hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.01.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 6 stycznia 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Awantura o Basię. Audiobook (Kornel Makuszyński), na drugim Szatan z siódmej klasy. Audiobook (Kornel Makuszyński). Kolejny produkt to Statystyka. Materiały edukacyjne (Jacek Musiałkiewicz) oraz Panna z mokrą głową. Audiobook (Kornel Makuszyński).
1
Awantura o Basię. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Awantura o Basię. Audiobook
Kornel Makuszyński, Aleksandria
Dostępny
16 szt.

Już od kilkudziesięciu lat niezmiennie porusza nas historia przesympatycznej dziewczynki, w której niespełna pięcioletnim życiu smutek ciągle miesza się z radością Największa tragedia dziecka, jaką jest śmierć matki, staje się w życiu Basi początkiem drogi, na której szczęśliwie spotyka ludzi wielkiego serca. Jeden z najważniejszych tytułów polskiej literatury dziecięcej. Ta pogodna i pełna wzruszających zdarzeń i niezwykłego humoru historia napisana w 1936 roku doczekała się dwóch wspaniałych ekranizacji.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

4 osoby kupiły
2
Szatan z siódmej klasy. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szatan z siódmej klasy. Audiobook
Kornel Makuszyński, Aleksandria
Dostępny
33 szt.

Kto z nas nie pragnął poczuć się przez moment Sherlockiem Holmesem? Niezwykle inteligentny i szlachetny siedemnastoletni Adam Cisowski pokazuje, że każdy może nim zostać. Opowieść pełna trzymających w napięciu przygód, napisana z niezwykłym humorem, do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością. Po wielokroć wznawiana, trzykrotnie zekranizowana, wielokrotnie przenoszona na scenę teatralną. Teraz również do wysłuchania w doskonałej interpretacji Wojciecha Malajkata.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

4 osoby kupiły
3
Statystyka. Materiały edukacyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Statystyka. Materiały edukacyjne
Dostępny
23 szt.

Książka obejmuje treści nauczania z zakresu statystyki, występujące wpodstawach programowych kształcenia w zawodach z 2012, 2017 i 2019 r. W książce bardzo duży nacisk został położony na to, aby uczeń potrafił zinterpretować podstawowe miary statystyczne. Dzięki temu będzie umiał wyjaśnić, cooznaczają obliczone wielkości. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy podczas wykonywania różnych zadań zawodowych (np. sporządzania analiz sprzedaży czy zatrudnienia) musi nie tylko prawidłowo obliczyć miary statystyczne, lecz również je skomentować. Dla łatwiejszego zrozumienia omawianych zagadnień książka, obok treści teoretycznych, zawiera ponad 250przykładów, które w przystępny sposób przedstawiają tę trudną dla uczniów problematykę.

29,40 zł
24,99 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,41 zł

3 osoby kupiły
4
Panna z mokrą głową. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Panna z mokrą głową. Audiobook
Kornel Makuszyński, Aleksandria
Dostępny
18 szt.

Pełna wzruszeń opowieść o niezwykłej dziewczynce, której pomysłów i odwagi w codziennych psotach pozazdrościć mógłby sam Tomek Sawyer. Na jej małe dziecięce barki niespodziewanie spada wiele trosk. Zmuszona ratować najbliższych wyrusza w drogę, na której szczęśliwie spotyka ludzi pełnych dobroci i otwartości. Opornym natomiast otwiera serca i zaraża radością życia, zdecydowana „przerabiać świat tak, aby się zaczął kręcić w przeciwną stronę”.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
5
Koperta strunowa zielona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta strunowa zielona
Grand, 1
Dostępny
8 szt.

Zielona koperta z zamkiem strunowym. Materiał: polipropylen. Wymiary: 24,0 x 11,0 cm

3,99 zł
3 osoby kupiły
6
Kredki fluorescencyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki fluorescencyjne
Koh-I-Noor, 6
Dostępny
1 szt.

Zestaw 6 kredek bezdrzewnych Progresso w intensywnych kolorach fluorescencyjnych: żółtym, pomarańczowym, czerwonym, różowym, niebieskim i zielonym.

