hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.06.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 3 czerwca 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Jod leczy (Lynne Farrow), na drugim Bajka na końcu świata. Część 1. Ostatni ogród (Marcin Podolec). Kolejny produkt to Tymek i Mistrz. Tom 3 (praca zbiorowa) oraz Odzyskaj swoje życie (Stephen Arterburn, David Stoop).
1
Jod leczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Jod leczy
Dostępny
11 szt.

Lynne Farrow – wykładowca akademicki i dziennikarka. Przez długie lata zmagała się z licznymi dolegliwościami, takimi jak chroniczne zmęczenie, senność, ból głowy, brak koncentracji, torbiele piersi i otyłość. Pomimo wielu badań, lekarze nie mogli odnaleźć przyczyny jej schorzeń. Wreszcie usłyszała diagnozę – rak piersi. Wtedy postanowiła dotrzeć do bibliotek i archiwów w poszukiwaniu zapomnianych, a może celowo porzuconych metod leczenia. Jej zdumienie z każdym dniem rosło... • Światowa Organizacja Zdrowia uznaje niedobór jodu za najłatwiejszą do wyeliminowania przyczynę upośledzeń umysłowych • Spożycie jodu od lat 70. XX wieku spadło o 50 procent • W tym czasie wzrosła ilość zachorowań na choroby piersi, prostaty i tarczycy, wynikających z niedoboru jodu • W latach 1975 – 2005 liczba przypadków raka tarczycy wzrosła o 182 procent • Od lat 70. XX wieku występowanie raka piersi wzrosło trzykrotnie: z jednego przypadka na 23 kobiety do jednego przypadka na 7– 8 kobiet • Wskaźnik niedoboru jodu jest coraz wyższy, co potwierdzają kolejne pomiary prowadzone przez agencje rządowe Lynne Farrow w książce Jod leczy przedstawia wieloletnią tradycję stosowania tego zapomnianego pierwiastka w medycynie oraz opisuje historie ludzi, dla których suplementacja jodem stała się początkiem nowego, zdrowszego życia.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

53 osoby kupiły
2
Bajka na końcu świata. Część 1. Ostatni ogród - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajka na końcu świata. Część 1. Ostatni ogród
Dostępny
78 szt.

Wiktoria i Bajka wędrują, by odnaleźć rodziców. Mijają dymiące kratery, wymarłe lasy i gruzowiska. Jak okiem sięgnąć nieprzytulne widoki. Świat po wielkim wybuchu to zdecydowanie nie miejsce dla dziewczynki i psa. Ale jeśli już mamy tam dziewczynkę i psa, pozostaje nam trzymać za nie kciuki! Bajka na końcu świata to postapokaliptyczna seria dla najmłodszych autorstwa Marcina Podolca, jednego z najzdolniejszych polskich twórców komiksów i filmów animowanych.

39,90 zł
25,14 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 14,76 zł

12 osób kupiło
3
Tymek i Mistrz. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tymek i Mistrz. Tom 3
Dostępny
29 szt.

Trzeci i ostatni tom zbiorczego wydania humorystycznej serii fantasy Rafała Skarżyckiego i Tomka Leśniaka, autorów m.in. Jeża Jerzego, czy Hej, Jędrek!. Znajdą się w nim odcinki publikowane po raz pierwszy, te, które powstały już po zamknięciu „Komiksowa” – przeznaczonego dla młodych czytelników dodatku do „Gazety Wyborczej”. To tam komiks „Tymek i Mistrz” ukazywał się przez lata i zyskał sobie status serii kultowej. Opowieści o wielkim czarodzieju i jego niesfornym uczniu publikowane były też w legendarnym francuskim magazynie „Spirou”, znaleźć je można również w… szkolnych podręcznikach do języka polskiego! Roztargniony Mistrz i rezolutny Tymek na setkach stron przeżywają niesamowite przygody. Podróżują w czasie i przestrzeni, stawiają czoło duchom, wampirom i potworom, a przede wszystkim konkurencyjnej parze czarodziej – uczeń. Zły Psuj i jego pomocnik Popsuj napsują naszym bohaterom trochę krwi, ale połączenie inteligencji Mistrza i sprytu Tymka pomoże im wyjść cało z wszelkich opresji.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

4 osoby kupiły
4
Odzyskaj swoje życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odzyskaj swoje życie
Dostępny
3 szt.

Ta książka pokaże Ci, jak rozpocząć wspaniałe, wolne od uzależnień i ulegania wpływom życie.Jeśli Twoja samoocena zależy od tego, co myślą i mówią o Tobie inni, a Ty sam czujesz, że zaspokajasz czyjeś potrzeby i pragnienia; jeśli nieustannie kontrolujesz otoczenie albo, przeciwnie, starasz się ulegać i ustępować ta książka została napisana właśnie dla Ciebie!Jej autorzy na przykładach z życia swojego i innych osób pokazują, że ukrycie prawdziwego ja i rozwijanie fałszywej tożsamości jest reakcją na zranienia z dzieciństwa i wieku młodzieńczego. Radzą, jak odzyskać swoje życie, swoje emocje, swoje prawdziwe ja. Uczą kontroli nad przeszłością oraz aktualnymi okolicznościami."Książka, którą właśnie trzymasz w ręce, jest jedną z tych pozycji, której lektura może wpłynąć na Twoje dalsze życie, sposoby postrzegania relacji i sięgania po bliskość i wsparcie. Dotyka spraw trudnych: wykorzystania, odrzucenia, zaniedbania i ich wpływu na postrzeganie siebie samego. Pokazuje, jak konflikt i napięcie między tym, kim jestem, a tym, kim chcę, by widział mnie świat, ma wpływ na to, jak żyjemy. Pozwala nam odróżnić prawdziwe ja od fałszywego. A wszystko to w biblijnym ujęciu! Ta książka stawia nas przed niezmiernie ważnym pytaniem: Czy moja przeszłość jest powodem, by unikać życia, czy jest okazją i nową szansą, by spojrzeć w przyszłość z zaufaniem i wiarą? Gorąco polecam!". - Krzysztof Demczuk, psychoterapeuta, trener, lider Wspólnoty Metanoia

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

3 osoby kupiły
5
Płyn do baniek mydlanych 250 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płyn do baniek mydlanych 250 ml
Tuban
Dostępny
54 szt.

Płyn do baniek mydlanych Polskiej marki Tuban został wyprodukowany zgodnie z normą PN EN71 tzn. normą dotyczącą bezpieczeństwa zabawek. Dlatego jest całkowicie bezpieczny. Posiada znak CE. Płyn jest produktem najwyższej jakości oraz jednym z najtańszych na rynku. Idealny do wytwornic baniek mydlanych i uzupełniania wszystkich zabawek wymagających płynu do baniek. Za jego pomocą można wykonać bańki ponad 2 metrowej średnicy. Nadaje się do zamykania w bańce mydlanej.

8,23 zł
7,99 zł

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,24 zł

1 osoba kupiła
6
Historia literatury hiszpańskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia literatury hiszpańskiej
Dostępny
60 szt.

Książka jest długo oczekiwaną i jedyną na polskim rynku aktualną syntezą historii literatury hiszpańskiej. Autorka w ciekawy i chronologiczny sposób przedstawia najważniejsze epoki literackie w odniesieniu do Hiszpanii - autorów, dzieła oraz gatunki literackie - nie pomijając odpowiedniego kontekstu społeczno-politycznego oraz powiązań z literaturą światową, w tym podkreślając związki i podobieństwa Hiszpanii z Polską oraz szerzej omawiając autorów lepiej znanych w Polsce. Najwięcej miejsca poświęciła dwóm najważniejszym epokom literackim Hiszpanii - tzw. Wiekowi Złotemu (XVI-XVII w.) i Wiekowi Srebrnemu (1898-1936). Tekst zasadniczy został opatrzony atrakcyjnymi cytatami zarówno z krytyków i historyków literatury, jak i bezpośrednio z dzieł literackich oraz tablicami chronologicznymi wydarzeń historycznokulturowych w Hiszpanii, Polsce i na świecie.

99,00 zł
87,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,88 zł

1 osoba kupiła
7
Lego Batman Movie. Robin na ratunek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego Batman Movie. Robin na ratunek
Dostępny
1 szt.

Nazywam się Dick Grayson i zawsze chciałem zostać adoptowanym i mieć własną rodzinę. Aż tu nagle moje marzenie się spełniło! Zaadoptował mnie sam Bruce Wayne! Jego kamerdyner Alfred zabrał mnie do Wayne Manor, żebym mógł obejrzeć dom. Wtedy wydarzyła się następna fantastyczna rzecz - okazało się, że Bruce Wayne to... współlokator Batmana?! Superbohater poprosił mnie, żebym pomógł mu wypełnić nową misję.

