hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.01.15

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 15 stycznia 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Impregnat do puzzli (Ravensburger), na drugim Masaż niemowlęcia. Metoda Shantala (Joanna Kaczara). Kolejny produkt to Ziele na kraterze. Tędy i owędy. Wybór (Melchior Wańkowicz) oraz Auta 1-3, 3DVD (różni).
1
Impregnat do puzzli - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Impregnat do puzzli
Ravensburger
Dostępny54 szt.

Gotowy środek konserwujący pozwala na łatwe połączenie ułożonych puzzli, ich przenoszenie oraz ochronę przed kurzem i brudem. Przed zastosowaniem produktu należy umieścić kartkę papieru pod układanką, aby zapobiec pobrudzeniu powierzchni roboczej, a następnie za pomocą gąbki rozprowadzić preparat równomiernie na całej powierzchni układanki (po stronie z obrazkiem), tak aby klej wniknął również w szczeliny pomiędzy elementami. Obrazek pozostawić do wyschnięcia na dwie godziny. Gąbkę aplikatora każdorazowo po użyciu należy dokładnie umyć wodą. Impregnat ma pojemność 200 ml i pozwala na pokrycie powierzchni około 1.5 m2.

35,21 zł
31,69 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,52 zł

8 osób kupiło
2
Masaż niemowlęcia. Metoda Shantala - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masaż niemowlęcia. Metoda Shantala
Dostępny26 szt.

Jakie korzyści przynosi stosowanie masażu? Czy można masować noworodka? Jak często należy masować niemowlę? Masaż Shantala, o którym mowa w tej książce, sprzyja nawiązaniu bardzo bezpośredniego, zarówno fizycznego, jak i uczuciowego, kontaktu z dzieckiem. Uspokaja malucha, rozluźnia, zmniejszając niepokój i napięcie, pozytywnie wpływa na stan skóry, poprawia ukrwienie, pobudza układ odpornościowy, przyspiesza rozwój ruchowy. Autorka, Joanna Kaczara, prostym i zrozumiałym językiem omawia techniki masażu i zasady jego wykonywania, z możliwością wzbogacenia i uatrakcyjnienia jego przebiegu za pomocą piosenek i wierszyków. Przedstawia również podstawowe wiadomości na temat rozwoju niemowlęcia, jego zmysłów i odruchów, a także kwestie związane z wykorzystaniem masażu w przypadkach szczególnych: kolki, stanów gorączkowych, u dzieci urodzonych przedwcześnie, z wadami słuchu, wzroku, z dziecięcym porażeniem mózgowym. Mamy nadzieję, że niniejszy poradnik przekona wszystkich młodych rodziców do tej, w gruncie rzeczy, prostej metody i zachęci do jej wypróbowania w codziennych kontaktach z ich pociechami.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

5 osób kupiło
3
Ziele na kraterze. Tędy i owędy. Wybór - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ziele na kraterze. Tędy i owędy. Wybór
Dostępny152 szt.

Melchior Wańkowicz był jednym z najwybitniejszych polskich reportażystów XX wieku. Jego Ziele na kraterze oraz Tędy i owędy to książki wielokrotnie wznawiane i wciąż chętnie czytane. Wydawnictwo Polarny Lis proponuje lekturowy wybór tekstów z obu tych dzieł. Fragmenty zostały starannie dobrane przez dr hab. Beatę Nowacką, tak aby – szanując styl i zamysł autora – stworzyć spójną opowieść o domu i rodzinie. Opowieść, która będzie przystępna dla młodego czytelnika i inspirująca dla nauczycieli. Lekturę tego wyboru uprzyjemni wspaniała szata graficzna.

23,90 zł
17,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 5,91 zł

5 osób kupiło
4
Auta 1-3, 3DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auta 1-3, 3DVD
różni, 2018
Dostępny86 szt.

Mistrzowie animacji ze studia Pixar przygotowali niezwykłą kolekcję naładowaną dawką humoru i pełną zaskakujących przygód. To wszystko zebrane w jednym zestawie zawierającym filmy: "Auta", "Auta 2" oraz "Auta 3". Spędź ponad 300 minut w towarzystwie Zygzaka McQueena, Złomka i innych zmotoryzowanych bohaterów.

55,90 zł
53,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,79 zł

4 osoby kupiły
5
Wild Life. SLH14781. Łoś samiec - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH14781. Łoś samiec
Schleich
Dostępny2 szt.

Seria „Wild Life” zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu.

36,90 zł
34,32 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,58 zł

4 osoby kupiły
6
Asertywność. Skuteczna komunikacja w biznesie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Asertywność. Skuteczna komunikacja w biznesie
Dostępny5 szt.

W rozmowach czy w sporach często słyszymy: „Nie daj się! Bądź asertywny!”. Cóż to jest ta asertywność? Otóż jest to umiejętność, dzięki której ludzie w sposób prosty i bezpośredni wyrażają swoje emocje, myśli, przekonania, nie odczuwając przy tym wewnętrznego dyskomfortu i nie okazując pogardy dla rozmówców. Antoni Benedikt – pracownik Uniwersytetu Wrocławskiego, autor wielu książek z dziedziny komunikowania werbalnego i niewerbalnego, w swojej książce Asertywność. Skuteczna komunikacja w biznesie zajmuje się nie tylko podstawami asertywności, ale także zastosowaniem jej w procesie szeroko pojętej komunikacji międzyludzkiej – w domu, w firmie, w biznesie. Skuteczna asertywność wymaga ciągłego treningu, niezwykle przydatnego dla osób, których praca wymaga dobrej prezencji, komunikatywności, refleksu sytuacyjnego oraz umiejętności skutecznego wywierania wpływu na innych – słowem dla osób, które pracują w kontakcie z innymi ludźmi, czyli menedżerów, kierowników działu sprzedaży, pracowników socjalnych, nauczycieli i wielu innych. Książka, oprócz teorii, pełna jest przykładów zastosowania skutecznej asertywności w praktyce. Jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu i w biznesie – naucz się być asertywnym! I o tym właśnie jest ta książka.

