hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2017.01.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 2 stycznia 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Star Wars Saga. Popatrz i znajdź (praca zbiorowa), na drugim Mini encyklopedia. Nauka (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Bestarium Tolkiena. Książka do kolorowania (praca zbiorowa) oraz Star Wars: Przebudzenie Mocy. Popatrz i znajdź (praca zbiorowa).
1
Star Wars Saga. Popatrz i znajdź - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars Saga. Popatrz i znajdź
Dostępny
45 szt.

Kolejny tytuł z serii "Popatrz i znajdź", który zachwyci miłośników "Gwiezdnych wojen". Młodzi czytelnicy, oglądając pełne szczegółów ilustracje, poznają głównych bohaterów kultowej sagi i wraz z nimi staną w obronie galaktyki - od Naboo po Endor. W książce znajdą zadania dla spostrzegawczych oraz 100 postaci i elementów do odnalezienia.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
2
Mini encyklopedia. Nauka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mini encyklopedia. Nauka
Dostępny
1 szt.

Miniksiążka... ...maksiwiedza Mnóstwo informacji z różnych dziedzin: chemii, fizyki czy biologii. Budowa materii, zjawiska fizyczne, rozwój technologii i fascynujący świat przyrody. Setki zdjęć i ilustracji. Zaskakujące ciekawostki.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
3
Bestarium Tolkiena. Książka do kolorowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestarium Tolkiena. Książka do kolorowania
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Ta książka do kolorowania pozwoli ci zanurzyć się w otchłań świata J.R.R. Tolkiena i poznać stworzenia, które zamieszkiwały Śródziemie. Fantastyczny świat Tolkiena zapełniony jest różnego rodzaju stworami: dużymi i małymi, groźnymi i podstępnymi, słabymi i potężnymi. Można je znaleźć wszędzie: na lądzie, na dnie morza i podniebnych przestworzach. Tchnij życie w dzieło tego wielkiego pisarza i puść wodze wyobraźni na każdej stronie, na której postaci z takich książek jak "Hobbit", "Silmarillion" i "Władca Pierścieni" staną do walki. To idealny sposób, żeby na chwilę uciec od rzeczywistości, więc poddaj się magii Śródziemia.

24,99 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
4
Star Wars: Przebudzenie Mocy. Popatrz i znajdź - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars: Przebudzenie Mocy. Popatrz i znajdź
Dostępny
96 szt.

Kolejny tytuł z serii "Popatrz i znajdź", który zachwyci miłośników "Gwiezdnych wojen". Tym razem młodzi czytelnicy wyruszą w kosmiczną podróż, by wraz z Rey, Finnem i BB-8 - bohaterami najnowszego filmu kultowej sagi - odkryć tajemnice piaszczystej planety Jakku i pokonać siły Najwyższego Porządku. Na stronach ze szczegółowymi ilustracjami znajdą zadania dla spostrzegawczych oraz ponad 125 postaci i elementów do odnalezienia.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
5
Opowiadania zebrane. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiadania zebrane. Tom 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.06

„Opowiadania zebrane” Franka Herberta to pierwsze w naszym kraju tak obszerne wydanie krótkich form prozatorskich autora „Diuny”. Zgromadzone w dwóch tomach utwory – aż czterdzieści! – są, można śmiało powiedzieć, bezcenne. To właściwie przekrój zainteresowań pisarza, które znalazły później odzwierciedlenie w jego najwybitniejszym dziele – „Kronikach Diuny”. Polski czytelnik ma dzięki temu wyjątkową szansę poznać najważniejsze tematy twórczości Herberta, obserwować, jak się one zmieniały, śledzić rozwój jego stylu i przyglądać się ewolucji jako pisarza – jednego z największych mistrzów fantastyki naukowej, gatunku sięgającego czasów Lukiana z Samosat. „Wytrwać w tej pracy pomagało mi przeświadczenie, że mój trud może być przydatny dla innych osób, które pragną się poświęcić pisarstwu”.[ze Wstępu]

55,90 zł
41,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,97 zł

6
Hygge - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hygge
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.28

Hygge to słowo określające filozofię życia, która czyni Duńczyków najszczęśliwszym narodem na świecie. Ta piękna, autentyczna książka o hygge Marie Tourell Soderberg pokaże Ci, że hygge tak naprawdę można znaleźć wszędzie, jeśli się tylko wie, jak szukać. Bo hygge przenika wszystkie aspekty naszej codzienności: od wystroju wnętrz po gotowanie.

