hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.10.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 1 października 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nowa Biblia (Jakub Niegowski), na drugim Szkoła na wiolonczelę. Część 1 (Marian Międlar). Kolejny produkt to Homilie Loretańskie. Tom 15 (Tomasz Jelonek) oraz Homilie Loretańskie. Tom 8 (Tomasz Jelonek).
1
Nowa Biblia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa Biblia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.10

Nie ma nic gorszego niż religie i filozofie, które zapominają o zdrowym rozsądku. Religia powinna działać w służbie człowiekowi i być osobistym narzędziem dobrowolnego, świadomego samodoskonalenia. Publikacja ta oferuje nowe spojrzenie na osobisty kontakt z Bogiem i jego wyobrażenie oraz szczegółowe ukazanie obrazu świata, co pozwala znaleźć odpowiedzi na wiele pytań nurtujących rozwijającego się człowieka. Jest to propozycja współczesnej neoreligijności, która wyzwala i oddaje kontrolę nad Twoim życiem w Twoje ręce. Książka stanowi praktyczny przewodnik, komentarz oraz kodeks dający oparcie w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie. O autorze: Jakub Niegowski - autor książek Na granicy Światów, "Kurs Magii Psychotronicznej, Wszechświat i Ty; założyciel serwisu ezoterycznego "Gwiezdne Wrota", był redaktorem naczelnym serwisu Ezoteria.pl/ProjektInfinitus.pl, w autorskim serwisie Gwiezdne Wrota Odrodzenie i AlternatywneMedia.pl.

30,00 zł
26,40 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,60 zł

2
Szkoła na wiolonczelę. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła na wiolonczelę. Część 1
Dostępny
27 szt.

Jednym z założeń pracy nad niniejszym podręcznikiem było oparcie się przy doborze materiału ćwiczeniowego na melodyce ludowej, a możliwie maksymalna eliminacja materiału jałowego, zbyt mechanicznego, niezawierającego żadnej treści muzycznej, nużącego i często zniechęcającego młodego ucznia do dalszej gry. W myśl podstawowej zasady dydaktycznej zachowałem progresywny układ materiału pod względem stopnia trudności oraz systematycznie wprowadzałem coraz to nowe zagadnienia teoretyczne. Marian Międlar

59,00 zł
45,43 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,57 zł

3
Homilie Loretańskie. Tom 15 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Homilie Loretańskie. Tom 15
Dostępny
5 szt.

Prezentowana tu pozycja jest kolejną częścią homilii, wygłaszanych w Kaplicy Loretańskiej przy kościele Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie. Obejmuje ona okres od 21 lutego 2016 do 28 sierpnia 2016 roku. Zapis homilii może stanowić materiał do różnych rozważań, zarówno związanych z kalendarzem liturgicznym, jak i od niego niezależnych. Poszczególne wypowiedzi nawiązują do czytań liturgicznych, ale bardzo często poruszają tematykę o wiele szerszą i dlatego mogą być pomocne nie tylko w ścisłym okresie kościelnego kalendarza, z którym są związane. Umieszczone tu rozważania nie wymagają znajomości poprzednich tomów, które już ukazały się poprzednio i mogą służyć zupełnie niezależnie od tomów następnych. Istnieje jednak ciągłość czasowa całego dorobku.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

4
Homilie Loretańskie. Tom 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Homilie Loretańskie. Tom 8
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.02

Prezentowana tu pozycja jest kolejną częścią homilii, wygłaszanych w Kaplicy Loretańskiej przy kościele Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie. Obejmuje ona okres od 5 sierpnia 2012 do 20 stycznia 2013 roku.Zapis homilii może stanowić materiał do różnych rozważań, zarówno związanych z kalendarzem liturgicznym, jak i od niego niezależnych. Poszczególne wypowiedzi nawiązują do czytań liturgicznych, ale bardzo często poruszają tematykę o wiele szerszą i dlatego mogą być pomocne nie tylko w ścisłym okresie kościelnego kalendarza, z którym są związane.Umieszczone tu rozważania nie wymagają znajomości poprzednich tomów, które już ukazały się poprzednio i mogą służyć zupełnie niezależnie od tomów następnych. Istnieje jednak ciągłość czasowa całego dorobku.

29,00 zł
20,88 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

Wróć do góry