego: Kodeksu spółek handlowych, Prawa upadłościowego, Prawa restrukturyzacyjnego, Prawa wekslowego, ustaw: o swobodzie działalności gospodarczej, o zastawie rejestrowym i rejestrze zastawów, O krajowym Rejestrze Sądowym; Prawa karnego i prawa wykroczeń: Kodeksu karnego, Kodeksu postępowania karnego, Kodeksu wykroczeń, Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia, Kodeksu karnego skarbowego; Prawa pracy i ubezpieczeń społecznych: Kodeksu pracy, ustaw: o systemie ubezpieczeń społecznych, o rozwiązywaniu sporów zbiorowych; Prawa administracyjnego: Kodeksu postępowania administracyjnego, ustaw: o wojewodzie i administracji rządowej w województwie, o samorządzie gminnym, o samorządzie powiatowym, o samorządzie województwa, Prawa o ustroju sądów administracyjnych, Prawa o postępowaniu przed sądami administracyjnymi; Prawa budowlanego, mieszkaniowego, lokalnego i spółdzielczego oraz nieruchomości; Prawa o Unii Europejskiej Prawa o radcach prawnych oraz ustawy - Prawo o adwokaturze

199,00 zł
165,17 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 33,83 zł

62
Aplikacja radcowska Pytania, odpowiedzi, tabele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aplikacja radcowska Pytania, odpowiedzi, tabele
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.15

Przygotuj się do egzaminu wstępnego 2018! Zbiór znowelizowanych, szczegółowych testów jednokrotnego wyboru wraz z prawidłowymi odpowiedziami i podaniem podstawy prawnej (ponad 10 000 pytań), ułożonych w formie wygodnej tabeli, która ułatwia naukę i pozwala na bieżąco sprawdzać nabytą wiedzę. Idealna pomoc w przygotowaniu do egzaminu wstępnego: Pomoże zdać egzamin na aplikację - ponad 120 pytań z ubiegłorocznego egzaminu znajdowało się w książce. Utrwali materiał zdobyty w toku aplikacji, Przypomni wiedzę potrzebną do wykonywania praktyki zawodowej. Zawiera pytania, które padły na egzaminach wstępnych w latach 2011-2017. Pozwala sprawdzić ile pytań z poszczególnych ustaw padło na egzaminach wstępnych oraz zawiera statystykę pytań. Aplikacja radcowska wydanie 10. obejmuje m.in. testy z: Prawa konstytucyjnego: Konstytucji RP, Sądu Najwyższego, Prawa o ustroju sądów powszechnych; Prawa cywilnego, konkurencji i ochrony konsumenta: Kodeksu cywilnego, Kodeksu postępowania cywilnego, Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, ustaw: o księgach wieczystych i hipotece, o kosztach sądowych w sprawach cywilnych, o ochronie konkurencji i konsumentów oraz o prawach konsumenta; Prawa handlowego i gospodarczego: Kodeksu spółek handlowych, Prawa upadłościowego, Prawa restrukturyzacyjnego, Prawa wekslowego, ustaw: o swobodzie działalności gospodarczej, o zastawie rejestrowym i rejestrze zastawów, O krajowym Rejestrze Sądowym; Prawa karnego i prawa wykroczeń: Kodeksu karnego, Kodeksu postępowania karnego, Kodeksu wykroczeń, Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia, Kodeksu karnego skarbowego; Prawa pracy i ubezpieczeń społecznych: Kodeksu pracy, ustaw: o systemie ubezpieczeń społecznych, o rozwiązywaniu sporów zbiorowych; Prawa administracyjnego: Kodeksu postępowania administracyjnego, ustaw: o wojewodzie i administracji rządowej w województwie, o samorządzie gminnym, o samorządzie powiatowym, o samorządzie wojewódzkim, Prawa o ustroju sądów administracyjnych, Prawa o postępowaniu przed sądami administracyjnymi; Prawa budowlanego, Prawa mieszkaniowego, lokalowego i spółdzielczego oraz nieruchomości; Prawa o Unii Europejskiej oraz Prawa o radcach prawnych oraz ustawy - Prawo o adwokaturze.

199,00 zł
165,17 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 33,83 zł

63
Teksty ustaw Egzaminy Aplikacje radcowska i adwokacka Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teksty ustaw Egzaminy Aplikacje radcowska i adwokacka Tom 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.25

Tom II zawiera: Kodeks karny Kodeks postępowania karnego Kodeks wykroczeń Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia Kodeks karny skarbowy Prawo o prokuraturze Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii Ustawa o postępowaniu w sprawach nieletnich Kodeks postępowania administracyjnego Prawo o postępowaniu przed sadami administracyjnymi Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie wysokości oraz szczegółowych zasad pobierania wpisu w postępowaniu przed sadami administracyjnymi Prawo o ustroju sadów powszechnych Prawo o ustroju sadów administracyjnych Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej Ustawa o organizacji i trybie postępowania przed Trybunałem Konstytucyjnym Ustawa o Rzeczniku Praw Obywatelskich Ustawa o Krajowym Rejestrze Sadowym Ustawa o samorządzie gminnym Ustawa o wojewodzie i administracji rządowej w województwie Ustawa o samorządzie powiatowym Ustawa o samorządzie województwa Prawo o adwokaturze Uchwała nr 52/2011 Naczelnej Rady Adwokackiej w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego Kodeksu Etyki Adwokackiej Uchwała nr 38/2015 Naczelnej Rady Adwokackiej w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego Regulaminu wykonywania zawodu adwokata w kancelarii indywidualnej lub spółkach Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości w sprawie opłat za czynności adwokackie Ustawa o radcach prawnych Uchwała Nr 3/2014 Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Radców Prawnych w sprawie Kodeksu Etyki Radcy Prawnego Kodeks pracy Ustawa o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników Ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych Ustawa o działalności ubezpieczeniowej Ustawa o pomocy społecznej Prawo o stowarzyszeniach Prawo prasowe

99,00 zł
82,17 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 16,83 zł

64
Podatki 2018 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podatki 2018
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.11

