hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2016.12.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 25 grudnia 2016 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Bajki-Grajki. Przygody Rafałka i karpia Polikarpia. Audiobook (praca zbiorowa), na drugim Najwięksi bohaterowie i opowieści Biblii. Szaty Józefa, DVD (różni). Kolejny produkt to Słownik prawa podatkowego. Polsko-angielski 2 (Piotr Kapusta) oraz Język polski. Współczesność. Podręcznik dla dwuletniego uzupełniającego liceum ogólnokształcącego oraz trzyletniego technikum uzupełniającego po zasadniczej szkole zawodowej (Anna Kowara).
1
Bajki-Grajki. Przygody Rafałka i karpia Polikarpia. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki-Grajki. Przygody Rafałka i karpia Polikarpia. Audiobook
praca zbiorowa, Omedia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.06

„Na plecy worek, wyciągnij korek! To nic, że w wannie zimna woda. Na Polikarpa wsiądź, bo jest warta przeżycia dziwna ta przygoda.” W wigilijny wieczór karp Polikarp zabiera małego Rafałka na szalenie poważną wyprawę. Trzeba uwolnić trzy dziewczynki uwięzione przez smoka Karambola w lochu starego domu nad Wisłą. Uzbrojeni w pestki brzoskwiń, latarkę i blaszany kubek wypływają z wanny prosto do rzeki. W tę cudowną noc wszystko jest możliwe... Świąteczną bajkę autorstwa Jana Wołka muzycznie zilustrował znany polski jazzman Janusz Strobel z pomocą Henryka Miśkiewicza oraz Włodzimierza Nahornego. Wspaniała interpretacja aktorska: Witold Kałuski, Danuta Przesmycka, Anna Skaros, Tadeusz Włudarski i inni.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

2
Najwięksi bohaterowie i opowieści Biblii. Szaty Józefa, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najwięksi bohaterowie i opowieści Biblii. Szaty Józefa, DVD
różni, 2011
Dostępny
12 szt.

Józef znajduje się wśród największych bohaterów Starego Testamentu. Podobnie jak pozostali biblijni herosi – Samson i Dawid – Józef nie jest wojownikiem. Jego heroizm przejawia się w prostym wyrazie odwagi i wiary w Boga. Teraz dzięki nowemu filmowi animowanemu możesz ponownie wprowadzić swą rodzinę w inspirującą historię Józefa. Opowieść rozpoczyna się, gdy Józef jest chłopcem. Jego bracia, jak wkrótce się dowiadujemy, są zazdrośni, gdyż jest ulubionym synem ojca. Z tego powodu decydują się na sprzedanie Józefa na niewolnika w Egipcie. Józef doświadcza wielu trudności, ale jego dar odczytywania snów ostatecznie stawia go w dobrej pozycji u egipskiego władcy. W końcu odnajduje się wysoko u władzy, w miejscu, które może mu pomóc zemścić się na braciach. Zamiast tego wybacza im. W rezultacie historia kończy się pełnią nadziei, dając podnoszące na duchu przesłanie moralne dla ludzi w każdym wieku.

15,90 zł
12,99 zł

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,91 zł

3
Słownik prawa podatkowego. Polsko-angielski 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik prawa podatkowego. Polsko-angielski 2
Niedostępny
Brak

Słownik zawiera 20 000 haseł obejmujących współczesną terminologię podatkową stosowaną w Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii. Zbiór haseł pochodzi z najnowszych aktów prawnych oraz najnowszych specjalistycznych publikacji poświęconym problemom podatkowym.

99,00 zł
Powiadomienie
4
Język polski. Współczesność. Podręcznik dla dwuletniego uzupełniającego liceum ogólnokształcącego oraz trzyletniego technikum uzupełniającego po zasadniczej szkole zawodowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język polski. Współczesność. Podręcznik dla dwuletniego uzupełniająceg...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.13

Podręcznik dla dwuletniego uzupełniającego liceum ogólnokształcącego oraz dla trzyletniego technikum uzupełniającego po zasadniczej szkole zawodowej. Zgodny z programem nauczania języka polskiego, dopuszczony do użytku szkolnego przez MEN. Zadaniem podręcznika jest kształtowanie postaw oraz przydatnych uczniom umiejętności, przede wszystkim zaś prezentacja niezbędnej wiedzy o literaturze, języku i kulturze XX wieku.

29,50 zł
23,60 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,90 zł

5
Smart Junior 1 WB MM PUBLICATIONS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,55 zł
27,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,88 zł

Wróć do góry