15,00 zł
11,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
8
Inżynieria materiałowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inżynieria materiałowa
Dostępny
47 szt.

Podręcznik Inżynieria Materiałowa zawiera syntetyczny wykład podstaw materiałoznawstwa. Autor omawia: - budowę wewnętrzną ciał stałych - związki między strukturą i własnościami a procesem wytwarzania materiałów - własności głównych grup materiałów inżynierskich - problemy formowania materiałów i korozji - własności elektryczne, magnetyczne, optyczne oraz cieplne materiałów. Cennym uzupełnieniem książki jest słowniczek pojęć stosowanych w inżynierii materiałowej.

94,00 zł
82,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,28 zł

1 osoba kupiła
9
7 sekretów terapii dźwiękiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7 sekretów terapii dźwiękiem
Dostępny
23 szt.

Książka ta łączy w sobie starożytną mądrość z najnowszymi odkryciami naukowymi w dziedzinie uzdrawiania dźwiękiem. Autor zebrał najskuteczniejsze techniki stosowane w muzykoterapii i dokładnie omówił jak każdy może stosować je samodzielnie. Odkryjesz, że Twój głos jest najlepszym instrumentem, który pozwoli Ci przywrócić zdrowie i witalność. Nauczysz się pobudzającej i harmonizującej czakry techniki toningu. Dowiesz się jakie znaczenie ma cisza i jak możesz ją wykorzystać aby pokonać stres oraz napięcia i tym samym uzdrowić umysł. Książka zawiera opisy technik, które pomogą Ci w prowadzeniu bardziej zrównoważonego i harmonijnego życia.

39,30 zł
29,48 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,82 zł

1 osoba kupiła
10
Zestaw Big, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Big, mix kolorów
Tuban
Dostępny
32 szt.

Przedstawiamy zestaw doskonały dla wszystkich rozpoczynających przygodę z bańkami. Trzy różne obręcze, dzięki którym zrobisz zupełnie różnorodne bańki. Musisz sam spróbować. Zawartość zestawu: • 250 ml płynu Tuban, • 3 różne obręcze do puszczania baniek, • podstawka do puszczania baniek. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

25,20 zł
22,18 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,02 zł

2 osoby kupiły
11
Jak wykorzystać energię kwiatów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak wykorzystać energię kwiatów
Dostępny
2 szt.

Co Ty wiesz o kwiatach? Ta książka ujawnia ich prawdziwy potencjał. Sam się przekonasz, jak wielkie uzdrowienie mogą Ci one zagwarantować - zarówno na podłożu fizycznym, jak i duchowym. Uzmysłowisz sobie, w jakim stopniu mogą one wpływać na Twoje życie oraz dokonywać jego transformacji. Po tym, które z nich Ci się podobają, poznasz wiele cennych informacji na temat swojego wnętrza oraz cech, jakie chciałbyś wyrażać. Niepowtarzalny język kwiatów Zrozumiesz ich wyjątkowy język, nauczysz się go interpretować oraz dowiesz się, jak emitowana przez nie energia wpływa na otoczenie. Poznasz sposoby ich praktycznego wykorzystania na całym świecie, od himalajskich pigułek medytacyjnych po europejskie uzdrawiające krople rosy. Stworzysz kwiatowe eliksiry przydatne na różnych etapach życia. Korzyści płynące z ich stosowania staną się jasne dzięki świadectwom osób, które już dokonały kwiatowej rewolucji. Ty również będziesz w stanie do nich dołączyć, a wspomogą Cię ćwiczenia i rytuały pozwalające uzyskać bezpośredni wgląd w swoje wnętrze. Kwiaty - źródło Twojej mocy!

89,80 zł
44,90 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 44,90 zł

12
Jackie, booklet DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jackie, booklet DVD
Pablo Larraín, 2017
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.28

Zdobywczyni Oscara i dwóch Złotych Globów Natalie Portman w roli legendarnej Jackie Kennedy. Wyprodukowany przez Darrena Aronofsky'ego ("Requiem dla snu" ,"Czarny łabędź") laureat trzech nominacji do Oscarów to poruszająca historia kobiety-ikony, uosobienia klasy, stylu i szyku; postaci równie inspirującej, co tajemniczej. Jacqueline Bouvier Kennedy ma 34 lata, kiedy jej mąż zostaje wybrany na Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Elegancka i stylowa, od razu staje się globalną ikoną, jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie. Jednak 22 listopada 1963 roku poukładane Życie Pierwszej Damy rozsypuje się na kawałki. Podczas wyborczej podróży do Dallas, ginie John F. Kennedy, a pogrążona w żałobie Jacqueline powraca do Waszyngtonu. Kontynuując dzieło męża, dopisze triumfalny koniec do mitu JFK, ale też ugruntuje legendę, której na imię- Jackie.

29,99 zł
28,49 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

13
Wściekły Nick. DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wściekły Nick. DVD
Christian Alvart, 2017
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.10

Gwiazda "Bękartów wojny", Til. Schweiger w pełnym akcji pościgu za terrorystami, którzy porywają jego dziecko. W roli uprowadzonej dziewczyny - Luna Schweiger, prawdziwa córka aktora. Nick (Til Schweiger) jest twardym policjantem, który stracił żonę. Jego porywcza córka postanawia pomścić śmierć matki. Plan dziewczyny nie wypala i trafia w ręce nieobliczalnych gangsterów. Na wieść o zniknięciu córki, pełen furii Nick rusza na ratunek. Doskonale wytrenowany policjant zrobi wszystko, aby uwolnić swoje dziecko, a każdy kto stanie mu na drodze będzie musiał się liczyć z natychmiastową egzekucją. Kiedy uratowanie córki jest już na wyciągnięcie ręki, na drodze Nicka staje jego dawny przeciwnik.

29,99 zł
28,49 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

14
Przeminęło z mailem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przeminęło z mailem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.22

Opowieść o dwojgu niemłodych ludziach uwikłanych w życiowe wybory On i ona. Profesor i jego studentka. Najpierw jedynie piszą do siebie. Pewnego dnia spotykają się po raz pierwszy. Potem kolejny i kolejny. Poznają się coraz lepiej, zaprzyjaźniają i... Co dalej? Oboje są przecież już niemłodzi, a co więcej, jak pisała Agnieszka Osiecka - to "kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością". Ona jest w trakcie podejmowania trudnej decyzji o rozwodzie i o sprzedaży rodzinnego domu. On w zasadzie żyje w separacji z żoną - która z synem mieszka w Zurychu - i widuje się z najbliższymi jedynie podczas krótkich wizyt w Szwajcarii. Jak odpowiedzą sobie na pytanie "co zrobić, co zrobić z tą miłością?" Teraz, gdy Pani poznaje moje kolejne mroczne warstwy, już mnie Pani nie lubi. Skąd to Panu przyszło do głowy? Przeciwnie, wydaje mi się Pan coraz bardziej interesujący. Nie można tak po prostu przestać kogoś lubić. Przywiązałam się do Pana. Może nie ma Pani takich doświadczeń, ale gdyby ktoś, kogo Pani lubi albo nawet kocha, okazał się potworem? Lubię potwory. Oddzieliłabym człowieka od jego czynów.

24,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

15
To tylko koniec świata (DVD) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To tylko koniec świata (DVD)
Xavier Dolan, 2015
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.07

Film nagrodzony Grand Prix Festiwalu Cannes 2016 oraz trzema Cezarami 2017- Najlepszy aktor, Najlepszy reżyser, Najlepszy montaż. 34-letni Louis powraca po dwunastoletniej nieobecności do rodzinnego domu, który opuścił po śmierci ojca. Zamierza swojej matce i rodzeństwu ogłosić, że wkrótce umrze. Na przeszkodzie stanie mu jednak niezwykle zawiła przeszłość. W obsadzie produkcji znalazły się gwiazdy francuskiego kina: laureatka Oscara Marion Cotillard, Vincent Cassel, Léa Seydoux, Nathalie Baye oraz Gaspard Ulliel.

