hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2017.05.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 5 maja 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Samotność w sieci (Janusz L. Wiśniewski), na drugim Gdzie jest Nemo?, DVD (Andrew Stanton). Kolejny produkt to Plastelina prostokątna XXL, 12 kolorów (Astra) oraz Toy Story, DVD (John Lasseter).
1
Samotność w sieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samotność w sieci
Dostępny
33 szt.

Książka, która stała się fenomenem. Najbardziej poruszająca powieść o miłości. Przypadkowe spotkanie w wirtualnej rzeczywistości staje się początkiem wszystkiego. Ona i on – oboje dźwigają bagaż przeszłości, złych decyzji, zmęczenia życiem. I nagle uświadamiają sobie, że wcale nie musi tak być. Wymiana maili i długie rozmowy są jak przebudzenie. Odkrywają siebie nawzajem, a im głębiej się poznają, tym bardziej czują, jak podobne są ich uczucia. Internetowa przestrzeń, która ich dzieli, daje im poczucie bezpieczeństwa. Mogą odkryć prawdę o sobie. Jej nieudane małżeństwo, jego samotność, ich wspólna potrzeba bliskości. Ale miłości nie wystarczą tylko słowa. Czy można bezkarnie połączyć dwie dusze i dwa ciała także w rzeczywistości? Dla jednych ta książka stała się kultowa, dla innych kultowe stało się jej krytykowanie, dla jeszcze innych stała się duchowym przewodnikiem. Dyskutowano o niej na seminariach polonistów na uniwersytetach, pisano o niej prace maturalne, odwoływano z jej powodu śluby, nakręcono film na jej podstawie, uczono się z niej genetyki, sprawdzano czy Einsteinowi naprawdę wykradziono mózg po śmierci. I pisano mi o tym. Ponad 8 500 kobiet i mężczyzn z całego świata zechciało podarować mi swój czas i napisać do mnie o tym, dlaczego ta książka jest dla nich ważna, dlaczego nią gardzą, dlaczego czytają ją piąty raz lub dlaczego przy niej płaczą, śmieją się, upijają się lub są podnieceni.Janusz Leon Wiśniewski JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI - z wykształcenia jest rybakiem dalekomorskim, magistrem fizyki, doktorem informatyki, doktorem habilitowanym chemii. Jest również jednym z najpopularniejszych współczesnych pisarzy polskich. Jego debiutancka powieść "S@motność w Sieci" stała się bestsellerem w Polsce i w Rosji, a także została sfilmowana. Jego książki przetłumaczono na 18 języków, m.in. chiński i wietnamski. W swoim dorobku ma powieści "Bikini", "Na fejsie z moim synem", "Miłość oraz inne dysonanse", "Grand" , zbiory opowiadań "Łóżko", "Kulminacje", zbiory felietonów oraz bajkę dla dzieci.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

3 osoby kupiły
2
Gdzie jest Nemo?, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdzie jest Nemo?, DVD
Andrew Stanton, 2003
Dostępny
300 szt.

Laureat Oscara za Najlepszy długometrażowy film animowany! Obejrzyj „Gdzie jest Nemo?” – kolejne arcydzieło nagrodzonych Oscarem twórców takich kinowych hitów jak „Toy Story” oraz „Potwory i Spółka”. Zapierające dech w piersiach, interaktywne materiały dodatkowe oraz najwyższej jakości cyfrowy obraz i dźwięk zaleją cię falą niezapomnianych wrażeń i przeniosą z salonu prosto w podmorskie głębiny! Kiedy mały błazenek imieniem Nemo zostaje porwany przez nurka, jego nadopiekuńczy ojciec Marlin wraz z przyjaciółką Dory natychmiast ruszają mu na ratunek. W trakcie pełnej niebezpieczeństw podróży spotkają mnóstwo niezwykłych postaci...

29,90 zł
28,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

3 osoby kupiły
3
Plastelina prostokątna XXL, 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina prostokątna XXL, 12 kolorów
Astra
Dostępny
29 szt.

Plastelina jest przeznaczona dla dzieci do zabawy i nauki modelowania w szkołach i przedszkolach, jak również w pracowniach plastycznych. Delikatna w dotyku i łatwa w modelowaniu plastelina ASTRA nie klei się do rąk oraz nadaje się do wielokrotnego użytku. Produkowana jest z zastosowaniem doskonałych, bezpiecznych składników. Nadaje się do wykonywania wielu prac, m.in. modeli małych i dużych, odciskania wzorów, wykrawania foremkami, tworzenia obrazów poprzez rozcieranie palcami, a także do ćwiczeń terapeutycznych. W opakowaniu 12 kolorów

12,10 zł
11,99 zł

Rabat 0,9%
oszczędzasz 0,11 zł

2 osoby kupiły
4
Toy Story, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toy Story, DVD
John Lasseter, 1995
Dostępny
301 szt.

Jeszcze zanim powstały filmy „Gdzie jest Nemo?”, „Potwory i spółka” oraz „Auta”, pomysłowi filmowcy z Disney/Pixar święcili triumfy za sprawą jedynej w swoim rodzaju opowieści o świecie zabawek „Toy Story”. Zobacz jak zabawki ożywają pod nieobecność ludzi i żyją własnym życiem, pełnym niespodzianek i przygód. „Toy Story” to prawdziwa klasyka gatunku, który powinien znaleźć się w każdej kolekcji filmów animowanych!

29,90 zł
28,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

2 osoby kupiły
5
Elementy nowoczesnej architektury. Pojmowanie współczesnych budynków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementy nowoczesnej architektury. Pojmowanie współczesnych budynków
Dostępny
9 szt.

Ta niezwykle ciekawa publikacja przedstawia rzuty i przekroje 50 budowli z całego świata projektowanych od roku 1950 po chwilę obecną. Pokazane są najważniejsze elementy i detale decydujące o znaczeniu tych budynków. Analizowane jest miejsce budowy każdego obiektu, jego otoczenie, naturalne światło, rozmiary, przeznaczenie, sposób użytkowania, rozmieszczenie okien i zdobienia oraz działanie budynku jako spójnej całości. Książka stanowi niezbędne źródło odniesień i inspiracji dla następnych pokoleń. Przeznaczona jest dla architektów, studentów architektury i wszystkich, którzy interesują się nowoczesną architekturą i cenią wspaniałe budowle.

89,00 zł
65,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 23,14 zł

3 osoby kupiły
6
Biblia z suwakiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia z suwakiem
Dostępny
9 szt.

Pełny tekst Pisma Świętego w najnowszym tłumaczeniu z języków oryginalnych (tzw. Biblia Paulistów) w małym, poręcznym formacie, dzięki czemu możesz zabrać je ze sobą w drogę. Oprawa czarna ze skóry naturalnej. Wydanie zawiera: - przejrzysty układ, dwukolorowy druk, na marginesach oznaczenia poszczególnych ksiąg ułatwiające wyszukiwanie tekstu, przypisy na końcu każdej księgi ułatwiające zrozumienie trudniejszych pojęć, - dwa kolorowe dodatki z wprowadzeniem w lekturę Biblii i atlasem biblijnym, - wskazówki, jak czytać i modlić się słowem Bożym, - plan lektury Biblii w 365 dni, pozwalający na zaplanowanie przeczytania Pisma Świętego w ciągu roku. Uczyń Pismo Święte przewodnikiem po Twoich życiowych ścieżkach! Biblia zawiera 1400 stron i dodatkowo 64 strony kolorowych wkładek.

199,95 zł
179,96 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,99 zł

2 osoby kupiły
7
Belfer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Belfer
Dostępny
9 szt.

Bolesna. Porywająca. Makabryczna Myślisz, że wiesz, komu ufasz? Myślisz, że potrafisz odróżnić dobro od zła? Mylisz się… Ciało dyrektora ekskluzywnej szkoły w Devon zostaje znalezione powieszone w auli. Kilka godzin wcześniej nauczyciel otrzymał paczkę i jedynie on potrafił zrozumieć milczące przesłanie, jakie z sobą niosła. Brzmiało ono: koniec. Gdy Exeter nęka fala przerażających morderstw, detektywi Imogen Grey i Adrian Miles muszą rozwiązać tę zagadkę, aby znowu zapewnić miastu bezpieczeństwo. Kiedy jednak zagłębiają się w pajęczynę korupcji, kłamstwa i wymuszenia, z każdym krokiem zbliżają się do ponurych tajemnic w samym sercu ich społeczności. A kiedy poznają motywy zabójcy, czy rzeczywiście będą chcieli go powstrzymać? „Skomplikowana fabuła, która nie pozwala odetchnąć czytelnikowi. Olśniewająca książka, którą czyta się jednym tchem, jednak nie należy zaglądać do niej przed snem, jeżeli macie słabe nerwy!” – „The Sun”

37,91 zł
29,95 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,96 zł

1 osoba kupiła
8
Poznawanie pacjenta w psychoterapii ericksonowskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznawanie pacjenta w psychoterapii ericksonowskiej
Dostępny
2 szt.

