hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.05.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 3 maja 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Psychologia pracy (Anna Lubrańska), na drugim Osadnicy. Narodziny Imperium (Portal Games). Kolejny produkt to Myszka w Paski i pierwsza pomoc (praca zbiorowa) oraz Jak być matką swojej córki? (Marta Pociecha).
1
Psychologia pracy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia pracy
Dostępny
19 szt.

Tematyka podjęta w publikacji obejmuje zróżnicowany zakres problemów związanych z aktywnością zawodową współczesnego człowieka, analizowaną przez pryzmat zasadniczych wątków teoretycznych i efektów empirycznych, reprezentatywnych dla obszaru psychologii pracy. W książce scharakteryzowano kluczowe zmienne psychologiczne, określające sprawność działania jednostki w sytuacji pracy, wyjaśnianej również z perspektywy założeń psychologicznych koncepcji człowieka. Znaczącym obszarem zagadnień prezentowanych w publikacji są zjawiska towarzyszące jednostce w wielowymiarowym, zmiennym środowisku pracy, m.in. stres zawodowy, bezrobocie, wypalenie zawodowe, mobbing czy pracoholizm. W obecnej rzeczywistości organizacyjnej istotnej roli nabierają rozwiązania grupowe, a współpraca zespołowa staje się ważnym elementem systemu pracy. Dlatego, odwołując się do prawidłowości formułowanych przez psychologów społecznych, przedstawiono warunki funkcjonowania człowieka w grupie społecznej, kryteria efektywności zespołów i roli kierownika. Omówiono poglądy na temat motywacji do pracy i satysfakcji z pracy. W treść książki włączono również zagadnienia dotyczące obserwowanych procesów demograficznych oraz silnego zróżnicowania generacyjnego populacji pracowniczej. W tym kontekście scharakteryzowano poszczególne pokolenia obecne na rynku pracy oraz zaprezentowano specyfikę zjawiska zarządzania wiekiem. Dopełnienie całości publikacji stanowi jej element końcowy, zawierający przykłady aktywności o charakterze dydaktycznym, będące swoistą formę rozszerzenia zagadnień omówionych we wcześniejszych rozdziałach. Tym samym, przygotowana propozycja książkowa łączy motywy teoretyczne z praktycznymi.

45,00 zł
36,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

1 osoba kupiła
2
Osadnicy. Narodziny Imperium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osadnicy. Narodziny Imperium
Portal Games, od 10 lat
Dostępny
28 szt.

Cztery światowe potęgi odkrywają nowe obszary obfitujące w surowce i możliwości. Rzymianie, Barbarzyńcy, Egipcjanie oraz Japończycy – wszyscy chcą poszerzyć granice swoich imperiów, obejmując w posiadanie nowe terytoria. Wznoszą budynki, aby zwiększyć swoją potęgę ekonomiczną, eksploatują kopalnie oraz rozwijają farmy, aby pozyskiwać surowce, budują baraki, żeby szkolić swoich żołnierzy. Wkrótce nowy obszar okazuje się być za mały dla nich wszystkich i rozpoczyna się wojna. Osadnicy: Narodziny Imperium to karciana gra, która pozwala graczom wcielić się w role przywódców czterech wspaniałych cywilizacji. W ciągu 5 rund, gracze będą odkrywać nowe tereny, wznosić budowle, wytwarzać i handlować surowcami, najeżdżać wrogów, a wszystko po to, aby zdobywać punkty zwycięstwa. Zawartość pudełka: 220 kart (63x88mm) 136 drewnianych znaczników 24 żetony złota 18 żetonów plądrowania 10 żetonów obrony 6 żetonów mnożenia 4 żetony Egiptu 4 plansze frakcji 4 znaczniki frakcji 1 plansza punktacji 1 znacznik rundy 1 znacznik pierwszego gracza 1 instrukcja

145,00 zł
123,25 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 21,75 zł

1 osoba kupiła
3
Myszka w Paski i pierwsza pomoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myszka w Paski i pierwsza pomoc
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.28

Myszka w paski i pierwsza pomoc to bajka znana maluchom z anteny minimini+. Myszka i przedszkolaki uczą wrażliwości oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Książeczka wraz z zagadkami i kolorowankami na pewno spodoba się wszystkim dzieciom.

29,99 zł
23,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

4
Jak być matką swojej córki? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak być matką swojej córki?
Dostępny
14 szt.

Książka adresowana jest do kobiet w każdym wieku, córek, matek. Ma na celu przybliżenie relacji matka-córka oraz wpływu stylów wychowania na przyszłość i kształtowanie się charakteru kobiety. Publikacja wyrasta z osobistych i zawodowych doświadczeń autorki jako terapeutki i psycholożki pracującej z kobietami. Dzięki lekturze książki kobiety, matki będą mogły spojrzeć szerzej na relację matka-córka oraz będą mogły czerpać wiedzę, jak wychowywać swoje córki i jakimi matkami powinny być, aby ich córki były pewne siebie, pozbawione kompleksów, silne i mocne.

