hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.09.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 10 września 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Fit & Fun. Elektroniczna mata do gry w klasy (Chicco), na drugim Niedobór witaminy B12. Ukryta przyczyna wielu poważnych chorób (Sally M. Pacholok, Jeffrey J. Stuart). Kolejny produkt to Catan: Morskie Legendy. Gra planszowa (Galakta) oraz Liczydło drewniane NOSTER.
1
Fit & Fun. Elektroniczna mata do gry w klasy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fit & Fun. Elektroniczna mata do gry w klasy
Chicco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

Nowoczesna wersja uwielbianej gry sprzed lat – klasy wracają! Jako dzieci bawiliśmy się, skacząc na jednej nodze po wyrysowanych na chodniku polach, zbierając precyzyjnie rzucany na nie kamień. Wspomnienie tej gry wywołuje uśmiech na twarzach dorosłych. Teraz tę grę można przenieść do domu. I to w zupełnie nowej formie, przy jednoczesnym zachowaniu podstawowych zasad tej kultowej zabawy. Najnowsza wersja gry w klasy to rozkładana elektroniczna, niesamowicie kolorowa mata z 10 polami, na które, rzuciwszy uprzednio krążkiem, trzeba wskoczyć, by go podnieść. Pól jest 10, co pomaga dziecku w nauce liczenia i zapamiętywaniu kolejnych liczb. Wymalowane na macie dekoracje nawiązują do dyscyplin sportowych, które prezentują urocze zwierzątka. Dziecko może skakać po macie, słuchając zabawnych dźwięków aktywowanych poprzez nacisk i ruch na każdym polu, i bawić się, wybierając jeden z dwóch możliwych trybów zabawy.Tryb dobieramy stosownie do wieku i umiejętności dziecka. • Tryb pierwszy to typowa, prosta gra w klasy, gdzie trzeba podnieść rzucony krążek, skacząc do niego na jednej nodze. • Tryb drugi to zupełna nowość i dodatkowa funkcja zabawki. Odkładamy krążek i bierzemy kostkę z wizerunkami ośmiu ćwiczących postaci i jednym polem „odpoczynek”. Czas na fitness czyli odtwarzanie pozycji i ćwiczeń, które wyrzucimy na kostce. Gra pomaga dziecku rozwijać umiejętności motoryczne, równowagę i precyzję, zachęca do aktywności fizycznej i budzi pozytywne skojarzenia związane ze sportem i daje naprawdę dużo radości! Łączy pokolenia i wspiera budowanie więzi rodzinnych oraz socjalizację z rówieśnikami, których do tej zabawy można zaprosić. Zasilanie: 3 x AAA 1.5 V (brak w zestawie)

149,99 zł
134,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,00 zł

10 osób kupiło
2
Niedobór witaminy B12. Ukryta przyczyna wielu poważnych chorób - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niedobór witaminy B12. Ukryta przyczyna wielu poważnych chorób
Dostępny
19 szt.

Sally Pachlok dyplomowana pielęgniarka oraz Jerry Stuart lekarz medycyny osteopatycznej odsłaniają w swojej książce istotny a niestety często bagatelizowany temat niedoboru witaminy B12. Czy ktoś z twoich bliskich cierpi na choroby Alzheimera, demencję, stwardnienie rozsiane, autyzm, zmęczenie, choroby psychiczne, depresję czy niepłodność? Czy leczenie, któremu jest poddawany nie przynosi żadnych efektów? Być może objawy mają zupełnie inne przyczyny? Niedobór witaminy B12! Autorzy opierają się na obszernej literaturze z ostatniego wieku dotyczącej niedoboru kobolaminy, znaleźć tu można wiele odnośników do źródłowych tekstów medycznych mówiących, jak bardzo istotną rolę w organizmie pełni witamina B12 i jak współczesny sposób żywienia pozbawia nas tego składnika. Konsekwencje mogą być bardzo poważne a źle postawiona diagnoza, skutkuje nieefektywnym procesem leczenia. Książka ta przeznaczona jest dla osób, które chcą działać profilaktycznie, dla osób których dieta oparta jest wyłącznie na składnikach roślinnych, jak również dla lekarzy, którym zależy na zdrowiu swoich pacjentów.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

