hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.02.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 25 lutego 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Podejmij wyzwanie. Materiały do określenia trudności w sferze przetwarzania sensorycznego bodźców dla dzieci, rodziców, terapeutów i nauczycieli (Aleksandra Światowska), na drugim PKPiR 2017 Praktyczne wyjaśnienia na przykładach. Kolejny produkt to O pojęciu tradycji (Paweł Grad) oraz Rozprawa o osobie (Adam Gosławski).
1
Podejmij wyzwanie. Materiały do określenia trudności w sferze przetwarzania sensorycznego bodźców dla dzieci, rodziców, terapeutów i nauczycieli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podejmij wyzwanie. Materiały do określenia trudności w sferze przetwar...
Dostępny20 szt.

To publikacja, która ma za zadanie pomóc dzieciom z zaburzeniami przetwarzania sensorycznego (SPD) w osiągnięciu adekwatnego poziomu samoregulacji (np. dostosowanie stanu pobudzenia zgodnie z napływającymi bodźcami). Publikacja będzie także pomocna podczas przygotowania diagnozy SPD i opracowania tzw. diety sensorycznej. Materiały zawierają plansze do określenia poziomu samoregulacji, a także m.in. bodźców powodujących nadreaktywność słuchową i smakową. Znajduje się w nich również kwestionariusz wrażliwości sensorycznej przeznaczony dla dzieci starszych, nastolatków i dorosłych.

28,00 zł
22,12 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,88 zł

1 osoba kupiła
2
PKPiR 2017 Praktyczne wyjaśnienia na przykładach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PKPiR 2017 Praktyczne wyjaśnienia na przykładach
Niedostępny
Brak

W publikacji czytelnik znajdzie przykłady rozliczeń PKPiR ujętych w praktycznej formie pytań i odpowiedzi.

49,00 zł
41,16 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,84 zł

3
O pojęciu tradycji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O pojęciu tradycji
Dostępny13 szt.

Podstawowym problemem tradycji po końcu historii nie jest historyczna nieciągłość. Jest nim radykalne niezdeterminowanie życia ludzkiego, nuda posthistorii, brak jasnego przyporządkowania między biologiczną podstawą a formą życia. Przeżywane są one jako wzajemnie rozdzielone: z jednej strony nagie życie, a z drugiej jego forma jako przygodna "tożsamość". Ludziom posthistorycznym, w tym postmodernistycznym konserwatystom, "tradycja" i przeszłe formy życia wystarczą w swojej nihilistycznej formie - jako "punkt zero" własnej treści, dziedzictwo, które ofiarowuje tylko własną nieobecność, prawo, które obowiązując, nic nie znaczy, przedmiot historyczny, który się podziwia, ale którego się nie używa. Pytanie o powrót tradycji jest więc ostatecznie pytaniem o to, kto odważyłby się powtarzać praktyki źródłowe, zamiast tylko kontemplować przeszłość. Paweł Grad (1991) - doktorant w SNS IFiS PAN, zajmuje się filozofią religii i teorią komunikacji. Członek redakcji kwartalnika "Christianitas".

30,00 zł
21,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

4
Rozprawa o osobie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozprawa o osobie
Dostępny24 szt.

Każdy spór ma swoje podstawy i do każdej z nich należy się ściśle odwoływać jako do niewątpliwej reguły prawdy. Zasadą sporu o Trójcę (choć i w nim, jak w każdym innym, pierwsze miejsce należy przyznać Pismu Świętemu) jest znajomość osoby. Starałem się ją rozwinąć i przedstawić na tyle, na ile potrafiłem, zważywszy na moją niewielką bystrość i ubogą wiedzę, badając z należytą starannością i jasnością to, co uczeni sądzą na temat owej normy i, w szczególności, na temat dogmatu Trójcy. Lecz przede wszystkim należy porzucić zabobonną opinię, aby nie mniemać, że to dogmat Trójcy ustanawia regułę dotyczącą osoby, a nie odwrotnie. Ci bowiem, którzy tak postępują, wikłają się w rozliczne trudności: są zmuszeni raz ustaloną teorię osoby obalać i odwoływać, gdy tylko przyjdzie ją stosować do dogmatu Trójcy, i wreszcie ustalać inną teorię dla osoby stworzonej i inną dla osoby niestworzonej, nie zdając sobie sprawy, że ich wymysły urągają nie tylko zdrowemu rozumowi, ale również Pismu Świętemu. *** Stanowisko Gosławskiego w tej kwestii jest jednoznaczne: kategoria substancji oraz pojęcie osoby odnoszą się w ścisły sposób do Boga. Odmawianie Bogu kategorii substancji nie jest niczym innym niż zaprzeczaniem, jakoby Bóg był bytem samoistnie subsystującym, to zaś byłoby tyleż absurdalne, co bluźniercze. Podobnie należałoby ocenić próbę odmówienia Bogu charakteru osobowego, gdyż do istoty osoby należy bycie substancją oraz rozumność, która Bogu z pewnością przysługuje. Bóg nie jest więc ponad wszelkimi kategoriami, jak sugeruje to Martini. Jeśli Gosławski krytykuje scholastyczny dyskurs, to nie dlatego, że pragnie on podważyć podstawy i reguły, na których opiera się teologia scholastyczna, ale raczej dlatego, że te właśnie podstawy i reguły są podważane przez obrońców dogmatu Trójcy Świętej.

