hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2017.07.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 1 lipca 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Utwory zebrane. Tom 10. „Oho” i inne wiersze (Miron Białoszewski), na drugim Informatyka. Kalejdoskop ucznia. Klasa 1, wydanie 3 (Anna Kulesza). Kolejny produkt to Zszywacz Advanced metalowy granatowy (Maped) oraz Kalejdoskop ucznia. Lektury klasy 1-3. Część 1, wydanie 3 (Katarzyna Harmak, Kamila Izbińska).
1
Utwory zebrane. Tom 10. „Oho” i inne wiersze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Utwory zebrane. Tom 10. „Oho” i inne wiersze
Dostępny
18 szt.

Dziesiąty tom „Utworów zebranych” Mirona Białoszewskiego gromadzi teksty poetyckie publikowane w książkach wydanych po roku 1980. Część pierwsza zawiera poezje z tomu Stara proza.Nowe wiersze, część druga stanowi zbiór wierszy Oho a część trzecia to poezje z tomu tekstów prozatorskich i poetyckich.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

3 osoby kupiły
2
Informatyka. Kalejdoskop ucznia. Klasa 1, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Informatyka. Kalejdoskop ucznia. Klasa 1, wydanie 3
Dostępny
64 szt.

Podręcznik z ćwiczeniami do informatyki do 1 klasy szkoły podstawowej ciekawie i przystępnie uczy, jak pracować i bawić się z komputerem. Dzięki prostej nawigacji i dużym zrzutom z ekranu komputera uczeń nabierze wprawy w korzystaniu z edytora tekstu i grafiki. Nauczy się wstawiać kształty (m.in. owal, trójkąty, gwiazdy), rysować różnymi narzędziami (ołówek, pędzel), wypełniać rysunki kolorem, cofać operacje, pisać wielkimi literami, kursywą, zmieniać kolor czcionki w tekście. Zapozna się również z podstawami programowania. Materiał w podręczniku rozłożono na 30 tematów, a każdy z nich zaprezentowano na jednej rozkładówce. Dwa razy w roku uczniowie mogą sprawdzić swoje postępy, rozwiązując quiz To już wiem! Podręcznik z takim układem treści będzie dużą pomocą dla nauczyciela w prowadzeniu zajęć z informatyki. Teorię przedstawiano krok po kroku, w skondensowanej formie, wszystkie ważne elementy zaznaczano na zrzutach ekranu, dzięki czemu uczeń bardzo szybko zorientuje się, co powinien zrobić. Ćwiczenia (jedno uczeń wykonuje w podręczniku, kolejne na komputerze i na płycie) ułożono według stopnia trudności. Zadania skonstruowano tak, aby ćwiczyły umiejętności z języka polskiego czy matematyki. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu lekcji z programowania zdoła je poprowadzić każdy nauczyciel, również taki bez przygotowania. Na płycie sprzedawanej oddzielnie znajdują się dodatkowe ćwiczenia i gry edukacyjne, które wzbogacą i urozmaicą lekcje oraz pomogą nauczycielowi zindywidualizować pracę.

19,60 zł
17,99 zł

Rabat 8,2%
oszczędzasz 1,61 zł

2 osoby kupiły
3
Zszywacz Advanced metalowy granatowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zszywacz Advanced metalowy granatowy
Maped
Dostępny
5 szt.

Zszywacz ADVANCED METAL. Metalowa obudowa. Metalowy mechanizm zapobiegający blokowaniu i zacinaniu się zszywacza. Krótki magazynek, do 25 kartek. Trzy rodzaje zszywania: zamknięte, otwarte i tapicerskie. Otwierają się o 180 stopni, co ułatwia ładowanie zszywek. Dodatkowa komora na zapasowe zszywki pod magazynkiem. Opakowanie dostosowane graficznie do prezentacji w poziomie i w pionie na hakach. Głębokość zszywania 52 mm. Pojemność magazynka 100 zszywek 24/6 lub 140 zszywek 26/6. Kolor granatowy metaliczny. Gwarancja 10 lat.

35,87 zł
2 osoby kupiły
4
Kalejdoskop ucznia. Lektury klasy 1-3. Część 1, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalejdoskop ucznia. Lektury klasy 1-3. Część 1, wydanie 3
Dostępny
681 szt.

Kalejdoskop ucznia. Lektury. Część 1 jest propozycją mającą ułatwić nauczycielom rozbudzanie i rozwijanie u dzieci zainteresowań czytelniczych. W publikacji, składającej się z dwóch części, znajdują się różnorodne ćwiczenia przygotowane dla uczniów klas 1-3 do lektur polecanych przez MEN w podstawie programowej. W pierwszej części opracowano lektury polecane do pracy w klasie pierwszej i drugiej. Lektury opracowane w cz. 1.: • Jan Brzechwa, Brzechwa dzieciom, • Janina Porazińska, Pamiętnik Czarnego Noska, • Waldemar Cichoń, Cukierku, ty łobuzie!, • Justyna Bednarek, Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych), • Julian Tuwim, Wiersze dla dzieci, • Agnieszka Frączek, Rany Julek. O tym, jak Julian Tuwim został poetą, • Danuta Parlak, Kapelusz Pani Wrony, • Maria Terlikowska, Drzewo do samego nieba, • Grzegorz Kasdepke, Detektyw Pozytywka, • Alina i Czesław Centkiewiczowie, Zaczarowana zagroda, • Hugh Lofting, Doktor Dolittle i jego zwierzęta, • Łukasz Wierzbicki, Afryka Kazika. Proponowane ćwiczenia mają na celu między innymi: • sprawdzenie stopnia rozumienia treści przeczytanych książek lub ich fragmentów, • ustalenie przebiegu zdarzeń w tekście, • omówienie cech głównych bohaterów i ocenę ich postępowania, • doskonalenie umiejętności pisania różnych form gatunkowych, jak np. opis postaci, list, ogłoszenie. • Uczniowie mają możliwość swobodnego wypowiadania się na temat własnych wrażeń o przeczytanej książce, współtworzenia lub tworzenia jej okładki, przeczytania krótkich informacji dotyczących autorów – twórców literatury dla dzieci. • Do każdej lektury mali czytelnicy uzupełniają lub samodzielnie przygotowują metryczkę. • Zeszyt wzbogacają diagramy, rebusy, historyjki obrazkowe, plątaninki, rozsypanki literowe i wyrazowe oraz inne ćwiczenia i polecenia aktywizujące ucznia, a także nalepki i wycinanki. Nauczyciel decyduje, w jakiej kolejności będzie omawiał lektury, pamiętając o strukturze zeszytu – pierwsze opracowania są propozycjami przeznaczonymi dla najmłodszych uczniów. Warto przypomnieć, że materiał ćwiczeniowy należy dostosować do możliwości zespołu klasowego, uzupełnić poleceniami dotyczącymi szczegółowej interpretacji tekstu, aspektów społecznych, etycznych, wychowawczych oraz wzbogacić własnymi propozycjami i scenariuszami zajęć.

