hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.01.29

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 29 stycznia 2017 roku.
1
Budowa i obsługa samochodu. Kat. B - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Budowa i obsługa samochodu. Kat. B
Dostępny
7 szt.

Broszura jest elementem kursu on-line Podręcznik. Kierowca doskonały B i programu „Wykłady. Kierowca doskonały B”. Można ją wykorzystywać samodzielnie, gdyż zawiera tematykę części III „Zarys budowy samochodu i zasady obsługi” kursu nauki jazdy na kategorię B wg nowej podstawy programowej. Przeznaczona dla kandydatów na kierowców, pragnących uzyskać prawo jazdy kategorii B i podobnych oraz A i podobnych. Może także służyć jako pomoc przy ubieganiu się o wyższe kategorie prawa jazdy. Tematyka podręcznika odpowiada zakresowi pytań stosowanych podczas egzaminów na prawo jazdy w/w kategorii.

7,10 zł
5,99 zł

Rabat 15,6%
oszczędzasz 1,11 zł

8 osób kupiło
2
Jabłonna - ty morderco mojej młodości! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jabłonna - ty morderco mojej młodości!
Dostępny
20 szt.

Publikacja jest połączeniem monografii historycznej z albumem fotograficznym. Autor przez 20 lat gromadził fotografie z garnizonu Jabłonna, które przedstawiają żołnierzy niemieckich stacjonujących w tej miejscowości w latach 1915-1918. Oprócz zdjęć i ich interesujących opisów w książce znajdziemy fragmenty korespondencji. Książka stanowi także doskonałe źródło poznania dla badaczy ziem polskich w okresie I wojny światowej.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

3
Ludattica. 10 gier - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ludattica. 10 gier
Lisciani, od 3 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.25

10 gier edukacyjnych z użyciem 50 interaktywnych kart i drewnianej kostki. Dwie talie kart z ilustracjami rożnych dzieci i możliwość gry w 10 zabawnych gier. Kto najszybciej skompletuje całą rodzinę? A kto najsprawniej stworzy najwyższą wieżę? Kto wygra zabawę w kolory? Wybierz grę, rzuć kostką i rzuć wyzwanie swoim przyjaciołom! W zestawie: • 50 kart o dużej grubości, • drewniana kostka, • instrukcje.

36,30 zł
32,31 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,99 zł

Wróć do góry