hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.11.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 12 listopada 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Drewniane szachy (Goki), na drugim Uwaga! Nowa twarz! Klika z San Francisco (Melissa de la Cruz). Kolejny produkt to Podróżna gra w kości (Goki) oraz Problemy prawne w stosunkach polsko - niemieckich u progu XXI wieku (praca zbiorowa).
1
Drewniane szachy - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane szachy
Goki, od 7 lat
Dostępny2 szt.

Klasyczne szachy to gra logiczna znana na całym świecie, w którą rozgrywane są turnieje, a najlepsi zawodnicy cieszą się sławą i uznaniem.Szachy to klasyczna gra strategiczna wymyślona już ok 6 wieku n.e. Na 64-polowej szachownicy gracze prowadzą prawdziwą wojenną potyczkę, która ma doprowadzić do obalenia króla. Zestaw składa się z dwóch 16-elementowych armii.Pionki są bardzo ładnie wykończone w klasycznym stylu. Oczywiście z drewna! Dodatkowo ich spód wykończony jest miękkim materiałem. Nie będą rysowały planszy i lepiej będą się trzymać podłoża.Wspaniała zabawa zarówno dla dzieci i dla rodziców. Gra rozwija zdolności logiczne dziecka i może stać się prawdziwym hobby. Kto z nas nie chciałby zostać Arcymistrzem szachów?Zestaw składa się z:planszy - wymiary 28 x 28 x1 cm,pionków - 32 sztuki.Plansza z drewna to jednocześnie pudełko na pionki, dzięki czemu się nie zgubią i zawsze będą na swoim miejscu.Doskonała propozycja dla szkół i przedszkoli !

68,10 zł
59,25 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,85 zł

5 osób kupiło
2
Uwaga! Nowa twarz! Klika z San Francisco - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwaga! Nowa twarz! Klika z San Francisco
Dostępny71 szt.

Trzy obrzydliwie bogate dziewczyny, córeczki najzamożniejszych rodzin San Francisco. Trzy przyjaciółki noszące to samo imię. Ashley, Ashley oraz Ashley. To one rządzą w szkole, to ich słowo jest prawem... Jeśli im podpadniesz, zmienią twoje życie w piekło! Lauren przez lata była ofiarą elitarnego towarzystwa, ale teraz wszystko się zmieniło. Po wakacjach wraca do szkoły odmieniona – jej ojciec zarobił krocie na internetowym biznesie. Dziewczyna chce zemścić się na pannach Ashley, wkręcić się do elity, a potem zniszczyć ją od środka. Czy uda się jej przechytrzyć rozwydrzone księżniczki? Na początku klika widzi w niej jedynie konkurencję. Jednak szybko okazuje się, że Lauren ma coś, na czym zależy najważniejszej z panien Ashley... Dziewczyna zna Billyego, najbardziej pożądanego chłopaka w szkole. I choćby dlatego warto trochę jej odpuścić...

4,00 zł
2,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
3
Podróżna gra w kości - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróżna gra w kości
Goki
Dostępny22 szt.

Gra w drewnianym pudełku. Wymaga odrobiny szczęścia przy rzucaniu kostkami. Czy uda ci się tak wybierać liczby, aby zamknąć pudełko? Proste zasady i wciągająca rozrywka dla całej rodziny.

30,59 zł
26,61 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,98 zł

1 osoba kupiła
4
Problemy prawne w stosunkach polsko - niemieckich u progu XXI wieku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Problemy prawne w stosunkach polsko - niemieckich u progu XXI wieku
Dostępny187 szt.

W książce poddano analizie najważniejsze problemy w stosunkach polsko-niemieckich niemal dwadzieścia lat po zawarciu traktatów: dwa plus cztery, o zjednoczeniu Niemiec, o potwierdzeniu granicy pomiędzy Polską a Niemcami oraz o dobrosąsiedzkich stosunkach między RP i RFN. Założeniem redaktorów i autorów było przedstawienie możliwie szerokiej panoramy osiągnięć i porażek w budowie nowych relacji między sąsiadującymi państwami, obciążonymi tragicznie przez historię, którym ta sama historia stworzyła szansę na nowy początek. Nacisk położono na tło prawnomiędzynarodowe, jakkolwiek analiza wymagała licznych odniesień do prawa wewnętrznego obu państw.