Pierwsze polskie syntetyczne i wielowymiarowe ujęcie psychoterapii ericksonowskiej. Krzysztof Klajs, doświadczony psychoterapeuta, w przejrzysty sposób prowadzi czytelnika poprzez istotne aspekty diagnozy w podejściu ericksonowskim, której podstawowym celem jest znalezienie indywidualnej ścieżki powrotu do zdrowia bądź odzyskanie przez pacjenta wewnętrznej równowagi. Co czyni tę książkę wyjątkową na rynku polskim: * Zawiera liczne przykłady z sesji terapeutycznych i historie pacjentów opatrzone komentarzami i refleksjami autora. * Odsłania sposób myślenia terapeuty w nurcie ericksonowskim – na czym się koncentruje i jakie znaczenia nadaje temu, co widzi, słyszy i czuje. * Przedstawia w sposób zwięzły metody pracy z pacjentem m.in. wykorzystanie zjawisk transowych, rozpoznawaniem systemów rodzinnych, rozwijanie hipotez diagnostycznych. * Zwraca uwagę, że nie tylko pacjent, ale i terapeuta jest indywidualnością, z właściwą sobie niepowtarzalną wrażliwością diagnostyczną; pomocą w rozwijaniu tej wrażliwości może być niniejsza książka. Krzysztof Klajs „jest po stronie pacjenta”: nie klasyfikuje go, nie zamyka w suchych diagnozach, lecz dąży do zrozumienia jego przeżyć oraz do znalezienia dróg pomocy. W tym podejściu zmiana nie jest osiągana poprzez tropienie deficytów i urazów, lecz – już od pierwszego spotkania z pacjentem – poprzez docieranie do zasobów. Perspektywa indywidualna przeplata się tutaj z perspektywą systemową. Książka jest napisana przez doświadczonego i wnikliwego praktyka, a liczne przykłady czynią podróż w świat psychoterapii przygodą wręcz fascynującą tak dla początkujących, jak i dla doświadczonych terapeutów.prof. Bogdan de Barbaro

49,00 zł
38,71 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,29 zł

2 osoby kupiły
9
Auta. Odcinki specjalne. Złomka bujdy na resorach, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auta. Odcinki specjalne. Złomka bujdy na resorach, DVD
John Lasseter, Rob Gibbs, Victor Navone, 2008
Dostępny
201 szt.

Wybierz się w szaloną podróż, oglądając „Złomka bujdy na resorach” – wybuchową kolekcję odcinków specjalnych Aut ze Złomkiem, uwielbianym i dowcipnym holownikiem z Chłodnicy Górskiej w roli głównej. Mistrzowie animacji ze studia Pixar przygotowali dla ciebie zestaw dziewięciu zabawnych opowieści, dzięki którym weźmiesz udział w walkach byków, wyścigach samochodowych i koncertach rockowych, a nawet spotkasz UFO! Wśród materiałów zamieszczonych na płycie znajdziesz dodatkowo dwa zupełnie nowe odcinki: „Złomek na tropie” oraz „Złomek w pełni”. Dołącz do Złomka oraz pozostałych postaci ze świata Aut i przeżyj pełen przygód rajd, który rozbawi ciebie i całą twoją rodzinę! Jakie bujdy, jak prawda!

25,50 zł
24,23 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,27 zł

1 osoba kupiła
10
Rapujące cyfry (Digipack) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Rapujące cyfry (Digipack)
Pinakoteka, Polskie Radio
Dostępny
1 szt.

Płyta Rapujące cyfry" zawiera 14 autorskich, dziecięcych piosenek. Każda z piosenek oparta jest na innym charakterystycznym rytmie: jest tytułowy rap, boogie, reggae, swing, walc, ale też polskie rytmy - kujawiak, oberek, czy czeska polka. Płyta "Rapujące cyfry" jest pełna porywających rytmów, wpadających w ucho melodii i ciekawych tekstów, które nie jedną osobę zainspirują do muzykowania. Dlatego można tu znaleźć również wersje instrumentalne piosenek do samodzielnego śpiewania, akordy, które ułatwią zagranie tych nieskomplikowanych utworów oraz dwie piosenki w wersji anglojęzycznej. We wspólnym graniu i śpiewaniu jest moc! Płycie towarzyszy wydana przez wydawnictwo Pani Twardowska książka "Rapujące cyfry" z propozycjami zabaw, nutami i scenariuszem bajki muzycznej. Zespół Pinakoteka (www.pinakoteka.info) to absolwenci Uniwersytetu Muzycznego w składzie: - Joanna Jasińska - autorka muzyki, pianistka - Monika Szulińska - perkusistka - Dagmara Plasota - wokalistka, prowadząca koncert - Tadeusz Melon - skrzypek, prowadzący koncert - Jacek Szuliński - kontrabasista oraz zespół Dziecięcy Bim Bom z Artystycznego Domu Animacji, grupa wokalna z Warsaw Bilingual School w Warszawie

29,99 zł
17,39 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
11
Od Euro do mundialu. Prawda o reprezentacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Od Euro do mundialu. Prawda o reprezentacji
Dostępny
1 szt.

Cała prawda o drużynie Adama Nawałki. Pokolenie Błaszczykowskiego, Lewandowskiego i Piszczka już straciło dwa mundiale - w RPA w 2010 roku i w Brazylii w 2014. Nie zdołało również zapewnić sukcesu w finałach EURO 2012, choć byliśmy gospodarzami. W końcu finały EURO 2016 przyniosły radość kibicom Biało-Czerwonych, ale to turniej paradoksów - RL9 jechał do Francji, aby przyćmić gigantów światowej piłki, Cristiano Ronaldo i Messiego. Jednak "Lewy" wrócił do Polski w cieniu Pazdana, Błaszczykowskiego i Fabiańskiego! Za kulisy EURO 2016 i walki o Mundial 2018 zagląda Roman Kołtoń, reporter Polsatu Sport, który towarzyszy kadrze od dwudziestu pięciu lat. Książka opisuje zmagania boiskowe, ale i tło. Ile Real oferował "Lewemu" i dlaczego zatrzymał go Bayern? Menedżer Kucharski gra przeciwko Bońkowi i o co w tym chodzi? Dlaczego nie znamy miary z Janem Pawłem II i z Lewandowskim? Dlaczego Błaszczykowski – choć przeszedł samego siebie we Francji - nie strzelił decydującego karnego? "Czasem piłkarze się zapomną" - w piciu, i co powinien z tym zrobić Nawałka? Dlaczego transfer Kapustki z Cracovii do Leicester jest tak ważny dla małych klubów?

39,90 zł
23,14 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 16,76 zł

12
Karo i szalone wyzwania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karo i szalone wyzwania
Dostępny
12 szt.

Karolina, dla znajomych Karo, chodzi do V klasy. Ma zawsze dużo energii i wciąż nowe pomysły. Niestety, rzadko realizuje je do końca. W zasadzie to chyba jeszcze żadnego nie skończyła. Ale ma to w planach. Karo i szalone wyzwania - to humorystyczna opowieść, która pędzi od andrzejek do mikołajek szybciej niż rollercoaster. Po drodze pojawiają się psy, koty, afera na lodowisku, występ przed kamerami i zagadka kryminalna. Czy Karo wyjdzie cało z tego zamieszania?