3 osoby kupiły
3
Catan: Morskie Legendy. Gra planszowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Catan: Morskie Legendy. Gra planszowa
Galakta, od 10 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Stańcie się częścią historii! Jest rok 71 po przybyciu pierwszych osadników na Catan. Wszystkie zakątki wyspy zostały już dobrze zbadane, a okoliczne wody przemierzają liczne statki tutejszych plemion. Rada Catanu ma dla was nowe zadanie: na brzegach wyspy pojawili się rozbitkowie, którzy potrzebują waszego wsparcia. Gotowi do niesienia pomocy, wyruszacie w morze. Co was tam czeka? Jakie zdarzenia kryją się za pojawieniem się nowo przybyłych? Historia zawarta w „Morskich legendach” opowiedziana została w 4 połączonych ze sobą scenariuszach. Na graczy czeka zupełnie nowy rozdział historii Catanu. Czas zacząć przygodę!

102,90 zł
95,70 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 7,20 zł

2 osoby kupiły
4
Liczydło drewniane NOSTER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liczydło drewniane NOSTER
Dostępny
27 szt.

Liczydło drewniane

18,99 zł
2 osoby kupiły
5
Umiejętności pielęgniarskie.  Katalog check-list - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umiejętności pielęgniarskie. Katalog check-list
Dostępny
121 szt.

W książce zamieszczono listy kontrolne do oceny prawidłowości wykonania procedur: pielęgnacyjnych, diagnostycznych, leczniczych, rehabilitacyjnych i edukacyjnych. Konstrukcja check-list ułatwia opanowanie wielu, niekiedy trudnych czynności i zadań zawodowych. Każda lista kontrolna zawiera kryteria oceny poprawności wykonania umiejętności oraz przyporządkowane jej punkty. Wśród nich wskazano tzw. punkty krytyczne, czyli takie czynności, które student musi bezwzględnie zrealizować poprawnie. Przy błędnym wykonaniu zagrożone może być życie lub zdrowie pacjenta.

89,00 zł
82,77 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 6,23 zł

6
Olejki aromatyczne w domowej apteczce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Olejki aromatyczne w domowej apteczce
Dostępny
35 szt.

Naturalne, czyste zapachy dla zdrowia i dobrego samopoczucia Olejki eteryczne wyrażają ducha rośliny w postaci jej charakterystycznego zapachu. Mogą nas orzeźwiać, jak cytrusy, upajać, jak wiele nut kwiatowych, albo łagodnie odprężać, jednak przede wszystkim korzystnie wpływają na naszą psychikę, a także pomagają uporać się z wieloma dolegliwościami fizycznymi. - ABC aromaterapii: co trzeba wiedzieć o olejkach eterycznych i ich działaniu, jakie są kryteria wyboru najlepszych olejków i sposoby ich zastosowań. - 22 najpopularniejsze olejki i ich działanie: opisy roślin, z których pozyskiwane są olejki, dobór odpowiednich olejków do indywidualnych potrzeb. - Jak używać olejków eterycznych: kominki aromaterapeutyczne, pielęgnacja skóry, kąpiele zapachowe, wykorzystanie spożywcze i inne zastosowania. - Jak wykorzystać siłę natury: zastosowanie olejków eterycznych w domu, w pracy i w podróży. Doświadczona farmaceutka Susanna Färber i pionier niemieckiej aromaterapii i medycyny naturalnej Axel Meyer.

33,00 zł
23,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,24 zł

7
Dynamika i struktura dochodów w warunkach globalizacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dynamika i struktura dochodów w warunkach globalizacji
Dostępny
11 szt.

Celem niniejszej pracy jest określenie mechanizmów funkcjonowania współczesnej gospodarki światowej, które determinują dynamikę i strukturę dochodów w różnych wymiarach. - Globalizacja a podział dochodów - Polityka gospodarcza i rozkład dochodów - Posocjalistyczna transformacja a dynamika i rozkład dochodów

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

8
Język polski w gimnazjum nr 1 2017/2018 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Język polski w gimnazjum nr 1 2017/2018
Dostępny
1 szt.