40,00 zł
32,80 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,20 zł

5
Bogaci przed Bogiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bogaci przed Bogiem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.16

W tej książce zamieszczono m.in. świadectwa kobiet i mężczyzn, których historie pomogą nam zrozumieć, co znaczy stawać się bogatym przed Bogiem. Przekonują one, że można w pełni angażować się w pracę, życie rodzinne i społeczne, a jednocześnie rozwijać się duchowo i widzieć głębszy sens podejmowanych działań. Pan Bóg chce, byśmy Mu ufali, bo tylko wtedy będzie mógł obdarować nas ponad wszelką miarę, jako Ojciec pragnący szczęścia swoich dzieci.

27,00 zł
24,30 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,70 zł

6
Violator (Vinyl) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Violator (Vinyl)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

210,90 zł
Powiadomienie
7
Oddech (Digipack) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oddech (Digipack)
Hemp Rec.
Dostępny
32 szt.

Płyta TMS jest debiutanckim albumem młodego reprezentanta Przasnysza. Artysta fenomenalnie przechodzi z rapu do zapadających w pamięć melodyjnych refrenów. Po wygraniu szeregu konkursów muzycznych przyszedł czas na legalny debiut. Na płycie usłyszymy numery z pogranicza hip-hopu i r`n`b. Krążek zawiera 14 pozycji, z których każdy wybierze coś dla siebie. Warto mieć na półce płytę tego artysty, ponieważ już niebawem będzie o nim bardzo głośno.

33,00 zł
29,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,30 zł

8
Najpiękniejsze baśnie polskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejsze baśnie polskie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.14

Oto przed nami najpiękniejsze baśnie polskie. "Baśń o dzielnym Giewoncie", "Baśń o skarbniku", "Baśń o lajkoniku" to tylko niektóre historie drzemiące w tej niezwykłej księdze. Dzięki tym czarownym opowieściom dzieci poznają historie swojego kraju i przeniosą się do wspaniałego baśniowego świata pełnego dobra, piękna i niezwykłych przygód. Warto czytać te wspaniałe baśnie i dzięki nim poznawać polskie dzieje. To niezwykła przygoda z polską historią i kulturą i zarazem niezapomniana podróż do świata wielkiej literatury. Opatrzone pięknymi ilustracjami baśnie czekają na wszystkie dzieci i ich rodziców. Odbiorcy: - wszyscy ceniący piękne baśnie; - dzieci, które lubią czytać baśnie; - rodzice i opiekunowie, którzy chcą przybliżać dzieciom polskie dzieje. Dlaczego warto nabyć tę książkę - drzemią w niej najpiękniejsze baśnie polskie; - jest pięknie wydana, ubogacona czarownymi ilustracjami; - doskonały prezent dla każdej młodej Polki i każdego młodego Polaka.

10,60 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,6%
oszczędzasz 2,61 zł

9
Najpiękniejsze legendy polskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejsze legendy polskie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.07

Oto przed nami najpiękniejsze legendy polskie. "Legenda o flisaku z Torunia", "Legenda o Popielu i myszach", "Legenda o Pieskowej Skale", to tylko niektóre legendy drzemiące w tej niezwykłej księdze. Dzięki tym czarownym opowieściom dzieci poznają historie swojego kraju i przeniosą się do wspaniałego baśniowego świata pełnego dobra, piękna i niezwykłych przygód. Warto czytać te wspaniałe legendy i dzięki nim poznawać polskie dzieje. To niezwykła przygoda z polską historią i kulturą i zarazem podróż do świata wielkiej literatury. Opatrzone pięknymi ilustracjami legendy czekają na wszystkie dzieci i ich rodziców. Odbiorcy - wszyscy ceniący piękne opowieści; - dzieci, które lubią czytać baśnie i legendy; - rodzice i opiekunowie, którzy chcą przybliżać dzieciom polskie dzieje. Dlaczego warto nabyć tę książkę - drzemią w niej najpiękniejsze legendy polskie; - jest pięknie wydana, ubogacona czarownymi ilustracjami; - doskonały prezent dla każdej młodej Polki i każdego młodego Polaka.

10,60 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,6%
oszczędzasz 2,61 zł

10
Marker permanentny czerwony 1-3 mm 12 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker permanentny czerwony 1-3 mm 12 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.09

Marker permanentny czerwony 1-3 mm okrągły Optima pakowany po 12 szt

16,50 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,51 zł

Wróć do góry