hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.05.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 14 maja 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Explore Mały Archeolog - Dinozaury, na drugim Koperta na zamek A5 PP-P54. PENMATE (Penmate). Kolejny produkt to Teczka ofertowa, czarna (Grand) oraz Dzieci z Fatimy. Kolorowanka z naklejkami (praca zbiorowa).
1
Explore Mały Archeolog - Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Explore Mały Archeolog - Dinozaury
Dostępny
37 szt.

Linia produktów Explore. Pozwól dziecku zamienić się w archeologa aby wykopało kości dinozaurów. Świetny sposób na wprowadzenie dzieci w świat dinozaurów i archeologii. Do wyboru 3 zestawy, wybierane losowo. Wyprodukowano w Holandii.

50,00 zł
41,50 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,50 zł

1 osoba kupiła
2
Koperta na zamek A5 PP-P54. PENMATE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta na zamek A5 PP-P54. PENMATE
Penmate
Dostępny
26 szt.

Koperta na zamek bezbarwna wykonana z kolorowego polipropylenu Zamykana na bezbarwny zamek strunowy. Wymiary: 25.0×17.8 cm.

3,99 zł
1 osoba kupiła
3
Teczka ofertowa, czarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka ofertowa, czarna
Grand
Dostępny
10 szt.

Materiał: polipropylen, wewnętrzne, przezroczyste kieszenie A4, zewnętrzna etykieta opisowa Ilość kieszeni, 30 koszulek.

14,99 zł
1 osoba kupiła
4
Dzieci z Fatimy. Kolorowanka z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci z Fatimy. Kolorowanka z naklejkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.27

100 lat temu trójka portugalskich pastuszków: Łucja, Hiacynta i Franciszek zobaczyła na własne oczy Maryję i wysłuchała Jej przesłania. Matka Boża wybrała na swoich pomocników dzieci. Niechaj i współczesne dzieci mają okazję do poznania próśb Maryi o modlitwę różańcową za grzesznych ludzi. Modlitwa dziecka ma wszak wielką moc co podkreślał zawsze Jan Paweł II wielki czciciel Matki Bożej Fatimskiej. Książeczka z serii kolorowanek z naklejkami jest gwarancją wspaniałej zabawy dla dzieci, a także uczy i rozwija.

9,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

5
Fatima. Historia dzieci, które widziały Matkę Bożą + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fatima. Historia dzieci, które widziały Matkę Bożą + DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.13

Pierwszy polski komiks i videobook o Fatimie dla dzieci!Troje portugalskich pastuszków: Łucja, Hiacynta i Franciszek stało się świadkami objawień Matki Bożej w Fatimie. Maryja wybrała ich, aby przekazać światu swoje orędzie, zachęcić do odmawiania różańca i powierzania się Jej Niepokalanemu Sercu. Komiks Fatima to intrygujące i łatwe w odbiorze zaproszenie do poznania i przeżycia wydarzeń sprzed stu lat.Czego Pani sobie ode mnie życzy? pytała Łucja Maryję. Poznaj odpowiedź, którą dziś Matka Boża kieruje także do ciebieWspaniałym dodatkiem do komiksu jest DVD z filmem opowiadającym historię, która zdarzyła się w Fatimie 150 lat temu. Oprócz filmu animowanego jest także zamieszczony videobook na bazie komiksu.Czas trwania DVD: 27 min

30,00 zł
27,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

6
Rozumienie sytuacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozumienie sytuacji
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.10

Zestaw "Rozumienie sytuacji" składa się z 19 obrazków, które mają na celu stymulację konkretnego myślenia sytuacyjnego. Ilustracje przedstawiają sceny, w których dziecko się kiedyś znalazło albo miało możliwość ich zaobserwowania, jak np. dokarmianie ptaków. Mają one ścisły związek z doświadczeniem, do którego dziecko musi się odnieść, żeby rozwiązać zadanie, np. dziecko, które było na spacerze podczas deszczu, będzie wiedziało, że dziewczynce na ilustracji brakuje parasola.Przedstawione sytuacje, zróżnicowane tematycznie, uczą odczytywania oraz wykorzystywania informacji z kontekstu oraz pobudzają do samodzielnego formułowania wniosków.

39,00 zł
Powiadomienie
7
Biblia. Miniopowieści. Noe, Daniel, Zacheusz... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia. Miniopowieści. Noe, Daniel, Zacheusz...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.28

Rozkładana książeczka dla najmłodszych w której każda z historii obrazowana jest pięknymi, przestrzennymi ilustracjami z ruchomymi elementami.