Język polski w gimnazjum, nr 1Rok szkolny 2017/2018Zeszyty Kieleckie

21,00 zł
6,30 zł

Rabat 70,0%
oszczędzasz 14,70 zł

9
Codigo ELE 2 ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Codigo ELE 2 ćwiczenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.05

46,00 zł
40,48 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,52 zł

10
Farby witrażowe My Style - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby witrażowe My Style
Amos
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.08

Zestaw zawiera:6 witrażyków12 mini witrażyków300 koralików, żyłkę6 kolorów farbpojemność: 6 x 10,5 ml

61,10 zł
56,21 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,89 zł

11
Oxford Discover 2 SB Grammar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oxford Discover 2 SB Grammar
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.21

This title presents grammar through context, guiding students as they discover meaning. It combines this guided discovery approach with extensive form-based practice, ensuring that students have all the knowledge they need to use English grammar confidently and accurately.

56,40 zł
50,76 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,64 zł

12
Oxford Discover 6. Writing and Spelling - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oxford Discover 6. Writing and Spelling
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.18

Oxford Discover - 6-poziomowy kurs, poziom pierwszy. Najlepszy dla 8-9-latków po 1-2 latach wcześniejszej nauki, a najlepiej po 3 poziomach Show and Tell. Oxford Discover rozwija tzw. sprawności 21-szego wieku: krytyczne myślenie, komunikację, współpracę, kreatywność. Podręcznik wykorzystuje naturalną ciekawość dzieci do poznawania świata i znajdowania odpowiedzi na ważne pytania (Big Questions). Solidna praca nad czytaniem, słownictwem, gramatyką, słuchaniem, mówieniem i pisaniem. Uczniowie używają autentycznych materiałów, poznają różne typy tekstów, rozwijają strategie czytania. Kurs bogaty w materiały dodatkowe i uzupełniające, polecany głównie dla prywatnych szkół językowych i grup dwujęzycznych.

42,30 zł
38,07 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,23 zł

13
Oxford Discover 5. Writing & Spelling Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oxford Discover 5. Writing & Spelling Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.18

Oxford Discover - 6- poziomowy kurs, poziom pierwszy, najlepszy jest dla 8-9-latków po 1-2 latach wcześniejszej nauki, a najlepiej po 3 poziomach Show and Tell. Oxford Discover rozwija tzw. sprawności 21-szego wieku: krytyczne myślenie, komunikację, współpracę, kreatywność. Podręcznik wykorzystuje naturalną ciekawość dzieci do poznawania świata i znajdowania odpowiedzi na ważne pytania (Big Questions). Solidna praca nad czytaniem, słownictwem, gramatyką, słuchaniem, mówieniem i pisaniem, uczniowie używają autentycznych materiałów, poznają różne typy tekstów, rozwijają strategie czytania. Kurs bogaty w materiały dodatkowe i uzupełniające, polecany głównie dla prywatnych szkół językowych i grup dwujęzycznych.

42,30 zł
38,07 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,23 zł

14
Oxford Discover 4 Writing and Spelling - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oxford Discover 4 Writing and Spelling
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.18

Oxford Discover - kurs 6- poziomowy, pierwszy poziomnajlepszy jest dla 8-9-latków po 1-2 latach wcześniejszej nauki, a najlepiejpo 3 poziomach Show and Tell'. Oxford Discover rozwijatzw. sprawności 21-szego wieku: krytyczne myślenie, komunikację,współpracę, kreatywność. Podręcznik wykorzystujenaturalną ciekawość dzieci do poznawania świata i znajdowaniaodpowiedzi na ważne pytania (Big Questions). Solidna praca nad czytaniem, słownictwem,gramatyką, słuchaniem, mówieniem i pisaniem, uczniowie używająautentycznych materiałów, poznają różne typy tekstów, rozwijająstrategie czytania. Kurs bogaty w materiały dodatkowe i uzupełniające,polecany głównie dla prywatnych szkół językowych i grup dwujęzycznych.