65,00 zł
46,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,20 zł

3 osoby kupiły
7
Kraina Lodu. Piłka do skakania z uchwytami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Piłka do skakania z uchwytami
John
Dostępny10 szt.

Piłka do skakania o średnicy 45.0–50.0 cm, motyw z bajki „Kraina lodu”. Piłka wyposażona w wygodne uchwyty umożliwiające spontaniczną aktywność ruchową i wyrabiające umiejętność utrzymania równowagi. Zabawka sprzedawana w pudełku, do samodzielnego napompowania.

43,20 zł
38,88 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,32 zł

3 osoby kupiły
8
Dom, którego nie było. Powroty ocalałych do powojennego miasta, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom, którego nie było. Powroty ocalałych do powojennego miasta, wydani...
Dostępny4 szt.

Przemoc wobec Żydów podczas II wojny światowej do dziś budzi grozę i zdumienie. Jak to możliwe, że kilka milionów ludzi zniknęło ze swoich domów, zakładów rzemieślniczych i sklepów, że tylu sąsiadów zniknęło z polskich miast? Byli jednak tacy, którzy przetrwali Zagładę i doczekali wyzwolenia. Łukasz Krzyżanowski śledzi losy społeczności żydowskiej w Radomiu podczas wojny i po jej zakończeniu. Opisuje zmieniające się stosunki wewnątrz wspólnoty i nastroje panujące wśród ocalałych. Ale przede wszystkim mierzy się z trudnym problemem stosunku polskich mieszkańców miasta, a także władz państwowych do powracających Żydów, którzy nierzadko w dramatycznych okolicznościach próbowali odbudować życie i odzyskać odebrane mienie. Dom, którego nie było jest dziełem niezwykle dojrzałym i rzetelnym, świadectwem naukowej uczciwości w poszukiwaniu prawdy.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
9
Człowiek i prawo naturalne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek i prawo naturalne
Dostępny25 szt.

Kolejną pracą w serii „Biblioteka Filozofii Realistycznej” jest klasyczna już praca z filozofii prawa ojca M. A. Krąpca Człowiek i prawo naturalne. W sporze o prawo naturalne autor zajmuje zdecydowane stanowisko: prawo naturalne istnieje i jest podstawą obowiązywania i racjonalności prawa pozytywnego. Co więcej uznanie prawa naturalnego stanowi pierwszy krok na drodze ku pełnemu poszanowaniu przyrodzonych, nienaruszalnych, powszechnych i nigdy niezbywalnych praw człowieka. Jednak, jak się okazuje, właściwe rozumienie człowieka i jego praw wciąż pozostaje kluczowym problemem naszych czasów. Autor wyjaśnia i uzasadnia prawo naturalne w kontekście realizmu filozoficznego. Nawiązując do racjonalistycznej koncepcji prawa naturalnego Tomasza z Akwinu, ujawnia jej aktualność w rozwiązywaniu problemów prawnych oraz w uzasadnianiu porządku prawnego i moralnego. W książce znajdują się analizy prawa jako faktu, prawa w sensie lex i ius, przegląd historycznych ujęć prawa naturalnego, elementy uzasadnienia: analogiczna struktura rzeczywistości, rozumienie człowieka i teoria prawa naturalnego. W obecnym, długo oczekiwanym wydaniu w ramach BFR, m.in. dołączono analizy Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i encykliki Pacem in terris, uwspółcześniono pisownię i zredagowano przypisy.

30,50 zł
21,35 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,15 zł

2 osoby kupiły
10
Puzzle 2000 elementów. Wodospad Iguazu - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 elementów. Wodospad Iguazu
Ravensburger, 2000
Dostępny43 szt.

Wodospady należą do światowego dziedzictwa UNESCO i uważano, że ich „odkrywcą” został w 1541 roku hiszpański konkwistador Alvar Nunez Cabeza de Vaca. Ograniczona paleta kolorystyczna tej układanki (głównie zieleń, biel, brąz i niebieski) sprawi, że będzie to wyjątkowo wymagająca łamigłówka - coś, co sprawi, że nawet najbardziej zapalony fan puzzli będzie szczęśliwy przez wiele godzin! Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Wymiary opakowania: 43.0 x 30.0 x 6.0 cm Wymiary obrazka po ułożeniu: 98.0 x 75.0 cm

121,90 zł
109,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,19 zł

2 osoby kupiły
11
Czas to skarb. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas to skarb. Audiobook
Jim Muncy, Studio Emka
Dostępny13 szt.

