hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.05.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 18 maja 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kalambury dla dzieci (Kangur), na drugim Polska Quiz. Jak było kiedyś? (Kangur). Kolejny produkt to Pan Tadeusz (Adam Mickiewicz) oraz Puzzle 300 elementów. Planety i ich księżyc (Castorland).
1
Kalambury dla dzieci - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Kalambury dla dzieci
Kangur, od 4 lat
Dostępny1399 szt.

Familijna gra drużynowa dla najmłodszych. Wesołe kalambury dla małych i dużych. Każda karta zawiera hasło rysunkowe, dzięki czemu dzieci, które jeszcze nie czytają mogą grać ze starszymi dziećmi lub z rodzicami. Zawartość opakowania: • 216 haseł, • 54 karty do gry, • instrukcja.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

111 osób kupiło
2
Polska Quiz. Jak było kiedyś? - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Polska Quiz. Jak było kiedyś?
Kangur, od 7 lat
Dostępny236 szt.

Czy wiesz, jak było kiedyś? ;) Co to Pewex, Polo Cocta, walkman i kasety magnetofonowe? Zabawne pytania i odpowiedzi przypomną jak żyło się w latach 80. i 90. w Polsce. Zawartość: • 150 pytań, • ponad 400 odpowiedzi, • 50 kart do gry, • instrukcja.

24,90 zł
16,99 zł

Rabat 31,8%
oszczędzasz 7,91 zł

21 osób kupiło
3
Pan Tadeusz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Tadeusz
Dostępny199 szt.

Kolorowe ilustracje. Pan Tadeusz w serii „Kolorowa Klasyka” to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna. Wyjątkowa edycja epopei narodowej Pan Tadeusz została wzbogacona o niepowtarzalne ilustracje Michała Elwiro Andriollego z 1882 roku. Te oddające ducha epoki ilustracje doskonale prezentują sielankowy czar Soplicowskiego dworku, ukazując niezapomnianych bohaterów i wspaniałą przyrodę litewskich borów. Adam Mickiewicz przedstawił w Panu Tadeuszu zmierzch Polski szlacheckiej. Bohaterów swoich przedstawił z sympatią ukazując polskie tradycje i zwyczaje, piękno ojczystej przyrody. Wydanie zostało opracowane graficznie przez Paulinę Wyrt – misterne, kolorowe ornamenty roślinne wspaniale uzupełniają i ozdabiają wydanie.

19,95 zł
13,99 zł

Rabat 29,9%
oszczędzasz 5,96 zł

18 osób kupiło
4
Puzzle 300 elementów. Planety i ich księżyc - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 300 elementów. Planety i ich księżyc
Castorland, 300
Dostępny28 szt.

Puzzle znanego i cenionego producenta cechuje dobra jakość w stosunku do ceny. Układanie puzzli rozwija koncentrację i cierpliwość, a także rozwija pamięć. To idealny sposób na spędzanie wolnego czasu zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wymiar obrazka po ułożeniu: 40.0 x 29.0 cm

24,69 zł
20,99 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,70 zł

14 osób kupiło
5
Dzieci kontra Rodzice. Ciało człowieka - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci kontra Rodzice. Ciało człowieka
Kangur, od 7 lat
Dostępny206 szt.

Co sprawia, że ruszamy się, a co że słyszymy? Skąd bierze się sen? Zabawne pytania pomogą poznać ciekawostki anatomii człowieka. Dzieci rywalizują z rodzicami. W grze znajdziecie pytania specjalnie przygotowane dla dzieci i dla rodziców. Zawartość - 156 pytań, - 54 karty do gry, - 2 karty pułapki, - instrukcja

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

10 osób kupiło
6
Tajniacy. Bez Cenzury - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajniacy. Bez Cenzury
Rebel, od 18
Dostępny38 szt.

Aluzje i wieloznaczności w wersji dla dorosłych. Dwie drużyny, którym przewodzi dwóch Szefów Wywiadu, próbują jak najszybciej nawiązać kontakt ze wszystkimi swoimi agentami. Problem leży w tym, że Szef Wywiadu może podawać swojej drużynie tylko jedno hasło na turę, którym powiąże ze sobą kilka widocznych dla wszystkich kryptonimów. Drużyna musi domyślić się, który z prezentowanych kryptonimów należy do agentów ich drużyny, omijając cudzych agentów. Ale uwaga! Jeden z kryptonimów należy do zabójcy... Hasła są wieloznaczne, skojarzenia również – owocuje to rozgrywką pełną śmiechu i emocji. Szefowie Wywiadów mogą co prawda komunikować się ze swoja drużyną, używając tylko jednego skojarzenia na turę, ale drużyna może dyskutować do woli, wspólnie decydując, które hasła pokaże swojemu Szefowi. Szef Wywiadu nie może się niczym zdradzić i przez cały czas musi zachować kamienną twarz, co nie jest takie łatwe! Zwłaszcza gdy po pierwszych prawidłowych domysłach, drużyna zaczyna zbaczać na niebezpieczne wody... „Tajniacy. Bez cenzury” to samodzielna gra, ale można ją łączyć z pierwszą wersją „Tajniaków”. Zawartość opakowania: • 16 kafelków agentów w dwóch kolorach, • kafelek podwójnego agenta, • 7 kafelków niewinnych obserwatorów, • kafelek zabójcy, • 40 kart kluczy, • instrukcja, • podstawka, • 200 kart z 400 kryptonimami.

63,90 zł
56,23 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,67 zł

9 osób kupiło
7
Złota Kolekcja. Czas jak rzeka, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota Kolekcja. Czas jak rzeka, CD
Czesław Niemen, Warner Music Polska
Dostępny300 szt.

Album kompilacyjny Czesława Niemena wydany w roku 2000. Muzyka zawarta na płycie została cyfrowo poprawiona przez samego Czesława Niemena. Lista utworów: 1. Przyjdź W Taką Noc 2. Sen O Warszawie 3. Wspomnienie 4. Pod Papugami 5. Hej Dziewczyno Hej 6. Czy Mnie Jeszcze Pamiętasz 7. Zabawa W Ciuciubabkę 8. Wiem, Że Nie Wrócisz 9. Stoję W Oknie 10. Klęcząc Przed Tobą 11. Płonąca Stodoła 12. Czas Jak Rzeka 13. Obok Nas 14. Sukces 15. Dziwny Jest Ten Świat 16. Nim Przyjdzie Wiosna 17. Pokój 18. Jołoczki, Sosionoczki 19. Italiam, Italiam 20. Dobranoc 21. Proroctwo Wernyhory

34,99 zł
32,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,80 zł

10 osób kupiło
8
Ciasta i desery Siostry Salomei - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciasta i desery Siostry Salomei
Dostępny24 szt.