29,90 zł
23,62 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,28 zł

13
Okręt podowodny ORP Jastrząb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okręt podowodny ORP Jastrząb
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.15

Oddajemy w ręce czytelników nową serię wydawnictwa Napoleon V poświęconą historii polskich okrętów wojennych w Wielkiej Brytanii w latach 1939-1945. W jej ramach opublikowanych zostanie 20 tomów. Omówione zostaną wszystkie znaczące wydarzenia, patrole bojowe oraz starcia jednostek nawodnych i podwodnych "małej floty", które składają się na dzieje biało-czerwonej bandery na Zachodzie podczas II wojny światowej. Dodatkową atrakcją opracowania są kolorowe grafiki okrętów i uzbrojenia, unikalne fotografie, relacje naocznych świadków wydarzeń oraz kopie dokumentów przechowywane w archiwach krajowych i zagranicznych.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

14
George Michael - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
George Michael
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.14

Osiągnąłem to, czego pragnie każdy artysta: część mojej twórczości mnie przeżyje. – George Michael Wrażliwy marzyciel, niekwestionowana gwiazda muzyki, człowiek, który walczył ze smutkiem. Jego życie było zagadką. Chociaż był jedną z najpopularniejszych gwiazd muzyki pop na świecie, bardzo dbał o ochronę swej prywatności. Wychowywał się w Londynie w rodzinie greckich imigrantów. Choć od zawsze marzył o scenie, ojciec podcinał mu skrzydła, twierdząc, że George nie ma talentu. Jednak gdy w 1981 z przyjacielem założył zespół Wham!, jego przeboje szybko opanowały listy przebojów, a cały świat okrzyknął go jednym z najseksowniejszych piosenkarzy. Ale nie o takiej sławie marzył George. Kiedy rozpoczął karierę solową, trudno mu było udźwignąć ciężar życia ciągle wystawionego na publiczną krytykę. Wokół jego osoby pojawiło się wiele kontrowersji – głośny proces z wytwórnią Sony, aresztowania, uzależnienie od narkotyków, depresja, skandale obyczajowe. Dopiero tournèe w 2006 roku pokazało, że nadal jest uwielbianą i wyjątkową ikoną rynku muzycznego. Zmarł nagle w Boże Narodzenie 2016 roku, w chwili, gdy wszystkie radiostacje świata nadawały jego przebój wszech czasów Last Christmas. „Jestem w głębokim szoku. Straciłem ukochanego przyjaciela – najlepszego, najszczerszego – i wspaniałego artystę”. – Sir Elton John „Pracowałem z nim wiele razy i zawsze widziałem jego wielki talent, a dystans wobec siebie i poczucie humoru sprawiały, że nasze spotkania były jeszcze przyjemniejsze”. – Sir Paul McCartney „Był otoczony miłością i mam nadzieję, że wiedział o tym, gdyż smutek, jaki dzisiaj nas ogarnął, nie ma granic. Jesteśmy zdruzgotani. Miał przepiękny głos, a jego muzyka pozostanie świadectwem wielkiego talentu. Trudno mi uwierzyć, że odszedł”. – Boy George

44,90 zł
33,23 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

15
Emigracja ambicji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emigracja ambicji
Dostępny
7 szt.

Młodzi, wykształceni i bez pieniędzy. To skoncentrowany obraz młodego pokolenia emigrantów. Tak zwanej nowej emigracji, która, co prawda może raz na miesiąc wrócić do Polski, bo połączenia lotnicze są tańsze i bardziej dostępne niż przed laty, ale wcale nie chce. Wyjechali z kraju, bo nie było tu dla nich nadziei na godny byt, na dobrze płatną pracę i rozwój zawodowy. Niejednokrotnie musieli schować swoje ambicje do kieszeni, zakasać rękawy i zamiast karierą, zająć się harówką. Pracą w obcym kraju, gdzie upokorzenie i odmienne traktowanie przez rodzimych mieszkańców Zachodu zawsze kiedyś dawało o sobie znać. Jedni z tego powodu wrócili, inni mimo wszystko zostali, prawdopodobnie na zawsze. Wszyscy bezpowrotnie się zmienili. Warto poznać prawdziwe historie ludzi, którzy emigrację poznali od podszewki. Ludzi, którzy zawsze będą tęsknić. Na obczyźnie – za domem, w Polsce – za możliwościami wielkiego świata.

34,90 zł
27,57 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,33 zł

16
Dziennik Chloe Snow. Licealna masakra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik Chloe Snow. Licealna masakra
Dostępny
7 szt.

Pełen ciepła i humoru dziennik nastoletniej Bridget Jones. Sympatyczna licealistka prowadzi kronikę swoich przeżyć podczas przeprawy pełnej wzlotów i upadków przez życie rodzinne, przyjaźń, szkołę i miłosne perypetie, a z każdej strony jej dziennika bije ciepło i humor. Nazywam się Chloe Snow i moje życie to porażka. Mama twierdzi, że od pamiętania smutniejsze jest tylko zapominanie, więc będę zapisywać w tym dzienniku wszystko, co mnie spotka. Dzięki temu w wieku dziewięćdziesięciu lat przypomnę sobie tę dziwaczną, okropną i ekscytującą jazdę przez liceum. „Dziennik Chloe Snow dociera znacznie dalej poza fajność plus strachy świeżo upieczonej licealistki, choć jednego i drugiego mamy tu aż w nadmiarze. Ale Chloe Snow nie tylko rozbawia pocieszną błyskotliwością - ona sprawia, że człowiek czuje ścisk w sercu i roni wzruszone łzy ze szczęścia, że >>przeżył

35,90 zł
28,36 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,54 zł

17
Konfederacja barska. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konfederacja barska. Tom 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Konfederacja barska (1768-1772) była zbrojnym związkiem szlachty utworzonym w Barze na Podolu pod hasłem obrony wiary katolickiej i wolności. Szlachta sprzeciwiała się polityce Stanisława Augusta Poniatowskiego i mieszaniu się Rosji w sprawy wewnętrzne Polski, a za cel postawiła sobie wprowadzenie na tron Wettynów. W końcówce konfederackich bojów nastąpił pierwszy rozbiór Polski, podpisany przez ostatniego króla Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Konfederacja należy do najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń w historii Polski, a ocena ruchu nie jest jednoznaczna. Romantyczni twórcy opiewali antyrosyjską postawę konfederatów i podkreślali ich patriotyczne zasługi. W okresie pozytywizmu przeciwnie – zryw ten potępiano z powodu zaściankowości i braku tolerancji religijnej. Publikacja Władysława Konopczyńskiego, ujawniająca skomplikowaną sieć intryg politycznych, intencje obcych dworów i postępującą zależność Stanisława Augusta od Rosji, została wydana w kraju po raz pierwszy w latach 1936-1938. Autor uważał ją za dzieło swojego życia.

69,00 zł
54,51 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 14,49 zł

18
Konfederacja barska. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konfederacja barska. Tom 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Konfederacja barska (1768-1772) była zbrojnym związkiem szlachty utworzonym w Barze na Podolu pod hasłem obrony wiary katolickiej i wolności. Szlachta sprzeciwiała się polityce Stanisława Augusta Poniatowskiego i mieszaniu się Rosji w sprawy wewnętrzne Polski, a za cel postawiła sobie wprowadzenie na tron Wettynów. W końcówce konfederackich bojów nastąpił pierwszy rozbiór Polski, podpisany przez ostatniego króla Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Konfederacja należy do najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń w historii Polski, a ocena ruchu nie jest jednoznaczna. Romantyczni twórcy opiewali antyrosyjską postawę konfederatów i podkreślali ich patriotyczne zasługi. W okresie pozytywizmu przeciwnie – zryw ten potępiano z powodu zaściankowości i braku tolerancji religijnej. Publikacja Władysława Konopczyńskiego, ujawniająca skomplikowaną sieć intryg politycznych, intencje obcych dworów i postępującą zależność Stanisława Augusta od Rosji, została wydana w kraju po raz pierwszy w latach 1936-1938. Autor uważał ją za dzieło swojego życia.

64,00 zł
50,56 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 13,44 zł

19
Dubaj. Prawdziwe oblicze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dubaj. Prawdziwe oblicze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.07

Tak o emiracie nie pisał jeszcze nikt. Jacek Pałkiewicz obala powszechne mity, obnażając prawdziwe oblicze świątyni luksusu: brak swobód obywatelskich, represje i niewolnicze warunki pracy najemnych robotników. Jak mówi, petrodolary zapewniły Dubajowi pobłażliwość świata, który nie ma odwagi, by złożyć interesy ekonomiczne na ołtarzu walki o prawa człowieka. Bestsellerowy Dubaj… teraz w twardej oprawie z jeszcze większą ilością zdjęć.

59,00 zł
46,61 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 12,39 zł

20
Technologia w ochronie penitencjarnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Technologia w ochronie penitencjarnej
Dostępny
3 szt.

