hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.07.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 25 lipca 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Śpiewanki Misia i Margolci, CD (Miś i Margolcia), na drugim Patofizjologia kliniczna. Podręcznik dla studentów medycyny (Barbara Zahorska-Markiewicz, Ewa Małecka-Tendera, Magdalena Olszanecka-Glinianowicz, Jerzy Chudek). Kolejny produkt to Langman. Embriologia, wydanie XIII (T.W. Sadler) oraz Ćwiczenia sprawności komunikacyjnych Część 4 (Magdalena Bury, Sylwia Filipczak, Katarzyna Gozdek-Szumiak).
1
Śpiewanki Misia i Margolci, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śpiewanki Misia i Margolci, CD
Miś i Margolcia, MTJ Agencja Artystyczna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.11

Ulubieńcy dzieci powracają z nowymi piosenkami! Album „Śpiewanki Misia i Margolci 2” to radosna muzyczna przygoda pełna zabawy w towarzystwie sympatycznych kukiełek, gwiazd programów dziecięcych. Miś i Margolcia już od ponad 20 lat spotykają się z najmłodszymi widzami TVP. Wesoły niedźwiadek i rezolutna rudowłosa lalka zdobyli sympatię nie tylko maluchów, ale także ich rodziców i dziadków. Najnowsze wydawnictwo MTJ to aż 20 utworów, wśród nich usłyszmy m.in.:„Piosenka na kolorowe lato”, „Deszcz i nuda”, „Marzenie słonia”, „Rower pełen weny”, „Domowa orkiestra” i „Piesek z kresek”. „Śpiewanki Misia i Margolci 2” to doskonała wakacyjna muzyczna propozycja dla najmłodszych i najlepszy wybór, który doskonale sprawdzi się podczas wspólnego, rodzinnego śpiewania. Trakclista: 1. Piosenka na kolorowe lato 2. Auto na sznurku 3. Figlarny wiatr 4. Deszcz i nuda 5. Domowe roboty 6. Piesek z kresek 7. Domowa orkiestra 8. Ślimak bez butów 9. Marzenie słonia 10. Na cymbałkach 11. Jaskółka i deszcz 12. Lato ślimaka 13. O rzepie co się czepiał 14. Psotka kózka 15. Stonoga 16. Malutka piosenka 17. Zgadywanka na wsi 18. Śpiewam na łące 19. Rower pełen werwy 20. Na spacerze

36,40 zł
34,58 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,82 zł

4 osoby kupiły
2
Patofizjologia kliniczna. Podręcznik dla studentów medycyny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Patofizjologia kliniczna. Podręcznik dla studentów medycyny
Dostępny
101 szt.

Patofizjologia to nauka o przyczynach i mechanizmach prowadzących do powstawania chorób oraz wywołanych przez nie ogólnoustrojowych zaburzeniach regulacyjnych. Zrozumienie mechanizmu rozwoju stanów chorobowych i związanych z nimi objawów ułatwia właściwe postępowanie diagnostyczne i terapeutyczne. W podręczniku zintegrowano wiedzę z zakresu nauk podstawowych. Stanowi on wprowadzenie do problemów klinicznych. Jest skierowany zarówno do studentów uczelni medycznych, jak i do lekarzy pragnących uaktualnić swoją wiedzę z zakresu patofizjologii.

134,00 zł
3 osoby kupiły
3
Langman. Embriologia, wydanie XIII - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Langman. Embriologia, wydanie XIII
Dostępny
151 szt.

Publikacja to tłumaczenie 13. wydania Langman’s Medical Embryology, nowoczesnego podręcznika będącego standardem w nauczaniu embriologii na uczelniach medycznych całego świata. Książka stanowi także bazę dla lekarzy pragnących pogłębić swoją wiedzę dotyczącą rozwoju embrionalnego poszczególnych narządów i mechanizmów powstawania wad wrodzonych. Niniejsze wydanie zawiera ponad sto nowych i uaktualnionych ilustracji, dodatkowe obrazy kliniczne i zdjęcia wczesnego rozwoju zarodkowego, a także poszerzony rozdział poświęcony układowi krwionośnemu. W podręczniku uwzględniono najnowszą wiedzę z zakresu biologii molekularnej i genetyki. W podręczniku: • wybrane aspekty medyczne opisujące np. wady wrodzone i zaburzenia rozwojowe, • przystępnie wyjaśnione zagadnienia kliniczne uzupełnione zdjęciami, mikrofotografiami i rycinami, • po każdym rozdziale zadania do wykonania i ich szczegółowe rozwiązania zamieszczone na końcu podręcznika, • poszerzony glosariusz ważnych terminów.

149,00 zł
3 osoby kupiły
4
Ćwiczenia sprawności komunikacyjnych Część 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia sprawności komunikacyjnych Część 4
Dostępny
2 szt.

Ćwiczenia sprawności komunikacyjnych to zbiór zadań dla młodzieży i dorosłych cierpiących na zaburzenia sprawności komunikacyjnych w związku z zespołem czołowym, pragnozją, spektrum zaburzeń autystycznych oraz innymi trudnościami ograniczającymi zdolność do wchodzenia w interakcje z innymi ludźmi. Pracując z terapeutami czy logopedami, pacjenci usprawniają swoje zachowania językowe. O ćwiczeniach: - poprawiają umiejętności stosowania społecznych, sytuacyjnych i pragmatycznych reguł w zachowaniach językowych, - rozwijają zdolności interpretacyjne i kreujące zachowania werbalne i niewerbalne (prozodyczne, kinetyczne i proksemiczne), - stymulują rozwój zachowań językowych w zakresie czynności poznawczych, komunikacyjnych, socjalizacyjnych i grupotwórczych, - ułożone są według stopnia trudności. Czwarta część Ćwiczeń służyć ma rozwijaniu umiejętności przedstawiania się, zarówno w sytuacjach o charakterze oficjalnym, jak i nieoficjalnym, podczas prezentowania się jednej osobie, jak i szerszemu gronu. Różnorodne ćwiczenia uwzględniają różną rangę rozmówców, rodzaj relacji (równorzędna i nierównorzędna), a także rodzaj kontaktu: pośredni i bezpośredni. Trening komunikacyjny opiera się tu na seriach ćwiczeń typu: - dopasowanie poprawnego komunikatu lub odpowiedniego komentarza do zamieszczonego zdjęcia, - uzupełnianie bądź poprawianie dialogów wymienionymi propozycjami wyrażeń, - tworzenie krótkich wypowiedzi zgodnie z zasadami porozumiewania się, - odgrywanie ról sytuacyjnych, - używanie frazeologizmów, interpretowanie aforyzmów, rozmowa o absurdach semantycznych.

27,90 zł
15,59 zł

Rabat 44,1%
oszczędzasz 12,31 zł

2 osoby kupiły
5
Zestaw Odcisk Bobasa, potrójna ramka z glinką, brązowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Odcisk Bobasa, potrójna ramka z glinką, brązowa
OPERA-TECH
Dostępny
7 szt.

Potrójna ramka z glinką pozwala na bardzo szybkie i niezwykle proste wykonanie pamiątkowego odcisku np. rączki, nawet u bardzo małych dzieci. Nasz produkt stanowi potrójna ramka oraz wyjątkowo miękka i plastyczna glinka, oferowana o takich właściwościach tylko przez naszą firmę. Jest ona bardzo delikatna i plastyczna, dzięki czemu nawet najmniejsze maluchy wraz z rodzicami będą miały fantastyczną zabawę podczas wykonywania pamiątkowego odcisku. Dużym atutem naszej glinki jest także to, że nie ma potrzeby jej wypalać. Jest ona tak przygotowana, aby wysychała samoczynnie na powietrzu. Każdy z zestawów zawiera szczegółową instrukcję obsługi oraz umieszczony jest w przepięknym opakowaniu. Nasz produkt może śmiało stanowić uroczy prezent dla Maluszka, jak również być niespodzianką sprawioną mu przez rodziców. Specyfikacja techniczna: • wymiary opakowania: 3.0 x 43.0 x 23.0 cm, • wymiary: 42.5 x 22.5 x 2.5 cm, • waga produktu po rozpakowaniu: 1 kg, • waga z opakowaniem: 1.1 kg.

71,30 zł
51,34 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,96 zł

2 osoby kupiły
6
Tadeusz Kantor Książka do pisania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tadeusz Kantor Książka do pisania
Dostępny
9 szt.

Notes do prowadzenia prywatnych zapisków, ilustrowany cytatami z dzieł i wypowiedzi Tadeusza Kantora oraz fotografiami Konrada Pollescha, wśród których znalazły się zarówno portrety reżysera, jak i sceny z jego legendarnych przedstawień czy też charakterystyczne elementy scenografii jego projektu.