Książka Siostry Salomei to prawdziwa skarbnica wyjątkowych ciast i deserów. Wszystko smakuje przepysznie!” – Siostra Anastazja FDC Nakładem Wydawnictwa WAM ukazało się kilkanaście książek Siostry Anastazji, w tym kilkaset receptur na same słodkie przysmaki. Tym razem swoimi przepisami dzieli się Siostra Salomea, przepisami odmiennymi zarówno pod względem wykonania, jak i inspiracji. Z recepturami Siostry Anastazji łączy je jedno – zawsze się sprawdzają! Siostra Salomea z kuchni włoskiej i polskiej czerpie to, co najlepsze, i nadaje temu zupełnie nową jakość. Nawet Siostra Anastazja nie ukrywa zaskoczenia, nie tylko przepisami na włoskie ciasta, ale także tymi naszymi, tradycyjnymi. Wszystko przepięknie przygotowane i smakuje przepysznie. W książce znajdziemy ciasta, ciastka, ciasteczka i desery o różnym stopniu trudności; od tych prostych w przygotowaniu po nieco trudniejsze. A praktyczne rady Siostry Salomei sprawią, że nawet najbardziej wymagające ciasto okaże się w wykonaniu prostsze, niż sądzimy. Zachwyć się smakami ciast i deserów Siostry Salomei! Najlepsze polskie i włoskie inspiracje cukiernicze w jednej książce!

24,90 zł
10,99 zł

Rabat 55,9%
oszczędzasz 13,91 zł

8 osób kupiło
9
Cuda świętej Rity. Świadectwa i modlitwy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda świętej Rity. Świadectwa i modlitwy
Dostępny31 szt.

Kilkadziesiąt cudów świętej Rity opisanych w jednej książce. Dziesiątki współczesnych świadectw: z północy i południa, ze wschodu i zachodu Polski. Wszędzie, gdzie pojawia się św. Rita, patronka od spraw beznadziejnych, przychodzą wypraszane za Jej wstawiennictwem łaski. Dotyczą najróżniejszych spraw: uzdrowień z ciężkich chorób, daru macierzyństwa, pomocy w znalezieniu męża lub żony, ratunku w sytuacjach bez wyjścia. Kult św. Rity to prawdziwy fenomen w naszej ojczyźnie, czego dowodem jest ta książka. Modlitwa: "Pozdrawiam Cię, Święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, Patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe, i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen." W książce znajdziesz świadectwa cudów, krótki życiorys św. Rity oraz wiele modlitw za Jej wstawiennictwem.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

6 osób kupiło
10
Dzieci kontra Rodzice. Quiz o naszym domu - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci kontra Rodzice. Quiz o naszym domu
Kangur, od 6 lat
Dostępny681 szt.

Czy znasz swój dom? Kto najdłużej bierze prysznic? Gdzie trzymamy skarpety? Czy mamy śrubokręt? Wesołe pytania dostarczą zabawy całej rodzinie oraz pozwolą lepiej poznać dzieciom swoje mieszkanie. W grze znajdziecie pytania przygotowane specjalnie dla dzieci i dla rodziców. Zawartość opakowania: • 208 pytań, • 54 karty do gry, • 2 karty pułapki, • instrukcja.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

6 osób kupiło
11
Kosiarka do trawy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosiarka do trawy
Siku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Kosiarka do trawy z siedzeniem i kierownicą. Model został wykonany z wysoką precyzją i doskonałym oddaniem szczegółów. Posiada gumowe opony, które umożliwiają swobodne i ciche poruszanie się po różnych powierzchniach. Wymiary opakowania: 9.6x4.5x7.8 cm

18,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,6%
oszczędzasz 1,01 zł

4 osoby kupiły
12
Powstanie Warszawskie. Quiz obowiązkowy - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powstanie Warszawskie. Quiz obowiązkowy
Kangur, od 8 lat
Dostępny81 szt.

Co wiesz o Powstaniu Warszawskim? O której godzinie wybuchło? Ile dni trwało? Kto nosił pseudonim "Bór", a kto "Zośka"? Ciekawe pytania i odpowiedzi pomogą Wam poznać lepiej ten ważny etap polskiej historii.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

4 osoby kupiły
13
Samochód kurierski - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód kurierski
Siku
Dostępny143 szt.

Metalowy model model furgonu kurierskiego, elementy wykończenia wykonane są z plastiku. Model wykonany z wielką starannością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wymiary opakowania: 9.6x3.5x7.6 cm

20,00 zł
18,99 zł

Rabat 5,1%
oszczędzasz 1,01 zł

5 osób kupiło
14
Lola y Leo 2. Curso de espanol para ninos. Libro del alumno. A 1.2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lola y Leo 2. Curso de espanol para ninos. Libro del alumno. A 1.2
Dostępny24 szt.

Dynamiczny, kolorowy i zabawny: najmłodsi nauczą się hiszpańskiego w przyjemnej atmosferze. Zalety podręcznika: • zaprojektowany z myślą o dzieciach/ o nauce hiszpańskiego dzieci, • wprowadza dzieci w świat hiszpańskojęzyczny z perspektywy wielokulturowej i zintegrowanej. • proponuje tematy związane ze światem dziecięcym, • ułatwia stopniowy postęp dzięki pomocom leksykalnym i gramatycznym, • zawiera zabawne i dynamiczne ćwiczenia wspomagające kreatywność, • zawiera dodatkowe informacje społeczno- i kulturoznawcze, słownik obrazkowy oraz rozdział z materiałami do wycinania, aby uatrakcyjnić zajęcia, • oferuje zabawne i nowoczesne obrazki oraz muzykę, przygotowane specjalnie do tego podręcznika. Materiały online: E-podręcznik – możliwy do wyświetlenia na tablicy oraz dostosowany do potrzeb ucznia. Dostęp do wszystkich materiałów za pomocą jednego kliknięcia Interaktywne zadania oraz wiele dodatkowych materiałów i informacji dla nauczyciela i dla ucznia.

94,00 zł
3 osoby kupiły
15
Ciężarówka z wywrotką - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciężarówka z wywrotką
Siku
Dostępny114 szt.

Model z serii Siku Super zrobiony jest głównie z metalu z elementami plastikowymi, wszystko to wykonane bardzo dokładnie z dużą dbałością o szczegóły. Idealnie wykonane nawet najdrobniejsze elementy wprawią w zachwyt nie tylko dziecko. Wymiary opakowania: 9,5 x 7,5 x 3,8 cm

18,00 zł
16,99 zł

Rabat 5,6%
oszczędzasz 1,01 zł

3 osoby kupiły
16
Żyj bez ograniczeń. Wyzwól swój potencjał - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żyj bez ograniczeń. Wyzwól swój potencjał
Dostępny5 szt.

Słowo zdolność często traktujemy jak ograniczające nas prawo natury. Łatwiej przychodzi nam określenie, co przekracza nasze możliwości, niż co jest dla nas możliwe. Czyżby większości z nas nie udało się zwiększyć własnego potencjału, ponieważ pozwoliliśmy, by to, co uważamy za własne zdolności, nas definiowało? A co jeśli nasze ograniczenia wcale nas nie ograniczają? John Maxwell w swojej najnowszej książce pt. Żyj bez ograniczeń określa zdolności i decyzje, które składają się na nasz potencjał. Niektóre z nich już posiadamy, np. energię, kreatywność lub cechy przywódcy. Inne natomiast musimy wybrać np. postawę, charakter lub intencjonalność. Maxwell przygląda się każdej ze zdolności, dogłębnie analizuje samoświadomość oraz udziela jasnych i praktycznych porad, jak rozwinąć własny potencjał. Nauczy cię, jak określać, rozwijać i stosować kluczowe umiejętności. Gdy tylko odkorkujesz swój potencjał, staniesz się skuteczniejszy i bardziej spełniony w swoim codziennym życiu.

60,00 zł
43,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

3 osoby kupiły
17
Złota kolekcja. Baw mnie, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota kolekcja. Baw mnie, CD
Urszula, Warner Music Polska
Dostępny300 szt.

