hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.07.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 8 lipca 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Gumka artystyczna chlebowa, szara (Faber Castell), na drugim Bóg i Stephen Hawking (John C. Lennox). Kolejny produkt to Dotknięcie pustki (Joe Simpson) oraz Raporty z Auschwitz (Witold Pilecki).
1
Gumka artystyczna chlebowa, szara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumka artystyczna chlebowa, szara
Faber Castell
Dostępny
134 szt.

Umożliwia korekty i rozjaśnienie rysunku wykonanego miękkim ołówkiem, węglem lub kredką, służy do czyszczenia filmów fotograficznych. Po zabrudzeniu gumki chlebowej należy ją rozgnieść i ponownie uformować kolor szary. Cena za 1 sztukę.

6,99 zł
28 osób kupiło
2
Bóg i Stephen Hawking - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bóg i Stephen Hawking
Dostępny
6 szt.

Wielki projekt, bestseller wybitnego przedstawiciela nauki, kosmologa Stephena Hawkinga, jest jego najnowszym wkładem do debaty o „nowym ateizmie”. Hawking twierdzi, że to prawa fizyki powołały Wszechświat do istnienia, a nie Bóg. Jego stanowisko podważa John Lennox, matematyk z Oksfordu, w swojej książce Bóg i Stephen Hawking. Autor w błyskotliwym i logicznym wywodzie przeprowadza nas przez kluczowe miejsca w argumentacji Hawkinga, przedstawiając przy okazji najnowsze naukowe teorie i metody badawcze. Jest przekonany, że wywody Hawkinga, które negują Boże autorstwo dzieła stworzenia, paradoksalnie sprawiają, że czytelnik uznaje istnienie Boga za tym bardziej prawdopodobne.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

11 osób kupiło
3
Dotknięcie pustki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dotknięcie pustki
Dostępny
471 szt.

W roku 1985 wraz z Simonem Yatesem Joe Simpson wyruszył w Andy na szczyt Siula Grande (6344 m). Podczas zejścia uległ poważnemu wypadkowi. Na dwa lata porzucił góry, ale poświęcił się innemu zajęciu. Za namową przyjaciela, wydarzenia na Siula Grande opisał w książce. Tak powstało Dotknięcie pustki, które do tej pory przetłumaczono na kilkanaście języków.

49,90 zł
38,42 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,48 zł

4 osoby kupiły
4
Raporty z Auschwitz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Raporty z Auschwitz
Dostępny
341 szt.

Widziałem takich /szczególnie mężczyzn/, którzy niby są wierzący, a wstydzą się wyraźnie przeżegnać i robią coś w rodzaju namiastki znaku krzyża. Jest to doskonały przykład psychozy wstydu i lęku - żeby jakiś bałwan z tłumu – kolega – nie podśmiał. Raczej gnuśnieć w tłumie baranów byleby się nie narazić na wytknięcie palcem, jako człowiek niezrozumiały dla przeciętniaków. Wcale nie znaczy to, że chciałbym siebie ponad innych wynieść - Przeciwnie! Chciałbym wstrząsnąć każdym, żeby z tego dorośniętego tylko do pewnego znormalizowanego poziomu - tłumu, wystrzeliły, jeśli nie można wszędzie – to przynajmniej tu i ówdzie – pędy myśli, czynu (…) (Witold Pilecki, Raport W, 1943 r.).

40,01 zł
30,81 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

3 osoby kupiły
5
Sztuka wychowania, czyli jak pomóc dziecku i zadbać o siebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka wychowania, czyli jak pomóc dziecku i zadbać o siebie
Dostępny
77 szt.

To nowy poradnik Agnieszki Wróbel, psychoterapeutki, autorki m.in. bestsellera Asertywność na co dzień…. Książka przyjaznym i zrozumiałym językiem podpowiada jak wychować odważne i twórcze dziecko, które wyrośnie na asertywnego, szanującego siebie i innych dorosłego. Sztuka wychowania, czyli jak pomóc dziecku i zadbać o siebie to poradnik dla rodziców i wychowawców, który zainspiruje cię do wypracowania własnej postawy w relacji z dzieckiem. Książka podzielona jest na 3 części. W części 1 dowiesz się jakie są prawdziwe potrzeby dziecka. Część 2 pomoże ci uniknąć tego co może zaszkodzić relacji z dzieckiem. Część 3 zawiera wskazówki – co warto zastosować, żeby było lepiej.

34,90 zł
24,78 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,12 zł

2 osoby kupiły
6
Hetmani - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hetmani
Dostępny
10 szt.

Przełom XIX i XX wieku. Holenderskie Haga i Amsterdam. Niemieckie Berlin i Katowice. Polsko-rosyjska i... żydowska Warszawa. Austro-węgierski Kraków.On Tadeusz Sworski młody poszukujący prawdy patriota zaangażowany w rewoltę 1905 roku, otrzeźwiony, gdy widzi jej drugie dno. Ona Hela Latzka zmysłowa, wyemancypowana, niesforna, zdecydowanie dążąca do celu, tajemnicza i zagadkowa femme fatale.A pomiędzy nimi: destrukcyjna, amoralna namiętność, pogłębiające się różnice światopoglądowe, brutalne interesy obcych mocarstw, gwałty, przemoc i bezwzględność rewolucyjnego szału.

29,90 zł
22,72 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,18 zł

1 osoba kupiła
7
ECMAScript 6. Przewodnik po nowym standardzie języka JavaScript - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECMAScript 6. Przewodnik po nowym standardzie języka JavaScript
Dostępny
2 szt.

Najnowsza specyfikacja języka JavaScript — ECMAScript 6 — jest najważniejszym uaktualnieniem w dotychczasowej historii tego języka. Jej Zrozumienie specyfikacji ECMAScript 6 ma kluczowe znaczenie dla wszystkich programistów JavaScript. Tworzy ona solidny fundament i to właśnie na nim będą budowane wszystkie aplikacje JavaScriptu w przyszłości. Oto podręcznik przeznaczony dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych programistów JavaScriptu, którzy korzystają ze środowiska przeglądarki WWW lub Node.js. Omówiono tu zagadnienia wiązania bloków, ciągów tekstowych, wyrażeń regularnych, a także zmiany wprowadzone w funkcjach. Przedstawiono pełne wprowadzenie do typów obiektów oraz składni, które pojawiły się w JavaScripcie wraz ze specyfikacją ECMAScript 6. Nie zabrakło przykładów kodu działającego w dowolnym środowisku JavaScriptu. Dodatkowo zaprezentowano zmiany wprowadzone wraz z nowym standardem ECMAScript 7 (2016). W tej książce omówiono między innymi:– natywne tablice JavaScriptu i ich nowe możliwości– obietnice i programowanie asynchroniczne– API refleksji– wykorzystanie proxy do kontroli obiektów– hermetyzację kodu za pomocą modułów JavaScript to dojrzałość, elastyczność i najnowsze standardy!

