hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.08.07

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 7 sierpnia 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pakiet: Mała syrenka / Mała syrenka. Dzieciństwo Arielki / Mała syrenka 2. Powrót do morza, 3 DVD (praca zbiorowa ), na drugim Puzzle 500 elementów. Delfiny pod wodą (Castorland). Kolejny produkt to Jabłonie, pietruszka i leżak (Tadeusz Pabin) oraz Szóstka (Erica Spindler).
1
Pakiet: Mała syrenka / Mała syrenka. Dzieciństwo Arielki / Mała syrenka 2. Powrót do morza, 3 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Mała syrenka / Mała syrenka. Dzieciństwo Arielki / Mała syrenk...
praca zbiorowa , 2015
Dostępny91 szt.

Zanurz się w głębiny oceanu i po raz kolejny przeżyj podwodne przygody razem z piękną syrenką Arielką. Zobacz trzy filmy – po raz pierwszy dostępne w bajecznie kolorowej kolekcji! Uwolnij magię i zabawę, i daj się ponieść falom wspaniałej muzyki, którą kochasz! Zobacz należącą już do klasyki animacji „Małą syrenkę” oraz dalsze przygody Arielki w filmie „Mała syrenka II. Powrót do morza”. A potem wróć do początku, by zobaczyć jak wyglądało dzieciństwo Arielki. Ta kolekcja to niesamowity prezent dla każdego fana małej syrenki!

55,90 zł
53,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,79 zł

3 osoby kupiły
2
Puzzle 500 elementów. Delfiny pod wodą - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Delfiny pod wodą
Castorland, 500 elementów
Dostępny17 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Cechy produktu: – wysoka jakość nadruku, – idealnie dopasowane elementy, – różnorodność kształtów, – wykonane z tektury o zwiększonej grubości, – odporne na zginanie. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 47.0 x 33.0 cm Rozmiar opakowania: 32.5 x 22.5 x 5.0 cm

25,59 zł
21,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,84 zł

2 osoby kupiły
3
Jabłonie, pietruszka i leżak - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jabłonie, pietruszka i leżak
Dostępny23 szt.

Publikacja to opowieść o fali kolonizacji lat 70 tych Dziwna, prywatna własność nie wpisująca się w ustrój ówczesnego kraju. Polska pomysłowość i chęć zrobienia czegoś z niczego w czasach wielkiego niedoboru towaru. Żywa dowcipna narracja, humor, który łączy a nie dzieli i zwykli bohaterowie walczący na wszelkie sposoby z szarością PRL-u.

34,00 zł
22,10 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 11,90 zł

1 osoba kupiła
4
Szóstka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szóstka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

Trwa odliczanie… Detektywi Micki Dare i Zach Harris powracają w Szóstce, thrillerze paranormalnym, drugiej wspólnej przygodzie w ramach serii Strażnicy Światła pióra Eriki Spindler. Minęły trzy miesiące od feralnej nocy, kiedy Micki o mało nie straciła życia. Fizycznie wróciła wprawdzie do zdrowia, ale wciąż nękają ją koszmary i Micki nie może pozbyć się wrażenia, że tamtej nocy wydarzyło się znacznie więcej, niż Zach jest skłonny przyznać. Jedyne zatem, co może Micki zrobić, to próbować żyć i pracować jak gdyby nigdy nic – oraz postarać się rozwiązać najnowszą zagadkę, do której rozwikłania przydzielono ją razem z Zachem. Nowym Orleanem wstrząsa seria brutalnych naruszeń miru domowego. Rodzin, które padają ofiarą najść, z pozoru nic nie łączy. Dlaczego jednak napastnicy je wybrali? Im głębiej Micki i Zach wnikają w to, co się stało, tym mocniej utwierdzają się w przekonaniu, że wydarzenia mają drugie dno. Wyłania się dobrze znana postać, o której Micki starała się zapomnieć. Kiedy sprawa wchodzi z butami w jej życie, Micki musi zdecydować, czy na pewno chce poznać prawdę o tamtej nocy… Ta niesamowita i pełna napięcia nowa powieść Eriki Spindler, mistrzyni suspensu, wciąga tak, że nie odłożysz jej, dopóki nie doczytasz do końca.