34,13 zł
30,38 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,75 zł

2 osoby kupiły
5
Kalejdoskop ucznia. Lektury klasy 1-3. Część 2, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalejdoskop ucznia. Lektury klasy 1-3. Część 2, wydanie 2
Dostępny
527 szt.

Kalejdoskop ucznia. Lektury. Część 2 jest propozycją mającą ułatwić nauczycielom rozbudzanie i rozwijanie u dzieci zainteresowań czytelniczych. W publikacji, składającej się z dwóch części, znajdują się różnorodne ćwiczenia przygotowane dla uczniów klas 1-3 do lektur polecanych przez MEN w podstawie programowej. W drugiej części opracowano lektury dla klasy drugiej i trzeciej. Lektury opracowane w części 2.: • Hans Chrystian Andersen, Baśnie (do wyboru), • Mira Jaworczakowa, Oto jest Kasia, • Leszek Kołakowski, Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?, • Barbara Kosmowska, Dziewczynka z parku, • Maria Krüger, Karolcia, • Astrid Lindgren, Dzieci z Bullerbyn, • Marcin Pałasz, Sposób na Elfa, • Joanna Papuzińska, Asiunia, • Roman Pisarski, O psie, który jeździł koleją, • Barbara Tylicka, O krakowskich psach i kleparskich kotach. Polskie miasta w baśni i legendzie, • Danuta Wawiłow, Najpiękniejsze wiersze, • Łukasz Wierzbicki, Dziadek i niedźwiadek. Proponowane ćwiczenia mają na celu między innymi: • sprawdzenie stopnia rozumienia treści przeczytanych książek lub ich fragmentów, • ustalenie przebiegu zdarzeń w tekście, • omówienie cech głównych bohaterów i ocenę ich postępowania, • doskonalenie umiejętności pisania różnych form gatunkowych, jak np. opis postaci, list, ogłoszenie. • Uczniowie mają możliwość swobodnego wypowiadania się na temat własnych wrażeń o przeczytanej książce, współtworzenia lub tworzenia jej okładki, przeczytania krótkich informacji dotyczących autorów – twórców literatury dla dzieci. • Do każdej lektury mali czytelnicy uzupełniają lub samodzielnie przygotowują metryczkę. • Zeszyt wzbogacają diagramy, rebusy, historyjki obrazkowe, plątaninki, rozsypanki literowe i wyrazowe oraz inne ćwiczenia i polecenia aktywizujące ucznia, a także nalepki i wycinanki. Nauczyciel decyduje, w jakiej kolejności będzie omawiał lektury, pamiętając o strukturze zeszytu – pierwsze opracowania są propozycjami przeznaczonymi dla najmłodszych uczniów. Warto przypomnieć, że materiał ćwiczeniowy należy dostosować do możliwości zespołu klasowego, uzupełnić poleceniami dotyczącymi szczegółowej interpretacji tekstu, aspektów społecznych, etycznych, wychowawczych oraz wzbogacić własnymi propozycjami i scenariuszami zajęć.

34,13 zł
30,38 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,75 zł

1 osoba kupiła
6
Nożyczki szkolne 13 cm Essentials, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki szkolne 13 cm Essentials, mix kolorów
Cx Dystrybucja, 1
Dostępny
15 szt.

Nożyczki szkolne wykonane ze stali nierdzewnej. Grawerowane ostrza z zaokraglonymi końcami - 10 mm. Plastikowe uchwyty profilem dostosowane do dziecięcej dłoni. Długość 13 cm. Miks 3 kolorów; niebieskie, zielone i różowe. Kolor wysyłany losowo.

5,87 zł
4,99 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 0,88 zł

1 osoba kupiła
7
Polacy są najlepsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polacy są najlepsi
Dostępny
39 szt.

Johnny Kentowski – as myśliwski, który został Polakiem. Kiedy dostał skierowanie do Dywizjonu 303, prychnął z pogardą: „O polskim lotnictwie wiedziałem tylko tyle, że przetrwało jakieś trzy dni w starciu z Luftwaffe”. Nie spodziewał się zbyt wiele po tej „bandzie dzikusów” – przymusowo uziemieni, zamiast Niemców podbijali Brytyjki i lokalne puby, nie przejmując się nieznajomością angielskiego. Gdy wreszcie pozwolono im latać – pierwsze zestrzelenie było efektem samowolnego wyłamania z szyku. „Rozwalają wszystko, co wejdzie im w drogę. Uwielbiają strzelać do szkopów i traktują to jako świetny ubaw” – przyznał osłupiały Kentowski. Zachwycony polską brawurą zaczął uczyć się języka polskiego, przyjął jako osobisty emblemat polskiego orła na tle kanadyjskiego klonowego liścia, a brytyjskiego oficera, który nie wstał do polskiego hymnu, położył jednym uderzeniem pięści. 21 lat w lotnictwie wojskowym miało swoją cenę. Nieudane związki z kobietami, trudne relacje z dziećmi oraz alkohol, pozwalający oswoić powracające koszmary. Dopiero po śmierci John Kent mógł wrócić tam, gdzie czuł się najlepiej, do swoich Polaków – jego prochy rozsypano nad bazą myśliwską RAF w Northolt.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

1 osoba kupiła
8
Wartościowe teksty dla dzieci. Czarodziejskie słowa. Sześciolatki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wartościowe teksty dla dzieci. Czarodziejskie słowa. Sześciolatki
Dostępny
6 szt.

Publikacja zawiera wiersze, opowiadania i bajki, które wprowadzają dzieci w świat wartości, pomagają zrozumieć otaczającą je rzeczywistość. • Odpowiedni dla sześciolatków stopień trudności i dobór słownictwa rozbudza ich zainteresowanie. • Porady dla nauczycieli i rodziców wskazują, jak najlepiej wykorzystać publikację. • Przykłady pytań do tekstów są znakomitą inspiracją do wspólnych rozmów. • Piękne ilustracje dopełniają teksty i kształtują poczucie smaku. • Książka doskonale nadaje się na nagrodę lub prezent.

