hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.07.29

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 29 lipca 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Puzzle 1500 elementów. Alpy Bawarskie (Trefl), na drugim Pompka do balonów (Fiorello). Kolejny produkt to Zbiór zadań wielopoziomowych z fizyki. Klasa 7-8. Szkoła podstawowa (Wojciech M. Kwiatek, Iwo Wroński) oraz Prowadzenie produkcji zwierzęcej. Kwalifikacja ROL.04. Podręcznik do nauki zawodów technik rolnik, technik agrobiznesu i rolnik. Część 2 (praca zbiorowa).
1
Puzzle 1500 elementów. Alpy Bawarskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Alpy Bawarskie
Trefl, 1500 elementów
Dostępny
69 szt.

Puzzle 1500 elementów. Alpy Bawarskie przedstawiają górski krajobraz. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 85.0 x 58.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi. Piękny prezent dla miłośników gór. Wymiary opakowania: 40.0 x 26.5 cm

27,65 zł
24,06 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,59 zł

10 osób kupiło
2
Pompka do balonów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pompka do balonów
Fiorello
Dostępny
8 szt.

Przedstawiamy pompkę ręczną z końcówką do pompowania balonów. Wymiary opakowania: 5.0 x 29.0 x 5.0 cm

10,99 zł
5 osób kupiło
3
Zbiór zadań wielopoziomowych z fizyki. Klasa 7-8. Szkoła podstawowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiór zadań wielopoziomowych z fizyki. Klasa 7-8. Szkoła podstawowa
Dostępny
96 szt.

Zbiór zadań wielopoziomowych z fizyki zawiera polecenia o zróżnicowanym stopniu trudności, dzięki czemu z publikacji mogą korzystać uczniowie o różnych umiejętnościach i na różnym poziomie zaawansowania. Polecenia zostały oznaczone stosownym stopniem trudności: • polecenia łatwe bez oznaczenia, • polecenia o średnim poziomie trudności oznaczone pustym kółeczkiem, • polecenia trudniejsze oznaczone pełnym kółeczkiem, • polecenia bardzo trudne oznaczone gwiazdką. Zadania doświadczalne oznaczono literą D. Każdy blok zadań ma swój tytuł. Na początku znajduje się krótki opis sytuacji nierzadko z odniesieniami do rzeczywistości bliskiej uczniowi. Po nim następują polecenia, które są niezależne od siebie. Kolejność poleceń jest zgodna z narastającym poziomem trudności i pozwala na coraz głębszą analizę problemu. Zbiór zawiera zarówno zadania obliczeniowe, doświadczalne, jak i problemowe, dzięki czemu uczniowie mają możliwość przećwiczenia i poznania wszystkich typów zadań i poleceń. Częste odwołania do wykresów zarówno w opisie sytuacji, jak i w poleceniach dla ucznia umożliwiają doskonalenie umiejętności sporządzania i analizowania wykresów, co jest bardzo ważne w kontekście obowiązującej podstawy programowej. Zbiór jest podzielony na 10 działów: • Kinematyka • Dynamika • Energia mechaniczna • Energia wewnętrzna • Drgania i fale • Statyka cieczy i gazów • Elektrostatyka • Prąd elektryczny • Elektromagnetyzm • Optyka Oprócz podziału na główne działy zastosowano również podział na mniejsze bloki tematyczne, co ułatwia odnalezienie informacji i konkretnych zadań. W zbiorze zamieszczono odpowiedzi do wszystkich zadań oraz test sprawdzający składający się z 15 zadań (także z odpowiedziami), co zapewnia uporządkowanie zdobytej wiedzy. Na końcu zbioru zebrano w formie tabel wybrane wzory i stałe fizyczne będące pomocą przy rozwiązywaniu zadań.

39,30 zł
34,98 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,32 zł

3 osoby kupiły
4
Prowadzenie produkcji zwierzęcej. Kwalifikacja ROL.04. Podręcznik do nauki zawodów technik rolnik, technik agrobiznesu i rolnik. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prowadzenie produkcji zwierzęcej. Kwalifikacja ROL.04. Podręcznik do n...
Dostępny
287 szt.

Nowoczesny podręcznik do nauki zawodów technik rolnik, technik agrobiznesu i rolnik. W części 2. omówiono hodowlę trzody chlewnej, owiec, kóz, drobiu i koni. Duży nacisk położono na odpowiedni dobór rasy zwierzęcia w celu osiągniecia pożądanych efektów hodowli. Dokładnie opisano też kierunki użytkowania zwierząt. Skrótowo scharakteryzowano sprzęt jeździecki i uprzęże. Publikacja wprowadza w podstawowe zagadnienia związane z wykorzystaniem produktów pochodzenia zwierzęcego – mleka, wełny, skór, mięsa, tak by przyszły rolnik mógł racjonalnie zaplanować produkcję w swoim gospodarstwie. Omawia także produkcję ekologiczną – zawiera wiele cennych wskazówek dotyczących doboru ras zwierząt pod kątem ich hodowli w gospodarstwie ekologicznym.