72,50 zł
63,80 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,70 zł

5
Po prostu Paryż - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po prostu Paryż
Niedostępny
Brak

W przewodniku znajdziesz: - Opisy sześciu tras po najbardziej atrakcyjnych regionach - Informacje o najważniejszych zabytkach - Ciekawostki dotyczące historii, sztuki, architektury i codziennego życia mieszkańców - Kolorowe zdjęcia, mapy i plany - Informacje o kulturze i rozrywce - Praktyczne wskazówki i porady: gdzie się zatrzymać, gdzie zjeść i gdzie zrobić udane zakupy

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

6
Porta Coeli. Brama światów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Porta Coeli. Brama światów
Niedostępny
Brak

Niezwykła tetralogia znanej hiszpańskiej pisarki Susany Vallejo, laureatki Alfaguara Jaen Award i nagrody Edebe Zakon świętej Cekliny poszukuje i strzeże wiedzy. Jego członkowie nie stronią od informacji zawartych w księgach Greków, Rzymian, czy Arabów. W jego posiadaniu znajduje się między innymi tajemnicza księga, Porta Coeli, pełna niezwykłych rycin i dziwnych opisów obcego świata... Bernardo i Nuno, dwaj przyjaciele, a niegdyś zakonnicy-współbracia, ruszają tropem dziwnych istot, które Nuno zobaczył w trakcie swych wędrówek. Stworzenia, które nie przynależą do ludzkiego świata, zaczęły nawiedzać okolice Almacei. Skąd przybyły? W trakcie swojej wędrówki Bernardo i Nuno spotykają młodą wiedźmę, Yebrę, która wydaje się mieć informacje na temat pochodzenia obcych istot. Wspólnie wyruszają do Zakonu, który zleca im ważką dla losów świata misję...

29,99 zł
21,59 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

7
Klika z San Francisco. Tom 3. Urodziny złośnicy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klika z San Francisco. Tom 3. Urodziny złośnicy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.20

Ashley Spencer uważa, że jej urodziny są najważniejszym wydarzeniem na świecie zaraz po... Moment! Urodziny Ashley Spencer po prostu są najważniejszym wydarzeniem na świecie, koniec, kropka! I właśnie dlatego od tego, czy ktoś został zaproszony na wielką imprezę, zależy być albo nie być wśród nastoletniej elity San Francisco. Cóż, jeśli ktoś nie był pewien, czy należy do najwyższych sfer, Ashley bez trudu mu to wyjaśni... Nie dostałeś zaproszenia? To mówi samo za siebie. Ale w tym roku przebojowa panna Spencer ma jeszcze jeden cel – chce udowodnić wszystkim, że idiotyczny ranking popularności, w którym przegrała z kretesem ze swoimi koleżankami, tak naprawdę w ogóle się nie liczy... Czy Ashley uda się wrócić na szczyt?

29,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

8
Warszawa (wersja hiszpańska) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warszawa (wersja hiszpańska)
Dostępny16 szt.

Warszawa – stolica Polski, położona na Mazowszu, na skrzyżowaniu szlaków handlowych i komunikacyjnych. Posiada nie najdłuższą, lecz ciekawą historię. W 20 rozdziałach książki staraliśmy się zawrzeć jak najwięcej wiedzy o tym mieście. Wersja hiszpańskojęzyczna.

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

9
Jakub Zucker - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jakub Zucker
Niedostępny
Brak

Jakub Zucker – urodził się w 1900 roku w Radomiu. W 1913 roku wyjechał do Palestyny, gdzie studiował w Szkole Sztuk Pięknych i Rzemiosł w Jerozolimie. Po zakończeniu pierwszej wojny światowej uczył się, mieszkał i tworzył w Paryżu i Nowym Jorku. Nigdy nie zdobył pełnego wykształcenia artystycznego. Swoją twórczość prezentował na 28 wystawach indywidualnych oraz licznych ekspozycjach zbiorowych. Przez wiele lat dzielił swoje życie między pracownie w Nowym Jorku i Paryżu a podróże po Europie, Izraelu i Meksyku. Był twórcą podążającym własną drogą artystyczną, niepoddającym się modom i wpływom zmieniających się stylistyk malarskich. Miał własną wizję malarstwa, której pozostawał wierny przez całe życie. Na obrazy przelewał swoje emocje, a przede wszystkim wielką radość życia, którą w ten sposób przekazywał odbiorcom. „Nie maluję dla pieniędzy, ani z poczucia obowiązku, ani żeby odnieść sukces i zdobyć rozgłos. Maluję na chwałę Boga, w podzięce za wszelkie łaski, którymi mnie obdarzył. Maluję dla siebie, ponieważ sztuka to najpewniejsza droga do wolności, ucieczka od życiowych problemów”. W tym artystycznym credo zawiera się wszystko, czym było i jest malarstwo Jakuba Zuckera. Najnowszy album Jakuba Zuckera przedstawia prace malarza: sceny rodzajowe, portrety, martwe natury, pejzaże, sceny rodzajowe.

