hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.12.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 16 grudnia 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się La mar de palabras. Język hiszpański dla średnio zaawansowanych. Poziom A2-B2 (Anna Wawrykowicz), na drugim Świadome macierzyńswo z ajurwedą. Od poczęcia do pierwszego roku życia dziecka (Sivani Sood, Monika Ptak-Korbacz). Kolejny produkt to Kolorowe marakasy (Goki) oraz Drewniana marionetka. Struś (Goki).
1
La mar de palabras. Język hiszpański dla średnio zaawansowanych. Poziom A2-B2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
La mar de palabras. Język hiszpański dla średnio zaawansowanych. Pozio...
Dostępny
33 szt.

La mar de palabras. Język hiszpański dla średnio zaawansowanych. Poziom A2-B2 autorstwa Anny Wawrykowicz to pozycja dla miłośników języka i kultury hiszpańskiej, wyjaśniająca wiele zwyczajów, z którymi uczący się spotka w Hiszpanii. Książka przybliża Polakom mentalność mieszkańców Hiszpanii. La mar de palabras przyciąga rozmaitością ciekawych tekstów na tematy takie jak: • dom i rodzina, • szkoła, praca i rozrywka, • jedzenie i zdrowie, • kraj i kultura, • podróże i przyroda. (To zakres tematyki zalecanej przez MEN.) Książka oferuje ćwiczenia zawierające 500 idiomów (z kluczem), dzięki którym szybko można poszerzyć znajomość słownictwa oraz zagadki, łamigłówki i krzyżówki urozmaicające opanowanie języka. Żarty i przysłowia w niej umieszczone pozwalają poznać hiszpańską duszę. Całości dopełnia słownik hiszpańsko-polski, pozwalający bez problemu zagłębić się w tej ciekawej lekturze. Dr Anna Wawrykowicz, iberystka, wykładowca języka hiszpańskiego z wieloletnim doświadczeniem, jest autorką licznych pozycji do nauki języka dla dorosłych i dla dzieci oraz powieści Miasto niebieskich witraży.

49,00 zł
38,71 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,29 zł

3 osoby kupiły
2
Świadome macierzyńswo z ajurwedą. Od poczęcia do pierwszego roku życia dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świadome macierzyńswo z ajurwedą. Od poczęcia do pierwszego roku życia...
Dostępny
33 szt.

Macierzyństwo to szczególne doświadcznie wymagające odpowiedzialności, dlatego wiele przyszłych matek zastanawia się, jak najlepiej przeżyć ten wyjątkowy okres, i poszukuje sprawdzonych porad. Ajurweda – starożytna nauka ucząca, jak żyć w harmonii, i stawiająca nacisk na profilaktykę zdrowotną – pomaga w przygotowaniu się do tego tak ważnego w życiu każdej kobiety wydarzenia, pozwala zorientować się, co jest zgodne z jej naturą, zdrowe oraz bezpieczne dla mamy i maluszka.

47,00 zł
32,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,10 zł

2 osoby kupiły
3
Kolorowe marakasy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowe marakasy
Goki
Dostępny
1 szt.

Kolorowe instrumenty zachwycą każdego malucha – różnorodne wzory i kolory spodobają się zarówno dziewczynce, jak i chłopcu. Produkt jest dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

58,70 zł
51,07 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,63 zł

2 osoby kupiły
4
Drewniana marionetka. Struś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniana marionetka. Struś
Goki
Dostępny
5 szt.

Marionetka Struś świetnie sprawdzi się w domowym lub przedszkolnym teatrzyku!Wymiary: 33.0 cm wysokości.

58,70 zł
51,07 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,63 zł

2 osoby kupiły
5
Hanoch Levin w teorii i praktyce. Klucze interpretacyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hanoch Levin w teorii i praktyce. Klucze interpretacyjne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.21

To pierwsza publikacja w Polsce o fenomenie twórczości jednego z najbardziej znanych na świecie współczesnych dramatopisarzy, którego sztuki można zobaczyć w kilkunastu najlepszych polskich (i nie tylko) teatrach, z których ostatnia Nikt (Chefec) odbyła w Teatrze Narodowym w Warszawie. Publikacja zawiera zdjęcia plakatów z 20 wystawień sztuk Levina w teatrach całej polski.

