hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.01.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 14 stycznia 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zbiór zadań z geometrii przestrzennej (Michał Kieza), na drugim Klee (Hajo Duchting). Kolejny produkt to Barakuda. Tom 1. Niewolnicy (Jean Dufaux, Jérémy Petiqueux) oraz Akademia 4-latka (Julia Śniarowska).
1
Zbiór zadań z geometrii przestrzennej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiór zadań z geometrii przestrzennej
Dostępny19 szt.

Niniejszy zbiór zadań z geometrii przestrzennej przeznaczony jest dla uczniów startujących w Olimpiadzie Matematycznej Juniorów, zarówno tych początkujących, jak i bardziej zaawansowanych, także sięgających wzrokiem w kierunku Olimpiady Matematycznej. Polecam go też tym, którzy próbują swoich sił w Olimpiadzie Matematycznej, jednak zadania z Kącików Przestrzennych w Delcie są dla nich zbyt zaawansowane. Zbiór może też okazać się dobrą pomocą dla nauczycieli przygotowujących uczniów do olimpiad. Zadania, które zebrałem, pochodzą z Olimpiady Matematycznej Juniorów lub są zbliżone do nich poziomem. Nie wahałem się jednak dać trochę nieco trudniejszych zadań, które starałem się rozbić na podpunkty lub dać je obok zadań z tego samego tematu żywiąc nadzieję, że nawet mniej zaawansowany uczeń poradzi sobie z nimi. Pozwoliłem sobie także na omówienie niektórych bardziej zaawansowanych zagadnień jak np. równoległościan opisany na czworościanie czy metoda objętości, ilustrując je odpowiednio dobranymi trudnościowo przykładami. Zbiór zawiera ponad 120 zadań. Do każdego z nich jest rozwiązanie (czasem nawet kilkoma sposobami) niemal we wszystkich przypadkach opatrzone rysunkiem. Większość rozdziałów zawiera krótki wstęp wraz z omówionymi przykładami.Michał Kieza

29,00 zł
22,04 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,96 zł

3 osoby kupiły
2
Klee - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klee
Dostępny1 szt.

Paul Klee - artysta poza schematami i klasyfikacją. Stosował różne techniki i style, przetwarzał je, by uzyskać niepowtarzalny własny sposób wyrazu. Rozwój artysty i jego poszukiwania można oglądać na ponad 280 stronach wysokiej jakości reprodukcji. Including over 200 examples of both well known works and lesser known works from private collections, this book captures all periods of Klee's oeuvre, representing each stylistic metamorphosis and painting technique used by the artist. The "Klee universe" opens up profoundly in all its depth.

54,90 zł
46,12 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 8,78 zł

2 osoby kupiły
3
Barakuda. Tom 1. Niewolnicy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barakuda. Tom 1. Niewolnicy
Dostępny28 szt.

Pierwszy z sześcioalbumowego cyklu awanturniczo - przygodowego. Podczas krwawej morskiej potyczki, piracka załoga okrętu "Barakuda", dowodzonego przez bezlitosnego kapitana Blackdoga zdobywa wspaniały łup... mapę prowadzącą do skarbu. Niestety nie zdają sobie sprawy, że skarb jest obłożony klątwą sprowadzającą na posiadacza niechybną zgubę... Scenarzystą serii jest wybitny francuski autor Jean Dufaux znany z takich kultowych prac jak Murena, Skarga Utraconych Ziem czy Saga Valty.

38,00 zł
30,02 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,98 zł

2 osoby kupiły
4
Akademia 4-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia 4-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.12

Przedstawiamy zeszyt edukacyjny z ćwiczeniami stworzonymi przy współpracy z psychologiem. Zadania, starannie dopasowane do grupy wiekowej, ćwiczą percepcję, pamięć i koncentrację, wzbogacają wiedzę o otaczającym świecie, uczą logicznego myślenia oraz orientacji przestrzennej, przygotowują do czytania, pisania i liczenia. Dzięki temu wspomagają prawidłowy rozwój najmłodszych.

3,99 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
5
Evi. Lalka ze szczeniaczkami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evi. Lalka ze szczeniaczkami
Simba Toys
Dostępny183 szt.

Przedstawiamy laleczkę Evi ze szczeniaczkami. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły. Wysokość laleczki: 12.0 cm Wymiary opakowania: 12.0 x 16.0 x 4.5 cm

26,99 zł
24,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,70 zł

1 osoba kupiła
6
Ksiega cyferek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ksiega cyferek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.13

Tematyczne zeszyty wspomagające rozwój dzieci w wieku 3-6 lat. Przez zabawę najmłodsi opanowują sztukę rozpoznawania kształtów, rysowania szlaczków, rozwiązywania łamigłówek, a wreszcie pisania pierwszych literek i cyferek. Do każdej książki dołączono arkusz z naklejkami.

3,99 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
7
Ujemny biegun fotografii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ujemny biegun fotografii
Dostępny80 szt.

Książka dotyczy ważnego, ale niezbadanego dotąd zjawiska fotograficznego negatywu, będącego nie tylko pośrednikiem w procesie wywoływania zdjęć, ale również skończonym przedstawieniem, wykorzystywanym często w twórczości artystów i fotografów. Może się wydawać, że fotografię wynaleziono po to, aby uzyskać wierne obrazy świata, uwiecznione na "lustrach obdarzonych pamięcią". Co jednak się stanie, gdy spojrzymy na fotografię przez pryzmat negatywu? Wówczas okazuje się, że odbija ona świat na powierzchni czarnych, zniekształcających luster. Negatywowość umożliwia zatem zerwanie z realiz­mem i mimetycznymi funkcjami obrazów. Dzięki od­wróceniu światłocienia kult mroku, nocy, niepokojącej obcości i niepoznanego pojawia się w centrum artystycznej refleksji. Zapisany na negatywach mundus inversus ułatwia dialog z systemami metafizycznymi opartymi na fundamentalnej polaryzacji światła i ciemności. Negatyw zaprzecza i pozwala na przyjęcie krytycznej postawy wobec obowiązujących norm i sposobów doświadczania świata.