29,99 zł
28,49 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

16
Labirynt strachu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Labirynt strachu
Dostępny
17 szt.

"Żyjemy w świetle, nie wiedząc, że nas otacza. Dopóki nie zgaśnie" Grupa przyjaciół decyduje się na wspólny wyjazd do domku za miastem. Miejsce okazuje się wyjątkowo urokliwe. Otaczająca przyroda koi zmysły i pozwala się wyciszyć, a duża weranda z huśtawką dodaje siedlisku klimatu - wprost idealna sceneria na beztroski letni wypoczynek. Rzeczywistość jednak szybko weryfikuje poczucie sielanki młodych ludzi: zaczynają słyszeć niepokojące dźwięki i stają się świadkami niecodziennych zjawisk. Wymarzone wakacje w jednej chwili zamieniają się w najgorszy koszmar ich życia, a dom - w dziwne więzienie. " Nagle ożyły wszystkie drzewa, ich gałęzie poruszane wiatrem zaczęły skrzypieć, trzeszczeć i łamać się, już nie było cicho. Zrobiło się bardzo niespokojnie. Cisza nocna została złamana. Las zamieniał się w piekło... Burza powróciła i chociaż grzmoty były dalekie, to następowały po sobie coraz częściej... Uznałam, że pomysł z zamkniętymi oczami nie jest chyba taki zły, nie zdążyłam go jednak zrealizować. Nastąpił kolejny bardzo długi błysk, który oświetlił las na kilka sekund. Na wprost nas, jakieś 20-30 metrów dalej, na drzewach wisieli ludzie - zakapturzeni mnisi, było ich co najmniej kilkunastu. Wisieli na grubych linach... Zaczęliśmy krzyczeć. Chcieliśmy uciec, ale nie mieliśmy dokąd." Beata Nowosielska (ur. 24.05.1974 r.) - z wykształcenia ratownik medyczny i magister fizjoterapii. Od kilku lat pracuje w Pracowni Histopatologii. Z zamiłowania pisarka - od zawsze zakochana w książkach, zaczytana w literaturze horroru i thrillerach. Ciekawa świata i ludzi, kocha morze ponad życie. Zodiakalny bliźniak, więc pisze po dwie książki na raz. Labirynt Strachu to jej debiut literacki. Planuje niebawem zaprosić czytelników do kolejnych mrocznych powieści swojego autorstwa.

44,99 zł
32,84 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

17
Dwoje nie do pary. Rzęsy i nonsensy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwoje nie do pary. Rzęsy i nonsensy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.19

Czy można odnaleźć wspólną drogę do szczęścia w czasach rozwodów, selfie i botoksu? Bohaterka książki to mieszkanka wielkiego miasta, przeklinająca poranne korki, dręczona wyrzutami sumienia, kiedy zaśpi na zajęcia fitness, i lecząca smutki kolejną sukienką zakupioną on-line. W dzienniku opowiada o perypetiach w swoim związku, życiu we współczesnym świecie oraz o kobiecych potrzebach. Bez cenzury relacjonuje codzienne sytuacje, czułe przekomarzania czy też temperamentne sprzeczki. W powietrzu nieustannie unosi się atmosfera nieskrywanego erotyzmu, a pikantne szczegóły małżeńskiego pożycia bynajmniej nie stanowią tabu. Spotykamy więc bohaterów w sytuacjach bardzo przyziemnych: podczas urządzania mieszkania, przyrządzania posiłków, w chorobie, na imprezie, w łóżku? - czyli zupełnie jak w reality show... Książka dobitnie i z humorem pokazuje, że nie ma jednej recepty na udane pożycie, a wszystkie poradniki można włożyć między bajki. "Grunt to polubić siebie. Ludzie są w jakimś sensie swoją kreacją. Nie ma żadnego odgórnego ideału piękna. Warto być zgodną z samą sobą. Należy zastanowić się - kim chciałabym być? Jak chciałabym wyglądać? Co chciałabym sobą reprezentować? Można zazdrościć osobom w naszym mniemaniu idealnym. Można również zadziałać i stać się dla siebie ideałem. Tak naprawdę wiele rzeczy można w sobie zmienić. Zamiast zazdrościć komuś jędrnej pupy, czy nie lepiej samemu popracować nad swoją, aby osiągnąć wymarzone efekty? Trzeba zadać sobie pytanie - akceptuję czy działam?" Soczysty autoportret współczesnych związków oczami kobiety niepokornej, pewnej siebie, a jednocześnie złaknionej czułości i ceniącej facetów. ,,Dwoje nie do pary. Rzęsy i nonsensy? to pełna humoru wiwisekcja współczesnych relacji damsko-męskich, gdzie temat seksu nie jest tabu, a zabiegi medycyny estetycznej pozbawione są demonów. Olivia S. pokazuje nam absurdy, śmieszności i piękne chwile par XXI wieku, nie gloryfikuje żadnej ze stron. Krytycznym okiem patrzy na kobiety i mężczyzn, jednocześnie widząc ich wyjątkowość i mimo cywilizacyjnych zmian, ogromną potrzebę bycia razem. Książka bez lukru, z fantazją i dużą dozą pikanterii. - Paulina Gaworska czytaj-na-walizkach.pl Przy książce świetnie się bawiłam! Nie tylko jest ciekawa, opowiadająca o codziennym życiu, jego zmaganiach, problemach i jak sobie z nimi radzić, ale także zadaje bardzo interesujące pytania, które skłaniają do refleksji i zastanowienia się nad tym, co jest dla nas najważniejsze pod kątem poglądów, zamiłowań czy nawyków. Lektura umila czas, często bawi. Gorąco polecam. - Magda Zimna, czytamybokochamy.blogspot.com Już dawno żadna książka nie wywołała we mnie tak dobrego nastroju, jak ten dziennik. Napisany z humorem, nie omijający tematów tabu - o rozwodach, seksie, miłości i męskim egoizmie. Lektura idealna dla każdej, współczesnej kobiety. - Wioleta Sadowska, www.subiektywnieoksiazkach.pl Bohaterka książki Dwoje nie do pary. Rzęsy i nonsensy lawiruje pomiędzy trudnymi tematami, które niejednej parze spędzają sen z powiek. Od problemów łóżkowych, przez zdradę, do głupich codziennych fochów. Wszystko jest oplecione humorem i, kiedy trzeba, waleniem prosto z mostu. Śmiem twierdzić, że książka zadziała lepiej niż większość poradników o życiu. Nie tylko dla kobiet! - Marta Zagrajek, www.zukoteka.pl

29,00 zł
21,17 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,83 zł

18
Projekt zdrowie. Szwedzki poradnik inteligenta. Jak świadomie wyćwiczyć ciało i umysł - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projekt zdrowie. Szwedzki poradnik inteligenta. Jak świadomie wyćwiczy...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.02

W Szwecji nie brak harmonii w myśleniu o zdrowiu. Skandynawska mentalność pozwala poczuć smak prawdziwej wolności - w głowie i ciele. Porzućcie więc niespełniające obietnic, cudotwórcze kuracje, ale też kanapowy styl życia. Wcale nie trzeba być maratończykiem - przekonują Carl Johan Sundberg i Anders Hansen. Autorzy Projektu zdrowie obalają dziesiątki mitów. Dowodzą, że mylne jest wyobrażenie o niemądrym mięśniaku, bo aktywność fizyczna to inwestycja w rozwój logicznego i kreatywnego myślenia. Wyjaśniają też, jak przejście do autobusu może uruchomić nieaktywne geny, a ciało na własny użytek wyprodukować - dającą poczucie szczęścia - morfinę. Wskazówki od skandynawskich naukowców umożliwią osiągnięcie ekstazy oraz efektów porównywalnych ze skutecznością zabiegów chirurgicznych. Pozwolą także na odmłodzenie swojego biologicznego wieku. Sundberg i Hansen bazują na doświadczeniach milionów osób. Z jednej strony podchodzą do tematu jak lekarze, z drugiej - jak statystycy, odnosząc się do setek najlepszych i najnowszych badań w dziedzinie medycyny i aktywności fizycznej. Naukowe zależności czynią w pełni zrozumiałymi, wyposażając czytelnika w gotowe już do użycia narzędzia. Ale autorzy Projektu zdrowie to nie tylko lekarze. Anders Hansen, ekspert w dziedzinie psychiki człowieka, to także ekonomista. Carl Johan Sundberg, profesor fizjologii, jako członek Komisji Medycznej Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego odpowiada natomiast za zdrowie najlepszych na świecie sportowców. Projekt zdrowie. Szwedzki poradnik inteligenta to również propozycja dla miłośników dobrego stylu, która obdarza przyjemnością zmysły. Bo pięknie wydaną książkę czyta się i ogląda z równie niesłabnącą ciekawością. Ilustracje zaprojektowała polska rysowniczka Katarzyna Breczko. Nie musisz być maratończykiem, żeby zapobiegać chorobom, wystarczy 30-minutowy spacer. Przedstawiamy także wyniki najnowszych badań naukowych dotyczących spalania tłuszczu i "superinterwałów" - formy treningu trwającego mniej niż 5 minut, która może być bardziej efektywna niż godzina ćwiczeń. Książka spodoba się zwłaszcza tym, którzy nie mają zbyt dużo czasu na ćwiczenia.