40,00 zł
28,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

5
Wyjaśnienie racji dzieł Bożych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyjaśnienie racji dzieł Bożych
Dostępny13 szt.

Cóż cięższego w tych dniach nad pisanie ksiąg. Jakiż trudniejszy egzamin niż żądać tego od kogoś ubogiego w słowa i rozum. Kto bowiem nie pisze na przekór prośbom, zaraz uważany jest za gnuśnego, głupiego i zuchwałego. Jeżeli zaś ktoś nieprzekonany o własnych zdolnościach, chcąc okazać posłuszeństwo, stara się zebrać cudze słowa, uchodzi za słaby umysł, który chce chwały cudzym kosztem. Jeżeli zaś weźmie się za kucie rzeczy nowych, oskarżony będzie o zadufanie, że po tylu już księgach napisanych, których nie sposób przeczytać, nie mówiąc już o ich zrozumieniu, chełpi się, że napisze coś nowego, co dla innych nie byłoby stare. *** Biorąc do ręki "Wyjaśnienie racji dzieł bożych" Mateusza z Krakowa, dotykamy pierwszego dzieła z zakresu teologii, tak filozoficznej, jak objawionej, które wyszło spod pióra autora związanego z Polską, i co więcej dzieła, które, obok innych jego prac, cieszyło się znaczną popularnością i uznaniem u współczesnych w pokaźnej części Europy.

40,00 zł
28,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

6
Robotnicy Łodzi drugiej połowy XIX wieku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robotnicy Łodzi drugiej połowy XIX wieku
Niedostępny
Brak

Robotnicy Łodzi drugiej połowy XIX wieku. Nowe kierunki badawcze to monografia, której głównym celem było ukazanie nowych możliwości badawczych, nowego ujęcia w analizowaniu tzw. kwestii robotniczej. Publikacja ta stanowić ma zaproszenie do powrotu i kontynuacji badań nad bardzo rozległym i wieloaspektowym zagadnieniem życia i działalności robotników. Jej autorzy prezentują nowatorskie ujęcia zagadnienia. Kwestia robotnicza rozpatrywana jest w kontekście badań nad miastem, z perspektywy studiów postkolonialnych oraz perspektywy studiów kobiecych.

39,90 zł
34,31 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,59 zł

7
The Best of Adam Sharp - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Best of Adam Sharp
Niedostępny
Brak

The heartwarming new novel from Graeme Simsion, the international bestselling author of The Rosie Project and The Rosie Effect Can you define your life by a single song? Adam Sharp - former pianist in a hip Melbourne bar, now a respectable IT consultant in Norwich - can. And it's "You're Going to Lose that Girl" ...On the cusp of fifty and a happy introvert, Adam is content. He's the music expert at his local pub-quiz and he and his partner Claire rumble along. Life may not be rock 'n' roll, but neither is it easy listening. Yet something has always felt off-key. And that?s his nostalgia for what might have been, his blazing affair - more than twenty years ago, on the other side of the world - with Angelina Brown, a smart and sexy, strong-willed actress who taught him for the first time, as he played piano and she sang, what it meant to find - and then lose - love. How different might his life be if he hadn't let her walk away? Then, out of nowhere, Angelina gets in touch. Adam has sung about second chances, but does he have the courage to believe in them? The Best of Adam Sharp is about growing old and feeling young, about happy times and sad memories, about staying together and drifting apart, but most of all, it?s about how the music we make together creates the soundtrack that shapes our lives.