Na płycie zebrano po raz pierwszy największe przeboje Urszuli pochodzące zarówno z okresu współpracy Artystki z Budką Suflera, jak i pochodzące z późniejszego, solowego okresu jej kariery. Rodzynkiem na tej płycie jest piosenka „Baw mnie”, pochodząca z filmu „Och, Karol”, zaśpiewana przez Urszulę w duecie ze Sławomirem Krajewskim. Lista utworów: 1. Dmuchawce, latawce, wiatr 2. Piesek twist 3. Na sen 4. Totalna hipnoza 5. Dnie-ye! 6. Michelle ma belle 7. Fatamorgana 82 8. Wielki odlot 9. Ja płaczę 10. Anioł wie… 11. Luz – blues, w niebie same dziury 12. Malinowy król 13. Konik na biegunach 14. Rysa na szkle 15. Powiedz, ile masz lat 16. Niebo dla ciebie 17. Baw mnie

29,99 zł
27,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,40 zł

3 osoby kupiły
18
Kombajn Claas - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kombajn Claas
Siku
Dostępny14 szt.

Wykonany z wielką starannością i oddający szczegóły rzeczywistej maszyny model kombajnu Claas Lexion 760. Rozmiar opakowania: 9.8 x 7.8 x 5.5 cm

20,00 zł
18,99 zł

Rabat 5,1%
oszczędzasz 1,01 zł

3 osoby kupiły
19
Puzzle 300 elementów. Gathering Friends - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 300 elementów. Gathering Friends
Castorland, 300
Dostępny36 szt.

Puzzle znanego i cenionego producenta cechuje dobra jakość w stosunku do ceny. Układanie puzzli rozwija koncentrację i cierpliwość, a także rozwija pamięć. To idealny sposób na spędzanie wolnego czasu zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wymiar obrazka po ułożeniu: 40.0 x 29.0 cm

24,69 zł
20,99 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,70 zł

3 osoby kupiły
20
Wiech. Rodzina Mortusiaków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiech. Rodzina Mortusiaków
Dostępny16 szt.

Ósmy tom Opowiadań powojennych najbardziej znanego z pisarzy warszawskich Stefana Wiecheckiego WIECHA. Wiech nie tylko odtwarza koloryt Warszawy, on wręcz tworzy język, gwarę warszawskich drobnych cwaniaczków. Opisując świat z puntu widzenia przeciętnego "Walerego Wątóbki" zauważa w tym świecie masę absurdów, rzeczy pozytywnych i negatywnych. A tym razem tom stanowi osobną całość, a głównymi bohaterami są Pan Walery wraz z rodziną. A rzecz dzieje się nie tylko w warszawie, ba pan Walery wybiera się nawet do Londynu! Ale nie masz cwaniaka nad Warszawiaka - i tam sobie poradzi i opisze zgodnie ze swym oglądem świata. Wiech częstokroć kpi sobie z władzy, ale ponieważ robi to jako pan "Wątróbka" to zdaje się, iż można to traktować z przymrużeniem oka. A tym czasem Wiech był po prostu wielkim pisarzem i stworzył tę swoją specyficzną formę, bo może ułatwiała zawoalowaną krytykę i pozostawiała to co najcenniejsze - trochę żartu, śmiechu, przymrużenia oka. A o języku swojej twórczości sam Wiech stwierdził ambiwalentnie: "Pytano mnie, czy uważam się za współtwórcę gwary warszawskiej. Współtwórca to za duże słowo. Starałem się zawsze wiernie ją tylko odtworzyć. Oczywiście zdarzało się na kanwie istniejących zwrotów wyprodukować coś nowego, ale wypadków tych było niewiele". Tej gwary już prawie nie ma powracamy więc do Wiecha trochę z tęsknoty za dawną Warszawą, ale może przede wszystkim to po prostu pisarz znakomity, o którym M. Choromański pisał nawet: "Uważam Wiecha za jednego z najlepszych polskich pisarzy współczesnych."

26,00 zł
18,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

2 osoby kupiły
21
Tropico - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tropico
Rebel, od 8 lat
Dostępny8 szt.

Niezapomniana przygoda!... Zaraz, zaraz... czy dobrze pamiętam? Eksploruj tropikalną dżunglę i obserwuj dzikie zwierzęta, aby się w niej nie zgubić. Po 5 pokazanych kartach odpowiedz na pytanie: ile było żab? Albo papug? Jakie było czwarte zwierzę? Im głębiej zapuszczacie się w nieznane rejony, tym więcej kart zwierząt pojawia się na stosie, a tym samym coraz trudniej jest udzielić poprawnej odpowiedzi. Tropico to przesympatyczna gra pamięciowa, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

44,90 zł
39,51 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,39 zł

2 osoby kupiły
22
Wrota kobiecości. Praktyczne ćwiczenia odkrywania potęgi swojej mocy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wrota kobiecości. Praktyczne ćwiczenia odkrywania potęgi swojej mocy
Dostępny21 szt.

Nie jest tajemnicą, że kobiety są dziś niedoceniane w domu, pracy jak również w związkach. Zbyt wiele z nas jest w stanie wojny z własnym ciałem i pozostaje odłączona od rzeczywistości. A wszystko przez cipkę. Jest ona uświęconą częścią ciała, której zabroniono nam czcić. Tymczasem stanowi ogromne źródło kobiecej mocy. Autorka, pedagog i założycielka szkoły dla kobiet, stworzyła system, który urósł do globalnego ruchu z tysiącami wielbicieli na całym świecie. Oparła go na dekadach badań tysiącleci historii społecznej, kulturowej i ekonomicznej kobiet. Dzięki tej książce poznasz kluczowe praktyki służące odkrywaniu własnych potrzeb i marzeń. Zakończysz wieczną wojnę ze swoim ciałem i dostrzeżesz jego piękno, świętość i siłę. Nauczysz się kontrolować i organizować swoje obowiązki, określisz czas dla rodziny i znajomych, ale też wyznaczysz pory na odpoczynek. Dowiesz się jak odzyskać zmysłowość i dlaczego jest ona tak ważna dla rozwoju duchowego, intelektualnego i emocjonalnego. Posiądziesz sztukę flirtowania, która sprawi, że przyciągniesz partnera o jakim marzyłaś. Otrzymasz skuteczne narzędzia i praktyki do uzdrowienia związków, kariery, ciała i zaufania. Poradzisz sobie w każdej kryzysowej sytuacji i nie dopuścisz do urastania spraw do poziomu problemów. Staniesz się promienną kobietą, która pociągnie za sobą tłumy i będziesz autorytetem dla innych. Rewolucja Twojej kobiecości.

49,40 zł
37,05 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,35 zł

2 osoby kupiły
23
Dziękuję za informację zwrotną - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziękuję za informację zwrotną
Dostępny5 szt.