70,00 zł
51,10 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,90 zł

10
Deco Kid. Dziecięcy pokój marzeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deco Kid. Dziecięcy pokój marzeń
Dostępny3 szt.

Zaprojektuj pokój swojego dziecka! To takie proste! Aby udekorować pokój dziecka, wcale nie trzeba być złotą rączką ani artystą plastykiem - wystarczy odrobina zapału... no i nasz album! Te strony z wycinankami, szablonami i usuwalnymi naklejkami sprawią, że pokój Twojego dziecka zamieni się w magiczny, pełen radości i ciepła świat... Umieszczajcie ozdoby na ścianach, drzwiach, w oknach, przy łóżeczku dziecka, na komodzie lub na szafie... Uwolnijcie wyobraźnię! W dekorowaniu najważniejszy jest talent... Skąd! Najważniejsza jest dobra zabawa!

76,00 zł
56,24 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 19,76 zł

11
Sposób na zdrowie i sukces. Poztywna dominanta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sposób na zdrowie i sukces. Poztywna dominanta
Dostępny20 szt.

• Dlaczego chorujemy? • Dlaczego jesteśmy smutni? • Dlaczego niszczą nas stresy? • Dlaczego klasyczna medycyna jest bezsilna? • Dlaczego jest coraz więcej aptek i przychodni, a ludzie są coraz bardziej chorzy? • Dlaczego bardzo często zdarza się, że leki leczą jedne choroby a powodują następne? Któż nie zadaje sobie takich pytań! Nasuwa się prosty i oczywisty wniosek – medycyna klasyczna w wielu przypadkach znalazła się w ślepym tunelu. Co może zrobić zwykły człowiek, aby być zdrowym i zadowolonym ze swojego życia? W tej książce przedstawiam potężną metodę pozwalającą wpływać na siebie i swoje zdrowie. Zobaczycie jest niewłaściwa życiowa pozycja prowadzi do zmian energetycznych organizmu, a w konsekwencji do choroby. Przeczytacie jak to się dzieje, że choroba serca trwająca latami może odejść w kilka dni, a marzenie o zdrowiu staje się realnością. Pokażę drogę, którą iść, aby uwolnić się od chorób, odzyskać zdrowie i w konsekwencji prowadzić nowe radosne życie. Chciałbym, a by moja wiedza, przemyślenia i spojrzenie sprawiło w każdym czytelniku rozpoczęcie procesu głębokiej transformacji duchowej, podwyższania zdrowia, wzrostu pozycji życiowej i uzyskiwania sukcesów.

33,00 zł
23,10 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,90 zł

12
Polityka poza formą. Ontologiczne uwarunkowania poststrukturalistycznej filozofii polityki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityka poza formą. Ontologiczne uwarunkowania poststrukturalistyczne...
Niedostępny
Brak

`Obszar poststrukturalistycznej filozofii polityki można podzielić zgodnie z różnymi kryteriami. Przyjęte przeze mnie kryterium podziału na ontologię transcendencji i ontologię immanencji stanowi tylko jedną z możliwych systematyzacji. Jego zaletą jest to, że pozwala ukazać zależność między przy-jętymi założeniami dotyczącymi natury bytu, znaczenia podmiotu czy języka konstruowanymi na podstawie tych założeń teorii polityczności, w których skład wchodzi określenie roli przypisywanej temu, co ekonomiczne, natury działania politycznego czy sposobu konstruowania podmiotu tego działania. Pierwszym kryterium, które pozwala dostrzec te różnice, jest zagadnienie kapitalizmu. Ontologie immanencji umożliwiają postawienie go w centrum swoich teorii polityczności za sprawą kategorii produkcji, stanowiącej zerwanie z podziałem na gospodarkę i politykę. Umożliwia to ujęcie kapitalizmu na jednej płaszczyźnie, jako systemu zarazem ekonomicznego w wąskim sensie, jak i politycznego oraz kulturowego: maszyny społecznej w rozumieniu Deleuze`a i Guattariego. Dla ontologii transcendencji to, co polityczne i to, co ekonomiczne rządzi się najczęściej odmiennymi, swoistymi prawami, stąd obecne w nich (najbardziej widoczne w teorii Badiou) dążenie do wypracowania teorii prawdziwej, czystej polityki, nie zniekształconej uwikłaniami w to, co gospodarcze, tak pojmowana polityka ma być jedynym remedium na współczesny kryzys działań emancypacyjnych.` Z Zakończenia

45,00 zł
32,85 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

13
Karnet okolicznościowy PP - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet okolicznościowy PP
Niedostępny
Brak

Karnet okolicznościowy z życzeniami i kopertą. Mix wzorów

6,99 zł
Powiadomienie
14
Zestaw pasteli do tkanin + długopis - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw pasteli do tkanin + długopis
Pentel
Niedostępny
Brak

Nowy zestaw z energetycznymi pastelami PTS-15 i żelówką BN15 do tkanin szybko stanie się źródłem fantastycznej zabawy w każdym domu! Dynamiczne kolory (15) pasteli rozbudzą Twoją wyobraźnię nawet w najbardziej ponury dzień. Z ich pomocą zmienisz swoją codzienną garderobę w niepowtarzalne egzemplarze pełne nieoczywistych tonacji.

