hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2017.11.24

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 24 listopada 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nowoczesna korespondencja biznesowa po angielsku (Agnieszka Drummer, Beata Williamson), na drugim Potęga osobistego uroku. Jak zjednywać sobie ludzi (Brian Tracy, Ron Arden). Kolejny produkt to Karak. Gra planszowa (Albi) oraz Pudełko z guzikami Gwendy (Stephen King, Richard Chizmar).
1
Nowoczesna korespondencja biznesowa po angielsku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowoczesna korespondencja biznesowa po angielsku
Dostępny
31 szt.

Poziom B2–C1 Komunikacja, a zwłaszcza korespondencja nie tylko w świecie biznesu, zmieniła się w ostatnich latach diametralnie. SMS-y, e-maile, komunikatory, profile społecznościowe - Facebook, Google+, Twitter czy globalne sieci kontaktów typu LinkedIn to współczesne metody komunikacji. Znajdziesz tu liczne przykłady formułowania poprawnych listów biznesowych, e-maili, składania zamówień, rezerwacji czy reklamacji. Słownictwo i zwroty zaczerpnięte są ze współcześnie używanego w biznesie angielskiego, a w ich przyswojeniu pomagają ćwiczenia językowe. Znajdziesz tu spektrum tematów i słownictwa związanego z bankowością, księgowością, zarzadzaniem, handlem międzynarodowym, PR, reklamą i marketingiem, usługami finansowymi. Dzięki tej publikacji nabierzesz pewności w komunikacji biznesowej z kontrahentami, którzy postrzegać będą Ciebie jako profesjonalnego partnera w rozmowach handlowych.

34,90 zł
29,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,23 zł

5 osób kupiło
2
Potęga osobistego uroku. Jak zjednywać sobie ludzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potęga osobistego uroku. Jak zjednywać sobie ludzi
Dostępny
62 szt.

Niezależnie od posiadanych przez ciebie zdolności, inteligencji czy doświadczenia 85 procent twoich szans na odniesienie sukcesu zależy wyłącznie od umiejętności zjednywania sobie ludzi i przekonywania ich – czyli od twojego uroku osobistego. Jeśli dziś uważasz się za osobę pozbawioną tej cechy, przeczytaj książkę Potęga osobistego uroku, a sam się przekonasz, do czego jesteś zdolny! Ta książka jest nadzieją dla wszystkich, którzy uważają, że brak im „tego czegoś” w kontaktach z innymi. W książce przedstawiono sprawdzone, łatwe do opanowania techniki pomagające być bardziej czarującym w każdej sytuacji. Jeśli zastosujesz te wszystkie sekrety w swoim życiu, wkrótce otworzą się przed tobą drzwi, o których uchyleniu nawet nie śniłeś, a ty będziesz dostawał to, czego pragniesz – za każdym razem. Jaka jest najważniejsza cecha charakteru, której potrzebujemy, gdy chcemy sobie kogoś zjednać, czy to w życiu zawodowym, czy osobistym? To urok osobisty – umiejętność stworzenia specjalnej więzi z każdą osobą i sprawienia, że poczuje się ona w naszym towarzystwie jak ktoś naprawdę wyjątkowy. Być może myślisz, że z urokiem osobistym trzeba się „urodzić”, ale jest on czymś, czego można się nauczyć, nawet jeśli niektórzy zostali nim naturalnie obdarzeni. Potęga osobistego uroku zmieni twoje życie, bo dzięki tej książce nauczysz się, jak: • przykuć uwagę i zdobyć zaufanie każdego już w ciągu kilku pierwszych sekund spotkania, • uzyskać wsparcie ludzi, którzy pomogą ci osiągnąć twój cel, • udoskonalić mowę ciała oraz techniki słuchania, które dadzą odczuć innym, że jesteś na nich skupiony, • układać lepsze i ciekawsze przemówienia i prezentacje, • radykalnie poprawić twoje zdolności negocjacyjne, • rozkręcić interes i dostać awans w pracy, • i wiele, wiele więcej!

29,90 zł
25,42 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,48 zł

4 osoby kupiły
3
Karak. Gra planszowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karak. Gra planszowa
Albi, od 7 lat
Dostępny
275 szt.

W grze Karak każdy gracz prowadzi przez labirynt, znajdujący się w podziemiach tytułowego zamku, jednego z sześciu śmiałków. Kafelek po kafelku, gracze odkrywają labirynt, spotykają w nim potwory, z którymi muszą walczyć, zdobywają wyposażenie i zaklęcia, które mogą wykorzystać do tego, aby stać się silniejszymi, a przede wszystkim skarby, których znalezienie zapewni im bogactwo. Zwycięzcą, a zarazem prawdziwym czempionem Karak, zostaje gracz posiadający najwięcej skarbów. Gra bogato wyposażona i pięknie ilustrowana.

140,62 zł
126,56 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,06 zł

4 osoby kupiły
4
Pudełko z guzikami Gwendy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pudełko z guzikami Gwendy
Dostępny
2524 szt.

Przedstawione opowiadanie zostało napisane wspólnie z Richardem Chizmarem. Jego akcja rozgrywa się w miasteczku Castle Rock w 1974 roku Istnieją trzy drogi prowadzące do Castle View z miasteczka Castle Rock: Trasa 117, Pleasant Road i Schody samobójców. Każdego dnia latem 1974 roku dwunastoletnia Gwendy Peterson wybierała schody podtrzymywane na mocnych, żelaznych śrubach nad klifem. Na szczycie schodów Gwendy łapała oddech, słyszała krzyki bawiących się dzieci. Z oddali słychać uderzenie kija bejsbolowego, to ćwiczący członkowie Ligi seniorów przed charytatywnym meczem z okazji Święta Pracy. Pewnego dnia ktoś obcy zawołał do Gwendy: „Hej dziewczynko! Podejdź tu, pogadamy sobie”. Na ławce siedział mężczyzna w czarnych dżinsach, czarnym płaszczu i białej koszuli rozpiętej pod szyją. Na głowie miał mały czarny kapelusz. Nadejdzie czas, gdy ten kapelusz zacznie pojawiać się w koszmarach Gwendy...

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

3 osoby kupiły
5
Temperówka z gumką STRIGO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka z gumką STRIGO
Strigo
Dostępny
54 szt.

Temperówka na dwie grubości kredek z dużym pojemnikiem i gumką.

7,99 zł
2 osoby kupiły
6
Nowoczesna korespondencja biznesowa po niemiecku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowoczesna korespondencja biznesowa po niemiecku
Dostępny
2 szt.

Poziom B2–C1 Zamiast tradycyjnych pism coraz powszechniej wysyłamy e-maile. Wszechobecne stają się platformy internetowe: Facebook, Google+, Twitter. Bardzo popularne są także globalne sieci kontaktów typu LinkedIn. A pracując lub szukając pracy w międzynarodowej korporacji lub firmie, która ma międzynarodowe kontakty – warto umieć korzystać z tych wszystkich form komunikacji w języku niemieckim. Właśnie w tej książce znajdziemy bogaty zbiór praktycznych przykładów, jak DZIŚ prowadzić zawodową korespondencję elektroniczną. Powszechnie panuje opinia, że z Niemcami „można się dogadać po angielsku”. Często faktycznie można. Ale ta możliwość jest nagminnie przeceniana, bo firma niemiecka, mając do wyboru zagranicznego partnera biznesowego operującego niemieckim lub operującego tylko angielskim z reguły wybierze jednak tego, z którym porozumienie możliwe jest po niemiecku. Ta książka jest dla Ciebie, jeśli: • pracujesz w polskiej lub niemieckiej firmie utrzymującej kontakty pisemne (listowne/mailowe) z Niemcami (lub innymi krajami niemieckojęzycznymi) • chcesz pracować w takiej firmie (j.w.) • pracujesz w Niemczech i masz do czynienia z korespondencją biznesową • chcesz pracować w takiej firmie (j.w.) • prowadzisz lub chcesz prowadzić interesy z Niemcami (zapytania, zamówienia, oferty, sprzedaż, dostawy itp.) • jeśli chcesz wygrać w konkurencji z koleżanką w biurze ;) • interesujesz się całym spektrum nowoczesnej komunikacji biznesowej (a więc także np. facebookiem czy LinkedIn) • jesteś lektorem/lektorką niemieckiego mającą dorosłych uczniów (zwłaszcza Wirtschaftsdeutsch) • jesteś na poziomie niemieckiego przynajmniej B1 (lub wyższym) (ostatecznie A2 plus silna ambicja ;)) Znajdziesz tu liczne przykłady formułowania poprawnych listów biznesowych, e-maili, składania zamówień, rezerwacji czy reklamacji. Słownictwo i zwroty zaczerpnięte są ze współcześnie używanego w biznesie angielskiego, a w ich przyswojeniu pomagają ćwiczenia językowe. Znajdziesz spektrum tematów i słownictwa związanego z bankowością, księgowością, zarzadzaniem, handlem międzynarodowym, PR, reklamą i marketingiem, usługami finansowymi. Dzięki tej publikacji nabierzesz pewności w komunikacji biznesowej z kontrahentami, którzy postrzegać będą Ciebie jako profesjonalnego partnera w rozmowach handlowych.

34,90 zł
29,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,23 zł

2 osoby kupiły
7
Żółwie aż do końca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żółwie aż do końca
Dostępny
10010 szt.

Szesnastoletnia Aza Holmes nie zamierzała uczestniczyć w poszukiwaniu zaginionego miliardera Russella Picketta. Ma przecież wystarczająco dużo własnych zmartwień i lęków. Ale gdy stawką okazuje się sto tysięcy dolarów nagrody i wieloletnia przyjaźń z Daisy, Aza postanawia się zaangażować w coś poza szkołą i walką z dręczącymi myślami. Musi zdobyć się na odwagę i odświeżyć znajomość z synem miliardera Davisem, a przede wszystkim pokonać przepaść, która oddziela ją od innych ludzi. To dla niej nie tylko niezwykła przygoda, ale też największe życiowe wyzwanie. Najbardziej oczekiwana i najbardziej osobista książka Johna Greena. Przejmująca, ale i dodająca otuchy historia nastolatki zmagającej się z chorobą psychiczną. Powieść o rodzinie, przyjaźni, miłości i pokonywaniu przeciwności losu. Nr 1 na amerykańskich i światowych listach bestsellerów, m.in. „New York Timesa”, „Wall Street Journal” i „USA Today”.

34,90 zł
26,87 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,03 zł

2 osoby kupiły
8
Stranger In The Alps, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stranger In The Alps, CD
Phoebe Brigdes, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Tracklista: 1. Smoke Signals 2. Motion Sickness 3. Funeral 4. Demi Moore 5. Scott Street 6. Killer 7. Georgia 8. Chelsea 9. Would You Rather 10. You Missed My Heart 11. Smoke Signals (Reprise)

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

1 osoba kupiła
9
La puerta negra. Broszura + audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
La puerta negra. Broszura + audiobook
Dostępny
9 szt.

Zbiór opowiadań w języku obcym - w dwóch wersjach: drukowanej (broszura) oraz jako audiobook, z nagraniami na płycie w formie mp3! Ucz się języka na podstawie 20 ciekawych historii. Pozwalają one nie tylko na poszerzenie umiejętności czytania i słuchania w języku obcym, ale i na przyjemne spędzenie wolnego czasu. Liczne ilustrowane specjalne strony do scen, ludzi lub wątku opisywanego w książce sprawiają, że nauka słówek staje się przyjemnością. Poziom językowy: A2-B1.2

18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
10
Śluby panieńskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śluby panieńskie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca jest pisaną wierszem komedią w pięciu aktach Aleksandra Fredry należącą do kanonu polskiej literatury dramatycznej. Tematem utworu jest miłość. Dwie piękne dziewczyny, Aniela i Klara, składają sobie przysięgę, że nigdy nie wyjdą za mąż i będą skazywały mężczyzn na cierpienia swoją obojętnością. Zakochani w nich Gustaw i Albin przeżywają katusze. Gustaw knuje skomplikowaną intrygę, aby zdobyć serce ukochanej. Z komedii wyłania się Fredrowska wizja miłości, ukazana jako niewidzialna potęga oddziaływająca na człowieka i pobudzająca go do najtrudniejszych czynów. Siła miłości jest według Fredry najgłębszym źródłem ludzkiego szczęścia. Komedia Aleksandra Fredry od prawie dwóch wieków cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród wielbicieli teatru, należy do żelaznego repertuaru polskiej sceny, była przedmiotem ekranizacji telewizyjnych i filmowych. Lektura dla szkół średnich

17,50 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,8%
oszczędzasz 4,51 zł

1 osoba kupiła
11
Ach ten gorset! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ach ten gorset!
Dostępny
5 szt.

O modzie mówi się, że jest zmienna, o elegancji zaś – że ponadczasowa. Choć moda bywa ulotna, dziewiętnastowieczni Poznaniacy chętnie za nią podążali, a ich garderoby niewiele różniły się od tych eksponowanych w Paryżu, Wiedniu czy niedalekim Berlinie. W co zatem ubierały się poznańskie elegantki od początku XIX wieku do wybuchu Wielkiej Wojny? Jak nosili się wytworni mężczyźni? I czy w XIX wieku istniała moda dziecięca? Autorki niniejszej książki przybliżają nie tylko kwestie ówczesnej mody. Opowiadają także o tym, jak powstawała odzież, kto trudnił się krawiectwem, skąd czerpano pomysły i w końcu – gdzie w Poznaniu można było zadać szyku. Niewątpliwą zaletą publikacji jest zebrana w niej bogata ikonografia: XIX-wieczne ryciny, fotografie, wycinki prasowe, reklamy i anonse.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
12
Odmowa dokonania czynności notarialnej i jej zaskarżenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odmowa dokonania czynności notarialnej i jej zaskarżenie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.17

Publikacja jest pierwszą na rynku pozycją, w której kompleksowo omówiono instytucję odmowy dokonania czynności notarialnej przez notariusza oraz możliwość jej zaskarżenia. Autorka przedstawia ją z punktu widzenia praktyka, dotykając zagadnień zarówno z obszaru prawa materialnego, jak i procesowego, oraz uwzględniając ostatnie zmiany przepisów ją regulujących. W opracowaniu poruszono problemy wykładni historycznej i zawarto odniesienia do statusu prawnego notariusza jako jednego z podmiotów uczestniczących w postępowaniu. Zażalenie na odmowę dokonania czynności notarialnej porównano z klasycznym zażaleniem ujętym w Kodeksie postępowania cywilnego, analizie zostały również poddane przesłanki postępowania i jego przebieg.