Stan prawny: 22 stycznia 2018 r. (do Dz.U. z 2018 r. poz. 180). Treść artykułów, które wchodzą w życie: 30.3.2018 r. i 30.4.2018 r. (Dz.U. z 2017 r. poz. 2491); 31.3.2018 r. (Dz.U. z 2017 r. poz. 2494); 1.6.2018 r. (Dz.U. z 2017 r. poz. 2216); 1.7.2018 r. (Dz.U. z 2017 r. poz. 2361) i (Dz.U. z 2018 r. poz. 62) ? oznaczono podwójnym stanem prawnym. Kompleksowy zbiór podatkowych aktów prawnych. W książce zamieszczono następujące ustawy podatkowe: Ordynację podatkową, ustawę o kontroli skarbowej, ustawę o zasadach ewidencji i identyfikacji podatników i płatników, ustawę o podatku dochodowym od osób prawnych, ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawę o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne, ustawę o podatku od towarów i usług ustawę o podatku akcyzowym, ustawę o podatku od spadków i darowizn, ustawę o podatku od czynności cywilnoprawnych, ustawę o opłacie skarbowej, ustawę o podatkach lokalnych, ustawę o podatku tonażowym, ustawę o doradztwie podatkowym ustawę o Krajowej Administracji Skarbowej, Przepisy wprowadzające ustawę o Krajowej Administracji Skarbowej oraz rozporządzenia wykonawcze. W razie konieczności skorzystania z innego stanu prawnego zachęcamy do posłużenia się kartą zdrapką umożliwiającą elektroniczny dostęp do aktów zawartych w zbiorze.

99,00 zł
82,17 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 16,83 zł

65
Cloud Factory, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cloud Factory, CD
Jinjer, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Outlander 2. A Plus Or A Minus 3. No Hoard Of Value 4. Cloud Factory 5. Who Is Gonna Be the One 6. When Two Empires Collide 7. Zhelayu Znachit Poluchu 8. Bad Water 9. A Plus Or A Minus (Live From Sentrum) 10. Who Is Gonna Be the One (Live From Atlas)

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

66
Vignette, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vignette, CD
Letters From The Colony, Mystic Production
Dostępny
13 szt.

Tracklista: 1. Galax 2. Erasing Contrast 3. The Final Warning 4. This Creature Will Haunt Us Forever 5. Cataclysm 6. Terminus 7. Glass Palaces 8. Sunwise 9. Vignette

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

67
Vespertine Live, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vespertine Live, CD
Bjork, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.18

Tracklista: 1. Frosti 2. Overture 3. All Is Full of Love 4. Cocoon 5. Aurora 6. Undo 7. Unravel 8. I've Seen It All 9. An Echo, a Stain 10. Generous Palmstroke 11. Hidden Place 12. Pagan Poetry 13. Harm of Will 14. It's Not Up to You 15. Unison 16. It's in Our Hands

53,90 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

68
Demonic (Remastered 2017), LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Demonic (Remastered 2017), LP
Testament, Mystic Production
Dostępny
10 szt.

Tracklista: Strona A 1. Demonic Refusal 2. The Burning Times 3. Together As One 4. Jun-Jun 5. John Doe Strona B 1. Murky Waters 2. Hatred's Rise 3. Distorted Lives 4. New Eyes Of Old 5. Ten Thousand Thrones 6. Nostrovia

128,90 zł
118,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

69
Life And Times, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Life And Times, CD
Neal Morse, Mystic Production
Dostępny
14 szt.

Tracklista: 1. Livin' Lightly 2. Good Love Is on the Way 3. Joanna 4. Selfie in the Square 5 He Died at Home 6. She's Changed Her Mind 7. Wave on the Ocean 8. You + Me + Everything 9. Manchester 10. Lay Low 11. Old Alabama 12. If I Only Had a Day

58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

70
Post Live, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Post Live, CD
Bjork, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.15

Tracklista: 1. Headphones 2. Army Of Me 3. One Day 4. The Modern Things 5. Isobel 6. Possibly Maybe 7. Hyperballad 8. I Go Humble 9. Big Time Sensuality 10. Enjoy 11. I Miss You 12. It's Oh So Quiet 13. Anchor Song

53,90 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

71
U-Men, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
U-Men, CD
U-Men, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Tracklista: 1 "1. Blight 2 Flowers Dgih 3 Shoot 'Em Down 4 Gila 5 Trouble Under Water 6 Mystery Pain 7 Last Lunch 8 Clubs 9 The Fumes 10 Cow Rock 11 Green Trumpet 12 A Year and a Day 13 Ten After One 14 They! 15 U - Men Stomp"

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

72
Music For The Long Emergency, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Music For The Long Emergency, CD
Polica and stargaze, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.03

Tracklista: 1. Fake Like 2. Marrow 3. Speaking Of Ghost 4. Agree 5. Cursed 6. How Is This Happening 7. Music For The Long Emergency

33,90 zł
31,19 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,71 zł

73
Loma, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Loma, LP
Loma, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.04

Enigmatyczny, debiutancki album Lomy pięknie wprawia w zachwyt. Jest tu coś dla miłośników Niny Nastazji, Broadcast, ale także Lindy Thompson czy The Silver Apple, nawet echa wczesnego Pink Floyd. Loma jest nowym projektem Jonathana Meiburga z Shearwater oraz Emily Cross i Dan Duszynskiego z Cross Record. Lista utworów: 1. Who is Speaking? 2. Dark Oscillations 3. Joy 4. I Don’t Want Children 5. Relay Runner 6. White Glass 7. Sundogs 8. Jornada 9. Shadow Relief 10. Black Widow

86,90 zł
79,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

74
Loma. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Loma. CD
Loma, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Tracklista: 1.Who Is Speaking? 2.Dark Oscillations 3.Joy 4.I Don't Want Children 5.Relay Runner 6.White Glass 7.Sundogs 8.Jornada 9.Shadow Relief 10.Black Willow

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

75
Poczucie kresu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poczucie kresu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.02

Nowe wydanie powieści uhonorowanej Nagrodą Bookera! Są w naszym życiu tajemnice, których lepiej nie znać. Mniej więcej 60-letni Anthony Webster wraca myślami do lat swojej młodości, gdy jednym z jego przyjaciół był nieprzeciętnie inteligentny Adrian Finn. Później jednak ich drogi się rozeszły, w czym istotną rolę odegrała pewna kobieta. Po latach Tony otrzymuje nieoczekiwany spadek. Próbując rozszyfrować motywy ofiarodawcy, poznaje tajemnicę, która już na zawsze zburzy jego dobre samopoczucie.