26,00 zł
20,28 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 5,72 zł

6
Koktajle winne. Nowe drinki, inspiracje i klasyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koktajle winne. Nowe drinki, inspiracje i klasyki
Dostępny
255 szt.

Ta książka jest skierowana do wielbicieli najszlachetniejszego trunku, jaki nauczył się przygotowywać człowiek Barman Gianfranco Di Niso otworzy przed nami wspaniały, pełen niespodzianek świat koktajli przygotowywanych na bazie win. Publikacja jest pięknie ilustrowana, autorem zdjęć jest Fabio Petroni.

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

7
Zakładka do książki Goldfish - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka do książki Goldfish
Dostępny
2 szt.

Angielska zakładka do książki ze wstążką.

9,50 zł
8,99 zł

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,51 zł

8
Angielski bez trudu. English Grammar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski bez trudu. English Grammar
Dostępny
6 szt.

English Grammar to publikacja, która w niezwykle czytelny sposób przedstawia podstawowe zasady gramatyki języka angielskiego. W książce omówiono zagadnienia związane z częściami mowy, system czasownikowy oraz składnię zdań angielskich, nie zapominając o tak charakterystycznych dla angielskiego phrasal verbs (czasowniki złożone). Autorzy uwzględnili także kwestie rzadziej poruszane w gramatykach angielskich, takie jak poprawne stosowanie liczb, miar, określeń czasowych, a przy tym bardzo przydatne, bo często używane i sprawiające niejednokrotnie trudności. Książka ma przejrzystą strukturę, poszczególne zagadnienia gramatyczne są ilustrowane dobrze dobranymi przykładami. Zabawne rysunki towarzyszące wyjaśnieniom gramatycznym ułatwiają i uprzyjemniają przyswajanie wiadomości. Książka adresowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, studentów oraz osób korzystających z języka angielskiego z racji zawodu, a także do wszystkich tych, którzy pragną poprawnie (gramatycznie) posługiwać się językiem angielskim.

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

9
Dlaczego to niemożliwe? Ćwiczenia rozwijające zdolność logicznego myślenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dlaczego to niemożliwe? Ćwiczenia rozwijające zdolność logicznego myśl...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.09

Przedstawiona książka uczy dostrzegać i wskazywać absurdalność i nierealność różnych sytuacji, przedmiotów, elementów przyrody i wyglądu ludzi Patrząc na fotografie i odpowiadając na pytania, dziecko musi powiedzieć, który element zdjęcia jest nierealny i dlaczego. W książce przedstawiono 57 zdjęć. Na stronach parzystych umieszczono fotografie dla dziecka. Na stronach nieparzystych znajdują się pytania i polecenia, które czyta dorosły (nauczyciel, terapeuta, rodzic) pracujący z uczniem.

33,00 zł
26,07 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,93 zł

10
Było sobie życie. Tajemnice ludzkiego ciała + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Było sobie życie. Tajemnice ludzkiego ciała + DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Jak funkcjonuje twój organizm? Gdzie rodzą się myśli? Jak działa serce? Dlaczego oddychasz? Jak to się dzieje, że widzisz? Co sprawia, że czujesz smaki i zapachy? Poznasz budowę i funkcjonowanie swojego organizmu, przeczytasz mnóstwo ciekawostek i zobaczysz wspaniałe ilustracje.

62,99 zł
59,84 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,15 zł

11
Mowa wewnętrzna. Sceny z życia duchowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mowa wewnętrzna. Sceny z życia duchowego
Dostępny
16 szt.

