hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.07.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 6 lipca 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Okładki na zeszyt A4 (10 sztuk) (Panta Plast), na drugim Flamastry, 30 kolorów (Koh-I-Noor). Kolejny produkt to Zapadnia – człowiek i socjalizm (Anatolij Fiedosiejew) oraz On Screen. Student's Book, B2+ (Virginia Evans, Jenny Dooley).
1
Okładki na zeszyt A4 (10 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okładki na zeszyt A4 (10 sztuk)
Panta Plast, 10 sztuk
Dostępny4 szt.

Okładki na zeszyt A4 (wymiary: 21.0 x 29.7 cm) wykonane z wysoko przezroczystej folii PP. Opakowanie zawiera 10 sztuk.

9,80 zł
8,99 zł

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,81 zł

16 osób kupiło
2
Flamastry, 30 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry, 30 kolorów
Koh-I-Noor, 30 sztuk
Dostępny41 szt.

Flamastry szkolne posiadają ergonomiczny, trójboczny kształt. Dzięki czemu są wygodne w trzymaniu i używaniu. Flamastry zawierają atrament na bazie wody, co ułatwia spieranie z większości standardowych tkanin. Zabrudzone przedmioty można łatwo umyć używając wody z mydłem. Flamastry wykonane zostały zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa, na terenie Unii Europejskiej.

21,90 zł
20,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

10 osób kupiło
3
Zapadnia – człowiek i socjalizm - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapadnia – człowiek i socjalizm
Dostępny30 szt.

Zapadnia, człowiek i socjalizm to książka autorstwa Anatolija Fiedosiejewa, nazywanego „pierwszym uciekinierem” z ZSRS. Fiedosiejew był konstruktorem techniki wojskowej i spędził w ZSRS wiele lat swego życia. Dzięki temu miał okazję dokładnie i z bliska obserwować proces wpadania swej ojczyzny w pułapkę, od której nie miało być odwrotu. W swej publikacji bardzo obrazowo i precyzyjnie, jak na inżyniera przystało, opisuje kolejne etapy tworzenia państwa socjalistycznego, gospodarki planowej, nacjonalizacji. Jest to fascynująca podróż w czasie, tym bardziej, iż autor stosuje bardzo ciekawy zabieg: zachęca czytelnika do uczestnictwa w grze, w której trzeba podejmować kolejne decyzje. Tak, jak robili to twórcy ZSRS. Zmusza to do przeprowadzenia analizy kolejnych posunięć oraz pozwala w bardzo łatwy sposób na zrozumienie efektu zapadni, jaką stało się państwo sowieckie. Autor często też zadaje pytanie o winę niepowodzenia kolejnych przedsięwzięć i inicjatyw. Czy winny był system, czy też ludzie? Książka Fiedosiejewa ma niesamowitą wartość edukacyjną. Po pierwsze jej autorem jest bezpośredni świadek oraz uczestnik systemu. Po drugie napisana jest w bardzo przejrzysty, angażujący i prosty sposób. Wiedza o ustroju, stosunkach społecznych i gospodarczych ZSRS w pigułce. Jest to nieoceniona pozycja dla osób, które chcą zrozumieć nie tylko historię, ale także wybory dzisiejszych rządzących i rządzonych.

18,00 zł
13,99 zł

Rabat 22,3%
oszczędzasz 4,01 zł

10 osób kupiło
4
On Screen. Student's Book, B2+ - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
On Screen. Student's Book, B2+
Dostępny124 szt.

On Screen to nowoczesny, czteroczęściowy kurs języka angielskiego, który dzięki zróżnicowanym komponentom może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno w szkołach ponadgimnazjalnych, jak i na kursach językowych oraz uczelniach wyższych. Seria zakłada rozpoczęcie nauki na poziomie Pre-Intermediate (B1) i jej kontynuację na poziomach: Intermediate (B1+/B2), Upper-Intermediate (B2+) i Advanced (C1).

89,00 zł
77,43 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,57 zł

8 osób kupiło
5
Klub Poszukiwaczy Tajemnic. Powstanie Warszawskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klub Poszukiwaczy Tajemnic. Powstanie Warszawskie
Dostępny2380 szt.

Powstanie Warszawskie to kolejny tytuł w serii Klubu Poszukiwaczy Tajemnic. Tym razem nasi mali bohaterowie próbują rozwiązać zagadkę tajemniczej żółtej koperty. Dzięki ich przygodzie dowiesz się, kiedy wybiła godzina W, poznasz małych bohaterów Powstania Warszawskiego, odwiedzisz muzeum, które zbudowano, byśmy nie zapomnieli o tym, co wydarzyło się w sierpniu 1944 roku. Książeczkę możesz uzupełnić z rodzeństwem lub kolegami, bo składa się ona z dwóch identycznych części. Ta książeczka nie jest zwykłą kolorowanką! Zapraszamy na wyprawę, dzięki której poznasz losy bohaterów 1944 roku.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

7 osób kupiło
6
Wózek widłowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek widłowy
Siku
Dostępny17 szt.

Realistyczny model wózka widłowego z ruchomym w dwóch płaszczyznach widelcem. Niezbędny element każdej kolekcji modeli SIKU. Wymiary opakowania: 9.6x4.0x7.8 cm

19,00 zł
17,99 zł

Rabat 5,3%
oszczędzasz 1,01 zł

4 osoby kupiły
7
Uczę się opowiadać. Z muchą świat zwiedzamy i opowiadamy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się opowiadać. Z muchą świat zwiedzamy i opowiadamy
Dostępny96 szt.