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

1 osoba kupiła
7
Limfologia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
76,00 zł
1 osoba kupiła
8
Początek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Początek
Dostępny
29 szt.

Robert Langdon, profesor Uniwersytetu Harvarda, specjalista w dziedzinie ikonologii religijnej i symboli, przybywa do Muzeum Guggenheima w Bilbao, gdzie ma dojść do ujawnienia odkrycia, które „na zawsze zmieni oblicze nauki”. Gospodarzem wieczoru jest Edmond Kirsch, czterdziestoletni miliarder i futurysta, którego oszałamiające wynalazki i śmiałe przepowiednie zapewniły mu rozgłos na całym świecie. Kirsch, który dwadzieścia lat wcześniej był jednym z pierwszych studentów Langdona na Harvardzie, planuje ujawnić informację, która będzie stanowić odpowiedź na fundamentalne pytania dotyczące ludzkiej egzystencji. Gdy Langdon i kilkuset innych gości w osłupieniu ogląda oryginalną prezentację, wieczór zmienia się w chaos, a cenne odkrycie Kirscha może przepaść na zawsze. Chcąc stawić czoła nieuchronnemu zagrożeniu, Langdon musi uciekać z Bilbao. Towarzyszy mu Ambra Vidal, elegancka dyrektorka muzeum, która pomagała Kirschowi zorganizować wydarzenie. Razem udają się do Barcelony i podejmują niebezpieczną misję odnalezienia kryptograficznego hasła, które stanowi klucz do sekretu Kirscha…

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

1 osoba kupiła
9
Życie pszczół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie pszczół
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.26

Z pszczołami ma się sprawa podobnie jak z wieloma rzeczami tego świata. Dostrzegamy różne fakty, śledzimy obyczaje, powiadamy: robią to a to, pracują w ten a ten sposób, królowa tak przychodzi na świat, robotnice są dziewicami, rój następuje w tym a tym czasie. Wydaje nam się, że poznaliśmy wszystko, i nie pytamy o więcej. Widzimy, jak śpieszą z kwiatu na kwiat, obserwujemy rozgwar i ruch ula, a egzystencję tę uważamy za bardzo prostą, wyznaczając jej granice od instynktownego szukania karmy do również instynktownego rozmnażania się. Ale gdy tylko zbliżymy się do przedmiotu naszych badań, by sobie zeń zdać sprawę, uderza nas niezwłocznie niesłychana złożoność najnaturalniejszych zjawisk i stajemy wobec zagadki inteligencji, woli, przeznaczenia, celu, środków czy przyczyn. I obezwładnia nas ta niepoznawalna organizacja najdrobniejszego przejawu życia.

44,90 zł
33,23 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

1 osoba kupiła
10
Immunologia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Immunologia
Dostępny
60 szt.

Pomysł powstania podręcznika zrodził się w odpowiedzi na oczekiwania studentów nauk medycznych i farmaceutycznych, a zwłaszcza kierunków lekarskiego, dentystycznego, dietetyki, analityki medycznej i farmacji. Dedykowany jest również studentom innych kierunków oraz wszystkim przyszłym czytelnikom zainteresowanym problematyką immunologii medycznej. Ponadto naszą intencją było przygotowanie zbioru aktualnej wiedzy immunologicznej przydatnej lekarzom i diagnostom, borykającym się w swej codziennej praktyce z problemami chorób o podłożu immunologicznym i zapalnym oraz podejmującym trud przygotowania się do egzaminów specjalizacyjnych. Podręcznik przedstawia problemy immunologii podstawowej i klinicznej, ich wzajemne powiązania, a także omawia immunologiczne aspekty transplantologii, reumatologii, kardiologii, endokrynologii, gastroenterologii, immunoonkologii oraz diagnostyki laboratoryjnej. W kompendium dodatkowo opracowano ważkie zagadnienia immunologiczne z zakresu rozrodczości człowieka, farmakoterapii i medycyny bólu. Założeniem autorów podręcznika było nowoczesne i jednocześnie zwięzłe przedstawienie mechanizmów immunologicznych ze znaczącym wykorzystaniem dobrej jakości, barwnych rysunków i schematów, które z pewnością ułatwią zrozumienie opisywanych zjawisk, podobnie jak tabelaryczne ujęcie szczegółowych informacji oraz wypunktowanie kluczowych elementów rozważań. Natomiast sprawdzenie przyswojonej wiedzy umożliwią dołączone pytania, na które czytelnik znajdzie odpowiedzi w poszczególnych rozdziałach. Krzysztof Bryniarski i Współautorzy

124,00 zł
1 osoba kupiła
11
Słownik polsko-norweski, norwesko-polski, czyli jak to powiedzieć po norwesku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik polsko-norweski, norwesko-polski, czyli jak to powiedzieć po n...
Dostępny
21 szt.

Słownik jest przeznaczony dla osób uczących się języka norweskiego na poziomie początkującym i średniozaawansowanym. Przy jego opracowaniu uwzględniono przede wszystkim zastosowanie praktyczne, dlatego będzie szczególnie przydatny dla osób wyjeżdżających do Norwegii, zarówno w celach turystycznych jak i zawodowych. Zawiera hasła z zakresu słownictwa ogólnego przydatne w codziennej komunikacji, ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa związanego z turystyką, biznesem i pracą. Opracowanie uwzględnia również znaczny zasób terminów specjalistycznych z różnych dziedzin. Słownik zawiera około 40000 haseł. Część polsko-norweska jest nieco bardziej rozbudowana, ponieważ podano w niej wiele przykładów użycia słów oraz elementy rozmówek przydatnych podczas wizyt turystycznych, stawiania pytań lub załatwiania najważniejszych spraw urzędowych, zakupów itp. W opracowaniu znajduje się również część teoretyczna omawiająca najważniejsze cechy języka norweskiego.

44,10 zł
31,75 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,35 zł

1 osoba kupiła
14
Merritt. Neurologia. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Merritt. Neurologia. Tom 1
Dostępny
60 szt.

Autorzy 13 wydania Neurologii Merritta dokonali istotnej reorganizacji poprzedniej edycji; ich zamiarem było stworzenie nowoczesnego podręcznika z jednoczesnym zachowaniem jego najlepszych tradycji. Główne zmiany odzwierciedlają zmieniające się oblicze neurologii klinicznej i polegają na rozbudowaniu treści związanych z chorobami, które w istotny sposób wpływają na zdrowie publiczne współczesnej populacji, tzn. chorobami naczyniowymi mózgu, zaburzeniami otępiennymi, urazami. Dołączono wiele nowych rozdziałów. Omówiono monitorowanie pacjentów w warunkach intensywnej opieki neurologicznej, neuroradiologię interwencyjną, śmierć mózgu, wstrząśnienie mózgu, autoimmunologiczne zapalenia mózgu, otępienie naczyniopochodne, zespół niespokojnych nóg oraz zespół zaburzeń regulacji układu autonomicznego. Podkreślenie praktycznych wytycznych oraz przedstawienie algorytmów diagnostyki i leczenia, list kontrolnych dotyczących postępowania oraz wskazówek klinicznych umożliwia czytelnikowi dostęp do spójnej i wiarygodnej informacji. Książka zmieniła również swój układ graficzny. Liczba tabel zwiększyła się do 545, rycin do 400, a czarno-biały layout przekształcono w kolorowy tekst i ilustracje.

339,00 zł
15
Klatka piersiowa Grainger & Alison Diagnostyka radiologiczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klatka piersiowa Grainger & Alison Diagnostyka radiologiczna
Dostępny
151 szt.

Klatka piersiowa. Grainger&Alison Diagnostyka radiologiczna

99,00 zł
16
Merritt Neurologia Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Merritt Neurologia Tom 2
Dostępny
150 szt.

Autorzy 13 wydania Neurologii Merritta dokonali istotnej reorganizacji poprzedniej edycji; ich zamiarem było stworzenie nowoczesnego podręcznika z jednoczesnym zachowaniem jego najlepszych tradycji. Główne zmiany odzwierciedlają zmieniające się oblicze neurologii klinicznej i polegają na rozbudowaniu treści związanych z chorobami, które w istotny sposób wpływają na zdrowie publiczne współczesnej populacji, tzn. chorobami naczyniowymi mózgu, zaburzeniami otępiennymi, urazami. Dołączono wiele nowych rozdziałów. Omówiono monitorowanie pacjentów w warunkach intensywnej opieki neurologicznej, neuroradiologię interwencyjną, śmierć mózgu, wstrząśnienie mózgu, autoimmunologiczne zapalenia mózgu, otępienie naczyniopochodne, zespół niespokojnych nóg oraz zespół zaburzeń regulacji układu autonomicznego. Podkreślenie praktycznych wytycznych oraz przedstawienie algorytmów diagnostyki i leczenia, list kontrolnych dotyczących postępowania oraz wskazówek klinicznych umożliwia czytelnikowi dostęp do spójnej i wiarygodnej informacji. Książka zmieniła również swój układ graficzny. Liczba tabel zwiększyła się do 545, rycin do 400, a czarno-biały layout przekształcono w kolorowy tekst i ilustracje.