199,00 zł
179,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,90 zł

13
Źródła prawa w samorządzie terytorialnym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Źródła prawa w samorządzie terytorialnym
Niedostępny
Brak

W monografii przedstawiono zagadnienie znaczenia aktów normatywnych oraz aktów prawa miejscowego jako podstawy prawnej działania samorządu terytorialnego - ze szczególnym uwzględnieniem aktów budzących wątpliwości teoretyczne i praktyczne. W publikacji omówiono takie kwestie, jak: - uchwała krajobrazowa a zasady techniki prawodawczej, - organizacja pozarządowa w aktach prawa miejscowego, - podstawy prawne prowadzenia gospodarki komunalnej w Polsce, - akty prawa miejscowego adresowane do przedsiębiorców, - charakter prawny uchwał dotyczących mieszkaniowego zasobu gminy, - normatywne podstawy budżetu partycypacyjnego, - zadania powiatu i działalność prawotwórcza rady powiatu w sferze pomocy społecznej. Książka zawiera referaty zaprezentowane podczas konferencji naukowej zorganizowanej przez Katedrę Prawa Samorządu Terytorialnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w dniach 9-10 marca 2017 r. Prezentuje również artykuły przygotowane przez uczestników konferencji jako rezultat dyskusji i dalszych inspirowanych nią przemyśleń.

199,00 zł
179,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,90 zł

14
Pani mi mówi niemożliwe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pani mi mówi niemożliwe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Najpiękniejsze i najpopularniejsze wiersze oraz piosenki barda poetyckiej nuty. W drugiej połowie lat sześćdziesiątych, kiedy na scenie królowało mocne brzmienie, pojawił się tajemniczy chłopak. Marek Grechuta zaskoczył wszystkich rozpoznawalnym głosem i lirycznymi tekstami. Jego wiersze natychmiast stawały się przebojami, które nuciła cała Polska: Świecie nasz, Dni, których nie znamy, Będziesz moją panią czy Wiosna, ach to ty. Od dziesięcioleci śpiewają je kolejne pokolenia, a ostatnio na nowo przypomniał je, między innymi, Kamil Bednarek. „Zawsze byłeś delikatnym ptakiem trochę z innego świata. Tego lepszego, barwniejszego, w którym ludzie szukają raczej miłości niż wojny, raczej cudu życia niż smutku śmierci”. – Tadeusz Nyczek Marek Grechuta (1945-2006) – polski poeta, piosenkarz, kompozytor i malarz. Jeden z najważniejszych przedstawicieli polskiej poezji śpiewanej. Z poznanym w trakcie studiów Janem Kantym Pawluśkiewiczem założył Kabaret Architektów Anawa, który przekształcił się w zespół muzyczny. W 1967 roku zdobyli II miejsce na Festiwalu Piosenki Studenckiej. Ale wielka kariera Grechuty zaczęła się od VI KFPP w Opolu, gdzie wykonał utwór Serce i zachwycił całą Polskę. Zmarł 9 października 2006 roku. Został pochowany w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.

38,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

15
Podróżny i światło księżyca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróżny i światło księżyca
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.09

Podróżny i światło księżyca należy do klasyki literatury węgierskiej. Bohaterem książki jest Mihály, trzydziestosześciolatek, który w czasie podróży poślubnej po Italii porzuca żonę i odbywa samotną wędrówkę prowadzącą go do lepszego zrozumienia siebie i źródeł własnych pragnień, do rozwiązania zagadek z przeszłości. Podróż w świetle księżyca – będącego symbolem tajemnych, ukrytych stron natury – fascynująca i niebezpieczna, to rozpaczliwa ucieczka od jałowej mieszczańskiej egzystencji i instynktowne poszukiwanie innego życia. Postaci napotkane przez Mihálya – metaforyczni towarzysze jego wyprawy – są również poszukiwaczami i odkrywcami alternatywnych modeli egzystencji.

29,90 zł
22,13 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

16
Plastusiowo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastusiowo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

Maria Kownacka napisała Plastusiowo z myślą o wielbicielach Plastusia, którzy zaczynają samodzielnie czytać. Urocze opowiastki o Plastusiu, Tosi, piesku Plastelinku, Plaskotku, krowie Plastuli, kaczce-plaskaczce, krasnoludku i wielu innych przyjaciołach małego ludzika z plasteliny napisane są prostymi rymowanymi zdaniami, które dziecko przyswaja sobie w naturalny sposób. Trudno wyobrazić sobie piękniejsze wprowadzenie do sztuki czytania niż pełne uroku opowieści o plastelinowej wiosce i jej mieszkańcach. Na historię o Plastusiowie i jego mieszkańcach składa się dwadzieścia jeden krótkich opowiadań, m.in.: Plastelinek, O kotku Plaskotku i patyczkowym płotku, Przyleciały bociany, Plastusiowe gospodarstwo, Odwiedziny krasnoludka, O Plastuli, mądrym ptaszku i wilku złodziejaszku, O kaczce-plaskaczce i kogucie piejaku.

15,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

17
Kariera Nikodema Dyzmy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kariera Nikodema Dyzmy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.12

Powieść Tadeusza Dołęgi-Mostowicza Kariera Nikodema Dyzmy należy do kanonu literatury polskiej. Powieść powstała w 1932 roku i w zamyśle autora miała być literacką satyrą kraju pod rządami sanacji. Nikodem Dyzma jest prostym prowincjuszem, zarabiającym z gry na mandolinie w warszawskich lokalach. W wyniku zbiegu nieoczekiwanych okoliczności, zawikłanych układów pomiędzy ówczesnymi biznesmenami i władzą, a także intryg wysokich urzędników administracji państwowej, bohater powieści robi oszałamiającą karierę, najpierw w sektorze prywatnych majątków i interesów, następnie w aparacie Państwa. Nikodem Dyzma zdaje sobie sprawę, że piastowane przez niego urzędy zupełnie go przerastają, ale szybko uczy się, że może się tym nie przejmować. Wystarczy sprytnie i bez skrupułów lawirować i można troszczyć się jedynie o wykorzystywanie pozycji dla swoich prywatnych celów i prowadzenia bujnego życia towarzyskiego, pełnego balów, rautów i barwnych przygód miłosnych. Ostra krytyka Polski sanacyjnej zawarta w powieści Dołęgi-Mostowicza okazała się ponadczasowa. Każde pokolenie Polaków odkrywa ze smutkiem swoich Nikodemów-Dyzmów, którzy obejmują najwyższe funkcje w Państwie. Nic więc dziwnego, że świetnie napisana prorocza powieść przedwojennego dziennikarza politycznego i pisarza zajmuje ważne miejsce w literaturze polskiej, a postać Nikodema Dyzmy stała się synonimem niekompetentnych i nastawionych na prywatę karierowiczów. Kariera Nikodema-Dyzmy była kilkakrotnie ekranizowana, w 1956 roku w postać głównego bohatera wcielił się Adolf Dymsza, w 1980 Roman Wilhelmi, a w 2002 Cezary Pazura.

29,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

18
Gwiazda trapera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiazda trapera
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.29

Powieść przygodowa Wiesława Wernica Gwiazda trapera należy do kanonu polskiej literatury młodzieżowej o Dzikim Zachodzie. Opowiada o przygodach trapera Karola Gordona. Charyzmatyczny bohater wyrusza szlakiem poszukiwaczy złota. Przygoda wiedzie go do Cheyenne w dalekim stanie Wyoming, gdzie poznaje rodzinę Heartów. Kiedy wspólnie z nimi podejmuje dalszą podróż w święte góry Indian, Black Hill, czeka na niego seria dramatycznych niespodzianek. Czy bohaterom uda się znaleźć złoto? A może okaże się, że jest coś wartościowszego niż bezcenny kruszec? Gwiazda trapera należy do cyklu powieści o Dzikim Zachodzie, obfitujących w pełne niebezpieczeństw przygody, niespodziewane zwroty akcji i zaskakujące odkrycia. Autor cyklu, Wiesław Wernic, jest cenionym mistrzem gatunku. Świat przygody łączy się zawsze w jego książkach z piękną narracją, charakterystycznym dla westernu przesłaniem moralnym, fascynującymi postaciami i wartościowym odzwierciedleniem realiów Ameryki w czasach gorączki złota.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

19
Atlas historii Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas historii Polski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

Atlas historii Polski to nie jest zwykły atlas. To niezwykłe kompendium przedstawiające dzieje Polski od początków kształtowania się państwa polskiego aż po czasy współczesne. W wyjątkowo przystępny i przejrzysty sposób przekazuje najistotniejsze informacje dotyczące historii naszego kraju, które każdy młody czytelnik powinien znać. Jednocześnie forma prezentowanych wydarzeń jest bardzo czytelna i atrakcyjna. W książce znajdują się opisy wydarzeń politycznych związanych z kształtowaniem się i rozwojem państwa polskiego, prezentowane są sylwetki władców i ich najważniejsze dokonania oraz zasługi dla kraju, a także biogramy wielu innych wybitnych postaci historycznych. Ponadto każdy rozdział zawiera wiele ciekawostek z różnych dziedzin i odwołań do historii powszechnej. Dzięki temu łatwo można zorientować się, co działo się w tym samym czasie w Europie i na świecie. Atlas nie jest podręcznikiem szkolnym, ale dzięki temu, że prezentuje najważniejsze wydarzenia w porządku chronologicznym, może być świetną pomocą do nauki historii i przygotowywania się do egzaminów szkolnych.

60,00 zł
43,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

20
Menedżer skuteczny. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Menedżer skuteczny. Audiobook
Peter Drucker, MT Biznes
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Jedna z najważniejszych książek Petera F. Druckera teraz w formie audio! Rozwój własny skutecznego menedżera ma kardynalne znaczenie dla rozwoju organizacji, czy będzie nią biznes, agenda rządowa, laboratorium badawcze, szpital czy jednostka wojskowa. Tędy wiedzie droga do osiągnięć organizacji. Menedżerowie, pracując nad swoją efektywnością, podnoszą poziom osiągnięć całej organizacji. Zwiększają bowiem aspiracje – zarówno swoje własne, jak i innych. W rezultacie organizacja staje się zdolna nie tylko do lepszego funkcjonowania, ale i do robienia wielu różnych rzeczy, których nie robiła, a także do sięgania po nowe cele. Książka ta próbuje przedstawić różne wymiary menedżerskich osiągnięć w takiej sekwencji, by zachęcić czytelnika do nauczenia się skuteczności w zarządzaniu. Nie jest to oczywiście podręcznik – choćby dlatego, że jeśli nawet skuteczności może się ktoś nauczyć, to uczyć jej z pewnością nie można. Skuteczność nie jest bowiem „przedmiotem”, lecz kwestią dyscypliny. Peter Drucker jeden z czołowych myślicieli, praktykujących i analizujących zarządzanie, autorytet świata biznesu. Uhonorowany w 2002 r. Medalem Wolności, najwyższym cywilnym odznaczeniem w Stanach Zjednoczonych, uchodzi za ojca współczesnego zarządzania. Napisana w 1966 r. książka Menadżer skuteczny do dzisiaj uważana jest za pozycję klasyczną i lekturę obowiązkową dla wszystkich, których interesują koncepcje zarządzania, innowacyjności, przywództwa, efektywności i przystosowywania się do zmian.

34,90 zł
29,67 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,23 zł

21
Strategia biznesowa. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strategia biznesowa. Audiobook
Brian Tracy, MT Biznes
Dostępny
4 szt.

Ustalenie strategii biznesowej umożliwia jasne określenie priorytetów, przygotowanie zasobów oraz otrzymanie rezultatów lepszych niż kiedykolwiek wcześniej. Być może wydaje się to skomplikowane, lecz Brian Tracy wie, jak sprawić, by stało się to proste. W tej praktycznej książce autor dzieli się z czytelnikami ważną wiedzą dotyczącą strategicznego planowania. Dowiesz się z niej, jak: • Zadawać pięć kluczowych pytań niezbędnych do tworzenia planu strategicznego. • Formułować misję firmy, której celem jest inspirowanie ludzi. • Wyciągać ważne wnioski przy pomocy matrycy produkt/rynek oraz analizy działań strategicznych i operacyjnych. • Definiować firmę w odniesieniu do konkurencji. • Zmienić pozycję firmy przy pomocy nowych produktów, usług i technologii. • Mierzyć efekty przy pomocy jasno określonych celów finansowych. I wiele, wiele więcej. Strategia biznesowa to niewielka rozmiarem, lecz pełna potencjału książka, która pomoże ci przejąć pełną kontrolę nad przyszłością firmy.

29,90 zł
25,42 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,48 zł

22
Egaliterra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egaliterra
Dostępny
51 szt.

Kolejna zaangażowana społecznie książka duetu Joanna Olech i Edgar Bąk. Autorzy podejmują temat praw kobiet. Dorastamy zapewniani bezustannie o tym, że równość wszystkich obywateli jest standardem cywilizowanego świata, społecznym spoiwem i gwarantem przyjaznej koegzystencji. Ale kiedy przychodzi wcielać je w życie - doraźne egoizmy biorą górę, a nieokiełznana potrzeba dominacji depcze tę wspaniałą, oświeceniową ideę. Zaczynają się podziały na równych i równiejszych. I - jakże często - na równe i równiejszych. Wymarzyliśmy sobie Egaliterrę - baśniową planetę równych szans.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

23
Na ambonkę. Tom 2. Oracje. Rozważania. Modlitwy wiernych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na ambonkę. Tom 2. Oracje. Rozważania. Modlitwy wiernych
Dostępny
5 szt.

Pomoc duszpasterska do wykorzystania w miejscu przewodniczenia lub przy ambonce. Tom II przeznaczony jest na Okres Adwentu, Narodzenia Pańskiego, Wielkiego Postu, Wielkanocny i zwiera: - obrzędy wstępne- antyfony na wejście- krótkie rozważanie do Ewangelii na dany dzień- propozycje modlitwy wiernych- kolekty- modlitwy po Komunii- Obrzędy zakończenia (uroczyste błogosławieństwa, modlitwy nad ludem).

60,00 zł
52,80 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,20 zł

24
Spotkanie z Panią Jasnogórską - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spotkanie z Panią Jasnogórską
Dostępny
51 szt.

Niezwykle ciekawa, nieco tajemnicza, a momentami ze szczyptą humoru opowieść dla najmłodszych, choć nie tylko, o chłopcu, który przeżywa wyjątkowe spotkanie z Matką Bożą Częstochowską. Bajka Agaty Giełczyńskiej przedstawia historię małego Adriana, który wraz z babcią udaje się w podróż na Jasną Górę. Choć gubi się w tłumie, w pamięci pozostanie mu tylko to, co dzieje się później… „Wpatrzonemu w Cudowny Obraz chłopcu wydawało się, że Matka Boża zatrzymała na nim Swój wzrok i uśmiechnęła się do niego” i... Przeczytajcie najmłodszym...