59,00 zł
49,56 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 9,44 zł

1 osoba kupiła
8
Chłopak, który chciał zacząć od nowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chłopak, który chciał zacząć od nowa
Dostępny52 szt.

Poznali się w nocnym klubie... Jamie chce zmienić swoje życie i zerwać z kryminalną przeszłością. Nie potrzebuje komplikacji i nie szuka problemów. Ellie kończy szkołę, niedawno rozstała się z chłopakiem. Chce być wolna. Nie sądziła, że tego wieczoru spotka nieziemskiego przystojniaka, któremu nie sposób się oprzeć. Ellie i Jamie zakochują się w sobie do szaleństwa. Szybko planują wspólne życie: chcą podróżować, realizować marzenia, zawsze być razem. Jednak mroczna przeszłość Jamiego nie daje o sobie zapomnieć. Ellie nie ma pojęcia, czym naprawdę zajmuje się jej chłopak, gdy nie może się z nią spotkać. Prawdy nie można jednak ukrywać w nieskończoność, szczególnie przed kimś, kogo się kocha...

37,99 zł
27,35 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,64 zł

1 osoba kupiła
9
Ksiega zagadek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ksiega zagadek
Dostępny56 szt.

Tematyczne zeszyty wspomagające rozwój dzieci w wieku 3-6 lat. Przez zabawę najmłodsi opanowują sztukę rozpoznawania kształtów, rysowania szlaczków, rozwiązywania łamigłówek, a wreszcie pisania pierwszych literek i cyferek. Do każdej książki dołączono arkusz z naklejkami. Książka dla dzieci w wieku 3-6 lat.

3,99 zł
2,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
10
Akademia 2-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia 2-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

Akademia 2-latka to zeszyt edukacyjny z ćwiczeniami stworzonymi przy współpracy z psychologiem. Zadania, starannie dopasowane do grupy wiekowej, ćwiczą percepcję, pamięć i koncentrację, wzbogacają wiedzę o otaczającym świecie, uczą logicznego myślenia oraz orientacji przestrzennej, przygotowują do czytania, pisania i liczenia. Dzięki temu wspomagają prawidłowy rozwój najmłodszych.

3,99 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
11
Mondrian - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mondrian
Dostępny1 szt.

Dzieło Pieta Mondriana jest niezwykle różnorodne: artysta przeszedł drogę od impresjonistycznego malarstwa krajobrazowego przez kubizm, by ostatecznie dojść do abstrakcji. Ten wypełniony reprodukcjami jego obrazów album stanowi fascynujące świadectwo kolejnych faz rozwoju i twórczości Pieta Mondriana. The work of Piet Mondrian is highly eclectic: from early impressionist landscapes to cubism and abstract works in the final years of his working life. This richlyillustrated volume provides a fascinating analysis of the Dutch artist's various artistic phases.

54,90 zł
46,12 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 8,78 zł

2 osoby kupiły
12
Gustav Klimt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gustav Klimt
Dostępny13 szt.

Album jest poświęcony życiu i twórczości Gustava Klimta - jednego z najbardziej wpływowych artystów przełomu XIX i XX wieku. Klimt, był współtwórcą Secesji Wiedeńskiej - nurtu obejmującego malarstwo, architekturę, sztukę użytkową oraz projektowanie mebli. Na ponad 200 stronach zebrano prace artysty. I te najbardziej znane, jak Pocałunek i te rzadko spotykane, ukazując rozwój drogi artystycznej Klimta. Klimt, the most controversial artist of his time, enjoys incomparable popularity to date. This book offers a fascinating insight into the extensive work of the remarkable artist Gustav Klimt.

54,90 zł
46,12 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 8,78 zł

1 osoba kupiła
13
Manwhore. Tom 2. Manwhore + 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manwhore. Tom 2. Manwhore + 1
Dostępny1 szt.

Niepohamowany pociąg, huragan zmysłowości i rozpaczliwe próby odzyskania rozsądku. Manwhore + 1 to więcej niż zwykła powieść erotyczna Katy Evans ponownie zniewala historią seksownego Malcolma Sainta. Manwhore + 1 to już drugi tom kultowej serii, która podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. W tej książce znajdziesz ogrom zmysłowości. Do tego dodaj + jedno seksowne spojrzenie spod przymrużonych powiek + jeden pocałunek, który sprawia, że miękną ci nogi + 1 obłędny szczyt rozkoszy, który wyraża się niepohamowanym krzykiem ekstazy. Ponownie zakochasz się w historii wpływowego i bogatego playboya bez skrupułów, który zdecydowanie jest przepełniony grzechem, a jego nazwisko Saint (tł. święty) nie jest ani trochę adekwatne. Jeszcze raz zobaczysz, że bezwzględność i silny charakter w interesach przekłada się na brak kompromisów w łóżku i nieustępliwość w dążeniu do spełnienia w erotycznej strefie. A co u naszej "niewinnej" Rachel? Cóż, Malcolm Saint miał być wyłącznie zadaniem. Misją dziennikarską. Interesem. Artykułem. Chociaż próbowała odkryć jego karty, to on odkrył jej delikatne wnętrze i instynktowne potrzeby. Serce wygrało z rozumem i nic już nie może powstrzymać Rachel w dążeniu do spełnienia nowej misji. Misji przeistoczenia się ze zwykłej dziennikarki w panią + 1 Malcolma Sainta. Czy poprzednie uwikłanie w intrygę i knucie nie odbiją się przykrym echem na drodze zdobycia zaufania najseksowniejszego biznesmena w mieście? "Pełna pasji, namiętności oraz gorących emocji." - Sylvia Day, autorka Dotyku Crossa