58,70 zł
52,24 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,46 zł

1 osoba kupiła
5
Spałem w pokoju Hitlera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Spałem w pokoju Hitlera
Dostępny
1 szt.

Wspaniała książka. Przezabawna, a jednocześnie przeraźliwie niepokojąca. Tenenbom to pisarz szalony, bystry, sarkastyczny, ujmujący, mocny, oskarżycielski, krytyczny do bólu, świetny! "National Review"

42,00 zł
21,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 21,00 zł

1 osoba kupiła
6
Ten co walczy z Potworami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ten co walczy z Potworami
Dostępny
5 szt.

Pozycja obowiązkowa dla miłośników prozy Davida Webera i Marcina Ciszewskiego Świat, do którego wszyscy przywykli, zawalił się, gdy gigantycznych rozmiarów burza czasoprzestrzenna, przez ocalałych nazwana Restartem, zniszczyła Ziemię. Tylko niektóre państwa przetrwały, by odkryć, że ich sąsiedztwo nie jest już takie, jak dawniej. Obok dinozaurów i zwierząt z odległych czasów pojawili się też przybysze z zaawansowanej technologicznie przyszłości oraz nie tak odległej, mrocznej przeszłości. Jakby tego było mało, wszędzie można spotkać zombie, magów, wampiry i "psionów". Do tego ostatniego gatunku należy nastoletnia kryminalistka z supermocami, którą major Janusz Zielonogórski na potrzeby śledztwa ochrzcił "sierotką Marysią". Szybko okazuje się, że tajemnica jej pojawienia się sięga głębiej niż wszyscy przypuszczają, a jej moce budzą zainteresowanie mocarstw rządzących nowym światem? Piotr Muszyński - autor dobrze ocenianej powieści "Gambit mocy", dziennikarz, tester gier komputerowych i job hopper. Z wykształcenia magister historii, a z zamiłowania bloger, publicysta i troll internetowy. Jeden z założycieli kontrowersyjnego serwisu Tanuki.pl oraz twórca tekstów do licznych gazet, portali, serwisów hobbystycznych i blogów profesjonalnych oraz książek kucharskich. Interesuje się historią społeczną, teorią sztuki wojennej i dawnymi wierzeniami.

45,00 zł
34,20 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 10,80 zł

7
W związku z ciałem. Jak zrozumieć własne ciało - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W związku z ciałem. Jak zrozumieć własne ciało
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.15

Z nikim nie jesteśmy w bliższej relacji niż z nim. Wie o nas wszystko. Jest z nami od pierwszych chwil życia do ostatnich. Ciągle przy nas, wokół nas, w nas. Albo my w nim. Zazwyczaj pomocne i niezauważalne, dyskretnie robi to, co do niego należy. Czasem dotkliwie potrafi przypomnieć nam o swojej obecności. Pozwala widzieć, słyszeć, mówić i poruszać się. Jest naszym domem i zamkiem. Żywi i broni. To nasze ciało. Czy nie odpłacamy mu pięknym za nadobne? Czy zaspokajamy jego potrzeby i troszczymy się, by dobrze i długo nam służyło? Czy nie narażamy go na stres, przemęczenie, przeciążenia, na aktywność w szkodliwych warunkach? Autorzy książki W związku z ciałem skupiają się na wybranych aspektach naszej relacji z własnym ciałem. Pokazują, jak ważne jest traktowanie ciała jako jedności psychiki i fizyczności. Podpowiadają, jak radzić sobie z dotkliwymi problemami: zaburzeniami akceptacji własnego ciała, bólem, permanentnym zmęczeniem. Mówiąc krótko: pomagają nam zrozumieć nasze własne ciało. Troszczmy się zatem o ten związek. Ważniejszego nie ma.

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

8
Kapitan Hal. Kulisy fałszowania prawdy o Powstaniu Warszawskim '44 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Hal. Kulisy fałszowania prawdy o Powstaniu Warszawskim '44
Dostępny
29 szt.