51,40 zł
48,83 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,57 zł

3 osoby kupiły
7
Koperta strunowa czerwona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta strunowa czerwona
Grand, 1
Dostępny
11 szt.

Czerwona koperta z zamkiem strunowym. Materiał: polipropylen. Wymiary: 24,0 x 11,8 cm

3,99 zł
2 osoby kupiły
8
Koń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koń
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

Książka (album) Koń wschodni różni się od wszystkich innych wydawnictw, które dotychczas się ukazały, tym, że obejmuje całokształt hodowli konia w procesie historycznym i w hodowli współczesnej. Mówi m.in. o naszych stadninach, które przyniosły Polsce tak wielki rozgłos w świecie. Są tu m.in. Janów, Michałów, Białka. Poza bogactwem ilustracji znajdziecie tu państwo wyjątkowe opowieści osób, które przez wiele lat tymi stadninami zarządzały, które przez wiele lat zajmowały się pisaniem o życiu i rozwoju konia w Polsce. To ważne dzieło w twórczości prof. Andrzeja Strumiłły. Album jest bardzo starannie wydany. Złocona okładka, barwione na złoto grzbiety, mówią, że to księga wyjątkowa i unikatowa. Koń wschodni należy się naszym hodowcom, którzy na przestrzeni wieków przyczynili się do hodowli i rozwinięcia kultury konia wschodniego w Polsce. Jest to szlachetny koń z Półwyspu Arabskiego, Turcji. Koń piękny, o niezwykłej wytrwałości, o niespotykanym tanecznym ruchu. Wiąże się z nim nasza kultura i sztuka. Jest nieodłącznym elementem piękna i mitu.

148,00 zł
106,56 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 41,44 zł

2 osoby kupiły
9
Koperta na zatrzask niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta na zatrzask niebieska
Grand, 1
Dostępny
17 szt.

Niebieska koperta na zatrzask. Materiał: polipropylen. Wymiary: 22,5 x 12,4 cm

3,99 zł
2 osoby kupiły
10
Koperta na zatrzask zielona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta na zatrzask zielona
Grand, 1
Dostępny
9 szt.

Zielona koperta na zatrzask. Materiał: polipropylen. Wymiary: 22,5 x 12,4 cm

3,99 zł
1 osoba kupiła
11
Kronika życia Michała Bułgakowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kronika życia Michała Bułgakowa
Dostępny
49 szt.

Fascynująca Kronika życia Michała Bułgakowa przygotowana przez Krzysztofa Tura, świetnego tłumacza i badacza pisarstwa autora Mistrza i Małgorzaty to niezwykłe przedsięwzięcie. Aż nie do wiary, że dokonał tego jeden człowiek. Kronika życia Michała Bułgakowa budzi szacunek ogromem pracy, wymagającej nie tylko dogłębnego rozeznania w rosyjskich źródłach, ale też krytycznego stosunku, niekiedy wręcz intuicji badawczej. Wzbudzi zapewne wielkie zainteresowanie znawców Bułhakowa, jak i rzesz miłośników twórczości tego wielkiego pisarza. W 2017 roku ukazał się nowy przekład powieści Mistrz i Małgorzata. Krzysztof Tur, nazwany przez ks. Jana Twardowskiego wielkim artystą, od lat poświęcił swoje twórcze życie prawdziwej pasji – Michałowi Bułgakowowi. Porównanie propozycji translatorskiej Krzysztofa Tura z poprzednimi przekładami Mistrza i Małgorzaty pozwala na konstatację, że najnowszy przekład jest bliższy semantycznie oryginałowi. Autor odważył się też przywrócić rosyjską wersję nazwiska pisarza – Bułgakow – co jest zgodne z logiką, choć w Polsce przyjęła się od lat ukrainizowana jego pisownia. Do powieści dodano Czarnego Maga i przypisy ze zdjęciami z epoki.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

1 osoba kupiła
12
Stankiewicz. Powrót - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stankiewicz. Powrót
Dostępny
17 szt.