Opracowanie zawiera szereg artykułów odzwierciedlających współczesne potrzeby lub problemy służb ochrony, a także gotowe propozycje ich rozwiązania. Czytelnik może zapoznać się z socjologiczną stroną stosowania techniki w ochronie obiektów, istotą realizowania ochrony dynamicznej, zarysem powstania grup interwencyjnych Służby Więziennej oraz metod ich szkolenia. Autorzy zachęcają do podjęcia dyskusji, pomagającej w wyborze najlepszych, optymalnych rozwiązań, a wszystko w celu podniesienia jakości i bezpieczeństwa w chronionych obiektach. Treści zawarte w książce to kolejne głosy poszerzające zasób wiedzy umożliwiającej wprowadzanie innowacji czy działań optymalizujących opisywane zagadnienia. Jak pokazuje doświadczenie autorów, jest jeszcze wiele do zrobienia. Współczesny świat zmienia się coraz szybciej, pojawiają się nowe zagrożenia, a przepisy i procedury wymagają bieżącej aktualizacji. Lektura książki polecana jest kierownikom ochrony, kierownikom jednostek organizacyjnych Służby Więziennej oraz specjalistom zainteresowanym tematyką bezpieczeństwa, którzy na co dzień odpowiedzialni są za procedury ochronne lub szkolenia.

48,00 zł
39,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,64 zł

21
Czarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.08

Historia oparta na tragicznych wydarzeniach z 2001 r., które miały miejsce w jednej z podlaskich miejscowości. Jeremi to zamożny, przystojny mężczyzna, wspaniały ojciec i świetny przedsiębiorca. Mężczyzna ma tylko jeden problem – o swojej żonie Beacie potrafi myśleć już tylko jako o matce swoich dzieci. Maryśka miała być dla niego urozmaiceniem, namiętną przygodą tylko na chwilę. Jeremi gubi się w swoich uczuciach, nie przypuszcza też, że kochanka może go pokochać miłością aż do granic obłędu. Czarna jest małą miejscowością, plotki szybko docierają do rodzin Maryśki i Jeremiego.

35,00 zł
24,50 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

22
Madonny Bieszczadzkie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Madonny Bieszczadzkie
Dostępny
30 szt.

Zbiór nastrojowych wierszy poświęcony bieszczadzkim Madonnom. Wierszom towarzyszą tłumaczenia na język ukraiński oraz wizerunki bieszczadzkich Matek Bożych. Jak pisze Autor: "Początkowo napisałem ten tomik w hołdzie Opiekunkom bojkowskiego ludu, które wraz z nim opuściły Bieszczady, wyrzucone ze świątyń w mozolnym trudzie pobudowanych, lecz przecież nie usunięte z serc, jeśli już nie dawnych mieszkańców, to na pewno tych, którzy przyszli tutaj po nich i zasiedlili tę nieludzką ziemię na nowo. One bez domu, bez grona schodzących z gór wiernych, bez litanii próśb i dziękczynnych modlitw, bez tej najprostszej, ale może najbardziej prawdziwej wiary - pomimo wszystko przetrwały w Bieszczadach, bo znalazły tych, którzy w swoich artystycznych peregrynacjach ocalili je dla następnych pokoleń."

19,80 zł
14,99 zł

Rabat 24,3%
oszczędzasz 4,81 zł

23
Smok Maciuś i przygoda na Smoczej Górze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Smok Maciuś i przygoda na Smoczej Górze
Dostępny
4 szt.

Smok Maciuś wraz z rodzicami i trollem Ignacym wybrali się na Smoczą Górę. Biwak urządzili niedaleko jaskini, w której, jak głosi legenda, mieszka smok zsyłający dobre sny. Aż chciałoby się go poznać. Tylko jak tam trafić i nie zgubić się po drodze?

30,00 zł
14,40 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 15,60 zł

24
Pokój bez wstępu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokój bez wstępu
Dostępny
6 szt.

Poezję Nijole Miliauskaite traktowała jako coś intymnego. Wiersze pisane przy kuchennym stole są osobliwe: to zwierzenia na kartkach dziennika, autentyczne obserwacje i przeżycia. Badacze zwracają uwagę na autobiografizm tej poezji, który jest bardzo czytelny, mimo że osoba pisząca usiłuje przykryć tekst dłonią. Intymny akt twórczy wrażliwej osoby odsłania kulisy świata codziennego, zamkniętego i osobistego. Jest również On - jego niewidzialne oko wciąż ją obserwuje - ten co zagląda przez ramię, ten, którego najpierw podziwiała, a później otoczyła opieką, ten którego poetyce potrafiła się przeciwstawić w swojej własnej poezji, pisanej sercem, nie rozumem.

35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

25
Smok Maciuś i wielki remont - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smok Maciuś i wielki remont
Dostępny
7 szt.

Nadszedł czas na zmiany w pokoju Maciusia. Trzeba pomalować ściany, wymienić łóżko i wstawić nowe meble. No i jakoś zmieścić wyścigówkę...

29,95 zł
21,56 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,39 zł

26
Wiersze australijskie oraz inne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiersze australijskie oraz inne
Dostępny
11 szt.

Gorszy dzień Przyszła do mnie boleść. Niezaproszona. Siedzi teraz i gapi się na mnie jakby była głodna. A ja? Ja nic. Robię swoje udając, że jej nie widzę. Niczym jej i tak nie nakarmię bo łez się wstydzę.

35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

27
Bajkonur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkonur
Dostępny
36 szt.

"U Pawlika nic nie jest tym, czym się wydaje. Bajkonur to kosmodrom, z którego daje się nura w wyobraźnię, miesza szyki, wlewa wspomnienia do kadzi ze snami, zabiera rzeczy potrzebne i trochę mniej potrzebne. Bajkonur to miasto, to kocimiasto i psimiasto, to bajka o nocy i dniu, o domach i oknach, o grafitowych pantalonach i evencie z Judaszem, o tym, co dzieje się w przerwie meczu o Puchar Polski i o tym, co w Pewexie. Przeszłość wywrócona na nice, wetknięta w okruchy tu i teraz, jutrzejsze wizje spalają się na skraju państwa. Jakiś smutek dziwny, jakieś krwiste niepokoje idą ramię w ramię z magią chwili. Niby wiemy, że bywało różnie, ale kicamy. Kicamy, choć wilcy nam skaczą po piętach, trochę jak u Jacoba, trochę jak u Herberta, trochę jak w tych wszystkich najładniejszych i najstraszniejszych zarazem bajkach, co są z języka i na języku."Jakub Kornhauser Marcin Pawlik (ur. 1978) - politolog, prawnik, basista oraz tekściarz zasłużonych zespołów alternatywnych, członek trupy teatralnej Teatr Bob. Czynny kadrowicz Reprezentacji Polskich Pisarzy w Piłce Nożnej. Wydał dwie książki poetyckie 'Deklinacja nic' oraz 'Bunt na jeziorach'. Stacjonuje w Krakowie.

21,00 zł
15,99 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 5,01 zł

28
Nie tylko Litwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie tylko Litwa
Dostępny
2 szt.

Niniejsza książka rozpoczyna cykl publikacji poświęconych schyłkowi istnienia Związku Radzieckiego i budowaniu na jego gruzach nowego układu geopolitycznego. Stanowi ona zbiór opracowań skupionych wokół zagadnień genezy i przebiegu upadku ZSRR. W centrum uwagi badaczy znalazła się Litwa - jako ta republika, która w ostatnim okresie istnienia Związku Radzieckiego szczególnie mocno akcentowała swoją wolę odzyskania suwerenności. Wydarzenia na Litwie zostały skonfrontowane z tym, co działo się w innych republikach. Ilustruje to ogólną tendencję działań na rzecz odzyskania niepodległości podejmowanych przez różne narody zamieszkujące Związek Radziecki. Jednakże odrodzenie narodowe towarzyszące pierestrojce w ZSRR objęło nie tylko główne narodowości jego republik, ale także mniejszości narodowe, które zaczęły domagać się poszanowania swoich praw, co stało się źródłem konfliktów między narodowościami dominującymi w danej republice a żyjącymi tam mniejszościami. Ten problem jest kolejnym zagadnieniem rozpatrywanym przez autorów niniejszego tomu. Ze zrozumiałych względów szczególną uwagę przywiązano tu do polskiej mniejszości, zamieszkującej w zwarty sposób obszar podzielony dzisiaj między Litwę, Białoruś i Łotwę. W książce poruszono także problematykę funkcjonowania Armii Czerwonej w republikach bałtyckich oraz kwestię świadomości społeczeństwa polskiego co do przebiegu wydarzeń w byłym ZSRR.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

29
Opowiadania (nie) dla wszystkich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiadania (nie) dla wszystkich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.18

Nie dla wszystkich, bo dla tych strachliwych to raczej nie. Ani dla tych zawsze poważnych, dla których śmiech to strata czasu. I raczej nie dla takich, którzy poznali już wszystkie tajemnice świata, a od niesamowitych historii zbiera im się na ziewanie. Pozostali znajdą w tym zbiorze smaczny koktajl przeróżnych opowieści: starych i nowych, długich i krótkich, wierszowanych i całkiem nie do rymu. W każdej jednak poczują znajomy smak humoru i zaskakujących pomysłów, którymi już od lat Paweł Beręsewicz częstuje swoich młodych czytelników.