10,60 zł
7,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 2,61 zł

25
Zakon Krańca Świata. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakon Krańca Świata. Tom 2
Dostępny
575 szt.

Nadszedł Koniec Świata. A właściwie dwanaście Końców – każdemu wierzącemu według potrzeb. Były katastrofy ekologiczne i naturalne, wojna atomowa, atak kosmitów, zstąpienie Jeźdźców i wiele innych wersji Apokalipsy. Nieliczni sprawiedliwi szczęśliwcy trafili do swoich Rajów. Reszta ludzkości zdana jest sama na siebie i walczy o przetrwanie w świecie przepełnionym chaosem. Lars Bergerson jest jednym z tych, którzy radzą sobie świetnie. Jest Grabieżcą – człowiekiem, który potrafi podróżować pomiędzy wymiarami, wchodzić do Rajów i wynosić z nich wyjątkowo cenne przedmioty, zwane pryzami. Jest silny, niezależny i samowystarczalny. Nikogo nie potrzebuje, za nikogo nie jest odpowiedzialny. Do czasu, gdy na jego drodze staje Miriam – wychowana w sekcie, bezbrzeżnie naiwna, uroczo bezradna. W kłopotach, jakie ściągnie na głowę Larsa nie ma jednak nic uroczego.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

26
Tekst - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tekst
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.22

„Odebrałeś mi przyszłość. Ja zabiorę ci twoją”. Smartfon stał się kopią zapasową twojej duszy. Backupem życia. Pamięcią masową dla najżywszych wspomnień. To w nim zapisujesz swoje uśmiechnięte selfie i nim nagrywasz chwile szczęścia. W skrzynce odbiorczej trzymasz e-maile od matki i całą biznesową korespondencję, kulisy twojej pracy. Historia przeglądarek to wyczerpująca lista twoich aktualnych zainteresowań. A SMS-y i wiadomości w komunikatorach to twoje miłosne wyznania, pożegnania, kłótnie przy rozstaniach, zdjęcia pokus i świadectwa grzechów, łzy, pretensje i żale. Takie czasy. Obrazy. I tekst. Smartfon to ty. Ktoś, kto zdobędzie twój telefon, może łatwo stać się tobą. Twoi najbliżsi i znajomi nawet nie zauważą niczego podejrzanego. A kiedy w końcu się spostrzegą, będzie już za późno. Dla nich i dla ciebie. Tekst to pierwsza powieść realistyczna Dmitrija Glukhovsky'ego, autora bestsellerów Metro 2033, Futu.re i Czas zmierzchu oraz zbioru opowiadań Witajcie w Rosji. Tekst to proza na styku thrillera, kryminału noir i dramatu. To opowieść o starciu pokoleń, niemożliwej miłości i niesprawiedliwej karze. Jej akcja rozgrywa się we współczesnej Moskwie i na jej przedmieściach.

40,00 zł
32,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

27
Bukartyk. Fatalny przykład dla młodzieży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bukartyk. Fatalny przykład dla młodzieży
Dostępny
42 szt.

Autobiografia Piotra Bukartyka, mistrza słowa i rymu, niepoprawnego romantyka, grajka i błazna, który od prawie czterdziestu lat układa piosenki. Od ponad dekady nie przesypia nocy z czwartku na piątek, by rano jako gość redaktora Manna bawić i wzruszać słuchaczy radiowej Trójki. „Prezenterzy radiowi! Grajcie piosenki Bukartyka, bo to jedne z najlepszych, jakie teraz powstają. Mówię to szczerze i z nieskrywaną zazdrością”. Artur Andrus „Poznałem go sto lat temu na urodzinach. Dostał tort, na którym z czekolady było zrobione męskie przyrodzenie. Z dziwną zawziętością kroił go na kawałki. Potem był Jeździec burzy. Nie mógł się nauczyć dialogów na pamięć, ciągle improwizował, na czele z „jądrami w ciemności”, po których widownia zawsze wybuchała śmiechem. Cały Bukartyk…” Arkadiusz Jakubik „Pokolenie moich rodziców obaliło komunizm. My też mamy kilka spraw do załatwienia. Całe szczęście mamy Piotra Bukartyka. Bezkompromisowego i odważnego. Poetę o duszy rockmana”. Filip Jaślar „Potrafi tworzyć nie tylko satyryczne muzyczne felietony, wkurzające ludzi małych i ponurych, ale także poetyckie piosenki o życiu, odczuciach i uczuciach, których ludzie mali i ponurzy nie rozumieją. Być może należałoby go ukarać”. Wojciech Mann

44,90 zł
34,57 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,33 zł

28
Odnaleziony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odnaleziony
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Przedstawiamy trzecią część trylogii z Mickeyem Bolitarem, bratankiem Myrona Bolitara Są rzeczy, o których lepiej nie wiedzieć. Morderstwo, tajemnica, intrygi. Minęło osiem miesięcy od tragicznej śmierci ojca Mickeya. Osiem miesięcy kłamstw, przemilczeń i pytań bez odpowiedzi. Chłopak wciąż wierzy, że wypadek samochodowy, w którym ojciec podobno zginął, był jedną wielką mistyfikacją. Ekshumacja zwłok tylko utwierdza go w tym przekonaniu. Mickey próbuje dociec prawdy o ojcu, ale prowadzi jeszcze dwa niezależne śledztwa. Jedno dotyczy afery dopingowej w szkolnej drużynie koszykówki. Drugie – zaginięcia chłopaka jego przyjaciółki Emy. Chłopaka, który być może w ogóle nie istnieje.

34,00 zł
27,20 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,80 zł

29
Al lavoro Podręcznik poziom A2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Al lavoro Podręcznik poziom A2
Dostępny
6 szt.

Poziom A1 / A2 przeznaczony również dla początkujących. Kurs składa się z dwóch tomów: pierwszego dla poziomu A1, drugiego dla poziomu A2. Całość obejmuje: ? 20 krótkich JEDNOSTEK, z których każdą można ukończyć w jednym czasie / lekcji ? 10 arkuszy VOCABULARY, 1 co drugi Unit, aby przyspieszyć pozyskiwanie słownictwa ? 10 arkuszy UMIEJĘTNOŚCI, 1 co każde inne, aby rozwinąć komunikatywną kompetencję językową ? 4 sekcje PRZEGLDU podsumowujące cele komunikacyjne, słownictwo i gramatykę (1 co 5 jednostek) ? Ćwiczenia końcowe, zmierzające do osiągnięcia celów poszczególnych Jednostek i arkuszy słownictwa FUNKCJE MULTIMEDIALNE ? Pliki audio można pobrać ze strony internetowej. ? Traskrypcje wszystkich ćwiczeń odsłuchowych. ? Instrukcje tłumaczone na język angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, portugalski i chiński. ? Filmy do tworzenia interakcji ustnych. ? Dwujęzyczny słownik włosko-angielski. ? 10 progresywnych testów oceniających. ? Test końcowy na 4 umiejętności. ? Działania multimedialne związane z samokorygacją. ? Odbierz klucze do wszystkich ćwiczeń. ? Przewodnik dla nauczyciela.

110,31 zł
97,07 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 13,24 zł

30
Dociekania strefy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dociekania strefy
Dostępny
10 szt.

„Podmiot w wierszach Marcina Niewirowicza nie ustaje w dociekliwych zmaganiach ze światem. Próbuje się do niego przyswoić, więc notuje sińce, a potem je leczy w samotnych „leżeniach”. „Obmapowując” rzeczywistość po Mironowemu – bada własną nieadekwatność, nieprzystawalność do świata. Niewirowicz – autor świetnych fotografii – nie wypuszcza z rąk aparatu, także kiedy pisze. W poezji kadruje wolno i spokojnie. Z precyzją minimalisty wykrawa zdjęcia jawy ze snu języka”. – Joanna Mueller

20,00 zł
16,99 zł

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

31
Maryan. Powrót - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maryan. Powrót
Dostępny
26 szt.

Historia Maryana – Pinkasa Bursteina, urodzonego w Nowym Sączu malarza, którego prace wiszą w Paryżu w Centrum Pompidou i w Museum of Modern Art w Nowym Jorku, a my w Polsce nic o nim nie wiedzieliśmy. I nie wiedzielibyśmy nadal, gdyby nie przypadek i dociekliwość Autorki i kilku zaprzyjaźnionych osób. Historia Maryana odsłania się stopniowo, tak jak ją odkrywała Ewa Andrzejewska. „Ewa dzieliła się ze mną gęstniejącymi notatkami o dzieciństwie i młodości Maryana, i o nieznanych mi obozach pracy. O kuli, która przebiła policzek. O odciętej nodze. O chorobie psychicznej. Czyli o losie jednego z milionów skazanych i jednego z niewielu cudem ocalałych. Typowym i wyjątkowym. Jednak dopiero kiedy te wszystkie kawałki zostały ułożone w skończoną książkę, dostałam klucz do języka, w jakim malarz artykułował swój ból”. – Anda Rottenberg

30,00 zł
24,60 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,40 zł

32
Świnka Peppa. Łódka z figurkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa. Łódka z figurkami
TM Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.22

Łódka Dziadka Peppy jest idealna do kąpieli. Zestaw z łódką, którą steruje dziadek świnki Peppy, naprawdę utrzymuje się na wodzie. Zestaw zawiera 2 figurki i stanowi wspaniałe uzupełnienie całej linii zabawek z kolekcji. Zawartość opakowania: • łódka z bajki, utrzymuje się na wodzie, • 2 figurki: dziadek Peppy, świnka Peppa. Wymiary łódki: 24.0 x 12.5 x 10.5 cm Wymiary opakowania: 34.0 x 22.0 x 14.0 cm

123,90 zł
111,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,39 zł

33
Hela i Tomek poznają zwierzęta. Część 1 i 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hela i Tomek poznają zwierzęta. Część 1 i 2
Dostępny
42 szt.

Książeczki są adresowane do małych dzieci, które zaczynają uczyć się mówić. W publikacji zamieszczono elementy ruchome, które mają na celu wzmocnić motywację do podjęcia przez dziecko aktywności intelektualnej oraz pomóc mu w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. Pierwszymi słowami wypowiadanymi przez dziecko są wyrazy dwusylabowe, najczęściej składające się z takich samych dźwięków, oraz wyrazy dźwiękonaśladowcze. Dziecko, wypowiadając je, przygotowuje narząd mowy do realizacji trudniejszych słów, fraz i zdań. Rymowanki rozwijają u dziecka pamięć słuchową, a także szlifują prozodyczne aspekty mowy, a więc melodię wypowiedzi, intonację, akcent i pauzę. Rymowanie jest też wstępem do rozwoju słuchu fonematycznego u dziecka, czyli różnicowania słuchowego dźwięków. Kontrastowe kolory rozwijają percepcję wzrokową, przyczyniając się do lepszej fiksacji wzroku na bodźcu. Oglądając z dzieckiem książeczki, rodzic wprowadza je w świat zwierząt i zachęca do aktywnego powtarzania zasłyszanych dźwięków. Książeczki zawierają komplety obrazków do wycięcia i rzepów do naklejania.

24,50 zł
19,99 zł

Rabat 18,4%
oszczędzasz 4,51 zł

34
Chirurgia małoinwazyjna narządów miąższowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chirurgia małoinwazyjna narządów miąższowych
Dostępny
4 szt.

Wraz ze wszystkimi Autorami tej monografii chciałbym, aby książka, którą właśnie biorą Państwo do ręki, spełniła Wasze oczekiwania. Postęp, jaki stale dokonuje się na polu diagnostyczno-terapeutycznym, potwierdza konieczność interdyscyplinarnego podejścia do wyboru drogi leczenia. Aktualny warsztat badawczy i nowatorskie instrumentarium w sali operacyjnej pozwalają na kompleksowe leczenie wielu schorzeń z powodzeniem, a jednocześnie na zmniejszenie urazu operacyjnego oraz, co nie jest obojętne, liczby powikłań. Dzięki rozwojowi nowych metod obrazowania (USG, TK, MRI, PET, scyntygrafia) zwiększyła się dokładność lokalizacji oraz oceny rodzaju zmian chorobowych. Umożliwiło to powstanie i rozwój chirurgii małoinwazyjnej oraz zabiegów śródnaczyniowych przeprowadzanych w sali operacyjnej i w salach radiologicznych. Jak podsumował Paul Swain:: ?Stanowi to dowód, iż ludzka pomysłowość w połączeniu z technologią może zmienić fizyczną, realną i emocjonalną obawę wiążącą się z aktem chirurgicznym?. Dlaczego właśnie chirurgia małoinwazyjna narządów miąższowych? Ponieważ leczenie interdyscyplinarne tych narządów najlepiej pozwala unaocznić możliwości zastosowania różnych technik małoinwazyjnych w procesie terapeutycznym. Autorami tego podręcznika są wybitni specjaliści ? klinicyści chirurgii i radiologii reprezentujący ośrodki, które kreują obraz współczesnej polskiej chirurgii małoinwazyjnej. Jako redaktor pragnę podziękować wszystkim Autorom tej monografii za intensywną pracę i twórczy wkład w jej powstanie. Dziękuję zespołowi redakcyjnemu Medical Tribune Polska za inicjatywę, bardzo dobrą współpracę i wyrozumiałość, jak również wszystkim osobom, które przyczyniły się do wydania tej pozycji. Wraz z Autorami mamy nadzieję, że udało się nam stworzyć książkę przybliżającą współczesną wiedzę na temat możliwości diagnostyczno-leczniczych chorób narządów miąższowych. Wierzę, że publikacja ta stanie się w pracy klinicznej wiarygodnym źródłem wiedzy służącym przy łóżku chorego. Lekarzom różnych specjalności, rezydentom oraz studentom i najmłodszym adeptom medycyny pozwoli natomiast przekonać się, że medycyna ma różne oblicza, a sukces można osiągnąć jedynie we współpracy i przy wykorzystaniu różnych technik. prof. dr hab. n. med. Maciej Otto

120,00 zł
35
La masque sorcier. Broszura + audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
La masque sorcier. Broszura + audiobook
Dostępny
14 szt.

Zbiór opowiadań w języku obcym - w dwóch wersjach: drukowanej (broszura) oraz jako audiobook, z nagraniami na płycie w formie mp3! Ucz się języka na podstawie 20 ciekawych historii. Pozwalają one nie tylko na poszerzenie umiejętności czytania i słuchania w języku obcym, ale i na przyjemne spędzenie wolnego czasu. Liczne ilustrowane specjalne strony do scen, ludzi lub wątku opisywanego w książce sprawiają, że nauka słówek staje się przyjemnością. Poziom językowy: A2-B1.2

18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

36
Morgens um neun in Isny. Broszura + audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Morgens um neun in Isny. Broszura + audiobook
Dostępny
14 szt.