40,00 zł
32,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

7
Trylogia rzymska. Tom 1-3. Cycero, Spisek, Dyktator - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trylogia rzymska. Tom 1-3. Cycero, Spisek, Dyktator
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

Wydanie zawiera trzytomowy cykl o starożytnym Rzymie. Jego bohaterem jest Marek Tulliusz Cycero, wybitny mówca, polityk i popularyzator filozofii greckiej, który żył w I wieku p.n.e. Cycero Młody adwokat Marek Cycero pragnie zostać konsulem Rzymu. Pierwszym krokiem do zrealizowania tej ambicji będzie proces Gajusza Werresa, namiestnika Sycylii, którego oskarża się o grabież, korupcję i bezprawne skazywanie na śmierć swoich przeciwników. To cios wymierzony w skorumpowaną arystokrację, której rządy osłabiają republikę. Ambitny adwokat udaje się na Sycylię, by zebrać potrzebne dowody winy. Później zaś, otoczony przez nieprzyjaciół, snuje skomplikowane intrygi, od których zależeć będą dalsze losy państwa... Spisek Rok 63 p.n.e. Pięciu mężczyzn rywalizuje o władzę w republice rzymskiej: prawnik i doskonały mówca Marek Tulliusz Cycero, który właśnie objął stanowisko konsula, jego niezrównoważony psychicznie zaciekły wróg, zadłużony po uszy arystokrata i populista, Katylina, młody i pozbawiony wszelkich skrupułów Gajusz Juliusz Cezar, przywódca legionistów Pompejusz oraz Krassus – najbogatszy człowiek w Rzymie. Cycero broni tradycji republikańskich, występuje przeciw stronnictwu popularów, zwolenników przejęcia władzy przez lud. Popularzy, wspierani przez Juliusza Cezara, planują zabójstwo świeżo mianowanego konsula. Tymczasem Katylina, chcąc dekretem unieważnić swoje długi, przygotowuje zamach stanu. Cycero jednak demaskuje spisek, domagając się dla konspiratorów kary śmierci. Gdy trzej najpotężniejsi ludzie republiki – Cezar, Pompejusz i Krassus – zawierają nieoficjalne przymierze, dni młodego prawnika wydają się policzone... Dyktator Był czas, kiedy Cycero trzymał życie Juliusza Cezara w garści. Teraz jednak role się odwróciły i karty rozdaje Cezar, który stał się dominującą postacią na arenie politycznej starożytnego Rzymu. Powrót Cycerona z wygnania będzie możliwy wyłącznie dzięki obietnicy wsparcia dawnego przeciwnika, a także dzięki przebiegłości, oratorskim zdolnościom i odwadze samego Cycerona. Czy lata świetności słynnego mówcy bezpowrotnie minęły, czy też zdoła ożywić republikę rzymską i stawić czoła dyktatowi Cezara? Kiedy w politycznej rozgrywce giną kolejni wielcy wodzowie, Cycero zaczyna pokładać swoje nadzieje w młodym Oktawianie. Jaka przyszłość czeka republikę rzymską?

79,90 zł
63,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,98 zł

8
Małe kobietki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe kobietki
Dostępny
19 szt.

Nieśmiała Beth, wrażliwa Meg, zuchwała Jo i zakochana w sobie Amy - poznaj dzieje czterech sióstr March, bohaterek klasycznej powieści Louisy May Alcott. Małe kobietki Książka została wzbogacona niezwykłymi ilustracjami znanej włoskiej rysowniczki Franceski Rossi.