32,90 zł
26,32 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

76
13 minut. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13 minut. Audiobook
Sarah Pinborough, Biblioteka Akustyczna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.29

„Byłam martwa przez 13 minut... teraz chcę wiedzieć, dlaczego. Nie pamiętam, jak trafiłam do lodowatej rzeki, ale wiem jedno: to nie był wypadek. Podobno przyjaciół trzeba mieć blisko siebie, a wrogów jeszcze bliżej, ale czasem trudno ich rozróżnić. Moje przyjaciółki mnie kochają. Wiem to. Co nie znaczy, że nie chciały mnie zabić”. 13 minut to wciągający kryminał o ludzkich tajemnicach, lękach, manipulacji i potędze prawdy. Podważa to wszystko, co myślimy o swoich relacjach z innymi i budzi wątpliwości, czy naprawdę znamy naszych bliskich... Sarah Pinborough (ur. 1972) – angielska pisarka, autorka bestsellerowych horrorów i thrillerów, m.in. książek z serii „Torchwood”, scenarzystka. Pod pseudonimem Sarah Silverwood pisze powieści dla młodzieży.

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

77
W domu. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W domu. Audiobook
Harlan Coben, Biblioteka Akustyczna
Dostępny
6 szt.

Dziesięć lat temu nieznani sprawcy porwali dwóch chłopców z zamożnych rodzin. Zażądali okupu, a potem zamilkli. Nie odnaleziono żadnego śladu po porwanych, przez całą dekadę ich rodziny pozostawały w bolesnej niewiedzy aż do dnia, kiedy jeden z nich niespodziewanie się odnalazł. Myron Bolitar i jego przyjaciel Win wierzą, że udało się im zlokalizować chłopaka, teraz już nastolatka. Gdzie był przez minione dziesięć lat i co wie o dniu, kiedy został porwany? I najważniejsze: co może powiedzieć Myronowi i Winowi o losie swego zaginionego przyjaciela? Harlan Coben (ur. 1972) – współczesny amerykański pisarz, który uznanie w kręgu miłośników literatury sensacyjnej zdobył swoją trzecią książką, Bez skrupułów, opublikowaną w 1995 r. Jako pierwszy współczesny autor otrzymał trzy prestiżowe nagrody literackie przyznawane w kategorii powieści kryminalnej, w tym najważniejszą – Edgar Poe Award. Światowa popularność Cobena zaczęła się w 2001 r. od thrillera Nie mów nikomu, zekranizowanego w 2006 r. Kolejne powieści, m.in. Na gorącym uczynku, Wszyscy mamy tajemnice, Zostań przy mnie, Schronienie, Kilka sekund od śmierci, Sześć lat później i Tęsknię za tobą, uczyniły go megagwiazdą gatunku i jednym z najchętniej czytanych autorów, także w Polsce. Twórczość pisarza wciąż budzi zainteresowanie filmowców: na podstawie prozy Cobena powstało kilka filmów i seriali, prawa do ekranizacji Tęsknię za tobą zostały kupione przez Warner Bros, a w ekranizacji Już mnie nie oszukasz główną rolę zagra Julia Roberts.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

78
Mój brat morderca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój brat morderca
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.24

„W więzieniu siedzą tacy sami ludzie jak my, na wolności. Nie są od nas ani lepsi, ani gorsi. Spotkałem tam morderców i złodziei, ale spotkałem też ludzi prawych i… świętych” – ojciec Kazimierz Tyberski wie, co mówi, bo spędził wśród więźniów ponad dwadzieścia lat. Ta książka to opowieść o nieskończonej potędze Bożej miłości. Bóg nie odwraca się od mordercy, tak jak nie odwrócił się od Kaina, który zabił swojego brata Abla. Nie uśmiercił Kaina, ale dał mu na czoło znamię, aby go nikt nie zabił. Dlaczego? Aby dać mu szansę nawrócenia… Jeśli ktoś autentycznie żałuje za swój grzech i prosi Boga o wybaczenie – otrzymuje je. Karę śmierci, którą złoczyńca powinien ponieść – Bóg bierze na siebie. W ten sposób uwalnia człowieka, dając mu nowe, piękne życie. Jezus Chrystus bierze na siebie nasze zbrodnie, podłości i kary. Każdego z nas, każdego złoczyńcę – bo wszyscy jesteśmy złoczyńcami – zapewnia o swojej miłości. Syn marnotrawny wracający do Ojca otrzymuje wszystko z powrotem, a nawet więcej. Coś takiego wydarzyło się w życiu wielu więźniów, których spotkał na swojej drodze kapelan Kazimierz Tyberski. „O. Kazimierz Tyberski był kapelanem w Zakładzie Karnym w Iławie na północy Polski, a potem we Wrocławiu. Pracował z najgroźniejszymi przestępcami. Zapytałem go, czy się nie boi, gdy ma do czynienia z ludźmi, którzy wyrządzili wiele zła. Kapelan odpowiedział, że jeśli Pan Bóg kogoś posyła do jakiejś misji, to do niej przygotowuje. Dla niego przygotowaniem było całe życie, barwne i nietypowe jak na księdza. Zanim wstąpił do Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, pracował jako murarz, był komandosem w Czerwonych Beretach, miał dziewczynę… W młodości był butnym człowiekiem, który lubił wypić, zapalić i dać w mordę. Kiedy po kolejnej bijatyce wracał do domu, jego mama mówiła: „Synku, co z ciebie wyrośnie?! Ty w końcu wylądujesz w więzieniu!”. I tak się, w pewnym sensie, stało…” – Sylwester Szefer „Ojciec Kazimierz Tyberski znalazł się za kratami razem z mordercami, gangsterami, oszustami, złodziejami i gwałcicielami. O skazanych mówi z prostotą i szczerością: „ludzie”, „panowie”, „goście”, bo, jak sam powiedział: „Nie ma ludzi straconych – jest grzech i jest łaska Boża”. Uczy ich znajomości komputera, a potem zawiązują GOD (Grupę Oddziaływania Duszpasterskiego). Więźniowie zaczynają chodzić na Mszę, są ministrantami, modlą się na różańcu. Ojciec Kazimierz zabiera nawet niewielką grupę tych „swoich bandziorków” na piesze pielgrzymki na Jasną Górę. Zadziwiające rzeczy dzieją się za kratami!” – Zofia Kober-Feliksowa