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

14
Dzikie przebudzenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzikie przebudzenie
Dostępny7 szt.

Poradnik kobiety, określanej światłem w dziedzinie duchowości i rozwoju osobistego. Oto podnosząca na duchu i wzruszająca opowieść o tym jak seria intensywnych zdarzeń zmieniła życie młodej matki raz na zawsze. Stojąc na Tower Bridge, trzymając w drżących dłoniach dziecko i będąc gotowa do skoku, Mary Daniels doświadczyła najbardziej mrocznego momentu swego życia. Książka opowiada o tym, co nastąpiło w dalszej kolejności, czyli o zaskakującej podróży do własnego wnętrza. Było to natchnieniem do odkrycia dziewięciu prostych, acz godnych przemyślenia pytań. To właśnie one uratowały jej życie. Mary Daniels to doprawdy "dzika kobieta" w najlepszym tego słowa znaczeniu. Inspirująca i przekonująca mówczyni dzięki swoim dziewięciu pytaniom pomogła rzeszom ludzi. Metafizyczna transformacja wnętrza to swoisty proces, który da piękne owoce zarówno osobom zainteresowanym zgłębianiem duchowych potrzeb, jak i kompletnym nowicjuszom w temacie. Zacznij pozazmysłową przygodę, która zajmie ci tylko dziewięć minut każdego poranka. To idealny poradnik dla zwykłych, pracujących ludzi, którzy szukają wykonalnego sposobu na poukładanie spraw i poznanie wewnętrznego "ja". Wkrocz na duchową ścieżkę, która poprowadzi cię do wyśnionego celu. Mary Daniels - pisarka i trenerka personalna. Matka i Dzika Kobieta. W rodzinie zastępczej nauczyła się, że pomoc i dbanie o ludzi są naturalnie wpisane w jej życie. Udzielała się charytatywnie w ośrodkach społecznych, takich jak więzienia, jednostki dla młodocianych przestępców, szkoły czy ośrodki dla samotnych kobiet.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

15
Zdrowe desery i wypieki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowe desery i wypieki
Dostępny5 szt.

Marzysz o zaspokojeniu apetytu na „małe co nieco” bez wyrzutów sumienia? Szukasz przepisów na pyszne i pełne aromatu klasyczne wypieki, ale przygotowane z naturalnych składników? Jeśli tak, ta książka jest dla Ciebie! Znajdziesz w niej przepisy na słodkie i wytrawne wypieki oraz pyszne desery przygotowane specjalnie z myślą o tych, którzy zrezygnowali ze spożywania glutenu, nabiału i rafinowanego cukru, ale nie chcą rezygnować z dobrego smaku. Henrietta Inman jest utalentowanym cukiernikiem oraz właścicielem dwóch cukierni: Henrietta Inman Patissiere i Hen's Clean Cakes. Zajmuje się też prowadzeniem pokazów i warsztatów cukierniczych, jak również prowadzi znany blog www.henscleanscakes.com oraz publikuje swe przepisy w czasopismach. Autorka ukończyła Uniwersytet w Edynburgu, Westminster Kingsway College i pracowała w wielu znanych i nagradzanych cukierniach. Obecnie mieszka w Suffolk.

48,00 zł
34,56 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,44 zł

1 osoba kupiła
16
Claude Monet - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Claude Monet
Niedostępny
Brak

Bogato ilustrowana monografia twórcy impresjonizmu. Album obejmuje całą twórczość artysty od wczesnych prac z Atelier Gleyre po reprodukcje wszystkich najważniejszych obrazów z serii Katedra w Rouen i Lilii wodnych. Doskonałej jakości zdjęcia pozwalają odkryć każdy szczegół w pracach Claude Moneta. Claude Monet's extensive work is revealed in numerous images'a painter who like no other moved perception to the center of his artistic activities. Nature became his own studio. This resulted in fascinating landscapes of different times and seasons in the mirror of wind and weather.

54,90 zł
46,12 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 8,78 zł

17
Księżna Margaret - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżna Margaret
Dostępny1 szt.

Jeżeli wydaje ci się, że nie możesz w pełni rozwinąć skrzydeł, przeczytaj historię kobiety, która osiągnęła karierę i sławę w XVII wieku Księżna Margaret jest niebanalną biografią Margaret Cavendish - awangardowej, utalentowanej i nad wyraz niekonwencjonalnej arystokratki, która żyła w XVII w. Ekstrawagancka Margaret z zamiłowaniem tworzyła piękne tomiki poezji, filozoficzne eseje, scenariusze feministycznych sztuk teatralnych i pisała utopijne opowieści typu science fiction. A były to czasy, w których kobieta pisarka nie miała racji bytu. Ponadto Margaret była damą dworu arystokratycznego pochodzenia. Kobieta wyemigrowała do Francji, gdzie obalony został król Karol I. Tam, na tle szalejącej wojny domowej, Margaret poznała i poślubiła Williama Cavendisha, który całym sercem wspierał jej karierę pisarki i podziwiał bezkompromisowe dążenie do celu. Po wojnie, Margaret osiągnęła paradoksalną popularność ? była szalenie słynna, ale w niektórych kręgach okryta złą sławą. U zarania dziejów prasy, pisano o niej na łamach gazet jak o największej celebrytce. Co więcej, Margaret jako pierwsza (i jedyna na kolejne dwieście lat) kobieta, została zaproszona do angielskiego towarzystwa naukowego The Royal Society. Księżna Margaret to powieść, która, choć osadzona w XVII wieku, jest nietypowo współczesna. Napisana w charakterystycznym, nieco zadziornym stylu, wynosi pojęcie kobiety w historii na nowy wymiar. Inspirująca historia życia kobiety pionierki feminizmu, która rozwijała skrzydła mimo niesprzyjających okoliczności barokowej Europy. Danielle Dutton w zajmujący sposób przedstawia historię niesławnej księżnej New Castle, nadając jej nowe życie - "Vanity Fair"