67,00 zł
46,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,10 zł

1 osoba kupiła
8
Pisma przeciw Polakom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisma przeciw Polakom
Dostępny
7 szt.

Gdyby cesarzowa chciała umocnić swe imperium szczątkami Polski, to od niej tylko by to zależało. Wystarczyło wzniecić zamieszki, aby je uspokoić. Podczas gdy przemierzała ona granice swych państw, gdy przejeżdżała z Europy do Azji, by naocznie stwierdzać potrzeby i zasoby swych ludów, jej armia znajdująca się w środku Polski rodziła od dawna podejrzenia, obawy i wrogość. Kiedy jednak przekonano się, że jej żołnierze byli kapłanami pokoju, ów cud niesłychany otworzył oczy wielu prałatom. Zawstydzili się oni, że nie są tak pokojowi jak rosyjskie oddziały. Imperatorka Rosji nie tylko wprowadziła powszechną tolerancję w swoich rozległych krainach, lecz również teraz posyła swą armię do Polski, pierwszą armię tego rodzaju, odkąd istnieje ziemia – armię pokoju, która służy jedynie obronie praw obywateli i nastraszeniu jej przeciwników.

42,00 zł
29,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
9
Jak się nie pomylić, czyli potęga matematycznego myślenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak się nie pomylić, czyli potęga matematycznego myślenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.16

Jak się nie pomylić, czyli potęga matematycznego myślenia. Matematyka jest częścią naszego świata. Jest nieodłącznie związana z naszym sposobem myślenia i rozumienia rzeczywistości. Matematyka to nauka, której techniki i narzędzia zostały wypracowane przez setki lat sumiennej pracy i dyskusji. Dzięki niej spoglądasz na świat w głębszy, zdrowszy i bardziej wnikliwy sposób. Aby jednak choć trochę nauczyć się matematyki, trzeba ją praktykować. Wymaga to czasu i wysiłku, jednak matematyczne myślenie wyjątkowo się przydaje! Trzymasz w ręku książkę, dzięki której nauczysz się matematycznego myślenia. Matematyka jest tu traktowana jako rozwinięcie zdrowego rozsądku, narzędzie pozwalające na odnajdywanie ukrytych zależności, wyszukiwanie rozwiązań pozornie nierozwiązywalnych problemów i swobodne poruszanie się po zupełnie sobie obcych dziedzinach. Opisano tu dość złożone zagadnienia, takie jak problemy optymalizacji, inżynieria wsteczna, rachunek prawdopodobieństwa, i pokazano, w jaki sposób można je wykorzystywać każdego dnia podczas podejmowania różnych decyzji, dokonywania ocen czy wyborów. Prędko przekonasz się, jak bardzo praktykowanie matematyki ćwiczy umysł i wyrabia umiejętność szybkiej i trafnej oceny rzeczywistości! Dzięki tej zajmującej książce niematematyk: • zrozumie podstawowe idee matematyczne, • rozwinie umiejętność matematycznego myślenia, • nauczy się wnioskować z żelazną, matematyczną precyzją, • być może polubi matematykę, • na pewno o wiele rzadziej będzie się mylić! Praktykuj matematykę i nie daj się zmylić!

39,90 zł
27,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

10
Jak osiągnąć mistrzostwo w sztuce sprzedaży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak osiągnąć mistrzostwo w sztuce sprzedaży
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.08

„Tom Hopkins przede wszystkim motywuje... I robi to skutecznie... To jedna z najbardziej użytecznych książek poświęconych sprzedaży.” – „Small Business News” Wbrew pozorom nie tylko handlowiec powinien być biegły w sztuce sprzedaży. Tak naprawdę każdy, kto chce przekonać innych do swoich idei, pomysłów czy opinii, musi nauczyć się sprzedawać. Podobnie zresztą jak każdy, kto chce kogoś zmotywować, poinstruować czy uspokoić i przekonać do słuszności dowolnych posunięć. Krótko mówiąc, mistrz sprzedaży jest skazany na sukces w wielu dziedzinach życia. Trzymasz w ręku kompleksowy przewodnik dla każdego, kto chce nauczyć się skutecznych technik sprzedaży. Znajdziesz tu mnóstwo użytecznych wskazówek dotyczących poszukiwania i pozyskiwania klientów oraz instrukcje, w jaki sposób prowadzić proces sprzedaży od pozyskania zainteresowania aż do szczęśliwego zamknięcia transakcji. Dowiesz się, jak planować czas i zarządzać relacjami z klientami, a także w jaki sposób prowadzić prezentacje i skutecznie trafiać do odbiorców. Nauczysz się radzić sobie z obiekcjami i przyswoisz techniki prowadzenia owocnych rozmów – zarówno bezpośrednich, jak i telefonicznych. Najważniejsze zagadnienia ujęte w książce:• sposoby osiągania sukcesu sprzedażowego,• sztuka prowadzenia rozmów i zadawania właściwych pytań,• wyszukiwanie i pozyskiwanie potencjalnych klientów,• prowadzenie prezentacji i pokonywanie zastrzeżeń klientów,• techniki finalizacji sprzedaży i sposób ich dobierania.

49,00 zł
36,26 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

11
Dance, sing, love. Miłosny układ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dance, sing, love. Miłosny układ
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.12

Numer 1 na wattpad.com w kategorii Romans - ponad 2 miliony odsłon! Livia Innocenti jest zawodową tancerką. Razem z zespołem robi show podczas koncertów i teledysków największych gwiazd muzyki. James Sheridan jest topowym piosenkarzem, bożyszczem fanek i ulubieńcem portali plotkarskich. Spotykają się w Rzymie w czasie wspólnego tournée po Europie. Livia szybko przekonuje się, że woda sodowa uderzyła młodemu celebrycie do głowy. Nikt jej tak nie wkurza na próbach, jak arogancki i egoistyczny James. Na dodatek choreografia przewiduje kilka utworów w ich wykonaniu w duecie. Początkowo nie potrafią się dogadać i nawzajem się ignorują, jednak serca nie da się oszukać, nie na dłuższą metę. Czy będzie to szczęśliwy układ? Jakie role przyjdzie im wspólnie zatańczyć w tej historii? Podążanie za głosem serca nie zawsze jest takie proste, jak się wydaje, i nie zawsze słuszne. Czasem kierowanie się rozumem jest najlepszą drogą, bo miłość, zamiast uszczęśliwiać, potrafi sprawiać ból. Zatrać się w historii pełnej pasji, pożądania, zwrotów akcji i gorących rytmów.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