63,00 zł
58,59 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,41 zł

8
Here I am - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Here I am
Niedostępny
Brak

The New York Times bestselling new novel about modern family lives - from the author of Everything Is Illuminated and Extremely Loud and Incredibly Close Jacob and Julia Bloch are about to be tested ...By Jacob's grandfather, who won't go quietly into a retirement home. By the family reunion, that everyone is dreading. By their son's heroic attempts to get expelled. And by the sexting affair that will rock their marriage. A typical modern American family, the Blochs cling together even as they are torn apart. Which is when catastrophe decides to strike ...Confronting the enduring question of what it means to be human with inventiveness, playfulness and compassion, Here I Am is a great American family novel for our times, a masterpiece about how we live now.

30,80 zł
28,64 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,16 zł

9
Peppa Pig. The Wheels on the Bus - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. The Wheels on the Bus
Niedostępny
Brak

Sing along to The Wheels on the Bus with Peppa and her friends! This sturdy story book has real wheels, so is perfect for playtime and storytime. Based on the hit preschool animation Peppa Pig, shown daily on Five's Milkshake and Nick Jnr.

45,00 zł
41,85 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,15 zł

10
Against the Double Blackmail - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Against the Double Blackmail
Niedostępny
Brak

One of our best-known living philosophers Guardian How do we respond to the refugee crisis - by opening our doors, or pulling up the drawbridge? Both solutions, argues Slavoj Zizek, offer ideological blackmail, and both are wrong. He proposes that instead we see the crisis as an opportunity: a unique chance for Europe to redefine itself and its future. Zizek identifies the refugee crisis as one of the major global challenges of our time ...he argues for a politics of solidarity The Times Literary Supplement

57,00 zł
53,01 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,99 zł

11
Peppa Pig. Goodnight Peppa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Goodnight Peppa
Niedostępny
Brak

It's time for bed but Peppa and George are absolutely, definitely, not even a little bit tired in this delightful brand new picture book. A bedtime story from Granny Pig, Grandpa Pig, Daddy Pig AND Mummy Pig should send them to sleep ...Shouldn't it? This picture book story is perfect for reading at bedtime, playtime and over and over again! Based on the hit preschool animation Peppa Pig, shown daily on Five's Milkshake and Nick Jnr.

36,00 zł
33,48 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,52 zł

12
Narodowe siły zbrojne 1942-1947 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narodowe siły zbrojne 1942-1947
Niedostępny
Brak

Pierwsza – nie licząc jednego opracowania z lat osiemdziesiątych – publikacja całościowo opisująca historię Narodowych Sił Zbrojnych, a przy tym niezwykle ciekawa książka, która odsłania zapomnianą kartę polskiej historii i jednocześnie ją odkłamuje. Młody autor książki, Michał Gniadek-Zieliński, podczas pisania korzystał z pomocy merytorycznej Leszka Żebrowskiego, uznanego autorytetu w dziedzinie Narodowych Sił Zbrojnych. Było ich ok. 100 tys., tworzyli jedną z trzech największych organizacji wojskowych w okupowanej Polsce podczas II Wojny Światowej, chcieli budować Wielką Polskę od Zbrucza na wschodzie po Odrę na zachodzie, walczyli na równi z Niemcami i Sowietami, dokonali szeregu spektakularnych akcji bojowych, bili się w Powstaniu Warszawskim i Akcji „Burza”, część z nich wymaszerowała na Zachód w obliczu inwazji sowieckiej wyzwalając po drodze obóz koncentracyjny, ci którzy pozostali w Polsce byli zaciekle tępieni przez stalinowski reżim. O kim mowa? Oczywiście o Narodowych Siłach Zbrojnych. (…) Celem książki jest przedstawienie dzisiejszego stanu wiedzy na temat powstania, działania i struktury Narodowych Sił Zbrojnych w latach 1942–1947 oraz skonfrontowanie tzw. czarnej (i białej!) legendy NSZ z dokumentami i relacjami świadków epoki. Publikacja została podzielona na sześć bloków tematycznych (zwanych częściami), których rozdziały omawiają najważniejsze zagadnienia dotyczące NSZ: korzenie organizacji, jej formowanie się, strukturę i cele, charakterystykę działalności, umiejscowienie w nieodległościowym podziemiu oraz stosunek do tej organizacji Niemiec i Związku Sowieckiego. Jak widać, książka została napisana w układzie problemowym, gdzie w każdym rozdziale zebrana została wiedza dotycząca zbieżnych zagadnień. Zrezygnowałem z układu chronologicznego ze względu na złożoność tematu, który w takim układzie mógłby uniemożliwiać stosunkowo prosty odbiór książki, która przecież jest do czytania, a nie „wyglądania na półce”. Michał Gniadek-Zieliński – historyk, publicysta i dramaturg. Współtwórca i zastępca redaktora naczelnego miesięcznika „Myśl Konserwatywna”, współwłaściciel najstarszego w Polsce sklepu z odzieżą o tematyce historycznej, www.koszulki-historyczne.pl. W kręgu jego zainteresowań badawczych znajduje się przede wszystkim basen Morza Bałtyckiego w epoce wikińskiej (VIII–XI w.) oraz polski ruch niepodległościowy podczas II wojny światowej i tuż po jej zakończeniu (1939–1963). Narodowe Siły Zbrojne 1942–1947 to pierwsza publikacja autora, która ukazała się drukiem.