Tempora non surgunt, si cecidere simul Czas, gdy raz minął, już nie wraca Największym wyzwaniem, przed jakim stoją ludzie wchodzący do biznesu, jest gospodarowanie czasem – stwierdza Jim Muncy w swojej książce. Nie potrafią oni sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nimi czas, bo nie znają podstaw, jak nim zarządzać. Czas jest ograniczony, a wszystko, co robimy, pozbawia nas pewnej jego ilości. Aby zyskać biegłość w jakiejś dziedzinie, najpierw musimy nauczyć się panować nad czasem. Tak aby stał się naszym sługą, a nie panem. Jak poświęcać czas na rzeczy naprawdę ważne? Jak skoncentrować się na organizowaniu naszej codziennej aktywności? W jaki sposób zarządzać swoim czasem szybko i efektywnie? Nasze myślenie o przyszłości to rywalizacja o czas, jaki mamy do dyspozycji. Jim Muncy proponuje nam wizję, koncentrację, szybkość i moc. Oto konstruktywne zarządzanie czasem! Czas to skarb jest lekturą obowiązkową wszystkich, którzy pragną lepiej gospodarować czasem i dzięki temu żyć pełnią życia, jak uczył wielki klasyk Norman V. Peale. O autorze: Jim Muncy ‒ profesor marketingu w Kolegium Biznesu imienia Harleya Langdale’a na uniwersytecie stanowym w Valdoście w Georgii. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej www.jimmuncy.com.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

2 osoby kupiły
12
Puzzle 3D 144 elementy. Palac Kultury i Nauki - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3D 144 elementy. Palac Kultury i Nauki
Dante, 144
Dostępny243 szt.

Opakowanie zawiera puzzle 3D, które umożliwiają złożenie modelu XL - Pałac Kultury i Nauki. Pasjonująca zabawa dla dzieci oraz kolekcjonerów najsłynniejszych budowli świata. Do ich złożenia nie potrzeba żadnych narzędzi. Puzzle są ponumerowane i znajdują się w specjalnych arkuszach. Wymiary opakowania: 30.0 x 22.5 x 3.5 cm Wymiary budowli po ułożeniu: 36.0 x 28.0 x 31.0 cm

57,80 zł
52,02 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,78 zł

2 osoby kupiły
13
Puzzle 1000 elementów. Mistyczne niebo - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Mistyczne niebo
Ravensburger, 1000
Dostępny70 szt.

Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.

60,50 zł
54,45 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,05 zł

2 osoby kupiły
14
Puzzle 5000 elementów. Mapa świata - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 5000 elementów. Mapa świata
Ravensburger, 5000
Dostępny25 szt.

Puzzle z kolekcji Ravensburger to najciekawsze obrazy, pełne kolorów i ciekawych ujęć. Przyjemność układania kryje się w każdym elemencie. Już dziś możesz stać się posiadaczem niepowtarzalnego obrazu, którego stwórcą staniesz się właśnie Ty! Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Wymiary opakowania: 43.0 x 30.0 x 7.0 cm Wymiary obrazka po ułożeniu: 153.0 x 101.0 cm

294,00 zł
264,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 29,40 zł

2 osoby kupiły
15
Pakiet: Piraci z Karaibów 1-5, 5 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Piraci z Karaibów 1-5, 5 DVD
Gore Verbinski, Rob Marshall, Joachim Ronning
Dostępny103 szt.

Przeżyj przygodę życia z kapitanem Jackiem Sparrowem (Johnny Depp) oraz wieloma innymi niezapomnianymi szelmami i bohaterami, dzięki którym każda z części stała się niekwestionowanym światowym hitem. Bądź świadkiem niewiarygodnej wyprawy kapitana Sparrowa już od jej pierwszych chwil. Zobacz, jak wraz z załogą wyrusza, by odzyskać Czarną Perłę. Poznaj tajemnicę przeklętego skarbu, który zamienił życie kapitana Barbossy (Gepffrey Rush) w piekło. Przeżyj wraz z bohaterami zapierającą dech w piersiach bitwę z legendarnym władcą oceanów Davy'm Jonesem oraz z potworem z morskich otchłani. Sprawdź, jakie skutki będzie miało historyczne spotkanie najpotężniejszych piratów daleko na krańcu świata i jak zakończy się spotkanie Jacka Sparrowa z przerażającym kapitanem Slazarem.

102,90 zł
97,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,14 zł

2 osoby kupiły
16
Puzzle 18000 elementów. Magiczna biblioteczka - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 18000 elementów. Magiczna biblioteczka
Ravensburger, 18000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.29

Często mówi się, że można uciec w dobrą książkę, ale przyjrzyj się uważnie tym zatłoczonym półkom i odkryj zarówno skarbnicę zwariowanych książek, jak i świat dziwnych przedmiotów. Wiele tytułów książek powstało wskutek inspiracji słynnymi powieściami, ale każdy z nich został osobliwie przekręcony. Przedmioty mogą najpierw sprawiać monotonne wrażenie, ale wszystkie zostały również w wyjątkowy sposób potraktowane przez Colina Thompsona. Przy tych puzzlach czeka na ciebie rozrywka, dowcip i mnóstwo zagadkowych wyzwań! Ułóż 18 000 elementów, aby odkryć jakie przygody kryje regał z książkami. Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Wymiary opakowania: 49.0 x 35.0 x 18.0 cm Wymiary obrazka po ułożeniu: 276.0 x 192.0 cm

835,40 zł
751,86 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 83,54 zł

2 osoby kupiły
17
O rety! Przyroda świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O rety! Przyroda świata
Dostępny19 szt.