Komunikaty zwrotne docierają do nas codziennie: od przyjaciół, rodziny, kolegów, klientów, szefów, nauczycieli, lekarzy i nieznajomych. Oceniają nas, udzielają coachingu i krytykują za wyniki, osobowość i wygląd. Wiemy, że opinie są niezbędne w rozwoju zawodowym i w zdrowych relacjach, a mimo to boimy się ich, a nawet je odrzucamy. Dzieje się tak dlatego, że komunikaty zwrotne tkwią na pograniczu dwóch przeciwnych sobie ludzkich pragnień: chcemy się uczyć i rozwijać, a jednocześnie być akceptowani i szanowani takimi, jakimi jesteśmy obecnie. Dziękuję za informację zwrotną to pierwsza książka, która otwarcie próbuje łagodzić to napięcie. Wyjaśnia, dlaczego komunikaty zwrotne są tak istotne, a jednocześnie tak trudne, i oferuje prosty system i skuteczne narzędzia pomagające nam z wdziękiem radzić sobie z życiowymi wichrami przypadkowych komentarzy, z dorocznymi ewaluacjami i niepożądanymi radami. Świat biznesu przeznacza co roku miliardy złotych i miliony godzin na szkolenia, jak udzielać komunikatów zwrotnych. Douglas Stone i Sheila Heen z Harvard Negotiation Project wyjaśniają, dlaczego wszystkie te pieniądze inwestowane są w szkolenie odbiorców zarówno w pracy, jak w osobistych relacjach. To odbiorcy bowiem interpretują to, co słyszą, i decydują, czy i jak się zmienić. Stone i Heen, współautorzy międzynarodowego bestsellera pt. Difficult Coversations, poświęcili ostatnie piętnaście lat na współpracę z korporacjami, organizacjami non profit, instytucjami rządowymi i rodzinami, aby ustalić, co pomaga nam w nauce, a co nam przeszkadza. Odkryli, że choć przyjmowanie komunikatów zwrotnych może być niełatwe, to jednak można się tego nauczyć. Z książki dowiesz się, jak rozpoznać wyzwalacze, które blokują naukę, zrozumieć kiepsko przekazany komunikat zwrotny, odkryć martwe punkty, by zrozumieć ukryty wpływ naszego zachowania na innych, ustalić granice w obliczu bezlitosnej i destrukcyjnej krytyki i odzyskać właściwą perspektywę nawet w najtrudniejszych rozmowach. Czy jesteś zaangażowany w organizację, zespół czy relację, Dziękuję za informację zwrotną pomoże ci w skutecznej nauce- nie tylko od troskliwego coacha lub ukochanego mentora, lecz od niemal każdego. Autorzy z humorem i klarownością łączą najnowsze odkrycia neochirurgii i psychologii z praktycznymi i trzeźwymi radami. Książka ma zadatki na stanie się klasykiem w świecie przywództwa, organizacyjnych zachowań i edukacji.

60,00 zł
43,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

2 osoby kupiły
24
A co to takiego? Obrazkowy słownik języka polskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A co to takiego? Obrazkowy słownik języka polskiego
Dostępny20 szt.

A co to takiego? Obrazkowy słownik języka polskiego adresowany jest zarówno do tych, którzy naukę rozpoczynają, jak i do tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją znajomość polskiego słownictwa bądź utrwalić już poznane słowa. Wszystkie artykuły hasłowe Słownika zdefiniowane są za pomocą kolorowych tablic i obrazków. Dzięki zastosowaniu takiej techniki możliwe było uniknięcie wielu kłopotów związanych z definiowaniem pojęć podstawowych, które stanowią zasadniczy korpus słownika. Obrazkowy słownik języka polskiego prezentuje znaczenie około 2000 jednostek leksykalnych. Najliczniej zilustrowane zostały rzeczowniki, ale reprezentowane są także czasowniki, przymiotniki oraz zaimki. Udział poszczególnych części mowy w materiale leksykalnym Słownika można uzasadnić ich udziałem w zasobie słów, którymi posługuje się przeciętny użytkownik języka polskiego (wg badań M. Zarębiny rzeczowniki stanowią około 50% tego zasobu, podczas gdy czasowniki i przymiotniki, to odpowiednio około 22% i 18%). Materiał leksykalny Słownika został przedstawiony w 32 polach tematycznych, których zakres dostosowano do potrzeb przyszłych użytkowników. Uznano bowiem, że grupowanie i prezentacja materiału leksykalnego w polach tematycznych będzie bardziej trafna niż prezentacja wyrazów w porządku alfabetycznym, ponieważ słowa będą występować w naturalnym dla nich kontekście, co znacznie ułatwi ich identyfikację oraz zapamiętanie. Każde pole tematyczne to, w zależności od rozmiarów pola, jedna lub więcej tablic. W sekcji gramatycznej (tablice 33-36) zamiast tablic wykorzystane zostały pojedyncze obrazki. Każdy definiowany element planszy czy też pojedynczy obrazek opatrzony jest numerem. Numerowi temu odpowiada wyraz znajdujący się na sąsiedniej stronie. Na końcu słownika zamieszczony został indeks alfabetyczny wszystkich jednostek leksykalnych definiowanych przez słownik, wraz z informacją, na której tablicy (lub tablicach) dana jednostka została zilustrowana.

59,00 zł
43,07 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 15,93 zł

2 osoby kupiły
25
Przyczepa dwuosiowa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyczepa dwuosiowa
Siku
Dostępny4 szt.

Ruchoma przyczepa dwuosiowa w skali 1:72 wykonana z metalowych i plastikowych elementów na gumowych oponach umożliwiających swobodny przewóz przedmiotów po różnych powierzchniach. Hak przedni pozwala na przyczepienie modelu do pojazdów Siku. Wymiary przyczepy: 10,5 x 3,4 x 4,7cm Wymiary opakowania: 9,5 x 7,5 x 3,8 cm

18,00 zł
16,99 zł

Rabat 5,6%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
26
Wilczy dwór. Tom 1. Córka wiatrów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wilczy dwór. Tom 1. Córka wiatrów
Dostępny514 szt.

O przeszłości, która zmienia wszystko.Nowa seria autorki bestsellerowego "Anioła do wynajęcia". Życie Konstancji już raz legło w gruzach. Dzięki własnej sile i determinacji stanęła na nogach. Jest panią dużego majątku, ale trzyma się na uboczu, wiedzie spokojne, choć samotne życie. Jej powiernicą jest stara ochmistrzyni Pelasia. Kiedy po wielu latach do jej dworu przyjeżdża Jan, Konstancja jest przekonana, że stoi za tym coś więcej niż chęć spotkania się z dawną miłością. Z niezwykłą siłą wracają wspomnienia i uśpione uczucia: rozpacz po śmierci męża, powstanie listopadowe, rozstanie z najlepszą przyjaciółką. Wizyta Jana sprawia, że Konstancja zaczyna inaczej patrzeć na otaczający ją świat i ludzi, dostrzega sprawy, które dotąd umykały jej uwadze. A to dopiero początek zmian. Co musi się stać, by jej życie wróciło do dawnego rytmu? Pierwszy tom nowej serii "Wilczy dwór" Magdaleny Kordel to wciągająca opowieść o długo skrywanych tajemnicach, a także o sile więzi, magii wspomnień i meandrach uczuć. Dzięki niej przeniesiesz się do świata ponadczasowych emocji. Magdalena Kordel autorka bestsellera "Anioł do wynajęcia" oraz serii "Uroczysko" i "Malownicze". Jej powieści sprzedały się w blisko 200 000 egzemplarzy.

36,90 zł
28,41 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,49 zł

2 osoby kupiły
27
Złota kolekcja. Pamiętasz była jesień, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota kolekcja. Pamiętasz była jesień, CD
Sława Przybylska , EMI Music Polska
Dostępny300 szt.