36,30 zł
32,67 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,63 zł

15
Oxford English for Careers. Commerce 2. Student's Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oxford English for Careers. Commerce 2. Student's Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.05

Seria podręczników Oxford English for Careers to kursy specjalistycznego językaangielskiego dla studentów i osób pracujących w różnych zawodach.

117,00 zł
105,30 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,70 zł

16
Oxford Discover 2. Writing And Spelling - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oxford Discover 2. Writing And Spelling
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.21

Oxford Discover - 6- poziomowy kurs, poziom pierwszy, najlepszy jest dla 8-9-latków po 1-2 latach wcześniejszej nauki, a najlepiej po 3 poziomach Show and Tell. Oxford Discover rozwija tzw. sprawności 21-szego wieku: krytyczne myślenie, komunikację, współpracę, kreatywność. Podręcznik wykorzystuje naturalną ciekawość dzieci do poznawania świata i znajdowania odpowiedzi na ważne pytania (Big Questions). Solidna praca nad czytaniem, słownictwem, gramatyką, słuchaniem, mówieniem i pisaniem, uczniowie używają autentycznych materiałów, poznają różne typy tekstów, rozwijają strategie czytania. Kurs bogaty w materiały dodatkowe i uzupełniające, polecany głównie dla prywatnych szkół językowych i grup dwujęzycznych.

35,50 zł
31,95 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,55 zł

17
Oxford English for Careers. Oil and gas 2. Student's Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oxford English for Careers. Oil and gas 2. Student's Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.17

Seria podręczników Oxford English for Careers to kursy specjalistycznego języka angielskiego dla studentów i osób pracujących w różnych zawodach.

117,00 zł
105,30 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,70 zł

18
English File 3E Beginner Multipack A OXFORD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English File 3E Beginner Multipack A OXFORD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.15

Nowe wydanie bestsellera - Multipack B poziom beginner, pakiet na drugi semestr.. English File Third Edition to wyjątkowo komunikatywny kurs, który sprawia, że uczniowie chcą mówić po angielsku i mają dużo do powiedzenia na każdej lekcji. W nowym, jeszcze lepszym wydaniu: -nowa szata graficzna, -nowe teksty i nagrania, -nowe materiały video, -nowe komponenty kursu. Cyfrowe dodatki ułatwiają korzystanie z kursu w klasie i poza nią. Dla ucznia: iTutor DVD-ROM - nowy DVD-ROM dołączony do podręcznika, ułatwiający pracę w domu: -nagrania audio i video z ćwiczeniami, -powtórki gramatyki i słownictwa do każdej lekcji, -teksty i dyktanda, -interaktywna tablica znaków fonetycznych. W skład kursu wchodzą: -Student's Book with iTutor -Workbook -Online Workbooks -Teacher's Book with Test and Assessment CD-ROM -Class Audio CD -Class DVD -iTools

90,40 zł
81,36 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,04 zł

19
World Quest 2. Work Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
World Quest 2. Work Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.24

Zeszyt ćwiczeń do podręcznika World Quest 2 do nauki języka angielskiego dla dzieci łączącego elementy opowiadania z tekstami i tematami z codziennego życia.

65,70 zł
59,13 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,57 zł

20
World Quest 3. Workbook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
World Quest 3. Workbook
Dostępny
3 szt.

Zeszyt ćwiczeń do podręcznika World Quest 3 do nauki języka angielskiego dla dzieci łączącego elementy opowiadania z tekstami i tematami z codziennego życia.