26,00 zł
24,70 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,30 zł

1 osoba kupiła
9
Skarbonka sejf, niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka sejf, niebieska
Goki
Dostępny
9 szt.

Każdy z nas posiada swoje skarby, które chce dobrze schować i zabezpieczyć. Idealnym rozwiązaniem jest swój własny, prywatny sejf-skarbonka. Każdy sejf posiada swój indywidualny kod do zamka z pokrętłem, umieszczony na naklejce pod spodem sejfu.

63,59 zł
55,32 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,27 zł

1 osoba kupiła
10
Filozofia dowcipu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filozofia dowcipu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Humor i śmiech stanowią jedną z cech przynależnych wyłącznie gatunkowi ludzkiemu. Nie wszyscy jednak śmiejemy się z tych samych rzeczy, a przynajmniej uważamy je za zabawne w różnym stopniu. Od czego zatem zależy poczucie humoru? Od inteligencji, cech wrodzonych, a może płci? Czy da się odpowiedzieć na pytanie jak działa ten proces z neuronaukowego punktu widzenia? W swej błyskotliwej książce autorzy proponują poznawcze i ewolucyjne wyjaśnienie tego zjawiska. Ich zdaniem powstało ono w odpowiedzi na problemy, które pojawiły się z chwilą, gdy nasi praprzodkowie uzyskali możliwość nieszablonowego myślenia. Przedstawiając swoją własną teorię analizują żarty, przy których Czytelnik nie raz się ubawi lub przynajmniej uśmiechnie, w zależności oczywiście od poczucia humoru... „Ta książka powinna znaleźć się na półce każdego poważnego badacza humoru!” – New Scientist „Mieszanka lekkości i powagi, okraszona wspaniałą kolekcją dowcipów!” – Science Chociaż humor w życiu człowieka odgrywa ważną rolę, jest jednocześnie bardzo tajemniczy. Po co w ogóle istnieje? Dlaczego ta kategoria doznań stanowi tak istotny element naszego życia? Kolejne pytanie: Dlaczego humor sprawia nam przyjemność? Dlaczego nie możemy po prostu odbierać żartów bez żadnych uczuć towarzyszących? I dlaczego się śmiejemy, (a nie odbija nam się ani nie drapiemy się za uszami), gdy widzimy lub słyszymy coś śmiesznego? /fragment książki/ Matthew M. Hurley – pracownik naukowy Center for Research on Concepts and Cognition (Ośrodka Badań nad Pojęciami i Poznaniem) na Indiana University, gdzie współpracuje z Douglasem Hofstadterem. Daniel C. Dennett – amerykański filozof i kognitywista, kierujący Center for Cognitive Studies na Tufts University. Autor bestsellerowej książki Dźwignie wyobraźni i inne narzędzia do myślenia (CCPress 2015). Reginald B. Adams Jr. – profesor psychologii na Uniwersytecie Stanowym w Pensylwanii, autor ponad 50 publikacji poświęconych emocjom u człowieka i komunikacji niewerbalnej.

69,90 zł
48,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

11
Bułka i spółka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bułka i spółka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.03

Kucharz Zdrowomir pomaga dzieciom w nabraniu dobrych nawyków żywieniowych. Opowiada, jak układać jadłospis, czego należy jeść najwięcej, czego mniej, a jakich potraw unikać, aby być silnym i zdrowym.

39,00 zł
28,47 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

12
Zestaw z jednym kolorem-Ognista Czerwień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw z jednym kolorem-Ognista Czerwień
Tisso-Toys
Niedostępny
Brak

Ręcznie robiona kolorowa masa, składająca się z naturalnych składników organicznych. Zawartość: - 1 torebka z kolorową mieszanką (1x80g) - Łyżka z miarką - Miseczka - woreczek strunowy do przechowywania ciasta

25,00 zł
21,75 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,25 zł

13
Nie tylko Lem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie tylko Lem
Dostępny
6 szt.

Niniejsza książka przynosi częściową odpowiedź na pytanie o zakres wpływu twórczości literackiej Stanisława Lema na najnowszą polską fantastykę. To bez wątpienia ważny w rozwoju konwencji niewerystycznej wątek, mimo że czytelnicy rodzimej literatury fantastycznej dziś już coraz rzadziej sięgają po prozę Lema. Autor Niezwyciężonego stał się przede wszystkim ?marką?, o której niemal każdy kolekcjoner popularnych serii fantasy słyszał, ale niekoniecznie zna jego utwory. Niemniej kondycja literatury fantastycznej, sądząc po jakości utworów zgłaszanych już od dziesięciu lat do Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego, tylko niekiedy rozczarowuje, częściej bywa oceniana wysoko zarówno pod względem artystycznym, jak i intelektualnym. Publikacja, która właśnie trafia do rąk Czytelnika, ma ambicję odsłaniać i charakteryzować tendencje zaznaczające się w najnowszej polskiej fantastyce. Na uwagę zasługuje zjawisko zacierania czy ?zamazywania? przez pisarzy granic między światem zbudowanym na realnych podstawach a kreacją fantastyczną. Równie interesujący i godny odnotowania jest fakt, że polscy autorzy ? mimo przewagi tekstów fantasy i ich ogromnej popularności ? wciąż jeszcze sięgają po gatunek science fiction czy hard science fiction. Jaka zatem przyszłość rysuje się przed polską literaturą fantastyczną? Odpowiedź nie jest prosta i jednoznaczna, dlatego powstała niniejsza książka, do lektury której serdecznie zapraszam. Maciej Wróblewsk

36,00 zł
14
Stukający dudek na patyku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stukający dudek na patyku
Goki
Dostępny
10 szt.

Pomysłowa zabawka sprawiająca wiele radości dzieciom i dorosłym. Ładnie prezentuje się na biurku. Wystarczy odgiąć dudka, a ten zacznie rytmicznie uderzać w metalowy pręcik, aż dotrze na sam dół. Dla dzieci w wieku od 3 lat

19,79 zł
17,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,80 zł

15
Two by Two - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Two by Two
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

Sometimes the end is just the beginning ...Russell Green has it all: a loving family, a successful career and a beautiful house. But underneath his seemingly perfect world, cracks are beginning to appear ...and no one is more surprised than Russ when the life he took for granted is turned upside down. Finding himself single-handedly caring for his young daughter, while trying to launch his own business, the only thing Russ knows is that he must shelter his little girl from the consequences of these changes. As Russ embarks on this daunting and unexpected new chapter of his life, a chance encounter will challenge him to find a happiness beyond anything he could ever have imagined.