Pamiętacie rezolutną Fefe, która pomagała maluchom ćwiczyć buzię i język, wspierając rozwój ich mowy? Pokochało ją wiele dzieci, a wszystko za sprawą książki Z muchą na luzie ćwiczymy buzie. Teraz czas na kolejne zabawy z tą słynną bohaterką! Tym razem spotykamy Fefe na nieplanowanych wakacjach. Przygody, które przeżywa podczas podróży, są świetną okazją do rozwijania u dzieci umiejętności opowiadania i ćwiczenia wyobraźni. Czytając wraz z dzieckiem jej wakacyjny dziennik, nie raz się zdziwicie: „Co też ta mucha wymyśliła? Wszystko pokręciła i znów wpakowała się w tarapaty!”. Waszym zadaniem będzie wspólnie opisywać przygody muszki i… wymyślać wiele nowych, bo ta książka to nie zwykła pomoc w nauce opowiadania, tylko pełna humoru historia, która rozśmieszy Was do łez i zachęci do kreatywności. Z muchą świat zwiedzamy i opowiadamy to szósta po Wierszykach ćwiczących języki, Z muchą na luzie ćwiczymy buzie, Zeszytowym treningu mowy, Pucio uczy się mówićoraz Pucio mówi pierwsze słowa książka z bestsellerowej serii „Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać”. Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, gdzie zajmuje się tematyką rozwijania kreatywności dzieci i młodzieży. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka. Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktuje jej Fefe, oraz wymyślanie, co też nowego wydarzyło się w rodzinie małego Pucia. Joanna Kłos – ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

31,90 zł
23,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,97 zł

4 osoby kupiły
8
Szepty Raduni, szepty Motławy. Rzecz o najsławniejszym pomorskim rozbójniku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szepty Raduni, szepty Motławy. Rzecz o najsławniejszym pomorskim rozbó...
Dostępny81 szt.

Szymon Matern, autentyczna postać z przełomu XV i XVI w., w opinii historyków najsławniejszy pomorski rozbójnik. Jeszcze w ubiegłym stuleciu straszono nim niegrzeczne dzieci. Dlaczego zatem wstawiali się za nim królowie polscy? Dlaczego wstawiała się za nim i udzielała mu schronienia pomorska szlachta? Autor, na podstawie materiałów źródłowych, dochodzi do wniosku, że stał się on ofiarą ówczesnych stosunków społecznych. Broni go na kartach swej książki, przedstawia go nam jako „szlachetnego rozbójnika”, podobnej rangi co angielski Robin Hood. Rozgrywająca się w latach 1492–1516 wartka akcja powieści przenosi Czytelnika w tamtą epokę, jest bowiem mocno osadzona w jej realiach historycznych.

33,00 zł
27,72 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,28 zł

3 osoby kupiły
9
Hej, Jędrek! Szukasz guza? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hej, Jędrek! Szukasz guza?
Dostępny17 szt.

Kto powiedział, że dziesięć lat to najlepszy wiek na przygodę? Jędrek to koleś, z którym nie grozi wam tylko jedno: nuda! Za to wszystko inne jest bardzo prawdopodobne. Lepiej miejcie się na baczności! Jeżeli wydaje się wam, że ludzie chętnie przyjmują pomoc, to jesteście w błędzie. Wcale tak nie jest. Zwłaszcza jeśli chodzi o pomoc w odchudzaniu. Nie wspominając o włączaniu się w rozwiązywanie zagadek kryminalnych. A przecież Jędrek ma w tej kwestii spore doświadczenie! Dlatego mimo wszystko nie odpuszcza. Sami się przekonajcie, czy słusznie! Piąty tom znakomitej serii, która zachwyci fanów Dziennika cwaniaczka! „Świat Jędrka zmusza bohaterów do poszukiwania niekonwencjonalnych rozwiązań. W obliczu szkolnych trudności, takich jak niespodziewany sprawdzian czy wezwanie na dywanik do dyrektora, najbardziej liczy się pomysłowość. Nawet jeśli pomysły mogą przysporzyć kłopotów. Na pewno znacie ludzi takich jak Jędrek i jego przyjaciele – sprytnych, inteligentnych, którym jednak nie zawsze wszystko się udaje. Wierzę, że pokochacie tych bohaterów!” – Tadeusz Baranowski. „Serię „Hej, Jędrek” czytam z córką. Dorotka zgłębia pokręcony świat chłopaków, a ja przypominam sobie dziecięce lektury, ale też poznaję dzisiejsze dziecięce obyczaje. Oboje jesteśmy pod wrażeniem. Odkąd po raz pierwszy siedliśmy do czytania tych książek, uderza mnie myśl: połączenie powieści i komiksu to przegenialny zabieg! Jestem zachwycony, jak pięknie to razem działa” – Karol Kalinowski.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

3 osoby kupiły
10
Mini Countryman 1:55, żółty - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mini Countryman 1:55, żółty
Siku
Dostępny28 szt.

Mini Countryman to osobowy crossover produkowany przez koncern BMW pod marką Mini od 2010 roku. Kompaktowy model Siku w skali 1:55 posiada otwierane drzwi, które ukazują autentyczne wnętrze auta. Gumowe opony o wyjątkowej przyczepności szczególnie przyciągają wzrok. Wymiary opakowania: 9,8 x 7,8 x 3,9 cm

17,90 zł
16,99 zł

Rabat 5,1%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
11
Zaginiony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaginiony
Dostępny69 szt.

Pierwsza (i jak wszystkie pozostałe nieukończona) powieść Franza Kafki została wydana po jego śmierci przez Maksa Broda pod tytułem Ameryka, choć sam pisarz zamierzał ją nazwać Zaginiony. Opowiada o losach Karla Rossmanna, który w wyniku skandalu obyczajowego musi opuścić swój dom, kraj, a nawet kontynent. Kafka wysyła go do Ameryki, by tam poszukał odkupienia. Ponoć przy jakiejś okazji pisarz powiedział Brodowi, że na świecie jest wiele nadziei, nieskończenie wiele nadziei, ale nie dla nas. Pytanie: czy Karl jest wybrańcem, czy też po prostu jednym z nas na zawsze potępionym i przez to zgubionym?Grzegorz Jankowicz

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

3 osoby kupiły
12
Piórnik saszetka Mat mrożony MIX - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik saszetka Mat mrożony MIX
Dostępny27 szt.