35,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

79
Prawo upadłościowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo upadłościowe
Niedostępny
Brak

Stan prawny: 22 stycznia 2018 r. Seria "Twoje Prawo" zawiera: Boldowanie najnowszych zmian Przypisy od Redakcji Czytelne hasła i teksty Indeks rzeczowy

14,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,8%
oszczędzasz 1,91 zł

80
Gra Łoś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Łoś
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.11

Gra wykonana z miłego w dotyku drewna bambusowego malowanego bezpiecznymi i trwałymi farbami wodnymi. Gra polega na takim układaniu elementów rogów łosia aby nie stracił równowagi. Gra uczy dzieci czym jest zachowanie równowagi i balansu, rozwija ruchy precyzyjne i koordynację ręka-oko. Wiek: +3 lata. Wymiary opakowania: 33 x 8 x 26 cm. Liczba elementów: 12

129,00 zł
116,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

81
Kodeks postępowania cywilnego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks postępowania cywilnego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.15

Stan prawny: 17 stycznia 2018 r. – zawiera zmiany wchodzące w życie 3.04.2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 5) oraz 30.04.2018 r. (Dz.U. z 2017 r. poz. 2491) – oznaczono podwójnym stanem prawnym. Publikacja zawiera: – kodeks postępowania cywilnego, – dochodzenie roszczeń w postępowaniu grupowym, – komornicy sądowi i egzekucja, – koszty sądowe w sprawach cywilnych, – prokuratura Generalna Skarbu Państwa, – akty wykonawcze. Książka zawiera zbiór najważniejszych ustaw z postępowania cywilnego. Adresowana jest do prawników oraz studentów prawa, dla których znajomość obowiązujących przepisów stanowi warunek prawidłowego wykonywania zawodu. Kolejne wydania publikacji uwzględniają najnowsze zmiany, przez co zapewniają bieżącą znajomość prawa. – Najbardziej aktualny stan prawny. – Czytelne hasła i tekst. – Przypisy od redakcji. – Boldowanie najnowszych zmian. – Wybór aktów prawnych. – Indeks rzeczowy.

45,00 zł
37,35 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,65 zł

82
Katolicki Uniwersytet Lubelski. Korzenie, początki, źródła tożsamości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katolicki Uniwersytet Lubelski. Korzenie, początki, źródła tożsamości
Dostępny
5 szt.

Już 100 lat temu w Polsce widziano zagrożenie prądami modernizmu, już wtedy stawiano diagnozy o powierzchowności katolicyzmu wśród polskiej inteligencji, która miała być elitą społeczeństwa. I to wtedy zapadła decyzja o konieczności wykształcenia polskiej inteligencji katolickiej, która dałaby odpór laickim poglądom. Ksiądz Idzi Radziszewski, pomysłodawca i założyciel KUL-u, wybitny tomista, który swój doktorat napisał po łacinie na Uniwersytecie w Louvain, zrealizował projekt erygowania katolickiej uczelni nie bez przeciwności, zwłaszcza finansowych, ale dziś możemy obchodzić 100-lecie istnienia tej uczelni, której absolwentami jest wiele znaczących osobistości, m.in. Prymas Tysiąclecia Stefan Wyszyński. „Największym (...) walorem [dzieła] jest uwyraźnienie ideowego kontekstu sporów, jakie toczyły się w ówczesnej Europie, a dokładniej mówiąc pokazanie, w jaki sposób idealizm filozoficzny ideologizuje kulturę Europy i prowadzi ją na manowce absurdu cywilizacyjnego, a także – idąc za myślą założycieli Uniwersytetu Lubelskiego – że jedynym antidotum na tę infekcję jest dorobek poznawczy tradycji realizmu filozoficznego, którego najszlachetniejszym osiągnięciem jest myśl św. Tomasza z Akwinu. Dzięki temu głębokiemu wglądowi w przyczyny zła, jakie trawi Europę do dziś, rozprawa dowodzi, że przypadek tego Uniwersytetu nie jest czymś marginalnym i partykularnym, lecz że ma wymiar uniwersalny, dotyczy logosu i ethosu Europy, i tworzy okazję do namysłu nad tym, co określamy zaszczytnym mianem „europejskości”. (ze wstępu prof. Henryka Kieresia).

32,40 zł
23,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,07 zł

83
Kodeks cywilny. Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz ustawy towarzyszące - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks cywilny. Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz ustawy towarzyszące
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.31

Stan prawny: 24 stycznia 2018 r. Publikacja zawiera: Kodeks cywilny Kodeks rodzinny i opiekuńczy Prawa konsumentów Księgi wieczyste i hipoteka Własność lokali Spółdzielnie mieszkaniowe Prawo prywatne międzynarodowe oraz inne akty prawne Książka zawiera zbiór najważniejszych ustaw z prawa cywilnego materialnego. Adresowana jest do prawników oraz studentów prawa, dla których znajomość obowiązujących przepisów stanowi warunek prawidłowego wykonywania zawodu. Kolejne wydania publikacji uwzględniają najnowsze zmiany, przez co zapewniają bieżącą znajomość prawa. Najbardziej aktualny stan prawny Czytelne hasła i tekst Przypisy od Redakcji Boldowanie najnowszych zmian Wybór aktów prawnych Indeks rzeczowy

39,00 zł
32,37 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,63 zł

84
Mayka. Taśma do klocków podwójna 1 metr, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mayka. Taśma do klocków podwójna 1 metr, mix kolorów
Epee
Niedostępny
Brak

Taśma do Klocków Mayka natychmiastowo przekształca dowolną powierzchnię w podstawę do zabawy klockami, figurkami i innymi akcesoriami. Przyklejaj taśmę w kątach, na oknie lub innych wybranych przez Ciebie miejscach, by zbudować Świat Mayki w 3D! Tnij, kształtuj i przyklejaj Taśmę do Klocków gdzie tylko chcesz. Taśma jest wielokrotnego użytku i kompatybilna z większością marek klocków na rynku. Możesz pożegnać już stare, nudne plastikowe podkładki do klocków i wprowadzić swoje budowle na wyższy poziom! Taśma do klocków Mayka została nominowana do konkursu Toy Of The Year 2018 w kategorii Construction. Konkurs jest jednym z najbardziej prestiżowych w branży i jest on odpowiednikiem zabawkowego Oskara! Właściwości: - Przemienia każdą powierzchnię w podstawę do budowli z klocków i innych elementów - Przycięta do dowolnej długości tworzy powierzchnię do budowania - Kompatybilna z Lego® oraz z większością klocków na rynku - Jest wielokrotnego użytku i nie pozostawia plam - Od twórców Nimuno Loops - wspartych przez 40 000 osób na Indiegogo - Wysokiej jakości nietoksyczny silikon - wystrzegaj się imitacji Cena dotyczy jednej sztuki. Produkt wysyłany losowo.

