hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.08.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 17 sierpnia 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nowe Słowa na start! Język polski. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 4 szkoły podstawowej (Anna Klimowicz, Joanna Ginter, Krystyna Brząkalik), na drugim Słownik ortograficzny PWN (Lidia Drabik). Kolejny produkt to Matematyka z kluczem. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 4 szkoły podstawowej (Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska) oraz Łamigłówki mądrej główki. Bzik matematyczny (Roger Rougier).
1
Nowe Słowa na start! Język polski. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 4 szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe Słowa na start! Język polski. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 4 szkoły p...
Dostępny105 szt.

Zeszyt ćwiczeń Nowe Słowa na start! dla klasy czwartej szkoły podstawowej zawiera ćwiczenia skorelowane z podręcznikiem. Utrwalają one umiejętności i wiedzę z zakresu kształcenia językowego. – Ułatwia rozwijanie umiejętności oraz utrwalanie wiadomości z zakresu nauki o języku poprzez praktyczne zastosowanie wiedzy. – Pozwala na utrwalanie poprawnej pisowni dzięki licznym zadaniom ortograficznym. – Umożliwia kształcenie umiejętności z zakresu retoryki oraz pozwala ćwiczyć tworzenie wypowiedzi ustnych i pisemnych. – Dzięki zestawom zadań do tekstów literackich i publicystycznych uczy analizy zastosowanych środków językowych i stylistycznych. – Zawiera odsyłacze do dodatkowych materiałów w postaci kodów QR. – Utrwala najważniejsze zagadnienia za pomocą podsumowań „Sprawdź, czy potrafisz” zamieszczonych na końcu każdego rozdziału. – Pomaga w stopniowym przygotowaniu do egzaminu po klasie 8, jest dla ucznia pomocą w systematycznym nabywaniu wiedzy i umiejętności.

23,90 zł
22,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,19 zł

19 osób kupiło
2
Słownik ortograficzny PWN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik ortograficzny PWN
Dostępny125 szt.

Słownik zawiera blisko 50 000 haseł, w tym ponad 1 000 nowych. Są wśród nich słowa najnowsze (anime, biletomat, bloger, dissować, dżihadysta, elektrośmieć, etka, fejk, himalaje, hejterski, hipsterka, lajkować, niekapek, owatować, real, start-up, ściema, wiral), warianty słów (bluff - blef; filung - filunek; hacker - haker; kickbokser - kick bokser; interface - interfejs), słowa podobnie brzmiące, ale inaczej pisane (jednakże by - jednak żeby), wyrażenia zwykle mówione, których pisownia może sprawiać trudność (koniec kropka), a także słowa, których używamy od dawna, ale ich pisownia uległa zmianie. Podane są formy odmiany wyrazów, oraz zalecane miejsca podziału wyrazu przy przenoszeniu do nowej linii. Poza hasłami - podstawowe zasady pisowni i interpunkcji w opracowaniu prof. Edwarda Polańskiego. Aby lepiej wyjaśnić lub utrwalić pisownię trudniejszych wyrazów, w słowniku zamieszczone są, wyróżnione ramką, ciekawostki lub pytania dotyczące wybranych słów. Słownik polecany jest przede wszystkim uczniom starszych klas szkół podstawowych oraz licealistom.

39,00 zł
34,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,68 zł

11 osób kupiło
3
Matematyka z kluczem. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 4 szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka z kluczem. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 4 szkoły podstawowej
Dostępny158 szt.

Zeszyt ćwiczeń ułatwia naukę i utrwalenie niezbędnych umiejętności: – zawiera ponad 150 stron różnorodnych ćwiczeń dostosowanych do potrzeb i możliwości uczniów („Rozgrzewka”, „Trening”, „Dla dociekliwych”), – stanowi bogate źródło zadań do każdego tematu z podręcznika, łącznie ponad 500 zadań, – ułatwia utrwalenie wiedzy i przygotowanie do sprawdzianów dzięki zestawom Powtórzenie na końcu każdego działu, – pozwala uczniom samodzielnie oceniać poprawność rozwiązań wielu zadań, – umożliwia dostęp do dodatkowych materiałów za pomocą kodów QR, – zwiększa komfort pracy młodszych uczniów dzięki dużemu formatowi.

23,90 zł
22,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,19 zł

8 osób kupiło
4
Łamigłówki mądrej główki. Bzik matematyczny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówki mądrej główki. Bzik matematyczny
Dostępny4 szt.

W książce znajduje się ponad 100 zadań logicznych i matematycznych, dostosowanych do możliwości dziecka w wieku 9-11 lat. Zadania zostały ułożone według stopnia trudności – od najłatwiejszych do najtrudniejszych, dzięki czemu praca z tą książeczką będzie doskonałym sprawdzianem wiedzy matematycznej dziecka i jego potencjału. Polegają one m.in. na zliczaniu możliwości, rozumowaniu dedukcyjnym, dociekaniu i spostrzeganiu. Podczas rozwiązywania zadań dziecko rozwija i doskonali wiele różnych umiejętności, jak: zdolność skupienia uwagi, czytanie ze zrozumieniem poleceń, analizowanie problemów, budowanie hipotez i ich weryfikacja, dedukcja i wyciąganie wniosków, dostrzeganie podobieństw, analogii i hierarchii, zdolność przewidywania oraz przejawianie własnej inicjatywy. Celem tej publikacji jest danie dziecku narzędzia, dzięki któremu rozwijanie i doskonalenie wymienionych umiejętności stanie się atrakcyjną i przyjazną zabawą. Prezentację zadań wspiera przyjazna i konsekwentnie przemyślana szata graficzna. Na końcu książki umieszczono rozwiązania zadań. Atuty książki: • Doskonałe opracowanie merytoryczne książki. • Ścisły związek pomiędzy zadaniami a programem szkolnym. • Lekcja matematyki połączona ze szkołą logicznego myślenia. • Niezwykle atrakcyjna forma i prezentacja zadań, dzięki czemu rozwijanie umiejętności matematycznych stanie się przyjazną zabawą. Bzik matematyczny należy do szerszej serii książek edukacyjnych, uzupełniających program matematyki w szkole – serii „Łamigłówki mądrej główki”. Książki z tej serii zostały zredagowane przez autorów podręczników szkolnych i mają być zarówno narzędziem do utrwalania i pogłębiania wiedzy zdobytej w szkole, jak i przedmiotem inteligentnej i rozwijającej zabawy. Każda książka z serii porusza zagadnienia specyficzne dla określonego wieku ucznia.

15,00 zł
9,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 5,01 zł

8 osób kupiło
5
O kotach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O kotach
Dostępny13 szt.

Surowe, a zarazem czułe i zabawne spojrzenie na relacje między kotami i ludźmi jednego z najważniejszych amerykańskich pisarzy. Bukowski uważał koty za wyjątkową emanację natury, nieuchwytnych posłańców piękna i miłości. Zbiór O kotach to wynik zadumy Bukowskiego nad jego ukochanymi zwierzętami, ich wytrzymałością i żywotnością. Oddaje im hołd jako wojownikom i łowcom, budzącym grozę i szacunek, gdy trzymają w łapach cały otaczający je świat. W tomie tym znajdziemy utwory zabawne, poruszające, surowe, pełne czułości. Bukowski uwiecznia je, gdy domagają się uwagi i jedzenia, polują, dostojnie przechadzają się po klawiaturze jego maszyny do pisania, delikatnie budzą, wbijając pazury w twarz. Ale nie zapomina też o ich oddaniu i przywiązaniu, łagodności i opiekuńczości, o niezwykłej zdolności do inspirowania. Przejmujący, ale pozbawiony pretensjonalności zbiór O kotach jest nowym spojrzeniem na tego wyjątkowego pisarza i jego sposób widzenia świata, tym razem z perspektywy zwierząt, które uważał za najdoskonalszych nauczycieli życia.

25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

6 osób kupiło
6
Szumy, ciszki i syki. Gra logopedyczna - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szumy, ciszki i syki. Gra logopedyczna
Harmonia
Dostępny124 szt.

Gra logopedyczna utrwalająca wymowę głosek szeregu ciszącego, syczącego i szumiącego. Szumy, ciszki i syki to publikacja służąca do utrwalania prawidłowej wymowy głosek szeregu ciszącego, syczącego i szumiącego w trzech pozycjach w wyrazie: w nagłosie, śródgłosie i wygłosie. W teczce znajduje się 36 plansz z materiałem obrazkowym zawierającym ćwiczone głoski, po pięć pionków w dwóch kolorach oraz instrukcja. Gra polega na naprzemiennym układaniu pionków na polach z obrazkami tak, by ułożyć trzypolowy szereg w pionie, poziomie lub po skosie. Jednocześnie należy starać się przeszkodzić przeciwnikowi w zbudowaniu takiego szeregu. Wygrywa ten gracz, który jako pierwszy ułoży trzypolowy szereg.

