hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.08.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 27 sierpnia 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Cała prawda o raku (Ty M. Bollinger), na drugim Szkolni Przyjaciele. Karty ćwiczeń. Klasa 1. Część 2, wydanie 3 (praca zbiorowa). Kolejny produkt to BrainBox Maths oraz Longman. Repetytorium maturalne. Język angielski. Podręcznik wieloletni. Poziom podstawowy (praca zbiorowa).
1
Cała prawda o raku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cała prawda o raku
Dostępny10 szt.

Jeśli myślisz, że jedynymi sposobami leczenia raka są chemioterapia, radioterapia i operacja, to jesteś w błędzie. Autor przedstawia alternatywne i naturalne sposoby eliminowania nowotworów.Do wyboru masz szereg zabiegów terapeutycznych, które mają na celu wspomóc Twój organizm w walce z chorobą. Dowiesz się na czym polegają terapie enzymatyczne i mitochondrialne. Poznasz zabiegi z użyciem światła i dźwięku, które wzmacniają komórki ciała oraz zapobiegają tworzeniu się nowotworów.Wiele proponowanych przez Autora wskazówek możesz zastosować samodzielnie i potraktować, jako dodatkowe wsparcie dla trudu podejmowanego przez lekarzy. Dowiesz się, jakie są diety przeciwnowotworowe oraz w jaki sposób detoks i oczyszczanie organizmu mogą stanowić zarówno wsparcie w leczeniu, jak i fundament skutecznej profilaktyki. Poznasz także świadectwa osób, którzy wyzdrowieli po zastosowaniu przedstawionych w książce terapii i uświadomisz sobie rolę pozytywnego nastawienia w procesie rekonwalescencji.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2
Szkolni Przyjaciele. Karty ćwiczeń. Klasa 1. Część 2, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkolni Przyjaciele. Karty ćwiczeń. Klasa 1. Część 2, wydanie 3
Dostępny8 szt.

Poznaj nasz pomysł na szkołę! Komplet czterech części kart ćwiczeń Szkolni Przyjaciele do klasy 1 to gwarancja realizacji treści z zakresu edukacji polonistycznej i środowiskowej (tematy dotyczą środowiska społecznego, przyrodniczego, historycznego, geograficznego i edukacji zdrowotnej) oraz elementów edukacji plastycznej i muzycznej. Autorzy zadbali o taki dobór treści, strategii, metod i technik nauczania, który zapewni współczesnym pierwszakom niezapomnianą przygodę! Karty ćwiczeń to bogactwo i różnorodność pomysłów na pracę z uczniami. Nauka pisania, której celem jest m.in. rozwój koordynacji wzorkowo-ruchowo-słuchowej, odbywa się na wielu poziomach: • ćwiczenia grafomotoryczne: 1) usprawniające całą rękę; 2) usprawniające dłoń i palce; 3) graficzne (bez liniatury, rysowanie w tunelu, po śladzie, po wypunktowaniach szlaczków literopodobnych, kolorowanie, odwzorowywanie, kopiowanie); 4) przygotowujące do pisania w liniaturze; • pisanie po śladzie i samodzielnie liter, połączeń literowych, całych wyrazów, a na koniec zdań najpierw w powiększonej liniaturze i kratownicy, a następnie w standardowej; • trening estetycznego pisania zdań, krótkich tekstów z zachowaniem zasad ortografii i interpunkcji. Oprócz tego w kartach ćwiczeń znajdują się ćwiczenia: • sprawdzające umiejętność czytania ze zrozumieniem (wyszukiwanie wskazanych informacji, odnajdywanie związków przyczynowo-skutkowych, uogólnianie myśli przewodniej, wykazywanie się umiejętnością interpretacyjno-twórczą), • pobudzające kreatywność, twórcze myślenie i wyobraźnię, • rozwijające analizatory: słuchowy, wzrokowy, kinestetyczno-ruchowy, • powtarzające i utrwalające poznane treści. Ćwiczenia do każdego tematu dziennego zbudowane są zgodnie z zasadą stopniowania trudności, co pozwala na efektywną indywidualizację nauczania.

18,40 zł
16,99 zł

Rabat 7,7%
oszczędzasz 1,41 zł

3
BrainBox Maths - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BrainBox Maths
Niedostępny
Brak

BrainBox Maths wersja angielska. Dziesięciominutowe wyzwanie dla Twojego umysłu. Fantastyczna gra dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją spostrzegawczość! Popatrz na kartę przez 10 sekund. Obróć kartę i odpowiedz na wszystkie pytania (możesz zapisać odpowiedzi na kartce papieru). Jeśli wszystkie odpowiedzi są poprawne możesz zatrzymać kartę. Jeśli jakieś odpowiedzi są niepoprawne odłóż kartę do pudełka. Zobacz ile kart jesteś w stanie zdobyć w dziesięć minut. Gra zawiera wariant dla wielu graczy. Pamiętajcie, że odpowiedzi do wszystkich pytań znajdują się na karcie, więc patrzcie uważnie!

69,00 zł
62,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

4
Longman. Repetytorium maturalne. Język angielski. Podręcznik wieloletni. Poziom podstawowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Longman. Repetytorium maturalne. Język angielski. Podręcznik wieloletn...
Niedostępny
Brak

Edycja wieloletnia z numerem MEN jest dostosowana do wymogu wieloletniości, tj. posiada zaciemnienia luk w ćwiczeniach, ćwiczenia wymagające pracy z zeszytem, a także zawiera nową sekcję przygotowującą do egzaminu na poziomie rozszerzonym, w której znajdują się:• ćwiczenia na słownictwo z wszystkich tematów leksykalnych,• ćwiczenia na środki językowe,• modelowe wypowiedzi pisemne.

74,90 zł
66,66 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,24 zł

Wróć do góry