Piórnik saszetka, matowe z suwakiem Mix kolorów, kolory wysyłane losowo.

6,40 zł
5,99 zł

Rabat 6,4%
oszczędzasz 0,41 zł

2 osoby kupiły
13
Auto policyjne, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto policyjne, mix wzorów
Mega Creative
Dostępny46 szt.

Przedstawiamy model nowoczesnego pojazdu z serii „Moje miasto”, który pozwala na różnorodną i rozwijającą zabawę. Po naciśnięciu na górną część wozu uruchomimy funkcje świetlne i dźwiękowe. Powtarzając tę czynność kilkukrotnie, każdorazowo usłyszymy nowe charakterystyczne odgłosy (poślizgu, ucieczki, połączenia radiowego, hamowania, biegu) oraz frazy wypowiadane przez lektora w języku polskim. Zasilanie: 3 x AG-13 1,5 V (w zestawie) Wymiary zabawki: 12.0 x 22.0 x 10.0 cm Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

81,90 zł
63,88 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 18,02 zł

2 osoby kupiły
14
Pociąg regionalny 1:120, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pociąg regionalny 1:120, mix kolorów
Siku
Dostępny1 szt.

Unikalny model pociągu nie tylko dla małych miłośników kolei. We wnętrzu znajdują się miejsca siedzące dla pasażerów oraz kabina maszynisty, widoczne przez przezroczyste okna. Wysokiej jakości model wykonany w skali 1:120 z metalowych i plastikowych elementów może rozbudzić w maluchach ciekawość podróżowania i prowadzenia maszyn kolejowych. Wymiary opakowania: 19,7 x 7,8 x 3,0 cm W ofercie dostępne różne wersje kolorystyczne. Towar wysyłany losowo.

31,90 zł
29,99 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
15
Kwiaty samoprzylepne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,40 zł
7,99 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,41 zł

2 osoby kupiły
16
Matura Prime Time Plus Upper-Intermadiate podręcznik wieloletni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura Prime Time Plus Upper-Intermadiate podręcznik wieloletni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.09

Wieloletnia wersja podręcznika (Students Book) to wersja uniemożliwiająca zapisywanie odpowiedzi w książce. Przy zadaniach wymagających pisania została umieszczona specjalna ikona przypominająca, że odpowiedzi nie należy zapisywać w podręczniku, a miejsca przeznaczone do wpisania odpowiedzi zmniejszono i zaciemniono.  Podręcznik (Students Book) składa się z 6 modułów tematycznych, z których każdy zawiera cztery unity dwustronicowe i sześć jednostronicowych, obejmujących m.in. segmenty kulturowe (Culture Corners), działy poświęcone tematyce zaczerpniętej z programu nauczania innych przedmiotów (Curricular Sections). Do każdego modułu została także opracowana sekcja Matura Skills, której celem jest stopniowy i długofalowy rozwój umiejętności potrzebnych na egzaminie maturalnym. Po części głównej podręcznika następują specjalne sekcje służące powtarzaniu słownictwa (Vocabulary Bank) oraz sekcje poświęcone umiejętności tworzenia wypowiedzi pisemnych (Writing Bank). Dodatkowo uczniowie znajdą również w podręczniku kompendium gramatyczne Grammar Reference (z wyjaśnieniami zagadnień gramatycznych w języku polskim), słowniczek z polskimi odpowiednikami (Word List), listę czasowników nieregularnych.

73,00 zł
63,51 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,49 zł

1 osoba kupiła
17
Maks odkrywa ciekawe miejsca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maks odkrywa ciekawe miejsca
Dostępny9 szt.

Czy marzyliście kiedyś o tym, żeby odwiedzić fabrykę czekolady, wspiąć się na szczyt morskiej latarni lub sterować dźwigiem na budowie Hipopotam Maks odkrywa te fantastyczne miejsca! Możecie przeżyć wspaniałą przygodę razem z nim!

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
18
Bali i Lombok - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bali i Lombok
Dostępny3 szt.

Przewodnik napisany przez lokalsów, który powstał dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu Pascala: • subiektywny wybór najlepszych atrakcji, • miejsca znane tylko TU-bylcom, • gotowe scenariusze wycieczek, • wyjmowana mapa z rekomendowanymi miejscami, • atrakcje dla dzieci. Przewodnik zawiera rozkładana mapę. „Na Bali jestem wreszcie wolna i spełniona. Czuję się częścią tego świata, ucząc się odróżniania spraw ważnych od nieistotnych”. – Agata Wójcik, podróżniczka, autorka przewodnika.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

2 osoby kupiły
19
Volvo wywrotka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Volvo wywrotka
Siku
Dostępny21 szt.

Metalowo-plastikowa wywrotka Volvo z ruchomymi częściami na gumowych kołach przystosowana do poruszania się po różnego rodzaju powierzchniach. Model wykonany w skali 1:87 odzwierciedla wygląd pojazdu rzeczywistego. Atrakcyjna zabawka dla najmłodszych, wzbogaci także niejedną ciekawą kolekcję. Rozmiar opakowania: 7.5 x 17.0 x 5.4 cm

75,00 zł
70,50 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,50 zł

1 osoba kupiła
20
Ciężarówka metalowa z kontenerem - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciężarówka metalowa z kontenerem
Playme
Dostępny5 szt.

Ciężarówka metalowa. Auto o rozmiarach: 10.5 x 4.5 x 6 cm. Różne wzory - towar wysyłany losowo

10,99 zł
1 osoba kupiła
21
Madera i Porto Santo. Przewodnik + rozkładana mapa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Madera i Porto Santo. Przewodnik + rozkładana mapa
Dostępny2 szt.

