hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.07.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 21 lipca 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Puzzle 1500 elementów. High Quality. Statek piracki (Clementoni), na drugim Piłka kauczukowa z gwiazdkami (Goki). Kolejny produkt to Steffi. Syrenka ze świecącym ogonem (Simba Toys) oraz En Avant! 1. Podręcznik wieloletni (Fabienne Gallon, Sylvain Capelli, Gabrielle Robein).
1
Puzzle 1500 elementów. High Quality. Statek piracki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. High Quality. Statek piracki
Clementoni, 1500
Dostępny
122 szt.

Sugestywne obrazki, doskonała jakość wydruku, precyzyjne wycięcia, trwałe i cenne materiały. Wszystko to charakteryzuje kolekcję „High Quality” - elegancką linię puzzli zrealizowaną z wielką dbałością o szczegóły. Clementoni to firma, której od zawsze leży na sercu ochrona środowiska, stara się stosować jak najszerzej materiały z odzysku i unika używania komponentów zanieczyszczających otoczenie. Wymiary po ułożeniu: 59.2 x 84.3 cm

33,70 zł
29,66 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,04 zł

13 osób kupiło
2
Piłka kauczukowa z gwiazdkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka kauczukowa z gwiazdkami
Goki
Dostępny
5 szt.

Mała, transparentna piłeczka w kolorowe gwiazdy dostarczy wiele radości każdemu maluszkowi. Jest bardzo prężna i wysoko się odbija jak przystało na piłeczkę kauczukową.Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.Produkt objęty rękojmią za wady.

6,80 zł
5,99 zł

Rabat 11,9%
oszczędzasz 0,81 zł

3 osoby kupiły
3
Steffi. Syrenka ze świecącym ogonem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Steffi. Syrenka ze świecącym ogonem
Simba Toys
Dostępny
11 szt.

Lalka Steffi – syrenka z brokatowym ogonem - została stworzona przez bardzo cenioną i popularną firmę Simba, która od lat projektuje zabawki dla dzieci, dbając o ich wysoką jakość. Pochodzi ona z serii lalek Steffi Love uwielbianej przez dziewczynki. Steffi – syrenka ma niebieskie oczy i długie rude włosy, które można upinać na różne sposoby. Syrenka posiada przezroczysty ogon, wypełniony wodą z brokatem, który po potrząśnięciu lalki i pięknie się mieni. Po naciśnięciu rozgwiazdy na naszyjniku syrenki ogon podświetla się. Po doczepieniu zielonej płetwy w fioletowe muszelki i rozgwiazdy lalka może stać. Lalka ma ruchome ręce. Syrenka umili dziecku czas kąpieli – jest wodoodporna. Piękna syrenka Steffi z pewnością zachwyci każdą dziewczynkę i zapewni jej długie godziny magicznej zabawy. wymiary opakowania: 33.0 x 26.2 x 5.0 cm

53,90 zł
48,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

2 osoby kupiły
4
En Avant! 1. Podręcznik wieloletni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
En Avant! 1. Podręcznik wieloletni
Dostępny
2519 szt.

En Avant to nowoczesna seria podręczników do nauki języka francuskiego w szkole podstawowej. En Avant 1 przeznaczony jest dla uczniów rozpoczynających naukę języka. Polecenia oraz komentarze gramatyczne zostały napisane w języku polskim. Z En Avant 1 uczeń odkrywa język i cywilizację francuską. Uczy się szybko i z przyjemnością, gdyż tematyka poruszana w podręczniku jest bliska jego zainteresowaniom. Podręcznik odzwierciedla świat współczesnego ucznia. Praca nad językiem opiera się na różnorodnych nagraniach oraz materiałach testowych i ikonograficznych tj. korespondencje e-mailowe, blogi, zaproszenia, rozmowy, SMS. Uczeń opanowuje zagadnienia leksykalno-gramatyczne potrzebne w codziennej komunikacji. Podręcznik uwzględnia podejście zadaniowe: każda lekcja jest zakończona krótkim zadaniem wykonanym w interakcji. Na końcu każdego rozdziału test kompetencji sprawdza podstawowe umiejętności w zakresie rozumienia i konstruowania wypowiedzi. Zagadnienia cywilizacyjne w ciekawy sposób odkrywają kulturę Francji oraz krajów frankofońskich, w każdym rozdziale znajdują się również odwołania do polskiej kultury. Zadania im towarzyszące rozwijają kompetencje interkulturowe. Podręcznik En Avant 1 został opracowany zgodnie z wymogami rozporządzeniami Ministra Edukacji Narodowej w sprawie nowej podstawy programowej i dopuszczania podręczników do użytku szkolnego. En Avant 1. Podręcznik wieloletni: - spełnia wymagania ministerialne pod względem merytorycznym, dydaktycznym, wychowawczym i językowym, - zarówno treści jak i proponowane zadania aktywizujące mają na celu podniesienie motywacji do nauki języka francuskiego i umożliwienie realizacji podejścia zadaniowego, - spełnia wymogi podręcznika wieloletniego: w przypadku pytań, poleceń, zadań i ćwiczeń zawartych w podręczniku zawiera informację, że odpowiedzi nie należy umieszczać w podręczniku; miejsca w zadaniach i ćwiczeniach, które powinny być wypełnione przez ucznia, są przedstawione w sposób uniemożliwiający uczniowi wpisanie odpowiedzi w tym miejscu, - nagrania audio mające na celu rozwijanie sprawności rozumienia ze słuchu zostały udostępnione na stronie www.hachettefle.pl/podrecznik-en-avant.

30,00 zł
27,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
5
Operator koparek jednonaczyniowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Operator koparek jednonaczyniowych
Dostępny
15 szt.

Niniejsza publikacja skierowana jest głównie do osób, które przygotowują się do odbycia kursu na operatora koparek jednonaczyniowych. Ponadto może stanowić niezbędne kompendium wiedzy dla obecnych operatorów ww. maszyn, aby poprawić bezpieczeństwo własne i maszyny. W książce w sposób przystępny omówiono budowę, zasady bezpiecznej eksploatacji oraz technologię robót koparkami jednonaczyniowymi. Oprócz tego, książka ta jest uzupełnieniem instrukcji obsługi maszyny, z którą operator powinien zapoznać się przed przystąpieniem do pracy na danej koparce jednonaczyniowej. Skrócony spis treści: 1. Budowa koparek jednonaczyniowych; 2. Bezpieczeństwo i higiena pracy przy eksploatacji; 3. Instalacja elektryczna; 4. Silniki spalinowe wysokoprężne; 5. Napędy hydrauliczne; 6. Technologia robót koparkami jednonaczyniowymi.

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
6
Umiejętności społeczne dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umiejętności społeczne dzieci
Dostępny
11 szt.

Wychowanie emocjonalno-społeczne jest trudnym zadaniem, jakie stoi przed dorosłymi, zajmującymi się dziećmi ze specjalnymi potrzebami. Ten obszar rozwojowy powinien być wspierany zarówno w domu, jak i w przedszkolu czy szkole. Istotne jest położenie nacisku na rozwijanie u dzieci umiejętności radzenia sobie z odreagowywaniem napięcia fizycznego i emocjonalnego oraz wspieranie umiejętności z zakresu budowania relacji w grupie. Takim dzieciom łatwiej jest sprostać nowym wyzwaniom oraz żyć w zgodzie ze sobą i innymi. Książka jest adresowana do osób zajmujących się wychowaniem, opieką i profesjonalną pomocą dzieciom ze specjalnymi potrzebami. Intuicyjne podążanie za rozumowaniem dziecięcym i tłumaczenie społecznego świata jest bowiem ważnym elementem wspomagania dziecięcego rozwoju.

58,00 zł
47,56 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,44 zł

1 osoba kupiła
7
Mroczna materia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczna materia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

„Jesteś w życiu szczęśliwy?” – to ostatnie słowa, które słyszy Jason Dessen, zanim zamaskowany porywacz pozbawia go przytomności. Gdy się budzi, jest przywiązany do noszy i otaczają go ludzie w kombinezonach ochraniających przed działaniem substancji niebezpiecznych. W świecie, w którym się obudził, życie Jasona jest całkiem inne niż to, które prowadził. Jego żona nie jest jego żoną. Jego syn nigdy nie przyszedł na świat. A on sam nie jest tuzinkowym profesorem fizyki na uniwersytecie, lecz fetowanym geniuszem, który osiągnął coś wielkiego. Coś niemożliwego. Czy ten świat jest snem, czy snem był świat poprzedni? Mroczna materia to perfekcyjnie skonstruowany, niezwykle inteligentny thriller o miłości i granicach, jakie jest w stanie przekroczyć człowiek, by prowadzić wymarzone życie. To opowieść tchnąca wielkim rozmachem i nasycona niesamowitością w wykraczający poza rozumowe poznanie sposób, a równocześnie pełna kameralnej intymności i dogłębnie ludzka. Uzależniająca! Połknęłam „Mroczną materię” na jedno posiedzenie i odkładałam tę książkę zachwycona i w głębokim podziwie dla przebytej podróży. Jest szybka, inteligentna i uzależnia – była też najbardziej kreatywną oraz powodującą niezwykły zawrót głowy rzeczą, jaką czytałam od wieków. Naprawdę warty uwagi thriller. – Tess Gerritsen, autorka bestsellera Umrzeć po raz drugi Mistrzowska książka! Naprawdę oryginalne dzieło z gatunku suspensu. Crouch napisał coś tak wyrazistego, jakby było cięte laserem… A zarazem to poruszająca, pełna zakrętów historia miłosna, która rozwija się w sposób, którego nie da się przewidzieć. – Harlan Coben, autor bestsellera Odnaleziony

29,90 zł
23,62 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,28 zł

1 osoba kupiła
8
Technika i taktyka jazdy samochodem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Technika i taktyka jazdy samochodem
Dostępny
3 szt.