„Mam stuprocentową pewność, że swoją twórczością nie rozsupłam tajemnicy istnienia”, powiedział w jednym z wywiadów Eustachy Rylski i zaraz dodał: „Od czasu do czasu jednak próbuję”. 33 lata po premierze jego debiutancki dyptyk Stankiewicz. Powrót ponownie ukazuje się nakładem PIW-u. Odwołujące się do powstania styczniowego, ale osadzone w realiach rosyjskiej wojny domowej powieści zachwycają wyrazistą narracją i dziewiętnastowiecznym sposobem opowiadania. Dziś nawet bardziej niż kiedyś, bo nie jest to dokładnie ta sama książka. Rylski poddał swój debiut ponownej redakcji i wprowadził autorskie poprawki. W końcu nie na darmo krytycy nazywają go „alchemikiem słowa”.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

1 osoba kupiła
13
Pawia 1525. Punkt zwrotny wojen włoskich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pawia 1525. Punkt zwrotny wojen włoskich
Dostępny
8 szt.

W 1525 roku Francja pragnęła podbić bogate włoskie księstwo Mediolanu, w czym pomagały jej lub przeszkadzały włoskie państewka. Obie strony wezwały na pomoc szwajcarskich, niemieckich i włoskich najemników. Najgorszym przeciwnikiem Francji w tej wojnie była armia Hiszpanii, a połączenie tronów Hiszpanii i Austrii w 1519 roku całkowicie zmieniło naturę wojen włoskich. W tytanicznym starciu pod Pawią Francuzi zostali rozgromieni przez cesarską armię, król Franciszek I trafił do niewoli, a śmietanka jego arystokracji została wyrżnięta.

50,00 zł
38,50 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

1 osoba kupiła
14
Koperta strunowa biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta strunowa biała
Grand, 1
Dostępny
19 szt.

Biała koperta z zamkiem strunowym. Materiał: polipropylen. Wymiary: 24,0 x 11,8 cm

3,99 zł
1 osoba kupiła
15
Judasz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Judasz
Dostępny
19 szt.

Odkrył dla świata Wierszalin. W dziedzinie antropologii i religioznawstwa jest wielkim autorytetem. Ma wiele talentów m.in. jest świetny pisarzem. W Judaszu Włodzimierz Pawluczuk powraca do wydarzeń opisanych w Wierszalinie. Główny bohater Saszka, prosty chłopak z białoruskiej wsi, jest „bieżeńcem”. Podczas podróży w głąb Rosji gubi rodziców, zostaje bolszewickim agitatorem, marynarzem Czerwonej Floty, pomocnikiem w zakonie, a po powrocie w rodzinne strony uczniem i apostołem proroka Ilii. Jest to opowieść o człowieku nieustannie wystawianym na próbę przez historię, religię, politykę i swoją prawdziwą naturę. Jest tu perwersyjny seks, miłość, zdrada, morderstwo, magia i zabobon, policyjna prowokacja i wielka metafizyczna tajemnica, z którą mocuje się Saszka. Powieść mówi o głodzie miłości i prawdy. Autor zapytany o czym jest książka, powiedział: o zmaganiu się człowieka z własnym losem, wiecznością, z Panem Bogiem. O miłości, zdradzie, rozpaczy i ukojeniu. To literatura najwyższych lotów.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

16
Północny wschód - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Północny wschód
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.23

Tomik to efekt podróży pieszych po miejscach ujętych w prawym górnym rogu mapy. Po Ostatnim Lesie, który postanowiono wyciąć. W poszukiwaniu ptaków, roślin, owadów, którym coś zagraża. Autorowi ciąży nieco własna wrażliwość, ale też... adres, którego dźwiganie może skutkować kolejnym wierszem. Laureat m.in. Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej „Silesius” w kategorii „debiut roku” za tomik Nauka o ptakach, Nagrody Literackiej Gdynia w kategorii esej za reportaż Droga 816.