Zbiór opowiadań w języku obcym - w dwóch wersjach: drukowanej (broszura) oraz jako audiobook, z nagraniami na płycie w formie mp3! Ucz się języka na podstawie 20 ciekawych historii. Pozwalają one nie tylko na poszerzenie umiejętności czytania i słuchania w języku obcym, ale i na przyjemne spędzenie wolnego czasu. Liczne ilustrowane specjalne strony do scen, ludzi lub wątku opisywanego w książce sprawiają, że nauka słówek staje się przyjemnością. Poziom językowy: A2-B1.2

18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

37
Trasy spacerowe. Bangkok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trasy spacerowe. Bangkok
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.09

Poznaj Bangkok z zupełnie innej strony! Architekt Gregory Byrne Bracken przedstawia niezwykłą podróż po królewskiej stolicy Tajlandii – jej ruchliwych ulicach i tętniących życiem kanałach. Przyjrzyj się różnorodnym porządkom, w jakich wzniesiono bangkockie skarby architektury: od stylu khmerskiego przez wpływy brytyjskie po współczesne projekty. Dzięki wiarygodnym informacjom i przepięknym rysunkom docenisz bogactwo kulturowe tego egzotycznego miasta. W przewodniku znajdziesz: • opisy interesujących tras spacerowych • szkice zabytków i skarbów architektury • cenne porady i informacje przydatne podczas podróży • czytelne mapy i plany • omówienie stylów architektonicznych i rodzajów budowli, które można zobaczyć w Bangkoku • słowniczek terminów architektonicznych • ikony ułatwiające korzystanie z książki

28,00 zł
22,12 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,88 zł

38
Organy elektroniczne 49 klawiszy adapter torba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Organy elektroniczne 49 klawiszy adapter torba
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.19

Organy elektroniczne włoskiej firmy Bontempi. Instrument zawiera: 49 midi klawisze (C-C), 100 dźwięków, 100 rytmów, 4 ?pady? perkusyjne, 10 melodii, funkcję nagrywana i odtwarzania, regulację głośności oraz tempa, funkcję automatycznego wyłączania. Wyświetlacz LCD, wejście USB, możliwość wgrywania oraz zgrywania utworów w formacie MP3. Materiałowy pokrowiec w zestawie. Zasilanie 4xR6/AA 1,5V (nie dołączono do zestawu).

322,88 zł
284,13 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 38,75 zł

39
Obrazowanie klatki piersiowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrazowanie klatki piersiowej
Dostępny
2 szt.

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy! Oddajemy w Państwa ręce książkę, której ideą była wymiana wiedzy praktycznej i doświadczeń z dziedziny radiologii oraz medycyny klinicznej w zakresie chorób klatki piersiowej w formie zbliżonej do kominka radiologicznego. Wierzę głęboko, że taka platforma wymiany poglądów, dzięki której wspólnie lekarze klinicyści i radiolodzy mogą uczyć się od siebie, ze względu na jej przydatność w codziennej praktyce klinicznej ciągle ma przed sobą obiecującą przyszłość. Spośród około 200 publikacji poświęconych wyżej wymienionej tematyce wybrałam zbiór ponadczasowych przypadków, z którymi może się spotkać każdy z nas. Jak stwierdził Emil Zola:: ?Nadmiar wiedzy jest równie szkodliwy jak jej brak?, dlatego też w niniejszej książce nie znajdziecie Państwo obszernych encyklopedycznych informacji dotyczących poszczególnych jednostek chorobowych, natomiast szczegółowo zostały przedstawione ? przez doświadczonych klinicystów i radiologów ? praktyczne aspekty postępowania z pacjentem na podstawie światowych standardów. Książka ta nie powstałaby bez życzliwości i współpracy wielu wspaniałych lekarzy, którzy zechcieli podzielić się swoją unikalną, zdobywaną latami wiedzą i doświadczeniem. Chciałabym podkreślić, że współpraca ze współautorami naszej publikacji była dla mnie zarówno wielką przyjemnością, jak i zaszczytem. Bardzo dziękuję wszystkim współautorom za ogromny wkład włożony w powstanie niniejszej książki. Magdalena Zagrodzka

159,00 zł
40
Experimake. Luksusowe szminki i błyszczyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Experimake. Luksusowe szminki i błyszczyki
Addo
Dostępny
65 szt.

Zestawy naukowe Experimake zostały zaprojektowane przez naukowców, aby zachęcić dzieci do nauki poprzez zabawę. Zgodnie z ideą STEM (nauka, technologia, inżynieria, matematyka) każdy zestaw rozwija co najmniej dwie z tych umiejętności. Produkty Experimake nie tylko wspierają edukację najmłodszych, ale przynoszą im wiele radości podczas zabawy oraz angażują rodziców w odkrywanie świata nauki. Czy może być coś lepszego niż wspólna inspirująca zabawa? Dowiedz się jak powstała pierwsza szminka i jak wyglądała jej ewolucja. Stwórz swoje własne szminki, które staną się ozdobą twojej kosmetyczki. Możesz też spróbować stworzyć własny błyszczyk i przechowywać go w małym pojemniku, aby nosić go zawsze ze sobą. Zawartość: • 2 probówki do szminki, • wosk pszczeli (10 g), • pipeta, • plastikowa łopatka, • wosk Carnauba (10 g), • olej rycynowy (50 ml), • mała miseczka pomiarowa, • pomarańczowy barwnik kosmetyczny (3 g), • forma szminki, • rękawiczki ochronne, • czerwony barwnik kosmetyczny (3 g), • zapach truskawkowy (3 ml).

101,59 zł
91,43 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,16 zł

41
Fidgitrix Tiki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fidgitrix Tiki
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.03

Figurka Fidgitrix za pomocą, której Twoje palce nie będą się nudziły. Aż 6 funkcji zabawy! Możesz bawić się w przesuwanie rączek, obracanie nóżek, potrząsanie grzywy, a nawet klikanie buzi. Zbierz cała rodzinkę śmiesznych figurek do której należą: Punk, Bunny, Trash, Tiki i Teevee. Figurki mają 5,5 cm wysokości, dodatkowo z tyłu kostek umieszczona jest zawieszka na palec.

29,10 zł
26,19 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,91 zł

42
Fidgitrix Trash - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fidgitrix Trash
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.06

Figurka Fidgitrix za pomocą, której Twoje palce nie będą się nudziły. Aż 6 funkcji zabawy! Możesz bawić się w przesuwanie rączek, obracanie nóżek, potrząsanie grzywy, a nawet klikanie buzi. Zbierz cała rodzinkę śmiesznych figurek do której należą: Punk, Bunny, Trash, Tiki i Teevee. Figurki mają 5,5 cm wysokości, dodatkowo z tyłu kostek umieszczona jest zawieszka na palec.

29,10 zł
26,19 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,91 zł

43
Psi Patrol. Aqua Game - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Aqua Game
Cartamundi, od 3 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.13

Seria gier do kąpieli Shuffle Aqua. Niezwykłe wodoodporne karty z twoimi ulubionymi bohaterami, które umilą czas w kąpieli twojego malucha. Układaj puzzle lub graj w popularne memory, przyklejając karty do brzegu wanny jej dna lub do kafelków w łazience, a nawet dmuchanego baseniku! Możesz też układać karty i po prosu pozwolić unosić im się na wodzie. Dzięki serii Shuffle Aqua żadna kąpiel nie będzie już nudna! Opakowanie zawiera 12 wodoodpornych kart w woreczku.

20,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

44
Francuski. Kurs podstawowy. Ekstra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Francuski. Kurs podstawowy. Ekstra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.03

Francuski. Kurs Podstawowy. Wydanie Ekstra:• 206 minut nagrań – tylko rodowici Francuzi,• dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami,• przystępnie objaśniona gramatyka,• ćwiczenia z kluczem odpowiedzi,• ilustrowane ciekawostki,• sekcje dla ambitnych,• przejrzyste tabele gramatyczne.Francuski. Kurs podstawowy. Wydanie Ekstra przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko opanować podstawy języka. Kurs polecany jest do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.Kurs uczy 2200 słów i zwrotów niezbędnych w codziennych sytuacjach.Książka (168 stron) zawiera dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań, sekcje dla ambitnych oraz ciekawostki. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz zawiera ćwiczenia sprawdzające.Wysokiej jakości nagrania (206 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.

36,90 zł
25,83 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

45
Angielski. Konwersacje dla zaawansowanych. Ekstra. Poziom B1-C2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Konwersacje dla zaawansowanych. Ekstra. Poziom B1-C2
Dostępny
2 szt.

W pakiecie: • 6 godzin wysokiej jakości nagrań – tylko native speakerzy, • ponad 60 ciekawych i praktycznych dialogów, • nauka prowadzenia swobodnych rozmów, • trudne słówka i praktyczne zwroty, • w książce zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, • ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi, • dodatkowe nagrania idiomów z przykładowymi zdaniami. Zestaw skierowany jest do osób, które znają język przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym, które chcą rozwijać umiejętność prowadzenia swobodnych konwersacji. Kurs szczególnie polecany jest przygotowującym się do egzaminów ustnych (m.in. do matury na poziomie rozszerzonym lub do CAE), a także wszystkim, którzy muszą posługiwać się językiem angielskim, np. w pracy. Kurs to ponad 60 dialogów, nauka zaawansowanego słownictwa i zestawy ciekawych ćwiczeń. Książka (128 str.) obejmuje 16 rozbudowanych lekcji, w których znajdują się interesujące dialogi, ciekawe słówka i zwroty, gotowe wzorce konwersacyjne na każdą okazję, a także idiomy i phrasal verbs. W podręczniku zamieszczono dodatkowo kilkadziesiąt interesujących ćwiczeń doskonalących umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalających nowo poznane słowa i zwroty. Na końcu podręcznika zamieszczono klucz odpowiedzi. Wysokiej jakości nagrania (ponad 6 godzin) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

46
Magiczna plastelina świecąca w ciemnościach, pomarańczowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczna plastelina świecąca w ciemnościach, pomarańczowa
Strigo, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.19

Plastelina, która ma magiczne właściwości. Możesz formować z niej dowolne kształty, a także odbijać ją jak piłkę, rozciągać jak gumę, rozrywać jak papier. Jest to kreatywna zabawka dla każdego, niezależnie od wieku. Edukuje, rozwija wyobraźnię i działa antystresowo. Uwaga! Gadżet, który uzależnia! Nie pozostawiać w dłuższym kontakcie z tekstyliami, plastelina wchłania się i jest ciężka do usunięcia. Plastelina jest nietoksyczna.

7,99 zł
Powiadomienie
47
Siku World. Most zwodzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siku World. Most zwodzony
Siku
Niedostępny
Brak

Most zwodzony zrobiony głównie z metalu, z elementami plastikowymi. Posiada ruchome części, perfekcyjnie wykonane nawet najdrobniejsze elementy. Stanie się centralnym punktem Twojej zabawy! Auta przedstawione na opakowaniu nie wchodzą w skład zestawu. Wymiary opakowania: 30.5 x 28.0 x 9.3 cm Długość mostu z podjazdami: 97 cm

140,00 zł
128,80 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,20 zł

48
Magiczna plastelina świecąca w ciemnościach, niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczna plastelina świecąca w ciemnościach, niebieska
Strigo, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.22

Plastelina, która ma magiczne właściwości. Możesz formować z niej dowolne kształty, a także odbijać ją jak piłkę, rozciągać jak gumę, rozrywać jak papier. Jest to kreatywna zabawka dla każdego, niezależnie od wieku. Edukuje, rozwija wyobraźnię i działa antystresowo. Uwaga! Gadżet, który uzależnia!

7,99 zł
Powiadomienie
49
Ciężarówka Mercedes z kontenerem budowlanym, 1:50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciężarówka Mercedes z kontenerem budowlanym, 1:50
Siku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

Ciężko pracujący robotnicy budowlani potrzebują na placu budowy mobilnego miejsca odpoczynku. Do celu dowiezie je bezpiecznie 3-osiowy Mercedes-Benz-Arocs. Żuraw ze specjalnym chwytakiem ustawi kontener dokładnie w wybranym miejscu. Aby pobyt w kontenerze był jak najprzyjemniejszy, wnętrze zostało wyposażone w stół, krzesła, umywalkę i napoje. Wymiary opakowania: 7.5 x 11.5 x 25.5 cm

130,00 zł
119,60 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,40 zł

50
Temperówka na dwie grubości z pojemnikiem, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka na dwie grubości z pojemnikiem, mix kolorów
Strigo, 1
Dostępny
31 szt.

Temperówka posiada dwa ostrza przeznaczone do dwóch wielkości ołówków oraz poręczny pojemnik na wiórki. Idealna do temperowania ołówków oraz kredek o normalnej oraz dużej średnicy. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu jak i w szkole, a głębokie kolory obudowy umilą czas. Uwaga! Kolor wysyłany losowo!

7,23 zł
6,99 zł

Rabat 3,3%
oszczędzasz 0,24 zł

51
Ciągnik JCB Fastrac 4000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciągnik JCB Fastrac 4000
Siku
Niedostępny
Brak

JCB Fastrac 4000 to kolejna imponująca pozycja w segmencie wydajnych i wytrzymałych traktorów średniej klasy w ofercie SIKU. Przyjemny dla oka pojazd jest teraz produkowany przez SIKU jako wiernie odtwarzający szczegóły oryginału model w skali 1:32. Oprócz sprawdzonych cech, takich jak mechanizm kierowniczy ze zwrotnicami, otwierana klapa silnika oraz sprzęgi SIKU, model posiada także składane lusterka. Istnieje możliwość demontażu całkowicie oszklonej kabiny. Wiernie odwzorowane felgi i opony pneumatyczne z profilem używanym w maszynach rolniczych uzupełniają ten wspaniały model.

139,90 zł
128,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,19 zł

52
Przyczepa transportowa Oehler z łyżką, 1:32 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyczepa transportowa Oehler z łyżką, 1:32
Siku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.01

Wielofunkcyjny pojazd Oehler łączy w sobie wiele talentów. Podstawę pojazdu stanowi jednoosiowe podwozie z metalu wyposażone w ogumienie rolnicze i dźwig. Montowana na podwoziu platforma jest ruchoma. Na platformie można zamontować burty umożliwiające transport materiałów sypkich. W przypadku przewozu małych ilości materiału wystarczą niskie burty z ruchomą tylną klapą. Chcąc przewieźć więcej materiału, można bez problemu zamontować drugi poziom burt. Jeśli jednak trzeba przywieźć pnie drzew z lasu, burty z łatwością można zastąpić bocznymi kłonicami. Dodatkowo model wyposażono w hak holowniczy. Wymiary opakowania: 36,0 x 17,1 x 8,2 cm

100,00 zł
92,00 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,00 zł

53
Z otchłani niepamięci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z otchłani niepamięci
Dostępny
31 szt.

„Autor przybliża postacie zapomnianych bohaterów powojennej konspiracji niepodległościowej oraz dramatyczne wydarzenia, dziś także nieobecne w pamięci zbiorowej. Polecam!” Dr Wojciech Jerzy Muszyński„Książka nie zawiera suchych zestawień naukowych, schematycznych opisów akcji i obław na Wyklętych. Każde opowiadanie to wyczucie czasów i ówczesnych realiów, przedstawione na dzisiejszy sposób”. Dr Leszek Żebrowski

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

54
Wywrotka John Deere 410E, 1:50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wywrotka John Deere 410E, 1:50
Siku
Dostępny
1 szt.

