hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.01.28

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 28 stycznia 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Projektor 2w1 niebieski (B-Kids), na drugim Projektor z lampką, różowy (B-Kids). Kolejny produkt to Wycinanki. Dekoracje wielkanocne (praca zbiorowa) oraz Karta Skuteczni Święci. Święta Barbara (praca zbiorowa).
1
Projektor 2w1 niebieski - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projektor 2w1 niebieski
B-Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

Projektor 2w1 niebieskiUrządzenie jest jednocześnie projektorem jak i lampką nocną, w zależności od ustawienia. Projektor wyświetla gwiazdki na suficie, delikatnie usypiające Twoje maleństwo. Po przekręceniu, urządzenie zamienia się w lampkę nocną, która świeci delikatnym światłem, idealnym do przespania całej nocy.

71,90 zł
68,31 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,59 zł

2
Projektor z lampką, różowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projektor z lampką, różowy
B-Kids
Niedostępny
Brak

Urządzenie jest jednocześnie projektorem i lampką nocną, w zależności od ustawienia. 3 funkcje urządzenia: • lampka nocna na kołyskę lub łóżeczko (wiek 0-12 m), • projektor na kołyskę lub łóżeczko (wiek 6-18 m), • lampka nocna na stolik (wiek 12 m+). Do zestawu dołączona jest bezpłatna aplikacja do pobrania na smartfona „Bedtime story”. Informacje dodatkowe: • projektor odtwarza 6 różnych melodii i 3 odgłosy natury, • dzięki uchwytowi może być przypięty do łóżeczka, • produkt posiada sensor dźwięku „smart sensor”, który reaguje na płacz i inne odgłosy dochodzące z łóżeczka. Gdy dziecko zapłacze, lampka wyemituje kojące niebieskie światło LED, a po 10 minutach wyłączy się samoczynnie, • wymaga użycia baterii: 3 x AA (brak w zestawie).

69,90 zł
65,90 zł
Powiadomienie

Rabat 5,7%
oszczędzasz 4,00 zł

3
Wycinanki. Dekoracje wielkanocne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wycinanki. Dekoracje wielkanocne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.02

Wycinanki z serii „Pomysły dla maluchów” są najbardziej wciągającą książeczką edukacyjną, jaką można sprezentować dziecku. Dziecko może całkowicie samodzielnie wykonać zawarte w książce modele zwierząt – bez kleju i nożyczek! Pomogą wzory, jasne instrukcje i nacięcia, które sprawiają, że małe ręce bez trudu poradzą sobie z tworzeniem modeli. Dodatkową atrakcją wycinanek są proste teksty, które podpowiedzą, jak ożywić papierowe modele.

14,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 3,01 zł

4
Karta Skuteczni Święci. Święta Barbara - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karta Skuteczni Święci. Święta Barbara
Niedostępny
Brak

Karta Święta Barbara z serii „Skuteczni Święci” jest wyjątkową spośród wszystkich kart, które nosisz w portfelu. Zawiera modlitwę do świętej Barbary, którą zawsze możesz mieć przy sobie. Karta została wykonana z tworzywa PCV, ma zaokrąglone brzegi, cechują ją więc niezwykła trwałość i poręczność. Zobacz również modlitewnik z tej samej serii, w którym znajdziesz krótką biografię świętej, świadectwa cudów za jej wstawiennictwem oraz modlitwy w różnych potrzebach.

4,10 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,7%
oszczędzasz 0,11 zł

Wróć do góry