49,50 zł
39,11 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,39 zł

5 osób kupiło
7
Jasna godzina. Dziennik życia i umierania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jasna godzina. Dziennik życia i umierania
Dostępny172 szt.

Jak kochać i cieszyć się każdą chwilą w obliczu nieuniknionego.Fantastyczna autoterapia dla szukających pociechy w trudnych chwilach.Bestseller „New York Timesa” Nina Riggs, młoda mama, żona i poetka, podświadomie wie, że jej kolej w końcu nadejdzie. Pochodzi z silnie obciążonej genetycznie rodziny – jej matka, dziadek, ciotki i kuzynowie umarli na raka. Gdy ma 37 lat, staje twarzą w twarz z nowotworem. Złośliwy rak piersi. Jedna mała plamka. Jasna godzina miała być pamiątką dla synów – 9-letniego Freddy’ego i o dwa lata młodszego Benny’ego – która w przyszłości pozwoli im zrozumieć, jak ogromną miłością ich darzyła. Chłopcy widzą chorobę na swój naiwny sposób, a Nina stara się przygotować ich jak najlepiej na czas, w którym jej zabraknie. Błyskotliwa, rozbrajająco zabawna i głęboko poruszająca Jasna godzina uczy, jak kochać każdego dnia, nawet kiedy coś idzie nie tak. To książka o spojrzeniu śmierci prosto w twarz, a także niezwykle udana próba pogodzenia się z losem. Swoisty balsam dla duszy i forma modlitwy. Nina pisze bez zbędnego patosu, dzieląc się z czytelnikami swoją codziennością. Uczy, jak doceniać proste przyjemności i nie tracić pogody ducha. Jasna godzina niemal natychmiast po premierze znalazła się na liście bestsellerów „New York Timesa”. Książka podbiła serca amerykańskich czytelników, a prawa sprzedano już do kilkunastu krajów. Dziennikarze i recenzenci porównują ją z bestsellerowym Jeszcze jednym oddechem Paula Kalanithiego, opublikowanym przez Wydawnictwo Literackie w 2016 roku. „Nina najbardziej lubiła poranki. (…) Nie zdziwiło mnie więc, że zmarła tuż przed wschodem słońca, o szóstej rano dwudziestego szóstego lutego”. – John Duberstein, mąż Niny „Wspaniała książka i waleczna kobieta”. – Lucy Kalanithi, żona Paula Kalanithiego „Poruszające… chwytające za serce… „Jasna godzina” to tegoroczny odpowiednik „Jeszcze jednego oddechu” Kalanithiego”. – „The Washington Post”

36,90 zł
27,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

3 osoby kupiły
8
Junior Explorer 4. Język angielski. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Junior Explorer 4. Język angielski. Podręcznik
Dostępny24 szt.

Podręcznik został dostosowany do wymogów nowej podstawy programowej i gwarantuje nauczycielowi realizację wszystkich jej założeń. A w nim dodatkowo: – lekcje interkulturowe w sekcji „Extra Culture” poświęcone Polsce, – duży projekt edukacyjny związany z najbliższym otoczeniem uczniów, do realizacji i prezentacji w ramach Dni Języków Obcych, święta szkoły, wymiany międzynarodowej itp., – lekcje z filmami oparte na materiale z zasobów „National Geographic”, – ciekawe projekty łączące naukę języka ze zdobywaniem wiedzy z innych dziedzin, – ćwiczenia oznaczone ikonami sensorycznymi, odwołującymi się do różnych stylów uczenia. Numer dopuszczenia: 837/1/2017

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

3 osoby kupiły
9
Junior Explorer 4. Język angielski. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Junior Explorer 4. Język angielski. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny40 szt.

Zeszyt ćwiczeń to pełnowartościowa publikacja odzwierciedlająca podręcznik, a w niej dodatkowo: – oznaczenie szablonów do ćwiczeń z reagowania pisemnego, co pozwala na wykonywanie prac pisemnych z podręcznika bez użycia zeszytu przedmiotowego – przydatne rozwiązanie przy podręcznikach wieloletnich, – sekcja ćwiczeniowa do nowych lekcji filmowych w podręczniku.

28,90 zł
27,46 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,44 zł

2 osoby kupiły
10
Księga animacji Lego. Zrób własny film z klockami Lego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga animacji Lego. Zrób własny film z klockami Lego
Dostępny81 szt.

Zrób swój wymarzony film klockami Lego! Czy kiedyś zastanawialiście się, jak stworzone przez Was dzieła z klocków Lego wyglądałyby na wielkim ekranie? W Księdze animacji Lego zobaczycie, jak ożywić wasze modele za pomocą animacji poklatkowej – nie wymaga to żadnego doświadczenia! Korzystając ze szczegółowych instrukcji zrobicie swoją pierwszą animację, a następnie poznacie cały proces tworzenia filmu – od scenopisu do post-produkcji. David Pagano jest animatorem i pisarzem Lego, założycielem Paganomation, studia produkcyjnego z siedzibą w Nowym Jorku. Jego twórczość pojawiła się m.in. w „Brick Journal” i „Wall Street Journal”. David Pickett jest producentem filmów Lego. Razem z Davidem Pagano prowadzą bloga o animacji Lego – The Set Bump.

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

1 osoba kupiła
11
Dramaty. Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku / Między nami dobrze jest - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dramaty. Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku / Między nami dobr...
Dostępny15 szt.

Dwa najważniejsze (jak dotąd) dramaty Doroty Masłowskiej Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku i Między nami dobrze jest pokazują, że autorka nie tylko znakomicie operuje językiem, jest niezwykle wyczuloną obserwatorką naszej codzienności, ale też doskonale czuje scenę.

34,00 zł
25,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,50 zł

1 osoba kupiła
12
Repetytorium z języka francuskiego + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Repetytorium z języka francuskiego + CD
Dostępny5 szt.

Repetytorium z języka francuskiego to publikacja dla osób, które chcą powtórzyć różne zagadnienia tematyczne. Książka może być wykorzystana na lekcjach w szkołach ponadgimnazjalnych jako materiał uzupełniający lub jako publikacja do pracy indywidualnej umożliwiająca przygotowanie do matury na poziomie podstawowym. Podział na 14 zakresów tematycznych gwarantuje przećwiczenie wszystkich obszarów tematycznych ujętych w podstawie programowej. Rozdziały o stałej budowie zawierają: • prezentację materiału leksykalnego z danej tematyki, • ćwiczenia poświęcone rozwijaniu sprawności językowych (słuchanie – pisanie – mówienie – reagowanie), • ćwiczenia o charakterze egzaminacyjnym podsumowujące materiał z danego rozdziału. Repetytorium ma na celu doskonalenie biegłości w formułowaniu zrozumiałych wypowiedzi ustnych i pisemnych w typowych sytuacjach komunikacyjnych. Publikacja zgodna jest z zapisami podstawy programowej (IV.1, zakres podstawowy), wytycznymi Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego w odniesieniu do poziomu B1 biegłości językowej oraz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w odniesieniu do egzaminu maturalnego z języka obcego nowożytnego w wariancie podstawowym.

55,42 zł
49,88 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,54 zł

1 osoba kupiła
13
Kid's Box 4. Activity Book with Online Resources - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kid's Box 4. Activity Book with Online Resources
Dostępny126 szt.

Second edition of this popular course for young learners – now seven levels including Starter. Perfect preparation for Cambridge English Young Learners: Movers. Well-loved by children and teachers the world over, Kid's Box is bursting with bright ideas to inspire you and your pupils. Perfect for general use, the course also fully covers the Cambridge Young Learners English (YLE) syllabus, preparing students for exam success. The Activity Book covers all the target language from the Pupil's Book, including one YLE practice activity per unit. Students also have access to an online platform with games and supplementary grammar, vocabulary and reading activities. All the students' online work can be tracked and reviewed by the teacher.