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

18
Bestia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestia
Niedostępny
Brak

To było na pozór błahe wezwanie – ktoś poskarżył się na hałas dochodzący z eleganckiego apartamentu. W środku funkcjonariusze ujrzeli przerażający widok. Obok zwłok Hobarta Penny'ego, samotnika i milionera, krążył rozjuszony tygrys. Podczas przeszukania w mieszkaniu znaleziono jadowite węże, ryby i pająki, a w lodówce – kolekcję ludzkich palców. Tak rozpoczyna się kolejne wielowątkowe śledztwo detektywa Deckera. Policjant wie, że nie rozwiąże zagadki, dopóki nie dotrze do prawdy o ofierze. Wszystko wskazuje na to, że Penn, ekscentryczny wielbiciel niebezpiecznych zwierząt, był najgroźniejszą bestią wśród wszystkich drapieżników.

37,99 zł
27,35 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,64 zł

19
The Economics of Crowdfunding - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Economics of Crowdfunding
Dostępny39 szt.

One of the first books on the European market to comprehensively identify and address issues surrounding crowdfunding. Extensive empirical evidence, knowledge, and research ensures its accessibility to a broad spectrum of readers. For those interested in practicalities, this book shows how best to use information technology and resources available to micro-entities, whereas academics will benefit from methodologies, as well as ideas and directions for further research into new forms of economic activity in an environment of globalisation and modern IT. This book is, therefore, of great benefit for economics students, tutors and lecturers, as well as postgraduate students of economics, management, and particularly MBA students in finance and computer science for economics. Also of interest for managers of institutions, businesses and foundations reliant on public funding (charitable, cultural, educational) for whom crowdfunding is, or may become, an important form of fundraising. Professor Dziuba?s book should be mandatory for e-commerce and crowdfunding IT platform system designers and administrators. From the review by prof. dr. hab. Józef Oleński

36,00 zł
25,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,80 zł

20
Polityka wschodnia Rzeczpospolitej Polskiej przed i po 2015 roku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityka wschodnia Rzeczpospolitej Polskiej przed i po 2015 roku
Dostępny9 szt.

Książka ukazuje historyczne, geopolityczne i psychologiczne podłoże stosunków Polski z sąsiadami wschodnimi po 2015 roku ? Rosją, Ukrainą, Białorusią, Mołdawią, Gruzją i Armenią. Odsłaniając najważniejsze problemy tych relacji, starano się zdiagnozować interesy Polski wobec każdego z partnerów, tak w dziedzinie bezpieczeństwa, jak gospodarki i kultury. Autorzy mają świadomość konieczności postrzegania polskich racji w polityce wschodniej na tle i w kontekście strategii Zachodu, do którego Polska należy w sensie instytucjonalnym i cywilizacyjnym. Z recenzji prof. dr. hab. Stanisław Bielenia

34,00 zł
23,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,20 zł

21
Otwarte serca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Otwarte serca
Dostępny1 szt.

Otwarte serca to zakończenie perypetii miłosnych Weroniki, znanej czytelnikom z Promieni słońca i Rudego szczęścia. Czy po zawodzie miłosnym dziewczyna będzie w stanie otworzyć się na nową miłość? Czy zranione serce znajdzie drogę do szczęścia? Czy Weronika zdoła jeszcze komuś zaufać? Iwona Łukasik po raz kolejny wprowadza nas w świat młodych ludzi, którzy nie zawsze wiedzą, jak w tym świecie się odnaleźć. Szukają, próbują, doświadczają, czasem się zawodzą, ale idą do przodu. W końcu ludzką rzeczą błądzić? Sięgnij po Otwarte serca, by dowiedzieć się, czy we współczesnym świecie takie wartości jak przyjaźń i miłość mają szansę zaistnieć.

30,00 zł
15,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 15,00 zł

22
Tekst jako kultura Kultura jako tekst. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tekst jako kultura Kultura jako tekst. Tom 2
Niedostępny
Brak

Niniejsza monografia jest już drugim tomem, który poświęcamy badaniom nad problematyką wzajemnych zależności pomiędzy tekstem a kulturą. Problematyka tomu ? w odróżnieniu od pierwszej książki ? skoncentrowana jest wokół trzech podstawowych zagadnień. Pierwsze dotyczy badawczych paradygmatów metodologicznych, drugie ? ujmowania tekstu jako produktu kultury narodowej, trzecie skupia się wokół problemu przekładu ? tekstu ?między kulturami?.