29,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

19
Bellmer. Niebiografia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bellmer. Niebiografia
Dostępny
27 szt.

W styczniu 2011 roku miasto Katowice przystąpiło do starań o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016, jednym z elementów programu miała być realizacja trzech albumów komiksowych o ludziach związanych z miastem. Tak się dziwnie złożyło, że niejaki Marceli Szpak miał sen, że w ramach tego projektu musi powstać komiks o Hansie Bellmerze, i że musi go zrealizować Marek Turek. Co ciekawe, od pewnego czasu Marek Turek zastanawiał się, dlaczego nikt jeszcze nie zrobił komiksu o Hansie Bellmerze. A potem przyszedł czerwiec i Europejską Stolicą Kultury 2016 został Wrocław, a plany wydawnicze Katowic rozpłynęły się jak śnieg w lipcu. Minęło kilka lat i komiks ten jednak powstał, wbrew przeciwnościom losu i na przekór wielu niechętnym samemu Bellmerowi, historia artysty wyklętego podana w wersji komiksu bez słów. Nie tyle wierna biografia, co mocno osadzona w realiach impresja o życiu i twórczości jednego z najbardziej kontrowersyjnych - ale i wpływowych - artystów XX wieku.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

20
Lego Batman Movie. Jestem Batgirl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego Batman Movie. Jestem Batgirl
Dostępny
7 szt.

Nazywam się Barbara Gordon. Jestem komisarzem policji w Gotham City. Można powiedzieć, że urodzonym – wcześniej przez wiele lat komisarzem był mój tata, Jim Gordon. Moim marzeniem jest, by policja i Batman współpracowali ze sobą! Jestem pewna, że Najlepszy Detektyw Świata wraz ze świetnymi funkcjonariuszami z Gotham City pokonają przestępców raz na zawsze!

15,00 zł
11,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

21
Wojna z kukułką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna z kukułką
Dostępny
12 szt.

Książka Cezarego Żechowskiego jest ósmą pozycją wydaną w serii Tangere. Tytuł serii może kojarzyć się z noli me tangere i rzeczywiście ma wchodzić z tymi słowami w rezonans. Ale dotyczyć ma rzeczy ludzkich. Tangere, bezokolicznik od tango - dotykać. Chodzi o to właśnie, by dotykać, by zatrzymać. Z otwartością, odwagą i miłością. A także by dać się dotknąć, by dać się przytrzymać. By się spotkać. Cezary Żechowski - urodził się w 1965 roku na Mazurach. Debiutował w 1997 roku tomikiem poezji Podróż Bartolomeo. Publikował w Więzi i Albo-albo. Był kuratorem cyklu otwartych wykładów i dyskusji Zapomniane w baśni, realizowanych w Teatrze Dramatycznym i Laboratorium Dramatu. Wykładowca akademicki. Pracuje jako psychoterapeuta i psychiatra dziecięcy. Mieszka w Warszawie.

24,00 zł
16,99 zł

Rabat 29,2%
oszczędzasz 7,01 zł

22
Moja pierwsza Biblia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza Biblia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.26

Moja pierwsza Biblia napisana jest językiem prostym, ciepłym i zrozumiałym dla dzieci, przez co zachęca do lektury. Barwne i realistyczne ilustracje pobudzają wyobraźnię, a poparte treścią skłaniają do większej refleksji i zadumy. Moja pierwsza Biblia opracowana jest w oparciu o teksty Biblii Tysiąclecia i przeznaczona do wspólnego czytania przez rodziców i dzieci. Słowa Prawdy - pełne ciepła, prowadzące drogą od stworzenia świata i pierwszych ludzi, poprzez narodzenie Boga-Człowieka, Jezusa Chrystusa, dramat Jego cierpienia i śmierci, aż po radość Poranka Wielkanocnego - pozwolą całej Rodzinie kształtować swoją wiarę i dostrzegać oczyma serca działanie kochającego Boga w ludzkim życiu.

31,50 zł
22,05 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,45 zł

23
Sprzedawca przeszłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprzedawca przeszłości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.03

Samotny antykwariusz trudni się niecodzienną profesją: tworzy zmyślone biografie polityków, generałów, biznesmenów, artystów, wszystkich, którzy mają przed sobą świetlaną przyszłość, ale za którymi ciągnie się ciemna przeszłość. Bibliofil-erudyta zapełnia biografie miejscowych notabli bohaterskimi czynami, zasługami dla społeczeństwa, arystokratycznymi przodkami. Nie zdaje sobie sprawy, że atmosfera wokół niego gęstnieje gdy w jego uporządkowane życie wkracza dziwny mężczyzna i zamawia u niego nie tylko przeszłość, ale i nową osobowość. Za nim do wypełnionego książkami i obrazami Felixa Ventury wkrada się tajemnicza ciemnoskóra piękność, reporterka fotografująca zachody słońca i ukrywający się w miejskich kanałach szaleniec. Dramat, jaki rozegra się w starym domu obserwuje niewidoczny, cichy narrator...

34,90 zł
24,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

24
Zestaw Wynalazca Huśtawka 121 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Wynalazca Huśtawka 121 elementów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.15

Zestaw klocków konstrukcyjnych "Wynalazca" - Huśtawka - 121 elementów + śrubokręt w folii. Dla dzieci w wieku od 3 lat

35,30 zł
31,77 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,53 zł

25
Zestaw Wynalazca Samolot 144 elementy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Wynalazca Samolot 144 elementy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.14

Zestaw klocków konstrukcyjnych "Wynalazca" - Samolot Nr2 - 144 elementy. + śrubokręt w folii. Dla dzieci w wieku od 3 lat

40,00 zł
36,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

26
Zestaw Wynalazca Młyn 196 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Wynalazca Młyn 196 elementów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.19

Zestaw klocków konstrukcyjnych "Wynalazca" - Młyn - 196 elementów. + śrubokręt elektryczny w wiaderku. Dla dzieci w wieku od 3 lat

102,90 zł
92,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,29 zł

27
Kod otyłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kod otyłości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.03

Dlaczego świat stał się gruby? „Ze wszystkich pasożytów atakujących ludzkość, nie znam, ani nie jestem w stanie sobie wyobrazić, gorszego, niż otyłość”. – William Banting Standardowa rada dla ludzi chcących stracić na wadze to „Jedz mniej, ruszaj się więcej”. Brzmi to bardzo logicznie. W takim razie, dlaczego nie działa? Być może, ludzie chcący schudnąć nie stosują się do tych zaleceń? Umysł tego pragnie, ale ciało jest słabe. Autor doszedł do wniosku, że te wszystkie konwencjonalne porady są po prostu złe. A skoro tak jest, to całe postrzeganie otyłości jest błędne. A zatem, musimy zacząć od samego początku i spróbować dokładnie zrozumieć chorobę, jaką jest ludzka otyłość. Musimy rozpocząć od zadania najbardziej istotnego pytania: „Co jest jej przyczyną?”. Obecnie nikt się nad tym nie zastanawia, ponieważ wszyscy jesteśmy przekonani, że doskonale znamy odpowiedź. Zdaje się ona być oczywista: kalorie przyjmowane kontra spalane. Nie tylko kalorie Przyjmowane kalorie, to energia, którą otrzymujemy z jedzenia. Spalone kalorie to energia wykorzystana we wszystkich funkcjach metabolicznych. Kiedy ilość tych pierwszych przekracza liczbę tych, które wykorzystujemy, zaczynamy tyć. Zdaje się nam to tak oczywiste, że nie przychodzi nam nawet do głowy kwestionowanie tego założenia. Jednak, czy aby na pewno jest ono prawdziwe? Ta książka udowadnia, że nie. Nowe spojrzenie na epidemię otyłości Autor przedstawia całkowicie nową teorię otyłości hormonalnej. Podkreśla ogromną rolę insuliny w regulowaniu wagi ciała i opisuje wyjątkowo istotną rolę insulinooporności. Podaje gotowe rozwiązanie i dostarcza wytycznych do przeprowadzenia terapii zmierzającej do wyeliminowania otyłości poprzez zajęcie się nierównowagą hormonalną we krwi bogatej w insulinę. Proponuje dietę, która obejmują zmniejszenie ilości cukru i rafinowanych ziaren, umiarkowaną konsumpcję protein i dodanie zdrowego tłuszczu oraz błonnika. Okresowy post także jest skutecznym sposobem na leczenie insulinooporności bez negatywnych efektów diet niskokalorycznych. Zarządzanie stresem i dobry sen także zmniejszy poziom kortyzolu i pomoże kontrolować insulinę. Szansa dla diabetyków! Ogromną zasługą doktora Funga jest stwierdzenie, że dotychczasowe sposoby leczenia cukrzycy typu 2, a w konsekwencji otyłości, skupiały się wyłącznie na jej objawach – zwiększonej koncentracji glukozy we krwi, zamiast na jej głównej przyczynie – oporności na insulinę. Wstępem do prawdziwego leczenia powinno być wyeliminowanie węglowodanów. Wyjaśnienie tej prostej biologii pozwala zrozumieć, dlaczego w niektórych przypadkach, przypadłość ta może być odwracalna, a także – vice versa – dlaczego nowoczesne sposoby leczenia, które nie eliminują węglowodanów, pogarszają sprawę. Koniec z nadwagą i cukrzycą