Ta książka jest przewodnikiem po dziedzinie, którą praktykują co dnia miliony ludzi, wsiadających za kierownice samochodów. Jednak nie wszyscy podchodzą do kierowania z należytą dozą samokrytycyzmu i tak korygują swoje zachowania, by starać się jeździć kulturalnie, zgodnie z przepisami i skutecznie zmagać się z potencjalnymi i realnymi zagrożeniami na drodze.

100,00 zł
72,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 28,00 zł

1 osoba kupiła
9
Kalejdoskop, starodawna mapa, różne rodzaje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalejdoskop, starodawna mapa, różne rodzaje
Goki
Dostępny
4 szt.

Kaleidoskop to zabawka tworząca abstrakcyjne zestawienia kolorów i kształtów. Na twarzach dzieci pojawia się podziw i zachwyt nad magicznymi obrazkami pojawiającymi się wewnątrz tubki. Uroku dodaje piękny wzór starodawnej mapy. Niezbędne wyposażenie każdego żeglarza, pirata i poszukiwacza przygód.Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71. Produkt objęty rękojmią za wady.

16,30 zł
14,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,31 zł

1 osoba kupiła
10
Układanka sześcienne zwierzęta wiejskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka sześcienne zwierzęta wiejskie
Goki
Dostępny
7 szt.

Dziewięcio elementowe klocki sześcienne, których każdy bok przedstawia inne zwierzę. Tradycyjne klocki sześcienne są wspaniałą zabawką edukacyjną. Dziecko może układać obrazki jaki i tworzyć wieżyczki oraz uczyć się równowagi i precyzji.Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.Produkt objęty rękojmią za wady.

39,99 zł
34,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

1 osoba kupiła
11
Be Active. Skakanka, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Be Active. Skakanka, mix kolorów
Simba Toys
Dostępny
344 szt.

Taka skakanka to idealna propozycja dla dziewczynek lubiących aktywność na świeżym powietrzu. Długość skakanki 220.0 cm Wymiary opakowania: 3.0 x 12.0 x 32.0 cm Uwaga! Mix kolorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

8,99 zł
1 osoba kupiła
12
Rodzinne rewolucje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzinne rewolucje
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.03.24

Humorystyczna opowieść o utworzeniu rodziny patchworkowej z dwóch rodzin rozbitych. Kiedy Zosia i Janek decydują się na ślub, są dojrzałymi ludźmi po przejściach. Mają dorosłe dzieci, które żyją już własnym życiem, toteż rodzice są pewni, że ichzwiązek nie spowoduje w układach rodzinnych większych zmian. Dokładająjednak starań, aby młodsze pokolenie było ze sobą w przyjacielskich stosunkach.Przynosi to niespodziewane efekty uboczne, w rezultacie których obydwojezaczynają rozumieć, że duże dzieci to naprawdę duży kłopot...

32,90 zł
24,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,22 zł

13
Przygody mowy. Proza Mariana Pankowskiego wobec problematyki reprezentacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody mowy. Proza Mariana Pankowskiego wobec problematyki reprezent...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.26

„Rozprawa Michała Bandury to rezultat bardzo dobrej znajomości nie tylko samej twórczości Mariana Pankowskiego, ale też jej dotychczasowej krytycznej recepcji. Jest nadto świadectwem rozległej erudycji w zakresie teorii i historii literatury oraz dowodem wnikliwości analityczno-interpretacyjnej, jak również samodzielnie wypracowanych i ciekawie argumentacyjnie wyłożonych koncepcji metodyczno-typologicznego rozumienia idiomatycznych cech tego pisarstwa. Przede wszystkim zaś jest starannie przemyślaną i wykonaną monografią problemową form (i wariantów) językowo-literackiej reprezentacji, w których artykułowały się figury podmiotu oraz postaci rzeczywistości, nadające specyficzne rysy twórczości prozatorskiej Mariana Pankowskiego – jednego z najbardziej oryginalnych polskich pisarzy XX wieku” – z recenzji prof. dr. hab. Ryszarda Nycza.

39,00 zł
28,47 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

14
Pismo Świete Nowego Testamentu z ilustracjami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pismo Świete Nowego Testamentu z ilustracjami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.15

Nowy Testament z lustracjami to pięknie wydane, na kredowym papierze, Pismo Święte, które dzięki bardzo bogatej szacie graficznej będzie cieszyć oczy czytającego oraz doskonale nadaje się na prezent z różnych okazji. Księga jest wzbogacona 180 kolorowymi ilustracjami przedstawiającymi sceny biblijne i religijne z różnych dzieł sztuki światowej, doskonale uzupełniającymi przeczytane treści. Ubogacona została ponadto na początku stronami, na których można wpisać dedykację lub np. własną modlitwę. Dalej znajduje się miejsce na wpisy upamiętniające ważne wydarzenia z życia właściciela i jego rodziny. W księdze znajduje się również słownik niektórych pojęć biblijnych, imion własnych i nazw geograficznych a także tabela chronologiczna wydarzeń biblijnych i z historii powszechnej.

76,00 zł
66,88 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,12 zł

15
Baby Driver (OST) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Driver (OST)
Niedostępny
Brak

ścieżka dźwiękowa do filmu `Baby Driver` ze Sky Ferreirą, Kevinem Spacey i Jamie Foxxem to kolekcja muzycznych perełek z każdego gatunku muzycznego kilku ostatnich dekad firmowaną przez wytwórnię znanego producenta i kompozytora - Danger Mouse`a - 30th Century Records. Podczas gdy film opowiada historię chłopaka, który próbując uwolnić się od kryminalnej przeszłości nawiązuje współpracę z szefem mafii, co wiąże się z całą serią problemów - muzyka w życiu głównego bohatera odgrywa ogromną rolę i towarzyszy mu we wszystkich momentach jego życia. Na płycie znajdziemy takie nazwiska jak Simon & Garfunkel, barry Whote czy The Beach Boys, ale i Becka, Blur czy Kid Koalę. Dodatkową atrakcją jest tu nagrany specjalnie z tej okazji kawałek `Chase Me` w wykonaniu Danger Mouse`a z towarzyszeniem Run The Jewels i Big Boy`a.

52,90 zł
Powiadomienie
16
Postaw na miłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Postaw na miłość
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.12

Podobno nieszczęścia chodzą parami. Ale jak to liczyć, jeśli pary tworzą się i znikają – niczym w kalejdoskopie – we wnętrzu trójkąta? Trzy bohaterki, trzy różne kobiety, trzy życiowe dylematy. Marta, Bogna i Dominika znają się od lat. Jako dojrzałe kobiety przyjaźnią się nadal, choć życie każdej z nich ułożyło się zupełnie inaczej. Bogna jest po rozwodzie, małżeństwo Dominiki nie jest może spełnieniem marzeń, ale daje jej stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Najbardziej szczęśliwa wydaje się Marta, jej małżeństwo nie przeżywa kryzysu (choć zazdrosny mąż też umie zdenerwować!), a kariera zawodowa przynosi satysfakcję. Życie jednak potrafi zaskakiwać. „Postaw na miłość to mądra i ciepła książka, choć traktuje o trudnych sprawach: zdradach, chorobach, utracie zaufania, odrzuconej miłości. Nie ma w niej młodych i przebojowych kobiet, które prą przez życie jak czołgi, nie zaliczając żadnych upadków. Są za to kobiety prawdziwe, kobiety z bagażem doświadczeń, którym czasem wali się na głowę cały świat, ale które dzięki przyjaźni i życiowej mądrości potrafią sobie poradzić z przeciwnościami losu i choć z wielu sytuacji wychodzą poranione, otrzepują się i idą dalej – silniejsze o kolejne doświadczenia. Czy zawsze warto postawić na miłość? Oto opowieść, w której prym wiodą złudzenia. A życie pod ich dyktando to gra pozorów, którą trudno przerwać. Czy taki bagaż doświadczeń da się nieść bez konsekwencji? Warto się przekonać”. – Katarzyna Stec, blog Książki na czasie (katarzynastec.wordpress.com). „To bardzo interesująca powieść, szczera, pisana głębią duszy. Od pierwszego zdania poddałam się jej urokowi. Serdecznie polecam”. – Iwona Walczak, autorka.

34,90 zł
12,00 zł
Powiadomienie

Rabat 65,6%
oszczędzasz 22,90 zł

17
Obrońcy Shannary. Tom 1. Czarne ostrze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrońcy Shannary. Tom 1. Czarne ostrze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.12

Rozpoczynająca nowy cykl powieść ze świata znanego z serii „Kroniki Shannary”. Prowadzący dotąd spokojne życie Paxon odkrywa, że pisany jest mu całkiem inny, pełen niebezpieczeństw los. Dawne historie opowiadają o królach i wojownikach, którzy niegdyś władali Górami Leah i wyruszali na wielkie wyprawy ze swą legendarną bronią, którą druid Allanon przed wiekami wypełnił potężną magią. Bohaterowie ci dawno odeszli, a stary miecz wiszący nad kominkiem Paxona, ostatniego przedstawiciela niegdyś wielkiego rodu Leah, zdaje się jedynie kawałkiem żelaza. W niezwykłych okolicznościach chłopakowi udaje się jednak wyzwolić z ostrza potężną magię, przez co zwraca na siebie uwagę druidów zamieszkujących tajemniczą warownię Paranor. Z ich pomocą chłopak odkrywa swoje przeznaczenie.