Mowa wewnętrzna. Sceny z życia duchowego to zbiór osobistych przemyśleń, wspomnień i wierszy. Ks. prof. Jan Sochoń jest uznanym krytykiem literackim i eseistą, wykłada na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. O jego najnowszej książce powiedzieli między innymi: Ernest Bryll: „Czytam tę książkę z wielkim i radosnym zaskoczeniem. Oto znany mi od lat Jan Sochoń – przyjaciel, poeta, szanowany filozof i teolog – wydaje mi się jeszcze bardziej intrygujący i bliższy mnie samemu. Dawniej trochę wycofany, nieśmiały – opowiada teraz o wszystkim, co dla niego ważne. Robi to tak bezpośrednio, że nie wiem, czy ta książka jest złożona ze wspomnień, przemyśleń, czy też z wierszy... Przeczytajcie spis rozdziałów – jakby był wierszem. Jakby był pięknym wierszem, zapraszającym do wspaniałej opowieści...”.

39,00 zł
27,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

12
Angielski bez trudu. I write in English - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski bez trudu. I write in English
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

I write in English to publikacja, która w niezwykle czytelny sposób uczy, jak poprawnie pisać po angielsku. Dzięki przejrzystej strukturze, dobrze dobranym przykładom, a przede wszystkim wielu przydatnym zwrotom napisanie notatki, e-maila, oficjalnego listu, pisma urzędowego i wielu innych stanie się naprawdę łatwe.

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

13
Manwhore. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manwhore. Audiobook
Katy Evans, Wydawnictwo Kobiece
Dostępny
2 szt.

Czy można odkryć, kim naprawdę jest najzamożniejszy playboy z Chicago, i nie zatracić przy tym swego serca i duszy? Malcolm Kyle Preston Logan Saint to bogaty, bardzo wpływowy i obłędnie przystojny biznesmen z Chicago. Wokół jego osoby krąży mnóstwo legend, sam Malcom zaś owiany jest nimbem tajemniczości. Mężczyźnie wydaje się, że już nic nie jest w stanie go zaskoczyć. W jego życiu sporo jednak namiesza nagłe pojawienie się Rachel Livingston – młodej, utalentowanej i pięknej dziennikarki. Rachel otrzyma zlecenie przeprowadzenia wywiadu ze słynnym Malcomem Saintem i odkrycia tego, kim naprawdę jest mężczyzna będący na językach wszystkich mieszkańców Chicago. Czy Rachel uda się odkryć prawdziwe oblicze Malcolma? A może to Malcolm odkryje prawdziwą Rachel?

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

14
Uwikłani. Tom 1. Pokusa. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwikłani. Tom 1. Pokusa. Audiobook
Laurelin Paige, Wydawnictwo Kobiece
Dostępny
16 szt.

Ona zatraca się w swoich chorobliwych obsesjach. On skrywa mroczne tajemnice z przeszłości. Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Wither właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w klubie nocnym i marzy o awansie na stanowisko menedżera. Z mocnym postanowieniem stara się trzymać z dala od mężczyzn wyzwalających w niej chorobliwą obsesję miłosną, przez którą popadła w problemy z prawem. Alayna jest pewna, że nic nie jest w stanie zakłócić jej doskonałego planu. Nie przewidziała jednak, że na jej drodze, w najmniej oczekiwanym momencie, stanie diabelnie przystojny miliarder Hudson Pierce – nowy właściciel klubu nocnego, w którym pracuje Alayna. Mężczyzna od pierwszych chwil zawładnie sercem kobiety, która nie będzie potrafiła oprzeć się wszechogarniającemu pożądaniu. Wkrótce Hudson składa Alaynie propozycję nie do odrzucenia. Wybuch namiętności między nimi sprawi, że kobieta ulegnie zmysłowemu uczuciu, budząc głęboko skrywane grzechy przeszłości. Nie tylko swoje... Czy mroczna przeszłość kochanków przeszkodzi im w walce o wspólną przyszłość?