23,90 zł
21,03 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,87 zł

85
Mayka. Taśma poczwórna 2 metry, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mayka. Taśma poczwórna 2 metry, mix kolorów
Epee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.30

Taśma do Klocków Mayka natychmiastowo przekształca dowolną powierzchnię w podstawę do zabawy klockami, figurkami i innymi akcesoriami. Przyklejaj taśmę w kątach, na oknie lub innych wybranych przez Ciebie miejscach, by zbudować Świat Mayki w 3D! Tnij, kształtuj i przyklejaj Taśmę do Klocków gdzie tylko chcesz. Taśma jest wielokrotnego użytku i kompatybilna z większością marek klocków na rynku. Dlatego możesz pożegnać stare, nudne plastikowe podkładki do klocków i wprowadzić swoje budowle na wyższy poziom! Właściwości: • Przemienia każdą powierzchnię w podstawę do budowli z klocków i innych elementów. • Przycięta do dowolnej długości tworzy powierzchnię do budowania. • Kompatybilna z Lego® oraz z większością klocków na rynku. • Jest wielokrotnego użytku i nie pozostawia plam. • Wysokiej jakości nietoksyczny silikon - wystrzegaj się imitacji. Towar wysyłany losowo

98,70 zł
86,86 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,84 zł

86
This Is Trojan Ska, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
This Is Trojan Ska, CD
różni wykonawcy, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Disc 1 1. I'm in the Mood for Love 2. Bonanza Ska 3. Carry Go Bring Home 4. Mount Zion 5. What a Good Woodman 6. Song for My Father 7. A Rockin' Good Way 8. Reach Out I'll Be There 9. Sammy No Dead 10. (Swing Low) Sweet Chariot 11. Bongo Man 12. Seed You Sow 13. Vat 7 14. I Don't Want to Cry 15. Ten Penny Nail 16. Do You Keep On Dreaming 17. The Teaser 18. Monkey Ska 19. A Day Will Come 20. Hi Life 21. Chances 22. Trojan 23. Garden of Love 24. Forward March 25. Dance Crasher Disc 2 1. Get Up Adinah 2. Taller Than You Are 3. Storm Warning 4. Housewife's Choice 5. Rough & Tough 6. Man to Man 7. Eastern Standard Time 8. Suffer Me Not 9. I Don't Need Your Love 10. I Want to Know 11. Fly Right (Aka Straighten Up and Fly Right) 12. I Found a Love 13. Hoochy-koochy Kai-po 14. Living Soul 15. Fine, Fine, Fine 16. I Want to Take a Chance 17. Women of the World 18. You Promised Love 19. Country Girl 20. Honky Tonk Ska 21. Renegade 22. Spiritual Mambo 23. Guns Fever 24. Let's Jump 25. 007 (Shanty Town)

34,90 zł
32,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,79 zł

87
50 Best Film Classics, 3 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50 Best Film Classics, 3 CD
Various Artists, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.08