39,90 zł
13,50 zł
Powiadomienie

Rabat 66,2%
oszczędzasz 26,40 zł

18
Niedźwiedź Wojtek. Niezwykły żołnierz Armii Andersa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niedźwiedź Wojtek. Niezwykły żołnierz Armii Andersa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.28

Niesamowita historia, która wydarzyła się naprawdę! Książka, na podstawie której powstaje film kinowy! Wojtek, syryjski niedźwiedź brunatny, jako mały, wychudzony niedźwiadek został w 1942 r. kupiony przez polskich żołnierzy za garść monet, tabliczkę czekolady, szwajcarski nóż oficerski i konserwę wołową, po czym trafił w szeregi… Wojska Polskiego! Początkowo jedynie jako maskotka, szybko jednak awansował na pełnoprawnego żołnierza, posiadającego stopień i numer ewidencyjny. Nie bał się wybuchów, nosił pociski, zabawiał żołnierzy, dla których był pupilem. Aileen Orr przedstawia niezwykłą historię kaprala Wojtka, opisując cały szlak, jaki przeszedł on z armią gen. Andersa, od Persji po Szkocję. Jego dzieje uzupełnia epilog pióra Neala Aschersona, podkreślający zasługi Polaków w walce z III Rzeszą. „Historię Wojtka po raz pierwszy opowiedział mi dziadek. Podczas wojny był on brytyjskim żołnierzem. Szkolił Polaków z oddziałów Andersa, którzy zostali uwolnieni z Syberii. Po wojnie w naszych szkołach uczyło się wiele dzieci z Polski czy Litwy. I podczas wycieczki do zoo, moja polska koleżanka przemówiła do Wojtka po polsku. On odwrócił się i pomachał do niej łapą. Rozpoznał polski język. Chciałam tę historię ocalić od zapomnienia. Choć wiąże się ona z wojną, to sam niedźwiedź Wojtek powinien stać się symbolem pokoju, miłości i otwartości na ludzi”. – Aileen Orr. „Nie da się nie lubić niedźwiadka-żołnierza, obdarzonego łagodnym usposobieniem i wysoką inteligencją, choć czasami przewrotnym i psotnym charakterem”. – Magazyn „Esensja”. „Aileen Orr, wykorzystując popularnego w powojennej Szkocji niedźwiadka Wojtka, pisze swoisty hołd żołnierzom polskim, którzy walczyli ramię w ramię z Anglikami na frontach II wojny światowej”. – „Salon 24”. „Ułańska fantazja udzieliła się Wojtkowi, który regularnie mocował się z żołnierzami, a w czasie bitwy o Monte Cassino dźwigał skrzynki z amunicją. Umiejętnie wykorzystała to Ailleen Orr, która dodatkowo wyświadczyła Polakom przysługę w postaci udokumentowania szlaku bojowego Wojtka”. – portal II wojna światowa. „Autorka wielokrotnie podkreśla, że Szkoci nie rozumieli zawiłych polskich losów. Nie mogli pojąć dlaczego żołnierze Andersa nie chcieli wracać do kraju, który tak bardzo ich potrzebował. Nie mieściło im się w głowach, że w ojczyźnie czekały ich więzienia i sale sądowe. Chylę czoła przed pomysłem Aileen Orr, która w swojej książce próbowała o wszystkich tych rzeczach napisać”. – Histmag org. „Historia ta – niektórym znana (podobno świetnie znają losy Wojtka książę Karol i jego synowie), dla innych zadziwiająca jak bajka – staje się częścią na nowo definiowanej historii konfliktów zbrojnych. Słonie, konie, wielbłądy, psy, gołębie, kanarki, ale także lwy morskie i delfiny coraz częściej dostrzegane są na obrazach organizowanych przez ludzi rzezi. Wojtek ma tu wyjątkową, heroiczną i sienkiewiczowską pozycję zwierza żołnierza”. – Kazimiera Szczuka „Wysokie Obcasy”.

35,90 zł
26,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,97 zł

19
Jak odnieść pierwszy sukces w biznesie? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak odnieść pierwszy sukces w biznesie?
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.10

Zostań kowalem własnego losu Marzysz o własnym biznesie, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać. Nie masz pomysłu na własną działalność, boisz się porażki, a może nie wiesz, skąd wziąć środki na rozkręcenie przedsiębiorstwa. Myślisz, że to skomplikowane i wymaga wyjątkowych predyspozycji. Jeśli tak, to ta książka jest właśnie dla Ciebie. Autor, krok po kroku, wyjaśnia, skąd wziąć pomysł na własną firmę i fundusze na start, jak zacząć i jak nie dać się przeciwnościom. Znajdziesz tu kilkadziesiąt pomysłów na Twój pierwszy własny biznes i wskazówki co do ich realizacji. Ponadto praktyczne porady dotyczące formalności, których trzeba dopełnić i… jakie to proste. To, jak będzie wyglądał nasz los, ściśle zależy tylko od nas samych. To my decydujemy, czy będziemy wiedli szczęśliwe i dostanie życie, czy popadniemy w niedolę. Kontroli nad naszymi działaniami nikomu nie powierzyliśmy. Możemy uczynić to, na co mamy tylko ochotę. Jedynie nasze pozytywne i w pełni świadome nastawienie do rzeczywistości zaprowadzi nas tam, gdzie poczujemy się spełnieni.

29,00 zł
21,17 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,83 zł

20
Siostry Konoppii rady i remedia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siostry Konoppii rady i remedia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.13

Czy w każdym absurdzie jest głębszy sens? Euzebia Wichajster, dzięki interwencji swojego anioła stróża, trafia do Zgromadzenia Sióstr Herbalistek, gdzie wkrótce robi zawrotną karierę jako siostra Konoppia. Wraz z pozostałymi dwunastoma zakonnicami prowadzi pogotowie dla przypadków beznadziejnie absurdalnych. Dokuczliwe uczulenie na polityków, ustawicznie puszczane gazy, maskowane obecnością skunksa, tasiemiec w brzuchu miłośnika zwierząt i wegetarianina, gryząca wagina czy wirtualny ogon, który strąca porcelanę ze stołu – to tylko niektóre absurdy, z którymi przyjdzie jej się zmierzyć. Konoppia, przy pomocy nieziemskiej energii i ziołowych mikstur kuracyjnych, walczy z głęboko skrywanymi demonami swoich „pacjentów”. Z listu jednej z „pacjentek”: „Swego czasu moją rodzinę dotknął bardzo wstydliwy problem. Za moją namową napisał o tym do Siostry mój dwudziestoczteroletni syn, uzależniony od pornografii. Nie mógł ułożyć sobie życia z żadną normalną dziewczyną, ponieważ reagował już na zupełnie inne podniety, a każda konfrontacja z rzeczywistością sprowadzała się do beznamiętnych kontaktów i idących za tym zaburzeń erekcyjnych. I Siostra wtedy mu zorganizowała terapeutyczny wyjazd do studia, gdzie takie filmy kręcą. To było studio XXX i Siostry chrześniak (już nie pamiętam imienia) pracował tam jako sufler”.

24,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

21
Poezja profiluje człowieka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poezja profiluje człowieka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.29

Kazimiera Szczykutowicz – ur. w 1948 r. w Sędku woj. Świętokrzyskie. Kielczanka. Nauczycielka matematyki. Maturę i zawód zdobyła na Dolnym Śląsku. Urok Kielecczyzny sprawił, że wróciła na rodzinną ziemię i tutaj pracowała w swoim zawodzie – aż do przejścia na emeryturę. Jako poetka zadebiutowała w 2007 roku, będąc członkinią grupy literackiej „Irys” przy Wojskowym Klubie Garnizonowym na kieleckiej Bukówce. Pisze liryki, poematy, haiku, fraszki, aforyzmy, wiersze satyryczne oraz poezję dziecięcą. Publikowała w kraju i za granicą, w wielu almanachach, „Kwartalniku Świętokrzyskim”, prasie literackiej i krajoznawczej, między innymi w „Gazecie Kulturalnej”, „Poznaj swój kraj”, miesięczniku „Bieszczady”, kwartalniku historycznym „Nadwisłocze”, w „Polonijnym Dzienniku Związkowym” w Chicago – USA, na stronach internetowych: Poezja polska i POEMA. Jej poezja jest przetłumaczona na język serbski, angielski, a książki dla dzieci przełożono na brajla – znajdują się w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych w Laskach, w bibliotece ośrodka. Do tej pory wydała 12 pozycji książkowych, w tym 4 dla dzieci. Członkini Związku Literatów Polskich oraz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

27,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,01 zł

22
Something To Tell You (Polska cena) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Something To Tell You (Polska cena)
Dostępny
13 szt.