„Mimo że mieszkam na Maderze już od kilkunastu lat, wyspa nie przestaje mnie zaskakiwać. Codziennie odkrywam ją na nowo. Góry, lewady, przyroda, zawsze błękitny ocean, pogoda i ludzie są źródłem mojej energii... odnawianej każdego poranka”. – Renata Sadko Nóbrega, przewodniczka po Maderze

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

2 osoby kupiły
22
MTV Unplugged In New York. LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MTV Unplugged In New York. LP
Nirvana, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Tracklista: 1. About a Girl 2. Come as You Are 3. Jesus Doesn't Want Me for a Sunbeam 4. The Man Who Sold the World, Man Who Sold The World 5. Pennyroyal Tea 6. Dumb, Dumb/Polly 7. Polly, On A Plain 8. On a Plain, Something In The Way 9. Something in the Way, Plateau 10. Plateau, Oh Me 11. Oh, Me 12. Lake of Fire, All Apologies 13. All Apologies, Where Did You Sleep Last Night 14. Where Did You Sleep Last Night?, Where Did You Sleep Last Night

79,99 zł
78,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,60 zł

1 osoba kupiła
23
Moje ranczo. Traktor, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje ranczo. Traktor, mix kolorów
Mega Creative
Dostępny150 szt.

Maszyna rolnicza z serii „Moje ranczo” to nowoczesny model traktora posiadający szereg możliwości i efektów pozwalających na różnorodną i rozwijającą zabawę. Wymiary zabawki: 5.5 x 8.5 x 5.0 cm Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 pojazdu.

6,80 zł
5,99 zł

Rabat 11,9%
oszczędzasz 0,81 zł

1 osoba kupiła
24
Koliste jeziora Białorusi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koliste jeziora Białorusi
Dostępny86 szt.

W XII wieku kapłani Światowida uciekli przed chrześcijańskimi krzyżami na wschód. Schronili się nad Świtezią i tak pogańskie pomieszało się z chrześcijańskim – i miesza się do dziś. Miesza się też to, co było, z tym, co jest. Świętą wodę dowożą w cysternach, szeptuchy, chociaż używają telefonów komórkowych, od setek lat leczą tymi samymi metodami i nawet ludzie z miasta darzą je szacunkiem, a prosty człowiek na równi z mińskim intelektualistą zdają się żyć na pograniczu świata baśni, niewidocznych sił i namacalnej rzeczywistości. Woda i ziemia przykryły wprawdzie przeszłość, ale wciąż pamięta się i mówi o zalanych miastach, wioskach i podziemnych korytarzach. Obok tego, gdzieś po drodze działa się historia. Mongołowie, Rosjanie, bieżeńcy, Sowieci. Wszystko przeszło, ale i ciągle jakoś jest. Mateusz Marczewski wędruje po kraju żyjącym na granicy jawy i snu i niczym kronikarz zapisuje świat, który znika.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

1 osoba kupiła
25
Grecja. Wyspy. Przewodnik + rozkładana mapa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grecja. Wyspy. Przewodnik + rozkładana mapa
Dostępny14 szt.

„Piękne, cudowne, zachwycające, czarujące – o wyspach greckich i w ogóle o całej Grecji inaczej mówić się nie da. Według mnie nie ma innego miejsca na świecie z taką ilością błękitu i światła”. – Marcin Pietrzyk, autor przewodnika

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
26
Okładka na zeszyt A4 PVC z regulacją MIX (10szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okładka na zeszyt A4 PVC z regulacją MIX (10szt)
Dostępny21 szt.

Okładki na zeszyt A4wykonana z wysokoprzezroczystej folii PP10 sztuk w opakowaniu zbiorczym. Mix kolorów

22,40 zł
18,99 zł

Rabat 15,2%
oszczędzasz 3,41 zł

1 osoba kupiła
27
Sekretne spotkanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekretne spotkanie
Dostępny43 szt.

Megan i Annie są bystrymi dwunastolatkami, które pragną poznać swoją ulubioną autorkę Harriet Chance. Kiedy udaje im się skontaktować z córką Harriet - Lori, dziewczyny są podekscytowane i pełne nadziei, że ich marzenie się wkrótce spełni. Jednak kiedy Lori organizuje spotkanie z matką, autorka okazuje się być trochę dziwna. Dlaczego Megan wie więcej o swojej idolce niż ona sama? Dlaczego Harriet wydaje się być przerażona? Czy dziewczyny znalazły się w prawdziwych tarapatach?

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
28
Jak dzieci zmieniają świat? Ciekawostki i zadania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak dzieci zmieniają świat? Ciekawostki i zadania
Niedostępny
Brak

Czy wiesz, kto wymyślił Dzień Dziecka? W co się ubierały hiszpańskie infantki (czyli królewny)? Czym kiedyś bawiły się dzieci? Co je mały mieszkaniec Arktyki? Czy dzieci mogą zarabiać pieniądze? Czy zawsze musiały chodzić do szkoły? Kiedy królem Polski była dziewczynka? Co to znaczy „wylać dziecko z kąpielą”? Kto był największym dziecięcym geniuszem muzycznym? Poznaj odpowiedzi na te i wiele innych pytań z niezwykłej książki o dzieciach. Poza ciekawostkami znajdziesz tu dużo interaktywnych zadań. Zaprojektuj razem z nami własne emotikony, zostań encyklopedystą, napisz list do polityków o tym, co dorośli powinni robić, żeby dzieci były bezpieczne i szczęśliwe, załóż z przyjaciółmi bank czasu, narysuj własny łapacz snów, włącz się do akcji Wielkie Ogólnoświatowe Liczenie Gwiazd! Ciekawostki, zabawy, zdania, inspiracje do rozmów z najbliższymi, podejmowania wyzwań i niebanalnych aktywności. Dzieciaki potrafią zmieniać świat. I Ty też!