Serie 100 Best i 50 Best to absolutny światowy bestseller. Bogaty repertuar i dobór fenomenalnych nagrań powoduje, że pomimo licznych dostępnych na rynku kompilacji, to właśnie ta kolekcja bije wszelkie rekordy popularności! Kompilacje zawierają najważniejsze nagrania najwybitniejszych artystów, takich jak: Maurice André, Martha Argerich, Daniel Barenboim, Manuel Barrueco Julian Bream, Maria Callas, Renaud Capuçon, JoséCarreras, Natalie Dessay, Samson François, Angela Gheorghiu, Carlo Maria Giulini, Hélène Grimaud, Nikolaus Harnoncourt, Sharon Isbin, Philippe Jaroussky, Alexandre Lagoya, Yehudi Menuhin, Riccardo Muti, Anne-Sophie Mutter, André Previn, Simon Rattle, Angel Romero, Andres Segovia, Alexandre Tharaud... Lista utworów: CD 1 1. Beethoven: Piano Concerto No. 5 in E-Flat Major, Op. 73, "Emperor": II. Adagio un poco mosso - Hans Vonk 2. Mozart: Clarinet Concerto in A Major, K. 622: II. Adagio - Sabine Meyer 3. Mozart: Concerto for two pianos in E-Flat Major, K. 365: III. Rondo (Alllegro) - André Previn 4. Tchaikovsky: Swan Lake, Op. 20, Act 2: No. 13 Dances of the Swans - IV. Dance of the Cygnets (Allegro moderato) - André Previn 5. Mahler: Symphony No. 5: IV. Adagietto (Excerpt) - New Philharmonia Orchestra 6. Williams, J.: Music for Steven Spielberg's Film "Schindler's List": No. 1, Main Theme - Tasmin Little 7. Pergolesi: Stabat Mater in F Minor, P. 77: I. Stabat Mater dolorosa (Soprano, Alto) - London Session Orchestra 8. Mozart: Ave verum corpus, K. 618 - Riccardo Muti 9. Mozart: Horn Concerto No. 2 in E-Flat Major, K. 417: III. Rondo (Più allegro) - Barry Tuckwell 10. Schubert: String Quintet in C Major, D. 956: II. Adagio (Excerpt) - Laszlo Varga 11. Mozart: Le nozze di Figaro, K. 492: Ouvertüre - Sir Colin Davis 12. Elgar: Cello Concerto in E Minor, Op. 85: I. Adagio-Moderato (Excerpt) - London Philharmonic Orchestra 13. Mozart: Symphony No. 40 in G Minor, K. 550: I. Molto allegro (Excerpt) - Academy of St Martin-in-the-Fields 14. Elgar: Variations on an Original Theme, Op. 36, "Enigma": IX. Nimrod (Adagio) - London Symphony Orchestra 15. Mozart: Serenade No. 13 in G Major, K. 525, "Eine kleine Nachtmusik": IV. Rondo (Allegro) - Sir Neville Marriner 16. Tchaikovsky: Swan Lake, Op. 20, Act 2: X. Moderato - London Symphony Orchestra 17. Holst: The Planets, Op. 32: IV. Jupiter, the Bringer of Jollity (Excerpt) - Sir Simon Rattle CD 2 1. Mozart: Piano Concerto No. 21 in C Major, K. 467, 'Elvira Madigan': II. Andante - Stephen Hough 2. Chopin: 24 Preludes, Op. 28: No. 15 in D-Flat Major, "Raindrop" (Sostenuto) - Dmitri Alexeev 3. Mozart: Piano Concerto No. 20 in D Minor, K. 466: II. Romanze (Excerpt) - Annie Fischer 4. Mozart: Piano Sonata No. 11 in A Major, K. 331/300i, "Alla Turca": III. Alla Turca (Allegretto) - Andrei Gavrilov 5. Mozart: Piano Concerto No. 25 in C Major, K. 503: II. Andante - Christian Zacharias 6. Mozart: Piano Sonata No. 11 in A Major, K. 331: I. Tema con variazoni (Excerpt) - Andrei Gavrilov 7. Beethoven: Piano Sonata No. 14 in C-Sharp Minor, Op. 27 No. 2, "Moonlight": I. Adagio sostenuto (Excerpt) - Dame Moura Lympany 8. Chopin: Nocturne in C-Sharp Minor, Op. posthume - Alexandre Tharaud 9. Tchaikovsky: Piano Concerto No. 1 in B-Flat Minor, Op. 23: I. Allegro non troppo e molto maestoso - Allegro con spirito (Excerpt) - Horacio Gutiérrez 10. Satie: 3 Gymnopédies: No. 1 Lent et douloureux - Anne Queffélec 11. Chopin: 14 Waltzes: No. 6 in D-Flat Major, Op. 64 No. 1, 'Minute' - Dmitri Alexeev 12. Beethoven: Bagatelle in A Minor, WoO 59, "Für Elise" (Poco moto) - Dame Moura Lympany 13. Chopin: Piano Concerto No. 1 in E Minor, Op. 11: II. Romance (Larghetto) - Martha Argerich 14. Debussy: Suite bergamasque, L. 75: III. Clair de lune (Andante très expressif) - Kun Woo Paik 15. Chopin: Polonaise No. 6 in A-Flat Major, Op. 53, 'Heroic' - Samson François CD 3 1. Handel: Solomon, HWV 67, Act 3: No. 42, Sinfonia, "Arrival of the Queen of Sheba" (Allegro) - Sir Neville Marriner 2. Bach, JS: Toccata and Fugue in D Minor, BWV 565: II. Fugue - Wayne Marshall 3. Handel: Zadok the Priest, HWV 258 - Sir Andrew Davis 4. Bach, JS: Double Violin Concerto in D Minor, BWV 1043: II. Largo ma non tanto (opening) - Yehudi Menuhin 5. Bach: Sonata for Viola da Gamba and Harpsichord No. 3 in G Minor, BWV 1029: II. Adagio - Jordi Savall 6. Giazzotto: Adagio for Strings and Organ in G Minor, "Albinoni's Adagio" (Excerpt) - Sir Neville Marriner 7. Vivaldi: Mandolin Concerto in C Major, RV 425: I. Allegro - Il Giardino Armonico 8. Bach, JS: Goldberg Variations, BWV 988: XXXII. Aria da capo - Andante espressivo - Nicholas Angelich 9. Handel: Concerto Grosso in B Minor, Op. 6, No. 12, HWV 330: III. Larghetto e piano - Yehudi Menuhin 10. Bach: Orchestral Suite No. 3 in D Major, BWV 1068: II. Air - Sir Neville Marriner 11. Pachelbel: Canon and Gigue in D Major for 3 Violins and Continuo, P. 37: I. Canon (Orchestral Version) - Sir Neville Marriner 12. Vivaldi: Violin Concerto in F Minor, RV 297, "L'inverno": II. Largo (from "Il cimento dell'armonia e dell'inventione", Op. 8, No. 4) - Yehudi Menuhin 13. Bach: Cantata "Herz und Mund und Tat und Leben", BWV 147: No. 10, Chorale, "Jesus bleibet meine Freude" (Chorus) - Sir David Willcocks 14. Handel: Suite in D Minor, HWV 437: III. Sarabande - Andrei Gavrilov 15. Bach: Keyboard Concerto No. 5 in F Minor, BWV 1056: II. Largo - Andrei Gavrilov 16. Handel: Rinaldo, HWV 7b, Act 2 Scene 4: No. 20, Aria, "Lascia ch'io pianga" (Almirena) - Kirk Trevor 17. Bach, JS: Brandenburg Concerto No. 3 in G Major, BWV 1048: I. (Allegro) - Nikolaus Harnoncourt 18. Handel: Messiah, HWV 56, Part 2: "Hallelujah" (Chorus) - Sir David Willcocks

37,90 zł
34,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

88
This Is Trojan Reggae, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
This Is Trojan Reggae, CD
różni wykonawcy, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