Kiedy nadszedł czas zarejestrowania 11 utworów jakie znalazły się na płycie Something To Tell You, siostry Haim zdecydowały się na bardziej organiczne" brzmienie jak przyznaje Danielle Haim. Pitchfork , NME oraz Noise już okrzyknęły "Want You Back" hitem nadchodzącego lata. Zespół zaprezentuje nowy materiał na tegorocznych letnich festiwalach - m.in. Glastonbury, Splendour in the Grass w Australii a także Reading & Leeds Festival w UK. Według takich magazynów jak Billboard, Complex, Entertainment Weekly, Pitchfork, Rolling Stone i wielu innych, drugi album HAIM jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw zaplanowanych na 2017 rok. Something To Tell You będzie następcą debiutanckiego krążka Days Are Gone. Wspomniany debiutancki album według serwisu Pitchfork był zwycięstwem", Spin określił go jako Art-Popową perfekcję w stylu lat 80" a NPR okrzyknął go jako przemyślaną, żywą muzyką idealnie pasującą zarówno do radia, jak i odrobiny szaleństwa, trafiająca do miłośników muzyki w każdym wieku, którzy potrzebują trochę przestrzeni do snucia marzeń". Days Are Gone przyniosło siostrom nominacje do nagród BRIT i GRAMMY.

41,90 zł
41,06 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,84 zł

23
Światło-cień. Językowy wymiar kontrastu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Światło-cień. Językowy wymiar kontrastu
Dostępny
1 szt.

W tomie zbiorowym pt. Światło-cień. Językowy wymiar kontrastu zebrano prace naukowe językoznawców, kulturoznawców i literaturoznawców, którzy dostrzegli potrzebę przybliżenia czytelnikowi naukowych opracowań artefaktów kultury/kultur różnych szerokości geograficznych. Ich wspólnym mianownikiem ma być z założenia redaktorek tomu szeroko pojęty kontrast. To poprzez niego, w zestawieniu przeciwieństw, odmienności, różnorodności, uwidacznia się to, co gołym okiem często niedostrzegalne. Artykuły zebrane w monografii wieloautorskiej prezentują wysoki poziom naukowy i stanowią pod wieloma względami istotny wkład w polskie badania nad różnymi kulturami europejskimi oraz, co należy podkreślić, dobry przyczynek popularyzatorski wspomnianych literatur. Redaktorki w sposób kompetentny skomponowały tom, który ukazuje wielość aspektów zaproponowanej perspektywy badawczej.

39,00 zł
19,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,50 zł

24
Stacja Centralna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stacja Centralna
Dostępny
34 szt.

„Jeśli chcecie wiedzieć, jak będzie wyglądała fantastyka naukowa w następnym dziesięcioleciu, przeczytajcie tę książkę”. – Gardner Dozois U podstawy Stacji Centralnej w Tel Awiwie zamieszkało ćwierć miliona ludzi. Rozmaite kultury zderzają się ze sobą w realu i w wirtualu. Ludzi, maszyny i Innych łączy ze sobą łączy ze sobą strumień cyfrowej świadomości. Życie może być tanie, ale dane są tańsze. Gdy Boris Chong z oporami wraca do Tel Awiwu z Marsa, zastaje tam całkowity chaos. Jego była kochanka wychowuje dziwnie znajome dziecko, które potrafi jednym dotknięciem palca podłączyć się do strumienia danych umysłu. Jego ojciec dał początek wielopokoleniowej zarazie umysłowej Jego podróżująca po kosmosie kuzynka zakochała się w robotniku, żołnierzu-cyborgu Jego ojciec jest śmiertelnie chory na przeciążenie pamięci. A nieobliczalna kobieta będąca wampirem danych podążyła za Borisem do domu. Nad tym wszystkim góruje Stacja Centralna, stanowiąca połączenie między nieustannie się zmieniającym Tel Awiwem, ogromnym światem wirtualnym oraz koloniami kosmicznymi, do których przenieśli się ludzie uciekający przed nędzą i wojną. A wszystko to łączą ze sobą Inni, obce jestestwa, których nieustannie się zmieniający strumień świadomości stanął na progu fundamentalnej zmiany. „Piękny, olśniewający gobelin złożony z licznych, połączonych ze sobą obrazów. W całej fantastyce nigdy nie zetknąłem się z niczym podobnym. Tidhar to jeden z najwspanialszych talentów, jakie pojawiły się w ostatnich latach”. – Alastair Reynolds, autor Przestrzeni objawienia „Oszołamiająca opowieść o skomplikowanych relacjach politycznych i jeszcze bardziej skomplikowanych duszach. Naprawdę piękna”. – Ken Liu, autor Królów Dary „Gdyby Nalo Hopkinson i William Gibson wywołali ducha Raya Bradbury ego, może udałoby im się razem stworzyć coś równie pięknego, zmysłowego i pełnego życiowej prawdy jak Stacja Centralna”. – Peter Watts, autor Ślepowidzenia i Echopraksji

45,00 zł
35,55 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

25
Words in riddles and puzzles. Kraina Lodu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Words in riddles and puzzles. Kraina Lodu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.05.21

Poznawanie języka angielskiego nie musi być nudne! Poznaj Words in riddles and puzzles – kolorowe zeszyty ćwiczeń do nauki dzieci w wieku wczesnoszkolnym. W środku znajdują się kolorowe ćwiczenia, wykreślanki słowne, rebusy i inne łamigłówki. Do książek dołączone są kolorowe naklejki do ćwiczeń i do zabawy.

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

26
Words in riddles and puzzles. Auta 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Words in riddles and puzzles. Auta 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.09.09

Poznawanie języka angielskiego nie musi być nudne! Poznaj Words in riddles and puzzles – kolorowe zeszyty ćwiczeń do nauki dzieci w wieku wczesnoszkolnym. W środku znajdują się kolorowe ćwiczenia, wykreślanki słowne, rebusy i inne łamigłówki. Do książek dołączone są kolorowe naklejki do ćwiczeń i do zabawy.

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

27
Flashcards. Karty ze słówkami. Miki i przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flashcards. Karty ze słówkami. Miki i przyjaciele
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.08.01

Poznaj Flashcards! Jest to zestaw 50 kart ze słówkami do nauki języka angielskiego. Na każdej z kart oprócz słówka znajduje się zagadka. Dzięki temu dziecko łatwiej zapamiętuje poznany przed chwilą wyraz. W pudełku znajduje się również słowniczek z podsumowaniem poznanych wiadomości.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

28
Polska krajobrazy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska krajobrazy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Polska to niezwykle malowniczy kraj. Bogactwo występujących tu form przyrodniczych sprawia, że każdy zakątek naszej ojczystej ziemi prezentuje inne oblicze, zdumiewa i wprawia w zachwyt. Za sprawą tego wydania odbędziesz wycieczkę przez niemal wszystkie typy krajobrazu Polski, przejdziesz się szlakami polskich gór, zaczerpniesz świeżego powietrza na Podlasiu, wsłuchasz się w szum Bałtyku, poczujesz zew natury w rezerwatach przyrody, zaznasz sielskości w urokliwych wsiach i miasteczkach.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

29
Cudowne baśnie braci Grimm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cudowne baśnie braci Grimm
Dostępny
29 szt.

Wydanie zawiera takie utwory jak: - Czerwony Kapturek, - Królowa pszczół, - Złota Gęś, - Titelitury, - Wilk i siedem koźlątek, - Żabi królewicz, - Królewna Śnieżka, - Pani Zima, - Stoliczku, nakryj się!

34,99 zł
26,59 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,40 zł

30
En Avant! 1. Zeszyt ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
En Avant! 1. Zeszyt ćwiczeń
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.30

Zeszyt ćwiczeń stanowi uzupełnienie podręcznika En Avant 1. Odpowiadając w pełni strukturze podręcznika, pozwala na utrwalenie przerabianych treści programowych. Dodatkowo, na końcu każdego rozdziału zeszytu ćwiczeń znajdują się zadania ewaluacyjne podsumowujące wiedzę i umiejętności ucznia, a także zadania służące do samooceny ucznia. Zeszyt ćwiczeń można wykorzystać jako dodatkowy materiał do pracy na lekcji lub jako zestaw ćwiczeń do samodzielniej nauki pozalekcyjnej.

15,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,01 zł

31
Język niemiecki. Punkt. Podręcznik + CD. Klasa 6. Szkoła podstawowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język niemiecki. Punkt. Podręcznik + CD. Klasa 6. Szkoła podstawowa
Dostępny
1330 szt.

Punkt do klasy 6 to podręcznik idealnie dopasowany do potrzeb i zainteresowań uczniów szkoły podstawowej. Zapewnia systematyczny rozwój wszystkich sprawności językowych i przygotowuje do aktywnego posługiwania się językiem niemieckim w codziennej komunikacji. Najważniejsze zalety podręcznika Punkt to: • zabawne ilustracje, piosenki, kolędy, rymowanki i zabawy językowe, motywujące dzieci do nauki; • urozmaicone ćwiczenia, które pomagają utrwalać nowe umiejętności; • zagadnienia gramatyczne wyjaśnione w przystępny sposób i poprzedzone wieloma przykładami, co ułatwia przyswajanie struktur gramatycznych; • dodatkowe ćwiczenia wyrównawcze umożliwiające nauczycielowi indywidualne podejście do każdego ucznia; • ciekawe informacje związane z kulturą i zwyczajami krajów niemieckojęzycznych. CD audio dołączone do publikacji zawiera nagrania umożliwiające kształcenie umiejętności rozumienia ze słuchu oraz poprawnej wymowy i akcentuacji. Podręcznik Punkt do klasy 6 jest również dostępny w wersji elektronicznej.

52,90 zł
47,08 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,82 zł

32
Język niemiecki. Punkt. Zeszyt ćwiczeń do szkoły podstawowej. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę. Klasa 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język niemiecki. Punkt. Zeszyt ćwiczeń do szkoły podstawowej. Kurs dla...
Dostępny
1512 szt.

W zeszycie ćwiczeń Punkt do klasy 6 znajdują się różnorodne ćwiczenia leksykalno- gramatyczne do każdego z trzech rozdziałów podręcznika. Rozmaite, bogato ilustrowane polecenia pomogą uczniowi rozwijać sprawności językowe, zwłaszcza pisanie i czytanie. Wiele zadań ma formę rysunków i ciekawych historyjek, dzięki czemu uczniowie chętnie je rozwiązują i czerpią przyjemność z nauki. Praca z publikacją gwarantuje systematyczny trening i utrwalenie materiału wprowadzonego w podręczniku.

14,70 zł
13,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,71 zł

33
The Picture of Dorian Gray. Portret Doriana Graya z podręcznym słownikiem angielsko-polskim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Picture of Dorian Gray. Portret Doriana Graya z podręcznym słownik...
Dostępny
99 szt.

Dorian Gray, urzeczony cynicznymi poglądami przyjaciela, zachwycając się swym portretem, wypowiada życzenie, aby na zawsze zachować młodość i urodę. Od tej pory ani czas, ani żaden zły uczynek nie znajdują odzwierciedlenia w jego twarzy. Jednak pewnego dnia okazuje się, że swą doskonałość traci portret, a niewielkie skazy pogłębiają się wraz z każdą krzywdą wyrządzoną przez Doriana... Dążenie do zaspokojenia własnych pragnień i ambicji, kwestia winy bez kary, a także poglądy na sztukę i prawa artysty to najważniejsze tematy Portretu Doriana Graya. Książka, która zbulwersowała opinię publiczną, w przyszłości przyczyniła się do największego skandalu w życiu Oscara Wilde'a.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

34
Superzaury. Tom  1. Królestwo Rajskich Gadów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superzaury. Tom 1. Królestwo Rajskich Gadów
Dostępny
10 szt.

Jak wyglądałby świat, gdyby dinozaury nie wymarły? Wyobraź sobie świat, w którym dinozaury przetrwały i przekształciły się w... superzaury. To właśnie świat, w którym mieszka Bea Kingsley. Świat, w którym ludzie żyją wśród superzaurów, czasem w zgodzie, lecz często w konflikcie. Bea jest córką badaczy, którzy zaginęli, gdy była niemowlęciem. Kiedy babcia niespodziewanie zabiera ją na dalekie indonezyjskie wyspy Aru, dziewczynka zaczyna zadawać trudne pytania. Ale im więcej zadaje pytań, tym częściej przysparza kłopotów sobie i babci. Czy podróż na wyspy okaże się wielkim błędem? Oto początek przygody! Superzaury. Królestwo Rajskich Gadów to pierwszy z sześciu tomów ekscytującej przygodowej serii książek dla dzieci i młodzieży, pełnej przygód i zwrotów akcji, ilustrowanej wspaniałą, czarno-białą grafiką. Wypróbuj także wyjątkową aplikację Supersaurs, która wykorzystując najnowsze technologie, pozwoli Ci stać się częścią rzeczywistości, w której superzaury dosłownie wyskakują ze stronic książki, wkraczając do realnego świata.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

35
W czasie zatrzymane. Tom 1. Wybór szkiców literackich z lat 1977-2008 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W czasie zatrzymane. Tom 1. Wybór szkiców literackich z lat 1977-2008
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.21

Prezentowana antologia opatrzona tytułem-cytatem: W czasie zatrzymane, zaczerpniętym z twórczości Zbigniewa Żakiewicza (1933–2010), stanowi wybór 161 szkiców literackich pióra tego wybitnego pisarza, historyka literatury i jej krytyka, rusycysty, wieloletniego pracownika Uniwersytetu Gdańskiego, które dotychczas istniały w rozproszeniu. Pierwotnie zostały one zamieszczone w latach 1989–2008, jeden z nich zaś tylko w 1977 roku, na łamach znanych polskich periodyków, głównie takich jak „Gwiazda Morza. Gdański Dwutygodnik Katolicki” oraz „Kwartalnik Artystyczny: Kujawy i Pomorze”. Pojedyncze teksty ukazywały się w miesięcznikach katolicko-społecznych: „Nasza Rodzina” i „Recogito: Pismo Regii Francuskiej Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego”, miesięczniku literackim „Teksty Drugie”, a także w poczytnych dziennikach regionalnych: „Dziennik Bałtycki” oraz „Gazeta Morska”. Szkice Żakiewicza wychodziły w ramach słynnych cykli dotykających złożonej problematyki filozoficzno-teologicznej, moralno-społecznej, kulturalno-artystycznej oraz tożsamościowo-autobiograficznej i noszących wymowne tytuły: „Z dziennika”, „Półgłosem”, „Dziennik intymny mego N.N.” oraz „Ujrzane, w czasie zatrzymane”. Szkice Żakiewicza to żywa, barwna, plastyczna i prześwietna kronika życia kulturalnego Wybrzeża, na którą składają się reminiscencje, dywagacje, wspomnienia, diatryby, rzeczowe recenzje teatralne i literackie, a także przejmujące nekrologi. Pisarz ukazał bogaty wachlarz zjawisk świadczących o duchowym bogactwie życia mieszkańców Wybrzeża. Antologia Żakiewiczowskich małych form jest poprzedzona refleksyjnym wprowadzeniem-szkicem Miś smorgończyk – Mistrz z Mołodeczna, napisanym przez prof. Ninę Taylor-Terlecką z Uniwersytetu w Oxfordzie. Wyboru tekstów do Antologii dokonał syn pisarza, gdański historyk Maciej Żakiewicz, do druku zaś teksty przygotowała Katarzyna Wojan.

46,20 zł
42,50 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,70 zł

36
Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych Prawo własności przemysłowej Law of Copyright and Related Rights Industrial Property Law - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych Prawo własności przemys...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.17

Niniejszy zbiór, wydany w nowej serii tłumaczeń polskich ustaw na język angielski, niemiecki, francuski, włoski i rosyjski, zawiera angielskie tłumaczenie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz Prawa własności przemysłowej. Tłumaczenia uwzględniają brzmienie ustaw według stanu na lipiec 2017 roku. Dodatkowo, tłumaczenie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych uwzględnia zmianę wchodzącą w życie we wrześniu 2017 roku. Domański Zakrzewski Palinka od wielu lat jest największą, niezależną polską kancelarią prawniczą. Specjaliści DZP świadczą usługi klientom ze wszystkich branż gospodarki, oferując im kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe we wszystkich dziedzinach i specjalizacjach prawa. Wyróżnikiem usług świadczonych przez DZP jest dogłębna znajomość polskich realiów gospodarczych, zrozumienie zarówno prawnych, jak i biznesowych potrzeb klientów oraz wieloletnie doświadczenie i ekspercka wiedza prawników i doradców. Jedną z wiodących specjalizacji DZP jest prawo własności intelektualnej. Zespołem ekspertów, w skład którego wchodzi 15 prawników specjalizujących się w zakresie prawa IP/TMT, kieruje Dr. Aleksandra Auleytner, doświadczona i wielokrotnie nagradzana specjalistka w zakresie prawa własności intelektualnej. This collection, published as part of the new series of translations of Polish acts of law into English, German, French, Italian and Russian, includes the English translation of the Law on Copyright and Related Rights and the Industrial Property Law. The translations reflect wordings of the acts as of July 2017. Additionally, the Law on Copyright and Related Rights include the amendment entering into force as of September 2017. Domański Zakrzewski Palinka for many years now has been the largest independent Polish law firm. DZP?s experts provide advisory to clients in all sectors, offering them full-range legal and tax service on all aspects of the law and in all specializations. What makes DZP?s services different is the law firm?s indepth knowledge of the business environment in Poland, its understanding of both the legal and business needs of its clients, and the many years? experience and expert knowledge of its lawyers and tax advisers.

229,00 zł
190,07 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 38,93 zł

37
Show and Tell 3. Literacy Book B - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Show and Tell 3. Literacy Book B
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.18

Show and Tell Literacy Books provide extra reading and writing practice. Show and Tell taps into children's natural curiosity, asking a question such as „who makes you happy?” or „what do our senses tell us?” as the focus for each unit. Activities encourage children to explore the question while learning the language they need to think and talk about it. End-of-unit class projects consolidate learning and encourage children to work collaboratively. Opportunities to „Show and Tell” allow them to present their projects in class or at home, and to talk about what they have learned in English!

64,40 zł
57,96 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,44 zł

38
New Exam Challenges 1. Student's Book. Podręcznik wieloletni + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New Exam Challenges 1. Student's Book. Podręcznik wieloletni + CD
Dostępny
5 szt.

New Exam Challenges to bestsellerowy kurs, które rozwija umiejętności uczniów niezbędne w codziennej komunikacji oraz przygotowuje gimnazjalistów do egzaminu na poziomie podstawowym i rozszerzonym zgodnie z formatem obowiązującym od 2012 roku. Książka ucznia zawiera wyraźnie oznaczone lekcje, co ułatwia planowanie kolejnych zajęć.

41,60 zł
37,02 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,58 zł

39
Look! 3. Materiał ćwiczeniowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Look! 3. Materiał ćwiczeniowy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.19

Look! to nowy kurs dla klas 4-6 umożliwiający uczniom naukę w przyjaznej i motywującej atmosferze. Zróżnicowany materiał, elementy zabawy i jasne objaśnienia sprawiają, że uczniowie otrzymują wsparcie na każdym kroku. Zeszyt ćwiczeń pomaga utrwalić omawiany w podręczniku materiał i wyćwiczyć wszystkie sprawności, a ramki gramatyczne w języku polskim pozwalają zrozumieć materiał nawet uczniom nieobecnym na lekcji. W zeszycie ćwiczeń znajduje się także komiks z wampirem Vernonem, alfabetyczne listy słów do każdego rozdziału oraz naklejki, które uatrakcyjnią naukę.

13,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,8%
oszczędzasz 1,01 zł

40
Our Discovery Island 1. Zeszyt ćwiczeń. Wariant intensywny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Our Discovery Island 1. Zeszyt ćwiczeń. Wariant intensywny
Dostępny
4 szt.

Our Discovery Island to nowoczesny i uniwersalny kurs dla I etapu edukacyjnego. Zabiera dzieci na wspaniałą przygodę do świata bajkowych wysp, gdzie uczniowie spotykają niezwykłych bohaterów, poznają fascynujące historie, rozwiązują zagadki dla małych odkrywców, a przy tym uczą się angielskiego. Dwa zeszyty ćwiczeń (wariant łagodny i intensywny) pozwalają nauczycielowi na wybór wersji dopasowanej do umiejętności grafomotorycznych pierwszaków oraz wdrożenie uczniów do nauki pisania w odpowiednim dla nich tempie.

22,40 zł
19,99 zł

Rabat 10,8%
oszczędzasz 2,41 zł

41
World of WarCraft. Arthas. Przebudzenie króla Lisza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
World of WarCraft. Arthas. Przebudzenie króla Lisza
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.24

Jest ucieleśnieniem zła, władcą Plagi nieumarłych, panem runicznego Ostrza Mrozu, wrogiem wszystkich wolnych ludów, istotą o niezmierzonej potędze i niegodziwości. Cała jego lodowata jaźń jest skupiona na knowaniach, jak zniszczyć wszelkie życie w świecie World of WarCraft. Nie zawsze tak jednak było. Na długo przed tym, jak jego dusza stała się jednością z duszą orkowego szamana Ner'zhula, Król Lisz był zwykłym człowiekiem – Arthasem Menethilem, pierwszym w linii sukcesji do tronu Lordaeronu i gorliwym paladynem zakonu Srebrnej Dłoni. Kiedy wszystkiemu, co ukochał, zagroził legion nieumarłych, Arthas wyruszył na poszukiwania potężnego runicznego ostrza, które pozwoliłoby mu ocalić ojczystą krainę. Jednak cena za panowanie nad tą bronią była dopiero początkiem drogi ku potępieniu, która zaprowadziła go na północne pustkowia Mroźnego Tronu, gdzie przypadł mu w udziale najmroczniejszy z losów.

40,00 zł
32,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

42
A co ja mam z tym wspólnego? Zbrodnia popełniona w marcu 1945. Dzieje mojej rodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A co ja mam z tym wspólnego? Zbrodnia popełniona w marcu 1945. Dzieje ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.14

Pod koniec marca 1945 roku hrabina Margit Thyssen-Batthyany urządza w pałacu w Rechnitz w Austrii przyjęcie pożegnalne dla miejscowego kierownictwa NSDAP, SS i Gestapo. W jego trakcie niektórzy goście wychodzą z pałacu, by rozstrzelać żydowskich robotników, przetrzymywanych w pobliżu. Ponad 60 lat później informacja o tamtej zbrodni dociera do kuzyna hrabiny, młodego dziennikarza z Zurychu, Sachy Batthyany'ego. – A co ty masz z tym wspólnego? – pyta go pisarz Maxim Biller. Batthyany, szukając odpowiedzi, zagłębia się w historię swego rodu: udaje się na dawne Węgry, przemierza syberyjskie gułagi, w Buenos Aires spotyka ocalałą więźniarkę Auschwitz. Odkrywa tajemnicę, która odmieni jego poglądy. Czy minione pokolenia mają wpływ na nasze życie? Czy wszyscy jesteśmy wojennymi wnukami? A przecież uważaliśmy się za ludzi nowoczesnych i niezależnych. Książka Sachy Batthyany'ego to niezwykła historia rodziny, panorama Europy Środkowej, a zarazem psychogram pewnego pokolenia. Sacha Batthyany (ur. 1973) – potomek starego węgierskiego rodu; socjolog i dziennikarz, redaktor m.in. „Neue Zürcher Zeitung”, wykładowca w Szwajcarskiej Szkole Dziennikarstwa, autor reportaży dla „Tages-Anzeiger” i „Süddeutsche Zeitung”.

41,90 zł
30,17 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,73 zł

43
Cykl egipski. Faraon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cykl egipski. Faraon
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.21

Spektakularna i porywająca powieść. Wilbur Smith ponownie zabiera czytelników do Starożytnego Egiptu, do czasów zdrady, krwi i chwały. Trwa ofensywa na Egipt, Luksor jest otoczony. Faraon Tamose został śmiertelnie ranny. Wydaje się, że wszystko już stracone. Taita, doradca faraona, przygotowuje się do ostatecznego ataku przeciwnika. Gdy nikt nie ma już nadziei na zwycięstwo, żołnierzom pozostaje liczyć na przebłysk geniuszu Taity. Albo? Na niespodziewane przybycie dawnego sprzymierzeńca. Szturm zostaje powstrzymany, a święta armia Egiptu uderza na wroga. Radość ze zwycięstwa nie trwa długo – po powrocie do Luksoru Taita zostaje uwięziony. Tamose nie żyje, a rządy objął nowy faraon, którego władcze zapędy trzeba jak najszybciej powstrzymać... „Wilbur Smith stał się punktem odniesienia, do którego porównywani są inni autorzy powieści przygodowych”. – „The Times”.

37,90 zł
30,32 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,58 zł

44
Chemia Nowej Ery 7. Podręcznik do chemii dla klasy 7 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemia Nowej Ery 7. Podręcznik do chemii dla klasy 7 szkoły podstawowe...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.13

Podręcznik dla klasy 7 szkoły podstawowej Chemia Nowej Ery w atrakcyjny sposób łączy wiedzę z informacjami o zastosowaniach chemii. Częste odwołania do życia codziennego ukazują chemię jako naukę praktyczną i nowoczesną, co ułatwia zainteresowanie uczniów przedmiotem. – Ułatwia opanowanie podstaw chemii przez uczniów, którym nauka sprawia trudność, dzięki krok po kroku wyjaśnionym przykładom zadań problemowych i obliczeniowych oraz infografikom „Przeczytaj – zrozumiesz!” przedstawiającym procesy krok po kroku i kształcącym kluczowe umiejętności. – Wspiera stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia chemii dzięki optymalnemu podziałowi treści nauczania na klasę 7 i 8. Powtórzenie informacji o „Tlenkach i wodorotlenkach” na początku klasy 8 ułatwia przypomnienie ich przed realizacją „Soli”. – Kształci umiejętność projektowania i opisywania doświadczeń chemicznych poprzez precyzyjne instrukcje zilustrowane schematem i fotografią, z czytelnie wyróżnionymi obserwacjami i wnioskami. – Doświadczenia zalecane do realizacji w nowej podstawie programowej zostały wyróżnione. – Ułatwia uczniom znalezienie najważniejszych treści w temacie dzięki elementowi „Zapamiętaj” i „Celom lekcji” przygotowanym do każdego tematu. – Jest pomocny w utrwaleniu ważnych terminów dzięki elementom „Skojarz i zapamiętaj!” oraz „Podobieństwa i różnice”. – Budzi zainteresowanie przedmiotem i przedstawia chemię jako naukę nowoczesną, silnie związaną z życiem codziennym dzięki elementowi „Chemia wokół nas” oraz licznym infografikom „Zastosowania”. – Pomocny w sprawdzeniu wiadomości i ćwiczeniu umiejętności przed sprawdzianem dzięki „Podsumowaniom” oraz przekrojowym zadaniom „Sprawdź, czy wiesz? Sprawdź, czy umiesz?” na końcu każdego działu. – Rozwija umiejętności uczniów starających się o ocenę celującą dzięki wyróżnionym treściom i zadaniom o podwyższonym stopniu trudności „Dla dociekliwych”.

35,90 zł
32,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,59 zł

45
Puls życia. Podręcznik do biologii dla klasy 7 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puls życia. Podręcznik do biologii dla klasy 7 szkoły podstawowej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.08

Podręcznik Puls życia do biologii dla klasy 7 zawiera atrakcyjne infografiki, sugestywne zdjęcia i realistyczne ilustracje, które pomagają poznać budowę i funkcjonowanie organizmu ludzkiego. Ponadto: – Dostarcza podstawowych wiadomości potrzebnych do nauki anatomii człowieka dzięki dodatkowemu rozdziałowi „Biologia – nauka o życiu”. – Ułatwia zapamiętanie informacji przydatnych w codziennym życiu poprzez element „Zapobiegaj zamiast leczyć” oraz „Pierwsza pomoc”. – Pomaga w przygotowaniach do sprawdzianu dzięki „Podsumowaniom” oraz testom „Wiesz czy nie wiesz?” Numer ewidencyjny w wykazie MEN: 844/4/2017

35,90 zł
32,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,59 zł

46
Zadania z mechaniki ogólnej. Część 2. Kinematyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zadania z mechaniki ogólnej. Część 2. Kinematyka
Dostępny
32 szt.

Podręcznik obejmuje statykę, kinematykę i dynamikę w zakresie wymaganym na studiach dziennych, wieczorowych i zaocznych kierunków: mechanika i budowa maszyn, robotyka i automatyka, inżynieria materiałowa, transport, budownictwo.

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

47
Stal dupleks w konstrukcjach spawanych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stal dupleks w konstrukcjach spawanych
Dostępny
4 szt.

Dzięki składowi chemicznemu i ferrytyczno - austenitycznej mikrostrukturze stal dupleks ma najlepsze cechy chromowej stali ferrytycznej i chromowo-niklowej stali austenitycznej, a więc ma doskonałe właściwości mechaniczne: plastyczność, wytrzymałość na rozciąganie i ciągliwość oraz odporność na korozję ogólną, wżerową i naprężeniową. Mimo upływu około 50 lat od wynalezienia, jej zastosowanie wciąż się zwiększa, przede wszystkim w budowie konstrukcji dla przemysłu wydobywczego ropy i gazu, chemicznego, petrochemicznego, stoczniowego, papierniczego oraz farmaceutycznego.

74,00 zł
65,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

48
Oxford Discover 4. Workbook + Online Practice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oxford Discover 4. Workbook + Online Practice
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.08

Oxford Discover uses Big Questions such as these to tap into students' natural curiosity. It enables them to ask their own questions, find their own answers, and explore the world around them. This approach to language learning and literacy, supported by a controlled grammar and skills syllabus, helps students achieve near-native fluency in English. Oxford Discover gives teachers the tools to develop children's 21st century skills, creating young thinkers with great futures.

77,20 zł
69,48 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,72 zł

49
Discover English 3. Materiał ćwiczeniowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Discover English 3. Materiał ćwiczeniowy
Dostępny
4 szt.

„Discover English” to czteroczęściowy kurs przeznaczony dla uczniów klas 4–6 szkoły podstawowej, który jest w pełni zgodny z podstawą programową i doskonale balansuje angażujące i ciekawe lekcje z solidną nauką języka. Materiał ćwiczeniowy to: - do każdego rozdziału z podręcznika aż dwie strony dodatkowych zadań ćwiczących kluczowe umiejętności, - tematyczne słowniczki do każdego rozdziału zbierają w jednym miejscu słownictwo wymagane przez podstawę programową, - praktyczne i jasne wskazówki dla ucznia, które podpowiadają mu, w jaki sposób powinien podejść do poszczególnych typów zadań.

13,00 zł
11,99 zł

Rabat 7,8%
oszczędzasz 1,01 zł

50
Look! 3. Podręcznik ucznia + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Look! 3. Podręcznik ucznia + CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.19

Look! to nowy kurs dla klas 4-6 umożliwiający uczniom naukę w przyjaznej i motywującej atmosferze. Zróżnicowany materiał, elementy zabawy i jasne objaśnienia sprawiają, że uczniowie otrzymują wsparcie na każdym kroku. Rzetelna realizacja podstawy programowej. Look! to odpowiedź na potrzebę ciekawych lekcji oraz pełnej realizacji wymagań zawartych w podstawie programowej. Specjalnie przygotowany Materiał ćwiczeniowy to: - aż dwie strony dodatkowych zadań do każdego tematu z nowej podstawy programowej, - tematyczne słowniczki zbierają w jednym miejscu wymagane słownictwo, - praktyczne i jasne wskazówki dla ucznia, które podpowiadają mu, w jaki sposób warto podejść do poszczególnych typów zadań. Książka ucznia to doskonale opracowany program rozwoju słownictwa i gramatyki oraz umiejętności komunikacji wymaganych przez podstawę programową, a specjalna zakładka ułatwia opanowanie nowych słów. Na końcu książki znajduje się także słowniczek obrazkowy, a ćwiczenia Look and learn pozwalają od razu wykorzystać nowe słowa w praktyce.

39,00 zł
34,71 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,29 zł

51
Live Beat 2. Podręcznik ucznia + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live Beat 2. Podręcznik ucznia + CD
Dostępny
21 szt.

Live Beat to nowy kurs, który realizuje podstawę programową i przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego w duchu skutecznej komunikacji. Bazując na różnorodnych tekstach, młodzież opanowuje język niezbędny do porozumiewania się w codziennych sytuacjach, z multimedialnym wsparciem w postaci czterech rodzajów filmów. Dzięki zadaniom egzaminacyjnym w podręczniku oraz materiale ćwiczeniowym, uczniowie już od pierwszych lekcji oswajają się z formatem egzaminu.

41,60 zł
37,02 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,58 zł

52
Discover English 3. Podręcznik ucznia + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Discover English 3. Podręcznik ucznia + CD
Dostępny
3 szt.

Discover English to czteroczęściowy kurs przeznaczony dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej, który jest w pełni zgodny z podstawą programową i doskonale balansuje angażujące i ciekawe lekcje z solidną nauką języka. Discover English to odpowiedź na potrzebę ciekawych lekcji oraz solidnej nauki języka. Książka ucznia to zbiór ciekawych tekstów, łamigłówek i projektów w formie dialogów, blogów czy e-maili tak bliskich współczesnym nastolatkom.

39,00 zł
34,71 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,29 zł

53
Today 4. Materiał ćwiczeniowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Today 4. Materiał ćwiczeniowy
Dostępny
21 szt.

Today! to nowoczesna czteroczęściowa seria dla klas 4-6 szkoły podstawowej, która rozwija umiejętność naturalnej komunikacji, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby ucznia. Kurs gwarantuje rzetelną realizację podstawy programowej, a obszerny materiał ćwiczeniowy zapewnia dodatkową praktykę i kontakt z językiem. Materiał ćwiczeniowy wydłuża ekspozycję ucznia na nowy język, pozwalając przez to utrwalić nowy język. Materiał jest skorelowany z rozdziałami z podręcznika i zawiera tematyczne listy słów, ćwiczenia językowe oraz wskazówki dla ucznia.

13,00 zł
11,99 zł

Rabat 7,8%
oszczędzasz 1,01 zł

54
Flashcards. Karty ze słówkami. Auta 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flashcards. Karty ze słówkami. Auta 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.07.29

Poznaj Flashcards! Jest to zestaw 50 kart ze słówkami do nauki języka angielskiego. Na każdej z kart oprócz słówka znajduje się zagadka. Dzięki temu dziecko łatwiej zapamiętuje poznany przed chwilą wyraz. W pudełku znajduje się również słowniczek z podsumowaniem poznanych wiadomości.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

55
Bawię się, naklejam, dekoruję z... Autami 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bawię się, naklejam, dekoruję z... Autami 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.03.12

Bawię się, przyklejam, dekoruję z… to całkowicie nowy i wyjątkowy format z postaciami Disneya. Wybierz swojego ukochanego bohatera i czytaj, rysuj, odrysowuj, przyklejaj i ozdabiaj. Chcesz się przenieść do Krainy Lodu czy odwiedzić warsztat Złomka? A może marzysz o własnej Klinice Pluszaków albo o balu u Jej Wysokości Zosi? Baw się, ozdabiaj książki naklejkami do wielokrotnego użytku i dołącz do magicznego świata Disneya!

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

56
Bawię się, naklejam, dekoruję z... Minnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bawię się, naklejam, dekoruję z... Minnie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.02.28

Bawię się, przyklejam, dekoruję z… to całkowicie nowy i wyjątkowy format z postaciami Disneya. Wybierz swojego ukochanego bohatera i czytaj, rysuj, odrysowuj, przyklejaj i ozdabiaj. Chcesz się przenieść do Krainy Lodu czy odwiedzić warsztat Złomka? A może marzysz o własnej Klinice Pluszaków albo o balu u Jej Wysokości Zosi? Baw się, ozdabiaj książki naklejkami do wielokrotnego użytku i dołącz do magicznego świata Disneya!

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

57
Bawię się, naklejam, dekoruję z... Jakiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bawię się, naklejam, dekoruję z... Jakiem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.11.14

Bawię się, przyklejam, dekoruję z… to całkowicie nowy i wyjątkowy format z postaciami Disneya. Wybierz swojego ukochanego bohatera i czytaj, rysuj, odrysowuj, przyklejaj i ozdabiaj. Chcesz się przenieść do Krainy Lodu czy odwiedzić warsztat Złomka? A może marzysz o własnej Klinice Pluszaków albo o balu u Jej Wysokości Zosi? Baw się, ozdabiaj książki naklejkami do wielokrotnego użytku i dołącz do magicznego świata Disneya!

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

58
Pan Trawiastogłowy, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Trawiastogłowy, mix wzorów
Moneks
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.16

Wyhoduj, strzyż, kochaj mnie. Podlewaj i patrz jak rosnę !Ten wyjątkowy gadżet Główka Pana Trawiastogłowego wypełniona jest nasionami trawy, które możesz wybudzić ze stanu hibernacji dzięki podlaniu ich wodą. Pan Trawiastogłowy zaspokaja swoje pragnienie przez sznureczek zanurzony w małym wazoniku, który od czasu do czasu trzeba napełnić. Po kilku dniach nawadniania Panu Trawiastogłowemu zaczynają kiełkować i pomału wyrastać włosy, zaczynają żyć! Jeżeli zajmiesz się nim w odpowiedni, troskliwy sposób, to z wesołej trawiastej głowy przez wiele miesięcy będzie rosła bujna grzywa, którą można przycinać w różne fryzury. Dodatkowo Pan Trawiastogłowy posiada różne buźki emotikony każda główka jest inna. Dziecko ma szansę stworzyć całą rodzinę Trawiastogłowych, która to nauczy naszą pociechę cierpliwości, opiekuńczości, systematyczności... Dziecko uczy się, co to jest życie natury. Pobudza wyobraźnię przy kreowaniu fryzurek, świetnie nadaje się jako prezent dla każdego nie tylko dla dzieci...Hoduj, kolekcjonuj Trawiastogłowych i stwórz wesołą zieloną rodzinkę!Produkt Oryginalny z Polską instrukcją i wszystkimi niezbędnymi atestami. Towar wysyłany losowo.

13,20 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,7%
oszczędzasz 2,21 zł

59
Układanka sześcienna. Czerwony kapturek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka sześcienna. Czerwony kapturek
Goki
Dostępny
11 szt.

Dziewięcio elementowe klocki sześcienne, których każdy bok przedstawia fragment z innej baśni. Tradycyjne klocki sześcienne są wspaniałą zabawką edukacyjną. Dziecko może układać obrazki jaki i tworzyć wieżyczki oraz uczyć się równowagi i precyzji.Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.Produkt objęty rękojmią za wady..

39,99 zł
34,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

60
Gra w osiołka w podróży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra w osiołka w podróży
Goki
Dostępny
2 szt.

Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.Produkt objęty rękojmią za wady. Wymiary pudełka: 19.0x14.0x5.2 cm.

85,40 zł
74,30 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,10 zł

61
Memo znaki drogowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Memo znaki drogowe
Goki, od 3 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.10

• Wspomaga ćwiczenie pamięci i spostrzegawczości, • odnajdowanie par takich samych kart, • zdjęcie wszystkich kart przy możliwie najmniejszej liczbie odsłon, • na tabliczkach umieszczone znaki drogowe, • 24 elementy: 12 par, • wymiary klocka: 5 x 5 cm. Wymiary opakowania: 23.5 x 11.5 x 3.0 cm.

40,00 zł
34,80 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

62
Metalowy bączek z dźwiękiem, żółty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metalowy bączek z dźwiękiem, żółty
Goki
Dostępny
2 szt.

Tradycyjny bączek stojący, wydaje dźwięki po nakręceniu. Zabawka wspomaga rozwój koordynacji ruchowej. Średnica ok. 18,5 cm, wysokość ok 21 cm. Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71. Produkt objęty rękojmią za wady. Wymiary: 21.0 x 20.0 cm.

82,20 zł
71,51 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,69 zł

63
Luneta piracka. Różne wzory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Luneta piracka. Różne wzory
Goki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.05

Kaleidoskop to zabawka tworząca abstrakcyjne zestawienia kolorów i kształtów. Na twarzach dzieci pojawia się podziw i zachwyt nad magicznymi obrazkami pojawiającymi się wewnątrz tubki. Kalejdoskop jest wykonany w kształcie lunety w pirackie ozdoby. Niezbędne wyposażenie każdego żeglarza, pirata i poszukiwacza przygód.Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.Produkt objęty rękojmią za wady. Wzór wysyłany losowo. Wymiary opakowania:7.7 x 20.4 x 4.8 cm.

21,30 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,8%
oszczędzasz 2,31 zł

64
Kuchnia mini Tefal Studio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia mini Tefal Studio
Smoby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.01

Elektroniczna kuchnia z dźwiękiem spodoba się dzieciom. Została wykonana z dbałością o detale. Kuchnia jest wyposażona w: • piekarnik z otwierającymi się drzwiczkami, • lodówkę z otwierającymi się drzwiczkami, • indukcyjny blat z dwoma palnikami, • okap z 3 wieszaczkami na akcesoria, • ekspres do kawy, • syfon do napojów gazowanych z dźwiękiem, • patelnię z funkcją obracania, • półki, • 27 akcesoriów kuchennych m.in.: – patelnię, – garnek, – sztućce, – talerze, – filiżankę, – produkty spożywcze. Wysokość blatu: 50.0 cm Wymiary rozłożonej kuchni: 99.0 x 48.0 x 46.0 cm Zasilanie: CR2032 (załączona) Wymiary opakowania: 68.0 x 49.0 x 24.0 cm

207,90 zł
191,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 16,63 zł

65
Skrzydlaty kucyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skrzydlaty kucyk
Simba Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.04

Skrzydlaty kucyk. Wymiary pudełka: 20.0x30.0x7.0 cm.

52,60 zł
47,34 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,26 zł

66
Steffi. Lalka na rowerze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Steffi. Lalka na rowerze
Simba Toys
Dostępny
51 szt.

Steffi wybiera się na przejażdżkę rowerową ze swoją córeczką Evi. Lalka Steffi z długimi blond włosami ma na sobie bluzkę na ramiączkach w biało-różowe paski, granatowe spodenki i różowe sandałki na obcasie. Córeczka Evi z długimi blond włosami ubrana jest w białą bluzeczkę na ramiączkach w kolorowe kropki, granatowe spodenki i różowe sportowe buciki. Biały, miejski rower Steffi posiada bagażnik, błotniki, różowe koła z fioletowymi oponami, różowe siodełko, pedały, lampkę i stopkę. Rama i ochrona łańcucha ozdobiona jest kolorowymi motywami. Fioletowy rowerek Evi wyposażony jest w dwa boczne kółka, które ułatwiają jazdę oraz biały koszyczek na drobiazgi. Dodatkowo na kierownicy znajduje się trąbka. Zestaw uzupełniają kaski (różowy dla mamy i fioletowy dla dziecka). Zabawka z pewnością zapewni wiele godzin fascynującej zabawy. Zestaw zawiera: • lalkę Steffi w ubranku i butach, • lalkę Evi w ubranku i butach, • rower i kask dla Steffi, • rowerek i kask dla Evi. Wymiary: 29.0 cm Wymiary opakowania: 33.0 x 32.0 x 9.0 cm

92,99 zł
83,69 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,30 zł

67
Kucyk z klejnotem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kucyk z klejnotem
Simba Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.14

Wspaniały prezent dla każdej dziewczynki! Piękny kucyk z klejnotem oraz długą grzywą zachwyci każdą, małą księżniczkę, która dzięki temu zestawowi będzie mogła ozdobić swojego rumaka. Konik wykonany został z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o detale oraz z wykorzystaniem odpowiedniej kolorystyki.

31,52 zł
28,37 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,15 zł

68
Happy Scania - wywrotka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Happy Scania - wywrotka
Simba Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.08

Wywrotka zbiera i podnosi odpady w całym mieście. Ciężarówka wyposażona w mechaniczną platformę, napęd przód-tył, światła oraz dźwięki. Wymiary opakowania: 20.0 x 40.0 x 18.0 cm.

108,60 zł
97,74 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,86 zł

69
Nakładki na ołówek Smiley Emotikon (3 sztuki), mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nakładki na ołówek Smiley Emotikon (3 sztuki), mix wzorów
Simba Toys
Niedostępny
Brak

Zabawne nakładki na ołówki, w kształcie buźki. Ciekawe urozmaicenie szkolnych akcesoriów. Cena za 1 saszetkę zawierającą 3 losowe nakładki. Produkt wysyłany losowo. Cała kolekcja zawiera 50 wzorów.

2,99 zł
Powiadomienie
70
Piórnik owalny, kompaktowy. Smiley, Street - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik owalny, kompaktowy. Smiley, Street
Eurocom, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.15

Piórnik kompaktowy Smiley z organizerem w środku. Wymiary: 22.0x11.0x4.0 cm.

42,30 zł
35,96 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,34 zł

71
Plecak zaokrąglony. United Flake, Street - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak zaokrąglony. United Flake, Street
Eurocom, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.29

Plecak United Flake, Street wykonany jest z wysokiej jakości materiałów wodoodpornych i łatwozmywalnych. Posiada wyprofilowane, oddychające plecy, miękkie szelki z możliwością regulacji oraz uchwyt do trzymania w ręku. Posiada on również 2 komory i przednią kieszeń, przegrodę na laptopa oraz liczne mniejsze kieszonki do przechowywania. Jego atutem są nieprzemakalne i wzmocnione zamki błyskawiczne. Wymiary: 31.0×45.0×16.0 cm.

140,30 zł
119,26 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 21,04 zł

72
Puzzle 6000 el HQ Las Vegas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 6000 el HQ Las Vegas
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.07

Sugestywne obrazki, doskonała jakość wydruku, precyzyjne wycięcia, trwałe i cenne materiały. Wszystko to charakteryzuje High Quality Collection Clementoni: elegancką linię puzzli zrealizowaną z wielką dbałością o szczegóły. Firma Clementoni, której od zawsze leży na sercu ochrona środowiska, stara się stosować jak najszerzej materiały z odzysku i unika używania komponentów zanieczyszczających otoczenie.

79,90 zł
70,31 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,59 zł

73
Moja bajeczka. Kubuś i Przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja bajeczka. Kubuś i Przyjaciele
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.01

Czy bajka jest duża, czy mała, ma swoją magiczną moc. Dlatego proponujemy serię „Moja bajeczka”, która może towarzyszyć dzieciom w domu, na spacerze, czy w podróży. Przeczytaj i na moment przenieś się razem z dzieckiem w bajkowy świat. Poznajcie Puchatka i jego przyjaciół!

4,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,01 zł

Wróć do góry