Książka opowiada losy Wacława Stykowskiego, kapitana „Hala”, dowódcy batalionu AK im. gen. Józefa Sowińskiego oraz 2 Rejonu Obwodu Wola AK podczas Powstania Warszawskiego. W pierwszej części książki autor przybliża sylwetkę kapitana „Hala”, przedstawia obszerne relacje Stykowskiego z czasów Powstania i po Powstaniu, a także prezentuje nieznane dotąd dokumenty archiwalne. W drugiej części książki autor mierzy się z opinią – powstałą m.in. za sprawą artykułu Michała Cichego pt. Polacy – Żydzi: czarne karty Powstania, który został opublikowany w latach dziewięćdziesiątych w „Gazecie Wyborczej” – jakoby Stykowski w czasie Powstania zgromadził wokół siebie niewielki oddział przyboczny złożony z wolskich kryminalistów, którzy mieli dopuścić się zbrodni na ludności cywilnej. Autor broni honoru kapitana „Hala”, wchodzi w polemikę także z innymi publikacjami, za każdym razem opierając się na wiarygodnych źródłach historycznych oraz rzetelnej analizie faktów.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

9
W imię czego ta ofiara? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W imię czego ta ofiara?
Dostępny
5 szt.

Wybitny historyk Paweł Jasienica napisał, że Powstanie było "militarnie skierowane przeciw Niemcom, politycznie przeciw ZSRR, faktycznie przeciw Polsce". Czemu sprawcy bitwy, która przyniosła setki tysięcy zabitych, tysiące rannych i kalek, zniszczenie całego miasta z wielowiekowym dorobkiem kultury narodowej, nie przynosząc przy tym praktycznie żadnych wymiernych korzyści, nie mogą do dziś stanąć przed sądem historii? Książka prezentuje najbardziej charakterystyczne opinie, jakie w stosunku do powstania formułowali działacze ruchu narodowego.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

10
Postępowanie administracyjne, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Postępowanie administracyjne, wydanie 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Podręcznik omawia wszystkie etapy postępowania administracyjnego - z uwzględnieniem zmian wynikających z ustawy z 7 kwietnia 2017 r. o zmianie ustawy - Kodeks postępowania administracyjnego oraz niektórych innych ustaw, tj.: - struktura podmiotowa postępowania administracyjnego (organ prowadzący, strony i podmioty na prawach strony), - czynności procesowe postępowania administracyjnego (m.in. rodzaje czynności i ich utrwalanie, pisma, terminy procesowe, bezczynność organów i przewlekłe prowadzenie postępowania), - przebieg postępowania w sprawie administracyjnej (m.in. wszczęcie i rozpoznanie postępowania, postępowanie uproszczone, przerwanie ciągłości, mediacja, orzekanie), - orzeczenia administracyjne (decyzja administracyjna, postanowienie administracyjne, ugoda administracyjna i milczące załatwienie sprawy), - weryfikacja orzeczeń administracyjnych w zwyczajnym trybie postępowania (odwołanie, wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy, zażalenie), - weryfikacja orzeczeń administracyjnych w nadzwyczajnych trybach postępowania (wznowienie postępowania, stwierdzenie nieważności orzeczenia, stwierdzenie wygaśnięcia decyzji, wzruszalność i uchylenie decyzji, fakultatywne tryby uchylenia lub zmiany decyzji ostatecznej oraz "wywłaszczenie" prawa), - postępowanie w sprawach wydawania zaświadczeń oraz skarg i wniosków. Novum opracowania jest przedstawienie całego systemu postępowań administracyjnych na tle różnych faz działania oraz wewnętrznego zróżnicowania norm prawa administracyjnego.

79,00 zł
71,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,90 zł

11
Wakacje u starożytnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wakacje u starożytnych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.13

Czasem wystarczy odrobina magii i szczypta fantazji, by odrobić zadanie domowe i zyskać wiedzę, jakiej mogą pozazdrościć koledzy z klasy. Właśnie nietypowa, wakacyjna praca domowa sprawiła, że grupka przyjaciół za sprawą tajemniczego przedmiotu przenosi się w dawne czasy i ma możliwość poznać historię starożytnego Egiptu, Grecji i Rzymu namacalnie, bez ubarwień i nie na podstawie suchych, internetowych informacji. Zabiorą cię w tę niezwykłą podróż do świata piramid i starożytnych budowli, do nieskażonych cywilizacją ogrodów owocowych i oliwnych, dowiesz się o typowych dla tamtych czasów obrzędach. Wakacje u starożytnych to opowieść o sile prawdziwej przyjaźni i o tym, jak niemożliwe przybiera realne kształty. Wciągająca od pierwszych stron, pomysłowa, mądra. Idealna dla starszych i młodszych. Agnieszka Krizel

25,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

12
Skandalista - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skandalista
Dostępny
26 szt.

Przyciągnął mnie ku sobie. Odwróciłam się tyłem, czując jego rozgrzane ramiona obejmujące moje plecy. Momentalnie, na rękach pojawiła się gęsia skórka, unosząc do góry szpaler delikatnych jasnych włosków. Zamknęłam oczy. Thomas odgarnął na bok moje wilgotne włosy, robiąc sobie dostęp do szyi...