299,00 zł
17
Geriatria psów i kotów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
110,00 zł
19
Pielęgniarstwo anestezjologiczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pielęgniarstwo anestezjologiczne
Dostępny
150 szt.

Pielęgniarstwo anestezjologiczne to niezastąpiony podręcznik dla pielęgniarek pracujących na blokach operacyjnych i na oddziałach intensywnej opieki medycznej, a także studentów i osób przygotowujących się do egzaminu specjalizacyjnego z pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki, zawierający fachową i aktualną – teoretyczną i praktyczną – wiedzę przydatną w sytuacjach trudnych, wymagających nagłych interwencji oraz w codziennej pracy. W niniejszej publikacji można znaleźć informacje na temat najważniejszych zagadnień dotyczących pracy pielęgniarek i personelu bloku operacyjnego, m.in.: - metody znieczulenia i ich powikłania, - nadzór nad stanem pacjenta podczas znieczulenia, - najczęściej stosowane leki i ich skutki uboczne, - choroby współistniejące, w których należy zastosować szczególne środki ostrożności i jakie one są, - rodzaje aparatów do znieczulania i ich działanie, - właściwe ułożenie na stole operacyjnym, - ochrona przed wyziębieniem pacjenta - zasady krwiolecznictwa i płynoterapii, - trudności mogące wystąpić w trakcie reanimacji, - sposoby leczenia bólu u chorego. Celem autorów było szczegółowe omówienie specyfiki pracy na oddziale anestezjologicznym tak, aby wszystkie ważne wiadomości dostępne były w jednym źródle!

99,00 zł
20
Periodontologia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
129,00 zł
21
Zakazane przyjemności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakazane przyjemności
Dostępny
39 szt.

Lady Hero Batten, piękna siostra księcia, ma wszystko, czego może pragnąć młoda kobieta – również narzeczonego. Markiz Mandeville jest co prawda nieco nudny i pozbawiony poczucia humoru, lecz to Hero nie przeszkadza. Przynajmniej dopóki nie pozna jego brata o wątpliwej reputacji. Griffinowi daleko do doskonałości, ma opinię cynicznego hulaki i rozpustnika, w Hero budzi więc natychmiastową antypatię. On zaś uważa, że panna o tak nienagannych manierach, oddająca się z zapałem dobroczynności, jest zbyt nieskazitelna dla jego brata. Nieustające słowne potyczki zaowocują wkrótce pożądaniem – namiętnością, która sprawi, że ich starannie poukładany świat legnie w gruzach. Ślub Hero zbliża się nieubłaganie, zaś wrogowie Griffina planują ostateczną rozprawę. Czy mimo to dwojgu niedoskonałym ludziom uda się znaleźć prawdziwą miłość i spełnić marzenia?

38,90 zł
28,40 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,50 zł

22
Villette - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Villette
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.07

Lucy Snow – młoda Angielka, która w wyniku nieszczęśliwych wydarzeń straciła wszystko: rodzinę, dach nad głową, serdecznych opiekunów i jakiekolwiek zasoby materialne, pod wpływem impulsu decyduje się na desperacki krok i wsiada na statek, który zabiera ją do Francji. Szukając pracy trafia do miasta Villette, gdzie rzeczywiście los się do niej uśmiecha, jakby to sama opatrzność zaprowadziła ją w to miejsce. Lucy otrzymuje pracę na pensji dla dziewcząt prowadzonej przez Madame Beck. Lucy stara się nie oczekiwać od losu niczego poza spokojną egzystencją, to w obecnej chwili wydaje jej się spełnieniem marzeń. Ale życie wokół nie jest bynajmniej spokojne. Mimowolnie zostaje wplątana w wiele tajemniczych zdarzeń, a jej serce powoli zaczyna się otwierać… Brontë oparła tę powieść na wątkach autobiograficznych. Pod nazwą Villette kryje się Bruksela, gdzie w latach 40. XIX w. przyszła pisarka przeżywała zakazaną miłość do żonatego mężczyzny, profesora Constantina Hégera.

49,90 zł
36,93 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

23
Zarys parazytologii medycznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarys parazytologii medycznej
Dostępny
150 szt.

Zarys parazytologii medycznej jest rezultatem wspólnego wysiłku nauczycieli akademickich, zajmujących się na co dzień problematyką biologii i parazytologii lekarskiej. Publikacja ma na celu przedstawienie w sposób zwięzły i przystępny dla Czytelnika najważniejszych informacji dotyczących najczęstszych pasożytów człowieka oraz wywoływanych przez nie chorób inwazyjnych. W metodach diagnostycznych wykorzystano rekomendacje Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych, a w tekście aktualną nomenklaturę zawartą w Leksykonie parazytologicznym. Podręcznik adresowany jest przede wszystkim do studentów kierunków medycznych i biologicznych, a także do praktykujących lekarzy różnych specjalności oraz osób wykonujących zawody medyczne - diagnostów laboratoryjnych, pielęgniarek, ratowników medycznych.

84,00 zł
24
Rozmowy z Bogiem. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmowy z Bogiem. Tom 4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

2 sierpnia 2016 r., w środku nocy, Neale Donald Walsch nieoczekiwanie rozpoczął rozmowę z Bogiem, stawiając sobie dwa pytania: Czy ludzka rasa otrzymuje pomoc od Wysoko Rozwiniętych Istot z Innego Wymiaru? Czy ludzie będą grać ważną rolę we własnej ewolucji, biorąc udział we wspólnej misji towarzyszenia planecie w nadchodzących trudnych czasach? Odpowiedź, jaką otrzymał na oba pytania, brzmi: tak. Następnie poznał 16 konkretnych przykładów na to, jak postępowanie Wysoko Rozwiniętych Istot różni się od naszego, i na to, jak przejęcie tych zachowań pozwoli zmienić bieg historii naszego świata na lepsze – na zawsze. Zaczynając dokładnie tam, gdzie skończył się trzeci tom Rozmów z Bogiem, autor pokazuje, jak zwykli ludzi mogą odpowiedzieć na wezwanie Wysoko Rozwiniętych Istot, wzorując się na nich, i jak zobaczyć prawdziwą istotę rzeczy, zaglądając jednocześnie w swoją własną i naszą wspólną przyszłość. Taki był właśnie cel tej rozmowy. Czwartej rozmowy z Bogiem.

37,90 zł
26,53 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,37 zł

25
Grzesznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzesznik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.25

Gabriel Amorth, egzorcysta, sporządził klasyfikację pięciu stopni nękania człowieka przez złego ducha: kuszenie, dręczenie, obsesje, nawiedzenie i opętanie. Zapomniał jednak o jeszcze jednym, najgorszym: gdy wszystko to spotyka cię jednocześnie… Marek Suchocki, boss suwalskiego półświatka, dowiaduje się, że jego najgroźniejszy konkurent wychodzi z więzienia. Nie czekając na dalszy rozwój wypadków, wraz ze swoimi wiernymi ludźmi postanawia raz na zawsze stawić mu czoło. Porachunki kończą się tragicznie – Marek spada ze schodów i doznaje silnego wstrząsu mózgu. Kiedy po tygodniowej śpiączce odzyskuje przytomność, okazuje się, że jego grupa została rozbita, a wszystkie pieniądze zarobione przez lata przestępczej działalności zniknęły. Jego przeciwnik, przez swoje brutalne i bezkompromisowe dokonania ochrzczony niegdyś przez media Grzesznikiem, daje się poznać jako genialny, niesamowicie inteligentny psychopata, który nie zna litości. Stawia Suchego przed wyborem – albo ustąpi, albo zostanie mu odebrane wszystko, czym tylko kiedykolwiek się cieszył. Na domiar złego, wkrótce po wypadku ujawniają się nowe, przerażające zdolności Marka… Poznaj zaskakujące, niespotykane dotąd połączenie horroru i opowieści gangsterskiej w klimacie Chłopców z ferajny!