12
Na drodze bez powrotu. Pierwsze przejście grani Mazeno na Nanga Parbat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na drodze bez powrotu. Pierwsze przejście grani Mazeno na Nanga Parbat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.03

Odwaga czy kompletne szaleństwo? Pasjonująca historia podjęcia jednego z ostatnich wielkich wyzwań himalaizmu. W lipcu 2012 roku sześcioosobowy zespół wyruszył, by przejść trzynastokilometrową grań Mazeno na Nanga Parbat. W trakcie wyprawy zrezygnowały cztery osoby. Pozostało dwóch pięćdziesięciokilkuletnich śmiałków: Sandy Allan i Rick Allen. Osiemnaście dni w drodze, w większości powyżej 7000 metrów, pod koniec prawie bez jedzenia, ostatnie pięć dni bez picia. Wyprawa zakończyła się sukcesem. Mężczyźni jako jedyni przeszli tę drogę i zdobyli Nanga Parbat — górę, która niejednemu przyniosła śmierć... Ocalili życie, zyskali sławę, ale wiele poświęcili. Co sprawiło, że podjęli to ryzyko? Jak udało się im dokonać tego, czego nie udało się dokonać wcześniej innym, młodym, utalentowanym alpinistom? Kim stali się po powrocie? Dzięki książce Sandy’ego Allana poznasz kulisy wspinaczki na szczyt marzeń. To lekcja sztuki przetrwania, również tego wewnętrznego. To zapis doświadczenia, w którym pokora zderza się z ponadludzką siłą. Autor opowiada o przeżyciach niemieszczących się w granicach zdrowego rozsądku. Ale mówi także o zwykłym zwątpieniu, które czasem może wydawać się nie do pokonania... To pełna emocji historia o górach, marzeniach, walce oraz konfrontacji ze sobą. Zobacz, jak niemożliwe stało się możliwe.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

13
Kodeks postępowania administracyjnego. Komentarz, wydanie 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks postępowania administracyjnego. Komentarz, wydanie 12
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.10

Od 1 czerwca 2017 r. znacząco zmieniono Kodeks postępowania administracyjnego przez wprowadzenie nowych instytucji:– rozstrzygania wątpliwości na korzyść strony,– mediacji - umożliwiającej zawarcie kompromisu z organem administracji lub stroną przeciwną,– załatwianie spraw milcząco - normujące załatwienie sprawy zgodnie z żądaniem w przypadku braku reakcji organu,– postępowania uproszczonego - pozwalającego na przyspieszenie załatwiania spraw typowych,– administracyjnych kar pieniężnych - określających standardy nakładania administracyjnych kar pieniężnych,– europejskiej współpracy administracyjnej - obejmującej udzielanie pomocy w sprawach administracyjnych między państwami członkowskimi Unii Europejskiej.

269,00 zł
242,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 26,90 zł

14
Jestem przestrzeń, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jestem przestrzeń, CD
Monika Borzym, Agora - multimedia
Dostępny
5 szt.

Jestem przestrzeń to tytuł płyty z poruszającymi tekstami poetki Anny Świrszczyńskiej w wykonaniu wokalistki jazzowej Moniki Borzym. Na płycie znajdzie się 12 kompozycji do poruszających wierszy Anny Świrszczyńskiej, poetki m.in. okresu Powstania Warszawskiego, uznawanej za ważny głos tamtej epoki. Wybrane na płytę teksty pokazują, jak „przestrzenną” była osobowością – czujną na otaczającą ją rzeczywistość, wrażliwą, empatyczną, a jednocześnie świadomą swojego losu i czasu, w jakim dane było jej żyć. Wyboru wierszy na płytę dokonała uznana reżyserka Agnieszka Glińska. Muzykę skomponował pianista Mariusz Obijalski. Na płycie znajdą się także niespodzianki – w jej nagraniu wzięli udział goście specjalni: John Scofield, jeden z najwybitniejszych gitarzystów w historii jazzu, Wojciech Waglewski, lider zespołu Voo Voo, którego będzie można usłyszeć w przejmującym duecie z Moniką Borzym, i Mitchell Long – „czarodziej gitary” – amerykański muzyk, specjalista od jazzu, bluesa i world music. Autorzy zdjęć: Maksym Rudnik i Marek Michalski

43,00 zł
32,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,75 zł

15
Ustawa o rewitalizacji. Komentarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ustawa o rewitalizacji. Komentarz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.29

Ustawa o rewitalizacji w sposób kompleksowy normuje zasady, warunki i tryb wyprowadzania obszarów zdegradowanych ze stanu kryzysowego. W komentarzu omówiono takie zagadnienia, jak:– tworzenie gminnych programów rewitalizacji oraz specjalnej strefy rewitalizacji;– mechanizmy zapewniające partycypację społeczną w procesie rewitalizacji;– przeciwdziałanie gentryfikacji poprzez m.in. zagwarantowanie mieszkańcom prawa do powrotu do zajmowanych lokali mieszkalnych. W pracy wykorzystano bogaty dorobek doktryny prawa oraz orzecznictwa sądowego. Zawiera ona również szereg uwag, w tym o charakterze krytycznym, odnoszących się sposobu regulacji materii zawartej w komentowanej ustawie. Adresaci:Publikacja przeznaczona jest dla pracowników administracji samorządowej oraz radców prawnych ją obsługujących. Zainteresuje także sędziów, przedsiębiorców sektora budowlanego i pracowników naukowych.

169,00 zł
152,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,90 zł

16
Odpowiedzialność biegłego rewidenta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odpowiedzialność biegłego rewidenta
Niedostępny
Brak