19,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,4%
oszczędzasz 5,01 zł

17
Willa pod Zwariowaną Gwiazdą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Willa pod Zwariowaną Gwiazdą
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.07

Na gruzach dawnego świata zdarza się miłość, której nie można się oprzeć... Lato 1939 roku. Warszawskie zoo, stworzone przez Jana i Antoninę Żabińskich, ma swoje chwile triumfu, choć podskórnie czuć w nim niepokój związany z nieuchronnie zbliżającą się wojną. Brutalny czas nie zabija jednak namiętności. Niezwykłe losy trojga ludzi uwikłanych w wielką historię i własne uczucia. Willa pod Zwariowaną Gwiazdą to doskonałe połączenie precyzyjnie skonstruowanej fikcji z poruszającą historią, która wydarzyła się naprawdę. Opowieść o świecie wartości, w którym ideałom jest się wiernym zawsze i pomimo wszystko.

34,90 zł
25,83 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

18
Kochanie czy klikanie. Terapia dla zagubionych kobiet i mężczyzn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kochanie czy klikanie. Terapia dla zagubionych kobiet i mężczyzn
Dostępny
2 szt.

Jak się kochać? Nie wszystkie odpowiedzi na to pytanie znajdziesz w podręczniku Michaliny Wisłockiej. Dziś reguły relacji damsko-męskich stały się niezrozumiałe, a status związków najlepiej określa informacja z Facebooka: to skomplikowane. Michał Lew-Starowicz, seksuolog w drugim pokoleniu, mierzy się z nowymi zjawiskami seksualnymi i obyczajowymi, które wywołują w nas niepewność i niepokój. Czy w Internecie można znaleźć miłość? Czy pornografia deprawuje czy edukuje? Czy kobiety naprawdę potrzebują mężczyzn? Czy w korporacji warto szukać partnera? Czy akceptujemy poligamię? Czy singiel może mieć udane życie erotyczne? Ta książka to doskonały przewodnik po świecie nowoczesnych związków, gdzie to, co wirtualne, łączy się z realnym, pożądanie z lękiem przed bliskością, a ekscytacja z erotycznym niespełnieniem. „Książka dla każdego, kto chce być seksualnie na czasie i zadaje sobie pytania na temat zmian kulturowych w zakresie seksualności zarówno z racji zawodowych, jak i osobistych. Michał Lew-Starowicz w bezpośredni, wyważony i fachowy sposób wprowadza nas w trudne i kontrowersyjne zagadnienia. Polecam!” – Alicja Długołęcka, seksuolog Do poczytania przed pójściem do łóżka!

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

19
Zdrowa cera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowa cera
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

Zdrowa cera to wyjątkowy poradnik, poświęcony trądzikowi, który pomoże czytelnikowi nie tylko w postawieniu trafnej diagnozy, ale też w rozprawieniu się na dobre z jego skutkami.

33,00 zł
28,05 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,95 zł

20
Historie okupacyjne. Antologia. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historie okupacyjne. Antologia. Część 1
Dostępny
20 szt.

Komiks Zygmunta Symilaka jest niepodważalnym świadectwem czasów niemieckiej okupacji, którą autor spędził na łódzkim Widzewie i w podłódzkim Tuszynie.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

21
Worek szkolny Gimboo bez nadruku zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek szkolny Gimboo bez nadruku zielony
GIMBOO
Niedostępny
Brak

praktyczny worek szkolny bez nadruku dostępny w różnych wzorach rozmiar: 290x350mm mix kolorów

2,99 zł
Powiadomienie
22
Koloruję z delfinkiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję z delfinkiem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.05

Kolorowanie bawi, uczy i rozwija zdolności manualne dziecka Ilość szczegółów oraz grubość linii w naszych kolorowankach jest dostosowana do wieku małego artysty. Piękne ilustracje dobrane starannie do etapu rozwoju dziecka sprawią, że chętniej sięgnie ono po kredki.

6,10 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 1,11 zł

23
Koloruję ze słonikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję ze słonikiem
Dostępny
18 szt.

Kolorowanie bawi, uczy i rozwija zdolności manualne dziecka. Ilość szczegółów oraz grubość linii w naszych kolorowankach jest dostosowana do wieku małego artysty. Piękne ilustracje dobrane starannie do etapu rozwoju dziecka sprawią, że chętniej sięgnie ono po kredki.