44,40 zł
32,41 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,99 zł

28
Angielski nie gryzie! Poziom A1-A2 + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski nie gryzie! Poziom A1-A2 + CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.08

Innowacyjny kurs od podstaw. Wciągnij się w naukę angielskiego! Poznawaj podstawy łatwo, szybko i przyjemnie! Unikalny kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka angielskiego. Wyjątkowo skuteczna metoda nauki oparta na rozwiązywaniu wciągających, zróżnicowanych ćwiczeń, które zaznajomią cię z niezbędnym słownictwem, podstawami gramatyki i gotowymi wzorcami konwersacyjnymi. Dzięki nim trenujesz wszystkie kompetencje językowe: czytanie, mówienie, słuchanie i pisanie. We wszystkich 13 rozdziałach zamieszczono porcję słówek, najważniejsze zagadnienia gramatyczne wraz z ćwiczeniami, krótkie teksty i dialogi, testy podsumowujące, by sprawdzić, ile już umiesz, a także ciekawostki. Znaczenie nowych słówek możesz sprawdzić na marginesie lub w zbiorczym słowniku umieszczonym na końcu książki. Tam też znajduje się klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń. Na płycie CD audio znajdziesz nagrania profesjonalnych lektorów, by z łatwością przyswoić poprawną wymowę i trenować rozumienie ze słuchu.

45,90 zł
32,13 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,77 zł

29
Opowieści z Kairu Nadżiba Mahfuza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści z Kairu Nadżiba Mahfuza
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.04

Razem taniej! Hamida z zaułka Middakk Hamida z Zaułka Midakk to pierwsza powieść Mahfuza przełożona na język obcy (angielski w1964 roku), a także pierwsza, która ukazuje się po polsku. Jej akcja, podobnie jak innych utworów tego autora, toczy się pośród wąskich uliczek Kairu, gdzie w starych domach mieszczą się warsztaty rękodzielnicze i małe sklepiki, a pięknie rzeźbione okiennice kryją przed światem życie rodzinne mieszkańców, z jego specyficzną obyczajowością, radościami i smutkami, nierzadko tragediami. Taką tragiczną bohaterką jest Hamida ? zaułkowa piękność, dziewczyna naiwna i prosta, ale odważnie i bez skrupułów walcząca o swoje szczęście. Pragnąc wydostać się w szeroki świat, gdzie mają się urzeczywistnić jej marzenia, nie waha się wystąpić przeciw obowiązującym normom, lekceważąc przy tym opinię bliskich i depcząc ich uczucia. Ale świat zawiódł nadzieje Hamidy. Nawet sprytnie obmyślana zemsta nie dosięgnie sprawcy jej nieszczęścia. Książka ukazała się dotychczas w24 językach. Chan al-chalili Akcja powieści rozgrywa się podczas drugiej wojny światowej w starej dzielnicy Kairu zwanej Chan al-Chalili, do której przeprowadza się rodzina głównego bohatera, czterdziestoletniego egipskiego intelektualisty Ahmada Akifa. Egipcjanie uważają, że skoro Chan al-Chalili jest świętą dzielnicą, Niemcy nie odważą się jej bombardować. Rzeczywiście ? bomb spada tam mniej. Co jednak istotne, przeprowadzka jest dla rodziny niemal jak podróż za granicę. Wszystkie te zaułki są bowiem zamkniętymi rewirami, pilnie chroniącymi swoją odrębność. Ahmad powoli wnika w dzielnicę i odkrywa skrywane przez nią tajemnice. Poznaje nowych przyjaciół i miłość swojego życia, piękną Nawal. Los w końcu zaczyna mu sprzyjać. Niestety wszystkie pieczołowicie ułożone marzenia i plany Ahmeda rujnuje przyjazd ukochanego młodszego brata Ruszdiego. Na głębszym poziomie Mahfuz dotyka fundamentalnych zagadnień współczesności i zadaje sobie pytanie, czy podobnie jak niemieckie bomby, które codziennie zagrażają Chan al-Chalili, postępowi musi zawsze towarzyszyć niszczenie przeszłości.

49,90 zł
35,93 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

30
Jackie, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jackie, Blu-ray
Pablo Larrain, 2016
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.25

Zdobywczyni Oscara i dwóch Złotych Globów Natalie Portman w roli legendarnej Jackie Kennedy. Wyprodukowany przez Darrena Aronofsky'ego („Requiem dla snu”, „Czarny łabędź”) laureat trzech nominacji do Oscarów to poruszająca historia kobiety-ikony, uosobienia klasy, stylu i szyku; postaci równie inspirującej, co tajemniczej. Jacqueline Bouvier Kennedy ma 34 lata, kiedy jej mąż zostaje wybrany na Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Elegancka i stylowa, od razu staje się globalną ikoną, jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie. Jednak 22 listopada 1963 roku poukładane Życie Pierwszej Damy rozsypuje się na kawałki. Podczas wyborczej podróży do Dallas, ginie John F. Kennedy, a pogrążona w żałobie Jacqueline powraca do Waszyngtonu. Kontynuując dzieło męża, dopisze triumfalny koniec do mitu JFK, ale też ugruntuje legendę, której na imię – Jackie.

59,99 zł
56,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

31
Piękne opowieści dla 6-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękne opowieści dla 6-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.23

Sięgnij po ten czarujący zbiór i przenieś się do świata mądrych baśni, zabawnych opowieści i uroczych wierszyków. - Królowa Śniegu, - Jaś i magiczna fasola, - Żółw i zając, - Jaś i Małgosia, - Lew i szczur. Przeczytaj wszystkie zamieszczone w tej książce historie, by poznać niezwykłe losy bajkowych bohaterów!

35,00 zł
27,65 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

32
Mój ojciec, kupiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój ojciec, kupiec
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.08

"Gdyby przed wojną zapytało się gdańszczan, kto, ich zdaniem, należy do najbardziej znanych pisarzy rodem z Gdańska, wówczas wielu z nich wymieniłoby w czołówce Johannesa Trojana. W ich żywej pamięci pozostawał przede wszystkim jako dziennikarz i autor żartobliwych wierszy, które cieszyły się ogromną popularnością. Ale to, że pisywał też o swoim rodzinnym mieście, nie było faktem powszechnie znanym. Dziś już mało kto o tym wie. A szkoda, bo te fragmenty jego twórczości stanowią perełki piśmiennictwa o dziewiętnastowiecznym Gdańsku".

50,00 zł
42,00 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 8,00 zł

33
Piękne opowieści dla 5-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękne opowieści dla 5-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.14

Sięgnij po ten czarujący zbiór i przenieś się do świata mądrych baśni, zabawnych opowieści i uroczych wierszyków. - Kot w Butach, - Śpiąca Królewna, - Nowe szaty cesarza, - Pani Tartinka, - Dagobert, król nad królami? Przeczytaj wszystkie zamieszczone w tej książce historie, by poznać niezwykłe losy bajkowych bohaterów!

35,00 zł
27,65 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

34
Współczesna makroekonomia a teoria dynamicznej gospodarki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Współczesna makroekonomia a teoria dynamicznej gospodarki
Dostępny
60 szt.

Zdaniem autora, dynamiczna gospodarka nie dąży do stanu długookresowej równowagi. W następujących po sobie krótkich okresach równowadze na rynku towarów może towarzyszyć przymusowe bezrobocie i niepełne wykorzystanie zdolności produkcyjnych przedsiębiorstw. Ceny równowagi w krótkich okresach nie są równe kosztom krańcowym ale przeciętnym pełnym kosztom najdroższego producenta zaspokajającego popyt na gałęziowy produkt. Tak więc wzrost płac nominalnych w krótkich okresach nie musi powodować proporcjonalnego wzrostu cen lecz umożliwia zwiększenie się płac realnych. W konsekwencji, niemal wszystkie podstawowe problemy rozpatrywane w ramach współczesnej makroekonomii można rozwiązać w zupełnie inny sposób niż proponują to reprezentanci głównego nurtu ekonomii.

72,50 zł
63,80 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,70 zł

35
Rozmówki angielskie + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmówki angielskie + CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.16

Rozmówki angielskie nauczą Cię posługiwania się tym językiem w codziennych sytuacjach. Znajdziesz tu najpopularniejsze zwroty i wyrażenia. Książkę uzupełniają zabawne ilustracje, krótkie dialogi oraz ciekawostki z krajów anglojęzycznych. Do książki dołączona jest płyta CD z oryginalnymi nagraniami, które pomogą w utrwalaniu zdobytej wiedzy i kształceniu umiejętności prowadzenia rozmowy.