23,10 zł
21,25 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,85 zł

23
Edulatki. Ćwiczenia 3-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edulatki. Ćwiczenia 3-latka
Niedostępny
Brak

Szukasz ciekawych pomysłów na zabawy edukacyjne ze swoim dzieckiem? Lubicie rysować, kolorować, wycinać? Koniecznie sięgnij po serię edukacyjną „Edulatki”, która została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Znajdziesz tu wiele różnorodnych zadań i ćwiczeń, dzięki którym twoje dziecko pozna otaczający go świat, poszerzy swoją wiedzę, rozwinie spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia oraz udoskonalali sprawność manualną. Książki zostały opracowane w oparciu długoletnie doświadczenia autorki w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

24
Edulatki. Ćwiczenia 4-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edulatki. Ćwiczenia 4-latka
Niedostępny
Brak

Szukasz ciekawych pomysłów na zabawy edukacyjne ze swoim dzieckiem? Lubicie rysować, kolorować, wycinać? Koniecznie sięgnij po serię edukacyjną „Edulatki”, która została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Znajdziesz tu wiele różnorodnych zadań i ćwiczeń, dzięki którym twoje dziecko pozna otaczający go świat, poszerzy swoją wiedzę, rozwinie spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia oraz udoskonalali sprawność manualną. Książki zostały opracowane w oparciu długoletnie doświadczenia autorki w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Ostrzeżenie! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy. Ryzyko zadławienia.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

25
Edulatki. Ćwiczenia 2-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edulatki. Ćwiczenia 2-latka
Niedostępny
Brak

Szukasz ciekawych pomysłów na zabawy edukacyjne ze swoim dzieckiem? Lubicie rysować, kolorować, wycinać? Koniecznie sięgnij po serię edukacyjną „Edulatki”, która została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Znajdziesz tu wiele różnorodnych zadań i ćwiczeń, dzięki którym twoje dziecko pozna otaczający go świat, poszerzy swoją wiedzę, rozwinie spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia oraz udoskonalali sprawność manualną. Książki zostały opracowane w oparciu długoletnie doświadczenia autorki w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

6,00 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,01 zł

26
Uwolnij kolory Piłka nożna 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwolnij kolory Piłka nożna 2
Niedostępny
Brak

?Uwolnij kolory? to seria malowanek dla dzieci, w których kolor wydobywa się za pomocą zwilżenia kartki mokrym pędzelkiem. Jak odkryć kolory na obrazkach? Przygotuj pędzelek i wodę. Zamaluj rysunek zwilżonym wodą pędzelkiem. Poczekaj, aż kartka wyschnie i gotowe! Sprawdź, jakie to proste i pomaluj zabawne ilustracje piłkarzy, kibiców oraz fotoreporterów. Udanej zabawy!

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

27
Uwolnij kolory Piłka nożna 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwolnij kolory Piłka nożna 1
Niedostępny
Brak

?Uwolnij kolory? to seria malowanek dla dzieci, w których kolor wydobywa się za pomocą zwilżenia kartki mokrym pędzelkiem. Jak odkryć kolory na obrazkach? Przygotuj pędzelek i wodę. Zamaluj rysunek zwilżonym wodą pędzelkiem. Poczekaj, aż kartka wyschnie i gotowe! Sprawdź, jakie to proste i pomaluj zabawne ilustracje piłkarzy, kibiców oraz fotoreporterów. Udanej zabawy!

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

28
Uwolnij kolory Zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwolnij kolory Zwierzęta
Niedostępny
Brak

?Uwolnij kolory? to seria kolorowanek dla najmłodszych dzieci, które chętnie poznają świat przez zabawę, odkrywanie i kreatywne działanie. Książeczki oprócz wspaniałej zabawy, zapewniają ćwiczenie umiejętności rozróżniania barw, spostrzegawczość, koncentrację oraz rozwijanie zdolności manualnych dziecka. Wodne malowanki dotyczą konkretnych tematów: zwierząt, pojazdów, bajek, domu, księżniczek i modelek, dzięki czemu dziecko zapoznaje się z nowymi słowami. Zapraszamy do wodnej zabawy!

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

29
Uwolnij kolory Pojazdy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwolnij kolory Pojazdy
Niedostępny
Brak

?Uwolnij kolory? to seria kolorowanek dla najmłodszych dzieci, które chętnie poznają świat przez zabawę, odkrywanie i kreatywne działanie. Książeczki oprócz wspaniałej zabawy, zapewniają ćwiczenie umiejętności rozróżniania barw, spostrzegawczość, koncentrację oraz rozwijanie zdolności manualnych dziecka. Wodne malowanki dotyczą konkretnych tematów: zwierząt, pojazdów, bajek, domu, księżniczek i modelek, dzięki czemu dziecko zapoznaje się z nowymi słowami. Zapraszamy do wodnej zabawy!

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

30
Uwolnij kolory. Modelki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwolnij kolory. Modelki
Niedostępny
Brak

Uwolnij kolory to seria kolorowanek dla najmłodszych dzieci, które chętnie poznają świat przez zabawę, odkrywanie i kreatywne działanie. Książeczki oprócz wspaniałej zabawy, zapewniają ćwiczenie umiejętności rozróżniania barw, spostrzegawczość, koncentrację oraz rozwijanie zdolności manualnych dziecka. Wodne malowanki dotyczą konkretnych tematów: zwierząt, pojazdów, bajek, domu, księżniczek i modelek, dzięki czemu dziecko zapoznaje się z nowymi słowami. Zapraszamy do wodnej zabawy!

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

31
Uwolnij kolory. Księżniczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwolnij kolory. Księżniczki
Niedostępny
Brak

Uwolnij kolory to seria kolorowanek dla najmłodszych dzieci, które chętnie poznają świat przez zabawę, odkrywanie i kreatywne działanie. Książeczki oprócz wspaniałej zabawy, zapewniają ćwiczenie umiejętności rozróżniania barw, spostrzegawczość, koncentrację oraz rozwijanie zdolności manualnych dziecka. Wodne malowanki dotyczą konkretnych tematów: zwierząt, pojazdów, bajek, domu, księżniczek i modelek, dzięki czemu dziecko zapoznaje się z nowymi słowami. Zapraszamy do wodnej zabawy!