75,00 zł
54,00 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 21,00 zł

13
Zeszyt A4 Narcissus w kratkę 80 kartek 6 sztuk mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A4 Narcissus w kratkę 80 kartek 6 sztuk mix
Narcissus
Niedostępny
Brak

Zeszyt w kratkę A4 marki Narcissus. Kolorowa okładka wykonana jest z polipropylenu, nadając trwałość i odporność na zabrudzenia, jednocześnie zeszyt jest elastyczny i poręczny w użyciu. Posiada 80 kartek, papier o gramaturze 80. Dostępny w ośmiu kolorach.

58,00 zł
49,30 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,70 zł

14
Markery Dwustronne Artystyczne 24 kolory Zestaw - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Markery Dwustronne Artystyczne 24 kolory Zestaw
Dostępny6 szt.

Markery na bazie alkoholu. Dlaczego? Ponieważ atramenty na bazie alkoholu odzwierciedlają żywsze barwy, można je łączyć i otrzymywać subtelne efekty akwareli. W przeciwieństwie do markerów na bazie wody, nie uszkadzają powierzchni papieru. Piszą na prawie każdej powierzchni i są bardzo trwałe. Zestaw zawiera: 24 szt markerów o żywych i niepowtarzalnych kolorach, 2 końcówki (standardowa oraz w kształcie pędzla) , optymalny przepływ tuszu, sprawdzają się na papierze, szkle, drewnie, metalu, materiale, ceramice. Wymiary: 10,2cm x 16,5cm x 8,9cm.

168,00 zł
15
Zestaw cienkopisów kreślarskich 6 sztuk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw cienkopisów kreślarskich 6 sztuk
Dostępny3 szt.

Czarne cienkopisy z solidnymi końcówkami (005-.20mm , 01 - ,25mm , 02 - ,30mm , 03-,35mm , 04-,40mm , 05-.45mm), dzięki którym linie są zawsze mocne i wyraziste. Końcówki zachowują swoją wytrzymałość nawet przy intensywnej eksploatacji. Zestaw zawiera: 6 cienkopisów na bazie wody, poręczne plastikowe etui. Wymiary : 10,1 x 17,8cm

68,70 zł
16
Po swojemu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Po swojemu
Dostępny2 szt.

Wliczając w całościowy rachunek filmy zrealizowane samodzielnie, w duetach, w szkole filmowej i a zamówienie, dorobek Władysława Ślesickiego to 25 tytułów, powstałych w latach 1954-1984. To trzy dekady reżyserowania, niemal równo podzielone między twórczość dokumentalną i fabularną. Rozważania w książce podążają szlakiem chronologii - z dwóch powodów. Pierwszy wiąże się z chęcią, by na to rodzajowe następstwo spojrzeć nie z perspektywy pęknięcia, lecz intrygująco przejawiającej się konsekwencji twórczej (innymi słowy: jednym z założonych zadań badawczych było tropienie pierwiastków kina fabularnego w dokumencie, ale też - kwestia może nawet ciekawsza ? śladów kina dokumentalnego w fabule). Drugi powód spojrzenia diachronicznego odnosi się przede wszystkim do etapu poczynań dokumentalnych reżysera - tych, które nieprzypadkowo zapewniły mu zarówno liczne festiwalowe trofea (w kraju i za granicą), jak i trwałe miejsce w historii polskiego kina. Opłaca się zaś skorzystać tu z analizy osadzonej w porządku chronologicznym, by tym wyraźniej odmalować proces kreowania i ewoluowania dokumentalnego stylu Władysława Ślesickiego - stylu unikalnego.

39,00 zł
19,11 zł

Rabat 51,0%
oszczędzasz 19,89 zł

17
29 zmian prawnych w ochronie środowiska które weszły życie w 2017 r. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
29 zmian prawnych w ochronie środowiska które weszły życie w 2017 r.
Dostępny1 szt.

"29 zmian prawnych w ochronie środowiska, które weszły życie w 2017 r." to publikacja dzięki której przedsiębiorca z łatwością przebrnie przez najnowsze nowości prawne związane np. z wycinką drzew i krzewów, procedurą uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, czy szeregu zmian prawnych w gospodarce odpadami. Podpowiadamy, jak interpretować nowe przepisy i wdrożyć je w przedsiębiorstwie.