56,00 zł
50,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,60 zł

1 osoba kupiła
14
Smakoterapia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smakoterapia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Zdrowie zaczyna się na talerzu Właśnie dlatego w tej książce znajdziesz przepisy na śniadania, obiady i przekąski na bazie naturalnych, ogólnodostępnych produktów roślinnych, a dodatkowo bez glutenu, nabiału i cukru. To kuchnia idealna dla ciebie, jeśli chcesz odżywiać się świadomie i cieszyć się zdrowiem – zarówno jeśli jesteś wszystkożercą, jak i wegetarianinem lub weganinem czy alergikiem albo po prostu lubisz dobrze i zdrowo zjeść. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Sięgnij po przepisy na bazie produktów, które doskonale wpływają na organizm: sezonowych warzyw, kasz, ziaren, orzechów, owoców, zdrowych olejów, a wszystko to podane w apetycznej i smacznej formie. Pamiętaj – jesteś tym, co jesz! „Kuchnię Iwony znam naprawdę dobrze, bo od prawie 20 lat częstuje mnie swoimi potrawami nie tylko w trasach koncertowych. Uwielbiam je! Pyszne, zdrowe, roślinne, dobrze doprawione, w dodatku bez glutenu! Wypróbujcie koniecznie! PS Iwoniu, kocham Cię!” – Kayah Iwona Zasuwa – z zawodu muzyk i pedagog (emisja głosu, sztuka dla dzieci). Na co dzień jedna z najbardziej cenionych na polskim rynku muzycznym wokalistek sesyjnych i chórzystek. Od 20 lat bierze udział w niemal wszystkich projektach muzycznych Kayah. Jej równorzędną pasją jest gotowanie, któremu przyświeca motto oparte o założenia medycyny profilaktycznej (hipokratejskiej) – jak żyć (czyli: co jeść), żeby nie chorować. Mama małego alergika, autorka strony smakoterapia.pl oraz prowadząca dwóch edycji programów „Ugotuj mi, Mamo” na antenie Kuchni+. Edukatorka żywieniowa, twórczyni cykli edukacyjnych i warsztatów kulinarnych dla dorosłych „Żyj i jedz zdrowo” oraz Akademii Smakoterapii dla Dzieci. Społeczniczka i zwolenniczka proekologicznego trybu życia, współzałożycielka warszawskiej kooperatywy Smakoterapia, skupiającej odbiorców i aktywnie promującej producentów dobrej zdrowej żywności. Zafascynowana leczeniem za pomocą żywienia naturalnego. Posiada niezwykłą łatwość wymyślania ciekawych przepisów na smaczne i zdrowe potrawy, mimo ograniczeń dietetycznych, jakie musiała zastosować w swojej kuchni (bez cukru, bez nabiału, bez glutenu). Przez internautów nazywana „Królową Kaszy Jaglanej”.

49,90 zł
39,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

1 osoba kupiła
15
Dziewczyna na miesiąc. Październik-Listopad-Grudzień - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna na miesiąc. Październik-Listopad-Grudzień
Niedostępny
Brak

Dziewczyna na miesiąc, czyli Mia Saunders, przeszła długą drogę. Dociera już do końca swej dwunastomiesięcznej podróży. Trafia kolejno do Hollywood, Nowego Jorku i Aspen. W październiku zaczyna nowe życie i oraz pracę przy programie telewizyjnym, w którym prowadzi część o pięknym życiu. Jej mężczyzna walczy z duchami przeszłości i urazem psychicznym. Razem udaje im się znaleźć sposób na pokonanie przebytej traumy. Następnie Mia jedzie do Nowego Jorku, żeby z okazji Święta Dziękczynienia nagrać program o byciu wdzięcznym. Spełniają się wszystkie jej marzenia poza jednym. Wreszcie, w grudniu, trafia do krainy zimowych cudów - do Aspen w Kolorado, żeby nakręcić odcinek o miejscowych artystach. Podejmuje pracę w wyjątkowych i zaskakujących okolicznościach. Przygotuj się na koniec ekscytującej podróży Mii!

39,90 zł
30,32 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,58 zł

16
Roksana Zabiegana - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Roksana Zabiegana
Dostępny5 szt.

Cztery malutkie myszki Franciszek Strachliwy, Roksana Zabiegana, Maniek Maniak i Agnieszka Łakomczuszka powracają. W drugiej części poznacie je bliżej, zwłaszcza myszkę Roksanę, która wiecznie się spieszy i nie cierpi czekania. Jej świat to podskoki, wyścigi w workach i jazda na motorze z ulubionym wujkiem Igorem. Jest jednak miejsce, które sprawia, że Roksana zwalnia… sympatyczna myszka może wtedy godzinami wpatrywać się w witrynę sklepu z zabawkami. Skąd my to znamy, prawda? Urocze autorki – Odile Bailloul i Claire Curt – wyczarowały niezwykłą, fotograficzną opowieść dla dzieci. To oparte na obrazie historyjki, które wprowadzają najmłodszych czytelników w świat estetyki, smaku i artystycznej jakości. Odile – czerwonowłosa artystka, pracuje i mieszka pośród maleńkich, gałgankowych myszek w bajecznych ciuszkach i przedmiocikach. Jej żywiołem jest kolor i zabawa wzornictwem, a także zestawiania rozmaitych tkanin. Ale najbardziej uwielbia ubierać swoje myszki w różnobarwne ubranka. Claire – fotografka maleńkich myszek, portretów, mody, scenografii, fotografii kulinarnej i przyrody. Tworzy także minifilmiki reklamowe dla wydawnictw i czasopism. W przygotowaniu kolejne części przygód mysiej rodzinki: Maniek Maniak.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

17
Dokąd prowadzi pamięć. Moje życie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dokąd prowadzi pamięć. Moje życie
Niedostępny
Brak

Saul Friedländer, wybitny historyk, zdobywca Nagrody Pulitzera, w książce Dokąd prowadzi pamięć. Moje życie powraca do swych korzeni i opisuje proces poszukiwania tożsamości, intelektualnego dojrzewania i krystalizacji poglądów. Bada, jak stał się „człowiekiem o wielu domach i językach, który jest równocześnie wszędzie żydowskim outsiderem”. Friedländer doświadczył utraty pamięci, co uzmysłowiło mu, jak bardzo jest ona ulotna i zwodnicza. Dlatego warto ją ćwiczyć, przypominając sobie brzmienie i znaczenie słów, nazywając rzeczy i uczucia. Na kartach tych niezwykłych wspomnień przewijają się miejsca, ludzie, refleksje, a także powracające obrazy z okresu Holokaustu. Friedländer potrafi we wzruszający sposób tchnąć życie w opisywane historie. Bystry obserwator rzeczywistości nikogo nie oszczędza, także samego siebie, dociekając, w jaki sposób łączyły się w jego życiu różne elementy: utrata rodziców, nawrócenie na katolicyzm i żydowskie korzenie, kształtując takiego człowieka, jakim jest dzisiaj. Ta książka to także ostre spojrzenie na historię Izraela, a zwłaszcza powojenną politykę wobec świata arabskiego i Palestyńczyków. Autor w niezwykle inspirujący i świeży sposób wyjaśnia zaszłości historyczne, odważnie wytyka politykom błędy, wskazuje powody narastającego nacjonalizmu, zawsze broniąc racji ludzkiej, a nie ideologicznej. Lektura wspomnień Friedländera to niezwykłe doświadczenie: obcowanie z tekstem, który przepełniają uczucia, ale osadzonym na mocnej podstawie intelektualnej, z opowieścią równie wrażliwą, jak wnikliwą. Doskonała pozycja dla fanów biografii, książek historycznych i socjologicznych. Saul Friedländer (ur. 1932) – historyk, pisarz, eseista, od 1988 roku profesor historii na Uniwersytecie Kalifornijskim. Żydowskie korzenie i dorastanie we Francji w czasie okupacji stały się dla niego inspiracją do badań nad historią i kulturą Żydów. Laureat Nagrody Pulitzera w 2008 roku za monografię Czas eksterminacji. Nazistowskie Niemcy i Żydzi 1939-1945.

44,90 zł
33,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

18
Zwierzenia Rudzika fastfudzika - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzenia Rudzika fastfudzika
Niedostępny
Brak

Od otyłości do świetnej formy – opowieść o Kubie, zwanym Rudzikiem, który z małego grubaska uwielbiającego słodycze i fastfoody stał się szczupłym, wysportowanym i aktywnym chłopcem. Książka przygotowana przy współpracy Ewy Chodakowskiej.