25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

13
Karolinki z Karolkiem wojowanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karolinki z Karolkiem wojowanie
Dostępny
18 szt.

- Dzień dobry, robaczki - powiedziała szczotka. - O, widzę, że nieźle się tu urządziliście. - My? - Robaczki były wyraźnie przestraszone. - Nie, nie. Jesteśmy maleńkimi biednymi robaczkami, które siedzą sobie grzecznie w kącikach i...

25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

14
Rum Doodle. Zdobycie najwyższego szczytu świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rum Doodle. Zdobycie najwyższego szczytu świata
Dostępny
13 szt.

Kultowa wśród wspinaczy historia zdobycia Rum Doodle - najwyższego szczytu świata. Na wyprawę porywa się siedmiu angielskich dżentelmenów, między innymi lekarz, który zawsze jest chory, nawigator, który zawsze się gubi, i dyplomata, który z każdym się kłóci. W towarzystwie trzech tysięcy tragarzy usiłują zdobyć dwunastotysięcznik. W. E. Bowman stworzył niepowtarzalną parodię literatury górskiej. Klasyka brytyjskiego humoru.

36,00 zł
25,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,80 zł

15
Słownik terminów zwrotów i sentencji prawniczych łacińskich oraz pochodzenia łacińskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik terminów zwrotów i sentencji prawniczych łacińskich oraz pocho...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.04

Słownik ten jest zbiorem terminów, zwrotów i sentencji prawniczych, pomyślanym jako podręczna pomoc i poradnik. Zebrano w nim najczęściej spotykane i powszechnie używane w języku prawniczym pojęcia łacińskie oraz pochodzenia łacińskiego. W publikacji wyróżniono trzy części: - pierwsza obejmuje terminy i zwroty łacińskie, - druga zawiera wybór łacińskich sentencji prawniczych, - trzecia przedstawia polską terminologię prawniczą pochodzenia łacińskiego. Ta ostatnia część nie jest spotykana w innych zbiorach tego rodzaju. We wszystkich częściach zastosowany został system wzajemnych odesłań, ułatwiający poruszanie się po hasłach słownika i odnalezienie ich w każdym układzie. Ma to ułatwić zapoznanie się z terminologią prawniczą łacińską oraz pochodzenia łacińskiego, a przez to również korzystanie z podręczników i innej literatury prawniczej.

49,00 zł
44,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

16
Wolność w prawie administracyjnym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wolność w prawie administracyjnym
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.22

Publikacja przedstawia dorobek kolejnego, siódmego już, Krakowsko-Wrocławskiego Spotkania Naukowego Administratywistów, które odbyło się w Krakowie w czerwcu 2016 r. Wzięli w nim udział pracownicy naukowi i doktoranci Instytutu Nauk Administracyjnych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Katedry Prawa Administracyjnego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Opracowania zebrane w książce prezentują zagadnienie wolności z wielu różnych perspektyw i stanowią całość pozwalającą dobrze się zorientować co do rangi pojęcia wolności w tej dziedzinie prawa: wolności rozumianej ogólnie i filozoficznie oraz różnych partykularnych wolności, wynikających z norm prawa administracyjnego. Praca powstała w czasie, w którym zagadnienie honorowania wartości podstawowych w życiu społecznym jest niezwykle aktualne. Jest to również czas, w którym prawnicy, jak nigdy dotąd, powinni dbać o te wartości, a także o to, żeby nie były one podważane ani niszczone. W tym właśnie czasie nie trzeba podkreślać, że szeroko rozumiana wolność należy do najbardziej doniosłych spośród nich.

149,00 zł
134,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,90 zł

17
Era Siebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Era Siebie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