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

15
Classic Ghost Stories - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Classic Ghost Stories
Niedostępny
Brak

Do you believe in ghosts? Not monsters, not floating objects or unexplained coincidences, but an actual presence – a flicker in the corner of the eye, a shadow in a darkened hallway, a hand pressed against the window, or a figure at the end of the bed. Sometimes they are a malevolent warning, or they come seeking revenge, or as a horrible reminder of past misdeeds. But ghosts can visit on the brightest summer's day, or on a lonely stretch of beach, making themselves felt just when you least expect it. The great writers of the nineteenth and early twentieth century, from Elizabeth Gaskell to Rudyard Kipling, also produced some of the most influential ghost stories ever written, shaping the conventions of the genre for generations of writers to follow. Collected here are some of the most iconic of these Victorian ghost stories, from Charles Dickens's The Signalman to M.R. James's A Warning to the Curious, alongside more unexpected contributions from masters of the form such as J.S. Le Fanu and H.G. Wells. You may think you don't believe in ghosts, but these stories will haunt you nonetheless.

78,00 zł
Powiadomienie
16
Komunikacja międzykulturowa w praktyce translatorskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komunikacja międzykulturowa w praktyce translatorskiej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

Podjęcie takiego tematu wydaje się ze wszech miar uzasadnione i pożyteczne, a forma będąca połączeniem refleksji metodologicznej z odniesieniami praktycznymi, z bogatym materiałem ilustracyjnym (słownym i ikonograficznym) ? właściwa i atrakcyjna w odbiorze. [? ] Autorka [? ] jest osobą biegle i w sposób naturalny władającą językiem hiszpańskim, z uwewnętrznioną, głęboką znajomością jego kontekstu kulturowego. Jest więc zarówno teoretycznie, jak i praktycznie przygotowana do tego rodzaju analiz. Z recenzji dr. hab. Piotra Stawińskiego, prof. UP

22,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,7%
oszczędzasz 3,01 zł

17
Sztuka wojenna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka wojenna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.04

Sztuka wojenna Sun Zi to prawdopodobnie najstarszy znany nam traktat o wojnie i rządzących nią prawidłach. Z pewnością jednak – najbardziej wpływowy. Była to podstawowa lektura strategów Wschodu od czasów starożytnych, a także w czasach bardziej nam współczesnych – podobno, gdy w 1782 roku w Paryżu ukazało się drukiem nowe wydanie Sztuki wojennej, przeczytał je również Napoleon Bonaparte.

50,00 zł
39,50 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,50 zł

18
Pinokio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pinokio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.10

Opowieść o pajacyku, wystruganym z drewna. Pinokio z powodu swojej lekkomyślności przeżywa wiele przygód, często dramatycznych, ale wreszcie zamienia się w prawdziwego, grzecznego, kochającego chłopca.

18,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

19
Miasto narysowane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miasto narysowane
Dostępny
30 szt.

Miasto narysowane to historie z Lublinem w tle i na pierwszym planie. Obyczajowe, sensacyjne, reportażowe, futurystyczne i historyczne.Komiks został zrealizowany w ramach stypendium Prezydenta Miasta Lublin. Zawiera również historie udostępnione mieszkańcom Lublina w formie Komiksomatu.

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

20
Lalka Zimowa Księżniczka, różne wzory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka Zimowa Księżniczka, różne wzory
Pierot
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.14

Lalka Zimowa Księżniczka o wysokości 38.0 cm. Zimowa księżniczka ma słodką buźkę, miłe w dotyku długie włosy, idealne do czesania i tworzenia oryginalnych fryzur. Lalka wzorowana jest na Elsie z Krainy Lodu. Wykonana jest z wysokiej jakości, przyjemnego w dotyku tworzywa. Zaprojektowana z ogromną dbałością o szczegóły. Zestaw zawiera: - księżniczka o wysokości około 38 cm, - diadem, - para butów, - zdobiona szczotka do włosów, - 2 pary kolczyków, - pierścionek. Towar wysyłany losowo.