39,90 zł
31,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

5
Z miłości do lokalności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z miłości do lokalności
Niedostępny
Brak

Ma szelmowski urok, dlatego kochają go wszystkie gospodynie. Bez trudu skłania je do dzielenia się z nim nawet najsekretniejszymi przepisami. Tomasz Jakubiak w kolejnej odsłonie przebojowej serii z Kuchni + „Z miłości do lokalności” rusza w Polskę, by szukać tego, co lokalne, naturalne i wyjątkowe w smaku. W książce o tym samym tytule miłośnicy polskiej kuchni znajdą 70 przepisów na nowoczesne dania z tradycyjnych polskich produktów. W Polsce Jamie Oliver nie ma czego szukać. My tu mamy Jakubiaka.

49,90 zł
37,92 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 11,98 zł

6
Kurs pozytywnego myślenia 8. Działam efektywnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurs pozytywnego myślenia 8. Działam efektywnie
Niedostępny
Brak

Jak polubić samego siebie, - jak odzyskać poczucie celu, - jak nauczyć się w wiary w siebie, - jak odzyskać siłę, - jak nauczyć się być znów sobą, - jak odnaleźć się wśród ludzi, - jak nauczyć się myśleć pozytywnie, - jak zaprzyjaźnić się z własnym ciałem, - jak wyprostować poplątane emocje, - jak uporządkować chaos w duszy, - jak odzyskać wewnętrzną równowagę, - jak odnaleźć swoje miejsce w świecie, - jak porzucić dawne błędne przekonania, - jak odzyskać poczucie własnej wartości i stać się wreszcie szczęśliwym człowiekiem. Kurs pozytywnego myślenia. Kurs nowego myślenia o sobie i o świecie. Co miesiąc nowa książka z nowymi ćwiczeniami.

31,90 zł
24,24 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,66 zł

7
Płomień w Oklahomie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płomień w Oklahomie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Kolejna powieść Wiesława Wernica, Płomień w Oklahomie, przenosi Czytelnika do Oklahomy, gorącego pustynnego obszaru Dzikiego Zachodu, gdzie Indianie nie tolerują „białych skór”. Przyjacielsko-traperska wyprawa Karola i Jana zamienia się w kryminalną zagadkę. Na skutek nieoczekiwanego rozwoju wydarzeń, Karol staje się tymczasowym szeryfem małego miasteczka, a Jan jego zastępcą. Tropiąc razem porywaczy koni, odkrywają firmę wydobywającą ropę, której właściciel wykorzystuje ludzi do niewolniczej pracy. Czy charyzmatycznym bohaterom powieści uda się uwolnić pustynny region od trapiącej go przemocy?

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

8
Piekło istnieje... Naprawdę! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piekło istnieje... Naprawdę!
Dostępny4 szt.

Czy człowiek XXI-go wieku jest jeszcze w stanie wierzyć w piekło? Czy w chrześcijaństwie, które szeroko rozwija się jako nauka o Bożej miłości, jest w ogóle miejsce na coś takiego? * W dzisiejszych czasach wiele osób odrzuca wiarę w Boga, twierdząc, że robią to z pobudek czysto racjonalnych. Czynią to niekiedy wbrew sobie, gdyż obraz Boga czy Bożej rzeczywistości, jaki słyszą z różnych stron, jest często niekompletny i niespójny z tym, co podpowiada im serce. Innym razem słyszą o rzeczach nadnaturalnych, które brzmią niczym opowieść w stylu fantasy, co w efekcie prowadzi do istotnego podważenia wiarygodności Biblii. Jedyną osobą, która na kartach Biblii wypowiadała się o piekle, jest sam Jezus Chrystus. Jak czytamy w ewangeliach, czynił On to w sposób bardzo wyważony, zdając sobie sprawę z ludzkich ograniczeń. To On przecież wypowiedział słynne zdanie: Jeżeli wam mówię o tym, co ziemskie, a nie wierzycie, to jakżeż uwierzycie temu, co wam powiem o sprawach niebieskich? (Ewangelia wg Jana 3,12). Książka ta jest niezwykłym i głębokim wejrzeniem w prawdy biblijne dotyczące tego, co przez lata było często przeinaczane tak, iż w końcu zostało zdewaluowane i zepchnięte do rangi reliktu „średniowiecza”. Piekło, bo o nim jest tu mowa, każdy może sam z łatwością odnaleźć na kartach Biblii. Niniejsza publikacja nie wykracza ani na chwilę poza to, co zostało spisane w Słowie Bożym, a jej głównym celem jest kompletne i spójne przedstawienie prawd biblijnych bez sentymentów i jakichkolwiek kulturowych obciążeń.