W publikacji kompleksowo omówiono różne reżimy odpowiedzialności prawnej, którym mogą podlegać biegli rewidenci i firmy audytorskie, w związku z naruszeniem określonych norm postępowania - odpowiedzialności cywilnej, karnej, dyscyplinarnej i administracyjnej. W opracowaniu przedstawiono m.in.: - odpowiedzialność odszkodowawczą z tytułu niewykonania bądź nienależytego wykonywania - umowy (odpowiedzialność kontraktowa) lub popełnienia czynu niedozwolonego (odpowiedzialność deliktowa), - analizę przepisów, które wprost lub potencjalnie odnoszą się do odpowiedzialności odszkodowawczej biegłych rewidentów, np. art. 78 ustawy o rachunkowości przewidujący odpowiedzialność karną biegłego rewidenta za sporządzenie niezgodnej ze stanem faktycznym opinii o sprawozdaniu finansowym, - materialne przesłanki odpowiedzialności dyscyplinarnej, a także przebieg postępowania dyscyplinarnego, - zasady odpowiedzialności karnoskarbowej, - kontrolę działalności biegłych rewidentów i firm audytorskich sprawowanej przez Krajową Komisję Nadzoru i Komisję Nadzoru Audytowego. W zakresie odpowiedzialności dyscyplinarnej nowa ustawa: - w sposób odmienny określa katalog naruszeń, które mogą być uznane za przewinienie dyscyplinarne, - wydłuża termin na wszczęcie postępowania dyscyplinarnego oraz termin przedawnienia karalności, - wprowadza bardziej elastyczny katalog kar, - skraca postępowanie odwoławcze, - przewiduje odrębną ścieżkę postępowania w przypadku przewinień dyscyplinarnych popełnionych w związku z badaniem ustawowym jednostki zainteresowania publicznego. W zakresie odpowiedzialności administracyjnej nowa ustawa: - wprowadza katalog naruszeń, których zaistnienie może pociągać za sobą nałożenie kary na firmę audytorską, - wprowadza bardziej elastyczny katalog kar, - wprowadza możliwość nałożenia określonych kar m.in. również na członków zarządu lub innego organu zarządzającego lub członków rady nadzorczej lub innego organu nadzorczego firmy audytorskiej oraz na członków zespołu wykonującego badanie podejmujących decyzję co do wyniku badania.

129,00 zł
116,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

17
Marcina Stanisława Słowakowica Nowy i stary kalendarz świąt rocznych i biegów niebieskich na rok pański MDCLXXXIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marcina Stanisława Słowakowica Nowy i stary kalendarz świąt rocznych i...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.05

Monografia Pani Prof. dr hab. Elizy Małek pt. Marcina Stanisława Słowakowica Nowy i stary kalendarz świąt rocznych i biegów niebieskich na Rok Pański MDCLXXXIX. Próba rekonstrukcji stanowi ważny przyczynek zarówno do wiedzy na temat polskich kalendarzy astrologicznych XVII wieku, jak i do XVII-wiecznych przekładów rosyjskich z literatury staropolskiej. Charakteryzuje się przemyślaną, klarowną kompozycją, na którą składa się część poświęcona analizie kalendarza oraz aneksy. Pisana jest stylem przejrzystym, komunikatywnym, właściwym dla tekstów naukowych, ma odpowiednio dobrany aparat krytyczny. Przywoływana bibliografia tematu świadczy o erudycji Autorki. Na podstawie rosyjskiego przekładu zaginionego kalendarza Stanisława Słowakowica na rok 1689 Autorka skrupulatnie rekonstruuje treść polskiego starodruku. Zamieszcza także pierwszą pełną naukową edycję rosyjskiego tłumaczenia omawianego kalendarza. Do tak żmudnej filologicznej pracy, wymagającej fachowej wiedzy, olbrzymiej cierpliwości i świadczącej o naukowej pasji, dostosowuje właściwą metodologię badawczą, dzięki czemu odtwarza brzmienie zaginionego najprawdopodobniej bezpowrotnie staropolskiego tekstu. Badania przeprowadzone przez Panią Prof. Elizę Małek, zwieńczone monografią, mogą służyć do prac dalszych historykom literatury i kultury staropolskiej, a także badaczom zajmującym się zagadnieniami warsztatu translatorskiego tłumaczy XVII-wiecznych.Z recenzji dr hab. prof. UJK Małgorzaty Krzysztofik

42,00 zł
35,28 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,72 zł

18
Polityka. Anarchizm. Lingwistyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityka. Anarchizm. Lingwistyka
Dostępny
11 szt.

"Dla tych, którzy znają Chomskiego jedynie jako analityka mediów i krytyka polityki międzynarodowej, ta wszechstronna książka przedstawia jego studia nad lingwistyką, teorią anarchistyczną i radykalną krytyką polityczną. Chomsky pokazuje nam jak niewiele wspólnego z wolnością, jeśli w ogóle, mają frazy w rodzaju wolność wypowiedzi, wolny rynek czy wolny świat. Pokazuje nam on, że wśród miriad wolności, do jakich rości sobie pretensje rząd USA znajdują się też takie, jak wolność mordowania, unicestwiania i dominacji. Wolność finansowania i sponsorowania despotów oraz dyktatorów na całym świecie. Wolność szkolenia, uzbrajania i chronienia terrorystów. Wolność obalania wybranych w demokratycznych wyborach rządów. Wolność gromadzenia i używania broni masowej zagłady - chemicznej, biologicznej i nuklearnej. Wolność wypowiadania wojny każdemu krajowi, którego rząd ma odmienne zapatrywania". Arundhati Roy indyjska pisarka i publicystka, działaczka ruchów antywojennych i antyglobalistycznych.

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

19
Prusy Wschodnie. Historia i mit - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prusy Wschodnie. Historia i mit
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Przez długi czas w podejściu do Prus Wschodnich obowiązywał bezwzględny prymat politycznej instrumentalizacji. Historia tych ziem musiała być albo niemiecka, albo litewska, albo polska, albo od niedawna także rosyjska, przez co Prusy Wschodnie stały się igrzyskiem badaczy dochodzących narodowych uprawnień. W swoim historycznym eseju Andreas Kossert patrzy na Prusy Wschodnie jak na element historii Niemiec i Europy. Przezwyciężenie narodowych wzorców interpretacji otwiera spojrzenie na krainę o wielu obliczach, fascynującą w kontekstach i różnorodności.

49,40 zł
43,47 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,93 zł

20
Wojna Wojnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna Wojnie
Dostępny
14 szt.

Zdjęcia zawarte w tej książce, od początku do końca pokazują zapis uzyskany przez nieubłagany, nieprzekupny obiektyw aparatu fotograficznego. Zapis z okopów i masowych grobów; O kłamstwach wojskowych,o Polu Chwały i innych sielankach Wielkiej Epoki. Książka ta dedykowana jest wszystkim spekulantom wojennym i pasożytom, wszystkim prowokatorom wojennym, ale również królom, generałom, prezydentom i ministrom wszystkich krajów. Kapłanom, którzy również błogosławili broń w imię Boga, ta książka jest dedykowana jako Biblia Wojny.

45,00 zł
33,30 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,70 zł

21
Oświecenie dla początkujących i zaawansowanych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oświecenie dla początkujących i zaawansowanych
Dostępny
29 szt.

Oświecenie to najważniejszy cel buddyzmu i hinduizmu, ale osiągali je także wyznawcy innych religii. Nie polega ono na uzyskaniu nadnaturalnych mocy, ani na kontakcie z Bogiem, nie ma też na celu naprawy świata. Aby je osiągnąć, nie jest konieczna wiara w dogmaty religijne. Można zostać oświeconym podążając ścieżką mądrości, choć prowadzi tam także ścieżka wiary.