38,00 zł
26,60 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,40 zł

26
Jak pokochać freaka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak pokochać freaka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.07

Zander ma 16 lat, maniakalnie wyrywa sobie włosy i marzy o tym, żeby wszyscy zostawili ją w spokoju. Najlepiej czuje się, będąc po prostu nigdzie, czyli wewnątrz swojej głowy. Rodzice jednak każą jej opuścić to bezpieczne miejsce i wyjechać na letni obóz dla zaburzonych nastolatków, do którego – jej zdaniem – nie pasuje. Sądzi, że jej współobozowicze są totalnymi wariatami. I faktycznie, wszyscy mieszkańcy obozu dryfują gdzieś na granicy diagnozy i życiowej katastrofy. Współlokatorka Zander, Cassie, określa siebie jako maniakalno-depresyjną anorektyczkę z chorobą dwubiegunową. Grover Cleveland (zupełnie jak jeden z prezydentów USA), słodki, ale niestabilny emocjonalnie chłopak, w kółko mówi o swojej przyszłej schizofrenii. I jest jeszcze Bek, uroczy, ale patologiczny kłamca. Z czasem, mimo wszystko, między terapią grupową a zakazanymi nocnymi wypadami zaczynają się tworzyć niezwykłe przyjaźnie. W palącym słońcu stanu Michigan, Zander i trójka nastolatków ujawnia przed sobą swoje dramatyczne tajemnice. Zander czuje niezwykły pociąg do Grovera i nawet zaczyna się zastanawiać, czy ewentualnie, kiedyś, być może mogłaby być szczęśliwa. Ale najpierw musi porzucić nadzieję na to, że kiedykolwiek uda jej się poskładać rozsypane kawałeczki samej siebie…

32,90 zł
24,35 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 8,55 zł

27
Słownik polsko-niderlandzki, niderlandzko-polski, czyli jak to powiedzieć po niderlandzku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik polsko-niderlandzki, niderlandzko-polski, czyli jak to powiedz...
Dostępny
6 szt.

Słownik jest przeznaczony dla osób uczących się języka niderlandzkiego na poziomie początkującym i średniozaawansowanym. Przy jego opracowaniu uwzględniono przede wszystkim zastosowanie praktyczne, dlatego będzie szczególnie przydatny dla osób wyjeżdżających do Holandii, zarówno w celach turystycznych jak i zawodowych. Zawiera hasła z zakresu słownictwa ogólnego przydatne w codziennej komunikacji, ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa związanego z turystyką, biznesem i pracą. Opracowanie uwzględnia również znaczny zasób terminów specjalistycznych z różnych dziedzin. Słownik zawiera około 43000 haseł. Część polsko-niderlandzka jest nieco bardziej rozbudowana, ponieważ podano w niej wiele przykładów użycia słów oraz elementy rozmówek przydatnych podczas wizyt turystycznych, stawiania pytań lub załatwiania najważniejszych spraw urzędowych, zakupów itp. W opracowaniu znajduje się również część teoretyczna omawiająca najważniejsze cechy języka niderlandzkiego.

59,85 zł
43,09 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,76 zł

28
Bajki na miesiąc nie tylko miodowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki na miesiąc nie tylko miodowy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.10

Daję Wam w ręce teksty wstępnie bardzo nieliterackie. Ot, takie bajdurzenie. Gdy po obfitym w wydarzenia dniu ? a spokojnych mieliśmy niewiele ? padła prośba o usypiającą bajkę, musiałem improwizować. Nie znałem w całości żadnej klasycznej bajki dla dzieci, a i nie dziecko o nią prosiło. Przytulała się do mnie kobieta. I to bardzo kobieca kobieta. Jak zaspokoić taką prośbę? Nie było czasu na namysł, na plan, konspekt, trzeba było wydać dźwięk. Zaczynałem więc mówić nie zawsze świadomy, co chcę powiedzieć. Dopiero dźwięk pierwszych słów i konieczność skończenia zdania krystalizowały myśl. A miałem z czego czerpać. Budowaliśmy nasze nowe życie bez rozsądnych, sprawdzonych planów, budowaliśmy na marzeniach. Zaangażowani zawodowo (oboje kochaliśmy swoje zawody) remontowaliśmy ruiny młyna wodnego i urządzaliśmy ogród na wsi, do której nie docierał żaden autobus. Wszystko było improwizacją, każda czynność nowym doświadczeniem, nic więc dziwnego, że zasypiając, trudno było wyciszyć myśli. Musiałem tylko wyłuskać jedną z nich, nanizać jakieś perełki i snuć wystarczająco długo, by wreszcie przyszedł sen. Różnie mi to wychodziło, ale na tyle ciekawie, że Krysia zaczęła nagrywać. Potem to spisała, opracowała i przeznaczyła na prezenty dla przyjaciół, a ponieważ przyjaźnie traktowała każdego spotkanego człowieka, uznała, że powinna z tego powstać książka. Nie zdążyła wydać. Pierwsza próba zamieszkania na wsi nie powiodła się. Nastały trudne lata i bajki musiały czekać, a gdy nasze życie znów wypiękniało ? wygodny dom, piękne otoczenie i duże grono serdecznych przyjaciół ? przyszła choroba, śmierć. Zadanie książkowego wydania bajek dostałem w spadku, w spadku też dostałem przyjaciół i lekcję, jak ich traktować. Czy wykonałem zadanie? Zdzisław Bolanowski Bolan

35,00 zł
31,15 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,85 zł

30
Spacerem po... Toruniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spacerem po... Toruniu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.25

Pierwsze wydanie bogato ilustrowanego przewodnika po zabytkach Torunia i jego najbliższych okolic. Poszczególnym opisywanym obiektom przypisano numery, które znalazły się także na czterech planach miasta, ułatwiających jego zwiedzanie. Na końcu książki podano przydatne adresy i telefony oraz indeks osób.

32,30 zł
23,26 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,04 zł

31
Skazany na sukces. Znajdź pracę marzeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skazany na sukces. Znajdź pracę marzeń
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej.Znasz to powiedzenie? A teraz wyobraź sobie, że codziennie budzisz się z uśmiecham na twarzy, bo wiesz, że czeka Cię dzień wypełniony inspirującymi i ważnymi zadaniami. Pracą, którą uwielbiasz wykonywać i która daje Ci morze satysfakcji. Brzmi jak sen? Niekoniecznie. Praca marzeń jest na wyciągnięcie ręki. A ta książka pomoże Ci ją znaleźć.Pasja, bezpieczeństwo finansowe i radość. Dzięki praktycznemu przewodnikowi Chrisa Guillebeau znajdziesz idealne zajęcie, które pozwoli Ci odnieść finansowy sukces oraz pracować w prawdziwym uniesieniu. Autor poprowadzi Cię przez niebezpieczeństwa dzisiejszego świata zawodowego, byś na końcu tej drogi znalazł pracę idealnie odpowiadającą Twoim wyjątkowym zainteresowaniom, umiejętnościom i doświadczeniom.Książka składa się z szeregu konkretnych i użytecznych rad, praktycznych narzędzi, ćwiczeń oraz opowieści ludzi, którzy znaleźli swoje zawodowe przeznaczenie.Dowiedz się, jak: mądrze zmodyfikować Twoje dotychczasowe obowiązki służbowe, aby dopasować je do Twoich oczekiwań;zidentyfikować pracę marzeń i określić idealne warunki pracy;tworzyć plany, dzięki którym ograniczysz ryzyko związane z rozwojem kariery;znaleźć dodatkowe źródło zysku;stworzyć własne imperium biznesowe;stać się „gwiazdą rocka” dzięki swoim działaniom, tworząc stabilną bazę fanów i sojuszników.Większość życia spędzisz w pracy. Niech będzie ona tym, co kochasz!Chris Guillebeau — przedsiębiorca, podróżnik, który odwiedził wszystkie kraje świata. Autor bestsellerowych książek Niskobudżetowy startup i Szczęście w poszukiwaniach. Znajdź cel, który nada sens Twojemu życiu, które sprzedały się w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie. Ma specjalny dar przeobrażania pomysłów w strumień pieniędzy, które wykorzystuje zarówno na prowadzenie swojego pełnego przygód życia, jak i na pomoc innym.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

32
Deportowani z życia. Nowe głosy w narracjach literackich i ich kolonialne konteksty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deportowani z życia. Nowe głosy w narracjach literackich i ich kolonia...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.11.21