39,90 zł
30,32 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,58 zł

19
Mój spektakularny detoks - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój spektakularny detoks
Niedostępny
Brak

Czego najbardziej boją się kobiety, którym udało się schudnąć? Efektu jo-jo! To on prześladuje je dniami i nocami i nie pozwala w pełni cieszyć się sukcesem, jaki właśnie osiągnęły. Doskonale znam to uczucie i ten strach. Albo znałam. Odkąd przeszłam moją spektakularną metamorfozę i wprowadziłam kilka zasad, boję się jedynie tego że spóźnię się do pracy. Co robię, żeby nie jojować? Dlaczego warto regularnie oczyszczać organizm i na czym polega mój detoks? O tym jest ten poradnik. PS No i oczywiście jest w nim mnóstwo fantastycznych przepisów, które idealnie sprawdzą się na Twoim detoksie, Droga Czytelniczko. Karolina Szostak prezenterka sportowa, dziennikarka, jedna z pierwszych kobiet, która weszła do męskiego świata sportu. Od ponad dwóch dekad związana z Polsatem i Polsatem Sport. Fanatyczna miłośniczka siatkówki. Współautorka bestsellerowej książki Moja spektakularna metamorfoza. Na jej podstawie powstała program Po zdrowie z Martą i Karoliną na Polsat Sport. Prywatnie niepoprawna optymistka i równa babka ;) Marta Kordyl eksdziennikarka, copywriterka, współautorka książki Moja spektakularna metamorfoza. Od czerwca 2017 roku prowadzi z Karoliną Szostak program Po zdrowie z Martą i Karoliną na Polsat Sport. Po godzinach biega po lasach i wspina się po górach.

39,90 zł
31,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

20
Ja, pustelnik. Autobiografia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja, pustelnik. Autobiografia
Niedostępny
Brak

Czternaście ośmiotysięczników w 20 lat. Trzeci Polak, który zdobył Koronę Himalajów i KarakorumNajwyższe szczyty i cena, jaką trzeba za nie zapłacićLegendarny himalaista Piotr Pustelnik po raz pierwszy opowiada swą historię Ta książka jest jak najlepsza powieść przygodowa. Dużo w niej zwrotów akcji, przypadkowych, a jak się później okaże przełomowych wydarzeń, radości, smutku, potyczek z przeznaczeniem i balansowania na granicy życia i śmierci. Nic nie zapowiadało, że Piotr Pustelnik zostanie jednym z najbardziej szanowanych i najlepszych górskich zdobywców. Poważna choroba serca, nadopiekuńcza matka, wesołe, czasem też trudne dzieciństwo. Pasja i miłość do gór rodziły się powoli. Pierwszego kursu skałkowego nie ukończył, mimo to coraz mocniej wierzył, że wysokie góry, te najwyższe, są jego prawdziwym przeznaczeniem. Swój pierwszy ośmiotysięcznik, Gaszerbrum II, zdobył w 1990 roku. Miał wówczas 39 lat. Droga na szczyty wszystkich czternastu ośmiotysięczników i zdobycie Korony Himalajów i Karakorum zabrały mu 20 lat. Ta książka jest opowieścią o tej drodze. I o cenie, jaką trzeba było za to zapłacić. Pustelnik szczerze, a w wielu momentach po prostu pięknie opowiada o swej pasji i sukcesach, ale też o tym, co w drodze na szczyt poświęcił, a poświęcił wszystko. Jest w tej opowieści miejsce na radość i świętowanie, jest także paniczny, zwierzęcy strach, są wspaniali himalaiści, z którymi się wspinał: Wanda Rutkiewicz, Krzysztof Wielicki, Ryszard Pawłowski, Piotr Morawski i plejada wielu innych wybitnych zdobywców, jest także smutek po stracie kolejnych przyjaciół i partnerów od liny. Dlaczego góry tak pociągają? Co pchało Pustelnika na najwyższe szczyty świata? Jak twierdzi sam bohater, wytłumaczyć, dlaczego ludzie chodzą po górach, albo się nie da, albo nie potrzeba tego robić – ta książka jest jednak próbą odszukania odpowiedzi na to pytanie.

49,90 zł
37,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

21
Toast na progu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toast na progu
Niedostępny
Brak

Fascynująca opowieść o zanikaniu polskiej kultury chłopskiej.Najnowsza książka cenionego historyka literatury i kultury. Toast na progu Andrzeja Mencwela to współczesna opowieść biograficzna. Jej głównym bohaterem jest zmarły przed kilku laty przyjaciel autora, który był światłym rolnikiem, dumnym ze swej zawodowej sprawności i gospodarczych osiągnięć. Był też jednym z ostatnich prawdziwych chłopów, uosobieniem stanowej godności i cnoty obywatelskiej. Wspomnienie o nim uprzytamnia autorowi, że w niedawno minionym czasie zeszli z tego świata inni jego sąsiedzi i sąsiadki, autentyczni w chłopskim człowieczeństwie, oryginalni w osobowych rysopisach, wypełniających kolejne rozdziały tej opowieści. Zaczynali samodzielnie gospodarzyć jeszcze przed wojną, przetrwali dzielnie i mądrze prawie półwiecze, w tym wojnę i okupację, oparli się presjom kolektywizacji i sprostali pierwszym wyzwaniom modernizacji. Wraz z ich odejściem w ostatnich dekadach zanikło też tradycyjne, wielofunkcyjne, rodzinne gospodarstwo chłopskie, będące materialną ostoją chłopstwa jako klasy społecznej. Była to w Polsce klasa najstarsza i najliczniejsza, odwiecznie wyzyskiwana, a utrzymująca swą pracą byt zbiorowy. „Żywią i bronią” - jak głosiło tradycyjne hasło demokratyczne. Czy osamotnienie i śmierć przyjaciela, równoznaczne z końcem jego świetnego gospodarstwa, były nieuchronne? Czy zanik takiego sposobu istnienia, jaki stanowiło rodzinne gospodarstwo chłopskie, jest tożsamy z zanikiem chłopstwa jako wyraźnego stanu społecznego, zatem z końcem odrębnej kultury chłopskiej? Czy kultura polska musi ciągle opierać się na tradycji szlacheckiej, czy też winna oprzeć się na dziedzictwie chłopskim, będącym kulturą pracy i współpracy? Oto pytania, które skrycie i jawnie, pośrednio i bezpośrednio inspirują tę opowieść, nasycając ją eseistyczną refleksją autora.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

22
Jeszcze jeden oddech - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeszcze jeden oddech
Niedostępny
Brak

Historia, która poruszyła serca milionów czytelnikówMiędzynarodowy fenomen wydawniczy,42 kraje. 61 tygodni na liście bestsellerów „New York Timesa” Paul Kalanithi był jednym z najzdolniejszych amerykańskich neurochirurgów i ogromnym miłośnikiem poezji. W wieku 36 lat, po blisko 10-letniej pracy w charakterze neurochirurga i pod koniec wyczerpującej rezydentury, w momencie gdy Paulem zaczęły interesować się najważniejsze instytuty badawcze i najbardziej prestiżowe kliniki, młody lekarz usłyszał diagnozę IV stadium raka płuc.W jednej chwili Paul zmienia się z lekarza ratującego życie w pacjenta, który sam podejmuje walkę z chorobą. I zaczyna pisać. Wytrwale, strona po stronie, niezależnie od trudności, jakie przynosiła postępująca choroba. Jeszcze jeden oddech to szczera, wzruszająca historia wybitnego lekarza, który stanął twarzą w twarz ze śmiercią. Zapis determinacji i świadectwo walki. Paul Kalanithi zmarł w marcu 2015 roku, niemal do ostatniej chwili pracując nad tekstem. Ta niedokończona książka doskonale oddaje ulotność naszego życia. Jeszcze jeden oddech nadal bije rekordy popularności na całym świecie. Książka niemal natychmiast po wydaniu znalazła się na 1 miejscu listy bestsellerów „New York Timesa” i, mimo upływu kolejnych tygodni, już ponad sześćdziesięciu od premiery, nadal je zajmuje. W sumie prawa sprzedano do ponad 40 krajów, między innymi: Danii, Norwegii, Tajwanu, Izraela, Chin, Indonezji, Portugalii, Rosji. ***** Jest w tej niezwykłej książce takie piękne zdanie: Bohater podjął decyzję, by nie odwracać wzroku od śmierci. To zdanie i ta książka są drogowskazem dla wszystkich, którzy znaleźli się w ekstremalnej życiowej sytuacji, a przy tym piękną opowieścią o miłości małżeńskiej w czasie największej próby – śmiertelnej choroby – Jerzy Stuhr Poruszająca i mądra prawdziwa opowieść o rodzinie, medycynie i literaturze. Wyciska łzy i ogromnie inspiruje — „The Washington Post” Ta książka w piękny i mądry sposób przekonuje nas, że każdego dnia konfrontujemy się ze śmiercią... Ale prawdziwe pytanie brzmi nie JAK DŁUGO, lecz JAK będziemy żyć – odpowiedzi na to pytanie nie znajdziemy w żadnym podręczniku... – „Guardian”