Zapomnijcie o głębinach morza lub przestrzeni kosmicznej - ostateczną granicą ludzkości jest ŚWIADOMOŚĆ. Ludzkość jest gotowa na ogromną przemianę. Potencjał transformacji dla każdego z nas jest czymś bardzo realnym. Możemy żyć w pełnej integracji naszego ciała, umysłu i Odwiecznego Ja oraz przejąć pełną odpowiedzialność za siebie i swoje życie. Integracja jest naturalnym wynikiem zauważania i przyzwalania na własne ISTNIENIE. Książka Era Siebie ukazuje, jak prosty może być to proces. Era SIEBIE jest czasem miłości do siebie, poznania siebie, pozwolenia sobie na bycie wszystkim, czym się jest i doświadczania całej radości, jaką możemy sobie podarować. Ta Nowa Era nie jest czymś skomplikowanym. To czas powrotu do fundamentów swojego istnienia - do samego siebie. Nie jesteśmy już kimś niekompletnym lub niewystarczającym. Nie potrzebujemy naprawy ani udoskonalenia. Nie musimy "pracować nad sobą". Koniec z męczącym niezdecydowaniem, zwątpieniem, oszukiwaniem samego siebie czy graniem roli ofiary. Nowego rodzaju zaufanie do siebie pozwala na prawdziwą wolność świadomych interakcji, związków i współtworzenia z innymi ludźmi. Ewolucja świadomości pozwala na prawdziwe uwolnienie od zbiorowych ograniczeń. Verla Ell Rey czerpie radość z przyzwalania na to, co nieoczekiwane - nawet z bycia autorką biografii, jeśli tego właśnie zechce jej Prawdziwe Ja. Verla chciałaby, abyś poznał jej Prawdziwe, Odwieczne Ja, o imieniu Ell. Ell jest tym, czym nie jest jej ukochana ludzka ekspresja. Ell jest śmiała, beztroska i elegancka. Zawsze mówi czystym, głębokim i pełnym klarowności głosem. Nigdy nie cenzuruje samej siebie ze względu na tych, którzy jej słuchają. Verla natomiast należy do tzw. miłych ludzi, którzy nie lubią nikogo denerwować i publicznie tracić zimnej krwi. W kontakcie z innymi jest zazwyczaj nieśmiała i martwi się tym, że "powiedziała coś niewłaściwego". Byłaby szczęśliwa, gdyby każdy ją lubił i ma nadzieję, że może to osiągnąć poprzez stanie się jeszcze "milszą" dla innych. Kiedy jest z Ell wciąż czasem płacze z radości, ponieważ Ell kocha ją tak, jak nikt inny. Patrząc oczami Ell, Verla może postrzegać siebie z taką samą miłością. To najsłodszy dar, jakiego kiedykolwiek mogłaby się spodziewać. Dzięki miłości do samej siebie Verla Ell Rey zdała sobie sprawę ze swojego nieograniczonego potencjału. Więcej na: www.verlaellrey.com

40,00 zł
32,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

18
Ona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ona
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.10

Szpitalna izolatka, szum sprzętu medycznego, bezimienne twarze – czy to był sen, czy świat rzeczywiście nie potrafi wyeliminować żądzy posiadania, która pozbawia ludzi empatii, miłości i cech człowieczeństwa? Ona to intrygująca i trzymająca w napięciu opowieść o odwiecznej, osadzonej współcześnie walce dobra ze złem. Świat medyczny przenika się tu ze światem wielkiego biznesu. Akcja rozpoczyna się w momencie, kiedy prace nad szczepionką RHB dobiegają końca. W niewyjaśnionych okolicznościach ginie jej wynalazca, a jego najbliższa współpracownica ucieka ze szpitalnego łóżka... Weszła na korytarz. Odczuła paraliżujące drżenie nóg. „Chwilowy lęk”, przemknęło jej przez myśl. Od kilkunastu miesięcy przemierzała ten hol. Teraz wydał jej się obcy i niebezpieczny. Nogi odmawiały posłuszeństwa, a kroki stawały się coraz bardziej ociężałe. „Jeszcze dwie sale i zaraz się przekonam", kołatało jej w głowie. Zajrzała do środka. Nie pomyliła się. W jedenastce nie było pacjentki.

36,90 zł
32,84 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,06 zł

19
Okładka na podr B5 regulowana nr 9 (25szt) NARNIA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okładka na podr B5 regulowana nr 9 (25szt) NARNIA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.20

Okładki regulowane. Wykonane z folii wysokoprzeźroczystej. Zakładka z folii kolorowej. Do każdego opakowania dołączany jest spis książek pasujących do danej okładki. Ten rozmiar pasuje na: Plastyka - Lubię Tworzyć kl 5,6 MACJęzyk Polski - kl 4 MACMatematyka - kl.4 MACHistoria - kl. 4 MACPrzyroda - kl. 4 MACMuzyka - kl.4 MACInformatyka kl. 4 MACPlastyka kl. 4 MACTechnika kl.4 MACJ. niemiecki Wir Neu LeklorklettJ. niemiecki smart Leklorklett

56,70 zł
Powiadomienie
20
Koperty Safebag B4, białe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperty Safebag B4, białe
Bong, 50
Niedostępny
Brak

Safebag, bezpieczna koperta, kolor biały, 50 sztuk w opakowaniu zbiorczym. Wymiary: 27.5 x 37.5 x 3.5 cm. Chcesz wysłać coś, co stanowi dla Ciebie wysoką wartość? Obawiasz się, że ktoś zechce zajrzeć do przesyłki przed adresatem? Wybierz kopertę Safebag! Koperty Safebag to połączenie najwyższej jakości produktu, bezpieczeństwa, funkcjonalności i dbałości o estetykę.