O rety! Przyroda świata to 37 pełnych życia, zabawnych plansz rysunkowych pokazujących różne miejsca na świecie o niezwykłej przyrodzie. Podróż przez wszystkie kontynenty przybliża dzieciom poznanie bogactwa życia na Ziemi. Zapraszamy na wyprawę przyrodniczą po świecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda sawanna, jak las deszczowy, a jak tajga? Którym zwierzętom niestraszne mrozy Arktyki, a które świetnie sobie radzą na suchych i gorących piaskach Sahary. Gdzie żyją pandy? A dokąd trzeba się wybrać, aby spotkać lemury? Gdzie rosną sięgające nieba sekwoje, a gdzie grubaśne baobaby? Odpowiedzi na te pytania i wiele innych znajdują się w tej oto ilustrowanej księdze przyrody świata. Dzięki niej poznasz 37 osobliwych miejsc na kuli ziemskiej o zachwycającej urodzie. Każde z nich zostało pokazane na dużej planszy obfitującej w mnóstwo szczegółów rysunkowych oraz informacji o zwierzętach i roślinach. Poznawanie przyrody nie będzie nudne, bo co rusz rozbawią Cię śmieszne dialogi prowadzone między zwierzętami.

59,00 zł
43,07 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 15,93 zł

1 osoba kupiła
18
Puzzle 654 elementy. Krypta srebrna - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 654 elementy. Krypta srebrna
Ravensburger, 654
Dostępny37 szt.

Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Wymiar obrazka po ułożeniu: 70.0 x 50.0 cm Puzzle niemieckiego producenta – firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie.

69,20 zł
62,28 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,92 zł

1 osoba kupiła
19
Piłkarzyki - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłkarzyki
Dromader, od 3 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.30

Poczuj ducha rywalizacji i sprawdź, czy uda Ci się wygrać mecz piłki nożnej. Zasady są proste: piłka jest jedna, a bramki są dwie. Trzeba strzelić o jedną bramkę więcej od swojego rywala. W każdej drużynie jest 11 zawodników. Duże boisko z 8 rączkami do kontrolowania piłkarzy - wygodne sterowanie. Z obydwóch stron boiska znajdują się tablice wyników z suwakiem. Zawartość zestawu: • boisko o wymiarach: 55.0 x 33.0 cm, • 22 piłkarzy (w tym 2 bramkarzy), • 8 prowadnic (po 4 na stronę), • 2 piłeczki, • 2 tablice wyników - po jednej na stronę, • naklejki z piłkarzami i piłkami do ozdabiania boiska. Wymiary opakowania: 56.0 x 46.0 x 9.0 cm

85,90 zł
79,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,87 zł

1 osoba kupiła
20
Zanim się pojawiłeś. Zakochane Kino, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Zanim się pojawiłeś. Zakochane Kino, DVD
Thea Sharrock, 2018
Dostępny26 szt.

Czasami miłość bywa zaskakująca... Louisa „Lou” Clark (Emilia Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku. Jej zazwyczaj radosne podejście do życia zostaje wystawione na próbę, gdy musi się zmierzyć z nowym wyzwaniem w swojej karierze: rolą opiekunki Willa Traynora (Sam Claflin), zamożnego młodego bankiera przykutego do wózka inwalidzkiego. Lou postanawia mu udowodnić, że warto dalej żyć.

20,90 zł
17,99 zł

Rabat 13,9%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
21
Na szachownicy losu. Wspomnienia skoczka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na szachownicy losu. Wspomnienia skoczka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Autor wspomnień to jeden z najmłodszych żołnierzy spośród 316 cichociemnych. Narracja autobiografii dotyczy okresu wojny (zesłanie do Kazachstanu, wstąpienie do Armii Andersa, wędrówka przez Bliski Wschód, Afrykę, do Szkocji - szkolenie cichociemnych spadochroniarzy AK, kursy z łączności radiowej i dywersji), a także niezwykle trudnych przeżyć powojennych, naznaczonych wieloletnim wyrokiem więzienia. Ze względu na szczegółowe opisy wydarzeń, jak również postawę autora i jednocześnie głównego bohatera, publikacja ma wysoką wartość historyczną i edukacyjną. Wspomnienia Bronisława Czepczaka-Góreckiego są wyjątkową relacją o tamtych trudnych wydarzeniach i trudnym czasie, oddaną z zacięciem gawędziarskim przez osobę nieprzeciętnego hartu ducha i niezłomnego charakteru. Wspomnienia przygotowała pani Dorota Czepczak-Górecka, córka nieżyjącego od 2001 r. pana Bronisława Czepczaka-Góreckiego. Publikacja wydana we współpracy z Fundacją im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej.

35,00 zł
24,85 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,15 zł

1 osoba kupiła
22
Samochód pancerny Kubuś. Powstanie Warszawskie - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód pancerny Kubuś. Powstanie Warszawskie
Mirage
Dostępny17 szt.

Zestaw zawiera plastikowy model wozu bojowego do sklejania.

38,90 zł
35,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,89 zł

1 osoba kupiła
23
Granice marzeń. O państwach nieuznawanych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Granice marzeń. O państwach nieuznawanych
Dostępny31 szt.

Od Donbasu przez Naddniestrze, Abchazję i Osetię Południową aż po Górski Karabach. Mieszkańcy postsowieckich państw nieuznawanych od ponad ćwierć wieku padają ofiarą wielkiej mocarstwowej polityki. Tomasz Grzywaczewski wyruszył w podróż po tych widmowych republikach. Opisał procesy historyczne i wielką politykę. Wyjeżdżając do Górskiego Karabachu w 2015 roku, nie przypuszczał, że już w rok później dojdzie tam do niespotykanej od dwóch dekad eskalacji konfliktu. Będąc zimą 2015 roku na froncie pod Donieckiem, nie podejrzewał, że obserwuje pierwszy akt długotrwałej uśpionej wojny. Widział natomiast, jak w cieniu nieustających konfliktów toczy się codzienne życie. Ta książka to osobiste historie tych, którzy ćwierć wieku po upadku sowieckiego imperium marzą o normalności, o posiadaniu paszportów, które pozwolą im swobodnie podróżować, o walucie, która ma jakąś wartość, i o reprezentacjach startujących w mistrzostwach i igrzyskach na takich samych prawach jak inni – pod własnymi barwami. A przede wszystkim marzą o pokoju.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
24
Ptasia inteligencja. Rozważania nad intelektem ptaków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ptasia inteligencja. Rozważania nad intelektem ptaków
Dostępny6 szt.