34,90 zł
26,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

23
Dan-Sha-Ri. Jak posprzątać, by oczyścić swoje serce i umysł - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dan-Sha-Ri. Jak posprzątać, by oczyścić swoje serce i umysł
Niedostępny
Brak

Ponad 3 000 000 sprzedanych egzemplarzyProste i szczęśliwe życie metodą Dan-Sha-RiRewolucja w domu i moje nowe ja Nie chodzi tu o zwykłe układanie czy sprzątanie. Przenoszenie rzeczy z jednego miejsca w drugie, ustawianie w stosiki, czyszczenie. Chodzi o nasz stosunek do nich. Czy nie jesteśmy aby uzależnieni od przedmiotów, które nas otaczają? Czy nie mamy ich za dużo? Czy naprawdę potrzebujemy tych wszystkich obiektów, które zagracają nasze mieszkania, i których chcemy coraz więcej i więcej? Propagatorka minimalizmu, japońska pisarka Hideko Yamashita proponuje technikę, która jest zarazem umiejętnością selekcji przedmiotów oraz sztuką bycia. Daje nam ona wgląd w siebie i pozwala na uporządkowanie bałaganu w naszym domu i umyśle. Bo uporządkować otaczającą przestrzeń to uporządkować siebie. Zyskać wolność i spokój serca oraz umysłu. Poznajcie jej trzy filary: Dan ( 断) czyli odmowa; to powiedzieć „nie” kolejnym nowym, a bezużytecznym rzeczom, które chcą stać częścią naszego życia;Sha (捨 ) czyli wyrzucanie: to pozbycie się przedmiotów, które przepełniają naszą przestrzeń;Ri ( 離) czyli odcięcie się: to rezygnacja z przywiązania do rzeczy. Ten stan lekkości i wolności uzyskuje się dzięki powtarzaniu Dan i Sha, prowadzi on do odnalezienia naszego prawdziwego i głębokiego ja. W ten sposób zmiana dokonana w świecie widzialnym prowadzi do głębokiej zmiany w świecie niewidzialnym, samopoznania i zrozumienia, kim jesteśmy i kim chcemy być.

34,90 zł
26,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

24
Małżeństwo z odzysku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małżeństwo z odzysku
Niedostępny
Brak

Zwariowana i zaskakująca komedia małżeńska, która rozbawi Was do łez! Czy jedno niewinne spojrzenie w kobiecy dekolt może świadczyć o zdradzie? Tak, jeśli to twój mąż wpatruje się w dekolt innej! Zuzanna z przyjaciółką bawią się w prywatne biuro detektywistyczne, ale wcale nie jest im do śmiechu, gdy podążając tropem szanownego małżonka pakują się w kłopoty. W dodatku ktoś inny wciąż siedzi im na przysłowiowym ogonie… Jakby Zuzanna miała mało problemów na głowie, postanawia znaleźć nową dziewczynę swojemu byłemu chłopakowi! „Zuzanna, bohaterka powieści, ma taki talent do ściągania sobie na głowę kłopotów, jaki Agata Przybyłek do pisania lekkich i inteligentnych książek obyczajowych. Kocham obie!” – Alek Rogoziński

34,90 zł
26,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

25
Porzuć swój strach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Porzuć swój strach
Niedostępny
Brak

Marek Bener, dziennikarz i właściciel lokalnego tygodnika, podejmuje się odnalezienia zaginionej maturzystki. Znużony sierpniowym upałem odkrywa kolejne tajemnice rodziny Żelaznych, a im więcej wie, tym trudniej rozwikłać mu prostą z pozoru zagadkę. Przeżyje jednak wstrząs, kiedy okaże się, że dziewczyna może mieć coś, co przed laty należało do jego zaginionej żony. Nowy trop przeczołga go przez podziemia hazardu i zmusi do spojrzenia w przeszłość. To w jej cieniu kryją się najgorsze koszmary. Pytanie tylko, czy porzuci swój strach i znajdzie w sobie dość siły, by się z nimi zmierzyć.

36,90 zł
27,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

26
Spisek scenarzystów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spisek scenarzystów
Dostępny8 szt.

Zaskakująca i nieoczywista rozrywka, prawdziwa Superprodukcja! Kryminalna komedia na najwyższym poziomie! Producentka serialu kryminalnego, zwana przez współpracowników Palomą, popełnia samobójstwo. Dwójka scenarzystów nie wierzy w oficjalną wersję zdarzeń. Zbyt wiele osób z ekipy filmowej miało motyw, żeby ją zabić. Scenarzyści rozpoczynają prywatne śledztwo, w którym pomaga im znany aktor celebryta. Krok po kroku odsłaniają sieć powiązań w show-businessie, skrzętnie skrywane skandale i namiętności. Rzeczywistość miesza się bohaterom z serialową fikcją, a wszystko pół żartem, pół serio. Policja nie traktuje ich poważnie, do czasu aż w ekipie serialu dochodzi do kolejnego morderstwa. Czy trójka detektywów amatorów okaże się skuteczniejsza od policji?

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

27
Szybcy i Wściekli 8. DVD + książeczka - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szybcy i Wściekli 8. DVD + książeczka
F. Gary Gray, 2016
Niedostępny
Brak

Vin Diesel, Dwayne Johnson i Michelle Rodriguez przewodzą gwiazdorskiej obsadzie kolejnego filmu z przebojowej serii, zapewniającej dawkę wysokooktanowej adrenaliny – „Szybcy i wściekli 8”. Kiedy Brian i Mia wycofują się z gry, Dom (Diesel) i Letty (Rodriguez) pobierają się, by wraz z uwolnionym od wszelkich zarzutów wędrującym dookoła świata zespołem rozpocząć normalne życie. Ale wtedy pojawia się tajemnicza kobieta (laureatka Oscara Charlize Theron), która z powrotem wciąga Doma w świat zbrodni i zdrady, z którego nie ma ucieczki. Zespół staje w obliczu próby, trudniejsze niż kiedykolwiek. Od nabrzeży Kuby i ulic Nowego Jorku po lodowe przestrzenie Morza Barentsa będzie gnać przez cały świat, by powstrzymać anarchistkę przed doprowadzeniem świata do chaosu i powrócić do domu z nowym członkiem rodziny.

31,20 zł
29,64 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,56 zł

28
Egzaminy prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości 2018. Tom 4. Wzory pism z komentarzami. Etyka zawodowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzaminy prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości 2018. Tom 4. Wzory pis...
Niedostępny
Brak

„Egzaminy Prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości”: • stanowią wyjątkowe i kompleksowe rozwiązanie przeznaczone specjalnie dla osób przygotowujących się do egzaminu końcowego na aplikacjach prawniczych, ale i dla aplikantów w trakcie aplikacji oraz dla praktyków, • składają się z 4 tomów odpowiadających poszczególnym częściom/dniom – egzaminu radcowskiego i adwokackiego: części cywilnej, karnej, gospodarczej, administracyjnej i etycznej, • zawierają wzory pism z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego i administracyjnego wraz ze szczegółowymi komentarzami, omówieniem najważniejszych podstaw apelacyjnych i kasacyjnych oraz kazusy z etyki. Tom 4 obejmuje: Wzory pism z komentarzami oraz zagadnienia związane z etyką zawodową, w a nich: • wzory pism z zakresu prawa karnego, • wzory pozwu i apelacji w procesie cywilnym, • wzory skargi do wojewódzkiego sądu administracyjnego oraz skargi kasacyjnej do NSA, • materiały przydatne przy sporządzaniu umów, • kazusy z etyki adwokackiej i radcowskiej.

129,00 zł
107,07 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 21,93 zł

29
Galeony wojny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Galeony wojny
Niedostępny
Brak

Powieść uhonorowana prestiżową Nagrodą im. Leonida Teligi Smak morskiej wody i krwi. Śmierć i chwała – w marynistycznej powieści z pogranicza historii i fantastyki. Jest rok 1627. Szwedzi atakują ujście Wisły i rozpoczynają blokadę Gdańska. Do walki z eskadrami Gustawa Adolfa staje młoda polska flota wojenna Zygmunta III Wazy, wspierana przez kaprów na służbie królewskiej. Kapitan Arendt Dickmann, późniejszy admirał i zwycięzca w bitwie pod Oliwą, rzuca wyzwanie Fortunie stawiając na jedną kartę honor i doświadczenie. „Żywe opisy morskich zmagań ze sztormami i nieprzyjacielem, potyczki, burtowe salwy, abordaże i szermiercze pojedynki nie pozwalają się oderwać od lektury”. – prof. Jacek Czajewski, kapitan żeglugi wielkiej, miesięcznik „Żagle”, nr 2

44,90 zł
35,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

30
Agents of Mayhem PS4 - Gry i programy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agents of Mayhem PS4
PS4
Dostępny1 szt.