Książka Deportowani z życia rzuca światło na teksty wyróżniające się jakością i nowatorstwem w przekazie literackim doświadczeń tych, których kolonializm pozbawił swego miejsca na ziemi. Słyszymy glosy ostatnich żyjących z danego plemienia Indian, słyszymy śpiew zwołujących się do zbiorowego samobójstwa niewolników płynących przez Atlantyk, szepty kobiet wspierających się nawzajem w żałobie po synach i mężach uprowadzonych w nocy... Analizie i interpretacji powieści amerykańskich, afrykańskich i karaibskich autorów, jak Louise Erdrich, Leslie Marmon Silko, James Welch, Sherman Alexie, Leonora Miano, Toni Morrison, Chimamanda Ngozi Adichie, Simone Schwarz-Bart, Maxine Hong Kingston, Julie Otsuka, Sam Selvon czy Zadie Smith, towarzyszy prezentacja tekstów z literatury faktu: autobiografii, spisanych wspomnień świadków wydarzeń oraz zarys kontekstu oparty na publikacjach historyków, antropologów i autorów reportaży. „To książka par excellence literaturoznawcza i komparatystyczna, skupiona na opisie i analizie współczesnych nurtów opowieści o zagładzie tworzonych przez autorów o niedefinitywnej, swoiście mieszanej tożsamości. Kulturowe melanże dają dzisiaj pisarzom i pisarkom szczególnie spotęgowane umiejętności widzenia i interpretowania świata. Katarzyna Mroczkowska-Brand jest doskonałą, bardzo wszechstronną interpretatorką takiej literatury. Jej praca wprowadza nas w fascynujący świat artystycznej wyobraźni twórców z kulturowego pogranicza i czyni z omawianych fenomenów rzeczywistość w jakimś sensie jednorodną. Pokazuje, jakie zbrodnie mogą stanowić podłoże dzisiejszych zjawisk multikulturalnych i jak pisarz - członek nowoczesnego społeczeństwa - może zachowywać głos pierwotnej Wspólnoty". Z recenzji prof. dr. hab. Jerzego Jarzębskiego Katarzyna Mroczkowska-Brand - historyk literatury, komparatystka, romanistka, hispanistka i tłumacz. Ukończyła romanistykę na UJ. Studiowała literaturoznawstwo porównawcze na University of Rochester w USA i tam uzyskała stopień doktora. Obecnie doktor habilitowany, pracownik Katedry Komparatystyki Literackiej Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej zainteresowania obejmują: dramat europejski przełomu XVI i XVII wieku, prozę łotrzykowską, realizm magiczny i problemy synkretyzmu j kulturowego we współczesnej literaturze światowej. Jest autorką książek: Overt Theatricality and the Theatrum Mundi Metaphor in Spanish and English Drama, 1570-1640, Przeczucie innego porządku, Mapa realizmu magicznego w literaturze światowej XX i XXI wieku oraz wielu artykułów i esejów historyczno-literackich.

39,90 zł
33,12 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

33
Puzzle 60 elementów. Blaze. Co za drużyna! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 60 elementów. Blaze. Co za drużyna!
Trefl, 60
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.04

Przedstawiamy puzzle 60 elementów z bohaterami filmu „Blaze i Megamaszyny”. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 33.0 x 22.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia wykorzystanie materiałów ekologicznych.

10,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,01 zł

34
Puzzle 30 elementów. Księżniczki Disneya. Bella i Kopciuszek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 30 elementów. Księżniczki Disneya. Bella i Kopciuszek
Trefl, 30
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.26

Puzzle 30 elementów z uwielbianymi przez dziewczynki postaciami filmów animowanych Disneya. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 27.0 x 20.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia wykorzystanie materiałów ekologicznych. Puzzle oparte na licencji Disney Princess.

10,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,01 zł

35
Puzzle 60 elementów. Rodzina Treflików. Na tropie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 60 elementów. Rodzina Treflików. Na tropie
Trefl, 60 elementów
Dostępny
108 szt.

Przedstawiamy puzzle 60 elementów z postaciami serialu „Rodzina Treflików”. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 33.0 x 22.0 cm. Puzzle zostały zaprojektowane specjalnie dla małych fanów bohaterów serialu o Trefliku i jego niezwykłej rodzinie.

9,99 zł
8,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,00 zł

36
Puzzle 100 elementów. Rodzinne zdjęcie Treflików - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 100 elementów. Rodzinne zdjęcie Treflików
Trefl, 100
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.03.06

Puzzle 100 elementów z bohaterkami filmu animowanego Rodzina Treflików. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 41.0 x 27.8 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło i wykorzystanie materiałów ekologicznych.

9,99 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,00 zł

37
Karty Piotruś. Auta 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Piotruś. Auta 3
Trefl, od 4 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.01

"Piotruś" to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności. Jeśli dodać do tego karty z wizerunkami najbardziej popularnych postaci z bajek, kreskówek, komiksów i filmów - otrzymujemy produkt, który kochają wszystkie dzieci. W grze bierze udział od 2 do 4-5 graczy, którzy mają za zadanie dobrać karty w pary i jak najszybciej pozbyć się swojego wachlarza. Gracze sami wybierają wariant gry - czy rozdają wszystkie karty i losują je od sąsiada, czy przeznaczają do losowania część talii. W talii znajduje się "Piotruś", czyli karta bez pary. Ten, kto zostanie z nią na koniec gry, przegrywa rozgrywkę. Gra zapewnia dużą dawkę śmiechu i ćwiczy spostrzegawczość. Talia ze scenami z filmu Disneya "Cars 3" zawiera 25 kart.

7,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,5%
oszczędzasz 0,91 zł

38
Disney Junior Minnie. Spotkanie przy herbatce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Junior Minnie. Spotkanie przy herbatce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.05

Poznaj 7 uroczysz dźwięków towarzyszących historyjce. Daisy, Minnie i jej kot Figaro zapraszają cię na uroczą popołudniową herbatkę! Posłuchaj, jak Minnie przygotowuje się do przyjęcia.

33,00 zł
26,07 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,93 zł

39
Disney. Co Kubuś lubi najbardziej? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney. Co Kubuś lubi najbardziej?
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.09

Całokartonowa książka z panelem dźwiękowym, który umożliwi wysłuchanie 7 zabawnych dźwięków w trakcie zabawy z Kubusiem. Kubuś zapomniał, co lubi najbardziej! Może to puszczanie latawców albo zbieranie marchewek? A może coś zupełnie innego? Odkryj wraz z jego przyjaciółmi, co Kubuś lubi najbardziej.

33,00 zł
26,07 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,93 zł

40
My Little Pony. Zgrana paczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Little Pony. Zgrana paczka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.06

Całokartonowa książeczka z panelem dźwiękowym. Naciśnij przyciski i zaśpiewaj 6 tęczowych piosenek> By dzielić się i troszczyć się, Wystarczy tylko chcieć, Więc podziel się i zatroszcz się, Bo lepiej dać, niż mieć!

33,00 zł
26,07 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,93 zł

41
Disney Pixar Gdzie jest Dory. Popłyń ze mną w rytm! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Pixar Gdzie jest Dory. Popłyń ze mną w rytm!
Dostępny
2 szt.

Całokartonowa książka z panelem dźwiękowym, który umożliwi słuchanie 6 wesołych melodyjek stanowiących podkład do piosenek o sympatycznej Dory i jej przyjaciołach. Poznajcie słowa i śpiewajcie sami! Do tego szczypta informacji o morskich stworzeniach, które można poznać w kinowym hicie.

33,00 zł
26,07 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,93 zł

42
Gra Bananagrams - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Bananagrams
Trefl, od 7 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.04.25

Najszybsza gra słowna w żółtym bananie – jak „Scrabble”, ale bez planszy! Podejmij wyzwanie i wykorzystaj wszystkie swoje litery, tworząc z nich krzyżówkę. Ale uważaj, zrób to, zanim wyprzedzą cię twoi rywale! Nie potrzebujesz kartki, ołówka, a nawet planszy. Najważniejsze jednak, że nie musisz czekać na swoją kolejkę! Bananagrams to dynamiczna, szybka i szalona zabawa. Zabierz ze sobą banana gdziekolwiek się wybierasz! Rozgrywka w „Bananagrams” jest szybka i zabawna. Często się zdarza, że rozgrywka się kończy, a wam ciągle jest mało. Proponujemy wówczas grę złożoną z trzech lub pięciu partii. Kto wygra najwięcej partii, zostaje krzyżówkowym królem! Zawartość opakowania: • bananowy piórnik, • 144 płytki z literami, • instrukcja.

29,99 zł
26,09 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,90 zł

43
Anty-Monopoly - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anty-Monopoly
Trefl, od 8 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.09

Czy jesteście gotowi na nową wersję klasycznej gry rodzinnej? Rozgrywka w Anty-Monopoly oddaje współczesne realia, w których mali i średni przedsiębiorcy działają na rynku razem z wielkimi monopolistami. Tu sami decydujecie, czy chcecie rozegrać partię z punktu widzenia przedsiębiorcy czy monopolisty, dzięki czemu w trakcie rozrywki kierować się będziecie odmiennymi regułami. Zawartość opakowania: • plansza, • 28 kart „Tytuł własności”, • 25 kart „Przedsiębiorca”, • 25 kart „Monopolista”, • 6 pionków, • 50 domów i hoteli, • 2 kostki, • pieniądze, • instrukcja.