34,90 zł
24,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

30
Toy Story 2, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toy Story 2, DVD
John Lasseter, 1999
Dostępny
201 szt.

„Toy Story 2” to dzieło filmowców, którzy stworzyli takie hity kinowe, jak „Gdzie jest Nemo”, „Potwory i spółka” oraz „Auta”. Zobacz ponownie pełną humoru i pozytywnych emocji opowieść o przygodach niesfornych zabawek, która została uhonorowana Złotym Globem. Odwiedź niezwykły świat stworzony przez artystów z Disney/Pixar i przeżyj na nowo wspaniałą przygodę wraz z Chudym, Buzzem, Jessie i Mustangiem. Ten animowany klasyk będzie doskonałym dodatkiem do twojej kolekcji filmów Disneya i dostarczy całej rodzinie wiele godzin wspaniałej zabawy!

29,90 zł
28,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

31
Toy Story 3, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toy Story 3, DVD
Lee Unkrich, 2010
Dostępny
201 szt.

Twórcy przebojowych i przełomowych animacji ze studia Disney/Pixar zapraszają ponownie do pudełka z zabawkami! Ten wzruszający i rozbrajający film zapamiętasz na zawsze W „Toy Story 3” znów zobaczysz Chudego, Buzza Astrala i wszystkie zabawki znane z poprzednich części. Przed nimi nowe przygody i nowi znajomi – niektórzy pluszowi, niektórzy plastikowi – a wśród nich Barbie, Ken, jeż z aktorskim zacięciem – Baron von Cicho i pachnący truskawkami Miś Tuliś. Andy wybiera się na studia. Chudy, Buzz, Jessie i pozostałe zabawki z niepokojem myślą o swojej przyszłości. W wyniku nieporozumienia trafiają do przedszkola „Słoneczko”, gdzie poznają wiele nowych zabawek i rozpoczynają nową przygodę... Na płycie znajdziesz również niesamowite dodatki specjalne, w tym krótki film animowany „Dzień i noc”. „Toy Story”, zabierze cię na koniec świata i jeszcze dalej!

29,90 zł
28,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

32
Mój przyjaciel smok, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój przyjaciel smok, DVD
David Lowery, 2016
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.10

Disney przedstawia magiczną i niezwykłą przygodę... Tajemniczy dziesięciolatek Pete twierdzi, że mieszka w lesie sam, jedynie w towarzystwie wielkiego, zielonego smoka o imieniu Elliot. Strażniczka leśna Grace oraz jedenastoletnia Natalie będą musiały ustalić pochodzenie chłopca i odkryć prawdę o magicznym stworzeniu.

29,90 zł
28,41 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

33
Pawilon Baudelaire'a - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pawilon Baudelaire'a
Dostępny
16 szt.

W tej opowieści eseistycznej Calasso ukazuje epokę demonów rodzącej się we Francji w XIX wieku nowoczesności. Charles Baudelaire (1821–1867) i bliscy mu twórcy mieli zaledwie jej „niejasne poczucie”. Ale byli jej posłuszni, szli za nią – Callasso ukazuje, w jaki sposób – i przecież ją ustanowili. Poeci, pisarze – malarze, rysownicy – kobiety z wielkiego świata i z półświatka: Baudelaire, Flaubert, Rimbaud, Mallarmé – Ingres, Delacroix, Degas, Manet – Berthe Morisot, Apolonia Sabatier, Victorine Meurent. Wszyscy oni z poczuciem zanurzenia w „przyrodzonej ciemności rzeczy”. Złączeni „kultem widzialnych przejawów Niewidzialnego”. Roberto Calasso (ur. w 1941 roku we Florencji) to wybitny włoski pisarz, eseista, tłumacz i wydawca, dyrektor mediolańskiego wydawnictwa Adelphi.

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

34
Kolorowe rymy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowe rymy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Obszerny zbiór dziecięcych rymowanek, wyliczanek i usypianek do wspólnego czytania nie tylko przed snem. Uroczo zilustrowane zabawne wierszyki łatwo zapadną w pamięć każdemu maluszkowi.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

35
Pinokio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pinokio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.17

Mały pajacyk o imieniu Pinokio narodził się z kawałka drewna. Potrafił mówić i szybko biegać, ale przede wszystkim miał wrażliwe serce – jak on kochał swojego ojca Gepetta! Nie chciał zawieść pokładanych w nim nadziei i pragnął stać się grzecznym i posłusznym chłopcem. Niestety, ciągle musiał wybierać pomiędzy posłuszeństwem a skłonnością do psot. Był łatwowierny i uparty. Lubił małe i duże kłamstwa, ale potrafił współczuć i wiele razy żałował popełnionych złych uczynków. Na swojej drodze spotkał dobrą wróżkę o błękitnych włosach, która wielokrotnie ratowała go z opresji i ostatecznie odmieniła jego los. Piękne kolorowe ilustracje umilą lekturę tej książki.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

36
Metamorfoza Fru-Fru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metamorfoza Fru-Fru
Dostępny
113 szt.

Mały Fru-Fru to larwa owada, która jest przekonana, że przepoczwarzy się w pięknego motyla. Okazuje się jednak, że jest muchą, co nie przeszkadza jej kochać kwiaty i inne owady.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

37
Księga dżungli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga dżungli
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.19

Wzruszająca opowieść o losach chłopca, który wychowywał się wśród wilków. Pokochał je i traktował jak swoją rodzinę. Przygody Mowgliego i jego przyjaciół z dżungli zostały wzbogacone uroczymi ilustracjami, dzięki którym postacie staną ci się jeszcze bliższe.

24,99 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

38
We Are Clubbing, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
We Are Clubbing, 2 CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Kompilacja „We Are Clubbing – Spring Break” to nowa seria, na której zostały skupione tylko i wyłącznie utwory polskich producentów i Dj-ei. To starannie wyselekcjonowana składanka, na której usłyszymy legendy polskich parkietów, ale również mniej oczywiste nazwiska, które poszerzą repertuar fanów tych energicznych gatunków, jakimi są: house, dance i funky dance. Na album składają się dwie płyty CD, które zawierają po 17 utworów pełnych energii i motywującego wpływu. To album dla ludzi aktywnych, lubiących dobrą zabawę i niebojących się nowych wyzwań. Została stworzona z miłości i pasji do muzyki pod okiem producentów z wieloletnim doświadczeniem. „Spring Break” to pierwsza edycja serii, latem ukarze się również „Summer Mix”, a na końcówkę roku została zaplanowana trzecia część, której nazwa nie została jeszcze ujawniona. Największy nacisk został położony na to, aby album promował wyłącznie najlepszych polskich producentów. Znajdą się tutaj takie nazwiska i pseudonimy jak: C-Bool, Dj Adamus w kooperacji z Sabiną Jeszke i Patrycją Malinowską, Miqro & Pesos znani z Sunrise Festival czy Remo w najnowszym singlu z Aliną Renae „We Are Clubbing – Spring Break”.