Rozważania nad ptasią inteligencją Kto jest tytanem intelektu w ptasim świecie?Jakie zachowania można uznać za przejaw inteligencji? Ta intrygująca i bogato ilustrowana książka powiedzie Cię tropem śledztwa w sprawie niezwykłych zachowań i zdolności ptaków, od rozwiązywania różnych życiowych problemów do samoświadomości i empatii. Raz na zawsze obali krzywdzącą opinię o sławetnym „ptasim móżdżku” naszych pierzastych przyjaciół. Pozwoli także inaczej spojrzeć na zagadnienie inteligencji zwierząt w ogóle. Dr Nathan Emery jest starszym wykładowcą biologii kognitywnej na Queen Mary University of London, autorem dwóch wcześniejszych książek z tej dziedziny i ponad 80 innych publikacji. Jest członkiem rady programowej czasopism Animal Cognition oraz Journal of Comparative Psychology.

69,00 zł
50,37 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,63 zł

1 osoba kupiła
25
7TP Lekki Czołg Dwuwieżowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7TP Lekki Czołg Dwuwieżowy
Mirage
Dostępny24 szt.

Zestaw zawiera plastikowy model czołgu do sklejania.

40,80 zł
36,72 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,08 zł

1 osoba kupiła
26
Psi Patrol. Piłka do skakania z uchwytami, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Piłka do skakania z uchwytami, mix wzorów
John
Dostępny46 szt.

Piłka do skakania o średnicy 45.0–50.0 cm, motyw z bajki „Psi patrol”. Zabawka sprzedawana w pudełku, do samodzielnego napompowania. Piłka wyposażona w wygodne uchwyty umożliwiające spontaniczną aktywność ruchową i wyrabiające umiejętność utrzymania równowagi. Skakanie na piłce stymuluje prawidłowy rozwój fizyczny dziecka, kształtuje mięśnie nóg i rąk. Uwaga. Mix kolorów – towar wysyłany losowo. Cena za jedną sztukę.

45,90 zł
41,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,59 zł

1 osoba kupiła
27
Lego Ninjago. Film, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego Ninjago. Film, DVD
Charlie Bean, Paul Fisher, Bob Logan, 2017
Dostępny300 szt.

Pełna akcji i humoru pełnometrażowa przygoda z ulubionymi bohaterami! Lloyd – uczeń za dnia, Zielony Ninja nocą – oraz jego przyjaciele stają do walki o NINJAGO® City pod wodzą Mistrza Wu. Odważni wojownicy muszą pokonać nikczemnego Lorda Garmadona, który… jest ojcem Lloyda. W trakcie tej niebezpiecznej misji będą musieli wyzwolić swoją wewnętrzną moc i ocalić miasto. Dodatki: • w świecie serialu LEGO® NINJAGO®, • sceny niewykorzystane.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
28
Puzzle 3000 elementów. Życie pod wodą - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3000 elementów. Życie pod wodą
Ravensburger, 3000
Dostępny55 szt.

Puzzle z kolekcji Ravensburger to najciekawsze obrazy, pełne kolorów i ciekawych ujęć. Przyjemność układania kryje się w każdym elemencie. Już dziś możesz stać się posiadaczem niepowtarzalnego obrazu, którego stwórcą staniesz się właśnie Ty! Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Wymiary opakowania: 43.0 x 30.0 x 6.0 cm Wymiary obrazka po ułożeniu: 121.0 x 80.0 cm

131,61 zł
118,45 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,16 zł

1 osoba kupiła
29
Songs From The Wood (Remastered) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,90 zł
28,43 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,47 zł

1 osoba kupiła
30
M4 Scherman D-Day - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
M4 Scherman D-Day
Heller
Dostępny10 szt.

Zestaw zawiera plastikowy model czołgu do sklejania

44,90 zł
43,10 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,80 zł

1 osoba kupiła
31
Puzzle 1000 elementów. Polityczna mapa świata - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Polityczna mapa świata
Ravensburger, 1000
Dostępny13 szt.

Puzzle Ravensburger to jakość, kawałek po kawałku. Różnorodność kształtów dzięki ręcznie wykonanej sztancy, idealnie pasujące do siebie elementy, wyraźne motywy na puzzlach dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu, części są odporne na zginanie, wyprodukowane z materiałów ekologicznych. Wymiary obrazka po ułożeniu: 70.0 x 50.0 cm Wymiary opakowania: 37.0 x 27.0 x 6.0 cm.

65,30 zł
58,77 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,53 zł

1 osoba kupiła
32
Puzzle 1000 elementów. Nowy Jork, drapacze chmur - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Nowy Jork, drapacze chmur
Ravensburger, 1000
Dostępny179 szt.

Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Wymiary obrazka po ułożeniu: 70.0 x 50.0 cm Wymiary opakowania: 37.0 x 27.0 x 6.0 cm

61,90 zł
55,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,19 zł

1 osoba kupiła
33
Mali odkrywcy. Na wsi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mali odkrywcy. Na wsi
Niedostępny
Brak

Seria Mali odkrywcy została stworzona z myślą o najmłodszych czytelnikach ciekawych świata. Pod otwieranymi okienkami kryją się ciekawostki związane z danym tematem. Nowoczesna grafika i przejrzysty układ treści wspomagają naukę poprzez zabawę. Książeczka Na wsi zawiera rysunki zwierząt, miejsc, a także podstawowego wyposażenia gospodarstwa.

35,00 zł
26,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

34
Ostatni król Teksasu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Ostatni król Teksasu
Dostępny1 szt.

Kiedy zostaje zastrzelony kontrowersyjny profesor anglistyki, Tres Navarre - detektyw i doktor literatury jednocześnie - okazuje się jedyną osobą z tytułem naukowym, która ma odwagę objąć w trybie pilnym zwolnioną posadę na Uniwersytecie Teksańskim w San Antonio. Policjanci zapewniają, że wytypowali już podejrzanego, tak więc kiedy oni zajmą się doprowadzeniem banalnego śledztwa do końca, zadaniem Tresa będzie jedynie poprowadzenie trzech kursów, ocenianie prac studentów i wcielenie się w rolę zmarłego profesora. Zadanie wydaje się proste, ale Tres ma skłonność do pakowania się w skomplikowane sytuacje. Kiedy dowody w sprawie zaczynają sprawiać wrażenie zbyt dobrze dopasowanych, kiedy dochodzi do kolejnych morderstw, Tres podejmuje pewne działania pozalekcyjne, które mają mu pozwolić na zgłębienie umysłu zabójcy. W ten sposób wplątuje się w niebezpieczną rozgrywkę o gangsterski honor w najciemniejszych zaułkach San Antonio.

36,90 zł
19,93 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 16,97 zł

35
Mali odkrywcy. Dinozaury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mali odkrywcy. Dinozaury
Niedostępny
Brak

Seria Mali odkrywcy została stworzona z myślą o najmłodszych czytelnikach ciekawych świata. Pod otwieranymi okienkami kryją się ciekawostki związane z danym tematem. Nowoczesna grafika i przejrzysty układ treści wspomagają naukę poprzez zabawę. Książeczka „Dinozaury” to prawdziwa gratka dla najmłodszych fanów dinozaurów!

35,00 zł
26,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

36
Co się stało. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co się stało. Audiobook
Hillary Rodham Clinton, Sonia Draga
Dostępny14 szt.

W przeszłości, z przyczyn, które staram się wytłumaczyć, często czułam, że muszę zachowywać ostrożność na forum publicznym, jakbym chodziła po linie bez siatki bezpieczeństwa. Teraz opuszczam gardę. – fragment wstępu Hillary Rodham Clinton po raz pierwszy ujawnia, o czym myślała i co czuła podczas ostatnich wyborów prezydenckich, które okazały się jednymi z najbardziej kontrowersyjnych w historii. Wolna od ograniczeń, jakie wiążą się z kandydowaniem na najwyższe stanowisko, Hillary dzieli się wyjątkowym doświadczeniem bycia pierwszą kobietą, która otrzymała nominację prezydencką z ramienia jednej z głównych partii, i zabiera nas za kulisy kampanii wyborczej naznaczonej nienawiścią, seksizmem, rosyjską ingerencją, porywającymi wzlotami, frustrującymi upadkami i niewiarygodnymi wręcz zwrotami akcji w starciu z przeciwnikiem łamiącym wszystkie zasady. To jak dotąd jej najbardziej osobiste wyznanie. Na kartach tej książki Hillary opisuje, jakie to uczucie konkurować z Donaldem Trumpem, mówi otwarcie o popełnionych błędach, a także o tym, jak poradziła sobie z szokującą, druzgocącą porażką i jak znalazła w sobie siłę, by się po niej pozbierać. W szczery i pełen humoru sposób opowiada czytelnikom o codziennych rytuałach, relacjach osobistych i lekturach, które pomogły jej przetrwać te trudne chwile oraz przyznaje, że to doświadczenie nauczyło ją o życiu bardzo wiele. Pisze o wyzwaniach, z jakimi musiała się mierzyć, będąc silną kobietą w życiu publicznym, o krytycznych komentarzach dotyczących jej głosu, wieku i wyglądu, o podwójnych standardach odnoszących się do obecności kobiet w polityce. Mówi również o samych wyborach 2016 roku, na których cieniem położył się bezprecedensowy atak na amerykańską demokrację, dokonany przez zewnętrznego wroga. Analizując dowody i łącząc ze sobą fakty, pokazuje, jak niebezpieczne są siły, które wpłynęły na ostateczny wynik, i tłumaczy, dlaczego musimy zrozumieć te zjawiska, aby móc w przyszłości ochronić demokrację. Wybory prezydenckie w 2016 roku były bezprecedensowym wydarzeniem historycznym. Książka Co się stało, przedstawiająca historię tej kampanii oraz jej następstwa, stanowi zarówno głęboko osobistą relację, jak i skierowaną do całego narodu opowieść ku przestrodze.

35,90 zł
26,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,97 zł

37
Geostorm, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geostorm, Blu-ray
Dean Devlin, 2017
Dostępny49 szt.

Po serii klęsk żywiołowych zagrażających planecie, światowi przywódcy łączą siły, by stworzyć sieć satelitów kontrolujących globalny klimat i zapewniających bezpieczeństwo mieszkańcom Ziemi. Jednak gdy system atakuje planetę, zamiast ją chronić, zaczyna się wyścig z czasem, a bohaterowie muszą odkryć prawdziwe zagrożenie, nim gigantyczna burza zetrze z powierzchni globu wszystko… i wszystkich… Dodatki: W poszukiwaniu odpowiedzi: Reżyser Dean Devlin wspomina, co zainspirowało twórców do realizacji „Geostormu”; Międzynarodowe wydarzenie: Członkowie ekipy i obsady opowiadają o globalnej współpracy nad filmem; Sieją zniszczenie: Nowatorskie efekty specjalne i technologie wykorzystane w scenach chaosu i klęsk żywiołowych.