64,90 zł
56,46 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,44 zł

44
Rodzina Treflików. Na tropie skarbu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina Treflików. Na tropie skarbu
Trefl, od 3 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.04.01

Pewnego dnia Treflik i Treflinka znajdują tajemniczą mapę skarbów. Zapowiada się dzień pełen przygód. Jeśli chcecie dołączyć do tej fascynującej wyprawy, zapraszamy Was do gry! Wędrujcie wraz z Treflikami po mapie i zdobywajcie potrzebne podczas takiej wyprawy sprzęty. Kto pierwszy dotrze do mety z pełnym ekwipunkiem, wygrywa. Produkt pochodzi z linii puzzli i gier na licencji „Rodziny Treflików” – animowanego serialu dla dzieci. „Rodzina Treflików” to polska produkcja, tworzona metodą poklatkową w gdyńskim Studio Trefl. Serial jest emitowany w stacjach telewizyjnych w kraju i za granicą.

29,99 zł
26,09 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,90 zł

45
Stara Słaboniowa i Spiekładuchy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stara Słaboniowa i Spiekładuchy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.19

Wy to, Słaboniowo, zawsze tak zakręcicie, że człowiek sam nie wie, w co wierzyć, i widzi rzeczy, których nie ma. W mroźny zimowy wieczór stara kobieta staje przy drewnianym płocie i jak co dzień spogląda bystrym okiem na rodzinną wieś. Gdzieś z nieprzeniknionych ciemności nadciąga zło, jakiego jeszcze mieszkańcy Capówki nie doświadczyli. Zimny, wschodni wiatr niesie ze sobą smród siarki, w głębi lasu świecą czyjeś czujne oczy, dziecko o twarzy starca sprowadza na bagna niewinne dziewczęta, a zrodzony z ludzkiego występku Strzygoń wychodzi na krwawy żer. Tylko stara Słaboniowa zna wszelkie diabelskie sztuczki i potrafi zaradzić nie tylko na nadprzyrodzone, ale również na zwykłe, ludzkie kłopoty. W "Starej Słaboniowej i Spiekładuchach" świat ludzi miesza się ze światem duchów rodem ze słowiańskiej mitologii i ludowych podań, ludzkie tajemnice i fantazje materializują się nieraz pod zaskakującymi i przeraźliwymi postaciami, a mała wieś gdzieś przy wschodniej granicy z niewiadomych przyczyn wciąż jest nękana przez siły nieczyste. Joanna Łańcucka - urodzona w Skierniewicach, wychowana w małej wsi na wschodzie Polski. Z zawodu plastyczka realizująca się głównie w malarstwie olejnym. Z lubością zajmuje się czytaniem, pisaniem oraz haftem artystycznym.

40,00 zł
30,40 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

46
Dzieje Tristana i Izoldy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieje Tristana i Izoldy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.26

Legenda Tristana i Izoldy jest najpiękniejszym, najgłębszym poematem miłości, jaki ludzkość kiedykolwiek stworzyła. Zawiera w najpełniejszym, najszlachetniejszym wyrazie to, co stanowi dominującą linię późniejszej literatury francuskiej, co odróżnia ją od wszystkich innych i stanowi tajemnicę jej uroczego na wszystkie inne oddziaływania. Wiecznie na nowo przeżywany problem miłości, wiekuista, tryumfalna apoteoza jej samej, wraz z całym bezmiarem jej nędz, kłamstw, jej wzniosłości i upodlenia, czci i bez honoru, z całym pijaństwem szczęścia i tragizmem niedoli, to linia, która od Tristana i Izoldy, poprzez strofy Villona i Molierowskiego Alcesta, niezapomniane sylwety Manon Lescaut i kawalera de Grieux, poprzez Stendhala i Balzaca, Musseta i Verlaine'a, aż do całego teatru i powieści przedostatniej doby, aż do piosenki ulicznej Paryża, snuje się nieprzerwanie przez najświetniejsze karty literatury francuskiej i stanowi jej swoisty, nieprzeparty urok. Można powiedzieć, iż dusza nowo tworzącej się rasy w samym zaraniu młodości napiła się czarodziejskiego trunku z pucharu Tristana i Izoldy i że ów napój miłosny, mocny jak życie i mocniejszy nad śmierć, na wieki już krąży w jej żyłach.

29,90 zł
22,13 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

47
Pomysł pieniądze przedsiębiorstwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomysł pieniądze przedsiębiorstwo
Dostępny
3 szt.

Przekazujemy na ręce Czytelnika unikalny na rynku wydawniczym poradnik - skierowany do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej, szukających dobrego pomysłu, źródeł finansowania oraz wskazówek z zakresu procedur prawnych i codziennego zarządzania własną firmą. Polecamy go osobom bezskutecznie szukającym pracy lub zatrudnionym poniżej swoich predyspozycji, oczekiwań i wykształcenia. Także tym, którzy już ?działają" - młodym stażem przedsiębiorcom. To publikacja na wskroś praktyczna, bowiem autorami rozdziałów są osoby, które dorobek naukowy i zawodowy kreatywnie wykorzystują, skutecznie prowadząc działalność gospodarczą w różnorodnych działach gospodarki. Od lat też przekazują swą wiedzę i doświadczenie uczestnikom licznych projektów dotacyjnych w zakresie: ? wykreowania własnego pomysłu na biznes oparty na innowacyjności, ? skutecznego redagowania biznesplanów dotacyjnych, ? opracowania strategii marketingowej, ? prawa administracyjnego i podatkowego. W książce przedstawiono zarys polskiej powojennej historii przedsiębiorczości, opisany poprzez pryzmat wspomnień ówczesnych przedsiębiorców. Pokazano jak trudny to zawód, jakie bariery (często aktualne do dzisiaj) można spotkać na swojej drodze. Z ich doświadczeń można też zaczerpnąć wiele inspiracji. W poradniku umieszczono także wiele kompletnych biznesplanów, wymaganych zarówno przez urzędy pracy, jak i instytucje realizujące konkursy dotacyjne ze środków unijnych czy udzielające preferencyjnych kredytów.

49,00 zł
39,69 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,31 zł

49
Ciotka Danuta robi swetry na drutach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciotka Danuta robi swetry na drutach
Jan Brzechwa, Agoy
Dostępny
11 szt.

Płyta zawiera 41 najbardziej znanych wierszy Jana Brzechwy dla dzieci w autorskiej interpretacji Danuty Stenki Na straganie, Samochwała, Kaczka dziwaczka i wiele, wiele innych...

30,00 zł
22,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

50
Diagnoza dojrzałości szkolnej. Karty pracy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diagnoza dojrzałości szkolnej. Karty pracy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.15

Publikacja zawiera kolorowe karty pracy pomocne podczas przeprowadzania diagnozy przedszkolnej w ostatnim roku edukacji przedszkolnej. Diagnoza ma na celu udzielenie rodzicom informacji związanych z zakresem przygotowania dziecka do podjęcia nauki w szkole oraz jego funkcjonowania w grupie rówieśniczej. Punktem wyjścia jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego. Karty pracy zawierają zestawy ćwiczeń nawiązujące do najważniejszych obszarów rozwoju dziecka: poznawczego (przygotowanie do pisania, czytania i liczenia) i społecznego. Publikację podzielono na dwie części; pierwsza zawiera karty, które powinny być wykorzystane do diagnozy w październiku, druga to karty przeznaczone na kwiecień. Na końcu kart znajdują się arkusze do wpisania wyników diagnozy ucznia – zarówno związanych z wykonaniem zadań w kartach pracy, jak i z przebiegiem obserwacji dokonanych przez nauczyciela zgodnie z wytycznymi.