36,90 zł
27,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

29
Zadzwoń, kocham cię - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zadzwoń, kocham cię
Dostępny2 szt.

Weronika i Wawrzyniec poznali się podczas szalejącej burzy. Nic więc dziwnego, że miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Szybko jednak zrozumieli, że związek to nie tylko konfitury z płatków dzikiej róży serwowane na śniadanie. To także tęsknota, niepewność i lęk o życie drugiej osoby. Anna Łacina („Czynnik miłości”, „Telefony do przyjaciela”, „Niebo nad pustynią”) opowiada o miłości w niebezpiecznych czasach, w jakich przyszło nam żyć. Anna Łacina – z wykształcenia i pasji biolog. Autorka serii bajek edukacyjnych, opowiadań fantastycznych i powieści obyczajowych. Dwukrotnie wyróżniona przez Polską Sekcję IBBY (w 2007 roku za „Inwazję wirusów”, a w 2010 za „Czynnik miłości”). Uważa, że wspólne czytanie i dyskusje o literaturze zbliżają ludzi, dlatego stara się raczej tworzyć powieści, które można czytać razem, niż adresować je do konkretnej grupy wiekowej. Kocha podróżować, chętnie zagłębia się w tajemnice natury, kultur i języków, niektórymi odkryciami dzieli się potem w swoich książkach. Chadza własnymi drogami, często zaczytana, więc jak nikt ro¬zumie wszystkich „osobnych”. Ale nie tylko o nich i dla nich pisze.

31,90 zł
23,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,97 zł

30
Forget Me Always - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Forget Me Always
Niedostępny
Brak

Ciąg dalszy bestsellera Love Me Never. Bestseller „New York Timesa”. Minęło czternaście tygodni odkąd Isis Blake przeniosła się do nowej szkoły (i trzy lata, dwadzieścia pięć tygodni i pięć dni odkąd nie była zakochana i jeśli uda jej się zrealizować plan, ten licznik będzie bił w nieskończoność). Podczas tych czternastu tygodni poznała Jacka Huntera – wroga, który stał się być może kimś więcej – dzięki jego odwadze przeżyła brutalną napaść agresywnego byłego swojej matki, a zaraz potem całkiem o Jacku zapomniała. Jedynym jasnym punktem jest w jej życiu Sophia, tajemnicza dziewczyna, z którą Isis dzieli pobyt w szpitalu i zamgloną znajomość z Jackiem. Gdy wspomnienia wracają, jest jej coraz trudniej oprzeć się uczuciom. A Jack nie jest w stanie trzymać się z daleka od jedynej dziewczyny, która stopiła lód jego serca. Gdy wychodzą na jaw mroczne sekrety otaczające Sophię, Isis uświadamia sobie, że Jack nie jest tym, za kogo go miała. Zaczyna dostawać przerażające anonimowe maile, które paradoksalnie mogą ocalić ją przed czymś jeszcze gorszym: przed jej przeszłością.

34,80 zł
24,36 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,44 zł

31
Kandydat na ojca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kandydat na ojca
Niedostępny
Brak

Słuchaj serca, bo rozsądek może cię oszukać… Susan Elizabeth Phillips nigdy nie zawodzi! Każda z jej energetyzujących, lekkich powieści to gwarancja poprawy nastroju. – „New York Times” Jane Darlington od dziecka zapowiadała się na geniusza. I jak każdy mały geniusz była potwornie samotna. Teraz ma trzydzieści cztery lata, oszałamiającą urodę i doktorat z fizyki. I nadal jest sama. Desperacko pragnie dziecka, ale nie chce się z nikim wiązać. I nie chce, żeby jej dziecko miało takie same problemy jak ona. A to znaczy, że tata nie może być zbyt inteligentny... Lucy potrzebuje kogoś niezbyt bystrego, niezbyt wykształconego, za to dobrze zbudowanego. I wybiera idealnie! Przynajmniej tak się jej wydaje?

37,80 zł
26,46 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,34 zł

32
W poszukiwaniu Czerwonego Smoka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W poszukiwaniu Czerwonego Smoka
Niedostępny
Brak

Książka do wyszukiwania, napisana z przymrużeniem oka i wypełniona wielkimi ilustracjami, na których roi się od szczegółów! Czerwony Smok pragnie znaleźć miłość. W tym celu musi opuścić swój wygodny zamek oraz wiernych przyjaciół, Księżniczkę i Rycerza, wyposażony jedynie w plecak, mapę świata i dobry humor. Swoje przygody relacjonuje za pomocą kartek pocztowych i obrazków. Podróżuje podniebnymi szlakami i przez oceany, od obu Ameryk aż po Azję, i spotyka przy tym zwierzęta z całego świata. Kto wie? Może nawet znajdzie swoją bratnią duszę? W toku opowieści mali i duzi mogą podążać śladami Czerwonego Smoka, niekiedy dobrze ukrytego w głębi wspaniałych krajobrazów.

36,90 zł
27,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

33
Heca w kurniku, czyli krzyżówki, labirynty, kolorowanki i inne zabawy ortograficzne dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heca w kurniku, czyli krzyżówki, labirynty, kolorowanki i inne zabawy ...
Niedostępny
Brak

A to heca! Trzymasz w rękach istną kopalnię łamigłówek dla dzieci. Można tu błądzić w labiryntach, rozwiązywać krzyżówki, kolorować ukryte obrazki, tropić różnice. Dobra zabawa i trening logicznego myślenia zapewnione! A dodatkowo nauka języka polskiego – wszystkie ćwiczenia doskonalą znajomość ortografii. Monika Hałucha jest absolwentką filologii polskiej oraz studiów podyplomowych, w ramach których badała literaturę dla dzieci i młodzieży pod kątem wyzwań nowoczesności. Pracuje jako redaktorka, popularyzuje czytelnictwo, prowadząc z przyjaciółmi warsztaty Czytaki i Spółka oraz działając w Polskiej Sekcji IBBY. Kocha słowa – czyta niemal wszystko i od zawsze. Kolekcjonuje piękne książki dla dzieci. Anita Graboś jest absolwentką wydziału grafiki na warszawskiej ASP. Ilustruje książki, kolorowanki, projektuje okładki do książek dla dzieci i dorosłych. Współpracuje z magazynem „Świerszczyk”, gdzie prowadzi rubrykę „rysunkowo”.