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

32
Uwolnij kolory Dom - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwolnij kolory Dom
Niedostępny
Brak

?Uwolnij kolory? to seria kolorowanek dla najmłodszych dzieci, które chętnie poznają świat przez zabawę, odkrywanie i kreatywne działanie. Książeczki oprócz wspaniałej zabawy, zapewniają ćwiczenie umiejętności rozróżniania barw, spostrzegawczość, koncentrację oraz rozwijanie zdolności manualnych dziecka. Wodne malowanki dotyczą konkretnych tematów: zwierząt, pojazdów, bajek, domu, dzięki czemu dziecko zapoznaje się z nowymi słowami. Zapraszamy do wodnej zabawy!

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

33
Uwolnij kolory Bajki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwolnij kolory Bajki
Niedostępny
Brak

?Uwolnij kolory? to seria kolorowanek dla najmłodszych dzieci, które chętnie poznają świat przez zabawę, odkrywanie i kreatywne działanie. Książeczki oprócz wspaniałej zabawy, zapewniają ćwiczenie umiejętności rozróżniania barw, spostrzegawczość, koncentrację oraz rozwijanie zdolności manualnych dziecka. Wodne malowanki dotyczą konkretnych tematów: zwierząt, pojazdów, bajek, domu, dzięki czemu dziecko zapoznaje się z nowymi słowami. Zapraszamy do wodnej zabawy!

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

34
Porównanie broni. Samoloty bojowe II wojny światowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Porównanie broni. Samoloty bojowe II wojny światowej
Niedostępny
Brak

Niniejsza publikacja zawiera opis różnych typów samolotów bojowych z okresu drugiej wojny światowej.Zawiera porównanie samolotów myśliwskich, bombowców, samolotów rozpoznawczych, szturmowców, samolotów transportowych i wodnosamolotów wykorzystywanych nad polami bitew i w kampaniach wojennych. Przedstawiono też niektóre typy niemieckich myśliwców odrzutowych I rakietowych, wprowadzonych do uzbrojenia pod koniec wojny. Opisano m.in. bombowce strategiczne lotnictwa amerykańskiego i brytyjskiego, które w 1942 r. rozpoczęły ofensywę bombową na Niemcy.W książce zaprezentowano barwne wykresy z porównaniem takich danych techniczno-taktycznych jak prędkość maksymalna, kaliber i rodzaj uzbrojenia pokładowego, masa salwy ogniowej, zasięg, prędkość wznoszenia, masa własna, pułap maksymalny, udźwig bomb.

20,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

35
Kołozeszyt A5/100K kratka UV One Color (5szt) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołozeszyt A5/100K kratka UV One Color (5szt)
Dostępny4 szt.

Kołozeszyt A5 kratka, 100 kartek, kolekcja One Color, mix kolorów, 5 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

35,70 zł
33,92 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,78 zł

36
Masza i Niedźwiedź. Miękka lalka zimowa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masza i Niedźwiedź. Miękka lalka zimowa
Simba Toys
Dostępny145 szt.

Zabawna i urocza psotnica – Masza – podbija serduszka polskich dzieci! Tutaj przedstawiamy ją w wersji wspaniałej lalki o wysokości 24.0 cm. Ubrana jest w płaszczyk, czapeczkę, rękawiczki i kozaczki. Ma twardą, gumowa głowę i miękki – idealny do przytulania tulów, rączki i nóżki. Lala na pewno zachwyci wszystkie małe dziewczynki, które będą mogły przeżywać z Maszą nowe przygody. Wysokość lalki: ok. 24.0 cm Wymiary opakowania: 28.0 x 13.0 x 10.0 cm

81,10 zł
72,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,11 zł

37
Steffi. Lalka z modnymi włosami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Steffi. Lalka z modnymi włosami
Simba Toys
Niedostępny
Brak

Steffi wie wszystko o najnowszych trendach w świecie fryzur. Lalka ma wyjątkowo długie włosy i dodatkowy kolorowy kosmyk. Z takich włosów można wyczarować niesamowitą fryzurę. Zestaw zawiera: • lalkę, • doczepiane pasmo włosów, • spinki, • szczotkę do włosów. Wysokość lalki: 29.5 cm Wymiary opakowania: 32.5 x 12.0 x 5.0 cm

32,90 zł
29,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

38
Ksiega szlaczków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ksiega szlaczków
Niedostępny
Brak

Tematyczne zeszyty wspomagające rozwój dzieci w wieku 3-6 lat. Przez zabawę najmłodsi opanowują sztukę rozpoznawania kształtów, rysowania szlaczków, rozwiązywania łamigłówek, a wreszcie pisania pierwszych literek i cyferek. Do każdej książki dołączono arkusz z naklejkami. Książka dla dzieci w wieku 3-6 lat.

3,99 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 1,00 zł

39
Akademia 3-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia 3-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Akademia 3-latka to zeszyt edukacyjny z ćwiczeniami stworzonymi przy współpracy z psychologiem. Zadania, starannie dopasowane do grupy wiekowej, ćwiczą percepcję, pamięć i koncentrację, wzbogacają wiedzę o otaczającym świecie, uczą logicznego myślenia oraz orientacji przestrzennej, przygotowują do czytania, pisania i liczenia. Dzięki temu wspomagają prawidłowy rozwój najmłodszych.