Lista utworów: 1. Pamiętasz była jesień 2. Gdzie są kwiaty z tamtych l 3. Piosenka o okularnikach 4. siedzieliśmy na dachu 5. Nie kochać w taką noc 6. Mój kapitanie, już wieczór 7. Dziewczyna z Portofino 8. Malaguena 9. Galapagos 10. Tbiliso 11. Gorącą nocą 12. Jestem brzydka 13. Żyje się raz 14. Noc wie o wszystkim 15. To wszystko z nudów 16. Słodkie fiołki 17. Krakowska kwiaciarka 18. Przyjdziesz do mnie z ja 19. Spróbujmy jeszcze raz 20. Jak drogie są wspomnienia 21. Świętojański chleb 22. Na Francuskiej 23. O kraju mój

21,90 zł
20,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

2 osoby kupiły
28
Pakiet. Mafia Państwowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Mafia Państwowa
Dostępny21 szt.

Pakiet czterech książek: Pogorzelisko, Oficer, Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera, ABW. W ostatnich latach setki osób zginęły w tajemniczych i nigdy niewyjaśnionych okolicznościach. Nie wykryto ani jednego sprawcy żadnego z licznych spektakularnych morderstw. Nie wyjaśniono ani jednego przypadku z wielu głośnych samobójstw. Nie odzyskano ani jednej złotówki ze zdefraudowanych i wytransferowanych za granicę miliardów złotych. A gdy ktoś ma odwagę zapytać, na jakim etapie jest śledztwo, odpowiedź zawsze jest tak sama tajemnica państwowa. Bo w świecie, gdzie każdy walczy o przetrwanie, a nadzieja jest najgorszym z grzechów, łatwo wmówić, że są prawdy zbyt prawdziwe, by o nich opowiadać.

99,90 zł
71,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 27,97 zł

2 osoby kupiły
29
Lew afrykański L - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lew afrykański L
Dostępny154 szt.

To figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

26,60 zł
23,41 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,19 zł

2 osoby kupiły
30
Kostera gruzełkowata S - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostera gruzełkowata S
Dostępny143 szt.

To figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

14,70 zł
12,99 zł

Rabat 11,6%
oszczędzasz 1,71 zł

1 osoba kupiła
31
Wiatr od jezior - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiatr od jezior
Dostępny3 szt.

Rok 1922. Większość mieszkańców Zełwąg w pobliżu Mikołajek, tworzących niezwykle zżytą społeczność, staje się mormonami. Rok 1998. W podmrągowskich lasach ktoś podpala na kamieniach ofiarnych zabite zwierzęta. Anna Sołowiecka, dziennikarka „Głosu Mrągowa” chce dociec, kim jest sprawca i dlaczego to robi. Jednocześnie próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci swojej przyjaciółki, mimo iż policja przyjęła wersję samobójstwa. Ma przeczucie, że obie sprawy coś łączy. W mieście pojawia się czarnoskóry Bernard Mulunda Mayingo Bajohr. Spotkanie z nim prowadzi do odtworzenia przedwojennej historii Zełwąg. Fakty zaczynają się ze sobą splatać. Niespodziewanie jednak dziennikarska dociekliwość staje się śmiertelnie niebezpieczna.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

1 osoba kupiła
32
Złota Kolekcja. Bal u Posejdona, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota Kolekcja. Bal u Posejdona, CD
Anna German, Warner Music Polska
Dostępny201 szt.

Piosenkarka, kompozytorka, także aktorka. Absolwentka Wydziału Geologii Uniwersytetu Wrocławskiego. W czasie II wojny światowej przebywała w Dżambule (Kirgizja). W 1946 roku repatriowała do Polski. Mieszkała początkowo w Nowej Rudzie, później przeniosła się do Wrocławia. Zaczęła śpiewać w czasie studiów we wrocławskim teatrzyku Kalambur. W 1963 roku wystąpiła w Przeglądzie Piosenkarzy Amatorów w Olsztynie z piosenką „Ave Maria no morro” (wyróżnienie) i po raz pierwszy na MFP w Sopocie, gdzie zdobyła II nagrodę za piosenkę „Tak mi z tym źle”. W roku 1964, jako stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki, przebywała we Włoszech na kilkumiesięcznych studiach wokalnych. W 1964 roku zdobyła pięć nagród dla siebie i autorów piosenki za Tańczące Eurydyki: na KFPP w Opolu II nagrodę dla twórców i wyróżnienie za interpretację, a na MFP w Sopocie I nagrodę za dzieło w Dniu Polskim, III nagrodę za dzieło w Dniu Międzynarodowym i nagrodę specjalną za interpretację. Lista utworów: 1. Bal u Posejdona 2. Zakwitnę różą 3. Jesteś moja miłością 4. Tak mi z tym źle 5. Z wiatrem 6. Tańczące Eurydyki 7. Chcę być kochaną 8. Skrzydlaty koń 9. Człowieczy los 10. Uroczysko 11. Być może 12. Cztery karty 13. Być leśną jagodą 14. Gdzieś w moich snach 15. Księżyc i róże 16. Jeszcze długa noc 17. Ballada o niebie i ziemi 18. Greckie wino 19. Pomyśl o mnie 20. Wszystko w życiu ma swój kres 21. Ave Maria

29,99 zł
27,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,40 zł

1 osoba kupiła
33
Pick-up pomocy drogowej - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pick-up pomocy drogowej
Siku
Dostępny9 szt.

Wspaniały model samochodu Volkswagen Amarok. Model oznaczony jest logo największego niemieckiego automomobil klubu – ADAC, do którego zadań zalicza się między innymi, patrolowanie i kontrolowanie bezpieczeństwa na drogach. Model wiernie oddaje charakterystyczne cechy rzeczywistego pojazdu i będzie doskonałym prezentem dla dziecka lub ciekawym elementem kolekcji modelarza. Model w skali 1:55 Rozmiar opakowania: 7.8 x 9.7 x 3.6 cm

19,00 zł
17,99 zł

Rabat 5,3%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
34
Nosowska/Osiecka. Edycja specjalna, CD + DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nosowska/Osiecka. Edycja specjalna, CD + DVD
Katarzyna Nosowska, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Edycja specjalna. Do oryginalnej płyty dołączony jest krążek DVD zawierający doskonały, zabawny i świetnie zmontowany 43-minutowy film ukazujący prace nad albumem. Zdjęcia autorstwa Grzegorza Lipca (Skypiastowskie) zostały nakręcone w Warszawie, w studiu PR Programu III im. Agnieszki Osieckiej i we Wrocławiu w studiu Fonoplastykon, gdzie Katarzyna Nosowska nagrywała wokale. Film zawiera wiele rozmów, śmiesznych komentarzy, a wszystko jest okraszone muzyką. (Uwaga! Film zawiera niecenzuralne treści). Tracklista: 1. Uroda (Prolog) 2. Na Całych Jeziorach Ty 3. Nim Wstanie Dzień 4. Kokaina 5. Jeszcze Zima 6. Uroda 7. Kto Tam U Ciebie Jest? 8. Zielono Mi 9. Uciekaj Moje Serce 10. Jesień Na Saskiej 11. Na Kulawej Naszej Barce

28,90 zł
28,32 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,58 zł

1 osoba kupiła
35
Złota Kolekcja. W moim magicznym domu, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota Kolekcja. W moim magicznym domu, CD
Hanna Banaszak, Warner Music Polska
Dostępny103 szt.