38,00 zł
32,30 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,70 zł

22
Rana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rana
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.03

Basia uczy się w gimnazjum i wspólnie z koleżankami przygotowuje się na ważny w ich życiu bal gimnazjalny. Nie byłoby w tym może nic dziwnego i nietypowego, gdyby nie fakt, że dziewczyna ma kompleksy z powodu swojej rzadkiej choroby – atopowego zapalenia skóry – AZS.

25,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

23
Zakładki magnetyczne. Urodziny. 3 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki magnetyczne. Urodziny. 3 sztuki
Cass film, 3 sztuki
Dostępny
4 szt.

Pięknie ilustrowane zakładki z wystającymi ozdobnymi elementami. Idealne do zaznaczania ostatnio czytanych lub ulubionych fragmentów książek. Doskonale sprawdzają się w indeksowaniu notatek, dokumentów w biurze, w szkole i w domu. Każdy zestaw zawiera 3 zakładki o różnych wzorach.

19,00 zł
15,99 zł

Rabat 15,8%
oszczędzasz 3,01 zł

24
Zakładki magnetyczne. Superbohaterowie. 3 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki magnetyczne. Superbohaterowie. 3 sztuki
Cass film, 3 sztuki
Dostępny
12 szt.

Pięknie ilustrowane zakładki z wystającymi, ozdobnymi elementami. Idealne do zaznaczania ostatnio czytanych lub ulubionych fragmentów książek. Doskonale sprawdzają się w indeksowaniu notatek, dokumentów w biurze, w szkole i w domu. Każdy zestaw zawiera 3 zakładki o różnych wzorach.

19,00 zł
15,99 zł

Rabat 15,8%
oszczędzasz 3,01 zł

25
Świnka Peppa. Czytaj! Koloruj! Baw się! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa. Czytaj! Koloruj! Baw się!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.01

Książka z zadaniami dla fanów układanek! Dodatkowo 36 dwustronnych puzzli. Ułóż je, a następnie odwróć i pokoloruj ulubionymi kredkami!

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

26
Schowek
2,99 zł
Powiadomienie
27
Literatura - Język - Przekład - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literatura - Język - Przekład
Niedostępny
Brak

Tom 1 serii Nowe Wyzwania, Nowe Horyzonty. Czterdzieści lat skandynawistyki gdańskiej poświęcony został literaturze, językowi i przekładowi.

25,20 zł
23,18 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,02 zł

28
Życie codzienne polskich klasztorów żeńskich w XVII–XVIII wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie codzienne polskich klasztorów żeńskich w XVII–XVIII wieku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

W XVII i XVIII wieku istniały w Polsce klasztory należące do dwunastu klauzurowych zakonów żeńskich. Niektóre z tych zakonów były u nas od dawna zasiedziałe, inne dopiero co przybyły wraz z potrydencką odnową Kościoła. Mimo różnic reguły i obediencji, czyli zależności prawnej, wszystkie one prowadziły podobny tryb życia, oparty na przestrzeganiu ustaw, tak zaplanowanych, aby służyły osobistemu i wspólnotowemu rozwojowi miłości Bożej. Ustawy te częściowo dziedziczone były wraz z tradycją zakonu po dawnych założycielach, częściowo zaś były nowe, dostosowane do mentalności epoki tak, by odpowiadały pojęciom konkretnych ludzi i pokoleń o świętości. Jak poszczególne jednostki albo zgromadzenia wykorzystują lub marnują taką szansę, to inny problem; nie zajmując się nim, chcę tu po prostu pokazać świat klasztorny w jego codziennym bytowaniu, a więc ludzi, miejsca, układy i zwyczaje, sposób myślenia. Może przyda się to tym zwłaszcza, którzy, badając np. sztukę, architekturę lub dzieje klasztorów, a nie znając wewnętrznego mechanizmu ich życia, narażeni są na liczne pomyłki. Może także złoży się z tego jedna z kart dziejów kobiety w Polsce – mało u nas badana, a konieczna do całości obrazu.

53,90 zł
38,81 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,09 zł

29
Pewny Start. Mój dobry rok. Przyroda. Karty pracy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewny Start. Mój dobry rok. Przyroda. Karty pracy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Przedstawiamy publikację zawierającą 100 kart pracy, które ułatwiają m.in.: • identyfikowanie zjawisk pogodowych • poznanie symboli związanych z pogodą • rozpoznanie pory roku po zmianach zachodzących w przyrodzie. Publikacja Mój dobry rok. Przyroda jest dostosowana dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, szczególnie uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Pakiet materiałów: • to bogato ilustrowane karty pracy, które nauczyciel może wykorzystać w toku lekcji, jak również podczas zajęć rewalidacyjnych, kompensacyjno-korekcyjnych czy terapii pedagogicznej, • zawiera ćwiczenia o zróżnicowanej formie, tematyce i poziomach trudności – dzięki temu można je dopasować do indywidualnych potrzeb uczniów, • został wzbogacony o naklejki, które uczniowie przyklejają we właściwe miejsca na karcie pracy • jest powiązany tematycznie i graficznie z pozostałymi publikacjami z cyklu „Pewny start. Mój dobry rok” – dzięki temu uczniowie otrzymują spójne, skorelowane materiały, z którym łatwiej jest im pracować. Nauczyciel może wykorzystać karty pracy w wieloletnim toku nauczania, zgodnie z własnym planem dydaktycznym. W serii wydawniczej znajdziesz również materiały pomocnicze, które ułatwią pracę z ćwiczeniami. Poznaj wszystkie dostępne publikacje i zapewnij swoim uczniom szansę na wszechstronny, harmonijny rozwój.

52,00 zł
46,80 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,20 zł

30
Pewny Start. Mój dobry rok. Czytanie i pisanie. Karty pracy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewny Start. Mój dobry rok. Czytanie i pisanie. Karty pracy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.04

Przedstawiona publikacja to zbiór 111 kart pracy wspomagających naukę liter, pisania i czytania W materiałach zaprezentowany jest obraz graficzny litery:• małej i wielkiej• pisanej i drukowanej. Ćwiczenia zawierają krótkie teksty ułatwiające naukę czytania. Ten zestaw materiałów: • zawiera aż 111 kart pracy, które wspomagają dziecko w nauce liter, czytania (w tym globalnego) oraz pisania, • wyróżnia się nowoczesną, atrakcyjną szatą graficzną i przejrzystym układem, który sprzyja komfortowej pracy, • prezentuje litery w postaci małej i wielkiej, a także w wersji pisanej i „drukowanej” – pozwala uczniom zapoznać się z nimi w różnych odmianach, • zawiera krótkie, przystępne teksty, które motywują do nauki czytania. Publikacja Mój dobry rok. Czytanie i pisanie jest dostosowana dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, szczególnie uczniów z niepełnosprawnością intelektualną.