40,00 zł
37,60 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,40 zł

16
Chemia organiczna w zadaniach dla uczestników konkursów chemicznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemia organiczna w zadaniach dla uczestników konkursów chemicznych
Dostępny
10 szt.

Chemia organiczna w zadaniach dla uczestników konkursów chemicznych jest książką obejmującą swoim zakresem prawie wszystkie zagadnienia, z jakimi może się spotkać uczeń w trakcie nauki chemii organicznej. Zebrane w niej zadania zostały przygotowane z myślą o uczniach ambitnych i zdolnych, których interesują przedmioty przyrodnicze – wiedza wymagana do udzielenia odpowiedzi na znaczną część pytań wykracza poza podstawę programową z chemii obowiązującą w szkole podstawowej czy w gimnazjum. Dlatego zadania i problemy zamieszczone w tym zbiorze powinny być rozwiązywane i omawiane w gimnazjach na zajęciach kółek chemicznych. Zbiór podzielono na dziewięć rozdziałów: Alkany, Węglowodory nienasycone, Węglowodory aromatyczne, Chlorowcopochodne węglowodorów, Alkohole i fenole, Aldehydy i ketony, Kwasy karboksylowe, estry i tłuszcze, Związki organiczne zawierające azot, Cukry. Może być on wykorzystywany systematycznie przez szereg kolejnych zajęć i służyć jako repetytorium z chemii organicznej przygotowujące do konkursowych zmagań. Zagadnienia z chemii organicznej są ważne nie tylko dla uczniów biorących udział w konkursach chemicznych, ale także dla zamierzających w przyszłości podjąć studia przyrodnicze, a w szczególności studia medyczne lub farmaceutyczne. Chemia organiczna - chemia związków naturalnych - stanowi szeroką bazę dla tych i dla wielu innych dyscyplin. Celem autora było przygotowanie takiej pomocy dydaktycznej, która ułatwiłaby uczniowi przyswojenie i utrwalenie, a także znaczne poszerzenie wiedzy z zakresu chemii organicznej w trakcie pracy nad zadaniami. Wielokrotnie już wskazywano na fakt, że uczeń najwięcej wiadomości przyswaja w trakcie wykonywania konkretnych zadań. Zamieszczone ćwiczenia mają uczyć rozwiązywania problemów chemicznych, krótkiego definiowania stosowanych pojęć, wyszukiwania informacji, opracowywania i graficznego przedstawiania danych czy wyciągania wniosków z opisów przemian chemicznych. Prawie wszystkie zadania zawierają odpowiedzi i uwagi dotyczące ich rozwiązywania. Dla uczniów samodzielnie przygotowujących się do konkursów chemicznych będzie to nieoceniona pomoc. Systematyczna praca z tym zbiorem zadań i zrozumienie przedstawionych tu zagadnień pozwoli uczniom prawidłowo rozwiązać każde zadanie konkursowe, a także w przyszłości większość zadań maturalnych obejmujących chemię organiczną.

34,00 zł
25,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,50 zł

17
Etyczne i społeczne wymiary pracy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Etyczne i społeczne wymiary pracy
Dostępny
1 szt.

„Niniejsza publikacja została podzielona na trzy główne części. W pierwszej części, zatytułowanej Aksjologiczne wymiary pracy, skoncentrowano się na takich wiodących zagadnieniach aksjologicznych, jak: • etyczne zachowania pracownika/pracodawcy do pracy/w miejscu pracy/wobec pracowników, • zachowania etyczne w kontekście problemów społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem bezrobocia, • w odniesieniu do zjawiska prekariatu rozważano istotę wartości pracy ludzkiej i jej godność. Druga część, Starość i niepełnosprawność wobec rynku pracy podejmuje niezwykle ważne zagadnienia z perspektywy przemian społeczno-demograficznych oraz istoty zatrudnienia na rynku pracy pracowników o różnym stopniu niepełnosprawności. W tej części znalazły się zatem teksty autorstwa Norberta G. Pikuły (Sytuacja społeczna osób starszych w kontekście rynku pracy) czy Moniki Czerw (Aktywność zawodowa osób z niepełnosprawnością). W tej części skupiono się przede wszystkim na tematach odnoszących się do edukacji szczególnie marginalizowanych osób na rynku pracy, jakimi są seniorzy. W swoich artykułach Marta Luty-Michalak i Katarzyna Białożyt zajęły się problemem wartości edukacji i wskazały jej kierunki, możliwe szczególnie do wykorzystania w całożyciowym kształceniu do funkcjonowania na rynku pracy (Lifelong learning a aktywizacja zawodowa osób w niemobilnym wieku produkcyjnym oraz Znaczenie aktywności edukacyjnej osób starszych w adaptacji do emerytury). Trzecia część pracy, najobszerniejsza treściowo, nosząca tytuł Przygotowanie pracowników do zmieniającego się rynku pracy, dotyczy zagadnienia przygotowania osób w wieku produkcyjnym do funkcjonowania w zmieniającym się rynku pracy i zatrudnienia. Artykuły Marcina Radziwołka (Emigracja rodziców jako problem pedagogiczny), Katarzyny M. Stanek (Stres i wypalenie zawodowe pracowników socjalnych. Konsekwencje pracy z klientem czy organizacji pracy?) oraz Gertrudy Wieczorek i Katarzyny Bartoszek (Wsparcie i możliwości pomocy weteranom w Polsce) koncentrują się na procesach przygotowania pracowników służb społecznych (pedagogów, pracowników socjalnych czy psychologów) do pracy z pojawiającymi się wciąż nowymi sytuacjami i zjawiskami, jakich doświadczają podmioty ich bezpośrednich oddziaływań. Czerpiąc z doświadczeń okresu międzywojennego, Janusz Kościelniak zwrócił uwagę na istotne elementy pracy z osobami bezrobotnymi, które mogą być adaptowane do współczesnej praktyki m.in. w zakresie motywowania do przekwalifikowywania się i podejmowania zatrudnienia (Kwestia bezrobocia i pomocy bezrobotnym w Polsce w okresu międzywojennego w pismach pioniera socjologii parafii księdza Franciszka Mirka (1893–1970)). Odpowiadając na potrzeby pogłębiania wiedzy i stanu badań nad zagadnieniami pracy człowieka, rynku zatrudnienia w zmieniającym się świecie, życzymy lektury owocnej w refleksje i inspiracje do badań.” – Ireneusz M. Świtała, Norbert G. Pikuła, Katarzyna Białożyt

40,00 zł
12,00 zł

Rabat 70,0%
oszczędzasz 28,00 zł

18
Dzienniki Zenona Kałuży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzienniki Zenona Kałuży
Dostępny
10 szt.

Dzienniki Zenona Kałuży to siódma książka z wierszami Radosława Wiśniewskiego, poety, publicysty, redaktora i animatora kultury z Brzegu. Przynosi ona kilkadziesiąt zaskakująco krótkich, odsączonych z patosu wierszy, w których jak to zwykle u tego autora zostają postawione trudne pytania, wyrażone niejasne przeczucia. Nie tylko osobiste, nie tylko pojedyncze. Autor bada też wytrzymałość wiersza na pograniczu prozy, notatki, wpisu do sztambucha przez co teksty są otwarte na czytelnika, chociaż oczywiście tylko z pozoru.