Lista utworów: 1. W Moim Magicznym Domu 2. Jesienny Pan 3. Miasto Samotnych Serc 4. Ostatni Kadr 5. Szeptem 6. Ja Dla Pana Czasu Nie Mam 7. Panienka Z Temperamentem 8. Mam Ochotę Na Chwileczkę Zapomnienia 9. Apetyt Na Życie 10. Jak Pan Mógł 11. Tak Bym Chciała Kochać Już 12. Pogoda Ducha 13. Samba Bez Butów 14. Żegnaj Kotku 15. Pejzaż Bez Ciebie 16. Samba Na Jedną Nutę 17. Samba Przed Rozstaniem 18. Kiedy Księżyc Jest W Nowiu 19. Łagodnie Płynę W Twych Ramionach

29,99 zł
27,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,40 zł

1 osoba kupiła
36
Dinozaur Bazylozaur XL - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Bazylozaur XL
Collecta
Dostępny13 szt.

To figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

34,60 zł
30,45 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,15 zł

1 osoba kupiła
37
Wild Life. SLH14737. Papuga Ara - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH14737. Papuga Ara
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.15

Chcesz stworzyć w zaciszu swojego pokoju własne zoo? Teraz dzięki serii figurek Wild Life firmy Schleich jest to możliwe. Mali miłośnicy zwierząt mogą stworzyć własne ogrody zoologiczne, w których umieszczą okazy zwierząt z całego świata. Figurki wykonane są z najwyższą dbałością o szczegóły. Figurka papugi: – kod produktu: 14737, – wymiary: około 9.2 x 8.7 x 3.7 cm.

30,00 zł
27,90 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,10 zł

1 osoba kupiła
38
Palm-istry - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Palm-istry
Adam Palma, Polskie Radio
Dostępny22 szt.

Najnowszy album polskiego wirtuoza gitary akustycznej Adama Palmy to wspaniała mieszanka porywająco wykonanych kompozycji autorskich oraz aranżacji znanych hitów. Adam to jeden z nielicznych lub może nawet jedyny gitarzysta na świecie, który został zaproszony na scenę do wspólnych występów przez trzy największe żyjące legendy gitary akustycznej: Ala Di Meolę, Tommyego Emmanuela i Birélego Lagrena. Takie uznanie i przyjaźń ze strony wielkich mistrzów musiały zaowocować wspaniałą płytą solową. Adamowi udało się jednak coś więcej - zebrane doświadczenie przekształcił w swój własny język wypowiedzi artystycznej, który został zauważony przez magazyny gitarowe na całym świecie. "Palm-istry" to po angielsku czytanie z dłoni i właśnie w taką zainspirowaną swoimi wpływami muzycznymi, tajemniczą podróż zabiera nas Adam. Mamy tutaj funky fingerstyle ("Zdrowy Optymizm", "Rheged"), trybut dla Jimiego Hendrixa ("Hendrix Medley"), najnowsze fascynacje wynikające z przyjaźni z Alem Di Meolą ("Miłość i tęsknota", "Gondolier"), boom-chick jako konsekwencja lat współpracy z Tommym Emmanuelem ("Górnicy z Kentucky"), ukłon w stronę Django Reinhardta ("Nuages") oraz - a może przede wszystkim - dwa wspaniałe wykonania tematów z polskich seriali ("07 zgłoś się", "Stawka większa niż życie"). Koncert promujący płytę "Palm-istry" odbędzie się 5 czerwca 2017r w Studiu Koncertowym Polskiego Radia. Więcej o Adamie: www.adampalma.co.uk O płycie: "To płyta pełna świeżych pomysłów, nowych grooveów i błyskotliwej gry na gitarze. Musisz ją mieć!" - T.Emmanuel CGP "Adam [...] łączy niebywałą muzykalność z przyjemnością słuchania. To zaraźliwa kombinacja" - Guitar Techniques, UK "Ogrom umiejętności technicznych pozwolił mu połączyć różnorodne wpływy muzyczne w swój unikalny styl wypowiedzi artystycznej" -Fingerstyle Guitar Journal, USA "[...] Granie pełne uroku, znakomite kompozycje!" - Guitarist Presents Acoustic Magazine, UK "Piękna i optymistyczna płyta [...]" - TopGuitar, PL "Wirtuozeria, elegancja i wyrafinowana muzykalność" - Piotr Iwicki, Polskie Radio

35,00 zł
34,30 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,70 zł

1 osoba kupiła
39
Atlas samochodowy. Polska 1:500 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas samochodowy. Polska 1:500 000
Dostępny31 szt.

Atlas samochodowy Polski w skali 1:500 000 zawiera: - pełną i aktualną sieć autostrad, dróg ekspresowych, krajowych i wojewódzkich wraz z ich numeracją, - gęstą i aktualną sieć dróg niższych kategorii, - autostrady i inne drogi budowane i projektowane, - nazwy węzłów autostradowych, płatne odcinki autostrad, - stacje benzynowe przy autostradach, odległości drogowe w kilometrach, - ponad 14 tys. zaznaczonych miejscowości, - przejścia graniczne, promy samochodowe, międzynarodowe porty lotnicze, - parki narodowe, skorowidz miejscowości, - legendę w językach: polskim, angielskim i niemieckim. Ponadto atlas zawiera: - mapę Warszawy i okolic w skali 1:150 000, - mapę Okręgu Katowickiego w skali 1:300 000, - mapę tablic rejestracyjnych.

24,00 zł
17,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

2 osoby kupiły
40
Puzzle 4w1. Moje Pierwsze Puzzle. Auta - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Moje Pierwsze Puzzle. Auta
Clementoni, 3, 6, 9, 12
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

Ten wyjątkowy zestaw puzzli, przedstawia bohaterów bajki Disneya „Cars”. Żywe kolory i ciekawe kształty zachęcą maluchy do zabawy i skupią ich uwagę na dłużej. Układanie puzzli pomaga rozwijać zdolności manualne u dziecka, kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie. Jak szybko jesteś w stanie je złożyć? Sprawdź, patrząc na obrazek na pudełku. Puzzle są wykonane ze specjalnego, grubego kartonu, który przeznaczony jest dla małych dzieci. Materiał jest wysokiej jakości, odporny na zagięcia i niszczenie.

21,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
41
W lesie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W lesie
Dostępny22 szt.

W środku nocy na leśnym kempingu przy Ruppertshain wybucha pożar. W zgliszczach policja znajduje ludzkie szczątki. Zaraz potem dochodzi do morderstwa w hospicjum. Oliver von Bodenstein i Pia Sander muszą wrócić do sprawy sprzed czterdziestu lat, kiedy zaginął Artur, najlepszy przyjaciel Olivera. Policjant będzie musiał zmierzyć się z traumą z dzieciństwa i skonfrontować mieszkańców Ruppertshain z przysypaną sprawą sprzed lat. Tymczasem giną kolejne osoby. Czy nad wioską wisi klątwa?