22,40 zł
Powiadomienie
15
Zestaw markery olejowe ze świecznikiem PENTEL - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw markery olejowe ze świecznikiem PENTEL
Niedostępny
Brak

Zestaw do dekorowania. Nie zawiera Ksylenu i Toluenu.Szerokie zastosowanie w przemyśle, domu, ogrodzie. Idealny do poprawiania literwykutych w kamieniu, ozdabiania szkła, metalu itp.Kolory tuszu: biały, złoty, srebrny

40,00 zł
Powiadomienie
16
Portmonetka Minnie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portmonetka Minnie
Starpak
Niedostępny
Brak

Klasyczna portmonetka zapinana na zatrzask, dzięki czemu nic z niej nie wypadnie. Środek wyściełany łatwą w utrzymaniu podszewką. Niezbędny dodatek do każdej torebki.

10,99 zł
Powiadomienie
17
Torebka na ramię w kształcie serca. Trolls - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka na ramię w kształcie serca. Trolls
Starpak
Niedostępny
Brak

Wyjatkowa torebka na ramię w kształcie serca z magicznymi cekinami. Wystarczy przeciągnąć ręką, aby zmienić obrazek zdobiący torebkę. Zapinana na zamek. Mocny pasek z możliwością regulacji. Przestronne wnętrze wyściełane podszewką.

21,90 zł
20,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

18
Trolle. Torebka na ramię - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trolle. Torebka na ramię
Starpak
Niedostępny
Brak

Pojemna torebka zapinana na zamek błyskawiczny. Dodatkowa wewnętrzna zapinana kieszonka pozwala na schowanie portfelika lub kluczy. Wytrzymały, regulowany pasek, podszewka i bogate zdobienia czynią z tej torebki niezbędny element garderoby każdej dziewczynki. Wymiary produktu: 16.0 x 16.0 x 6.5 cm

23,90 zł
22,71 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,19 zł

19
Torebka na ramię. Psi Patrol - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka na ramię. Psi Patrol
Starpak
Niedostępny
Brak

Pojemna torebka zapinana na zamek błyskawiczny. Dodatkowa wewnętrzna zapinana kieszonka pozwala na schowanie portfelika lub kluczy. Wytrzymały, regulowany pasek, podszewka i bogate zdobienia czynią z tej torebki niezbędny element garderoby każdej dziewczynki.

30,50 zł
28,98 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,52 zł

20
Skarbonka świnka, czarna - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka świnka, czarna
Goki
Niedostępny
Brak

Drewniana świnka pomoże każdemu dziecku w nauce oszczędzania.

65,00 zł
56,55 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,45 zł

21
Wieża do układania. Myszka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieża do układania. Myszka
Goki
Niedostępny
Brak

Klasyczna wieża na patyku w nieco odmienionej formie. Zróżnicowane kształty elementów pozwalają na budowanie najrozmaitszych wież i piramidek.

112,70 zł
98,05 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 14,65 zł

22
Drewniany pociąg Sofia - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniany pociąg Sofia
Goki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Pociąg Sofia z magnetycznymi łącznikami wagonów zachwyci wszystkie dzieci. Ma piękne pastelowe kolory i jest wykonany z wysokiej jakości drewna. Wymiary zabawki: 25.0 x 4.0 x 5.5 cm Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

47,20 zł
41,06 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,14 zł

23
Drewniany sorter, 4 kształty - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniany sorter, 4 kształty
Goki
Dostępny7 szt.

Układanka i sorter kształtów w jednym. Ta ciekawa układanka pomoże zarówno w nauce odróżniania kształtów, kolorów oraz ćwiczeniu koordynacji ręka-oko.Na drewnianej podstawie umieszczono cztery paliki w różnych kształtach: koła, trójkąta, półksiężyca i prostokątu. Dziecko powinno nałożyć na paliki 4 drewniane elementy, których otwór pasuje kształtem do palika.Zestaw zawiera podstawę i 16 kolorowych klocków.Zabawka ze względu na swój edukacyjny charakter i dobre wykonanie, często znajduje uznanie jako wyposażenie przedszkoli i wielu różnych gabinetów terapeutycznych.

65,29 zł
56,80 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,49 zł

Wróć do góry