50,80 zł
Powiadomienie
21
Szablony fryzjerskie. Technik usług fryzjerskich. Fryzjer. Asystent fryzjera. Zeszyt ćwiczeń. Część 2, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szablony fryzjerskie. Technik usług fryzjerskich. Fryzjer. Asystent fr...
Dostępny
140 szt.

Publikacja skierowana do uczniów i słuchaczy kształcących się w zawodach z branży fryzjerskiej. Szablony fryzjerskie. Część 2 to zbiór ćwiczeń poświęcony technikom fryzjerskim, w tym: diagnozie fryzjerskiej, pielęgnacji włosów i ich strzyżeniu, przekształcaniu struktury włosów, układaniu fryzur, przedłużaniu i zagęszczaniu, rozjaśnianiu i farbowaniu włosów. Dzięki szablonom fryzjerskim uczeń i słuchacz mogą sprawdzić swoje umiejętności, takie jak: dobór właściwych technik i sposobów wykonywania zabiegów fryzjerskich, sprzętu i akcesoriów czy proponowanie klientom odpowiedniego koloru podczas koloryzacji włosów. Dodatkowo autorki zamieściły tradycyjne rodzaje ćwiczeń, poświęcone sprawdzaniu wiedzy nabytej podczas zajęć szkolnych i kursów zawodowych. Przypomnienie tych informacji jest niezbędne przed przystąpieniem do wykonania usługi fryzjerskiej.

54,70 zł
48,68 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,02 zł

22
Pole śmierci. Nieznana bitwa Polaków z Czerwonymi Khmerami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pole śmierci. Nieznana bitwa Polaków z Czerwonymi Khmerami
Dostępny
4 szt.

Pierwsza polska bitwa po II wojnie światowej „Polska misja wojskowa w Kambodży (1992-1993) była przygotowana koszmarnie. Pojechali ludzie, którzy nigdy nie mieli broni w ręku, a nawet nie znali angielskiego. Brakowało jedzenia i sprzętu. Wartownik stał z bambusowym kijem, namioty pleśniały, auta się psuły, śmigłowce spadały. Sztab nie wiedział, co wyprawiają oddziały, bo nie miał radiostacji. A nasi żołnierze ćpali, chlali i urzędowali w burdelach, a potem uciekali, nie płacąc. Jednego trzeba było odbijać zbrojnie. Jednak gdy polską bazę zaatakowali Czerwoni Khmerzy, daliśmy im łupnia. Mimo że rozkaz brzmiał: Poddać się!. Kambodża była polską Mission: Impossible. Bez broni i bez łączności nasi żołnierze stanęli naprzeciw wojsk największego żyjącego zbrodniarza na świecie – Pol Pota. W treść Pola śmierci trudno wam będzie uwierzyć, ale wszystko odbyło się właśnie tak. Na tę książkę warto było czekać dwadzieścia pięć lat”. – płk Wiesław Słoniewski, były dowódca oddziału z Siem Reap, instruktor GROM Piotr Głuchowski (1967), redaktor „Gazety Wyborczej”, pisarz i reporter, laureat najważniejszych nagród dziennikarskich (Grand Press, MediaTory), autor i współautor bestsellerowych reportaży książkowych (Ojciec Tadeusz Rydzyk. Imperator; Karbala). Pisze także kryminały.

39,99 zł
22,79 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 17,20 zł

23
Alles klar Neu. Podręcznik do szkół ponadgimnazjalnych, część 3, zakres podstawowy + CD (wydanie II) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alles klar Neu. Podręcznik do szkół ponadgimnazjalnych, część 3, zakre...
Dostępny
2 szt.

Ciekawy podręcznik, napisany z humorem, skonstruowany tak, by nauka języka była skuteczna. Przygotowuje do matury na poziomie podstawowym i prowadzi do poziomu B1 w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego. Podręcznik składa się z sześciu rozdziałów poświęconych takim kręgom tematycznym, jak: szkoła (oceny i wymagania, życie szkoły, kształcenie pozaszkolne), praca (zawody i związane z nimi czynności, warunki pracy i zatrudnienia, praca dorywcza), nauka i technika (odkrycia naukowe, wynalazki), człowiek (uczucia, emocje; problemy etyczne), życie (rodzinne i towarzyskie, styl życia), zdrowie i niepełnosprawność, państwo i społeczeństwo, kraje niemieckiego obszaru językowego, podróżowanie i turystyka (informacja turystyczna, wycieczki, zwiedzanie). W aktualnym wydaniu, przystosowanym do wymagań MEN dotyczących podręczników wieloletnich, wszystkie zadania maturalne są zgodne z Informatorem o egzaminie maturalnym z języka niemieckiego od roku szkolnego 2014/2015 Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Numer dopuszczenia: 679/5/2014/2016

51,70 zł
46,01 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,69 zł

24
Oxford Show and Tell 2 Literacy book A - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oxford Show and Tell 2 Literacy book A
Dostępny
1 szt.