Markę John Deere spotkamy nie tylko na polach, ale i na placach budowy. Potężna, przegubowa wywrotka 410E w skali 1:50 to pierwszy pojazd budowlany marki John Deere w asortymencie Siku. Szczegółowe odwzorowanie modelu, obejmujące wytrzymały przegub, uzupełnia masywna metalowa skrzynia, którą można przechylać. Potężne koła wykonane są z pokrytego gumą materiału. Wymiary opakowania: 10.5 x 27.7 x 8.4 cm

139,99 zł
128,79 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,20 zł

55
Magiczna plastelina świecąca w ciemnościach, zielona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczna plastelina świecąca w ciemnościach, zielona
Strigo, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.03

Plastelina, która ma magiczne właściwości. Możesz formować z niej dowolne kształty, a także odbijać ją jak piłkę, rozciągać jak gumę, rozrywać jak papier. Jest to kreatywna zabawka dla każdego, niezależnie od wieku. Edukuje, rozwija wyobraźnię i działa antystresowo. Uwaga! Gadżet, który uzależnia! Nie pozostawiać w dłuższym kontakcie z tekstyliami, plastelina wchłania się i jest ciężka do usunięcia. Plastelina jest nietoksyczna.

29,50 zł
28,03 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,47 zł

56
Magiczna plastelina świecąca w ciemnościach, pomarańczowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczna plastelina świecąca w ciemnościach, pomarańczowa
Strigo, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.04.24

Plastelina, która ma magiczne właściwości. Możesz formować z niej dowolne kształty, a także odbijać ją jak piłkę, rozciągać jak gumę, rozrywać jak papier. Jest to kreatywna zabawka dla każdego, niezależnie od wieku. Edukuje, rozwija wyobraźnię i działa antystresowo. Uwaga! Gadżet, który uzależnia! Nie pozostawiać w dłuższym kontakcie z tekstyliami, plastelina wchłania się i jest ciężka do usunięcia. Plastelina jest nietoksyczna.

24,90 zł
23,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

57
Magiczna plastelina świecąca w ciemnościach, zielono-żółta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczna plastelina świecąca w ciemnościach, zielono-żółta
Strigo, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.08

Plastelina, która ma magiczne właściwości. Możesz formować z niej dowolne kształty, a także odbijać ją jak piłkę, rozciągać jak gumę, rozrywać jak papier. Jest to kreatywna zabawka dla każdego, niezależnie od wieku. Edukuje, rozwija wyobraźnię i działa antystresowo. Uwaga! Gadżet, który uzależnia! Nie pozostawiać w dłuższym kontakcie z tekstyliami, plastelina wchłania się i jest ciężka do usunięcia. Plastelina jest nietoksyczna.

21,90 zł
20,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

58
Magiczna plastelina świecąca w ciemnościach, fioletowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczna plastelina świecąca w ciemnościach, fioletowa
Strigo, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.18

Plastelina, która ma magiczne właściwości. Możesz formować z niej dowolne kształty, a także odbijać ją jak piłkę, rozciągać jak gumę, rozrywać jak papier. Jest to kreatywna zabawka dla każdego, niezależnie od wieku. Edukuje, rozwija wyobraźnię i działa antystresowo. Uwaga! Gadżet, który uzależnia! Nie pozostawiać w dłuższym kontakcie z tekstyliami, plastelina wchłania się i jest ciężka do usunięcia. Plastelina jest nietoksyczna.

7,99 zł
Powiadomienie
59
Klocki Laser pegs. Mini Race Car - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser pegs. Mini Race Car
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.15

Aerodynamiczne nadwozie i sześciocylindrowy silnik nie pozostawią złudzeń rywalom w tym wyścigu. Zbuduj własny samochód rajdowy i stań na podium z trofeum w ręku Mini Race Car to świecące, konstrukcyjne klocki do samodzielnego złożenia modelu samochodowego. W jego skład wchodzi nie tylko 47 wielobarwnych klocków, ale także nowatorska kostka z diodami LED i zestaw rajdowych kół. Wysuń się na prowadzenie i pokonaj ostatni odcinek specjalny! Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser Pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Specyfikacja: • nowy moduł „TRY ME” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, • 47 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, • dodatkowo nowa, podświetlana kostka i zestaw rajdowych kół, • amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, • stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), • produkty kompatybilne z innymi modelami LASER PEGS oraz innymi klockami wiodących marek, • zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od lat 6, • nie tylko dla chłopców! Zawartość opakowania: • w zestawie znajdują się baterie: 6 x LR 41 (1.5 V), • szczegółowa instrukcja w zestawie, Cechy: • LED Laser Pegs Mini Race Car • zabawka stworzona z nietoksycznego plastiku, bezpiecznego dla dziecka, • kolorowe konstrukcje zachęcą dziecko do interakcji, • dodatkowo nowa, podświetlana kostka i zestaw rajdowych kół.

40,65 zł
36,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,66 zł

60
Klocki Laser Pegs. Mini Plane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser Pegs. Mini Plane
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.04

Z głową w chmurach świat wydaje się jeszcze piękniejszy. Zbuduj własną podświetlaną maszynę latającą i przemierzaj bezkresną przestrzeń powietrzną. Mini Plane pozwala na kreatywną zabawę klockami i wyjątkowe zjawiska świetlne. W zestawie znajduje się 30 konstrukcyjnych klocków w wielu kolorach, ale także nowa, podświetlana kostka z diodami LED i ruchome śmigła. To doskonała zabawka dla młodych pasjonatów lotnictwa i powietrznych przygód. Rozwijaj, baw się. Laser Pegs – to takie logiczne. Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser Pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Mini Plane z Laser Pegs to: - nowy moduł „Try me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, - w zestawie znajdują się baterie: 6 x LR 41 (1.5 V), - 30 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, - dodatkowo nowa, podświetlana kostka i zestaw ruchomych śmigieł, - amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, - stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), - produkty kompatybilne z innymi modelami Laser Pegs oraz innymi klockami wiodących marek. Zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od lat 6. Szczegółowa instrukcja w zestawie, a także na stronie internetowej producenta www.laserpegs.pl. Nie tylko dla chłopców!

21,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

61
Klocki Laser Pegs 8 w 1. Helicopter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser Pegs 8 w 1. Helicopter
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.25

Licencja na pilotowanie, to zgoda na przygodę kilka tysięcy metrów nad ziemią. Przeprowadź wraz ze swoją załogą manewry wojskowe i kieruj najnowocześniejszym śmigłowcem wszechczasów. Helicopter 8w1 to możliwość różnorodnej i ciekawej zabawy dla pasjonatów lotnictwa, czy militariów. Zestaw zawiera 127 kolorowych klocków o półtransparentnej bryle, a także 11 podświetlanych elementów z diodami LED. Model pozwala na zbudowanie aż ośmiu różnych konstrukcji świecących śmigłowców wielozadaniowych. To Ty decydujesz czy sterujesz dziś bezzałogową maszyną, czy niewidocznym dla radarów śmigłowcem pasażerskim. Obierz kurs na niezłą zabawę! Rozwijaj, baw się. Laser Pegs – to takie logiczne. Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser Pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Helicopter 8w1 z Laser Pegs, to: - nowy moduł „Try me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, - w zestawie znajdują się baterie: 3 x AAA (1.5 V), 3 x LR41 (1.5 V), - 11 podświetlane bazy LED oraz 127 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, - 8 w 1: FU2Little Birds, Chinook, KA52 Alligator, OSprey, Helicopter, Viper, Puddle Jumper, Whirlybird, - dodatkowo nowa kostka i baza świetlna z 6 ledami, a także ruchome śmigła, - amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, - stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), - produkty kompatybilne z innymi modelami Laser Pegs oraz innymi klockami wiodących marek, Zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od 8 do 14 lat. Szczegółowa instrukcja w zestawie, a także na stronie internetowej producenta www.laserpegs.pl. Nie tylko dla chłopców!

47,90 zł
43,59 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,31 zł

62
Klocki Laser Pegs 8 w 1. Construction - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser Pegs 8 w 1. Construction
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.25

Pewne sprawy rozwiązać może tylko fachowiec. Construction 8w1 pozwala na stworzenie wielozadaniowej ekipy budowlanej, która poradzi sobie z każdym zleceniem. Dzięki różnorodnemu zestawowi 129 kolorowych, konstrukcyjnych klocków oraz 11 elementów z diodami LED istnieje możliwość samodzielnego zbudowania aż ośmiu różnych, podświetlanych maszyn budowlanych. Wybierasz żuraw szponowy, dźwig, wywrotkę, wózek widłowy czy buldożer? Te pojazdy pomogą Ci zrealizować nawet najśmielszy projekt budowlany! Rozwijaj, baw się. Laser Pegs – to takie logiczne. Dlaczego warto?Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser Pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Construction 8w1 z Laser Pegs, to: - nowy moduł „TRY ME” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, - w zestawie znajdują się baterie: 3 x AAA (1.5 V), 3 x LR41 (1.5 V), - 11 podświetlane bazy LED oraz 129 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, - 8 w 1: Bobcat, Bulldozer, Claw Crane, Dump Truck, Worksite Truck, Construction, Forklift, Crane Truck, - dodatkowo nowa kostka i baza świetlna z 6 ledami, a także ruchome części, - amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, - stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), - produkty kompatybilne z innymi modelami Laser Pegs oraz innymi klockami wiodących marek. Zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od 8 do 14 lat, szczegółowa instrukcja w zestawie, a także na stronie internetowej producenta www.laserpegs.pl. Nie tylko dla chłopców!

47,90 zł
43,59 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,31 zł

63
Klocki Laser pegs 8w1. Race Car - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser pegs 8w1. Race Car
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.25

Osiem własnych samochodów w garażu? To marzenie wszystkich małych i większych chłopców. Każdy z nich z silnikiem o dużej mocy i bryłą pozwalającą na transformację. Marzenia się spełniają – trzeba je tylko dobrze zaprojektować. Racer 8w1 dzięki świecącym klockom pozwala na realizację własnych motoryzacyjnych fantazji. Mały konstruktor może własnoręcznie zbudować aż osiem różnych, podświetlanych modeli samochodów. W zestawie znajduje się 111 kolorowych klocków oraz aż 11 podświetlanych elementów z diodami LED. Prawdziwa zabawa ma zawsze cztery kółka! Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser pegs to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Racer 6w1 z Laser pegs to: • nowy moduł „Try me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, • w zestawie znajdują się baterie: 3xAAA (1.5 V), 3 x LR 41 (1.5 V) – 11 podświetlane bazy LED oraz 111 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, • 8w1: Bobcat, Bulldozer, ClawCrane, Dump Truck, Worksite Truck, Construction, Forklift, Crane Truck, • dodatkowo nowa kostka i baza świetlna z 6 diodami LED, a także koła wyścigowe, • amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, • stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), • produkty kompatybilne z innymi modelami Laser pegs oraz innymi klockami wiodących marek, • szczegółowa instrukcja w zestawie, • nie tylko dla chłopców!

138,45 zł
125,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 12,46 zł

64
Klocki Laser Pegs. Mini Helicopter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser Pegs. Mini Helicopter
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Latanie to świetna zabawa dla małych i dużych. Dzięki Mini Helicopter to także możliwość połączenia zamiłowania do podniebnych podróży z własnoręcznym konstruowaniem świecących pojazdów z klocków. W tym zestawie znaleźć można 30 wielokolorowych, półtransparentnych klocków, kostkę z diodami LED do podświetlania stworzonej konstrukcji, jak i ruchome śmigła urozmaicające dziecięcą zabawę. Kontroluj parametry lotu i obierz kurs na prawdziwą przygodę! Rozwijaj, baw się. Laser Pegs – to takie logiczne. Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser Pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Mini Helicopter z Laser Pegs, to: - nowy moduł „Try me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, - w zestawie znajdują się baterie: 6 x LR 41 (1.5 V), - 30 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, - dodatkowo nowa, podświetlana kostka i zestaw ruchomych śmigieł, - amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, - stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), - produkty kompatybilne z innymi modelami Laser Pegs oraz innymi klockami wiodących marek, Zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od lat 6. Szczegółowa instrukcja w zestawie, a także na stronie internetowej producenta www.laserpegs.pl. Nie tylko dla chłopców!

21,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

65
Klocki Laser pegs 6 w 1. Bombowiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser pegs 6 w 1. Bombowiec
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.03

Night Hawk to odrzutowy bombowiec do precyzyjnych ataków na naziemne cele nieprzyjaciela, który przeszedł do legendy wojskowego lotnictwa. JET 6w1 pozwala na samodzielne zbudowanie tej maszyny, a także kilku innych podświetlanych modeli wojskowych samolotów. Zestaw zawiera 87 wielokolorowych klocków konstrukcyjnych oraz 4 łączenia LED, pozwalające na zbudowanie sześciu różnych samolotów. Zabawka ze świecących klocków do kreatywnego budowania i emocjonującej zabawy w powietrzne batalie. Tylko dla odważnych! Rozwijaj, baw się. Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. W zestawie znajdują się baterie: 3 x LR 44 (1.5 V) oraz 3 x LR 41 (1.5 V), 4 podświetlane bazy LED oraz 87 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, 6 w 1: F14 Tomcat, Sky Streaker, Night Hawk, Marine Scout, Sky Defender, Jet. Dodatkowo nowa kostka i baza świetlna z 3 diodami LED, a także nowe, ruchome części.

50,90 zł
46,32 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,58 zł

66
Klocki Laser Pegs 6 w 1. Farm Tractor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser Pegs 6 w 1. Farm Tractor
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.01

Nowoczesna technologia dosięga także rolnictwa. Zbuduj własny ciągnik rolniczy i rozwijaj gospodarkę. Farm Tractor to zestaw do samodzielnego złożenia ze świecących klocków, umożliwiający zabawę w farmę czy gospodarstwo agroturystyczne. Znajduje się w nim 89 kolorowych i półtransparentnych elementów, a także 4 podświetlane klocki z diodami LED. Młody rolnik własnoręcznie będzie mógł zbudować aż sześć różnych modeli traktorów: od małej kosiarki, po skomplikowaną rolniczą maszynę. Zestaw dla miłośników natury i ciężkiej pracy. Rozwijaj, baw się. Laser Pegs – to takie logiczne. Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser Pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Farm Tractor z Laser Pegs, to: - nowy moduł „Try me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, - w zestawie znajdują się baterie: 3 x LR 44 (1.5 V) oraz 3 x LR 41 (1.5 V), - 4 podświetlane bazy LED oraz 89 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, - 6 w 1: Mini Tractor, Farm Tractor, Climate Controlled Utility Tractor, Garden Tractor, Canopy Tractor, Row Crop Tractor, - dodatkowo nowa kostka i baza świetlna z 3 diodami LED, a także ciężkie opony, - amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, - stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), - produkty kompatybilne z innymi modelami Laser Pegs oraz innymi klockami wiodących marek, Zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od 8 do 14 lat. Szczegółowa instrukcja w zestawie, a także na stronie internetowej producenta www.laserpegs.pl. Nie tylko dla chłopców!