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

1 osoba kupiła
42
Linijka szkolna, 30 cm, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linijka szkolna, 30 cm, mix wzorów
MILAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Świetna linijka szkolna giętka firmy Milan o długości 30.0 cm w dwóch wariantach kolorystycznych. Plastikowa elastyczna linijka, odporna na złamania w normalnych warunkach użytkowania. Podwójną krawędź świetnie sprawdza się w przypadku rysowania długopisem lub cienkopisem (nie rozmazuje). Linijka jest dokładna i wykonana z bardzo solidnych materiałów. Świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w szkole, szczególnie dedykowana dla uczniów, którzy mają problem z łamaniem zwykłych plastikowych linijek. Specyfikacja produktu: • długość miarki: 30.0 cm, • rodzaj materiału: elastyczny plastik, • podwójna krawędź, • całkowity wymiary linijki: 38.0 x 3.5 x 0.3 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

8,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
43
Złota Kolekcja. Jerzy Połomski. Sentymentalny świat, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota Kolekcja. Jerzy Połomski. Sentymentalny świat, CD
Jerzy Połomski, Warner Music Polska
Dostępny104 szt.

Lista utworów: 1. Jak to dziewczyna 2. Moja miła, moja cicha 3. Daj 4. Błękitna chusteczka 5. Czy moja? 6. Przyszłaś do mnie jak piosenka 7. Bo z dziewczynami 8. Co mówi wiatr 9. Wszystko dla Pań 10. Tylko ona jedna 11. Iść za marzeniem 12. Tak daleko nam do siebie 13. Sentymentalny świat 14. Kochaj mnie mniej 15. Zaprasza nas ten walc 16. Preludium deszczowe 17. Z Toba świat nie ma wad 18. Szeptem malowane 19. Kocha właśnie mnie 20. Moja młodość 21. Cała sala śpiewa z nami

29,99 zł
27,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,40 zł

1 osoba kupiła
44
Szybkie projektowanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szybkie projektowanie
Niedostępny
Brak

Zespoły projektowe borykają się z ciągłym niedostatkiem czasu. Napięte do granic możliwości terminy wymuszają na software developerach narzucenie morderczego tempa pracy. Takie podejście sprawia, że albo dostarczony produkt nie spełnia oczekiwań, albo nie udaje się dotrzymać terminu. Co gorsza, ciągła praca pod presją czasu powoduje chroniczne przemęczenie i problemy zdrowotne, nie wspominając już o braku sił i czasu na rozwój, który w branży IT ma kolosalne znaczenie. Książka ta jest praktycznym, zdroworozsądkowym poradnikiem metod projektowania. Opisane w tej książce strategie pracy pozwolą na usprawnienie procesu projektowego i przyśpieszenie go. Przedstawiono tu również takie zagadnienia, jak zarządzanie ryzykiem, podstawy projektowania aplikacji oraz planowanie cyklu życia projektu. Mimo że nie są bezpośrednio związane z metodami szybkiego projektowania, to jednak mają kluczowe znaczenie dla produktywności zespołu. Naturalnie, nie istnieje jedna magiczna metoda przydatna w każdych warunkach - w tej książce opisano i krytycznie przeanalizowano najprzydatniejsze rozwiązania z różnych branż tworzenia oprogramowania. Najważniejsze zagadnienia przedstawione w książce: - strategie szybkiego projektowania i sprawdzone rozwiązania - rozwiązania przyśpieszające realizację projektu, takie jak prototypowanie, języki szybkiego projektowania, ale i zasady motywowania zespołu oraz zasady wydajnej współpracy - najczęściej popełniane błędy, ich przyczyny i konsekwencje - oparte na rzeczywistych wydarzeniach studia przypadków - dobieranie właściwych metod do poszczególnych projektów Odzyskaj kontrolę nad swoim projektem i zrealizuj go w terminie!

99,00 zł
69,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 29,70 zł

45
Tajemnica lady Maggie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica lady Maggie
Niedostępny
Brak

?Emocjonujące romanse Grace Burrowes poruszają serce i zapadają głęboko w duszę?. ?ROMANTIC TIMES BOOK REVIEWS? Przeszłość lady Maggie Windham kryje tajemnicę... Piękna córka księcia strzegła jej starannie, teraz jednak jest szantażowana, a jej sekret w każdej chwili może wyjść na jaw. Maggie prosi o pomoc Benjamina Hazlita, przystojnego dżentelmena i przenikliwego detektywa. Jeśli Benjamin nie zdoła zdemaskować podłej intrygi, reputacja Maggie i przyszłość rodu Windhamów zostanie zniszczona na zawsze. Lecz sama Maggie intryguje Benjamina o wiele bardziej niż zagadka, którą zleciła mu rozwiązać. I wciąż nie wyjawia mu prawdy o sobie? GRACE BURROWES to autorka bestsellerów ?New York Timesa? i ?USA Today?, uhonorowana najbardziej prestiżowym wyróżnieniem gatunku: RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara). Ukończyła nauki polityczne, muzykologię i prawo. Porzuciła jednak praktykę prawniczą na rzecz pisania. Jej powieści są w czołówce list bestsellerów Amazonu (często na 1. miejscach) najlepszych romansów z epoki regencji. Nazywana jest mistrzynią zmysłowości.

39,80 zł
27,86 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

46
Wzorce projektowe. Rusz głową! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wzorce projektowe. Rusz głową!
Niedostępny
Brak

Otwórz swój umysł. Poznaj wszystko, co związane z wzorcami projektowymi, w sposób gwarantujący szybkie i skuteczne opanowanie zasad ich stosowania. Zapomnij o listingach liczących tysiące wierszy, długich i nużących opisach teoretycznych oraz rozbudowanych schematach zależności. Wzorce projektowe to gotowe opisy rozwiązań najczęstszych problemów napotykanych przy tworzeniu oprogramowania. Aby je prawidłowo stosować, należy poznać założenia, na podstawie których zostały stworzone, oraz nauczyć się implementować je we właściwy sposób. Naprzód, głowo! Nikt ci tego nie potrafił wytłumaczyć? Wydaje Ci się, że to problem nie na Twoją głowę? Nie potrzebujesz elektrowstrząsów, żeby pobudzić swój mózg do aktywnego działania. Tylko żadnych gwałtownych gestów! Usiądź wygodnie, otwórz książkę, dopiero teraz się zacznie. Na początek - rusz głową! Precz z nudnymi wykładami i zakuwaniem bez zrozumienia! Nauka to znacznie więcej niż tylko czytanie suchego tekstu. Twój mózg jest niczym głodny rekin, cały czas prący naprzód w poszukiwaniu nowej, apetycznej przekąski. Jak karmimy Twój wygłodniały umysł? Używamy rysunków, bo obraz wart jest 1024 słów. Stosujemy powtórzenia, by zakodować na stałe dane w Twojej chłonnej głowie. Oddziałujemy na emocje, jesteśmy nieprzewidywalni, zaskakujący i zabawni. Stawiamy przed Tobą wyzwania i zadajemy pytania, które angażują Cię w proces studiowania przedstawianych zagadnień. Cały czas pobudzamy Twój umysł do aktywnego działania, zmuszamy go do posłuszeństwa... a za ciężką pracę nagrodzimy go smakowitym ciasteczkiem w postaci wiedzy - wisienka gratis! Rozkmiń to sam! - Cele stosowania wzorców projektowych - Założenia, na których opierają się wzorce projektowe - Najważniejsze i najczęściej wykorzystywane wzorce projektowe - Przechowywanie i prezentacja danych - Mechanizm RMI - Wzorzec MVC - Implementacja wzorców projektowych w aplikacjach Przekonaj się, że nowoczesne metody nauczania mogą zmienić również sposób poznawania nowoczesnych technik programistycznych.