25,20 zł
21,42 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,78 zł

19
Królik S - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królik S
Collecta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

To figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

15,30 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,6%
oszczędzasz 1,31 zł

20
Pies rasy chow chow szczenię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pies rasy chow chow szczenię
Collecta
Dostępny
165 szt.

Figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków. Dla dzieci w wieku od 3 lat

14,74 zł
12,99 zł

Rabat 11,9%
oszczędzasz 1,75 zł

21
Niedźwiadek polarny idący - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niedźwiadek polarny idący
Collecta
Dostępny
153 szt.

Figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków. Dla dzieci w wieku od 3 lat

14,74 zł
12,99 zł

Rabat 11,9%
oszczędzasz 1,75 zł

22
Dinozaur parazaurolof L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur parazaurolof L
Collecta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

To figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

27,90 zł
24,55 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,35 zł

23
Pingwin cesarski M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pingwin cesarski M
Collecta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

To figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

15,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

24
Szczenię Airedale terrier - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczenię Airedale terrier
Collecta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.07

PIES AIREDALE TERRIER to figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

8,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

25
Dinozaur Lambeozaur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Lambeozaur
Dostępny
169 szt.

Figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia. Cała kolekcja obejmuje przeszło 553 gatunków. Dla dzieci w wieku od 3 lat

22,90 zł
20,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

26
152 mm armatohaubica samobieżna wz. 77 Dana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
152 mm armatohaubica samobieżna wz. 77 Dana
Dostępny
21 szt.

W publikacji opisano historię rozwoju, konstrukcję, cechy eksploatacyjne, dane techniczne oraz zastosowanie skonstruowanej w latach 70. XX wieku w Czechosłowacji haubicoarmaty samobieżnej wz. 77 Dana kal. 152 mm i jej wszystkich wersji rozwojowych. Polska w 1983 r. zakupiła 111 ahs Dana jest obecnie największym ich użytkownikiem w świecie. Jest nadal najnowocześniejsze opancerzone działo samobieżne na podwoziu kołowym. W Polsce planowana jest jego modernizacja obejmująca w pierwszej kolejności opracowanie i wdrożenie do produkcji nowoczesnej amunicji o donośności do 40 km. Znacznie zwiększy to i tak wyjątkowe walory bojowe tej broni i pozwoli użytkować ją do lat 30. XXI wieku.

31,80 zł
22,90 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,90 zł

27
Prawo Rosji i ZSRR 1917–1991, czyli historia wszechzwiązkowego komunistycznego prawa (bolszewików). Krótki kurs. Wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo Rosji i ZSRR 1917–1991, czyli historia wszechzwiązkowego komunis...
Dostępny
4 szt.

Prezentowany podręcznik stanowi pierwsze w języku polskim, a także pionierskie w skali międzynarodowej (poza Rosją), tak szeroko chronologicznie i merytorycznie zakreślone opracowanie prawa radzieckiej Rosji oraz ZSRR. Przedstawia treści głównych gałęzi radzieckiego prawa: zawiera omówienie prawa konstytucyjnego, karnego, cywilnego, zarówno materialnego, jak i procesowego, a a także struktury sądów, prokuratury i organów bezpieczeństwa. Podręcznik powinien zainteresować prawników, historyków, politologów, filozofów, niektórych znawców stosunków międzynarodowych, a także przedstawicieli innych nauk społecznych.

75,00 zł
62,25 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 12,75 zł

28
Klasse! Super! Toll! 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 7 + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasse! Super! Toll! 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 7 ...
Dostępny
83 szt.

Numer dopuszczenia: 796/1/2017 Klasse! Super! Toll! 1 Reforma 2017 to podręcznik o budowie modułowej, który umożliwia nauczycielowi swobodny dobór treści odpowiadających predyspozycjom uczniów. Podręcznik Klasse! Super! Toll! 1 Reforma 2017 jest przeznaczony dla uczniów siódmej klas szkoły podstawowej, którzy rozpoczynają naukę języka niemieckiego na drugim etapie edukacyjnym. Podręcznik dla klasy siódmej składa się z 9 rozdziałów oraz z rozdziału zerowego Starter, który wprowadza uczniów w świat języka niemieckiego. Do podręcznika dołączona jest płyta audio CD prezentująca wzorce fonetyczne tekstów, nagrania piosenek oraz nagrania do zadań rozwijających i sprawdzających sprawność rozumienia ze słuchu. Każdy rozdział podręcznika zawiera: • historyjkę komiksową oraz piosenkę – prezentację i podsumowanie słownictwa związanego z danym rozdziałem, • sekcję Lesenswerte Landeskunde z informacjami na temat kultury i geografii krajów niemieckiego obszaru językowego, • sekcję Fundgrube, z zagadnieniami gramatyczne z danego rozdziału, podanymi w prosty i przejrzysty sposób, • sekcję Wiederholung, pozwalającą powtórzyć i podsumować zdobyte umiejętności • słowniczek ze słówkami i zwrotami do aktywnego opanowania.

47,00 zł
42,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,70 zł

29
Między nauką a sztuką. Wokół problemów współczesnej historii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Między nauką a sztuką. Wokół problemów współczesnej historii
Dostępny
2 szt.

Oddawany do rąk czytelników tom zawiera teksty dedykowane Profesorowi Janowi Pomorskiemu z okazji jubileuszu czterdziestolecia Jego pracy naukowej. Osoba prof. Jana Pomorskiego bezdyskusyjnie kojarzy się z dziedziną humanistyki i nauk historycznych, a metodologia nauk pozostaje niezmiennie pasją szanownego Jubilata. Jan Pomorski jest jednym z najwybitniejszych uczniów prof. Jerzego Topolskiego, twórcy Polskiej Szkoły Metodologii Historii, którą rozwija i nadal kreśli jej przestrzeń doświadczenia oraz horyzonty oczekiwań.