79,00 zł
24,49 zł

Rabat 69,0%
oszczędzasz 54,51 zł

18
Orzecznictwo lekarskie dla lekarzy oraz studentów wydziałów lekarskich i wydziałów lekarsko-dentystycznych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Orzecznictwo lekarskie dla lekarzy oraz studentów wydziałów lekarskich...
Dostępny39 szt.

Książka skierowana jest do lekarzy oraz studentów wydziałów lekarskich i stomatologicznych. Jest to V wydanie monografii dotyczącej orzecznictwa lekarskiego, poszerzone o dodatkowe informacje m.in. z zakresu ubezpieczeń społecznych rolników, renty socjalnej, a także świadczeń rentowych dla żołnierzy zawodowych i funkcjonariuszy MSWiA. Ponadto pozycja zawiera najnowsze podstawy prawne i rozstrzygnięcia terminologiczne, wykaz chorób zawodowych jak również zasady i kryteria przyznawania świadczeń z tytułu ubezpieczeń społecznych, rent, zasiłków, odszkodowań i rehabilitacji leczniczej.

59,00 zł
19
Funkcjonowanie łańcuchów dostaw ropy naftowej i gazu ziemnego do Polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Funkcjonowanie łańcuchów dostaw ropy naftowej i gazu ziemnego do Polsk...
Niedostępny
Brak

W publikacji zostały zaprezentowane rezultaty badań naukowych dotyczących zasadniczych aspektów funkcjonowania łańcuchów dostaw surowców energetycznych i paliw. Przedmiotem rozważań teoretycznych i empirycznych są łańcuchy dostaw ropy naftowej i gazu ziemnego do Polski. Analizę empiryczną podporządkowano zagadnieniu krajowego bezpieczeństwa energetycznego, uwzględniając przy tym jego geopolityczny wymiar. Książka jest adresowana do szerokiego kręgu odbiorców ze świata nauki, praktyków oraz młodzieży akademickiej, którzy interesują się bieżącymi trendami funkcjonowania rynków surowców strategicznych z uwzględnieniem aspektów logistyki.

49,90 zł
42,91 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

20
Agaton Gagaton - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Agaton Gagaton
Dostępny2 szt.

To książka, którą kupi każda fanka zespołu Feel, gdy odkryje na okładce wyznanie i autograf lidera tego zespołu: "Cudownie tak czytać o Agacie. Te wspomnienia bardzo wiele dla mnie znaczą - Piotr Kupicha". Skąd ten tekst? Otóż pierwowzorem głównej bohaterki Agaty, zwanej Agatonem-Gagatonem, jest żona Piotra Kupichy a córka autorki Marty Fox. Agata snuje w książce opowieść o swoich młodzieńczych latach, o rodzinie, szkole, chłopakach... To dowcipna, ciepła i mądra opowieść o dojrzewaniu. Książka składa się z trzech opowieści nastoletniej Agaty: 1. "Batoniki Always miękkie jak deszczówka" (Agata ma 15 lat) 2. "Agaton-Gagaton: jak pięknie być sobą" (Agata jest licealistką) 3. "Firma Agaton-Gagaton: wypróbuj bez szorowania" (Agata zaczyna studia)

29,99 zł
14,10 zł

Rabat 53,0%
oszczędzasz 15,89 zł

21
Historia turystyki Polska i świat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia turystyki Polska i świat
Dostępny3 szt.

Przedmiotem niniejszego opracowania będą dzieje tych, co wędrowali z ?ciekawości i braku zajęcia?. Obejmuje ono okres od narodzin pierwotnej turystyki w czasach starożytnych do upadku sytemu komunistycznego w Europie na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych XX w. Autor zwrócił uwagę na różne rodzaje turystyki ? nie tylko wypoczynkową czy zdrowotną, ale także wiejską, pielgrzymkową, gastronomiczną, kulturową czy militarną. W poszczególnych rozdziałach omawia się kwestie związane z uwarunkowaniami prawno-politycznymi rozwoju turystyki, ze zmianami w sposobie podróżowania i tworzenia się infrastruktury turystycznej (jak hotele, sanatoria, biura podróży, przewodniki), a także z przemianami obyczajowymi towarzyszącymi wyjazdom. Dotychczasowe opracowania dotyczące dziejów turystyki były z reguły autorstwa specjalistów od turyzmu, ekonomistów. Twórca tej pracy jest historykiem i przez pryzmat tej dziedziny nauki patrzy na dzieje wypoczynku. Niniejsza książka nie stanowi klasycznego podręcznika z wykresami, tabelkami, pytaniami kontrolnymi, lecz raczej opowieść historyczną o dawniejszych turystach.