Twórcy Saints Row przedstawiają Agents of Mayhem, nową marka we wszechświecie Saints Row! W niedalekiej przyszłości, świat znajduje się pod rządami złowrogiej organizacji super przestępców, geniuszy zła i przebranych megalomanów - League of Evil Gentlemen Intent on Obliterating Nations, w skrócie LEGION. Jedyną nadzieją dla rządów tego świata jest grupa prywatnie finansowanych najemników zwanych Agentami MAYHEM - Multinational Agency for Hunting Evil Masterminds. OTWARTY ŚWIAT Bogaty w szczegóły otwarty świat z większą ilością zabawy na kilometr kwadratowy niż Las Vegas. To z całą pewnością Seul! AGENCI Kolekcja 12 anty-bohaterów, każdy z pokręconym i niestabilnym charakterkiem – mowa tylko o tych dobrych, o złych nie wspominając. CHAOS Masa przemocy, absurdalne motywy, złośliwy humor, pop kultura, parodie i odjazdowa muzyka.

259,90 zł
228,71 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 31,19 zł

31
Agents of Mayhem Xbox One - Gry i programy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agents of Mayhem Xbox One
Xbox One
Dostępny2 szt.

Twórcy "Saints Row" przedstawiają "Agents of Mayhem", nową marka we wszechświecie Saints Row! W niedalekiej przyszłości, świat znajduje się pod rządami złowrogiej organizacji super przestępców, geniuszy zła i przebranych megalomanów - League of Evil Gentlemen Intent on Obliterating Nations, w skrócie LEGION. Jedyną nadzieją dla rządów tego świata jest grupa prywatnie finansowanych najemników zwanych Agentami MAYHEM - Multinational Agency for Hunting Evil Masterminds. Otwarty świat Bogaty w szczegóły otwarty świat z większą ilością zabawy na kilometr kwadratowy niż Las Vegas. To z całą pewnością Seul! Agenci Kolekcja 12 anty-bohaterów, każdy z pokręconym i niestabilnym charakterkiem – mowa tylko o tych dobrych, o złych nie wspominając. Chaos Masa przemocy, absurdalne motywy, złośliwy humor, pop kultura, parodie i odjazdowa muzyka.

259,90 zł
228,71 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 31,19 zł

32
Agents of Mayhem PC - Gry i programy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agents of Mayhem PC
PC
Dostępny1 szt.

Twórcy "Saints Row" przedstawiają "Agents of Mayhem", nową marka we wszechświecie Saints Row! W niedalekiej przyszłości, świat znajduje się pod rządami złowrogiej organizacji super przestępców, geniuszy zła i przebranych megalomanów - League of Evil Gentlemen Intent on Obliterating Nations, w skrócie LEGION. Jedyną nadzieją dla rządów tego świata jest grupa prywatnie finansowanych najemników zwanych Agentami MAYHEM - Multinational Agency for Hunting Evil Masterminds. Otwarty świat Bogaty w szczegóły otwarty świat z większą ilością zabawy na kilometr kwadratowy niż Las Vegas. To z całą pewnością Seul! Agenci Kolekcja 12 anty-bohaterów, każdy z pokręconym i niestabilnym charakterkiem – mowa tylko o tych dobrych, o złych nie wspominając. Chaos Masa przemocy, absurdalne motywy, złośliwy humor, pop kultura, parodie i odjazdowa muzyka.

199,90 zł
175,91 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 23,99 zł

33
Skubani, booklet + DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skubani, booklet + DVD
Jimmy Hayward, 2013
Niedostępny
Brak

Wydane w wersji z książeczką zawierającą informacje o filmie. Przezabawna szalona podróż w czasie w towarzystwie dwóch niedopasowanych indyków, które sprawią, że żaden człowiek już nie zrobi im koło pióra. Franek i Olo pochodzą z zupełnie odmiennych indyczych środowisk – jeden jest indykiem z wyższych sfer, a drugi ze zwykłego kurnika. Będą musieli jednak przezwyciężyć dzielące ich różnice i połączyć siły, bo historia stawia przed nimi wielkie wyzwanie. Muszą cofnąć się w czasie i tak namieszać w dziejach drobiu, aby indyk odtąd jawił się nie jako największy przysmak, ale najlepszy przyjaciel człowieka. Ich motto to: indyka nikt nie tyka!

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

34
Źródło nadziei, booklet + DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Źródło nadziei, booklet + DVD
Russell Crowe, 2015
Niedostępny
Brak

Rok 1919. Cztery lata po zakończeniu bitwy o Gallipoli, uznawanej za jedną z najbardziej krwawych bitew I wojny światowej, australijski farmer Joshua Connor (Russell Crowe) przybywa do Turcji, aby poznać los swych trzech zaginionych w boju synów. Z początku nie może przebić się przez biurokratyczny mur i społeczne konwenanse, ale z pomocą przychodzą mu piękna Ayshe (Olga Kurylenko) oraz turecki oficer, major Hasan (Yilmaz Erdo?an). Connor wyrusza w podróż po zniszczonym wojną kraju, aby odkryć prawdę i znaleźć spokój ducha.

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

35
Pitbull. Nowe porządki, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pitbull. Nowe porządki, DVD
Patryk Vega, 2016
Niedostępny
Brak

Męski pojedynek w świecie prawdziwych facetów. „Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz.” Tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran i rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego „Pitbulla” – Gebelsem, Igorem i Barszczykiem.

19,74 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,8%
oszczędzasz 0,75 zł

36
Inne ochoty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inne ochoty
Dostępny147 szt.

Inne ochoty, czyli co Pilchowi w głowie siedzi? Jerzy Pilch i Ewelina Pietrowiak przeszło rok od rozpoczęcia swojej wspólnej literackiej przygody spotykają się ponownie. I znów nie mogą się nagadać… Jest 2 listopada 2016 roku. Dzień rewanżowego meczu między Legią Warszawa a Realem Madryt – pamiętnego, bo rozgrywanego przy pustych trybunach. I choć piłka nożna niezmiennie pasjonuje Pilcha, to jednak ostatnio zaszła w nim pewna zmiana. Odrzucił laskę i coraz częściej można go zobaczyć w kapeluszach. Pietrowiak była przy nim, gdy po raz pierwszy od lat spotykał się z czytelnikami. Dobrze go zna i z całą pewnością wie, jak zadawać pytania. Jak wygląda Polska w roku obchodów 500-lecia reformacji? Dlaczego nie lubi ciętych kwiatów? W jaki sposób stał się posiadaczem swojej pierwszej płyty Bitelsów? Jak wyglądała jego kariera sprzedawcy w galerii Andrzeja Mleczki? Dlaczego nigdy nie pożycza swoich książek? Kot czy pies? Wreszcie – czekoladka Danusia czy baton Kinder Bueno? Po bestsellerowym „Zawsze nie ma nigdy” nadszedł czas na drugą rundę rozgrywki Pilch–Pietrowiak. Trochę ironii i mnóstwo refleksji. Wspomnienia i plany na przyszłość. A nade wszystko i ponad wszystkim literatura. Trafione pytania, szczerze odpowiedzi, którymi pisarzowi z pewnością uda się zaskoczyć czytelników, swoją rozmówczynię, a może nawet samego siebie? „— Zdarza ci się wzruszać? — Bardzo często, im jestem starszy, tym częściej. Najbardziej wzrusza mnie każdy przejaw radości życia: zawodnicy po strzeleniu bramki, biegacz po wygranym biegu... Ta bezinteresowna radość ludzi, którzy cieszą się, bo coś nagle nabrało sensu — bardzo to na mnie działa. — Od dziecka byłeś taki skory do łez? — Nie. Na starość dopiero. Opłakuję świat”.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

37
Powrót do przyszłości. DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powrót do przyszłości. DVD
Robert Zemeckis, 1985
Niedostępny
Brak

Jest rok 1985 - ale nie na długo. Wszystko dlatego, że Marty McFly (Michael J. Fox) niebawem zostanie wystrzelony w przeszłość, do roku 1955, za sprawą napędzanego plutonem 'wehikułu czasu' DeLorean , którego twórcą jest nieco ekscentryczny geniusz - Doktor Emmet Brown (Christopher Lloyd). W przeszłości sprawy komplikują się, ponieważ aby wrócić do przyszłości Marty musi dopilnować, żeby jego obecnie nastoletni rodzice na pewno się poznali i zakochali w sobie. Jeśli mu się nie uda dojdzie do druzgocącej w skutkach reakcji łańcuchowej, która zachwieje dotychczasowym porządkiem i spowoduje, że przyszłość Marty'ego wyparuje, a on sam zostanie uwięziony w przeszłości na zawsze. Ostatnią nadzieją Marty'ego jest zmiana historii zanim upłynie ostatni termin Powrotu do Przyszłości.