23,20 zł
20,65 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,55 zł

51
Spekulant - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spekulant
Dostępny
19 szt.

Mało kto wie, że Doug Casey, wybitny ekonomista wolnorynkowy, guru od inwestycji w złoto, srebro i inne metale szlachetne, jest także autorem powieści sensacyjnych, z których pierwsza ukazała się właśnie nakładem Fijorr Publishing. Akcja tej opowieści z kluczem i morałem rozgrywa się w Afryce Zachodniej, gdzie Charles Knight, poszukiwacz złota i spekulant w dziedzinie wydobycia metali szlachetnych wpada na trop międzynarodowej szajki oszustów, którzy na sprytnym kłamstwie i wyrafinowanej intrydze tworzą firmę wydobywczą mającą zrewolucjonizować rynek metali szlachetnych. Charles organizuje grupę ludzi, którzy chcą ujawnić oszustwo. Sam wpada w tarapaty i tylko szczęśliwy los pozwala mu uniknąć śmierci. Fabuła zawiera niezwykle sugestywny wątek miłosny, a wisienką na torcie jest opis mechanizmu ukazującego jak współczesne państwo opiekuńcze i jego funkcjonariusze, urzędnicy i politycy, zamiast walczyć z bandziorami i ludźmi podejrzanej konduity, sami knują intrygi służące im do wzbogacenia się kosztem nieświadomych niczego podatników. Pod tym względem książka Casey'ego konkuruje z wybitną powieścią Ayn Rand, Atlas zbuntowany. Z tym, że Spekulant jest znacznie bardziej interesujący i wciągający. Liczba wątków prowadzonych równolegle czyni tę powieść jeszcze bardziej fascynującą. Na najwyższe uznanie zasługuje warstwa literacka Spekulanta oraz język powieści, który krytycy przyrównują do powieści Spekulant, napisanej ponad półtora wieku temu przez naszego pisarza, Józefa Korzeniowskiego. To niewątpliwie będzie bestseller lata 2017. Spekulant to pierwsza z cyklu sześciu powieści Douga Casey'ego opisujących przygody Charlesa Knighta. Mniej więcej za rok pojawi się tom II p.t. Narkotykowy baron. Wszystkie tytuły cyklu to powieści libertariańskie.

63,00 zł
45,36 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,64 zł

52
Piórnik zaokrąglony Game Butterfly - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik zaokrąglony Game Butterfly
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.08

Piórnik tuba bez wyposażenia.

12,80 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,1%
oszczędzasz 1,81 zł

53
Banki centralne wobec kryzysu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Banki centralne wobec kryzysu
Dostępny
1 szt.

Polityka pieniężna i narzędzia stosowane przez banki centralne są od dawna przedmiotem szczegółowych badań i analiz. Wzrost zainteresowania tą problematyką przypada na ostatnie lata. Jest to wynik wysokiej aktywności banków centralnych w reakcji na kryzys na rynku finansowym i w sferze realnej gospodarki. Zaburzenia na globalnych rynkach zmieniły warunki działania władz monetarnych. Stanęły one przed wyzwaniem związanym z nieskutecznością dotychczas stosowanych instrumentów polityki pieniężnej. Odpowiedzią było wypracowanie i wdrożenie nowych narzędzi. Efekty ich zastosowania ciągle jeszcze nie są do końca rozpoznane, a przed badaczami staje wiele problemów do rozwiązania. W publikacji autorka stara się znaleźć odpowiedź na niektóre z nich: Czy prowadzona przed wybuchem kryzysu finansowego polityka pieniężna była skuteczna? Jak zareagowały banki centralne na zaburzenia na rynkach finansowych? Jakie nowe instrumenty zostały wypracowane w reakcji na nieefektywność dotychczas stosowanych narzędzi polityki pieniężnej? Jaka jest skuteczność wdrożenia niestandardowych instrumentów polityki pieniężnej? Czy i na jakich zasadach jest możliwy powrót do przedkryzysowej, konwencjonalnej polityki pieniężnej? Czy doświadczenia banków centralnych związane ze stosowaniem niestandardowych instrumentów polityki pieniężnej mogą być przydatne dla Polski? Książka zawiera przegląd aktualnej wiedzy na temat reakcji banków centralnych na zaburzenia na rynkach finansowych oraz uruchamianych niestandardowych instrumentów polityki pieniężnej. Publikacja przeznaczona jest dla szerokiego kręgu odbiorców. Jest przydatna zarówno dla pracowników naukowych, jak i studentów oraz dla wszystkich osób zainteresowanych problematyką rynku finansowego, bankowości centralnej i polityki pieniężnej.

60,00 zł
48,60 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,40 zł

54
Artysta Biokulturowy Interfejs? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Artysta Biokulturowy Interfejs?
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.04

Książka powstała w setną rocznicę urodzin Tadeusza Kantora. Zespół autorów podjął w niej próbę wielowymiarowej i interdyscyplinarnej odpowiedzi na pytanie o status współczesnego artysty. Wypowiedzi znawców teatru Kantora oraz badaczy współczesnej sztuki sytuują się w kontekście zmian, jakie w polskiej i światowej kulturze zaszły na przełomie XX i XXI w. Czyli są także formułowane w odniesieniu do przemian obserwowanych w estetycznej wrażliwości od czasu ostatnich wystąpień twórcy Umarłej klasy. [?] Działania twórcze są tutaj opisywane w dyskursach socjologicznych i medioznawczych, w języku cyberkultury, performatyki, trans- i post­humanistyki. Dzieła artystyczne umieszczono w materii płynnej, relacyjnej, procesualnej, biotechnologicznej, wirtualnej i zmysłowej, wykraczając daleko poza stabilne struktury znaczące i nowoczesne modele sztuki. Estetykę współczesnego dzieła przeniesiono w przestrzenie interakcji, zobowiązania, wymiany, wpływu, afektu, inspirowania krytyki społecznej, przeprogramowania dominujących dyskursów politycznych i kulturowych. Refleksja o sztuce stała się więc opisem nowych wymiarów rzeczywistości, poszerzanej i udostępnianej nie tylko technologicznie, ale i w wyniku silnego zaktywizowania indywidualnej percepcji. dr hab. prof. UP Marek Pieniążek [Ze Wstępu]

29,90 zł
26,01 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,89 zł

55
Medycyna estetyczna Podręcznik dla studentów kosmetologii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medycyna estetyczna Podręcznik dla studentów kosmetologii
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.24

Książka w szczegółowy sposób omawia cechy starzejącej się skóry, a także czynniki regulujące ten proces. Kolejne rozdziały poświęcone są technikom stosowanym w medycynie estetycznej, w tym nieinwazyjnemu odmładzaniu twarzy i rąk wraz z protokołami wykonywania poszczególnych zabiegów. Autorzy omówili również zabiegi chirurgii plastycznej wykonywanej w celu korekcji wyglądu głowy, tułowia oraz kończyn; elementy chirurgii bariatrycznej, abdominoplastykę, lifting oraz zastosowanie implantów. Niezwykle interesującym fragmentem pracy jest zastosowanie laserów, a także leczenie defektów dermatologiczno-estetycznych, takich jak blizny, bliznowce, rozstępy i tatuaże. W podręczniku opisano również zabiegi ze stomatologii estetycznej i znaczenie kosmetologii w medycynie estetycznej. Książkę wzbogacono o liczne ryciny i zdjęcia. Publikacja jest przeznaczona dla studentów kierunków kosmetologicznych i medycznych oraz osób zainteresowanych metodami leczenia i korekcji defektów urody.

149,00 zł
138,57 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 10,43 zł

56
Komplett 1. Język niemiecki dla liceów i techników. Książka ćwiczeń + DVD, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplett 1. Język niemiecki dla liceów i techników. Książka ćwiczeń + ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.03

„Komplett” to nowa seria do nauki języka niemieckiego w liceach i technikach. Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę języka niemieckiego. Stworzony dla osób, które będą przystępować do matury, ale również dla tych, którzy nie planują zdawać egzaminu. Cały kurs obejmuje łącznie 4 tomy. Tom 4 w sprzedaży od 2020 roku. Kurs adresowany do uczniów, którzy ukończyli gimnazjum.

32,90 zł
29,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

57
Litwa, Łotwa, Estonia; papierowa mapa samochodowa 1:700 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Litwa, Łotwa, Estonia; papierowa mapa samochodowa 1:700 000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.04

Mapa samochodowa Litwy, Łotwy, Estonii oraz Obwodu Kaliningradzkiego - stan dróg 2016, autostrady wraz z węzłami, - odległości drogowe w kilometrach, szczegółowa numeracja dróg, - przejścia graniczne, promy samochodowe, międzynarodowe porty lotnicze, - parki narodowe, - skorowidz ponad 7000 miejscowości, - plany Wilna, Kowna, Rygi i Tallinna.

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

58
Cosmopolite 1 podręcznik + DVD HACHETTE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cosmopolite 1 podręcznik + DVD HACHETTE
Dostępny
69 szt.

Podręcznik do pierwszej części kursu języka francuskiego Cosmopolite dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych - poziom A1. Książka zawiera płytę DVD oraz kod do pobrania dodatkowych ćwiczeń interaktywnych na platformie Parcours digital.