49,50 zł
44,55 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,95 zł

31
Pewny Start. Mój dobry rok. Matematyka. Karty pracy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewny Start. Mój dobry rok. Matematyka. Karty pracy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.07

Przedstawiamy zbiór 106 kart pracy wspomagających poznawanie cyfr i działań matematycznych w zakresie 10 Publikacja została przygotowana z myślą o kształceniu uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, a zwłaszcza z niepełnosprawnością intelektualną. Publikacja podzielona jest na 11 działów o następującej strukturze: • wprowadzenie cyfry • pisanie cyfry po śladzie • rozpoznawanie cyfry • przeliczanie elementów w zbiorze • aspekt porządkowy cyfry • dodawanie i odejmowanie • przygotowanie do wprowadzenia kolejnej cyfry. Łącznie zestaw zawiera 106 kart pracy, które nauczyciel może wykorzystać zarówno w toku lekcji, jak i podczas zajęć kompensacyjno-korekcyjnych, rewalidacyjnych czy terapii pedagogicznej. Poznaj również pozostałe publikacje z serii „Pewny start. Mój dobry rok” .

49,60 zł
44,64 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,96 zł

32
Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne
Dostępny
38 szt.

Jest to nowoczesny podręcznik uwzględniający najnowsze osiągnięcia w dziedzinie geriatrii oraz współczesne rozwiązania w opiece geriatrycznej. Publikacja została podzielona na trzy części. Część I zawiera charakterystykę procesu starzenia, w części II omówiono specyfikę chorobowości u starszych pacjentów z uwzględnieniem aspektów postępowania pielęgniarskiego w wybranych patologiach, natomiast część II jest poświęcona organizacji opieki nad starszym pacjentem. Odbiorcy: słuchacze studiów medycznych

159,00 zł
147,87 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 11,13 zł

33
Habilitacja. Diagnoza, procedury, etyka, postulaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Habilitacja. Diagnoza, procedury, etyka, postulaty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.26

Najnowsza książka prof. dr. hab. Bogusława Śliwerskiego nie tylko potwierdza jego nadzwyczajne kompetencje w zakresie prowadzenia dyskursu naukowego, ale także stanowi niezwykle wartościowe kompendium wiedzy dla młodych naukowców, wkraczających dopiero (zwykle po doktoracie) na drogę kariery naukowej. "Bohaterem" tej publikacji jest habilitacja, jako przełomowy, wręcz zwrotny punkt w karierze akademickiej. Zdobycie tego stopnia naukowego pozwala na wejście w rolę tzw. samodzielnego pracownika nauki, podejmującego decyzje w sprawie awansów naukowych innych osób oraz mogącego prowadzić doktoraty. Dostrzegam także w tej książce ważny wątek politologiczny. Oto z precyzyjnych, a jednocześnie bardzo komunikatywnych narracji Bogusława Śliwerskiego wyłania się rekonstrukcja władzy ustawy czy rozporządzenia, które [...] tworzą dla osób i instytucji "nowy świat", do jakiego muszą się dostosować. Biografie ludzi, poprzez konieczność przystosowania się do prawnej pajęczyny, są kanalizowane zgodnie z założeniami ustawodawcy. Warto dodać, że książkę przenika swoista życzliwość wobec potencjalnych i aktualnych habilitantów. Bogusław Śliwerski nie ukazuje habilitacji jako zmory nocnej czy mąk Tantala, względnie miecza Damoklesa. Stara się wykazać - i udaje mu się to - że utrzymanie przez kandydatów wysokich standardów oraz stosowanie procedur muszą przynieść sukces.Z recenzji prof. dr. hab. Zbyszka Melosika

70,00 zł
49,00 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 21,00 zł

34
Tatuaż. Ikonografia dawna i współczesna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tatuaż. Ikonografia dawna i współczesna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.21

Karolina Daraszkiewicz – studiowała etnologię. Ukończyła historię sztuki na Uniwersytecie Łódzkim. Książka opisuje zjawisko tatuażu jako motywu ikonograficznego. Każdy rozdział dotyczy innego zagadnienia widzianego z punktu widzenia historii sztuki jak i etnografii. Część materiału ujęta jest w sposób opisowy, część metodologiczny. Ostatni rozdział poświęcono legendarnym i współczesnym twórcom tatuażu, uwzględnia zarówno ich biografię, jak i dorobek twórczy.

34,00 zł
23,80 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,20 zł

35
Słownik liturgiczny polsko-angielsko-niemiecki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik liturgiczny polsko-angielsko-niemiecki
Dostępny
10 szt.

Najnowszy Słownik liturgiczny zawiera niezwykle przejrzystą listę świąt i uroczystości, ułożoną w porządku chronologicznym. Punktem wyjścia jest początek roku kalendarzowego.W skład publikacji wchodzą również szeroko rozbudowane terminy związane z sakramentem liturgii. Tekstowi w języku polskim towarzyszy tłumaczenie na język angielski i niemiecki.Książka przeznaczona jest zarówno dla osób wtajemniczonych w terminy i pojęcia liturgiczne, jak i dla tych, którzy w tej dziedzinie pozostają laikami.

19,00 zł
14,99 zł

Rabat 21,1%
oszczędzasz 4,01 zł

36
Moje miasto. Radiowóz, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje miasto. Radiowóz, mix wzorów
Mega Creative
Dostępny
101 szt.

Idealna zabawka dla wszystkich małych fanów motoryzacji i zabawy w policjantów. W tym zestawie znajdziemy auto osobowe policji wyposażone w otwierane przednie drzwi. Samochód posiada napęd w tylnych kołach, dzięki któremu po pchnięciu sam pojedzie. Znajdujące się na samochodzie przyciski pozwolą na włączenie efektów dźwiękowych oraz świetnych. Zasilanie: 3 x AG-13 1,5 V (w zestawie) Wymiary pojazdu: 23.5 x 8.5 x 8.5 cm Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

81,90 zł
61,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 20,47 zł

37
Moje ranczo. Traktor, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje ranczo. Traktor, mix wzorów
Mega Creative
Dostępny
262 szt.

Maszyna rolnicza z serii „Moje Ranczo” to nowoczesne modele metalowych traktorów posiadające szereg możliwości i efektów pozwalających na różnorodną i rozwijającą zabawę. Dostępnych jest sześć różnych modeli. Skala: 1:72 Wymiary opakowania: 9.0 x 25.0 x 6.0 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

23,90 zł
17,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 5,91 zł

38
Moje ranczo. Traktor z przyczepami, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje ranczo. Traktor z przyczepami, mix wzorów
Mega Creative
Dostępny
6 szt.