19,74 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,8%
oszczędzasz 0,75 zł

38
King Kong, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
King Kong, DVD
Peter Jackson, 2005
Niedostępny
Brak

Jest rok 1933. Aktorka wodewilowa Ann Darrow (nominowana do Oskara za rolę w filmie 21 Gramów, Naomi Watts) znajduje się - tak jak zresztą wielu nowojorczyków w czasach Wielkiego Kryzysu - bez środków do życia. Kiedy bardzo głodna, usiłuje ukraść jabłko z ulicznego straganu, zostaje - także w dosłownym znaczeniu - uratowana przez filmowca Carla Denhama (Jack Black, Szkoła rocka). Carl, reżyser i poszukiwacz przygód, wykradł właśnie sprzed nosa grożącym obcięciem funduszy producentom, jedyną istniejącą kopię swojego nieukończonego filmu. W nadziei na dokończenie dzieła swojego życia, do końca dnia musi skompletować ekipę i dostać się na pokład statku parowego S.S. Venture. Denham jest pewien, że gdzieś na oceanie czeka na niego wielka przyszłość. Ma nadzieję utrwalić na taśmie owiane legendą miejsce: Wyspę Czaszki. Chociaż główna aktorka właśnie wycofała się z udziału w projekcie, Carl ma nadzieję, że właśnie Ann będzie skłonna ją zastąpić. Młoda kobieta waha się, ale ostatecznie decyduje na udział w filmie, kiedy dowiaduje się, że scenariusz jest dziełem znanego dramaturga i osoby z towarzystwa, Jacka Driscolla.

19,74 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,8%
oszczędzasz 0,75 zł

39
Powrót do przyszłości 3. DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powrót do przyszłości 3. DVD
Robert Zemeckis, 1990
Niedostępny
Brak

Doktor Brown spełniając swoje odwieczne marzenie postanawia zamieszkać na Dzikim Zachodzie, dokładnie w 1880 roku. Z tego powodu Marty musi po raz kolejny przenieść się do przeszłości i uratować Doktora przed przedwczesną śmiercią. Na drodze napotka jeden ale znaczący problem: Doktor jest tak oczarowany śliczną nauczycielką Clarą Clayton (Steenburgen), że jest delikatnie rozkojarzony. Teraz wszystko w rękach Marty’ego, który musi uchronić przyjaciela przed tarapatami, uruchomić DeLoreana, a co najtrudniejsze - musi wszystko uporządkować. Trzeba ustawić przeszłość, teraźniejszość i przyszłość na właściwym torze, a wszystko po to aby wszyscy mogli dostać się tam gdzie – i kiedy – jest ich miejsce.

19,74 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,8%
oszczędzasz 0,75 zł

40
Córki Wawelu. Opowieść o jagiellońskich królewnach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Córki Wawelu. Opowieść o jagiellońskich królewnach
Niedostępny
Brak

Polska Jagiellonów oczami kobietWielki powrót Anny Brzezińskiej – przełomowa książka o historii kreowanej przez mężczyzn, w której jednak najważniejszą rolę odgrywały kobiety Regina jest prostą chłopką, dla której Kraków to obietnica lepszego bytu i zarobku. Dziewczyna zostaje przyjęta na służbę do mistrza Bartłomieja, uznanego słodownika, który, jak szybko się okazuje, oczekuje od niej oddania i posłuszeństwa nie tylko w kuchni… Wkrótce na świat przychodzi „potworek” – Regina nie umie myśleć inaczej o swojej córce karlicy. A jednak to właśnie Dosia trafia na królewski dwór. To jej oczami – postaci prawdziwej, która rzeczywiście przechadzała się po królewskich krużgankach, opiekunki, świadka wydarzeń, uczt, ślubów, spisków i gwałtów – podglądamy codzienne życie jagiellońskich królewien: Jadwigi, Izabeli, Zofii, Anny i Katarzyny. Anna Brzezińska – ceniona pisarka i mediewistka, powraca z nową zaskakującą książką. Na przeszło ośmiuset stronach opisuje życie kobiet za czasów ostatnich Jagiellonów. Jej bohaterkami są nie tyko uprzywilejowane – jak mogłoby się zdawać – córki króla Zygmunta I Starego z małżeństw z Barbarą Zápolyą i Boną Sforzą, ale także bękarcice, mieszczki, kobiety z plebsu przyjmowane do pracy jako sługi, a traktowane jak niewolnice. Córki Wawelu… zadziwiają rozmachem i drobiazgowością, jednocześnie pociągają barwną fabułą i plastycznością opisów. Brzezińska, jako wytrawna historyczka i znawczyni epoki, dba o szczegóły, powołuje się na źródła, a jako pisarka, tak ciekawie snuje opowieść, że jej książkę czytać można na równi jako dzieło historyczne i wciągającą powieść. To właśnie tu toczyła się historia: pomiędzy komnatami, na uliczkach, w spiżarniach i w ciemnych zaułkach Krakowa. Często miały na nią wpływ z pozoru mało znaczące wydarzenia, co Brzezińska potwierdza w dokumentach. Tylko tam, gdzie brakuje źródeł, pisarka wspomaga się wyobraźnią. Słowem, to książka totalna, jakiej w polskiej literaturze historycznej jeszcze nie było. Czegoś takiego jeszcze nie było. Opowieść o renesansowej Polsce, Wawelu i jagiellońskich królewnach – z kobiecego punktu widzenia. A kobiety widzą więcej, bo widzą i kuchnię, i sypialnię, i skarbiec, i stajnię. Słyszą szepty w kuluarach, wyczuwają pismo nosem. To wszystko jest w tej książce, przeczytałem z zapartym tchem. – Wojciech Orliński, „Gazeta Wyborcza”

59,90 zł
44,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

41
Toy Wars - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toy Wars
Dostępny2429 szt.

Toy Wars – o babeczce zwanej „Zabaweczka” Pies wojny o zabójczym uroku Lolitki, wytrzymałości G.J.Jane, skuteczności Ripley i obcego ósmego pasażer Nostromo razem wziętych. Z dowódcą o ksywie Dante, zgłębia kręgi ziemskich piekieł. Była narkomanka i prostytutka. Odziedziczy miliony, jeśli przez 10 lat utrzyma się z pracy prywatnego detektywa. Tylko kto zatrudni Marlowa o wyglądzie licealistki... Czekając na robotę mieszka w biurze i żywi się kocim żarciem. Koncentrat zawrotnego tempa, intrygujących fabuł, zaskakujących zwrotów akcji i koszarowego dowcipu.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

42
Śliski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śliski
Niedostępny
Brak

Biegłem dopóki starczyło mi sił. A kiedy ich zabrakło, biegłem dalej. Pamiętacie go? To Sopel, dla przyjaciół - Śliski... Wyobraźcie sobie, że pewnego razu podczas dłuższego postoju pociągu na stacji kolejowej postanawiacie rozprostować kości i rozejrzeć się po okolicy. Kiedy po chwili wracacie, by kontynuować podróż okazuje się, że pociąg zniknął. Razem z nim zniknęła stacja kolejowa, tory, ludzie... Dookoła panuje sroga zima, leży mnóstwo śniegu, w którym czają się liczne stwory i monstra marzące o tym, by czym prędzej wbić swoje ostre kły w wasze sparaliżowane strachem gardło. Jeśli kiedykolwiek znajdziecie się w takiej sytuacji, oznacza to, ze trafiliście do Przygranicza. – Tomasz Kot, Paradoks.net.pl Przygranicze to kraina, w której prawie zawsze panuje mróz, a zaklęcia bojowe potrafią porazić nie mniej skutecznie niż kule z automatu. Jak dotąd nikomu jeszcze nie udało się stąd wyrwać i wrócić do normalnej rzeczywistości. Ale dla byłego patrolowego o dziwnym przezwisku śliski ucieczka jest jedynym chyba sposobem, by wyjść żywym ze śmiertelnej gry bez zasad. Wplątał się w nią najzupełniej nieświadomie, kiedy kupił od przygodnego znajomego pewien nóż.