37,80 zł
34,78 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,02 zł

22
Kołonotatnik A6 w linie Star Wars - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołonotatnik A6 w linie Star Wars
Niedostępny
Brak

Kołonotatnik, licencja Star Wars. Format: A6- linie Ilość arkuszy: 60 Oprawa: Spiral

6,70 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,6%
oszczędzasz 0,71 zł

23
Kolorowanki z grubym obrysem. Zabawki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanki z grubym obrysem. Zabawki
Niedostępny
Brak

Kredki w dłoń i do dzieła! Wyjątkowe kolorowanki dla najmłodszych! W środku dziecko znajdzie urocze, duże i proste obrazki w dwóch wersjach – czarno-białej oraz kolorowej, która posłuży jako wzór do odwzorowania kolorowego obrazka. Grube kontury kolorowanek pomogą małemu artyście odnieść pierwsze sukcesy w dokładnym kolorowaniu i niewychodzeniu za linię. Kolorowe naklejki do wklejania w wyznaczone miejsce umilą zabawę i dodatkowo rozwiną zdolności manualne.

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

24
Kolorowanki z grubym obrysem. Warzywa i owoce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanki z grubym obrysem. Warzywa i owoce
Niedostępny
Brak

Kredki w dłoń i do dzieła! Wyjątkowe kolorowanki dla najmłodszych! W środku dziecko znajdzie urocze, duże i proste obrazki w dwóch wersjach – czarno-białej oraz kolorowej, która posłuży jako wzór do odwzorowania kolorowego obrazka. Grube kontury kolorowanek pomogą małemu artyście odnieść pierwsze sukcesy w dokładnym kolorowaniu i niewychodzeniu za linię Kolorowe naklejki do wklejania w wyznaczone miejsce umilą zabawę i dodatkowo rozwiną zdolności manualne.

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

25
Kreda kolorowa, 12 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreda kolorowa, 12 sztuk
Herlitz
Niedostępny
Brak

Kreda nietoksyczna, niepyląca i niebrudząca.Szczególnie polecana do szkół, przedszkoli i ośrodków plastycznych, gdzie dodatkowo wykorzystywana jako pastela. Produkt przyjazny dla dzieci chorych na astmę i alergie. Przeznaczone dla dzieci od lat 3.

6,10 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,8%
oszczędzasz 0,11 zł

26
Kreda biała 12 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreda biała 12 sztuk
Herlitz
Niedostępny
Brak

Kreda nietoksyczna, niepyląca i niebrudząca. Szczególnie polecana do szkół, przedszkoli i ośrodków plastycznych, gdzie dodatkowo wykorzystywana jest jako kredka pastelowa. Produkt przyjazny dla dzieci chorych na astmę i mających alergie. Przeznaczone dla dzieci od lat 3.

5,99 zł
Powiadomienie
27
Piórnik bez wyposażenia, Barbie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik bez wyposażenia, Barbie
Starpak
Niedostępny
Brak

Duży piórnik z 2 skrzydełkami i elastycznymi uchwytami na przybory szkolne zapinany na mocny zamek. Pomieści wszystkie potrzebne artykuły piśmiennicze i pozwoli samemu skompletować asortyment: flamastry, kredki, pióro, długopis, ołówek, plan zajęć i wiele innych.

28,00 zł
26,60 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,40 zł

28
Piórnik z wyposażeniem. Minnie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik z wyposażeniem. Minnie
Starpak
Niedostępny
Brak

W pełni wyposażony piórnik składający się z dwóch oddzielnych komór. Ma elastyczne uchwyty na przybory szkolne. Jest zapinany na mocne zamki. W zestawie kredki ołówkowe, flamastry, linijka, gumka, temperówka, długopis, ołówek, notes – łącznie ponad 20 elementów. Cały niezbędny komplet w jednym, dzięki czemu oszczędzimy czas i odpowiednio wyposażymy dziecko.

55,00 zł
52,25 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,75 zł

29
Piórnik tuba, Tomek i przyjaciele - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba, Tomek i przyjaciele
Starpak
Niedostępny
Brak

Piórnik w kształcie tuby z zamkiem błyskawicznym, który pomieści niezbędne artykuły piśmiennicze i nie zajmie dużo miejsca w plecaku. Wnętrze wyściełane mocną podszewką.