19,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

36
Kryminały kulinarne Toma Hillenbranda: Diabelski owoc / Czerwone złoto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryminały kulinarne Toma Hillenbranda: Diabelski owoc / Czerwone złoto
Dostępny
1 szt.

Razem taniej! Tom 1. Diabelski owoc Xavier Kieffer, niegdyś mistrz kuchni pracujący w wyśmienitych restauracjach, wyrzekł się haute cuisine i prowadzi w Luksemburgu, w Dolnym Mieście, malutką restaurację, gdzie serwuje swoim gościom potrawkę z zająca, zupę luksemburską i paszteciki podlewane rieslingiem. Jednak pewnego dnia w jego lokalu umiera znany paryski krytyk kulinarny - i nagle na Kieffera pada podejrzenie o popełnienie morderstwa. Gdy później bez śladu znika jeszcze mistrz kuchni, u którego kiedyś się uczył, restaurator postanawia na własną rękę przeprowadzić śledztwo. Natrafia przy tym na tajemniczy, niezwykle smaczny owoc, na pozbawione skrupułów koncerny spożywcze ina chorobliwie egoistycznych kucharzy prowadzących programy telewizyjne. Kieffer coraz bardziej zagłębia się w świat wykwintnej kuchni, zdominowany przez bezwzględną walkę z konkurencją i presję jakości, i tym sposobem odkrywa, o co toczy się ta gra. Pierwszy z wyjątkowej serii kryminałów kulinarnych zdobył bardzo duże uznanie wśród niemieckich czytelników. Przygody kucharza Xawiera Kieffera wkrótce na ekranach europejskich kin. Tom drugi już wkrótce. Tom 2. Czerwone złoto Druga sprawa kryminalna kucharza Xaviera Kieffera Odkąd luksemburski kucharz Xavier Kieffer związał się z najsłynniejszą krytyczką kulinarną Francji, bywa zapraszany na najbardziej prestiżowe imprezy. Jednak uroczysta kolacja wydana przez mera Paryża kończy się zaraz po przystawce. Ryuunosuke Mifune, najsłynniejszy kucharz sushi Europy, pada nagle martwy. Diagnoza brzmi: zatrucie rybą. Kieffer jest jednak sceptyczny i szybko zauważa sprzeczności. Zanurza się w świat kuchni specjalizującej się w sushi i dowiaduje się, że istnieją ryby droższe od złota - i cenniejsze niż ludzkie życie. Xavier Kieffer, niegdyś mistrz kuchni pracujący w wyśmienitych restauracjach, wyrzekł się haute cuisine i prowadzi w Luksemburgu, w Dolnym Mieście, malutką restaurację, gdzie serwuje swoim gościom potrawkę z zająca, zupę luksemburską i paszteciki podlewane rieslingiem. Tom Hillenbrand, urodzony w 1972 roku, studiował politykę europejską, był wolontariuszem w szkole dziennikarskiej i kierownikiem działu w Spiegiel Online. Zapalony kucharz hobbysta i smakosz, podczas wielomiesięcznego pobytu w Luksemburgu w ramach praktyk z Unii Europejskiej zakochał się w Wielkim Księstwie. Mieszka w Monachium. "Diabelski owoc" to jego pierwsza powieść.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

37
Piękne opowieści dla 4-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękne opowieści dla 4-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

Sięgnij po ten czarujący zbiór i przenieś się do świata mądrych baśni, zabawnych opowieści i uroczych wierszyków. - Czerwony Kapturek, - Trzy małe świnki, - Królewna Śnieżka, - Trzy kociaki, - Pani Michalina. Przeczytaj wszystkie zamieszczone w tej książce historie, by poznać niezwykłe losy bajkowych bohaterów!

35,00 zł
27,65 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

38
Diverso basico A1+A2, ćwiczenia + CD audio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diverso basico A1+A2, ćwiczenia + CD audio
Dostępny
11 szt.

Dirigido a Jóvenes (+15 anos) de nivel A1y A2 y estudiantes de Bachillerato. Nueva propuesta orientada a un proyecto colaborativo de indagación, acción y reflexión, con especial atención a la diversidad en los contextos de ensenanza y aprendizaje. Dividido en conceptos que se interrelacionan con las habilidades y contenidos propuestos que favorecen un pensamiento crítico y creativo. Promueve una mentalidad internacional y fomenta la formación integral del alumno. Cuaderno de ejercicios dividido.

107,60 zł
98,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,61 zł

39
Zaburzenia komunikacji pisemnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaburzenia komunikacji pisemnej
Dostępny
22 szt.

Przedstawiana monografia poświęcona jest problematyce komunikacji pisemnej. Główny cel tomu, dedykowanego Profesor Marcie Bogdanowicz, stanowi całościowe zaprezentowanie zagadnień komunikacji pisemnej i jej zaburzeń, ze szczególnym uwzględnieniem trudności w czytaniu i pisaniu w różnych jednostkach patologii mowy. Autorzy poszczególnych rozdziałów zwracają uwagę na znaczenie czytania i pisania dla funkcjonowania osób z zabu­rzeniami mowy oraz jakości ich życia. Jednym ze wskazywanych aspektów jest niwelowanie - dzięki porozumiewaniu się pisemnemu - barier komunikacyj­nych w przypadku osób niesłyszących czy osób z dyzartrią (także dzięki nowym technologiom), co stanowi dla nich szansę na osiągnięcie większej samodzielno­ści i poszerzenia możliwości zawodowych. Tom składa się z trzech części: Uwarunkowania oraz symptomatologia zaburzeń komuni­kacji pisemnej. Orientacje teoretyczne i perspektywy badawcze, Trudności w czytaniu i pisaniu u osób z rozwojo­wymi i nabytymi zaburzeniami mowy oraz Diagnoza trudności w czytaniu i pisaniu. Wspomaganie rozwoju, terapia. Publikacja kierowana jest do logopedów, ale również do psychologów, pedagogów i nauczycieli - wszystkich specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń komunikacji pisemnej: badaczy akademickich i praktyków. Przydatna będzie także studentom kierunków logopedycznych, psychologicznych, pedagogicznych (i kierunków pokrewnych), słuchaczom studiów podyplomowych, przede wszystkim z zakresu logopedii oraz diagnozy i terapii trudności w czytaniu i pisaniu.

116,00 zł
91,64 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 24,36 zł

40
Tupcio Chrupcio. Idę do lekarza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tupcio Chrupcio. Idę do lekarza
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.01.22

Tupcio Chrupcio - to seria książeczek o myszce, która wkracza w "dorosłe" dzieciństwo, a przed nią poważnie wyzwania: pożegnanie z pieluszką, mycie zębów, kłopoty ze spaniem i jedzeniem, a do tego nieoczekiwane przyjście na świat siostry. Autorką polskiej wersji jest Eliza Piotrowska, znana ze swoich publikacji w "Misiu" i "Świerszczyku". Współpracuje także z czasopismem "Ryms", poświęconym literaturze dla dzieci. Otrzymała wiele nagród związanych z literacką twórczością dla najmłodszych. Od kilku lat mieszka w Rzymie. Jak mówi: "Żyją tam bardzo piękni ludzie. A jak wiadomo, najpiękniejszy człowiek to taki, który się uśmiecha".

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

41
Piękne opowieści dla 3-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękne opowieści dla 3-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.02

Sięgnij po ten czarujący zbiór i przenieś się do świata mądrych baśni, zabawnych opowieści i uroczych wierszyków. - Złotowłosa i trzy misie, - Brzydkie kaczątko, - Małe rybki, - Zielona mysz. Przeczytaj wszystkie zamieszczone w tej książce historie, by poznać niezwykłe losy bajkowych bohaterów!

35,00 zł
27,65 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

42
Polskie prawo karne. Część ogólna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polskie prawo karne. Część ogólna
Dostępny
5 szt.