85,60 zł
77,04 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,56 zł

59
Cosmopolite 2 podręcznik +DVD HACHETTE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cosmopolite 2 podręcznik +DVD HACHETTE
Dostępny
70 szt.

Podręcznik do drugiej części kursu języka francuskiego Cosmopolite dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych - poziom A2. Książka zawiera płytę DVD oraz kod do pobrania dodatkowych ćwiczeń interaktywnych na platformie Parcours digital.

87,60 zł
78,84 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,76 zł

60
Hoplita grecki 480-323 przed Chr. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hoplita grecki 480-323 przed Chr.
Dostępny
6 szt.

Grecki hoplita to archetypiczny wojownik uzbrojony we włócznię i prawdopodobnie najłatwiej rozpoznawalna postać doby złotego wieku starożytnej cywilizacji greckiej. Właśnie w tym okresie państwo zaczęło brać większą odpowiedzialność za siły zbrojne, oraz uzbrajanie i wyposażanie swoich obywateli. Od zwycięstwa odniesionego pod Maratonem nad królem perskim Dariuszem, do wzrostu potęgi Filipa Macedońskiego i jego syna, Aleksandra Wielkiego, hoplita pozostawał na pierwszej linii. Książka ta poświęcona jest życiu i doświadczeniom prostego, greckiego wojownika; opisuje, jak był powoływany pod broń i szkolony oraz jak walczył. Zawiera również szczegółowe omówienie rozwoju jego uzbrojenia zarówno zaczepnego, jak i ochronnego na przestrzeni czasu.

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

61
Amerykańskie pancerniki standardowe (2) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amerykańskie pancerniki standardowe (2)
Dostępny
101 szt.

Niniejsza pozycja zamyka dwuczęściowe, wyczerpujące opracowanie na temat amerykańskich pancerników typów standardowych z II wojny światowej okrętów zaprojektowanych z myślą o innego rodzaju wojnie niż ta, w której przyszło im walczyć. Książka szczegółowo opisuje historię powstawania projektów typów Tennessee, Colorado oraz niedokończonych typów South Dakota i Lexington, a także losy bojowe dwóch pierwszych. Napisana przez czołowego eksperta w sprawach US Navy w II wojnie światowej, wzbogacona zdjęciami z epoki i powstałymi specjalnie na jej potrzeby ilustracjami, to druga połowa opowieści o amerykańskich pancernikach typów standardowych od koszmarnych uszkodzeń, jakich doznały w Pearl Harbor po udział w operacjach desantowych US Marine Corps i US Army, które pozwoliły wygrać wojnę na Pacyfiku.

35,00 zł
26,95 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

62
Piórnik szkolny SD-5092, mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Piórnik szkolny SD-5092, mix
NOSTER
Dostępny
2 szt.

Miks wzorów wysyłany losowo.

13,90 zł
10,84 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 3,06 zł

63
Piórnik szkolny EM-4884 NOSTER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik szkolny EM-4884 NOSTER
Niedostępny
Brak

Piórnik szkolny SD-4884

20,90 zł
Powiadomienie
64
Piórnik szkolny EM-4830 NOSTER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik szkolny EM-4830 NOSTER
Niedostępny
Brak

Piórnik szkolny EM-4830

23,20 zł
Powiadomienie
65
Piórnik szkolny EM-4864 NOSTER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik szkolny EM-4864 NOSTER
Niedostępny
Brak

Piórnik szkolny EM-4864

20,90 zł
Powiadomienie
66
Piórnik szkolny EM-4694 NOSTER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik szkolny EM-4694 NOSTER
Niedostępny
Brak

Piórnik szkolny EM-4694

15,99 zł
Powiadomienie
67
Album Wawel - mini - wersja rosyjska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Album Wawel - mini - wersja rosyjska
Dostępny
1 szt.

Mini album - przewodnik po Wawelu z dużą ilością zdjęć i obszernym historycznym wstępem, w języku rosyjskim.

13,20 zł
6,20 zł

Rabat 53,0%
oszczędzasz 7,00 zł

68
Kosmiczne spotkania. Gra planszowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosmiczne spotkania. Gra planszowa
Galakta, od 14 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.08

W kosmicznej otchłani obce rasy rywalizują ze sobą o kontrolę nad wszechświatem. Układ sojuszy może zmienić się w każdej chwili, zaś w toczonych na ogromną skalę bitwach statki kosmiczne ulegają raptownej anihilacji.W Kosmicznych Spotkaniach gracze mają do wyboru tuziny obcych ras. Każda z nich dysponuje wyjątkową mocą, dzięki której może podjąć próbę skonstruowania imperium obejmującego całą galaktykę. Wraca tu wielu klasycznych obcych znanych z wcześniejszych wydań gry, takich jak Wyrocznia, Pechowiec i Klon. Do ich szeregów dołączają także nowoodkryci, tacy jak Remora, Roztocze, czy Tick-Tock.Ta klasyczna gra poświęcona polityce toczonej przez obcych na nowo powraca z otchłani niebytu. Można w niej znaleźć 50 obcych ras, karty oświecenia zwiększające ich moce, 100 plastikowych statków, mnóstwo wysokiej jakości elementów oraz zupełnie nowe karty techniki, dzięki którym gracze będą mogli wynajdywać oraz konstruować technologiczne cudeńka!Każda rozgrywka różni się od poprzedniej! Zawartość pudełka: instrukcja • 1 wir • 5 znaczników kolonii graczy • 1 wrota nadprzestrzenne • 25 planet graczy • 100 plastikowych statków • 50 arkuszy obcych • 20 kart celu • 72 karty kosmosu • 50 kart rozbłysków • 20 kart technologii • 42 żetony kosmosu • 7 żetonów dąsów • 1 planeta Genesis • 1 żeton Działa słonecznego i 1 żeton Prometeusza • 1 alternatywna karta rozbłysku Przywłaszczyciela

220,00 zł
204,60 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 15,40 zł

69
Długopis wymazywalny niebieski (24szt) EASY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis wymazywalny niebieski (24szt) EASY
Dostępny
3 szt.

W długopisie EASY Easyway zastosowany został tusz, którego właściwości pozwalają na wymazanie go za pomocą gumki zamieszczonej w końcówce korpusu. Trwała, końcówka umożliwia prowadzenie cienkiej linii.Miękki, gumowany uchwyt zapewnia wygodę nawet w trakcie wielogodzinnego notowania.Skuwka w kolorze korpusu zapobiega zasychaniu tuszu oraz przypadkowemu ubrudzeniu w chwili, gdy długopis nie jest używany.grubość linii: 0,5 mmkolor tuszu: niebieskitusz wymazywalnygumka do tuszu zintegrowana z korpusemwygodny, gumowany uchwyt24 sztuki w opakowaniu

101,70 zł
96,62 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,08 zł

70
Długopis Fancy niebieski (24szt) EASY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Fancy niebieski (24szt) EASY
Dostępny
2 szt.

Długopis automatyczny EASY Fancy jest propozycją dla osób, które cenią sobie komfort pisania na równi z efektownym wyglądem.Grubość linii: 0,7 mm Kolor tuszu: niebieski. 24 sztuki w opakowaniu zbiorczym.

47,40 zł
45,03 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,37 zł

71
La Salette - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
La Salette
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.04

La Salette nazywane sanktuarium położonym najbliżej nieba znajduje się we Francji, pośród alpejskich szczytów. To miejsce, które co rok nawiedza wiele tysięcy osób z całego świata. Wspaniałe otoczenie gór, majestat przyrody, urzekająca cisza i kojący szum potoku przyciągają w to święte miejsce coraz większą liczbę pątników, pragnących poznać orędzie Płaczącej Pani. To tutaj 19 września 1846 roku dwojgu dzieciom - jedenastoletniemu Maksyminowi Giraud i piętnastoletniej Melanii Calvat ukazała się Piękna Pani, która przekazała im słowa orędzia mające na celu zburzyć obojętność wiernych, ich pewność siebie i doprowadzić do oparcia życia na Jezusie Chrystusie. To stale aktualne zagadnienia dotyczące również nas, ludzi XXI wieku. Warto o tym pamiętać, ustalając swe życiowe priorytety. W albumie zamieszczono: informacje o historii La Salette; przebieg objawienia Maryi i treść Jej orędzia dla świata; wiadomości o powstaniu Zgromadzenia Misjonarzy Matki Bożej z La Salette; zarys dziejów francuskiego sanktuarium i najstarszego saletyńskiego ośrodka w Polsce w Dębowcu; najważniejsze modlitwy do Matki Bożej Saletyńskiej.

16,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 4,01 zł

Wróć do góry