89,00 zł
62,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

47
Język SQL. Przyjazny podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język SQL. Przyjazny podręcznik
Niedostępny
Brak

Najlepsze relacyjne bazy danych, takie jak Oracle czy MS SQL Server, są nierozłącznie związane z językiem SQL. Język ten stworzono po to, aby budować i użytkować bazy przechowujące ogromne ilości danych. Bez wątpienia SQL jest dość złożony, obejmuje wiele elementów i funkcji, jednak jego znajomość jest niezwykle ważna dla każdego, kto zajmuje się bazami danych, tworzy je czy nimi administruje. Również te osoby, które korzystają z narzędzi do raportowania w bazach danych, powinny przynajmniej dobrze zrozumieć podstawy tego języka. Niniejsza książka jest kolejnym wydaniem popularnego podręcznika, dzięki któremu zrozumiesz SQL, jego składnię i najważniejsze aspekty wykorzystywania. Poszczególne tematy zorganizowano w intuicyjny sposób, przedstawiając je w logicznej kolejności. Przykłady zastosowania języka dobrano tak, aby za pomocą małej próbki kodu umożliwić zrozumienie danej instrukcji SQL. W tym wydaniu zaktualizowano informacje o składni SQL stosowanej w Microsoft SQL Server 2016, MySQL 5.7 i Oracle 12c. Uzupełniono zagadnienia dotyczące logiki warunkowej, a także przedstawiono kilka nowych tematów, takich jak wspólne wyrażenia tablicowe czy wstawianie komentarzy do zapytań. Najważniejsze zagadnienia ujęte w książce: - podstawowe informacje o relacyjnych bazach danych, - składnia instrukcji SELECT i jej możliwości, - agregacje danych i sum częściowych, - stosowanie złączeń, podzapytań, widoków i logiki zbiorów, - procedury składowane, aktualizacja danych i utrzymanie bazy, - projektowanie baz danych i sposoby prezentacji danych. Poznaj SQL, a zrozumiesz bazy danych!

47,00 zł
32,90 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,10 zł

48
Large-Scale Scrum. Zwinne zarządzanie dużym projektem z LESS - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Large-Scale Scrum. Zwinne zarządzanie dużym projektem z LESS
Niedostępny
Brak

Large-Scale Scrum. Zwinne zarządzanie dużym projekte Scrum stoi w opozycji do tradycyjnych, hierarchicznych sposobów zarządzania procesami rozwoju oprogramowania. Pozwala na uzyskanie elastyczności i szybkości działania, dzięki czemu możliwe jest zaspokojenie coraz bardziej złożonych wymagań klientów. Metody zwinne doskonale sprawdzają się również w większej skali. Large-Scale Scrum, czyli LeSS, umożliwia pomyślne zarządzanie olbrzymimi międzynarodowymi projektami o dużej złożoności technicznej dzięki prostocie, skupieniu się na najistotniejszych aspektach zagadnień, a przede wszystkim dzięki ciągłemu zwracaniu uwagi na doskonałość techniczną. Niniejsza książka jest przeznaczona dla każdego, kto chce poznać praktyczne aspekty wdrażania LeSS w procesach rozwijania oprogramowania. Jest szczególnie wartościowa dla osób zarządzających dużymi, skomplikowanymi projektami. Poza wyjaśnieniem koncepcji i zasad Scruma przedstawiono tu wnioski płynące z wielu lat doświadczeń wdrażania LeSS w przeróżnych organizacjach. Pokazano, jak można zapewnić, że dostarczony produkt będzie wyższej jakości, będzie prezentował wartości szczególnie cenne dla klienta, zespół będzie pracował wydajniej, elastyczniej i w o wiele prostszy sposób, a poszczególne cele będą osiągane przy znacznie mniejszej formalizacji! Najważniejsze zagadnienia: - podstawowe pojęcia LeSS, obowiązujące reguły i zasady - techniki skalowania procesów zwinnych - zarządzanie pracą zespołów stosujących Scrum - stosowanie frameworka LeSS Huge - zasady pracy Mistrza Młyna - sprinty LeSS

59,00 zł
41,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

49
Pijany martwym Gruzinem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pijany martwym Gruzinem
Niedostępny
Brak

Witold Gapik napisał książkę niezwykłą, pełną pasji i niezwykłych emocji. Mistrzowsko przedstawił ludzi i miejsca położone wokół Kaukazu i w Azji Środkowej – dawne republiki Związku Radzieckiego na pograniczu Rosji, Chin, Pakistanu, Afganistanu i Iranu. Zanurzył się w klimat codziennego życia, kultury, historii i tradycji ludów mieszkających na terenach fascynujących, ale i bardzo trudnych. Przedstawione historie są momentami tak niewiarygodne i dramatyczne, że zastanawiamy się, czy rzeczywiście mogły mieć miejsce. Książka ta, z pogranicza reportażu, powieści łotrzykowskiej i opowieści z dalekich krajów, wciąga tak bardzo, że nie daje nam choćby na chwilę oderwać się od niej. Lilianna Łungina, wybitna rosyjska tłumaczka, powiedziała kiedyś: „Życie nauczyło mnie, że odwaga intelektualna przychodzi o wiele trudniej niż fizyczna, niż przezwyciężenie strachu o własną skórę. Łatwiej jest ryzykować życie niż przyznać się przed sobą, że droga, którą się szło, była błędna.” Witold Gapik wyznaje tę samą zasadę, i to z doskonałym skutkiem dla Czytelnika.

39,90 zł
27,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

50
House of Cards i filozofia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
House of Cards i filozofia
Niedostępny
Brak

Czy demokracja jest przereklamowana? Według Franka Underwooda- tak. Dlaczego? Bohater House of Cards zaprasza nas za kulisy politycznej walki o najważniejsze stanowiska w państwie. Droga do Gabinetu Owalnego wybrukowana jest hipokryzją, a dotrzeć do niego może każdy, kto będzie wystarczająco przebiegły i bezwzględny. Chociaż wizja takiego świata może wzbudzać w nas trwogę, kultowy serial przyciągnął przed ekrany miliony widzów na całym świecie. House of Cards unaocznia nasze największe obawy związane z polityką, a sam Frank staje się Machiavellim naszych czasów. Wraz ze swoimi sojusznikami prezentuje widzom mroczne intrygi i chwyty manipulacyjne stosowane na najwyższych szczeblach władzy państwowej. Filozofia życiowa Franka Underwooda oparta jest na dziełach największych: Platona, Arystotelesa, Nietzschego, Hobbesa czy Marksa. Autorzy w pisanych lekkim piórem esejach analizują postawy oraz przekonania Franka, odwołując się do zaskakująco aktualnych klasycznych dzieł filozoficznych. Zadają pytania o etykę, prawdę, sprawiedliwość i władzę. Książka ta pozwoli Ci nie tylko zrozumieć postępowanie bohatera House of Cards, ale i współczesną politykę. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego Frank zwraca się bezpośrednio do widza, czy w dzisiejszym świecie możliwa jest uczciwa polityka, i dlaczego władza tak przyciąga, to właśnie tu znajdziesz odpowiedzi. Zapnij pasy. Wyruszamy w podróż w głąb umysłów ludzi najbardziej przewrotnych polityków. Ci, którzy dążą na szczyt, nie mogą liczyć na litość. Jest tylko jedna zasada, polujesz albo Ciebie upolują.

39,90 zł
27,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

Wróć do góry