hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.02.19

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 19 lutego 2017 roku.
1
W kręgu dyplomacji i spraw narodowościowych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W kręgu dyplomacji i spraw narodowościowych
Dostępny94 szt.

Oddawany w ręce Czytelnika wybór studiów Profesora Michała Pułaskiego najlepiej mówi o Nim jako badaczu przeszłości. W tomie znajdują się znakomite artykuły, będące perłami historycznej prozy i publicystyki.

49,00 zł
39,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,80 zł

2
Pop up now 1 SB MM PUBLICATIONS - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pop up now 1 SB MM PUBLICATIONS
Dostępny2 szt.

Pop up now - pasjonujący sześciopoziomowy kurs dla szkół podstawowych. Jest to jedyny na rynku podręcznik w pełni pokrywający zapotrzebowanie sześcioklasowej szkoły podstawowej. Przeznaczony dla obu etapów nauczania stanowi pełne i wygodne dla nauczycieli i uczniów rozwiązanie. Części 1-3 dostępne są również w wersji podzielonej - 1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b. Pop up now skierowany jest do uczniów od poziomu początkującego do średniozaawansowanego ze zwróceniem szczególnej uwagi na właściwe dla tego wieku zainteresowania.Cechy kursu:- przejrzyście skonstruowany syllabus- 12 dobrze zorganizowanych rozdziałów- stopniowy rozwój czterech umiejętności- ćwiczenia poświęcone praktycznej komunikacji oparte na aspekcie wielokulturowości- różnorodność piosenek, wierszyków, gier, tekstów do czytania poświęconych kulturze krajów anglojęzycznych- systematyczne działy powtórzeniowe- kompedium gramatyczne- naklejki dołączone do ćwiczeń

32,90 zł
27,97 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,93 zł

Wróć do góry