35,00 zł
25,90 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,10 zł

9
Poradnik szczęśliwego człowieka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poradnik szczęśliwego człowieka
Dostępny14 szt.

Krzysztof Chrząstek od wielu lat interesuje się rozwojem duchowym, huną, tantrą, zen, rozwijaniem świadomości, pracą z umysłem, zmianą przekonań na lepsze, religią oraz duchowością. Autor książek Duchowa rEwolucja, Uśmiech Słońca. Poradnik szczęśliwego człowieka to książka zawierająca wiele cennych rad dotyczących tego, jak być i uczynić swoje życie szczęśliwym. Zwraca uwagę na to, co najistotniejsze, zarówno dla pojedynczego człowieka, jak i całej ludzkości. To mądra pozycja, w której autor zebrał wiele ciekawych porad, dzięki którym możesz poczuć się miło, przyjemnie i dobrze. A gdy utrwalisz ten stan, to masz szansę na odczucie szczęścia, radości, miłości i błogości. A każdy z nas za tym tęskni. Bo tak naprawdę tylko te stany mogą być trwałe. Jeżeli zależy Ci na szczęśliwszym i bogatszym życiu, to sięgnij po tę książkę i ją przeczytaj. To znakomita lektura i świetny prezent dla bliskich osób.

34,00 zł
24,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,52 zł

10
Co powinniśmy jadać, a czego unikać. Dieta optymalna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co powinniśmy jadać, a czego unikać. Dieta optymalna
Dostępny29 szt.

Dr Ewa Bednarczyk-Witoszek jest lekarzem specjalistą laryngologiem. Stworzyła własną propozycję diety dobrych i złych produktów w oparciu o niskowęglowodanowe zasady diety optymalnej. Napisała książkę dla zwykłych „zjadaczy chleba”, którzy chcą się pozbyć chorób i innych dolegliwości jak najmniejszym kosztem.Pasjonująca lektura prezentująca nowatorskie podejście do procesu leczenia. Autorka udowadnia, że to co jemy ma istotny wpływ na funkcjonowanie organizmu i nasze zachowanie.Poprzez tą dietę zmierza do diety idealnej, która doprowadza do całkowitego zdrowia i likwiduje przypadłości, których często nawet nie zauważamy.Dietę tą można również zastosować w sposób zgodny z dietą optymalną i wegetariańską.

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

11
Wielki Mike - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki Mike
Niedostępny
Brak

Michael Oher niewiele wie na temat rodziny. A jeszcze mniej na temat sportu. To co zna jako bezdomny nastolatek, to ulice i blokowiska Memphis. Zamożna Leigh Anne Tuohy nie zna takiego świata. Jednak, gdy poznaje Michaela, on poznaje co to znaczy mieć dom. A Tuohy`owie odnajdują coś, co zmienia ich życie: ukochanego nowego syna i brata. Oparta na faktach historia o rodzinie i Michaelu, który stał się gwiazdą amerykańskiego footballu, niezwykle podnosi na duchu. Zachwyca w szczególności pełna emocji rola Bullock. Stańmy się świadkami niesamowitej podróży prawdziwego sportowca, który stał się zwycięzcą, zanim postawił swój pierwszy krok na boisku. Sandra Bullock w swojej najlepszej roli nagrodzonej Oscarem dla Najlepszej Aktorki 2009.

26,90 zł
25,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

12
Przygody smoków i dinozaurów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody smoków i dinozaurów
Niedostępny
Brak

Diplodok, triceratops, pterodaktyl! To o nich najmłodsi słuchacze dowiedzą się z tej lekko jazzującej płyty. Mini-bajka poprzedzająca każdą piosenkę, którą brawurowo przeczytał Tomasz Borkowski, wprowadzi maluchy w świat dinozaurów. Utwór otwierający płytę zaśpiewał Rafał Brzozowski.