3,80 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,3%
oszczędzasz 0,81 zł

40
Ksiega kształtów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ksiega kształtów
Niedostępny
Brak

Tematyczne zeszyty wspomagające rozwój dzieci w wieku 3-6 lat. Przez zabawę najmłodsi opanowują sztukę rozpoznawania kształtów, rysowania szlaczków, rozwiązywania łamigłówek, a wreszcie pisania pierwszych literek i cyferek. Do każdej książki dołączono arkusz z naklejkami.

3,99 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 1,00 zł

41
Ksiega literek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ksiega literek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Tematyczne zeszyty wspomagające rozwój dzieci w wieku 3-6 lat. Przez zabawę najmłodsi opanowują sztukę rozpoznawania kształtów, rysowania szlaczków, rozwiązywania łamigłówek, a wreszcie pisania pierwszych literek i cyferek. Do każdej książki dołączono arkusz z naklejkami.

3,99 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 1,00 zł

42
Wielka księga ciemności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga ciemności
Dostępny24 szt.

Kiedy jest ciemno, wszyscy idą smacznie spać... Ale czy rzeczywiście wszyscy? Ależ skąd! To właśnie wtedy świetliki wyruszają w swój świetlisty lot, a w głębinach oceanu kałamarnice szykują się na łowy. A ludzie? Wielu też nie śpi. Kontrolerzy kierują ruchem samolotów, strażacy gaszą pożary, a piekarze pieką chleb, który pachnący zjesz na śniadanie. W ciemnościach tętni życie!

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

43
Rikuś rycerzem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rikuś rycerzem
Niedostępny
Brak

Jest sobie wielki stary dąb, który spełnia Rikusiowe marzenia. O byciu astronautą, weterynarzem, listonoszem, piosenkarzem, a nawet średniowiecznym rycerzem, nieustraszonym pogromcą smoków. Wystarczy pod dębem się położyć i zamknąć oczy...

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

44
Cykl Anielski. Bramy Światłości. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cykl Anielski. Bramy Światłości. Tom 1
Dostępny1105 szt.

Pan odszedł i serce świata przestało bić. Królestwo, oparte na solidnej podstawie niebiańskiej hierarchii, musi trwać. Daimon, jeszcze niedawno wyrzutek i szaleńca, pragnący zniszczyć świat, znów stał się szanowanym, choć niezbyt lubianym Świetlistym, Abaddonem Niszczycielem, w służbie Królestwu. Odwieczna, ulubiona banda uskrzydlonych drani, zabójców i intrygantów na nowo przygarnęła go do swoich wielkich, gorących serc. Alleluja! Świetlista z dobrego rodu, imieniem Sereda – podróżnik, kartograf, odkrywca – która właśnie wróciła z kolejnej wyprawy, przyniosła Razjelowi, Panu Tajemnic dobrą nowinę. Znane jest miejsce bytności Pana. Królestwo organizuje ekspedycję badawczą w dzikie i nieznane Strefy Poza Czasem, by rzucić się w wir najbardziej szalonych niebezpieczeństw czyhających gdzieś na najparszywszym zadupiu wszechświata i odnaleźć emanację Światłości. Dowódcą wyprawy zostaje Tańczący Na Zgliszczach ze śmiercionośną Gwiazdą Zagłady. Uważajcie na marzenia, skrzydlaci. Czasem spełniają się, jak klątwa.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

45
Konstytucyjnoprawne wytyczne dla konstruowania systemów opieki zdrowotnej w Niemczech i w Polsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konstytucyjnoprawne wytyczne dla konstruowania systemów opieki zdrowot...
Niedostępny
Brak

Wyrażone w Konstytucji RP z 1997 r. i w niemieckiej ustawie zasadniczej z 1949 r. podstawy ustroju politycznego i społeczno-gospodarczego są bardzo zbliżone. Widoczne są jednak także znaczące różnice: ustrojodawca niemiecki zrezygnował ze statuowania w ustawie zasadniczej skonkretyzowanych praw socjalnych odpowiadających treściowo art. 67 i 68 Konstytucji RP, poprzestając w zasadzie na tzw. klauzuli państwa socjalnego. Należy także podkreślić, że o ile Konstytucja RP zarówno w części normatywnej, jak i w preambule odwołuje się do wielu wartości (np. prawdy, sprawiedliwości, dobra, piękna, wolności, solidarności, pomocniczości, równości), o tyle niemiecka ustawa zasadnicza jest w tym zakresie niezwykle wstrzemięźliwa. Także gdy idzie o konstrukcję systemów opieki zdrowotnej – mimo zewnętrznego podobieństwa – występuje wiele daleko idących różnic. Choć trójpodmiotowy schemat obu systemów jest podobny (uprawniony, świadczeniodawca i organizator), to rozwiązania szczegółowe są znacząco odmienne. Opublikowane w niniejszej książce opracowania są pokłosiem referatów wygłoszonych i omawianych podczas sympozjum poświęconego niemieckiemu i polskiemu prawu socjalnemu i konstytucyjnemu, które odbyło się 11 grudnia 2015 r. w Poznaniu. Stanowiło ono część interdyscyplinarnego projektu naukowego, organizowanego przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, na temat „Sprawiedliwość w opiece zdrowotnej”. Przedstawione teksty umożliwiają poznanie i porównanie konstytucyjnoprawnych wytycznych do konstruowania systemów opieki zdrowotnej sąsiadujących z sobą krajów, a tym samym dyskusję nad zasadnością i ewolucją przyjętych rozwiązań prawnych.