Maszyna rolnicza z serii „Moje Ranczo” to nowoczesne modele metalowych traktorów posiadające szereg możliwości i efektów pozwalających na różnorodną i rozwijającą zabawę. Zawartość zestawu: • 1 traktor, • 3 przyczepy. Wymiary ciągnika: ok. 4.0 x 6.0 x 4.0 cm Wymiary przyczepy: ok. 3.0 x 7.0 x 4.0 cm Wymiary opakowania 12.0 x 17.0 x 5.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

19,10 zł
14,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 4,11 zł

39
Zestaw narzędzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw narzędzi
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Zestaw narzędzi Mega Creative to podstawowy element wyposażenia warsztatu małego majsterkowicza. Dzięki tej zabawce każde dziecko nauczy się jak przykręcać śrubki czy poprawnie używać wiertarki. W zestawie znajdują się wiertarka, młotek, nożyk do tapet, dwa śrubokręty oraz 8 różnych akcesoriów. Zabawka wykonana z plastiku. Wymiary opakowania: 27.0 x 28.0 x 4.0 cm

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

40
Moje ranczo. Traktor z przyczepą, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje ranczo. Traktor z przyczepą, mix wzorów
Mega Creative
Dostępny
194 szt.

Ta zabawka z pewnością przypadnie do gustu wszystkim małym fanom rolnictwa. Maszyna rolnicza z serii „Moje Ranczo” to nowoczesne modele metalowych traktorów posiadające szereg możliwości i efektów pozwalających na różnorodną i rozwijającą zabawę. Wymiary produktu: 3.5 x 12.5 x 3.5 cm Wymiary opakowania: 6.0 x 16.5 x 6.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

41
Auto osobowe metalowe, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto osobowe metalowe, mix wzorów
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Idealna zabawka dla fanów wyścigów samochodowych. Fantastyczny pojazd zachwyci swoim wyglądem każdego malucha. Wymiary opakowania: 11.0 x 4.0 x 4.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

7,10 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,6%
oszczędzasz 1,11 zł

42
Zestaw lekarski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw lekarski
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Zestaw do zabawy w lekarza. W zestawie między innymi: słuchawki, strzykawka, nożyczki, okulary. Zabawka pozwala oswoić się dziecku z wizytami u lekarza. Wymiary: 28.0 x 24.0 x 6.0 cm

28,00 zł
21,00 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,00 zł

43
Lornetka i kompas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lornetka i kompas
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Lornetka z kompasem w maskujący wzór moro. Wymiary opakowania: 17.0x22.0x5.0 cm.

10,60 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,6%
oszczędzasz 2,61 zł

44
Motocykl metalowy, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motocykl metalowy, mix kolorów
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Motocykl z kierownicą oraz ruchomymi kołami z napędem w mniejszych (dodatkowych) kółkach zapewni doskonałą zabawę każdemu małemu fanowi motoryzacji. Po popchnięciu go w przód dalej pojedzie samoczynnie. Pojazd jest bardzo poręczny, dziecko z łatwością będzie trzymać go w rączce, dzięki czemu możne zabrać go wszędzie ze sobą. Wymiary produktu: 8.5 x 5.0 x 3.5 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

8,50 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,8%
oszczędzasz 1,51 zł

45
Auto ciężarowe tir - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto ciężarowe tir
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Auto ciężarowe, tir przeznaczony do zabawy dla dzieci powyżej 3 lat. Towar występuje w różnych opcjach kolorystycznych, towar wysyłany losowo. Wymiary: 38x11x7 cm.

18,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,3%
oszczędzasz 4,01 zł

46
Kolorowy świat Alfika i Zetki. Część 5. W podróży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,60 zł
4,99 zł

Rabat 10,9%
oszczędzasz 0,61 zł

47
Piórnik. Flagi ciemne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik. Flagi ciemne
Mesio.pl, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.30

Miękki, wygodny piórnik wykonany z unikatowego materiału typu pianka nurkowa. Produkt w 100% polski. wymiary: 21.0x7.0x5.0 cm

10,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 2,91 zł

48
Piórnik Folk, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Folk, mix wzorów
Mesio.pl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.20

Miękki, pojemny piórnik wykonany z unikatowego materiału typu pianka nurkowa. Atrakcyjny kwiatowy wzór w stylu folk. Produkt w 100% polski. Wymiary: 21.0 x 7.0 x 5.0 cm Mix wzorów, produkt wysyłany losowo. Cena za 1 piórnik.

10,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 2,91 zł

49
Piórnik tuba TU621 Czarny gładki MESIO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba TU621 Czarny gładki MESIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.28

Piórnik tuba jednokomorowy, materiał typu kodura. Wzór uniwesalny, różne kolory suwaków. Produkt w 100% polski.

14,80 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,7%
oszczędzasz 3,81 zł

50
Piórnik tuba. Flaga Wielkiej Brytanii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba. Flaga Wielkiej Brytanii
Mesio.pl, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.12

Piórnik jednokomorowy, tuba, materiał typu kodura. Wypukły nadruk. Produkt w 100% polski. Wymiary: 22.0x7.0x7.0 cm

14,20 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,6%
oszczędzasz 4,21 zł

51
Piórnik tuba TU642 Boisko MESIO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba TU642 Boisko MESIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.19

Piórnik tuba wykonany z unikatowego materiału typu pianka. Żywa grafika, solidne wykonanie. Produkt w 100% polski.

14,80 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,7%
oszczędzasz 3,81 zł

52
Piórnik tuba TU641 Słonie MESIO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba TU641 Słonie MESIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.21

Piórnik tuba wykonany z unikatowego materiału typu pianka. Żywa grafika, solidne wykonanie. Produkt w 100% polski.

14,80 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,7%
oszczędzasz 3,81 zł

53
Worek szkolny plecak WR110 Boom MESIO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek szkolny plecak WR110 Boom MESIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.03

Duży worek szkolny typu plecak, bawełniane sznurki, bardzo wytrzymały, wodoszczelny materiał. Idelany na obuwie, na trening, na basen. Produkt polski.

23,70 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,3%
oszczędzasz 6,71 zł

54
Worek szkolny plecak WR113 Folk MESIO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek szkolny plecak WR113 Folk MESIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.05

Duży worek szkolny typu plecak, bawełniane sznurki, bardzo wytrzymały, wodoszczelny materiał. Idelany na obuwie, na trening, na basen. Produkt polski.

23,20 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,8%
oszczędzasz 6,21 zł

55
Worek szkolny plecak WR108 Baseball MESIO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek szkolny plecak WR108 Baseball MESIO
Mesio.pl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.19

Duży worek typu plecak. Idealny na basen, wycieczkę, obuwie. Produkt polski.