8,99 zł
Powiadomienie
13
Podręczny słownik terminów AAC - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podręczny słownik terminów AAC
Niedostępny
Brak

Podręczny słownik terminów AAC (komunikacji wspomagającej i alternatywnej) jest pierwszą w Polsce tego rodzaju publikacją, adresowaną do szerokiego grona zarówno specjalistów, jak i rodziców, opiekunów, przyjaciół – osób dzielących codzienność z dziećmi i dorosłymi doświadczającymi trudności w porozumiewaniu się. Jest próbą opisania blisko 1600 pojęć odnoszących się do nowego obszaru w polskiej logopedii i pedagogice osób niepełnosprawnych, jakim jest zastosowanie alternatywnych i wspomagających sposobów porozumiewania się z dziećmi i dorosłymi z zaburzeniami mowy, języka i komunikacji. Sposoby AAC (augmentative and alternative communication) są procesami wielokrotnie złożonymi, obejmującymi różne komponenty dostosowane do potrzeb osób niemówiących. Na konferencjach poświęconych komunikacji wspomagającej zgłaszanych jest wiele problemów, z jakimi na co dzień borykają się nauczyciele, terapeuci udzielający pomocy dzieciom i dorosłym, którzy z różnych powodów nie są w stanie porozumieć się z innymi osobami. Problemy te często pozostają bez rozwiązań. W prowadzonych dyskusjach wymienia się m.in.: brak dostatecznej liczby wykształconych w tym kierunku specjalistów, problemy terminologiczne, zbyt późne podejmowanie decyzji o właściwej terapii w obszarze porozumiewania się, brak materiałów dydaktycznych, programów i opracowań metodycznych, niską świadomość społeczną dotyczącą możliwości kompensowania poważnych zaburzeń w porozumiewaniu się. Podkreśla się również konieczność prac teoretycznych i badań naukowych z tego zakresu oraz współpracy z naukowcami z wielu dziedzin nauki. poleca Impuls Do tej pory nie podjęto prób określenia zakresu terminologicznego wspomagających i alternatywnych sposobów komunikacji, a jest to bardzo istotny krok dla rozwoju tej dziedziny. Prezentowana w niniejszej pracy terminologia jest próbą zmierzenia się z tym trudnym obszarem, ale wierzymy, że jest również wkładem w toczące się dyskusje dotyczące roli AAC w działaniach systemowych, które zapewniałyby wszystkim dzieciom i dorosłym dostęp do specjalistycznych oddziaływań, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Mamy nadzieję, że nasza praca poszerzy znajomość specyfiki prezentowanych haseł, a w efekcie podniesie jakość życia tych osób. Słownik powstawał kilka lat – w tym czasie zbierano hasła, weryfikowano je i tworzono definicje odpowiednie dla polskiej nauki. Wiązało się z tym wiele problemów, przede wszystkim dlatego, że większość haseł zamieszczonych w publikacji wychodzi poza tradycyjnie definiowane w logopedii czy pedagogice terminy. Dobierając hasła, starłyśmy się wprowadzić tylko te, które ściśle wiążą się z koncepcjami i strategiami AAC, stąd też wiele terminów otrzymało nowe znaczenia, inne niż powszechnie stosowane, np. skanowanie, kodowanie. Inne, niemające swoich odpowiedników w języku polskim, występujące jako nazwy własne, albo takie, które już się przyjęły na gruncie polskiego AAC, zachowują oryginalne nazwy, np. „GoTalk”, „Bigmack” czy „e-tran”.

74,00 zł
51,80 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 22,20 zł

14
Antidotum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antidotum
Niedostępny
Brak

Czy można odmówić matce, która straciła ukochanego syna, jeżeli wiemy, jak bardzo ślepa i nierozważna to była miłość? Komisarz Michalski nie miał w sobie wystarczająco dużo obojętności. Uległ i wrócił w rodzinne strony, aby uczynić zadość prośbom kobiety, która tak często doprowadzała go do rozpaczy. Nieszczęśliwy wypadek czy zimna zbrodnia obliczona z premedytacją? Przypadek? Ślepy los obracający kołem czy precyzyjny plan Opatrzności? Zwyczajni ludzie czy barbarzyńcy, którzy w mrocznych zakamarkach bytu dotrwali do naszych czasów? Demony z piekieł, duchy przeszłości czy czysta chemia? Miłość i pożądanie? I obłąkańcze pragnienie władzy. Leje się krew, bohaterowie nie przebierają w środkach. Szczególnie Gładki wbija się w pamięć nożem o dziwnym ostrzu. To jest bardzo stara gra dla dorosłych, w której najważniejsza rozgrywka toczy się właśnie teraz. Trzeba mieć dużo szczęścia, żeby wygrać w decydującej rundzie, odporność na ból i jasny umysł, a pamięć słonia będzie dodatkowym atutem. Całą pulę weźmie zwycięzca, który jako jedyny uniknie kary. Pokonani odejdą w niesławie, winowajcy głowy oddadzą katu. Wielkiemu zdobywcy trofeum wdzięczni rodacy wykują pomnik w królewskim marmurze z Tardos.