39,90 zł
31,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

43
Odwiedziny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odwiedziny
Niedostępny
Brak

Książka Blum dotyka wzlotów i upadków życiowych, porusza się między prozaiczną rutyną a głębią duchową. Jej styl jest kunsztowny, precyzyjny i naturalny. To jest szczególnie wyjątkowa powieść”. – Zeruya Shalev “Hila Blum przekonuje nas swoją pierwszą powieścią o tym, że na scenę literacką wkroczyła nowa, wyjątkowa, przekonująca pisarka. Pisarka, która po mistrzowsku wykorzystuje swój niepowtarzalny talent literacki, by myśleć, a co ważniejsze, sprawić, by myśleli jej czytelnicy”. – Etgar Keret Siedem tygodni po tym, jak się poznali, Natan i Nili jedzą kolację w ekskluzywnej restauracji w Paryżu. W jej trakcie ma miejsce dziwne wydarzenie, które komplikuje koniec ich wakacji w tym mieście. Dziewięć lat później są małżeństwem i razem wychowują dwie córki. Pewnego dnia dzwoni francuski milioner, poznany w czasie paryskich wakacji, naruszając tym telefonem kruchą harmonię ich życia. Francuz przyjeżdża do Izraela i pragnie się z nimi spotkać. Odwiedziny to błyskotliwa powieść, lekka a zarazem ostra, niczym brzytwa. Jest to pierwsza książka Hili Blum, cenionej i renomowanej redaktorki literackiej. Hila Blum (1969) urodziła się w Jerozolimie, gdzie mieszka również i dziś. Przebywała na Hawajach, w Paryżu i Nowym Jorku. Jest dziennikarką, od 17 lat pracuje jako redaktorka w jednym z największych izraelskich wydawnictw. Współpracowała z cała plejadą izraelskich pisarzy m.in. z Etgarem Keretem i Eskholem Nevo.

30,00 zł
22,80 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,20 zł

44
Niepamięć. DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niepamięć. DVD
Joseph Kosinski, 2013
Niedostępny
Brak

Przełomowy film reżysera przeboju Tron: Dziedzictwo i producentów filmu Geneza planety małp. W roli głównej gwiazda światowego kina, Tom Cruise, który wciela się w rolę Jacka Harpera, konserwatora systemu ochronnego na niemalże całkowicie zniszczonej Ziemi. Pewnego dnia, z rozbitego statku kosmicznego ratuje on piękną nieznajomą kobietę. Jej przybycie uruchamia ciąg nieprawdopodobnych zdarzeń, które powodują, że Jack zakwestionuje wszystko, w co dotychczas wierzył, a los ludzkości w pełni spocznie na jego barkach. W doborowej obsadzie, oprócz Toma Cruise’a, zobaczymy zdobywcę Nagrody Akademii Filmowej, Morgana Freemana oraz piękną Olgę Kurylenko.

19,74 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,8%
oszczędzasz 0,75 zł

45
Niepamięć. Blu-Ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niepamięć. Blu-Ray
Joseph Kosinski, 2013
Niedostępny
Brak

NIEPAMIĘĆ – EDYCJA LIMITOWANA „SKY TOWER EDITION” Przełomowy film reżysera przeboju Tron: Dziedzictwo i producentów filmu Geneza planety małp. W roli głównej gwiazda światowego kina Tom Cruise, który wciela się w rolę Jacka Harpera, konserwatora systemu ochronnego na niemalże całkowicie zniszczonej Ziemi. Pewnego dnia z rozbitego statku kosmicznego ratuje on piękną, nieznajomą kobietę. Jej przybycie uruchamia ciąg nieprawdopodobnych zdarzeń, które powodują, że Jack zakwestionuje wszystko w co dotychczas wierzył, a los ludzkości w pełni spocznie na jego rękach. W doborowej obsadzie oprócz Toma Cruise’a zobaczymy zdobywcę Nagrody Akademii Filmowej Morgana Freemana oraz piękna Olgę Kurylenko.

59,25 zł
56,29 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,96 zł

46
Jurassic Park. Kolekcja, 6Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jurassic Park. Kolekcja, 6Blu-ray
różni, 2015
Niedostępny
Brak

Kompletna, ponadczasowa opowieść, która od bez mała 25 lat oczarowuje kolejne pokolenia widzów w jakości, jaką gwarantuje nośnik Blu-ray.

269,00 zł
255,55 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 13,45 zł

47
Robin Hood. Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robin Hood. Blu-ray
Ridley Scott, 2010
Niedostępny
Brak

Dzielny wojownik Robin zostaje wyjęty spod prawa, gdy wraz z grupą swych wiernych towarzyszy broni opowiada się przeciwko skorumpowanemu królowi Anglii. Zbuntowany bohater udaje się do Nottingham, gdzie poznaje pełną animuszu Lady Marion. Zafascynowany jej osobą zrobi wszystko, by zdobyć serce tej pięknej kobiety i ocalić jej rodzinne ziemie przed zbliżającym się zagrożeniem. W konsekwencji dramatycznych wydarzeń, Robin i jego ludzie zostaną wciągnięci w krwawą wojnę, która zadecyduje o przyszłej chwale Anglii oraz rozsławi legendę szlachetnego banity.

49,37 zł
46,90 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,47 zł

48
Robin Hood. DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robin Hood. DVD
Ridley Scott, 2010
Niedostępny
Brak

Dzielny wojownik Robin zostaje wyjęty spod prawa, gdy wraz z grupą swych wiernych towarzyszy broni opowiada się przeciwko skorumpowanemu królowi Anglii. Zbuntowany bohater udaje się do Nottingham, gdzie poznaje pełną animuszu Lady Marion. Zafascynowany jej osobą zrobi wszystko, by zdobyć serce tej pięknej kobiety i ocalić jej rodzinne ziemie przed zbliżającym się zagrożeniem. W konsekwencji dramatycznych wydarzeń, Robin i jego ludzie zostaną wciągnięci w krwawą wojnę, która zadecyduje o przyszłej chwale Anglii oraz rozsławi legendę szlachetnego banity.

19,74 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,8%
oszczędzasz 0,75 zł

49
Monster High. Różnice kulturowe kłów i futer / Ucieczka ze Skalnej Czaszki. DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monster High. Różnice kulturowe kłów i futer / Ucieczka ze Skalnej Cza...
Steve Ball, Audu Paden, Alfred Gimeno, 2014
Niedostępny
Brak

Po zakończeniu kolejnego straszysemestru czas wyruszyć na wampistyczną przygodę z Twoimi ulubionymi upiorkami ze Straszyceum! Wszyscy są już gotowi na wyjazd i potwornie dobrą zabawę w filmie „Ucieczka ze Skalnej Czaszki”! Niestety statek z Frankie Stein i jej straszyciółmi rozbija się na tajemniczej wyspie w kształcie czaszki. Frankie zostaje porwana przez tajemniczą Bestię... która sama potrzebuje ratunku! Następnie czas powrócić z upiorkami do Straszyceum, do którego przybywają nowi uczniowie. Zobacz, jak Frankie Stein, Clawdeen Wolf, Draculaura i ich potworni przyjaciele nie pozwalają zaburzyć harmonii panującej w Straszyceum i udowadniają, że „Różnice kulturowe kłów i futer” nie mają znaczenia w tej niezwykłej społeczności!

9,99 zł
Powiadomienie
50
Jeszcze dłuższe zaręczyny DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeszcze dłuższe zaręczyny DVD
Nicholas Stoller, 2012
Niedostępny
Brak

"To była miłość od pierwszego wejrzenia a potem…" W pełnej śmiechu i wzruszających momentów komedii Jason Segel (Muppety) i Emily Blunt (Diabeł ubiera się u Prady, Władcy umysłów) grają parę narzeczonych, przed którą piętrzą się same trudności na drodze do ołtarza. Stojąc w obliczu wyzwań kariery zawodowej, nacisku rodziny i mnóstwa innych przeszkód, próbują zaplanować swój perfekcyjny ślub. Czy ich związek przetrwa ten ciągle przedłużany czas zaręczyn?

19,74 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,8%
oszczędzasz 0,75 zł

Wróć do góry