52,50 zł
32,55 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 19,95 zł

30
MATeMAtyka 3. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MATeMAtyka 3. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawo...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.23

Nr dopuszczenia: 378/3/2014/2016 Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych MATeMAtyka w spójny i przystępny sposób wprowadza uczniów w zagadnienia matematyczne. Pozwala na przeprowadzanie ciekawych lekcji w szkole, jednocześnie umożliwiając samodzielną i efektywną pracę w domu. Dostosowany do zapisów ustawy wymagającej wieloletniości podręczników. • Zrozumiale i przystępnie wprowadza nowe zagadnienia zebrane w działach: rachunek prawdopodobieństwa, statystyka, stereometria, przykłady dowodów w matematyce. • Porządkuje wiedzę już nabytą oraz utrwala tę, która jest nowa dzięki bardzo przejrzystej strukturze podręcznika – rozwiązanym przykładom przeplatanym prostymi ćwiczeniami oraz zadaniom ułożonym wraz ze wzrastającym stopniem trudności. • Wspomaga zrozumienie wprowadzanych treści dzięki licznym rysunkom merytorycznym wykorzystującym kolory oraz dzięki dobrze dobranym zdjęciom. • Rozwija umiejętność rozwiązywania zadań dzięki starannie przygotowanym rozwiązaniom przykładów oraz często przedstawianym przy zadaniach schematom rozwiązań. • Wspomaga naukę niełatwej sztuki dowodzenia dzięki specjalnie do tego przygotowanemu działowi „Przykłady dowodów” w matematyce, w którym oddzielnie opracowano dowody w algebrze oraz w geometrii. •Pomaga w pokonywaniu trudności związanych ze zrozumieniem nowych treści dzięki krótkim „Powtórzeniom” zamieszczonym po każdej lekcji zawierającym zadania ilustrujące te treści, które po danej lekcji koniecznie trzeba umieć i rozumieć.

39,90 zł
35,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

31
Elementarz sześciolatka. Roczne przygotowanie do szkoły. Pakiet podstawowy. Zestaw dla dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz sześciolatka. Roczne przygotowanie do szkoły. Pakiet podsta...
Dostępny
31 szt.

Elementarz... przygotowuje do nauki w klasie pierwszej. Zestaw zapewnia pełną realizację podstawy programowej. W skład zestawu wchodzą: • „Karty pracy” część 1–4, • „Mój zeszyt” dołączony do części 1 „Kart pracy”, • „Książka”, • „Wycinanki”, • ołówek z nakładką. Zestaw kształtuje umiejętności potrzebne do osiągnięcia gotowości szkolnej dzięki odpowiednio dobranym tematom i ćwiczeniom. Zawiera kurs czytania i ułatwia naukę, proponując teksty na dwóch poziomach trudności. Pomaga kształtować dojrzałość społeczną dzięki treściom o dużych walorach wychowawczych. Przygotowuje do pisania poprzez różnorodne ćwiczenia graficzne.

155,00 zł
147,25 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,75 zł

32
Matematyka. Część 3. Liczby zespolone. Wektory macierze. Wyznaczniki. Geometria analityczna i różniczkowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka. Część 3. Liczby zespolone. Wektory macierze. Wyznaczniki. ...
Dostępny
27 szt.

Zawiera geometrię analityczną, teorię wektorów, wyznaczników i macierzy oraz geometrię różniczkową w ujęciu tensorowym wraz ze wstępem do teorii rozmaitości różniczkowych.

84,00 zł
73,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,08 zł

33
Kolekcja sześciolatka. Roczne przygotowanie do szkoły. Zestaw dla dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcja sześciolatka. Roczne przygotowanie do szkoły. Zestaw dla dzie...
Dostępny
218 szt.

Materiały znajdujące się w Zestawie dla dziecka gwarantują przygotowanie do klasy pierwszej. W skład zestawu wchodzą: • „Karty pracy”, części 1–4, • „Teczka małego artysty”, • „Pomoce dydaktyczne”, • ołówek z nakładką. Zestaw zawiera kurs nauki czytania metodą sylabową. Edukacja matematyczna realizowana od działań na konkretach do posługiwania się zapisem matematycznym. Poziom trudności uwzględnia możliwości poznawcze dziecka sześcioletniego. Oznaczenie obszarów z podstawy programowej ułatwia orientację i pomaga w planowaniu. Dołączony do pakietu ołówek z nakładką pomaga dzieciom w kształtowaniu prawidłowego chwytu narzędzia.

155,00 zł
147,25 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,75 zł

34
Baj i Bajeczka. Gdzie jest kwiat paproci? Książeczka z kodem do Balon Blum 2.0 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baj i Bajeczka. Gdzie jest kwiat paproci? Książeczka z kodem do Balon ...
Dostępny
16 szt.

Wyprawa Baja i Bajeczki po baśniowy kwiat paproci zamienia się w fascynującą przygodę w świecie roślin i zwierząt, gdzie naturalne zjawiska potrafią zadziwić swoją magią. Jest to pięknie ilustrowana zabawna książeczka o przygodach Baja i Bajeczki, zachęcająca do wspólnego czytania i rozmów z dzieckiem. Wewnątrz publikacji znajduje się kod dostępu do niezwykle kolorowej, pełnej ciekawych przygód i wyzwań gry online dla młodszych przedszkolaków umieszczonej na portalu edukacyjnym Balon Blum.

45,00 zł
42,75 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,25 zł

35
Baj i Bajeczka. Kto umie liczyć do stu? Książeczka z kodem do Balon Blum 2.0 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baj i Bajeczka. Kto umie liczyć do stu? Książeczka z kodem do Balon Bl...
Dostępny
9 szt.

Jest to pięknie ilustrowana zabawna książeczka o przygodach Baja i Bajeczki, zachęcająca do wspólnego czytania i rozmów z dzieckiem. Wewnątrz publikacji znajduje się kod dostępu do niezwykle kolorowej, pełnej ciekawych przygód i wyzwań gry online dla młodszych przedszkolaków umieszczonej na portalu edukacyjnym Balon Blum.