55,30 zł
50,88 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,42 zł

21
Dobble. Auta 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobble. Auta 3
Rebel, od 4 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.05.08

Tematyczna seria „Dobble” nawiązująca do bajki Disneya „Auta 3” stanowi świetną propozycję dla młodszych graczy. Dzięki mniejszej ilości symboli (na każdej karcie znajduje się ich 6) oraz znanym, łatwym do nazwania postaciom z bajek, ta wersja jest odpowiednia dla dzieci od 4 roku życia.Zamknięta w solidnym, metalowym pojemniku poręczna karcianka Dobble sprawdzi się zawsze, gdy chcemy przyjemnie spędzić czas w domu, jak i poza nim: w kolejce do lekarza, w pociągu, na pikniku. Zasady tłumaczy się w minutę, więc wprowadzenie nowego gracza nie stanowi żadnego problemu, a pięć trybów rozgrywki sprawia, że nigdy nie będziemy się nudzić. Najnowsza wersja gry Dobble Auta 3 zawiera łatwe do rozpoznania i nazwania grafiki, dzięki czemu jest jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb młodszych graczy.Dlaczego pokochasz tę grę?Tylko Dobble tłumaczy się w minutę!Gra nadaje się zarówno dla młodszych (jako trening spostrzegawczości i wprowadzenie do świata gier), jak i dla starszych (jako przerywnik między poważniejszymi tytułami albo gra na rozruszanie).Solidne, a jednocześnie niewielkie pudełko pozwala zabrać Dobble absolutnie wszędzie, a okrągłe karty są bardzo wygodne również dla małych rączek.

79,00 zł
69,52 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

22
Sprzedawca baśni; kołysanki na płycie CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprzedawca baśni; kołysanki na płycie CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Piękne, pełne czułości i magii dzieło serca taty dla nowo narodzonej córeczki... Książeczka + płyta CD. Do każdego stylu muzycznego kołysanki kierownik muzyczny, Janusz Tylman, dobrał wokalistów najbardziej oddających klimat utworu. W wykonaniu gwiazd filmu i estrady, m.in.: Wodecki, Szafran, Jarocka, Błaszczyk, Milowicz oraz programu „Jak Oni Śpiewają”: Cichopek, Stockinger, Jabłczyńska, Kazadi. Część przychodów ze sprzedaży albumu zasila Fundację Ewy Błaszczyk Akogo. Na Płycie: 1. Sprzedawca baśni – Ewa Zabłocka 2. Rozespana bossanova – Lora Szafran 3. Wiolonczela – Zbigniew Wodecki 4. Tirli tirli utulanka – Kasia Cichopek 5. Cyt cyt dziecinko/Hush Hush My Baby – Michał Milowicz 6. New Orleans Lulla-bayou – Siona Neale 7. Szeptana kołysanka – Joanna Trzepiecińska 8. Tango luli-luli – Patricia Kazadi 9. Białe anioły – Joanna Jabłczyńska 10. Ballada dla maluszka – Irena Jarocka 11. Najukochańsza moja – Tomasz Stockinger 12. Złocista kolebeczka – Ewa Błaszczyk

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

23
Kołysanki Fenka, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołysanki Fenka, CD
Monika Sobik, Janusz Kohut, Wydawnictwo Edukacyjne Sobik
Dostępny
17 szt.

Kołysanki Fenka, spis treści:1. Śpij, moje książątko,2. Kołysanka Fenka,3. Siwa chmurka,4. Spływają krople z ula,5. Świat baśni,6. Dobranoc,7. Cichy wieczór,8. Pieśń o ogrodzie,9. Kołysanka dla wnuczka,10. Kołysanka z filmu Tato,11. Senna kołysanka z repertuaru Krystyny Prońko,12. Kochanie moje, kochanie.

39,80 zł
28,66 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,14 zł

24
Upragnione potomstwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Upragnione potomstwo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.03

Przedstawiamy zbiór świadectw rodziców, którzy nie sugerowali się krzywdzącymi opiniami o naprotechnologii, ale zaufali zespołowi specjalistów i dziś cieszą się z rodzicielstwa.