6,10 zł
4,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 1,11 zł

24
Koloruję z pelikanem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję z pelikanem
Dostępny
9 szt.

Kolorowanie bawi, uczy i rozwija zdolności manualne dziecka Ilość szczegółów oraz grubość linii w naszych kolorowankach jest dostosowana do wieku małego artysty. Piękne ilustracje dobrane starannie do etapu rozwoju dziecka sprawią, że chętniej sięgnie ono po kredki.

7,00 zł
5,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

25
Koloruję z małpką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję z małpką
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.07

Kolorowanie bawi, uczy i rozwija zdolności manualne dziecka Ilość szczegółów oraz grubość linii w naszych kolorowankach jest dostosowana do wieku małego artysty. Piękne ilustracje dobrane starannie do etapu rozwoju dziecka sprawią, że chętniej sięgnie ono po kredki.

6,10 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 1,11 zł

26
Koloruję z żyrafką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję z żyrafką
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.09

Kolorowanie bawi, uczy i rozwija zdolności manualne dziecka Ilość szczegółów oraz grubość linii w naszych kolorowankach jest dostosowana do wieku małego artysty. Piękne ilustracje dobrane starannie do etapu rozwoju dziecka sprawią, że chętniej sięgnie ono po kredki.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

27
Koloruję z dinozaurem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję z dinozaurem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.25

Kolorowanie bawi, uczy i rozwija zdolności manualne dziecka Ilość szczegółów oraz grubość linii w naszych kolorowankach jest dostosowana do wieku małego artysty. Piękne ilustracje dobrane starannie do etapu rozwoju dziecka sprawią, że chętniej sięgnie ono po kredki.

6,10 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 1,11 zł

28
Powszechny słownik angielsko-polski, polsko-angielski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powszechny słownik angielsko-polski, polsko-angielski
Dostępny
7 szt.

Słownik przeznaczony jest dla osób uczących się języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, dla uczniów gimnazjum i liceum oraz dla studentów. Może także służyć jako pomoc przy czytaniu prasy i popularnej literatury.

42,00 zł
29,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,60 zł

29
Koloruję z króliczkiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję z króliczkiem
Dostępny
13 szt.

Kolorowanie bawi, uczy i rozwija zdolności manualne dziecka Ilość szczegółów oraz grubość linii w naszych kolorowankach jest dostosowana do wieku małego artysty. Piękne ilustracje dobrane starannie do etapu rozwoju dziecka sprawią, że chętniej sięgnie ono po kredki.

7,00 zł
5,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

30
Zaburzenia nerwicowe w praktyce lekarza POZ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaburzenia nerwicowe w praktyce lekarza POZ
Dostępny
122 szt.

Lekarz POZ jest pierwszą osobą, do której zgłasza się pacjent ze swoimi dolegliwościami. Jego zadaniem jest rozpoznać chorobę i zastosować właściwe leczenie. Czasami konieczne jest określenie czy istniejące objawy mają swoje źródło w psychice pacjenta czy odwrotnie – są związane z jego stanem somatycznym. Zespół autorów pod kierunkiem prof. Marka Jaremy (byłego konsultanta krajowego w dziedzinie psychiatrii) podjął się przygotowania cyklu publikacji, które będą wsparciem dla lekarza POZ w jego codziennej praktyce w takich sytuacjach. Zawarta w książce wiedza pomoże podjąć decyzję czy leczyć samemu, czy skierować pacjenta do lekarza psychiatry. Zaburzenia nerwicowe w praktyce lekarza POZ jest kolejną książką w cyklu. W książce obok niezbędnych informacji z zakresu etiologii i patogenezy schorzeń, uproszczonego opisu objawów oraz obrazu klinicznego, podstawowych wiadomości z zakresu leczenia farmakologicznego, opisu działań poza farmakologicznych (np. psychoterapii) czytelnik znajdzie: - klasyfikację zaburzeń nerwicowych, - kilka słów o częstości występowania, - podstawowe wiadomości na temat współchorobowości w zaburzeniach nerwicowych.