39,90 zł
33,12 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

46
Anna i Pan Jaskółka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anna i Pan Jaskółka
Niedostępny
Brak

Kraków, rok 1939 Anna jest córką profesora lingwistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ma 7 lat, ale już doskonale włada kilkoma językami. Pewnego dnia ojciec Anny wychodzi z domu i jak zwykle w takiej sytuacji zostawia ją pod opieką przyjaciela, niemieckiego aptekarza. Tym razem jednak ojciec nie wraca, a aptekarz nie wyraża chęci, aby zaopiekować się dziewczynką. Anna nie wie, że Niemcy dokonali aresztowań w ramach czystki przedstawicieli polskiej inteligencji. Jest małą przestraszoną istotą, która nie może dostać się do zamkniętego mieszkania i nie wie, co ma ze sobą zrobić. Na ulicy natyka się na dziwnego nieznajomego, który zwraca na nią uwagę. Próbuje dowiedzieć się czegoś o Annie, zadając jej pytania w rozmaitych językach, a gdy stara się ją ośmielić i zachęcić do rozmowy, zaczyna wydawać dźwięki, na które reagują ptaki... Książka w piękny i poetycki sposób przekazuje prawdę o trudnych czasach i niezwykłej przyjaźni tych dwojga, o wędrówce poprzez cały kraj, o dorastaniu Anny, okropnościach wojny i tym dodatkowym języku, którego się uczy dziewczynka od swojego opiekuna – o języku Drogi.

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

47
Tajemnice Manhattanu, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnice Manhattanu, DVD
Brian DeCubellis, 2016
Niedostępny
Brak

Nowy Jork, połowa lat 90. Porter Wren, felietonista poczytnego tabloidu, sprzedaje czytelnikom skandale, morderstwa i śmierć. Jest kronikarzem koszmaru w mieście, w którym każdy wierzy, że spełni się jego amerykański sen. Są jednak historie, których Wren nigdy nie opisze swoim czytelnikom – te, w których sam bierze udział. Jak historia zwłok genialnego reżysera odnalezionych w budynku przeznaczonym do wyburzenia. Gdy młoda wdowa powierza Wrenowi klucz do tajnego wideoarchiwum męża, dziennikarz nie przypuszcza, że właśnie stał się bohaterem jednego ze swoich sensacyjnych felietonów. Zawartość taśm zaprowadzi go bowiem w samo serce medialnego imperium, którego sam jest częścią. Tajemnice Manhattanu to stylowy czarny kryminał w duchu powieści Raymonda Chandlera. Pesymistyczna wizja rozpadu Ameryki, w której nie ma już ostatnich sprawiedliwych – są tylko mordercy i ich wspólnicy.

30,00 zł
22,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

48
Z każdym oddechem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z każdym oddechem
Dostępny4 szt.

Historią Elizy i obsesyjnie w niej zakochanego seryjnego mordercy przed dziesięciu laty żył cały kraj. Na szczęście Thomas odsiaduje dożywocie, a ona zmieniła nazwisko i starannie ukrywa swoją przeszłość. Żyje tylko pracą, nikomu się nie zwierza i nie pragnie towarzystwa. Lecz arogancki, pewny siebie i irytująco przystojny Wade Sterling ciągle pojawia się gdzieś w pobliżu, tak jakby nie wystarczało mu liczne grono zachwyconych nim kobiet. Ich ścieżki wciąż się przecinają, a z każdym spojrzeniem aż iskrzy. Wzajemnie przyciągają się i odpychają, ale przecież oboje wiedzą, że nigdy nie mogliby być razem. Wade już kiedyś uratował Elizie życie. Teraz, gdy jej prześladowca niespodziewanie zostaje zwolniony z więzienia, Eliza znów będzie potrzebować pomocy Wade’a.

38,00 zł
27,36 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,64 zł

49
Masaż dziecka. Jak zapewnić prawdłowy rozwój fizyczny, emocjonalny i dobre samopoczucie malucha - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masaż dziecka. Jak zapewnić prawdłowy rozwój fizyczny, emocjonalny i d...
Niedostępny
Brak

Jak zapewnić prawidłowy rozwój fizyczny, emocjonalny i dobre samopoczucie malucha? Masaż dziecięcy to rodzaj najczulszego dotyku poprzez, który umacnia się więź uczuciowa z dzieckiem. Czułość odgrywa bowiem niezwykle istotną rolę w prawidłowym rozwoju fizycznym oraz emocjonalnym maluszka. W związku z tym, że skóra, największy i najważniejszy narząd zmysłu człowieka, optymalnie przewodzi bodźce, podczas delikatnego masowania maleństwa, w najprostszy i najbardziej bezpośredni sposób możemy okazać mu miłość. Autorka wyjaśnia, jak stosować opisane techniki i metody masażu w konkretnych sytuacjach, by poprawiły samopoczucie Waszej pociechy oraz przyniosły ulgę w typowych dziecięcych dolegliwościach, jak np. kłopoty z trawieniem, zaburzenia snu czy brak odporności na choroby. Bettina Schlömer, pielęgniarka z zawodu, a prywatnie matka dwojga dzieci, udziela konsultacji zdrowotnych przede wszystkim w zakresie odprężenia i relaksu. W swojej praktyce położniczej prowadzi kursy masażu dziecięcego, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

30,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

50
Znak 1/2017. Dumni, silni, niepełnosprawni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znak 1/2017. Dumni, silni, niepełnosprawni
Dostępny24 szt.

Co to znaczy być niepełnosprawnym? Czym jest ruch disability pride? Dlaczego niepełnosprawni sportowcy mogą mieć przewagę nad pełnosprawnymi?

19,90 zł
15,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

Wróć do góry