34,99 zł
27,64 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

9
Gotuj zdrowo dla całej rodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gotuj zdrowo dla całej rodziny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.11

Tworząc tę książkę, chciałem sprawić, żeby zdrowe posiłki stały się proste i rzecz jasna przepyszne. Wziąłem na warsztat przepisy na znane i lubiane potrawy, stare szlagiery i rodzinne przysmaki, które zmodyfikowałem, przetestowałem i zaadoptowałem w zgodzie ze swoją filozofią zdrowego jedzenia. Znajdziecie tu przepisy na smaczne śniadania oraz wspaniałe obiady i kolacje - błyskawiczne dania, zdrową klasykę, sałatki, curry i potrawki, zapiekanki, makarony, risotta oraz zupy. Książka zawiera też bonusowy rozdział o moich kuchennych trickach, a na końcu poradnik "Zdrowie i zadowolenie" pełen przydatnych rad i wskazówek. Smacznego!

70,00 zł
56,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 14,00 zł

10
Kraina Lodu. Najlepsi Przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Najlepsi Przyjaciele
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.10

Książka całokartonowa z panelem dźwiękowym Księżniczka Anna, bohaterka ulubionego przez dzieci filmu „Kraina Lodu”, przedstawia swoich najbliższych przyjaciół: władającą niezwykłą mocą siostrę Elsę i wyczarowanego przez nią bałwanka Olafa, dzielnego Kristoffa i jego renifera Svena. Siedem magicznych dźwięków przeniesie czytelników do mroźnego Arendelle!

32,99 zł
26,06 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,93 zł

11
Notatnik kulinarny: pizze, burgery i nachos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik kulinarny: pizze, burgery i nachos
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

Carla Bardi tym razem prezentuje ponad 100 przepisów na pizze, burgery i meksykańskie nachos. Receptury przedstawione na kolorowych fotografiach w pełni oddają wygląd gotowego dania.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

12
Notatnik kulinarny: makarony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik kulinarny: makarony
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Na 120 stronach znana włoska pisarka kulinarna Carla Bardi zaprezentowała ponad 100 przepisów na tradycyjne włoskie dania z makaronem.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

13
Kosmos! Najnowsza encyklopedia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosmos! Najnowsza encyklopedia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.07

Kosmos! Wspaniałe, stworzone komputerowo ilustracje ukazują cuda widzialnego wszechświata, od wielkiego wybuchu i czarnych dziur po wędrówki w kosmosie. Zanurkuj w głębiny wybuchowego jądra czerwonego nadolbrzyma. Odkryj niezwykłe planety księżyce, składające się na nasz Układ Słoneczny. Zajrzyj do wnętrza statku kosmicznego, skafandra astronauty i stacji kosmicznych, żeby dowiedzieć się, jak działają.

40,00 zł
31,60 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

14
Księga mięsa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga mięsa
Dostępny
198 szt.

Lepiej rzadziej, ale dobrze! Czy tak brzmi Wasza odpowiedź na pytanie: jeść mięso, czy nie jeść? Oto książka, która Wam w tym pomoże: przeczytajcie interesujący reportaż na temat naturalnego chowu zwierząt w gospodarstwie ekologicznym, a od mistrzów w fachu rzeźnickim dowiecie się, jak rozpoznawać jakość mięsa, w jaki sposób wykorzystuje się części wieprzowiny, wołowiny, jagnięciny i cielęciny. Z pewnością przydatne będą tez informacje o sprzętach i przyborach kuchennych. A potem zabierzcie się do gotowania, wykorzystując nasze smakowite przepisy pogrupowane według najważniejszych metod obróbki kulinarnej: od smażenia, po parzenie. Ponad setka przepisów - od klasycznych do współczesnych i całkiem nowych kreacji - dowodzi, że z wieprzowiny, wołowiny, cielęciny i jagnięciny można przyrządzić o wiele więcej niż tylko sznycle, bitki i gulasz! Pokażcie co potraficie! Powodzenia i smacznego!