44,80 zł
42,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,24 zł

39
Fenix, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fenix, CD
Jongmen, MyMusic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

„Fenix” to album ukazujący trzy różne oblicza Jongmena. Na płycie znajdziemy zarówno uliczny rap, z którego wywodzi się raper, jak i klimaty newschoolu oraz hardcore'u. Jak sam tytuł wskazuje, płyta ta jest odrodzeniem Jongmena, co świetnie ukazują wymienione wcześniej muzyczne twarze projektu. Ten krążek zaskoczy z pewnością niejednego słuchacza – z koncepcją Jongmena świetnie współgrają produkcje Gibbsa, Poszwixxxa, PSRa, Choiny i Małacha, a dodatkowego sznytu dodają im cuty DJa Gondka oraz DJa Soiny. Całość uzupełniają goście, wśród których usłyszeć możemy m.in. Palucha, Polską Wersję, Kaczora, Shelleriniego czy Rogala DDL. Lista utworów: 1. Fenix / Cuty:Dj Gondek, Prod.Szczur 2. Mój Harcore / Cuty Dj Gondek, Prod. Poszwixxx 3. Możesz Tu Feat. Polska Wersja, Sylwia Dynek / Prod. Gibbs 4. Red Light Feat. Kacper Hta / Prod. Psr 5. Dość / Prod. Gibbs 6. Niedoskonali Feat. Wdz / Prod. Choina 7. Czyny Złe / Prod. Choina 8. Hejtoodporny Feat. Paluch / Cuty:Dj Soina, Prod. Choina 9. Bilans / Cuty: Dj Gondek, Prod. Gibbs 10. Plejer Feat. Ryfa Ri / Prod. Małach 11. Sztuka Walki Feat. Kaczor, Shellerini / Cuty: Dj Soina, Prod. Gibbs 12. Zmiana / Cuty: Dj Gondek, Prod. Poszwixxx 13. Każdy Ćpa Feat. Słoń, Cuty: Dj Soina, Prod. Gibbs 14. Mam Sentyment / Cuty: Dj Gondek, Prod. Choina 15. Shotgun 2 (PRAWDZIWY Rap) Feat. Brz, Rogal Ddl, Michrus Dixon37, Rest Dixon37, Dudek P56, Hzd Hazzidy, Kafar Dixon37, Kłyza / Cuty: Dj Gondek, Prod. Małach

38,92 zł
36,97 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,95 zł

40
Czarodzieje koni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarodzieje koni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.01

O miłości do koni i o talencie, którego nie wolno zmarnować Można odnaleźć wiele opisów przypadków koni trudnych, kompletnie nieobliczalnych i bardzo niebezpiecznych. Konie te kopały, gryzły, stawały dęba, ponosiły, zrywały najsilniejsze nawet pęta. Czy istniał na nie jakiś sposób? Kozacka legenda mówi o ludziach potrafiących w niewytłumaczalny sposób okiełznać konie. Zaczęto na nich mówić czarodzieje. Kozacy wierzyli, że ludzie ci dostali od Boga szczególny dar. Czy to możliwe, aby rozumienie i czucie koni kozackiego atamana było takie samo jak metody treningowe Polaka mieszkającego na wschodnich rubieżach na początku XXI wieku? Przypadek, zrządzenie losu, a może zakodowana w łańcuchach DNA pamięć?

39,90 zł
31,52 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

41
Chaszcze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chaszcze
Dostępny
3 szt.

Stanisław Madej pięćdziesięcioletni kawaler, miał kiedyś szanse zostać pisarzem. Jednak po swoim debiutanckim tomiku otrzymał list z druzgoczącą krytyką jego książki. Zawarta była w nim groźba, że jeśli jeszcze raz ośmieli coś opublikować zazna publicznego linczu. Bohater „Chaszczy” kurczy się, zajmując się przez lata jedynie redagowaniem i tłumaczeniem tekstów. Pędzi życie jakby w kominiarce. Po śmierci matki, kupuje stary domek w puszczy i oddaje się nowej pasji – ornitologii. Pewnego dnia, polując obiektywem swego aparatu na wilgę, w koronie drzewa zamiast ptaka, odnajduje wisielca. To makabryczne znalezisko sprawia że po raz pierwszy od lat wystukuje w komputerze swoje własne zdanie, a nie tłumaczenie: „Dlaczego człowiek wspina się na drzewo, pod niebo i skacze do piekła?” To pytanie natury kryminalno filozoficznej powoduje, że z ornitologa staje się detektywem.

44,90 zł
35,47 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,43 zł

42
Chaszcze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Chaszcze
Dostępny
2 szt.

Stanisław Madej pięćdziesięcioletni kawaler, miał kiedyś szanse zostać pisarzem. Jednak po swoim debiutanckim tomiku otrzymał list z druzgoczącą krytyką jego książki. Zawarta była w nim groźba, że jeśli jeszcze raz ośmieli coś opublikować zazna publicznego linczu. Bohater „Chaszczy” kurczy się, zajmując się przez lata jedynie redagowaniem i tłumaczeniem tekstów. Pędzi życie jakby w kominiarce. Po śmierci matki, kupuje stary domek w puszczy i oddaje się nowej pasji – ornitologii. Pewnego dnia, polując obiektywem swego aparatu na wilgę, w koronie drzewa zamiast ptaka, odnajduje wisielca. To makabryczne znalezisko sprawia że po raz pierwszy od lat wystukuje w komputerze swoje własne zdanie, a nie tłumaczenie: „Dlaczego człowiek wspina się na drzewo, pod niebo i skacze do piekła?” To pytanie natury kryminalno filozoficznej powoduje, że z ornitologa staje się detektywem.

34,90 zł
20,24 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 14,66 zł

43
Psychologia Zmiany - najskuteczniejsze narzędzia pracy z ludzkimi emocjami, zachowaniami i myśleniem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia Zmiany - najskuteczniejsze narzędzia pracy z ludzkimi emoc...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.17

Najlepszymi, najskuteczniejszymi zawodnikami są ci,którzy potrafią sprawnie łączyć techniki charakterystyczne dla rozmaitych sztuk walkii korzystać z nich w zależności od potrzeb. Mateusz Grzesiak Czy wiesz, kim jest people helper? To ktoś, kto pomaga innym zmieniać ich myślenie. Czasem jest to wykształcony psycholog, certyfikowany terapeuta, trener umiejętności miękkich, medytujący buddysta, filozof zajmujący się mentoringiem, ksiądz zbliżający do Boga, motywujący swój zespół menedżer, wychowujący dziecko rodzic lub aktor sięgający do narzędzi psychodramy — zawodów zajmujących się psychologią zmiany jest wiele. Ale dla odbiorcy mniejsze znaczenie ma to, jak się nazywasz, bo liczy się dla niego rozwiązany problem i uzyskanie pomocy w osiąganiu celów. Najlepsi w tej dziedzinie mają zawsze arsenał skutecznych narzędzi pochodzących z różnych dyscyplin. Przegrywają za to ci, którzy ograniczają się do niewielu metod albo mają przestarzałe narzędzia — ten, co ma młotek, wszędzie widzi gwoździe. Wygrywają ci, którzy czerpią z wielu szkół pracy z umysłem człowieka. Spotkanie autorskie z Mateuszem Grzesiakiem w warszawskim Empiku  W książce tej znajdziesz najskuteczniejsze techniki pracy z innymi. Psychologia zmiany stanowi kompilację najważniejszych narzędzi wykorzystywanych w coachingu, terapii, mentoringu i consultingu. Opanowanie wiedzy i umiejętności z jej zakresu pozwala pomagać sobie i innym ludziom diagnozować ich problemy, rozwiązywać je, wykorzeniać negatywne zachowania, motywować, podnosić potencjał służący realizacji zamierzeń, zmieniać przekonania. Jeśli chcesz się tego nauczyć, ta książka jest dla Ciebie. Mateusz Grzesiak, psycholog interdyscyplinarny i międzynarodowy trener, który od kilkunastu lat profesjonalnie zajmuje się pracą z ludzkim umysłem, będzie Twoim przewodnikiem. 