19,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

25
Drewniany kolorowy flet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniany kolorowy flet
Goki
Dostępny
9 szt.

Drewniany flet dla dzieci w kolorach tęczy marki Goki. Instrumenty muzyczne dla dzieci rozwijają zdolności artystyczne, aktywują zmysł słuchu oraz wzroku podczas potrząsania lub uderzania. Zabawki muzyczne wykorzystywane są podczas zabaw grupowych i indywidualnych.

39,99 zł
34,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

26
Skarbonka sejf, czerwona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka sejf, czerwona
Goki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.19

Przedstawiamy czerwoną skarbonkę w kształcie sejfu Z tą wspaniałą, metalową skarbonką w intensywnym kolorze Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy bankier lub makler giełdowy. Oszczędzanie pieniędzy daje dziecku poczucie dorosłości i odpowiedzialności za swoje decyzje. Uczy je też umiejętności rozróżniania pieniędzy. Wystarczy wrzucić drobne lub banknoty przez otwór w górnej części kasetki. A kiedy maluch uzna, że zebrał już całą potrzebną mu kwotę, wystarczy, że odblokuje zamek szyfrowy i przekręci dołączony do kasetki kluczyk. W zestawie znajdują się 2 kluczki. Każdy sejf ma swój unikalny szyfr. Wymiary pudełka: 15.0 x 11.5 x 8.0 cm

58,10 zł
50,55 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,55 zł

27
Przebieranka Birt i Ben - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przebieranka Birt i Ben
Goki
Dostępny
2 szt.

Przebieranka dzieci to świetna zabawa zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. W skrzyneczce z drewna znajdują się ubranka do przebierania. Dzieci, przebierając drewniane laleczki, ćwiczą wyobraźnię oraz zręczność.

147,90 zł
128,67 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 19,23 zł

28
Drewniana gra Złap Myszkę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniana gra Złap Myszkę
Goki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

Drewniana gra, w której Twoje dziecko musi zapukać piłkami do domku myszy, a gdy kule wypadną, muszą zostać zebrane i włożone z powrotem. Ta gra ćwiczy szybkość i zdolności motoryczne Twojego dziecka.Wymiary zabawki: 15.0 x 15.0 x 10.0 cm.

94,20 zł
81,95 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 12,25 zł

29
Akcesoria biurowe, różne wzory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akcesoria biurowe, różne wzory
Starpak, 54
Dostępny
20 szt.

Zestaw składa się z pinezek i spinaczy. UWAGA! Towar wybierany losowo.

8,99 zł
30
Skarbonka metalowa owalna, Elena z Avaloru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka metalowa owalna, Elena z Avaloru
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.04

Skarbonka z lakierowanego metalu z otwieranym wieczkiem, zamykana na kłódkę, w zestawie z dwoma kluczykami. Idealny pomysł na prezent, który uczy oszczędności i sprawia, że pieniądze są bezpieczne.

12,20 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,7%
oszczędzasz 0,21 zł

31
Drewniany pociąg. Peru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniany pociąg. Peru
Goki
Dostępny
6 szt.

Wymiary zabawki: 25.0 x 4.0 x 5.5 cm.Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

54,00 zł
46,98 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,02 zł

32
Kamienny tangram. Koło - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamienny tangram. Koło
Goki, od 6 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.16

Naszym celem jest ułożenie koła, co wcale nie należy do zadań najprostszych.Zestaw składa się z 10 elementów w kolorze czerwonym. Zabawka zapakowana jest w kartonowe pudełko.

13,30 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,8%
oszczędzasz 1,31 zł

33
Kalejdoskop grzybek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalejdoskop grzybek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

Zobacz, jak wygląda świat przez pryzmat zabawnego kalejdoskopu w kształcie grzybka! Cena dotyczy 1 sztuki. Zabawka dostępna w 3 kolorach - wybór zależny od aktualnego stanu magazynu.

27,00 zł
23,49 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,51 zł

Wróć do góry