69,00 zł
64,17 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,83 zł

31
Koloruję z kaczuszką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję z kaczuszką
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.05

Kolorowanie bawi, uczy i rozwija zdolności manualne dziecka Ilość szczegółów oraz grubość linii w naszych kolorowankach jest dostosowana do wieku małego artysty. Piękne ilustracje dobrane starannie do etapu rozwoju dziecka sprawią, że chętniej sięgnie ono po kredki.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

32
Silniejszy. Czterdzieści dni metalu i duchowości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Silniejszy. Czterdzieści dni metalu i duchowości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

Ta książka jest zadedykowana wszystkim, którzy ją przeczytają. Życie jest wojną, ale każda bitwa, której doświadczamy, może być użyta jako narzędzie, by sprawić, abyśmy byli silniejsi.W styczniu 2005 roku odnalazłem Boga i od tej pory już nigdy nie byłem taki sam. Przez lata życie weryfikowało moje decyzje. Byłem prowadzącym gitarzystą zespołu Korn, podróżowałem przez świat, zarabiałem miliony dolarów i wszystko to działo się, gdy byłem beznadziejnie uzależniony od metaamfetaminy. Miałem córkę, za którą powinienem być odpowiedzialny, a jedyne, co robiłem, to ją zawodziłem. Żyłem udręczony, przepuszczałem okazje i każdego dnia budziłem się, marząc, by jakaś siła wyciągnęła mnie z tej niedoli na prostą. Na szczęście to się nie wydarzyło. Zamiast tej siły dostałem nowy powód, by żyć.

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

33
Koperta strunowa żółta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta strunowa żółta
Grand, 1
Niedostępny
Brak

Żółta koperta z zamkiem strunowym. Materiał: polipropylen. Wymiary: 24,0 x 11,8 cm

2,99 zł
Powiadomienie
34
Koperta strunowa niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta strunowa niebieska
Grand, 1
Niedostępny
Brak

Niebieska koperta z zamkiem strunowym. Materiał: polipropylen. Wymiary: 24,0 x 11,8 cm

3,99 zł
Powiadomienie
35
Koperta na zatrzask żółta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta na zatrzask żółta
Grand, 1
Niedostępny
Brak

Koperta na zatrzask żółta. Materiał: polipropylen. Wymiary: 22,5 x 12,4 cm

3,99 zł
Powiadomienie
36
Koperta na zatrzask czerwona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta na zatrzask czerwona
Grand, 1
Dostępny
10 szt.

Czerwona koperta na zatrzask. Materiał: polipropylen. Wymiary: 22,5 x 12,4 cm

3,99 zł
37
Koperta na zatrzask biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta na zatrzask biała
Grand, 1
Dostępny
5 szt.

Biała koperta na zatrzask. Materiał: polipropylen. Wymiary: 22,5 x 12,4 cm

3,99 zł
38
Długopisy Flexi Soft czarne (10 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopisy Flexi Soft czarne (10 sztuk)
Penmate, 10
Niedostępny
Brak

Długopisy Flexi Soft w kolorze czarnym. W opakowaniu znajduje się 10 sztuk.

9,99 zł
Powiadomienie
39
Wyklęci nr 1/2018 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyklęci nr 1/2018
Dostępny
4 szt.

W najnowszym numerze czasopisma znajduje się wiele interesujących artykułów, m.in.: Elżbieta Jakimek-Zapart – Życie i działalność Łukasza Cieplińskiego, Prezesa IV ZG WiN Zdzisław Zblewski – IV Zarząd Główny Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość” Filip Musiał – Proces IV Zarządu Głównego WiN a wcześniejsze rozprawy pokazowe Zarządów Głównych WiN Michał Gruszczyński – Boże Narodzenie w „Przedsionku Śmierci” Elżbieta Jakimek-Zapart – Jestem zupełnie spokojny… Grypsy z celi śmierci Łukasza Cieplińskiego

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

40
LOGO na lekcjach informatyki i matematyki w szkole - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LOGO na lekcjach informatyki i matematyki w szkole
Dostępny
6 szt.

Czy żółw mógłby narysować trapez albo zmienić się w biegnącego słonia? Zaprogramuj go, a zrobi, co zechcesz. Po co uczyć programowania? Dzieci, które lubią programować, dobrze radzą sobie z nauką matematyki, są kreatywne, potrafią myśleć logicznie i wyciągać wnioski z własnych błędów, umieją też pracować w zespole. Komu przyda się ta książka? Nauczycielom, którzy chcieliby, żeby ich lekcje były efektywne i efektowne. Rodzicom, którzy już myślą, jak ułatwić dziecku start w dorosłość. Dzieciom (10-12 lat) z tą książką programowanie jest tak proste, że mogą się go uczyć samodzielnie.

15,70 zł
13,99 zł

Rabat 10,9%
oszczędzasz 1,71 zł

41
ALKOHOL ZAGROŻENIA - Pakiet 3 filmów na DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ALKOHOL ZAGROŻENIA - Pakiet 3 filmów na DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2018.01.15

ALKOHOL ZAGROŻENIA to seria trzech filmów profilaktycznych, dotyczących problemu spożywania alkoholu przez młodych ludzi. Filmy w klarowny i atrakcyjny sposób przedstawiają informacje na temat alkoholu oraz konsekwencje prawne, psychologiczne i zdrowotne, jakie wynikają ze spożywania alkoholu przez osoby niepełnoletnie.Założeniem filmu pt. Alkohol a ryzykowne zachowania młodych ludzi jest pokazanie sytuacji, w których młodzi ludzie sięgają po alkohol, oraz konsekwencji prawnych, jakie wynikają z jego spożywania. Film kładzie również nacisk na kwestię wypadków komunikacyjnych, których uczestnikami są osoby niepełnoletnie, będące pod wpływem alkoholu.Film pokazuje ryzykowne sytuacje, które występują u osób pijanych.

170,00 zł
149,60 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 20,40 zł

42
Pojazdy. MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazdy. MIX
Dostępny
55 szt.

Kolorowanki przedstawiające różne pojazdy umilą popołudnie każdemu małemu miłośnikowi samochodów. Wzór wysyłany losowo.

6,10 zł
4,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 1,11 zł

43
Nadużycia w przedsiębiorstwie przeciwdziałanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nadużycia w przedsiębiorstwie przeciwdziałanie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.01.11

Książka zawiera praktyczny komentarz przepisów prawa karnego materialnego, który pozwala zrozumieć zasady odpowiedzialności karnej za przestępstwa popełniane z wykorzystaniem stanowisk w przedsiębiorstwie. Komentarz jest uzupełniony opisami mechanizmów popełniania nadużyć, licznymi przykładami wykrytych przestępstw gospodarczych, a także charakterystyką ich kosztów, które  obciążają zarówno firmę, jak i sprawców.Część książki stanowi poradnik dotyczący zarządzania ryzykiem nadużyć w przedsiębiorstwach oraz przykładowy program antydefraudacyjny i antykorupcyjny.Wiesław Jasiński - jest doktorem nauk prawnych od ponad 20 lat związanym z organami ścigania zwalczającymi przestępczość finansową. Jest m.in. wykładowcą Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, ekspertem Rady ds. Informacji Finansowej przy Ministrze Finansów oraz Multidisciplinary Group of Organized Crime przy Radzie Europejskiej.

59,90 zł
50,92 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,98 zł

44
Naturalne energie dla zdrowia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naturalne energie dla zdrowia
Dostępny
14 szt.

Natura oferuje nam całe mnóstwo sposobów służących zachowaniu zdrowia i harmonii wewnętrznej. Warto zastosować je na własny użytek. Niniejsza książka będzie pomocna w tym zakresie, gdyż prezentuje całe spektrum takich oddziaływań. Co ciekawe, większość z opisanych metod wdrożono w Manor House SPA w Chlewiskach. Można je tam poznać i wypróbować.

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

Wróć do góry