35,00 zł
33,25 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,75 zł

36
Egzamin kwalifikacyjny osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci cieplnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzamin kwalifikacyjny osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, ins...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

Książka zawiera przedstawione w formie pytań i odpowiedzi wybrane fragmenty prawa energetycznego i przepisów wykonawczych, przepisów bhp i ppoż. oraz przepisów o dozorze technicznym. W takiej też formie przedstawiono wybrane wiadomości z techniki cieplnej, a także zasady budowy, działania ieksploatacji urządzeń i instalacji cieplnych. Książka przeznaczona jest jako pomoc dla osób ubiegających się o uzyskanie świadectwa kwalifikacyjnego kategorii E, uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń i instalacji energetycznych (2 grupa) w zakresie obsługi. Może też być pomocna osobom ubiegającym się o świadectwo kwalifikacyjne kategorii D.

57,00 zł
Powiadomienie
37
Wartościowe teksty dla dzieci. Czarodziejskie słowa. Trzylatki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wartościowe teksty dla dzieci. Czarodziejskie słowa. Trzylatki
Dostępny
20 szt.

Publikacja zawiera wiersze, opowiadania i bajki, które wprowadzają dzieci w świat wartości i pomagają zrozumieć otaczającą je rzeczywistość. • Odpowiedni dla trzylatków stopień trudności i dobór słownictwa rozbudza ich zainteresowanie. • Porady dla nauczycieli i rodziców wskazują, jak najlepiej wykorzystać publikację. • Przykłady pytań do tekstów są znakomitą inspiracją do wspólnych rozmów. • Piękne ilustracje dopełniają teksty i kształtują poczucie smaku. • Książka doskonale nadaje się na nagrodę lub prezent.

24,00 zł
22,80 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,20 zł

38
Rachunek kosztów logistycznych w przedsiębiorstwie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunek kosztów logistycznych w przedsiębiorstwie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.29

Rachunek kosztów logistycznych w przedsiębiorstwie to podręcznik adresowany do wszystkich, którzy interesują się logistyką i rachunkowością. Połączono w nim zagadnienia teoretyczne poparte praktycznymi przykładami i zadaniami. Do każdego zadania podane jest rozwiązanie. Czytelnik dowie się:• jaka jest rola logistyki w przedsiębiorstwie,• jak się klasyfikuje i rejestruje koszty w logistyce,• jakie znaczenie w przedsiębiorstwie mają poszczególne działania i procesy logistyczne,• jak sporządza się rachunek kosztów działań,• jakie inne modele rachunku kosztów można zastosować w przedsiębiorstwie,• jakie są cele budżetowania,• jak budżetuje się koszty logistyczne.

55,00 zł
44,55 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 10,45 zł

39
Wartościowe teksty dla dzieci. Czarodziejskie słowa. Czterolatki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wartościowe teksty dla dzieci. Czarodziejskie słowa. Czterolatki
Dostępny
8 szt.

Publikacja zawiera wiersze, opowiadania i bajki, które wprowadzają dzieci w świat wartości, pomagają zrozumieć otaczającą je rzeczywistość. • Odpowiedni dla czterolatków stopień trudności i dobór słownictwa rozbudza ich zainteresowanie. • Porady dla nauczycieli i rodziców wskazują, jak najlepiej wykorzystać publikację. • Przykłady pytań do tekstów są znakomitą inspiracją do wspólnych rozmów. • Piękne ilustracje dopełniają teksty i kształtują poczucie smaku. • Książka doskonale nadaje się na nagrodę lub prezent.

24,00 zł
22,80 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,20 zł

40
Plecak szkolny Rachael Hale Piesek z sercem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolny Rachael Hale Piesek z sercem
Paso
Niedostępny
Brak

Plecak szkolny z dwoma dużymi komorami, dwoma kieszeniami na przodzie, bocznymi kieszonkami z siatki. Usztywnione, ergonomiczne wyprofilowane plecy i szelki. Plecy i szelki pokryte miękkim materiałem. Usztywnione denko. Elementy odblaskowe. Materiał Polyester Rozmiar 42x29x17 cm

116,53 zł
Powiadomienie
41
Ołówek z gumką Cars 42, 4 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek z gumką Cars 42, 4 sztuki
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.08

Zestaw 4 sztuk ołówków z gumką do ścierania.Kolorowe wzornictwo.Długość ołówka ok. 19 cm

7,99 zł
Powiadomienie
42
Zakładki indeksujące papierowe. Mix 6 kolorów. Neon Candy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki indeksujące papierowe. Mix 6 kolorów. Neon Candy
Stick'n
Dostępny
4 szt.

Zakładki indeksujące papierowe, 6 bloczków 50x20 mm po 30 karteczek każdy, w sumie 180 zakładek w 6 różnych kolorach. Umożliwiają łatwe zaznaczanie i szybkie odnajdywanie ważnych informacji. Można je wielokrotnie odrywać i przyklejać w innych miejscach.

10,00 zł
8,99 zł

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,01 zł

43
Zakładki indeksujące papierowe. Mix 6 kolorów. Neon Eco - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki indeksujące papierowe. Mix 6 kolorów. Neon Eco
Stick'n
Dostępny
4 szt.

Zakładki indeksujące papierowe, 6 bloczków 50 x 20 mm po 30 karteczek każdy, w sumie 180 zakładek w 6 różnych kolorach. Umożliwiają łatwe zaznaczanie i szybkie odnajdywanie ważnych informacji. Można je wielokrotnie odrywać i przyklejać w innych miejscach.

10,00 zł
8,99 zł

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,01 zł

44
Zakładki indeksujące papierowe Neon Summer, mix 6 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki indeksujące papierowe Neon Summer, mix 6 kolorów
Cx Dystrybucja
Dostępny
28 szt.

Papierowe zakładki indeksujące, 6 bloczków o wymiarach 5,0 x 2,0 cm po 30 karteczek każdy, w sumie 180 zakładek w 6 różnych kolorach. Umożliwiają łatwe zaznaczanie i szybkie odnajdywanie ważnych informacji. Można je wielokrotnie odrywać i przyklejać w innych miejscach.

10,53 zł
8,99 zł

Rabat 14,6%
oszczędzasz 1,54 zł

45
Pinezki złote, 50 sztuk, 10 opakowań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pinezki złote, 50 sztuk, 10 opakowań
Grand
Dostępny
112 szt.

Galwanizowane. 10 paczek w opakowaniu zbiorczym.

17,99 zł
46
Zakładki indeksujące papierowe Neon Spring, mix 6 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki indeksujące papierowe Neon Spring, mix 6 kolorów
Cx Dystrybucja
Dostępny
27 szt.