100,90 zł
95,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,04 zł

38
Geostorm, 2 Blu-ray 3D - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geostorm, 2 Blu-ray 3D
Dean Devlin, 2017
Dostępny80 szt.

Po serii klęsk żywiołowych zagrażających planecie, światowi przywódcy łączą siły, by stworzyć sieć satelitów kontrolujących globalny klimat i zapewniających bezpieczeństwo mieszkańcom Ziemi. Jednak gdy system atakuje planetę, zamiast ją chronić, zaczyna się wyścig z czasem, a bohaterowie muszą odkryć prawdziwe zagrożenie, nim gigantyczna burza zetrze z powierzchni globu wszystko… i wszystkich… Dodatki: • W poszukiwaniu odpowiedzi: Reżyser Dean Devlin wspomina, co zainspirowało twórców do realizacji „Geostormu”; • Międzynarodowe wydarzenie: Członkowie ekipy i obsady opowiadają o globalnej współpracy nad filmem; • Sieją zniszczenie: Nowatorskie efekty specjalne i technologie wykorzystane w scenach chaosu i klęsk żywiołowych.

84,10 zł
79,90 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,20 zł

39
Geostorm, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geostorm, DVD
Dean Devlin, 2017
Dostępny101 szt.

Po serii klęsk żywiołowych zagrażających planecie, światowi przywódcy łączą siły, by stworzyć sieć satelitów kontrolujących globalny klimat i zapewniających bezpieczeństwo mieszkańcom Ziemi. Jednak gdy system atakuje planetę, zamiast ją chronić, zaczyna się wyścig z czasem, a bohaterowie muszą odkryć prawdziwe zagrożenie, nim gigantyczna burza zetrze z powierzchni globu wszystko… i wszystkich… Dodatki: W poszukiwaniu odpowiedzi: Reżyser Dean Devlin wspomina, co zainspirowało twórców do realizacji „Geostormu”.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

40
Lego Ninjago. Film, 2 Blu-ray 3D - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego Ninjago. Film, 2 Blu-ray 3D
Charlie Bean, Paul Fisher, Bob Logan, 2017
Niedostępny
Brak

Pełna akcji i humoru pełnometrażowa przygoda z ulubionymi bohaterami! Lloyd – uczeń za dnia, Zielony Ninja nocą – oraz jego przyjaciele stają do walki o NINJAGO® City pod wodzą Mistrza Wu. Odważni wojownicy muszą pokonać nikczemnego Lorda Garmadona, który… jest ojcem Lloyda. W trakcie tej niebezpiecznej misji będą musieli wyzwolić swoją wewnętrzną moc i ocalić miasto. Dodatki: • Minifilmy, teledyski, • W świecie serialu LEGO® NINJAGO® i wiele więcej!

134,50 zł
127,78 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,72 zł

41
Władcy dinozaurów. Tom 3. Księżniczka dinozaurów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Władcy dinozaurów. Tom 3. Księżniczka dinozaurów
Dostępny6 szt.

Księżniczka dinozaurów to najnowszy tom epickiej serii fantasy rozgrywającej się w świecie, w którym rycerze ruszają do boju na zakutych w zbroje dinozaurach. George R.R. Martin nazwał ją skrzyżowaniem Parku Jurajskiego z Grą o tron. Witajcie na Raju – pierwotnym świecie, w którym można spotkać wszelkie gatunki dinozaurów wielkich i małych. Żyją tu również ludzie, sprowadzeni przez kaprys bogów. Rycerze ruszają do boju na triceratopsach, a prowadzą ich wielcy bohaterowie dosiadający tyranozaurów. Jednym z takich bohaterów jest Karyl Bogomirsky. Kiedyś miał władzę, lecz zdradzili go ci, którzy byli mu najbliżsi. Uratowali go Fae, magiczne istoty zrodzone w tym świecie, planujące wykorzystać go w wojnie z obcymi bogami. Karyl pragnie tylko żyć w spokoju. Nie chce stać się niczyim narzędziem, a tym bardziej zbawcą... Jednak bogowie powrócili, by osądzić swój ludzki eksperyment i ostatecznie uwolnić planetę od Fae. Karyl może nie uważać się za bohatera, ale jest ostatnią nadzieją ludzkości.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

42
Pakiet Straszne Historie Maszy, 2 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Straszne Historie Maszy, 2 DVD
Denis Hervyatsov, 2018
Niedostępny
Brak

Sympatyczna i niesforna Masza, znana z popularnej serii „Masza i Niedźwiedź”, opowiada zupełnie nowe historie, które pomogą przezwyciężyć dziecięce lęki. Intrygujące opowieści dostarczą nie tylko dobrej zabawy, lecz także nauczą, że strach można pokonać! Pakiet zawiera aż 26 odcinków.

26,90 zł
25,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

43
Wielkie kłamstewka, 3 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkie kłamstewka, 3 DVD
Jean Marc Vallee, 2018
Dostępny201 szt.