59,90 zł
47,32 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 12,58 zł

15
Mini encyklopedia. Jak to działa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mini encyklopedia. Jak to działa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.22

Miniksiążka... ...maksiwiedza Mnóstwo informacji o samochodach, buldożerach, czołgach, śmigłowcach, rakietach, łodziach podwodnych, a także elektrowniach, panelach słonecznych, turbinach wiatrowych, kamerach cyfrowych i innych zdobyczach techniki. 150 maszyn, pojazdów i gadżetów. Szczegółowe objaśnienia. Setki zdjęć i rysunków.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

16
Opowieści na Boże Narodzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści na Boże Narodzenie
Dostępny
3 szt.

Oto trzy piękne historie, które dzieci znają i uwielbiają. Wspaniale zilustrowane opowieści o Bożym Narodzeniu, dziadku do orzechów i Królowej śniegu oraz klasyczna angielska świąteczna piosenka o dwunastu gwiazdkowych dniach idealnie nadają się do wspólnego czytania razem z dzieckiem.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

17
Okrągły rok bez stresu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okrągły rok bez stresu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.13

Ćwiczenia relaksacyjne i porady antystresowe na cały rok. Mandale, joga, malowanie, ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia relaksacyjne, tai-chi, medytacja, muzykoterapia. Poznaj różne metody terapii przez sztukę, aby najbliższy rok upłynął ci bez stresu. Książka podzielona jest na 52 rozdziały - tygodnie. Dzięki temu co tydzień zapoznasz się z nowymi ćwiczeniami, wskazówkami coachingowymi, poradami z kosmetyki naturalnej, przepisami uwzględniającymi zasady zdrowego żywienia i radami dotyczącymi przeciwdziałania stresowi.

35,00 zł
27,65 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

18
Mini encyklopedia. Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mini encyklopedia. Zwierzęta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.15

Miniksiążka... ...maksiwiedza Mnóstwo informacji o zwierzętach - ich budowie, cechach, zwyczajach, trybie życia i zamieszkiwanych przez nie siedliskach. Wyjątkowy przewodnik po ziemskiej faunie. Setki zdjęć i rysunków. Zadziwiające ciekawostki.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

19
Chicago Bulls. Gdyby ściany mogły mówić - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chicago Bulls. Gdyby ściany mogły mówić
Niedostępny
Brak

Historie prosto z szatni legendarnych Byków. Zajrzyj za kulisy najlepszej drużyny w historii NBA! Wyobraź sobie, że znajdujesz się w szatni Chicago Bulls tuż po zdobyciu przez Byki mistrzostwa. Że w kasynie w Las Vegas grasz w kości z samym Dennisem Rodmanem. Że rozmawiasz przy piwie z Michaelem Jordanem, który przed chwilą zdobył 69 punktów. Że widzisz, jak Scottie Pippen w trakcie meczu rzuca krzesłem. To wszystko przeżył autor tej książki. Jako akredytowany dziennikarz towarzyszył Bykom przez 11 lat – miał dostęp do ich szatni, spotykał się z zawodnikami prywatnie, z niektórymi nawet się zaprzyjaźnił. Stał się niemal częścią legendarnej drużyny, która w latach 1991–1998 aż sześć razy sięgała po mistrzostwo NBA i trwale zapisała się w historii koszykówki. W tej książce Kent McDill dzieli się opowieściami, które nie ujrzały dotychczas światła dziennego. Chicago Bulls. Gdyby ściany mogły mówić ukazuje legendarny zespół Chicago Bulls z zupełnie nowej, nieznanej perspektywy. I pozwala zrozumieć, na czym polegał jego fenomen.

39,90 zł
30,72 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

Wróć do góry