29,90 zł
22,13 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

44
Moc ciszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moc ciszy
Jan Konior, WAM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.19

Moc ciszy - to kolejna propozycja jezuity Jana Koniora ukazująca wartość ciszy w naszym życiu. Cisza to najstarsza modlitwa świata. Modlili się nią Mojżesz, Abraham, Jan Chrzciciel i Jezus. Dzisiaj jest luksusem, ponieważ świat stał się targowiskiem hałasu. Tymczasem cisza zewnętrzna prowadzi do wewnętrznego ukierunkowania na to, co stanowi istotę wszystkiego: na obecność Boga w duszy. Cisza jest zwierciadłem ludzkiej duszy. Zamieszkuje w sercu człowieka, pozwala uważnie nasłuchiwać natchnień Ducha Świętego, ucząc przyjmowania Słowa, aby - jak pisze Benedykt XVI - "stało się Ono w nas forma życia" (Verbum Domini, 27). W ciszy potrzebna jest stymulacja. Jednym z jej źródeł jest aktywność wewnętrzna związana z naszymi myślami, wyobraźnią i odczuciami. Cisza prowokuje i rozbudza aktywność wewnętrzną, która należy ukierunkować na modlitwę jako źródło relacji z Bogiem, a nie odwrotnie. Wymaga to umiejętności wchodzenia w świat wewnętrzny. Taka stymulacja kosztuje nieraz wiele wysiłku. Nasza kultura nie sprzyja bowiem rozwojowi życia wewnętrznego ani twórczości ducha. Bardziej promuje stymulacje zewnętrzna: świat hałasu i elektronicznych gadżetów zagłuszających umysł i serce. Cisza jest motorem modlitwy, ponieważ spotkanie z Bogiem, który przemawia w szmerze łagodnego powiewu (por. 1 Krl 19, 12), może dokonać się tylko w ciszy. Jezus chce wyciszyć nasze serca wzburzone lekiem i bólem, tak jak uciszył wody i wichry, i nastała głęboka cisza (Mk 4, 39). Spis treści 1. Czym jest cisza? - 4’56" 2. Najstarsza modlitwa świata - 24’51" 3. Pochwała ciszy - 19’58" 4. Cisza w Starym i Nowym Testamencie - 35’27" 5. Milczenie w liturgii Kościoła - 17’26"

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

45
Co to znaczy że… WIERZĘ. Mała książeczka o wielkich sprawach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co to znaczy że… WIERZĘ. Mała książeczka o wielkich sprawach
Niedostępny
Brak

Co to znaczy, że jestem człowiekiem wierzącym? Czy znajduję czas, by o tym pomyśleć, zastanowić się nad tym pytaniem, uporządkować odpowiedzi? Ta niewielka książeczka o wielkiej sprawie to nasza wiara „w pigułce”. Napisana w przystępny, przyjazny sposób pomoże każdemu powrócić do sedna – czy to młodemu człowiekowi, który dopiero dojrzewa światopoglądowo, czy też starszemu, który być może od czasu szkolnej katechezy nie pogłębiał refleksji nad swoją wiarą. Powinniśmy wciąż przypominać sobie najważniejsze prawdy, w które wierzymy i które wyznajemy. Powinniśmy być świadomymi katolikami, członkami Kościoła powszechnego. Powinniśmy wiedzieć, w Kogo i w co wierzymy. Tylko wtedy będziemy mogli powiedzieć, że naszą wiarę traktujemy serio. Gorąco zachęcamy do skorzystania z szansy, jaką daje lektura tej kieszonkowej książki. Miej ją przy sobie. Nie czytaj jej zbyt szybko. Zatrzymaj się, rozważ... Pytaj Boga, rozmawiaj z Nim; pytaj siebie samego. Otwieraj księgę Pisma Świętego i kontynuuj spotkanie... Zgodność książki z nauką Kościoła potwierdzona imprimatur.

5,10 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,8%
oszczędzasz 1,11 zł

46
Najwyższa góra świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najwyższa góra świata
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

To jest dla tych, małych i trochę większych, którym czasem jest smutno i którym nie zawsze układa się tak, jak by chcieli. Czyli, myślę sobie, że Najwyższa góra świata jest dla Was wszystkich. Bo nigdy nie jest tak, żeby zawsze, w każdej chwili, wszystko układało się dokładnie tak jak trzeba. A jeśli nawet są wśród was tacy szczęśliwcy, to na pewno znacie innych, którzy miewają kłopoty. Bo nie chcę Was oszukiwać, że można się bez nich obyć. Ale trzeba się nauczyć z nimi żyć. I przezwyciężać różne smutki: zarówno wielkie, jak i malutkie. Życzę Wam, żebyście ich mieli jak najmniej!Anna Onichimowska Zbiór opowiadań dla wszystkich, którzy muszą czasem zmierzyć się ze smutkiem i problemami. Każda opisana tu historia niesie ze sobą mądre i głęboko humanistyczne przesłanie, dotyczące nie tylko świata dzieci, ale także ich rodziców, dziadków, przyjaciół...

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

47
Metody numeryczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metody numeryczne
Dostępny
22 szt.

Metody numeryczne są działem matematyki stosowanej umożliwiającym opracowywanie programów komputerowych do rozwiązywania różnorodnych problemów technicznych, medycznych czy ekonomicznych. W przypadku bardziej złożonych zagadnień dobór odpowiedniej metody wymaga rozległej wiedzy i doświadczenia. Autorzy tego podręcznika przedstawiają wybrane działy metod numerycznych w taki sposób, aby umożliwić Czytelnikowi rozwiązywanie typowych zagadnień, a także przygotować go do samodzielnego opracowywania bardziej wyspecjalizowanych metod. W tym celu omówili: - metody interpolacyjne i aproksymacyjne, - całkowanie numeryczne, - metody rozwiązywania równań liniowych i nieliniowych oraz ich układów, - obliczanie wartości własnych i wektorów własnych macierzy, - metody rozwiązywania równań różniczkowych oraz zagadnień brzegowych dla równań różniczkowych cząstkowych.

84,00 zł
73,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,08 zł

48
Podstawy konstrukcji maszyn. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy konstrukcji maszyn. Tom 1
Dostępny
27 szt.

W tomie pierwszym przedstawiono: wprowadzenie do konstrukcji maszyn (kryteria projektowania, charakterystyki obciążeń, opis materiałów konstrukcyjnych); podstawy obliczeń wytrzymałościowych elementów maszyn przy obciążeniach zmiennych; zagadnienia dokładności wykonania elementów maszyn (tolerancje i pasowania); zasady konstruowania połączeń: nierozłącznych (spawanych, zgrzewanych, lutowanych, klejonych, nitowanych), rozłącznych (śrubowych i kształtowych) oraz czopowo-ciernych (bezpośrednich i pośrednich). Podręcznik jest przeznaczony głównie dla studentów wyższych uczelni technicznych kierunków mechanicznych i pokrewnych. Będzie też przydatny dla inżynierów zajmujących się konstruowaniem maszyn.

104,00 zł
91,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,48 zł

49
Zrozumieć zespół jelita nadwrażliwego i dyspepsję czynnościową - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrozumieć zespół jelita nadwrażliwego i dyspepsję czynnościową
Dostępny
3 szt.

Książkę doktora Alvina Newmana wypatrzyłem przypadkowo na półce księgarni w Londynie i od razu byłem nią zafascynowany. Napisana została przez lekarza praktyka i uważam, że jest to podręcznik nie tylko dla lekarzy czy studentów medycyny, lecz także dla pacjentów. Edukuje pacjenta zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, wyjaśnia mu w bardzo przystępny sposób pewne skomplikowane zależności dotyczące fizjologii układu pokarmowego, genezę objawów, wątpliwości lekarza na etapie rozpoznania, a także przedstawia możliwości terapeutyczne z oceną ich efektywności. Czytelnik znajdzie tu liczne ryciny, opisy przypadków, ciekawostki nie tylko gastroenterologiczne, notatki z biurka lekarza oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Dyspepsja czynnościowa i zespół jelita nadwrażliwego są najczęściej leczonymi schorzeniami przewodu pokarmowego zarówno w praktyce lekarza rodzinnego, jak i specjalisty gastroenterologa. Szacuje się, że dyspepsja czynnościowa występuje u 10?30% populacji, a z powodu zespołu jelita nadwrażliwego cierpi 11,2% populacji (na podstawie metaanalizy 80 badań z 2012 roku). Obydwa zaburzenia mają charakter przewlekły i chociaż nie zagrażają życiu, ze względu na uporczywe objawy istotnie pogarszają jego jakość. Z tego względu ważne jest, aby lekarz dysponował wiedzą i doświadczeniem, aby móc wskazywać pacjentowi najlepsze rozwiązania. Dobrze byłoby również, gdyby pacjent w pewien sposób przejął kontrolę nad swoją chorobą, brał udział w dyskusji i podejmowaniu decyzji medycznych, które go dotyczą. Ta ksiazka właśnie może w tym służyć pomocą.