23,70 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,3%
oszczędzasz 6,71 zł

56
Worek szkolny plecak WR102 emoji żółty MESIO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek szkolny plecak WR102 emoji żółty MESIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.17

Duży worek typu plecak. Idealny na basen, wycieczkę, obuwie. Można skompletowac z dwoma rodzajami piórników z identycznym nadrukiem. Produkt polski.

27,20 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,5%
oszczędzasz 7,21 zł

57
Głowa do stylizacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,90 zł
23,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,72 zł

58
Flamastry Power 30 kolorów STABILO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry Power 30 kolorów STABILO
Dostępny
9 szt.

FLAMASTRY STABILO POWERPOZOSTAWIONE BEZ SKUWKI NIE ZASYCHAJ NAWET PRZEZ 8 TYGODNIBardzo mocna końcówka odporna na złamanie. Łatwospieralny oraz odporny na wysychanie tusz umożliwia łatwe zmywanie go z dłoni oraz ubrań.Kartonowe etui z zawieszką. 30 szt.

49,90 zł
59
Teczka A4 z gumką. Safari - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 z gumką. Safari
Starpak
Niedostępny
Brak

Teczka do przechowywania dokumentów, dyplomów i prac artystycznych. Otworki na gumkę zabezpieczone nitami. Gumka w oplocie wykonana z estetycznej tkaniny. Teczka jest laminowana, dzięki temu bardziej trwała i ozdobiona kolorową grafiką. W środku każdej teczki na okładce plan lekcji, literki i zegar ułatwiające naukę.

2,99 zł
Powiadomienie
60
Blok rysunkowy. Trolls - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowy. Trolls
Starpak, 20
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.19

Blok rysunkowy w formacie A4 z 20 białymi kartkami. Na okładce kolorowa i inspirująca grafika. Wymiary: 21,0 x 29,7 cm

24,90 zł
23,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

61
Cienkopis Sensor różowy (10szt) STABILO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis Sensor różowy (10szt) STABILO
Niedostępny
Brak

CIENKOPIS STABILO SENSOR. Cienkopis z amortyzowaną końcówką. Idealny cienkopis dla wymagających twórców i kreatywnych umysłów. Nowoczesny design w 8 intensywnych kolorach. Mocna amortyzowana końcówka oprawiona w metal uniemożliwia wygięcie lub złamanie i daje komfort podczas pisania. Doskonale sprawdza się przy pracy z linijką lub szablonem. Wentylowana skuwka. Szerokość linii 0,3 mm. Kolor różowy. 10 sztuk w opakowaniu.

59,80 zł
Powiadomienie
62
Cienkopis Sensor turkusowy (10szt) STABILO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis Sensor turkusowy (10szt) STABILO
Niedostępny
Brak

CIENKOPIS STABILO SENSOR. Cienkopis z amortyzowaną końcówką. Idealny cienkopis dla wymagających twórców i kreatywnych umysłów. Nowoczesny design w 8 intensywnych kolorach. Mocna amortyzowana końcówka oprawiona w metal uniemożliwia wygięcie lub złamanie i daje komfort podczas pisania. Doskonale sprawdza się przy pracy z linijką lub szablonem. Wentylowana skuwka. Szerokość linii 0,3 mm. Kolor turkusowy. 10 sztuk w opakowaniu.

59,80 zł
Powiadomienie
63
Worek na kapcie Frozen Cool Runs - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na kapcie Frozen Cool Runs
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.03

20,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,9%
oszczędzasz 2,91 zł

64
Plecak dziecięcy duży Best Friends - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak dziecięcy duży Best Friends
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.15

49,50 zł
42,08 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,42 zł

65
Plecak szkolny, Bliss Horses - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolny, Bliss Horses
Herlitz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.19

Cechy plecaka: • ergonomicznie ukształtowane plecy, wykonane z przepuszczającego powietrze materiału, • 3-stopniowy system regulacji szelek, • miękko wyściełane szelki, • zamykany na zamek błyskawiczny, • wewnętrzna przegroda organizująca przestrzeń tornistra, • dwie boczne kieszenie ze ściągaczem, • stabilne dno z materiału EVA z dodatkowymi, wzmocnionymi plastikowymi stopkami, • paski naramienne regulowane w 2 miejscach – na wysokości obręczy barkowej i u dołu, • zintegrowany dodatkowy pas piersiowy o regulowanej wysokości wspomaga właściwe ułożenie i dystrybucję ciężaru, • materiały odblaskowe 3M Scotchlite zostały umieszczone z przodu na bocznych kieszeniach i paskach ramiennych, • usztywniana przednia kieszeń jest wyposażona w dodatkowy organizer z gumową aplikacją 3D, • pojemność: 16 l, • wymiary: 43.0 x 30.0 x 18.0 cm • waga: ok. 900 g

237,90 zł
226,01 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 11,89 zł

66
Plecak szkolny Bliss Soccer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolny Bliss Soccer
Herlitz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.31

Bliss – sportowy plecak szkolny z motywem piłkarskim idealny jest dla dzieci rozpoczynających przygodę ze szkołą. Wykonany jest miękkiego i lekkiego materiału, posiada usztywniany przód oraz stabilną podstawę z nóżkami z tworzywa sztucznego. Model ten zachwyca swoimi cechami pod względem ergonomii. Innowacyjny system Ergo ES2 zapewnia trójstopniową pionową regulację wysokości, pozwalającą dostosować plecak do wysokości dziecka. Regulowane szelki umożliwiające płynną regulację długości obu szelek w dwóch miejscach (na dole i na górze), elastyczny pas piersiowy i ergonomicznie wyprofilowane wykonane z przepuszczającego powietrze materiału plecy przyczyniają się do optymalnego komfortu i wysokiego poziomu elastyczności. System ERGO ES2, czyli ergonomicznie ukształtowane plecy i wykonane z przepuszczającego powietrze materiału. Odblaski wykonane z materiału odblaskowego 3M Scotchlite, które są umieszczone na przedniej i bocznych kieszeniach i na szelkach. Wnętrze składa się z 1 dużej, głównej przegrody z zintegrowaną podwójną przegrodą na książki. 2 boczne kieszenie zamykane są zaciśniętą gumką – świetnie nadają się na butelkę z napojem. 1 duża kieszeń przednia z osobną przegrodą, idealna aby zmieścić śniadaniówkę. Wymiary tornistra: 43.0 x 30.0 x 18.0 cm Zamknięcie: na zamek błyskawiczny Pojemność: ok. 16 litrów Materiał: poliester Waga: ok. 900 g Wiek dziecka: 7–9 lat

237,90 zł
226,01 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 11,89 zł

Wróć do góry