Show and Tell taps into children?s natural curiosity, asking a question such as ?who makes you happy?? or ?what do our senses tell us?? as the focus for each unit. Activities encourage children to explore the question while learning the language they need to think and talk about it. End-of-unit class projects consolidate learning and encourage children to work collaboratively. Opportunities to ?Show and Tell? allow them to present their projects in class or at home, and to talk about what they have learned ? in English! Stories, hand-eye coordination practice and letter formation activities lead to reading and writing simple sentences. Problem-solving activities encourage children to think critically and creatively. Values lessons teach children how to behave both inside and outside the classroom.

68,90 zł
62,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,89 zł

25
Oxford Show and Tell 2 Numeracy book A - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oxford Show and Tell 2 Numeracy book A
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.18

Show and Tell taps into children?s natural curiosity, asking a question such as ?who makes you happy?? or ?what do our senses tell us?? as the focus for each unit. Activities encourage children to explore the question while learning the language they need to think and talk about it. End-of-unit class projects consolidate learning and encourage children to work collaboratively. Opportunities to ?Show and Tell? allow them to present their projects in class or at home, and to talk about what they have learned ? in English! Stories, hand-eye coordination practice and letter formation activities lead to reading and writing simple sentences. Problem-solving activities encourage children to think critically and creatively. Values lessons teach children how to behave both inside and outside the classroom.

64,40 zł
57,96 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,44 zł

26
Oxford Show and Tell 3 Numeracy book B - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oxford Show and Tell 3 Numeracy book B
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.18

Show and Tell taps into children?s natural curiosity, asking a question such as ?who makes you happy?? or ?what do our senses tell us?? as the focus for each unit. Activities encourage children to explore the question while learning the language they need to think and talk about it. End-of-unit class projects consolidate learning and encourage children to work collaboratively. Opportunities to ?Show and Tell? allow them to present their projects in class or at home, and to talk about what they have learned ? in English! Stories, hand-eye coordination practice and letter formation activities lead to reading and writing simple sentences. Problem-solving activities encourage children to think critically and creatively. Values lessons teach children how to behave both inside and outside the classroom.

64,40 zł
57,96 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,44 zł

27
Nuovo Affresco Italiano A2. Podręcznik + CD mp3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nuovo Affresco Italiano A2. Podręcznik + CD mp3
Dostępny
3 szt.

Kompletny kurs z silnym naciskiem na naukę słownictwa i gramatyki w połączeniu z czasem poświęconym na rozwój czterech sprawności językowych. Progresja gramatyczna jest stopniowa i oceniana po każdym rozdziale i pozwala na elastyczne wykorzystanie kursu w zależności od celów dydaktycznych. Kurs podzielony jest na 6 poziomów według wskazań Common European Framework. Podręcznik A2 składa się z 12 jednostek dydaktycznych. Wszystko zaczyna się od aktywacji słownictwa i powtórki. Na końcu każdego tomu przydatny słowniczek z fonetycznej transkrypcji i translacji słów używanych w książce.

151,00 zł
132,88 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 18,12 zł

28
Kolekcja przedszkolaka. Karty pracy trzylatka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcja przedszkolaka. Karty pracy trzylatka
Dostępny
20 szt.

Kolekcja przedszkolaka. Karty pracy trzylatka to publikacja w bloczku, z atrakcyjnymi naklejkami. Zapewnia pełną realizację podstawy programowej i wspieranie kluczowych obszarów rozwoju. • Publikacja w bloczku, na grubszym kartonie, jedna na cały rok. • Możliwość wyrwania pojedynczej strony ułatwia organizację pracy. • Zadania i ćwiczenia starannie dobrane do wieku i możliwości trzylatków. • Grubszy, trwalszy papier zapewnia dzieciom wygodną i efektywną pracę. • Polecenia łatwiejsze i trudniejsze pomagają indywidualizować oczekiwania wobec dzieci. • Atrakcyjne projekty plastyczne zachęcają do twórczej aktywności, a kolorowe naklejki dodatkowo motywują do pracy.