W 2018 roku zasłużona dla reggae, ska i dancehallu wytwórnia Trojan kończy 50 lat. Z tej okazji przygotowano kilka wydawnictw, podsumowujących jej działalność. Jednym z nich jest prezentowana, dwupłytowa kompilacja, która poświęcona jest reggae. Dzięki temu gatunkowi, Trojan stał się w latach 70. i późniejszych wydawcą znanym na całym świecie. Na "This Is Trojan Reggae" zapisano 50 najsłynniejszych utworów w stylistyce reggae. Wśród nich jest kilka wielkich hitów, chociażby "Double Barrel", "Uptown Top Ranking", "Everything I Own", "I Wanna Wake Up With You". CD 1 1.Double Barrel - Dave & Ansel Collins (#1 UK chart) 2.Young, Gifted & Black - Bob & Marcia (#5 UK chart) 3.Monkey Man - The Maytals (#47 UK chart) 4.You Can Get It If You Really Want - Desmond Dekker (#2 UK chart) 5.Black And White – Greyhound (#6 UK chart) 6.Let Your Year Be Yeah - The Pioneers (#5 UK chart) 7.Help Me Make It Through The Night - John Holt (#6 UK chart) 8.Love Of The Common People - Nicky Thomas (UK chart #9) 9.Black Pearl - Horace Faith (#13 UK chart) 10.Rain - Bruce Ruffin (#19 UK chart) 11.Sing A Little Song - Desmond Dekker (#16 UK chart) 12.Suzanne Beware Of The Devil - Dandy Livingstone (#14 UK chart) 13.Ire Feelings (Skanga) - Rupie Edwards (#9 UK chart) 14.Disco Devil (7” mix) – Lee ‘Scratch’ Perry 15.Man Next Door - Dennis Brown 16.You’re Everything To Me - Boris Gardiner (#11 UK chart) 17.Someone Loves You Honey - J C Lodge 18.What One Dance Can Do - Beres Hammond 19.Girlie Girlie - Sophia George (#7 UK chart) 20.O. K. Fred - Errol Dunkley (#11 UK chart) 21.Crying Over You - Ken Boothe (#11 UK chart) 22.Rivers Of Babylon - The Melodians 23.Kingston Town - Lord Creator 24.Long Shot Kick De Bucket - The Pioneers (#21 UK chart) 25.54-46 Was My Number - The Maytals CD 2 1.Uptown Top Ranking - Althea & Donna (#1 UK chart) 2.I Want To Wake Up With You - Boris Gardiner (#1 UK chart) 3.Money In My Pocket - Dennis Brown (#14 UK chart) 4.Pied Piper - Bob & Marcia (#11 UK chart) 5.Moon River – Greyhound (#12 UK chart) 6.Give And Take - The Pioneers (#35 UK chart) 7.Think About That - Dandy Livingstone (#26 UK chart) 8.Monkey Spanner - Dave & Ansel Collins (#7 UK chart) 9.Montego Bay - Freddie Notes & The Rudies (#45 UK chart) 10.Sweet Sensation - The Melodians (#41 UK chart hit) 11.This Monday Morning Feeling - Tito Simon (#45 UK chart) 12.Leggo Skanga - Rupie Edwards (#32 UK chart) 13.Mad About You – Bruce Ruffin (#9 UK chart) 14.Pickney Gal - Desmond Dekker & The Aces (#42 UK chart) 15.Snoopy Vs. The Red Baron - The Hot Shots (#4 UK chart) 16.Big Seven - Judge Dread (#8 UK chart) 17.I Am What I Am – Greyhound (#20 UK chart) 18.Big City - Dandy Livingstone (#26 UK chart) 19.Satisfaction - Carl Dawkins 20.Blood And Fire - Niney 21.This Is Reggae Music - Zap Pow 22.Love Has Found Its Way - Dennis Brown (#47 UK chart) 23.Loving You - Janet Kay & The Kaylets 24.Hurt So Good - Susan Cadogan (#4 UK chart) 25.Everything I Own - Ken Boothe (#1 UK chart)

34,90 zł
32,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,79 zł

89
The Immortal Otis Redding, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Immortal Otis Redding, CD
Otis Redding, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.15

Lista utworów: 1 I've Got Dreams To Remember 2 You Made A Man Out Of Me 3 Nobody's Fault But Mine 4 Hard To Handle 5 Thousand Miles Away 6 The happy song (Dum-dum-de-de-de-dum-dum) 7 Think About It 8 A Waste Of Time 9 Champagne and wine 10 A Fool For You 11 Amen

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

90
Studnia wieczności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Studnia wieczności
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2018.12.07

Upłynął już prawie rok od przybycia Gemmy Doyle do Akademii Spence. Wiele się w tym czasie wydarzyło. Dziewczyna sądziła, że pokonanie Kirke to koniec kłopotów. Miała nadzieję, że będzie mogła zająć się już tylko przygotowaniami do debiutu na londyńskich salonach. Niestety kolejne zdarzenia przekreślają jej plany. Gemma ma teraz poważne powody do obaw o swoje zdolności magiczne. Nie dają jej spokoju tajemnicze wizje. Kim jest dama w lawendowej sukni? Co oznacza Drzewo Wszystkich Dusz? Gdzie zniknął Kartik? To tylko niektóre z pytań, na które nie zna odpowiedzi. W poszukiwaniu przeznaczenia nie może sobie pozwolić na błędne decyzje – musi przecież chronić świat i najbliższych.

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

91
Alive In New Light, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alive In New Light, CD
IAMX, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.12

Nowy album IAMX. Na krążku znajdziemy dużo elektroniki w połączeniu z rockowym zacięciem oraz Kate von D. Album “AINL” został nagrany i zmiskowany przez Cornera na pustyni w Kalifornii. Nowa produkcja zawiera dziewięć utworów, które pozostają w klimacie alternatywnej elektroniki wzbogaconej wyjątkowym wokalem Corner’a. „Pustynia to biały szum” – wyjaśnia Chris. „Możesz zatracić się w szczegółach twórczej kreacji i miksowania; towarzyszy Ci tylko cisza”. Utwór “Stardust” otwiera album z intensywnym groovem przypominającym “Personal Jesus” w wykonaniu Depeche Mode. Tytułowy utwór objawia się operową medytacją o powstaniu z popiołów. Rytm „staccato” na „Break the Chain” zwiększa naglącą potrzebę szybkich, pełnych refleksji tekstów i wokali Corner’a. „Body Politics” to ukłon w stronę klasycznego electro, połączonego z funk groove, znanym z twórczości Nine Inch Nails. „Chodzi o to, by próbować i zatracić się w muzyce” – wyjaśnia Chris. „Stalker” przenosi słuchacza w egzotyczną, uwodzicielską i tajemniczą przestrzeń, w której miłość przeplata się z obsesją. „Big Man” to komentarz odnoszący się do współczesnej polityki. Utwór budzi niepokojący, ale dźwięczny krajobraz, który można przyrównać do filmów Tima Burtona. „Mile Deep Hollow”, pomimo mrocznych i złowieszczych tonów, jest wyrazem wdzięczności. „The Power and the Glory”, to nawiązanie do Modlitwy Pańskiej. O współpracy z Cornerem Kat mówi: „Oboje tworzymy, nie dlatego, że chcemy, ale dlatego, że MUSIMY. „To co łączy mnie i Chrisa to podejście do procesu twórczego, który jest zarówno torturujący, jak i wyzwalający”. AINL to połączenie dźwięku, sztuki wizualnej, makijażu i intymności z niezachwianą frajdą, której fani oczekują, a którą nowicjusze na pewno zostaną uwiedzeni. IAMX to artysta nietuzinkowy. Główną inspiracją brytyjskiego wokalisty są obsesje, poczucie wyobcowania, zawikłane związki międzyludzkie, biseksualizm, nietypowy seks, ateizm, śmierć, a w nieoczywistych aluzjach – polityka. Jak twierdzi, nawiązując do twórczości Federico Felliniego, „IAMX to nie glam”, „IAMX jest cyrkiem”. Tracklist 1. Stardust 2. Alive In New Light 3. Break The Chain 4. Body Politics 5. Exit 6. Stalker 7. Big Man 8. Mile Deep Hollow 9. The Power And The Glory