Zakładki indeksujące papierowe, 6 bloczków o wymiarach 5,0x2,0 cm po 30 karteczek każdy, w sumie 180 zakładek w 6 różnych kolorach. Umożliwiają łatwe zaznaczanie i szybkie odnajdywanie ważnych informacji. Można je wielokrotnie odrywać i przyklejać w innych miejscach.

10,53 zł
8,99 zł

Rabat 14,6%
oszczędzasz 1,54 zł

47
Notes samoprzylepny – gwiazdka żółty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes samoprzylepny – gwiazdka żółty
Stick'n
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.31

Notes samoprzylepny o wymiarach 70x70 mm w kształcie gwiazdki. Zawiera 50 kartek w kolorze żółtym neonowym. Idealny do robienia krótkich notatek, zostawiania ważnych wiadomości.

5,70 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,5%
oszczędzasz 0,71 zł

48
Cyrkiel Stop System z ołówkiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyrkiel Stop System z ołówkiem
Cx Dystrybucja, 1 sztuka
Dostępny
5 szt.

Cyrkiel metalowy Stop System w plastikowym etui w zestawie z ołówkiem. Opatentowany system blokady ramion w określonej pozycji. Specjalna nakładka na igłę zabezpiecza przed skaleczeniem.

32,48 zł
27,61 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,87 zł

49
Linijka aluminiowa z uchwytem 30 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linijka aluminiowa z uchwytem 30 cm
Maped
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.09

Linijka wykonana z anodowanego aluminium z plastikowym uchwytem. Skala po obu stronach. Bezpieczne zaokrąglone końce z plastikowym wykończeniem. Długość 30cm.

26,70 zł
Powiadomienie
50
Linijka aluminiowa z uchwytem 20 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linijka aluminiowa z uchwytem 20 cm
Maped
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.12

Linijka wykonana z anodowanego aluminium z plastikowym uchwytem. Skala po obu stronach. Bezpieczne zaokrąglone końce z plastikowym wykończeniem. Długość 20cm.

19,99 zł
Powiadomienie
51
Zakładki do archiwizacji, 3 kolory neon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki do archiwizacji, 3 kolory neon
Stick'n
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.04

Zakładki indeksujące do segregowania dokumentów (37x50 mm), przezroczyste z wykończeniem w 3 różnych kolorach neonowych: żółtym, zielonym i niebieskim. Każdy bloczek zawiera po 10 zakładek, w sumie 30 sztuk. Opakowanie dodatkowo zawiera 12 cm linijkę. Zakładki umożliwiają łatwe zaznaczanie i szybkie odnajdywanie ważnych informacji. Można je wielokrotnie odrywać i przyklejać w innych miejscach.

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

52
Notes samoprzylepny Magic pad pastel mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes samoprzylepny Magic pad pastel mix
Stick'n
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.06

Notesy samoprzylepne Magic Pads to rewolucyjne rozwiązanie krawędź bloczka sklejona jest w sposób umożliwiający wyjmowanie karteczek w dowolnym kolorze bez konieczności rozrywania go. Bloczek o wymiarach 76x101 mm w 4 kolorach pastelowych.

6,30 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,31 zł

53
Notes samoprzylepny Magic pad pastel mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes samoprzylepny Magic pad pastel mix
Stick'n
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.18

Notesy samoprzylepne Magic Pads to rewolucyjne rozwiązanie krawędź bloczka sklejona jest w sposób umożliwiający wyjmowanie karteczek w dowolnym kolorze bez konieczności rozrywania go. Bloczek o wymiarach 76 x 127 mm w 4 kolorach pastelowych.

5,50 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,51 zł

54
Notes samoprzylepny T-shirt, 5 neonowych kolorów, mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes samoprzylepny T-shirt, 5 neonowych kolorów, mix
Cx Dystrybucja, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Notes samoprzylepny T-shirt o wymiarach 7,6 x 7,6 cm – mix 5 neonowych kolorów, w sumie 400 karteczek, po 80 w każdym z kolorów. Ponadto bloczek ma specjalny okrągły otwór pozwalający umieścić w nim ołówek czy długopis.

17,50 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 2,51 zł

55
Notes samoprzylepny Samochód, 5 neonowych kolorów, mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes samoprzylepny Samochód, 5 neonowych kolorów, mix
Cx Dystrybucja, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.01

Notes samoprzylepny Samochód o wymiarach 7,6 x 7,6 cm – mix 5 neonowych kolorów, w sumie 400 karteczek, po 80 w każdym z kolorów. Ponadto bloczek ma specjalne okrągłe otwory pozwalające umieścić w nich ołówek czy długopis.

17,50 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 2,51 zł

56
ŁOWCA DUSZ BR.POCKET HARPER COLLINS9788327632135 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,99 zł
57
KSIĘŻNICZKA BR.POCKET EDIPRESSE9788327616487 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,99 zł
58
Beyond A1+. Workbook. Język angielski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beyond A1+. Workbook. Język angielski
Dostępny
11 szt.

Beyond to sześciopoziomowy kurs dla nastolatków, który koncentruje się na rozwoju wszystkich umiejętności językowych, jak również strategii i kompetencji niezbędnych w procesie uczenia się. Połączenie nauki języka i umiejętności miękkich sprawiają, że uczniowie nie tylko biegle posługują się językiem, ale są także pewni siebie, odpowiedzialni i samodzielni. Kurs jest bogato wyposażony w materiały multimedialne, m.in. w zeszyt ćwiczeń online zawierający zadania interaktywne, zestawienie wyników i propozycje dodatkowych prac domowych. Warto wiedzieć: Lekcje Life skills w każdym rozdziale uczą m.in. krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz umiejętności społecznych i twórczych.

56,90 zł
49,50 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,40 zł

59
Beyond A1+ podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beyond A1+ podręcznik
Dostępny
17 szt.

Beyond to sześciopoziomowy kurs dla nastolatków, który koncentruje się na rozwoju wszystkich umiejętności językowych, jak również strategii i kompetencji niezbędnych w procesie uczenia się . Połączenie nauki języka i umiejętności miękkich sprawiają, że uczniowie nie tylko biegle posługują się językiem, ale są także pewni siebie, odpowiedzialni i samodzielni. Kurs jest bogato wyposażony w materiały multimedialne, m.in. w zeszyt ćwiczeń online zawierający zadania interaktywne, zestawienie wyników i propozycje dodatkowych prac domowych.

83,20 zł
72,38 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,82 zł

Wróć do góry