16,99 zł
Powiadomienie
30
Wesoła poczta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesoła poczta
Niedostępny
Brak

Zaproś dziecko do zabawy! Niech samodzielnie ozdobi wnętrze poczty, warsztatu, restauracji i sklepu. Niech dowie się, jak wygląda praca listonosza i mechanika, poda gościom obiad lub zrobi zakupy u pani Halinki! Seria wesołych książek z ćwiczeniami, naklejkami, wypychankami i modelami 3D, do złożenia przez dziecko bez użycia kleju i nożyczek. Dzięki temu Twój maluch w prosty sposób sam zbuduje scenografię a następnie ozdobi ją naklejkami i ustawi w niej złożone elementy wnętrza (np. samochód, wózek sklepowy, stół z gośćmi i kelnerem, skrzynkę pocztową). W trakcie zabawy pozna nowe miejsca, rozwiąże ciekawe zadania związane z tematem danej książki oraz rozwinie sprawność manualną i kreatywność.

13,50 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 3,51 zł

31
Wesoły sklep - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesoły sklep
Niedostępny
Brak

Zaproś dziecko do zabawy!Niech samodzielnie ozdobi wnętrze poczty, warsztatu, restauracji i sklepu. Niech dowie się, jak wygląda praca listonosza i mechanika, poda gościom obiad lub zrobi zakupy u pani Halinki!Seria wesołych książek z ćwiczeniami, naklejkami, wypychankami i modelami 3D, do złożenia przez dziecko bez użycia kleju i nożyczek. Dzięki temu Twój maluch w prosty sposób sam zbuduje scenografię, a następnie ozdobi ją naklejkami i ustawi w niej złożone elementy wnętrza (np. samochód, wózek sklepowy, stół z gośćmi i kelnerem, skrzynkę pocztową). W trakcie zabawy pozna nowe miejsca, rozwiąże ciekawe zadania związane z tematem danej książki oraz rozwinie sprawność manualną i kreatywność.

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

32
Wesoła restauracja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesoła restauracja
Niedostępny
Brak

Zaproś dziecko do zabawy! Niech samodzielnie ozdobi wnętrze poczty, warsztatu, restauracji i sklepu. Niech dowie się, jak wygląda praca listonosza i mechanika, poda gościom obiad lub zrobi zakupy u pani Halinki! Seria wesołych książek z ćwiczeniami, naklejkami, wypychankami i modelami 3D, do złożenia przez dziecko bez użycia kleju i nożyczek. Dzięki temu Twój maluch w prosty sposób sam zbuduje scenografię a następnie ozdobi ją naklejkami i ustawi w niej złożone elementy wnętrza (np. samochód, wózek sklepowy, stół z gośćmi i kelnerem, skrzynkę pocztową). W trakcie zabawy pozna nowe miejsca, rozwiąże ciekawe zadania związane z tematem danej książki oraz rozwinie sprawność manualną i kreatywność

13,50 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 3,51 zł

33
Wesoły warsztat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesoły warsztat
Niedostępny
Brak

Zaproś dziecko do zabawy! Niech samodzielnie ozdobi wnętrze poczty, warsztatu, restauracji i sklepu. Niech dowie się, jak wygląda praca listonosza i mechanika, poda gościom obiad lub zrobi zakupy u pani Halinki! Seria wesołych książek z ćwiczeniami, naklejkami, wypychankami i modelami 3D, do złożenia przez dziecko bez użycia kleju i nożyczek. Dzięki temu Twój maluch w prosty sposób sam zbuduje scenografię a następnie ozdobi ją naklejkami i ustawi w niej złożone elementy wnętrza (np. samochód, wózek sklepowy, stół z gośćmi i kelnerem, skrzynkę pocztową). W trakcie zabawy pozna nowe miejsca, rozwiąże ciekawe zadania związane z tematem danej książki oraz rozwinie sprawność manualną i kreatywność

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

34
Wielkanoc z kurczaczkiem. Kolorowanka z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkanoc z kurczaczkiem. Kolorowanka z naklejkami
Niedostępny
Brak

Wielkanoc z kurczaczkiem to wyjątkowa propozycja dla każdego przedszkolaka. W książeczce, poza kolorowankami z grubym obrysem, znajdują się nawiązujące do Wielkanocy kolorowe naklejki, a tytułowy bohater przybliży dziecku najciekawsze wielkanocne tradycje. Co to jest gruby obrys? To elementy do nauki kolorowania z wyraźnym, grubym konturem, dzięki któremu dziecko kolorując nie wyjeżdża poza pole obrazka. Gruby obrys to idealna kolorowanka dla każdego przedszkolaka!