65,70 zł
59,13 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,57 zł

21
Family and Friends 6. Workbook, 2nd edition - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Family and Friends 6. Workbook, 2nd edition
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.30

Nowe wydanie sześciopoziomowego, intensywnego kursu dla dzieci w wieku od 7 lat, oferujące materiał nawet na 4 godziny nauki w tygodniu! Każdy poziom kursu to materiał na przynajmniej 90 lekcji. Autorzy kursu proponują naukę czytania i pisania w taki sam sposób, jak uczą się dzieci w Wielkiej Brytanii - poznają nazwy głosek w kolejności umożliwiającej czytanie i pisanie określonych słów. Dzięki temu uczniowie zaczynają szybko czytać, co pozwala na obudowanie kursu specjalnie przygotowanymi lekturkami. Family and Friends kształtuje również odpowiednie postawy społeczne, ucząc dzieci np. o konieczności niesienia pomocy czy dzielenia się z bliskimi. Zabawne ćwiczenia rozwijające prawidłową wymowę zachęcają dzieci do mówienia po angielsku. Nauka pisania wprowadzana jest stopniowo i systematycznie, dzięki czemu uczniowie piszą chętnie i poprawnie. Lektury uzupełniające kurs wykształcają w dzieciach nawyk czytania po angielsku dla przyjemności. Różnorodne ćwiczenia sprawiają, że kurs odpowiada potrzebom dzieci o różnych stylach uczenia się. Materiał wprowadzony jest w szybkim tempie, a uzupełnia go wiele materiałów dodatkowych, dzięki czemu kurs doskonale sprawdzi się również przy dużej liczbie godzin w tygodniu. Każdy poziom kursu dopełniają dodatkowe lektury i ćwiczenia gramatyczne. Family and Friends znakomicie integruje nie tylko wszystkie sprawności językowe, ale również uczy dzieci wartości i właściwych zachowań (civic education). Poza podręcznikiem (zawierającym Student's Multi-rom z dodatkowymi aktywnościami) i zeszytem ćwiczeń nauczyciel ma do dyspozycji ogromną różnorodność materiałów dodatkowych. Ponadto kurs można wzbogacić o podręcznik do gramatyki: Grammar Friends.

58,10 zł
52,29 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,81 zł

22
Family and Friends 2E 6 CB + PK OXFORD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Family and Friends 2E 6 CB + PK OXFORD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.29

Nowe wydanie sześciopoziomowego, intensywnego kurs dla dzieci w wieku od 7 lat, oferujący materiał nawet na 4 godziny nauki w tygodniu! Każdy poziom kursu to materiał na przynajmniej 90 lekcji. Autor kursu proponują naukę czytania i pisania w taki sam sposób, jak uczą się dzieci w Wielkiej Brytanii - poznają nazwy głosek w kolejności umożliwiającej czytanie i pisanie określonych słów. Dzięki temu uczniowie zaczynają szybko czytać, co pozwala na obudowanie kursu specjalnie przygotowanymi lekturkami. Family and Friends kształtuje również odpowiednie postawy społeczne, ucząc dzieci np. o konieczności niesienia pomocy czy dzielenia się z bliskimi. Zabawne ćwiczenia rozwijające prawidłową wymowę zachęcają dzieci do mówienia po angielsku. Nauka pisania wprowadzana jest stopniowo i systematycznie, dzięki czemu uczniowie piszą chętnie i poprawnie. Lektury uzupełniające kurs wykształcają w dzieciach nawyk czytania po angielsku dla przyjemności. Różnorodne ćwiczenia sprawiają, że kurs odpowiada potrzebom dzieci o różnych stylach uczenia się. Materiał wprowadzony jest w szybkim tempie, a uzupełnia go wiele materiałów dodatkowych, dzięki czemu kurs doskonale sprawdzi się również przy dużej liczbie godzin w tygodniu. Każdy poziom kursu dopełniają dodatkowe lektury i ćwiczenia gramatyczne. Family and Friends znakomicie integruje nie tylko wszystkie sprawności językowe, ale również uczy dzieci wartości i właściwych zachowań ( civic education). Poza podręcznikiem (zawierającym Student's Multi-rom z dodatkowymi aktywnościami) i zeszytem ćwiczeń nauczyciel ma do dyspozycji ogromną różnorodność materiałów dodatkowych. Ponadto kurs można wzbogacić o podręcznik do gramatyki: Grammar Friends.