54,90 zł
53,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

92
Sleepwalkers, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sleepwalkers, CD
Brian Fallon, Universal Music Polska
Dostępny
103 szt.

Lista utworów: 1. If Your Prayers Don't Get To Heaven 2. Forget Me Not 3. Come Wander With Me 4. Etta James 5. Her Majesty's Service 6. Proof Of Life 7. Little Nightmares 8. Sleepwalkers 9. My Name Is The Night (Color Me Black) 10. Neptune 11. Watson 12. See You On The Other Side

54,90 zł
53,80 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

93
Przeboje Rybki Mini Mini. Vol. 2, CD  +  DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przeboje Rybki Mini Mini. Vol. 2, CD + DVD
Various Artists, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

Przeboje rybki Mini mini vol 2 to doskonała kompilacja dla najmłodszych. Znajdziecie Państwo na niej wszystkie najpopularniejsze piosenki i teledyski znane Waszym dzieciom z telewizji Mini Mini. To już druga część kompilacji - pierwsza sprzedała się w nakładzie Złotej płyty!

8,99 zł
Powiadomienie
94
Seal The Deal & Let's Boogie, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seal The Deal & Let's Boogie, CD
Volbeat, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.26

Szósta już płyta w dyskografii duńskiego zespołu ukazała się 3 czerwca! Galopujące riffy gitarowe i antemiczne refreny z pewnością zawładaną niejedną festiwalową sceną tego lata! „Seal the Deal & Let’s Boogie” to klasyczny Volbeat od początku do końca! Album został wprodukowany przez wieloletniego współpracownika zespołu – Jacoba Hansena do spółki z frontmanam Volbeat Michaelem Poulsenem i gitarzystą Robem Caggiano. Album zawiera 13 tracków będących esencją brzmienia Volbeat – wyjątkową hybrydą, rocka, metalu, bluesa, soulu i rockabilly! On the new album lead singer Michael Poulsen says „Po wielu miesiącach komponowania i nagrywania, jesteśmy podekscytowani, że wreszcie możemy ujawnić światu „Seal the Deal & Let’s Boogie! Grajcie to głośno!” - mówi wokalista Michael Poulsen. Lista utworów: 1. The Devil’s Bleeding Crown 2. Marie Laveau 3. For Evigt 4. The Gates of Babylon 5. Let It Burn 6. Black Rose 7. Rebound 8. Mary Jane Kelly 9. Goodbye Forever 10. Seal The Deal 11. Battleship Chains 12. You Will Know 13. The Loa’s Crossroad

54,90 zł
53,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

95
Schowek
TRIBUTE 180G 2LP. Winyl
JARRETT, PEACOCK, DEJOHNETTE, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.10

176,90 zł
173,36 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 3,54 zł

96
Ben 10. Omnitrix Deluxe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ben 10. Omnitrix Deluxe
Epee
Niedostępny
Brak

Poczuj się jak Ben 10! Zdobądź Omnitrixa – swoje małe centrum dowodzenia kosmitami i uratuj świat! Omnitrix mówi w języku polskim! Nagrane głosy są oryginalnymi głosami z serialu! Omnitrix Deluxe to ponad 100 różnych cytatów z serialu! Aktywuj Omintrix ruchem ręki, a usłyszysz kosmiczne dźwięki. Zawartość opakowania: • 1 Omnitrix Deluxe ze światłem i dźwiękiem .

142,90 zł
125,75 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 17,15 zł

97
Ben 10. Figurka podstawowa 13 cm, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ben 10. Figurka podstawowa 13 cm, mix wzorów
Epee
Niedostępny
Brak

Podczas wycieczki ze swoim dziadkiem Maxem i kuzynką Gwen, Ben znajduje tajemniczy zegarek – Omnitrix, który pozwala mu przemienić się w 10 różnych kosmitów. Po transformacji nie tylko przybiera wygląd jednego z nich, ale też zdobywa jego pozaziemskie moce, mimo że w środku dalej jest dziesięcioletnim chłopcem. Efekt? To najmłodszy superbohater we wszechświecie! Figurka przedstawia 1 z 8 bohaterów serialu „Ben 10”! Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

45,90 zł
40,39 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,51 zł

98
Mayka. Taśma do klocków podwójna, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mayka. Taśma do klocków podwójna, mix kolorów
Epee, Mayka
Dostępny
42 szt.

Oryginalna, opatentowana technologia przeniesie Twoje klockowe konstrukcje na nowy poziom! Taśma podwójna (dwie wypustki), kompatybilna z klockami rozmiaru Classic, w tym ze wszystkimi wiodącymi markami klocków, w tym LEGO, MEGA BLOKS i Cobi. Długość taśmy: 2 m Szerokość taśmy: 1.5 cm Uwaga! Mix 9 kolorów, produkt wysyłany losowo. Cena za 1 taśmę.

73,70 zł
64,86 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,84 zł

99
Goatreich - Fleshcult, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Goatreich - Fleshcult, CD
Belphegor, Mystic Production
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. Cruzifixus Anus dei 2. Bleeding Salvation 3. Fornicationium Et Immundus Diabolus 4. Sepulture Of Hypocrisy 5. Goatreich Fleshcult 6. Swarm Of Rats 7. Kings Shall Be Kings 8. The Crown Massacre 9. Festum Asinorum Chapt. 2

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

100
Lost Tales, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lost Tales, CD
Summoning, Mystic Production
Dostępny
12 szt.

Lista utworów: 1. Arcenstone 2. Saruman

37,90 zł
34,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

Wróć do góry