15,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

34
Telefony do przyjaciela - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Telefony do przyjaciela
Niedostępny
Brak

Jedna nie wyobraża sobie życia bez sportu, świetnie pływa i żegluje, druga woli szachy i komputer. Jedna flirtuje i łamie serca, druga nieśmiało czeka na wielką miłość. Jedna lubi pisać listy, druga wstydzi się swojej dysleksji. Dwie siostry, dwa charaktery… jeden chłopak. I nic nie jest takie, jakie wydawało się na początku. Dlaczego Marzena nie lubi schodów? Komu śnią się syreny i co może się wydarzyć latem na jeziorze? Anna Łacina („Czynnik miłości”, „Kradzione róże”) tym razem opowiada o wytrwałym pokonywaniu przeszkód, zastanawia się nad problemem odmienności oraz stawia pytanie o siostrzaną lojalność i jej granice. Anna Łacina – z wykształcenia i pasji biolog. Autorka serii bajek edukacyjnych, opowiadań fantastycznych i powieści obyczajowych. Dwukrotnie wyróżniona przez Polską Sekcję IBBY (w 2007 roku za „Inwazję wirusów”, a w 2010 za „Czynnik miłości”). Uważa, że wspólne czytanie i dyskusje o literaturze zbliżają ludzi, dlatego stara się raczej tworzyć powieści, które można czytać razem, niż adresować je do konkretnej grupy wiekowej. Kocha podróżować, chętnie zagłębia się w tajemnice natury, kultur i języków, niektórymi odkryciami dzieli się potem w swoich książkach. Chadza własnymi drogami, często zaczytana, więc jak nikt rozumie wszystkich „osobnych”. Ale nie tylko o nich i dla nich pisze.

34,90 zł
26,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

35
Ale draka! Rysuję zwierzaka! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ale draka! Rysuję zwierzaka!
Niedostępny
Brak

Zwierzaki z kół, trójkątów i plam, zwierzaki-wydzieraki… Osobno i razem… Przekonaj się, jak wiele jest sposobów na narysowanie zwierzaka. Znajdź swoją ulubioną metodę i zostań perfekcyjnym portrecistą ulubionych czworonogów, dwunogów i innych stworzeń. Zestawiaj je ze sobą, wymyślaj komiksowe przygody i baw się doskonale! Magda Wosik prowadziła w „Świerszczyku” rubrykę „Ale draka! Rysuję zwierzaka”, a na potrzeby książki wzbogaciła te materiały o dodatkowe ciekawe elementy. Magda Wosik – absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Jest współautorką antykolorowanki O, ja cię! Smok w krawacie!, uznanej za Najlepszą Książkę dla Dzieci 2011 roku w konkursie „Przecinek i Kropka”, a także kolejnej, powstałej w 2013 roku książki do bazgrolenia – Agencja z o.o.. Zilustrowała Czarownicę piętro niżej Marcina Szczygielskiego, Marysiu, jak myślisz? Manueli Gretkowskiej, serię „Bzik & Makówka przedstawiają” Rafała Witka, a także Pana Tadeusza w obrazkach, będącego próbą ujęcia epopei w komiksowej formie.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

36
Rozliczanie podatku u źródła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozliczanie podatku u źródła
Niedostępny
Brak

Pobór podatku u źródła to jeden z podstawowych elementów opodatkowania przychodów osiąganych za granicą. Problematyka ta zyskuje coraz większe znaczenie w praktyce biznesowej. Wzrasta liczba firm międzynarodowych i coraz więcej Polaków pracuje w innych państwach. W książce można znaleźć odpowiedzi m.in. na takie pytania jak:W jaki sposób powinni rozliczać się przedsiębiorcy prowadzący działalność transgraniczną?Jak rozliczać dochody osób fizycznych osiąganie na terytorium innych państw?Czy określone rodzaje tzw. usług niematerialnych (np. szkolenia, pośrednictwo handlowe, ubezpieczenia, organizacja targów zagranicznych i in.) podlegają podatkowi u źródła?Czy nabywana przez nas licencja jest licencją sensu stricto, czy licencją użytkownika końcowego oraz czy licencje użytkownika końcowego są opodatkowane podatkiem u źródła?Czy od nabywanych materiałów typu stock jest płacony podatek u źródła?Od 1 stycznia 2017 r. weszły w życie nowelizacje ustaw o PIT i CIT, które zmieniły dotychczasowe podejście do opodatkowania dochodów nierezydentów i rozumienie klauzuli rzeczywistego właściciela. W książce omówiono m.in. zagadnienia, takie jak:certyfikat rezydencji,opodatkowanie dywidend,opodatkowanie odsetek,opodatkowanie należności licencyjnych,opodatkowanie transportu międzynarodowego,opodatkowanie usług niematerialnych.

149,00 zł
134,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,90 zł

37
Prawo patentowe. Wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo patentowe. Wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Pierwsze wydanie Prawa patentowego Michała du Valla ukazało się w 2008 r. Po prawie 10 latach zespół pod redakcją naukową prof. Elżbiety Traple przygotował drugie wydanie tego ważnego i cenionego przez praktyków opracowania. W książce autorzy wyjaśniają m.in.:powstanie prawa do patentu,treść i zakres prawa z patentu,naruszenie patentu i środki jego ochrony,patenty europejskie i ich skutki w Polsce,Patent Europejski o Jednolitym Skutku. Ponadto, uwzględniając orzecznictwo i poglądy doktryny, autorzy przedstawiają mechanizmy pozwalające przeciwdziałać niekorzystnym skutkom monopolu, a także proponują konkretne rozwiązania w przypadku regulacji budzących wątpliwości i spory.