66,20 zł
59,58 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,62 zł

23
Family and Friends 2E 4+Online Practice WB OXFORD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Family and Friends 2E 4+Online Practice WB OXFORD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.14

Nowe wydanie sześciopoziomowego, intensywnego kurs dla dzieci w wieku od 7 lat, oferujący materiał nawet na 4 godziny nauki w tygodniu! Każdy poziom kursu to materiał na przynajmniej 90 lekcji. Autorki kursu proponują naukę czytania i pisania w taki sam sposób, jak uczą się dzieci w Wielkiej Brytanii - poznają nazwy głosek w kolejności umożliwiającej czytanie i pisanie określonych słów. Dzięki temu uczniowie zaczynają szybko czytać, co pozwala na obudowanie kursu specjalnie przygotowanymi lekturkami. Family and Friends kształtuje również odpowiednie postawy społeczne, ucząc dzieci np. o konieczności niesienia pomocy czy dzielenia się z bliskimi. Zabawne ćwiczenia rozwijające prawidłową wymowę zachęcają dzieci do mówienia po angielsku. Nauka pisania wprowadzana jest stopniowo i systematycznie, dzięki czemu uczniowie piszą chętnie i poprawnie. Lektury uzupełniające kurs wykształcają w dzieciach nawyk czytania po angielsku dla przyjemności. Różnorodne ćwiczenia sprawiają, że kurs odpowiada potrzebom dzieci o różnych stylach uczenia się. Materiał wprowadzony jest w szybkim tempie, a uzupełnia go wiele materiałów dodatkowych, dzięki czemu kurs doskonale sprawdzi się również przy dużej liczbie godzin w tygodniu. Każdy poziom kursu dopełniają dodatkowe lektury i ćwiczenia gramatyczne. Family and Friends znakomicie integruje nie tylko wszystkie sprawności językowe, ale również uczy dzieci wartości i właściwych zachowań ( civic education). Poza podręcznikiem (zawierającym Student's Multi-rom z dodatkowymi aktywnościami) i zeszytem ćwiczeń nauczyciel ma do dyspozycji ogromną różnorodność materiałów dodatkowych. Ponadto kurs można wzbogacić o podręcznik do gramatyki: Grammar Friends.

61,60 zł
55,44 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,16 zł

24
Przygoda z uśmiechem. Roczne przygotowanie przedszkolne. Zeszyt grafomotoryczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygoda z uśmiechem. Roczne przygotowanie przedszkolne. Zeszyt grafom...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.10

Przygoda z uśmiechem – już sam tytuł zachęca do sięgnięcia po tę publikację. Przygoda z uśmiechem ułatwia starszakom przygotowanie się do nauki w szkole – kształci umiejętności czytania i pisania, wspiera ciekawość, aktywność i samodzielność dziecka, uczy wrażliwości na sztukę, zachęca do twórczych zabaw muzycznych oraz do podejmowania własnych prób ekspresji plastycznej. Zeszyt grafomotoryczny to 64 ćwiczenia oka i ręki. Kalki w zeszycie pozwalają na wprawki przed wykonaniem zadania. Rekomendujemy zakup kompletu materiałów Przygody z uśmiechem. W pudełku znajdują się: • karty pracy, części 1–4 • pomoce edukacyjne: Świat, Mowa, Sztuka, Matematyka • zeszyt grafomotoryczny • filcowy jeż Gutek • książka Czy-tam, czy-tam. Dodatkowo proponujemy dwa zeszyty: Piszę i Liczę.

11,70 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,71 zł

25
Sprzedaż towarów (cz. 2 Kwalifikacji A.20/A.18) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprzedaż towarów (cz. 2 Kwalifikacji A.20/A.18)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.27

Podręcznik dla zawodów: technik handlowiec, sprzedawca i technik księgarstwa obejmuje efekty kształcenia ujęte w części 2 Kwalifikacji A.20/A.18. Prowadzenie sprzedaży. Podręcznik jest zgodny z podstawą programową z 2017 r. i 2012 r.

25,20 zł
21,42 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,78 zł

Wróć do góry