20,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,1%
oszczędzasz 1,01 zł

8
Pytania codzienne na cały rok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pytania codzienne na cały rok
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.11

Pod całą tkaniną codziennego życia, tkwi ukryte życie Boże. Czy umiemy spojrzeć na codzienność nie tylko z zewnątrz, ale i od wewnątrz? Krótkie pytania ks. Jana Twardowskiego na każdy dzień roku motywują do głębokich przemyśleń. Wzbudzają refleksje i motywują do pracy nad sobą.Wybór i opracowanie: Aleksandra Iwanowska

26,00 zł
23,40 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,60 zł

9
Immunitet. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Immunitet. Audiobook
Remigiusz Mróz, StoryBox
Dostępny
19 szt.

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu. Spisek na szczytach władzy? Polityczna zemsta? A może sędzia jest winny? Oskarżony zwraca się o pomoc do znajomej ze studiów, Joanny Chyłki. Nie wie, że prawniczka, która niegdyś brylowała w salach sądowych, teraz zmaga się z chorobą alkoholową i upiorami z czasów młodości. Razem zaczynają odkrywać tropy prowadzące do miejsc, gdzie zasady prawa nie sięgają.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

10
Biblia. Miniopowieści. Zagubiona owieczka, Dawid, Jonasz... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia. Miniopowieści. Zagubiona owieczka, Dawid, Jonasz...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.28

Rozkładana książeczka dla najmłodszych w której każda z historii obrazowana jest pięknymi, przestrzennymi ilustracjami z ruchomymi elementami.Dzięki książeczce "Biblia. Miniopowieści. Zagubiona owieczka, Dawid, Jonasz...", dziecko pozna sześć znanych historii biblijnych:1. Księżniczka i niemowlę2. Dawid i olbrzym3. Jonasz i wielka ryba4. Narodziny Dzieci tka Jezus5. Zagubiona owieczka6. Jezus ucisza burzę

20,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,1%
oszczędzasz 1,01 zł

11
Dr. Hackenbush - Greatest Hits - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dr. Hackenbush - Greatest Hits
Soliton
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.21

Jest to nowe wydanie zbioru radiowych nagrań Dr. Hackenbusha z 1995. Album zawiera 15 zróżnicowanych kompozycji od mocnego rocka i punk-rocka do nastrojowych ballad.Zespół Dr. Hackenbush otacza aura legendy i tajemniczości związana z niezwykle żywiołowymi koncertami, w tym własnymi interpretacjami, pastiszami znanych przebojów rockowych.Lista utworów:1. Ty i Ja Mały Sekret Nasz2. Chłopcy Myśliwi3. Mój Pociąg Ostatni4. Jeszcze Wiele Razy, Jeszcze Raz5. Starą Drogą6. Czas Zmazać Z Siebie Stary Brud7. Podaruj Mi Coś8. Telewizja Bawi Nas9. Dzień Za Dniem Obok Nas10. Jesteś Gościem11. Słowa Gorzkie Jak Łzy12. Jeśli Jest Taki Dzień13. Czy Ty Się Ze Mną Bawisz14. Długie Szare Dni15. Jestem Leniwy

38,00 zł
36,10 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,90 zł

12
Anielski Patrol. Tom 3. Ocalić miłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anielski Patrol. Tom 3. Ocalić miłość
Dostępny
20 szt.

Usiądź wygodnie, przygotuj chusteczki na otarcie łez. Czas na wzruszenie, czas na dreszczyk emocji. Czas na kolejny bestseller Kare Kingsbury Mary Catherine wyjeżdża do Ugandy, aby pracować w tamtejszym sierocińcu, chociaż lekarze ostrzegali ją, że powinna zdecydować się na przeszczep serca. Jednak dni, które jej pozostały, Mary Catherine postanowiła poświęcić opiece nad dziećmi, tym bardziej że sama nigdy nie zostanie mamą. Martwiło ją tylko jedno. A tym zmartwieniem było uczucie, jakim darzyła pierwszoligowego bejsbolistę, Marcusa Dillingera – mężczyznę, w którym nie powinna była się zakochać. Przez cały ten czas Marcus czuje w głębi duszy, że z Mary Catherine dzieje się coś niedobrego. Po miesiącach milczenia z jej strony dociera do niego wiadomość wysłana w tajemniczych okolicznościach. Marcus wyrusza w podróż, która stanie się walką z czasem o życie ukochanej kobiety. Kiedy Tyler Ames i Sami Dawson otrzymują te wstrząsające wieści, przygotowują się właśnie do ślubu. Wszystkie ich plany w jednym momencie ulegną zmianie. Czy Marcus Dillinger zdąży? Czy wygra walkę z czasem o wielką miłość? Czy Sami i Tyler dowiedzą się kiedykolwiek, w jak złym stanie było serce ich przyjaciółki? Co stało się z uczuciem Mary Catherine?

35,00 zł
31,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

13
Z okazji imienin. Perełka 276 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z okazji imienin. Perełka 276
Dostępny
17 szt.