199,00 zł
179,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,90 zł

38
Po prostu ja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po prostu ja
Dostępny56 szt.

Kiedy masz starsze i młodsze genialne rodzeństwo, a tobie brakuje talentu; kiedy twoja rodzina porozumiewa się ze sobą, pokrzykując, a ty lubisz ciszę i spokój – to w jaki sposób możesz wyrazić siebie? Chyba tylko usuwając się jak najdalej, gdzie nikt cię nie zna i nie wyrobi sobie o tobie zdania na podstawie rodziny, z której pochodzisz. Może wtedy dowiesz się, kim tak naprawdę jesteś.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

39
Dunkirk (Original Motion Picture Soundtrack) CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunkirk (Original Motion Picture Soundtrack) CD
Hans Zimmer, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

Ścieżka dźwiękowa skomponowana przez mistrza muzyki filmowej do filmu wojennego "Dunkierka" w reżyserii Christophera Nolana (premiera w Polsce 19 lipca)

41,16 zł
Powiadomienie
40
Sacred Hearts Club CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sacred Hearts Club CD
Foster The People, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Autorzy słynnego hitu "Pumped Up Kids", który w 2011 zdobył szczyty list przebojów powracają z nowym albumem Spis utworów 1. Pay the Man 2. Doing It for the Money 3. Sit Next to Me 4. Shc 5. I Love My Friends 6. Orange Dream 7. Static Space Lover 8. Lotus Eater 9. Time to Get Closer 10. Loyal Like Sid & Nancy 11. Harden the Paint

46,16 zł
Powiadomienie
41
Dojrzała niedojrzałość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dojrzała niedojrzałość
Dostępny5 szt.

To książka o przeżywaniu słabości i niedoskonałości, o tym jak sami się z nią obchodzimy i ją przyjmujemy. Dojrzałość to świadomość własnej niedojrzałości, swojej małości oraz – co więcej – umiejętność proszenia o pomoc. Powierzając się z ufnością Bogu, widzimy, jak On nas przemienia. To jest klucz do wzrastania w przyjaźni z Bogiem. Na kartach książki autor odkrywa przed nami nowe warstwy obrazów biblijnych, ukryte znaczenia, paradoksy i tajemnice słowa Bożego. Pokazuje Maryję otwartą na działanie Boga, odsłoniętą, gotową do bycia nieustannie prowadzoną, czyli taką, która dojrzewa. Prowadzi nas śladami Eliasza, Jonasza, Piotra i Jana, uczniów w drodze do Emaus, św. Pawła, a także ojców pustyni, którym nieobce były głęboko skrywane emocje oraz rozterki związane z przeżywaniem własnych upadków i ograniczeń.

29,90 zł
26,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

42
Chrząszcze na wyginięciu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chrząszcze na wyginięciu
Dostępny28 szt.

Powieść o skomplikowanych losach chilijskich rodzin i doświadczeniu krzywdy. Jest jak wielka matrioszka: jeśli ją otworzyć, wyłaniają się z niej różne historie, odrębne, a jednak tworzące jeden wszechświat. To również obraz miasta zbudowanego na gruzach i przemocy, miasta dwóch kultur. Krzyżują się tu przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, jak w kalejdoskopie przeplatają losy młodej lekkoatletki o niemieckim pochodzeniu i historia Julio Mellado o indiańskich korzeniach. Łączy ich potworna tajemnica ukryta w murach pewnej niemieckiej szkoły na południu Chile. Książka ukazuje ponurą rzeczywistość historyczną i społeczną Chile, w której Europejczycy mają swój udział. Wspomniana niemiecka szkoła została bowiem założona przez potomków niemieckich imigrantów, których dzieło kontynuowali zbiegli z Europy po II wojnie światowej naziści. To jednocześnie głos w dyskusji o możliwości odkupienia i ucieczki przed na pozór nieuniknionym wyrokiem. Książka została uznana przez chilijskie Stowarzyszenie Krytyków Sztuki za najlepszą powieść 2016 roku.

31,50 zł
22,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,82 zł

43
Przeboje z różnych stron - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Przeboje z różnych stron
Dostępny33 szt.

Podjęcie tak wieloaspektowego projektu, jakim jest społeczny, polityczny, ekonomiczny, kulturowy i antropologiczny status przeboju medialnego, zasługuje na uznanie. Publikacja z pewnością okaże się niezwykle przydatna, zarówno w pracy dydaktycznej (w przypadku studiów filmoznawczych, teatrologicznych, kulturoznawczych, dziennikarskich, politologicznych), jak i jako ewentualna podpórka metodologiczna oraz punkt odniesienia przy innych badawczych rekonesansach. Autorzy podjęli szereg różnorodnych problemów, odwołując się tak do tekstów kultury z czasów odległych, jak i obecnych od niedawna w dyskursie akademickim i medialnym – z recenzji dr. hab. Mariusza Guzka.