Wyjątkowy, doskonale przyjęty przez krytyków i widzów miniserial HBO w gwiazdorskiej obsadzie z Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laurą Dern i Alexandren Skarsgardem o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach. W spokojnym, nadmorskim miasteczku Monterey, w stanie Kalifornia nic nie jest takie, jakim się wydaje. Zaślepione miłością matki, osiągający sukcesy mężowie, urocze dzieci, piękne domy. Jakie kłamstwa kryją się za pozorami ich perfekcyjnego życia?

43,90 zł
41,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,19 zł

44
Pakiet 2 filmów: Wonder Woman / Batman v Superman, 2DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet 2 filmów: Wonder Woman / Batman v Superman, 2DVD
Patty Jenkins, Zack Snyder, 2018
Niedostępny
Brak

Pakiet 2 filmów o losach największych i najbardziej popularnych superbohaterów z uniwersum DC. Poznaj Wonder Woman - księżniczkę Amazonek. Wychowana się na odległej, rajskiej wyspie, pewnego dnia porzuca swój dom, by walczyć u boku ludzi i powstrzymać wielki konflikt ogarniający świat. Zobacz historię nieposkromionego Supermana – otaczanego czcią wybawcę Metropolis i jego walkę z najznamienitszym obywatelem Gotham City - Batmanem. Hity kinowe z gwiazdorską obsadą i zapierającymi dech w piersiach efektami specjalnymi.

52,90 zł
50,26 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,64 zł

45
Ponad wszystko, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ponad wszystko, DVD
Stella Meghie, 2018
Dostępny101 szt.

Wzruszająca historia miłosna na podstawie bestsellerowej powieści Nicoli Yoon (1. miejsce na liście "New York Timesa"). Maddy to bystra, ciekawa świata osiemnastolatka, obdarzona bujną wyobraźnią, która wskutek rzadkiej choroby nie może opuszczać swojego domu. Jednak gdy poznaje Olliego - uroczego chłopaka z sąsiedztwa, budzi się w niej pragnienie porzucenia bezpiecznej kryjówki i poświecenia wszystkiego dla miłości. Poznaj historię, która wzruszy Cię do łez! Wydanie bez polskiego lektora.

20,90 zł
17,99 zł

Rabat 13,9%
oszczędzasz 2,91 zł

46
Rozwód. Sezon 1, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozwód. Sezon 1, DVD
różni, 2018
Dostępny1 szt.

Sarah Jessica Parker powraca do HBO... w nowym serialu komediowym - produkcji odnajdującej humor w nawet najbardziej napiętych sytuacjach. Parker wciela się w rolę Frances, która nagle zaczyna kwestionować sens swojego dziesięcioletniego małżeństwa z Robertem (Thomas Haden Church), ojcem dwójki ich dzieci. Wkrótce przekonuje się, że rozstanie i rozpoczęcie nowego życia będzie trudniejsze, niż sądziła.

48,90 zł
46,46 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,44 zł

47
Gra o Tron. Pakiet, sezony 1-7, 35DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra o Tron. Pakiet, sezony 1-7, 35DVD
Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, 2018
Niedostępny
Brak

Wyjątkowy pakiet siedmiu sezonów najbardziej widowiskowego i najpopularniejszego serialu w historii HBO. Wyrusz w ekscytującą podróż do świata fantasy powstałego na motywach bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina. Śledź losy największych rodów Siedmiu Królestw Westeros i ich walkę o Żelazny Tron. Wydanie w ekskluzywnym opakowaniu.

707,90 zł
672,51 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 35,39 zł

48
Pakiet Annabelle / Annabelle. Narodziny zła, 2DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Pakiet Annabelle / Annabelle. Narodziny zła, 2DVD
różni, 2018
Dostępny90 szt.

Kompletna historia najbardziej przerażającej lalki ostatnich lat! Pakiet zawiera 2 filmy opowiadające o pięknej, starodawnej lalce, za sprawą której w domach jej właścicieli zaczynają dziać się straszne, niewyjaśnione zjawiska... Doświadcz niszczycielskiej mocy Annabelle i poznaj historię jej narodzin!

30,90 zł
26,57 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,33 zł

49
Zakochane kino. Podróż do Nowej Ziemi, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Zakochane kino. Podróż do Nowej Ziemi, DVD
Terrence Malick, 2018
Dostępny5 szt.

Oparta na prawdziwych wydarzeniach wspaniała saga opowiada historię rodowitej Amerykanki, niespokojnej Pocahontas, której romans z kapitanem Johnem Smithem zapoczątkował wojnę między dwoma światami. Nieskażone jeszcze stopą białego człowieka krajobrazy skontrastowane z tym, co potrafi zdziałać tzw. mieszkaniec świata cywilizowanego w początkach XVII wieku. Film o poszukiwaniu własnej tożsamości, zadający pytanie, ile jesteśmy w stanie znieść i poświęcić. Teraz w kolekcji „Zakochane kino”.

12,90 zł
11,99 zł

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

50
Ukryte piękno. Zakochane Kino, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukryte piękno. Zakochane Kino, DVD
David Frankel, 2018
Dostępny87 szt.

Odnoszący sukcesy w branży reklamowej nowojorczyk Howard Inlet (Will Smith) przeżywa osobistą tragedię, na skutek której zaczyna wycofywać się z życia. Jego przyjaciele obmyślają niekonwencjonalny plan, aby dotrzeć do niego, nim utraci wszystko. Ten skłaniający do refleksji dramat dowodzi, że nawet najdotkliwszej stracie mogą towarzyszyć chwile piękna.

20,90 zł
17,99 zł

Rabat 13,9%
oszczędzasz 2,91 zł

Wróć do góry