73,00 zł
69,35 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,65 zł

29
Piórnik płaski. Street Active Lightning - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik płaski. Street Active Lightning
Eurocom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.27

Piórnik płaski Street Active Lightning, zamykany na suwak. Wymiary: 23.0 x 11.0 cm

13,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,7%
oszczędzasz 1,91 zł

30
Guess What! American English. Level 5. Student's Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Guess What! American English. Level 5. Student's Book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.15

Engaging facts, amazing photography and captivating real-life video take young learners on a journey to explore the world as they learn English. Are you ready to explore? What makes our bodies move? Why do whales jump out of water? Guess What! is a six-level course that invites children to explore the world through engaging facts, amazing photography, and captivating video. The highly photographic Student's Book Level 5 brings lessons to life with engaging characters, topics that spark children's curiosity, and a wide variety of activities, including humorous contextual dialogs, songs, chants, games, stories illustrating social values, functional dialogs, and role play. There are plenty of opportunities for developing children's thinking skills and their knowledge of other subjects in the CLIL lessons.

46,00 zł
41,40 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,60 zł

31
Tornister szkolny anatomiczny Star Wars - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
277,02 zł
235,47 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 41,55 zł

32
Ucho, dynia, 125! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ucho, dynia, 125!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.19

Jacek Kosmala chciał krzyczeć, że nie chce, że się nie zgadza, ale nie mógł. Jego okrągła i rumiana twarz wydłużyła się w psi pyszczek, nogi stawały się coraz krótsze, ręce skurczyły się w błyskawicznym tempie i stały się małymi, krzywymi łapkami. Całe ciało było teraz długie i pokryte żółtą sierścią. Jednocześnie Jacek poczuł, że jest mu bardzo niewygodnie tak stać na dwóch nogach, i wobec tego stanął na czworakach. - Co się ze mną dzieje? - krzyknął zdumiony i przestraszony, ale zamiast krzyknąć, głucho warknął.

21,50 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,6%
oszczędzasz 5,51 zł

33
Puzzle 1000 elementów. Zimowy krajobraz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Zimowy krajobraz
Trefl, 1000 elementów
Niedostępny
Brak

Puzzle 1000 elementów z obrazem przedstawiającym piękny zimowy krajobraz. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 68.0 x 48.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi. Rozmiar opakowania: 27.0 x 6.0 x 40.1 cm Trefl SA to jeden z największych producentów puzzli w Europie i wiodący producent gier planszowych w Polsce.

24,88 zł
21,65 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,23 zł

34
Piłka Fuzzy Ball S'cool Wink. Żółta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka Fuzzy Ball S'cool Wink. Żółta
D.RECT
Niedostępny
Brak

Bardzo lekkie i miękkie, wypełnione powietrzem piłki idealnie nadają się do zabawy. Zewnętrzna warstwa z futerkowej powłoki. Charakterystyczna mina dodatkowo stymuluje dziecko. Średnica 23.0 cm Wymiary opakowania: 23.0 x 23.0 x 23.0 cm

29,30 zł
Powiadomienie
35
Piłka Fuzzy Ball S'cool Heart. Żółta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka Fuzzy Ball S'cool Heart. Żółta
D.RECT
Niedostępny
Brak

Bardzo lekkie i miękkie, wypełnione powietrzem piłki idealnie nadają się do zabawy. Zewnętrzna warstwa z futerkowej powłoki. Charakterystyczna mina dodatkowo stymuluje dziecko.Średnica 23.0 cm Wymiary opakowania: 23.0 x 23.0 x 23.0 cm

29,30 zł
Powiadomienie
36
Kalendarz 2021 KS055B ścienny trójdzielny, krokusy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2021 KS055B ścienny trójdzielny, krokusy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.11

Kalendarz wiszący ścienny z kalendarium w układzie trójdzielnym z ozdobną główką, wypukłą i lakierowaną. Kalendarz jest składany do formatu A4. Plecki kalendarza w kolorze szarym. Kalendarium ze zrywanymi kartkami w układzie trzymiesięcznym. Wymiary główki: 29.5 x 21.0 cm Wymiary kalendarium: 28.0 x 13.5 cm Wymiary kalendarza: 85.0 x 29.5 cm

11,09 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,9%
oszczędzasz 2,10 zł

37
Bliskie rozmowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bliskie rozmowy
Dostępny
6 szt.

Bliskie rozmowy napisało życie i najważniejszy głos, głos serca, który przez kilka lat próbował przedostać się przez halucynacje i iluzje umysłu. W końcu pewnego dnia udało się, bo nastąpiło otwarcie ciała, umysłu i duszy na mądrość serca. Droga do poczucia własnej wartości, spokoju, harmonii, akceptacji, zrozumienia i miłości nie była łatwa, ale z pewnością była potrzebna.

32,90 zł
26,98 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,92 zł

Wróć do góry