49,90 zł
45,41 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,49 zł

67
Klocki Laser Pegs 6 w 1. Rescue Copter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser Pegs 6 w 1. Rescue Copter
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.24

Rozbitkowie na morzu i zaginieni alpiniści oczekują na Twoją pomoc. Zbuduj własny śmigłowiec ratunkowy i zbierz ekipę śmiałków. Rescue Copter za pomocą świecących klocków pozwala małym bohaterom na różnorodną i kreatywną zabawę w niecodzienne przygody. Zestaw zawiera 87 konstrukcyjnych i półtransparentnych elementów oraz 4 klocki z diodami LED, które pozwalają na zbudowanie aż sześciu różnych modeli helikopterów: od ratunkowego śmigłowca, po wielozadaniowy Chinook. Dziś w planie ewakuacja zagrożonej platformy wiertniczej ? wchodzisz w to? Rozwijaj, baw się. Laser Pegs ? to takie logiczne. Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser Pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Rescue Copter 6w1 z Laser Pegs, to: - nowy moduł „Try me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, - w zestawie znajdują się baterie: 3 x LR 44 (1.5 V) oraz 3 x LR 41 (1.5 V), - 4 podświetlane bazy LED oraz 87 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, - 6 w 1: Hind, Ospray, Chinook, Strealth, Rescue Copter, News Chopper, - dodatkowo nowa kostka i baza świetlna z 3 diodami LED, a także śmigła, - amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, - stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), - produkty kompatybilne z innymi modelami Laser Pegs oraz innymi klockami wiodących marek, Zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od 8 do 14 lat. Szczegółowa instrukcja w zestawie, a także na stronie internetowej producenta www.laserpegs.pl. Nie tylko dla chłopców!

53,74 zł
48,90 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,84 zł

68
Klocki Laser pegs 6w1. Super Monster Truck - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser pegs 6w1. Super Monster Truck
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.13

„Monster”, czyli potwór na czterech kołach, to pojazd, który jest w zasięgu Twojej ręki Zbuduj własną imponującą maszynę, która przyciągnie spojrzenie trybun. Super Monster Truck to konstrukcyjna zabawka dla młodych pasjonatów nietuzinkowej motoryzacji. Zestaw zawiera 90 kolorowych, półtransparentnych klocków do samodzielnego złożenia, a także 4 podświetlane elementy z diodami LED. Dzięki takiemu zestawowi konstruktor zbudować może ze świecących klocków aż sześć różnych modeli pojazdów: od imponujących monster trucków, po lekkie łaziki skalne. Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami LASER PEGS, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Super Monster Truck to: • nowy moduł „Try me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, • w zestawie znajdują się baterie: 3 x LR 44 (1.5 V) oraz 3 x LR 41 (1.5 V), • 4 podświetlane bazy LED oraz 90 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, • 6w1: Jungle Cat, Pro Stock Puller, Baja Rally Truck, Super Monster Truck, Rock Climber, All Terrain, • dodatkowo nowa kostka i baza świetlna z 3 diodami LED, a także extra szerokie opony, • amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, • stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), • produkty kompatybilne z innymi modelami LASER PEGS oraz innymi klockami wiodących marek, • nie tylko dla chłopców!

52,90 zł
48,14 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,76 zł

69
Klocki Laser Pegs 4 w 1. Racer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser Pegs 4 w 1. Racer
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.07

Silnik odrzutowy na czterech kółkach? Czemu nie! Zbuduj swój własny samochód wyścigowy i pobij rekord prędkości. Racer 4w1 to zestaw pozwalający młodym amatorom sportowej motoryzacji na kreatywne konstruowanie własnych pojazdów. Znajduje się w nim 57 kolorowych klocków oraz 3 łączenia LED, które pozwalają na zbudowanie aż czterech nowoczesnych aut rajdowych. Spoiler, szerokie podwozie, silnik o super mocy? Kolejny ruch należy do Ciebie! Rozwijaj, baw się. Laser Pegs – to takie logiczne. Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser Pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Racer z Laser Pegs, to: - nowy moduł „Try me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, - w zestawie znajdują się baterie: 3 x LR 44 (1.5 V), - 3 podświetlane bazy LED oraz 57 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, - 4 w 1: Racer, Big Spoiler, Dragster, Wide Body, - dodatkowo oryginalna podświetlona baza ZIPPY DO oraz silnik samochodowy, - amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, - stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), - produkty kompatybilne z innymi modelami LASER PEGS oraz innymi klockami wiodących marek, Zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od lat 8 do 14 lat. Szczegółowa instrukcja w zestawie, a także na stronie internetowej producenta www.laserpegs.pl. Nie tylko dla chłopców!

36,90 zł
33,58 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,32 zł

70
Klocki konstrukcyjne 4w1 - Super Truck - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki konstrukcyjne 4w1 - Super Truck
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.25

Super Truck 4w1 to sposób na udaną i różnorodną zabawę. Zestaw zawiera 66 konstrukcyjnych klocków i 3 elementy z diodami LED. Wsiądź za kółko i zarządzaj nowymi dostawami! Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser Pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Cechy klocków: • nowy moduł „Try Me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, • 4w1: Super Truck, Super Hauler, Super Tow, Super Pickup, • amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, • stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), • produkty kompatybilne z innymi modelami Laser Pegs oraz innymi klockami wiodących marek, • szczegółowa instrukcja w zestawie, a także na stronie internetowej producenta www.laserpegs. W zestawie: • baterie: 3 x LR 44 (1.5 V), • 3 podświetlane bazy LED, • 66 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, • dodatkowa baza świetlna z 3 diodami LED, a także przednia szyba i mocne opony.

29,90 zł
27,21 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,69 zł

71
Klocki Laser Pegs 4 w 1. Plane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser Pegs 4 w 1. Plane
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.05

Niezawodność jest cechą najlepszych pilotów. Hangar, w którym znajduje się Twoja maszyna otworzyć możesz tylko Ty. Plane 4w1, to sposób na znakomitą zabawę w powietrzne przygody. To przede wszystkim zestaw 64 półtransparentnych klocków konstrukcyjnych oraz 3 elementy z diodami LED, które pozwalają na zbudowanie aż czterech różnych rodzajów samolotów: od samolotu transportowego, po ultralekki bombowiec. Każdy z nich opowiedzieć może zupełnie inną historię. To jak, lecimy? Rozwijaj, baw się. Laser Pegs – to takie logiczne. Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser Pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Plane z Laser Pegs, to: - nowy moduł „Try Me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, - w zestawie znajdują się baterie: 3 x LR 44 (1.5 V), - 3 podświetlane bazy LED oraz 64 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, - 4 w 1: Plane, Cargo Transport, Light Bomber, Light Glider, - dodatkowo baza świetlna z 3 diodami LED, a także samolotowy dziób i zawiasy, - amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, - stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), - produkty kompatybilne z innymi modelami Laser Pegs oraz innymi klockami wiodących marek, Zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od 8 do 14 lat. Szczegółowa instrukcja w zestawie, a także na stronie internetowej producenta www.laserpegs.pl. Nie tylko dla chłopców!

29,90 zł
27,21 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,69 zł

72
Klocki Laser Pegs 4 w 1. Dump Truck - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser Pegs 4 w 1. Dump Truck
Laser pegs
Niedostępny
Brak

Tytan pracy, który nie boi się żadnych wyzwań. Zbuduj własną wywrotkę i miej wkład w budowanie pasów startowych i superszybkich autostrad przyszłości! Dump Truck pozwala na kreatywną zabawę konstruktorom i amatorom ciężkiego sprzętu budowlanego. Zestaw zawiera 76 półtransparentnych klocków oraz 3 elementy z diodami LED, które pozwalają na stworzenie aż czterech różnych modeli świecących pojazdów budowlanych: buldożer, równiarka, wywrotka, koparka? Dobieraj narzędzia i działaj! Rozwijaj, baw się. Laser Pegs – to takie logiczne. Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser Pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Dump Truck z Laser Pegs, to: - nowy moduł „Try me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, - w zestawie znajdują się baterie: 3 x LR 44 (1.5 V), - 3 podświetlane baz LED oraz 76 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, - 4 w 1: Dump Truck, Excavator, Grader, Bulldozer - dodatkowo baza świetlna z 3 diodami LED, a także ruchoma naczepa, - amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, - stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), - produkty kompatybilne z innymi modelami Laser Pegs oraz innymi klockami wiodących marek, Zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od 8 do 14 lat. Szczegółowa instrukcja w zestawie, a także na stronie internetowej producenta www.laserpegs.pl. Nie tylko dla chłopców!

62,00 zł
Powiadomienie
73
Klocki Laser Pegs 4 w 1. Combat Copter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser Pegs 4 w 1. Combat Copter
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.28

Wojna trwa, a front jest dosłownie wszędzie! Stań po właściwej stronie i walcz w obronie narodu. Combat Copter pozwala młodym pasjonatom militariów na różnorodną i twórczą zabawę w powietrzne batalie. W zestawie znajduje się 69 konstrukcyjnych klocków oraz podświetlana baza z trzema diodami LED. Dzięki kompletowi zbudować można cztery różnorodne i święcące maszyny latające, które doskonale spiszą się podczas wielogodzinnych dziecięcych zabaw. Rozwijaj, baw się. Laser Pegs – to takie logiczne. Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser Pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Combat Copter z Laser Pegs, to: - nowy moduł „Try Me umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, - w zestawie znajdują się baterie: 3 x LR 44 (1.5 V), - 3 podświetlane baz LED oraz 69 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, - 4 w 1: Combat Copter, Attack Copter, Forrest Rescue, Tiger, - dodatkowo baza świetlna z 3 diodami LED - amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, - stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), - produkty kompatybilne z innymi modelami Laser Pegs oraz innymi klockami wiodących marek, Zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od lat 8 do 14 lat. Szczegółowa instrukcja w zestawie, a także na stronie internetowej producenta www.laserpegs.pl. Nie tylko dla chłopców!

33,90 zł
30,85 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,05 zł

74
Klocki Laser Pegs 3 w 1. Space - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser Pegs 3 w 1. Space
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.19

Ciśnienie w komorze spalania stabilne, silniki rakiet wspomagających aktywowane. Tak zaczyna się przygoda o podbój kosmosu. Zestaw Space 3D Box 3w1 to niepowtarzalna szansa zbudowania swoich własnych podświetlanych konstrukcji międzyplanetarnych. 21 półtransparentnych, kolorowych klocków oraz 3 elementy z diodami LED pozwalają na stworzenie kilku różnorodnych promów. Mały inżynier własnoręcznie zbudować może świecącą, bezzałogową sondę, rakietę kosmiczną czy wahadłowiec. Do startu, gotowi, start! Rozwijaj, baw się. Laser Pegs – to takie logiczne. Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser Pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Space 3D Box z Laser Pegs, to: - nowy moduł „Try Me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, - w zestawie znajdują się baterie: 3 x LR 44 (1.5 V), - 3 podświetlane bazy LED oraz 21 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, - 3 w 1: Orbiter Communications, Space Rocket, Space, - dodatkowo oryginalna podświetlona baza zippy do oraz rotująca antena satelitarna, - amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, - stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), - produkty kompatybilne z innymi modelami Laser Pegs oraz innymi klockami wiodących marek, Zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od 4 do 7 lat. Szczegółowa instrukcja w zestawie, a także na stronie internetowej producenta www.laserpegs.pl. Nie tylko dla chłopców!

29,90 zł
27,21 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,69 zł

75
Klocki Laser pegs 3w1. Trains - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser pegs 3w1. Trains
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Transsyberyjska kolej pasażerska, czy superszybki pociąg magnetyczny? Zostań nie tylko konduktorem swojej podświetlanej maszyny, ale także jej konstruktorem. Trains 3D Box to możliwość samodzielnego stworzenia trzech rodzajów pociągów, które ucieszą każdego, małego amatora konstrukcji i przygód. 24 kolorowe i półtransparentne klocki, a także 3 elementy z diodami LED pozwalają na zbudowanie świecącej lokomotywy parowej, kolei transportowej czy pasażerskiej. Gwizdek w dłoń – podróż czas zacząć! Rozwijaj, baw się. Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami LASER PEGS, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Trains z Laser pegs to: • nowy moduł „Try me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka – w zestawie znajdują się baterie: 3x LR 44 (1.5 V), • 3 podświetlane bazy LED oraz 24 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, • 3w1: Steam, Freight, Passanger, • dodatkowo oryginalna podświetlona baza Zippy Do oraz trzy komplety kół, • amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, • stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), • produkty kompatybilne z innymi modelami Laser pegs oraz innymi klockami wiodących marek, • zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od lat 4 do 7 lat, • szczegółowa instrukcja w zestawie, • nie tylko dla chłopców!

62,63 zł
56,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,64 zł

76
Klocki Laser Pegs 20 w 1. T-Rex - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser Pegs 20 w 1. T-Rex
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.11

Eksploruj historię wykutą w kamieniu przed 68 milionami lat i wyrusz z nieznaną wyprawę po szlakach prehistorii, odkrywając tajemnice życia wymarłych gadów. T-Rex 20w1 to zestaw do zbudowania najsłynniejszego dinozaura wszechczasów: Tyranozaura. Znaleźć można tutaj 403 klocki konstrukcyjne i 15 elementów z diodami LED, które umożliwią zbudowanie aż 20 gatunków różnorodnych morskich i lądowych drapieżników. Świecące klocki to dobry sposób na wyprawę po szlakach historii! Rozwijaj, baw się. Laser Pegs – to takie logiczne. Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser Pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. T-Rex z Laser Pegs, to: - nowy moduł „Try me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, - w zestawie znajdują się baterie: 9 x LR 04 (1.5V), 12 x LR 41 (1.5 V), - 15 podświetlanych baz LED oraz 403 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, - 20 w 1: Brachiosaur, Crylophosaurus, Gallimimus, Mososaur, Pachycepalosaur, Pterosaur, Parasaurolophus, Stegosaur, Triceratops, Ultahraptor, Ankylosaur, Megalania, Plesiosaur, , Spinosaur, Therizinosaur, Corythosaur, Prestosuchus, Dilpohosaur, Dimetrodon, T-Rex, - dodatkowo nowa kostka i baza świetlna z 6 diodami LED, a także świecące zęby drapieżnika, - amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, - stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), - produkty kompatybilne z innymi modelami Laser Pegs oraz innymi klockami wiodących marek, Zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od lat 8 do 14. Szczegółowa instrukcja w zestawie, a także na stronie internetowej producenta www.laserpegs.pl. Nie tylko dla chłopców!