39,00 zł
11,70 zł

Rabat 70,0%
oszczędzasz 27,30 zł

44
Sycylia. Przewodnik + rozkładana mapa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sycylia. Przewodnik + rozkładana mapa
Niedostępny
Brak

„Magiczna wyspa Sycylia to skrzyżowanie kultur: greckiej, arabskiej, hiszpańskiej. To wyspa kontrastów, gdzie wszystko doprowadzone jest do przesady – światło słońca, błękit nieba, turkus morza i słodycz owoców. To wreszcie miejsce, w którym kuchnię podniesiono do rangi sztuki”. – Dominika Friedrich, autorka przewodnika

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

45
Grecja. Cyklady. Przewodnik + rozkładana mapa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grecja. Cyklady. Przewodnik + rozkładana mapa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.05

„Najpiękniejsze na Cykladach jest światło, które skrzy się w kroplach wody, rozświetla skaliste klify, odbija się od białych ścian domów i kościołów. Zawsze olśniewające, zmusza do kontemplacji i pobudza do życia”. – Anna Tupaczewska, autorka przewodnika

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

46
Pascal 360°. Sardynia. Przewodnik + rozkładana mapa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pascal 360°. Sardynia. Przewodnik + rozkładana mapa
Niedostępny
Brak

„Sardynię niekiedy nazywa się siedmioma kontynentami. I nie bez racji, bo zróżnicowany krajobraz nie pozwala się nudzić. Morze u wybrzeży wyspy jest przezroczyste i turkusowe jak nigdzie indziej na świecie. Warto to sprawdzić na którejś ze wspaniałych plaż”. – Renata Suchodolska, autorka przewodnika

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

47
Rzym. Pascal 360 stopni. Przewodnik + rozkładana mapa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzym. Pascal 360 stopni. Przewodnik + rozkładana mapa
Niedostępny
Brak

„Rzym to w moim przypadku miłość ekstremalna. To teatr na wolnym powietrzu, z wysmakowaną scenografią, którą można dotknąć i przenieść się w odległe przestrzenie i wieki. Tutaj chciałoby się zamieszkać nawet na ulicy, by chłonąć każdą minutę spektaklu”. — Beata Zaręba-Żarski, podróżniczka zakochana w Rzymie

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

48
Dania z drobiu. 3 składniki, 15 minut - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dania z drobiu. 3 składniki, 15 minut
Niedostępny
Brak

W jaki sposób przygotować smaczne posiłki z kurczaka? Oto książka, która zawiera proste, łatwe i tanie przepisy na wyjątkowo pyszne dania z drobiu. To mięso zawsze zachwyca bez względu na to, czy kurczak przygotowany jest w całości czy w kawałkach. Podane przepisy dopasowane są do poszczególnych pór roku. Znajdziemy tu receptury między innymi na: drobiowe: szaszłyki, sałatki, nugettsy czy krokiety. Odbiorcy:• wszyscy, którzy chcą szybko przygotować smaczne dania z kurczaka,• osoby, które chcą w prosty sposób przyszykować innowacyjne potrawy z drobiu na każdą okazję. Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?• zawiera 55 przepisów, dzięki którym nikomu nie zabraknie pomysłów na smaczne dania z kurczaka,• proponowane potrawy zapewnią potrzebną energię,• przepisy dopasowane są do poszczególnych pór roku,• do wykonania potraw wystarczy tylko kilka składników,• do przygotowania posiłków potrzebny jest jedynie kwadrans,• przygotowane dania zachwycą naszych gości.

26,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 6,01 zł

49
Szybkie przekąski. 3 składniki, 15 minut - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szybkie przekąski. 3 składniki, 15 minut
Niedostępny
Brak

Masz mało czasu, pieniędzy oraz niewielką kuchnię i chcesz gotować? W książce znajduje się 55 bardzo łatwych przepisów. Możesz z nich skorzystać i przygotować na przykład: szaszłyki z kurczaka marynowanego, tortelini z czerwoną papryką, waniliowe mascarpone albo cheescake z cytryną. Dzięki tym przepisom zrobisz mnóstwo dobrego jedzenia z 3 składników i tylko w 15 minut! W poradniku są działy poświęcone: późnym śniadaniom, szybkim przekąskom, znajdziesz coś lekkiego na ząb, dania na co dzień, posiłki ze znajomymi i desery. Odbiorcy:• osoby, które chcą szybko i tanio przygotować smaczne dania,• wszyscy, którzy chcą w prosty sposób z dostępnych w kuchni produktów przyszykować dania na każdą okazję. Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?• zawiera 55 przepisów, dzięki którym nie zabraknie nikomu pomysłów na smaczne dania,• do wykonania poszczególnych potraw wystarczą 3 składniki,• do przygotowania posiłków potrzebny jest jedynie kwadrans,• proponowane potrawy zapewnią potrzebną energię,• to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają dość jadłodajni, konserw i mrożonek,• w poszczególnych rozdziałach znajdują się przepisy na dania na różne okazje,• nie trzeba wydawać fortuny na zbilansowaną dietę.

26,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 6,01 zł

50
Dania dla dzieci. 3 składniki / 15 minut - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dania dla dzieci. 3 składniki / 15 minut
Niedostępny
Brak

W jaki sposób przygotować posiłki dla najmłodszych? Z tym poradnikiem to proste. Ugotujesz szybkie, łatwe i smaczne dania z dobrych produktów i zadbasz o to, żeby dieta dziecka była zbilansowana! Jedynie z kilku składników w kilkanaście minut można każdego dnia przygotować potrawy, które milusińscy uwielbiają. Warto wykorzystać te 55 przepisów, ponieważ dania są kolorowe, co zachęca do jedzenia największe niejadki. Odbiorcy:• rodzice, którzy chcą szybko przygotować smaczne dania dla dzieci,• osoby, które chcą w prosty sposób z dostępnych w kuchni produktów przyszykować dla najmłodszych zbilansowane potrawy na każdą okazję. Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę:• zawiera 55 przepisów, dzięki którym nikomu nie zabraknie pomysłów na smaczne dania dla dzieci,• w poszczególnych rozdziałach znajdują się przepisy na przystawki, dania i desery,• nie trzeba wydawać fortuny na zbilansowaną dietę,• do wykonania poszczególnych potraw wystarczy tylko kilka składników,• do przygotowania posiłków potrzebny jest jedynie kwadrans,• proponowane potrawy zapewnią dzieciom potrzebną energię.

26,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 6,01 zł

Wróć do góry