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

35
Wielkanoc z zajączkiem. Kolorowanka z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkanoc z zajączkiem. Kolorowanka z naklejkami
Niedostępny
Brak

„Wielkanoc z zajączkiem” to wyjątkowa propozycja dla każdego przedszkolaka. W książeczce, poza kolorowankami z grubym obrysem, znajdują się nawiązujące do Wielkanocy kolorowe naklejki, a tytułowy bohater przybliży dziecku najciekawsze wielkanocne tradycje. Co to jest gruby obrys? To elementy do nauki kolorowania z wyraźnym, grubym konturem, dzięki któremu dziecko kolorując nie wyjeżdża poza pole obrazka. Gruby obrys to idealna kolorowanka dla każdego przedszkolaka!

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

36
Pojazdy. Kolorowanki z grubym obrysem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazdy. Kolorowanki z grubym obrysem
Niedostępny
Brak

Kredki w dłoń i do dzieła! Wyjątkowe kolorowanki dla najmłodszych! W środku dziecko znajdzie urocze, duże i proste obrazki w dwóch wersjach - czarno-białej oraz kolorowej, która posłuży jako wzór do odwzorowania kolorowego obrazka. Grube kontury kolorowanek pomogą małemu artyście odnieść pierwsze sukcesy w dokładnym kolorowaniu i niewychodzeniu za linię. Kolorowe naklejki do wklejania w wyznaczone miejsce umilą zabawę i dodatkowo rozwiną zdolności manualne.

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

37
Segregator A4 4R Easy Orga, biały - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4 4R Easy Orga, biały
Herlitz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.30

Segregator easy.orga 4R, idealny do przechowywania dokumentów przedziurkowanych lub umieszczonych w obwolutach. Szeroka okładka dostosowana do przekładek i rejestrów. Etykieta grzbietowa do opisania zawartości. Maksymalna pojemność 130 arkuszy. Średnica ringów 16 mm. Szerokość grzbietu 2.5 cm. Kolor: biały transparentny

26,00 zł
24,70 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,30 zł

38
Droga krzyżowa dla chorych potrzebujących uzdrowie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga krzyżowa dla chorych potrzebujących uzdrowie
Niedostępny
Brak

Nie ma znaczenia, jaką nazwę nosi to, co ci dolega. Wszystkie choroby mają ten sam wymiar: cielesny i duchowy. Modlitwa jest jak niewyczerpany strumień łaski, a Jezus rozumie jak nikt inny. Terapie mogą zadziałać lub nie, mogą przynieść zatrzymanie choroby, a nawet regres i wyleczenie, lub mogą być zupełnie nieskuteczne. Modlitwa jest zawsze skuteczna. I nigdy nie powinna być ostatnią deską ratunku, ale pierwszą pomocą, a nawet chlebem powszednim naszego życia.Książka dwustronna

7,99 zł
Powiadomienie
39
Piórnik jednokomorowy z wyposażeniem, Minnie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik jednokomorowy z wyposażeniem, Minnie
Starpak
Niedostępny
Brak

W pełni wyposażony piórnik z 2 skrzydełkami i elastycznymi uchwytami na przybory szkolne zapinany na mocny zamek. W zestawie kredki ołówkowe, flamastry, linijka, gumka, temperówka, długopis, ołówek, plan lekcji i tabliczka mnożenia – łącznie ponad 20 elementów. Cały niezbędny komplet w jednym, dzięki czemu oszczędzimy czas i odpowiednio wyposażymy dziecko.

19,99 zł
Powiadomienie
40
Kolorowanki z grubym obrysem. Zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanki z grubym obrysem. Zwierzęta
Niedostępny
Brak

Kredki w dłoń i do dzieła! Wyjątkowe kolorowanki dla najmłodszych! W środku dziecko znajdzie urocze, duże i proste obrazki w dwóch wersjach – czarno-białej oraz kolorowej, która posłuży jako wzór do odwzorowania kolorowego obrazka. Grube kontury kolorowanek pomogą małemu artyście odnieść pierwsze sukcesy w dokładnym kolorowaniu i niewychodzeniu za linię Kolorowe naklejki do wklejania w wyznaczone miejsce umilą zabawę i dodatkowo rozwiną zdolności manualne.

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

41
Sukces pełnią życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sukces pełnią życia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.10

Ci którzy żyją z pasją i celem, czerpią swą miłość do życia z niewyczerpanego źródła bogactwa. Urodziłeś się, mając wszystko, czego ci trzeba, aby w pełni czerpać z tego źródła. Ta książka uświadomi ci, w jaki sposób działa twój Mechanizm Życia i jak go uaktywnić.

39,00 zł
28,08 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

Wróć do góry