"Najmniejsza książeczka nasuwająca piękne myśli i szlachetne uczucia, więcej jest warta od wszystkich zakurzonych ksiąg mądrości i traktatów naukowych." (Anatol France).Ta mała książeczka stanie się wspaniałym prezentem z okazji imienin. Zwiera stosowne życzenia i piękne, budujące cytaty.

4,99 zł
14
Tęsknię za Tobą. Perełka 271 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tęsknię za Tobą. Perełka 271
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

"Świadomość, że gdzieś jest ktoś, kto mimo dzielącej odległości lub niewyrażonych myśli wyczuwa twą obecność, przemienia tę ziemię w raj". (Johann Wolfgang Goethe)Ta książeczka, za pomocą pięknych cytatów, pomoże wyrazić twoją tęsknotę za bliską osobą. Przekaże jej jak wiele ona dla ciebie znaczy i jak bardzo ci jest bliska.

4,99 zł
Powiadomienie
15
Jazz Baba Riba, czyli obrazki z bitleczasów z rysunkami Andrzeja Mleczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jazz Baba Riba, czyli obrazki z bitleczasów z rysunkami Andrzeja Mlecz...
Dostępny
7 szt.

Książka jest upoetyzowanym fotograficznym zapisem stanów duchowych nastolatków żyjących na przełomie lat 60. i 70. Mały realizm miesza się tutaj z marzeniami o wolnym świecie, wypełnionym muzyką rockową, seksem, wielkim szmalem, zachodnią cywilizacją. Buty beatlesówki, adaptery Bambino, pocztówkowe płyty, wina patykiem pisane (bełty, bałagany, alpagi), włoskie ortaliony, kurtki szwedki, klej Butapren oraz Tri (służące do wąchania) i gitarowe wzmacniacze to nieodłączny element scenografii tych gomułowskich, biednych czasów naznaczonych jednakowoż pokoleniową charyzmą.

20,20 zł
14,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,21 zł

16
Chwalimy Panią Świata. Rozważania na Nabożeństwa Majowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chwalimy Panią Świata. Rozważania na Nabożeństwa Majowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.08

Zamieszczone w tej książce rozważania maryjne napisane zostały z myślą, by były wykorzystane przede wszystkim podczas nabożeństw majowych. Są ściśle związane z uroczystościami, świętami i wspomnieniami maryjnymi. Głęboko wierzę, że przydadzą się one kapłanom, ale również wiernym, którzy chcieliby poszczególne tajemnice dotyczące Najświętszej Marii Panny rozważać w zaciszu domowym, nie tylko w maju, ale w ciągu całego roku. Jeśli ta propozycja książkowa pomoże komuś zbliżyć się do Boga i Matki Najświętszej, będę ogromnie szczęśliwy, a cel publikacji zostanie osiągnięty. (autor)

25,50 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,5%
oszczędzasz 6,51 zł

17
Negocjacje. Język komunikowania w relacjach biznesowych i społecznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Negocjacje. Język komunikowania w relacjach biznesowych i społecznych
Dostępny
5 szt.

"Negocjacje. Język komunikowania w relacjach biznesowych i społecznych" pokazują, jakimi narzędziami możemy posługiwać się przy rozwiązywaniu sporów. Przedstawiają trzy modele negocjowania - argumentacyjny, topiczno-retoryczny i ekonomiczny.

65,00 zł
46,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,20 zł

18
Torebka prezentowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka prezentowa
incood.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.19

Papierowa torebka prezentowa z nadrukiem żyrafy. Idealna na prezent dla dziecka. Wymiary 25x31cm.

4,20 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

19
Teczka ofertowa 40 koszulek czarna GRAND - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka ofertowa 40 koszulek czarna GRAND
Dostępny
16 szt.

Materiał: polipropylen, wewnętrzne, przezroczyste kieszenie A4, zewnętrzna etykieta opisowa Ilość kieszeni, 40 koszulek.

22,90 zł
19,99 zł

Rabat 12,7%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
20
Teczka ofertowa, niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka ofertowa, niebieska
Grand
Dostępny
14 szt.

Materiał: polipropylen, wewnętrzne, przezroczyste kieszenie A4, zewnętrzna etykieta opisowa Ilość kieszeni, 40 koszulek.

17,99 zł
21
Teczka ofertowa, czarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka ofertowa, czarna
Grand
Dostępny
27 szt.

Materiał: polipropylen, wewnętrzne, przezroczyste kieszenie A4, zewnętrzna etykieta opisowa Ilość kieszeni, 20 koszulek.

12,99 zł
22
Teczka ofertowa, czerwona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka ofertowa, czerwona
Grand
Dostępny
11 szt.

Materiał: polipropylen, wewnętrzne, przezroczyste kieszenie A4, zewnętrzna etykieta opisowa Ilość kieszeni, 40 koszulek.

17,99 zł
Wróć do góry