151,90 zł
138,23 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 13,67 zł

77
Klocki Laser Pegs 3 w 1. Construction - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser Pegs 3 w 1. Construction
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.25

Czegoś takiego jeszcze nie było. Mocne fundamenty i tytanowa konstrukcja nośna. Projektuj odważnie własne marzenia. Z Construction 3D Box 3w1 możesz bez najmniejszych trudności zarządzać własnym placem budowy. Zestaw zawiera 28 półtransparentnych, konstrukcyjnych klocków, a także 3 podświetlane elementy z diodami LED. Pozwalają na stworzenie trzech świecących maszyn budowlanych o różnym zastosowaniu: koparka, wywrotka, dźwig. Do dzieła! Rozwijaj, baw się. Laser Pegs – to takie logiczne. Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser Pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Construction 3D Box z Laser Pegs, to: - nowy moduł „Try Me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, - w zestawie znajdują się baterie: 3 x LR 44 (1.5 V), - 3 podświetlane bazy LED oraz 28 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, - 3 w 1: Construction, Dump Truck, Crane, - dodatkowo oryginalna podświetlona baza zippy do, ruchoma ładowarka i zestaw kół budowlanych, - amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, - stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), - produkty kompatybilne z innymi modelami Laser Pegs oraz innymi klockami wiodących marek, Zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od 4 do 7 lat. Szczegółowa instrukcja w zestawie, a także na stronie internetowej producenta www.laserpegs.pl. Nie tylko dla chłopców!

64,72 zł
58,90 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,82 zł

78
Klocki Laser Pegs 3 w 1. Jets - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser Pegs 3 w 1. Jets
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Mayday, mayday, mayday! Usiądź za sterami wielozadaniowego myśliwca i zyskaj przewagę w powietrzu. Jet 3D box 3w1 to doskonała zabawka dla amatora powietrznych przygód i batalii. Zestaw zawiera 17 konstrukcyjnych klocków w różnych kolorach, a także 3 świecące elementy z diodami LED, które pozwolą na zbudowanie aż 3 różnych bojowych statków powietrznych, np. podświetlanych odrzutowców średniego i dalekiego zasięgu. Zostań konstruktorem, potem pilotem i zawalcz o najwyższe trofeum! Rozwijaj, baw się. Laser Pegs – to takie logiczne. Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser Pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Jet 3D box z Laser Pegs to: - nowy moduł „Try me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, - w zestawie znajdują się baterie: 3 x LR 44 (1.5 V), - 3 podświetlane bazy LED oraz 17 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, - 3 w 1: X37B, Stealth Fighter, Jet, - dodatkowo oryginalna podświetlona baza zippy do oraz trzy zestawy skrzydeł, - amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, - stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), - produkty kompatybilne z innymi modelami Laser Pegs oraz innymi klockami wiodących marek, Zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od 4 do 7 lat. Szczegółowa instrukcja w zestawie, a także na stronie internetowej producenta www.laserpegs.pl. Nie tylko dla chłopców!

29,90 zł
27,21 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,69 zł

79
Klocki laser pegs 3 w 1 Rescue - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki laser pegs 3 w 1 Rescue
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.25

RESCUE 3 IN 1 31012 W mieście są ludzie, którzy Cię potrzebują. Dostań się wąskimi uliczkami do strefy ?zero? i uratuj zagrożone życie. RESCUE 3D BOX to możliwość kreatywnej zabawy w ratownika medycznego, policjanta i strażaka. W zestawie znajduje się 25 konstrukcyjnych klocków oraz 3 elementy z diodami LED, które pozwalają na zbudowanie trzech pojazdów ratunkowych: ambulansu, straży pożarnej, czy radiowozu. Przejmij straże nocne i czuwaj nad zagrożonym miastem! Rozwijaj, baw się. LASER PEGS ? to takie logiczne. Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami LASER PEGS, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. RESCUE z LASER PEGS, to: - nowy moduł ?TRY ME? umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, - w zestawie znajdują się baterie: 3 x LR 44 (1.5 V), - 3 podświetlane bazy LED oraz 25 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, - 3 w 1: Ambulance, Rescue, Police Car, - dodatkowo oryginalna podświetlona baza ZIPPY DO oraz wysuwana drabina, - amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, - stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), - produkty kompatybilne z innymi modelami LASER PEGS oraz innymi klockami wiodących marek, - zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od lat 4 do 7 lat, - szczegółowa instrukcja w zestawie, a także na stronie internetowej producenta www.laserpegs.pl, - nie tylko dla chłopców!

29,90 zł
27,21 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,69 zł

80
Klocki Laser Pegs 12 w 1. Garbage Truck - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser Pegs 12 w 1. Garbage Truck
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.23

Sześciocylindrowy napęd, 13 ton udźwigu i osie ułatwiające manewrowanie. Nowoczesna śmieciarka jest jak wielozadaniowa maszyna, która od kierowcy wymaga nie tylko siły, ale i sprytu. Zestaw Garbage Truck 12w1 pozwoli na zbudowanie aż 12 różnych modeli pojazdów do zabawy w segregację odpadów. 181 półtransparentnych klocków i 12 elementów z diodami LED umożliwi stworzenie podświetlanej śmieciarki wielkogabarytowej, pojazdu do recyclingu, czy ulicznej odśnieżarki. Zacznij dzień o świcie za sterami swojej supermaszyny. Rozwijaj, baw się. Laser Pegs – to takie logiczne. Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser Pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Garbage Truck z Laser Pegs, to: - nowy moduł „Try me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, - w zestawie znajdują się baterie: 3 x AAA (1.5 V) oraz 6 x LR4I (1.5 V), - 12 podświetlanych baz LED oraz 181 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, - 12 w 1: Rear Loader, Snow Plow, Appliance Hauler, Cab Flatbed, Low Hauler, Central Loader, Side Loading Dumpster Truck, Front Loading Dumpster Truck, Garbage Truck, Roll Of dumpster Truck, Recycling Truck, Dumpster Hauler, - dodatkowo nowa kostka i baza świetlna z 6 diodami LED, a także mobilna tylna klapa śmieciarki, - amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, - stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), - produkty kompatybilne z innymi modelami Laser Pegs oraz innymi klockami wiodących marek, Zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od lat 8 do 14. Szczegółowa instrukcja w zestawie, a także na stronie internetowej producenta www.laserpegs.pl. Nie tylko dla chłopców!

55,90 zł
50,87 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,03 zł

81
Klocki Laser pegs 12w1. Space Cruiser - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Laser pegs 12w1. Space Cruiser
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.09

Przestrzeń kosmiczna nie ma granic Usiądź za sterami bojowego statku międzyplanetarnego i namierz satelity wroga. Space Cruiser 12w1 to zestaw podświetlanych klocków, z których zbudować można kosmiczny prom i w sumie aż 12 różnych modeli. 149 klocków i 16 elementów z diodami LED pozwalają na stworzenie własnych konstrukcji, inspirowanych gwiezdnymi bataliami. Przemierzaj strefy międzygalaktyczne za sterami krążownika kosmicznego, kosmodromu, czy wahadłowca. Pokonaj granice własnej wyobraźni i obierz kurs na świetną zabawę. Rozwijaj, baw się. Laser pegs – to takie logiczne. Dlaczego warto? Czy świecące klocki mają coś wspólnego z matematyką? Oczywiście! Dziecko planując własną konstrukcję zupełnie nieświadomie dokonuje najprawdziwszej analizy wielu czynników, przypominającą algorytmy matematyczne. Rodzimy się z tym i albo te zdolności rozwijamy, albo o nich zapominamy. Czas, by dzieci poznały prawdziwą twarz matematyki: nie teoretyczną i nudną z książki czy komputera, ale rzeczywistą, namacalną i mega inspirującą. Zabawa świecącymi klockami Laser pegs, to zapewnienie różnorodnego i twórczego spędzenia czasu, ale także utrwalenie logicznych mechanizmów myślowych. Space Cruiser to: • nowy moduł „Try me” umożliwia wypróbowanie zabawki bez otwierania pudełka, • w zestawie znajdują się baterie: 3 x AAA (1.5 V) oraz 6 x LR (1.5 V), • 16 podświetlanych baz LED oraz 149 kreatywnych klocków do samodzielnego złożenia, • 12w1: Space Cruiser, Battlestar Cruiser, H-Wing Fighter, Icarus Transport, Planet Wrecker, Inffinity Eagle, Drop Ship, Nebula Class, Star Fighter, Galactic Warship, Solar Glider, Space Ship 5, • dodatkowo podświetlana kostka i baza świetlna z 6 diodami LED, a także nowe, ruchome części, • amerykańska zabawka wykonana z certyfikowanego i trwałego plastiku o wysokiej jakości, • stałe źródła światła (diody LED wystarczą na 100 000 godzin, czyli 11 lat zabawy), • produkty kompatybilne z innymi modelami Laser pegs oraz innymi klockami wiodących marek, • zabawka do samodzielnej zabawy dla dzieci od lat 8 do 14, • szczegółowa instrukcja w zestawie.

218,57 zł
198,90 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 19,67 zł

82
Z Maryją do Jezusa. Rozważania różańcowe dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z Maryją do Jezusa. Rozważania różańcowe dla dzieci
Dostępny
5 szt.

Specjalnie dla dzieci napisane wierszem tajemnice różańcowe w pięknym, kolorowym wydaniu. Książeczka zawiera pouczające wiersze z morałem, łatwe i zrozumiałe dla najmłodszych Czytelników.

9,70 zł
8,99 zł

Rabat 7,3%
oszczędzasz 0,71 zł

83
Model traktora Fendt z podwoziem, dźwigiem hakowym i misą Joskin, 1:50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model traktora Fendt z podwoziem, dźwigiem hakowym i misą Joskin, 1:50
Siku
Dostępny
7 szt.

Pojazd został wykonany z wysokiej jakości metalowych i plastikowych elementów. Ma ruchome koła umożliwiające mu poruszanie się po powierzchniach płaskich oraz ruchome haki holownicze umieszczone z tyłu i z przodu pojazdu. Dołączoną przyczepę Cargo można swobodnie podnosić oraz opuszczać z podwozia. Zabawka została stworzona z dbałością o detale. Z pewnością zachwyci wszystkich zarówno małych, jak i dużych miłośników motoryzacji, sprawiając im mnóstwo frajdy! Może również stać się cennym nabytkiem na ich półce kolekcjonerskiej.

134,57 zł
123,80 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,77 zł

84
Terapia poznawcza schizofrenii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia poznawcza schizofrenii
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.13

Długo oczekiwana pozycja nareszcie na polskim rynku! W opinii wielu specjalistów jedyną skuteczną metodą leczenia schizofrenii jest farmakoterapia. Tymczasem odpowiednio przystosowana psychospołeczna forma terapii może znacznie ułatwić pacjentowi powrót do zdrowia. Niniejsza książka prezentuje sprawdzoną, opartą na dowodach metodę interwencji poznawczej, przeznaczoną dla osób ze schizofrenią. Przydatne uzupełnienie publikacji stanowią materiały dodatkowe dla pacjentów i narzędzia diagnostyczne. Autorzy, opierając się na wieloletnim doświadczeniu klinicznym, przedstawiają praktyczne wskazówki dotyczące diagnozowania i opracowania przypadku, które ułatwiają zbudowanie silnej relacji terapeutycznej. Szczegółowo objaśniają kolejne kroki interwencji: od wyznaczenia konkretnych celów i dostosowania terapii do potrzeb pacjenta, przez omówienie sposobów pracy nad konkretnymi zagadnieniami takimi jak przekonania urojeniowe, głosy, omamy wzrokowe czy objawy negatywne, po zapobieganie nawrotom choroby. To obowiązkowa pozycja dla klinicystów pracujących na co dzień z pacjentami cierpiącymi na schizofrenię. Będzie także świetnym źródłem wiedzy dla psychoterapeutów, którzy zajmują się zaburzeniami lękowymi, depresją, objawami psychotycznymi, zaburzeniami osobowości, dysmorfofobią czy zaburzeniami odżywiania. „Niniejsza książka została napisana przez dwóch utalentowanych klinicystów i jest świadectwem ich głębokiego zrozumienia schizofrenii oraz szacunku dla tych, którzy cierpią na tę chorobę. Wyraża ona także ich dążenie do pomagania tym osobom w radzeniu sobie z objawami i w rezultacie przywrócenia im sensownego i satysfakcjonującego życia. (…) Mam przyjemność pogratulować (…) świetnej książki, która wniesie istotny wkład w leczenie pacjentów cierpiących na schizofrenię i objawy schizofrenii” (Jacqueline B. Persons, PhD, San Francisco Bay Area Center for Cognitive Therapy). „Książka ta ma wiele wspaniałych cech, które czynią z niej ważną i zajmującą lekturę dla każdego klinicysty leczącego pacjentów ze schizofrenią… Poszczególne rozdziały zawierają dużo informacji na temat fenomenologii schizofrenii i wiernie oddają realia pracy klinicznej z tą populacją… Powinna to być lekturą obowiązkową dla wszystkich klinicystów, którzy prowadzą psychoterapię z osobami chorymi na schizofrenię” („The Journal of Nervous and Mental Disease”).

69,90 zł
58,02 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 11,88 zł

85
Kulolabirynt K-3, łamigłówka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kulolabirynt K-3, łamigłówka
Art. and Play
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.02

• Kulolabirynt to labirynt zamknięty w plastikowej kuli. • Wewnątrz znajduje się mała metalowa kulka, którą należy doprowadzić do celu radząc sobie z różnego rodzaju przeszkodami takimi jak zapadnie i przepaście. • Do wyboru są różne ponumerowane drogi prowadzenia kulki. • To zabawka zręcznościowa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. • Ćwiczy koncentrację, cierpliwość oraz zdolności manualne. • Pozwala kontrolować równowagę, poprawia intelekt, uczy cierpliwości, pokazuje jak zwyciężać. Warinaty gry: • gra na czas: Ten zawodnik, który pierwszy osiągnął metę wygrywa. Jeśli żaden nie osiągnie mety to wygrywa zawodnik, który zaliczył największą ilość stopni; • wolna gra: Tu czas nie ma znaczenia. Gdy któryś z graczy osiągnie metę wygrywa. O kolejnych miejscach decyduje ilość zaliczonych stopni.Istnieją jeszcze inne reguły gry np. liczenie ile razy zawodnik wypadł z trasy. Możemy założyć, że po trzykrotnym wypadnięciu z toru dany zawodnik kończy grę. Oczywiście wszystkie zasady zależą od Ciebie i to Ty decydujesz jak chcesz grać.