50,00 zł
50
Diagnostyka wybranych inwazji pasożytniczych przewodu pokarmowego człowieka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diagnostyka wybranych inwazji pasożytniczych przewodu pokarmowego czło...
Niedostępny
Brak

Podręcznik Diagnostyka wybranych inwazji pasożytniczych przewodu pokarmowego człowieka jest pozycją, której odbiorcami powinni być studenci medycyny, weterynarii i kierunków biologicznych, a przede wszystkim pracownicy laboratoriów zajmujący się diagnostyką parazytologiczną. Zaprezentowano w nim wybór najważniejszych pasożytów bytujących w przewodzie pokarmowym człowieka, a także komensali, które należy uwzględnić w diagnostyce różnicowej. Opis każdego gatunku pasożyta obejmuje krótkie informacje na temat budowy, form dyspersyjnych, biologii i metod diagnostyki laboratoryjnej służących do wykrywania inwazji. Książka zawiera aż 71 barwnych fotografii mikroskopowych przedstawiających dojrzałe pasożyty, istotne ze względów diagnostycznych fragmenty ich ciała, formy larwalne oraz formy dyspersyjne. W ten sposób Autorzy nadali swojemu opracowaniu cechy atlasu. Godna podziwu jest liczba, jakość i różnorodność tych zdjęć. Należy zaznaczyć, że oprócz preparatów barwionych, uwidaczniających i podkreślających szczegóły budowy pasożytów, w podręczniku zamieszczone zostały również fotografie będące obrazami rzeczywistych, nieutrwalonych preparatów mikroskopowych.

40,00 zł
Powiadomienie
51
Czytam Mamie i Tacie. Poznańskie koziołki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam Mamie i Tacie. Poznańskie koziołki
Dostępny
5 szt.

„Seria Czytam Mamie i Tacie” – bajki i legendy została przygotowana dla dzieci, które już potrafią samodzielnie przeczytać krótkie teksty, a także dla maluchów, które uczą się słuchać, rozumieć i opowiadać. Legendy opowiadanie w wersji komiksowej są dostosowane do percepcji współczesnych dzieci oraz bliższe ich codziennym doświadczeniom, przeżywanym emocjom. Bajki i legendy znane rodzicom i dziadkom stają się wspólną przestrzenią rozmowy. Dziecko poznaje nowe słowa, zwroty, konstrukcje gramatyczne, pozostając w świecie baśni.

9,99 zł
52
Dziecięca rączka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecięca rączka
Ranok-Creative
Dostępny
5 szt.

"Odlew rączki" to zestaw, który stanowi niezapomniany prezent dla każdego rodzica. Pozwala zachować cudowne wspomnienia pierwszego uśmiechu ich dziecka, pierwszych wypowiedzianych słów "mama" i "tata" oraz pierwszego, trudnego kroku dziecka w nowym, nieodkrytym jeszcze świecie. Odlew rączki Twojej małej pociechy stanie się cenną rodzinną pamiątką i będzie wspaniałym prezentem dla dziadków. W zestawie: - plastikowa forma - żel do odlewów - proszek gipsowy - kartka ze wstążkami - instrukcja Dla dzieci w wieku od 3 lat

51,59 zł
46,43 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,16 zł

53
Stosunki polsko-egipskie w latach 1927-1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stosunki polsko-egipskie w latach 1927-1945
Dostępny
187 szt.

„Praca Antoniego Przemysława Kosowskiego jest specyficzną i równocześnie, wbrew pozorom, trudną w realizacji. Polska i Egipt są przecież położone w zupełnie odmiennych strefach geopolitycznych. Są również krajami całkowicie odmiennymi kulturowo, cywilizacyjnie i religijnie. Jej specyfika, w pozytywnym sensie tego słowa, wiąże się również z faktem, że praca dotyczy stosunków dwóch krajów, które po zakończeniu I wojny światowej wybijały się na niepodległość. Różnica sprowadzałaby się jedynie do tego, że tempo uzyskiwania niepodległości w przypadku Egiptu było wolniejsze.” – prof. Dr hab. Michał J. Zacharias, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

35,00 zł
30,10 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,90 zł

54
Bóg zagubiony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bóg zagubiony
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Jeśli ktoś zaczyna wierzyć, nie oznacza to, że wspiera się na filarach pewników, lecz że wchodzi w chmurę tajemnicy i podejmuje wyzwanie: zanurz się jeszcze głębiej!W tej zaskakująco osobistej książce dwaj wybitni pisarze chrześcijańscy opowiadają o własnym mocowaniu się z Bogiem i mierzeniu się ze współczesnymi obliczami ateizmu. Przede wszystkim jednak stawiają proste pytanie - czy my, wierzący i niewierzący, rzeczywiście wiemy, co to znaczy wierzyć? Czy nadmiernie pewna swego wiara nie jest w gruncie rzeczy podobna do niewiary, która zamyka się na poszukiwanie Boga? Czy ateizm, jeśli jest żarliwym pytaniem o wiarę, nie jest jej wyznaniem?Są chrześcijańscy poganie, ale bywają też pogańscy chrześcijanie. Dialog Anselma Grna z Tomem Halkiem jest znakomitym, płynącym z doświadczenia rozwinięciem tej tezy, prowadzącym nas w głąb tajemnicy wiary.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

55
Kup sobie psa, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kup sobie psa, CD
Piotr Bukartyk, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Piotr Bukartyk powraca z nowym albumem. Najnowszy krążek artysty nosi tytuł Kup sobie psa i pojawił się na rynku w 2017 roku. To następca ciepło przyjętego przez fanów albumu Tak jest i już z 2012 r. Na płycie znajdzie się 10 nowych kompozycji. „Ta płyta jest relacją z podróży, dlatego nadaje się do słuchania w samochodzie. Przy okazji zdradza mój wiek, bo podróż trwa już jakiś czas i świat za szybą wygląda inaczej niż kiedyś. Mimo słabnącego wzroku łudzę się, że teraz widzę więcej, dlatego dajcie znać, co o tym myślicie, bo przecież patrzymy na to samo” – mówi Piotr. Piotr Bukartyk jest na polskiej scenie muzycznej zjawiskiem bezprecedensowym. Wygrał niemal wszystkie przeglądy i festiwale, w których nagradza się autorów tekstów piosenek. W każdy piątek w radiowej Trójce jest gościem Wojciecha Manna w jego porannej audycji – śpiewa napisane dzień wcześniej piosenki-felietony, które niewątpliwie stanowią inspirację dla nowego materiału. „Ułożenie piosenki zajmuje mi zwykle jedną noc. Jaka by nie wyszła – rano da się już toto zaśpiewać, co zresztą robię od lat korzystając z gościny Wojciecha Manna w radiowej Trójce. O większości z nich zaraz potem zapominam, ale mniej więcej jedna na dziesięć zostaje ze mną na dłużej. No więc ta płyta to sto wieczorów w ciągu stu tygodni, bo piszę wyłącznie w czwartki. Jaka jest? Chciałem, żeby była dla mnie ważna. Żadnych kompromisów, silenia się na dowcip czy merdania ogonkiem do tzw. masowego odbiorcy. Uczciwa i bezwstydna. Jej realizacji podjęli się ludzie którym ufam, z którymi gram na co dzień, którzy wiedzą o co mi chodzi jeszcze zanim się odezwę. Potrafią też wytrzymać, gdy odzywam się niepotrzebnie. Krzysiek Kawałko i Marek Błaszczyk – faceci, dzięki którym będziecie mówić, że piszę ładne piosenki” – dodaje artysta.

47,90 zł
44,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,83 zł

56
Mad Tea Party (Digipack) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mad Tea Party (Digipack)
Camero Cat, Mystic Production
Dostępny
16 szt.

CHAPTER 1 1. Incantation 2. As A Dark Night Decides To Come 3. Tea Song 4. The Town Lost In Lies CHAPTER 2 5. Potions CHAPTER 3 6. Soiree Of Tree Cats And A Rat, Part 1 7. Soiree Of Tree Cats And A Rat, Part 2 8. Box Of Desire CHAPTER 4 9. Persuasian 10. Schow Time CHAPTER 5 11. Bedtime Story CHAPTER 6 12. When The Sun Is Coming Up

36,90 zł
33,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,95 zł

57
Projekt Warszawiak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projekt Warszawiak
Projekt Warszawiak, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.13

1. Nie ma cwaniaka nad Warszawiaka 2. Tango apaszowskie 3. Augusta 4. Stachu 5. Felek Zdankiewicz 6. Jadziem Panie Zielonka 7. Na Ząbkowskiej 8. Cyk Walenty 9. Witamy w stolicy

10,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry