hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.07.09

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 9 lipca 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Poszukiwany listem gończym (Czesław Czaplicki), na drugim W połowie drogi (Kazimierz Wybranowski). Kolejny produkt to Automatyka. Technika regulacji (Andrzej Dębowski) oraz Chromatografia preparatywna jako proces rozdzielania mieszanin. Zawiera CD (Dorota Antos, Krzysztof Kaczmarski, Wojciech Piątkowski).
1
Poszukiwany listem gończym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poszukiwany listem gończym
Dostępny5 szt.

Wspomnienia porucznika Czaplickiego, żołnierza Narodowych Sił Zbrojnych, osiemnaście lat ukrywającego się przed UB. Został skazany na dziesięć lat więzienia i mimo licznych amnestii odsiedział 5 lat.

46,20 zł
36,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,24 zł

1 osoba kupiła
2
W połowie drogi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W połowie drogi
Dostępny2 szt.

W napisanej pod poseudonimem powieści Roman Dmowski ukazał w przejrzysty sposób sytuację w Polsce po przerocie majowym w 1926 r. Oparta o realia tamtego okresu pozwala zrozumieć do czego doprowadziła działalność obozu sanacyjnego w okresie międzywojennym. Autor sprecyzował zadania stojące przed ruchem narodowym w dziele budowy silnej Polski.

33,60 zł
26,88 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,72 zł

1 osoba kupiła
3
Automatyka. Technika regulacji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Automatyka. Technika regulacji
Dostępny42 szt.

Książka jest poświęcona zagadnieniom projektowania jednoobwodowych układów automatycznej regulacji, stanowiących podstawowy element wielu bardziej złożonych systemów automatyki. Wprowadza czytelników posiadających już teoretyczną wiedzę z podstaw automatyki oraz tych, którzy mają problemy z bieżącą eksploatacją systemów automatyki, w zagadnienia dotyczące układów regulacji. Zawiera cenne wskazówki i opisy rozwiązań nadających się do bezpośredniego zastosowania.

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

4
Chromatografia preparatywna jako proces rozdzielania mieszanin. Zawiera CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chromatografia preparatywna jako proces rozdzielania mieszanin. Zawier...
Dostępny37 szt.

Książka zawiera przegląd aktualnych dokonań w dziedzinie chromatografii preparatywnej, stosowanej do rozdzielania różnych związków, począwszy od substancji chemicznych o stosunkowo prostej budowie, poprzez związki izomeryczne i optycznie czynne aż po cukry i białka. W pracy szczegółowo omówiono takie zagadnienia, jak: podstawy teoretyczne procesu chromatograficznego rozdzielania substancji termodynamika adsorpcji modelowanie procesu chromatografii kolumnowej powiększanie skali procesu rozdzielania chromatograficznego zintegrowany proces chromatografii reaktywnej i charakterystyka reaktorów chromatograficznych adsorpcyjne metody rozdzielania białek

79,00 zł
69,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

5
Wizyta pasterska Jana Pawła II w Chile - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wizyta pasterska Jana Pawła II w Chile
Dostępny6 szt.

Zapis wspomnieniowy przebiegu pielgrzymki Jana Pawła II w 1987 roku do Chile.

11,20 zł
8,99 zł

Rabat 19,7%
oszczędzasz 2,21 zł

6
Samoobrona Polaków na Kresach... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samoobrona Polaków na Kresach...
Dostępny5 szt.

Autor, opierając się na dokumentach i relacjach świadków wydarzeń, przedstawia samoobronę Polaków przed ludobójstwem UPA na Kresach Południowo-Wschodnich II Rzeczpospolitej w latach 1939-1946. Zbrodnie UPA swym barbarzyństwem i okrucieństwem przewyższały wszystkie inne, jakich doznał naród polski w czasie II wojny światowej. Autor wyjaśnia okoliczności powstania i funkcjonowania polskich oddziałów samoobrony, w czasie okupacji niemieckiej i II okupacji sowieckiej.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

7
Diariusz powstańczy 1944 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diariusz powstańczy 1944
Dostępny5 szt.

Relacja uczestnika Powstania Warszawskiego ze Śródmieścia a następnie z Czerniakowa. Spisana zaraz po jego upadku, gdy autor znalazł się w obozie jenieckim w Sandbostel w Niemczech.

13,70 zł
10,99 zł

Rabat 19,8%
oszczędzasz 2,71 zł

8
I tak nie przemogą! Antykościół, antypolonizm, masoneria - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I tak nie przemogą! Antykościół, antypolonizm, masoneria
Dostępny6 szt.

Kolejna książka prof. Macieja Giertycha zawierająca publikacje z Opoki w Kraju ukazująca bardziej lub mniej zakulisowe działania antypolskich sił, zwalczających narodową i katolicką tożsamość Polaków. Zawiera również ocenę sytuacji politycznej naszej Ojczyzny obecnie, gdy ważą się losy Polski, gdy trwa walka o zachowanie tożsamości narodowej Polaków i suwerenności państwa polskiego.

26,30 zł
21,04 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,26 zł

9
Taras Czuprynka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taras Czuprynka
Niedostępny
Brak

Pierwsza w polskiej literaturze biografia jednego z największych, obok Stalina i Hitlera, zbrodniarzy naszego wieku, Romana Szuchewycza - Tarasa Czuprynki, hetmana UPA i wielkiego inkwizytora OUN.

35,70 zł
28,56 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,14 zł

10
Jak uczyć się szybciej i skuteczniej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak uczyć się szybciej i skuteczniej
Niedostępny
Brak

Książka opracowana przez doświadczonych psychologów prezentuje 16 skutecznych technik uczenia się, przydatnych w życiu codziennym, m.in. metodę haków, akronimy, rymowanki liczbowe, rzymski pokój czy skojarzenia przydatne w nauce języków obcych. Autorzy prezentują metody szybkiego czytania ze zrozumieniem, m.in. skanowanie slalomowe lub po przekątnej, sposoby tworzenia efektywnych map myśli, koncentrowania się na zadaniu oraz techniki wspierające kreatywność, szczególnie użyteczne przy poszukiwaniu twórczych rozwiązań problemów. Ponad 150 ćwiczeń pomaga w pełni wykorzystać własny potencjał! Pamięć właściwie nie ma ograniczeń – trzeba tylko nauczyć się z niej korzystać! Dzięki poradnikowi dowiesz się m.in.: • jak poszerzyć pole widzenia i dzięki temu czytać szybciej? • dlaczego warto nauczyć się żonglowania? • w czym pomoże ci szczęśliwy długopis na egzaminie? • jak skutecznie uczyć się słówek w języku obcym?

36,90 zł
26,57 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

11
Niemiecki Aktywnie! Trening na 200 sposobów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki Aktywnie! Trening na 200 sposobów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.20

Niemiecki aktywnie! to doskonała pomoc w nauce języka niemieckiego dla osób znających podstawy i średnio zaawansowanych (poziom A2-B1). Praca z książką pozwala poszerzyć i utrwalić słownictwo, przyswoić struktury leksykalno-gramatyczne i poznać język w praktyce! Książka umożliwia opanowanie słownictwa z 14 działów tematycznych: m.in. praca, zdrowie, kuchnia i jedzenie czy szkoła i nauka. Dzięki tej publikacji przyswoisz słowa i zwroty przydatne w każdej sytuacji! Słowa będziesz poznawać w kontekście, czyli w sposób sprzyjający zapamiętywaniu.

35,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,77 zł

12
Angielski aktywnie! Trening na 200 sposobów. Poziom A2-B1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski aktywnie! Trening na 200 sposobów. Poziom A2-B1
Niedostępny
Brak

„Angielski aktywnie!” to doskonały sposób na powtórkę i utrwalenie słówek i gramatyki języka angielskiego dla osób znających podstawy i średnio zaawansowanych (poziom A2-B1). W książce znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by poszerzyć słownictwo, odświeżyć struktury gramatyczne, a przede wszystkim ćwiczyć język w praktyce. Ponad 200 różnorodnych ćwiczeń pomoże w nauce słówek w sposób najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu, czyli w kontekście. Aż 30 różnych typów zadań – takich jak łamigłówki, krzyżówki czy zagadki – sprawi, że nauka będzie urozmaicona, przyjemna i skuteczna. Dodatkowy rozdział z objaśnieniami gramatycznymi rozwieje wątpliwości i ułatwi stosowanie reguł w praktyce. Książka została podzielona na 14 rozdziałów tematycznych, dzięki czemu poznasz słówka i zwroty przydatne w każdej sytuacji! Wygodny słowniczek angielsko-polski umożliwi ci łatwe odnalezienie wyrazu i sprawdzenie znaczenia. „Angielski aktywnie!” to idealny trening, dzięki któremu: • wzbogacisz zasób słownictwa, • poznasz idiomy i popularne powiedzenia, • utrwalisz słowa i zwroty w kontekście, • zyskasz pewność siebie w rozmowach z obcokrajowcami!

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

13
Hiszpański aktywnie! Trening na 200 sposobów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpański aktywnie! Trening na 200 sposobów
Niedostępny
Brak

Hiszpański aktywnie! to doskonały sposób na powtórkę i utrwalenie słówek i gramatyki języka hiszpańskiego dla osób znających podstawy i średnio zaawansowanych (poziom A2-B1). W książce znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by poszerzyć słownictwo, odświeżyć struktury gramatyczne, a przede wszystkim ćwiczyć język w praktyce. Ponad 200 różnorodnych ćwiczeń pomoże w nauce słówek w sposób najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu, czyli w kontekście. Aż 30 różnych typów zadań takich jak łamigłówki, krzyżówki czy zagadki sprawi, że nauka będzie urozmaicona, przyjemna i skuteczna. Dodatkowy rozdział z objaśnieniami gramatycznymi rozwieje wątpliwości i ułatwi stosowanie reguł w praktyce. Książka została podzielona na 14 rozdziałów tematycznych, dzięki czemu poznasz słówka i zwroty przydatne w każdej sytuacji! Wygodny słowniczek hiszpańsko-polski umożliwi Ci łatwe odnalezienie wyrazu i sprawdzenie znaczenia. Hiszpański aktywnie! to idealny trening, dzięki któremu: – wzbogacisz zasób słownictwa, – poznasz idiomy i popularne powiedzenia, – utrwalisz słowa i zwroty w kontekście, – zyskasz pewność siebie w rozmowach z obcokrajowcami!

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

Wróć do góry