Reprint jednego z najsłynniejszych dzieł przedwojennej myśli prawniczej - podręcznika do części ogólnej prawa karnego, autorstwa prof. Juliusza Makarewicza - jednego z najznakomitszych polskich przedwojennych karnistów. "Juliusza Makarewicza nie trzeba prawnikowi przedstawiać. Chyba każdy adept prawa w Polsce słyszał o nim podczas studiów prawniczych - jeżeli nie na wykładach z historii prawa, to na zajęciach z prawa karnego. Ową rozpoznawalność lwowski uczony zawdzięcza wzorcowemu, znakomitemu Kodeksowi karnemu z 1932 r., który powszechnie określa się kodeksem Makarewicza. (...) Owocem żmudnych prac badawczych nad prawem karnym Polski przedrozbiorowej jest (...) dzieło zatytułowane Polskie prawo karne. Część ogólna, wydane pierwotnie przez Książnicę Polską Towarzystwa Nauczycieli Szkół Wyższych. Jest ono ze wszech miar wyjątkowe nie tylko w dorobku naukowym Juliusza Makarewicza, ale w ogóle w polskiej literaturze karnistycznej oraz historycznoprawnej. Mimo upływu niemal 100 lat nie powstało żadne porównywalne studium nad prawem karnym Pierwszej Rzeczypospolitej w połowie XVIII stulecia. Makarewicz wykańczał swe dzieło ze świadomością, że Polska się odradza. Robił to w zgiełku wojny. W zaciszu bibliotek i gabinetu... Wojna o Lwów z Ukraińcami opóźniła nieco wydanie, ale książka ukazała się z jakże piękną i wzruszającą dedykacją: Patrie renascenti ex urbe semper fideli, homagium, a na stronie tytułowej wskazano jako miejsce wydania: Lwów-Warszawa, dwie stolice". Z przedmowy Adama Redzika, profesora Uniwersytetu Warszawskiego

69,00 zł
62,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

43
Diverso 2, podręcznik + ćwiczenia + płyta CD audio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diverso 2, podręcznik + ćwiczenia + płyta CD audio
Dostępny
14 szt.

Diverso 2 jest rekomendowany przez wiele szkół na świecie. Jest zorientowany na współpracy pomiędzy nauczycielem a uczniem oraz uczniami, a w szczególności na różnorodności w kontekście uczenia się i nauczania. Kurs Diverso 2 pozwala uczniom na krytyczne myślenie, kreatywność oraz solidarność. Podręcznik prezentuje różne kraje hiszpańskojęzyczne w ramach każdego rozdziału. Posiada również filmy, które można obejrzeć w Internecie.

186,70 zł
171,76 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 14,94 zł

44
Żyjemy jeno w snach o sobie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żyjemy jeno w snach o sobie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.31

Bo z miłości powstają kłamstwa doskonałe Pochodzenie człowieka nie musi determinować jego życia. Jednak Helena, bohaterka książki, myśli i czuje inaczej. Dlatego postanawia stworzyć siebie na nowo. Wymyślić sobie tożsamość, która pozwoli jej zrzucić brzemię nieślubnego dziecka z małej wsi. Jej życie powoli staje się mistyfikacją. Nawet najbliżsi nie wiedzą, co jest prawdą, co pozorem, a co kłamstwem. Helena wcale nie czuje się dobrze ze swoimi tajemnicami, ale wie jedno: pragnie umrzeć jako ktoś lepszy. Żyjemy jeno w snach o sobie to powieść o wojnie i powojennej odbudowie Polski, będących tłem niezwykle poruszającej historii kobiety, która chciała zaznać lepszego życia bez piętna i pogardy w oczach innych ludzi. Opowieść wnuczki o przeżyciach i wspomnieniach babci chwyta za serce i na długo pozostaje w pamięci... To książka, którą musisz przeczytać... Michalina Foremska, www.papierowybluszcz.blog.pl Niesamowicie absorbująca fabuła, oryginalny sposób narracji i uniwersalizm powieści sprawiają, że obok takiego debiutu nie sposób przejść obojętnie. Patryk Podiuk, Patryk i książki Nie sądziłam, że ta historia wywoła we mnie tyle melancholii i refleksji w temacie złożoności ludzkiej natury. Przy zgłębianiu losów Heleny trudno bowiem zapanować nad wzruszeniem i myślami o bezlitosnej nieodwołalności raz powziętych decyzji. To opowieść, przy której nie można powstrzymać napływających do oczu łez. Wioleta Sadowska, www.subiektywnieoksiazkach.pl Nietuzinkowa i poruszająca powieść, która już od pierwszych stron wciąga do świata mistyfikacji. Żyjemy jeno w snach o sobie to dojrzała powieść o ludzkich słabościach, która skłania do myślenia i zapada w pamięć na długi czas. Beata Moskwa, thievingbooks.blogspot.com Beata Bużan Autorka jest nauczycielką, podróżniczką, obserwatorką życia. Uczy języków obcych. Wierzy, że tajemnica porozumienia międzyludzkiego ukryta jest nie tylko w uważności na słowa, rozmówcę, lecz także w umiejętności wyrażenia swoich myśli. Pomimo że jest gadułą, to potrafi usłyszeć to, co pozostaje niewypowiedziane. Dlatego podpowiada swoim uczniom, jak, kiedy i dlaczego należy mówić. Pewnego dnia, obserwując przyrodę, zorientowała się, że pośpiech w życiu codziennym pozbawia ją mnóstwa przyjemności. Praca na kilku etatach pozwala spełnić tylko niektóre marzenia. Z kolei jej największe pragnienia, z odległej czasoprzestrzeni, wymagają przede wszystkim zwolnienia tempa. Zatem zwolniła. Zrezygnowała z pracy na akord, usiadła przy biurku i zaczęła pisać. Dzięki temu oddycha głęboko, a czytelnicy mają okazję zajrzeć do innego świata.

34,00 zł
24,82 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,18 zł

45
Gildie Londynu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gildie Londynu
PHALANX, od 10 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.27

Gildie Londynu” to gra o niskim progu wejścia. Zasady nie są skomplikowane, a poznanie wszystkich symboli umieszczonych na kartach i kafelkach zajmuje dosłownie kilka pierwszych tur gry. Dodatkowo w grze znajdują się karty pomocy dla graczy, na których zostały w szczegółowy sposób opisane specjalne efekty działania większości kart. Grę polecamy zarówno całym rodzinom, początkującym graczom, jako również graczom zaawansowanym, gdyż możliwość taktycznego podejścia do rozgrywki daje dużo satysfakcji i sprawia, że każda rozgrywka jest inna.

189,00 zł
179,55 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 9,45 zł

46
ELE Actual B1, podręcznik + CD audio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ELE Actual B1, podręcznik + CD audio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.19

ELE Actual cubre los niveles del Marco común europeo de referencia para las lenguas: ensenanza, aprendizaje y evaluación, y está adaptado al Plan curricular del Instituto Cervantes. El curso de espanol para extranjeros ELE Actual sigue una metodología de ensenanza muy visible en su tipología de actividades partiendo de una cuidada secuencia didáctica. Se trata del enfoque comunicativo de ensenanza, que sigue una programación nociofuncional ofreciendo, de esta manera, una práctica comunicativa de la lengua. No parte de una tarea final. Las actividades presentadas van de la más guiada a la más libre para que en el proceso de aprendizaje el estudiante, poco a poco, interiorice lo que va aprendiendo. ELE Actual B1 proporciona los siguientes componentes:Libro del alumno con 2 CD audio, Guía didáctica con la reproducción de las páginas del Libro del alumno y propuestas didácticas, Cuaderno de ejercicios y Recursos didácticos que incluyen: CD banco de actividades con pruebas de evaluación y CD banco de imágenes, especial para pizarra electrónica.

141,00 zł
124,08 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,92 zł

47
Plecak zaokrąglony Canvas Bone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak zaokrąglony Canvas Bone
Eurocom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.03

Plecak Canvas Bone wykonany z najwyższych, wodoodpornych materiałów. Posiada wzmocnione, nieprzemakalne zamki, usztywnione, oddychające plecy i szelki oraz dwie przestronne komory, liczne kieszonki i wygodny uchwyt do trzymania w ręku. Wymiary: 31 x 20 x 48 cm

113,50 zł
96,48 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 17,02 zł

48
Diverso basico A1+A2, podręcznik + CD MP3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diverso basico A1+A2, podręcznik + CD MP3
Dostępny
7 szt.

Dirigido a Jóvenes (+15 anos) de nivel A1y A2 y estudiantes de Bachillerato. Nueva propuesta orientada a un proyecto colaborativo de indagación, acción y reflexión, con especial atención a la diversidad en los contextos de ensenanza y aprendizaje. Dividido en conceptos que se interrelacionan con las habilidades y contenidos propuestos que favorecen un pensamiento crítico y creativo. Promueve una mentalidad internacional y fomenta la formación integral del alumno.

208,30 zł
191,64 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 16,66 zł

49
Diverso 1, podręcznik i ćwiczenia + CD audio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diverso 1, podręcznik i ćwiczenia + CD audio
Dostępny
11 szt.

Curso de espanol para jóvenes - Recomendado para Bachillerato. - Orientado a un proceso colaborativo de indagación, acción y reflexión, con especial atención a la diversidad en contextos de ensenanza y aprendizaje. - Favorece la formación integral del alumno a través del pensamiento crítico, la solidaridad, la creatividad, la cooperación y el respeto. - Fomenta la mentalidad internacional a través del respeto a otras lenguas, el entendimiento intercultural y el compromiso global. - Presenta los diferentes países de habla hispana a través de actividades integradas en cada unidad. - Vídeos en internet.