32,00 zł
23,36 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,64 zł

15
Światło nocne, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Światło nocne, CD
Natalia Przybysz, Warner Music Polska
Dostępny101 szt.

Światło nocne to nowy album Natalii Przybysz, kolejny po znakomitym krążku Prąd, który uzyskała status Platynowej Płyty. Światło nocne to już drugi album wyprodukowany przez Jurka Zagórskiego. Obok Zagórskiego, do kompozycji i brzmienia, które jest rozwinięciem i kontynuacją nagrodzonego dwoma Fryderykami Prądu, przyczynili się również muzycy – stały skład zespołu – Mateusz Waśkiewicz, Filip Jurczyszyn i Hubert Zemler Płyta jest pełna osobistych i głębokich przeżyć. Piosenki pozostają jednak otwarte do interpretacji. Album zapowiadają dwa single - Przez Sen o którym autorka opowiedziała w głośnym wywiadzie dla „Wysokich Obcasów”, zabierając w ten sposób głos w debacie dotyczącej praw kobiet w Polsce oraz Światło nocne – piosenka o tym, co widoczne i o tym co ukryte. O balansowaniu na krawędzi bycia sobą i udawania. Celem jest bezpieczeństwo. Do piosenki powstał klip wyreżyserowany przez Annę Bajorek. Nakręcony został w nowoczesnym wnętrzu Filharmonii Szczecińskiej. Obok Natalii występuje Iza Szostak, odpowiedzialna również za choreografię. W połowie sierpnia będzie miał premierę kolejny singel – Świat wewnętrzny, do którego również powstanie teledysk. Lista utworów: 1. Vardø 2. Nic osobistego 3. Światło nocne 4. Mandala 5. Dzieci malarzy 6. Świat wewnętrzny 7. Czarny 8. Przez sen 9. S.O.S 10. Dom

46,90 zł
43,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,75 zł

16
Relife 6 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Relife 6
Niedostępny
Brak

Wielkimi krokami zbliża się rocznica szczególnego dnia, który zmienił życie Araty. Z tej okazji Kaizaki postanawia wziąć się w garść i zmierzyć z przeszłością. Tymczasem Oga pod wpływem słów Araty zaczyna uświadamiać sobie kiełkujące w nim uczucia, ale widzi… Kariu spotykającą się z jakimś mężczyzną?!

24,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,7%
oszczędzasz 4,01 zł

17
Kuroko's Basket 22 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuroko's Basket 22
Niedostępny
Brak

Trwa zagorzała walka asów Seirin i Kaijou. Nieoczekiwanie, kontuzja Kise zmienia przebieg meczu! Gdy wszyscy myślą, że Seirin wiele zyska na osłabieniu Kaijou, Phantom Shot Kuroko zostaje unieszkodliwiony. Nikt nie ma zamiaru poddać się w półfinale!

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

18
Odżywianie według jogi. Uzdrawianie relacji z własnym ciałem i jedzeniem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odżywianie według jogi. Uzdrawianie relacji z własnym ciałem i jedzeni...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.14

W tej książce znajdziesz proste ćwiczenia i porady, dzięki którym zmienisz obecne nawyki związane z dbaniem o siebie w zdrowsze i bardziej zrównoważone dla dobra ciała, umysłu i duszy. Są one kluczem do wewnętrznej metamorfozy, nowego podejścia do jedzenia i lepszego samopoczucia. Autorka dzieli się również inspirującymi opowieściami i lekcjami pomocnymi dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie i żyć pełnią życia.

36,90 zł
26,57 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

Wróć do góry