48,90 zł
42,54 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,36 zł

86
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT840, 1:32 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT840, 1:32
Siku
Niedostępny
Brak

Ładowacz teleskopowy MLT840 to najnowszy model od Manitou i naprawdę godny uwagi zawodnik na gospodarstwie rolnym. Maszyna ta, która w wersji oryginalnej jest bardzo duża, sprawia ogromne wrażenie również jako model marki Siku. Ruchome ramię ładowacza z łyżką można teleskopować, by ładować sypki materiał również na większe przyczepy. Układ kierowniczy wszystkich kół pojazdu sprawia, że model nie ma sobie równych pod względem zwrotności. Dodatkowo model został wyposażony w hak holowniczy. Wymiary: 13,1 x 25,5 x 9,8 cm

109,99 zł
101,19 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,80 zł

87
Czołg, 1:50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czołg, 1:50
Siku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.08

Metalowy model czołgu Leopard. Duża masa, obracana wieża kontroli z dowódcą oraz ruchome karabiny to elementy, które przyciągają wzrok. Model niezwykle szczegółowy, posiadający pełny zakres odznak wojskowych oraz maskujący lakier. Wymiary opakowania: 25,5 x 9,7 x 8,4 cm

140,00 zł
128,80 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,20 zł

88
Siku Farmer. Walec silosowy Holaras - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siku Farmer. Walec silosowy Holaras
Siku
Niedostępny
Brak

Walec silosowy holenderskiego producenta Holaras to doskonałe urządzenie do zagęszczania zakiszanej masy. Model wykonany niemal w całości z cynku waży w sam raz do profesjonalnych zastosowań w mobilnym silosie. Jego ciężar jest swobodnie regulowany poprzez zdejmowane płyty balastowe, co umożliwia optymalne wykorzystanie walca obrotowego. W skład zestawu wchodzą cztery ruchome wsporniki, umożliwiające poprawne zaparkowanie modelu.

40,00 zł
36,80 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,20 zł

89
Traktor Massey-Ferguson z z Pöttinger Jumbo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor Massey-Ferguson z z Pöttinger Jumbo
Siku
Niedostępny
Brak

Kombinacja wzbogaca łańcuch maszyn do zbierania żniw z użytków zielonych o kolejny element. Zbieranie i sieczenie siana jest dziecinnie łatwe dzięki ciągniętej przez traktor marki Massey Ferguson sieczkarni Pottinger. Przedni i tylny sprzęg ciągnika Massey Ferguson umożliwia łączenie go z urządzeniami uzupełniającymi i przyczepami w skali 1:50. Opony z pokrytego gumą materiału zapewniają dobrą przyczepność. Wykonana z wytrzymałego plastiku skrzynia kombinacji Pottinger posiada otwieraną tylną klapę.

99,99 zł
91,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,00 zł

90
Pick-up z przyczepą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pick-up z przyczepą
Siku
Dostępny
4 szt.

Pick-up VW Amarok jest pojazdem do wszystkich zadań drogowych. W tym ujęciu model przedstawiony w komplecie z przyczepą. Bardzo starannie wykonany z dbałością o wszelkie szczegóły.Wymiary opakowania: 7.5x5.4x21.0 cm

70,00 zł
64,40 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,60 zł

91
Przyczepa dwuosiowa, 1:32 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyczepa dwuosiowa, 1:32
Siku
Dostępny
27 szt.

Urządzeniem niezbędnym do prac w obejściu i podczas żniw jest przyczepa z dwiema osiami skrętnymi. Przyczepa posiada metalowe podwozie i kiper z tworzywa sztucznego. Prawą burtę można otworzyć. Wywrotka wychyla się w prawą stronę. Sprzęg przyczepy umożliwia łączenie dwóch przyczep w zestaw. Wymiary: 11,5 x 21,0 x 8,2 cm

64,99 zł
59,79 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,20 zł

92
Samochód policyjny Dodge Ram 1:50 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód policyjny Dodge Ram 1:50
Siku
Dostępny
35 szt.

Znany na całym świecie symbol masywnych i silnych pickupów z 8-cylindrowym sercem. Model w skali 1:50 pokazuje prawdziwą wielkość i funkcjonalność tego pickupa. Otwierana klapa silnika, drzwi i klapa tylna. Najnowsza innowacja Siku kryje się w kołach, które po raz pierwszy można zdjąć, dzięki czemu dziecko może bawić się w naprawę bądź awarię pojazdu. Wersję policyjną zdobi typowe obrotowe światło ostrzegawcze i charakterystyczne nadruki. Wymiary opakowania: 15,5 x 7,5 x 6,5 cm

59,99 zł
55,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,80 zł

93
Śmieciarka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmieciarka
Siku
Dostępny
7 szt.

Unikatowy model śmieciarki wykonany z najwyższej jakości materiałów w skali 1:50 jest odzwierciedleniem pojazdu rzeczywistego. Ruchome elementy umożliwiają wymianę dołączonego do zestawu kontenera. Gumowe opony umożliwiają swobodne poruszanie po różnych powierzchniach. Doskonała zabawka dla najmłodszych i atrakcyjny model kolekcjonerski. Rozmiar opakowania: 10.5 x 27.7 x 7.0 cm

149,99 zł
137,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,00 zł

94
Klocki drewniane mega kolor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki drewniane mega kolor
Kukuryku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.21

Mega duży zestaw składający się z 74 kolorowych klocków drewnianych

82,90 zł
62,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 20,72 zł

95
Logopedyczne zabawy cz.VI Różn. szeregów (program) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Logopedyczne zabawy cz.VI Różn. szeregów (program)
Dostępny
3 szt.

Ćwiczenia różnicowania słuchowego i kinestetycznego wypracowanych głosek.Ćwiczenia te stosuje się gdy głoski są wymawiane poprawnie, ale są mylone, zamieniane lub nieużywane w mowie spontanicznej. Po wywołaniu głosek trzech szeregów: ciszącego, syczącego i szumiącego, bardzo często należy prowadzić z dzieckiem ćwiczenia w różnicowaniu tych głosek. Ćwiczenia te stosuje się gdy głoski są wymawiane poprawnie, ale są mylone, zamieniane lub nieużywane w mowie spontanicznej. W tym celu należy stosować ćwiczenia różnicowania słuchowego i kinestetycznego wypracowanych głosek. W słowniku logopedycznym można przeczytać, że "kinestezja artykulacyjna to poczucie pozycji i ruchów narządów mowy względem siebie, właściwych poszczególnym głoskom. Brak czucia napięcia mięśni narządów mowy utrudnia lub uniemożliwia wykonywanie odpowiednich ruchów artykulacyjnych. Ćwiczenie kinestezji artykulacyjnej polega na wielokrotnych powtórzeniach danych głosek, w celu osiągnięcia pełnego automatyzmu we właściwym układaniu narządów mowy dla konkretnej głoski, a także automatyzmu w sprawnym przechodzeniu od jednej artykulacji do drugiej. Program Logopedyczne zabawy. Część VI różnicowanie szeregów składa się następujących części: POCIG to gra, która polega na umieszczeniu obrazków z pociągu na właściwych półkach z literami. Obrazki układa się przy pomocy kursora myszy (metodą przeciągnij i upuść). W przypadku popełnienia błędu głos z komputera prosi o ponowne ułożeniu podpisu. Jeżeli dziecko kilkakrotnie źle ułoży podpis pod obrazkiem może skorzystać z przycisku POMOC. Po zakończeniu gry na ekranie pojawia się okienko STATYSTYKA, w którym znajdują się dotyczące czasu gry, liczby błędnych i poprawnych odpowiedzi oraz korzystanie z pomocy. W okienku tym znajdują się dwa przyciski: DALEJ pozwala na rozpoczęcie gry od początku, oraz STOP kończy ćwiczenia w danym programie. PRZYSSAWKI gra, która polega na etykietowaniu obrazków poprzez przeciągnięcie do nich właściwego napisu. Napis przemieszcza się za pomocą kursora myszy. Wskazanie kursorem myszy obrazka lub napisu i kliknięcie prawego przycisku myszy powoduje odsłuchanie nazwy obrazka/napisu. ZAPAMIĘTAJ I POWIEDZ - gra polega na odkrywaniu 2 kart (klikaniu na nie myszką) i szukaniu pary. Po znalezieniu przez dziecko 2 takich samych obrazków można usłyszeć ich nazwę podaną przez komputer. Po usłyszeniu nazwy dziecko powinno ją bezbłędnie powtórzyć. MAGAZYNIER zadaniem gracza jest poukładanie na półkach napisów i obrazków. Wózek obsługuje się klawiszami strzałek. TAŚMOCIG zadaniem gracza jest przeniesienie obrazka znajdujące się na taśmociągu do rury z właściwą głoską. Ramię chwytające obsługujemy za pomocą klawiszy strzałek. NAGRAJ I ODTWÓRZ to bardzo prosty rejestrator dźwięku. Umożliwia nagranie wymowy dziecka i porównanie jego wymowy np. na początku i końcu terapii.

120,00 zł
108,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,00 zł

96
Klocki laser pegs 16 w 1 Space fighter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki laser pegs 16 w 1 Space fighter
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.25

Odkrywaj najciemniejsze zakątki przestrzeni i nawiąż kontakt z nieznanącywilizacją z zestawem Laser Peg® Space Fighter! Oddajemy do Twojej dyspozycjimożliwość zbudowania aż 16 różnych modeli. 20 świecących Laser Pegs® oraz 82kolorowych elementów konstrukcyjnych dostarczy zabawy na długie godziny! Wiemy,że twory, które stworzysz będą wykraczały poza granice wyobraźni!16 w 1.Zachęca do rozwijania umiejętności motorycznych, manualnych orazlogiki.Kawałki są półprzezroczyste.Dodatkowe instrukcje online dla AlienKinga i Deep Space Transmiter.W pełni kompatybilny ze wszystkimi innymizestawami Laser Peg.szczegółowa instrukcja obsługi w zestawie.Wymaga 3baterii AA - brak w zestawie.Diody LED działają około 100.000 godzin - 11lat!Wykonany z mocnego, wytrzymałego tworzywa sztucznego.Kompatybilne są z innymi klockami.Wkrocz do fascynującego świata klocków Laser Pegs®! Projektuj, buduj i twórzrozświetlone konstrukcje przy ich pomocy, świetnie się przy tym bawiąc.Poszczególne elementy zostały wykonane z wytrzymałego, lekko przeźroczystego ikolorowego plastiku, co w połączeniu ze świecącymi klockami daje niesamowitewrażenie!

47,90 zł
43,59 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,31 zł

97
Klocki laser pegs 4 w 1 Aircraft - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki laser pegs 4 w 1 Aircraft
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Zostań mistrzem lotnictwa dzięki zestawowi Laser Peg z samolotami! Oddajemydo Twojej dyspozycji możliwość zbudowania aż 4 różnych modeli. 2 świecące LaserPegs® oraz 37 kolorowych elementów konstrukcyjnych dostarczy zabawy na długiegodziny! Wiemy, że twory, które stworzysz będą wykraczały poza granicewyobraźni!4 w 1.Zachęca do rozwijania umiejętności motorycznych, manualnych orazlogiki.Kawałki są półprzezroczyste.W pełni kompatybilny ze wszystkimiinnymi zestawami Laser Peg.Szczegółowa instrukcja obsługi wzestawie.Diody LED działają około 100.000 godzin - 11 lat!Wykonany zmocnego, wytrzymałego tworzywa sztucznego.Kompatybilne z innymi klockami.Wkrocz do fascynującego świata klocków Laser Pegs®! Projektuj, buduj i twórzrozświetlone konstrukcje przy ich pomocy, świetnie się przy tym bawiąc.Poszczególne elementy zostały wykonane z wytrzymałego, lekko przeźroczystego ikolorowego plastiku, co w połączeniu ze świecącymi klockami daje niesamowitewrażenie!

33,90 zł
30,85 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,05 zł

98
Klocki laser pegs 3 w 1 Zippy Do - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki laser pegs 3 w 1 Zippy Do
Laser pegs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.23

Oddajemy do Twojej dyspozycji możliwość zbudowania aż 3 różnych modeli. 66 kolorowych elementów konstrukcyjnych oraz rampa dostarczy zabawy na długie godziny! Wiemy, że twory, które stworzysz będą wykraczały poza granice wyobraźni! Zachęca do rozwijania umiejętności motorycznych, manualnych oraz logiki. Kawałki są półprzezroczyste. W pełni kompatybilny ze wszystkimi innymi zestawami Laser Peg. Szczegółowa instrukcja obsługi w zestawie. Diody LED działają około 100.000 godzin - 11 lat! Wykonany z mocnego, wytrzymałego tworzywa sztucznego. Kompatybilne z innymi klockami. 

28,90 zł
26,30 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,60 zł

99
To Each, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To Each, CD
A Certain Ratio, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.23

„To Each” był pierwszym studyjnym albumem grupy A Certain Ratio, wydanym w 1981 roku. Mieszanka funku, dub, perkusji i elektroniki stała się znakiem rozpoznawczym zespołu. Tracklista: 1. Felch 2. My Spirit 3. Forced Laugh 4. Choir 5. Back to the Start 6. The Fox 7. Loss 8. Oceans 9. Winter Hill

53,90 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

100
Beskid Żywiecki, część zachodnia. Mapa 1:25 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beskid Żywiecki, część zachodnia. Mapa 1:25 000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Szczegółowa mapa turystyczna Beskidu Żywieckiego część zachodnia, wydanie na 2018 rok, uwzględnia atrakcje, zabytki, ciekawe miejsca oraz infrastrukturę turystyczną i sportową. Zawiera aktualny przebieg szlaków pieszych i rowerowych wraz z kilometrażem i orientacyjnymi czasami przejścia. Mapa obejmuje zachodnią część pasma Beskidu Żywieckiego z miejscowościami: Węgierska Górka; Milówka, Korbielów, Rajcza, Zwardoń oraz pograniczem polsko-słowackim. Na mapie zastosowano cieniowanie dla plastycznego ukazania rzeźby terenu. Zasięg mapy: Węgierska Górka, Milówka, Nieledwia, Juszczyna, Świnna, Sopotnia Wielka, Jeleśnia, Koszarawa, Korbielów, Zwardoń, Rycerka Górna, Rajcza, Soblówka, Ujsoły, Glinka,

11,62 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,6%
oszczędzasz 2,63 zł

Wróć do góry