186,70 zł
171,76 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 14,94 zł

50
Opakowania transportowe. Poradnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opakowania transportowe. Poradnik
Dostępny
32 szt.

W poradniku przedstawiono najważniejsze zagadnienia dotyczące projektowania, produkcji i stosowania opakowań transportowych. Omówiono: - Podstawowe wymagania logistyczne, ekonomiczne, marketingowe i ekologiczne, jakie powinny spełniać opakowania - Przyczyny powodujące uszkodzenia towaru podczas transportu i składowania oraz sposoby zapobiegania powstawaniu szkód - Niekorzystne czynniki mechaniczne i klimatyczne - Zasady kontroli jakości - Wytyczne dla projektantów różnych rodzajów opakowań transportowych

54,00 zł
47,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,48 zł

51
Automatyzacja procesów produkcyjnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Automatyzacja procesów produkcyjnych
Dostępny
18 szt.

We współczesnym przemyśle automatyzacja procesów produkcyjnych jest podstawą nowoczesnych systemów wytwarzania. Dzięki niej uzyskuje się wysoką jakość wyrobów oraz minimalizuje koszty produkcji, co przekłada się na wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw. W książce opisano: - metody modelowania procesów dyskretnych i programowania sterowników PLC: Grafcet, Grafpol i SFC, stanowiące podstawowe narzędzia automatyzacji procesów produkcyjnych; - międzynarodową normę IEC 61131-3 dotyczącą języków programowania sterowników PLC, które umożliwiają zapis algorytmu sterowania jako programu użytkownika PLC; - zastosowanie metody Grafpol TM do syntezy sekwencyjnych algorytmów sterowania. Wydawnictwo poleca książkę specjalistom zajmującym się teorią i praktyką automatyzacji procesów produkcyjnych oraz studentom wydziałów elektronicznych, elektrycznych i mechanicznych.

54,00 zł
47,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,48 zł

52
Zarys matematyki wyższej dla studentów. Część 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarys matematyki wyższej dla studentów. Część 3
Dostępny
7 szt.

Niniejsza książka jest ostatnią z trzech części "Zarysu matematyki wyższej dla studentów". W poszczególnych częściach zostały omówione: - część I: logika, równania liniowe, geometria analittyczna, ciągi i szeregi liczbowe, rachunek różniczkowy i geometria różniczkowa; - część II: całka nieoznaczona, równania różniczkowe zwyczajne - metody elementarne, całka oznaczona, całki wielokrotne, krzywoliniowe i powierzchniowe, ciągi i szeregi funkcyjne, funkcje zespolone i przekształcenie Laplace'a; - część III: równania różniczkowe zwyczajne - metody ogólne, równania fizyki matematycznej, przekształcenie Fouriera, macierze, rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna. Materiał książki ułożono tak, aby wiadomości podstawowe były podane bez zbytniego rozbudowania treści pomocniczych. Uzupełnienia podano nieco dalej. Fragmenty, które można pominąć przy pierwszym czytaniu, oznaczono gwiazdkami. W książce znajduje się wiele przykładów. Opracowano również zbiór zadań dostosowany do układu Zarysu tak, aby Czytelnik mógł rozwiązywać zadania z poszczególnych rozdziałów.

84,00 zł
73,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,08 zł

53
Stepnica. Mapa gminy, plan miasta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stepnica. Mapa gminy, plan miasta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.04

Stepnica - praktyczna i wygodna w użyciu mapa gminy i plan miasta.

13,70 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,1%
oszczędzasz 3,71 zł

54
Five-Minute Activities - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Five-Minute Activities
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.11

Five-Minute Activities is an invaluable source of ideas for language teachers. It contains resources of over 130 short activities for the language classroom: some are well-tried favourites clearly restated, others are new ideas or variations. Teachers will find activities which can be used to: * help learners to learn or practise particular aspects of language * help students and teacher to get to know each other * provide a smooth transition between two major parts of a lesson * supplement a coursebook * introduce or round off lessons. The activities are designed to combine learning value with interest and enjoyment. Most of them can be adapted to suit classes of different levels of ability, and in many cases there are additional suggestions for variations or extensions of the basic activity. Almost all the activities can be student-led.

102,00 zł
91,80 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,20 zł

55
Zszywacz plastikowy Easy różowy fluo 25 kartek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zszywacz plastikowy Easy różowy fluo 25 kartek
SPOKEY
Niedostępny
Brak

Zszywacz plastikowy różowy fluo, obejmuje 25 kartek

17,99 zł
Powiadomienie
56
Alfa Romeo 4C, 1:55 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alfa Romeo 4C, 1:55
Siku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

Model ekskluzywnego samochodu sportowego Alfa Romeo 4c w skali 1:55. Model charakteryzuje elegancka sportowa sylwetka, otwierane drzwi, widoczny pod szybą silnik oraz jasnoczerwony kolor. Wymiary opakowania: 7.8 x 9.7 x 3.8 cm.

15,99 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,3%
oszczędzasz 1,00 zł

57
Obręcz do robienia baniek + płyn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obręcz do robienia baniek + płyn
Tuban
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.13

Zestaw z obręczą idealnie nadaje się do tworzenia baniek średniej wielkości. Dzięki niemu możesz wyczarować także bańki łączone i małe banieczki. Jak każde z naszych akcesoriów doskonale sprawdza się przy bańkowych eksperymentach, sztuczkach i ćwiczeniach. Skład zestawu: • 250 ml płynu Tuban, • obręcz pro motylek.

20,73 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,4%
oszczędzasz 1,74 zł

58
Traktor Fendt Favorit 926 Vario - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor Fendt Favorit 926 Vario
Siku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

Kolejny traktor w kolekcji Siku. Tym razem przedstawiamy model Fendt Favorit 926 w kolorze zielonym. Zdejmowana kabina kierowcy. Model metalowy z elementami plastikowymi. Bardzo starannie wykonany z dbałością o wszelkie szczegóły. Rozmiar opakowania: 9.9 x 4.2 x 7.8 cm

10,99 zł
Powiadomienie
59
Detektyw Krzysztof Rutkowski, część 1 Porwania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detektyw Krzysztof Rutkowski, część 1 Porwania
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.18

Dramatyczne losy osób uprowadzonych przez mafię. Opis działań nietypowych, zdesperowanych porywaczy. Kulisy najgłośniejszych porwań dla okupu.Kto zlecił słowackim gangsterom uprowadzenie znanego krakowskiego biznesmena? Jakie tajemnice kryje porwanie Krzysztofa O.? Jak działa ekipa słynnego detektywa?Krzysztof Rutkowski w porywającej rozmowie ujawnia sprawy, o których nikomu do tej pory nie mówił. Praktyczne porady, m.in. jak zapobiegać porwaniu i co robić, jeżeli jednak porwą ciebie albo kogoś z twojej rodziny.

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

60
Wiejska zagroda CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiejska zagroda CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.22

Odgłosy zwierząt z wiejskiej zagrody. Płyta przydatna na różne okazje: pomoże Waszym dzieciom nauczyć się rozpoznawać głosy zwierząt z otoczenia, posłużyć może do ilustracji dźwiękowej w szkolnym teatrzyku, jasełkach... Odsłuchanie niniejszej płyty przysporzyć może wiele radości nie tylko maluchom.

16,80 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,81 zł

61
Piesek z brązowym uszkiem 14cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piesek z brązowym uszkiem 14cm
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.23

 Piesek łatekMiękka maskotka z brązowym uszkiem i łatką na oczku. Beżowy piesek już dziś może stać się nierozłącznym przyjacielem Twojej pociechy!  

23,90 zł
21,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

62
Płyn do baniek mydlanych, 400 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płyn do baniek mydlanych, 400 ml
Tuban
Dostępny
59 szt.

Z pozoru zwykły płyn, a w istocie prawdziwa magia. Starannie opracowana receptura i certyfikaty bezpieczeństwa. Ogromne bańki i piękny zapach – to znak rozpoznawczy tubanowego eliksiru. To gwarancja udanej zabawy i radości dla całej rodziny. Wielokrotnie nagradzany. W wyścigu o jakość niekwestionowany numer jeden. Płyn marki Tuban został wyprodukowany zgodnie z normą PN EN71 tzn. normą dotyczącą bezpieczeństwa zabawek. Ma znak CE, certyfikat bezpieczeństwa chemicznego oraz bakteriologicznego. Jest idealny do: • dużych baniek, • bańkowych tuneli, • zamykania w bańce, • uzupełniania wszelkiego rodzaju bańkowych zabawek – pistoletów, mieczy, wytwornic, • bańkowych sztuczek. Jak go użyć? Wklej płyn do miski lub wiaderka. Zamocz w nim jedno z naszych akcesoriów. Gotowe! Możesz rozpoczynać przygodę z bańkami.

13,20 zł
11,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,21 zł

Wróć do góry